hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Wyszukaj książkę, grę, puzzle, zabawkę
Książki
Zabawki
Gry
Puzzle
Papiernicze i szkolne
Muzyka
Audiobooki

Kalendarz premier z dnia 2020.07.04

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli w sobotę 4 lipca 2020 roku. Na pierwszym miejscu znajduje się Czas wyrzeczenia (Delsol Chantal), na drugim Puzzle 30 elementów. Super color. Psi Patrol (Clementoni). Kolejny produkt to Grecki. 100 Fiszek. W podróży (praca zbiorowa) oraz Francuski. 100 Fiszek. W podróży (praca zbiorowa).
1
Czas wyrzeczenia - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Czas wyrzeczenia
Dostępny
35 szt.

Chantal Delsol ? jedna z najciekawszych i najważniejszych postaci współczesnej myśli filozoficznej ? z właściwą sobie erudycją przedstawia wielką syntezę współczesnej kultury i stanu ducha zachodniego społeczeństwa, wskazując kierunek przemian i stojące za nimi zagrożenia. Rezygnacja z poszukiwania prawdy na rzecz hedonistycznie i utylitarnie pojmowanego dobra, zastąpienie dogmatów stanowiących podstawy moralności mitami o podatnej na rozmaitą interpretację symbolice czy pozbawienie idei równości i demokracji filozoficznego umocowania i oparcie go wyłącznie na społecznym konsensusie oznaczają radykalny w istocie zwrot myślenia. Jaka zatem będzie przyszłość? Nihilistyczna? Niekoniecznie. Raczej rozpięta między dwoma paradygmatami ? wielkimi ideałami, których najlepszym nośnikiem było myślenie religijne, a królestwem rozumu i techniki desakralizującym kulturę. Czy to jednak wystarczy, by ocalić naszą europejską zachodnią duchowość?

49,00 zł
36,26 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 12,74 zł

9 osób kupiło
2
Puzzle 30 elementów. Super color. Psi Patrol - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 30 elementów. Super color. Psi Patrol
Clementoni, 30
Dostępny
150 szt.

Puzzle 30 elementów dla najmłodszych z serii „Psi Patrol”. Wymiary obrazka po ułożeniu: 33.5 x 23.5 cm

12,59 zł
11,99 zł

Rabat 4,8%
oszczędzasz 0,60 zł

9 osób kupiło
3
Grecki. 100 Fiszek. W podróży - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Grecki. 100 Fiszek. W podróży
Dostępny
27 szt.

Najważniejsze słówka oraz zwroty przydatne w podróży!Grecki. 100 fiszek. W podróży to wygodny zestaw 100 praktycznych słówek przydatnych w codziennej komunikacji w czasie podróży. Do każdego słówka dodano przykładowe zdania, które ułatwiają zrozumienie kontekstu oraz znaczenia. Dzięki nim zapytasz o drogę czy zrobisz zakupy w sklepie podczas podróży. Zestaw jest przeznaczony dla osób zarówno początkujących, jak i średnio zaawansowanych.W skład zestawu wchodzą:100 fiszek ze słówkami i przykładowymi zdaniamiprzydatne tematy: zwiedzanie, zakupy, komunikacja, zakwaterowanieprzykładowe zdania jak praktyczne rozmówkikolorowe przegródki, które stanowią sprawdzoną metodę przyswajania dużej ilości nowych słówek w krótkim czasie.

12,99 zł
9,99 zł

Rabat 23,1%
oszczędzasz 3,00 zł

4 osoby kupiły
4
Francuski. 100 Fiszek. W podróży - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Francuski. 100 Fiszek. W podróży
Dostępny
50 szt.

Najlepsze słówka oraz zwroty, przydatne w podróży!Francuski. Fiszki 100. W podróży to wygodny zestaw 100 praktycznych zwrotów przydatnych w codziennej komunikacji w podróży. Do każdego zwrotu dodano przykładowe zdania, które pomagają w zrozumieniu znaczenia. Dodatkowo zestaw zawiera doskonałe uzupełnienie nauki w postaci nagrań mp3 do nauki wymowy oraz program komputerowy z ćwiczeniami, które ułatwiają przyswojenie materiału w krótkim czasie. Zestaw jest przeznaczony dla osób początkujących i średnio zaawansowanych.W skład zestawu wchodzą:100 fiszek z przykładowymi zdaniami i tłumaczeniemnagrania MP3 wymowy native speakerów (do pobrania)program komputerowy zawierający przeróżne ćwiczenia utrwalające nabytą wiedzękolorowe przegródki, które stanowią sprawdzoną metodę przyswajania dużej ilości nowych słówek w krótkim czasie

13,44 zł
9,99 zł

Rabat 25,7%
oszczędzasz 3,45 zł

3 osoby kupiły
5
Pakiet: Planeta dzieci. Pięciolatek - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pakiet: Planeta dzieci. Pięciolatek
Dostępny
475 szt.

Mądra zabawa wśród przyjaciół! Pakiet Planeta dzieci. Pięciolatek to komplet materiałów do nauki i zabawy w przedszkolu: • Planeta dzieci. Pięciolatek. Karty pracy. Część 1, • Planeta dzieci. Pięciolatek. Karty pracy. Część 2, • Planeta dzieci. Pięciolatek. Karty pracy. Część 3, • Planeta dzieci. Pięciolatek. Karty pracy. Część 4, • Planeta dzieci. Pięciolatek. Zeszyt grafomotoryczny, • Planeta dzieci. Pięciolatek. Wyprawka na dobry start, • Planeta dzieci. Pięciolatek. Kodowanie, • Planeta dzieci. Pięciolatek. Alfabet z obrazkami.

185,02 zł
164,67 zł

Rabat 11,0%
oszczędzasz 20,35 zł

3 osoby kupiły
6
Tupiko, zestaw do piasku - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Tupiko, zestaw do piasku
Tupiko, Tupiko
Dostępny
55 szt.

10,32 zł
9,99 zł

Rabat 3,2%
oszczędzasz 0,33 zł

2 osoby kupiły
7
Karnet złoty urodzinowy p5 VERTE cena za 1 sztukę - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
3,00 zł
2,99 zł

Rabat 0,3%
oszczędzasz 0,01 zł

1 osoba kupiła
8
Kronos nr 1/2020. Nietzsche Rilke. Metafizyka, kultura, Religia - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kronos nr 1/2020. Nietzsche Rilke. Metafizyka, kultura, Religia
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.06.09

Kłamią filozofowie, ilekroć zmieniają się w ideologów, pedagogów, politruków i opowiadają nie o tym, co jest, tylko jak ma być. Choć mit poetycki w całości jest fałszem, zawarte są w nim także elementy prawdy, mówi Platon (377a). Dlatego spór między poezją a filozofią, rywalizacja z-myślenia poetyckiego z filozoficznym roszczeniem do prawdy tli się do dziś.

20,00 zł
14,99 zł
Powiadomienie

Rabat 25,1%
oszczędzasz 5,01 zł

2 osoby kupiły
9
Pióro wieczne Go Pen Pastel + 6 naboi - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pióro wieczne Go Pen Pastel + 6 naboi
Cresco
Dostępny
12 szt.

Pióro wieczne + 6 naboi.Mix wzorów - towar wysyłany losowo.

16,99 zł
1 osoba kupiła
10
Klucz - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Klucz
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.04.21

Klucz to jedno z najbardziej rozpoznawalnych dzieł Tanizakiego Jun'ichiro (pierwsze wydanie w 1957 roku). Powieść ta oparta jest na zapisach dwóch dzienników (żony i męża) prowadzonych potajemnie, opisujących ich skomplikowane życie rodzinne, uczuciowe oraz erotyczne. Tanizaki w typowy dla siebie sposób odsłania kulisy życia z pozoru zwyczajnej japońskiej rodziny ? to swoisty dziennik niezdrowej fascynacji oraz teatru małżeńskiego. W tej niewielkiej książce czytelnik odnajdzie najbardziej charakterystyczne elementy pisarstwa Tanizakiego, które od lat fascynują i szokują. Niniejsze wydanie Klucza jest pierwszym polskim tłumaczeniem dokonanym przez Annę Zielińską-Elliott, autorkę znaną z przekładów m.in. Złotej pagody Yukia Mishimy i dzieł Harukiego Murakamiego.

35,00 zł
25,90 zł
Powiadomienie

Rabat 26,0%
oszczędzasz 9,10 zł

11
Nie widzieć zła - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nie widzieć zła
Dostępny
18 szt.

Wstrząsająca książka o zaangażowaniu literatury do prania mózgów i ogłupiania dusz w Związku Sowieckim. Autor po raz pierwszy w tak analityczny sposób i tak szeroko analizuje mechanizm zaprzęgania kultury, a literatury w szczególności, do iście diabolicznego przekonywania, że zło jest w zasadzie dobrem, a wszystkie represje są zbawienne dla tych, których dotykają. I sami twórcy zdawali się wierzyć w to co piszą, i pisali, i potem sami padali ofiarami represji, i nadal obstawali przy linii władzy. Diabelski krąg! A wszystko w szacie kulturalnych i intelektualnych wydawałoby się analiz. To prawdziwie książka otwierająca oczy!

55,00 zł
40,70 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 14,30 zł

12
Moszkowski. CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Moszkowski. CD
West Side Sinfonietta, Universal Music Polska
Dostępny
4 szt.

43,90 zł
43,02 zł

Rabat 2,0%
oszczędzasz 0,88 zł

13
Stardust. CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Stardust. CD
Meredi, Warner Music Polska
Dostępny
9 szt.

70,90 zł
65,23 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 5,67 zł

14
Torba plecak 2w1 Head, moro - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Torba plecak 2w1 Head, moro
Astra
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2020.10.29

Moro – wzór, który zawojował świat mody. Damska torba – plecak 2w1 Head z militarnym motywem to absolutny hit sezonu 2020. Ultranowoczesna torba na ramię jest idealnym uzupełnieniem każdej casualowej stylizacji. Jedna pojemna komora pomieści zeszyt A4, książki i laptopa. A gdy poczujesz, że twoje ręce są zmęczone, narzuć torbę na plecy. Funkcjonalność: • 1 komora • 1 kieszeń wewnętrzna • szelki z możliwością regulacji • wyprofilowane metalowe uchwyty do suwaków • tkanina: poliester 600D x 600D • kolorowa, zadrukowana podszewka Wymiary: 36.0 x 26.0 x 12.0 cm

103,20 zł
98,04 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 5,16 zł

15
Zabawy logopedyczne. Gimnastyka języka - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zabawy logopedyczne. Gimnastyka języka
Kapitan Nauka, od 3 lat
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.03

Przedstawiamy zestaw 100 zabaw, które zapewnią prawidłowy rozwój artykulacji u dzieci. Wszystkie aktywności zostały opracowane przez Monikę Sobkowiak, neurologopedę i nauczycielkę edukacji przedszkolnej. Ich celem jest usprawnienie pracy narządów artykulacyjnych: języka, warg i podniebienia oraz zapobieganie wadom wymowy. Połączenie zabawy z nauką świetnie sprawdzi się również podczas terapii logopedycznej. Zabawy logopedyczne utrwalają poprawną wymowę głosek najczęściej sprawiających trudności, pomagają w budowie prawidłowych nawyków oddechowych i rozwijają słuch fonematyczny, który wpływa na naukę pisania. Wszystkie te umiejętności zaprocentują w przyszłości i ułatwią dzieciom naukę czytania i pisania. W pakiecie znajduje się 30 dwustronnych, zmywalnych kart z zagadkami o różnym stopniu trudności wzbogaconych barwnymi ilustracjami Macieja Łazowskiego oraz flamaster suchościeralny. Dużym atutem dla rodziców i opiekunów jest dołączony poradnik ze wskazówkami dotyczącymi rozwoju wymowy u przedszkolaków i podpowiedziami, jak pracować z dzieckiem w domu i na co warto zwrócić uwagę podczas wspólnych zabaw. Gimnastyka języka. Zabawy logopedyczne to: • różnorodne zadania na kartach i w książce, • wskazówki neurologopedy i pedagoga dla rodziców, • ćwiczenia mowy i artykulacji, • profilaktyka wad wymowy, • zadania dopasowane do umiejętności artykulacyjnych dziecka na różnych etapach rozwoju, • ćwiczenie myślenia logicznego i spostrzegawczości, • dwustronne zmywalne karty z flamastrem.

44,90 zł
32,33 zł
Powiadomienie

Rabat 28,0%
oszczędzasz 12,57 zł

16
IELTS Trainer 2 Academic Six Practice Tests - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
IELTS Trainer 2 Academic Six Practice Tests
Dostępny
3 szt.

SIX IELTS practice tests for perfect exam training, including details of the test format, question types an scoring system, plus step-by-step guidance and tips. Build your confidence by following the step-by-step guidance, tips and strategies in the Training and Exam Practice exercises in the first two practice tests. Then develop your exam technique with the final four tests. Grammar, vocabulary and writing practice exercises show you how to avoid common mistakes. The resources download includes audio for the Listening tests, audioscripts, the answer key with clear explanations and model writing answers.

200,00 zł
180,00 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 20,00 zł

17
Przegląd Europejski 2/2020 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Przegląd Europejski 2/2020
Dostępny
13 szt.

Numer rozpoczyna się od rozważań teoretycznych dotyczących dwóch problemów: wybranych zagadnień metodologicznych z zakresu bezpieczeństwa i badań na tym polu oraz prawa gospodarczego wobec wyzwań współczesności (tekst w języku rosyjskim). Zeszyt zawiera także artykuły poświęcone m.in. modelom zarządzania i nadzoru nad jakością w kształceniu, dydaktyce i badaniach naukowych oraz pojęciu ?Lexit? odnoszącemu się do brytyjskiej antyunijnej i pozalaburzystowskiej lewicy, która uczestniczyła w kampanii brexitowej w 2016 roku.

25,00 zł
21,00 zł

Rabat 16,0%
oszczędzasz 4,00 zł

18
Marian Bernaciak ?Orlik? - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Marian Bernaciak ?Orlik?
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.04.03

Lipiec 1944 r. Oddział Armii Krajowej ppor. Mariana Bernaciaka ?Orlika" bierze udział w akcji ?Burza?. Po wielu udanych walkach z Niemcami żołnierze ?Orlika" 25 lipca 1944 r. wchodzą do Ryk, entuzjastycznie witani przez mieszkańców. Tego samego dnia w Rykach zjawia się znany z rozbojów dowódca lokalnego oddziału Armii Ludowej Julian Gransztof, a na przedmieścia miasteczka docierają pierwsze sowieckie czołgi...

15,00 zł
10,99 zł
Powiadomienie

Rabat 26,7%
oszczędzasz 4,01 zł

19
The Institute - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
The Institute
Dostępny
23 szt.

'It does everything you'd expect of a masterpiece - and it is one' - Sunday Express 'Hums and crackles with delicious unease' - Independent 'A captivating, hybrid novel that shape-shifts through several genres' - The Sunday Times Deep in the woods of Maine, there is a dark state facility where kids, abducted from across the United States, are incarcerated. In the Institute they are subjected to a series of tests and procedures meant to combine their exceptional gifts - telepathy, telekinesis - for concentrated effect. Luke Ellis is the latest recruit. He's just a regular 12-year-old, except he's not just smart, he's super-smart. And he has another gift which the Institute wants to use... Far away in a small town in South Carolina, former cop Tim Jamieson has taken a job working for the local sheriff. He's basically just walking the beat. But he's about to take on the biggest case of his career. Back in the Institute's downtrodden playground and corridors where posters advertise 'just another day in paradise', Luke, his friend Kalisha and the other kids are in no doubt that they are prisoners, not guests. And there is no hope of escape. But great events can turn on small hinges and Luke is about to team up with a new, even younger recruit, Avery Dixon, whose ability to read minds is off the scale. While the Institute may want to harness their powers for covert ends, the combined intelligence of Luke and Avery is beyond anything that even those who run the experiments - even the infamous Mrs Sigsby - suspect. Thrilling, suspenseful, heartbreaking, THE INSTITUTE is a stunning novel of childhood betrayed and hope regained.

52,99 zł
50,34 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 2,65 zł

20
Psychologia rozwoju człowieka - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Psychologia rozwoju człowieka
Dostępny
66 szt.

Nowoczesny polski podręcznik psychologii rozwojowej pokazujący ewolucję dyscypliny, stan obecny i perspektywy przyszłych badań. Książka prezentuje: teoretyczne podstawy badań nad rozwojem pozwalające zrozumieć i wyjaśnić zmiany w zachowaniu człowieka w ciągu życia, obecny stan dyscypliny, najnowsze koncepcje, problemy i wyniki badań, a także klasyczne badania i teorie, które wywarły istotny wpływ na kształt współczesnej psychologii rozwoju człowieka, zagadnienia stosowanej psychologii rozwojowej, pokazujące zastosowania wiedzy o rozwoju w wybranych obszarach praktyki społecznej, rozwiązania dydaktyczne niezwykle przydatne w samodzielnej pracy studenta: bloki rozszerzające, podsumowania rozdziałów, słowa kluczowe, zadania kontrolne, słownik pojęć, dodatkowe lektury.

139,00 zł
122,32 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 16,68 zł

21
Moje frontowe dni - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Moje frontowe dni
Niedostępny
Brak

Życie na Kresach II Rzeczypospolitej, brutalnie zakłócone przez wybuch II wojny światowej. Dramatyczny i zapomniany obraz walk o Kołobrzeg, Wał Pomorski i Berlin oczyma żołnierza, który dołączył do armii pod skrzydłem Sowietów z konieczności i przymusu, ale również chęci pomszczenia Polski.

42,00 zł
Powiadomienie
22
Finanse i gospodarka w erze cyfryzacji - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Finanse i gospodarka w erze cyfryzacji
Dostępny
4 szt.

Książka porusza bardzo ważne i aktualne aspekty związane z szerokim zastosowaniem cyfryzacji w sferze gospodarczej, ze szczególnym uwzględnieniem sektora finansowego. Poszczególne rozdziały monografii zostały przygotowane przez studentów i doktorantów wywodzących się z różnych ośrodków naukowych w Polsce, którzy uczestniczyli w XI Ogólnopolskiej Konferencji Dni e-Biznesu ? wydarzeniu cyklicznie organizowanym przez Koło Naukowe Forum e-Biznesu, działające na Wydziale Nauk Ekonomicznych i Zarządzania Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. Autorzy w przystępny i interesujący sposób przełożyli na papier swoje zainteresowania naukowe, starając się przybliżyć Czytelnikowi aktualne wyzwania wynikające z cyfrowej transformacji obejmującej systemy płatności, sposoby pozyskiwania kapitału, sektor ubezpieczeniowy oraz funkcjonowanie lokalnych społeczności w inteligentnych miastach.

38,00 zł
23
Z myślą o Niepodległej. - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Z myślą o Niepodległej.
Dostępny
6 szt.

Tytuł książki Z myślą o Niepodległej ma podwójne znaczenie, obejmuje bowiem rozważania nad dokonaniami tych pedagogów, których działalność przygotowywała nadejście niepodległości, a po jej uzyskaniu angażowała w pracę dla Niepodległej. Dlatego celem tego opracowania jest próba zaprezentowania wybitnych przedstawicieli subdyscyplin pedagogicznych, którzy swoją twórczością i działalnością znacząco przyczynili się do odbudowy budzącego się do życia niepodległego państwa. Znaleźli się wśród nich: Cecylia Niewiadomska, Izabela Moszczeńska, Stefania Marciszewska-Posadzowa, Kazimierz Króliński, Ludwik Posadzy, Natalia Cicimirska oraz Jan Kornecki. Śledząc biogramy tych osób, można stwierdzić, że każda z nich poświęciła swoje życie zawodowe sprawom oświaty.Intencją przyświecającą autorkom oddawanej do rąk Czytelników książki było przypomnienie i docenienie zwłaszcza tych postaci, które starały się zaszczepić polską świadomość narodową.

32,00 zł
24
Utopia Avenue - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Utopia Avenue
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.08.05

Pre-order the spectacular new novel from the bestselling author of CLOUD ATLAS and THE BONE CLOCKS, ?one of the most brilliantly inventive writers of this, or any country? (Independent). ?The great rock and roll novel ? an epic love letter to the greatest music ever made and the book the music has always deserved? Tony Parsons Utopia Avenue might be the most curious British band you?ve never heard of. Emerging from London?s psychedelic scene in 1967, folksinger Elf Holloway, blues bassist Dean Moss, guitar virtuoso Jasper de Zoet and jazz drummer Griff Griffin together created a unique sound, with lyrics that captured their turbulent times. The band produced only two albums in two years, yet their musical legacy lives on. This is the story of Utopia Avenue?s brief, blazing journey from Soho clubs and draughty ballrooms to the promised land of America, just when the Summer of Love was receding into something much darker ? a multi-faceted tale of dreams, drugs, love, sexuality, madness and grief; of stardom?s wobbly ladder and fame?s Faustian pact; and of the collision between youthful idealism and jaded reality as the Sixties drew to a close. Above all, this bewitching novel celebrates the power of music to connect across divides, define an era and thrill the soul. Praise for David Mitchell?s previous work: ?Open up his head and a whole magical, ecstatic symphony of inventiveness and ideals will fly out.? The Times ?Mitchell?s imagination is boundless and absolutely thorough, and he is also very funny.? Sunday Telegraph ?An author of extraordinary ambition and skill.? Independent on Sunday ?A storyteller of genius . . . a man who may yet prove to be the greatest writer of his age.? Mail on Sunday ?Dizzyingly, dazzlingly good? Daily Mail ?Our most accomplished inventor of multitudinous worlds, which are filled with complex, vital people.? Financial Times

81,00 zł
72,90 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 8,10 zł

25
The Copy Book - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
The Copy Book
Dostępny
5 szt.

In 1995, the D&AD published a book on the art of writing for advertising. The then best-selling book remains an important reference work today?a bible for creative directors. D&AD and TASCHEN have joined forces to bring you an updated and redesigned edition of the publication. Regarded as the most challenging field in advertising, copywriting is usually left to the most talented professionals?often agency leaders or owners themselves. The book features a work selection and essays by 53 leading professionals in the world, including copywriting superstars such as David Abbott, Lionel Hunt, Steve Hayden, Dan Wieden, Neil French, Mike Lescarbeau, Adrian Holmes, and Barbara Nokes. The lessons to be learned on these pages will help you create clearer and more persuasive arguments, whether you are writing an inspiring speech, an engaging web banner or a persuasive letter. This is not simply a ?must-have? book for people in advertising and marketing, it is also a ?should-have? for anyone who needs to involve or influence people, by webpage, on paper, or in person.

97,00 zł
26
Rachunkowość instrumentów finansowych wobec potrzeb informacyjnych inwestorów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Rachunkowość instrumentów finansowych wobec potrzeb informacyjnych inw...
Dostępny
5 szt.

Przygotowana publikacja jest rezultatem prowadzonych przez Autora badań naukowych i rozważań związanych z rachunkowością instrumentów finansowych oraz informacjami sprawozdawczymi wykorzystywanymi przez inwestorów oraz analityków w ich procesach decyzyjnych dotyczących inwestycji finansowych. Intensywny rozwój instrumentów finansowych, skutkujący coraz większym stopniem ich skomplikowania, powoduje, że rachunkowość instrumentów finansowych stanowi szczególnie problematyczny obszar rachunkowości. Niejednolitość, obszerność oraz złożoność obowiązujących regulacji prawnych poświęconych temu zagadnieniu jest powodem licznych trudności dla odbiorców informacji sprawozdawczych. Dlatego ocena wykorzystania i przydatności sprawozdawczości finansowej w zakresie instrumentów finansowych przez inwestorów i analityków, a także identyfikacja ich potrzeb informacyjnych oraz uwag odnoszących się do oczekiwanych zmian w tym względzie stanowi ważny i potrzebny, zarówno w wymiarze teoretycznym, jak i praktycznym, obszar badawczy.

54,00 zł
27
Bateria TOSHIBA CR2025 3V  cena za 1 szt - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bateria TOSHIBA CR2025 3V cena za 1 szt
INNI, litowa
Dostępny
1 szt.

Bateria litowa specjalistyczna o stabilnej charakterystyce napięć. Unikalna technologia produkcji umożliwia osiągnięcie najwyższej pojemności i trwałości.

4,99 zł
28
Bateria Toshiba Special CR2016 90mAh - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bateria Toshiba Special CR2016 90mAh
Toshiba
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.04.18

Baterie guzikowe 3V, mimo swoich rozmiarów zapewniają stabilne i długotrwałe źródło zasilania. przeznaczone do wielu domowych urządzeń m.in. płyt głównych, wag, zegarków, termometrów czy pilotów samochodowych. Pełna wydajność tych ogniw utrzymuje się aż do 3 lat. Cena za 1 sztukę

3,30 zł
2,99 zł
Powiadomienie

Rabat 9,4%
oszczędzasz 0,31 zł

29
Bateria TOSHIBA CR2032 3V  cena za 1 blister - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bateria TOSHIBA CR2032 3V cena za 1 blister
INNI
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.03.11

16,50 zł
14,99 zł
Powiadomienie

Rabat 9,2%
oszczędzasz 1,51 zł

30
Bateria PHILIPS LR6 Long Life op4szt  cena za op - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bateria PHILIPS LR6 Long Life op4szt cena za op
INNI
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.07.05

5,00 zł
4,99 zł
Powiadomienie

Rabat 0,2%
oszczędzasz 0,01 zł

31
Bateria PHILIPS LR03 Power Alkaline op6szt cena za op - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
13,90 zł
12,99 zł

Rabat 6,5%
oszczędzasz 0,91 zł

32
Schowek
Marker olejowy srebrny TOMA
TOMA
Dostępny
5 szt.

Marker olejowy, fibrową końcówką 2.5mm. Szybkoschnący, wodoodporny tusz olejny, niezmywalny, do zastosowania na wszystkich powierzchniach, do opisywania różnych przedmiotów, nawet w trudnych warunkach warsztatowych, zawartość około 10ml. Kolor srebrny. 1 sztuka w blistrze.

10,99 zł
33
Kolekcja Marzeń. Tom 17. Kraina Lodu - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kolekcja Marzeń. Tom 17. Kraina Lodu
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.10.24

W każdym tomie „Kolekcji Marzeń” znajdziesz prześliczną ręcznie malowaną figurkę, kolejną część filmowej historii, a także nieznane przygody Anny, Elsy i ich przyjaciół. Do tego czeka cię mnóstwo zabawy wycinanki, naklejki, zadania, ciekawostki oraz scenki do wyklejania, dzięki którym zwiedzisz wspaniałe komnaty zamku Arendelle! Kolekcja składa się z 20 tomów, nowy tom w sprzedaży co 2 tygodnie.

29,99 zł
22,79 zł
Powiadomienie

Rabat 24,0%
oszczędzasz 7,20 zł

34
Pakiet: Planeta dzieci. Sześciolatek - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pakiet: Planeta dzieci. Sześciolatek
Dostępny
799 szt.

Dobry start do szkoły! Planeta dzieci. Sześciolatek to komplet materiałów do nauki i zabawy w przedszkolu: • Planeta dzieci. Sześciolatek. Karty pracy. Część 1, • Planeta dzieci. Sześciolatek. Karty pracy. Część 2, • Planeta dzieci. Sześciolatek. Karty pracy. Część 3, • Planeta dzieci. Sześciolatek. Karty pracy. Część 4, • Planeta dzieci. Sześciolatek. Czytanie i pisanie, • Planeta dzieci. Sześciolatek. Liczenie, • Planeta dzieci. Sześciolatek. Wyprawka na dobry start, • Planeta dzieci. Sześciolatek. Kodowanie, • Planeta dzieci. Sześciolatek. Alfabet (z klaserem).

192,64 zł
171,45 zł

Rabat 11,0%
oszczędzasz 21,19 zł

35
Planeta dzieci. Sześciolatek. Kodowanie - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Planeta dzieci. Sześciolatek. Kodowanie
Dostępny
30 szt.

Publikacja kształtująca spostrzegawczość i umiejętność logicznego myślenia zawiera: • kratownicę 6 x 6 pól, • wybrane figury geometryczne w różnych kolorach i różnej wielkości, • kartoniki z obrazkami, • wzory do układania.

33,60 zł
29,90 zł

Rabat 11,0%
oszczędzasz 3,70 zł

36
Bing. Studio Tatuażu - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bing. Studio Tatuażu
Dante
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.12.15

Pieczątki na licencji „Bing”. Zestaw zawiera: • 7 pieczątek, • 1 poduszeczka do tuszu, • 6 kolorów kosmetycznych. Wymiary opakowania: 22.5 x 3.0 x 21.0 cm

82,90 zł
72,95 zł
Powiadomienie

Rabat 12,0%
oszczędzasz 9,95 zł

37
Świnka Peppa - Megazestaw do kolorowania - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Świnka Peppa - Megazestaw do kolorowania
Multiprint
Dostępny
87 szt.

Pieczątki na licencji Świnka Peppa. W skład zestawu wchodzą: 4 pieczątki, 1 poduszeczka do tuszu, 60 pisaków, 1 książeczka do kolorowania i 30 naklejek.

98,28 zł
38
Lwia Straż. Megazestaw do kolorowania - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Lwia Straż. Megazestaw do kolorowania
Multiprint
Dostępny
27 szt.

Jedną z pierwszych czynności, których uczą się dzieci, jest kolorowanie. Znaczki pozwalają dzieciom uwolnić kreatywność, rysując w towarzystwie ulubionych postaci. Ten zestaw pomaga dzieciom rozwijać koordynację i pobudzać kreatywność. W zestawie znajduje się: • 4 pieczątki, • poduszeczka do tuszu, • 60 pisaków, • książeczka do kolorowania, • 30 naklejek.

98,28 zł
39
Planeta dzieci. Pięciolatek. Karty pracy. Część 2 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Planeta dzieci. Pięciolatek. Karty pracy. Część 2
Dostępny
11 szt.

Publikacja zawiera 56 stron ćwiczeń oraz arkusz nalepek. Materiał na dwa kolejne tygodnie otwierają rozkładówki z ilustracjami poświęconymi wybranym wartościom. Perforacja nalepek ułatwia oderwanie zestawu nalepek do wykorzystania podczas realizacji konkretnego ćwiczenia, a strony z elementami do wycinania zamieszczone na końcu każdej publikacji stanowią doskonałą okazję do rozwijania sprawności motoryki małej. Kody QR umożliwiają odtworzenie plików z dźwiękami za pomocą smartfona.

39,30 zł
34,98 zł

Rabat 11,0%
oszczędzasz 4,32 zł

40
Planeta dzieci. Sześciolatek. Karty pracy. Część 2 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Planeta dzieci. Sześciolatek. Karty pracy. Część 2
Dostępny
38 szt.

Publikacja zawiera 56 stron ćwiczeń oraz arkusz nalepek. Materiał na dwa kolejne tygodnie otwierają rozkładówki z ilustracjami poświęconymi wybranym wartościom. Perforacja nalepek ułatwia oderwanie zestawu nalepek do wykorzystania podczas realizacji konkretnego ćwiczenia, a strony z elementami do wycinania zamieszczone na końcu każdej publikacji stanowią doskonałą okazję do rozwijania sprawności motoryki małej. Kody QR umożliwiają odtworzenie plików z dźwiękami za pomocą smartfona.

39,30 zł
34,98 zł

Rabat 11,0%
oszczędzasz 4,32 zł

41
Bing. Zestaw pieczątek - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bing. Zestaw pieczątek
Dante
Dostępny
161 szt.

Przedstawiamy zestaw pieczątek na licencji Bing. W skład zestawu wchodzą: • 4 pieczątki, • 1 poduszeczka do tuszu, • 7 pisaków.

40,34 zł
35,50 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 4,84 zł

42
Bing. Lody - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bing. Lody
Dante
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.12.13

Pieczątki na licencji „Bing”. W skład zestawu wchodzą: • 1 album, • 5 pieczątek, • 1 poduszeczka do tuszu, • 8 pisaków. Wymiary opakowania: 22.0 x 11.5 x 11.5 c,

54,20 zł
47,70 zł
Powiadomienie

Rabat 12,0%
oszczędzasz 6,50 zł

43
Pióro wieczne Go Pen C (12szt) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyprzedaż
Pióro wieczne Go Pen C (12szt)
Cresco
Dostępny
2 szt.

Mix wzorów w opakowaniu zbiorczym 12 sztuk.Pióro wieczne na naboje.

136,20 zł
83,08 zł

Rabat 39,0%
oszczędzasz 53,12 zł

44
Pakiet Planeta dzieci. Czterolatek - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pakiet Planeta dzieci. Czterolatek
Dostępny
207 szt.

Mogę zmienić świat! Planeta dzieci. Czterolatek. BOX to komplet materiałów do nauki i zabawy w przedszkolu: • Planeta dzieci. Czterolatek. Karty pracy. Część 1, • Planeta dzieci. Czterolatek. Karty pracy. Część 2, • Planeta dzieci. Czterolatek. Wyprawka na dobry start, • Planeta dzieci. Czterolatek. Kodowanie.

145,35 zł
129,36 zł

Rabat 11,0%
oszczędzasz 15,99 zł

45
Pióro wieczne Go Pen B (12szt) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyprzedaż
Pióro wieczne Go Pen B (12szt)
Cresco
Dostępny
2 szt.

Mix wzorów w opakowaniu zbiorczym 12 sztuk.Pióro wieczne na naboje.

136,20 zł
83,08 zł

Rabat 39,0%
oszczędzasz 53,12 zł

46
Pióro wieczne Go Pen Pastel (12szt) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyprzedaż
Pióro wieczne Go Pen Pastel (12szt)
Cresco
Dostępny
2 szt.

Mix wzorów w opakowaniu zbiorczym 12 sztuk.Pióro wieczne na naboje.

136,20 zł
83,08 zł

Rabat 39,0%
oszczędzasz 53,12 zł

47
Jan nowak jeziorański biografia opowiada - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Jan nowak jeziorański biografia opowiada
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.09.05

Bogato ilustrowana opowieść o życiu Nowaka ułożona z fragmentów wspomnień, anegdot i relacji blisko stu osób, które go znały osobiście w różnych okresach jego życia i działalności. Były świadkami wydarzeń różnych, czasem ważnych, a czasem bardzo drobnych. Ich relacje zebrane razem składają się na wielobarwny portret Kuriera z Warszawy, który trzykrotnie przebijał się przez ogarniętą wojną Europę do władz Rzeczypospolitej na uchodźstwie. Po wojnie przez ćwierć wieku był dyrektorem Rozgłośni Polskiej Radia Wolna Europa, która dostarczała Polakom w PRL-u informacje ukrywane przez władzę. Podporządkował swoje życie misji, której celem była niepodległość Polski.

20,00 zł
14,99 zł
Powiadomienie

Rabat 25,1%
oszczędzasz 5,01 zł

48
Puzzle maxi 60 elementów. Supercolor. Jurassic World - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle maxi 60 elementów. Supercolor. Jurassic World
Clementoni, 60
Dostępny
46 szt.

Puzzle maxi dla najmłodszych. Puzzle Clementoni towarzyszą dziecku w każdej fazie jego wzrostu, pomagając mu rozwijać zręczność manualną i zmysł obserwacji. Jakość materiałów i wyjątkowa technika druku gwarantują, że ilustracje będą zawsze piękne, żywe i błyszczące, a zabawa nigdy się nie znudzi. Wymiary obrazka po złożeniu: 62.0 x 42.0 cm

20,90 zł
18,99 zł

Rabat 9,1%
oszczędzasz 1,91 zł

49
Pióro wieczne Go Pen D (12 sztuk) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyprzedaż
Pióro wieczne Go Pen D (12 sztuk)
Cresco, 12
Dostępny
2 szt.

Mix wzorów w opakowaniu zbiorczym 12 szt.Pióro wieczne na naboje.

136,20 zł
83,08 zł

Rabat 39,0%
oszczędzasz 53,12 zł

50
Pióro wieczne Go Pen E (12 sztuk) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyprzedaż
Pióro wieczne Go Pen E (12 sztuk)
Cresco, 12
Dostępny
2 szt.

Mix wzorów w opakowaniu zbiorczym 12 szt.Pióro wieczne na naboje.

136,20 zł
83,08 zł

Rabat 39,0%
oszczędzasz 53,12 zł

51
Pióro wieczne Go Pen + 6 naboi, mix wzorów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pióro wieczne Go Pen + 6 naboi, mix wzorów
Cresco
Dostępny
7 szt.

Pióro ze stalówką + 6 naboi gratis. Uwaga. Mix wzorów – dostępne różne wersje produktu – wysyłka losowa. Cena dotyczy 1 sztuki.

15,99 zł
52
Puzzle maxi 24 elementy. Supercolor. Baby Shark - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle maxi 24 elementy. Supercolor. Baby Shark
Clementoni, 24
Dostępny
97 szt.

Puzzle maxi dla najmłodszych. Puzzle Clementoni towarzyszą dziecku w każdej fazie jego wzrostu, pomagając mu rozwijać zręczność manualną i zmysł obserwacji. Jakość materiałów i wyjątkowa technika druku gwarantują, że ilustracje będą zawsze piękne, żywe i błyszczące, a zabawa nigdy się nie znudzi. Wymiary obrazka po złożeniu: 62.0 x 42.0 cm

24,43 zł
21,50 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 2,93 zł

53
Ochrona danych osobowych w oświacie - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ochrona danych osobowych w oświacie
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.04.03

Celem poradnika jest pomoc we wdrożeniu i utrzymaniu spójnych procedur gwarantujących przetwarzanie danych osobowych w placówkach oświatowych, zgodne z przepisami prawa. Poradnik omawia obowiązki szkół i placówek oświatowych wynikające z RODO oraz wskazuje liczne przykłady i odwołania do przepisów branżowych.

59,00 zł
53,10 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 5,90 zł

54
Złudzenia i fakty - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Złudzenia i fakty
Dostępny
5 szt.

Profesor Zbigniew Żmigrodzki jest autorem licznychpozycji książkowych, m.in.: Akcji antynarodowych,Ciekawych czasów, Iluzji i nadziei, Krajobrazu poprzejściach, Ku totalnej władzy, Nowej twarzy komunizmu,Państwa jednej partii, Plag III Rzeczpospolitej,Podchodów i zmagań, Trzeciej RP czy PRL-BIS, Więcejcienia niż światła i Znaków sprzeciwu.Złudzenia i fakty to kolejna pozycja Profesora ZbigniewaŻmigrodzkiego, poruszająca temat obecnej sytuacjipolitycznej w Polsce. Zbiór felietonów w przystępnyi lekko ironiczny sposób ukazuje zmiany naarenie państwowej w ostatnich latach.

21,00 zł
16,99 zł

Rabat 19,1%
oszczędzasz 4,01 zł

55
Old and New PIATNIK - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Old and New PIATNIK
Piatnik
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.02.02

Wiele wynalazków, z którymi mamy na co dzień do czynienia i które ułatwiają nam życie, przez lata, jakie upłynęły od ich powstania, zmieniło swój wygląd. 27 takich przedmiotów zostało wybranych do tej gry. Porównując obrazki, przedstawiające te same wynalazki w dawnej i obecnej postaci, możemy zobaczyć niewiarygodny postęp techniki.Gra ćwicząca pamięć, która prowadzi do odległych czasów i pokazuje jak zmieniał się wygląd danych wynalazków. Dla 2-6 graczy od 8 lat.

55,00 zł
48,40 zł
Powiadomienie

Rabat 12,0%
oszczędzasz 6,60 zł

56
Happy Cats PIATNIK - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Happy Cats PIATNIK
Piatnik
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.05.16

Koty uwielbiają bawić się kolorowymi kłębuszkami. Każdy stara się złapać ich najwięcej i niechętnie dzieli się nimi z innymi. Sprytnie zagrywając karty, pomóż swojemu kotkowi, aby to on miał na końcu gry najwięcej kłębuszków.Gra karciana dla 2-4 osób, w wieku powyżej 7 lat.

55,00 zł
48,40 zł
Powiadomienie

Rabat 12,0%
oszczędzasz 6,60 zł

57
Selfie Crasher PIATNIK - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Selfie Crasher PIATNIK
Piatnik
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.07.22

Cześć! Jesteśmy rodziną kosmitów z odległej galaktyki. My, to znaczy Tata, Mama, Córcia, Synek i Babcia mamy wspólne hobby: uwielbiamy być mistrzami drugiego planu. Gdy ktoś z mieszkańców Ziemi robi sobie selfie, ustawiamy się za nim tak, by znaleźć się na zdjęciu. Żeby było jeszcze zabawniej, potrafimy się klonować i dzięki temu każde z nas może pojawić się wielokrotnie na jednym selfie. Czy potrafisz szybko policzyć, ile razy ktoś z naszej rodziny jest widoczny na zdjęciach? Szybka gra dla 2-5 osób w wieku powyżej siedmiu lat. Wygrywa ten, kto najszybciej policzy ilu kosmitów pojawiło się na zdjęciu

40,00 zł
35,20 zł
Powiadomienie

Rabat 12,0%
oszczędzasz 4,80 zł

58
Lama Express PIATNIK - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Lama Express PIATNIK
Piatnik
Dostępny
39 szt.

Lama Express wyrusza w podróż dookoła świata! Trasa wiedzie przez cztery kontynenty: Europę, Amerykę,Azję i Afrykę. Każde stado lam chce jak najszybciej wrócić do domu. Jednak niespodziewane wydarzenia cochwilę przerywają podróż. Komu jako pierwszemu uda się dowieźć do domu wszystkie swoje lamy?Liczba graczy: Od 2 do 4 graczyCzas gry: 25 min.

99,99 zł
87,99 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 12,00 zł

59
On Sunset. CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
On Sunset. CD
Paul Weller, Universal Music Polska
Dostępny
20 szt.

29,90 zł
29,30 zł

Rabat 2,0%
oszczędzasz 0,60 zł

60
Soul Food ? Cooking With Maceo. CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Soul Food ? Cooking With Maceo. CD
Parker Maceo, Mystic Production
Dostępny
20 szt.

1.Cross The Track 2.Just Kissed My Baby 3.Yes We Can Can 4.M A C E O 5.Hard Times 6.Rock Steady 7.Compared To What 8.Right Place Wrong Time 9.Other Side Of The Pillow 10.Grazing In The Grass

62,90 zł
57,87 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 5,03 zł

Wróć do góry