hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Książki - wyszukiwanie
Książki
Zabawki
Puzzle
Gry planszowe
Audiobooki
Muzyka
Filmy

Kalendarz premier z dnia 2020.06.13

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli w sobotę 13 czerwca 2020 roku. Na pierwszym miejscu znajduje się Naklejki wypukłe. Serca (Zdesign), na drugim Geniusz w rodzinie. Junior (Iwona Baturo). Kolejny produkt to Księżniczka z Teksasu (Diana Palmer) oraz To nie jest, do diabła, love story. Tom 2 (Julia Biel).
1
Naklejki wypukłe. Serca - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Naklejki wypukłe. Serca
Zdesign
Dostępny8 szt.

Wyjątkowe, wypukłe naklejki w kształcie serduszek z pewnością przypadną do gustu zarówno dzieciom, jak i dorosłym. Kolorowe naklejki wykonane z materiału PVC są miękkie w dotyku, lekko wypukłe oraz z efektem 3D, a w dodatku posiadają piękne, złote tłoczenia. Naklejki z tej serii sprawią, że zwyczajny dzień w szkole, na uczelni lub w pracy będzie od razu weselszy. Wystarczy wkleić je do dziennika, pamiętnika, notatnika, książki, czy nawet piórnika.

8,20 zł
7,99 zł

Rabat 2,6%
oszczędzasz 0,21 zł

5 osób kupiło
2
Geniusz w rodzinie. Junior - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Geniusz w rodzinie. Junior
Dostępny19 szt.

Na nudę, odpoczynek i dobrą zabawę .Książki z serii "Geniusz w rodzinie" sprawdzą się w każdej sytuacji. Każda z publikacji zawiera grubo ponad 100 łamigłówek, zagadek i zadań, przy których trzeba ruszyć głową. Seria Geniusz w rodzinie stanowi doskonałe wsparcie procesu edukacji. Obszerny zbiór ciekawych zadań o różnym poziomie trudności kształtuje wiadomości i umiejętności poznawcze oraz uczy radzenia sobie z trudnościami. To prawdziwa szkoła logicznego myślenia.

29,95 zł
21,56 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 8,39 zł

2 osoby kupiły
3
Księżniczka z Teksasu - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Księżniczka z Teksasu
Dostępny29 szt.

Mallory od początku nie ufał tej dziewczynie. Kiedy zatrudniał ją na ranczu, przeczuwał, że Morie nie jest tym, za kogo się podaje. Niby niewinna jak aniołek, ale ma niewyparzony język i nie boi się krytykować szefa. Niby biedna jak mysz kościelna, ale tylko ona wie, jak zorganizować eleganckie przyjęcie i zna bardzo wpływowych ludzi. Gdy Morie zostaje oskarżona o kradzież, Mallory nie słucha wyjaśnień i wyrzuca ją z pracy. Nie wie, że właśnie popełnił największą życiową pomyłkę…

38,99 zł
19,49 zł

Rabat 50,0%
oszczędzasz 19,50 zł

2 osoby kupiły
4
To nie jest, do diabła, love story. Tom 2 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
To nie jest, do diabła, love story. Tom 2
Dostępny5 szt.

Ella – jest niczym crème brûlée – w środku rozpływająca się słodycz zamknięta pancerzykiem ze skarmelizowanego cukru. Jonasz – jak każdy pewny siebie facet – ma nieodparty urok, zwierzęcy magnetyzm i… zawyżone mniemanie o sobie. Coś, co Ella i Jonasz zmyślili na poczekaniu, urosło do rozmiarów piramidalnego kłamstwa i teraz żyje własnym życiem. Trudno stawiać wygórowane żądania, kiedy najlepsza przyjaciółka chce cię pogrzebać żywcem w twoim własnym szczęściu, a wszechświat odmawia współpracy. Zwłaszcza gdy się okazuje, że zakochanie to najkrótsza droga człowieka do autodestrukcji, a przełączenie się w tryb stand-by i wylot na amerykańskie wesele może ludzi albo do siebie zbliżyć, albo pchnąć do zbrodni. Ella i Jonasz to wybuchowa para, której historia zachwyca, rozśmiesza, wzrusza. To antidotum na prozę życia, która czasem nas przygniata, i lekarstwo na wszystkie fakapy, jakie przydarzają nam się po drodze. To książka, której nie sposób odłożyć. Powiew świeżości w literaturze młodzieżowej.

34,90 zł
26,18 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 8,72 zł

2 osoby kupiły
5
Prawo krwi - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Prawo krwi
Dostępny19 szt.

Willy nigdy nie uwierzyła w śmierć ojca. Wokół katastrofy amerykańskiego samolotu podczas wojny w Wietnamie nagromadziło się zbyt wiele pytań bez odpowiedzi. Dlaczego nie odnaleziono ciała? Kim był tajemniczy pasażer, którego istnieniu wszyscy zaprzeczają? Co się stało z ładunkiem? Willy wyrusza do Azji, by odkryć prawdę o wydarzeniach sprzed lat. Szybko uświadamia sobie, że próbuje rozwikłać tajemnicę, którą nawet dziś chronią wpływowi ludzie. Mimo zagrożenia podejmuje prywatne śledztwo. Nieoczekiwanie pomocną dłoń wyciąga do niej Guy Bernard, antropolog pracujący na zlecenie armii. Czy potrafi ochronić ją przed śmiertelnym niebezpieczeństwem?

36,99 zł
26,63 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 10,36 zł

2 osoby kupiły
6
Geniusz w rodzinie. Ekspert - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Geniusz w rodzinie. Ekspert
Dostępny10 szt.

Na nudę, odpoczynek i dobrą zabawę. Książki z serii „Geniusz w rodzinie” sprawdzą się w każdej sytuacji. Każda z publikacji zawiera grubo ponad 100 łamigłówek, zagadek i zadań, przy których trzeba ruszyć głową. Seria „Geniusz w rodzinie” stanowi doskonałe wsparcie procesu edukacji. Obszerny zbiór ciekawych zadań o różnym poziomie trudności kształtuje wiadomości i umiejętności poznawcze oraz uczy radzenia sobie z trudnościami. To prawdziwa szkoła logicznego myślenia.

30,00 zł
21,60 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 8,40 zł

1 osoba kupiła
7
Kapitan Bzyk - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kapitan Bzyk
Dostępny32 szt.

Kobiety go kochają, a mężczyźni... no cóż, też go kochają. Niestraszna mu Jaskinia Zbójców. Salto śmierci to dla niego dziecinna igraszka. No i nie boi się ryzyka. Właściwie to niczego się nie boi. A co najważniejsze, wie, co to dobra zabawa. Na takiego bohatera czekaliście przez całe życie. Bon vivant, erudyta, funkcjonariusz... po prostu Kapitan. Dajcie się porwać w podróż po latach siedemdziesiątych PRL-u. Podróż pełną przygód, romansów, klubokawiarni i mieszkań z meblościanką. Przygód, które sprawią, że mocniej zabije serce i zarumienią się policzki. Kapitan zaprasza i gwarantuje dobrą zabawę na ponad stu stronach kolorowych ilustracji.

69,00 zł
49,68 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 19,32 zł

1 osoba kupiła
8
C1 Advanced Trainer 2 Six Practice Tests without Answers with Audio Download - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
C1 Advanced Trainer 2 Six Practice Tests without Answers with Audio Do...
Dostępny2 szt.

Six full practice tests plus easy-to-follow expert guidance and exam tips designed to guarantee exam success. The 'without answers' edition can be used to practice the exam at home or in class, providing an excellent opportunity for teachers and students to familiarise themselves with the C1 Advanced examination format. The six practice tests feature explanatory keys and model answers, and include ideas for extending tasks in class. The first two tests also include step-by-step advice on how to tackle each paper. Extra practice activities, informed by a bank of real C1 Advanced candidates' exam papers, focus on areas where students typically need most help. Downloadable audio includes the recordings for the listening tests.

121,00 zł
108,90 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 12,10 zł

1 osoba kupiła
9
Medialny obraz kształtowania się stosunków polsko-niemieckich - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Medialny obraz kształtowania się stosunków polsko-niemieckich
Dostępny5 szt.

W publikacji pokazuję, w jakim stopniu partie polityczne oraz mass media wpływają na kształtowanie dwustronnych, polsko-niemieckich stosunków, a także na budowanie wizerunku obu krajów i narodów. Zasadniczy problem badawczy monografii dotyczy wiodącego zagadnienia ? obrazu Polski i Niemiec oraz relacji polsko-niemieckich kreowanego przez polskie i niemieckie opiniotwórcze media na przykładzie ?Polityki? i ?Der Spiegel? od 2005 do 2017 roku. W jakim stopniu był on odzwierciedleniem konsensusu, a w jakim rozbieżności między tymi tygodnikami? Podstawą analizy uczyniłam nie tylko wypowiedzi dziennikarzy, lecz także liderów wiodących partii politycznych, ludzi nauki i przedstawicieli elit symbolicznych. Od Autorki Zaletami książki są: ciekawa, autorska koncepcja badań, trafny dobór materiału badawczego, staranne przeprowadzenie poszczególnych etapów projektu badawczego, ogrom ?benedyktyńskiej? pracy przy autorskich tłumaczeniach i interpretacji publikacji z tygodnika ?Der Spiegel?, wykorzystanie wiedzy historycznej i politologicznej przy analizach i interpretacjach własnych. Z recenzji dr hab. Justyny Szulich-Kałuży, prof. KUL Uważam publikację za interesującą i przedstawiającą raczej słabo zbadany temat na polskim rynku wydawniczym. Na uznanie zasługują obie części pracy ? teoretyczna i analityczna. W ich przygotowanie Autorka włożyła z pewnością sporo pracy. Wskazuje na to staranność opracowania, dobór literatury, logiczny tok analizy [?]. Z recenzji dr hab. Barbary Wiśniewskiej-Paź, prof. UWr

49,90 zł
42,91 zł

Rabat 14,0%
oszczędzasz 6,99 zł

10
Rekrutacja i selekcja artystów w kontekście twórczości organizacyjnej - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Rekrutacja i selekcja artystów w kontekście twórczości organizacyjnej
Niedostępny
Brak

Przedmiotem refleksji teoretycznej i badań empirycznych w monografii są procesy rekrutacji i selekcji artystów z uwzględnieniem aspektów twórczości organizacyjnej. Podjęto próbę zidentyfikowania, kim są osoby odpowiedzialne za tworzenie obsad widowisk artystycznych oraz jakimi metodami i instrumentami posługują się w pracy zawodowej. Rozpoznano źródła pomysłów i inspiracji do przeprowadzenia procesów rekrutacji i selekcji, a także opisano przebieg tych procesów. Choć niemożliwy jest transfer specyficznych ? często niekonwencjonalnych ? technik rekrutacji i selekcji ze sfery sztuki do sfery biznesu, to pewne atrybuty twórczości organizacyjnej procesów rekrutacji i selekcji stanowią uniwersalny kanon. Monografia może więc być zarówno źródłem cennych wskazówek dla pracowników sektora kultury, jak i ciekawą egzemplifikacją dla menedżerów innego typu organizacji.

39,90 zł
34,31 zł
Powiadomienie

Rabat 14,0%
oszczędzasz 5,59 zł

11
Rzeczywistość mityczna Słowian północno-zachodnich i jej materialne wyobrażenia - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Rzeczywistość mityczna Słowian północno-zachodnich i jej materialne wy...
Niedostępny
Brak

Autor podjął się ambitnego zadania ukazania materialnych przejawów mitologicznych wyobrażeń dawnych Słowian. Praca prezentuje znakomicie przemyślany sposób rozwiązania tej problematyki. Autor najpierw składa deklarację teoretyczną, definiuje sposób rozumienia mitu, status wyobrażeń religijnych i magicznych w kontekście projektowanej kultury tradycyjnej. Książka zawiera obszerny przegląd, analizę i interesująco przedstawioną interpretację wyobrażeń mitycznych odzwierciedlonych w reliktach archeologicznych. Czytelnik otrzymuje frapujące i pobudzające do dalszych badań oraz dyskusji dzieło podsumowujące stan wiedzy w zakresie archeologii religioznawczej Słowian zachodnich, a zarazem książkę zawierającą liczne autorskie propozycje interpretacyjne ? niezwykle ważne dla badaczy i miłośników kultury duchowej naszych przodków. Z recenzji prof. dr. hab. Andrzeja P. Kowalskiego

52,00 zł
Powiadomienie
12
Teatr w Toruniu 1904-1944 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Teatr w Toruniu 1904-1944
Dostępny10 szt.

Książka ta opowiada o teatrach polskich i niemieckich, które działały w tym samym budynku zaprojektowanym przez wiedeńską pracownią Helmera i Fellnera, a stojącym dziś przy Placu Teatralnym i noszącym imię Wilama Horzycy. Inaczej niż moi poprzednicy chciałem połączyć w jednej monografii instytucje teatralne pruskiego, polskiego międzywojennego i nazistowskiego Torunia, uchwycić zmienność życia artystycznego, idee i koncepcje, przedstawienia, a nade wszystko sylwetki ludzi, którzy tu pracowali w burzliwej pierwszej połowie XX wieku. Był to czas walki o teatr na wyłączność tylko jednego narodu, o to, żeby z tej sceny nie padło już ani jedno (polskie czy niemieckie) słowo. Zarazem jednak zdarzały się zaskakujące momenty kooperacji, przynoszące artystyczne owoce, np. toruńskie sukcesy diwy operowej Marii Janowskiej w niemieckim teatrze albo symboliczna transakcja handlowa pomiędzy ostatnim dyrektorem Stadttheater Thorn Romanem Kalkowskim, wywodzącym się z rodziny polsko-niemieckiej, a pierwszym dyrektorem Teatru Narodowego na Pomorzu, Franciszkiem Frączkowskim. Bliski kuzyn Kalkowskiego ? Karol Benda dwukrotnie dyrektorował polskiej scenie w Toruniu i stał się jej najlepszym aktorem; Władysław Bracki, zanim został dyrektorem, uczył się teatru w Berlinie u Maxa Reinhardta, a później wziął udział w powstaniu wielkopolskim; Helena Grossówna miała matkę Polkę i ojca ? niemieckiego rzeźnika, potem została gwiazdą kina i współpracownicą AK. ?Dosyć poplątane są te węzły krwi? ? mówił książę Hamlet. O tym właśnie jest ta opowieść. Głównie o teatrze, czasami także o krwi.

46,00 zł
13
Za kulisami Toruńskie spotkania wokół dramatu - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Za kulisami Toruńskie spotkania wokół dramatu
Niedostępny
Brak

?Za kulisami. Toruńskie spotkania wokół dramatu? to planowany przez Wydział Humanistyczny Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu cykliczny festiwal skupiający się na zagadnieniach związanych z dramatem, w tym m.in. na przekładzie, krytyce i reżyserii. Intencją pomysłodawczyń jest tematyczność każdej edycji. Pierwsza, która odbyła się w dniach 11?13 kwietnia 2018 roku, poświęcona została dramatowi Rosji i Ukrainy.

36,00 zł
Powiadomienie
14
Znaczenie nowych technologii dla jakości systemu politycznego. - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Znaczenie nowych technologii dla jakości systemu politycznego.
Dostępny6 szt.

Idea przygotowania oddanej do rąk Czytelników publikacji zrodziła się po konferencji poświęconej znaczeniu nowych technologii dla jakości systemu politycznego, zorganizowanej w maju 2019 r. w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie przez Katedrę Studiów Politycznych SGH, Biuro Instytucji Demokratycznych i Praw Człowieka OBWE oraz Fundację e-Państwo pod patronatem Rzecznika Praw Obywatelskich. Wygłoszone tam poglądy i opinie stały się dla nas inspiracją do przygotowania tej pozycji. Zarówno konferencja, jak i prezentowane w tej książce analizy, odnoszą się do problemów i wyzwań wynikających z przenoszenia się w przestrzeń Sieci dużej części aktywności związanej z kreowaniem rzeczywistości politycznej, z wyborami dokonywanymi przez obywateli, z prowadzeniem kampanii wyborczych oraz z coraz powszechniejszym (chociaż ? jak wynika z wyników badań przywoływanych w tej publikacji ? jeszcze nie powszechnym, przynajmniej odnośnie do wyborów) zjawiskiem czerpania informacji z Internetu. Bywa, że jest to wręcz dostarczanie, często nieświadomym tego odbiorcom (nie tylko przez media internetowe, ale także tradycyjne, jak telewizja, prasa, radio), wyselekcjonowanych informacji w celu kreowania ich opinii politycznych, a w efekcie wpływania na dokonywane przez nich wybory, również te polityczne. Mamy nadzieję, że przedstawiona publikacja pozwoli Czytelnikowi na uzmysłowienie sobie powagi problemów i związanych z nimi zagrożeń, ułatwi bardziej świadome poruszanie się w Sieci, odczytywanie i analizowanie kierowanych do odbiorców przekazu, uczuli na próby manipulowania świadomością, uwrażliwi na wykorzystywaną w walce politycznej mowę nienawiści oraz uświadomi potrzebę przywrócenia właściwego miejsca prawdzie i racjonalnemu działaniu dyktowanemu interesem publicznym, a być może skłoni ? po prostu ? do głębszego zainteresowania się tym tematem.

32,00 zł
15
Historie ukryte w pamiętnikach. - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Historie ukryte w pamiętnikach.
Niedostępny
Brak

Niniejsza publikacja ma charakter interdyscyplinarny. Stanowi zbiór tekstów przedstawicieli różnych dziedzin nauki (humanistycznych, społecznych), którzy wykorzystują w swoich badaniach źródła zaliczane do szeroko pojętej literatury wspomnieniowej, doceniając ich znaczenie i dużą wartość poznawczą. Wśród autorów znajdziemy historyków, socjologów, literaturoznawców, kulturoznawców, co daje nam możliwość wielowymiarowego spojrzenia na interesującą nas kategorię źródeł wspomnieniowych. To wieloperspektywiczne ujęcie świadczy o jednym: trudno dziś wyobrazić sobie rozważania o bliższej i dalszej przeszłości bez odwołania się do uczestników i świadków minionych wydarzeń. Ze wstępu

32,00 zł
Powiadomienie
16
Niewidzia(l)ne. - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Niewidzia(l)ne.
Dostępny4 szt.

Dla kogo ważne są postaci, wydarzenia czy miejsca historii Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu, które próbuje się zapamiętać i utrwalić? Czyja jest ta historia i dla kogo jest pisana? Tradycyjna metoda historiograficzna zazwyczaj pomija wszystko, co jest określane jako bierne w procesie tworzenia dziejów: kobiety, niższe warstwy społeczne, a także ?rzeczy małe, codzienne, niespektakularne?. Przekonujemy, że ? jakkolwiek ważna ? perspektywa historyczna wycelowana w ?osoby i wydarzenia wielkie?, lecz pozostawiona bez uzupełnienia, dać może co najwyżej niepełny obraz dziejów. Odwołując się do tożsamościowo-twórczej roli historii i do możliwości korzystania z (auto)krytycznej siły jej ustaleń metodologicznych, zadaliśmy pytania: Czy możliwa jest inna historia naszego uniwersytetu? Jak uzasadnić celowe i świadome postawienie w centrum pracownic uczelni ? nauczycielek, badaczek, kobiet z administracji, bibliotekarek, muzealniczek, doktorantek, studentek, archiwistek etc.? Czym byłby uniwersytet bez nich i czy w ogóle mógłby zaistnieć? Czy nasz uniwersytet miał bohaterki, które widać? Które znamy? Czy współtworzą one element uczelnianej genealogii na tyle silny, że dzisiejsze badaczki i pracownice mogą odwołać się do nich, czerpiąc z nich wzorce i inspirację? Czy utrwalanie sprawczej roli kobiet i tego, co kobiece, przyczyni się do przeformułowania opowieści o przeszłości i przyszłości uniwersytetu? Proponujemy spojrzeć na dzieje UMK jako historię kobiet, które są niewidzia(l)ne, bo nie były dostrzegane; historię, którą da się napisać inaczej, wydobywając kobiety i kobiecość jako siłę (kulturo)twórczą. Historię, która pozwoli zmodyfikować obecną tożsamość uczelni.

38,00 zł
17
Recepcja twórczości Samuela Becketta w Polsce - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Recepcja twórczości Samuela Becketta w Polsce
Niedostępny
Brak

Recepcja twórczości Samuela Becketta w Polsce to publikacja o doniosłym znaczeniu. Jest pierwszym systematycznym opracowaniem tematu, jakie ukazało się od 1990 roku, i stanowi punkt zwrotny. Siedemdziesiąt lat obecności Becketta w polskiej kulturze nakreśla dostatecznie szeroką perspektywę, aby stwierdzić, że współcześni przestają patrzeć na niego z pozycji karła. Piedestał, na którym zwykło się go umieszczać, burzą nawet ci, co go wznieśli. Czyżby w tej partii szachów po raz pierwszy powiedziano pisarzowi: mat? Bezcennym walorem książki są rozbudowane aneksy, w których zgromadzono informacje o wszystkich polskich inscenizacjach i utworach muzycznych inspirowanych tekstami Becketta. Skompilowano w nich także wykaz festiwali i seminariów beckettowskich. W części bibliograficznej czytelnik odnajdzie ponadto nigdy wcześniej niepublikowany, kompletny spis dzieł autora oraz listę ich przekładów na język polski.

38,00 zł
Powiadomienie
18
Notatki z etnografii myśli współczesnej w dziedzinie historii. - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Notatki z etnografii myśli współczesnej w dziedzinie historii.
Dostępny5 szt.

W monografii realizowany jest autorski projekt badań historiograficzno-metodologicznych. Clifford Geertz w jednym ze swoich esejów postulował studia nad myśleniem, jakie przebiega ?na forum i agorze współczesnego życia?, dotychczas pozostających poza zainteresowaniami antropologów. Nazwał je etnografią myśli współczesnej. Stąd też koncepcję historii historiografii i metodologii historii, ufundowaną na Geertzowskim rozumieniu kultury i jej badaniu, autor traktuje jako etnografię myśli współczesnej w dziedzinie historii. ?Wielkie kwestie?, które autor bada, to: klasyczna i nieklasyczna historia; centrum i peryferie historii; antropologizowanie historii; ?zwroty? badawcze w historii; granice dyscyplinarne i interdyscyplinarność w historii; polityzacja historii; modernizm, postmodernizm i historia; źródła historyczne; archiwa i kultura; znaczenia i historia; myśl i historia; społeczne zaangażowanie, izolacja i historia; krytyka społeczna i historia; etyczny etnocentryzm i historia. Monografia ta, nawiązując do Wittgensteina, jest pasmem rozmaitych włókien-rozdziałów krzyżujących się i splatających ze sobą. Wszystkie, ściągnięte w sploty o odpowiednim napięciu, tworzą złożoną strukturę, miejscowo specyficzną, ale całościowo integralną, która dotyczy znaczenia kultury oraz jej różnorodności w prowadzonych przez historyków badaniach przeszłości. Treści poszczególnych rozdziałów [?] są nierozerwalnie związane tak z refleksją teoretyczną, jak i praktyczną nad kondycją i zmianami dokonującymi się współcześnie na gruncie historiografii. [?] Jednocześnie [?] wychodzą naprzeciw potrzebie, zapotrzebowaniu i oczekiwaniu historyków (ale przecież nie tylko) na namysł/refleksję nad sposobami kreacji ?obrazów przeszłości?. [?] etnografia myśli współczesnej w dziedzinie historii wydaje się interesującym i niosącym za sobą potencjał badawczy projektem [?] patrzenia na historiografię i dokonujące się na jej gruncie zmiany. Z recenzji prof. Marka Woźniaka Książki autorstwa [?] metodologów historii oceniam zwykle w kontekście przydatności do zrozumienia rozwoju historiografii, do której przynależę, nie zaś hermetycznego dyskursu specjalistów. Z tej perspektywy [?] pozycja jest ważna według mnie przede wszystkim jako wskazanie szczególnie istotnych obszarów refleksji nie tylko w polskiej historiografii, ale także w szeroko pojętym dyskursie o przeszłości. [?] autor niezwykle konsekwentnie odwołuje się do antropologii jako punktu wyjścia refleksji nad celami badań historycznych, warsztatem badań oraz szczególnie dziś ważnymi debatami [?]. Z recenzji dr hab. Barbary Klich-Kluczewskiej

32,00 zł
19
The Absence Of Presence. CD - Muzyka
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
The Absence Of Presence. CD
Kansas, Sony Music Entertainment
Niedostępny
Brak

59,90 zł
Powiadomienie
20
How Do We Want To Live? Płyta Analogowa + CD - Muzyka
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
110,90 zł
Powiadomienie
21
The Absence Of Presence. Płyta Analogowa + CD - Muzyka
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
129,90 zł
22
How Do We Want To Live? CD - Muzyka
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
How Do We Want To Live? CD
Long Distance Calling, Sony Music Entertainment
Niedostępny
Brak

73,90 zł
Powiadomienie
23
Cera kurtyzany - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Cera kurtyzany
Dostępny18 szt.

Czwarty tom aforyzmów tego autora. Tomik "Cera kurtyzany" zawiera zbiór ciekawych i dających do myślenia aforyzmów, w tym historycznych, biograficznych, geograficznych, politycznych. POEZJA I AFORYSTYKA: SIOSTRZYCE ? BLIŹNIACZKI. OBIE S WŁAŚCIWIE NIEPRZEKŁADALNE. Legła tu alegoria: o pracowni niegdysiejszego artysty. * * * ?Ostatnia wieczerza? Leonarda? Raczej ?stoliczku, nakryj się? dla spiskowej teorii dziejów. * * * Obraz przedstawiający galerników zawisł w nie-jednej galerii piękna. * * * Toulous-Loutrec. Tu luz w przedstawianiu świata. * * * I Rafael napotykał rafy niemocy. * * * ?Witebsku, witeziu mego malarstwa?, zaszeptał Chagall. * * * Zło na złom. * * * Co bardziej przypomina aforyzm: medalion czy miniaturę. * * * Zatopione okręty wciąż płyną przez morza wy-obraźni. * * * Minione dzieło przypominało autorowi skamieniały las. Było piękne, ale nie szeleściły już liście. * * * Znalazł się ?na dnie?. Pokrył je pięknymi malo-widłami. * * * Sparcieje i Sparta. * * * A nuż Delfy zrodziły elfy? * * * Stryczki na szyjach wrogów uważał za nić Ariad-ny w labiryncie życia. * * * Jakże pomykacie do mitu, Mykeny.

22,10 zł
15,99 zł

Rabat 27,6%
oszczędzasz 6,11 zł

24
Nowe partie w systemach partyjnych państw Grupy Wyszehradzkiej - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nowe partie w systemach partyjnych państw Grupy Wyszehradzkiej
Dostępny4 szt.

Andrzej Lepper, Paweł Kukiz, Adrej Babis, Igor Matovic, Janusz Palikot, Ryszard Petru, Richard Sulik, Ivan Bartos, Gabor Vona, Marian Kotleba - co łączy tych z pozoru odległych od siebie polityków? Ich ugrupowania zdołały przebić kartel partii politycznych w państwach Grupy Wyszehradzkiej. Z tek książki dowiesz się m.in., co pociąga wyborców w nowych partiach, kiedy jest najlepszy moment na stworzenie ugrupowania, czy partiom w ogóle potrzebne są struktury członkowskie i, co najważniejsze, jakie czynniki przyczyniły się do spektakularnych sukcesów ( i czasem również szybkich klęsk) nowych ugrupowań w warunkach Czech, Polski, Słowacji i Węgier.

59,70 zł
57,31 zł

Rabat 4,0%
oszczędzasz 2,39 zł

25
Czy telewizyjna reklama polityczna może zmienić wizerunek kandydata? - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Czy telewizyjna reklama polityczna może zmienić wizerunek kandydata?
Dostępny5 szt.

Czy wydatki ponoszone na telewizyjną reklamę polityczną mają sens? Czy reklama jest w stanie zmienić wizerunek kandydata? W przypadku jakich kandydatów zmiana ta jest bardziej prawdopodobna? Które grupy elektoratu są bardziej podatne na działanie telewizyjnych spotów wyborczych? - te i inne pytania spędzają sen z powiek kandydatów, sztabów wyborczych i komentatorów politycznych. Prezentowana monografia próbuje określić, w jaki sposób reklama oddziałuje na wyborców i czy może przyczynić się do lepszego postrzegania kandydatów startujących w wyborach prezydenckich.

59,70 zł
57,31 zł

Rabat 4,0%
oszczędzasz 2,39 zł

26
Translation, CD - Muzyka
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Translation, CD
Black Eyed Peas, Sony Music Entertainment
Niedostępny
Brak

Album „Translation” amerykańskiej grupy muzycznej Black Eyed Peas. Wersja deluxe zawiera dodatkowe remixy: „Ritmo (Bad Boys For Life) Jaden remix” oraz „Ritmo (Bad Boys For Life) (Steve Aoki Remix)”. Lista utworów: 1. Black Eyed Peas X J Balvin – Ritmo (Bad Boys For Life) 2. Black Eyed Peas X Maluma – Feel The Beat 3. Black Eyed Peas X Ozuna X J. Rey Soul – Mamacita 4. Black Eyed Peas X Shakira – Girl Like Me 5. Black Eyed Peas X Nicky Jam X Tyga – Vida Loca 6. Black Eyed Peas X El Alfa – No Mañana 7. Tonta Love – Black Eyed Peas X J. Rey Soul 8. Black Eyed Peas – Celebrate 9. Black Eyed Peas X Piso 21 – Todo Bueno 10. Black Eyed Peas X Becky G – Duro Hard 11. Black Eyed Peas X French Montana – Mabuti 12. Black Eyed Peas – I Woke Up 13. Black Eyed Peas – Get Loose Now 14. Black Eyed Peas – Action 15. Black Eyed Peas – News Today 16. Black Eyed Peas X J Balvin – Ritmo (Bad Boys For Life) Jaden remix 17. Black Eyed Peas X J Balvin – Ritmo (Bad Boys For Life) (Steve Aoki Remix)

64,99 zł
Powiadomienie
27
Translation, CD - Muzyka
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Translation, CD
Black Eyed Peas, Sony Music Entertainment
Niedostępny
Brak

Album „Translation” amerykańskiej grupy muzycznej Black Eyed Peas. Wersja deluxe zawiera dodatkowe remixy: „Ritmo (Bad Boys For Life) Jaden remix” oraz „Ritmo (Bad Boys For Life) (Steve Aoki Remix)”. Lista utworów: 1. Black Eyed Peas X J Balvin – Ritmo (Bad Boys For Life) 2. Black Eyed Peas X Maluma – Feel The Beat 3. Black Eyed Peas X Ozuna X J. Rey Soul – Mamacita 4. Black Eyed Peas X Shakira – Girl Like Me 5. Black Eyed Peas X Nicky Jam X Tyga – Vida Loca 6. Black Eyed Peas X El Alfa – No Mañana 7. Tonta Love – Black Eyed Peas X J. Rey Soul 8. Black Eyed Peas – Celebrate 9. Black Eyed Peas X Piso 21 – Todo Bueno 10. Black Eyed Peas X Becky G – Duro Hard 11. Black Eyed Peas X French Montana – Mabuti 12. Black Eyed Peas – I Woke Up 13. Black Eyed Peas – Get Loose Now 14. Black Eyed Peas – Action 15. Black Eyed Peas – News Today

52,99 zł
Powiadomienie
28
Zabójczy wirus - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zabójczy wirus
Dostępny16 szt.

Pewnego dnia do Akademii FBI w Quantico trafia przesyłka, a w niej list z pogróżkami terrorysty. Maggie O’Dell i dyrektor Cunningham rozpoczynają śledztwo. Kiedy wpadają w pułapkę zastawioną przez mordercę, okazuje się, że jego bronią jest śmiertelny wirus. Choć ofiary wydają się przypadkowe, w rzeczywistości sprawca wybiera je z wielką precyzją. Agentka O’Dell, zamknięta w izolatce wojskowego instytutu badawczego, stara się znaleźć jakiś trop i pomóc agentowi Tully’emu w rozwikłaniu sprawy. Każde kolejne zakażenie grozi wybuchem epidemii. Maggie zdaje sobie sprawę, że ona i jej szef mogą nie doczekać ujęcia niebezpiecznego szaleńca…

38,99 zł
28,07 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 10,92 zł

29
Klocki CLICS Nitro kartonik RC-103 - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Klocki CLICS Nitro kartonik RC-103
Clics Toys
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.11.09

42,90 zł
38,61 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 4,29 zł

30
Błękitna krew - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Błękitna krew
Dostępny6 szt.

Księżniczka de Cordina, zmęczona życiem na świeczniku, postanawia uciec na kilka tygodni. Przemienia się w zwykłą Camillę MacGee. Zaszywa się w odludnej chacie, która należy do uderzająco przystojnego, ale wyjątkowo niesympatycznego archeologa Delaneya Caine’a. Początkowo ten mężczyzna ją drażni, z czasem odkrywa w nim jednak pociągające cechy i irytacja zmienia się w fascynację. Kiedy rodzi się między nimi uczucie, Camilla postanawia wyjawić Delaneyowi swoją prawdziwą tożsamość. Od tej pory nic już nie układa się po jej myśli…

34,99 zł
25,19 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 9,80 zł

1 osoba kupiła
31
W pajęczynie wspomnień - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
W pajęczynie wspomnień
Dostępny19 szt.

Helena Pasławska, urodzona w Jaśle, od lat mieszka i tworzy na Śląsku. Pisze głównie dla czytelniczek dorosłych, a od kiedy została babcią, także dla dziewczynek. Poza Światem irysów zdecydowała się wydać współczesny romans Miłość z Syrią w tle oraz książeczki dla dzieci: Magiczny świat Ewy i Elenki i Uśmiech Oliwiera. „Wieczorem Bartek odwiedził Alicję. Naprawdę musiał porozmawiać z kimś tak od serca, a Tak po prostu, bez komentarzy. Zauważył, że coraz mniej ludzi posiada tę umiejętność. Wszyscy chcą mówić a nie ma, niestety, kto słuchać. Alicja potrafiła, on też często wysłuchiwał jej historii i jeśli poprosiła o radę, to jej udzielał. Znał życie i wiedział na jego brzydki temat więcej niż ktoś mógłby przepuszczać. – No dobra, koleżko, opowiadaj, co leży ci na sercu. Alicja zrobiła kawę, otworzyła też butelkę wina przywiezionego z Hiszpanii. Teraz już wygodnie usiadłszy w fotelu mogła słuchać. – Ala, chyba się zakochałem. – To nic nowego, ty przecież często to robisz. Jesteś niesamowicie kochliwym facetem. – Wiem, ale teraz to naprawdę coś poważnego. On nic o tym nie wie. – Ale jest przynajmniej wolny? Może ma kogoś. – To wiem na pewno, że jest wolny, starszy ode mnie, poza tym chyba tak jak ja swoje życie osobiste okrywa tajemnicą. Sama wiesz jak jest. Chciałbym go poznać, ale nie wiem jak. Ty go znasz – może byś nas z sobą poznała? – Ja? Oprócz ciebie nie znam żadnego geja! – Znasz. Tylko nie wiesz nic o jego orientacji seksualnej. To jest Maciek. – Maciek nie jest gejem! Chodził kiedyś z moją koleżanką. – Ja też mam w swoim życiu kilka przygód z dziewczynami. Tylko, że nic z tego nie wyszło. Nie można układać sobie przyszłości w kłamstwie i nieuczciwości w stosunku do partnera. Nikomu to nie wyjdzie na dobre”. Fragment

35,70 zł
24,99 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 10,71 zł

32
Naklejki. Zwierzęta - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Naklejki. Zwierzęta
Literat
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.11.03

Zestaw zawiera 28 naklejek z uroczymi zwierzętami. Naklejki umieszczono na arkuszu A5.

2,99 zł
Powiadomienie
33
Flower Art: Makoto Azuma - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Flower Art: Makoto Azuma
Niedostępny
Brak

The art of Makoto Azuma uses flowers and plants as its starting point, but juxtaposes their timeless yet transient beauty with an incredibly diverse range of striking settings. In a series of sculptures, installations and interactive events, he delights in blurring the boundaries between nature and artifice. Azuma founded the floral atelier Jardins des Fleurs in 2002, taking commissions from private clients as well as brands and corporations, both in Japan and all over the world. His parallel career as an artist began in 2005 and involves creating and exhibiting artworks that turn flowers and plants into a medium for self-expression. In 2008, Azuma founded AMKK (Azuma Makoto Kaju Kenkyujo), a group specializing in experimental floral creation, with the aim of seeking new forms of botanical beauty and new ways to exhibit them. His works have travelled the globe, from barren deserts to frozen expanses, from thousands of feet below the sea to the very edge of space. Featuring more than sixty projects captured in breathtaking photography, this beautiful book is the most comprehensive showcase of Azuma's art ever published.

194,00 zł
Powiadomienie
34
The Fashion Design Directory - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
The Fashion Design Directory
Niedostępny
Brak

Written by an expert whose fashion knowledge extends around the globe, The Fashion Design Directory presents an enticing panorama of around 150 of the most influential players in the world of fashion from the beginning of the 20th century to the present day - the people and companies who have shaped contemporary fashion and defined the modern perception of style. Engaging, informative text sets the scene for each designer - their origins, their ethos and their pathway to success - while striking runway images showcase statement looks and pieces from each designer's career. Together, they give a compelling overview of their defining collections and labels.

97,00 zł
Powiadomienie
35
Fun Skills Level 4 Movers Students Book with Home Booklet and Mini Trainer with Downloadable Audio - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Fun Skills Level 4 Movers Students Book with Home Booklet and Mini Tra...
Dostępny101 szt.

Fun preparation for A1 Movers covers the skills you need to be ready on exam day. Meet Sage the Squirrel, Checklist Buddy and friends, created by kids around the world, who guide you through this exciting journey, practising exam tasks and giving great tips, helping students assess their own work, and connecting learning to their world. Topic-led lessons bring everything to life with songs, Grammar fun, animations and quirky photos! The Home Booklet provides extra skills practice and 'Fun boost' activities to share with the family. The Mini-Trainer includes two practice tests for A1 Movers with test-tip animations.

101,00 zł
90,90 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 10,10 zł

36
Fun Skills Level 2/Starters Students Book with Home Booklet and Mini Trainer with Downloadable Audio - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Fun Skills Level 2/Starters Students Book with Home Booklet and Mini T...
Dostępny81 szt.

Fun preparation for Pre A1 Starters covers the skills you need to be ready on exam day. Meet Sage the Squirrel, Checklist Buddy and friends, created by kids around the world, who guide you through this exciting journey, practising exam tasks and giving great tips, helping students assess their own work, and connecting learning to their world. Topic-led lessons bring everything to life with songs, Grammar fun, animations and quirky photos! The Home Booklet provides extra skills practice and 'Fun boost' activities to share with the family. The Mini-Trainer includes two practice tests for Pre A1 Starters with test-tip animations.

101,00 zł
90,90 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 10,10 zł

37
Fun Skills 5 Student's Book with Home Booklet and Downloadable Audio - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Fun Skills 5 Student's Book with Home Booklet and Downloadable Audio
Dostępny18 szt.

Fun preparation for A2 Flyers works towards the skills you need to be ready on exam day. Meet Sage the Squirrel, Checklist Buddy and friends, created by kids around the world, who guide and entertain you through this exciting journey, practising exam tasks and giving great tips. Checklist Buddy helps them assess their own work, and Think Big Giraffe connects learning to their world. Topic-led lessons bring everything to life with songs, Grammar fun, animations and quirky photos! The Home Booklet provides extra skills practice, 'Fun boost' activities to share with the family and fun stories featuring the characters.

71,00 zł
63,90 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 7,10 zł

38
Fun Skills 3 Student's Book with Home Booklet and Downloadable Audio - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Fun Skills 3 Student's Book with Home Booklet and Downloadable Audio
Dostępny122 szt.

Fun preparation for A1 Movers works towards the skills you need to be ready on exam day. Meet Sage the Squirrel, Checklist Buddy and friends, created by kids around the world, who guide and entertain you through this exciting journey, practising exam tasks and giving great tips. Checklist Buddy helps them assess their own work, and Think Big Giraffe connects learning to their world. Topic-led lessons bring everything to life with songs, Grammar fun, animations and quirky photos! The Home Booklet provides extra skills practice, 'Fun boost' activities to share with the family and fun stories featuring the characters.

71,00 zł
63,90 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 7,10 zł

39
Fun Skills 1 Student's Book with Home Booklet and Downloadable Audio - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Fun Skills 1 Student's Book with Home Booklet and Downloadable Audio
Niedostępny
Brak

Fun preparation for Pre A1 Starters works towards the skills you need to be ready on exam day. Meet Sage the Squirrel, Checklist Buddy and friends, created by kids around the world, who guide and entertain you through this exciting journey, practising exam tasks and giving great tips. Checklist Buddy helps them assess their own work, and Think Big Giraffe connects learning to their world. Topic-led lessons bring everything to life with songs, Grammar fun, animations and quirky photos! The Home Booklet provides extra skills practice, 'Fun boost' activities to share with the family and fun stories featuring the characters.

71,00 zł
63,90 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 7,10 zł

40
Fun Skills 2 Student's Book with Home Booklet and Downloadable Audio - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Fun Skills 2 Student's Book with Home Booklet and Downloadable Audio
Dostępny164 szt.

Fun preparation for Pre A1 Starters covers all the skills you need to be ready on exam day. Meet Sage the Squirrel, Checklist Buddy and friends, created by kids around the world, who guide and entertain you through this exciting journey, practising exam tasks and giving great tips. Checklist Buddy helps them assess their own work, and Think Big Giraffe connects learning to their world. Topic-led lessons bring everything to life with songs, Grammar fun, animations and quirky photos! The Home Booklet provides extra skills practice, 'Fun boost' activities to share with the family and fun stories featuring the characters.

71,00 zł
63,90 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 7,10 zł

41
Fun Skills Level 6 Flyers Students Book with Home Booklet and Mini Trainer with Downloadable Audio - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Fun Skills Level 6 Flyers Students Book with Home Booklet and Mini Tra...
Dostępny80 szt.

Fun preparation for A2 Flyers covers the skills you need to be ready on exam day. Meet Sage the Squirrel, Checklist Buddy and friends, created by kids around the world, who guide you through this exciting journey, practising exam tasks and giving great tips, helping students assess their own work, and connecting learning to their world. Topic-led lessons bring everything to life with songs, Grammar fun, animations and quirky photos! The Home Booklet provides extra skills practice and 'Fun boost' activities to share with the family. The Mini-Trainer includes two practice tests for A2 Flyers with test-tip animations.

101,00 zł
90,90 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 10,10 zł

42
Fun Skills 6 Student's Book with Home Booklet and Downloadable Audio - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Fun Skills 6 Student's Book with Home Booklet and Downloadable Audio
Dostępny100 szt.

Fun preparation for A2 Flyers covers all the skills you need to be ready on exam day. Meet Sage the Squirrel, Checklist Buddy and friends, created by kids around the world, who guide and entertain you through this exciting journey, practising exam tasks and giving great tips. Checklist Buddy helps them assess their own work, and Think Big Giraffe connects learning to their world. Topic-led lessons bring everything to life with songs, Grammar fun, animations and quirky photos! The Home Booklet provides extra skills practice, 'Fun boost' activities to share with the family and fun stories featuring the characters.

71,00 zł
63,90 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 7,10 zł

43
Fun Skills Level 5 Teacher's Book with Audio Download - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Fun Skills Level 5 Teacher's Book with Audio Download
Niedostępny
Brak

The Teacher's Book includes teaching notes for all the activities in the Student's Book and full answer keys and audio scripts. Exam parts are highlighted to make test preparation easy to navigate and there are ideas for giving feedback and extension activities. There is a useful glossary of teaching ideas offering guidance on teaching this level. The Student's Book audio is available as an Audio Download.

84,00 zł
75,60 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 8,40 zł

44
Fun Skills Level 3 Teacher's Book with Audio Download - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Fun Skills Level 3 Teacher's Book with Audio Download
Niedostępny
Brak

The Teacher's Book includes teaching notes for all the activities in the Student's Book and full answer keys and audio scripts. Exam parts are highlighted to make test preparation easy to navigate and there are ideas for giving feedback and extension activities. There is a useful glossary of teaching ideas offering guidance on teaching this level. The Student's Book audio is available as an Audio Download.

84,00 zł
75,60 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 8,40 zł

45
Polska w okresie międzywojennym (1918-1939) - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Polska w okresie międzywojennym (1918-1939)
Niedostępny
Brak

Tom IV w serii Polska Dzieje narodu, państwa i kultury. Podczas próby oceny losów Polski w dwudziestoleciu, jedynie niewielką pociechą może być fakt, że podobne napięcia społeczne towarzyszyły większości ówczesnych państw europejskich, z których kilka (Niemcy, Hiszpania, Włochy) podążyło drogą, która w krótkim czasie zaprowadziła je na manowce. A były i takie, których kierunek rozwoju był wprawdzie odmienny (Związek Sowiecki), ale i on jedynie odraczał smutny koniec. Nie znaczy to jednak, że utrata niepodległości w 1939 roku może być traktowana jedynie jako efekt naszych zaniedbań na płaszczyźnie życia państwowego. Przyczyny te były o wiele bardziej złożone, a rok upadku stanowił jedynie swoistą kumulację tego, co swój początek brało w roku 1918. Tak więc wszystko przemawia za tym, aby tę jakże krótką, ale z jednej strony piękną, z drugiej zaś tragiczną epokę naszych dziejów, traktować jako zamkniętą całość.

88,00 zł
Powiadomienie
46
Poznaj Kontynenty VENATUS - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Poznaj Kontynenty VENATUS
Niedostępny
Brak

Opakowanie zawiera 6 układanek w sumie 42 elementy. Celem układanki jest dopasowanie puzzli z cechami charakterystycznymi dla danego kontynetu. Układanka uczy koncentracji, wyrabia spostrzegawczość.

16,99 zł
Powiadomienie
47
Kalendarz 2021 książkowy z registrami A5 SK1-2 MIX - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kalendarz 2021 książkowy z registrami A5 SK1-2 MIX
Dostępny29 szt.

Układ:1 dzień na stronieDruk, papier:2 kolory, papier 70 g/m2 w kolorze białymKalendarium: w języku polskim, angielskim, niemieckim, rosyjskim, numeracja dni i tygodni, wschody i zachody Słońca, potrójne imieninyOprawa:twarda, skóropodobna, rok tłoczony foliąCzęść informacyjna:plan roczny, miesięczny, telefony kierunkowe, skorowidz alfabetyczny, administracyjna i drogowa mapa Polski, mapki z odległościami drogowymi w Polsce i Europie, kalendarz stuletni, strefy czasowe, daty imienin i inneUWAGA!!RÓŻNE RODZAJE, KALENDARZE S WYBIERANE LOSOWO !

45,80 zł
48
Naklejki wypukłe - Hasła w języku angielskim - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Naklejki wypukłe - Hasła w języku angielskim
Zdesign
Niedostępny
Brak

Wyjątkowe, wypukłe naklejki z krótkimi hasłami w języku angielskim z pewnością przypadną do gustu zarówno dzieciom, jak i dorosłym. Kolorowe naklejki wykonane z materiału PVC są miękkie w dotyku, lekko wypukłe oraz z efektem 3D, a w dodatku posiadają piękne, złote tłoczenia. Naklejki z tej serii sprawią, że zwyczajny dzień w szkole, na uczelni lub w pracy będzie od razu weselszy. Wystarczy wkleić je do dziennika, pamiętnika, notatnika, książki, czy nawet piórnika.

8,20 zł
7,99 zł
Powiadomienie

Rabat 2,6%
oszczędzasz 0,21 zł

49
Naklejki wypukłe - Ikony i slogany - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Naklejki wypukłe - Ikony i slogany
Zdesign
Niedostępny
Brak

Wyjątkowe, wypukłe naklejki z zabawnymi rysunkami i i hasłami z pewnością przypadną do gustu zarówno dzieciom, jak i dorosłym. Kolorowe naklejki wykonane z materiału PVC są miękkie w dotyku, lekko wypukłe oraz z efektem 3D, a w dodatku posiadają piękne, złote tłoczenia. Naklejki z tej serii sprawią, że zwyczajny dzień w szkole, na uczelni lub w pracy będzie od razu weselszy. Wystarczy wkleić je do dziennika, pamiętnika, notatnika, książki, czy nawet piórnika.

8,20 zł
7,99 zł
Powiadomienie

Rabat 2,6%
oszczędzasz 0,21 zł

50
Naklejki wypukłe - Meksykańskie czaszki - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Naklejki wypukłe - Meksykańskie czaszki
Zdesign
Niedostępny
Brak

Wyjątkowe, wypukłe naklejki w kształcie meksykańskich czaszek z pewnością przypadną do gustu zarówno dzieciom, jak i dorosłym. Kolorowe naklejki wykonane z materiału PVC są miękkie w dotyku, lekko wypukłe oraz z efektem 3D, a w dodatku posiadają piękne, złote tłoczenia. Naklejki z tej serii sprawią, że zwyczajny dzień w szkole, na uczelni lub w pracy będzie od razu weselszy. Wystarczy wkleić je do dziennika, pamiętnika, notatnika, książki, czy nawet piórnika.

8,20 zł
7,99 zł
Powiadomienie

Rabat 2,6%
oszczędzasz 0,21 zł

Wróć do góry