hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Książki - wyszukiwanie
Książki
Zabawki
Puzzle
Gry planszowe
Audiobooki
Muzyka
Filmy

Kalendarz premier z dnia 2020.06.22

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli w poniedziałek 22 czerwca 2020 roku. Na pierwszym miejscu znajduje się Krok w przedsiębiorczość. Podstawy przedsiębiorczości. Podręcznik dla szkół ponadpodstawowych (Zbigniew Makieła, Tomasz Rachwał), na drugim Oblicza geografii 2. Podręcznik dla liceum ogólnokształcącego i technikum. Zakres podstawowy (praca zbiorowa). Kolejny produkt to Ponad słowami 2. Część 1. Język polski. Podręcznik dla liceum ogólnokształcącego i technikum. Zakres podstawowy i rozszerzony (praca zbiorowa) oraz Odkryć fizykę 2. Podręcznik dla liceum ogólnokształcącego i technikum. Zakres podstawowy (Marcin Braun, Weronika Śliwa).
1
Krok w przedsiębiorczość. Podstawy przedsiębiorczości. Podręcznik dla szkół ponadpodstawowych - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bestseller
Krok w przedsiębiorczość. Podstawy przedsiębiorczości. Podręcznik dla ...
Dostępny7361 szt.

Numer dopuszczenia: 1039/2020/z1 Podręcznik: • w czytelny i przyjazny sposób kształci wiele kluczowych, przydatnych w życiu codziennym kompetencji z zakresu przedsiębiorczości za pomocą elementu „W praktyce”, • ułatwia zastosowanie zdobytej wiedzy w praktyce dzięki takiemu elementowi, jak „Przykład”, • kształci krok po kroku umiejętność wykonywania obliczeń ekonomicznych dzięki samouczkom „Policz to!”, • pomaga lepiej zrozumieć zagadnienia poruszane w toku lekcji dzięki elementowi „Wokół nas”, w którym zaprezentowano ciekawe informacje na temat otaczającej nas przestrzeni gospodarczej, • umożliwia poznanie zróżnicowanych opinii na temat ważnych zagadnień ekonomicznych dzięki fragmentom tekstów źródłowych zamieszczonych w elemencie „O tym się mówi!”, • umożliwia rzetelne powtórzenie wiedzy z poszczególnych rozdziałów za pomocą „Podsumowań”.

44,90 zł
39,06 zł

Rabat 13,0%
oszczędzasz 5,84 zł

2
Oblicza geografii 2. Podręcznik dla liceum ogólnokształcącego i technikum. Zakres podstawowy - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bestseller
Oblicza geografii 2. Podręcznik dla liceum ogólnokształcącego i techni...
Dostępny7319 szt.

Podręcznik Oblicza geografii 2 do zakresu podstawowego zawiera treści dotyczące geografii społeczno-ekonomicznej ogólnej. Został przygotowany z myślą o uczniach, którzy nie przystępują do matury z geografii. Ułatwia poznanie aktualnych problemów współczesnego świata. • Ułatwia naukę geografii poprzez wyraźne wyróżnienie treści niezbędnych do dalszego kształcenia, cele lekcji podane w elemencie „Na tej lekcji dowiesz się”, podsumowania zamieszczane po każdej lekcji w elemencie „Zapamiętaj” oraz „Podsumowania” na końcu każdego rozdziału. • W przystępny sposób kształci umiejętność pracy z mapą dzięki bogatemu materiałowi kartograficznemu przedstawiającemu różnorodne zagadnienia dotyczące współczesnego świata. • Ułatwia analizowanie przyczyn oraz skutków najważniejszych zagadnień społeczno-ekonomicznych występujących na świecie za pomocą elementu „Przyczyny i skutki”. • Umożliwia szybkie i skuteczne powtórki przed sprawdzianami za pomocą elementu „Sprawdź, czy potrafisz!”. • Umożliwia ocenę zjawisk i procesów społeczno-ekonomicznych zachodzących w naszym kraju na tle innych państw dzięki elementowi „W Polsce”. • Pozwala doskonalić umiejętność analizy i interpretacji danych statystycznych, ponieważ zawiera różnorodne mapy, wykresy i tabele. • Wzbudza zainteresowanie ucznia geografią dzięki elementowi „Okiem geografa” oraz licznym ciekawostkom „Czy wiesz, że”. „Oblicza geografii” to sprawdzona seria w nowej odsłonie, wzbogacona o nowe rozwiązania ułatwiające naukę geografii w zakresie podstawowym oraz pomagająca w jeszcze lepszym przygotowaniu do egzaminu maturalnego w zakresie rozszerzonym.

49,50 zł
43,07 zł

Rabat 13,0%
oszczędzasz 6,43 zł

3
Ponad słowami 2. Część 1. Język polski. Podręcznik dla liceum ogólnokształcącego i technikum. Zakres podstawowy i rozszerzony - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bestseller
Ponad słowami 2. Część 1. Język polski. Podręcznik dla liceum ogólnoks...
Dostępny1841 szt.

Numer dopuszczenia: 1014/3/2020 Podręcznik dla klasy 2, część 1 obejmuje romantyzm i w przystępny sposób przedstawia obraz epoki literackiej. Pozwala harmonijnie łączyć treści literackie, kulturowe oraz językowe: • charakteryzuje się uporządkowaniem poszczególnych obszarów nauczania w czytelnie oznaczonych blokach, • umożliwia rozwijanie umiejętności czytania utworów literackich z uwzględnieniem kluczowych dla nich kontekstów: historycznego, artystycznego, filozoficznego i społecznego, • dzięki kompleksowemu opracowaniu tekstów ułatwia ich sprawne i gruntowne omówienie, • ukazuje dialog z tradycją oraz korespondencję literatury z innymi tekstami kultury poprzez ciekawe i różnorodne propozycje współczesnych nawiązań, m.in. literackich i filmowych, • kładzie nacisk na funkcjonalne kształcenie językowe, zintegrowane z kształceniem literackim, • wspomaga rozwijanie umiejętności retorycznych i ich stosowanie w budowaniu wypowiedzi ustnych i pisemnych, • wspiera samokształcenie dzięki przemyślanemu systemowi powtórkowemu w podsumowaniach rozdziałów, • pozwala systematycznie kształcić umiejętności wymagane na maturze, takie jak: interpretacja tekstu, krytyczne czytanie tekstu, kompetencje językowe i tworzenie wypowiedzi. Seria „Ponad słowami” w przystępny sposób prezentuje proces historycznoliteracki z akcentem na wskazanie ciągłości kulturowej. Stanowi skuteczne wsparcie w przygotowaniach do matury już od 1 klasy dzięki kształceniu kluczowych umiejętności maturalnych: interpretacji tekstu, krytycznego czytania tekstu, kompetencji językowych i tworzenia wypowiedzi.

42,50 zł
36,98 zł

Rabat 13,0%
oszczędzasz 5,52 zł

4
Odkryć fizykę 2. Podręcznik dla liceum ogólnokształcącego i technikum. Zakres podstawowy - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bestseller
Odkryć fizykę 2. Podręcznik dla liceum ogólnokształcącego i technikum....
Dostępny2752 szt.

Numer dopuszczenia: 1001/2/2020 To podręcznik ze zbiorem zadań przedstawiający zagadnienia fizyczne przystępnie i atrakcyjnie, z licznymi nawiązaniami do życia codziennego. • Pomaga zainteresować uczniów przedmiotem i zrozumieć im kolejne zagadnienia dzięki prostemu językowi, małym porcjom wiedzy, licznym odwołaniom do życia codziennego, czytelnym ilustracjom, atrakcyjnym infografikom i ciekawostkom („A to ciekawe”, „Z historii”). • Ułatwia naukę przeprowadzania i analizowania doświadczeń dzięki prostym eksperymentom z wykorzystaniem przedmiotów codziennego użytku, zilustrowanym i opatrzonym komentarzem. • Pomaga w nauce rozwiązywania zadań dzięki przykładom krok po kroku z zadaniami do nich analogicznymi, różnym typom zadań do samodzielnego rozwiązania, dodatkom matematycznym, a także zadaniom zamieszczonym w Zbiorze zadań dołączonym do podręcznika. • Umożliwia wygodne utrwalanie wiadomości i umiejętności dzięki zadaniom powtórzeniowym, a także „Podsumowaniom” oraz „Pytaniom i zadaniom” na zakończenie tematów.

50,90 zł
44,28 zł

Rabat 13,0%
oszczędzasz 6,62 zł

5
Oblicza geografii 2. Podręcznik dla liceum ogólnokształcącego i technikum. Zakres rozszerzony - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bestseller
Oblicza geografii 2. Podręcznik dla liceum ogólnokształcącego i techni...
Dostępny4807 szt.

Numer dopuszczenia: 973/2/2020 Podręcznik „Oblicza geografii 2” do zakresu rozszerzonego zawiera treści dotyczące geografii społeczno-ekonomicznej. Został wzbogacony o nowe rozwiązania dydaktyczne i skutecznie przygotowuje ucznia do matury. • Ułatwia zrozumienie przyczyn i konsekwencji wybranych procesów politycznych i społeczno-gospodarczych dzięki elementowi „Przyczyny i skutki”. • W ciekawy sposób wyjaśnia skomplikowane zjawiska i procesy społeczno-ekonomiczne na atrakcyjnych i czytelnych infografikach. • Umożliwia szybkie i skuteczne powtórki przed sprawdzianami za pomocą elementów „Podsumowanie” oraz „Test sprawdzający”. • Umożliwia przypomnienie podstawowej wiedzy z geografii dzięki elementowi „To było w szkole podstawowej” zamieszczonemu na początku każdego rozdziału. • Ćwiczy umiejętność rozwiązywania zadań maturalnych z określonym czasownikiem operacyjnym dzięki elementom „Sposób na zadania” oraz „Zadania powtórzeniowe” zamieszczonym na końcu każdego rozdziału. • Ułatwia przygotowanie do matury za pomocą elementu „Interakcje”, który w syntetyczny sposób przedstawia najważniejsze relacje i zależności między komponentami środowiska geograficznego. • Umożliwia ocenę zjawisk i procesów społeczno-ekonomicznych zachodzących w naszym kraju na tle innych państw dzięki elementowi „W Polsce”. • Pozwala doskonalić umiejętność analizy i interpretacji danych statystycznych, ponieważ zawiera różnorodne mapy, wykresy i tabele.

54,90 zł
47,76 zł

Rabat 13,0%
oszczędzasz 7,14 zł

6
MATeMAtyka 2. Podręcznik dla liceum ogólnokształcącego i technikum. Zakres podstawowy - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
MATeMAtyka 2. Podręcznik dla liceum ogólnokształcącego i technikum. Za...
Dostępny1159 szt.

Numer dopuszczenia: 971/2/2020 Podręcznik dla szkół ponadpodstawowych „MATeMAtyka” do zakresu podstawowego w przystępny sposób wprowadza uczniów w zagadnienia matematyczne. Pozwala na przeprowadzanie ciekawych lekcji, jednocześnie umożliwiając efektywną pracę w domu: • małe porcje teorii umożliwiają uczenie się krok po kroku, a powiązania między nimi sprawiają, że wiedza matematyczna układa się w całość, • przypomnienie w toku lekcji treści z klasy 1 pozwala sprawnie wejść w nowy temat, a wyróżnione kolorem definicje i twierdzenia ułatwiają znalezienie potrzebnych informacji, • nawiązania do sytuacji bliskich uczniom sprawiają, że zapamiętywanie i przyswajanie nowych wiadomości jest łatwiejsze, • ciekawe infografiki oraz zagadnienia uzupełniające zachęcają do samodzielnych poszukiwań matematycznych, • dwa zestawy zadań po każdym dziale (łatwiejszy i trudniejszy) oraz zestaw „Przed obowiązkową maturą z matematyki” dają możliwość sprawnego powtórzenia materiału przed sprawdzianem oraz systematycznego przygotowywania się do egzaminu maturalnego.

45,90 zł
39,93 zł

Rabat 13,0%
oszczędzasz 5,97 zł

7
MATeMAtyka 2. Podręcznik dla liceum ogólnokształcącego i technikum. Zakres podstawowy i rozszerzony - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
MATeMAtyka 2. Podręcznik dla liceum ogólnokształcącego i technikum. Za...
Dostępny117 szt.

Numer dopuszczenia: 988/2/2020 Podręcznik dla szkół ponadpodstawowych „MATeMAtyka” do zakresu podstawowego i rozszerzonego w przystępny sposób wprowadza w zagadnienia matematyczne: • umożliwia lepsze zrozumienie treści prezentowanych na lekcji oraz ułatwia efektywną pracę w domu, • wyróżnienie treści rozszerzonych pozwala świadomie przygotowywać się do egzaminu maturalnego, • małe porcje teorii umożliwiają uczenie się krok po kroku, a powiązania między nimi sprawiają, że wiedza matematyczna układa się w całość, • przypomnienie w toku lekcji treści z klasy 1 pozwala sprawnie wejść w nowy temat, a wyróżnione kolorem definicje i twierdzenia ułatwiają znalezienie potrzebnych informacji, • nawiązania do sytuacji z życia codziennego sprawiają, że zapamiętywanie i przyswajanie nowych wiadomości jest łatwiejsze, • pokazanie kilku metod rozwiązania tego samego zadania na stronach „Sposób na zadanie” pozwala porównywać rozwiązania i zapamiętać, że każde zadanie można rozwiązać kilkoma metodami, • zestawy zadań „Przed obowiązkową maturą z matematyki” i „Przed maturą z matematyki” po każdym dziale pozwalają na kształcenie na poziomie rozszerzonym umiejętności rozwiązywania zadań typu maturalnego i systematyczne przygotowywanie się do egzaminu maturalnego już od klasy 1.

55,50 zł
48,29 zł

Rabat 13,0%
oszczędzasz 7,21 zł

8
Informatyka na czasie 2. Podręcznik dla liceum ogólnokształcącego i technikum. Zakres podstawowy - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Informatyka na czasie 2. Podręcznik dla liceum ogólnokształcącego i te...
Dostępny2497 szt.

Numer dopuszczenia: 990/2/2020 Informatyka na czasie 2 dla zakresu podstawowego to aktualny i przyjazny dla ucznia podręcznik rozwijający umiejętności z zakresu arkusza kalkulacyjnego, baz danych oraz algorytmiki i programowania w językach C++ i Python: • ułatwia naukę dzięki wyraźnemu wyróżnieniu istotnych treści oraz informacjom zawartym na marginesie, • umożliwia utrwalenie wiedzy poprzez liczne ćwiczenia oraz zadania o zróżnicowanym stopniu trudności i atrakcyjnej tematyce, • wzbudza zainteresowanie przedmiotem dzięki przywoływaniu przykładów bliskich doświadczeniu ucznia, ciekawostkom „A to ciekawe” oraz informacjom zawartym w ramkach „Warto wiedzieć”.

48,90 zł
42,54 zł

Rabat 13,0%
oszczędzasz 6,36 zł

9
Zrozumieć fizykę 2. Podręcznik dla liceum ogólnokształcącego i technikum. Zakres rozszerzony - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zrozumieć fizykę 2. Podręcznik dla liceum ogólnokształcącego i technik...
Dostępny1107 szt.

Numer dopuszczenia: 1002/2/2020 To podręcznik przystępnie przedstawiający nawet trudne zagadnienia, który ułatwia przygotowania do matury. • Przedstawia zagadnienia w zrozumiały sposób i zachęca do samodzielnej pracy dzięki prostemu językowi, przystępnie opracowanym tematom podzielonym na małe porcje wiedzy, licznym odwołaniom do życia codziennego oraz infografikom tłumaczącym trudne zagadnienia. • Pomaga w nauce rozwiązywania zadań różnego typu dzięki rozwiązanym „Przykładom”, zadaniom do samodzielnej pracy, zarówno obliczeniowym, jak i problemowym, a także „Dodatkom matematycznym”. • Pozwala kształcić umiejętności przeprowadzania doświadczeń i ich analizowania dzięki łatwym do wykonania eksperymentom, zilustrowanym i rozpisanym krok po kroku, w tym wszystkim doświadczeniom obowiązkowym wraz z analizą wyników pomiarów. • Zapewnia systematyczne przygotowanie do egzaminu maturalnego dzięki blokowi „Wiesz, umiesz, zdasz” zawierającemu: „Podsumowanie” najważniejszych wiadomości z danego działu, „Sposób na zadanie” – omówienie różnych typów zadań maturalnych i „Zadania powtórzeniowe” do samodzielnego rozwiązania.

54,90 zł
47,76 zł

Rabat 13,0%
oszczędzasz 7,14 zł

10
Na zawsze przyjaciele - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Na zawsze przyjaciele
Dostępny126 szt.

U podnóża starego dębu mieszka rodzina królików, a wysoko w koronie swoją dziuplę mają sowy. Choć żyją blisko siebie, jest im trudno się spotkać. Kiedy w słoneczny dzień Króliczek biega po łące, Sówka śpi w najlepsze, a kiedy ona rozprostowuje skrzydła do lotu w blasku księżyca, on właśnie smacznie zasypia. I tak mijają im dni i noce, a oni nic o sobie nie wiedzą. Aż do chwili, gdy oboje zapragną się poznać… Pełna ciepła i magii opowieść o niezwykłej przyjaźni.

36,00 zł
22,32 zł

Rabat 38,0%
oszczędzasz 13,68 zł

11
Welttour Deutsch 3. Język niemiecki. Zeszyt ćwiczeń dla liceum ogólnokształcącego i technikum - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Welttour Deutsch 3. Język niemiecki. Zeszyt ćwiczeń dla liceum ogólnok...
Dostępny549 szt.

Zeszyt ćwiczeń to pełnowartościowa publikacja odzwierciedlająca treść podręcznika, a w niej: • ćwiczenia utrwalające i rozszerzające zagadnienia wprowadzone w podręczniku i rozwijające wszystkie sprawności językowe ucznia, • ćwiczenia interaktywne w aplikacjach bliskich uczniowi oraz dostęp do filmów gramatycznych ułatwiających zrozumienie zagadnień i struktur, • dostęp do aplikacji online i zadań interaktywnych, • kody QR prowadzące do aplikacji online i zadań multimedialnych, • sekcja „Abitraining” umożliwia powtórzenie wiadomości z całego działu w formie ćwiczeń rozwijających komunikację zadań typu maturalnego. „Welttour Deutsch” to nowa odsłona bestsellerowej serii do nauki języka niemieckiego w szkole średniej. Inspirujące tematy oraz wykorzystane materiały zabiorą ucznia w podróż przez świat języka niemieckiego.

37,90 zł
32,97 zł

Rabat 13,0%
oszczędzasz 4,93 zł

12
Welttour Deutsch 3. Język niemiecki. Podręcznik dla liceum ogólnokształcącego i technikum - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Welttour Deutsch 3. Język niemiecki. Podręcznik dla liceum ogólnokszta...
Dostępny1062 szt.

Numer dopuszczenia: 935/3/2020 NPP; 957/3/2020 SPP Podręcznik spełnia wymagania podstawy programowej dla szkół ponadpodstawowych oraz ponadgimnazjalnych, gwarantuje nauczycielowi ciekawą realizację wymagań, dzięki niesztampowym materiałom autentycznym i atrakcyjnym rozwiązaniom dydaktycznym m.in.: • zadania rozwijające komunikację, • filmy niemieckiej telewizji ZDF inspirujące ucznia do rozmowy, • dodatkowe lekcje gramatyczne i materiały przygotowujące do egzaminu maturalnego już od pierwszego poziomu serii, • lekcje „Starter” wyrównujące poziom startowy uczniów.

57,90 zł
50,37 zł

Rabat 13,0%
oszczędzasz 7,53 zł

13
Kółko się pani urwało. Babcia. Tom 1 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kółko się pani urwało. Babcia. Tom 1
Dostępny11 szt.

Najpierw włamano się do jej mieszkania. Złodzieje nie tylko ukradli pieniądze, biżuterię czy cenne dokumenty, lecz również sprofanowali najcenniejszą pamiątkę po mężu – jego galowy mundur. Policja zabiera się do śledztwa jak pies do jeża, chociaż ślepy wpadłby na to, że wszystkie tropy prowadzą do sąsiada z góry, faceta bez nogi. Nie ma mowy, tego munduru mu nie przepuści. Postanawia policzyć się z nim sama. Okazuje się jednak, że facet bez nogi został zamordowany, a ona sama jest pierwszą podejrzaną. Nie pozostaje jej nic innego, jak chwycić rączkę wiernego wózka zakupowego i rozpocząć własne śledztwo. Warszawskie bandziory, strzeżcie się! Nadchodzi Zofia Wilkońska, postrach klubów seniora! Wydanie kieszonkowe

15,00 zł
12,30 zł

Rabat 18,0%
oszczędzasz 2,70 zł

14
#trends 3. Język niemiecki. Poziom A2. Zeszyt ćwiczeń dla liceum ogólnokształcącego i technikum - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
#trends 3. Język niemiecki. Poziom A2. Zeszyt ćwiczeń dla liceum ogóln...
Dostępny1251 szt.

Zeszyt ćwiczeń to pełnowartościowa publikacja odzwierciedlająca treść podręcznika, a w niej: • zadania rozwijające wszystkie umiejętności językowe i utrwalające zagadnienia wprowadzone w podręczniku, • filmy gramatyczne ułatwiające zrozumienie zagadnień i struktur, • dostęp do aplikacji online i zadań interaktywnych, • kody QR prowadzące do aplikacji online i zadań multimedialnych, • sekcja „Jetzt wird praktisch”, wprowadzająca komunikację w realnym kontekście językowym. • numeracja stron identyczna jak podręczniku. Seria „#trends” to lżejsze podejście do nauczania języka niemieckiego, dopasowane do potrzeb ucznia, który dopiero rozpoczyna lub niedawno rozpoczął naukę języka w szkole ponadpodstawowej i ponadgimnazjalnej.

37,90 zł
32,97 zł

Rabat 13,0%
oszczędzasz 4,93 zł

15
Gra Sylaby - Gry planszowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Gra Sylaby
Adamigo, od 4 lat
Dostępny87 szt.

„Sylaby” to zestaw edukacyjny, na który składa się aż 112 dużych kart z sylabami, 40 obrazków i instrukcja z czterema propozycjami zabaw. Metoda sylabowa jest niezwykle skuteczna w nauce czytania oraz w rozwiązywaniu problemów dyslektycznych i logopedycznych. Dzięki układance nauka czytania stanie się świetną zabawą! Zestaw zawiera: • 112 kart z sylabami, • 40 tafelków z obrazkami, • instrukcję.

28,90 zł
23,70 zł

Rabat 18,0%
oszczędzasz 5,20 zł

16
Igły do pompki 5szt.blister SPOKEY - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
8,90 zł
17
#trends 3. Język niemiecki. Poziom A2. Podręcznik dla liceum ogólnokształcącego i technikum - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
#trends 3. Język niemiecki. Poziom A2. Podręcznik dla liceum ogólnoksz...
Dostępny1229 szt.

Numer dopuszczenia: PP 940/3/2020 PG 970/3/2020 Podręcznik spełnia wymagania podstawy programowej dla szkół ponadpodstawowych oraz ponadgimnazjalnych, gwarantuje nauczycielowi ciekawą realizację wymagań, dzięki atrakcyjnym rozwiązaniom dydaktycznym, m.in.: • zadania rozwijające komunikację, • tematyka tekstów bliska uczniom; nowoczesne aktualne tematy, • videoblogi inspirujące i angażujące ucznia do mówienia o swoich doświadczeniach, • lekcje „Starter” wyrównujące poziom startowy uczniów, • sekcja „Jetzt wird praktisch”, wprowadzająca komunikację w realnym kontekście językowym.

57,90 zł
50,37 zł

Rabat 13,0%
oszczędzasz 7,53 zł

18
Prosto do matury 2. Matematyka. Podręcznik dla liceum ogólnokształcącego i technikum. Zakres podstawowy - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Prosto do matury 2. Matematyka. Podręcznik dla liceum ogólnokształcące...
Dostępny485 szt.

Numer dopuszczenia: 1008/2/2020 Prosto do matury do klasy 2 dla zakresu podstawowego to podręcznik opracowany z myślą o wszystkich przygotowujących się do obowiązkowej matury z matematyki: • pomaga oswajać się z egzaminem maturalnym przez kolejne lata nauki w szkole ponadpodstawowej dzięki zadaniom typu egzaminacyjnego po każdym temacie (zestaw „Prosto do matury”) i po każdym dziale („Powtórzenie”), • umożliwia samodzielną naukę dzięki rozwiązanym przykładowym zadaniom oraz około 1000 zadań różnego typu, które pozwalają przećwiczyć algorytmy i strategie matematyczne, • ułatwia przypomnienie treści potrzebnych do zrozumienia wprowadzanych zagadnień dzięki tematom „Warto powtórzyć”, • umożliwia samodzielne rozwiązywanie zadań dzięki odpowiedziom i wskazówkom do większości zadań. Seria „Prosto do matury” to podręczniki do matematyki ze zbiorem zadań, napisane zrozumiale i z zachowaniem rzetelności i precyzji języka matematycznego. Dzięki przystępnemu przekazowi, wielu rozwiązanym przykładom oraz bardzo dużej puli zadań doskonale sprawdza się podczas samodzielnej nauki. Uwzględnia potrzeby uczniów po ośmioletniej szkole podstawowej.

45,90 zł
39,93 zł

Rabat 13,0%
oszczędzasz 5,97 zł

19
Prosto do matury 2. Matematyka. Podręcznik dla liceum ogólnokształcącego i technikum. Zakres podstawowy i rozszerzony - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Prosto do matury 2. Matematyka. Podręcznik dla liceum ogólnokształcące...
Dostępny554 szt.

Numer dopuszczenia: 1013/2/2020 Prosto do matury do klasy 2 dla zakresu podstawowego i rozszerzonego to podręcznik opracowany z myślą o wszystkich przygotowujących się do matury z matematyki: • pomaga oswajać się z egzaminem maturalnym przez kolejne lata nauki w szkole ponadpodstawowej dzięki zadaniom typu egzaminacyjnego po każdym temacie (zestaw „Prosto do matury”) i po każdym dziale („Powtórzenie”), • pozwala przećwiczyć algorytmy i strategie matematyczne przydatne podczas rozwiązywania problemów matematycznych dzięki około 1500 zadaniom do samodzielnego rozwiązania, • ułatwia przypomnienie treści potrzebnych do zrozumienia wprowadzanych zagadnień, dzięki tematom „Warto powtórzyć”, • umożliwia samodzielną naukę dzięki rozwiązanym przykładowo zadaniom oraz odpowiedziom i wskazówkom do większości zadań.

55,50 zł
48,29 zł

Rabat 13,0%
oszczędzasz 7,21 zł

20
Kajdanki blister - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kajdanki blister
GAZELO
Dostępny86 szt.

7,40 zł
6,66 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 0,74 zł

21
Pakt Piłsudski-Lenin - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pakt Piłsudski-Lenin
Dostępny73 szt.

Fascynująca opowieść o tym, jak Józef Piłsudski odrzucił możliwość zdobycia Moskwy Podczas wojny 1920 roku Polacy dwukrotnie mogli zdobyć Moskwę i obalić reżim bolszewików. Musieliby jednak zawrzeć przymierze z białymi rosyjskimi generałami. Najpierw z Antonem Denikinem, potem z Piotrem Wranglem. Niestety Józef Piłsudski odrzucił tę możliwość i podjął tajne rozmowy z Włodzimierzem Leninem. Uważał bowiem, że Rosja czerwona będzie dla Polski mniej groźna niż biała. Był to katastrofalny błąd. Polacy nie tylko ocalili bolszewizm, ale i zaprzepaścili szansę na odbudowę potężnej Rzeczypospolitej w przedrozbiorowych granicach. Choć wygraliśmy bitwę warszawską, cała wojna z bolszewikami skończyła się dla nas klęską. Podpisując w 1921 roku fatalny traktat ryski, rzuciliśmy na pastwę Sowietów połowę terytorium Rzeczypospolitej i półtora miliona Polaków. Ludzie ci padli ofiarą czerwonego holokaustu. Polska zapłaciła za to gorzką cenę 17 września 1939 roku…

49,90 zł
37,43 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 12,47 zł

22
Jojo z drewna. Go go - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Jojo z drewna. Go go
Goki
Dostępny20 szt.

Prosta zabawka o ponadczasowym charakterze. Jojo z drewna Go go Goki to doskonały upominek wykonany z naturalnych materiałów. Wymiary: średnica 5.0 cm

12,70 zł
11,05 zł

Rabat 13,0%
oszczędzasz 1,65 zł

23
Malwina i Eliza na tropie. Wszystko przez krasnala - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Malwina i Eliza na tropie. Wszystko przez krasnala
Dostępny80 szt.

Osiedlowy duet znów w akcji, tym razem w terenie! Malwina i Eliza, dwie przyjaciółki z Kraśnika, postanawiają spędzić Wielkanoc z dala od domu. Po spotkaniu z pewnym ogrodowym krasnalem trafiają do pensjonatu „Olszynka”, który oferuje rozmaite rekreacje, dostęp do jeziora i… zaskakujący wysyp nieboszczek.Zachwycone rozrywką kraśniczanki z zapałem przystępują do śledztwa. Czy dwóm pomysłowym pięćdziesięciolatkom uda się rozwiązać zagadkę kolejnych zgonów? Gwarantujemy, że kibicując ich kolejnemu śledztwu, padniecie trupem z wrażenia! Małgorzata J. Kursa – Kraśniczanka wzrostu mizernego, który to feler rekompensuje nadmiarem wyobraźni. Wieczna optymistka, antytalent techniczny i potulny ludzki podnóżek kocura o imieniu Duszek. Redaktorka literackiego portalu Książka zamiast Kwiatka i autorka kilkunastuhumorystycznych powieści. Nakładem Liry ukazała się dotychczas Malwinai Eliza na tropie. Szczęśliwa nieboszczka.

29,99 zł
22,49 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 7,50 zł

24
Ciastolina, makaronowa zabawa - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ciastolina, makaronowa zabawa
Play-Doh, Hasbro
Dostępny94 szt.

Przygotuj mnóstwo makaronu za pomocą maszynki do tworzenia różnych rodzajów makaronu i pierożków z masy Play-Doh! Nowy mechanizm korbowy sprawia, że tworzenie niesamowitych potraw z makaronem jest łatwiejsze i przyjemniejsze niż kiedykolwiek, a wymienne rolki w środku tworzą spaghetti lub falowany makaron jajeczny. W zestawie znajdziesz również formy do ravioli, muszli i innych mniejszych kształtów makaronów. Nie zapomnij zetrzeć trochę sera Play-Doh na swoje idealne danie z makaronem! Zawartość zestawu: • maszynka i akcesoria do tworzenia różnych rodzajów makaronu i formy do ravioli, • tarka do sera, • miska, • talerz, • 2 widelce, • 5 tub z ciastoliną Play-Doh. Wymiary opakowania: 22.0 x 28.0 x 8.0 cm

113,32 zł
101,99 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 11,33 zł

25
Słodkie magnolie. Tom 1. Smak nadziei - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Słodkie magnolie. Tom 1. Smak nadziei
Dostępny19 szt.

Poukładane życie Maddie rozpada się jak domek z kart, gdy mąż odchodzi do kochanki, która spodziewa się jego dziecka. Maddie musi znaleźć pracę, ale to niełatwe, skoro od zawsze zajmowała się wyłącznie domem. Dzieci próbują pomagać, źle znoszą jednak rozstanie rodziców. Przyjaciółki proponują Maddie wspólny interes – otwarcie salonu spa dla kobiet. Liczą nie tyle na duży zysk, ile na wyrwanie jej z marazmu. Chcą, by uwierzyła we własne siły. Za ich namową Maddie zaczyna też spotykać się z zainteresowanym nią Calem Maddoxem. Problemy z dziećmi, byłym mężem, nową pracą i nowym mężczyzną… tak dużo wyzwań dla kobiety, która nigdy nie była niezależna… Smak nadziei to pierwsza część serii „Słodkie magnolie”, na podstawie której powstał popularny serial platformy Netflix.

39,00 zł
28,08 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 10,92 zł

26
Na Jowisza! Uzupełniam Jeżycjadę - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Na Jowisza! Uzupełniam Jeżycjadę
Dostępny88 szt.

Gratka dla wszystkich miłośników Borejków i Jeżycjady – bez względu na wiek i płeć! W tej międzypokoleniowej książce znajdziecie wszystko, czego jeszcze nie wiecie o Jeżycjadzie, a co zawsze chcieliście wiedzieć. Sprawdźcie, jak wyglądał Ignacy Borejko w wieku chłopięcym i skąd się wziął serwis Nowakowskich, obejrzyjcie jedyną zachowaną fotografię Pieska Genowefy Bombke i zachwyćcie się detalami jeżyckiej architektury. Na Jowisza! Uzupełniam Jeżycjadę to ponad 130 alfabetycznie ułożonych haseł, kolorowe zdjęcia, nigdy dotąd niepublikowane ilustracje, ciekawostki, anegdoty, cytaty i powiedzonka. Wasza ukochana autorka uchyla rąbka niejednej tajemnicy!

59,99 zł
45,59 zł

Rabat 24,0%
oszczędzasz 14,40 zł

27
My Perspectives 4. Język angielski. Poziom B2+. Podręcznik dla liceum ogólnokształcącego i technikum - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
My Perspectives 4. Język angielski. Poziom B2+. Podręcznik dla liceum ...
Dostępny259 szt.

Numer dopuszczenia: 943/4/2020 NPP; 980/4/2020 SPP Podręcznik spełnia wymagania nowej podstawy programowej dla szkół ponadpodstawowych oraz ponadgimnazjalnych, gwarantuje nauczycielowi ich realizację, oraz zawiera liczne atrakcyjne rozwiązania dydaktyczne, m.in.: • zadania rozwijające kluczowe kompetencje XXI wieku, „Life Skills”, • materiały autentyczne inspirujące „ideami wartymi propagowania” dzięki dydaktyzowanym prezentacjom „TED Talks”, • bogactwo materiałów przygotowujących do egzaminu maturalnego już od pierwszego poziomu serii, • lekcje „Starter” wyrównujące poziom startowy uczniów.

81,90 zł
71,25 zł

Rabat 13,0%
oszczędzasz 10,65 zł

28
Premie górskie najwyższej kategorii - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Premie górskie najwyższej kategorii
Dostępny90 szt.

Premie górskie najwyższej kategorii są znane miłośnikom kolarstwa: to mety najtrudniejszych podjazdów, owiane legendą przełęcze i szczyty, strome zbocza, po których wspinają się najwytrwalsi. Autor zabiera czytelnika na jedyną w swoim rodzaju rowerową wyprawę po premiach górskich na rogatkach Krakowa. Punkty te są usytuowane w najbardziej tajemniczych zakątkach miasta, wśród starych chat i zagajników, między zapomnianymi kapliczkami a ruinami fabryk i magazynów. Skrzypienie starej kolarzówki wyznacza rytm opowieści, łączących baśniową gawędę z przewodnikiem krajoznawczym, eseistyczną swobodę z precyzją kronikarza. Rowerowe prozy Jakuba Kornhausera są dowodem na to, że świat znad kierownicy typu „baran”, nawet jeśli ledwo zipie pod grubą czapą smogu, okazuje się barwniejszy, niż mogłoby się nam wydawać.

32,90 zł
23,69 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 9,21 zł

29
Deskorolka mini - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Deskorolka mini
Mega Creative
NiedostępnyBrak

Pozwól swojemu dziecku rozwinąć zdolności ruchowo-myślowe oraz popracować nad zdolnościami manualnymi i wyobraźnią. Mini deskorolka Mega Creative zapewni każdemu nie lada gratkę podczas zabawy! Idealny sposób na stres, świetne zajęcie dla niespokojnych dłoni. Zawartość zestawu: deskorolka, 8 x wymienne kółka, 2 x krótkie śrubki, 4 x długie śrubki, śrubokręt. Wymiary opakowania: 14.0 x 19.0 x 2.0 cm

5,50 zł
4,13 zł

Rabat 24,9%
oszczędzasz 1,37 zł

30
Ten jeden jedyny - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ten jeden jedyny
Dostępny4 szt.

Nie goni się króliczka, który nie ucieka… Powieść ukazuje przeplatające się ze sobą historie miłosne kilu przyjaciółek. Bohaterkami są trzy dziewczyny; każda z nich inaczej wyobraża sobie miłość swojego życia, innymi drogami dąży do szczęścia, w odmienny sposób próbuje rozwiązywać swoje sercowe problemy – od zaczytywania się w poradnikach, przez wizyty u psychologów, aż po… magiczne zaklęcia. A może istnieje po prostu jeden, sprawdzony, od zawsze wbudowany w ludzką naturę mechanizm dobierania się w pary? Może wystarczy po prostu naturalny, zdrowy instynkt? Nawet jeśli autorce nie uda się znaleźć odpowiedzi, lektura tej nieco ironicznej i pełnej humoru książki z pewnością wzbudzi w czytelniczkach liczne refleksje. Danuta Noszczyńska – plastyczka, reżyserka, twórczyni amatorskich teatrów Azet i Amarant, absolwentka krakowskiego liceum plastycznego oraz Wydziału Filozoficznego UJ. Opublikowała książki: Historia nie Magdaleny, Blondynka moralnego niepokoju, Hormon nieszczęścia, Mogło być gorzej, Kufer babki Alicji, Luizę pilnie sprzedam, Pod dwiema kosami, czyli przedśmiertne zapiski Żywotnego Mariana, Wszystkie życia Heleny P., Harpia (trzy ostatnie nagrodzone na Festiwalu Literatury Kobiet „Pióro i Pazur”), Farbowana blondynka, Zła miłość, Futra, perły i łzy jak piołun gorzkie, Nieświęta rodzina, Zobaczyć gdzie indziej i Nigdy nie jest za daleko.

37,00 zł
27,75 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 9,25 zł

31
Akademia maluszka. Zwierzęta w lesie - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Akademia maluszka. Zwierzęta w lesie
Dostępny40 szt.

Zapraszamy na spotkanie z mieszkańcami lasu! W książeczce maluszek zobaczy, jak wyglądają leśne zwierzęta i pozna ich nazwy. Ładnie zilustrowana i bezpieczna w użyciu książeczka to doskonała propozycja na pierwszą lekturę dla małych rączek. Czytaj, oglądaj, poznawaj świat!

7,00 zł
5,60 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 1,40 zł

32
Zwierzątka morskie w wanience, 5 sztuk - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zwierzątka morskie w wanience, 5 sztuk
Tullo
Dostępny21 szt.

Zestaw z wanienką i 5 morskimi zwierzątkami to piękna, kolorowa i bezpieczna zabawka. Pięć piszczących zwierzątek w różnych kolorach sprawi, że Twoje dziecko będzie uwielbiało wspólne kąpiele! Zabawki kąpielowe są: • ręcznie malowane, • łatwe do schwytania, • bezpieczne dla Twojego dziecka: nie zawierają szkodliwych dla maluchów BPA i ftalanów, • polskim produktem, • odpowiednie dla dzieci: od 3, miesiąca życia. Co zyskuje twoje dziecko: • zachęcają do zabawy: wyraziste kolory i ciekawe wzory, • wielkość i kształt zabawki dostosowany jest do małej rączki dziecka, • rozwijają zręczność dziecka poprzez nabieranie i wyciskanie wody, • bezpieczne dla Twojego dziecka: nie zawierają szkodliwych BPA i ftalanów, • sprawiają, że kąpiel staje się miłym doświadczeniem, • różnorodna kolorystyka i kształty zachęcają do zabawy.

34,10 zł
28,99 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 5,11 zł

33
Szczoteczka-gryzaczek z ogranicznikiem silikonowa, różowa - Mama i dziecko
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Szczoteczka-gryzaczek z ogranicznikiem silikonowa, różowa
canpol Babies
Dostępny29 szt.

Silikonowa szczoteczka-gryzaczek z ogranicznikiem doskonale sprawdzi się jako pierwsza szczoteczka dla twojego maluszka. Gdy odpowiednio wcześnie zaczniesz wprowadzać malcowi właściwe nawyki higieniczne, będą one dla niego czymś oczywistym w późniejszym życiu. Silikon, z którego szczoteczka została wykonana, jest na tyle miękki, że nie podrażnia buzi maluszka. Delikatne wypustki na końcówce pozwolą rozmasować zmęczone ząbkowaniem dziąsełka oraz wyczyścić pierwsze ząbki. Szeroki kołnierz zapobiega zbyt głębokiemu włożeniu szczoteczki do buzi dziecka, dzięki czemu szczoteczka może także pełnić rolę gryzaczka. Jeśli schłodzisz ją w lodówce przed podaniem dziecku, chłód delikatnie znieczuli dziąsła.

17,20 zł
14,62 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 2,58 zł

34
Puzzle 1500 elementów. Coastal Living - Puzzle
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 1500 elementów. Coastal Living
Castorland, 1500 elementów
Dostępny32 szt.

Układanie puzzli to twórcza rozrywka bez względu na wiek.Rozwija spostrzegawczość, uczy wytrwałości i ćwiczy koncentrację. Jest wyzwaniem, z którym można zmagać się w pojedynkę lub w większym gronie. Cechy produktu: • wysoka jakość nadruku, • idealnie dopasowane elementy, • różnorodność kształtów, • wykonane z tektury o zwiększonej grubości, • odporne na zginanie. Rozmiar obrazka po ułożeniu: 68.0 x 47.0 cm Rozmiar opakowania: 35.0 x 25.0 x 5.0 cm

27,52 zł
21,47 zł

Rabat 22,0%
oszczędzasz 6,05 zł

35
Język angielski w krzyżówkach - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
10,99 zł
8,79 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 2,20 zł

36
Akademia maluszka. Zwierzęta na łące - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Akademia maluszka. Zwierzęta na łące
Dostępny50 szt.

Zapraszamy na spotkanie z mieszkańcami łąki! W książeczce maluszek zobaczy, jak wyglądają zwierzęta mieszkające na łące i pozna ich nazwy. Ładnie zilustrowana i bezpieczna w użyciu książeczka to doskonała propozycja na pierwszą lekturę dla małych rączek. Czytaj, oglądaj, poznawaj świat!

8,00 zł
6,40 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 1,60 zł

37
Siostry Jutrzenki. Tom 3. Szpulki losów. Audiobook - Audiobooki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Siostry Jutrzenki. Tom 3. Szpulki losów. Audiobook
Renata Kosin, StoryBox
Dostępny5 szt.

Historia o tym, że dobro zawsze wraca tam, skąd wzięło swój początek. Siostry Jutrzenki to historia szlacheckiej rodziny, tocząca się od połowy XIX wieku do czasów współczesnych. Losy przodków i ich współczesnych potomków przeplatają się ze sobą, a to, co wydawało się bez znaczenia, staje się istotne. Życie mieszkańców dworu w Przytulisku upływa pod znakiem zmian i miłosnych perypetii, które dla jednych skończą się szczęśliwie, dla innych nie. Uczuciowe rozterki i inne życiowe zawirowania nie ominą też Michaliny. Wszystko się jednak uspokoi, gdy do jej rąk trafią trzy rodzinne talizmany: srebrny wisior, guzik od kurtki Napoleona i tajemniczy zwitek lnianej przędzy. Stanowią dla niej rodzinną pamiątkę, lecz nie wierzy zbytnio w ich cudowną moc. Mimo to, zgodnie z rodzinną tradycją, przekazuje dwa pierwsze dalej, natomiast ostatni zostawia sobie. Wkrótce zostanie poddana największej i najtrudniejszej życiowej próbie. Wtedy w sekrecie lnianych nitek dostrzeże ostatnią szansę na ratunek dla siebie i swojego dziecka.

29,95 zł
23,96 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 5,99 zł

38
Dzielny Oczak - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dzielny Oczak
Dostępny224 szt.

Dzielna jest Zezia, dzielny jest jej młodszy brat zwany Oczakiem. Cała rodzina Zezików daje radę, co wcale nie oznacza, że wszystko zawsze jest spoko. Miało być pięknie, wyjazd na obóz harcerski to świetny początek wakacji. Ale to także doskonała okazja dla pecha, który zmieni idealne plany w katastrofę. Na szczęście trafiło na Franka, chłopca, który się nie poddaje. Dzielny Oczak to szósta książka cyklu o rodzinie Zezi. Tym razem historię poznamy z perspektywy bystrego chłopca. Zezię w kolejnej dziecięcej przygodzie zastąpił młodszy brat Franek... Będzie się działo!

36,90 zł
27,31 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 9,59 zł

39
Królowa lalek - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Królowa lalek
Dostępny4 szt.

Młoda kobieta po kłótni z mężem wychodzi nocą z przyjęcia. Po kilku godzinach zostaje znaleziona martwa przy trójmiejskiej obwodnicy, ze zmasakrowaną połową twarzy... Śledztwo prowadzi dwóch oficerów policji: podkomisarz Damian Paczulski i komisarz Sławomir Kruk. Po szeregu podjętych działań wydaje się, że zagadkę rozwiązano – znaleziono zarówno motyw, jak i sprawcę. Niespodziewanie na jaw zaczynają jednak wychodzić szczegóły, które grono znajomych ofiary oraz przebieg zdarzenia stawiają w nowym świetle. Rozwikłanie sprawy utrudnia fakt, że Kruk i Paczulski toczą ze sobą zimną wojnę. Nie wiedzą, że znajdą się w sytuacji, w której życie jednego będzie zależeć od lojalności drugiego.

38,99 zł
28,07 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 10,92 zł

40
Ciastolina, kasa sklepowa z dźwiękiem - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyprzedaż
Ciastolina, kasa sklepowa z dźwiękiem
Play-Doh, Hasbro
Dostępny2 szt.

Dzieci mogą bawić się w sklepikarza w stylu Play-Doh na klasycznej kasie! Za pomocą ręcznego skanera wytłaczaj kod kreskowy, a następnie „zeskanuj” go w kasie fiskalnej wydającej dźwięki. Wyciśnij z ciastoliny kartę kredytową, banknoty i monety i umieść je w szufladzie kasy. Szuflada naprawdę się otwiera i zamyka. Wydrukuj paragon i włóż go do torby z zakupami. W zestawie 5 foremek w kształcie artykułów spożywczych, foremka-portfel, koszyk na zakupy, torba i 4 standardowe tuby Play-Doh. Baterie nie są dołączone. Zawartość zestawu: • 4 tuby z ciastoliną Play-Doh, • kasa fiskalna z otwieraną szufladą i efektem dźwiękowym, • skaner, • koszyk na zakupy, • torba na zakupy, • 5 foremek w kształcie artykułów spożywczych, • foremka-portfel, • nożyk, • wałek. Zasilanie: 2 baterie AA (brak w zestawie) Wymiary opakowania: 22.0 x 28.0 x 7.0 cm

105,54 zł
80,21 zł

Rabat 24,0%
oszczędzasz 25,33 zł

41
Dżinsy i koronki - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dżinsy i koronki
Dostępny18 szt.

Bess Samson pochodzi z bogatego domu, ale zawsze darzyła uczuciem Cade'a Hollistera, szorstkiego kowboja z sąsiedztwa. Ignorując ostrzeżenia matki, aby trzymała się od niego z daleka, Bess próbowała zdobyć serce Cade’a. On jednak odrzucił jej względy, boleśnie ją tym raniąc. Choć Bess dorastała w cieniu upokorzenia, nigdy nie straciła nadziei. Cade potajemnie ubóstwia Bess, lecz żywi pogardę dla bogactwa Samsonów. Kiedyś ich rodziny łączyła przyjaźń, potem mroczne sekrety i skandal je poróżniły. Od tamtej pory Samsonowie stale wypominają Cade’owi jego pochodzenie. Stając w obliczu tragedii, która omal nie kosztowała Bess życia, dumny Cade w końcu jednak się przełamuje i postanawia walczyć o miłość, którą zawsze nosił w sercu.

38,99 zł
28,07 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 10,92 zł

42
Po polsku? Tak! Elementarz dla cudzoziemców do nauki języka polskiego - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Po polsku? Tak! Elementarz dla cudzoziemców do nauki języka polskiego
Dostępny6 szt.

„Po polsku? Tak!” to seria przeznaczona dla dzieci uczących się języka polskiego jako drugiego rozpoczynających edukację wczesnoszkolną. Może być wykorzystywana na zajęciach grupowych i indywidualnych. W skład serii wchodzą elementarz i dwa zeszyty ćwiczeń, do wszystkich części dołączone są płyty z nagranymi dialogami, tekstami i piosenkami. Całość w sposób kompleksowy pozwala na ćwiczenie wszystkich sprawności językowych: słuchania, mówienia, czytania i pisania. Atrakcyjna szata graficzna i ciekawe ilustracje inspirują do podejmowania rozmów na tematy bliskie dzieciom, czemu służy odpowiedni dobór słownictwa z zakresu różnych kręgów tematycznych (np. pierwsze kontakty, przybory szkolne, jedzenie, wygląd, czynności wykonywane w domu, w szkole, latem, zimą) powiązanych z określonymi zagadnieniami gramatycznymi.

29,90 zł
24,52 zł

Rabat 18,0%
oszczędzasz 5,38 zł

43
Śladem zbrodni - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Śladem zbrodni
Dostępny3 szt.

Nikt nigdy nie miał poznać tej tajemnicy… Przez dwadzieścia lat śmierć jej rodziców, agentów brytyjskiego wywiadu, otaczała zmowa milczenia. Gdy Beryl Tavistock wreszcie przypadkowo poznaje przebieg dramatycznych wydarzeń, przeżywa szok. Ojciec brutalnie zamordował matkę, a następnie popełnił samobójstwo? Oboje byli komunistycznymi szpiegami? Nie może w to uwierzyć. Postanawia odkryć, co stało się naprawdę. Śledztwo rozpoczyna w Paryżu, gdzie przed laty wydarzyła się tragedia. Z bratem i zaprzyjaźnionym agentem CIA wpada w sam środek szpiegowskiej afery i bezwzględnej gry służb. Nie zdaje sobie sprawy, że szukając prawdy, wydaje na siebie wyrok śmierci…

36,99 zł
26,63 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 10,36 zł

44
Czyj to głos? Pojazdy. Tyr, tyr! - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Czyj to głos? Pojazdy. Tyr, tyr!
Dostępny54 szt.

Jak miauczy kotek? Jakie dźwięki wydaje pociąg? Maluchy naśladują usłyszane dźwięki i w ten sposób przygotowują się do mówienia. Odpowiedni dla dzieci format oraz piękne fotografie zachęcą je do zabawy z książeczką.

7,00 zł
5,60 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 1,40 zł

45
Liczydło, mix wzorów - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Liczydło, mix wzorów
Mega Creative, Mega Creative - Import
Dostępny1 szt.

Zalety produktu: • niezbędny w pierwszych krokach liczenia, • kolorowe koraliki zachęcają dziecko do nauki liczenia. Liczydło składa się z 10-rzędów kolorowych koralików. Zostało wykonane z plastiku i metalu. Kolorowe zdobienie zachęcają dzieci do nauki oraz wykorzystania liczydła podczas zabawy. Rozmiar produktu: 19.0 x 17.0 x 1.0 cm Uwaga! Mix wzorów. Wzór wysyłany losowo. Cena dotyczy 1 sztuki.

12,90 zł
9,68 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 3,22 zł

46
Jak mówić, by nas słuchano. Psychologia pozytywnej komunikacji. Audiobook - Audiobooki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Jak mówić, by nas słuchano. Psychologia pozytywnej komunikacji. Audiob...
Iwona Majewska-Opiełka, StoryBox
Dostępny8 szt.

Znana i ceniona autorka oraz jedna z najciekawszych postaci rynku szkoleniowego, Iwona Majewska-Opiełka, tym razem dzieli się z nami wiedzą na temat skutecznej komunikacji. Autorka w przystępny sposób zgłębia tajniki interesującego sposobu mówienia i wyjaśnia, jak sprawić, by nasz przekaz nie nużył odbiorcy. Zwraca też uwagę słuchacza na to, że ważne jest nie tylko to, jak się mówi, ale również to, jak się słucha innych osób. Audiobook ten to nieoceniona pomoc dla wszystkich, którzy pragną opanować bądź udoskonalić swoje zdolności oratorskie, na przykład szkoleniowców czy wykładowców.

30,00 zł
24,00 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 6,00 zł

47
Książę. Audiobook - Audiobooki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Książę. Audiobook
Książę, StoryBox
Dostępny4 szt.

Najsłynniejsze dzieło Niccolò Machiavellego, jedna z najważniejszych pozycji w dziejach filozofii politycznej, źródło doktryny politycznej zwanej makiawelizmem, poradnik strategii utrzymania władzy. Przy czym jest to cel nadrzędny, który usprawiedliwia podejmowanie działań nieetycznych o tyle, o ile okazały się one skuteczne w jej utrzymaniu. Machiavelli, wyjaśniając swoje motywy, stwierdza: „Moim zamiarem jest pisać rzeczy użyteczne dla tego, kto je rozumie, przeto o wiele bardziej właściwym wydaje mi się iść za prawdą rzeczywistą zdarzeń niż za jej wyobrażeniem. Wielu wyobrażało sobie takie republiki i księstwa, jakich w rzeczywistości ani się nie widzi, ani się nie zna; wszak sposób, w jaki się żyje jest tak różny od tego, w jaki się żyć powinno, że ten, kto chce postępować tak, jak się powinno postępować, a nie tak, jak się postępuje, gotuje raczej swoją klęskę, niż zapewnia panowanie.” Jest dla niego oczywiste, że polityka oderwała się od etyki, a „człowiek, który w każdym swym postępku zdecydowany jest przestrzegać zasad dobra, musi nieuchronnie zginąć wśród tylu, którzy nie są dobrymi”.

29,95 zł
23,96 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 5,99 zł

48
Puzzle 1000 elementów. Bukiet kwiatów - Puzzle
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 1000 elementów. Bukiet kwiatów
Castorland, 1000 elementów
Dostępny28 szt.

Układanie puzzli to twórcza rozrywka bez względu na wiek.Rozwija spostrzegawczość, uczy wytrwałości i ćwiczy koncentrację. Jest wyzwaniem, z którym można zmagać się w pojedynkę lub w większym gronie. Cechy produktu: • wysoka jakość nadruku, • idealnie dopasowane elementy, • różnorodność kształtów, • wykonane z tektury o zwiększonej grubości, • odporne na zginanie. Rozmiar obrazka po ułożeniu: 68.0 x 47.0 cm Rozmiar opakowania: 35.0 x 25.0 x 5.0 cm

26,71 zł
20,83 zł

Rabat 22,0%
oszczędzasz 5,88 zł

49
Emilia Przecinek. Tom 2. Życie na wynos. Audiobook - Audiobooki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Emilia Przecinek. Tom 2. Życie na wynos. Audiobook
Olga Rudnicka, StoryBox
Dostępny3 szt.

Do niedawna serdecznie się nienawidziły, i mimo zawieszenia broni – kłótnie pozostały trwałym elementem ich życia. Emilia Przecinek, znana autorka powieści dla kobiet, w wieku czterdziestu lat zostaje rozwódką z dwójką nastoletnich dzieci, kredytem hipotecznym do spłacenia oraz matką i teściową na karku. Dzieci nalegają, żeby chodziła na randki, a obie starsze panie, no cóż, jak to one, włażą z butami, gdzie tylko się da. W takiej sytuacji można albo załamać się nerwowo, albo popełnić morderstwo. Mimo niesprzyjających okoliczności Emilia postanawia odmienić swoje życie. Nie jest to łatwe, gdyż mężczyźni, których spotyka, absolutnie nie przypominają wspaniałych bohaterów jej powieści. Pech chce, że teściowa pisarki łamie nogę. Unieruchomiona na wózku, zaczyna obserwować sąsiadów, co okazuje się zajęciem na pełen etat, a nawet dwa, gdyż nie wszystko można zobaczyć przez okno, niektóre rzeczy trzeba podsłuchać. Przed wścibskimi staruszkami nic się nie ukryje. Ani kochanka o czerwonych włosach, ani skłonna do awantur żona, ani leżący w piwnicy trup, którego znajduje Emilia.

30,00 zł
24,00 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 6,00 zł

50
To się liczy! 2. Matematyka. Podręcznik dla branżowej szkoły pierwszego stopnia - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
To się liczy! 2. Matematyka. Podręcznik dla branżowej szkoły pierwszeg...
Dostępny1558 szt.

Numer dopuszczenia: 967/2/2020 Podręcznik pokazuje uczniowi, że umiejętności matematyczne są wykorzystywane w różnych dziedzinach życia: • przedstawia praktyczne wykorzystanie matematyki dzięki licznym nawiązaniom do różnych zawodów, o których mowa w zadaniach i lekcjach branżowych oraz w elementach „To się liczy!”, • przybliża zagadnienia z życia codziennego, takie jak wypełnianie formularzy PIT, obliczanie zysku w firmie czy stosowanie skali na planach mieszkań, • pokazuje zastosowanie różnorodnych i przydatnych obliczeń rachunkowych, • rozwija matematyczne zainteresowania uczniów dzięki dodatkowym zadaniom kształcącym różne umiejętności matematyczne, zamieszczonym na końcu podręcznika w zbiorze zadań, • wprowadza w świat logiki matematycznej dzięki elementowi „To jest dowód”, • ułatwia uczenie się dzięki atrakcyjnej szacie graficznej, przejrzystemu układowi treści oraz dużej liczbie wykresów, tabel i rysunków geometrycznych, • umożliwia utrwalanie wiedzy za pomocą zestawów powtórzeniowych na końcu każdego rozdziału, • jest dostosowany do percepcji ucznia dzięki zastosowanym rozwiązaniom dydaktycznym, m.in.: treściom podzielonym na krótkie rozdziały, stałej, uporządkowanej strukturze każdego tematu, przykładom rozwiązanym krok po kroku i skorelowanym z nimi ćwiczeniom, odpowiedziom do zadań.

49,50 zł
43,07 zł

Rabat 13,0%
oszczędzasz 6,43 zł

Wróć do góry