hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Wyszukaj książkę, grę, puzzle, zabawkę
Książki
Zabawki
Gry
Puzzle
Papiernicze i szkolne
Muzyka
Audiobooki

Kalendarz premier z dnia 2020.06.11

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli w czwartek 11 czerwca 2020 roku. Na pierwszym miejscu znajduje się Naklejki psy (28 sztuk) (Literat), na drugim Repetytorium z gramatyki języka niemieckiego dla początkujących (Stanisław Bęza). Kolejny produkt to Kredki akwarelowe (36 kolorów) (Koh-I-Noor) oraz Kredki akwarelowe, 12 kolorów (Koh-I-Noor).
1
Naklejki psy (28 sztuk) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Naklejki psy (28 sztuk)
Literat, 28 sztuk
Dostępny
145 szt.

Zestaw zawiera 28 naklejek z niesamowitymi psami i szczeniakami. Naklejki umieszczone są na arkuszu formatu A5.

2,99 zł
12 osób kupiło
2
Repetytorium z gramatyki języka niemieckiego dla początkujących - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Repetytorium z gramatyki języka niemieckiego dla początkujących
Dostępny
179 szt.

Nowe wydanie cieszącej się dużą popularnością Gramatyki niemieckiej z ćwiczeniami dla początkujących obejmuje zagadnienia na poziomie początkującym. Repetytorium jest cenione za szczegółowe i zrozumiałe komentarze w języku polskim, teraz jeszcze bardziej przejrzyste dzięki wyróżnionym przykładom i kolorom ułatwiającym nawigację. Część praktyczna zawiera bogaty zestaw ćwiczeń wdrażających, automatyzujących i utrwalających poszczególne struktury gramatyczne. Repetytorium przeznaczone jest dla: • uczniów, • studentów i słuchaczy szkół wyższych, • uczestników kursów językowych i osób przygotowujących się do egzaminów językowych, • wszystkich zainteresowanych pogłębieniem wiedzy z zakresu zagadnień gramatyki języka niemieckiego.

55,42 zł
49,88 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 5,54 zł

11 osób kupiło
3
Kredki akwarelowe (36 kolorów) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kredki akwarelowe (36 kolorów)
Koh-I-Noor, 36 sztuk
Dostępny
13 szt.

Komplet kredek akwarelowych Mondeluz w kartonowym opakowaniu zawiera 36 sztuk. Można ich używać podobnie jak ze zwykłych kredek lub też wykorzystać ich walory akwareli, czyli za pomocą wilgotnego pędzelka rozmywać w dowolnym miejscu rysunek. Naniesioną kredkę można całkowicie rozprowadzić pędzlem po rysunku lub tylko częściowo pozostawiając linie, kontury, kreski. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i starannemu wykonaniu KOH-I-NOOR kredki Mondeluz są odporne na zawilgocenie i zachowują swoje walory.

46,46 zł
44,14 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 2,32 zł

5 osób kupiło
4
Kredki akwarelowe, 12 kolorów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kredki akwarelowe, 12 kolorów
Koh-I-Noor, 12 sztuk
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.24

Komplet kredek akwarelowych Mondeluz w kartonowym opakowaniu: • idealne do nauki rysowania akwarelą, • mogą być używane jako zwykłe kredki lub kredki akwarelowe czyli rozmywane wodą (rysunek wykonany można rozcierać wilgotnym pędzelkiem, nadając mu efekty przypominające farby akwarelowe).

16,16 zł
15,99 zł
Powiadomienie

Rabat 1,1%
oszczędzasz 0,17 zł

5 osób kupiło
5
Szkicownik A5, 80 kartek - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Szkicownik A5, 80 kartek
Koh-I-Noor
Dostępny
5 szt.

Szkicownik klasyczny przeznaczony jest do wszystkich głównych technik plastycznych do szkicu, rysunku, pasteli. Zawiera kartki papieru o ziarnistej strukturze połączone spiralą boczną. Okładki szkicownika są sztywne i doskonale nadają się jako podkładki. Idealny do szybkich szkiców lub studiów ołówkiem, pastelami, węglem i sangwiną.

19,11 zł
18,99 zł

Rabat 0,6%
oszczędzasz 0,12 zł

4 osoby kupiły
6
Kredki akwarelowe, 24 kolory - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kredki akwarelowe, 24 kolory
Koh-I-Noor, 24 sztuki
Dostępny
1 szt.

Kredki akwarelowe wykonane są z najwyższej jakości drewna cedrowego i wielokrotnie pokryte bardzo odpornym lakierem. Grafit zawierają najwyższej jakości pigmenty, które zostały starannie dobrane i wyselekcjonowane. Kredki są odporność na działanie światła, co wpływa na końcowy efekt i trwałość wykonanej pracy. Kredki 2 w 1: można je stosować na sucho, jak zwykłe kredki; można je rozmywać pędzelkiem z użyciem wody, uzyskując efekt akwareli. Bardzo trwałe oprawki, nie łamią się w trakcie temperowania. Cechy produktu: • kredki akwarelowe, • można używać jak zwykłe kredki, bądź z użyciem wody, wykorzystując walory akwareli, • trójkątna oprawka wymusza prawidłowe, ergonomiczne trzymanie kredki, • zestaw zawiera 24 kolorów.

31,48 zł
29,91 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,57 zł

3 osoby kupiły
7
Wesoła kaligrafia - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wesoła kaligrafia
Dostępny
3 szt.

Zeszyt zawierający ćwiczenia wspomagające pierwsze próby pisania. Dziecko uczy się poprawnie trzymać ołówek, ćwiczy cierpliwość i dokładność. Zeszyt nie tylko przygotowuje do nauki pisania, ale także dostarcza świetnej zabawy!

8,99 zł
6,99 zł

Rabat 22,2%
oszczędzasz 2,00 zł

3 osoby kupiły
8
Zestaw do malowania farby tempery + płótno A4 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zestaw do malowania farby tempery + płótno A4
Koh-I-Noor
Dostępny
3 szt.

W skład zestawu wchodzą:farby temperowe (6 kolorów) 162547płótno malarskie w bloku

52,58 zł
49,95 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 2,63 zł

3 osoby kupiły
9
Mądry maluch Łamigłówki - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mądry maluch Łamigłówki
Dostępny
80 szt.

Na nudę, odpoczynek i dobrą zabawę? .Książki z serii "Mądry maluch" sprawdzą się w każdej sytuacji. Każda z publikacji zawiera grubo ponad 100 łamigłówek, zagadek i zadań, przy których trzeba ruszyć głową. Seria "Mądry maluch" stanowi doskonałe wsparcie procesu edukacji przedszkolaka. Obszerny zbiór ciekawych zadań o różnym poziomie trudności kształtuje wiadomości i umiejętności poznawcze oraz uczy radzenia sobie z trudnościami. To prawdziwa szkoła logicznego myślenia.

10,70 zł
7,99 zł

Rabat 25,3%
oszczędzasz 2,71 zł

2 osoby kupiły
10
Siła marzeń, czyli jak zdobyłam Everest - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Siła marzeń, czyli jak zdobyłam Everest
Dostępny
14 szt.

Konsekwencja jest matką sukcesu. Everest. Czomolungma. Góra gór. Jest jak magnes. Piękna, intrygująca, dumna i niebezpieczna. Rozpala wyobraźnię niejednego wspinacza – bo któż nie chciałby wejść na Dach Świata? I choć Everest bez wątpienia jest magiczny, stał się też kołem zamachowym potężnego biznesu. Każdego roku wydaje się setki pozwoleń na wejście na szczyt, a ci, którzy pragną zmierzyć się z Czomolungmą, muszą zapłacić za wyprawę niewyobrażalne pieniądze. Siła marzeń, czyli jak zdobyłam Everest to książka czasem zabawna, czasem wzruszająca, ale przede wszystkim szczera i wciągająca bez reszty. O tym, jak urzeczywistnić z pozoru nierealne plany, gdy jest się mamą nastolatka i pracuje się na etacie. I o tym, jak przygotować się fizycznie, logistycznie, psychicznie i finansowo do tego, by zmierzyć się z najwyższą, najtrudniejszą i najbardziej kosztowną górą świata. W strefie śmierci bowiem wszystko robi się źle. Źle się oddycha, chodzi, trawi, a ryzyko, ból, tęsknota za bliskimi i przekraczanie granic własnych możliwości to tylko niektóre składniki wysokogórskiej wyprawy. Siła marzeń, czyli jak zdobyłam Everest to opowieść o wielkiej pasji, podejmowaniu wyzwań, inspirowaniu do spełniania marzeń i niepoddawaniu się przeciwnościom losu. A przede wszystkim o tym, że pod żadnym pozorem nie wolno rezygnować z dziecięcych pragnień. Miłka Raulin – szczęśliwa mama trzynastoletniego Jeremiego. Z wykształcenia i z zawodu magister inżynier trakcji elektrycznej, z zamiłowania podróżniczka. Miłośniczka wspinaczki wysokogórskiej, pilot szybowcowy III klasy, od 2019 roku również taterniczka. Projekt Siła Marzeń – Korona Ziemi realizowała konsekwentnie przez siedem lat. 22 maja 2018 roku zdobyła Everest – była wówczas najmłodszą i jednocześnie dziesiątą Polką oraz pierwszą gdynianką i Kaszubką, która zdobyła najwyższe szczyty wszystkich kontynentów. Dziewiąta na liście Red Bull Polscy Bohaterowie 2018, laureatka nagrody Herbapol Esencja Natury 2018 w kategorii „natura i sport”. Za książkę Siła marzeń, czyli jak zdobyłam Koronę Ziemi otrzymała w 2019 roku Nagrodę Magellana, przyznawaną w konkursie na najlepszą publikację turystyczną.

39,90 zł
27,93 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 11,97 zł

2 osoby kupiły
11
Etui czarne na kredki 24szt - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Etui czarne na kredki 24szt
Koh-I-Noor
Dostępny
7 szt.

Wygodny, zwijany piórnik na kredki, pomieści 24 kredki.

26,14 zł
24,83 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,31 zł

2 osoby kupiły
12
Kredki akwarelowe, 18 kolorów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kredki akwarelowe, 18 kolorów
Koh-I-Noor, 18 sztuk
Dostępny
3 szt.

Komplet kredek akwarelowych w kartonowym opakowaniu: • idealne do nauki rysowania akwarelą, • mogą być używane jako zwykłe kredki lub kredki akwarelowe czyli rozmywane wodą (rysunek wykonany można rozcierać wilgotnym pędzelkiem, nadając mu efekty przypominające farby akwarelowe).

21,76 zł
20,67 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,09 zł

2 osoby kupiły
13
Czysty Agile. Powrót do podstaw - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Czysty Agile. Powrót do podstaw
Dostępny
17 szt.

W lutym 2001 roku grupa kilkunastu pasjonatów programowania zebrała się w Snowbird w stanie Utah, aby podyskutować na temat efektywności tworzenia oprogramowania i określić nowe zasady pracy. Nie był to cel łatwy do osiągnięcia. Siedemnaście osób o całkowicie różnych doświadczeniach i przekonaniach raczej rzadko wypracowuje wspólne stanowisko. A jednak w tym przypadku tak się stało i powstał Manifest Agile. Właśnie wtedy narodziła się jedna z najważniejszych idei w świecie oprogramowania, która stopniowo zyskiwała zwolenników również poza światem programistów. Zwiększająca się popularność Agile sprawiła, że wielu starało się upiększać, rozmywać czy modyfikować jego koncepcje. Powoli dookoła Agile nagromadziły się nieporozumienia. Ta książka jest bardzo potrzebnym powrotem do podstaw Agile. Przyda się nowemu pokoleniu programistów, nieprogramistów i osób, które kierują zespołami. Znalazł się tu jednoznaczny opis sedna Agile jako prostej i spójnej koncepcji zwinnego zarządzania małym projektem w niewielkim zespole. To bardzo ważny aspekt Agile, gdyż wielkie projekty składają się z szeregu małych projektów. Pokazano tu, jak zaimplementować metodyki Agile w poprawny, czysty sposób. Zaprezentowano kluczowe koncepcje w ich pierwotnej formie. Wyjaśniono zasady poszczególnych praktyk. Przy tym wszystkim książka jest szczerą, osobistą opowieścią o historii Agile i jego fundamentalnej idei. W tej książce między innymi: • czym jest Agile i jaka jest jego istota, • właściwe stosowanie metodyki Scrum, • najważniejsze praktyki biznesowe Agile, • najważniejsze praktyki techniczne Agile, • wartości i rzemieślnictwo a praca zwinnych zespołów. Agile: ponadczasowa idea zwinnego rozwoju projektu! Robert C. Martin (Wujek Bob) jest programistą od 1970 roku. Jest uznanym mówcą na konferencjach całego świata. Napisał między innymi książki Czysty kod (Helion, 2009), Agile. Programowanie zwinne: zasady, wzorce i praktyki zwinnego wytwarzania oprogramowania w C# (Helion, 2008), Mistrz czystego kodu. Kodeks postępowania profesjonalnych programistów (Helion, 2013) oraz UML for Java Programmers (Prentice Hall, 2003). Oprócz tego Martin opublikował setki artykułów, rozpraw i wpisów na blogach. Działał jako redaktor naczelny magazynu „The C++ Report” i był pierwszym przewodniczącym organizacji Agile Alliance. Założył i prowadzi międzynarodową firmę Object Mentor Inc., skupiającą doświadczonych programistów i menedżerów specjalizujących się we wspomaganiu firm w realizacji trudnych projektów.

47,00 zł
32,90 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 14,10 zł

2 osoby kupiły
14
Farby akwarelowe 48 kolory okrągłe - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Farby akwarelowe 48 kolory okrągłe
Koh-I-Noor
Dostępny
16 szt.

Farby akwarelowe zapewniające intensywne, trwałe kolory o wysokiej sile krycia. Zapewniają doskonałe efekty na papierze oraz kartonie.Komplety farb w postaci krążków zawierających 6 kolorów. Krążki można ze sobą łączyć uzyskując ilość od 6 do 48 kolorów.Komplety zawierają pastylki o średnicy 22,5 mm.

51,29 zł
48,73 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 2,56 zł

2 osoby kupiły
15
Szlaczki zygzaczki - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Szlaczki zygzaczki
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.08

Zeszyt zawierający ćwiczenia wspomagające pierwsze próby pisania. Dziecko uczy się poprawnie trzymać ołówek, ćwiczy cierpliwość i dokładność. Zeszyt nie tylko przygotowuje do nauki pisania, ale także dostarcza świetnej zabawy!

8,99 zł
6,99 zł
Powiadomienie

Rabat 22,2%
oszczędzasz 2,00 zł

2 osoby kupiły
16
Exakt plus 2. Język niemiecki dla szkół ponadpodstawowych. Podręcznik - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Exakt plus 2. Język niemiecki dla szkół ponadpodstawowych. Podręcznik
Dostępny
203 szt.

Exakt plus to nowa odsłona kursu Exakt für Dich do nauki języka niemieckiego w 4 tomach. Przeznaczony jest dla uczniów liceów i techników i dostosowany do nowej podstawy programowej.Z podręcznikami pracują uczniowie, którzy ukończyli 8-letnią szkołę podstawową. Kurs Exakt plus gwarantuje: • przygotowanie uczniów do egzaminu maturalnego w sekcji Trainiere jetzt! Trening sprawności językowych w kontekście egzaminu maturalnego. Zestaw ćwiczeń przygotowujących do zadań występujących na maturze. Zadania skorelowane z poszczególnymi obszarami maturalnymi (Hören, Sprechen, Schreiben, Sprachmittel), • lekcja z filmem – w każdym rozdziale lekcja z filmem wraz z ćwiczeniami przed, w trakcie i po obejrzeniu materiału filmowego. Krótkie, ciekawe sekwencje filmowe związane z treściami danego rozdziału. W każdym rozdziale nowi bohaterowie oraz ciekawe sytuacje komunikacyjne, • Blitzgrammatik – czytelne zestawienie zagadnień gramatycznych na ostatniej stronie każdego rozdziału. Pomocne uczniowi w pracy domowej objaśnienia reguł gramatycznych w języku polskim. Przykładowe zadania i ćwiczenia ułatwiające zrozumienie zagadnień gramatycznych, • ilustrowany słowniczek – zestawienie słownictwa i zwrotów z danego rozdziału. Najważniejsze słowa opatrzone przykładowymi zdaniami. Graficzna wizualizacja wybranych haseł. Doskonała pomoc w przygotowaniu do testów, kartkówek. Numer dopuszczenia MEN: 1000/2/2020 • Kurs składa się z czterech tomów (1, 2, 3 i 4). • Tom 1 i 2 już dostępne. Tom 3 dostępny od 2021 r. • Wszystkie kursy Klett do języka niemieckiego do nowej podstawy programowej zostały opatrzone dopiskiem „plus” w nazwie. Uwaga: Nowe tytuły i dodruki dotychczasowych wydań oferty szkolnej przygotowywane są od 2020 r. bez płyt CD (wszystkie nagrania dostępne bezpłatnie na www.chmura.klett.pl). Jednocześnie w obrocie dostępna jest część dotychczasowego nakładu z płytami CD – do wyczerpania zapasów.

47,90 zł
43,11 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 4,79 zł

2 osoby kupiły
17
Witajcie w ciężkich czasach - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Witajcie w ciężkich czasach
Dostępny
34 szt.

Od islamofobii do sporu o czas pracy, od kryzysu uchodźczego po dekomunizację, od robotyzacji do wojny w Afganistanie, od kryzysu finansowego do własności intelektualnej, od obsesji bezpieczeństwa do polityki historycznej i katastrofy klimatycznej to spektrum tematów, które składają się na krytyczną analizę wydarzeń drugiej dekady XXI wieku w Polsce i na świecie. Witajcie w cięższych czasach Przemysława Wielgosza jest nie tylko kolejnym głosem w debacie o współczesności, ale także próbą wyjścia poza jej ograniczenia. Autor wskazuje, że dyskurs głównego nurtu niebezpiecznie wychylił się w jedną stronę, wmawiając nam, że nadszedł czas silnej władzy i nacjonalizmu, że polityka wynosząca zysk korporacji ponad potrzeby ludzi i środowiska jest jedyną racjonalną, że w kraju takim jak Polska nie ma miejsca na prawa reprodukcyjne dla kobiet, a jedyną alternatywą dla rządów PiS może być powrót do skompromitowanego neoliberalizmu. „Przemek Wielgosz to najlepszy lewicowy publicysta myślący i piszący po polsku. W swym pisaniu dostrzega i Radom i Ramallah. Czytać go warto od Pekinu do Szczecina” – Rafał Woś. „Widmo nowego faszyzmu nie krąży nad Polską i światem od 2015 roku, jak wydaje się wielu liberałom. Przemysław Wielgosz od lat przygląda się, co dzieje się ze światem, w którym bogaci się bogacą, a biedni biednieją. Lewica nie jest tu bez winy. W obliczu katastrofy klimatycznej, automatyzacji pracy i kolejnych europejskich kryzysów czas dla niej na nową formułę. Spoiler alert: łatwo nie będzie” – Kaja Puto. „Oto fascynująca, niepowtarzalna kronika naszego czasu rozpisana na 70 mikroesejów, o wielkim rozrzucie tematów i znacznej gęstości intelektualnej. Łączy je imponująca erudycja, inteligentna dekonstrukcja mitów i pseudowiedzy, jakie zatruwają współczesne społeczeństwa, a także żarliwe zaangażowanie, płynące z niezgody na świat, w jakim żyjemy. Jeśli za iks lat ktoś będzie chciał dowiedzieć się, o co kłóciliśmy się w pierwszych dwóch dekadach XXI wieku, jakimi sporami żyliśmy, zrozumieć, w jaki sposób myśleliśmy, powinien odszukać ten zbiór Przemysława Wielgosza. Ja sięgam po niego już teraz” – Artur Domosławski. „Trudno samemu ogarnąć, co się dzieje na świecie. Zdarzenie goni zdarzenie, czas pędzi niemiłosiernie. A tu Wielgosz przygląda się wszystkiemu cierpliwie swym lewicowym okiem. Ta książka przewodnik pomaga wyłuskać główne problemy (lokalne i geopolityczne), uporządkować rzeczywistość i zrozumieć, w czym przyszło nam uczestniczyć” – Klementyna Suchanow.

39,99 zł
28,79 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 11,20 zł

1 osoba kupiła
18
Na zdrowie! Jak osiągnąć harmonię ciała, ducha i umysłu - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Na zdrowie! Jak osiągnąć harmonię ciała, ducha i umysłu
Dostępny
42 szt.

Pierwsze wydanie tej książki było bestsellerem wśród publikacji księgarni Sensus. Teraz trzymasz w ręku drugie wydanie, w którym szerzej wyjaśniono niektóre tematy oraz wprowadzono całkiem nowe. Książka Doktora Jana Pokrywki i Filipa Żurakowskiego to poradnik zdrowego i szczęśliwego życia. Mówi o tym, jak żyć, by nie chorować, jak unikać tego, co nam szkodzi, i jak cieszyć się każdym dniem w zdrowiu. Autorzy stworzyli sojusz umysłów – lekarza i pisarza – aby atrakcyjnie przedstawić wiedzę o człowieku, jego ciele i duszy. Choć Doktor Pokrywka w większym stopniu zajmuje się ciałem, a Filip Żurakowski duszą i emocjami, obaj podkreślają nierozdzielność fizycznej i duchowej strony zdrowia. Jeśli dusza choruje, choruje też ciało. Trzeba więc zająć się i ciałem, i duszą. Doktor Pokrywka to człowiek dociekliwy, odważny i bezkompromisowy. Mówi: „tworzymy medycynę skuteczną”. I udowadnia swoimi wynikami, że tak jest. W książce pisze między innymi o energetycznej naturze potraw, o tym, że można jeść i chudnąć, o zapobieganiu chorobom cywilizacyjnym, o mało znanej przyczynie nowotworu piersi u kobiet. Filip Żurakowski wnosi do książki urozmaicone formy przekazu, takie by trafił on i do umysłu, i do serca. Znajdziesz w niej pełne uroku i poezji gawędy pod hasłem „Czas na refleksję”. Z książki dowiesz się, jak cieszyć się każdym dniem, żyć w radości i w wolności, jaką daje wybaczenie sobie i innym. W zachwycie nad światem, w miłości do bliskich i przyjaźni z każdym, w nastawieniu na spełnianie swojej życiowej misji.

39,90 zł
29,53 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 10,37 zł

1 osoba kupiła
19
Uczę się liczyć. Łamigłówki. 8-10 lat - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Uczę się liczyć. Łamigłówki. 8-10 lat
Dostępny
152 szt.

Zestaw ćwiczeń i łamigłówek matematycznych dla dzieci 8-10-letnich opracowany przez doświadczoną nauczycielkę nauczania początkowego. Zadania dzięki ciekawej i zabawnej formie zachęcają dzieci do zabawy, nauki i pierwszej samodzielnej pracy. Zabawy myślowe wpływają korzystnie na umiejętności samodzielnego i logicznego myślenia. Rozwijają zdolności umysłowe, a w szczególności pamięć i zdolność kojarzenia. Poprawiają koncentrację oraz koordynację wzrokowo-ruchową. Rozwijają spostrzeganie przestrzenne oraz wzbogacają rozwój osobowościowy i ogólny rozwój intelektualny dziecka.

7,99 zł
1 osoba kupiła
20
Kalendarz do kolorowania + kredki Polycolor, 12 kolorów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kalendarz do kolorowania + kredki Polycolor, 12 kolorów
Koh-I-Noor
Dostępny
4 szt.

Uniwersalny kalendarz zawierający: • kalendarium, • kartki do kolorowania, • linijkę, • kieszonki na zdjęcia i karty kredytowe, • 12 kolorów kredek Polycolor. Całość spięta gumką zabezpieczającą przed otwieraniem się kalendarza.

37,05 zł
35,20 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,85 zł

1 osoba kupiła
21
Pierwsze szlaczki 5+. Ćwiczenia wspomagające pierwsze próby pisania - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pierwsze szlaczki 5+. Ćwiczenia wspomagające pierwsze próby pisania
Dostępny
15 szt.

Zeszyt zawierający ćwiczenia wspomagające pierwsze próby pisania. Dziecko uczy się poprawnie trzymać ołówek, ćwiczy cierpliwość i dokładność. Zeszyt nie tylko przygotowuje do nauki pisania, ale także dostarcza świetnej zabawy!

8,99 zł
6,99 zł

Rabat 22,2%
oszczędzasz 2,00 zł

1 osoba kupiła
22
Pastele suche połówki 8546 Toison D'or 48 kolory - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pastele suche połówki 8546 Toison D'or 48 kolory
Koh-I-Noor
Dostępny
5 szt.

Pastele suche TOISON D'OR zostały wyprodukowane z najwyższej jakości składników. Do ich wyprodukowania został użyty bardzo trwały i jednolity pigment oraz bardzo drobno sproszkowane naturalne substancje na bazie węglanu wapnia, minerału kalcytu lub kredy. Są bardzo delikatne, dzięki czemu świetnie się rozcierają. Do rysowania pastelami zaleca się używać papieru z fakturą, gdyż łączą się one z podłożem tylko w sposób mechaniczny. Po zakończeniu pracę należy zabezpieczyć fiksatywą, zapobiega to dalszemu rozmazywaniu się pracy.

76,90 zł
73,06 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 3,84 zł

1 osoba kupiła
23
Rozboje sceniczne. Wystąpienia publiczne bez tremy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Rozboje sceniczne. Wystąpienia publiczne bez tremy
Dostępny
7 szt.

Raz na zawsze pożegnaj tremę przed występami publicznymi!Czy zdarza Ci się odczuwać dyskomfort, kiedy masz przemówić do większej grupy ludzi? Do tego stopnia, że czasem wolisz zrezygnować, niż stanąć przed audytorium - nawet złożonym z Twoich znajomych? A kiedy już wystąpisz i jest po wszystkim, czujesz, że można było zrobić to lepiej?Jeśli tak - koniecznie sięgnij po książkę Jana Grzesiaka!

39,90 zł
29,53 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 10,37 zł

1 osoba kupiła
24
Kredki akwarelowe w koszyku, 72 sztuki - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kredki akwarelowe w koszyku, 72 sztuki
Koh-I-Noor
Dostępny
3 szt.

Zestaw 72 kredek akwarelowych w wygodnym koszyku (12 kolorów po 6 sztuk). Kredki służą do wykonywania klasycznych rysunków, a także do uzyskiwania efektu akwareli. Po naniesieniu pędzelkiem wody, rysunek można rozmywać uzyskując efekt obrazu namalowanego farbami akwarelowymi.

109,47 zł
104,00 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 5,47 zł

1 osoba kupiła
25
Dwie matki jednego dziecka - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dwie matki jednego dziecka
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.09.17

Publikacja stanowi socjologiczną ilustrację codziennego życia i doświadczania macierzyństwa przez pary kobiet, które wspólnie podjęły decyzję o powiększeniu rodziny za sprawą sztucznego zapłodnienia. Przedstawiono proces nadawania przez nie znaczeń nowym rolom i wzorom funkcjonowania w społeczeństwie polskim, które nieustannie projektują, wcielają w życie, a następnie weryfikują w toku kolejnych interakcji. Poddane analizie przypadki składają się na historie rodzin, które ? choć obecne i dostrzegalne w przestrzeni społecznej ? zdają się pozostawać konceptualnie niewidzialne. Książka jest adresowana do osób zainteresowanych problematyką macierzyństwa nieheteronormatywnego, w szczególności do socjologów, psychologów (w tym dziecięcych), doradców rodzinnych i mediatorów, a także decydentów w dziedzinie prawa, zwłaszcza rodzinnego. ?Największym walorem publikacji jest ukazanie sytuacji rodzin nieheteronormatywnych we współczesnej Polsce, wraz ze specyfiką kontekstu społeczno-kulturowego charakterystycznego dla naszego kraju. Ten bardzo trudny, delikatny temat jest opracowany przez Autorkę z wnikliwością i empatią, a jednocześnie w sposób obiektywizujący i rzetelny. Monografia, obok niewątpliwego waloru naukowego, ma także ogromny ładunek edukacyjny. Dzięki niej osoby niezorientowane w specyfice badanych rodzin mogą zdobyć wiedzę ugruntowaną w badaniach naukowych?. Z recenzji prof. dr hab. Elżbiety Zakrzewskiej-Manterys

44,90 zł
38,61 zł
Powiadomienie

Rabat 14,0%
oszczędzasz 6,29 zł

26
Stabilizacja i optymalizacja długu publicznego a zrównoważenie sektora finansów publicznych - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Stabilizacja i optymalizacja długu publicznego a zrównoważenie sektora...
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.10.17

Publikacja dotyczy tematyki zrównoważenia sektora finansów publicznych, ze szczególnym uwzględnieniem stabilizowania poziomu długu publicznego oraz poszukiwania jego optymalnej wartości. Głównym celem książki było zbadanie wartości i struktury zadłużenia sektora finansów publicznych, wyznaczenie optymalnego poziomu tego zadłużenia i ocena zrównoważenia sektora finansów publicznych w Polsce na tle krajów Unii Europejskiej. Zaprezentowano w niej przegląd teorii zadłużenia publicznego, a także problemy związane z jego pomiarem. Dużo miejsca poświęcono krytycznej analizie i ocenie metod równoważenia sektora finansów publicznych oraz sposobów wyznaczania optymalnego poziomu długu publicznego. W monografii uwzględniono informacje pochodzące z Europejskiego Urzędu Statystycznego, Dyrekcji Generalnej ds. Gospodarczych i Finansowych Komisji Europejskiej, Międzynarodowego Funduszu Walutowego, Banku Światowego, Organizacji Współpracy Gospodarczej i Rozwoju oraz Ministerstwa Finansów RP. W części empirycznej wykorzystano dane rzeczywiste i oczyszczone z wahań cyklicznych.

44,90 zł
38,61 zł
Powiadomienie

Rabat 14,0%
oszczędzasz 6,29 zł

27
Koraliki Aqua, syrenka, 231 elementów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Koraliki Aqua, syrenka, 231 elementów
M&Z
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.11.17

20,90 zł
18,99 zł
Powiadomienie

Rabat 9,1%
oszczędzasz 1,91 zł

28
Zioła w medycynie Tom 2 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zioła w medycynie Tom 2
Dostępny
42 szt.

Cykl książek Zioła w medycynie to doskonały przewodnik po terapiach uzupełniających. Jest to również merytoryczna podstawa do leczenia objawów chorobowych, fitoterapii schorzeń o łagodnym przebiegu i chorób przewlekłych. Publikacje zostały przygotowane przez prof. dr hab. n. med. Ilonę Kaczmarczyk-Sedlak, kierownika Katedry Farmakognozji i Fitochemii Śląskiego Uniwersytetu Medycznego, oraz mgr. Arkadiusza Ciołkowskiego, twórcę ziołowych receptur aptecznych. Niezwykle cenne w prezentowanych opracowaniach jest, że opisano w nich poszczególne dolegliwości oraz podkreślono wskazania i przeciwskazania, a także podano schematy dawkowania dla kolejnych receptur czy ziołowych preparatów. W tomie 2 przedstawiono interesujące informacje dotyczące możliwości wykorzystania ziołolecznictwa w przypadku chorób włosów i paznokci, uszkodzeń skóry, cellulitu, rozstępów na skórze, a także po ukąszeniach owadów. Nie zabrakło również nowatorskiego spojrzenia na psychodermatologię i możliwości wykorzystania w niej ziół. W tomie tym umieszczono także niezwykle cenny rozdział opisujący składniki naturalne wpływające na stan skóry, włosów i paznokci, który jest uzupełnieniem wiedzy zawartej w obu tomach.

84,00 zł
78,12 zł

Rabat 7,0%
oszczędzasz 5,88 zł

29
She Surf - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
She Surf
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.02.24

From its Polynesian origins to the beaches of California, the art of surfing has become a truly global phenomenon with millions of wave riders living to the rhythm of the tides. While surfing is usually told through a male perspective, women have long been nurturing their own water stories and claiming their rightful place in the world of this sport. She Surf hails the women, past and present, who define the art of surfing. Travel with Stephanie Gilmore, one of the greatest surfers in the world set to represent Australia at the Tokyo 2020 Summer Olympic Games; meet Chloe Calmon, a Brazilian expert in longboarding or discover Ishita Malaviya, India's first professional female surfer and her impact on her local community. Thanks to evocative imagery and insightful text written by professional surfer Lauren L. Hill, this book travels from the iconic waves of Hawai'i to lesser-known surf destinations such as Taghazout and Tofino. She Surf also explores many other incredible surf spots in the Seychelles, along the Tuscan coastline in Italy, and in the French Basque Country. Learn about the forgotten stories of Polynesian surfing princess, pioneering female wave riders from the 1960s, and the contemporary movers and shakers shaping the scene. She Surf is an exciting reflection on what it means to be a female surfer and how it feels to be moved to action by the beauty of the ocean.

162,00 zł
152,28 zł
Powiadomienie

Rabat 6,0%
oszczędzasz 9,72 zł

30
W Gabinecie Lekarza Specjalisty Onkologia Leczenie żywieniowe w onkologii - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
W Gabinecie Lekarza Specjalisty Onkologia Leczenie żywieniowe w onkolo...
Dostępny
20 szt.

W gabinecie lekarza specjalisty to cykl publikacji przygotowanych przez specjalistów dla specjalistów, omawiający wybrane, najbardziej istotne zagadnienia, nowe trendy i innowacyjne terapie w danej dziedzinie medycyny. W tym i kolejnych tomach wybitni polscy specjaliści dzielą się wiedzą i doświadczeniem z praktyki klinicznej, przedstawiają najnowsze dokonania oraz aktualne rekomendacje i standardy w swoich dziedzinach, a także opisy najciekawszych przypadków wraz z omówieniem zasad postępowania diagnostycznego i terapeutycznego. Artykuły inspirują do poszerzania i aktualizowania wiedzy, dogłębnie analizują i wyczerpują poruszany temat.

69,00 zł
64,17 zł

Rabat 7,0%
oszczędzasz 4,83 zł

31
Ekonomia systemu podatkowego - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Promocja
Ekonomia systemu podatkowego
Dostępny
14 szt.

Najbardziej kompleksowa książka ekonomiczna odnosząca się do systemu podatkowego i możliwości kształtowania polityki gospodarczej poprzez system podatkowy oraz jej zamienne, bądź równoległe zastosowanie obok polityki monetarnej. Napisana na bazie przeglądu blisko ośmiuset pozycji literatury światowej i ugruntowana w autorskiej i rzetelnej analizie danych empirycznych. Ekonomia systemu podatkowego to nowy pragmatyzm ekonomiczny i lektura obowiązkowa. Wyznacza drogi i możliwości łączenia teorii i praktyki, odpowiadając na wyzwania rozwojowe, kryzysowe i recesyjne współczesnych gospodarek. Książka stanowi oryginalną, wartościową i potrzebną próbę zaprezentowania istotnych problemów naukowych z zakresu dyscyplin ekonomia i finanse (polityka społeczno-gospodarcza, finanse publiczne, polityka fiskalna). Dowodzi też, że autorzy dysponują bogatą i profesjonalną wiedzą oraz stosownym warsztatem naukowym. Przyszło im zmierzyć się z przedsięwzięciem o nadzwyczaj wysokim poziomie złożoności. Problematyka podatkowa jest relatywnie skomplikowana, a liczba dylematów jej towarzyszących wręcz imponująca. Autorzy zaprezentowali interesujące, a zarazem pragmatyczne myśli i podejścia do analizowanej problematyki. Opisują, mierzą, porównują, wartościują, objaśniają (!), przewidują, proponują, a zatem próbują, w granicach możliwości, sprostać wszystkim głównym powinnościom analityków zajmujących się ekonomią i finansami. Odbiorcami pracy mogą być naukowcy, doktoranci i studenci zainteresowani polityką społeczno-gospodarczą oraz finansami publicznymi z uwzględnieniem wyników obecnego stadium debaty nad kierunkami rozwoju nauki ekonomii i finansów. Ważnym adresatem mogą być też praktycy związani z administracją rządową oraz samorządową, zainteresowani problematyką ewolucji systemów podatkowych. Z recenzji prof. Stanisława Flejterskiego

104,00 zł
85,28 zł

Rabat 18,0%
oszczędzasz 18,72 zł

32
Ostatnie lata Rosji carskiej - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ostatnie lata Rosji carskiej
Dostępny
22 szt.

Klasyczna pozycja wybitnego badacza dziejów Rosji, zajmującego się przede wszystkim okresem przed rewolucją październikową. Książka ciągle aktualna i atrakcyjna m.in. dzięki ogromnej wiedzy autora oraz żywej narracji. Ludwik Bazylow skupił się na chronologicznym przedstawieniu wydarzeń z ostatnich lat caratu, od schyłkowego okresu rewolucji 1905 roku aż do 1911 roku. W analizie podjął również tak ważne kwestie, jak problemy narodowościowe i wyznaniowe czy sposób funkcjonowania aparatu policyjnego i sądownictwa. Wielowątkowa praca jest ciągle niedoścignionym dziełem, obowiązkową lekturą dla każdego, kto interesuje się historią Rosji.

89,00 zł
78,32 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 10,68 zł

33
Bańki mydlane Pałka 54cm 521339 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bańki mydlane Pałka 54cm 521339
ADAR
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.12.28

9,90 zł
8,99 zł
Powiadomienie

Rabat 9,2%
oszczędzasz 0,91 zł

34
Wózek dla lalki parasolka 57cm SO6617C HIPO - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wózek dla lalki parasolka 57cm SO6617C HIPO
Hipo
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.10.29

Wózek metalowy parasolka o wymiarach 27x42x57cm . (opakowanie 70x17cm)

36,90 zł
35,06 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,84 zł

35
Zeszyt A5/60 kratka UV Trends Girls (10szt) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zeszyt A5/60 kratka UV Trends Girls (10szt)
Interdruk
Dostępny
5 szt.

Zeszyt w formacie A5, 60 kartek.Opakowanie zawiera 10szt. Różne wzory.

26,93 zł
25,58 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,35 zł

36
Zeszyt A5/16 kratka UV Trends Girls (20szt) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zeszyt A5/16 kratka UV Trends Girls (20szt)
Interdruk
Dostępny
20 szt.

Zeszyt w formacie A5, 16 kartek.Zeszyty firmy INTERDRUK charakteryzuje wysoka jakość papieru, estetyczne wykończenie, modna grafika okładek.Okładka laminowana. Zaokrąglone narożniki.Na odwrocie znajdują się pomoce dadaktyczne: tabliczka mnożenia czy nauka języka angielskiego.Opakowanie zawiera 20szt, różne wzory.

24,08 zł
22,88 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,20 zł

37
Nie myśl za dużo! - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nie myśl za dużo!
Dostępny
9 szt.

Wszyscy przez to przechodzimy zapętleni w ciągłych wątpliwościach co, jeśli?. Niezdolni do podjęcia decyzji, sparaliżowani przez strach, że dokonamy złego wyboru. Nikt nie chce żyć, bez przerwy się zamartwiając i nie mogąc zdecydować na konkretne działanie w obawie przed konsekwencjami. Jednak wydaje się, że trudno tego uniknąć, że taka jest nasza natura i nie można tego zmienić. Ale czy na pewno? Anne Bogel przekazuje nam coś zupełnie przeciwnego jesteśmy w stanie przezwyciężyć negatywne i męczące myśli, pojawiające się w kółko w naszych głowach. Możemy zastąpić je pozytywami, które będą źródłem spokoju oraz radości i wniosą w nasze życie szczęście. W tej książce znajdziesz gotowe rozwiązania i podpowiedzi, jak to zrobić, a to z pewnością wpłynie na jakość twojego życia. Będziesz mógł/mogła odpowiedzieć sobie na pytania, zarówno te mniej istotne: Czy powinnam kupić te kwiaty?, jak i niezwykle ważne: Dokąd zmierza moje życie?. Ta książka to coś więcej niż poradnik, jak podejmować dobre decyzje. Anne Bogel przedstawia solidny plan, jak bez nadmiernego wysiłku dokonywać odpowiednich wyborów, które sprawią, że skupisz się wyłącznie na rzeczach mających w życiu znaczenie.

38,90 zł
29,18 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 9,72 zł

38
Hallo Anna Neu 1. Język niemiecki dla klas 1-3 szkoły podstawowej. Smartbuch. Rozszerzony zeszyt ćwiczeń - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Hallo Anna Neu 1. Język niemiecki dla klas 1-3 szkoły podstawowej. Sma...
Dostępny
875 szt.

„Hallo Anna neu” to nowe wydanie popularnej serii „Hallo Anna”. Kurs języka niemieckiego dla klasy 1-3. Nowe wydanie popularnego kursu Hallo Anna to zaproszenie do nauki przez zabawę, a jednocześnie doskonały wstęp do nabywania umiejętności mówienia, czytania i pisania w języku niemieckim. W kursie położono nacisk na sprawności komunikacyjne, a przy tym uwzględniono naturalną w tej grupie wiekowej potrzebę ruchu i zabawy.

33,00 zł
29,70 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 3,30 zł

39
Hallo Anna Neu 1. Język niemiecki dla klas 1-3 szkoły podstawowej. Podręcznik - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Hallo Anna Neu 1. Język niemiecki dla klas 1-3 szkoły podstawowej. Pod...
Dostępny
862 szt.

Hallo Anna neu to nowe wydanie popularnej serii „Hallo Anna”. Kurs języka niemieckiego dla klasy 1-3. Nowe wydanie popularnego kursu „Hallo Anna” to zaproszenie do nauki przez zabawę, a jednocześnie doskonały wstęp do nabywania umiejętności mówienia, czytania i pisania w języku niemieckim. W kursie położono nacisk na sprawności komunikacyjne, a przy tym uwzględniono naturalną w tej grupie wiekowej potrzebę ruchu i zabawy. Nr dopuszczenia MEN: 1098/1/2020

38,00 zł
34,20 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 3,80 zł

40
Logokostki - Głoska "Ż" 3w1 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Logokostki - Głoska "Ż" 3w1
Dostępny
12 szt.

Gra zawiera:- LOGOKOSTKI - 9 kostek z drewna bukowego 3x3 cm (54 obrazki)- KARTY PRACY Z ĆWICZENIAMI - 10 kart- DOBBLE - karty do gry + woreczek bawełniany (wersja podróżna)Seria LOGOKOSTKI to kompleksowa pomoc, która:- wspomaga rozwój mowy dziecka;- usprawnia artykulację u dzieci i dorosłych;- utrwala poprawną wymowę głoski "ż";- rozwija kompetencję komunikacyjną i umiejętność narracji;- doskonali analizę i syntezę wzrokową, słuchową oraz pamięć;- wspiera rozwój małej motoryki.Grę mogą wykorzystywać w pracy logopedzi, terapeuci, nauczyciele oraz rodzice.Grać można indywidualnie oraz grupowo, co znakomicie poprawia relacje społeczne.

85,00 zł
80,75 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 4,25 zł

41
Little Town PORTAL - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Little Town PORTAL
Portal Games
Dostępny
6 szt.

Szybka gra strategiczna wykorzystująca mechanikę zarządzania robotnikami i surowcami, w której proste reguły zderzają się z trudnymi decyzjami.W grze zarządzasz grupą architektów, których zadaniem jest rozwój miasteczka. W swojej turze możesz wysłać jednego ze swoich architektów na mapę lub do konstrukcji nowego budynku. Architekt wysłany na mapę zbiera surowce z przylegających 8 pól oraz może wykorzystać stojące na tych polach budynki. Druga możliwość, to wysłanie architekta do konstrukcji nowego budynku. Gracz opłaca wówczas koszty budynku, otrzymuje za niego punkty zwycięstwa i kładzie budynek na mapie. Od tej pory budynek oferować będzie swoją unikalną możliwość generowania lub konwersji surowców lub punktów. Co ciekawe budynek może być wykorzystywany zarówno przez właściciela, jak i innych graczy, po uiszczeniu opłaty właścicielowi.Liczba graczy: 2-4 osóbCzas gry: 45 min

124,90 zł
106,17 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 18,73 zł

42
Bolidy: Szalona Jazda PORTAL - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bolidy: Szalona Jazda PORTAL
Portal Games
Dostępny
2 szt.

Do rozgrywki wymagana jest wersja podstawowa gry Bolidy.Dodatek do gry Bolidy zawierający dwa nowe tory Aloha Sands i Savanna Stretch, które mocno zmieniają rozgrywkę.Na torze Aloha Sands znajdują się rampy. Jeśli w odpowiedni sposób wjedziesz na rampę, nabierzesz rozpędu i pognasz do przodu, pozostawiając konkurentów w tyle.Przez tor Savanna Stretch często przemykają dzikie zwierzęta. Musisz ich unikać, kiedy znajdą się na twojej trasie. Savanna Stretch słynie z szalonych slalonów między dzikimi zwierzętami, uważaj na nie bo w każdej chwili możesz wypaść z wyścigu!Liczba graczy: 2-6 osóbCzas gru: 30 min

70,00 zł
59,50 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 10,50 zł

43
Farm World. SLH42291. Jedzenie dla krów i cieląt - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Farm World. SLH42291. Jedzenie dla krów i cieląt
Schleich
Dostępny
30 szt.

Seria „Farm Life” zawiera okazy zwierząt hodowanych w gospodarstwach na całym świecie. Teraz dzięki figurkom Schleicha i licznym akcesoriom dodatkowym, jak chociażby: stajnie, zagrody czy wóz z zaprzęgiem mali miłośnicy przyrody mogą stworzyć swoją własną farmę z prawdziwego zdarzenia, w zaciszu własnego pokoju. Zawartość opakowania: • wiadro do pojenia cieląt, • lizawka, • pasza, • bańka na mleko.

21,80 zł
20,27 zł

Rabat 7,0%
oszczędzasz 1,53 zł

44
Blok do pasteli artpastel antrycyt A4 20K 180g - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Blok do pasteli artpastel antrycyt A4 20K 180g
Koh-I-Noor
Dostępny
6 szt.

Blok Art Pastel został wyprodukowany z bardzo wysokiej jakości papieru, zawierającego 15 % włókien bawełny. Papier jest delikatnie fakturowany, nie zawiera w składzie metali ciężkich ani kwasu. Posiada naturalne PH.Przeznaczony jest do rysowania pastelami, kredkami oraz ołówkami.

26,41 zł
25,09 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,32 zł

45
Paleta malarska 39,5x21cm drewniana - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Paleta malarska 39,5x21cm drewniana
Koh-I-Noor
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.12.17

Palety malarskie wykonane są z drewnianej sklejki impregnowanej olejem. Są odporne na działanie farb, mediów oraz wody. Nie odkształcają się pod wpływem wilgoci. Służą do rozrabiania farb olejnych, akrylowych oraz temper.

33,90 zł
32,21 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,69 zł

46
Blok do pasteli artpastel sepia A5 20K 180g - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Blok do pasteli artpastel sepia A5 20K 180g
Koh-I-Noor
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.11.03

Blok Art Pastel został wyprodukowany z bardzo wysokiej jakości papieru, zawierającego 15 % włókien bawełny. Papier jest delikatnie fakturowany, nie zawiera w składzie metali ciężkich ani kwasu. Posiada naturalne PH.Przeznaczony jest do rysowania pastelami, kredkami oraz ołówkami.Dostępny w kolorach: sepia, antracyt oraz grey.

18,00 zł
17,99 zł
Powiadomienie

Rabat 0,1%
oszczędzasz 0,01 zł

47
Blok do pasteli artpastel antrycyt A5 20K 180g - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Blok do pasteli artpastel antrycyt A5 20K 180g
Koh-I-Noor
Dostępny
4 szt.

Blok Art Pastel został wyprodukowany z bardzo wysokiej jakości papieru, zawierającego 15 % włókien bawełny. Papier jest delikatnie fakturowany, nie zawiera w składzie metali ciężkich ani kwasu. Posiada naturalne PH.Przeznaczony jest do rysowania pastelami, kredkami oraz ołówkami.

18,01 zł
17,99 zł

Rabat 0,1%
oszczędzasz 0,02 zł

48
Paleta malarska 23x30 zrywalna 40 arkuszy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Paleta malarska 23x30 zrywalna 40 arkuszy
Koh-I-Noor
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.07

Paleta wykonana jest z papieru powlekanego, wodoodpornego. Zawiera 40 arkuszy, które po użyciu wyrzuca się. Nie wymaga czyszczenia. Szczególnie przydatna jest podczas prac plenerowych.

17,20 zł
16,99 zł
Powiadomienie

Rabat 1,2%
oszczędzasz 0,21 zł

49
Farby akwarelowe transparentne 24 kolory - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Farby akwarelowe transparentne 24 kolory
Koh-I-Noor
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.04.08

Farby akwarelowe zapewniające intensywne, trwałe kolory o wysokiej sile krycia. Zapewniają doskonałe efekty na papierze oraz kartonie.Komplet farb w plastikowym podwójnym opakowaniu zawierającym 24 kolory.Komplety zawierają pastylki o średnicy 30mm.

35,40 zł
33,63 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,77 zł

50
Farby akwarelowe transparentne 24 kolory czarn. op - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Farby akwarelowe transparentne 24 kolory czarn. op
Koh-I-Noor
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.08.20

Farby akwarelowe zapewniające intensywne, trwałe kolory o wysokiej sile krycia. Zapewniają doskonałe efekty na papierze oraz kartonie. Komplet farb w plastikowym podwójnym opakowaniu zawierającym 24 kolory. Komplety zawierają pastylki o średnicy 30mm.

35,40 zł
33,63 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,77 zł

51
Farby akwarelowe transparentne 12 kolorów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Farby akwarelowe transparentne 12 kolorów
Koh-I-Noor
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.01.25

Farby akwarelowe zapewniające intensywne, trwałe kolory o wysokiej sile krycia. Zapewniają doskonałe efekty na papierze oraz kartonie.Komplet farb w plastikowych wymiennych modułach. Kolory można zastępować miejscami lub wymieniać na inne. Opakowanie zawiera 12 kolorów w pastylkach o średnicy 30 mm.

42,50 zł
40,38 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 2,12 zł

52
Paleta malarska 29,5x13,5cm drewniana - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Paleta malarska 29,5x13,5cm drewniana
Koh-I-Noor
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.02.15

Palety malarskie wykonane są z drewnianej sklejki impregnowanej olejem. Są odporne na działanie farb, mediów oraz wody. Nie odkształcają się pod wpływem wilgoci. Służą do rozrabiania farb olejnych, akrylowych oraz temper.

30,80 zł
29,26 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,54 zł

53
Farby akwarelowe transparentne 24 kolory + pędzel - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Farby akwarelowe transparentne 24 kolory + pędzel
Koh-I-Noor
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.05.19

Farby akwarelowe zapewniające intensywne, trwałe kolory o wysokiej sile krycia. Zapewniają doskonałe efekty na papierze oraz kartonie. Komplet farb w plastikowym podwójnym opakowaniu zawierającym 24 kolory. Komplety zawierają pastylki o średnicy 30mm.

38,90 zł
36,96 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,94 zł

54
Farby akwarelowe kryjące 12 kolorów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Farby akwarelowe kryjące 12 kolorów
Koh-I-Noor
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.02.09

Farby akwarelowe zapewniające intensywne, trwałe kolory o wysokiej sile krycia. Zapewniają doskonałe efekty na papierze oraz kartonie.Komplet farb w plastikowych wymiennych modułach. Kolory można zastępować miejscami lub wymieniać na inne. Opakowanie zawiera 12 kolorów w pastylkach o średnicy 30 mm.

44,70 zł
42,47 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 2,23 zł

55
Farby akwarelowe Anilinky Brilliant 12 kolorów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Farby akwarelowe Anilinky Brilliant 12 kolorów
Koh-I-Noor
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.24

Farby akwarelowe umożliwiające uzyskanie specjalnych efektów artystycznych.Komplety farb w plastikowym opakowaniu zawierającym 12 kolory.Komplety zawierają pastylki o średnicy 22,5 mm.

20,01 zł
19,99 zł
Powiadomienie

Rabat 0,1%
oszczędzasz 0,02 zł

56
Farby akwarelowe Brilliant 24 kolory okrągłe - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Farby akwarelowe Brilliant 24 kolory okrągłe
Koh-I-Noor
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.02.16

Farby akwarelowe umożliwiające uzyskanie specjalnych efektów artystycznych.Komplety farb w plastikowym, okrągłym opakowaniu zawierającym 24 kolory.Komplety zawierają pastylki o średnicy 22,5 mm.

36,80 zł
34,96 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,84 zł

57
Farby akwarelowe Brilliant 48 kolorów okrągłe - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Farby akwarelowe Brilliant 48 kolorów okrągłe
Koh-I-Noor
Dostępny
5 szt.

Farby akwarelowe umożliwiające uzyskanie specjalnych efektów artystycznych.Komplety farb w plastikowym, okrągłym opakowaniu zawierającym 48 kolorów.Komplety zawierają pastylki o średnicy 22,5 mm.

68,13 zł
64,72 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 3,41 zł

58
Farby akwarelowe Brilliant 36 kolory okrągłe - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Farby akwarelowe Brilliant 36 kolory okrągłe
Koh-I-Noor
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.01.18

Farby akwarelowe umożliwiające uzyskanie specjalnych efektów artystycznych.Komplety farb w plastikowym, okrągłym opakowaniu zawierającym 36 kolory.Komplety zawierają pastylki o średnicy 22,5 mm.

47,00 zł
44,65 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 2,35 zł

59
Etui czarne na kredki 36szt - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Etui czarne na kredki 36szt
Koh-I-Noor
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.22

Wygodny, zwijany piórnik na kredki, pomieści 36 kredki.

32,69 zł
31,06 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,63 zł

60
Pastele suche połówki 8544 Toison D'or 24 kolory - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pastele suche połówki 8544 Toison D'or 24 kolory
Koh-I-Noor
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.02.12

Pastele suche TOISON D'OR zostały wyprodukowane z najwyższej jakości składników. Do ich wyprodukowania został użyty bardzo trwały i jednolity pigment oraz bardzo drobno sproszkowane naturalne substancje na bazie węglanu wapnia, minerału kalcytu lub kredy. Są bardzo delikatne, dzięki czemu świetnie się rozcierają. Do rysowania pastelami zaleca się używać papieru z fakturą, gdyż łączą się one z podłożem tylko w sposób mechaniczny. Po zakończeniu pracę należy zabezpieczyć fiksatywą, zapobiega to dalszemu rozmazywaniu się pracy.

42,30 zł
40,19 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 2,11 zł

61
Farby akwarelowe 36 kolorów okrągłe - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Farby akwarelowe 36 kolorów okrągłe
Koh-I-Noor
Dostępny
4 szt.

Farby akwarelowe zapewniające intensywne, trwałe kolory o wysokiej sile krycia. Zapewniają doskonałe efekty na papierze oraz kartonie.Komplety farb w postaci krążków zawierających 6 kolorów. Krążki można ze sobą łączyć uzyskując ilość od 6 do 48 kolorów.Komplety zawierają pastylki o średnicy 22,5 mm.

43,29 zł
41,13 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 2,16 zł

62
Kredki Polycolor 3800 24 kolory etui - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kredki Polycolor 3800 24 kolory etui
Koh-I-Noor
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2020.12.10

Zestawy kredek Polycolor w wygodnym, zwijanym etui.

105,20 zł
99,94 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 5,26 zł

63
Kredki 3591 Dino 6 kolorów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kredki 3591 Dino 6 kolorów
Koh-I-Noor
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.10.05

Kredki dla dzieci w wieku szkolnym. Posiadają wkład o podwyższonej wytrzymałości na złamania i silny nacisk, jednocześnie zapewniając miękkie i łatwe rysowanie. Oprawki zostały wykonane z dobrej jakości drewna, dzięki czemu nie łamią się w trakcie temperowania. Dzięki zaokrąglonej końcówce są bezpieczne dla użytkowników. Wykonane zostały zgodnie z europejskimi normami bezpieczeństwa na terenie Unii Europejskiej. Dostępne w szerokiej gamie kolorystycznej.

7,99 zł
Powiadomienie
64
Kredki akwarelowe 3715/K 6 kolorów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kredki akwarelowe 3715/K 6 kolorów
Koh-I-Noor
Dostępny
4 szt.

Komplety kredek akwarelowych Mondeluz w kartonowych opakowaniach.

9,99 zł
65
Kredki 3554 Ptaki 24 kolory - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kredki 3554 Ptaki 24 kolory
Koh-I-Noor
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.08.15

Kredki szkolne. Posiadają wkład o podwyższonej wytrzymałości na złamania i silny nacisk, jednocześnie zapewniając miękkie i łatwe rysowanie. Oprawki zostały wykonane z dobrej jakości drewna, dzięki czemu nie łamią się w trakcie temperowania. Wykonane zostały zgodnie z europejskimi normami bezpieczeństwa na terenie Unii Europejskiej. Dostępne w szerokiej gamie kolorystycznej.

18,00 zł
17,99 zł
Powiadomienie

Rabat 0,1%
oszczędzasz 0,01 zł

66
Kredki 3552 Ptaki 12 kolorów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kredki 3552 Ptaki 12 kolorów
Koh-I-Noor
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.09.16

Kredki szkolne. Posiadają wkład o podwyższonej wytrzymałości na złamania i silny nacisk, jednocześnie zapewniając miękkie i łatwe rysowanie. Oprawki zostały wykonane z dobrej jakości drewna, dzięki czemu nie łamią się w trakcie temperowania. Wykonane zostały zgodnie z europejskimi normami bezpieczeństwa na terenie Unii Europejskiej. Dostępne w szerokiej gamie kolorystycznej.

10,30 zł
9,99 zł
Powiadomienie

Rabat 3,0%
oszczędzasz 0,31 zł

67
Zestaw artystyczny w zawijanym etui 8891/6 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zestaw artystyczny w zawijanym etui 8891/6
Koh-I-Noor
Dostępny
4 szt.

Zestaw artystyczny zawiera:ołówki grafitowe w drewnieołówki grafitowe bezdrzewneołówki akwarelowewęgiel w drewniepastele w drewnierozcieracz do pastelitemperówkęgumkę

161,05 zł
153,00 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 8,05 zł

68
Ołówek grafitowy Mini 1500 (12szt) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ołówek grafitowy Mini 1500 (12szt)
Koh-I-Noor
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.03.01

Zestaw 12 ołówków grafitowych z serii 1500 w wydaniu mini, zapakowanych w metalowy pojemnik.

44,00 zł
41,80 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 2,20 zł

69
Kredki Omega 3385 Jumbo 36 kolorów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kredki Omega 3385 Jumbo 36 kolorów
Koh-I-Noor
Dostępny
3 szt.

Kredki Omega Jumbo w 36 intenstywnych kolorach. Średnica kredki: 10 mm.

100,24 zł
95,23 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 5,01 zł

70
Zestaw artystyczny w zawijanym etui 8891/5 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zestaw artystyczny w zawijanym etui 8891/5
Koh-I-Noor
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.01.05

Zestaw artystyczny zawiera:ołówki grafitowe w drewnieołówki grafitowe bezdrzewnewęgiel w drewniepastele w drewniekredki akwarelowerozcieracz do pastelitemperówkęgumkę

141,60 zł
134,52 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 7,08 zł

71
Zero waste - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zero waste
Dostępny
11 szt.

Przeciętny mieszkaniec Polski produkuje ponad 350 kilogramów śmieci rocznie. Niestety, nie znikają one po opróżnieniu kosza. Część odpadów zostanie odzyskana, jednak wciąż zbyt wiele śmieci ląduje na składowiskach. Efektem tego jest nie tylko rosnące zanieczyszczenie powietrza, wody i gleby, ale także zbyt szybkie zużywanie zasobów Ziemi. Z powodu wiecznie niezaspokojonej potrzeby kupowania zbędnych rzeczy oraz korzystania z wielu produktów jednorazowych – opakowań, naczyń czy ręczników papierowych – uniemożliwiamy naszej planecie zregenerowanie się. Jedynym racjonalnym sposobem, by przerwać to błędne koło, jest realizacja celu: zero waste! Dzięki tej książce poznasz praktyczną stronę koncepcji zero waste – filozofii, która łączy się z ideą minimalizmu i życia w zgodzie z naturą. Osiągnięcie równowagi w minimalizmie sprawia, że człowiek zyskuje zadowolenie, staje się niepodatny na manipulacje specjalistów od marketingu i wciąż ma to, czego potrzebuje: czas i miejsce, aby skupić się na tym, co naprawdę kocha. Ta książka pokaże ci, jak do tego dojść. Dowiesz się, jak i gdzie kupować, jakie zmiany wprowadzić w swojej kuchni, które kosmetyki i środki czystości można bez trudu zrobić samodzielnie, jak poradzić sobie z kompostowaniem oraz jak postępować zgodnie z ideą zero waste w różnych okolicznościach. Nagrodą za wprowadzenie zmian będzie lepsze samopoczucie, zdrowsze odżywianie się i... sporo zaoszczędzonych pieniędzy! W tej książce między innymi: • dlaczego ruch zero waste może uratować świat, • jak kupować mniej i ograniczyć wytwarzanie śmieci, • które produkty można zrobić samodzielnie, • jak stopniowo podążać w kierunku mądrego minimalizmu, • czy można opiekować się psem i kotem w duchu zero waste. Jedyna mądra droga prowadzi do zero waste!

39,90 zł
28,73 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 11,17 zł

72
Nie irytuj Lamy! - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nie irytuj Lamy!
Tactic
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.12.13

Czy wiesz, że lamy nie lubią hałasów i niegrzecznego zachowania? Po tej grze już nie zapomnisz... Gdy przyjdzie twoja kolej, pociągnij kartę ze swojej talii i staraj się być pierwszym, który odpowiednio zareaguje. Jeśli ci się to nie uda, możesz zostać mokry...

78,80 zł
64,62 zł
Powiadomienie

Rabat 18,0%
oszczędzasz 14,18 zł

73
Zestaw prezentowy artystyczny z poradnikiem T.3 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zestaw prezentowy artystyczny z poradnikiem T.3
Koh-I-Noor
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.03.24

Zestaw zawiera:Podstawy rysunku Leonardo Compact Series Tom 3, blok popPastel A4, ołówek serii 1500 2B i 4B, gumkę na ołówku.

57,20 zł
54,34 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 2,86 zł

74
Horse Club. SLH42338. Zestaw - Zawody jeździeckie - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Horse Club. SLH42338. Zestaw - Zawody jeździeckie
Schleich
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.12.01

Wielki pokaz koni już się rozpoczął! Tylko najszybszy zawodnik, z najmniejszą ilością błędów stanie na końcu na podium dla zwycięzcy, otrzyma wspaniałe trofeum, a jego koń piękny wieniec. W celu zapewnienia bezpieczeństwa koniom, kamienie stosowane do wykonania przeszkód są syntetyczne. Zawody są wielkim wyzwaniem dla koni i jeźdźców. Szerokie przeszkody z kamienia wymagają pełnego skupienia i wysokich umiejętności od konia i jeźdźca. Duży skok przez wodę jest równie trudny, wiele koni boi się refleksów światła odbitych w wodzie. Przeszkody z drewnianych belek są za to najwyższe. Zawodnicy starają się przejechać cały tor bezbłędnie i do tego w jak najkrótszym czasie. Dzięki licznym akcesoriom zawartym w zestawie tor można dowolnie konfigurować używając flag, drzew, oznaczeń i przeszkód..

511,30 zł
475,51 zł
Powiadomienie

Rabat 7,0%
oszczędzasz 35,79 zł

75
Efekt piaskownicy. Jak szefować, żeby roboty nie zabrały ci roboty - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Efekt piaskownicy. Jak szefować, żeby roboty nie zabrały ci roboty
Dostępny
35 szt.

Przetrwają najlepiej skomunikowani • Jak budować kompetencje szefa przyszłości w świecie przymusowego zdalnego zarządzania? • Jak zachować pracę i nie musieć rywalizować o nią z robotami? • Jak dogadać się z pokoleniami, które wchodzą na rynek pracy? Uwaga! Sztuczna inteligencja u bram! Już puka do naszych drzwi, urzędów, domów. Już zaczyna wyręczać nas w prostych zadaniach. Już szuka dla nas drogi na wirtualnych mapach, sprawdza, czego brakuje w lodówce, liczy, analizuje, pisze wiersze i komponuje muzykę wcale nie gorszą od tej, którą tworzą natchnieni artyści. Liczba robotów w fabrykach i magazynach rośnie w tym samym tempie, w jakim spada w nich liczba ludzkich pracowników. Maszyny są wydajne, precyzyjne, nie potrzebują urlopów i nie narzekają na atmosferę w pracy. Może w ciągu najbliższych 10 lat wszystkich nas poślą na zieloną trawkę? Może tak. A może nie. Przypuszczalnie współpraca ludzko-maszynowa przyjdzie w pakiecie z listą nowych zawodów, o jakich dziś nawet nam się jeszcze nie śni. A co z obecnymi zawodami? Które przetrwają? Co będzie na przykład z osobami zarządzającymi pracą ludzi? Spokojnie, akurat menadżerowie najprawdopodobniej będą potrzebni. Jednak nie wszyscy. Z podniesioną głową w najbliższą przyszłość spoglądać będą mogli tylko ci szefowie, którzy już dziś nauczą się porywać za sobą innych. Także pokolenie ludzi młodych, tych, których podobno nic nie interesuje. By to skutecznie zrobić, po pierwsze trzeba porzucić wielkie HR-owe hasła. Po drugie ― sięgnąć po sposób komunikacji rodem z... rozbawionej piaskownicy. Brzmi intrygująco? To dobrze, bo właśnie rozpoczynamy zabawę w pracę! Magdalena Kieferling – ceniony trener zarządzania komunikacją, zasobami ludzkimi i zmian kultury organizacyjnej. Ekspert prestiżowego ICAN Institute. Pracuje z szefami, którzy nie boją się upraszczać rzeczy skomplikowanych i oduczać tego, co dotychczas brali za pewne, bo w relacjach zawodowych z dwudziestolatkami uderzyli głową w mur. Od ponad 15 lat na wysokich stanowiskach menadżerskich (dyrektor komunikacji, dyrektor HR, dyrektor ds. klientów korporacyjnych), łączy interesy zarządów i pracowników tak, żeby każda ze stron czuła się wspierana. Szkoli menadżerów, jak zarządzać i komunikować, by ich zespoły pracowały z zaangażowaniem. Świeżo awansowanym szefom (projektów, zespołów, firm) pomaga szybko i efektywnie odnaleźć się w nowej roli. Wspiera CEO i zarządy w redefiniowaniu kultury organizacyjnej oraz w zmianach, których przeprowadzenie jest nieuchronne. Doradzała wysokiej i średniej kadrze zarządzającej ponad 40 polskich i zagranicznych koncernów, organizacji non profit i start-upów. Koordynowała strategie w przeszło 100 kampaniach i projektach na poziomie światowym. Z jej usług korzystali klienci między innymi z branż: bankowej, paliwowej, IT, FMCG, lotniczej, chemicznej, energetycznej, konsultingowej oraz mediowej. Jest laureatką prestiżowych nagród w dziedzinie komunikacji, między innymi Silver Drum Award 2014 i brązowej statuetki KTR 2015, a także cenionym mówcą motywacyjnym oraz autorką ponad 400 publikacji radiowych, internetowych i prasowych. Na co dzień inspiruje na LinkedIn tysiące menadżerów oraz właścicieli małych i średnich firm.

39,90 zł
29,53 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 10,37 zł

76
Anonimowi heretycy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyprzedaż
Anonimowi heretycy
Dostępny
1 szt.

Ateista w katolickiej szkole średniej może mieć sporo problemów, zwłaszcza jeśli spróbuje naruszyć ustalone reguły. Michael coś o tym wie. Chłopak nie miał nic do powiedzenia, gdy rodzice postanowili umieścić go w szkole im. Świętej Klary. Już pierwsze minuty w nowym środowisku pozbawiły go resztek optymizmu. Wyglądało na to, że był tam jedynym ateistą i będzie skazany na samotność. Jednak gdy na lekcji historii Lucy, jedna z uczennic, wdaje się w ostrą dyskusję z zakonnicą, w Michaelu budzi się nadzieja na zaprzyjaźnienie się z kimś o podobnym światopoglądzie. Szybko się przekonuje, że dziewczyna jest feministką, ale też wierzącą katoliczką i planuje zostać kapłanem. Podobnych wyrzutków w Świętej Klarze jest więcej. Anonimowi Heretycy pozostają jednak w ukryciu i nie afiszują się swoją odmiennością. Avi jest żydem i gejem, Max – unitarianinem uniwersalistą, a Eden – praktykującą poganką. Wszyscy akceptują siebie wzajemnie i starają się przetrwać, pocieszając się, że szkoła średnia, nawet ta katolicka, nie trwa wiecznie. Wiecznie nie trwa też względny spokój. Któregoś dnia Michael przekonuje Anonimowych Heretyków do buntu. Tajne stowarzyszenie ma w planach rozpoczęcie kampanii przeciw sztywnym zasadom i obnażenie wszechobecnej w szkole hipokryzji. Początek wydaje się obiecujący. Wkrótce jednak Michael posuwa się za daleko... Oto poruszająca powieść o dojrzewaniu, przyjaźni i bolesnej drodze do odkrycia własnej wiary. Opowiada o młodzieńczym buncie, pierwszej miłości, ale także porusza trudne tematy i skłania do przemyśleń, a wartka akcja i świetnie poprowadzone dialogi sprawiają, że nie sposób się od niej oderwać!

39,90 zł
21,95 zł

Rabat 45,0%
oszczędzasz 17,95 zł

77
Gra. Z klas(yk)ą w łóżku - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Gra. Z klas(yk)ą w łóżku
Dostępny
12 szt.

Pożądanie, którego nie da się powstrzymać i pokrętne intrygi w brawurowej powieści opartej na klasyce romansu! Sebastian, Izabela, Marianna i Cecylia. Jedyny mężczyzna w tym gronie cyniczny, wyrachowany, bezwzględny. Kocha tylko jedną osobę na świecie – siebie samego. Trzy kobiety różne pod niemal każdym względem: wieku, pozycji społecznej, doświadczenia. Ich losy splotą się w skomplikowany węzeł. Tę czwórkę połączy gra. Miłosna i równocześnie brutalna, pozbawiona reguł, za to pełna ostrych fauli. Zdawać by się mogło, że pierwsi odpadną z niej początkujący gracze, lecz los bywa przewrotny. Pewne jest jedno: wszyscy wezmą udział w rozgrywce na śmierć i życie. Kto zostanie na planszy? Gra to fanfic oparty na motywach znanej, wielokrotnie przenoszonej na ekran powieści Pierre'a Choderlosa de Laclos Niebezpieczne związki. Profanacja? Szaleństwo? Herezja? Ależ tak! Te słowa pasują idealnie także do bohaterów opisanych przez Augustę Docher. Czy odważysz się zagłębić w ten świat razem z nimi? Tylko uważaj – Gra jak to gra – potrafi wciągnąć i uzależnić!

39,90 zł
28,73 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 11,17 zł

78
Mapy drogowe produktu - nowe podejście - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mapy drogowe produktu - nowe podejście
Dostępny
23 szt.

Mapa drogowa produktu w konwencjonalnym ujęciu bywa obwiniana za wyznaczanie nierealnych celów, przeoczanie okazji czy rozwijanie przestarzałych funkcji. A przecież – jeśli jest dobra – łatwo staje się cennym narzędziem: stanowi jeden z najbardziej wpływowych dokumentów, jakie organizacja może opracować, wydać i stale aktualizować. Ten jeden dokument może nadać właściwy kierunek procesom realizacji strategii firmowej. Może być kluczem do harmonizowania wizji interesariuszy. Trzeba tylko popatrzeć na mapę drogową produktu z punktu widzenia wciąż zmieniającego się świata i traktować ją jako ciągle aktualizowaną pomoc komunikacyjną, którą ma się kierować zespół. Oto przystępny przewodnik prezentujący odświeżoną koncepcję map drogowych, które mają być nie tylko dokumentem strategicznym, ale także narzędziem przywództwa. Tworzenie map drogowych pokazano tu jako proces składający się z różnych działań, dzięki którym można określić sposób dostarczania klientowi jak największej wartości. Wymieniono kluczowe zasady budowy skutecznej mapy drogowej produktu, a następnie w kolejnych rozdziałach opisano sposoby realizacji poszczególnych działań. Znalazły się tu również liczne wskazówki i przykłady. Książka została napisana w taki sposób, aby uwzględnić szerokie spektrum potrzeb, branż i produktów, ma także ułatwić dostosowanie map drogowych do potrzeb i stopnia gotowości organizacji.

67,00 zł
46,90 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 20,10 zł

79
Kiedy mnie zobaczyłeś - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kiedy mnie zobaczyłeś
Dostępny
5 szt.

Kiedy oczami są uczucia, można zobaczyć niewidzialne. Chłopak Gabrysi ulega wypadkowi samochodowemu, w wyniku którego traci wzrok. Dziewczyna musi zdecydować, czy zostać z próbującym odnaleźć się w nowej rzeczywistości Kubą, czy wyjechać do Paryża na miesięczny staż, o którym od dawna marzy. Nie chce zostawiać chłopaka w takiej chwili, ale wie też, że ta okazja już się nie powtórzy. Wtedy siostra bliźniaczka wpada na pewien pomysł.

29,99 zł
21,89 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 8,10 zł

80
Metody numeryczne dla informatyków - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Metody numeryczne dla informatyków
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.01.03

Odkryj narzędzia informatyczne do rozwiązywania problemów matematycznych. • Poznaj metody numeryczne • Zrozum ich działanie • Wykorzystaj je w praktyce Metody numeryczne znajdują zastosowanie wszędzie tam, gdzie nie da się wyznaczyć odpowiedniego rozwiązania metodami analitycznymi lub gdy jest to zbyt uciążliwe. Całkowanie i różniczkowanie, rozwiązywanie układów równań liniowych, szukanie rozwiązań równań nieliniowych, interpolacja i aproksymacja, szukanie minimów i maksimów – wszystkie te działania można przeprowadzić za pomocą komputera właśnie dzięki wykorzystaniu metod numerycznych. Na rynku brakowało dotąd opracowania, które w analityczny i zwięzły sposób prezentowałoby najważniejsze zagadnienia związane z praktycznym zastosowaniem metod numerycznych w informatyce. Ten podręcznik wypełnia tę lukę – stanowi kompaktowe źródło podstawowej wiedzy dla studentów kierunków informatycznych, niezbędnej zwłaszcza dla przyszłych programistów. Dzięki lekturze mogą poznać teoretyczne podstawy metod numerycznych, zrozumieć je na przedstawionych przykładach oraz ugruntować tę wiedzę poprzez praktyczne zadania. • Typy liczbowe, błędy i dokładność obliczeń • Rozwiązywanie układów równań liniowych • Rozwiązywanie równań nieliniowych • Interpolacja i aproksymacja numeryczna • Całkowanie i różniczkowanie numeryczne • Optymalizowanie funkcji jednej i wielu zmiennych Metody numeryczne – klucz do świata obliczeń komputerowych Dr hab. inż. Wojciech Kordecki – absolwent Politechniki Wrocławskiej na Wydziale Elektroniki, obronił doktorat z matematyki na Politechnice Wrocławskiej i habilitację z matematyki na UAM w Poznaniu. W latach 1971-2008 pracował na Politechnice Wrocławskiej, w latach 2008-2017 w Wyższej Szkole Handlowej we Wrocławiu, a od 2014 roku jest profesorem nadzwyczajnym w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej im. Witelona w Legnicy. Jego główna specjalność naukowa to grafy i matroidy losowe, ale również teoria niezawodności i analiza sygnałów mózgowych. Dr Karol Selwat – absolwent studiów magisterskich w Instytucie Matematycznym Uniwersytetu Wrocławskiego, w 2002 r. uzyskał stopień naukowy doktora nauk matematycznych na Wydziale Matematyki i Informatyki Uniwersytetu Wrocławskiego. W latach 2000-2008 pracował na Uniwersytecie Wrocławskim. Od 1999 r. jest związany z Państwową Wyższą Szkołą Zawodową im. Witelona w Legnicy. Obecnie pracuje jako wykładowca tej uczelni. Jego zainteresowania naukowe koncentrują się wokół dydaktyki matematyki i topologii różniczkowej, a w szczególności teorii niezmienników Vassilieva.

37,00 zł
25,90 zł
Powiadomienie

Rabat 30,0%
oszczędzasz 11,10 zł

81
Plecak trzykomorowy miętowy różowe kropki - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Plecak trzykomorowy miętowy różowe kropki
incood.
Dostępny
2 szt.

Dla klas 1-3. Plecy: sztywne, profilowane. Sztywne dno, 4 nóżki. Dodatkowe przeszycia na szelkach. Ilość komór:3. Kieszeń na bidon:2. Odblaski: na szelkach, na przedniej lamówce. Mieści format a4. Kieszonka na klucze

104,62 zł
99,39 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 5,23 zł

82
Zeszyt A4/80K linia (5szt) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zeszyt A4/80K linia (5szt)
Interdruk
Dostępny
6 szt.

Zeszyt A4. 80 kartek w linie. Opakowanie zawiera 5 sztuk. Różne wzory.

43,90 zł
41,71 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 2,19 zł

83
Farby akwarelowe 18 kolorów okrągłe - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Farby akwarelowe 18 kolorów okrągłe
Koh-I-Noor
Dostępny
5 szt.

Pastylki farbek akwarelowych umieszczone po sześć kolorów w specjalnych modułowych pudełkach. Poszczególne moduły można ze sobą łączyć piętrowo (skręcając ze sobą) uzyskując kombinacje 6, 12, 18 lub 24 kolory.

19,15 zł
18,99 zł

Rabat 0,8%
oszczędzasz 0,16 zł

84
Zeszyt A5/60K kratka Metallic Stone (10szt) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zeszyt A5/60K kratka Metallic Stone (10szt)
Interdruk
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.01.20

Zeszyty charakteryzuje wysoka jakość papieru, estetyczne wykończenia, modna grafika okładek z motywem kamienia.Ponadczasowa seria zeszytów w pastelowych kolorach. Klasyczne, minimalistyczne, a jednocześnie niezwykle eleganckie.Ilość kartek 60Format A5Wkład zeszytu - papier offsetGramatura papieru 70 g/m2Liniatura - kratkaMix wzorów. Opakowanie zawiera 10 sztuk.

26,70 zł
25,37 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,33 zł

85
Mądry maluch.Zadania - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mądry maluch.Zadania
Dostępny
65 szt.

Na nudę, odpoczynek i dobrą zabawę? .Książki z serii "Mądry maluch" sprawdzą się w każdej sytuacji. Każda z publikacji zawiera grubo ponad 100 łamigłówek, zagadek i zadań, przy których trzeba ruszyć głową. Seria "Mądry maluch" stanowi doskonałe wsparcie procesu edukacji przedszkolaka. Obszerny zbiór ciekawych zadań o różnym poziomie trudności kształtuje wiadomości i umiejętności poznawcze oraz uczy radzenia sobie z trudnościami. To prawdziwa szkoła logicznego myślenia.

10,70 zł
7,99 zł

Rabat 25,3%
oszczędzasz 2,71 zł

86
Połącz kropki - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Połącz kropki
Dostępny
2 szt.

Zeszyt zawierający ćwiczenia wspomagające pierwsze próby pisania. Dziecko uczy się poprawnie trzymać ołówek, ćwiczy cierpliwość i dokładność. Zeszyt nie tylko przygotowuje do nauki pisania, ale także dostarcza świetnej zabawy!

8,99 zł
6,99 zł

Rabat 22,2%
oszczędzasz 2,00 zł

87
Pierwsze literki 6+. Ćwiczenia wspomagające pierwsze próby pisania - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pierwsze literki 6+. Ćwiczenia wspomagające pierwsze próby pisania
Dostępny
67 szt.

Zeszyt zawierający ćwiczenia wspomagające pierwsze próby pisania. Dziecko uczy się poprawnie trzymać ołówek, ćwiczy cierpliwość i dokładność. Zeszyt nie tylko przygotowuje do nauki pisania, ale także dostarcza świetnej zabawy!

8,99 zł
6,99 zł

Rabat 22,2%
oszczędzasz 2,00 zł

88
Mądry maluch.Przedszkole - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mądry maluch.Przedszkole
Dostępny
78 szt.

Na nudę, odpoczynek i dobrą zabawę? .Książki z serii "Mądry maluch" sprawdzą się w każdej sytuacji. Każda z publikacji zawiera grubo ponad 100 łamigłówek, zagadek i zadań, przy których trzeba ruszyć głową. Seria "Mądry maluch" stanowi doskonałe wsparcie procesu edukacji przedszkolaka. Obszerny zbiór ciekawych zadań o różnym poziomie trudności kształtuje wiadomości i umiejętności poznawcze oraz uczy radzenia sobie z trudnościami. To prawdziwa szkoła logicznego myślenia.

10,70 zł
7,99 zł

Rabat 25,3%
oszczędzasz 2,71 zł

89
Mądry maluch. Zagadki - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mądry maluch. Zagadki
Dostępny
47 szt.

Na nudę, odpoczynek i dobrą zabawę? .Książki z serii "Mądry maluch" sprawdzą się w każdej sytuacji. Każda z publikacji zawiera grubo ponad 100 łamigłówek, zagadek i zadań, przy których trzeba ruszyć głową. Seria "Mądry maluch" stanowi doskonałe wsparcie procesu edukacji przedszkolaka. Obszerny zbiór ciekawych zadań o różnym poziomie trudności kształtuje wiadomości i umiejętności poznawcze oraz uczy radzenia sobie z trudnościami. To prawdziwa szkoła logicznego myślenia.

10,70 zł
7,99 zł

Rabat 25,3%
oszczędzasz 2,71 zł

90
Mądry maluch.Elementarz - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mądry maluch.Elementarz
Dostępny
24 szt.

Na nudę, odpoczynek i dobrą zabawę? .Książki z serii "Mądry maluch" sprawdzą się w każdej sytuacji. Każda z publikacji zawiera grubo ponad 100 łamigłówek, zagadek i zadań, przy których trzeba ruszyć głową. Seria "Mądry maluch" stanowi doskonałe wsparcie procesu edukacji przedszkolaka. Obszerny zbiór ciekawych zadań o różnym poziomie trudności kształtuje wiadomości i umiejętności poznawcze oraz uczy radzenia sobie z trudnościami. To prawdziwa szkoła logicznego myślenia.

10,70 zł
7,99 zł

Rabat 25,3%
oszczędzasz 2,71 zł

Wróć do góry