hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Książki - wyszukiwanie
Książki
Zabawki
Puzzle
Gry planszowe
Audiobooki
Muzyka
Filmy

Kalendarz premier z dnia 2020.06.16

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli we wtorek 16 czerwca 2020 roku. Na pierwszym miejscu znajduje się English File 4E Advanced WB + key OXFORD (praca zbiorowa), na drugim Memo. Milusińscy (Clementoni). Kolejny produkt to Klej magiczny 12g Miraculum 2szt (Beniamin) oraz Papier ksero A4/250ark. kolor mix (Beniamin).
1
English File 4E Advanced WB + key OXFORD - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
English File 4E Advanced WB + key OXFORD
Dostępny45 szt.

English File to wyjątkowo komunikatywny kurs, który sprawia, że uczniowie chcą mówić po angielsku i mają dużo do powiedzenia na każdej lekcji.Równowaga gramatyki, słownictwa, wymowy i rozwoju sprawności językowych buduje pewność siebie uczniów i słuchaczy.Słuchacze i lektorzy mają wygodny dostęp do dużej ilości materiałów dodatkowych, jak np. nagrania audio, filmy, karty pracy do kopiowania, ćwiczenia interaktywne i wiele innych, zgromadzonych w jednym miejscu online.

85,50 zł
76,95 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 8,55 zł

5 osób kupiło
2
Memo. Milusińscy - Gry planszowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Memo. Milusińscy
Clementoni, od 3 lat
Dostępny131 szt.

Klasyczna, zabawna gra memo z ulubionymi postaciami. Pomaga rozwijać pamięć, zmysł obserwacji i kojarzenia. Celem gry jest dopasowanie par za pomocą pamięci wizualnej. Zwycięzcą jest gracz, który dopasuje większą ilość par. Zawiera 48 kart memo (24 pary)

20,03 zł
17,99 zł

Rabat 10,2%
oszczędzasz 2,04 zł

5 osób kupiło
3
Klej magiczny 12g Miraculum 2szt - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Klej magiczny 12g Miraculum 2szt
Beniamin
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.02.01

Klej magiczny 12g, 2 sztuki na blistrze. Klej jest elastyczny i przezroczysty po wyschnięciu.

9,10 zł
8,99 zł
Powiadomienie

Rabat 1,2%
oszczędzasz 0,11 zł

4 osoby kupiły
4
Papier ksero A4/250ark. kolor mix - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Papier ksero A4/250ark. kolor mix
Beniamin
Dostępny9 szt.

Papier ksero w foramcie A4, 250 kartek. Mix kolorów w środku.

33,70 zł
32,02 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,68 zł

4 osoby kupiły
5
Techniki szycia odzieży - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Techniki szycia odzieży
Dostępny43 szt.

Publikacja stanowi kompendium wiedzy na temat szycia. Prezentuje przegląd technik wykonywania elementów odzieży i ich montaż, rysunki modelowe, techniczne i przekroje szwów oraz propozycje modelowe na dolną i górną część ciała. Opisane techniki szycia można stosować w szyciu miarowym i dla potrzeb własnych. Są one estetyczne i stosunkowo łatwe w sposobie wykonania. Wiadomości zawarte w publikacji mogą być wykorzystane w szkole na zajęciach praktycznych jak i w pracowni konfekcjonowania.

54,00 zł
49,68 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 4,32 zł

4 osoby kupiły
6
Barbie Dreamhouse Adventures. Domek Barbie - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Barbie Dreamhouse Adventures. Domek Barbie
Dostępny1 szt.

Barbie zaprasza i chce pokazać ci swój dom od parteru aż po strych. Rozejrzyj się swobodnie, odwiedź sypialnię, kuchnię, rozgość się w salonie. Gdy już poczujesz się, jak u siebie, przygotuj dom Barbie na różne okazje: wklejaj meble, dodatki, mieszkańców i ich wyjątkowych gości. W książce znajdziesz ciekawe zadania i mnóstwo kolorowych naklejek. Wspaniała zabawa gwarantowana!

17,00 zł
13,99 zł

Rabat 17,7%
oszczędzasz 3,01 zł

4 osoby kupiły
7
Łyżeczka silikonowa, zielona - Mama i dziecko
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Łyżeczka silikonowa, zielona
Akuku
Dostępny59 szt.

Elastyczna, miękka i przyjazna dla delikatnych dziąseł niemowlaka. Silikonowa końcówka chroni delikatne i wrażliwe dziąsła Twojego dziecka oraz ułatwia wydobycie pokarmu ze słoiczków. Kształt łyżeczki umożliwia dokładne wybranie pokarmu ze słoiczków, a długa rączka ułatwia karmienie. Idealna również podczas nauki samodzielnego jedzenia. Wykonana z bezpiecznych materiałów przeznaczonych do kontaktu z żywnością. Produkt całkowicie wolny od bisfenolu A (0% BPA). Długość łyżeczki: ok. 16.5 cm

10,30 zł
8,99 zł

Rabat 12,7%
oszczędzasz 1,31 zł

5 osób kupiło
8
ABC sprawozdań finansowych. Jak je czytać, interpretować i analizować, wydanie 5 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
ABC sprawozdań finansowych. Jak je czytać, interpretować i analizować,...
Dostępny42 szt.

Sprawozdanie finansowe jest produktem prowadzonej przez przedsiębiorstwo rachunkowości. Stanowi ono podstawowe źródło informacji o sytuacji majątkowo-finansowej oraz rentowności podmiotu gospodarczego. Obecnie stale rośnie zapotrzebowanie na rzetelną informację księgową. Zatem należy szczególną uwagę poświęcić prawidłowości prowadzenia ksiąg rachunkowych oraz sporządzania sprawozdań finansowych. Podstawowym celem niniejszego opracowania jest przedstawienie zasad budowy, sporządzania oraz interpretacji elementów sprawozdania finansowego, a mianowicie: wprowadzenia do sprawozdania finansowego, bilansu, rachunku zysków i strat, dodatkowych informacji i objaśnień, rachunku przepływów pieniężnych, a także zestawienia ze zmian kapitału (funduszu) własnego. Dzięki tej książce zdobędziesz nie tylko wiedzę, ale również praktyczne umiejętności przydatne w życiu zawodowym, do których należą: • sporządzanie sprawozdania finansowego, • „czytanie" informacji zawartych w sprawozdaniu finansowym i ich wykorzystanie w podejmowaniu decyzji.

66,00 zł
53,46 zł

Rabat 19,0%
oszczędzasz 12,54 zł

4 osoby kupiły
9
Puzzle 104 elementy. Super color. Psi Patrol - Puzzle
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 104 elementy. Super color. Psi Patrol
Clementoni, 104
Dostępny505 szt.

Puzzle Super color Clementoni towarzyszą dziecku w każdej fazie jego wzrostu, pomagając mu rozwijać zręczność manualną i zmysł obserwacji. Jakość materiałów i wyjątkowa technika druku gwarantują, że ilustracje będą zawsze piękne, żywe i błyszczące, a zabawa nigdy się nie znudzi. Wymiary układanki: 48.5 x 33.5 cm

14,90 zł
13,99 zł

Rabat 6,1%
oszczędzasz 0,91 zł

3 osoby kupiły
10
Solutions Gold. Advanced. Workbook z kodem dostępu do wersji cyfrowej (e-Workbook) - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Solutions Gold. Advanced. Workbook z kodem dostępu do wersji cyfrowej ...
Dostępny146 szt.

Czteroczęściowy kurs dla szkół ponadpodstawowych (Pre-Intermediate, Intermediate,Upper-Intermediate i Advanced), przygotowujący do matury na poziomie podstawowymi rozszerzonym, dla uczniów po gimnazjum i 8-klasowej szkole podstawowej.

98,00 zł
88,20 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 9,80 zł

3 osoby kupiły
11
Blender. Podstawy modelowania. Praktyczne wprowadzenie do modelowania w programie Blender - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Blender. Podstawy modelowania. Praktyczne wprowadzenie do modelowania ...
Dostępny1 szt.

Blender to jeden z najpopularniejszych programów do tworzenia modeli trójwymiarowych. Udostępnia zaawansowane funkcje w zakresie modelowania i animacji 3D, rozbudowany zestaw efektów specjalnych, narzędzia do renderowania oraz silnik graficzny do tworzenia gier. Program ten ma oryginalny, wygodny interfejs użytkownika, a także umożliwia eksportowanie przygotowanych obiektów do formatów używanych w innych pakietach, takich jak 3ds czy Maya. Co ciekawe, Blender jest całkowicie bezpłatny, dlatego często używa się go do przygotowywania reklam telewizyjnych, a nawet gier komputerowych. Książka Blender. Podstawy modelowania to przystępne wprowadzenie do modelowania obiektów trójwymiarowych. Tworząc krok po kroku kompletny model ludzkiej głowy, poznasz najważniejsze funkcje Blendera oraz nauczysz się z nich korzystać. Dowiesz się również, jak przygotować program do pracy, wykonywać podstawowe operacje na obiektach i siatkach oraz tworzyć tekstury i nakładać je na modele. Na płycie dołączonej do książki znajdują się nie tylko przykładowe modele, ale także pakiety instalacyjne programów Blender i GIMP, dzięki czemu będziesz mógł od razu rozpocząć naukę.

59,00 zł
41,30 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 17,70 zł

3 osoby kupiły
12
Jedz zgodnie z grupą krwi - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Jedz zgodnie z grupą krwi
Dostępny228 szt.

Grupy krwi powstawały w określonych momentach rozwoju naszego gatunku, a ich celem było lepsze dostosowanie człowieka do zmieniających się rodzajów żywności. Każda z grup związana jest więc z określonym typem pożywienia. Istnieją pokarmy, które różni ludzie o różnych grupach krwi przyswajają lepiej lub gorzej. Organizm odkłada w postaci rezerw tłuszczowych te rodzaje pożywienia, które trudniej mu przetworzyć. Z drugiej strony występują też silne reakcje odrzucające, zachodzące we krwi na skutek uaktywnienia się przeciwciał, na przykład przez kontakt z białkami mleka krowiego lub pszenicy, które mogą doprowadzić do wychudzenia. Poradnik ten, opracowany na podstawie wieloletnich badań, pomoże czytelnikom wybrać odpowiedni dla ich grupy krwi sposób odżywiania się, a dzięki temu poprawić stan swojego zdrowia i samopoczucie, a także uzyskać optymalną masę ciała.

29,99 zł
21,59 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 8,40 zł

3 osoby kupiły
13
Szczotka do czyszczenia butelek i smoczków z gąbką, miś, mix kolorów - Mama i dziecko
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Szczotka do czyszczenia butelek i smoczków z gąbką, miś, mix kolorów
Akuku
Dostępny33 szt.

Zestaw specjalnie zaprojektowanych szczotek (duża i mała) do dokładnego mycia butelek i smoczków. Pozwalają na precyzyjne usuwanie zabrudzeń w trudno dostępnych miejscach. Większa szczotka wyposażona jest dodatkowo w gąbkę, ułatwiającą dokładniejsze umycie wnętrza butelki. Wykonane z bezpiecznych materiałów. Uwaga! Mix kolorów. Towar wysyłany losowo. Cena dotyczy 1 szt.

6,50 zł
5,99 zł

Rabat 7,8%
oszczędzasz 0,51 zł

3 osoby kupiły
14
Gold Experience 2ed B1 WB PEARSON - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Gold Experience 2ed B1 WB PEARSON
Dostępny2947 szt.

Gold Experience 2ND Edition to druga edycja lubianego przez uczniów i cenionego przez nauczycieli kursu językowego, który perfekcyjnie łączy przygotowanie do międzynarodowych certyfikatów językowych Cambridge English Qualifications z rozwojem wszystkich sprawności językowych.Dobór tematów spójny z zainteresowaniami nastolatków, autentyczny materiał wideo w każdym rozdziale, różnorodność ćwiczeń egzaminacyjnych w formie tradycyjnej i cyfrowej, prezentacje gramatyczne z funkcją edytowania treści to tylko niektóre z wyjątkowych cech nowej edycji kursu.Seria Gold Experience 2ND Edition obejmuje osiem poziomów zaawansowania, dzięki którym nauczyciel ma możliwość precyzyjnego doboru poziomu kursu do umiejętności ucznia. Poziomy A1+, A2+, B2, B2+ i C1 zawierają 100% nowych treści. Pozostałe poziomy A1, A2, B1, B1+ zostały zaktualizowane, a w przypadku poziomów A2 i B1 dostosowane do nowych wymogów egzaminów Key for Schools i Preliminary for Schools.

50,90 zł
45,30 zł

Rabat 11,0%
oszczędzasz 5,60 zł

2 osoby kupiły
15
Liniuszek A5 kratka/linia 2szt - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Liniuszek A5 kratka/linia 2szt
Beniamin
Dostępny8 szt.

Liniuszek w formacie A5, kratka i linia, 2 sztuki w opakowaniu.

4,10 zł
3,99 zł

Rabat 2,7%
oszczędzasz 0,11 zł

2 osoby kupiły
16
Memo. Zwierzęta na farmie - Gry planszowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Memo. Zwierzęta na farmie
Clementoni, od 3 lat
Dostępny7 szt.

Klasyczna, zabawna gra memo z ulubionymi postaciami. Pomaga rozwijać pamięć, zmysł obserwacji i kojarzenia. Celem gry jest dopasowanie par za pomocą pamięci wizualnej. Zwycięzcą jest gracz, który dopasuje większą ilość par. Zawiera 48 kart memo (24 pary)

20,03 zł
17,99 zł

Rabat 10,2%
oszczędzasz 2,04 zł

2 osoby kupiły
17
Mała księżniczka - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mała księżniczka
Dostępny103 szt.

Sara jest ulubienicą pensji panny Minchin. Dobrze wychowana, skromna, pilna i serdeczna, a przede wszystkim bardzo bogata – zamożny ojciec hojnie łoży na utrzymanie ukochanej córki. Aż pewnego dnia prawnik przynosi smutną wiadomość o jego bankructwie i śmierci. Od tej chwili wszystko w życiu Sary się zmienia… Mimo że powieść powstała ponad 100 lat temu, wciąż zachwyca kolejne pokolenia dziewcząt. Doczekała się wielu wydań. Jednak to z ilustracjami Antoniego Uniechowskiego uchodzi za klasyczne. Wielu mamom kojarzy się z czasami, gdy będąc w wieku swoich córek, wzruszały się do łez losem małej Sary.

39,90 zł
29,93 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 9,97 zł

3 osoby kupiły
18
Motywowanie pracowników zróżnicowanych pokoleniowo - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Motywowanie pracowników zróżnicowanych pokoleniowo
Dostępny12 szt.

„(...) Autorka podjęła aktualny i ważny problem dotyczący różnorodności pokoleniowej w aspekcie motywowania, budowania zaangażowania i lojalności pracowników. Problematyka ta jest przedmiotem badań naukowych, ale ma również bardzo ważne znaczenie w praktyce zarządzania. Należy zatem pochwalić autorkę za podjęcie badań i chęć wzbogacenia dorobku naukowego w tym obszarze. (...) Materiał empiryczny, który jest bardzo bogaty, został przetworzony z wykorzystaniem narzędzi statystycznych i ekonometrycznych. Widoczny jest ogromny wkład pracy autorki w przygotowanie tej monografii” – z recenzji prof. zw. dr hab. inż. Marii Wandy Kopertyńskiej, Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu.

88,00 zł
71,28 zł

Rabat 19,0%
oszczędzasz 16,72 zł

2 osoby kupiły
19
Toksyczni mężczyźni - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Toksyczni mężczyźni
Dostępny8 szt.

10 sposobów na rozpoznanie, radzenie sobie i wyleczenie się z mężczyzn, którzy zatruwali Twoje życie. Toksyczne związki mogą się przytrafić każdej kobiecie bez względu na wiek, wykształcenie, stan posiadania czy pozycję społeczną. W tej książce bestsellerowa autorka, ekspert w zakresie mowy ciała i komunikacji, dr Lillian Glass pokazuje, jak rozpoznać, skutecznie sobie poradzić i wyleczyć się z mężczyzny, który cię unieszczęśliwia. Wyodrębnia i szczegółowo opisuje jedenaście toksycznych typów, oferując zarazem proste, lecz rewelacyjne metody radzenia sobie z nimi. Jej doskonałe strategie, oparte na solidnych podstawach psychologicznych, pomogą ci się wyrwać z pułapki nieudanego, destrukcyjnego związku i otworzyć się na odkrycie wspaniałego, nietoksycznego partnera, który będzie cię wspierał i kochał tak, jak na to zasługujesz. Celem tej książki nie jest pognębienie mężczyzn, dr Glass chce ci dać siłę, abyś nigdy więcej nie stała się ofiarą cierpiącą w milczeniu: masz wybór. Bądź realistką, ale miej zasady! Żaden mężczyzna nie jest doskonały. Lecz nawet jeśli ma wady, nie musi to oznaczać, że jest toksyczny. Pamiętaj, że to, co dla jednej kobiety jest nie do zniesienia, inna może z łatwością tolerować. Chodzi o to, by mieć otwarty umysł i nie zamykać się na możliwości, które niesie życie.

39,90 zł
29,93 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 9,97 zł

2 osoby kupiły
20
Kościół ma być przezroczysty - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kościół ma być przezroczysty
Dostępny15 szt.

Ostatnie miesiące pokazały wyraźnie, że potrzebny jest zupełnie inny sposób mówienia o Kościele – o jego słabościach, o sprawach, które wymagają wyjaśnienia, o trudnych momentach jego historii. W najnowszej książce ks. Tadeusz Isakowicz-Zaleski wraz z Tomaszem P. Terlikowskim starają się spojrzeć na rzeczywistość Kościoła XXI wieku obciążonego skandalami seksualnymi, finansowymi i moralnymi. Udowadniają, że można o tym wszystkim rozmawiać otwarcie i z szacunkiem – przede wszystkim z szacunkiem dla prawdy. I raz jeszcze przypominają, że tylko dzięki prawdzie i otwartemu dialogowi, będziemy mogli doświadczyć oczyszczenia.

32,90 zł
24,02 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 8,88 zł

2 osoby kupiły
21
Puzzle 2x60 elementów. Super color. Psi Patrol - Puzzle
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 2x60 elementów. Super color. Psi Patrol
Clementoni, 2x60
Dostępny124 szt.

Puzzle Clementoni charakteryzują się wysoką jakością i nasyceniem kolorów. Bezpieczeństwo układania zapewnia kalandrowany papier odbijający światło, pokryty ekologicznymi farbami spożywczymi. W zestawie 2 układanki, każda po 60 elementów. Wymiary po złożeniu: 27.0 x 19.0 cm

17,99 zł
15,99 zł

Rabat 11,1%
oszczędzasz 2,00 zł

2 osoby kupiły
22
Królestwo anarchii. W poszukiwaniu nowożytnych wyobrażeń o Rzeczypospolitej i jej mieszkańcach - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Królestwo anarchii. W poszukiwaniu nowożytnych wyobrażeń o Rzeczypospo...
Dostępny5 szt.

Książka Jacka Kordela dowodzi, że wizerunek Rzeczypospolitej Obojga Narodów w XVIII w. kształtował się nie tylko samorzutnie, będąc wypadkową trafnych spostrzeżeń i neutralnych ocen. W dużej mierze był efektem świadomych i celowych zabiegów państw postronnych. Zastrzeżenia wobec podstaw ustrojowych, szeroko komentowane zapóźnienia w sferze społecznej, gospodarczej, oświatowej i obyczajowej, a także imputowana Polakom nietolerancja religijna – stanowiły oręż w walce dyplomatycznej i politycznej. Autor analizuje obraz Polski i Polaków popularyzowany w piśmiennictwie oświeceniowych luminarzy (Leibniza, Monteskiusza, Woltera) oraz inne osiemnastowieczne źródła: styryjską tablicę narodów, materiały propagandowe na temat rzezi toruńskiej czy relacje z podróży. Dowodzi, jak osobiste ambicje i często mylne, niezweryfikowane wyobrażenia autorów znajdowały odzwierciedlenie na kartach ich utworów.

50,00 zł
35,50 zł

Rabat 29,0%
oszczędzasz 14,50 zł

1 osoba kupiła
23
Jack Reacher. Nic do stracenia - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Jack Reacher. Nic do stracenia
Dostępny1653 szt.

Reacher chciał tylko napić się kawy… Ale zamiast dzbanka wybornego płynu znalazł kłopoty… Rozpacz i Nadzieja – dwa miasteczka połączone szosą wiodącą przez bezludne, pustynne tereny Kolorado. I przemierzający ją samotnie Jack Reacher, który chce tylko napić się kawy. Rozpacz okazuje się mało gościnnym miejscem; bez żadnego powodu czterech osiłków próbuje wyrzucić go z miasta, a policjanci odstawiają go do granicy stanu i grożą, że jeśli wróci, trafi do aresztu. Nie wiedzą, że Reacherowi lepiej nie grozić. Tak samo, jak lepiej nie powstrzymywać go przed odkryciem czegoś, co ktoś wyraźnie chce ukryć. Zwłaszcza jeśli tym kimś są władze. Bo Reacher nie przepada za władzą. I nie ma nic do stracenia.

38,90 zł
31,12 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 7,78 zł

1 osoba kupiła
24
Gold Experience 2ed A2+ SB + online PEARSON - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Gold Experience 2ed A2+ SB + online PEARSON
Dostępny1535 szt.

Gold Experience 2ND Edition to druga edycja lubianego przez uczniów i cenionego przez nauczycieli kursu językowego, który perfekcyjnie łączy przygotowanie do międzynarodowych certyfikatów językowych Cambridge English Qualifications z rozwojem wszystkich sprawności językowych.Dobór tematów spójny z zainteresowaniami nastolatków, autentyczny materiał wideo w każdym rozdziale, różnorodność ćwiczeń egzaminacyjnych w formie tradycyjnej i cyfrowej, prezentacje gramatyczne z funkcją edytowania treści to tylko niektóre z wyjątkowych cech nowej edycji kursu.Seria Gold Experience 2ND Edition obejmuje osiem poziomów zaawansowania, dzięki którym nauczyciel ma możliwość precyzyjnego doboru poziomu kursu do umiejętności ucznia. Poziomy A1+, A2+, B2, B2+ i C1 zawierają 100% nowych treści. Pozostałe poziomy A1, A2, B1, B1+ zostały zaktualizowane, a w przypadku poziomów A2 i B1 dostosowane do nowych wymogów egzaminów Key for Schools i Preliminary for Schools.

130,90 zł
116,50 zł

Rabat 11,0%
oszczędzasz 14,40 zł

1 osoba kupiła
25
Naklejki na zeszyty. Dżungla, mix wzorów - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Naklejki na zeszyty. Dżungla, mix wzorów
Beniamin
Dostępny85 szt.

Naklejki na zeszyty – a na każdej z nich miejsce na wpisanie imienia, nazwiska i klasy. Opakowanie zawiera dwa arkusze z naklejkami, na każdym znajduje się 10 sztuk naklejek. Wymiary naklejki: 23.0 x 9.0 cm Uwaga! Mix wzorów. Wzór wysyłany losowo.

4,99 zł
1 osoba kupiła
26
Memo. Wodny świat - Gry planszowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Memo. Wodny świat
Clementoni, od 3 lat
Dostępny138 szt.

Klasyczna, zabawna gra memo z ulubionymi postaciami. Pomaga rozwijać pamięć, zmysł obserwacji i kojarzenia. Celem gry jest dopasowanie par za pomocą pamięci wizualnej. Zwycięzcą jest gracz, który dopasuje większą ilość par. Zawiera 48 kart ozdobionych sympatycznymi postaciami z podwodnego świata.

22,56 zł
19,99 zł

Rabat 11,4%
oszczędzasz 2,57 zł

1 osoba kupiła
27
Bory Tucholskie. Szlak kajakowy Brdy. Mapa turystyczna, 1:75 000 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bory Tucholskie. Szlak kajakowy Brdy. Mapa turystyczna, 1:75 000
Dostępny26 szt.

Mapa jednostronna w skali 1:75 000. Prezentuje obszar Borów Tucholskich jednego z największych kompleksów borów sosnowych w Polsce, rozciągającego się w dorzeczu Brdy i Wdy oraz w obrębie Równiny Tucholskiej i Równiny Charzykowskiej. Granice mapy wyznaczają: Wdzydze Tucholskie i Starogard Gdański na północy, Widno i Chojnice na zachodzie, Wierzchucin na południu i Warlubie na wschodzie. Obszar mapy obejmuje: Park Narodowy Bory Tucholskie oraz miasta: Starogard Gdański, Czersk, Tucholę, Chojnice, Koronowo. To teren idealny do uprawiania wszelkich form aktywności turystycznej. Na odwrocie mapy znajdują się: dwie mapy dopełniające w skali 1:75 000 okolic między Gostycynem a Koronowem oraz między Chojnicami, Człuchowem a Przechlewem, plany centrów miast w skali 1:15 000 (Chojnice, Starogard Gdański, Tuchola) oraz dokładny opis szlaku kajakowego Brdy wraz z kilometrażem i schematem. Zaktualizowana w terenie mapa zawiera oczywiście dokładny przebieg spektakularnej sieci szlaków rowerowych Kaszubska Marszruta.

10,90 zł
7,99 zł

Rabat 26,7%
oszczędzasz 2,91 zł

1 osoba kupiła
28
Pick Me Up Off The Floor, CD - Muzyka
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pick Me Up Off The Floor, CD
Norah Jones , Universal Music Polska
Dostępny300 szt.

Zdobywczyni Grammy, kompozytorka, pianistka i wokalistka Norah Jones, wydaje siódmy studyjny album zatytułowany „Pick Me Up The Floor” (Blue Note Records). Pierwszym singlem promującym krążek jest utwór „I’m Alive,” powstały we współpracy z Jeffem Tweedy. Piosenka została napisana przez Jones i Jeffa Tweedy a wyprodukowana przez tego ostatniego. Usłyszymy w niej Jones śpiewającą i grającą na fortepianie, Tweedy towarzyszy wokalistce na gitarze elektrycznej, basowej, akustycznej i basie. Na perkusji Spencer Tweedy. Norah Jones po raz pierwszy pojawiła się na światowej scenie muzycznej wraz z wydanym w lutym 2002 roku albumem „Come Away With Me”, zwanym przez nią „małym nastrojowym nagraniem”, ukazującym wyjątkowy głos, który stał się ogólnoświatowym fenomenem, bezkonkurencyjnym zdobywcą nagród Grammy w 2003 roku. Od tego czasu, Norah otrzymała dziewięć statuetek Grammy i sprzedała 50 milionów płyt. Jej piosenek odsłuchano w streamingu pięć miliardów razy na całym świecie. Wydała serię uznanych przez krytyków i odnoszących sukcesy komercyjne albumów solowych – „Feels Like Home” (2004), „Not Too Late” (2007), „The Fall” (2009), „Little Broken Hearts” (2012) i „Day Breaks” (2016) – jak również tych stworzonych ze swoimi zespołami: The Little Willies, El Madmo czy triem Puss N Boots z Sashą Dobson i Catherine Popper, którego drugi album „Sister” ukazał się w 2020 roku. Album – składanka z 2010 roku „…Featuring Norah Jones” pokazał jej niesamowitą wszechstronność, gromadząc nagrania z artystami tak różnorodnymi, jak Willie Newson, Outkast, Herbie Hancock czy Foo Fighters. Wersja Deluxe zawiera dodatkowo Bonus Tracks: „Street Strangers” + „Tryin’ To Keep It Together” Lista utworów: 1. How I Weep 2. Flame Twin 3. Hurts To Be Alone 4. Heartbroken, Day After 5. Say No More (Norah Jones/Sarah Oda) 6. This Life 7. To Live 8. I'm Alive (Norah Jones/Jeff Tweedy) 9. Were You Watching? (Norah Jones/Emily Fiskio) 10. Stumble On My Way 11. Heaven Above (Norah Jones/Jeff Tweedy)

57,90 zł
56,74 zł

Rabat 2,0%
oszczędzasz 1,16 zł

1 osoba kupiła
29
Jack Reacher. Jutro może zniknąć - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Jack Reacher. Jutro może zniknąć
Dostępny1524 szt.

Są oznaki, które pozwalają rozpoznać zamachowca-samobójcę. Izraelski wywiad sporządził ich listę –dwanaście symptomów. Jack Reacher, jak każdy, kto kiedykolwiek miał do czynienia ze sprawami amerykańskiego bezpieczeństwa narodowego, zna ją na pamięć. Dlatego, jadąc w nocy nowojorskim metrem, zwraca uwagę na kobietę, która wydaje mu się idealną kandydatką na terrorystkę. Kiedy, chcąc zyskać na czasie, próbuje nawiązać z nią rozmowę, nieznajoma wyciąga pistolet i strzela sobie w głowę. Sprawą dziwnego samobójstwa Susan Mark, która – jak się okazuje – pracowała w Pentagonie, interesują się służby bezpieczeństwa. Ale nie tylko. Za informacje, które posiadała, niektórzy są gotowi zabijać. A Reacher staje się ich celem numer jeden.

39,90 zł
31,92 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 7,98 zł

1 osoba kupiła
30
Naklejki na zeszyty dla chłopca - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Naklejki na zeszyty dla chłopca
Beniamin
Dostępny19 szt.

Mix wzorów, towar wysyłany losowo.NAKLEJKI NA ZESZYTY - na każdej naklejce miejsce na wpisanie imienia, nazwiska i klasy. Wysokość: 23 cm; szerokość: 9 cm cm. Dwa arkusze z naklejkami w opakowaniu, na każdym 10 szt. naklejek

4,99 zł
1 osoba kupiła
31
Gold Experience 2ed A1 WB PEARSON - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Gold Experience 2ed A1 WB PEARSON
Dostępny2091 szt.

Gold Experience 2ND Edition to druga edycja lubianego przez uczniów i cenionego przez nauczycieli kursu językowego, który perfekcyjnie łączy przygotowanie do międzynarodowych certyfikatów językowych Cambridge English Qualifications z rozwojem wszystkich sprawności językowych.Dobór tematów spójny z zainteresowaniami nastolatków, autentyczny materiał wideo w każdym rozdziale, różnorodność ćwiczeń egzaminacyjnych w formie tradycyjnej i cyfrowej, prezentacje gramatyczne z funkcją edytowania treści to tylko niektóre z wyjątkowych cech nowej edycji kursu.Seria Gold Experience 2ND Edition obejmuje osiem poziomów zaawansowania, dzięki którym nauczyciel ma możliwość precyzyjnego doboru poziomu kursu do umiejętności ucznia. Poziomy A1+, A2+, B2, B2+ i C1 zawierają 100% nowych treści. Pozostałe poziomy A1, A2, B1, B1+ zostały zaktualizowane, a w przypadku poziomów A2 i B1 dostosowane do nowych wymogów egzaminów Key for Schools i Preliminary for Schools.

50,90 zł
45,30 zł

Rabat 11,0%
oszczędzasz 5,60 zł

1 osoba kupiła
32
Czerń nie zapomina - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Czerń nie zapomina
Dostępny38 szt.

Piąty tom cyklu dark fantasy „Teatr węży”. Znów wkraczacie w świat Zmroczy – przesycony magią, posępny i fascynujący. „Polska fantasy doczekała się kilku znakomitych uniwersów, a świat stworzony przez Agnieszkę Hałas właśnie się do nich zalicza. Żyje, oddycha i krwawi, a my wraz z nim” – Robert M. Wegner, pięciokrotny laureat Nagrody im. Janusza A. Zajdla. Po wydarzeniach na Wyspach Śpiewu Krzyczący w Ciemności przepadł jak kamień w wodę. Poszukują go wszyscy – demony Doliny Śniedzi, srebrna magini Akhania ar Vithanare, młoda wróżbitka Lorraine. Oraz żmij Feren Berilt, który ma swoje ukryte powody. Dolina Śniedzi zrobi wszystko, by zemścić się na Krzyczącym i na Akhanii za pokrzyżowanie planów na archipelagu. Tymczasem w Bel Ingre, stolicy Lossoru, dojrzewa nowa intryga Otchłani. Dolina Rdzy szykuje się do wzniecenia tam epidemii, by zdobyć dziesiątki tysięcy dusz. Kiedy sytuacja w Bel Ingre zaczyna się pogarszać, konsekwencje okazują się groźniejsze, niż ktokolwiek przypuszczał. Czy w sytuacji ogromnego zagrożenia możliwe stanie się współdziałanie między srebrem a czernią?

44,90 zł
33,68 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 11,22 zł

1 osoba kupiła
33
Miękka silikonowa słomka do kubków Flexi Cup i Fun Cup, 2 sztuki - Mama i dziecko
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Miękka silikonowa słomka do kubków Flexi Cup i Fun Cup, 2 sztuki
Nuk
Dostępny5 szt.

Picie ze słomki to doskonała zabawa! Zapasowa słomka do kubka NUK Flexi Cup i NUK Fun Cup: • miękka słomka wykonana z elastycznego, przezroczystego silikonu, • pasuje do kubków NUK Flexi Cup oraz NUK Fun, • dzięki specjalnemu zaworowi w słomce nie zostają żadne resztki płynu, co zapobiega rozlewaniu, • w zestawie 2 sztuki.

24,00 zł
20,64 zł

Rabat 14,0%
oszczędzasz 3,36 zł

1 osoba kupiła
34
Tommee Tippee Butelka Dekorowana 340 ml Boy - Mama i dziecko
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Tommee Tippee Butelka Dekorowana 340 ml Boy
Tommee Tippee
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.01.16

47,50 zł
41,80 zł
Powiadomienie

Rabat 12,0%
oszczędzasz 5,70 zł

1 osoba kupiła
35
Cichy Memoriał. Mapa bieszczadzkich murali Arkadiusza Andrejkowa, 1:55 000 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Cichy Memoriał. Mapa bieszczadzkich murali Arkadiusza Andrejkowa, 1:55...
Dostępny24 szt.

To jedyna taka mapa na rynku, prezentująca, cieszące się wielkim zainteresowaniem (ponad 1,6 mln odsłon na FB) i niezwykłym uznaniem, murale Arkadiusza Andrejkowa, zrealizowane w ramach projektu Cichy Memoriał. Polecając niniejszą mapę, zachęcamy do odkrywania:Wiejskich murali inspirowanych starą fotografią historii dawnych mieszkańców wsi odkrywania mniej znanych zakątków Bieszczad Na mapie prezentacja 35 prac, w tym dokładne lokalizacja adresy współrzędne GPS (QR kod) opisy fotografie Działanie artysty to chęć upamiętnienia mieszkańców tych ziem, stworzenie w przestrzeni wiosek miejsca na znaki pamięci zaświadczające nie o wielkich czynach, ale o życiu codziennym, nie o znanych bohaterach, ale o zwykłych ludziach. To sentymentalna podróż do miejsc z pozoru dobrze nam znanych, a które odkrywać możemy na nowo.

15,90 zł
11,99 zł

Rabat 24,6%
oszczędzasz 3,91 zł

1 osoba kupiła
36
Zapisy Terroru. Tom 9. Represje sowieckie na Kresach 1939-1941 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zapisy Terroru. Tom 9. Represje sowieckie na Kresach 1939-1941
Dostępny33 szt.

Wybór relacji zebranych przez Referat Historyczny i Biuro Dokumentów II Korpusu obejmuje wszystkie główne rodzaje represji stosowane wobec polskich obywateli w Związku Sowieckim. Świadkowie opisują warunki masowych deportacji, aresztowań, przesłuchań i tortur, a także to czego doświadczyli w miejscu zesłania lub odbywania prac przymusowych – w łagrach i specposiołkach rozsianych po terenie całego sowieckiego imperium. Osobiste relacje, wspomnienia, świadectwa stanowią fascynujący zapis konfrontacji polskich obywateli ze stalinowskim, totalitarnym reżimem od 17 września 1939 r. aż po utworzenie Armii Andersa w 1941 r.

42,00 zł
29,82 zł

Rabat 29,0%
oszczędzasz 12,18 zł

1 osoba kupiła
37
English File 4E Advanced WB without key OXFORD - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
English File 4E Advanced WB without key OXFORD
Dostępny37 szt.

English File to wyjątkowo komunikatywny kurs, który sprawia, że uczniowie chcą mówić po angielsku i mają dużo do powiedzenia na każdej lekcji.Równowaga gramatyki, słownictwa, wymowy i rozwoju sprawności językowych buduje pewność siebie uczniów i słuchaczy.Słuchacze i lektorzy mają wygodny dostęp do dużej ilości materiałów dodatkowych, jak np. nagrania audio, filmy, karty pracy do kopiowania, ćwiczenia interaktywne i wiele innych, zgromadzonych w jednym miejscu online.

85,50 zł
76,95 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 8,55 zł

1 osoba kupiła
38
Wojna polsko-ruska pod flagą biało-czerwoną - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wojna polsko-ruska pod flagą biało-czerwoną
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.01.15

Nowe wydanie najbardziej znanej książki Doroty Masłowskiej!Debiutancka powieść Doroty Masłowskiej uchodzi wciąż za wielką polską sensację literacką. Książka ta sprzedała się w ogromnym nakładzie i wzbudziła żywe zainteresowanie zagranicznych wydawców. Autorka w 2002 roku wstrząsnęła polskim życiem literackim bestsellerem, który napisała, przygotowując się do matury. Wojna polsko-ruska pod flagą biało-czerwoną to chłodne spojrzenie na życie zdezorientowanej młodzieży z blokowiska, żyjącej od imprezy do imprezy, w świecie narkotyków, seksu i światopoglądowego nonsensu. Debiutancka powieść młodziutkiej autorki stała się z dnia na dzień zarówno literackim skandalem, jak i kultową książką pokolenia.

32,90 zł
24,68 zł
Powiadomienie

Rabat 25,0%
oszczędzasz 8,22 zł

1 osoba kupiła
39
Księga pytań - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
50,00 zł
36,00 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 14,00 zł

1 osoba kupiła
40
Puzzle 1000 Manarola Cinque Terre Włochy 6000-0786 - Puzzle
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 1000 Manarola Cinque Terre Włochy 6000-0786
Eurographics
Dostępny8 szt.

- wysoka jakość nadruku i precyzja wykonania - idealne dopasowanie elementów - odporne na zginanie - puzzle eliminują odbijanie światła - rozwijają zdolności manualne u dziecka - kształtują wyobraźnię i logiczne myślenie - ilość elementów: 1000 Uwaga! Nieodpowiednie dla dzieci w wieku poniżej 3 lat.

59,99 zł
56,99 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 3,00 zł

1 osoba kupiła
41
Pojemnik na śniadanie No Name Gra - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pojemnik na śniadanie No Name Gra
Beniamin
Dostępny4 szt.

Pojemnik na śniadanie. Wykonany z plastiku – dolna część jednokolorowa, górna – wieczko z wielokolorowym nadrukiem. Zamknięcie plastikowe/zatrzaskowe podwójne na dłuższych bokach. Może służyć również do przechowywania drobiazgów. Nie jest dostosowane do podgrzewania w mikrofalówce, ani do mycia w zmywarce. Wymiary: 18.0 x 14.0 x 6.0 cm

17,70 zł
16,99 zł

Rabat 4,0%
oszczędzasz 0,71 zł

1 osoba kupiła
42
Prawdziwy lekarz będzie za chwilę. Rok z życia stażysty - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Prawdziwy lekarz będzie za chwilę. Rok z życia stażysty
Dostępny768 szt.

Do bólu szczere wspomnienia z pierwszego roku pracy absolwenta medycyny. Historia stawania się lekarzem, wciągająca czytelnika na oddział intensywnej opieki medycznej, do sal pacjentów i pokoi lekarzy, by pokazać drogę od niekompetencji do fachowości, jaką przebywa pewien (każdy?) początkujący medyk. Matt McCarthy marzył, że będzie idealnym lekarzem, potrafiącym dotrzeć do pacjentów, z którymi nikt wcześniej nie nawiązał kontaktu. Jednak gdy nowo przyjęty pacjent niemal umiera na oddziale intensywnej opieki podczas jego pierwszego dyżuru, okazuje się, że nie będzie łatwo. Wizje mistrzostwa szybko ustępują pragnieniom, by po prostu przetrwać w szpitalu, gdzie trudno o pewność siebie, a żadna ilość wiedzy ze studiów nie osłabia przerażenia, jakie budzi konieczność pomocy prawdziwym pacjentom. Szczęśliwy zbieg okoliczności sprawił, że McCarthy znalazł się pod opieką błyskotliwego rezydenta Baio. Okazał się on znakomitym nauczycielem szpitalnego życia, obdarzonym złośliwym poczuciem humoru. McCarthy nauczył się jeszcze więcej od ludzi, którymi się opiekował, w tym od pacjenta, który spędził w szpitalu wiele miesięcy w oczekiwaniu na przeszczep serca. Żaden nauczyciel nie mógł jednak pomóc młodemu lekarzowi, gdy wypadek naraził jego własne zdrowie, wskazując mu w okrutny sposób, jak cienka granica dzieli lekarza od pacjenta. Wspomnienia McCarthyego są zabawne i szczere, pozbawione patosu i zarozumialstwa, a jednocześnie trafnie opisują paradoks procesu stawania się lekarzem: W jaki sposób można ocalać ludzkie życie, jeśli nie ma się w tym żadnej praktyki? „Ta relacja jest tak wciągająca, że w trakcie jej czytania przeszedłem od przyrzeczenia sobie, że nigdy nie pozwolę zbliżyć się do siebie żadnemu stażyście, do zrozumienia, dlaczego proces szkolenia lekarzy wygląda tak, jak wygląda” – „Entertainment Weekly”. „McCarthy daje czytelnikowi brutalnie szczery, często pełen czarnego humoru wgląd w kształtujący go etap jego kariery medycznej fascynujący opis metamorfozy niepewnego własnych umiejętności stażysty w wykwalifikowanego lekarza” – „Discover”. „Czysta przyjemność połączenie rozrywki ze spojrzeniem na nieznany świat” – „USA Today”. „Ten poruszający pamiętnik opisuje burzliwy rok stażu medycznego w Columbia University Medical Center w Nowym Jorku, dwunastomiesięczny maraton, który cechują bardzo szybki proces uczenia się, skrajne emocje oraz chroniczny brak snu. Prawdziwe spojrzenie na to, jak człowiek staje się lekarzem” – Booklist.

39,90 zł
30,72 zł

Rabat 23,0%
oszczędzasz 9,18 zł

1 osoba kupiła
43
Pedagogika ogólna - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pedagogika ogólna
Dostępny15 szt.

Książka Bogusława Śliwerskiego stanowi kolejne potwierdzenie niezwykle wysokiego statusu tego naukowca we współczesnych naukach o edukacji. Stoi – pod każdym względem – na bardzo wysokim poziomie merytorycznym, posiadając przy tym wszystkie te cechy, które charakteryzują dzieła wybitne: oryginalność idei, swobodę i wartkość narracji, integralność wywodów, odwoływanie się do bogatej i reprezentatywnej literatury przedmiotu, erudycyjność, wreszcie mądrą metanarracyjność. […] Jest przy tym dzieło to wspaniałą i udaną próbą potwierdzenia statusu naukowego pedagogiki jako dyscypliny z istoty swojej interdyscyplinarnej, która pozostając na styku idei i rzeczywistości, krystalizuje wiele problemów teoretycznych i społecznych. Jednocześnie podręcznik ten zawiera – bardzo trafną – autorefleksję pedagoga nad tożsamością pedagogiki jako nauki i jako praktyki społecznej, przy jednoznacznym opowiedzeniu się za ideą kulturowego krytycyzmu i orientacją na tworzenie lepszego świata. To także tożsamość, której integralną częścią jest rezygnacja z jakiegokolwiek autorytaryzmu i orientacja na rozwój podmiotowości młodych ludzi”. Z recenzji prof. dr. hab. Zbyszko Melosika

68,00 zł
47,60 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 20,40 zł

1 osoba kupiła
44
Gold Experience 2ed A1 SB + online PEARSON - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Gold Experience 2ed A1 SB + online PEARSON
Dostępny2074 szt.

Gold Experience 2ND Edition to druga edycja lubianego przez uczniów i cenionego przez nauczycieli kursu językowego, który perfekcyjnie łączy przygotowanie do międzynarodowych certyfikatów językowych Cambridge English Qualifications z rozwojem wszystkich sprawności językowych.Dobór tematów spójny z zainteresowaniami nastolatków, autentyczny materiał wideo w każdym rozdziale, różnorodność ćwiczeń egzaminacyjnych w formie tradycyjnej i cyfrowej, prezentacje gramatyczne z funkcją edytowania treści to tylko niektóre z wyjątkowych cech nowej edycji kursu.Seria Gold Experience 2ND Edition obejmuje osiem poziomów zaawansowania, dzięki którym nauczyciel ma możliwość precyzyjnego doboru poziomu kursu do umiejętności ucznia. Poziomy A1+, A2+, B2, B2+ i C1 zawierają 100% nowych treści. Pozostałe poziomy A1, A2, B1, B1+ zostały zaktualizowane, a w przypadku poziomów A2 i B1 dostosowane do nowych wymogów egzaminów Key for Schools i Preliminary for Schools.

130,90 zł
116,50 zł

Rabat 11,0%
oszczędzasz 14,40 zł

1 osoba kupiła
45
Smoczki uspokajające Fun Style, 0-6 m (2 sztuki), mix wzorów - Mama i dziecko
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Smoczki uspokajające Fun Style, 0-6 m (2 sztuki), mix wzorów
Tommee Tippee
Dostępny17 szt.

Smoczki są symetryczne, mają ortodontyczny kształt. Odpowiednie dla dzieci już od pierwszych dni życia. Bez bisfenolu A. Uwaga. Mix wzorów, towar wysyłany losowo. Cena dotyczy 1 zestawu.

31,90 zł
28,07 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 3,83 zł

1 osoba kupiła
46
Teczka z gumką A4 Cars mix - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Teczka z gumką A4 Cars mix
Beniamin
Dostępny30 szt.

Mix wzorów, towar wysyłany losowo.Teczka w formacie A4 zamykana na gumkę.

7,99 zł
1 osoba kupiła
47
Tommee Tippee Butelka Dekorowana 340 ml Girl - Mama i dziecko
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Tommee Tippee Butelka Dekorowana 340 ml Girl
Tommee Tippee
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.01.09

47,50 zł
41,80 zł
Powiadomienie

Rabat 12,0%
oszczędzasz 5,70 zł

1 osoba kupiła
48
Przerwane biografie. Relacje deportowanych z Polski w głąb Sowietów 1940-41 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Przerwane biografie. Relacje deportowanych z Polski w głąb Sowietów 19...
Dostępny38 szt.

Antologia dzienników, listów i wspomnień, która na indywidualnych przykładach pozwala prześledzić zbiorowy los setek tysięcy osób wywiezionych przez Sowietów z Kresów Wschodnich. Książka opowiada o doświadczeniu tych ludzi od wybuchu wojny, przez sowietyzację Kresów, cztery fale deportacyjne (w lutym, kwietniu, czerwcu 1940 i maju-czerwcu 1941), przetrwanie w głębi ZSRR, wyjście z Armią Andersa, Armią Berlinga i powroty – do rodzinnej wsi, „nowej” Polski… Wszystkie materiały w antologii: relacje z „nieludzkiej ziemi”, liczne zdjęcia i grafiki, pochodzą z tworzonego społecznie od końca lat 80. Archiwum Wschodniego, do którego przekazali je sami zesłańcy lub ich rodziny.

49,90 zł
35,93 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 13,97 zł

49
Sekcja zabójstw - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Sekcja zabójstw
Dostępny49 szt.

Poetyckie świadectwo historii prywatnej, generacyjnej i narodowej, ale rozegrane z typowym dla autora ironicznym (choć zawsze ciepłym!) dystansem. Podróż po kręgach kulturowych, które jako tłumacz Zadura przyswaja polszczyźnie (Ameryka, Węgry, Ukraina), a zarazem bycie zawsze w domu, zawsze w swojej (krytykowanej tu, a jakże!) biało-czerwonej ojczyźnie. Tom wciągający bardziej niż doniesienia z sekcji zabójstw – i znacznie od nich mocniejszy!

29,00 zł
20,88 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 8,12 zł

50
Bitwa warszawska 1920. Jak Polska zatrzymała bolszewików - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bitwa warszawska 1920. Jak Polska zatrzymała bolszewików
Dostępny6 szt.

W stulecie bitwy warszawskiej – największego polskiego zwycięstwa w XX wieku – przedstawiamy sierpień 1920 roku oczami świadków. Mówią tu wielcy gracze ówczesnej polityki (również międzynarodowej), wojskowi z obu stron konfliktu: generałowie, oficerowie i zwykli, szeregowi żołnierze, a także mieszkańcy Warszawy, chłopi z podwarszawskich wsi. Ich wspomnienia, listy czy notowane na bieżąco dzienniki pokazują nam wojnę z tej najbliższej perspektywy – człowieka, który wpadł w sam środek wiru bitewnego.

29,90 zł
21,53 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 8,37 zł

Wróć do góry