hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Wyszukaj książkę, grę, puzzle, zabawkę
Książki
Zabawki
Gry
Puzzle
Papiernicze i szkolne
Muzyka
Audiobooki

Kalendarz premier z dnia 2020.06.25

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli w czwartek 25 czerwca 2020 roku. Na pierwszym miejscu znajduje się Najlepsza gra o kotach (FoxGames / GW Foksal), na drugim Auto z przyczepą, Camping (M&Z). Kolejny produkt to Ewangelia według św. Łukasza (Pablo T. Gadenz) oraz Myśl i bogać się (Napoleon Hill).
1
Najlepsza gra o kotach - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bestseller
Najlepsza gra o kotach
FoxGames / GW Foksal, od 8 lat
Dostępny
5031 szt.

Gracze wcielają się w osoby kochające koty, dołączając tym samym do tak znanych osobistości jak Maria Antonina czy Ernest Hemingway. W swoim ruchu gracze będą zbierali dla swoich pupili po trzy karty. Kto uzbiera lepszą kolekcję zabawek, jedzenia, przebrań i kocimiętki wygrywa!

79,99 zł
62,39 zł

Rabat 22,0%
oszczędzasz 17,60 zł

66 osób kupiło
2
Auto z przyczepą, Camping - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Auto z przyczepą, Camping
M&Z
Dostępny
8 szt.

Przedstawiamy auto metalowe z napędem oraz z otwieranymi drzwiami. Znajduje się w zestawie z przyczepą campingową. Długość autka: 12.0 cm Długość z przyczepą: 14.0 cm

30,90 zł
27,19 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 3,71 zł

17 osób kupiło
3
Ewangelia według św. Łukasza - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ewangelia według św. Łukasza
Dostępny
9 szt.

Ewangelia Łukasza to wielkie dzieło sztuki, gdyż jej ludzki autor wykorzystał wszystkie swoje umiejętności literackie i narracyjne, tworząc najdłuższą z czterech ewangelii, liczącą ponad dziewiętnaście tysięcy słów (około tysiąc sto więcej niż tekst Mateusza). Przedstawiając życie i nauczanie Jezusa Chrystusa w świetle wiary, Ewangelia Łukasza nie przestaje być tekstem historycznym poprzedzonym starannymi badaniami i opartym na relacjach naocznych świadków oraz na innych wiarygodnych źródłach. Stanowi dzieło teologiczne mające ukazać czytelnikom, że orędzie chrześcijańskie pozostaje prawdziwe, a Jezus Chrystus jest rzeczywiście Zbawicielem, Mesjaszem, Panem i Synem Bożym. (Fragment książki)

55,90 zł
50,31 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 5,59 zł

13 osób kupiło
4
Myśl i bogać się - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Myśl i bogać się
Dostępny
358 szt.

Napoleon Hill poświęcił kilkanaście lat życia na stworzenie metody osiągania sukcesu. Uczył się od najlepszych, którzy stworzyli wielkie fortuny. Wnikliwie przeanalizował ścieżki, którymi podążali i odkrył, że dzięki kierowaniu się kilkoma prostymi zasadami każdy może zdobyć bogactwo. Hill udowodnił to własnym życiem, postępując zgodnie z doskonaloną latami metodą. Spełniając życzenie swojego mentora, Andrew Carnegiego, podzielił się swoim odkryciem z każdym, kto chce rozwinąć skrzydła, odnaleźć moc myślenia i wzbogacić się duchowo, fizycznie, finansowo i emocjonalnie! W czasach Wielkiego Kryzysu, Hill opublikował swoje dzieło po raz pierwszy. Późniejsze wydania książki nie zawierały wielu fragmentów, które dziś, w czasach chaosu i niepewności okazują się bardzo istotne. Równocześnie książka została zaktualizowana o świeże dane gospodarcze oraz wzbogacona o komentarze, przypisy i kilka dodatków. W ten sposób pełniej i ściślej zapoznasz się z niezwykłą metodą Napoleona Hilla. Głębiej zrozumiesz wszystkie konteksty i odkryjesz, że Hill świetnie znał koncepcje zarządzania korporacyjnego czy psychologii, które trafiły do kanonu ledwie kilka lat temu. Każde zdanie tej książki sprawi, że zaczniesz zbliżać się do tego, czego naprawdę pragniesz!

59,00 zł
38,94 zł

Rabat 34,0%
oszczędzasz 20,06 zł

10 osób kupiło
5
Genezis. Czy ktoś w to jeszcze wierzy? - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Genezis. Czy ktoś w to jeszcze wierzy?
Dostępny
3 szt.

Genesis. Czy ktoś w to jeszcze wierzy? to oryginalna interpretacja pierwszych rozdziałów Księgi Rodzaju. Owoc autentycznego zachwytu nad opowieściami odkrytymi na nowo i na poważnie, choć znanymi wszystkim od dzieciństwa. Podstawowe prawdy dotyczące świata i ludzkości odsłaniają się dzięki wierze, że Biblia rzeczywiście jest słowem objawionym, a nie zbiorem archaicznych mitów. Historie Adama i Ewy, Noego, budowniczych wieży Babel zyskują nowy sens dzięki przenikliwej interpretacji, która przyciągnie zarówno wytrawnego biblistę, jak i czytelnika, który nie posiada egzegetycznego przygotowania. Książka napisana przystępnie, pełna pasji i głębokich spostrzeżeń.

32,90 zł
27,97 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 4,93 zł

3 osoby kupiły
6
Kaczor z walcem do pchania LAZUR - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
17,90 zł
16,99 zł

Rabat 5,1%
oszczędzasz 0,91 zł

3 osoby kupiły
7
Przegrane zwycięstwo. Wojna polsko-bolszewicka 1918-1920 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Przegrane zwycięstwo. Wojna polsko-bolszewicka 1918-1920
Dostępny
73 szt.

Tego starcia nie dało się uniknąć. Wielka Wojna właśnie się skończyła, ale powstały nowe punkty zapalne. Porządek po światowym konflikcie był wyjątkowo chwiejny, a granice nietrwałe. Zachodni alianci chcieli przede wszystkim spokoju na Wschodzie, młode państwo radzieckie planowało eksport rewolucji, a zachłyśnięci niepodległością Polacy marzyli o granicach sprzed 1772 roku. Zajęcie Wilna i Mińska latem i jesienią 1919 roku, wyprawa kijowska w kwietniu 1920 roku, kontrofensywa Tuchaczewskiego, bitwa warszawska i kończąca wojnę operacja niemeńska jesienią 1920 roku to kolejne rozdziały konfliktu, który rozgorzał niemal natychmiast po poprzednim. Dodajmy, że niezwykle dynamicznego i pełnego nieoczekiwanych zwrotów akcji – zwycięzca za chwilę mógł stać się przegranym, a każda bitwa toczyła się „o wszystko”. Choć od wojny polsko-bolszewickiej mija właśnie sto lat, wciąż należy ona do najczęściej omawianych konfliktów w naszej historii. Książka profesora Andrzeja Chwalby jest nie tylko próbą zebrania i usystematyzowania ogromu wiedzy na ten temat. Czytelnik znajdzie tu także przegląd najważniejszych wydarzeń, przebieg działań militarnych, politycznych i dyplomatycznych oraz fascynujące portrety głównych bohaterów. To również nowe spojrzenie na kluczowe zagadnienia tego okresu i wnikliwa analiza procesów – także społecznych. Wreszcie autor stawia pytania o cenę ostatecznego zwycięstwa, dalekosiężne skutki wyprawy kijowskiej i o to, czy Piłsudski, zwyciężając w bitwach, nie przegrał walki o swoją wizję.

44,90 zł
32,78 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 12,12 zł

3 osoby kupiły
8
Jądro dziwności. Nowa Rosja, wydanie 2 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Jądro dziwności. Nowa Rosja, wydanie 2
Dostępny
80 szt.

Bandyta z duszą artysty, zawodowe podrywaczki, opasane dynamitem czarne wdowy, Nocne Wilki – obrońcy świętej Rusi na motorach, oligarchowie rewolucjoniści, modelki o skłonnościach samobójczych, niedoszły reżyser, który z wyżyn Kremla pociąga za sznurki w politycznym teatrze lalek: witajcie w surrealistycznym sercu Rosji w XXI wieku, w jądrze dziwności. W kraju, który obejmuje dziewięć stref czasowych i zajmuje jedną szóstą powierzchni lądów, gdzie odcięte od świata wioski, w których ludzie wciąż czerpią wodę z drewnianych studni, współistnieją z mieniącymi się błękitnym szkłem i stalą wieżowcami nowej Moskwy, jedyną spajającą siłę stanowi telewizja. To ona jest najważniejszym narzędziem nowego typu autorytaryzmu, dużo subtelniejszego niż jego dwudziestowieczne odmiany. Bo w nowej Rosji nawet dyktatura to reality show…

34,90 zł
25,48 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 9,42 zł

2 osoby kupiły
9
Kraina Opowieści. Tom 2. Powrót Czarnoksiężnicy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kraina Opowieści. Tom 2. Powrót Czarnoksiężnicy
Dostępny
8 szt.

Międzynarodowy bestseller, który wkrótce zostanie sfilmowany! Odkryj Krainę Opowieści, gdzie baśnie dzieją się naprawdę. Drugi tom bestsellerowej serii przygodowej dla dzieci (tych młodszych i tych starszych) autorstwa popularnego aktora, zdobywcy Złotego Globu, Chrisa Colfera, znanego przede wszystkim dzięki kultowemu serialowi „Glee”. Bogato ilustrowana opowieść, w której spotykają się czarownice, wilki, gobliny, trolle i inne cudowne stworzenia. Prawdziwa gratka dla miłośników magii i baśniowości. Kraina Opowieści przestała być radosnym światem, który Alex i Conner Bailey pamiętają ze swej przygody z Zaklęciem Życzeń. Złowieszcza Czarnoksiężnica, która rzuciła klątwę na Śpiącą Królewnę, powraca, by się zemścić, i terroryzuje cały magiczny wymiar. Gdy diabelskie zakusy Czarnoksiężnicy dotykają również świata Alex i Connera – a ich mama zostaje porwana! – dzieci muszą sprzeciwić się poleceniom babci i znaleźć własną drogę do Krainy Opowieści, by ocalić mamę. Czy z niewielką pomocą ze strony niechętnej królowej Czerwonego Kapturka, zawadiackich przestępców Złotowłosej i Jacka oraz starego przyjaciela-płaza Żabka, Alex i Conner zdołają uratować mamę i świat baśni od największego zagrożenia w dziejach Krainy? W tej pełnej akcji kontynuacji bestsellera Kraina Opowieści.: Zaklęcie Życzeń zagrożenie czyha za każdym rogiem, a podczas swej podróży Alex i Conner trafią w miejsca, o których nawet nie śnili.

44,90 zł
31,43 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 13,47 zł

2 osoby kupiły
10
Pikery Urodzinowe 18 Cza/zlo Brok Pbh - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pikery Urodzinowe 18 Cza/zlo Brok Pbh
Godan
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.06.01

2,99 zł
Powiadomienie
2 osoby kupiły
11
Uczenie maszynowe z użyciem Scikit-Learn w.2020 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Uczenie maszynowe z użyciem Scikit-Learn w.2020
Dostępny
11 szt.

W 2006 roku świat nauki zafascynował się głębokimi sieciami neuronowymi. Wbrew wcześniejszym przekonaniom okazało się, że ich uczenie jest możliwe. Technika ta została nazwana uczeniem głębokim. Wymagała zapewnienia olbrzymiej mocy obliczeniowej i potężnych ilości danych, jednak potencjał wytrenowanych sieci głębokich był niesamowity. Kolejne lata przyniosły bujny rozwój tej technologii w wielu obszarach, co pozwoliło na tworzenie przeróżnych zaawansowanych produktów. Prace nad nowymi zastosowaniami sieci głębokich trwają. Wszystko wskazuje na to, że już wkrótce zdominują one większość dziedzin naszego życia.To drugie wydanie bestsellerowego przewodnika po technikach uczenia maszynowego. Wystarczą minimalne umiejętności programistyczne, aby dzięki tej książce nauczyć się budowania i trenowania głębokiej sieci neuronowej. Zawarto tu minimum teorii, a proces nauki jest ułatwiony przez liczne przykłady i ćwiczenia. Wykorzystano gotowe rozwiązania i przedstawiono zasady pracy ze specjalistycznymi narzędziami, w tym z TensorFlow 2, najnowszą odsłoną modułu. W efekcie niepostrzeżenie przyswoisz niezbędny zasób pojęć i narzędzi służących do tworzenia systemów inteligentnych. Poznasz różnorodne techniki i zaczniesz samodzielnie ich używać. Po lekturze będziesz biegle posługiwać się najnowszymi technologiami sztucznej inteligencji!W tej książce między innymi:-podstawy uczenia maszynowego i rozpoczęcie pracy z TensorFlow-techniki wykrywania obiektów, segmentacji semantycznej i mechanizmy uwagi-interfejs Keras, narzędzia TF Transform i TF Serving-wdrażanie modeli TensorFlow-techniki uczenia nienadzorowanego, wykrywanie anomalii oraz biblioteka TF AgentsTensorFlow 2: źródło magii zaawansowanych technologii!

129,00 zł
90,30 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 38,70 zł

2 osoby kupiły
12
Miecz i Cytadela - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Miecz i Cytadela
Dostępny
1097 szt.

Severian, wygnany z konfraterni katów za złamanie zasad, dotarł do Thraxu. Obejmuje stanowisko liktora i sumiennie wypełnia obowiązki, strzegąc więźniów i ścinając skazańców. Mimo poszukiwań nie zdołał zwrócić Pazura Łagodziciela – klejnot o uzdrawiającej mocy zaczyna mu ciążyć, odbierając spokój i sen. Severian wyczuwa coraz bardziej mrok gromadzący się nad światem, zaczyna wątpić w swoje powołanie, aż wreszcie wbrew rozkazowi archonta daruje życie kobiecie skazanej na uduszenie. Musi uciekać z Thraxu i udaje się na północ, w góry zamieszkane przez istoty, które odrzuciły człowieczeństwo. Rozpoczyna niebezpieczną podróż, która wyjaśni wiele kłębiących się wokół niego tajemnic.

49,00 zł
39,20 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 9,80 zł

2 osoby kupiły
13
Matka Boża Łaskawa. Historia, cuda, łaski, świadectwa - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Matka Boża Łaskawa. Historia, cuda, łaski, świadectwa
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.15

Jak twierdziło wielu świadków, w przełomowym momencie bitwy warszawskiej w sierpniu 1920 roku Matka Boża Łaskawa ukazała się na niebie z połamanymi strzałami w rękach, wspierając polską armię, która zmagała się z przeważającą siłą sowieckich najeźdźców. Zatrzymanie i odparcie zalewającej Europę fali komunizmu i obronę dopiero co odzyskanej przez Polaków niepodległości nazwano Cudem nad Wisłą. Historycy nie mają wątpliwości, że to zwycięstwo zaważyło na losach Polski i świata. Dla wszystkich czcicieli Maryi oczywistym jest, że ten cud zawdzięczamy opiece Matki Bożej Łaskawej, do której modlono się o ocalenie. Stulecie Cudu nad Wisłą jest szczególną okazją do przypomnienia wydarzeń z 1920 roku, ale przede wszystkim jest to wezwanie do jeszcze głębszej ufności Matce Bożej. Z tej okazji przygotowaliśmy bogato ilustrowany przewodnik po naszej maryjności. Odkrywając historię, miejsca, cuda i łaski związane z kultem Matki Bożej Łaskawej, a także obcując ze świadectwami maryjnej interwencji w nasze ludzkie sprawy, tym mocniej przekonamy się, że ufność Maryi i otwarcie się na Jej łaski poprowadzi ku Jezusowi.

34,90 zł
25,48 zł
Powiadomienie

Rabat 27,0%
oszczędzasz 9,42 zł

1 osoba kupiła
14
Ilustrowany atlas szkolny. Atlas historyczny - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ilustrowany atlas szkolny. Atlas historyczny
Dostępny
40 szt.

historia starożytnościpoczet książąt i królów PolskiXX wieki inne tematy

12,55 zł
8,99 zł

Rabat 28,4%
oszczędzasz 3,56 zł

1 osoba kupiła
15
Koszykówka BED-POL - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
69,90 zł
62,91 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 6,99 zł

1 osoba kupiła
16
Wianek z róż - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wianek z róż
Dostępny
51 szt.

Po raz trzeci wracamy do Gradowa, na pozór cichej wioski, gdzie jednak wciąż coś się dzieje Michał Funcia, do niedawna skromny organista bez żadnych ambicji, dzięki staraniom babki, pani Blanż, zostaje wybrany na wójta i zaczyna pełnić swoje nowe obowiązki. Pomimo sukcesu wnuka, stara kościelna nadal ma powody do niepokoju. Martwi się, że wkrótce utraci swój stały dochód za wypożyczanie sznura do opuszczania trumien, gdyż nowy proboszcz porozumiał się z obcymi grabarzami i teraz to oni mają zajmować się pogrzebami w Gradowie! A do tego Jagoda – jedyna miłość Michała, jeszcze od czasów szkoły – nadal traktuje go wyłącznie jak przyjaciela, pomimo nowego stanowiska chłopaka. Powody do radości mają natomiast pracownicy miejscowej biblioteki, Jarek i Anetka. Teraz placówce nie grozi już zamknięcie, wręcz przeciwnie – jej działalność będzie się rozszerzać. Czy Michał zdoła odzyskać serce dawnej dziewczyny? Do kogo Jagoda pisze długie mejle każdego wieczoru? Dlaczego Lukrecja, żona największego bogacza w okolicy, chce się rozwieść? Z jakiego powodu szanowanym dyrektorem biblioteki interesuje się policja? Nudne, spokojne życie mieszkańców Gradowa wcale nie jest takie monotonne i jednostajne, jak by się mogło wydawać… Agnieszka Olszanowska – bibliotekarka z wykształcenia i powołania, absolwentka Bibliotekoznawstwa i Informacji Naukowej na Wydziale Historycznym Uniwersytetu Warszawskiego. Autorka książek dla dzieci, młodzieży i dorosłych, a także scenariuszy oraz felietonów publikowanych na łamach czasopism „Gospodyni” i „Biblioteka w szkole”. Jej pasją jest domowa inkubacja ptaków i kwiaciarstwo. Mama trójki nastolatków. Autorka cyklu Listy z dziesiątej wsi, Tajemnica dziesiątej wsi i Miłość na dziesiątej wsi oraz serii z wiankiem w tytule.

37,00 zł
27,75 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 9,25 zł

1 osoba kupiła
17
Świeczki urodzinowe kręcone, złote (12 sztuk) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Świeczki urodzinowe kręcone, złote (12 sztuk)
Godan, 12 sztuk
Dostępny
30 szt.

Złote świeczki urodzinowe na tort. Śliczny kolor i zakręcony kształt sprawiają, że te świeczki spodobają się nawet najbardziej wymagającym. Wygodne podstawki pozwolą Ci łatwo umieścić je na torcie. Świeczki z kolekcji Beauty&Charm wyróżniają się elegancją i wysoką jakością wykonania. Odpal je na urodzinach, ślubie lub innej imprezie i rozpal emocje! • Wysokość: 8 cm • Kolor: złoty • Ilość świeczek w opakowaniu: 12 • Kolekcja: Beauty&Charm • Producent: Godan S.A.

10,49 zł
9,99 zł

Rabat 4,8%
oszczędzasz 0,50 zł

1 osoba kupiła
18
Wielki słoik z masą żelową, mix kolorów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wielki słoik z masą żelową, mix kolorów
M&Z
Dostępny
7 szt.

Wielki słoik z masą żelową pozwoli w nieskończoność rozciągać i tworzyć. Uwaga. Mix kolorów, towar wysyłany losowo. Cena dotyczy 1 sztuki.

13,90 zł
12,99 zł

Rabat 6,5%
oszczędzasz 0,91 zł

1 osoba kupiła
19
Kobiety '44. Prawdziwe historie kobiet w powstańczej Warszawie - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kobiety '44. Prawdziwe historie kobiet w powstańczej Warszawie
Dostępny
2 szt.

Książka Kobiety '44 Agnieszki Cubały przedstawia niezwykłe, kobiece spojrzenie na Powstanie Warszawskie. Wojna widziana oczyma kobiet to wciąż wojna niemal nieznana, jednak bez ich punktu widzenia historia Powstania Warszawskiego byłaby niepełna. To książka o losach kobiet w Powstaniu Warszawskim, o ich doświadczeniach i emocjach, a także o sprawach, o których do tej pory niemal się nie mówiło, bo same kobiety długo nie chciały o nich opowiadać. Znane i nieznane uczestniczki Powstania Warszawskiego odsłaniają prawdę o walce pozbawionej heroizmu, w której trzeba przetrwać, zabijać, chronić innych i zachować siebie. Ta książka to ich głos, tak ważny dla historii powstania i dla nas wszystkich. O swoich przeżyciach opowiadają m.in aktorki: Małgorzata Damięcka-Lorentowicz, Alina Janowska, Irena Kwiatkowska, Danuta Szaflarska, Beata Tyszkiewicz, Krystyna Zachwatowicz-Wajda; poetki i pisarki: Maria Dąbrowska, Maria Kownacka, Anna Świrszczyńska; Hanna Brzezińska - „słowik okupowanej Warszawy”, Natalia Sendys - „królowa kanałów”, czy łączniczka-strzelec - Wanda Traczyk-Stawska. Agnieszka Cubała – pasjonatka historii Powstania Warszawskiego. Swoją przygodę z tym tematem rozpoczęła od napisania książki Ku wolności… Międzynarodowe, polityczne i psychologiczno-socjologiczne aspekty Powstania Warszawskiego. W Muzeum Powstania Warszawskiego koordynowała prace nad realizacją scenariusza ekspozycji stałej. Opracowała hasła autorskie do Wielkiej Ilustrowanej Encyklopedii Powstania Warszawskiego. Konsultowała dwa rozdziały polskiej edycji książki Normana Daviesa Powstanie ’44. Wydała publikacje: Sten pod pachą, bimber w szklance, dziewczyna i… Warszawa. Życie codzienne powstańczej Warszawy, Skazani na zagładę? 15 sierpnia 1944. Sen o wolności a dramatyczne realia, Igrzyska życia i śmierci. Sportowcy w Powstaniu Warszawskim oraz Miłość '44. Otrzymała nagrodę Klio i odznakę Zasłużony dla Warszawy.

42,00 zł
31,50 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 10,50 zł

2 osoby kupiły
20
Wrzaskliwość - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wrzaskliwość
Dostępny
2 szt.

Wprowadzając nas w akcję Wrzaskliwości, pisarz zaczyna od razu z grubej rury, jakby w myśl hasła Hitchcocka „najpierw trzęsienie ziemi, a potem napięcie już tylko wzrasta”. Głównego bohatera poznajemy przez wspomnienie młodzieńczej fascynacji katechetką i przez jego erotyczne żądze, których realizację będziemy odnajdywać aż do końca dzieła. Dorosły już Franciszek Łut zamieszkuje z prostytutką, jednocześnie jest muzykiem, który szuka spełnienia artystycznego umilając czas swą grą na gitarze gościom agencji towarzyskiej. To trochę połączenie postaci Don Juana z Jankiem Praderą, romantycznego kochanka z zasadami. Choć cieszy się wielkim powodzeniem u kobiet, nie korzysta z łatwej miłości, stara się panować nad własnymi popędami, rozumie ich zgubne konsekwencje. Zasady, które posiada i o których mówi, sprawiają, że Franciszka można polubić, poczuć z nim silny związek emocjonalny, i tu, gdy już go właśnie niemalże lubimy za styl i poglądy, autor wprowadza coś, co określa nam jako tytułową wrzaskliwość. Trudno podać krótką definicję tego pojęcia, może go głos wewnętrzny, który wyczulony na fałsz świata i obłudę ludzi, nie pozwala naszemu bohaterowi nigdzie zagrzać miejsca, zaznać spokoju ducha. „\Najlepszym kluczem do domu jest wędrowny ptaków klucz” pisał inny z wielkich – przywoływany już tu Edward Stachura, i tak jak i Sted, nasz bohater opuszcza „gościnny kurwidołek” i wyrusza w Polskę, by odnaleźć siebie i pozbierać myśli, które tłuką się w jego głowie. Znajdujemy go w rodzinnym domu, znajdujemy w magazynie, gdzie pomaga nosić paczki, wreszcie, jako dziennikarza o ksywie Franca – wysłannika do zadań specjalnych znanego tabloidu, poznajemy go jako namiętnego kochanka, ceniącego zwłaszcza wdzięki starszych od niego kobiet, i przez cały czas, gdy śledzimy jego dość zagmatwane perypetie, myślimy, że to opowieść o nas samych – o zagubieniu we współczesnym świecie, w którym jednostka wrażliwa nie umie się odnaleźć, w którym uspokojenie szaleństwa i szczęśliwa przystań jest tylko imaginacją, fatamorganą, która rozwiewa się jak dym. Łatwo byłoby powiedzieć, że nasz bohater miota się po świecie, nie wiedząc czego chce, problem w tym, że on wie czego chce, ale niemożliwe jest w XXI wieku to osiągnąć: zgoda z samym sobą, szczere i odwzajemnione uczucie, wolność artystycznej wypowiedzi i otwartość innych ludzi – stawia on światu bardzo wygórowane wymagania. Mamy więc Franciszka Łuta, bohatera idealistę, współczesnego romantyka, trochę może na wzór Mickiewicza, pragnącego atencji i uznania, ale i dającego z siebie dla świata wszystko to, co ma najcenniejszego – całą swoją duszę. Z takim bohaterem można się identyfikować, można też go pokochać, nawet wtedy, gdy robi ewidentnie głupstwa. Myślę, że w polskiej literaturze dawno nie było tak złożonej, pięknej i oryginalnej postaci. (...) mamy tu powieść awangardową, dygresyjną, z ciekawym bohaterem, z którym można się utożsamić, mamy tu literaturę drogi, bo bohater jest w ciągłym ruchu, a wszystko podane lekkim stylem, bez językowego tabu, piórem wyrobionym, literackim. Mamy mądrość, którą zesłało doświadczenie – a to wszystko razem połączone daje książkę, której aż strach nie wydać. Jestem przekonany, że Wrzaskliwość spotka się z bardzo przychylnym odbiorem i przysporzy autorowi liczne grono wielbicieli, a wydawcy sukces wydawniczy – Piotr Durak, pisarz, poeta, dziennikarz, zasłużony dla kultury polskiej. Mateusz Nocek (ur. 1992 w Jaśle) – muzyk, autor tekstów, wokalista, kompozytor, a także poeta i prozaik. Pierwsze poważne kroki artystyczne stawiał w 2012 roku. Współzałożyciel Klubu Inicjatyw Artystycznych WSCHÓD (2012) działającego przy Miejskiej Bibliotece Publicznej w Jaśle. W 2014 roku skomponował muzykę do wierszy poety Krzysztofa Karaska, z którym wystąpił w Teatrze im. Wandy Siemaszkowej w Rzeszowie na festiwalu poezji i prozy. W 2015 roku został laureatem konkursu Nowe Źródła w Gorajcu. Uczestnik warsztatów i finalista festiwalu pt. „Stachura  – Wielki Testament 2017”. Laureat i finalista festiwali piosenki autorskiej i poezji śpiewanej. W swojej twórczości muzycznej i literackiej porusza tematykę filozoficzno-egzystencjalną. Motyw miłości, śmierci oraz odrębności. Na swoim artystycznym koncie ma wiele utworów autorskich. Skomponował muzykę do kilkuset wierszy znanych polskich oraz zagranicznych poetów, m.in. Marian Ośniałowski, Andrzej Bursa, Rainer Maria Rilke, Arthur Rimbaud, Johann Wolfgang von Goethe czy Hermann Hesse.

29,00 zł
20,30 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 8,70 zł

1 osoba kupiła
21
Wojna polsko-bolszewicka 1920 w komiksie - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wojna polsko-bolszewicka 1920 w komiksie
Dostępny
12 szt.

100-lecie cudu nad Wisłą! Dlaczego dwa lata po odzyskaniu niepodległości Polacy musieli walczyć o swoją wolność? Jak to się stało, że w 1920 r. armia sowiecka dotarła aż pod Warszawę? Dlaczego Bitwa Warszawska zaliczana jest do tych, które zdecydowały o losach świata? Czy faktycznie był to cud? Opowiada o tym najnowszy komiks, który w sposób niezwykle barwny pokazuje historię bohaterskiej walki żołnierzy polskich z budzącą grozę armią sowiecką. Przed nami cała galeria bohaterów: znakomici dowódcy i stratedzy, oddani żołnierze i... pewien cichy kapłan, który stał się symbolem tej zwycięskiej bitwy, określanej jako „Cud nad Wisłą”.

29,90 zł
28,41 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,49 zł

1 osoba kupiła
22
Joga śmiechu. Dla zdrowia i szczęścia - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Joga śmiechu. Dla zdrowia i szczęścia
Dostępny
42 szt.

Praktyczy poradnik o jodze śmiechu. Nie myśl o szczęściu, jeśli tak naprawdę nie chcesz go osiągnąć! Nie myśl o szczęściu, jeśli nie jesteś gotowy/a choć trochę o nie powalczyć. Bo szczęście nigdy nie przychodzi samo – a przynajmniej nie to pełne, długotrwałe. Musisz wiedzieć, że wolność finansowa i udane życie zawodowe, to tylko jeden z elementów niezbędnych by osiągnąć pełnię szczęścia. Książka Joga śmiechu jest autorstwa Jakuba B. Bączka trenera mentalnego (między innymi złotych siatkarzy trenera Antigi, ale też banków i korporacji), propagatora jogi śmiechu w Polsce i Dr Madan Kataria, lekarza z Bombaju w Indiach, założyciela ruchu jogi śmiechu w 1995 roku. Obecnie joga śmiechu jest ogólnoświatowym ruchem obejmującym swoim zasięgiem tysiące klubów śmiechu w ponad 100 krajach. Dr Kataria poświęcił całe życie na propagowaniu szczęścia, zdrowia i pokoju na świecie, poprzez śmiech.

29,00 zł
21,46 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 7,54 zł

1 osoba kupiła
23
Igranie z duchami - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Igranie z duchami
Dostępny
22 szt.

"Wielu wykpiwa zjawiska nadprzyrodzone lub to, co nasz marny intelekt za takie uważa..." Sir Arthur Conan Doyle (1859-1930) światową sławę zdobył jako twórca postaci Sherlocka Holmesa, ale interesował się bardzo wszelkimi zjawiskami nadprzyrodzonymi, brał udział w seansach spirytystycznych i ma w dorobku literackim sporo opowieści spod znaku grozy. Po edycji tomu ?Dziwne zjawiska? nadszedł czas na trzynaście kolejnych historii przedstawiających różne barwy strachu i grozy pióra jednego z najsłynniejszych pisarzy szkockich. Z najczęściej chyba wspominaną przez krytyków gatunku nowelą ?Obiekt numer 249?, o której sam Rudyard Kipling mówił, że żadna lektura tak go nie przeraziła od lat. Podobnie jest z wyróżnianymi przez wielu czytelników opowieściami: ?Historia brunatnej ręki? czy ?De profundis?, podziwianymi za wyśmienicie wykreowany klimat. Aż szkoda, że autor ?Psa Baskerville?ów? zostawił po sobie opowieści z dreszczykiem tak mało...

28,00 zł
23,52 zł

Rabat 16,0%
oszczędzasz 4,48 zł

1 osoba kupiła
24
Rachunek wektorowy i tensorowy dla inżynierów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Rachunek wektorowy i tensorowy dla inżynierów
Dostępny
38 szt.

W niniejszej książce zastosowano następujący układ: rozdziały 1 i 2 to podstawy rachunku wektorowego i tensorowego. Praktyczne zastosowanie rachunku wektorowego pokazano w rozdziałach 3 i 4, w obliczeniach wybranych zagadnień kinematyki (ruch płaski i ruch kulisty), a rachunek tensorowy wykorzystano do obliczeń momentów bezwładności linii, figur płaskich i brył (rozdział 5). Przykłady do samodzielnego rozwiązania zamieszczono w rozdziale 6.

79,00 zł
69,52 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 9,48 zł

1 osoba kupiła
25
Słoń z bębenkiem do pchania LAZUR - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
15,90 zł
14,99 zł

Rabat 5,7%
oszczędzasz 0,91 zł

1 osoba kupiła
26
Litaniae lauretanae sub titulo Consolatrix afflictorum - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Litaniae lauretanae sub titulo Consolatrix afflictorum
Dostępny
6 szt.

Joannes Possival należał do prowadzących działalność muzyczną jezuitów, którzy choć pochodzili z Czech, znaczną część swojego życia spędzili na Śląsku. Przez co najmniej szesnaście lat piastował funkcję prefekta muzyki, m.in. w Kłodzku (w latach 1693/1694, 1695–1698, 1700/1701 i 1703–1706) i Głogowie; w zakonnych katalogach określany był jako „musicus vocalista et componista”. Informacji na temat jego kompozycji dostarczają inwentarze muzykaliów pijarów z miejscowości Slaný i Kosmonosy oraz inwentarz muzykaliów benedyktynów z Rajhradu z 1725 roku. Do naszych czasów zachowały się jedynie Litaniae lauretanae sub titulo Consolatrix afflictorum, skopiowane dla wrocławskiego kościoła kanoniczek regularnych w roku 1721.

25,00 zł
20,00 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 5,00 zł

1 osoba kupiła
27
Podkładka edu. 047/1 - Węglowodory i ich pochodne - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Podkładka edu. 047/1 - Węglowodory i ich pochodne
Visual System
Dostępny
13 szt.

- węglowodory: alkany, alkeny, alkiny, węglowodory cykloalifatyczne, areny- pochodne węglowodorów: alkohole, kwasy karboksylowe, estry, aminy i aminokwasy

8,13 zł
5,99 zł

Rabat 26,3%
oszczędzasz 2,14 zł

1 osoba kupiła
28
Pogodzeni z mrokiem. Kaci Hadesa - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pogodzeni z mrokiem. Kaci Hadesa
Dostępny
21 szt.

Najsilniejsza miłość może się zrodzić z najgłębszej nienawiści. Urodzili się, by zasiąść na przeciwległych tronach. Mieli odnieść sukces i nigdy nie upaść... Tanner Ayers jest dziedzicem teksańskiego Ku Klux Klanu. Od narodzin był karmiony nienawiścią, przemocą i nietolerancją. Zabija bez wyrzutów sumienia, bo wierzy w to, co robi. Wszystko się zmienia, kiedy poznaje Adelitę Quintanę, córkę najbrutalniejszego szefa meksykańskiego kartelu. Adelita i Tanner od początku się nienawidzą. Jednak jest między nimi coś, czego oboje nie potrafią wyjaśnić. Powoli niechęć zmienia się w pożądanie, a pożądanie w miłość. Wówczas Tanner po raz pierwszy zauważa, że być może całe swoje życie się mylił... Mężczyzna latami stara się znaleźć sposób na to, by on i Adelita mogli być razem. Porzuca Ku Klux Klan, rodzinę i wszystko, w co wierzył, by dołączyć do Katów Hadesa. Tyle że teraz Kaci prowadzą wojnę – i to nie tylko z jego rodziną, ale również z rodziną Adelity. Kiedy oboje znowu się spotykają, muszą walczyć o miłość, która nigdy nie powinna była się narodzić. O uczucie, przez które oni i ich bliscy znajdą się w niebezpieczeństwie. Biały Książę. Księżniczka kartelu. I przyszłość spowita tajemnicą. Mroczny współczesny romans. Zawiera wulgarny język, sceny przemocy i seksu oraz porusza tematy dla dorosłych. Dla czytelników powyżej 18. roku życia. Powieści Tillie Cole były wielokrotnie wyróżniane przez Amazon i „USA Today”. Pisarka wychowywała się na rodzinnej farmie w północno-wschodniej Anglii z mamą Angielką, tatą Szkotem, starszą siostrą i całym mnóstwem adoptowanych zwierząt. Po ukończeniu studiów przez dziesięć lat podróżowała po świecie wraz z mężem – zawodowym rugbystą. Obecnie mieszka w Austin w stanie Teksas i oddaje się temu, co lubi najbardziej: pisaniu świetnych powieści. W wolnych chwilach szaleje na parkiecie, ogląda filmy, pije stanowczo zbyt dużo kawy i zajada się czekoladą.

39,90 zł
28,73 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 11,17 zł

1 osoba kupiła
29
Zanim zamkniemy drzwi - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zanim zamkniemy drzwi
Dostępny
50 szt.

Opowieść o rodzinnych tajemnicach, trudnych emocjach i rozliczeniach z przeszłością Psychologiczno-obyczajowa historia zwykłych ludzi – małżeństwa Olgi i Karola, ich dorosłej córki Marty i jej męża Maćka. Skupiona na sobie, surowa i apodyktyczna Olga, pełna złości i pretensji, gardzi mężem, który kiedyś dopuścił się zdrady. Relacja matki i córki też do łatwych nie należy. W wiecznych kłótniach i potyczkach słownych nie mogą znaleźć wspólnego języka. Marcie bliżej do ojca, o co Olga od lat jest zazdrosna. Związek Marty i Maćka też ma swoje problemy. Brzmi znajomo? Powinno, bo odwieczny problem zazdrości i rywalizacji to istotny element życia, nawet w najbliższej rodzinie. Wszyscy bohaterowie walczą z własnymi demonami, a zmagania te prowadzą ich na skraj śmieszności i absurdu. Czasem jednak w życiu tak się dzieje, że w utarte, coraz głębsze koleiny wdziera się coś nieoczekiwanego, co sprawia, że zachodzą zmiany, których nikt się nie spodziewa. To powieść o takich właśnie zmianach, możliwych przecież na każdym etapie życia. Elżbieta Jodko-Kula – z zawodu pedagog i socjoterapeutka, autorka sztuk teatralnych oraz książek dla dzieci i młodzieży (osiem powieści i zbiory opowiadań, w tym dla dzieci ze spektrum autyzmu), a także dla dorosłych (Zdrady i powroty, Maria Piłsudska. Zapomniana żona, Ostatnia miłość Marszałka. Eugenia Lewicka).

39,99 zł
29,99 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 10,00 zł

30
Miłość w Auschwitz. Edward Galiński, Mala Zimetbaum i uczucie silniejsze od śmierci - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Miłość w Auschwitz. Edward Galiński, Mala Zimetbaum i uczucie silniejs...
Dostępny
61 szt.

Ta historia jest prawdziwa – gdyby wyszła spod pióra pisarza, z pewnością krytykowano by go za zbyt wybujałą wyobraźnię... To jedna z najbardziej poruszających i niezwykłych, prawdziwych opowieści o miłości. Polski więzień polityczny, żydowska dziewczyna, szaleńcza miłość i obóz w Auschwitz w 1944 roku. Edward Galiński i Mala Zimetbaum, wykształcona, błyskotliwa młoda kobieta, pełniąca w obozie rolę tłumaczki, zakochali się w sobie i dokonali niemożliwego. Uciekli z Auschwitz, by chociaż przez chwilę cieszyć się swoją miłością na wolności. Dlaczego jest to dziś historia prawie zapomniana? Czy dlatego, że nie znalazła szczęśliwego zakończenia? Włoska dziennikarka, Francesca Paci przywraca w swojej książce pamięć o dwojgu niezwykłych ludziach i ich heroicznej miłości, która okazała się warta śmierci. Francesca Paci (1971) – włoska dziennikarka, korespondentka dziennika „La Stampa” z Jerozolimy i Londynu. Za pracę dziennikarską uhonorowano ją wieloma nagrodami; w 2008 roku prezydent Włoch odznaczył ją za zaangażowanie w rozumienie różnych kultur i tradycji etniczno-religijnych. Miłość w Auschwitz jest jej pierwszą książką przetłumaczoną na język polski.

37,00 zł
27,75 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 9,25 zł

31
Farby wodne, wydanie 2 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Farby wodne, wydanie 2
Dostępny
98 szt.

W 1943 roku do obozu w Auschwitz-Birkenau trafia Dina Gottliebova, Żydówka z Brna, studentka akademii sztuk pięknych. Ma malować numery na blokach, ale okazuje się, że bardziej potrzebny jest portrecista. Doktor Mengele bada „mieszańców cygańskich”, odcienie oczu i skóry najlepiej wyjdą na akwareli. W 1942 roku w rodzinie oświęcimskiego kolejarza umiera najmłodsze dziecko. Trzy dni po wyzwoleniu Auschwitz jego syn idzie do obozu po sierotę, która zastąpiłaby zrozpaczonej matce utraconą córkę. Wybiera małą dziewczynkę, węgierską Żydówkę o imieniu Ewa. Jakiś więzień daje mu w prezencie akwarele, które walają się po baraku. W 1963 roku muzeum KL Auschwitz-Birkenau odkupuje obrazy od Ewy. Kilka lat później udaje się odszukać autorkę. Dina Gottliebova mieszka w Stanach, jest żoną znanego Disneyowskiego rysownika Arta Babbitta. Przyjeżdża, ogląda obrazy, prosi o fotografie. A potem milknie, by w połowie lat dziewięćdziesiątych zażądać zwrotu oryginałów... Kto jest właścicielem portretów? Kobieta, która je wykonała? Portretowani Romowie, potraktowani jako modele przedstawicieli podrasy? A może muzeum KL Auschwitz-Birkenau, skrzętnie dokumentujące zbrodnie przeciwko ludzkości? Farby wodne to studium złożoności dziedzictwa powstałego w nieludzkich warunkach. To także próba uchwycenia tego, czym jest tożsamość romska i gdzie kończy się los jednostki, a zaczyna zagłada narodu.

44,90 zł
32,78 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 12,12 zł

32
Opowiadania letnie, a nawet gorące - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Opowiadania letnie, a nawet gorące
Dostępny
50 szt.

To książka szczególna. Co Polak robi, kiedy nic nie robi, czyli ma urlop albo wakacje i nie musi tego wszystkiego, co przez jedenaście miesięcy roku musi? Byczy się oczywiście na Karaibach albo pod Puckiem, zadeptuje Himalaje bądź Beskid Niski, karmi komary nad Amazonką, ewentualnie nad Biebrzą. I oczywiście czyta; przynajmniej kiedy pada. Właśnie na te mniej piękne okoliczności przyrody ta książka jest w sam raz. Na te całkiem piękne zresztą też. Jak to dobra proza spod dobrego pióra. Spod dwudziestu dobrych piór.

42,00 zł
31,50 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 10,50 zł

33
Ballady i Romanse. Od zakochania do miłości, czyli krótki niepodręcznik budowania związku - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ballady i Romanse. Od zakochania do miłości, czyli krótki niepodręczni...
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.29

Czy jest przepis na miłość? Co zrobić, by miłość zakwitła w naszym życiu? Czy istnieje miłość „na zabój”, na zawsze? Gdzie jej szukać? Jak wejść w związek tak, żeby on miał sens? Jak pielęgnować miłość? „Ballady i romanse” powstały z myślą o osobach, które pragną „po bożemu” tworzyć swoje najważniejsze ludzkie relacje: chcą znaleźć miłość swego życia lub sprawić, by miłość, w której już trwają – jeszcze lepiej i piękniej się rozwijała. Książka uświadamia, że budowanie związku to długi i wielowymiarowy proces, ale mogą mu towarzyszyć „absolutnie niewiarygodne rzeczy”. W książce o. Adam Szustak bierze pod lupę podstawowe pojęcia dotyczące miłości i przygląda się jej fazom, od etapu „singla” i szukania miłości, po etap wejścia w miłość “na serio”, przypieczętowany przysięgą małżeńską. Podpowiada, jak mądrze skorzystać z czasu randkowania i narzeczeństwa, by zbudować bliską, zdrową i fascynującą relację na całe życie. Dla kogo? Dla singli Dla zaczynających związek Dla tych, co chodzą już dłużej Dla narzeczonych Dla przygotowujących się do ślubu Dla małżonków nadrabiających zaległości :)

39,90 zł
28,73 zł
Powiadomienie

Rabat 28,0%
oszczędzasz 11,17 zł

34
Szarłat - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Szarłat
Dostępny
7 szt.

Szarłat – kolejny, równo rok po debiutanckim (Noc w operze), tomik Antoniego J. Hartmana. Rok, jednostka czasu, ale jakże względna – chyba jak wszystko. To dość jednak, by pokusić się o porównania. O ile tomik Noc w operze zdawał się być zdominowany buntem bardzo młodego człowieka, o tyle Szarłat przenosi nas w obszar bardzo refleksyjny i filozoficzny wręcz, aż zastanawiający, co kogoś tak młodego skłania do rozważań egzystencjalnych posuniętych wręcz do granic wyobrażalności, a właściwie poza nie. Bo czyż takim przekroczeniem nie jest snucie projekcji świata spoza tego świata? Czy Szarłat to dowód na ponadprzeciętną dojrzałość? A może jest kalką stanu ducha niezwykle wrażliwego młodzieńca, ale nieprzystającego do świata emotikonów i gier z wieloma życiami, który daje w ten sposób upust swojej dezaprobaty wobec tego, co go otacza, czując się osamotnionym, niczym pielgrzym-pustelnik? Kto nosił szarłat, dziś ogniska nié ma; / Kto mieczem straszył, dźwiga kij pielgrzyma (Poezija biblijna. Ezrasz i Anioł Uriel, Paryż 27 maja 1833). Antoni J. Hartman – pielgrzymujący przez życie – Zbigniew Zebar.

23,00 zł
16,99 zł

Rabat 26,1%
oszczędzasz 6,01 zł

35
Instastory - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Instastory
Dostępny
35 szt.

Oto Sandra: piękna początkująca instagramowa influencerka, redaktorka czasopisma lifestylowego i dziewczyna Mirka, uroczego nieudacznika. Sandra marzy o łatwym i przyjemnym życiu w świetle instagramowych reflektorów. Tylko jak je osiągnąć? Kiedy pewnego dnia poznaje słynnego kompozytora, w jej głowie rodzi się pomysł na szybki sukces. Instastoryto powieść dla fanów czarnego humoru, parodii i śmiechu. Świetna książka zarówno na lato, jak i na mroźną zimową noc! „Wielbicielom naprawdę dobrych komedii polecam tę książkę, będącą także doskonałą i przezabawną obserwacją współczesności.Humor, o który nie tak łatwo, jest tutaj doskonały. Całym sobą jestem za tą książką!” – Jacek Galiński, autor cyklu o Zofii Wilkońskiej. „Pełna inteligentnego humoru, flirtująca z pastiszem, pokrętnie mroczna, a równocześnie genialnie oddająca współczesne podejście do życia. Zabawna, żartobliwa, ale i odrobinę gorzka komedia, w której seks, pieniądze i morderstwo grają główną rolę, ale i tak lajki są najważniejsze” – Iwona Banach, autorka Głodnemu trup na myśli. „Bardzo udana książka! Przekonująco wykreowana główna bohaterka, chcąca zgarnąć od życia pełną stawkę i nie cofająca się przed niczym. Żywe dialogi i czarny humor, który bardzo mnie śmieszył” – Monika Mudranicová, redaktor naczelna czasopisma „Marianne”. „Duży talent satyryczno-obserwatorski, który we współczesnej literaturze czeskiej nie pojawia się zbyt często, a właściwie jest go jak na lekarstwo!” – Jiří Peňás, tygodnik „Echo”.

36,00 zł
25,92 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 10,08 zł

36
Indziej - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Indziej
Dostępny
42 szt.

Cisza. Spokój. Wytchnienie. Głęboki wdech i? czerpanie z otwartej przestrzeni, natury, zniewalających krajobrazów. Kontemplacja i zgłębianie siebie. Poznawanie swoich nieuświadomionych potrzeb i nierzadko skrywanych pragnień. Jedność i pełnia. Najprostszy znany sposób empirycznego doświadczania świata, tworzenia własnej wizji rzeczywistości. Ale czy jedyny? Grzegorz Podsiadło w swoim kolejnym tomie poezji udowadnia, że nie. Poprzez wnikliwą obserwację ludzi, miejsc, określonych zachowań i możliwości szkicuje portret jednostki ? z jednej strony kosmopolity znającego wiele języków, kultur i obyczajów, czującego silną więź z niemal każdym miejscem na świecie, z drugiej ? zagubionego pielgrzyma przeżywającego typowo ludzkie rozterki związane z egzystencją, ciągłym poszukiwaniem i wyobcowaniem. Dzięki temu ukazuje inny model doświadczania świata. Świata, który nigdy wcześniej nie był tak bliski, tak dostępny, a jednocześnie wciąż obcy i niezgłębiony. Tak wielowymiarowy.

26,00 zł
18,99 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 7,01 zł

37
Kraina Lodu. Koszyk piknikowy z akcesoriami - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kraina Lodu. Koszyk piknikowy z akcesoriami
Smoby
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.02.20

Śliczny, plastikowy koszyk w błękitnym kolorze z fioletowym uchwytem zachwyci fanów „Krainy Lodu”. Kosz ozdobiono motywem postaci z bajki „Kraina Lodu 2”. Zestaw kryje w sobie aż 21 elementów do wspaniałej zabawy. Dzieci znajdą w koszyku: 3 kielichy, 3 kubeczki, 3 tłoczone talerzyki z wizerunkiem postaci z bajki, sztućce dla 3 osób: łyżeczki, widelce i noże, mlecznik oraz cukiernicę. Zawartość opakowania: • koszyk piknikowy, • 3 talerzyki, • 3 widelce, • 3 noże, • 3 łyżeczki, • 3 kielichy, • 3 kubeczki, • mlecznik, • cukiernica. Wymiary: ok. 25.6 x 18.7 x 12.7 cm Wymiary opakowania: 19.0 x 26.0 x 13.0 cm

52,90 zł
48,67 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 4,23 zł

38
Lalka Masza Superbohaterka z ciuchcią Simba - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Lalka Masza Superbohaterka z ciuchcią Simba
Simba Toys, Masza i Niedźwiedź
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.08.26

Mała laleczka Masza w stroju z bajki. W zestawie z pociągiem. Wysokość lalki: 12cm. Dla dzieci w wieku: 3+

52,90 zł
47,61 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 5,29 zł

39
Jego imię niech będzie wywyższone. Boże imiona w Biblii - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
34,90 zł
25,83 zł
Powiadomienie

Rabat 26,0%
oszczędzasz 9,07 zł

40
Hello Kitty. Masa plastyczna Shake & Make - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Hello Kitty. Masa plastyczna Shake & Make
Simba Toys
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.08.02

Ten zestaw z pewnością przypadnie do gustu wszystkich miłośniczkom słodkiego kotka Hello Kitty. Zestaw składa się z kubeczka z głową kotka Hello Kitty na zakrętce oraz dwóch saszetek (z różowym proszkiem i z brokatem). Aby zamienić proszek w masę wystarczy wsypać go do kubeczka, dodać odpowiednią ilość wody, zakręcić i mocno wstrząsnąć. Po chwili możemy cieszyć się własnoręcznie zrobioną masą. Ten fantastyczny zestaw to gwarancja świetnej zabawy! Wymiary opakowania: 14.0 x 7.0 x 7.0 cm

9,90 zł
8,99 zł
Powiadomienie

Rabat 9,2%
oszczędzasz 0,91 zł

41
Kocyk Coral Druk 3D 80x90 cm (890) DU - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kocyk Coral Druk 3D 80x90 cm (890) DU
Duet
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.03.03

34,50 zł
Powiadomienie
42
Świeczka urodzinowa, cyfra 1 z liskiem - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Świeczka urodzinowa, cyfra 1 z liskiem
Godan, 1 sztuka
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.09.13

Świeczka tortowa w kształcie cyfry 1 w pastelowych barwach. Na świeczce widnieje nadruk z uroczym liskiem. Piękna świeczka na pierwsze urodziny Twojego dziecka. Odpal ją na torcie i rozpal emocje na balu urodzinowym maluszka! • Kolor: różowy pastelowy, biały • Wysokość świeczki: ok. 13 cm • Ilość sztuk w opakowaniu: 1 • Producent: Godan S.A.

8,30 zł
7,99 zł
Powiadomienie

Rabat 3,7%
oszczędzasz 0,31 zł

43
Świeczki urodzinowe z brokatem 14.5 cm, różowe (24 sztuki) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Świeczki urodzinowe z brokatem 14.5 cm, różowe (24 sztuki)
Godan, 24 sztuki
Dostępny
4 szt.

Długie (aż 14,5 cm) świeczki na tort. Opakowanie zawiera 24 świeczki w różowych odcieniach ozdobione błyszczącym brokatem. Piękna dekoracja urodzinowa na tort, która rozpali emocje towarzyszące świętowaniu. • Wysokość świeczki: 14,5 cm • Średnica świeczki: 0,6 cm • Kolor: odcienie różowego • Ilość szt. w opakowaniu: 24 • Producent: Godan S.A.

12,99 zł
44
Świeczki urodzinowe z brokatem 14.5 cm, niebieskie (24 sztuki) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Świeczki urodzinowe z brokatem 14.5 cm, niebieskie (24 sztuki)
Godan, 24 sztuki
Dostępny
15 szt.

Długie (aż 14,5 cm) świeczki na tort. Opakowanie zawiera 24 świeczki w niebieskich odcieniach ozdobione błyszczącym brokatem. Piękna dekoracja urodzinowa na tort, która rozpali emocje towarzyszące świętowaniu. • Wysokość świeczki: 14,5 cm • Średnica świeczki: 0,6 cm • Kolor: odcienie niebieskiego • Ilość szt. w opakowaniu: 24 • Producent: Godan S.A.

12,99 zł
45
Dekoracja piker urodzinowy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dekoracja piker urodzinowy
Godan
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.05.07

Brokatowa złota ozdoba na 30 urodziny. Doskonale sprawdzi się na urodzinowym torcie.

3,99 zł
Powiadomienie
46
Pikery Urodzinowe 60 Cza/zlo Brok Pbh - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pikery Urodzinowe 60 Cza/zlo Brok Pbh
Godan
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2020.12.04

2,99 zł
Powiadomienie
47
Pikery Urodzinowe 40 Cza/zlo Brok Pbh - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pikery Urodzinowe 40 Cza/zlo Brok Pbh
Godan
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.02.14

2,99 zł
Powiadomienie
48
Świeczka urodzinowa, cyfra 1 z króliczkiem - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Świeczka urodzinowa, cyfra 1 z króliczkiem
Godan, 1 sztuka
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.20

Świeczka tortowa w kształcie cyfry 1 w pastelowych barwach. Na świeczce widnieje nadruk z uroczym króliczkiem. Piękna świeczka na pierwsze urodziny Twojego dziecka. Odpal ją na torcie i rozpal emocje na balu urodzinowym maluszka! • Kolor: różowy pastelowy, biały • Wysokość świeczki: ok. 13 cm • Ilość sztuk w opakowaniu: 1 • Producent: Godan S.A.

8,30 zł
7,99 zł
Powiadomienie

Rabat 3,7%
oszczędzasz 0,31 zł

49
Świeczki urodzinowe cienkie, złoty brokat (16 sztuk) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Świeczki urodzinowe cienkie, złoty brokat (16 sztuk)
Godan, 16 sztuk
Dostępny
36 szt.

Długie (aż 14,5 cm) świeczki na tort. Piękna dekoracja na urodziny. Obficie oprószone złotym brokatem świeczki tworzą niesamowity efekt po odpaleniu na torcie. Kolekcja Beauty&Charm to wyrafinowany gust i klasa sama w sobie. Rozpal emocje na urodzinach, wieczorze panieńskim, rocznicy ślubu i innych okazjach. • Wysokość świeczki: 14,5 cm • Średnica świeczki: 0,6 cm • Kolor: biały, złoty • Ilość szt. w opakowaniu: 16 • Kolekcja: Beauty&Charm • Producent: Godan S.A.

11,99 zł
50
Świeczki urodzinowe cienkie, srebrny brokat (16 sztuk) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Świeczki urodzinowe cienkie, srebrny brokat (16 sztuk)
Godan, 16 sztuk
Dostępny
20 szt.

Długie (aż 14,5 cm) świeczki na tort. Piękna dekoracja na urodziny. Obficie oprószone złotym brokatem świeczki tworzą niesamowity efekt po odpaleniu na torcie. Kolekcja Beauty&Charm to wyrafinowany gust i klasa sama w sobie. Rozpal emocje na urodzinach, wieczorze panieńskim, rocznicy ślubu i innych okazjach. • Wysokość świeczki: 14,5 cm • Średnica świeczki: 0,6 cm • Kolor: biały, złoty • Ilość szt. w opakowaniu: 16 • Kolekcja: Beauty&Charm • Producent: Godan S.A.

14,45 zł
13,99 zł

Rabat 3,2%
oszczędzasz 0,46 zł

51
Pikery Urodzinowe 50 Cza/zlo Brok Pbh - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pikery Urodzinowe 50 Cza/zlo Brok Pbh
Godan
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.05.07

2,99 zł
Powiadomienie
52
Świeczka urodzinowa, cyfra 1 z kangurkiem - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Świeczka urodzinowa, cyfra 1 z kangurkiem
Godan, 1 sztuka
Dostępny
5 szt.

Świeczka tortowa w kształcie cyfry 1 w pastelowych barwach. Na świeczce widnieje nadruk z uroczym kangurkiem. Piękna świeczka na pierwsze urodziny Twojego dziecka. Odpal ją na torcie i rozpal emocje na balu urodzinowym maluszka! • Kolor: niebieski pastelowy, biały • Wysokość świeczki: ok. 13 cm • Ilość sztuk w opakowaniu: 1 • Producent: Godan S.A.

8,30 zł
7,99 zł

Rabat 3,7%
oszczędzasz 0,31 zł

53
Girlanda Pap 200x12cm Go Brok Pbh - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
7,20 zł
6,99 zł

Rabat 2,9%
oszczędzasz 0,21 zł

54
Świeczki urodzinowe kręcone, srebrne (12 sztuk) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Świeczki urodzinowe kręcone, srebrne (12 sztuk)
Godan, 12 sztuk
Dostępny
35 szt.

Srebrne świeczki urodzinowe na tort. Śliczny kolor i zakręcony kształt sprawiają, że te świeczki spodobają się nawet najbardziej wymagającym. Wygodne podstawki pozwolą Ci łatwo umieścić je na torcie. Świeczki z kolekcji Beauty&Charm wyróżniają się elegancją i wysoką jakością wykonania. Odpal je na urodzinach, ślubie lub innej imprezie i rozpal emocje! • Wysokość: 8 cm • Kolor: srebrny • Ilość świeczek w opakowaniu: 12 • Kolekcja: Beauty&Charm • Producent: Godan S.A.

9,00 zł
8,99 zł

Rabat 0,1%
oszczędzasz 0,01 zł

55
Konfetti Opal Jednorozce 12g Pbh - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Konfetti Opal Jednorozce 12g Pbh
Godan
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.02.21

3,99 zł
Powiadomienie
56
Konfetti Metalc Serca Roz/zlo 12g Pbh - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
4,20 zł
3,99 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 0,21 zł

57
Ozdoba dekoracyjna Okulary Pap Roz/zlo 4szt Pbh - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ozdoba dekoracyjna Okulary Pap Roz/zlo 4szt Pbh
Godan
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2020.12.17

4,10 zł
3,99 zł
Powiadomienie

Rabat 2,7%
oszczędzasz 0,11 zł

58
Ozdoba dekoracyjna Wiszaca 18 Cza/zlo 14cm 3szt Pbh - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ozdoba dekoracyjna Wiszaca 18 Cza/zlo 14cm 3szt Pbh
Godan
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.10.25

8,99 zł
Powiadomienie
59
Projektor / pozytywka / lampka z sensorem płaczu Jeżyk Marie - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Projektor / pozytywka / lampka z sensorem płaczu Jeżyk Marie
Tiny Love
Niedostępny
Brak

Projektor dla idealnego snu! Spraw, by Twoje dziecko łagodnie odpłynęło w krainę dobrych snów przy uspokajającym świetle i kojących dźwiękach muzyki... Ta pozytywka tworzy idealne warunki dla snu malucha, delikatnie ukoi dziecko i utuli je do snu. Specjalnie zaprojektowany czujnik monitoruje sen dziecka – gdy przebudzi się w nocy wówczas pozytywka automatycznie włącza delikatne światełko i muzykę, kołysząc dziecko z powrotem do krainy snów. Wbudowany odtwarzacz MP3 odtwarza ulubione utwory lub wybiera spośród 17 gotowych kołysanek lub 5 opcji białego szumu. Ładowanie przez dołączony kabel USB. Dodatkowo pozytywka posiada automatyczny timer, który wyłącza się po 10, 30 lub 60 minutach. Pozytywka ma twarz innej zabawki Tiny Love – Jeżyka Marie, którego przyjazną buzię zauważymy w produktach z kolekcji „Zabawa na łące”. Cechy: • projekcja świetlnych gwiazdek pomaga uspokoić maluszka i pozwala mu szybko zasnąć, • delikatne nocne światełko, • funkcja sensora płaczu automatycznie włącza muzykę i projekcję, • wbudowany odtwarzacz MP3 wypełni pokój dziecka jego ulubionymi melodiami, • automatyczny timer, który wyłącza się po 10, 30 lub 60 minutach. Funkcje projektora: • przycisk kontrolowania projekcji, • regulacja głośności, • wbudowany odtwarzacz muzyki MP3, • 5 uspokajających białych szumów, • sensor płaczu, • automatyczne wyłączanie, • akumulator i kabel USB, • 17 kołysanek, • światełko nocne, • regulacja stopnia jasności światła.

178,90 zł
Powiadomienie
60
Wielofunkcyjny leżaczek-bujaczek z funkcją krzesełka 3w1, jasnoszary - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wielofunkcyjny leżaczek-bujaczek z funkcją krzesełka 3w1, jasnoszary
Tiny Love
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.02

Przedstawiony leżaczek zachwyci maluszki. Zachęca do rozwoju dziecka poprzez inspirujące momenty zaskoczenia. Szczegóły: • wielofunkcyjny: leżaczek, bujaczek, krzesełko, 3w1, • blokada z przodu i z tyłu, • 3-stopniowe, regulowane oparcie, • przełączanie pozycji siedzącej w leżącą jednym kliknięciem, • pozycja półsiedząca z ruchem kołysania, • uspokajające wibracje, • stabilna podstawa z blokującymi nogami, • lekki, przenośny, • materiały można prać w pralce, • urocze miękkie zabawki, • angażująca karuzelka z kojącą muzyką i światełkami, • łatwy dostęp dla rodziców dzięki regulowanej karuzeli z zawieszkami, • aktywowana przez dziecko zabawka świetlno-muzyczna z 9 melodiami, • zabawki przymocowane na paski z rzepami, • wymiary w pozycji rozłożonej: 40.0 x 46.0 x 70.0 cm, • wymiary wkładki: 35.0 x 70.0 cm.

449,90 zł
Powiadomienie
61
Harmonijka duża w pud. p12, cena za 1szt. - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
14,90 zł
13,99 zł

Rabat 6,1%
oszczędzasz 0,91 zł

62
Trzecia część człowieka - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Trzecia część człowieka
Dostępny
80 szt.

Oto człowiek współczesny. Damian Kot. Rozdarty, zagubiony, niespełniony. Nie ma czasu na nic, choć chciałby mieć czas na wszystko. Wiecznie biegnie, choć nie wie dokąd. W sylwestrową noc wypadek samochodowy zmienia życie Kota, naprowadzając go na trop rodzinnej tajemnicy. Z pozoru wszystko jest jak dawniej: Damian wciąż ma narzeczoną, pracę, pasję. Odkrycie, którego dokonuje, wydaje się cudownym sposobem na spełnienie marzeń – od tej pory będzie mógł chodzić wszystkimi ścieżkami, których zawsze pragnął. Wyjątkowy dar Kota może się jednak okazać przekleństwem, a z obranej drogi trudno będzie zawrócić. „Coś zarówno dla czytelników ambitnej fantastyki, jak i dla zwolenników literatury niepoddającej się klasyfikacjom. Dzieje Damiana Kota to trzymająca w napięciu powieść, podszyta pytaniami o tożsamość i naturę jednostki. Znakomity i oryginalny debiut autora, którego nazwisko warto zapamiętać” – Aleksandra Klęczar, pisarka, tłumaczka, wykładowczyni Uniwersytetu Jagiellońskiego. „Pytanie o to, czy twoje życie – każde życie – mogło się potoczyć inaczej, wydaje się oczywiste z perspektywy lat. Matkowski idzie jednak o krok dalej. Nie chodzi o to, czy mogłeś dokonać innych wyborów. Ale – czy mogłeś być w ogóle innym człowiekiem: z nieco innymi pragnieniami, ambicjami, emocjami? Niepokojąca młoda proza, która próbuje mierzyć się z tym, co najważniejsze” – Michał Cetnarowski, pisarz, redaktor działu polskiej prozy w „Nowej Fantastyce”. Krzysztof Matkowski (ur. 1995) – pisarz, student medycyny. Publikował opowiadania w licznych antologiach (m.in. Sny Umarłych, Dragoneza, Umieranie to parszywa robota) i magazynach literackich (m.in. „Nowa Fantastyka”, „Fabularie”). Czasem podróżuje. Za opowiadania nominowany do Nagrody Janusza A. Zajdla za rok 2019.

33,00 zł
23,10 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 9,90 zł

63
Kubek ze składaną rurką silikonową 210 ml, żółty matowy pastelowy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kubek ze składaną rurką silikonową 210 ml, żółty matowy pastelowy
canpol Babies
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.04.06

Nowoczesny i praktyczny kubek do samodzielnego picia dla maluchów powyżej 9 miesiąca życia. Sprawdzi się w domu, podróży i na spacerze. Ruchoma część nakrętki pozwala w łatwy i wygodny sposób schować rurkę, zapobiegając niekontrolowanemu wylaniu się napoju. Wygodne dla malutkich rączek uchwyty ułatwiają dziecku trzymanie kubka i uczą samodzielności. Kubek jest półtransparentny, dzięki temu łatwo kontrolować jego zawartość. Pojemność 210 ml

22,50 zł
19,99 zł
Powiadomienie

Rabat 11,2%
oszczędzasz 2,51 zł

64
Materac Plazowy Dmuch 183876 Bestway 43013 Pbh - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
26,90 zł
65
Ołówek Hb Stabilo Easygraph Hb Past Displ A 60 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ołówek Hb Stabilo Easygraph Hb Past Displ A 60
Stabilo
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2020.08.19

463,90 zł
Powiadomienie
66
Basen Dmuchany Spa 213x207x69cm - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Basen Dmuchany Spa 213x207x69cm
Bestway, Bestway
Dostępny
71 szt.

pakowanie 2

294,90 zł
67
Krytyczna teoria organizacji. Elementy filozofii i praktyki zarządzania - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Krytyczna teoria organizacji. Elementy filozofii i praktyki zarządzani...
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.02.13

Teoria i praktyka zarządzania w Polsce, nie zaczęła się w 1989 roku wraz z powstaniem szkół biznesu i programów MBA wzorowanych na uczelniach amerykańskich. Na gruncie polskim już w latach 60. i 70. XX wieku rozwijana była oryginalna koncepcja „dobrej roboty”, której najwybitniejszym przedstawicielem był prof. Tadeusz Kotarbiński. To wtedy w Polskiej Akademii Nauk odbywały się słynne seminaria poświęcone prakseologii. „Dyskusja ułatwia zbliżenie się do prawdy, dyskusja ustaje, jeżeli dozwolone jest głoszenie tezy, a zabronione głoszenie antytezy” – napisał wiele lat temu prof. Kotarbiński. Warto przemyśleć te słowa w czasach „alternatywnych faktów” i fake newsów. Już w nowych czasach do tych seminariów nawiązał prof. Andrzej K. Koźmiński, powołując do życia w 1996 roku Seminarium Krytycznej Teorii Organizacji (KTO), regularnie odbywające się do dzisiaj w Akademii Leona Koźmińskiego. Niniejsza publikacja Krytyczna teoria organizacji jest dziełem 22 autorów reprezentujących szerokie spektrum zainteresowań i zagadnień – i jak na dzieło o charakterze naukowym aż kipi od ciekawych pomysłów, refleksji i propozycji.

74,90 zł
63,67 zł
Powiadomienie

Rabat 15,0%
oszczędzasz 11,23 zł

68
Laleczka-babeczka, mix kolorów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Laleczka-babeczka, mix kolorów
M&Z
Dostępny
1 szt.

Przekonaj się, jak łatwo zmienisz kolorowy deser w piękną laleczkę... i odwrotnie! W komplecie grzebyk do modelowania włosów. Wysokość lalki: ok. 15.0 cm Wysokość ciasteczka: ok. 10.0 cm Uwaga. Mix kolorów, towar wysyłany losowo. Cena dotyczy 1 sztuki.

15,90 zł
13,99 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 1,91 zł

1 osoba kupiła
69
SwimWays. Psi Patrol. Piłka dmuchana - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
SwimWays. Psi Patrol. Piłka dmuchana
Spin Master
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.06.07

Piłka plażowa zachwyci wszystkie dzieci i fanów bajki „Psi Patrol”. Została wykonana z dbałością o detale, z wysokiej jakości materiału. To piłka do samodzielnego nadmuchania. Średnica: 36.0 cm Wymiary opakowania: 21.0 x 14.0 x 3.0 cm

15,90 zł
14,99 zł
Powiadomienie

Rabat 5,7%
oszczędzasz 0,91 zł

70
Zestaw do sprzątania - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zestaw do sprzątania
M&Z
Niedostępny
Brak

Dzieci obserwują dorosłych i uwielbiają ich naśladować, tak poznają swoje najbliższe otoczenie i świat. Zestaw do sprzątania zapewni dziecku mnóstwo zabawy. Zawartość opakowania: • zmiotka, • szufelka, • butelka.

14,90 zł
13,99 zł
Powiadomienie

Rabat 6,1%
oszczędzasz 0,91 zł

71
Zabawa na łące. Karuzela podróżna kompaktowa Pack&Go - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zabawa na łące. Karuzela podróżna kompaktowa Pack&Go
Tiny Love
Niedostępny
Brak

Kompaktowa karuzela-zawieszka, którą wszędzie można zabrać ze sobą. Umili czas Twojemu maleństwu np. podczas podróży czy spaceru. Cechy: • 4 zawieszki: dzwoneczek – wydający delikatny, kojący dźwięk, grzechoczący ptaszek, jabłuszko z bezpiecznym lusterkiem oraz ślimaczek z grzechoczącymi kółeczkami, • karuzela ta jest łatwa do złożenia – po złożeniu zajmuje mało miejsca i z łatwością zmieści się w każdej torebce, • sposób składania zabezpiecza ją przed uszkodzeniem podczas transportu, • łatwy montaż za pomocą klipsa. Elementy: • uniwersalny klips, • składane skrzydełka karuzeli, • grzechotka ptaszek, • dzwoneczek, • spiralna grzechotka, • lusterko jabłuszko. Wskazówki rozwojowe: • 0+ miesięcy: dzieci w każdym wieku będą zachwycone bliskością ulubionej zabawki podczas spacerów, • 1–3 miesięcy: poruszaj lekko karuzelą – ruch i kolorowe zawieszki zachęcą dziecko do skupienia wzroku na karuzeli i będą próbować po nią sięgnąć, • 3+ miesięcy: dziecko ćwiczy swój wzrok, obserwując kolorowe elementy karuzeli. Czy wiesz, że? Znajome zabawki i funkcje tej podróżnej karuzeli będą towarzyszyć dziecku podczas każdej wyprawy. Poszczególne funkcje zabawki stymulują zmysły dziecka i wspierają rozwój umiejętności motorycznych.

47,60 zł
Powiadomienie
72
Pluszak Góralek skalny National Geography - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pluszak Góralek skalny National Geography
Dante
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.12.11

66,90 zł
58,87 zł
Powiadomienie

Rabat 12,0%
oszczędzasz 8,03 zł

73
Pakiet: Moje pierwsze słowa / Wielka księga kolorów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pakiet: Moje pierwsze słowa / Wielka księga kolorów
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.02.27

Zestaw zawiera dwie sztywnostronicowe książki pełne barwnych i zabawnych ilustracji. W pierwszej z nich maluch, nazywając obrazki i obserwując ich podpisy, pozna i zapamięta wybrane litery alfabetu, co przyspieszy naukę czytania. Druga książka zachęci do matematycznych zabaw – liczenia elementów, porównywania wielkości zbiorów, a nawet odkryje przed małym czytelnikiem podstawy dodawania.

28,00 zł
22,12 zł
Powiadomienie

Rabat 21,0%
oszczędzasz 5,88 zł

74
Szukając Alaski - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Szukając Alaski
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.05.04

Bestseller „New York Timesa”, bestseller USA Today, finalista Los Angeles Times Book Prize, jedna ze 100 najlepszych powieści dla młodzieży wszech czasów wg magazynu „Time”. Pierwszy alkohol. Pierwszy wybryk. Pierwszy przyjaciel. Pierwsza miłość. Ostatnie słowa. Miles Halter jest zafascynowany słynnymi ostatnimi słowami sławnych ludzi i zmęczony swoim nudnym życiem w domu. Wyjeżdża do szkoły średniej z internatem, by odnaleźć to, co umierający poeta François Rabelais nazwał „Wielkim być może”, czyli poznać siebie i sens życia. Wiele czeka na Milesa w Culver Creek, nowi nauczyciele i koledzy, a wśród nich niezwykła pod każdym względem dziewczyna, Alaska Young, która szybko wciąga Milesa w swój niepokojący świat. W miarę poznawania Alaski i zakochiwania się w niej Miles przekona się, że jej życie nie jest takie wspaniałe, jak mu się wydawało. Dowie się, co to jest przyjaźń i miłość, doświadczy prawdziwych, pięknych i bolesnych uczuć. Czy znajdzie odpowiedzi na swoje pytania? Szukając Alaski to debiutancka powieść Johna Greena, która ukazała się po raz pierwszy w 2005 roku i szybko stała się książką kultową, osiągając status nie tylko amerykańskiego i światowego bestsellera, ale i współczesnej klasyki. Wielokrotnie nagradzana (w Polsce uhonorowana Nagrodą IBBY), znalazła się m.in. na liście 100 najlepszych powieści młodzieżowych tygodnika „Time”, ale też wśród książek zakazanych w niektórych bibliotekach szkolnych w USA. Książka długo czekała na ekranizację (wcześniej sfilmowane zostały powieści Johna Greena Gwiazd naszych wina i Papierowe miasta), lecz wreszcie nadszedł ten czas. Ośmioodcinkowy serial „Szukając Alaski” na podstawie powieści będzie dostępny w Polsce od 19 października w serwisie HBO GO, a w listopadzie 2019 zobaczą go widzowie HBO.

10,00 zł
7,99 zł
Powiadomienie

Rabat 20,1%
oszczędzasz 2,01 zł

75
Wszystkie jasne miejsca (wydanie pocketowe) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wszystkie jasne miejsca (wydanie pocketowe)
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.12.02

Odważna i piękna opowieść o miłości, przeżywaniu życia i młodych ludziach, którzy znajdują siebie nawzajem, stojąc na skraju przepaści. Kiedy Finch i Violet spotykają się sześć pięter nad ziemią, nie do końca wiadomo, kto komu ratuje życie. Wkrótce tylko przy niej Finch może być sobą i tylko przy nim Violet zapomina o odliczaniu dni. Uczy się żyć od chłopaka, który pragnie umrzeć. Bestseller "New York Timesa" Film na podstawie powieści dostępny będzie w 2020 roku na platformie Netflix. W rolach głównych wystąpią Elle Fanning i Justice Smith. Theodore Finch codziennie rozmyśla nad różnymi sposobami pozbawienia się życia, a jednocześnie nieustannie szuka czegoś, co pozwoliłoby mu pozostać na tym świecie. Violet Markey żyje przyszłością i odlicza dni do zakończenia szkoły. Marzy o ucieczce z małego miasteczka w Indianie i od rozpaczy po śmierci siostry. Kiedy Finch i Violet spotykają się na szczycie szkolnej wieży nie do końca wiadomo, kto komu ratuje życie. A gdy ta zaskakująca para zaczyna pracować razem nad projektem geograficznym, by odkryć "cuda" Indiany, ruszają - jak to określa Finch - tam, gdzie poprowadzi ich droga: w miejsca maleńkie, dziwaczne, piękne, brzydkie i zaskakujące. Zupełnie jak życie. Wkrótce tylko przy Violet Finch może być sobą - śmiałym, zabawnym chłopakiem, który wcale nie jest takim wariatem, za jakiego go uważają. I tylko przy Finchu Violet zapomina o odliczaniu dni, a zaczyna je przeżywać. Uczy się żyć od chłopaka, który pragnie umrzeć. "Każdy fan powieści Eleonora i Park oraz Gwiazd naszych wina, a właściwie każdy żyjący człowiek, powinien to przeczytać". JUSTINE "Jeśli szukasz książki na miarę Gwiazd naszych wina - to jest to" GUARDIAN Jennifer Niven jest autorką bestsellerowych powieści dla młodzieży i dorosłych, trzech książek niebeletrystycznych oraz scenariusza do filmu na podstawie Wszystkich jasnych miejsc. Założyła Germ Magazine, internetowy magazyn literacko-obyczajowy dla licealistów i studentów. Pisarka dorastała w Indianie, obecnie mieszka w Los Angeles.

10,70 zł
8,99 zł
Powiadomienie

Rabat 16,0%
oszczędzasz 1,71 zł

76
Psy wojny (wydanie pocketowe) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Psy wojny (wydanie pocketowe)
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.05.23

Jest tysiąc dziewięćset siedemdziesiąty rok. Badacz Jack Mulrooney znajduje olbrzymie złoża platyny wewnątrz Góry Kryształowej w afrykańskiej republice Zangaro, rządzonej przez dyktatora Jeana Kimbę. Gdy dowiaduje się o tym londyński przedsiębiorca Sir James Manson, postanawia doprowadzić do przewrotu stanu w Zangaro i przekazać władzę w republice marionetkowemu prezydentowi, który umożliwi jego spółce Manson Consolidated swobodną eksploatację złóż. W tym celu pracownik Mansona, Simon Endean, zatrudnia irlandzkiego najemnika Carlosa Alfreda Thomasa (Cata) Shannona, zlecając mu przeprowadzenie rekonesansu w Zangaro, a następnie zebranie oddziału najemników i przygotowanie ataku na pałac prezydenta Kimby.

10,00 zł
8,99 zł
Powiadomienie

Rabat 10,1%
oszczędzasz 1,01 zł

77
Dolores Claiborne (wydanie pocketowe) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dolores Claiborne (wydanie pocketowe)
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.09.14

Mieszkańcy Little Tall Island czekali blisko 30 lat, by dowiedzieć się, co przydarzyło się mężowi Dolores Claiborne pewnego dnia latem 1963 roku podczas całkowitego zaćmienia Słońca. Podejrzana o zamordowanie swojej pracodawczyni, bogatej Very Donovan, Dolores niespodziewanie przyznaje się do popełnienia zupełnie innej zbrodni, uparcie jednak deklarując: `Wszystko, co robiłam, robiłam z miłości`. Tak zaczyna się jej niezwykła opowieść...

10,00 zł
8,99 zł
Powiadomienie

Rabat 10,1%
oszczędzasz 1,01 zł

78
Trójka (wydanie pocketowe) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Trójka (wydanie pocketowe)
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.01.17

THRILLER SZPIEGOWSKI ZAINSPIROWANY PRAWDZIWYMI WYDARZENIAMI ZWIĽZANYMI Z KRADZIEŻĽ 200 TON URANU POD KONIEC LAT 60-TYCH Oksford, rok 1947. Wieczorne party przy winie w typowym inteligenckim towarzystwie. Wśród gości przybyłych na zaproszenie profesora Ashforda znajduje się trójka studentów uniwersytetu: Żyd Nat, Palestyńczyk Jasif i Rosjanin Dawid. Dwadzieścia jeden lat później spotykają się ponownie. Jako agenci zwalczających się tajnych służb - izraelskiego Mossadu, wywiadu egipskiego i radzieckiego KGB - są uwikłani we własne gry, w których nie ma miejsca na sentymenty. Pozornie nic nieznaczące spotkanie ma kolosalne znaczenie dla życia milionów ludzi i politycznej przyszłości świata Follett to prawdziwy mistrz "Time"

10,70 zł
8,99 zł
Powiadomienie

Rabat 16,0%
oszczędzasz 1,71 zł

79
Sherlock Holmes. Pies Baskerville`ów / The Hound of the Baskervilles (nowy przekład) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Sherlock Holmes. Pies Baskerville`ów / The Hound of the Baskervilles (...
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.09.08

Artur Conan Doyle pochodził z ubogiej arystokratycznej rodziny. Jego ojciec, alkoholik i narkoman, znęcał się nad dziećmi i żoną. Matka Arthura dorabiała jako praczka, by wyżywić rodzinę. Ukończył studia medyczne w Edynburgu i do 1890 r. prowadził praktykę lekarską. Później zajął się wyłącznie pisarstwem. Oprócz utworów kryminalnych pisał także powieści historyczne, fantastycznonaukowe, sensacyjne i książki niebeletrystyczne. Zajmował się również spirytyzmem oraz badaniem historii starożytnych Greków. Tym razem sławny detektyw Sherlock Holmes i jego przyjaciel doktor Watson muszą rozwikłać zagadkę tajemniczych zgonów wśród spadkobierców fortuny Baskervillów. Poznają ponurą rodzinną legendę i narażając się na niebezpieczeństwo, tropią krwiożerczą bestię oraz bezwzględnego mordercę.

10,00 zł
7,99 zł
Powiadomienie

Rabat 20,1%
oszczędzasz 2,01 zł

80
Między ustami a brzegiem pucharu (wydanie pocketowe) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Między ustami a brzegiem pucharu (wydanie pocketowe)
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.09.21

Jedna z najpopularniejszych naszych przedwojennych powieści. Pełna emocji, a zarazem ciepła i serdeczna historia wielkiego uczucia,które połączyło dwoje ludzi z kompletnie różnych światów. Wenzel, zniemczony Polak z Berlina i "król życia", zakochuje się bez pamięci w Jadwidze, polskiej pannie bez skazy, siostrze powstańca, wychowanej w patriotycznej tradycji i kulcie pracy. By jej się spodobać, Wenzel musi się zmienić. Czy miłość potrafi czynić aż takie cuda? Piękna opowieść o tym, że warto iść za głosem serca.

10,00 zł
8,99 zł
Powiadomienie

Rabat 10,1%
oszczędzasz 1,01 zł

81
Biblioteka epoki nowożytnej 5/II/2016 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Biblioteka epoki nowożytnej 5/II/2016
Dostępny
1 szt.

Oddawana obecnie do rąk czytelnika publikacja zawiera 34 artykuły naukowe, których autorzy są specjalistami z zakresu szeroko pojętych badań nad historią wojskowości nowożytnej i reprezentują czołowe ośrodki naukowe zarówno polskie (Warszawa, Kraków, Opole, Wrocław, Toruń, Częstochowa, Lublin, Olsztyn, Białystok, Katowice), jak i zagraniczne: Ukrainy, Litwy, Białorusi. Wydany tom studiów autorzy dedykują prof. dr hab. Mirosławowi Nagielskiemu – wybitnemu znawcy wojskowości staropolskiej, który w 2017 roku obchodzi sześćdziesiątą piątą rocznicę urodzin oraz czterdziestolecie pracy naukowej.

38,00 zł
26,60 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 11,40 zł

82
Pluszowa grzechotka, meduza - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pluszowa grzechotka, meduza
Lamaze
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.02.02

Mięciutka grzechotka w kształcie Meduzy od Lamaze została stworzona z myślą o najmłodszych. Delikatny dźwięk grzechotki, słyszalny nawet przy lekkim poruszaniu rączką, dostarcza bodźce słuchowe wzbudzając zainteresowanie najmłodszych. Razem z grzechotką Meduząpobudź wyobraźnię Twojego dziecka i jego zmysły. Dziękiteksturze i materiałom, z których zostawała wykonana Meduza, Twoje dziecko rozwinie zmysł dotyku. Zabawka będzie wspaniałym przedmiotem do zabawy dla Twojego dziecka, a także pomoże w prawidłowym rozwoju.

25,40 zł
22,86 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 2,54 zł

83
Biblioteka epoki nowożytnej 4/I/2016 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Biblioteka epoki nowożytnej 4/I/2016
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.11.29

Czwarty zeszyt czasopisma podejmuje kwestię funkcjonowania liberum veto w polskim życiu politycznym od XVI do XVIII stulecia. Spis treści: • Wstęp (Urszula Kosińska) • Przemysław Gawron, Unamitas czy pluritas votorum? Tryb podejmowania uchwał w zgromadzeniu stanowym w Europie XVI-XVII wieku • Wacław Uruszczak, Podejmowanie uchwał na sejmie walnym koronnym w pierwszej połowie XVI wieku • Jolanta Choińska-Mika, Zwycięstwo liberum veto na sejmach za Jana Kazimierza (1648-1668) • Robert Kołodziej, Prawo do protestu w praktyce sejmowej i sejmikowej w czasach Jana III Sobieskiego • Michał Zwierzykowski, Liberum veto w praktyce wielkopolskiej działalności sejmikowej w czasach saskich • Urszula Kosińska, Liberum veto jako narzędzie niszczenia sejmów przez państwa ościenne w czasach Augusta II • Tomasz Szwaciński, Finał sejmu 1754 r. w relacjach rosyjskich i brytyjskich.

38,00 zł
26,60 zł
Powiadomienie

Rabat 30,0%
oszczędzasz 11,40 zł

84
Miękka grzechotka, rozgwiazda - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Miękka grzechotka, rozgwiazda
Lamaze
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.11.12

Mięciutka grzechotka w kształcie rozgwiazdy od Lamaze została stworzona z myślą o najmłodszych. Delikatny dźwięk grzechotki, słyszalny nawet przy lekkim poruszaniu rączką, dostarcza bodźce słuchowe wzbudzając zainteresowanie najmłodszych. Razem z grzechotką Rozgwiazdąpobudź wyobraźnię Twojego dziecka i jego zmysły. Dziękiteksturze i materiałom, z których zostawała wykonana Meduza, Twoje dziecko rozwinie zmysł dotyku. Zabawka będzie wspaniałym przedmiotem do zabawy dla Twojego dziecka, a także pomoże w prawidłowym rozwoju.

25,40 zł
22,86 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 2,54 zł

85
Pluszowa grzechotka, lew - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pluszowa grzechotka, lew
Lamaze
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.06

Mięciutka grzechotka w kształcie lwa od Lamaze została stworzona z myślą o najmłodszych. Delikatny dźwięk grzechotki, słyszalny nawet przy lekkim poruszaniu rączką, dostarcza bodźce słuchowe wzbudzając zainteresowanie najmłodszych. Razem z grzechotką Lewpobudź wyobraźnię Twojego dziecka i jego zmysły. Dziękiteksturze i materiałom, z których zostawała wykonana Meduza, Twoje dziecko rozwinie zmysł dotyku. Zabawka będzie wspaniałym przedmiotem do zabawy dla Twojego dziecka, a także pomoże w prawidłowym rozwoju.

20,90 zł
18,99 zł
Powiadomienie

Rabat 9,1%
oszczędzasz 1,91 zł

86
Salvation. Beloved. Tom 1. Beloved - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Salvation. Beloved. Tom 1. Beloved
Dostępny
21 szt.

Bestsellerowa autorka Corinne Michaels powraca z nową powieścią z jej bestsellerowej serii „Salvation”. Pokochaliście Consolation i Conviction? Beloved należy do tej samej serii i ponownie połamie wasze serca na miliony kawałków. Ale czy sklei je na nowo? Niezapomniana historia dla tych czytelniczek, które cenią sobie książki wyjątkowo przesiąknięte emocjami, z czego słynie Corinne Michaels. Mężczyźni są do bani. Łamią ci serce. Odchodzą. Biorą ile chcą, aż w końcu nic nie zostaje. Szczerze mówiąc, nie mam zamiaru dłużej im na to pozwalać. A zatem najwyższa pora dać sobie z nimi spokój. Rzucę się w wir pracy, bo to jedyna rzecz, która jeszcze nigdy nie sprawiła mi zawodu. Jackson ma inne plany. Nie zamierzam dać się oczarować jego idealnym ciałem, uroczym dołkiem w policzku, ani seksownym zarostem na twarzy. Jacksonowi Cole zdecydowanie można się oprzeć. Kogo ja próbuję oszukać? W końcu uda mu się mnie złamać. Czuję to. Udowodni po raz kolejny, że nikomu na mnie nie zależy. „Michaels wznosi czytelnika na szczyty emocji, sprawiając, że tej książki nie zapomnisz” – Laurelin Paige, autorka bestsellerów „New York Times” i „USA Today”. „Powiem szczerze, że ta książka rozwaliła mnie na kawałki. Muszę was ostrzec, że w ciągu sekund zostaniecie przez nią pochłonięci i tak zaangażujecie się w ten romans, że będziecie omdlewać, płakać i drżeć z emocji, przewracając kartki” – Whitney G., autorka bestsellerów „New York Times” i „USA Today”.

39,90 zł
28,73 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 11,17 zł

87
Piłka siatkowa - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Piłka siatkowa
M&Z
Niedostępny
Brak

Piłka siatkowa do gry rekreacyjnej wykonana jest z materiałów syntetycznych. Zmniejszona siła odbicia powoduje większą kontrolę, a zmniejszona siła uderzenia - większą miękkość. Ma ciekawy układ paneli.

13,90 zł
12,99 zł
Powiadomienie

Rabat 6,5%
oszczędzasz 0,91 zł

88
Sztućce - motyl - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Sztućce - motyl
Skip Hop
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.09.03

Savoir-vivre przy stole to sztuka, której dzieci chętnie uczą się podczas wspólnych posiłków. A jeśli tylko pozwolimy im na odrobinę samodzielności podczas jedzenia, będą przeszczęśliwe! Sztućce Skip Hop Zoo to komplet składający się z widelca i łyżki wykonanych ze stali nierdzewnej. Zarówno widelec jak i łyżka mają specjalnie wyprofilowane kształty, ułatwiające najmłodszym nabieranie pożywienia. Kształt rękojeści został również dopasowany do możliwości motorycznych dzieci – sztućce łatwo chwycić i posługiwać się nimi. Opis szczegółowy: • To komplet składający się z widelca i łyżeczki wykonanych ze stali nierdzewnej. • Ich wyprofilowane kształty ułatwiają dzieciom nabieranie pożywienia. • Wykonane są z materiałów wysokiej jakości, mogą wchodzić w kontakt z żywnością i nie zawierają szkodliwego dla zdrowia BPA, ftalanów i PCV. • Można je myć tradycyjnie lub w zmywarce. • Rekomendowane dla dzieci w wieku +12 miesięcy. • Można je skompletować z naczyniami z serii Zoo. • Wymiary: 12.0 x 3.2 cm.

31,90 zł
30,31 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,59 zł

89
Zawieszka do smoczka. Natural Nursing, silikon - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zawieszka do smoczka. Natural Nursing, silikon
BabyOno
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.28

Zawieszka do smoczka stanowi pomoc dla każdego rodzica. Dzięki niej pożegnasz się z problemem spadającego smoczka, bądź jego utraty. Ponadto ma bardzo łatwe mocowanie, a metalowy klips można jedną ręką przypiąć do ubranka dziecka. Pasuje do większości smoczków posiadających uchwyt. Dane techniczne: • szerokość tasiemki: 3,6 mm • długość zawieszki bez klipsa: 22.5 cm • waga: 0,023 kg Zgodne z normą EN 12586:2007 + A1:2011

52,40 zł
47,16 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 5,24 zł

90
Zawieszka do smoczka silikon NATURAL NURSING - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zawieszka do smoczka silikon NATURAL NURSING
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.04.06

56,60 zł
Powiadomienie
91
Puzzle piankowe 10szt pojazdy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle piankowe 10szt pojazdy
BabyOno
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.04.06

87,10 zł
78,39 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 8,71 zł

92
Kolorowanka antystresowa MFP Piękne chwile - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kolorowanka antystresowa MFP Piękne chwile
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.12.14

8,90 zł
7,99 zł
Powiadomienie

Rabat 10,2%
oszczędzasz 0,91 zł

93
Długopisy żelowe MFP 60 kolorów 1102-1012M - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Długopisy żelowe MFP 60 kolorów 1102-1012M
MFP
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.11.12

55,90 zł
47,52 zł
Powiadomienie

Rabat 15,0%
oszczędzasz 8,38 zł

94
Długopisy żelowe MFP 30 kolorów GX1038-30 mix - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Długopisy żelowe MFP 30 kolorów GX1038-30 mix
MFP
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.12.11

31,90 zł
27,12 zł
Powiadomienie

Rabat 15,0%
oszczędzasz 4,78 zł

95
Długopisy żelowe MFP 6 kolorów metalik GM1038-6 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Długopisy żelowe MFP 6 kolorów metalik GM1038-6
MFP
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.09.03

8,90 zł
7,99 zł
Powiadomienie

Rabat 10,2%
oszczędzasz 0,91 zł

96
Długopisy żelowe MFP 6 kolorów GG 1038-6 glitter - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Długopisy żelowe MFP 6 kolorów GG 1038-6 glitter
MFP
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.06.25

8,90 zł
7,99 zł
Powiadomienie

Rabat 10,2%
oszczędzasz 0,91 zł

97
National Geographic. Maskotka kot egzotyczny krótkowłosy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
National Geographic. Maskotka kot egzotyczny krótkowłosy
Dante
Dostępny
14 szt.

Egzotyczny krótkowłosy kociak na licencji National Geographic. Zabawka posiada etykietę, która zawiera ciekawostki na temat zwierzęcia. Produkty z tej serii są bardzo realistyczne, dzięki czemu dziecko podczas zabawy może sobie wyobrażać prawdziwe zwierzęta! Same pluszaki są wykonane z materiałów wysokiej jakości co sprawia, że są bardzo miłe w dotyku. Wysokość maskotki: ok. 26.0 cm

94,71 zł
83,34 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 11,37 zł

98
Pontonik dmuchany, piesek - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pontonik dmuchany, piesek
M&Z
Niedostępny
Brak

Dmuchany pontonik jest idealny dla małych dzieci podczas letnich zabaw nad wodą! Oryginalny kształt, ciekawa kolorystyka zadowolą każdego użytkownika i zachęcą do kąpieli wodnych. Wymiary: 70.0 x 46.0 x 40.0 cm

18,00 zł
15,99 zł
Powiadomienie

Rabat 11,2%
oszczędzasz 2,01 zł

99
Zestaw Ninja - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zestaw Ninja
M&Z
Dostępny
5 szt.

Zestaw ten ucieszy każdego małego fana militariów. Pozwoli poczuć się dziecku jak prawdziwy wojownik. Zapewnia dużo świetnej zabawy. Rozwija wyobraźnię dziecka.

13,90 zł
12,99 zł

Rabat 6,5%
oszczędzasz 0,91 zł

100
Splamiona jego żądzą - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Splamiona jego żądzą
Dostępny
1 szt.

Gra, w której mocne karty rozdaje pożądanie. Młody, ambitny i pracowity Ukrainiec, Andrij Reblov, podejmuje się wykonania remontu w posiadłości znanego wielkopolskiego biznesmena. Chociaż jest przekonany, że bogacz najął go jedynie do nakładania suchych tynków i gładzi na ściany, to niebawem okaże się, że powód, dla którego został zatrudniony, jest zupełnie inny. Tymczasem małżonka jego chlebodawcy coraz śmielej zaczyna z nim flirtować, a płomienną atmosferę u boku gospodyni podsycają wspólne artystyczne pasje. Wkrótce złapany w sidła namiętności chłopak przekona się, że czarująca kobieta pragnie jego ciała równie mocno, jak ON pożąda jej czułości. Jednak prawdziwe kłopoty Andrija zaczną się dopiero wtedy, gdy ekscentryczny prezes przedstawi mu propozycję nie do odrzucenia... Czy schwytany w wyrafinowaną pułapkę ukraiński kochanek rzuci wyzwanie potężnemu szefowi i podejmie grę, w której stawką jest nie tylko cena za metr nowego wykończenia lecz także jego przyszłość?

42,99 zł
21,50 zł

Rabat 50,0%
oszczędzasz 21,49 zł

Wróć do góry