hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Wyszukaj książkę, grę, puzzle, zabawkę
Książki
Zabawki
Puzzle
Gry planszowe
Audiobooki
Muzyka
Filmy

Kalendarz premier z dnia 2020.06.30

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli we wtorek 30 czerwca 2020 roku. Na pierwszym miejscu znajduje się Naklejki Na Zeszyt Kpl8szt Derform Cleo Koty A 25 (Derform), na drugim Chińskie ćwiczenia uzdrawiające. Klucz do witalności i długowieczności (Steven Cardoza). Kolejny produkt to Mixed Tenses Cards. Level A1/A2 (Creativo) oraz Mixed Tenses Cards. Level B1/B2 (Creativo).
1
Naklejki Na Zeszyt Kpl8szt Derform Cleo Koty A 25 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Naklejki Na Zeszyt Kpl8szt Derform Cleo Koty A 25
Derform
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.16

2,99 zł
Powiadomienie
24 osoby kupiły
2
Chińskie ćwiczenia uzdrawiające. Klucz do witalności i długowieczności - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Chińskie ćwiczenia uzdrawiające. Klucz do witalności i długowieczności
Dostępny
53 szt.

Codzienność z większą witalnością – poznaj sekrety Tradycyjnej Medycyny Chińskiej: Wszyscy pragniemy być zdrowi i w pełni sprawni przez całe życie. Istnieje wiele sposobów, by osiągnąć ten cel. Publikacja ta zdradzi Ci, jak można to uzyskać dzięki prostym technikom leczniczym zaczerpniętym z Tradycyjnej Medycyny Chińskiej. Minuta ćwiczeń dla zdrowia – przekonaj się, że tradycyjna medycyna potrafi zdziałać cuda!: Książka zawiera 88 łatwych i nieobciążających organizm ćwiczeń inspirowanych medycyną chińską. Są one przeznaczone dla każdego – niezależnie od wieku, płci czy stanu zdrowia. Wykonywane przez minutę lub dwie dziennie polepszą Twoje samopoczucie i przedłużą życie. Dodatkowo wzmocnią kondycję fizyczną i zminimalizują, a nawet odwrócą oznaki starzenia. Poszczególne ćwiczenia skupiają się na konkretnych dolegliwościach zdrowotnych i zmniejszają prawdopodobieństwo wystąpienia najpowszechniejszych urazów fizycznych. Pomogą Ci również przebrnąć przez codzienność z większą witalnością i energią. Co ważne, każde z nich wykonasz samodzielnie w domu, bez potrzeby sięgania po specjalistyczny sprzęt. Nic nie stoi na przeszkodzie, żeby ćwiczenia wywiedzione z medycyny chińskiej były bezpiecznie łączone z innymi medycznymi czynnościami, np. medycyną alternatywną czy konwencjonalną. Jak zminimalizować oznaki starzenia, stosując Tradycyjną Medycynę Chińską?: Wszystkie ćwiczenia zostały szczegółowo opisane i przedstawione w formie graficznej. Są one oparte na zasadach medycyny chińskiej – akupresury, Tai Chi, Qigong i jogi taoistycznej. Przy każdym z nich znajdziesz opis energetycznych i fizycznych korzyści. W książce jest również indeks, dzięki któremu łatwo dobierzesz ćwiczenia odpowiednie do Twoich dolegliwości. Pomogą Ci one wyeliminować bóle, alergie, problemy z trawieniem, bezsenność czy stres. Wzmocnią Twój układ odpornościowy, będą wspierały w walce ze skutkami wysokiego ciśnienia lub pomogą pozbyć się kłopotów z kręgosłupem. To tylko wybrane dolegliwości, w których leczenie pomóc mogą ćwiczenia inspirowane medycyną chińską. Proste ćwiczenia dla każdego – tradycyjne leczenie przynosi efekty!: Autor książki specjalizuje się w medycynie chińskiej i ziołolecznictwie. Od przeszło trzech dekad wykłada w szkołach akupunktury. Teraz dzieli się z Tobą swoim bogatym doświadczeniem, które posłużyło mu do opracowania skutecznych technik pobudzających energię życiową. Korzystając z ćwiczeń bazujących na osiągnięciach medycyny chińskiej, możesz łatwo i szybko poprawić stan swojego zdrowia. Poznaj prostą receptę na zdrowie

44,40 zł
26,64 zł

Rabat 40,0%
oszczędzasz 17,76 zł

22 osoby kupiły
3
Mixed Tenses Cards. Level A1/A2 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mixed Tenses Cards. Level A1/A2
Creativo
Dostępny
23 szt.

Karty edukacyjne oraz ekscytująca gra do nauki gramatyki języka angielskiego w jednym! Zestaw składa się z 48 kart zawierających 192 zdania do uzupełnienia. Zestaw obejmuje następujące zagadnienia gramatyczne: • Present Simple, • Present Continuous, • Past Simple, • Future Simple, • First Conditional.

28,80 zł
19,99 zł

Rabat 30,6%
oszczędzasz 8,81 zł

9 osób kupiło
4
Mixed Tenses Cards. Level B1/B2 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mixed Tenses Cards. Level B1/B2
Creativo
Dostępny
12 szt.

Karty edukacyjne oraz ekscytująca gra do nauki gramatyki języka angielskiego w jednym! Zestaw składa się z 48 kart zawierających 192 zdania do uzupełnienia. Zestaw obejmuje następujące zagadnienia gramatyczne: • Present Simple, • Present Continuous, • Present Perfect, • Present Pefect Continuous, • Past Simple, • Used To, • Past Continuous, • Past Perfect, • Past Perfect Continuous, • Future Simple, • Going To, • Future Continuous, • First Conditional, • Second Conditional, • Third Conditional.

28,77 zł
18,99 zł

Rabat 34,0%
oszczędzasz 9,78 zł

7 osób kupiło
5
Fun Card English. Irregular Verbs - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Fun Card English. Irregular Verbs
Creativo, od 10 lat
Dostępny
16 szt.

W skład zestawu wchodzi 50 najbardziej popularnych czasowników nieregularnych. Zestaw może służyć do nauki 3 form czasowników lub do ćwiczenia różnych czasów. Możemy ustalić dodatkowe zadanie, przykładowo uczeń musi powiedzieć zdanie lub zadać pytaniekoledze, używając czasu Past Simple lub Present Perfect.

27,83 zł
19,99 zł

Rabat 28,2%
oszczędzasz 7,84 zł

6 osób kupiło
6
Fun Card English. Who, When, Where... - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Fun Card English. Who, When, Where...
Creativo, od 10 lat
Dostępny
26 szt.

Słowa Who, When, Where, What, Why, Whose, How or Which są niezwykle ważne, lecz przysparzają też sporo trudności. Ten zestaw koncentruje się na poprawnym zadawaniu pytań oraz udzieleniu dobrej odpowiedzi w oparciu o obrazek.

27,83 zł
19,99 zł

Rabat 28,2%
oszczędzasz 7,84 zł

6 osób kupiło
7
Mixed Tenses Cards. Level A2/B1 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mixed Tenses Cards. Level A2/B1
Creativo
Dostępny
19 szt.

Karty edukacyjne oraz ekscytująca gra do nauki gramatyki języka angielskiego w jednym! Zestaw składa się z 48 kart zawierających 192 zdania do uzupełnienia. Zestaw obejmuje następujące zagadnienia gramatyczne: • Present Simple, • Present Continuous, • Present Perfect, • Past Simple, • Past Continuous, • Future Simple, • Going To, • Future Continuous, • First Conditional, • Second Conditional.

28,77 zł
19,99 zł

Rabat 30,5%
oszczędzasz 8,78 zł

5 osób kupiło
8
Fun Card English. To Be - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Fun Card English. To Be
Creativo, od 10 lat
Dostępny
28 szt.

Dzięki temu zestawowi twoi uczniowie nie będą mieć żadnych problemów z użyciem czasownika To Be> w pytaniach, zdaniach oznajmujących oraz w przeczeniach. Zestaw składa się z: 50 kart z 50 obrazkami oraz 150 zdaniami do uzupełnienia.

26,99 zł
18,99 zł

Rabat 29,6%
oszczędzasz 8,00 zł

5 osób kupiło
9
Matematyka SP 8 Przygotowanie do egzaminu OMAP-800 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Matematyka SP 8 Przygotowanie do egzaminu OMAP-800
Dostępny
209 szt.

Przygotowanie uczniów o specjalnych potrzebach edukacyjnych do pierwszego ważnego egzaminu w ich życiu to zadanie niezwykle trudne. Ta książka to zmienia.Do czego Ci się przyda?Dzięki niej skutecznie sprawdzisz stopień opanowania wiadomości i umiejętności wymaganych na egzaminie oraz pomożesz swoim uczniom zapoznać się ze strukturą testu i oswoić z formułą egzaminu.Co znajdziesz w środku?10 arkuszy egzaminacyjnych wzorowanych na materiałach CKE (Zadbaliśmy też o różnorodność zadań pod względem typów, zakresu materiału oraz zgodności z zasadami struktury arkusza.), rozwiązania zadań zamkniętych i otwartych (często na kilka sposobów), a także odpowiedzi do wszystkich zadań.Jak z nią pracować?Uczniowie mogą się z nią przygotowywać do egzaminu samodzielnie lub pod okiem nauczyciela albo rodzica (opiekuna).Powodzenia na egzaminie!

31,20 zł
27,46 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 3,74 zł

5 osób kupiło
10
Anatomia pilatesu. Ilustrowany przewodnik pozwalający uelastycznić mięśnie i osiągnąć równowagę między ciałem a umysłem - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Anatomia pilatesu. Ilustrowany przewodnik pozwalający uelastycznić mię...
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.22

Ćwiczenia pilates – na co pomagają? Z pomocą przychodzi Anatomia pilatesu: Pilates to niezwykle przyjemny system ćwiczeń łączący w sobie elementy jogi, tai-chi, gimnastyki i baletu. To trening dla ciała i ducha, dzięki któremu bez większego wysiłku schudniesz i umięśnisz swoje ciało, zadbasz o zgrabną sylwetkę i płaski brzuch. Wzmocnisz kręgosłup i plecy, rozciągniesz i uelastycznisz mięśnie, a także nauczysz się, jak utrzymywać prawidłową postawę ciała. Anatomia pilatesu to zestaw ćwiczeń, który działa rewelacyjnie nie tylko na ciało, ale również i umysł. Wzmacnia siłę fizyczną, elastyczność i koordynację ruchów, redukuje poziom stresu, polepsza koncentrację, sprzyja lepszemu samopoczuciu i relaksuje. Pilates możesz wykonywać w domu: Jeśli chcesz cieszyć się zgrabną sylwetką być sprawny w każdym wieku, to zacznij ćwiczyć pilates. Nie tylko zwiększysz wytrzymałość i siłę , ale również zmniejszysz ból mięśni oraz ich różne dolegliwości. Ponadto, zyskasz większą płynność ruchów, poprawisz gibkość, a także zwiększysz mobilność stawów. Dzięki Autorom tej książki, którzy są wybitnymi profesjonalistami w dziedzinie pilatesu, poznasz technikę wykonywanych ćwiczeń, które zapewnią Ci także równowagę fizyczną i umysłową. Rael Isacowitz jest światowej sławy praktykiem i nauczycielem pilatesu z ponad czterdziestoletnim doświadczeniem, który słynnie z wyjątkowej sprawności fizycznej, a także sztuki integracji ciała z umysłem i duchem. Natomiast Karen Clippinger jest specjalistką od anatomii funkcjonalnej w tańcu, pozycji ciała, kinezjologii oraz pilatesu. Pilates likwiduje cellulit i rzeźbi brzuch, a także wzmacnia kręgosłup i mięśnie: Dzięki temu bestsellerowemu poradnikowi, poznasz 46 prostych ćwiczeń na różne partie ciała, które będziesz mógł sam wykonywać w domu, i których efekty zauważysz bardzo szybko. Zestaw ćwiczeń na płaski brzuch, na kręgosłup, także ćwiczenia oddechowe czy rozciągające. Bez większego wysiłku zadbasz o te części swojej sylwetki, które według Ciebie wymagają wyszczuplenia. Wyrzeźbisz brzuch i sprawisz, że stanie się on płaski, pozbędziesz się bólu pleców, a także zlikwidujesz cellulit. Ponadto wzmocnisz i rozciągniesz określone mięśnie oraz dowiesz się, które z nich są aktywowane podczas każdego ćwiczenia. Ważne, aby przy tym kontrolować swój oddech, łącząc go z umysłem. Uświadomienie sobie każdego ruchu, pozwoli Ci wykonać określone ćwiczenie jak najdokładniej. Będziesz mógł je w pełni kontrolować i dogłębnie odczuwać. Anatomia pilatesu to bogato ilustrowany przewodnik dla początkujących, fizjoterapeutów i profesjonalistów: Z tego praktycznego poradnika skorzystają zarówno początkujący uczniowie, jak i fizjoterapeuci, a także inni profesjonaliści posiadający rozległą wiedzę w dziedzinie anatomii człowieka. Wspaniałe ilustracje szczegółowo pokazują, które elementy Twojego ciała pracują podczas poszczególnych ćwiczeń. Poznasz główne mięśnie, listy mięśni i informacje anatomiczne, które dołączone są do wskazówek technicznych każdego wykonywanego ćwiczenia. Dzięki profesjonalnym medycznym szkicom dowiesz się, jak powinieneś efektywnie ćwiczyć. Pilates to gimnastyka dla wszystkich – bez względu na wiek i poziom zaawansowania: Anatomia pilatesu pozwoli Ci dostosować program treningowy do własnych potrzeb, ponieważ prezentuje rozmaite techniki pilatesu, jakie się do tej pory pojawiły. Stanowi także bazę rzetelnych informacji dla wszystkich profesjonalistów i zwolenników pilatesu w każdym wieku i na każdym poziomie zaawansowania. Znajdziesz w niej różnorodne techniki oddychania, koncentracji i samoświadomości zapewniające wyjątkowe doznania podczas ćwiczeń. Wzmocnią przy tym Twój umysł i ciało. Kręgosłup, stawy i mięśnie – one wszystkie są trenowane i eksploatowane podczas ćwiczeń pilates. Wybierz to, co będzie dla Ciebie najlepsze i krok po kroku doskonal swoje umiejętności, aby osiągnąć pełną harmonię ducha i ciała. Nie od dziś wiadomo, że w zdrowym ciele zdrowy duch! Pilates dla ciała i ducha

98,80 zł
72,12 zł
Powiadomienie

Rabat 27,0%
oszczędzasz 26,68 zł

5 osób kupiło
11
Gryzak wodny, żyrafa - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Gryzak wodny, żyrafa
Akuku
Dostępny
40 szt.

Śliczny gryzaczek w kształcie żyrafy wypełniony chłodną wodą. Posiada on wypustki, które przyniosą ulgę podrażnionym dziąsłom Twojego Maluszka. a dzięki dużemu otworowi pośrodku jest wygodny do chwytania przez małe rączki. Gryzak został wykonany z całkowicie bezpiecznych materiałów i nie zawiera żadnych szkodliwych substancji. Specjalny ergonomiczny kształt zapewnia dużą wygodę w użytkowaniu. Schładzać tylko w domowej chłodziarce. Nie umieszczać w komorze zamrażalnika. Przed pierwszym użyciem należy wyparzyć produkt wrzątkiem (nie gotować!) i wysuszyć. W celu regularnego utrzymania czystości, po każdym użyciu produkt myć ręcznie w cieplej wodzie z dodatkiem mydła dla dzieci. Po umyciu dokładnie wypłukać i wysuszyć.

7,99 zł
6,99 zł

Rabat 12,5%
oszczędzasz 1,00 zł

5 osób kupiło
12
Miś patrzy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Miś patrzy
Dostępny
77 szt.

Utrzymana w konwencji rytmicznej wyliczanki książka autorstwa Bill'a Martin'a i Erica Carle. Obserwujemy świat wraz z barwnymi zwierzakami, przy okazji aktywnie ucząc się kolorów.

30,00 zł
21,00 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 9,00 zł

4 osoby kupiły
13
Fun Card English. Egzamin ósmoklasisty - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Fun Card English. Egzamin ósmoklasisty
Creativo
Dostępny
15 szt.

Karty zostały stworzone do powtórek przed egzaminem ósmoklasisty. W zestawie znajduje się 300 dwustronnych kart (na odwrocie są odpowiedzi do zadań) oraz kostki do gry. Zadania podzielone są na 3 kategorie grammar, vocabulary i situations. W trakcie gry, w celu zdobycia karty, musimy wykonać określone zadanie: • Zadania z zestawu grammar polegają na uzupełnieniu zdań w oparciu o podane słowo (lub słowa). • Zadania z zestawu situations polegają na dobraniu odpowiedniej reakcji do opisanej sytuacji. • Zadania z zestawu vocabulary polegają na znalezieniu trzech słówek, które mają coś wspólnego, lub należą do tej samej kategorii. Na każdej karcie jest wypisanych 6 słówek, musimy więc znaleźć dwie takie trójki. Jeśli dodatkowo wprowadzimy wymóg, aby gracze musieli uzasadnić swój wybór po angielsku, będzie to efektywne ćwiczenie do doskonalenia umiejętności mówienia.

98,80 zł
69,90 zł

Rabat 29,3%
oszczędzasz 28,90 zł

4 osoby kupiły
14
Fun Card English. Have Got - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Fun Card English. Have Got
Creativo, od 10 lat
Dostępny
14 szt.

Dzięki temu zestawowi twoi uczniowie nie będą mieć żadnych problemów z użyciem czasownika Have got w pytaniach, zdaniach oznajmujących oraz w przeczeniach. Zestaw składa się z: 50 kart z 50 obrazkami oraz 150 zdaniami do uzupełnienia.

27,83 zł
19,99 zł

Rabat 28,2%
oszczędzasz 7,84 zł

3 osoby kupiły
15
Fun Card English. Conditionals - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Fun Card English. Conditionals
Creativo, od 10 lat
Dostępny
4 szt.

Okresy warunkowe sprawiają sporo problemów. Dzięki temu zestawowi uczniowie nabywają umiejętności automatycznego tworzenia zdań z użyciem pierwszego, drugiego oraz trzeciego okresu warunkowego używając zdań oznajmujących oraz przeczących. W zestawie: • 50 kart z 100 obrazkami, • odpowiedzi na odwrocie kart.

27,80 zł
19,99 zł

Rabat 28,1%
oszczędzasz 7,81 zł

3 osoby kupiły
16
Jak wzmocnić odporność. Dieta, styl życia, umysł, suplementy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Jak wzmocnić odporność. Dieta, styl życia, umysł, suplementy
Dostępny
85 szt.

Przedstawiamy kompendium wiedzy na temat zdrowego stylu życia i wzmacniania odporności Proste i praktyczne sposoby na poprawę zdrowia i cieszenie się pełnią życia. Masz problemy ze zdrowiem, z cerą, włosami? Cierpisz na stany zapalne, choroby przewlekłe lub autoagresywne? Męczą cię alergie, astma albo zaburzenia hormonalne ? Czujesz, że brakuje ci odporności? Chcesz poczuć się lepiej? Iwona Wierzbicka, dietetyk kliniczny z wieloletnią praktyką, namawia do powrotu do natury, zadbania o swoje ciało i umysł, stosowania właściwie dobranej diety i prowadzenia zdrowego stylu życia. Z poradnika dowiesz się m.in.: • jak styl życia wpływa na twoje zdrowie i samopoczucie, • co jeść i pić, by jak najdłużej cieszyć się dobrym zdrowiem, • jak zmienić swoje nawyki, by stale wzmacniać odporność organizmu, • jak być bliżej natury i z niej korzystać, • do czego i jak możesz wykorzystać suplementy. Zawarte w książce rady są łatwe do zastosowania i bezpieczne dla każdego, kto z nich skorzysta. Pomogą szybko usunąć wiele dolegliwości i przyczynią się do odczuwalnej poprawy komfortu życia. Iwona Wierzbicka – dietetyk kliniczny z wieloletnim doświadczeniem. Ukończyła dietetykę kliniczną w PWSZ w Nysie, a ponadto studia psychologiczne i ekonomiczne, jak również niezliczoną liczbę kursów i szkoleń. Była instruktorem fitness, prowadziła własne studio treningu personalnego, była międzynarodowym szkoleniowcem indoor cycling. Od 2008 roku ma własną poradnię dietetyczną Ajwendieta. W pracy stara się dotrzeć do pierwotnych przyczyn choroby. Do pacjenta podchodzi holistycznie, czyli całościowo – zalecając dietę, pracę z ciałem i umysłem, zmianę stylu oraz suplementację. Stworzyła autorski program do układania diet w oparciu o alergie i nietolerancje pokarmowe oraz alergie wziewne. Od wielu lat jest szkoleniowcem. Wygłasza wykłady. Prowadzi kompleksowy kurs dietetyka klinicznego. Występuje na największych konferencjach w Polsce i za granicą. Prowadzi wielotysięczny kanał na YouTubie oraz bloga dietetycznego, gdzie wspólnie z zespołem dietetyków dzieli się wiedzą. Prywatnie jest mamą, żoną, posiadaczką 3 kotów i 2 psów. Każdy wolny czas spędza na pogłębianiu wiedzy klinicznej i na realizowaniu hobby, takich jak fotografia, podróże, wycieczki rowerowe i ogrodnictwo.

44,90 zł
32,78 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 12,12 zł

3 osoby kupiły
17
Fun Card English. Countable and Uncountable Nouns - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Fun Card English. Countable and Uncountable Nouns
Creativo, od 10 lat
Dostępny
30 szt.

Zestaw składa się ze zdań do uzupełnienia i skupia się na takich słowach jak: some, any, much, many, a few, a little, a lot of, no, enough, loads of, too much, too many, too few, too little. W zestawie: • 50 kart, • 100 zdań do uzupełnienia, • 200 słów do użycia, • rozwiązania na odwrocie kart.

27,83 zł
19,99 zł

Rabat 28,2%
oszczędzasz 7,84 zł

3 osoby kupiły
18
Fun Card English. The USA Quiz - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Fun Card English. The USA Quiz
Creativo, od 10 lat
Dostępny
21 szt.

Zestaw zawiera 50 kart z pytaniami dotyczącymi Stanów Zjednoczonych. W trakcie doskonałej zabawy twoi uczniowie będą mieli okazję wzbogacić swoje słownictwo oraz poszerzyć swoją wiedzę z zakresu kultury, geografii oraz historii Stanów Zjednoczonych. Na odwrocie każdej karty znajduje się odpowiedź oraz dodatkowe informacje związane z danym pytaniem.

27,83 zł
19,99 zł

Rabat 28,2%
oszczędzasz 7,84 zł

3 osoby kupiły
19
Wyzwanie stoika - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyzwanie stoika
Dostępny
21 szt.

Czy korzystając z mądrości starożytnych stoików – Marka Aureliusza, Seneki, Epikteta – możemy poprawić jakość naszego życia? Jak wypracowane przez nich taktyki mogą pomóc w zmaganiu się z codziennymi problemami w naszych czasach? Książka profesora filozofii Williama B. Irvine’a w wyjątkowy sposób łączy spostrzeżenia starożytnych filozofów z wynikami najnowszych badań psychologicznych i podsuwa zaskakująco prostą, a przy tym niezwykle skuteczną strategię radzenia sobie z nieoczekiwanymi wyzwaniami, które stawia przed nami codzienność: od tych uciążliwych, ale drobnych, jak utknięcie w korku albo na lotnisku, po poważniejsze, na przykład doświadczenie śmierci bliskiej osoby czy utrata pracy. Stoicy odkryli, że myślenie o wyzwaniach i trudnościach jak o swoistych próbach charakteru może radykalnie zmienić nasze nastawienie i reakcję. Dzięki Wyzwaniu stoika dowiecie się, jak przekształcać komplikacje w możliwości i dlaczego w ten sposób możemy się stać silniejsi, spokojniejsi i bardziej odporni psychicznie. Wyzwanie stoika to pełna przemawiających do wyobraźni przykładów i anegdot, a przy tym błyskotliwie napisana książka i świetna lektura dla każdego, kto w stresującej codzienności poszukuje równowagi, szczęścia i lepszej jakości życia.

34,99 zł
27,99 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 7,00 zł

3 osoby kupiły
20
Fun Card English. My Next 50 Questions - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Fun Card English. My Next 50 Questions
Creativo, od 10 lat
Dostępny
14 szt.

Zestaw składa się z 50 pytań na poziomie beginner/lower-intermediate i zmusza uczących się do mówienia. Pytania zostały tak skonstruowane, aby uczniowie mogli poznać się wzajemnie i jak najwięcej dowiedzieć o sobie. Z rozsypanki wyrazów należy ułożyć pytanie i zadać je koledze.

27,83 zł
19,99 zł

Rabat 28,2%
oszczędzasz 7,84 zł

3 osoby kupiły
21
Fun Card English. Can / Can't - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Fun Card English. Can / Can't
Creativo, od 10 lat
Dostępny
14 szt.

Zestaw pomaga uczniom nabyć umiejętności automatycznego odpowiadania na pytania z czasownikiem can.Uczniowie muszą szybko odpowiadać na pytania, używając zarówno zdań oznajmujących jak i przeczących. W zestawie: 50 kart z 50 pytaniami, 100 obrazkami oraz odpowiedziami na odwrocie.

27,83 zł
19,99 zł

Rabat 28,2%
oszczędzasz 7,84 zł

3 osoby kupiły
22
Fun Card English. Reported Speech - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Fun Card English. Reported Speech
Creativo, od 10 lat
Dostępny
18 szt.

Czy przyswojenie mowy zależnej wymaga żmudnych ćwiczeń? Niekoniecznie, dzięki zestawowi Fun Card English Reported Speech można opanować zasady przekształcania zdań w bardzo przyjemny i łatwy sposób. Podczas ćwiczeń uczniowie muszą przekształcać zdania w oparciu o obrazki. Zestaw składa się z: 50 kart obrazkowych prezentujących użycie mowy zależnej w różnych czasach w zdaniach oznajmujących, pytających oraz przeczących.

27,83 zł
19,99 zł

Rabat 28,2%
oszczędzasz 7,84 zł

3 osoby kupiły
23
Fun Card English. The UK Quiz - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Fun Card English. The UK Quiz
Creativo, od 10 lat
Dostępny
17 szt.

Zestaw zawiera 50 kart z pytaniami dotyczącymi Zjednoczonego Królestwa. W trakcie doskonałej zabawy twoi uczniowie będą mieli okazję wzbogacić swoje słownictwo oraz poszerzyć swoją wiedzę z zakresu kultury, geografii oraz historii Zjednoczonego Królestwa. Na odwrocie każdej karty znajduje się odpowiedź oraz dodatkowe informacje związane z danym pytaniem.

27,83 zł
19,99 zł

Rabat 28,2%
oszczędzasz 7,84 zł

3 osoby kupiły
24
Zachodniopomorskie tajemnice. Przewodnik - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zachodniopomorskie tajemnice. Przewodnik
Dostępny
26 szt.

Ciekawość i ambicja zawodowa kazały mi pisać o miejscach, które tzw. masowy turysta jeszcze nie dotarł. A okazuje się, że w zachodniopomorskich lasach, polach i położonych na uboczu wioskach ukryte są prawdziwe perełki, o których przewodniki wspominają nader pobieżnie lub zgoła wcale. (...) Tym razem udało mi się namówić do współpracy świetnego fotografa, Przemysława Budziaka, znanego z facebookowej witryny Magiczny Szczecin. Znaczna część, niezwykłej urody zdjęć, to jego dzieło. (...) Zapraszam zatem na 39 wycieczek po Pomorzu Zachodnim” – od Wydawcy.

39,00 zł
27,30 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 11,70 zł

3 osoby kupiły
25
Fun Card English. Modal Verbs - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Fun Card English. Modal Verbs
Creativo, od 10 lat
Dostępny
27 szt.

Must / Mustn't / Have to / Don't have to / Should / Shouldn't / Can / Can't / Could / Couldn't / May / May not / Might / Might not / Would like to / Wouldn't like to. Z tym zestawem twoi uczniowie szybko opanują wymienione czasowniki oraz zdobędą umiejętność szybkiego konstruowania zdań z ich użyciem. W skład zestawu wchodzi: 50 kart z 50 pytaniami, 100 obrazkami oraz odpowiedziami na odwrocie.

27,83 zł
19,99 zł

Rabat 28,2%
oszczędzasz 7,84 zł

3 osoby kupiły
26
Fun Card English. Idioms in Conversation - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Fun Card English. Idioms in Conversation
Creativo, od 10 lat
Dostępny
22 szt.

Zestaw zawiera 100 idiomów z obrazkami oraz łatwymi do zrozumienia definicjami. Dodatkowo na kartach jest w sumie 100 pytań, które zmuszają uczniów do rozmowy. Ten zestaw sprawi, że twoi uczniowie nie tylko nauczą się 100 nowych idiomów, ale przede wszystkim będą wiedzieć, jak ich używać.

27,83 zł
19,99 zł

Rabat 28,2%
oszczędzasz 7,84 zł

2 osoby kupiły
27
Fun Card English. Adverbs vs Adjectives - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Fun Card English. Adverbs vs Adjectives
Creativo, od 10 lat
Dostępny
18 szt.

Ten zestaw został tak skonstruowany, aby nakreślić różnicę pomiędzy przysłówkami oraz przymiotnikami. Świetna zabawa podczas nauki. W zestawie: • 50 kart obrazkowych, • 50 przysłówków i przymiotników, • 100 zdań do uzupełnienia wraz z odpowiedziami na odwrocie kart.

27,83 zł
19,99 zł

Rabat 28,2%
oszczędzasz 7,84 zł

2 osoby kupiły
28
Fun Card English. Present Continuous - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Fun Card English. Present Continuous
Creativo, od 10 lat
Dostępny
24 szt.

Zestaw pomaga uczniom nabyć umiejętności automatycznego odpowiadania na pytania w czasie Present Continuous. Uczniowie muszą szybko odpowiadać na pytania używając zarówno zdań oznajmujących jak i przeczących. Można wymieszać karty z różnych zestawów i ćwiczyć kilka czasów równocześnie. Zestaw składa się z 50 kart z 50 pytaniami, 100 obrazków oraz odpowiedzi na odwrocie.

27,83 zł
19,99 zł

Rabat 28,2%
oszczędzasz 7,84 zł

2 osoby kupiły
29
Fun Card English. Easter and Spring - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Fun Card English. Easter and Spring
Creativo, od 10 lat
Dostępny
9 szt.

Zestaw zawiera 50 kart z pytaniami dotyczącymi Świąt Wielkanocnych oraz wiosny. W trakcie doskonałej zabawy twoi uczniowie będą mieli okazję wzbogacić swoje słownictwo związane z tymi tematami oraz poszerzyć swoją wiedzę z zakresu kultury krajów anglosaskich. Na odwrocie każdej karty znajduje się odpowiedź oraz dodatkowe informacje związane z danym pytaniem.

27,80 zł
19,99 zł

Rabat 28,1%
oszczędzasz 7,81 zł

2 osoby kupiły
30
Siateczka do podawania pokarmów, niebieska - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Siateczka do podawania pokarmów, niebieska
Akuku
Dostępny
13 szt.

Siateczka do podawania pokarmów marki „Akuku” służy do bezpiecznego podawania nie tylko świeżych owoców, ale także warzyw, sera czy ciastek. Szczególnie przydatna w momencie przejścia do jedzenia posiłków w postaci stałej. Likwiduje ryzyko zakrztuszenia się niedokładnie pogryzionymi kawałkami pożywienia. Idealna do małych rączek dziecka. Świetnie sprawdza się na spacerach czy w podróży. W zestawie kapsel chroniący siateczkę przed zabrudzeniem. Podczas ząbkowania może posłużyć również jako gryzak. Łatwo się myje. W zestawie zapasowa wymienna siateczka. Produkt całkowicie wolny od bisfenolu A (0% BPA).

18,90 zł
15,99 zł

Rabat 15,4%
oszczędzasz 2,91 zł

2 osoby kupiły
31
Ilustrowany świat Biblii - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ilustrowany świat Biblii
Dostępny
20 szt.

Pismo Święte to księga olbrzymia i fascynująca, napisana tysiące lat temu w językach, które niewielu z nas potrafi dzisiaj odczytać. Nie odkrywa swojego znaczenia w sposób łatwy, dlatego, gdy czytamy Biblię, potrzebujemy przewodnika. Książka Ilustrowany świat Biblii. Przewodnik po Starym i Nowym Testamencie. Kompletne wprowadzenie do pisma Świętego wychodzi tym potrzebom naprzeciw. • 560 stron • Ponad 480 ilustracji • Ponad 40 kolorowych map • Ponad 40 tabel i tablic chronologicznych Poznajemy historię Izraela od najdawniejszych czasów, kulturę ludów Bliskiego Wschodu, Cesarstwa Rzymskiego i narodów Basenu Morza Śródziemnego, leżącą u podstaw tworzenia się wspólnoty europejskiej. Drzewa genealogiczne, fotografie krajobrazów, dokumentów, skarbów kultury, rzeźb i obrazów znanych mistrzów, dokładne mapy z zaznaczonymi szlakami oraz obszerne cytaty z dokumentów i prac historyków, pisarzy i teologów – to wszystko pomaga odbyć niezwykłą podróż w czasie i przestrzeni, by rzeczywiście poznać i zrozumieć świat Biblii. Autor, dr Scott Hahn od 1990 r. prowadzi Katedrę Teologii Biblijnej i Nowej Ewangelizacji na Franciszkańskim Uniwersytecie w Steubenville. Założyciel i prezes Centrum Teologii Biblijnej św. Pawła. Jest autorem wielu bestsellerowych książek, wydanych także w języku polskim. Przez 14 lat był prezbiteriańskim pastorem. Do Kościoła katolickiego przystąpił podczas Wigilii Paschalnej 1986.

179,90 zł
131,33 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 48,57 zł

2 osoby kupiły
32
Fun Card English. Telling the Time - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Fun Card English. Telling the Time
Creativo, od 10 lat
Dostępny
9 szt.

Doskonały zestaw, aby szybko opanować umiejętność podawania godzin, a przy okazji świetnie się bawić. Uczniowie muszą poprawnie odczytać godzinę z karty lub wykonać (czasami dziwne) zadania z Challenge Card.

27,83 zł
19,99 zł

Rabat 28,2%
oszczędzasz 7,84 zł

2 osoby kupiły
33
Puzzle 1000 elementów. Chrystus niosący krzyż, Brueghel - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 1000 elementów. Chrystus niosący krzyż, Brueghel
Deico, 1000
Dostępny
2 szt.

Układanie puzzli to twórcza rozrywka bez względu na wiek. Rozwija spostrzegawczość, uczy wytrwałości i ćwiczy koncentrację. Jest wyzwaniem, z którym można zmagać się w pojedynkę lub w większym gronie. Piękna grafika przykuje wzrok. Wymiar obrazka po ułożeniu: 68.0 x 47.0 cm

53,30 zł
45,31 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 7,99 zł

2 osoby kupiły
34
Fun Card English. Passive Voice - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Fun Card English. Passive Voice
Creativo, od 10 lat
Dostępny
8 szt.

Uczniowie przekształcają zdania w oparciu o obrazki. Zestaw składa się z: 50 kart obrazkowych prezentujących użycie strony biernej w różnych czasach.

27,83 zł
19,99 zł

Rabat 28,2%
oszczędzasz 7,84 zł

2 osoby kupiły
35
Puzzle 1000 elementów. Królewska kolekcja. Pola złotej tkaniny - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 1000 elementów. Królewska kolekcja. Pola złotej tkaniny
Deico, 1000
Dostępny
2 szt.

Układanie puzzli to twórcza rozrywka bez względu na wiek. Rozwija spostrzegawczość, uczy wytrwałości i ćwiczy koncentrację. Jest wyzwaniem, z którym można zmagać się w pojedynkę lub w większym gronie. Piękna grafika przykuje wzrok. Wymiar obrazka po ułożeniu: 68.0 x 47.0 cm

53,30 zł
45,31 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 7,99 zł

2 osoby kupiły
36
Fun Card English. There Is / There Are - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Fun Card English. There Is / There Are
Creativo, od 10 lat
Dostępny
25 szt.

Zestaw ten skupia się na poprawnym użyciu There Is / There Are w pytaniach, zdaniach oznajmujących oraz w przeczeniach. Zawartość zestawu: 50 kart z 50 obrazkami oraz 150 zdań do uzupełnienia.

27,83 zł
19,99 zł

Rabat 28,2%
oszczędzasz 7,84 zł

1 osoba kupiła
37
Fun Card English. Saint Patrick's Day - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Fun Card English. Saint Patrick's Day
Creativo, od 10 lat
Dostępny
20 szt.

Zestaw zawiera 50 kart z pytaniami dotyczącymi Dnia Świętego Patryka oraz Irlandii. W trakcie doskonałej zabawy twoi uczniowie będą mieli okazję wzbogacić swoje słownictwo związane z tymi tematami oraz poszerzyć swoją wiedzę z zakresu kultury, geografii oraz historii Irlandii. Na odwrocie każdej karty znajduje się odpowiedź oraz dodatkowe informacje związane z danym pytaniem.

27,83 zł
19,99 zł

Rabat 28,2%
oszczędzasz 7,84 zł

1 osoba kupiła
38
Fun Card English. Past Continuous - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Fun Card English. Past Continuous
Creativo, od 10 lat
Dostępny
22 szt.

Was, were oraz końcówka ing nie będą stanowić już problemu dla twoich uczniów. Zestaw pomaga uczniom nabyć umiejętności automatycznego odpowiadania na pytania w czasie Past Continuous. Uczniowie muszą szybko odpowiadać na pytania, używając zarówno zdań oznajmujących jak i przeczących. Zestaw składa się z: 50 kart z 50 pytaniami, 100 obrazkami oraz odpowiedziami na odwrocie.

27,83 zł
19,99 zł

Rabat 28,2%
oszczędzasz 7,84 zł

1 osoba kupiła
39
Puzzle 1000 elementów. Kolekcja, Ciro Marchetti - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 1000 elementów. Kolekcja, Ciro Marchetti
Bluebird, 1000 elementów
Dostępny
3 szt.

Bluebird przedstawia puzzle składające się z 1000 elementów. Po ułożeniu puzzli otrzymamy obraz o wymiarach 68.0 x 48.0 cm.

49,60 zł
42,16 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 7,44 zł

1 osoba kupiła
40
Fun Card English. My First 50 Questions - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Fun Card English. My First 50 Questions
Creativo, od 10 lat
Dostępny
20 szt.

Zestaw zmusza uczniów do mówienia. Pytania zostały tak skonstruowane, by można było poznać się nawzajem i jak najwięcej dowiedzieć się o sobie. Uczący się układają pytania z rozsypanki i zadają je koledze. Zestaw składa się z: 50 pytań na poziomie elementary / beginner.

27,83 zł
19,99 zł

Rabat 28,2%
oszczędzasz 7,84 zł

1 osoba kupiła
41
Fun Card English. Word Formation - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Fun Card English. Word Formation
Creativo, od 10 lat
Dostępny
27 szt.

Świetny zestaw, aby zdecydowanie wzbogacić swoje słownictwo. 50 kart obrazkowych, 150 przykładów słowotwórstwa, rozwiązania zadań na odwrocie kart. Doskonała pomoc przed egzaminami na poziomie B1/B2.

27,83 zł
19,99 zł

Rabat 28,2%
oszczędzasz 7,84 zł

1 osoba kupiła
42
Puzzle 1000 elementów. Kobieta z ptakiem, Dante Gabriel Rossetti - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 1000 elementów. Kobieta z ptakiem, Dante Gabriel Rossetti
Deico, 1000
Dostępny
4 szt.

Układanie puzzli to twórcza rozrywka bez względu na wiek. Rozwija spostrzegawczość, uczy wytrwałości i ćwiczy koncentrację. Jest wyzwaniem, z którym można zmagać się w pojedynkę lub w większym gronie. Piękna grafika przykuje wzrok. Wymiar obrazka po ułożeniu: 68.0 x 47.0 cm

53,30 zł
45,31 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 7,99 zł

1 osoba kupiła
43
Fun Card English. Phrasal Verbs in Conversation - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Fun Card English. Phrasal Verbs in Conversation
Creativo, od 10 lat
Dostępny
37 szt.

Czasowniki frazowe zawsze sprawiają uczniom sporą trudność. Ten zestaw sprawi, że twoi uczniowie nie tylko nauczą się nowych czasowników frazowych, ale przede wszystkim będą wiedzieć jak ich używać. Zestaw zawiera 50 popularnych czasowników frazowych, 50 klarownych definicji i zdań obrazujących ich użycie, 50 obrazków oraz 50 pytań zmuszających uczniów do rozmowy.

27,83 zł
19,99 zł

Rabat 28,2%
oszczędzasz 7,84 zł

1 osoba kupiła
44
Fun Card English. Halloween - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Fun Card English. Halloween
Creativo, od 10 lat
Dostępny
11 szt.

Zestaw zawiera 50 kart z pytaniami dotyczącymi Halloween. W trakcie doskonałej zabawy twoi uczniowie będą mieli okazję wzbogacić swoje słownictwo związane z tym tematem oraz poszerzyć swoją wiedzę z zakresu kultury krajów anglosaskich. Na odwrocie każdej karty znajduje się odpowiedź oraz dodatkowe informacje związane z danym pytaniem.

27,83 zł
19,99 zł

Rabat 28,2%
oszczędzasz 7,84 zł

1 osoba kupiła
45
Fun Card English. Articles - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Fun Card English. Articles
Creativo, od 10 lat
Dostępny
13 szt.

Kiedy użyć a, kiedy an, a kiedy the? Zestaw Fun Card. English. Articles został zaprojektowany, by pokazać w jakich przypadkach użyć przedimka określonego, kiedy użyć przedimka nieokreślonego oraz kiedy nie używamy przedimków. W zestawie: 50 kart z ponad 100 przykładami użycia przedimków.

27,83 zł
19,99 zł

Rabat 28,2%
oszczędzasz 7,84 zł

1 osoba kupiła
46
Puzzle 1000 elementów. Polityczna mapa świata - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 1000 elementów. Polityczna mapa świata
Bluebird, 1000 elementów
Dostępny
5 szt.

Bluebird przedstawia puzzle składające się z 1000 elementów. Po ułożeniu puzzli otrzymamy obraz o wymiarach 68.0 x 48.0 cm.

52,80 zł
44,88 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 7,92 zł

1 osoba kupiła
47
Butelka do karmienia 250 ml, biała - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Butelka do karmienia 250 ml, biała
Akuku
Dostępny
18 szt.

Butelka tradycyjna, wąskootworowa, o profilowanym kształcie umożliwiającym jej wygodne trzymanie podczas karmienia dziecka. Lekka i poręczna, wykonana z bezpiecznego tworzywa – polipropylenu. Wyposażona w silikonowy smoczek okrągły o wolnym przepływie. Szczelny kolorowy kapsel zapobiega rozlaniu zawartości podczas transportu i zabezpiecza smoczek przed zabrudzeniem, a plastikowy dysk uszczelniający przekształca butelkę w pojemnik do przechowywania/zamrażania pokarmu. Wytłoczona podziałka pozwala dokładnie odmierzyć porcję pokarmu. Butelka ozdobiona jest ciekawymi nadrukami. Szczegóły: • butelka nie zawiera bisfenolu A (0% BPA), • rekomendowana dla dzieci 0m+, • pojemność 250 ml.

10,40 zł
8,99 zł

Rabat 13,6%
oszczędzasz 1,41 zł

1 osoba kupiła
48
Puzzle 1000 elementów. Domy nad rzeką, Egon Schiele - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 1000 elementów. Domy nad rzeką, Egon Schiele
Deico, 1000
Dostępny
4 szt.

Układanie puzzli to twórcza rozrywka bez względu na wiek. Rozwija spostrzegawczość, uczy wytrwałości i ćwiczy koncentrację. Jest wyzwaniem, z którym można zmagać się w pojedynkę lub w większym gronie. Piękna grafika przykuje wzrok. Wymiar obrazka po ułożeniu: 68.0 x 47.0 cm

53,30 zł
45,31 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 7,99 zł

1 osoba kupiła
49
Fun Card English. Is / Are / Was / Were - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Fun Card English. Is / Are / Was / Were
Creativo, od 10 lat
Dostępny
20 szt.

Wybór tego zestawu sprawi, że twoi uczniowie opanują użycie czasownika to be w czasie przeszłym. Zestaw jest również doskonałym ćwiczeniem do rozróżniania, czy zdanie jest w czasie teraźniejszym, czy w przeszłym. Kolor niebieski w zdaniu oznacza, że jest to pytanie, zielony wskazuje zdanie twierdzące, natomiast czerwony podpowiada nam, że musimy utworzyć przeczenie.

27,83 zł
19,99 zł

Rabat 28,2%
oszczędzasz 7,84 zł

1 osoba kupiła
50
Fun Card English. Future Simple - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Fun Card English. Future Simple
Creativo, od 10 lat
Dostępny
11 szt.

Zestaw pomaga uczniom nabyć umiejętności automatycznego odpowiadania na pytania w czasieFuture Simple. Uczniowie muszą szybko odpowiadać na pytania, używając zarówno zdań oznajmujących jak i przeczących. Można wymieszać karty z różnych zestawów i ćwiczyć kilka czasów równocześnie. W zestawie: • 50 kart z 50 pytaniami, 100 obrazków, • odpowiedzi na odwrocie.

27,83 zł
19,99 zł

Rabat 28,2%
oszczędzasz 7,84 zł

1 osoba kupiła
51
Puzzle 1000 elementów. Paryż, Luwr - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 1000 elementów. Paryż, Luwr
Deico, 1000
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.04

Układanie puzzli to twórcza rozrywka bez względu na wiek. Rozwija spostrzegawczość, uczy wytrwałości i ćwiczy koncentrację. Jest wyzwaniem, z którym można zmagać się w pojedynkę lub w większym gronie. Piękna grafika przykuje wzrok. Wymiar obrazka po ułożeniu: 68.0 x 47.0 cm

49,60 zł
42,16 zł
Powiadomienie

Rabat 15,0%
oszczędzasz 7,44 zł

1 osoba kupiła
52
Fun Card English. Adjectives, Comparatives and Superlatives - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Fun Card English. Adjectives, Comparatives and Superlatives
Creativo, od 10 lat
Dostępny
12 szt.

Z tym zestawem twoi uczniowie do perfekcji opanują umiejętność tworzenia zdań, używając przymiotników w stopniu wyższym i najwyższym. W zestawie: • 50 kart z 50 przymiotnikami, • 150 obrazków, • 150 zdań na odwrocie kart.

27,83 zł
19,99 zł

Rabat 28,2%
oszczędzasz 7,84 zł

1 osoba kupiła
53
Fun Card English. Prepositions of Time and Place - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Fun Card English. Prepositions of Time and Place
Creativo, od 10 lat
Dostępny
20 szt.

Przyimki czasu i miejsca nie będą już problemem po kilku ćwiczeniach z Fun Card English Prepositions. Uczniowie muszą uzupełnić zdania w oparciu o obrazki. Zestaw składa się z: 50 kart obrazkowych ze zdaniami do uzupełnienia oraz z odpowiedziami na odwrocie.

27,83 zł
19,99 zł

Rabat 28,2%
oszczędzasz 7,84 zł

1 osoba kupiła
54
Grzebyk i szczotka do włosów, lemur - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Grzebyk i szczotka do włosów, lemur
Akuku
Dostępny
2 szt.

Bezpieczna i delikatna szczotka do czesania dziecięcych włosów wykonana z włosia sztucznego w zestawie z grzebieniem. Miękkie włosie idealnie nadaje się do pielęgnacji delikatnych włosków niemowlaka, a dzięki właściwościom antystatycznym nie elektryzuje ich. Grzebyk natomiast posiada zaokrąglone końce, przez co chroni delikatną skórę dziecka.

8,90 zł
7,99 zł

Rabat 10,2%
oszczędzasz 0,91 zł

1 osoba kupiła
55
Puzzle 1000 elementów. Pokój muzyczny, John O' Brien - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyprzedaż
Puzzle 1000 elementów. Pokój muzyczny, John O' Brien
Bluebird, 1000 elementów
Dostępny
2 szt.

Bluebird przedstawia puzzle składające się z 1000 elementów. Po ułożeniu puzzli otrzymamy obraz o wymiarach 68.0 x 48.0 cm.

64,90 zł
41,54 zł

Rabat 36,0%
oszczędzasz 23,36 zł

1 osoba kupiła
56
Fun Card. English. XXL My First 600 English Words - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Fun Card. English. XXL My First 600 English Words
Creativo, od 6 lat
Dostępny
8 szt.

Zestaw zawiera 200 kart obrazkowych zawierających 600 podstawowych słów. Doskonała zabawa oraz idealna pomoc dla osób zaczynających swoją przygodę z językiem angielskim. Dla uczniów na nieco wyższym poziomie możemy ustalić dodatkowe zadanie, np. ułożenie zdania (lub zadanie pytania kolejnemu graczowi) z danym słowem z użyciem czasu, który akurat chcemy przećwiczyć. Zestaw składa się z 400 rzeczowników, 100 czasowników, oraz 100 przymiotników.

74,71 zł
51,55 zł

Rabat 31,0%
oszczędzasz 23,16 zł

1 osoba kupiła
57
Puzzle 1000 elementów. Widok na Murnau, Wassily Kandinsky - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 1000 elementów. Widok na Murnau, Wassily Kandinsky
Deico, 1000
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.12

Układanie puzzli to twórcza rozrywka bez względu na wiek. Rozwija spostrzegawczość, uczy wytrwałości i ćwiczy koncentrację. Jest wyzwaniem, z którym można zmagać się w pojedynkę lub w większym gronie. Piękna grafika przykuje wzrok. Wymiar obrazka po ułożeniu: 68.0 x 47.0 cm

49,60 zł
42,16 zł
Powiadomienie

Rabat 15,0%
oszczędzasz 7,44 zł

1 osoba kupiła
58
Puzzle 1000 elementów. Tropikalny domek, Ciro Marchetti - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyprzedaż
Puzzle 1000 elementów. Tropikalny domek, Ciro Marchetti
Bluebird, 1000 elementów
Dostępny
1 szt.

Bluebird przedstawia puzzle składające się z 1000 elementów. Po ułożeniu puzzli otrzymamy obraz o wymiarach 68.0 x 48.0 cm.

81,10 zł
48,66 zł

Rabat 40,0%
oszczędzasz 32,44 zł

1 osoba kupiła
59
Pieprzenie i wanilia - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pieprzenie i wanilia
Dostępny
56 szt.

Pieprzenie i wanilia to kontynuacja bestsellerowych 50 twarzy Tindera, a Joanna Jędrusik nie byłaby sobą, gdyby znów nie pisała o seksie i randkach. Tym razem jednak za tło jej pikantnych przygód służą podróże po USA, Peru i Meksyku. Te pełnokrwiste historie z Tinderowych podbojów obu Ameryk czyta się jak powieść przygodową, a przy okazji można zajrzeć do słodko-gorzkiego świata dzisiejszych dwudziesto- i trzydziestolatków po obu stronach Atlantyku. Jędrusik to prawdziwy Tony Halik w spódnicy – z wielkim temperamentem, toną empatii, ostrym jak brzytwa poczuciem humoru i świetnym darem obserwacji. Wybierz się z nią do amazońskiej dżungli, zanurkuj na dno oceanu, przejdź się po ruchliwych ulicach czy barach pełnych muzyki. Dowiedz się, gdzie dobrym podrywem jest znajomość historii polskich występów na mistrzostwach świata w piłkę nożną, a gdzie raczej wspólny kurs Uberem share albo umieszczenie w tinderowym opisie słowa „professional”. Joanna Jędrusik – kulturoznawczyni, przez lata na etacie w korpo. Prowadzi fan pejdża Swipe me to theend of love i podcast „Pod kołdrą z Jędrusik”. W Wydawnictwie Krytyki Politycznej ukazał się jej książkowy debiut zatytułowany 50 twarzy Tindera.

39,90 zł
29,53 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 10,37 zł

60
Kłamstwo w związku. Odejść czy zostać? - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kłamstwo w związku. Odejść czy zostać?
Dostępny
35 szt.

Dlaczego i jak się okłamujemy? Odkrycie kłamstwa partnera jest często doświadczaniem traumatycznym, ale czy zawsze musi prowadzić do końca związku? Niezależnie od tego, czy ktoś cię zdradził czy też doświadczasz codziennych kłamstewek, tuszowania późnych powrotów z pracy lub ukrywania prawdy dotyczących pieniędzy, w książce Lisy Letessier znajdziesz praktyczne informacje i ćwiczenia, aby zrozumieć co tak naprawdę przeżywasz. Autorka pomoże ci złagodzić ból i cierpienie, aby zdecydować świadomie, czy zostaniesz w związku, czy też odejdziesz i rozpoczniesz nowy etap w życiu. Lisa Letessier przybliża w poradniku źródła i konsekwencje kłamstwa zarówno bezpośrednich jak i tych ukrytych oraz pokazuje nam jak postępować, aby się nauczyć lepiej radzić sobie ze strachem przed kłamstwem partnera lub własną skłonnością do oszukiwania. W książce znajdziesz m.in.: • analizę psychologicznych mechanizmów kłamstwa w związku, • informację, jak reagują okłamujący i okłamywany, • opisy przypadków i problemów z życia wziętych, • ćwiczenia, które pomogą ci polepszyć związek lub, jeśli to konieczne, pomóc sobie w radzeniu z konsekwencjami okłamywania w związku. Lisa Letessier jest psychologiem klinicznym. Członek AFTCC (Association Française de thérapie comportementale et cognitive) oraz EMDR. Specjalizuje się w terapii poznawczej i behawioralnej. Zajmuje się m.in. terapią par. Autorka poradnika La Rupture amoureuse, współautorka książki Les 50 phrases à dire ou ne pas dire à son enfant.

44,90 zł
32,78 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 12,12 zł

61
Nowy układ - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nowy układ
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.01.03

GDY DIABEŁ ODKRYWA, ŻE MA SERCE, MOŻE ZROBIĆ SIĘ NIEBEZPIECZNIE. Wydaje się, że życie Jess nabiera sensu. W domu Liama O?Dire?a odnalazła coś, czego przez całe życie jej brakowało. Oddała serce diabłu i sprawiła, że on odkrył dla niej istnienie swojego. Jednak czy będzie potrafił zaakceptować stan, do którego nigdy nie chciał dopuścić? Piekło wcale nie zamarza. Temperatura zaczyna wzrastać. Liam odsłania więcej kart. Jessica przyjmuje wyzwanie. Gra wciąż trwa, ale zmieniają się zasady. Dochodzą nowi gracze, którzy nie zamierzają postępować fair. Pragną tego, co ma Liam. Sam diabeł spłonąłby rumieńcem, czytając gorącą powieść Kingi Litkowiec. ,,Nowy układ? to nie jest słodkie, ckliwe i pełne uroku czytadełko dla grzecznych dziewczynek. To mroczna i diabelnie seksowna książka! Co się stanie, gdy diabeł nagle obnaży swoje ludzkie oblicze, a na horyzoncie pojawią się nowe wyzwania? Historia Liama i Jess nabiera rozpędu i? cóż, będzie się działo! - Katarzyna Ewa Górka, katherine_the_bookworm Fenomenalna, ostra i piekielnie seksowna. Jeśli chcesz podnieść sobie ciśnienie, nie zwlekaj. Weź do ręki tę książkę i zanurz się w głębi pragnień, gdzie miłość przeplata się z pożądaniem. Odkryj świat pełen niebezpieczeństw i przemocy. Nasyć wyobraźnię, w której dominacja to wisienka na torcie. Pozwól porwać się fali ekstazy, jaką odnajdziesz podczas czytania. -Małgorzata Wiśniewska, Zakochana Zaczytana Kinga Litkowiec stworzyła piekielnie seksowną opowieść. Autorka wykreowała świat, w którym króluje diabelska żądza. Przepadnijcie w czeluściach ,,Nowego układu? i poddajcie się urokowi samego pana piekieł. - Patrycja Piasecka, zaczytana_matka_Patka Liam to diabeł w ludzkiej skórze, a Jessica pod przykrywką delikatnej kobiety skrywa równie demoniczne oblicze. W połączeniu tworzą piekielnie dobrą parę. ?Nowy układ? to świetna książka, w której autorka pokazała, jak człowiek może się zmienić dla tej odpowiedniej osoby. Mocna i dość brutalna historia; jestem w niej zakochana już od pierwszego tomu. Polecam Wam całą serię ?Demony z Los Angeles?. Gwarantuję, że nie będziecie żałować czasu, który upłynął Wam podczas czytania. - Dorota Poneta, kobieta_inspiruje Ta część jest niczym mafijny pistolet: szybko kieruje się do serca i z zaskoczeniem rozkłada czytelnika na kawałki. Wsiąknęłam na nowo w historię Jessiki i Liama już od pierwszej strony. To powieść pełna emocji, zwrotów akcji i namiętności. Napięcie i ciekawość nie opuszczą Was do samego końca. Kinga postarała się o to, by książka kusiła, bawiła i cieszyła. Polecam! - Kinga Ksel, Iskierka_czyta

39,90 zł
33,92 zł
Powiadomienie

Rabat 15,0%
oszczędzasz 5,98 zł

62
Wbrew przeciwnościom - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wbrew przeciwnościom
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.02.08

To bardzo osobista powieść najpopularniejszej autorki literatury kobiecej świata. Pierwsza, do której napisała przedmowę! Dzieli się w niej z czytelniczkami własnymi rodzicielskimi troskami, które zainspirowały tę książkę. Czy kochająca matka zdoła (i czy powinna) uratować dorosłe dzieci przed ich samodzielnymi i ryzykownymi wyborami życiowymi? Kate Madison miała dwadzieścia dziewięć lat, gdy spadła na nią śmierć męża. Została sama z czwórką dzieci. Ciężko pracowała, by je wychować i zapewnić im wykształcenie. Teraz jest właścicielką wziętego nowojorskiego butiku, a dzieci są gotowe rozpocząć własne życie. I każde rzuca na szalę swój los ? ku przerażeniu matki. Isabelle ma zostać wspólnikiem kancelarii adwokackiej. Ale zakochuje się w kliencie, którego broni w sprawie kryminalnej... Julie, projektantka mody, ulega czarowi mężczyzny, który wydaje się doskonały. Rzuca pracę i wyjeżdża z nim do Los Angeles, nie zważając na sygnały ostrzegawcze... Justin, początkujący pisarz, bardzo pragnie mieć dziecko, nie bacząc na konsekwencje? Willie, najmłodszy, zdolny informatyk, zmienia dziewczyny jak rękawiczki. I nagle znajduje tę jedyną? i szokuje wszystkich... Każde z nich po swojemu szuka szczęścia. A Kate staje przed najtrudniejszą dla matki prawdą? DANIELLE STEEL ? mistrzyni literatury obyczajowej ? osiągnęła oszałamiający sukces wśród czytelniczek w każdym wieku, dzięki temu, że każda kobieta może odnaleźć w jej bohaterkach siebie, własne problemy i zmagania, ale zawsze nadzieję, wytchnienie, marzenie i refleksję. I wiarę, że dobro zwycięża. Pasją Danielle Steel jest pisanie, radością ? dzieci, a hobby ? zwierzęta. Jej 170 książek wydano w 69 krajach w rekordowym nakładzie 800 milionów egzemplarzy. Ponad 20 z nich sfilmowano.

39,80 zł
27,86 zł
Powiadomienie

Rabat 30,0%
oszczędzasz 11,94 zł

63
Beethoven: The Symphonies. CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Beethoven: The Symphonies. CD
Giovanni Antonini, Sony Music Entertainment
Dostępny
201 szt.

148,90 zł
64
Feelings Are Good. Płyta Analogowa + CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
114,90 zł
65
Veil of Imagination. CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Veil of Imagination. CD
Wilderun, Sony Music Entertainment
Niedostępny
Brak

59,90 zł
Powiadomienie
66
Gaslighter. CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Gaslighter. CD
The Chicks, Sony Music Entertainment
Niedostępny
Brak

46,90 zł
Powiadomienie
67
Feelings Are Good. CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Feelings Are Good. CD
Lonely Robot, Sony Music Entertainment
Niedostępny
Brak

36,90 zł
Powiadomienie
68
Veil of Imagination. Winyl - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Veil of Imagination. Winyl
Wilderun, Sony Music Entertainment
Dostępny
20 szt.

114,90 zł
69
Fetch The Bolt Cutters, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Fetch The Bolt Cutters, CD
Fiona Apple, Sony Music Entertainment
Niedostępny
Brak

Płyta Fiony Apple o doskonałych recenzjach, wreszcie pojawiła się w fizycznych formatach! Fiona Apple, czyli jedna z najważniejszych artystek na szeroko pojętej scenie alternatywnej, popowej czy też jazzowej. Jej każdy album to muzyczne święto, nie ma tam mowy o niedopracowanych albumach, nie ma odcinania kuponów. Zawsze dostajemy „produkt” najwyższej próby, od którego trudno się oderwać. Teraz po 8 latach dostajemy jej nowe „dziecko”, które nazwała „Fetch The Bolt Cutters”. Album powstawał w domu Fiony, tam wszystko zostało skomponowane i nagrane. No i cóż... w domowym zaciszu Fiona stworzyła kolejny raz muzyczne arcydzieło. Warto zaznaczyć, że ten album otrzymał pierwszą od 10 lat maksymalną ocenę od magazynu Pitchfork. Tak, tak, recenzja jest subiektywna, ale w tym wypadku mają rację. Nie jest to album, który „wchodzi” o pierwszym przesłuchaniu. Nie jest to muzyka oczywista, która zadowoli w 100% fanów muzyki festiwalowo-radiowej. Nie ma tutaj numerów z pierwszych miejsc list przebojów. Jednak każde kolejne odpalenie tej płyty pozwala nam odkrywać jej piękno oraz artystyczny geniusz samej Apple. Muzycznie mamy tu mix jazzu, r'n'b czy też art popu. Nie jest to w 100% album, do których przyzwyczajała nas Apple, jest to bardziej album eksperymentalny, czasami bliski temu co robi chociażby Tom Waits i tak jak w jego przypadku, nawet kiedy eksperymentuje, to nadal słychać, że to on, a nie jakiś inny wykonawca. Słuchając tego albumu ma się wrażenie, że Fiona jest naszą bardzo dobrą znajomą, która gdzieś, tam na papierosie opowiada nam pewne historie. W trakcie tych „ploteczek” w pewnym momencie w tle słychać szczekanie jednego z jej psów, jakieś stukanie, szelest – to wszystko podkreśla i w pływa na „intymny” klimat tego albumu. Nie ma tu jednak mowy o średniej produkcji, o nie, wszystko brzmi idealnie i do tego wspaniały wokal Fiony Apple, który pomimo upływu lat nadal brzmi wspaniale! Dlaczego Fiona wydała ten album właśnie teraz? Bez większej promocji i singli zapowiadających? Uznała, że ten czas, w którym się znaleźliśmy, w którym żyjemy jest idealny, do dłuższego skupienia się na pewnych sprawach, w tym wypadku na muzyce. Idealnie, gdyż ciężko się uwolnić od tej muzyki.

47,90 zł
Powiadomienie
70
Fetch The Bolt Cutters, 2 LP - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Fetch The Bolt Cutters, 2 LP
Fiona Apple, Sony Music Entertainment
Dostępny
100 szt.

Płyta Fiony Apple o doskonałych recenzjach, wreszcie pojawiła się w fizycznych formatach! Płyta Fiony Apple o doskonałych recenzjach, wreszcie pojawiła się w fizycznych formatach! Fiona Apple, czyli jedna z najważniejszych artystek na szeroko pojętej scenie alternatywnej, popowej czy też jazzowej. Jej każdy album to muzyczne święto, nie ma tam mowy o niedopracowanych albumach, nie ma odcinania kuponów. Zawsze dostajemy „produkt” najwyższej próby, od którego trudno się oderwać. Teraz po 8 latach dostajemy jej nowe „dziecko”, które nazwała „Fetch The Bolt Cutters”. Album powstawał w domu Fiony, tam wszystko zostało skomponowane i nagrane. No i cóż... w domowym zaciszu Fiona stworzyła kolejny raz muzyczne arcydzieło. Warto zaznaczyć, że ten album otrzymał pierwszą od 10 lat maksymalną ocenę od magazynu Pitchfork. Tak, tak, recenzja jest subiektywna, ale w tym wypadku mają rację. Nie jest to album, który „wchodzi” o pierwszym przesłuchaniu. Nie jest to muzyka oczywista, która zadowoli w 100% fanów muzyki festiwalowo-radiowej. Nie ma tutaj numerów z pierwszych miejsc list przebojów. Jednak każde kolejne odpalenie tej płyty pozwala nam odkrywać jej piękno oraz artystyczny geniusz samej Apple. Muzycznie mamy tu mix jazzu, r'n'b czy też art popu. Nie jest to w 100% album, do których przyzwyczajała nas Apple, jest to bardziej album eksperymentalny, czasami bliski temu co robi chociażby Tom Waits i tak jak w jego przypadku, nawet kiedy eksperymentuje, to nadal słychać, że to on, a nie jakiś inny wykonawca. Słuchając tego albumu ma się wrażenie, że Fiona jest naszą bardzo dobrą znajomą, która gdzieś, tam na papierosie opowiada nam pewne historie. W trakcie tych „ploteczek” w pewnym momencie w tle słychać szczekanie jednego z jej psów, jakieś stukanie, szelest – to wszystko podkreśla i w pływa na „intymny” klimat tego albumu. Nie ma tu jednak mowy o średniej produkcji, o nie, wszystko brzmi idealnie i do tego wspaniały wokal Fiony Apple, który pomimo upływu lat nadal brzmi wspaniale! Dlaczego Fiona wydała ten album właśnie teraz? Bez większej promocji i singli zapowiadających? Uznała, że ten czas, w którym się znaleźliśmy, w którym żyjemy jest idealny, do dłuższego skupienia się na pewnych sprawach, w tym wypadku na muzyce. Idealnie, gdyż ciężko się uwolnić od tej muzyki. Lista utworów: LP 1: Strona A: 1. I Want You To Love Me 2. Shameika 3. Fetch The Bolt Cutters 4. Under The Table Strona B: 1. Relay 2. Rack Of His 3. Newspaper LP 2: Strona C: 1. Ladies 2. Heavy Balloon 3. Cosmonauts Strona D: 1. For Her 2. Drumset 3. On I Go

153,90 zł
71
Silniejszy każdego dnia. Droga do formy. Jak trenować na czymkolwiek, gdziekolwiek i kiedykolwiek - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Silniejszy każdego dnia. Droga do formy. Jak trenować na czymkolwiek, ...
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.02.20

Najbardziej przekrojowa i kompletna książka o aktywności fizycznej, jaką kiedykolwiek stworzono. Poznaj historie mistrzów i dowiedz się wszystkiego o budowaniu mięśni, poprawie techniki i zdrowej diecie. Redukcja tkanki tłuszczowej o 10% za pomocą czekolady i sekretów Majów brzmi jak tani chwyt reklamowy. Jeżeli jednak metodę tę stosuje przełamujący wszelkie bariery ludzkiego organizmu poszukiwacz przygód, to... coś musi w tym być, prawda? Silniejszy każdego dnia to biblia entuzjastów sportu opracowana dla każdego, kto chce przejąć kontrolę nad swoją formą. Znajdziesz w niej zapis przygotowań Rossa Edgleya do bicia rekordów pod okiem najwybitniejszych sportowców z całego świata i pracy nad odblokowaniem nadludzkiego potencjału ciała. To pierwsza pozycja obejmująca tak szeroki zakres tematów, skierowana zarówno do amatorów aktywności fizycznej, poszukujących klarownych wskazówek i dodatkowej motywacji, jak i do doświadczonych sportowców, ceniących rzetelne, merytoryczne porady oparte na badaniach naukowych oraz świeże spojrzenie na kwestie treningu i diety. „Ross Edgley niczego nie robi połowicznie. Gdy postanowił, że przebiegnie maraton, dokonał tego, ciągnąc samochód. Pewnego razu zaś ukończył triatlon przywiązany do 45-kilogramowego pnia drzewa. Silniejszy każdego dnia jest równie śmiałą książką, czerpiącą z dziesięciu lat doświadczeń autora w przemyśle atletycznym. Jest to kompleksowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zrzucić kilogramy, budować mięśnie i osiągać nawet najbardziej ambitne cele fitnessowe. Treningi nie uwzględniają ćwiczeń z pniem drzewa” – „GQ Australia”. „Silniejszy każdego dnia koncentruje się na podstawowych ruchach treningowych, pokazując, że można je wykonywać nie tylko na siłowni czy w zaciszu salonu. Przyroda może stać się twoją siłownią – kamienie posłużyć za ciężarki, a pnie drzew bądź ławki za stepper. „Piękno podstawowych ruchów leży w tym, że można je wykonać wszędzie i bez sprzętu treningowego” – Peta Bee, „The Times”. „Niemożliwe nie istnieje! Silniejszy każdego dnia to ogromna dawka motywacji i merytorycznych porad, które pomogą wam poprawić wyniki” – Piotr Hercog. „Autor zabiera czytelnika w ciekawą, pełną przygód, wysiłku i humoru podróż po świecie. Jej celem jest znalezienie drogi do stania się wszechstronnie sprawnym i zdrowym człowiekiem” – Bartłomiej Falkowski / Bartek Trenuje. Ross Edgley jest sportowcem i poszukiwaczem przygód. Dziesięć lat kariery Rossa obejmuje wszelakie sporty, fitness i metody odżywiania. Na całym świecie ustanawia rekordy świata. Otrzymał tytuł Najwięcej Podróżującego Eksperta Fitness na Świecie (GQ, 2016 rok). W 2016 roku Askmen.com umieściło go na liście 50 Najsprawniejszych Fizycznie Mężczyzn na Świecie. A to wszystko po tym, gdy: • Przebiegł maraton, ciągnąc za sobą ważący 1,4 tony samochód. Wydarzenie to zostało nazwane przez media Maratonem Największej Siły na Świecie. • Wspiął się po linie na wysokość 8848 metrów, co odpowiada wysokości Everestu (Najdłuższe na Świecie Wejście po Linie). • W miesiąc przebiegł 1600 kilometrów (1000 mil) z plecakiem ważącym 50 kilogramów. • Ukończył triathlon na dystansie olimpijskim, niosąc ważącą 45 kilogramów kłodę. • Na bieżni ustawionej w swojej kuchni w ciągu 31 dni przebiegł 31 maratonów, wypróbowując różne przepisy kulinarne. • Przepłynął ponad 100 kilometrów przez Morze Karaibskie, ciągnąc za sobą 45-kilogramową kłodę. • Pływał bez przerwy przez 48 godzin w Centrum Treningowym Commando dla Royal Marines. • Wraz z Menshealth.com jest pomysłodawcą najczęściej ściąganej w 2017 roku aplikacji treningowej (Primal 9), współzałożycielem najbardziej innowacyjnej marki zajmującej się produktami dietetycznymi (The Protein Works) oraz dumnym absolwentem Uniwersytetu Loughborough – cieszącej się międzynarodowym uznaniem Szkoły Sportu i Nauki o Ćwiczeniach Fizycznych. Ross ma „awersję do przeciętności” i poprzez swoją pracę chce pokazać milionom ludzi, że ciało ludzkie ma o wiele większą moc, niż często się nam wmawia.

54,99 zł
42,34 zł
Powiadomienie

Rabat 23,0%
oszczędzasz 12,65 zł

72
Hotel 69 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Hotel 69
Dostępny
790 szt.

Alexander Carlsson, syn szwedzkiego multimilionera i polskiej śpiewaczki operowej, dostaje w prezencie od ojca ekskluzywny hotel w Sopocie. Czy Alex znajdzie w Trójmieście szczęście i miłość? Jakie tajemnice skrywają hotelowe apartamenty? Przygodny seks, morze alkoholu, nocne awantury i wulgarne wyzwiska – ci, którzy opłacili pokój, nie zawsze grzecznie idą spać... W Hotelu 69 spotkasz miłość, nienawiść, zazdrość, mroczne sekrety i małe codzienne grzeszki zameldowanych tam gości. W tle świat olbrzymich pieniędzy, sopockich milionerów, trójmiejskiego półświatka i codzienność „szarych” pracowników, dla których ekskluzywne wnętrza pięciogwiazdkowego hotelu nie mają żadnych tajemnic. Jeśli chcesz się dowiedzieć co ludzie robią w wynajętych pokojach, kiedy myślą, że nikt ich nie widzi, musisz poznać sekrety Hotelu 69! Gwiazdy porno, rozkapryszone dzieci polityków, prawnicy i biznesmeni – w labiryncie nazwisk i twarzy niemal każdy pragnie ukryć mniejsze lub większe grzeszki...

39,90 zł
29,13 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 10,77 zł

73
Messi. G.O.A.T. - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Messi. G.O.A.T.
Niedostępny
Brak

Od papierowej serwetki, na której jego przedstawiciel podpisywał pierwszą umowę z FC Barceloną do miana najwybitniejszego piłkarza w historii piłki. W zaledwie dwie dekady Lionel Messi zepchnął z piedestału takie ikony jak Diego Maradona, Pele czy Johan Cruyff. Futbolowy geniusz, który wciąż pisze kolejne rozdziały swojej pięknej historii uchwycony na nowo. Staje się bohaterem 22 opowieści, ukazujących piękno jego gry, nowoczesność, obsesję oraz nieprawdopodobny instynkt. W czym Messi podobny jest do… azteckich bogów? Dlaczego w jego przypadku różnicę robi detal tak pozornie błahy jak styl poruszania się? Jaki jest największy mankament w jego grze i jak stara się go wyeliminować? To nie jest zwykła książka. To hołd, złożony przedstawicielowi piłkarskiego panteonu, który zechciał zstąpić z Olimpu i raczyć nas swoimi popisami. Najlepszemu w historii – Lionelowi Messiemu. „Historia opowiedziana z lekkością, z jaką Messi prowadzi piłkę między obrońcami. I podobnie jak w wypadku gry Argentyńczyka – chcesz, by trwała jak najdłużej” – Julia Cicha, redaktor naczelna serwisu FCBarca.com. „Jestem millenialsem, więc dla mnie Messi to esencja futbolu. Gdy zaczynałem świadomie kibicować, on wchodził do wielkiej piłki. Dziś jest na szczycie. I niby wiem, że kiedyś Leo powie „dość”, ale – tak jak autor – nie umiem i nie chcę wyobrażać sobie tej chwili. Punti w chwytający za serce sposób przypomina, za co kochamy geniusza z Rosario i daje powody do refleksji nie tylko nad Messim-piłkarzem, ale też nad Messim-człowiekiem” – Jakub Kręcidło, „Przegląd Sportowy”. „Przeczytałem dziesięć książek o Messim i byłem pewny, że nic mnie już nie zaskoczy. Znów się pomyliłem. Jak zawsze, kiedy wydaje mi się, że widziałem w futbolu wszystko. Wtedy Leo kolejny raz zmienia definicję tego sportu i podnosi poprzeczkę najlepszego piłkarza w historii na nieosiągalny dla innych poziom. Podobnie robi Jordi Punti, udowadniając, że o piłce można pisać inaczej, niż wszyscy dotąd” – Tomasz Lasota.

34,99 zł
26,94 zł
Powiadomienie

Rabat 23,0%
oszczędzasz 8,05 zł

74
Nadeszło jutro. Jak pandemia zmienia Europę - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nadeszło jutro. Jak pandemia zmienia Europę
Dostępny
23 szt.

Iwan Krastew w swojej książce rysuje obraz zmian, które w naszym życiu wprowadza epidemia COVID-19 i stawia pytania o świat, jaki wyłoni się po epidemii. Bez dwóch zdań, epidemia COCID-19 to bezprecedensowy eksperyment, w którym wszyscy uczestniczymy i nie pozostanie on bez śladu na naszym życiu. Czy da się utrzymać zglobalizowany porządek rzeczy, do którego przywykliśmy przez ostatnie dwadzieścia lat? Co się stanie z demokracją i jaka przyszłość czeka Unię Europejską? Jeden z najciekawszych europejskich intelektualistów posiłkuje się tu nie tylko rozpoznaniami politologów, socjologów i historyków, ale korzysta też obficie z literatury popularnej, a jego opowieść o epidemii czyta się wybornie. Lektura obowiązkowa!

29,90 zł
22,13 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 7,77 zł

75
Święta. - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Święta.
Dostępny
3 szt.

Wieś Święta na Krajnie jest ściśle związana z pobliskim Złotowem. Położona na pograniczu polsko-pomorsko-krzyżackim, została po raz pierwszy wymieniona w źródłach w 1419 r. i niedawno obchodziła jubileusz 600-lecia istnienia. Od samego początku wchodziła do klucza złotowskiego, później do domeny złotowskiej i przynależała do parafii katolickiej w Złotowie. Z mieszaną ludnością pochodzenia polskiego i niemieckiego, czasowo jurystycznie podzielona na część polską i niemiecką ? z polskim i niemieckim sołtysem, Święta przeżyła wszystkie losy wsi Pogranicza okresu sprzed i po I rozbiorze Polski. Po powstaniu państwa polskiego w 1920 r. wieś Święta wraz ze Złotowem pozostały w Rzeszy Niemieckiej z wszystkimi tego konsekwencjami. Na powrót do Polski wieś czekała 173 lata, doznając po 1945 r. wielu rozczarowań. Autor, historyk pochodzący ze Świętej, zebrał wszystkie dostępne informacje do historii wsi, przytaczając je w oryginale lub tłumaczeniu. Zebrany materiał podany jest chronologicznie i sięga od pierwszej wzmianki do okresu powojennego. Oprócz historycznych wykazów mieszkańców znalazły się równie informacje na temat strat osobowych w czasie wojen lat 1866, 1870?1871 oraz I i II wojny światowej. Zostały tu uwzględnione również ofiary cywilne II wojny światowej, w tym ludność żydowska. Pracę zamykają informacje dotyczące trzech szkół we wsi: niemieckiej katolickiej, niemieckiej ewangelickiej oraz polskiej. Książkę uzupełniają liczne ilustracje i zdjęcia.

59,70 zł
57,31 zł

Rabat 4,0%
oszczędzasz 2,39 zł

76
Skelepht, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
62,90 zł
77
The Bastards (winyl w kolorze czerwonym - Transparent). Winyl - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
The Bastards (winyl w kolorze czerwonym - Transparent). Winyl
Palaye Royale, Warner Music Polska
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.09.16

116,90 zł
107,55 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 9,35 zł

78
Carnal Leftovers, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Carnal Leftovers, CD
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.02.16

1. Sentenced to death 2. Supposed to rot 3. Carnal leftovers 4. Abnormally deceased 5. Revel in flesh 6. Face of evil 7. Severe burns 8. When life has ceased 9. Morbid devourment 10. Radiation sickness 11. Face of evil 12. But life goes on 13. Shreds of flesh 14. The truth beyond

62,90 zł
Powiadomienie
79
Somberlain Black Etched LP, Winyl - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Somberlain Black Etched LP, Winyl
Niedostępny
Brak

1. Black Horizons 2. The Somberlain 3. Crimson Towers 4. A Land Forlorn 5. Heaven's Damnation 6. Frozen 7. Into Infinite Obscurity 1. In the Cold Winds of Nowhere 2. The Grief Prophecy - Shadows Ov 3. Mistress of the Bleeding Sorrow 4. Feathers Fell 5. Etched Illustration

116,90 zł
Powiadomienie
80
Regenesis Creation, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Regenesis Creation, CD
Niedostępny
Brak

1.Intro 2.Invisible Kingdom 3.Gates to Serpithia 4.Imprisioned in Gurdon 5.Regenesis Creation 6.Quest of the Exiled 7.Relinquished 8.The Forever Vortex 9.Vanquished

62,90 zł
Powiadomienie
81
Continua, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Continua, CD
Dostępny
9 szt.

1.Antecedent 2.Archetype 3.Boundaryless 4.Annihilation Prophecy 5.Continuum 6.Virch 7.The Fire and the Flesh 8.Cloud Chaser 9.My Final Fight 10.The Dawn of Retribution 11.All for Them 12.Relive This Nightmare

52,90 zł
82
Stormwinds Of Ages, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Stormwinds Of Ages, CD
Dostępny
6 szt.

1.Sanguis vitam est 2.Stormwinds of Ages 3.An Empire To Mourn 4.Casting Dawn into Shadow 5.Crown of Glass 6.Legacies Befallen 7.Eye of the Clocktower 8.Oracle from the Ashes 9.Relics of the Impure 10.Death She Cried 11.Of Opiates and Accolades

62,90 zł
83
Aftonklang Live At Emanuel Vigeland Mausoleum, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
52,90 zł
84
State Of Deception LP, Winyl - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
State Of Deception LP, Winyl
Niedostępny
Brak

1.in: Deception 2.Of Raven and Pigs [Explicit] 3.Waywardly Broken 4.No Rewind 5.The Mansion 6.By the Blues 7.Anybody out There 8.She Dragoon 9.Feather Moves (Remastered)

92,90 zł
Powiadomienie
85
Phantom Bell, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Phantom Bell, CD
Niedostępny
Brak

1.Phantom Bell 2.Bridge of Sighs 3.Kamikaze 4.Lungs

44,90 zł
Powiadomienie
86
Svindeldjup Attestup, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
62,90 zł
87
The 80's Demos, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
The 80's Demos, CD
Dostępny
8 szt.

Dysk: 1 1. Master 2. Unknown Soldier 3. Mangled Dehumanisation 4. Ral Bitch 5. Terrorizer 6. Pledge of Alliance Dysk: 2 1. Re-Entry and Destruction 2. Constant Quarrel 3. Judgment of Will 4. Submerged in Sin 5. Cut Through the Filth

62,90 zł
88
Black Feathers On Their Graves, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Black Feathers On Their Graves, CD
Dostępny
10 szt.

1.Black Feathers on Their Graves 2.Pictures in the Sand 3.Castles in the Air

62,90 zł
89
The Dance, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
The Dance, CD
Dostępny
14 szt.

Dysk: 1 1. Circle 2. Before the Night Descends 3. A Fire's Blessing 4. Stranger in Your Heart 5. Nothin' 6. The Dance I 7. The Dance II

62,90 zł
90
Budet, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Budet, CD
Dostępny
6 szt.

Dysk: 1 1. Barn av ingenmansland 2. Skimmertid 3. Ödets bortbytingar 4. Väckelsebygd 5. Vita arkiv 6. Oraklet i Kullabo

62,90 zł
91
As Your Greens Turn Brown LP, Winyl - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
As Your Greens Turn Brown LP, Winyl
Dostępny
8 szt.

1.Bloodshot (Intro) 2.Goodbye, Miss Jill 3.Hardhitter 4.Singin' with the Alleycats 5.Bite Off 6.Anywhere Tonight 7.Mighty, Mighty Mountain 8.Boogie for Tanja 9.Let Me Share It 10.Yesterdays Nymph 11.The Drifter 12.Scapegoat 13.Off the Record 14.You'll Be Knockin' 15.As Your Greens Turn Brown

92,90 zł
92
The Ashes Of Light, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
The Ashes Of Light, CD
Dostępny
9 szt.

1.Part 1 (Eyes Like Stars) 2.Part 2 (A Silent Tale) 3.Part 3 (Like Music in the Night) 4.Part 4 (The Empty Black) 5.Part 5 (The Ashes of Light) 6.Part 6 (Lamentation at Dawn)

62,90 zł
93
The Glow. Winyl - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
The Glow. Winyl
DMA's, Warner Music Polska
Dostępny
46 szt.

116,90 zł
107,55 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 9,35 zł

94
Reflections Of Inanimate Matter, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Reflections Of Inanimate Matter, CD
Niedostępny
Brak

1.Without Trace 2.Deviant 3.Sewer-Cide 4.Another Bleak Horizon 5.Rejoice In Flames 6.Seasons 7.Human Trophies (feat. Fish)

62,90 zł
Powiadomienie
95
Indeks zagadnień kluczowych dla zrozumienia współczesnych Chin - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
29,90 zł
28,70 zł

Rabat 4,0%
oszczędzasz 1,20 zł

96
Współczesny rozwój regionalny z uwzględnieniem subregionu pilskiego w latach 2010-2018 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Współczesny rozwój regionalny z uwzględnieniem subregionu pilskiego w ...
Dostępny
5 szt.

Współcześnie rozwój gospodarczy oznacza przechodzenie na coraz wyższe, bardziej zróżnicowane i złożone poziomy. Jest on wynikiem zmian ilościowych i postępu jakościowego w systemach gospodarczych, społecznych i przyrodniczych. U jego podstaw leży przestrzeń kształtowana poprzez zdarzenia i procesy o charakterze politycznym i ekonomicznym oraz społecznym i demograficznym. lecz te ludnościowe stanowią szczególny czynnik przemian gospodarczych. Dlatego ludność stanowi podmiot, środek i ostateczny cel działalności gospodarczej w regionach oraz subregionach i stanowi istotny fundament rozwoju. Kapitał ludzki i intelektualny jest potencjałem wiedzy, umiejętności, zdrowia i witalności zawartym we wspólnotach regionalnych i lokalnych. Kapitał ludzki w zrównoważonym rozwoju jest to jeden z elementów wzajemnie powiązanych warunków tworzenia dobrobytu, obok tradycyjnych zasobów , jak ziemia, kapitał, praca, wiedza. Stąd rozwój odnoszący się do regionów jest różnie definiowany. Fragment wstępu

50,40 zł
48,38 zł

Rabat 4,0%
oszczędzasz 2,02 zł

97
Profile integralności humanisty/ki nauk społecznych. - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Profile integralności humanisty/ki nauk społecznych.
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2020.11.05

Z radością i satysfakcją oddajemy do rąk Czytelników księgę jubileuszową dedykowaną Profesorowi Lechowi Witkowskiemu, z którym mamy zaszczyt współpracować w Akademii Pomorskiej w Słupsku, na 45-lecie Jego pracy akademickiej i zbliżające się 70-lecie urodzin. Osobno cieszy fakt, że i tym razem-w ślad za podobną księgą sprzed 10 lat [...]-swoje teksty ofiarowali przedstawiciele wielu środowisk akademickich, dyscyplin i pokoleń, co uwypukla polimorficzny oraz transdyscyplinarny charakter zaangażowania Jubilata, a nawet pokazuje zaskakująco nowe "profile" Jego tożsamości jako człowieka, humanisty i zaangażowanego obywatela, ciągle podlegające wzbogaceniu i przeistaczaniu. Strukturę księgi zorganizowały i ukształtowały same przesłane nam teksty, jak też znakomite nazwiska osób, które zechciały złożyć swoje rozważania w darze Jubilatowi, w większości podnoszących znaczenie samych dokonań Profesora, ale także uwypuklających ważne aspekty życia społecznego odnoszące się bezpośrednio oraz pośrednio do postawy czy zaangażowań [...], zarówno tych najnowszych, jak i leżących u zarania Jego drogi akademickiej. Z prawdziwą satysfakcją odnotowujemy obecność wśród autorów znaczących nazwisk-czołowej profesury polskiej pedagogiki czy psychologii z jednej strony dziennikarzy, literatów oraz praktyków społecznych z drugiej, a także osób [...] dopiero uczących się-również z prac Jubilata-i widzących tu potencjał dla własnego rozwoju i twórczości.. Dr hab. Monika Jaworska-Witkowska, prof. APSL Dr Grzegorz Piekarski

70,00 zł
67,20 zł
Powiadomienie

Rabat 4,0%
oszczędzasz 2,80 zł

98
Niewidzialny człowiek, DVD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Niewidzialny człowiek, DVD
Leigh Whannell
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.03.10

„Elisabeth Moss tworzy najlepszą kreację w karierze” – Richard Roeper, „Chicago Sun-Times”. „Dawno nie było w kinie tak efektownego i sprawnie zrealizowanego horroru” – Paweł Piotrowicz,Onet. Cecilia (Elisabeth Moss) uwikłana w toksyczny związek z bogatym naukowcem postanawia uciec i ukryć się przed tą brutalną relacją. Kiedy jej napastliwy były nagle umiera, dziewczyna podejrzewa, że jego śmierć jest mistyfikacją. Seria niesamowitych zbiegów okoliczności, które coraz wyraźniej zagrażają życiu tych, których kocha, sprawia, że zdrowie psychiczne Cecilii zostaje wystawione na próbę, zaś ona sama musi udowodnić, że jest prześladowana przez kogoś, kogo nikt nie widzi. Materiały dodatkowe: • sceny usunięte w montażu, • reżyserskie doświadczenie Leigh Whannella, • wykonawcy, • ponadczasowy terror, • komentarz reżysera i scenarzysty Leigh Whannella.

39,99 zł
37,99 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 2,00 zł

99
Niewidzialny człowiek, Blu-ray - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Niewidzialny człowiek, Blu-ray
Leigh Whannell
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2020.07.25

„Elisabeth Moss tworzy najlepszą kreację w karierze” – Richard Roeper, „Chicago Sun-Times”. „Dawno nie było w kinie tak efektownego i sprawnie zrealizowanego horroru” – Paweł Piotrowicz,Onet. Cecilia (Elisabeth Moss) uwikłana w toksyczny związek z bogatym naukowcem postanawia uciec i ukryć się przed tą brutalną relacją. Kiedy jej napastliwy były nagle umiera, dziewczyna podejrzewa, że jego śmierć jest mistyfikacją. Seria niesamowitych zbiegów okoliczności, które coraz wyraźniej zagrażają życiu tych, których kocha, sprawia, że zdrowie psychiczne Cecilii zostaje wystawione na próbę, zaś ona sama musi udowodnić, że jest prześladowana przez kogoś, kogo nikt nie widzi. Materiały dodatkowe: • sceny usunięte w montażu, • reżyserskie doświadczenie Leigh Whannella, • wykonawcy, • ponadczasowy terror, • komentarz reżysera i scenarzysty Leigh Whannella.

79,99 zł
75,99 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 4,00 zł

100
Trupokupcy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Trupokupcy
Niedostępny
Brak

Żadna droga nie prowadzi już przez las, oprócz ścieżek trupokupca. W niedalekiej przyszłości szaleńcza walka z ociepleniem klimatu doprowadza do katastrofy: budzi stare duchy i skazuje ludzkość na ich łaskę. W niewielkiej wsi Stare Olchy trupokupiec pobiera od mieszkańców zapłatę dla tajemniczej istoty. W zamian nie doskwierają im głód ani choroby, karmią się bowiem tym, co „wyjdzie z lasu”. Gdy w okolicy pojawiają się zbiry zwane juchochłepcami, zagrażając wsi, bohaterowie nie mają wyboru. Muszą zawierzyć nieznanemu i sprzymierzyć się z niepojętymi siłami. Postapokaliptyczna, nawiązująca do mitów słowiańskich i retrofuturystycznej estetyki, zjawiskowa opowieść o przetrwaniu w świecie, gdzie białe słońce i głodne bóstwa zmuszają do poszukiwania zupełnie nowych dróg i znaczeń. „W Trupokupcach popiół lecący z nieba nie jest w stanie ukryć bogactwa i oryginalności świata. Magdalena Świerczek-Gryboś udowadnia, że jest zarówno subtelną, jak i odważną pisarką, składającą hołd klasykom fantastyki, a jednocześnie idącą własną drogą” – Ewa Białołęcka. „Kiedyś obawiano się, że technologia podzieli ludzi. Nie przewidziano, że zrobi to jej upadek. O takich książkach mawia się, że „nie są dla każdego”. Ale przecież można zmienić tę perspektywę: podobne książki powinni czytać wszyscy, choćby po to, żeby przekonać się, że można pisać i myśleć obok najczęściej uczęszczanych ścieżek” – Michał Cetnarowski.

29,99 zł
23,09 zł
Powiadomienie

Rabat 23,0%
oszczędzasz 6,90 zł

Wróć do góry