hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Wyszukaj książkę, grę, puzzle, zabawkę
Książki
Zabawki
Gry
Puzzle
Papiernicze i szkolne
Muzyka
Audiobooki

Kalendarz premier z dnia 2020.07.18

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli w sobotę 18 lipca 2020 roku. Na pierwszym miejscu znajduje się Biologiczne podstawy psychologii (Kalat James W.), na drugim Psychologia muzyki (Chełkowska-Zacharewicz Maria, Kaleńska-Rodzaj Julia). Kolejny produkt to Bóg jest naszym Ojcem. Podręcznik z ćwiczeniami do religii dla 1 klasy szkoły podstawowej (Tadeusz Panuś, Andrzej Kielian, Adam Berski) oraz Sychar. Wygrać trudne małżeństwo (Jacek Pulikowski).
1
Biologiczne podstawy psychologii - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Biologiczne podstawy psychologii
Dostępny
165 szt.

Aktywność twojego mózgu jest twoim umysłem 14 lat od pierwszego wydania oddajemy do rąk Czytelników nową edycję znakomitego podręcznika Biologiczne podstawy psychologii. Podręcznik został zaktualizowany o najnowszą wiedzę na temat funkcjonowania ludzkiego mózgu ? autor wzbogacił ją o wyniki badań pochodzących z prawie 700 nowych publikacji. James Kalat, doświadczony wykładowca psychologii biologicznej, mistrzowsko prowadzi Czytelnika przez podstawową wiedzę na temat biologicznych podstaw procesów psychicznych. Przystępny język, liczne ilustracje, bloki podsumowujące i testy sprawdzające wiedzę pozwalają skutecznie opanować nowe informacje, a zawarte w książce ćwiczenia i zadania dają Czytelnikowi możliwość ?podejrzenia własnego mózgu w działaniu?. Biologiczne podstawy psychologii to kompendium wiedzy na temat: Statusu psychologii biologicznej jako nauki i jej miejsca wśród innych subdyscyplin psychologii Budowy komórki nerwowej i mechanizmu przekaźnictwa synaptycznego Neuroanatomii oraz metod zdobywania wiedzy na temat funkcjonowania mózgu ludzi i zwierząt. Autor przedstawia tu także kontrowersje związane z prowadzeniem badań naukowych z udziałem zwierząt oraz omawia obowiązujące standardy prowadzenia takich badań Genetycznych uwarunkowań procesów psychicznych i zachowania Budowy i funkcjonowania wszystkich układów sensorycznych Anatomicznych i funkcjonalnych aspektów ruchu i kontroli ruchu. W tej części Czytelnik znajdzie także informacje na temat zaburzeń ruchu w chorobie Parkinsona i chorobie Huntingtona Funkcjonowania rytmu snu i czuwania, zaburzeń snu związanych z pracą zmianową lub chorobą transatlantycką (jet lag), a także lęków nocnych, bezdechu sennego, narkolepsji i innych. Regulacji wewnętrznej w zakresie temperatury ciała, głodu i pragnienia. Podstawowe informacje zostały wzbogacone o wiedzę na temat przetrwania w warunkach ekstremalnego zimna, mechanizmu działania gorączki czy zaburzeń odżywiania Biologii zachowań reprodukcyjnych i różnorodności zachowań seksualnych Biologicznego podłoża emocji, zachowań agresywnych i obronnych oraz stresu Neuroanatomicznych podstaw procesów uczenia się, pamięci oraz inteligencji oraz zaburzeń funkcjonowania w tych obszarach Ewolucji języka oraz wpływu uszkodzeń mózgu na zdolności komunikacyjne Funkcjonowania mózgu osoby z zaburzeniami psychicznymi, a także historycznych i współczesnych metod leczenia tych zaburzeń.

169,00 zł
148,72 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 20,28 zł

7 osób kupiło
2
Psychologia muzyki - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Psychologia muzyki
Dostępny
19 szt.

Ostatni podręcznik psychologii muzyki ukazał się w Polsce w 1970 roku. Psychologia muzyki stanowi pierwsze od półwiecza interdyscyplinarne kompendium psychologii muzyki, pisane z perspektywy psychologii, muzykologii, akustyki, neurologii, pedagogiki i antropologii kulturowej. Podręcznik jest napisany przez ekspertów ? naukowców i praktyków, zmagających się na co dzień z problematyką percepcji, emocji i stresu w muzyce, czy działających na różnych polach medium muzycznego. Napisano go jasnym, przystępnym językiem, co czyni publikację dostępną szerszemu gronu odbiorców zainteresowanych relacjami psychologii i muzyki. Autorzy prezentują zagadnienia związane z odbiorem wrażeń muzycznych, aktywnością muzyczną, ćwiczeniem i wykonawstwem. W kolejnych rozdziałach Czytelnik znajdzie podstawową wiedzę na temat działania ludzkiego systemu słuchowego, mózgowych korelatów aktywności muzycznej, ruchu ciała w kontekście percepcji muzyki. Osobną część poświęcono emocjonalnym oraz terapeutycznym aspektom odbioru muzyki. Omówiono tu także psychologiczne aspekty aktywności muzycznej: ćwiczenia gry na instrumencie oraz przeżywania tremy i regulacji emocji podczas publicznego występowania. "Wartością książki jest zarys nowych, obiecujących sposobów opisu i wyjaśniania zjawiska rozwoju muzycznego, odbioru czy przeżycia muzycznego oraz nowych możliwości zastosowania wyników badań do nauczania muzyki, wykonawstwa dzieł muzycznych czy w pracy kompozytorskiej. (?) Psychologia muzyki skłania do rozważań na temat związków teorii z praktyką, inspirując uważnego czytelnika do zadawania kolejnych pytań, które mogą się w przyszłości przyczynić do rozwoju psychologii muzyki." Z recenzji dr hab. Aleksandry Rogowskiej, prof. UO

64,00 zł
56,32 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 7,68 zł

4 osoby kupiły
3
Bóg jest naszym Ojcem. Podręcznik z ćwiczeniami do religii dla 1 klasy szkoły podstawowej - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bóg jest naszym Ojcem. Podręcznik z ćwiczeniami do religii dla 1 klasy...
Dostępny
3029 szt.

Praktyczny podręcznik do nauki religii dla uczniów 1 klasy szkoły podstawowej przygotowany zgodnie z nową podstawą programową. Podręcznik połączony jest z ćwiczeniami, zawiera 60 katechez, obrazki do kolorowania, wycinanki, naklejki oraz modlitwy.

29,90 zł
25,12 zł

Rabat 16,0%
oszczędzasz 4,78 zł

3 osoby kupiły
4
Sychar. Wygrać trudne małżeństwo - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Sychar. Wygrać trudne małżeństwo
Dostępny
42 szt.

Zdaję sobie sprawę, że sięgnie po tę książkę wiele osób, których życie nie wygląda różowo. Także to życie sakramentalne, małżeńskie. Żyjąc w katolickim małżeństwie, niejednokrotnie mamy możliwość przekonać się aż nadto wyraźnie, że sakrament wcale nie gwarantuje życia bezproblemowego i lekkiego. Nie, on jest gwarancją czegoś o wiele, wiele cenniejszego: że we wszystkim, cokolwiek nas spotyka, jest obecny żywy Bóg, Jezus Chrystus. Bóg zawsze daje nam jakąś trudność, a my nie zawsze rozumiemy, dlaczego. Mimo to powinniśmy wierzyć, że trudności mają sens, one są darem i łaską, jak wszystko, cokolwiek otrzymujemy bo poprzez trudności mamy wzrastać do świętości. Zauważmy, na czym polega zasadnicza różnica między rozwodem a separacją: rozwód otwiera drogę, przynajmniej cywilnoprawną, do zawarcia następnego małżeństwa czyli do legalnego względem prawa cudzołóstwa do końca życia. Jeżeli ja, mąż, jestem odpowiedzialny za zbawienie żony, to nie powinienem jej ułatwiać cudzołóstwa, wręcz przeciwnie, powinienem robić wszystko, żeby jej to utrudnić, bo na moim sumieniu leży jej zbawienie. I odwrotnie. Zgoda na rozwód spowoduje, że druga strona może wejść w cudzołożny związek w majestacie prawa cywilnego, legalnie, a przecież cudzołoży i być może do końca życia będzie cudzołożyć. A gdzie moja troska o jej zbawienie? Więc nigdy nie doradzałem nikomu rozwodu i mam zamiar tak wytrwać do końca życia – Jacek Pulikowski.

35,00 zł
25,20 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 9,80 zł

3 osoby kupiły
5
Urbanistyka XXI wieku - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Urbanistyka XXI wieku
Dostępny
34 szt.

Niniejsza publikacja to wielowątkowe rozważania na temat planowania i projektowania urbanistycznego ? dziedzin mających ogromny wpływ na kreowanie przemian przestrzennych miasta. Z jednej strony może stanowić klasyczny podręcznik dla osób studiujących architekturę i urbanistykę. Z drugiej ? to doskonałe źródło praktycznej wiedzy dla urbanistów oraz przedstawicieli władz samorządowych odpowiedzialnych za proces rozwoju miast. Pierwsza część książki prezentuje w chronologicznym porządku fakty, które powodowały powstawanie nowoczesnych miast, to znaczy takich, w których wprowadzano wszelkiego rodzaju nowości techniczne ułatwiające życie, dbając jednocześnie o ich urodę. Autor omawia tu m.in.: zagadnienie miast epoki rewolucji przemysłowej oraz miast linearnych, teorię zbliżenia miasta z regionem oraz teorię miasta rozumianego jako dzieło sztuki i rodzącą się teorię miasta funkcjonalnego. Istotą narracji nie jest tu jednak wymienianie suchych faktów, nazw i dat, lecz pokazanie ciągłości i trwania wczesnych doświadczeń urbanistycznych. W drugiej części Autor omawia najistotniejsze problemy współczesnej urbanistyki, takie jak: rozpraszanie się miast i nasz stosunek do tego fenomenu, zanikanie jednych miast i nadmierny rozrost innych, upadek nowych zgrupowań miejsc pracy, aż wreszcie rola technologii informacyjnych i komunikacyjnych. Udowadnia, że żadne działanie jednostki nie jest autonomiczne, lecz wpływa na funkcjonowanie całego miasta. ?Urbanistyka XXI wieku? to wspaniałe kompendium wiedzy urbanistycznej dla wszystkich tych, którzy mają do czynienia w jakikolwiek sposób z planowaniem przestrzennym i projektowaniem urbanistycznym inwestycji miejskich. Dotyczy to nie tylko studentów i badaczy tego zjawiska ale także przedstawicieli rządowych oraz samorządowych władz wykonawczych i ustawodawczych, oraz wszystkich tych, którzy w obszarze szeroko rozumianej urbanistyki będą chcieli mieć wpływ, lub będą go mieli, na procesy rozwoju miast. Wykorzystana literatura bibliograficzna jest bardzo bogata i dobrana właściwie, ze znaczącym udziałem tytułów obcojęzycznych. Odniesienia w opracowaniu, do wymienionej w bibliografii literatury przedmiotu, pozwalają docenić nowatorskie podejście Autora do tematu, a jednocześnie uświadamiają ogromne jego znaczenie dla działań związanych z procesami inwestycyjnymi w miastach." prof. dr hab. inż. arch. Robert Masztalski, Wrocław

64,00 zł
56,32 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 7,68 zł

3 osoby kupiły
6
Kraina Lodu 2. Kosmetyczka z akcesoriami do włosów, 5 elementów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kraina Lodu 2. Kosmetyczka z akcesoriami do włosów, 5 elementów
Cass film
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.31

Zamień się w postać z uwielbianego przez dzieci filmu „Kraina Lodu 2” dzięki stylowym akcesoriom do włosów. Zawartość zestawu: • 1 grzebień • 4 akcesoria do włosów • 1 saszetka

21,16 zł
16,99 zł
Powiadomienie

Rabat 19,7%
oszczędzasz 4,17 zł

2 osoby kupiły
7
Latarka LED Kraina Lodu 2 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Latarka LED Kraina Lodu 2
Cass film
Dostępny
101 szt.

Latarka z oświetleniem typu LED w motywy z filmu Kraina Lodu 2

31,99 zł
25,59 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 6,40 zł

1 osoba kupiła
8
Uzależnienie od alkoholu. - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Uzależnienie od alkoholu.
Dostępny
31 szt.

Alkohol jest najbardziej rozpowszechnioną na świecie, legalną substancją psychoaktywną, która nie tylko przynosi ludziom poczucie przyjemności i odprężenia, lecz także jest źródłem cierpienia dla pijących i ich najbliższych. Mimo dużej zmiany w rozumieniu zjawiska uzależnienia od alkoholu, nadal w różnych środowiskach można się spotkać z wieloma przesądami i stereotypami na ten temat (społeczne odrzucenie osób uzależnionych, uznawanie alkoholizmu za przejaw słabej woli lub charakteru, oczekiwanie, że alkoholik ?weźmie się w garść?, opinia, że alkoholicy to osoby z ?marginesu społecznego?). Uzależnienie od alkoholu. Oblicza problemu jest opracowaniem prezentującym współczesną wiedzę na temat uzależnienia od alkoholu, pochodzącą z badań naukowych i obserwacji klinicznych. Czytelnik znajdzie tu: Omówienie zjawiska normatywnego i nienormatywnego używania alkoholu oraz opis skutków biologicznych i psychospołecznych używania tej substancji. Prezentację najważniejszych badań nad uwarunkowaniami alkoholizmu oraz omówienie wybranych koncepcji wyjaśniających etiopatogenezę i patomechanizmy utrzymywania się zaburzenia używania alkoholu. Analizę postępowania diagnostycznego oraz metod pomiaru stosowanych w badaniach przesiewowych i klinicznych ? szczególną wartością tej części jest prezentacja treści na przykładzie diagnozy pacjenta. Opis zjawisk, które mają istotne znaczenie dla przebiegu i obrazu klinicznego szkodliwego używania alkoholu, bywają impulsem do rozpoczęcia leczenia (zjawisko ?punktu zwrotnego? albo ?osiągnięcia dna?). Prezentację różnych koncepcji głodu alkoholowego oraz najbardziej aktualne wyniki badań nad jego istotą i znaczeniem w przebiegu leczenia. Omówienie najważniejszych modeli terapii krótko- i średnioterminowych szeroko stosowanych w leczeniu ambulatoryjnym i stacjonarnym alkoholików. Suplement dotyczący badań nad zmianami stylu picia, zwłaszcza ilością i częstością wypijanego alkoholu przez Polaków w pierwszych miesiącach pandemii COVID-19.

84,00 zł
73,92 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 10,08 zł

1 osoba kupiła
9
Zegarek elektroniczny + 2 paski Kraina Lodu 2 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zegarek elektroniczny + 2 paski Kraina Lodu 2
Cass film
Dostępny
6 szt.

Zegarek elektroniczny wraz z 2 paskami do malowania z motywem bajki Kraina Lodu 2

54,02 zł
43,22 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 10,80 zł

1 osoba kupiła
10
Gruzja niepodległa-od monarchii do republiki - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Gruzja niepodległa-od monarchii do republiki
Dostępny
3 szt.

Monografia jest efektem wieloletnich zainteresowań badawczych autora i prezentuje związki między przemianami etnicznymi a rozwojem gruzińskiej państwowości od jej początków do XXI wieku. Praca została oparta na obszernej bazie źródłowej i wynikach badań terenowych. Jej dużą wartość stanowi bogaty materiał ikonograficzny. W książce przedstawiono wpływ relacji interetnicznych na przemiany polityczne, co odróżnia ją od dzieł zachodnich badaczy ? deprecjonujących znaczenie elementów etnonarodowych. W wywodach połączono refleksję historyczną z wynikami badań socjologicznych i politologicznych, prezentując obok historycznego aspektu przemian gruzińskiej państwowości i społeczeństwa także stosunek Gruzinów do tych przemian. W tym celu wykorzystano wyniki własnych pionierskich badań przemian świadomości historycznej Gruzinów sprzed kilkunastu lat. W trzech częściach zebrano materiał odpowiadający trzem zasadniczym okresom historii Gruzji i Gruzinów: w pierwszej przedstawiono okres budowania własnej państwowości; w drugiej ? okres po przyłączaniu do Rosji i funkcjonowania w jej granicach; w trzeciej ? wydarzenia po 1989 roku. Monografię kończy rozdział poświęcony rządom Micheila Saakaszwili, które zmieniły w istotny sposób politykę wewnętrzną i zagraniczną kraju na początku XXI w. Omówione szczegółowo dążenia separatystyczne w Osetii Południowej i Abchazji doprowadziły do dezintegracji terytorium republiki i wybuchu latem 2008 roku wojny gruzińsko-rosyjskiej, która zniszczyła kraj i zahamowała jego starania o zbliżanie się do Zachodu.

70,95 zł
68,11 zł

Rabat 4,0%
oszczędzasz 2,84 zł

1 osoba kupiła
11
Okulary przeciwsłoneczne 3D Księżniczki - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Okulary przeciwsłoneczne 3D Księżniczki
Cass film
Dostępny
10 szt.

Stylowe okulary przeciwsłoneczne z technologią 3D inspirowane księżniczkami z bajek Disneya

32,99 zł
26,39 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 6,60 zł

1 osoba kupiła
12
Poetyka dzieła literackiego - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Poetyka dzieła literackiego
Dostępny
21 szt.

Kompendium wiedzy o dziele literackim i jego lekturze: • dostarcza praktycznych wskazówek, jak czytać ze zrozumieniem dzieło literackie, • pokazuje, jak budować kompetencję czytelniczą, • oparte na licznych przykładach ilustrujących różne możliwości odczytania tekstu, • zawiera podręczny słownik podstawowych terminów związanych z literaturą i kulturą. Podręcznik polecany studentom kierunków filologicznych na zajęcia z poetyki i teorii literatury oraz teorii lektury. Przydatny także nauczycielom języka polskiego.

74,00 zł
65,12 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 8,88 zł

2 osoby kupiły
13
Okulary przeciwsłoneczne 3D Księżniczki - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Okulary przeciwsłoneczne 3D Księżniczki
Cass film
Dostępny
8 szt.

Stylowe okulary przeciwsłoneczne z technologią 3D inspirowane księżniczkami z bajek Disneya

34,99 zł
27,99 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 7,00 zł

1 osoba kupiła
14
Love Is. Winyl - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Love Is. Winyl
Steve Howe, Warner Music Polska
Dostępny
18 szt.

124,90 zł
114,91 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 9,99 zł

1 osoba kupiła
15
Wielka Korona Tatr. - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wielka Korona Tatr.
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.09.02

Wielka Korona Tatr przypisana jest do 14 ośmiotysięczników tatrzańskich, które spełniają dwa kryteria: ich wysokość przekracza 8000 stóp oraz wypiętrzają się nie mniej niż 100 metrów ponad najbliższą główną przełęcz. Przewodnik zawierający szczegółowe opisy 101 dróg, którymi można się wspiąć na szczyty Wielkiej Korony Tatr, stanowi autorski wybór Andrzeja Marcisza. Znajdują się w nim opisy szlaków, tras i dróg wspinaczkowych o stopniu trudności od I do V w skali tatrzańskiej. Przewodnik skierowany jest do taterników, a także do doświadczonych turystów wysokogórskich, którzy korzystając z usług uprawnionych przewodników i instruktorów wspinaczki górskiej zechcą stanąć na 14 najwyższych szczytach Tatr. Przewodnik zawiera szczegółowe mapy przygotowane przez zawodowego kartografa i tatrzańskiego hobbystę Rafała Jońcę, w oparciu o technologię Lidar. Szczegóły dróg rozrysowane zostały na ponad 500 zdjęciach topograficznych! Wszystkie szczyty są znajdują się w słowackiej części Tatr Wysokich, dlatego 100 dróg z przewodnika jest zlokalizowana na Słowacji i tylko jedna - na otarcie łez - prowadzi od polskiej strony! O autorze Andrzej Marcisz ? krakowski taternik i alpinista, zawodnik sportu wspinaczkowego. Wielokrotny mistrz Polski we wspinaniu w konkurencjach zarówno szybkościowych, jak i na trudność. Z powodzeniem startował również w zawodach międzynarodowych, gdzie zwyciężał w Czechosłowacji, Bułgarii czy ZSRR. Wywalczył brązowe medale Pucharu Świata (1989), Mistrzostw Europy (1992) oraz srebrny Arco Rock Master (1990). Od 43 lat wspina się i wędruje po Tatrach. Posiada na koncie poprowadzenie szeregu nowych, ekstremalnie trudnych dróg w skałkach i Tatrach. Jest taternikiem, który przeszedł większość dróg na sztandarowych ścianach tatrzańskich ? w latach 80. na Raptawickiej Turni, w latach 90. na Kazalnicy Mięguszowieckiej, a w okresie 2003-2008 na Mnichu. Autor wielu pierwszych przejść klasycznych na największych ścianach tatrzańskich. W 1990 roku wraz z przyjaciółmi założył sekcję wspinaczkową w klubie Korona Kraków. Przed dziesięciu laty jego uwagę przykuły szczyty i turnie tatrzańskich grani. W 2014 roku skompletował wejście na 169 nazwanych szczytów w Głównej Grani Tatr Wysokich, rok później dokonał samotnego przejścia non-stop całej grani, stając na wszystkich szczytach i przełęczach, co zajęło mu 57 godzin czystego wspinania. W 2018 roku zakończył realizację przejścia wszystkimi graniami Tatr Wysokich, a w 2019 roku skompletował wejścia na 928 szczytów Tatr Wysokich, nazwanych w przewodnikach Witolda H. Paryskiego, Arno Puškáša i Ivana Bohuša. Jednym z jego hobby jest tatrzańska fotografia topograficzna. W 2019 roku z żoną i 9-letnim synek Antkiem zdobyli Wielką Koronę Tatr. Występował i pomagał w realizacji wielu projektów filmowych, współpracował z takimi reżyserami, jak Marcin Koszałka, Marcin Wrona, Krzysztof Lang, Michał Marczak, Urszula Antoniak i Marcin Polar.

79,00 zł
55,30 zł
Powiadomienie

Rabat 30,0%
oszczędzasz 23,70 zł

16
Nienawiść w przestrzeni publicznej - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nienawiść w przestrzeni publicznej
Dostępny
80 szt.

Od pewnego czasu w wielu państwach demokratycznych daje się zauważyć niezwykłe nasilenie zjawiska określanego jako ?mowa nienawiści? albo ?język nienawiści?. Nienawiść ? podobnie jak miłość czy przyjaźń ? towarzyszą Homo sapiens od początku swego istnienia ? i to zarówno w relacjach międzyjednostkowych, jak i międzygrupowych. Ostatnio obserwujemy na świecie nasilenie się postaw nacjonalistycznych, faszyzujących i wykluczających. W Polsce wzajemne oskarżanie się dominuje w społecznych relacjach. Hejt ma się we współczesnej Polsce znakomicie. Te negatywistyczne postawy doprowadziły do pojawienia się nowych słów w języku polskim. Angielski czasownik to hate (nienawidzić) wszedł do polszczyzny jako ?hejt? i robi niezwykłą karierę. Pojawiają się słowa od niego pochodne: rzeczowniki: ?hejter?, ?hejterka?, przymiotnik ?hejterski?, czasownik ?hejtować?. Stają się często używanymi słowami w tekstach publicystycznych, a nawet naukowych. Opowieść o nienawiści snuć można na różne sposoby. W tym niewielkim tomie staraliśmy się zaprezentować nie tylko odmienne podejścia teoretyczne, ale i różne rozwiązania formalne ? od tekstów typowo empirycznych, po rozważania natury filozoficznej. Nie ulega wątpliwości, że nienawiść warto badać i analizować; trzeba też o niej pisać, bowiem jedynie w ten sposób możemy lepiej zrozumieć wszystkie jej uwarunkowania. W naszych czasach coraz trudniej być optymistą, ale nawet jeśli zbudowanie świata bez nienawiści nigdy nie będzie możliwe, możemy przynajmniej osłabić nieco wpływ, jaki ma ona na nasze życie i relacje z innymi. Książka Nienawiść w przestrzeni publicznej i zawarte w niej rozważania dostarczają czytelnikowi kluczy do otwarcia namysłu nad rzeczywistością. Namysłu i refleksji, która praktycznie wyeliminowana jest z publicznego życia, zazwyczaj obecnego w demokracji. W Polsce polityczno-ideologiczne podziały wyeliminowały swobodną refleksję i dlatego ta książka może nieść też przykład rozważań, które starają się poddać analizie to, co bardzo wielu ludzi w Polsce zauważa, ale zapewne nie potrafi się oprzeć dominującemu sposobowi mówienia i reagowania na ?przeciwnika?, który już od dawna stał się ? wbrew demokratycznym regułom ? ?wrogiem?. Z recenzji prof. dr hab. Ireneusza Krzemińskiego

44,00 zł
38,72 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 5,28 zł

17
Uziemienia w sieciach elektroenergetycznych - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Uziemienia w sieciach elektroenergetycznych
Dostępny
60 szt.

Problematyka uziemień to jedna z najistotniejszych kwestii związanych z elektrotechniką, w szczególności jedną z jej specjalności - elektroenergetyką. To jedno z najstarszych i najbardziej podstawowych zagadnień urządzeń elektroenergetycznych. Książka o uziemieniach to kolejna ? po publikacji o sieciach średnich napięć - książka autorstwa uznanego specjalisty w tym zakresie ? dra Witolda Hoppela. Drugim autorem jest praktyk, członek Komitetu Ochrony Odgromowej przy SEP ? mgr inż. Robert Marciniak. ZE WSTĘPU: Celem autorów było napisanie książki, która zapełni lukę od ostatniego wydania ?świętej księgi? z dziedziny uziemień, czyli monografii prof. Konstantego Wołkowińskiego z Politechniki Wrocławskiej pod tytułem Uziemienia urządzeń elektrycznych. Publikację tę kierujemy do praktyków ? projektantów i wykonawców sieci elektroenergetycznych, operatorów sieci dystrybucyjnej wszystkich napięć w Polsce, inżynierów elektryków itp. Przyda się również ona studentom studiów technicznych do przedmiotów związanych z urządzeniami i sieciami elektroenergetycznymi. a także wszelkich rodzajów kształcenia związanych z ochroną od porażeń w urządzeniach o napięciu powyżej 1 kV.

99,00 zł
87,12 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 11,88 zł

18
Angelheaded Hipster: The Songs Of Marc Bolan & T. Rex. CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
70,90 zł
65,23 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 5,67 zł

19
Just Like Gravity. CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Just Like Gravity. CD
CPR, Warner Music Polska
Dostępny
5 szt.

31,90 zł
29,35 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 2,55 zł

20
Korozja - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
18,70 zł
17,99 zł

Rabat 3,8%
oszczędzasz 0,71 zł

21
Moi wielcy Mistrzowie i Nauczyciele w socjologii religii i socjologii moralności - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
93,30 zł
89,57 zł

Rabat 4,0%
oszczędzasz 3,73 zł

22
Żołnierze WSGO Warta - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Żołnierze WSGO Warta
Dostępny
7 szt.

Niniejsza książka jest poświęcona osiemnastu odważnym mieszkańcom Gniezna i Ziemi Gnieźnieńskiej, którzy w 1945 roku zdecydowali się przeciwstawić reżimowi sowieckiemu w ?wyzwolonej? Polsce. Podjęli oni działalność w podziemnym związku zbrojnym o nazwie Wielkopolska Samodzielna Grupa Ochotnicza ?Warta?, tworząc Inspektorat Gniezno. Byli to: Józef Chmielecki, Bolesław Foremski, Wawrzyniec Jakubowski, Zdzisław Koczurowski, Józef Koziorowski, Stanisław Michalski, Józef Moszyk, Michał Ołtarzewski, Antoni Henryk Pracki (dowódca), Teodor Rabiega, Stanisław Rożek, Bolesław Siejkowski, Franciszek Szeszuła, Edmund Talaga, Mieczysław Tarnopolski, Franciszek Typański, Piotr Wyżliński, Franciszek Zygmaniak.

56,00 zł
53,76 zł

Rabat 4,0%
oszczędzasz 2,24 zł

23
Etyka a patriotyzm - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Etyka a patriotyzm
Dostępny
5 szt.

Pojęcie patriotyzmu jest powszechnie stosowane w wielu, często odległych od siebie kontekstach. Niekiedy można odnieść wrażenie, że samo pojęcie zatraciło swoje znaczenie i stanowi wyłącznie pusty frazes. Zarazem wywołuje ono skrajne, sprzeczne emocje wśród społeczeństwa: od pełnej afirmacji do postawy krytycznej, czy wręcz odrzucenia. Zarówno afirmacja, jak i sprzeciw wobec tego, co współcześnie kojarzymy z pojęciem patriotyzmu, często nawiązują do racji moralnych. Intencją autorów i redaktorów tomu jest prześledzenie tytułowej relacji etyki i patriotyzmu w celu odnalezienia przyczyn tego stanu rzeczy. Adriana Mickiewicz, Radosław Strzelecki Etyka a patriotyzm to książka obejmująca szerokie spektrum tematyczne i problemowe, a także dziejowe ? sięga bowiem Greków, a kończy się katastrofą smoleńską. Uwzględnia kwestie terminologiczne i pojęciowe, precyzując nieostre fenomeny patriotyzmu i nacjonalizmu, egzemplifikuje rozważania bardziej teoretyczne, zwracając się ku konkretnym postaciom historycznym oraz trendom politycznym i światopoglądowym. [...] Książka nie jest bardziej lub mniej przypadkowym zbiorem nadesłanych tekstów, ale stanowi spójną całość, w której Autorzy, sami o tym nie wiedząc, prowadzą z sobą inspirujący dialog. Fragment recenzji dr. hab. Janusza Mizery

52,30 zł
50,21 zł

Rabat 4,0%
oszczędzasz 2,09 zł

24
Kształtowanie spójności strategicznej i dojrzałości procesowej a oburęczność przedsiębiorstwa - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kształtowanie spójności strategicznej i dojrzałości procesowej a oburę...
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.10.17

Problemem badawczym opracowania jest odpowiedź na pytanie: w jaki sposób należy kształtować spójność strategiczną oraz dojrzałość procesową, aby zapewnić dostosowanie do otoczenia przez osiąganie oburęczności organizacji? W pracy zaprezentowano wyniki badań ilościowych przeprowadzone na grupie 400 średnich i dużych polskich przedsiębiorstw oraz badania jakościowe obejmujące trzy studia przypadków. W wyniku przeprowadzonych badań opracowano i przetestowano statystycznie następujące autorskie modele: spójności strategicznej (obejmującej pomiar dopasowania pionowego i poziomego), umożliwiający wskazanie wariantów oraz ścieżek rozwoju spójności strategicznej, dojrzałości procesowej obejmującej trzy wymiary: strategiczny, operacyjny oraz efektów dojrzałości, których łączna ocena pozwala na wydzielenie pięciu poziomów dojrzałości, zmodyfikowany model oburęczności autorstwa prof. A. Zakrzewskiej-Bielawskiej. Recenzowana monografia stanowi oryginalne opracowanie naukowe. Najważniejsze walory monografii dostrzegam: w warstwie teoriopoznawczej ? zintegrowanie wiedzy w obszarach: spójności strategicznej, dojrzałości procesowej oraz ?oburęczności" przedsiębiorstwa, w warstwie empirycznej ? dostarczenie cennych poznawczo wyników badań empirycznych nad zarówno stanem spójności strategicznej, dojrzałości procesowej i ?oburęczności" organizacji, jak i zależnościami pomiędzy kolejno spójnością strategiczną i dojrzałością procesową a ?oburęcznością" w średnich i dużych przedsiębiorstwach w Polsce, a także w warstwie utylitarnej ? wskazanie kadrze zarządzającej średnich i dużych przedsiębiorstw funkcjonujących w Polsce rekomendacji praktycznych w zakresie wykorzystania spójności strategicznej, dojrzałości procesowej i ?oburęczności" organizacji do doskonalenia i usprawniania ich działalności. dr hab. inż. Katarzyna Piórkowska, prof. UE we Wrocławiu

99,00 zł
82,17 zł
Powiadomienie

Rabat 17,0%
oszczędzasz 16,83 zł

25
Lalka 35cm Bobas Akc Do Karmienia Wb - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Lalka 35cm Bobas Akc Do Karmienia Wb
Polesie, Polesie.
Dostępny
11 szt.

72,90 zł
65,61 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 7,29 zł

26
Koparka "Ekspert" - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Koparka "Ekspert"
Polesie
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.04.13

Koparka posiada dużą ruchomą łyżkę, masywne koła i brak ruchomych części w kabinie. Nie jest zasilana bateriami. Wykonana została z wysokiej jakości materiału. Duże elementy zapewniają bezpieczna zabawę. Wymiary: ok. 25.0 x 15.0 x 13.5 cm

24,90 zł
22,41 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 2,49 zł

27
Maszyna Budowl 25x15x14 Spychacz Wader P Siat - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Maszyna Budowl 25x15x14 Spychacz Wader P Siat
Polesie, Polesie.
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.15

23,90 zł
21,51 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 2,39 zł

28
Lalka 24cm Bobas Akc Do Kapania Wb - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Lalka 24cm Bobas Akc Do Kapania Wb
Polesie, Polesie.
Dostępny
12 szt.

55,90 zł
50,31 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 5,59 zł

29
Lalka 35cm Bobas Akc Do Kapania Wb - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Lalka 35cm Bobas Akc Do Kapania Wb
Polesie, Polesie.
Dostępny
5 szt.

71,90 zł
64,71 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 7,19 zł

30
Weiter Deutsch Extra 1. Podręcznik do języka niemieckiego dla klasy 7 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Weiter Deutsch Extra 1. Podręcznik do języka niemieckiego dla klasy 7
Dostępny
204 szt.

„Weiter Deutsch Extra” to dwuczęściowy kurs do nauki języka niemieckiego w klasach 7-8. Przeznaczony jest dla uczniów kontynuujących naukę języka niemieckiego po klasie szóstej. Głównym celem kursu jest systematyczne rozwijanie sprawności mówienia, słuchania, czytania ze zrozumieniem oraz kreatywnego pisania. W atrakcyjny sposób, za pomocą autentycznych materiałów, obrazów i zdjęć, ćwiczone są reakcje językowe jako podstawa komunikacji. Tematy prezentowane w podręczniku dostosowane zostały do zainteresowań młodzieży. Uczniowie poznają też kraje niemieckojęzyczne, ich geografię i kulturę, dzięki zamieszczonemu w każdym rozdziale działowi Landeskunde.

47,00 zł
42,30 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 4,70 zł

31
Równość i równouprawnienie - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Równość i równouprawnienie
Dostępny
18 szt.

Majj Zijada (arab. Mari Ziyadah; 1886?-1941), palestyńsko-libańska poetka, pisarka, eseistka, tłumaczka i dziennikarka, działająca w Egipcie. Należała do kluczowych postaci Nahdy - arabskiego renesansu kulturowego na początku XX wieku. Wszechstronnie wykształcona, znająca języki europejskie jest przedstawicielką wybitnych intelektualistek arabskich. Zaangażowanie w ruch emancypacji kobiet zwróciło jej uwagę na zagadnienia równości społecznej, czego wynikiem jest socjologiczno-filozoficzne studium Równość i równouprawnienie (arab. Al-Musawat). Dr Mustafa Switat prezentuje pierwsze polskie (i prawdopodobnie pierwsze w Europie) tłumaczenie tego tekstu bezpośrednio z języka arabskiego i zarazem jego krytyczne opracowanie. Poruszone tu kwestie nadal pozostają aktualne, a najciekawszy jest punkt widzenia intelektualistki pochodzącej z innego, nieeuropejskiego obszaru kulturowego. Publicystyka Zijady reprezentuje wciąż aktualne i żywe ideały pierwszej fali arabskiego feminizmu, który skupiał się przede wszystkim na dążeniu do powszechnej edukacji kobiet, przyznania im praw wyborczych i możliwości uczestniczenia w życiu politycznym. Dr Mustafa Switat, socjolog, adiunkt w Instytucie Stosowanych Nauk Społecznych Uniwersytetu Warszawskiego, badacz transferu międzykulturowego i polsko-arabskich powiązań kulturowych.

49,00 zł
42,14 zł

Rabat 14,0%
oszczędzasz 6,86 zł

32
Rescue Force. Pojazd ratowniczy, mix wzorów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Rescue Force. Pojazd ratowniczy, mix wzorów
Dickie Toys
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.09.26

Wyrusz na misję ratunkową jednym z pojazdów od Dickie Toys. Zabawka posiada funkcje świetlne i dźwiękowe. Zasilanie: 2 x LR44 1.5V (w zestawie). Długość zabawki: ok. 10.0 cm Uwaga! Mix wzorów. Towar wysyłany losowo. Cena dotyczy 1 szt.

18,90 zł
17,99 zł
Powiadomienie

Rabat 4,8%
oszczędzasz 0,91 zł

33
Świeczki Urodzinowe Figurki 5szt Pi72 Pikery - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Świeczki Urodzinowe Figurki 5szt Pi72 Pikery
Godan
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.09

Świeczki pikery piłkarz piłka

8,10 zł
7,99 zł
Powiadomienie

Rabat 1,4%
oszczędzasz 0,11 zł

34
Kraina Lodu 2. Zegarek cyfrowy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kraina Lodu 2. Zegarek cyfrowy
AS Company, LR41
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2020.11.09

Ten zegarek zachwyci wszystkich fanów „Krainy Lodu”. Jest wykonany z wysokiej jakości materiałów. Zegarek oprócz godziny pokazuje także datę. Wymiary paska: długość 17.0 cm, szerokość 1.5 cm Średnica tarczy: 3.0 c, Zasilanie: bateria LR41 (zawarta w zestawie)

20,90 zł
18,99 zł
Powiadomienie

Rabat 9,1%
oszczędzasz 1,91 zł

35
Diakakis Zegarek analogowy w puszce Cars - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Diakakis Zegarek analogowy w puszce Cars
Pulio
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.05.17

Wymiary: Długość zegarka z paskiem: 22,5 cmŚrednica tarczy z obudową: 3,5 cm

35,90 zł
32,67 zł
Powiadomienie

Rabat 9,0%
oszczędzasz 3,23 zł

36
Zabawa i edukacja. Kolekcja gier edukacyjnych - farma - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zabawa i edukacja. Kolekcja gier edukacyjnych - farma
Lisciani
Dostępny
45 szt.

Czas pobawić się na farmie! Odkryj fantastyczny świat gier edukacyjnych z dużą farmą 3D! Baw się grą pamięciową, układaj kolorowe i wytrzymałe puzzle i przeczytaj fascynującą książeczkę. Światowa Organizacja Zdrowia wyodrębniła 10 umiejętności życiowych, które są potrzebne by wyrosnąć na lepszą i szczęśliwszą osobę, która jest w stanie prowadzić godne życie. I to właśnie te umiejętności są rozwijane w grach z tej serii, które są również dla dziecka świetną zabawą. < b>Wymiary: 39.2 x 28.5 x 6.7 cm

98,73 zł
87,87 zł

Rabat 11,0%
oszczędzasz 10,86 zł

37
Breloczek pompon Księżniczki Disneya mix - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Breloczek pompon Księżniczki Disneya mix
Cass film
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.11.24

Mix wzorów. Towar wysyłany losowo.Oryginalny i bardzo poręczny brelok do kluczy, pompon. Kolekcja Disney Princess. Posiada 2 zapięcia: kółeczko i karabińczyk. Wykonany z miękkiego w dotyku futerka. Ozdobiony postacią z kultowej bajki Disneya.

35,00 zł
28,00 zł
Powiadomienie

Rabat 20,0%
oszczędzasz 7,00 zł

38
Robot do nauki programowania dla dzieci - Piesek - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Robot do nauki programowania dla dzieci - Piesek
Cass film
Dostępny
6 szt.

Coding Critters; Ranger ,Zip, Robot do nauki programowania dla dzieci, Piesek.Poznaj Coding Critters, kolekcję zabawek które są niesamowitymi pomocnikami w nauce programowania. Te urocze zwierzaki są jednymi z najlepszych robotów do poznawania tajników programowania, wielokrotnie nagradzanymi na świecieRanger oraz Zip to psiaki, które w przystępny i zabawny sposób wprowadzają dzieci w świat programowania w 100% bez ekranu. Uczą najmłodszych krytycznego myślenia, samodzielnego rozwiązywania problemów oraz stanowią doskonały wstęp do nauk ścisłych, technologi, inżynierii i matematyki. Do zestawu dołączona jest książeczka zawierająca zabawne przygody dzielnego psa Rangera i psotnego Zipa. Dzieci, poprzez zabawę ze swoimi zwierzakami tworzą swoje pierwsze programy. odejmij wyzwanie i sprawdź, czy potrafisz zaprogramować Rangera tak, by bawił się w chowanego, aportował lub złapał Zipa, gdy zjedzie ze zjeżdżalni. Oprócz podążania za wyzwaniami zawartymi w książce, dzieci mogą samodzielnie tworzyć własne programy.Ranger nie tylko wykonuje proste polecenia, ale może stać się również wyjątkowym, uroczym zwierzątkiem domowym. Wystarczy nacisnąć jego nosek, aby aktywować Tryb Zabawy. Teraz można go nakarmić, pogłaskać lub położyć spać. Można nawet sprawić, że zatańczy i zaśpiewa zabawne piosenki!Wprowadza podstawy programowania dla najmłodszych.100% bez ekranu.Zestaw obejmuje 22 elementy.Dzieci uczą się programowania dzięki dołączonej, 20-stronicowej, kolorowej książeczce.Tworzenie sekwencji ułatwia 10 odcisków psich łapek.3 kartonowe dekoracje pozwalają zbudować wyjątkową scenografię.Piłka, wyrzutnia, domek oraz zjeżdżalnia sprawią, że pokój stanie się niesamowitym placem zabaw.Możliwość wprowadzenia sekwencji do 30 kroków.Jeden krok to około 10,2 cm.Dołączona instrukcja w języku polskimWymaga 3 baterii AAA (baterie nie są dołączone do zestawu).Wymiary Rangera: 11 cm x 8 cm.Wymiary opakowania: 25,5 cm x 23 cm x 12,5 cm.Kategoria wiekowa: 4+.

381,99 zł
305,59 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 76,40 zł

39
Robot do nauki programowania dla dzieci - Kotek - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Robot do nauki programowania dla dzieci - Kotek
Cass film
Dostępny
5 szt.

Coding Critters Scamper ,Sneaker, Robot do nauki programowania dla dzieci, Kotek.Poznaj Coding Critters, kolekcję zabawek które są niesamowitymi pomocnikami w nauce programowania. Te urocze zwierzaki są jednymi z najlepszych robotów do poznawania tajników programowania, wielokrotnie nagradzanymi na świecie.Scamper oraz Sneaker, to słodkie kociaki, które w przystępny i zabawny sposób wprowadzają dzieci w świat programowania w 100% bez ekranu. Uczą najmłodszych krytycznego myślenia, samodzielnego rozwiązywania problemów oraz stanowią doskonały wstęp do nauk ścisłych, technologi, inżynierii i matematyki. Do zestawu dołączona jest książeczka zawierająca zabawne przygody ciekawskiego Scampera i podstępnego Sneakera. Dzieci, poprzez zabawę ze swoimi zwierzakami tworzą pierwsze programy. Podejmij wyzwanie i sprawdź, czy potrafisz zaprogramować Scampera, by bawił się w chowanego, zjadł rybkę lub złapał Sneakera, gdy zjedzie ze zjeżdżalni. Oprócz podążania za wyzwaniami zawartymi w książce, dzieci mogą samodzielnie tworzyć własne programy.Scamper nie tylko wykonuje proste polecenia, ale może stać się również wyjątkowym, uroczym zwierzątkiem domowym. Wystarczy nacisnąć jego nosek, aby aktywować Tryb Zabawy. Teraz można go nakarmić, pogłaskać lub położyć spać. Można nawet sprawić, że zatańczy i zaśpiewa zabawne piosenki!Wprowadza podstawy programowania dla najmłodszych.100% bez ekranu.Zestaw obejmuje 22 elementy.Dzieci uczą się programowania dzięki dołączonej, kolorowej książeczce.Tworzenie sekwencji ułatwia 10 odcisków kocich łapek.3 kartonowe dekoracje pozwalają zbudować wyjątkową scenografię.Domek, kulka z włóczki, kocia zabawka, rybka oraz zjeżdżalnia sprawią, że pokój stanie się niesamowitym placem zabaw.Możliwość wprowadzenia sekwencji do 30 kroków.Jeden krok to około 10,2 cm.Dołączona instrukcja w języku polskim.Wymaga 3 baterii AAA (baterie nie są dołączone do zestawu).Wymiary Boppera: 7 cm x 10 cm.Wymiary opakowania: 25,5 cm x 23 cm x 12,5 cm.Kategoria wiekowa: 4+.

381,99 zł
305,59 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 76,40 zł

40
Worek szkolny Psi Patrol - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Worek szkolny Psi Patrol
Cass film
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.22

Worek szkolny na plecy z motywem bajki Psi Patrol

27,20 zł
21,76 zł
Powiadomienie

Rabat 20,0%
oszczędzasz 5,44 zł

41
Zestaw długopisów żelowych 12 kol. Super Wings - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zestaw długopisów żelowych 12 kol. Super Wings
Cass film
Dostępny
24 szt.

Zestaw 12 długopisów żelowych z motywem bajki Super Wings

29,99 zł
23,99 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 6,00 zł

42
Bidon aluminiowy biały Psi Patrol - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bidon aluminiowy biały Psi Patrol
Cass film
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.12.06

Bidon aluminiowy w kolorze białym z motywami bajki Psi Patrol

24,90 zł
19,99 zł
Powiadomienie

Rabat 19,7%
oszczędzasz 4,91 zł

43
Zegarek elektroniczny Super Wings - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zegarek elektroniczny Super Wings
Cass film
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.11.23

Zegarek elektroniczny z grafiką z bajki Super Wings

36,00 zł
28,80 zł
Powiadomienie

Rabat 20,0%
oszczędzasz 7,20 zł

44
Zegarek elektroniczny + portfel Super Wings - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zegarek elektroniczny + portfel Super Wings
Cass film
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.01.25

Zegarek elektroniczny oraz portfel z grafiką z bajki Super Wings

16,80 zł
13,99 zł
Powiadomienie

Rabat 16,7%
oszczędzasz 2,81 zł

45
Zegarek elektroniczny + 6 tarcz Super Wings - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zegarek elektroniczny + 6 tarcz Super Wings
Cass film
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.06.30

Zegarek elektroniczny z6 wymiennymi tarczami z grafiką z bajki Super Wings

40,00 zł
32,00 zł
Powiadomienie

Rabat 20,0%
oszczędzasz 8,00 zł

46
Zegarek analogowy Księżniczki - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zegarek analogowy Księżniczki
Cass film
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.02.13

Zegarek analogowy z Księżniczkami Disneya

80,00 zł
64,00 zł
Powiadomienie

Rabat 20,0%
oszczędzasz 16,00 zł

47
Zegarek elektroniczny + 2 paski Księżniczki - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zegarek elektroniczny + 2 paski Księżniczki
Cass film
Dostępny
9 szt.

Zegarek elektroniczny z dwoma paskami do malowania z Księżniczkami Disneya

59,99 zł
47,99 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 12,00 zł

48
Worek szkolny Księżniczki - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Worek szkolny Księżniczki
Cass film
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.09.06

Worek szkolny na plecy z Księzniczkami Disneya

30,00 zł
24,00 zł
Powiadomienie

Rabat 20,0%
oszczędzasz 6,00 zł

49
Zestaw bizuterii z odzobami do włosów Księżniczki - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zestaw bizuterii z odzobami do włosów Księżniczki
Cass film
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.05.06

Duży zestaw biżuterii z ozdobami do włosów inspirowany księzniczkami z bajek Disneya.

55,99 zł
44,79 zł
Powiadomienie

Rabat 20,0%
oszczędzasz 11,20 zł

50
Okulary przeciwsłoneczne Hello Kitty - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Okulary przeciwsłoneczne Hello Kitty
Cass film
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.04.26

Stulowe okulary przeciwsłoneczne z motywami z bajki Hello Kitty

10,90 zł
8,99 zł
Powiadomienie

Rabat 17,5%
oszczędzasz 1,91 zł

51
Okulary przeciwsłoneczne Hello Kitty - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Okulary przeciwsłoneczne Hello Kitty
Cass film
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.05.06

Stulowe okulary przeciwsłoneczne z motywami z bajki Hello Kitty

35,00 zł
28,00 zł
Powiadomienie

Rabat 20,0%
oszczędzasz 7,00 zł

52
Okulary przeciwsłoneczne Hello Kitty - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Okulary przeciwsłoneczne Hello Kitty
Cass film
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.04.25

Stulowe okulary przeciwsłoneczne z motywami z bajki Hello Kitty

10,90 zł
8,99 zł
Powiadomienie

Rabat 17,5%
oszczędzasz 1,91 zł

53
Okulary przeciwsłoneczne Księżniczki - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Okulary przeciwsłoneczne Księżniczki
Cass film
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.07.28

Stylowe okulary przeciwsłoneczne inspirowane księżniczkami z bajek Disneya

30,00 zł
24,00 zł
Powiadomienie

Rabat 20,0%
oszczędzasz 6,00 zł

54
Hello Kitty. Okulary przeciwsłoneczne - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Hello Kitty. Okulary przeciwsłoneczne
Cass film
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.12.04

Stylowe okulary przeciwsłoneczne z motywami z bajki „Hello Kitty”. Zachwycą każdą dziewczynkę. • Okulary przeciwsłoneczne w kształcie kota, ozdobione kokardką. • Zapewniają 100% ochrony przed promieniowaniem UV (przepuszczalność światła 8-18%). • Chronią przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych. • Kolor: biały • Czyścić wilgotną ściereczką. Wymiary: • front: 13.0 x 7.5 cm, • zausznik: 12.5 cm Rozmiar opakowania: 16.0 x 10.0 x 4.0 cm

40,00 zł
32,00 zł
Powiadomienie

Rabat 20,0%
oszczędzasz 8,00 zł

55
Zegarek elektroniczny i portfel Kraina Lodu 2 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zegarek elektroniczny i portfel Kraina Lodu 2
Cass film
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.10.21

Zegarek elektroniczny wraz z portfelem z motywem bajki Kraina Lodu 2

53,00 zł
42,40 zł
Powiadomienie

Rabat 20,0%
oszczędzasz 10,60 zł

56
Zegarek elektroniczny + bransoletki Kraina Lodu 2 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zegarek elektroniczny + bransoletki Kraina Lodu 2
Cass film
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.21

Zegarek elektroniczny wraz z zestawem bransoletek z motywem bajki Kraina Lodu 2

42,50 zł
34,00 zł
Powiadomienie

Rabat 20,0%
oszczędzasz 8,50 zł

57
Torba z akcesoriami do włosów Frozen 2 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Torba z akcesoriami do włosów Frozen 2
Cass film
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.12.17

Torba z akcesoriami do włosów z motywami z bajki Kraina Lodu 2

22,90 zł
18,99 zł
Powiadomienie

Rabat 17,1%
oszczędzasz 3,91 zł

58
Zegarek elektroniczny Kraina Lodu - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zegarek elektroniczny Kraina Lodu
Cass film
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.04.03

Zegarek elektroniczny z motywem bajki Kraina Lodu 2

24,80 zł
19,99 zł
Powiadomienie

Rabat 19,4%
oszczędzasz 4,81 zł

59
Plecak z akcesoriami do włosów Frozen 2 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Plecak z akcesoriami do włosów Frozen 2
Cass film
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.29

Plecak z akcesoriami do włosów z motywami z bajki Kraina Lodu 2

22,00 zł
17,99 zł
Powiadomienie

Rabat 18,2%
oszczędzasz 4,01 zł

60
Zegarek elektroniczny z biżuterią Kraina Lodu mix - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zegarek elektroniczny z biżuterią Kraina Lodu mix
Cass film
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.04.11

Mix wzorów. Towar wysyłany losowoZegarek elektroniczny z zestawem biżuterii z motywem bajki Kraina Lodu 2

87,00 zł
69,60 zł
Powiadomienie

Rabat 20,0%
oszczędzasz 17,40 zł

61
Worek szkolny Kraina Lodu 2 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Worek szkolny Kraina Lodu 2
Cass film
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.02.06

Worek szkolny na plecy z motywem Krainy Lodu 2

19,90 zł
15,99 zł
Powiadomienie

Rabat 19,6%
oszczędzasz 3,91 zł

62
Mały zestaw biżuterii Kraina Lodu 2 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mały zestaw biżuterii Kraina Lodu 2
Cass film
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.12.04

Zestaw uroczej biżuterii z motywami z bajki Kraina Lodu 2

35,00 zł
28,00 zł
Powiadomienie

Rabat 20,0%
oszczędzasz 7,00 zł

63
Breloczek pompon Kraina Lodu 2 mix - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Breloczek pompon Kraina Lodu 2 mix
Cass film
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.03.24

Mix wzorów. Towar wysyłany losowo.Breolczek z pomponem z motywami bajki Kraina Lodu 2

35,00 zł
28,00 zł
Powiadomienie

Rabat 20,0%
oszczędzasz 7,00 zł

64
Zestaw bizuterii Kraina Lodu 2 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zestaw bizuterii Kraina Lodu 2
Cass film
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2020.11.03

Zestaw uroczej biżuterii z motywami z bajki Kraina Lodu 2

40,00 zł
32,00 zł
Powiadomienie

Rabat 20,0%
oszczędzasz 8,00 zł

65
Piórnik z wyposażeniem Kraina Lodu 2 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Piórnik z wyposażeniem Kraina Lodu 2
Cass film
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.12.03

Piórnik z wyposażeniem z motywem Kraina Lodu 2

20,00 zł
16,99 zł
Powiadomienie

Rabat 15,1%
oszczędzasz 3,01 zł

66
Zestaw przyborów szkolnych Kraina Lodu 2 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zestaw przyborów szkolnych Kraina Lodu 2
Cass film
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.04.07

Zestaw przyborów szkolnych z motywami z bajki Kraina Lodu 2.

26,00 zł
20,80 zł
Powiadomienie

Rabat 20,0%
oszczędzasz 5,20 zł

67
Notatnik z długopisem Kraina Lodu 2 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Notatnik z długopisem Kraina Lodu 2
Cass film
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.11.30

Uroczy notatnik z długopisem z motywami bajki Kraina Lodu 2

35,00 zł
28,00 zł
Powiadomienie

Rabat 20,0%
oszczędzasz 7,00 zł

68
Kraina Lodu. Cekinowy pamiętnik z biżuterią - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kraina Lodu. Cekinowy pamiętnik z biżuterią
Cass film
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.05.18

Cekinowy pamiętnik z zestawem biżuterii z motywami z znanej bajki „Kraina Lodu 2”. Ozdobiony błyszczącymi cekinami, które po przeciągnięciu dłonią zmieniają wygląd. W zestawie ponadto znajduje się komplet biżuterii dla małej elegantki. Zawartość opakowania: • bransoletka, • naszyjnik, • klipsy, • 4 barwne zawieszki. Uwaga: zestaw zawiera małe elementy.

130,00 zł
104,00 zł
Powiadomienie

Rabat 20,0%
oszczędzasz 26,00 zł

69
Piórnik podwójny z wyposażeniem Kraina Lodu 2 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Piórnik podwójny z wyposażeniem Kraina Lodu 2
Cass film
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.08.31

Piórnik podwójny z wyposażeniem w motywie Krainy Lody

100,00 zł
80,00 zł
Powiadomienie

Rabat 20,0%
oszczędzasz 20,00 zł

70
Cekinowy pamiętnik z długopisem Kraina Lodu 2 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Cekinowy pamiętnik z długopisem Kraina Lodu 2
Cass film
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.11.27

Uroczy cekinowy pamiętnik z długopisem i pomponem z motywami Krainy Lodu 2

67,80 zł
54,24 zł
Powiadomienie

Rabat 20,0%
oszczędzasz 13,56 zł

71
Piórnik saszetka Kraina Lodu 2 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Piórnik saszetka Kraina Lodu 2
Cass film
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.08.02

Piórnik saszetka w motywie Krainy Lody

50,00 zł
40,00 zł
Powiadomienie

Rabat 20,0%
oszczędzasz 10,00 zł

72
Okulary przeciwsłoneczne Kraina Lodu 2 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Okulary przeciwsłoneczne Kraina Lodu 2
Cass film
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.05.30

Stylowe okulary przeciwsłoneczne z motywem Kraina Lodu

18,90 zł
15,99 zł
Powiadomienie

Rabat 15,4%
oszczędzasz 2,91 zł

73
Gumka XXL Kraina Lodu 2 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Gumka XXL Kraina Lodu 2
Cass film
Dostępny
5 szt.

Mix wzorów. Towar wysyłany losowoGumka XXL z nadrukiem motywu Krainy Lodu 2

10,05 zł
8,99 zł

Rabat 10,5%
oszczędzasz 1,06 zł

74
Okulary przeciwsłoneczne Kraina Lodu 2 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Okulary przeciwsłoneczne Kraina Lodu 2
Cass film
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.04.06

Stylowe okulary przeciwsłoneczne z motywem Kraina Lodu

35,00 zł
28,00 zł
Powiadomienie

Rabat 20,0%
oszczędzasz 7,00 zł

75
Zestaw 10 flamastrów - Spiderman - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zestaw 10 flamastrów - Spiderman
Cass film
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2020.11.25

Zestaw 10 flamastrów w zywych kolorach z motywem Spidermana

16,50 zł
13,99 zł
Powiadomienie

Rabat 15,2%
oszczędzasz 2,51 zł

76
Okulary przeciwsłoneczne Kraina Lodu 2 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Okulary przeciwsłoneczne Kraina Lodu 2
Cass film
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.02.05

Stylowe okulary przeciwsłoneczne z motywem Kraina Lodu

23,90 zł
19,99 zł
Powiadomienie

Rabat 16,4%
oszczędzasz 3,91 zł

77
Wielokolorowy długopis - Spiderman - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wielokolorowy długopis - Spiderman
Cass film
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2020.11.16

Wielokolorowy długopis z 6 kolorami z motywem Spidermana.

12,80 zł
10,99 zł
Powiadomienie

Rabat 14,1%
oszczędzasz 1,81 zł

78
Duży zestaw przyborów szkolnych Kraina Lodu 2 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Duży zestaw przyborów szkolnych Kraina Lodu 2
Cass film
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.07.08

Ten dodatek do pisania jest koniecznością dla każdego, kto kocha Kraina Lodu! Wszystkie części zestawu mają piękne motywy Kraina Lodu 2. Akcesoria do pisania obejmują 1 notatnik z motywami sióstr Elsy i Anny. Przepuszczają kolorowe liście, a wśród sióstr jest tekst Uwierz w podróż. Jest też 1 piękny metalowy piórnik do praktycznego przechowywania dostarczonych piór. Idealny do szkoły!- Piękne akcesoria do pisania z motywem Kraina Lodu- Zawiera wszystko, od notesów, długopisów po piórniki- Idealny dla każdego, kto kocha Kraina Lodu

65,00 zł
52,00 zł
Powiadomienie

Rabat 20,0%
oszczędzasz 13,00 zł

79
Zestaw 10 kredek - Spiderman - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zestaw 10 kredek - Spiderman
Cass film
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.03.26

Zestaw 10 kredek z motywem Spidermana.

15,60 zł
12,99 zł
Powiadomienie

Rabat 16,7%
oszczędzasz 2,61 zł

80
Kraina Lodu Diament Niespodzianka z biżuterią mix - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kraina Lodu Diament Niespodzianka z biżuterią mix
Cass film
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.10.06

Mix wzorów. Towar wysyłany losowo.Kraina Lodu, Diament Niespodzianka Z BiżuteriąDiament Niespodzianka Z Biżuterią ozdobiony grafiką z uwielbianego przez dzieci, kultowego filmu "Kraina Lodu II".W każdym diamencie inna niespodzianka - może to być wisiorek, spinki, ozdoby do włosów, bransoletka lub inne.

33,00 zł
26,40 zł
Powiadomienie

Rabat 20,0%
oszczędzasz 6,60 zł

81
Ty Fashion Bamboo - Kapcie Panda rozmiar L - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ty Fashion Bamboo - Kapcie Panda rozmiar L
Meteor
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.06.23

Kapcie z pandą - rozmiar L.

54,10 zł
49,77 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 4,33 zł

82
Mistrz przeznaczenia. Zwycięskie życie - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mistrz przeznaczenia. Zwycięskie życie
Dostępny
68 szt.

Wlicza się w to umiejętność kontrolowania swoich motywów działania oraz ustalanie tego, co słuszne, czyli tego co przynosi niezmącony spokój i zadowolenie. W drodze do tego celu musimy potrafić wpierw poprzez właściwą medytację doświadczyć naszą Wyższą Istotę. Pozwoli nam to zrozumieć, co dla nas i innych jest najlepsze, a następnie w taki sposób utrwalić to w umyśle, by stało się naszą siłą napędową, która z radością pcha nas w kierunku postawionych sobie zadań. Na drodze tej pojawią się przeszkody pochodzące z przeszłości, a autor wyjaśnia, jak poradzić sobie z nimi po mistrzowsku.Na ścieżce ważne staje się tworzenie i kultywowanie cech charakteru silnej i spełnionej osobowości - odwagi, ufności, samodyscypliny, prostoty. Szczęście nie jest wynikiem samego tylko dążenia i osiągania, lecz oddania swojej energii i zasobów dla ogólnego dobra ludzkości, co oczywiście nie wyklucza bogactwa czy wielkości.

49,00 zł
35,28 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 13,72 zł

83
Ty Fashion Gemma - Kapcie Jednorożec rozmiar L - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ty Fashion Gemma - Kapcie Jednorożec rozmiar L
Meteor
Dostępny
2 szt.

Kapcie z kolorowym jednorożcem - rozmiar L.

54,14 zł
49,81 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 4,33 zł

84
Ty Fashion Gemma - Kapcie Jednorożec rozmiar S - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ty Fashion Gemma - Kapcie Jednorożec rozmiar S
Meteor
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.09.28

Kapcie z kolorowym jednorożcem - rozmiar S.

54,10 zł
49,77 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 4,33 zł

85
Ty Fashion Gilda - Kapcie Flaming rozmiar S - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ty Fashion Gilda - Kapcie Flaming rozmiar S
Meteor
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.06.28

Różowe kapcie z flamingiem - rozmiar S.

54,10 zł
49,77 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 4,33 zł

86
Gangsterzy. Tom 3. Ryzyko gangstera - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Gangsterzy. Tom 3. Ryzyko gangstera
Dostępny
46 szt.

Trzeci tom serii mafijnej, która podbiła listy bestsellerów w Polsce! Mafia to ja. Siergiej Szewczenko jest brutalnym mężczyzną. Nie bez powodu stoi na czele mafii. Jednak niewiele osób wie, że nawet on ma swój słaby punkt. Gdy pod gruzami pewnego domu znajduje nieprzytomną młodą kobietę, przeszłość uderza w niego z taką siłą, że niemal zwala go z nóg. W wychudzonej, brudnej, ledwo żywej dziewczynie rozpoznaje Avę swój słaby punkt. Kiedy Ava odzyskuje pamięć, ogarnia ją przerażenie. Zdaje sobie sprawę z tego, że Siergiej, ratując ją, podjął ogromne ryzyko. Okazuje się, że kobieta nie jest zwyczajną znajomą z przeszłości, ale zabójczynią na usługach mafii. Ava myśli, że Siergiej dużo ryzykuje. Jednak nie ma pojęcia, z jak niebezpiecznym mężczyzną ma do czynienia. Nie zdaje sobie sprawy, kto ryzykuje bardziej.

38,90 zł
31,12 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 7,78 zł

87
Jakie decyzje finansowe podejmują bogaci... - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Jakie decyzje finansowe podejmują bogaci...
Dostępny
13 szt.

Bieżące badania społeczne pokazują,że liczba milionerów w Polsce systematycznie się zwiększa.Czy Ty także wspomożesz te statystyki? :)Być może pomyślisz sobie Ja milionerem? Jasne... i uznasz to za niemożliwe. Natychmiast w swojej głowie znajdziesz spory zapas przekonań, które będą tę myśl podsycać, chociażby takich: Przecież jestem humanistą, Nie dam sobie rady w tych wszystkich obliczeniach związanych z finansami, czy też I tak nie mam czego odkładać. Możesz też zrobić wszystko, co w Twojej mocy, aby pieniądze ZROZUMIEĆ i stworzyć system, w którym zaczną one dla Ciebie pracować. ZACZNIJ DZIAŁAĆ! Pomoże Ci w tym dr Andrzej Fesnak, EFC(R), autor książki, który do tej pory swoją wiedzę przekazywał tylko i wyłącznie na szkoleniach, na które wstęp kosztował średnio 1500 zł. Teraz masz możliwość zdobycia unikatowej wiedzy finansowej przedstawionej w niezwykle praktyczny i zrozumiały sposób.Doktor Fesnak pisze o sobie tak: Jestem humanistą z tytułem doradcy finansowego i będę udzielał Ci porad tak, abyś jechał bezpiecznie do finansowej niezależności. Posłuchaj, co mówi o pieniądzach w ramach ogólnopolskiej akcji "Porozmawiajmy o Pieniądzach", której jest współtwórcą:"Jeśli jesteś jedną z tych osób, które ciężko pracują, a które ciągle mają za mało pieniędzy, to uwierz mi tym, co sabotuje Twoje cele finansowe, to Twoje głęboko skrywane, ograniczające przekonania. Być może pojawiły się one w Tobie już w dzieciństwie (i tak jest najczęściej), a być może dopiero w życiu dorosłym. Nie ma to znaczenia ważne jest tylko to, że dopóki nie zdasz sobie z nich sprawy, dopóki nie zmierzysz się z nimi, dopóty Twoje finanse będą wyglądały tak, jak wyglądają. Poradź sobie z nimi w pierwszej kolejności, a następnie zacznij działać!Czy czytałeś pierwszą książkę z serii Bogaty Polak, biedny Polak: Jak o pieniądzach myślą bogaci i dlaczego biedni robią błąd, myśląc inaczej? Jeśli nie, możesz zapoznać się z nią w pierwszej kolejności albo zamówić je obie teraz, ponieważ książka, której opis właśnie czytasz, może wywrócić Twoje dotychczasowe życie do góry nogami (w pozytywnym tego słowa znaczeniu), dając Ci praktyczne narzędzia służące do pomnażania pieniędzy i gotowe rozwiązania. Jeśli natomiast nie pozbędziesz się negatywnych przekonań, niewiele osiągniesz.

44,90 zł
36,82 zł

Rabat 18,0%
oszczędzasz 8,08 zł

88
Sztuka czytania z twarzy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Sztuka czytania z twarzy
Dostępny
8 szt.

Twarz pozwala rozpoznać człowieka uważa się, iż z jej wyrazu można "odczytać" osobowość. Nadzwyczaj często dochodzi do błędnych ocen, ponieważ powszechnie znane schematy, według których oceny te są dokonywane, są tak samo zawodne, jak własna "intuicja". Znany psycholog, dr Alfred Bierach, prezentuje w swojej książce niezbędną wiedzę i praktyczne wskazówki konieczne do zdobycia umiejętności czytania z twarzy i klasyfikowania osobowości innych ludzi.

70,00 zł
50,40 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 19,60 zł

89
Brzdęk: Świątynia małpich królów LUCRUM - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Brzdęk: Świątynia małpich królów LUCRUM
Lucrum
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.07.04

61,90 zł
57,57 zł
Powiadomienie

Rabat 7,0%
oszczędzasz 4,33 zł

90
Pas Pire Pop [I Love You So Much], CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pas Pire Pop [I Love You So Much], CD
Niedostępny
Brak

CD, Ecopack Informacje: Gatunek: Post Rock; Rodzaj Wydania: Original; Rok Nagrania: 2017; Rodzaj Dźwięku: Stereo; Opakowanie: Gatefold Cardboard Sleeve; Uwagi: Recorded And Mixed At The Mighty Hotel2tango. Mastered By Harris Newman At Grey Market.; Bonus: Cd Comes In A Custom Gatefold Jacket. Artwork By Marie-Douce St-Jacques.; Gatunek: POST ROCK, Rodzaj wydania: ORIGINAL, Rok wydania: 2017, Dźwięk: STEREO, Comments: Recorded and mixed at The Mighty Hotel2Tango. Mastered by Harris Newman at Grey Market., Bonus: CD comes in a custom gatefold jacket. Artwork by Marie-Douce St-Jacques., Kraj: Zagraniczna, Wykonawca: AVEC LE SOLEIL SORTANT DE SA BOUCHE

82,90 zł
Powiadomienie
91
Biały wąż. Baśnie i bajki słoweńskie - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Biały wąż. Baśnie i bajki słoweńskie
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.02.23

Zbiór ludowych baśni i bajek słoweńskich, stanowiących część dziedzictwa narodowego Słoweńców, nie tylko tych, którzy mieszkają w granicach obecnej Słowenii, ale także przedstawicieli mniejszości słoweńskiej w Austrii (Karyntia) i we Włoszech (Resia), wśród których dawne tradycje opowiadania baśni są wciąż żywe.

23,00 zł
16,99 zł
Powiadomienie

Rabat 26,1%
oszczędzasz 6,01 zł

Wróć do góry