hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Książki - wyszukiwanie
Książki
Zabawki
Puzzle
Gry planszowe
Audiobooki
Muzyka
Filmy

Kalendarz premier z dnia 2020.05.27

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli w środę 27 maja 2020 roku. Na pierwszym miejscu znajduje się Długopis szpiegowski Kidea, mix kolorów (Derform), na drugim Menopauza. Podróż do esencji kobiecości (Agnieszka Maciąg). Kolejny produkt to Lepsza miłość niż brak miłości (Rose Lagercrantz, Eva Eriksson) oraz Logopedia ćwiczenia (praca zbiorowa).
1
Długopis szpiegowski Kidea, mix kolorów - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Długopis szpiegowski Kidea, mix kolorów
Derform, 1
Dostępny574 szt.

Magiczny długopis z lampką LED posiada tusz widoczny tylko w świetle wbudowanej latarki UV. Tusz podczas pisania jest niewidoczny, aby przeczytać niewidzialną wiadomość należy podświetlić kartkę. To świetna zabawa w ukrywanie informacji przed niepożądanymi osobami i idealny sposób by strzec swoich sekretów. Uwaga. Mix kolorów – dostępne różne warianty kolorystyczne produktu – wysyłka losowa. Cena dotyczy 1sztuki.

4,49 zł
4,27 zł

Rabat 4,9%
oszczędzasz 0,22 zł

2
Menopauza. Podróż do esencji kobiecości - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Menopauza. Podróż do esencji kobiecości
Dostępny274 szt.

Menopauza jest początkiem „złotego czasu” w życiu kobiety. Jest naturalnym etapem i warto się do niego przygotowywać, mając 30, 40 lat. To od naszych nawyków żywieniowych i stylu życia zależy, jaki ten czas dla nas będzie. Nie jesteśmy skazane na cierpienie, dyskomfort i trudne dolegliwości! Nie jesteśmy niewolnicami naszych hormonów − to my tworzymy nasze życie, samopoczucie i zdrowie! To wszystko naprawdę jest w naszych rękach. Okres menopauzy daje nam wspaniałe możliwości rozwoju. Możemy z nich skorzystać, jeśli w pełni zrozumiemy ten proces na poziomie ciała, emocji i ducha. Jeżeli dobrze wykorzystamy ten czas, wtedy wejdziemy na poziom mistrzyni, będziemy cieszyć się doskonałym samopoczuciem, zdrowiem, witalnością i młodością do późnych lat. Jak tego dokonać? O tym mówi ta książka. Napisałam ją dla kobiet w wieku od 35 do 135 lat! Życzę wam pięknego, mądrego, cudownego czasu przejścia! Z miłością, Agnieszka To zupełnie nowe i świeże spojrzenie na okres menopauzy, choć czerpie także ze starożytnej mądrości. Niezwykle ważna, potrzebna i wartościowa książka, napisana dla kobiet przez kobietę przechodzącą menopauzę.

59,99 zł
40,19 zł

Rabat 33,0%
oszczędzasz 19,80 zł

3
Lepsza miłość niż brak miłości - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Lepsza miłość niż brak miłości
Dostępny61 szt.

Duni od kilku tygodni nie ma w szkole, bo jest chora. Jednak kiedy Poducha, Mattis i Beni przychodzą do niej z jajem wielkanocnym pełnym słodyczy od całej klasy, nikt im nie otwiera. Dlaczego Duni nie ma w domu? Również Frida, jej najlepsza przyjaciółka, która mieszka w Uppsali, nie miała od dawna z Dunią kontaktu. Frida właśnie przyjechała z mamą i młodszą siostrą do domku na wyspie zrobić wiosenne porządki. Frida tak bardzo tęskni za Dunią, że wrzuca do morza list w butelce, mając nadzieję, że odczyta go ktoś, kto widział Dunię... Bo co się z nią dzieje? I kiedy się wreszcie spotkają? Książki o Duni to historie o uczuciach i przeżyciach bliskich dziecku opowiedziane z jego perspektywy. Przeznaczone są dla początkujących czytelników nie tylko ze względu na treść, ale i formę. Czytanie ułatwiają: prosty język, duża czcionka, przejrzysty układ strony i świetne rysunki Evy Eriksson.

29,90 zł
17,64 zł

Rabat 41,0%
oszczędzasz 12,26 zł

4
Logopedia ćwiczenia - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Logopedia ćwiczenia
Dostępny399 szt.

LOGOPEDIA ćwiczenia to nauka ładnego i wyraźnego mówienia. Czytaj wierszyki, ćwicz wymowę, baw się!

9,50 zł
5,13 zł

Rabat 46,0%
oszczędzasz 4,37 zł

5
Smak wiecznej młodości. Jak zachować młodość i witalność w każdym wieku - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Smak wiecznej młodości. Jak zachować młodość i witalność w każdym wiek...
Dostępny124 szt.

Okres menopauzy jest dla kobiety czasem szczególnym. Ja i kobiety z mojego otoczenia jesteśmy dowodem na to, że odpowiednie odżywianie się i styl życia pomagają dobrze przejść ten okres. Możemy zadbać o siebie, aby łagodnie i z wdziękiem rozpocząć nowy, wspaniały i lepszy etap naszego życia! Nadchodzi czas ogromnej zmiany w twoim organizmie. Dotychczas opiekowałaś się innymi – teraz z czułością zatroszcz się o siebie. Nie możesz dłużej jeść tego, co do tej pory, a jednocześnie liczyć na to, że będziesz szczupła i zdrowa. Przepisy, które dla ciebie przygotowałam, pomogą ci zachować młodość, witalność i dobre samopoczucie w każdym wieku, także w czasie menopauzy. Ja zaczęłam wprowadzać zmiany na swoim talerzu w 2006 roku - wtedy jeszcze nie wiedziałam, że w taki sposób przygotowuję się do dobrego przejścia klimakterium. Zbierając materiały do książki Menopauza. Podróż do esencji kobiecości, przekonałam się, że jest na świecie wielu lekarzy, którzy doradzają kobietom zmianę diety, aby poczuły się lepiej – a efekty są niesamowite! Czas, byś podarowała sobie zdrowe odżywianie połączone z ruchem, spokojnym snem i pozytywnym myśleniem. Niech twoje ciało i umysł dzięki właściwej diecie stanie się zdrowsze, bardziej witalne i długowieczne! Z miłością, Agnieszka

49,99 zł
34,49 zł

Rabat 31,0%
oszczędzasz 15,50 zł

6
Park. Obrazki maluszka - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Park. Obrazki maluszka
Dostępny103 szt.

Niezwykła seria harmonijkowych książeczek przygotowana z myślą o najmłodszych! Kontrastowe zestawienia bieli i czerni oraz kilku innych barw z podstawowej gamy kolorystycznej stopniowo wprowadzą maluszka w świat kolorów i kształtów. Pomóż dziecku rozłożyć książeczkę. Naucz poznawania kształtów zwierzątek i nazywania ich. Odwróć książkę na kolorową stronę. Ile elementów odszukała Twoja pociecha? Wszystkie? BRAWO! Możecie też wspólnie nazywać obrazki, a potem naśladować dźwięki. Ale zabawa!

8,99 zł
5,75 zł

Rabat 36,0%
oszczędzasz 3,24 zł

7
My Year of Rest and Relaxation - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
My Year of Rest and Relaxation
NiedostępnyBrak

Savage, funny, frequently on the verge of teetering into lunacy...' Vogue Discover this deliciously dark satire on modern privilege from the Booker-shortlisted author of Eileen It's the year 2000 in a city aglitter with wealth and possibility; what could be so terribly wrong? Our narrator has many of the advantages of life: Young, thin, pretty, a recent Columbia graduate, she lives in an apartment on the Upper East Side of Manhattan paid for, like everything else, by her inheritance. But there is a vacuum at the heart of things, and it isn't just the loss of her parents in college, or the way her Wall Street boyfriend treats her, or her sadomasochistic relationship with her alleged best friend. Blackly funny, both merciless and compassionate - dangling its legs over the ledge of 9/11 - My Year of Rest and Relaxation is a showcase for the gifts of one of America's major young writers.

45,90 zł
8
Kolorowy elementarz. Ćwiczenia - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kolorowy elementarz. Ćwiczenia
Dostępny263 szt.

Pisanie i czytanie to trudna sztuka, ale dzięki ćwiczeniom w naszym elementarzu dzieci o panują ją w sposób łatwy i przyjemny. Kolorowy elementarz to nauka ładnego pisania i czytania metodą sylabową. Udanej nauki czytania i pisania!

10,70 zł
5,78 zł

Rabat 46,0%
oszczędzasz 4,92 zł

9
Tiger & Friends Starter. Karty pracy - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Tiger & Friends Starter. Karty pracy
Dostępny2331 szt.

Tiger & Friends Starter to pierwsza część czteropoziomowego kursu dla klas 03. Poziom Starter przeznaczony jest dla zerówek i stanowi idealne wprowadzenie do nauki języka angielskiego w szkole podstawowej.Tiger & Friends Starter to doskonały zestaw kart dla małych odkrywców. Tajemnicze wyrazy, które trzeba samemu odnaleźć w lekcji, zagadki, labirynty i szarady angażują uwagę dzieci w poznawanie nowych wyrazów i fraz językowych, jednocześnie wspierając ich ogólny rozwój poznawczy. Bardzo liczne proste zadania komunikacyjne zachęcają do podejmowania pierwszych prób interakcji w towarzystwie wesołego Tygrysa i jego przyjaciół.

44,50 zł
38,72 zł

Rabat 13,0%
oszczędzasz 5,78 zł

10
Dzieci kontra Rodzice. W terenie KANGUR - Gry planszowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dzieci kontra Rodzice. W terenie KANGUR
Kangur
Dostępny61 szt.

Wesoła i prosta gra wykorzystująca zmysły do zabawy na świeżym powietrzu i odkrywania natury. Dzieci będą miały dużo radości w znajdowaniu ciekawych rzeczy wokół nich. To coś jak poszukiwanie skarbów, można bawić się w parku, w lesie, wokół domu.. w zasadzie wszędzie! Dzieci rywalizują z rodzicami! Kto pierwszy to znajdzie?!:)

24,90 zł
17,43 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 7,47 zł

11
Tupiko, młynek do piasku - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Tupiko, młynek do piasku
Tupiko, Tupiko
Dostępny1 szt.

8,90 zł
8,01 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 0,89 zł

12
Zakreślacz Mini 5kol Kidea Wb - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
11,30 zł
10,74 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 0,56 zł

13
Imperia Jedwabnego Szlaku. Od epoki brązu do czasów obecnych - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Imperia Jedwabnego Szlaku. Od epoki brązu do czasów obecnych
Dostępny41 szt.

To pierwsze całościowe ujęcie historii centralnej Eurazji, od antyku do czasów dzisiejszych. Książka prezentuje fundamentalne przemyślenia dotyczące pochodzenia, historii i znaczenia tego ważnego regionu świata. Autor opisuje powstanie i upadek wielkich miejscowych potęg: Scytów, Hunów Attyli, Turków i Tybetańczyków, Mongołów Dżingiz Chana. A jednocześnie wyjaśnia jak serce tego obszaru przewodziło światowej gospodarce, nauce i sztuce przez liczne wieki mimo najazdów Persów, Greków, Arabów, Chińczyków i innych ludów. Christopher I. Beckwith, profesor historii na Indiana University, daje nowe wytłumaczenie wewnętrznej i zewnętrznej dynamiki państw centralnej Eurazji i ukazuje jak tamtejsze ludy stale rewolucjonizowały miejscowe cywilizacje.

69,00 zł
51,06 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 17,94 zł

14
Wieś. Obrazki maluszka - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wieś. Obrazki maluszka
Dostępny6 szt.

Niezwykła seria harmonijkowych książeczek przygotowana z myślą o najmłodszych! Kontrastowe zestawienia bieli i czerni oraz kilku innych barw z podstawowej gamy kolorystycznej stopniowo wprowadzą maluszka w świat kolorów i kształtów. Pomóż dziecku rozłożyć książeczkę. Naucz poznawania kształtów zwierzątek i nazywania ich. Odwróć książkę na kolorową stronę. Ile elementów odszukała Twoja pociecha? Wszystkie? BRAWO! Możecie też wspólnie nazywać obrazki, a potem naśladować dźwięki. Ale zabawa!

10,50 zł
7,56 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 2,94 zł

15
ABC. Piszemy literki - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
ABC. Piszemy literki
Dostępny66 szt.

Ćwiczenia zawarte w książce pomagają w nauce liter i alfabetu. To wspaniała propozycja dla dzieci, które zaczynają przygodę z pisaniem i czytaniem. Koloruj, rozwiązuj, ucz się.

8,00 zł
6,00 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 2,00 zł

16
Długopis wymazywalny automatyczny Dinozaury Colorino School p36 - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
8,10 zł
17
Dom dla Doma - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dom dla Doma
Dostępny94 szt.

Tytułowy Dom to pies, pudel, równolatek niepodległej Ukrainy, mieszkający wraz ze swoją ludzką rodziną w dwupokojowym mieszkaniu w starej kamienicy we Lwowie – tym samym, w którym dzieciństwo spędził Stanisław Lem. To właśnie z perspektywy psa – autorka czyni go bowiem narratorem – poznajemy losy familii Ciłyków w burzliwym okresie gospodarczych i systemowych przemian. I jak to w rodzinie – nie brakuje tu sekretów i dramatów oraz wiszącej w powietrzu tragedii. Dla przeciętnego mieszkańca Ukrainy uzyskana w latach 90. niepodległość okazała się być skokiem w nieznane. Zmienił się ustrój polityczny, język, obywatelstwo, pozamykano zakłady pracy. Jedni wieszczyli rychły koniec zmian i powrót w ramiona Rosji, drudzy snuli wizje błyskawicznego rozwoju i dogonienia Zachodu. Jedni i drudzy się mylili. A jak wygląda ta najnowsza historia naszych wschodnich sąsiadów, widziana oczami psa i nieuwikłanej w wielką politykę ukraińskiej rodziny? Wiktoria Amelina podchodzi do tematu w oryginalny sposób. Z obserwacji i refleksji nieprzeciętnie inteligentnego pudla dowiadujemy się o niejednoznacznym stosunku Ukraińców do współczesności, a także poznajemy ich historyczne traumy, jak w soczewce skupione w dziejach rodziny Ciłyków.

42,00 zł
29,40 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 12,60 zł

18
Ołówek HB z figurką, mix wzorów - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ołówek HB z figurką, mix wzorów
Derform
NiedostępnyBrak

Drewniane ołówki w kolorze srebrnym z rysikiem HB zakończone gumowymi figurkami idealnie sprawdzą się w szkole. W asortymencie jest 6 wzorów: flaming, jednorożec, kotek, konik, miś lub delfin. Ołówki są doskonałe do nauki pisania, a ich atrakcyjny wygląd sprawia, że dzieci czerpią ogromną radość z ich użytkowania. Uwaga. Mix wzorów, towar wysyłany losowo. Cena dotyczy 1 sztuki.

2,99 zł
2,84 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 0,15 zł

19
W krainie piłkarskich bogów. O Polakach w Serie A - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
W krainie piłkarskich bogów. O Polakach w Serie A
Dostępny6 szt.

Pierwszym polskim nazwiskiem, jakie znali wszyscy Włosi, było Wojtyła, drugim… Boniek. Z czasem w Serie A zaczęli grać Glik, Zieliński, Szczęsny, Milik, Piątek. Co prawda Serie A nie jest już taką potęgą jak w latach dziewięćdziesiątych, ale nie da się zaprzeczyć, że to najbarwniejsza liga Europy! Wszystko to, co nie przystoi profesjonalnym piłkarzom, jest tu na porządku dziennym: palenie papierosów w szatni, imprezy do białego rana, wiara w zabobony, kłótnie i bójki piłkarzy z trenerami. Najbardziej spektakularne wejście do Serie A miał Krzysztof Piątek, najdroższy polski piłkarz w historii. Po tym, jak przeszedł do AC Milan, dziennikarze i kibice rozbili obozy pod jego domem, a włoscy policjanci naśladowali jego cieszynkę. Wojciech Szczęsny grze we włoskich klubach zawdzięcza większe taktyczne umiejętności, dlatego tak ceni sobie wskazówki Gianluigiego Buffona. Dzięki książce Piotra Dumanowskiego i Dominika Guziaka - specjalistów od włoskiej piłki i komentatorów stacji Eleven Sports - poznacie nieznane historie i anegdoty z włoskich stadionów czy szatni, które usłyszeli od polskich byłych i obecnych piłkarzy. Przeniesiecie się do kraju, który żyje futbolem. Zrozumiecie, dlaczego "ziemia włoska" jest tak bliska Polakom i jakie są powody tego, że są oni bardziej cenieni na Półwyspie Apenińskim niż w swoim kraju.

40,00 zł
30,80 zł

Rabat 23,0%
oszczędzasz 9,20 zł

20
Dzieci kontra Rodzice. Wiem, ale nie powiem KANGUR - Gry planszowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dzieci kontra Rodzice. Wiem, ale nie powiem KANGUR
Kangur
Dostępny155 szt.

Wesoła i dynamiczna gra, w której gracze kombinują jak powiedzieć, żeby nie powiedzieć. Przedstaw słowami hasło unikając prostych skojarzń, zobaczymy, czy pozostali gracze zgadną co masz na myśl. Niech wygra najlepszy. Wykaż się kreatywnością i sprytem! Dzieci rywalizują z rodzicami. W grze znajdziecie karty przygotowane specjalnie dla dzieci i dla rodziców.

24,90 zł
17,43 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 7,47 zł

21
Upiór w ruderze - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Upiór w ruderze
Dostępny2434 szt.

Jak może się skończyć przygoda, w której biorą udział trzy niezbyt rozgarnięte dziewoje i zdobyczna armata Pradziadunia? Wiadomo – wystrzałowo! Ale to dopiero początek ambarasu! Bo przejście ze stanu ciała do stanu czystego ducha jest relatywnie proste. Gorzej, że gdy ciało grzeszne za życia pozostawia na czystym duchu pewne... przybrudzenia. Kawalifikuje się wtedy dusza do pokutowania, a pokutowanie jest męczące. Ale to nie znaczy, że nie może być zabawne. Pałac w Liszkowie, przerobiony na potrzeby rzeczonej pokuty, na najprawdziwszy Straszny Dwór, stanie się zatem areną zdarzeń nieprawdopodobnych. I przerażajacych. I wielce zabawnych. Oczywiście, w zależności od tego, którego uczestnika owych wydarzeń o zdanie zapytacie.

44,90 zł
35,92 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 8,98 zł

22
Odwiedziła mnie żyrafa, wydanie 3 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Odwiedziła mnie żyrafa, wydanie 3
Dostępny172 szt.

„Winda zatrzymała się na moim piętrze, rozległy się drobniutkie kroki, ktoś zadzwonił szybko, więc pobiegłem do drzwi, otworzyłem je... i cofnąłem się zdumiony. Na progu stała żyrafa i uśmiechała się najmilszym uśmiechem. – Może napijemy się na razie i coś przekąsimy? Jest szyneczka, serdelki, pomidorek, jabłuszko. – O, nie! Pan żartuje. Nie jadam żadnych okrągłych potraw. Proszę spojrzeć na moją szyję. Muszę zachować linię. Najchętniej jadam potrawy o kształcie podłużnym: makaron czterometrowy, węgorze, ogórki podłużne, kiełbasy, tatarak jako sałatkę, a na deser kilka trzcin, ale prosto z wody. Napisana z wdziękiem i absurdalnym poczuciem humoru, zabawna opowieść o żyrafie, która niespodziewanie odwiedza jednego z mieszkańców stolicy i stawia cały jego dom na głowie. Żyrafa podróżniczka przywykła pić wyłącznie ze szkła i porcelany, jada jedynie podłużne potrawy, na co dzień pracuje w porcie jako dźwig przeładunkowy, a poza tym jest niezwykle dystyngowana. Towarzyszące tekstowi prace autorstwa Mirosława Pokory to znakomity przykład grafiki książkowej ze złotego okresu polskiej ilustracji. Zabawne, ciepłe rysunki dodają książce niezwykłego uroku. Dla dzieci od 4 roku życia.

24,90 zł
18,68 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 6,22 zł

23
Wilczy gang i nowe historie Kazimierza Nóżki - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wilczy gang i nowe historie Kazimierza Nóżki
Dostępny82 szt.

To drugi, po beststllerowej Niedźwiedzicy z Baligrodu, tom opowieści o Bieszczadach. Tym razem motywem przewodnim książki Marcina Szumowskiego są wilki. Odkrywamy ich zwyczaje, śledzimy pasjonujące przygody i przełomowe życiowe momenty. Unikalna relacja z życia zwierząt w Bieszczadach staje przed nami otworem. Spotykamy niedźwiedzie kradnące pszczelarzom miód, wilki jedzące jabłka, sprytne dziki, dostojne puszczyki i inne, małe i duże zwierzęta, których leśne życie widoczne jest tylko dla doświadczonych obserwatorów. Przewodnikiem autora jest Kazimierz Nóżka, najbardziej znany polski leśnik, który po bieszczadzkich lasach wędruje od tak dawna, że stał się kopalnią niezwykłych górskich anegdot, historii z dreszczykiem, wzruszających opowieści o relacjach rodzinnych zwierząt. Marcin Szumowski poznał Kazka kilka lat temu przy okazji swojej pracy dziennikarskiej. Postanowił przekazać szerszemu gronu odbiorców wiedzę i doświadczenie tego nietuzinkowego człowieka. Wilki to groźne, tajemnicze i intrygujące zwierzęta. Na czele wileczego gangu stoi Zołza, stara, piękna wilczyca, która niejedno już w życiu widziała. Przy jej boku trwa młodszy od niej samiec alfa, wspólnie sprawują rządy nad wilczą rodziną. Można ich zaobserwować nawet kilkanaście, skupionych w jednym miejscu. To ewenement, zazwyczaj wilcza wataha liczy sobie od 6 do 8, maksymalnie 10 osobników. Zgraje liczące po kilkanaście wilków pojawiają się od niedawna. Dowodzi to dużego sukcesu rozrodczego i dostępności pokarmu, bo przecież drapieżniki muszą jeść, żeby wykarmić tak liczną rodzinę. Wilczy Gang i nowe historie Kazimierza Nóżki to zajmująca lektura, którą można potraktować zarówno jak opowiastkę do poduszki, jak i poważny przewodnik po Bieszczadach. Mimo, że nie znajdziemy tu konkretnych szlaków, dowiemy się jak reagować w sytuacji spotkania z dzikim zwierzęciem, na co zwracać uwagę by znaleźć trop oraz jak się poruszać i patrzeć, by dostrzec to, co w tym regionie najpiękniejsze i niepowtarzalne.

44,90 zł
32,33 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 12,57 zł

24
Zosia z Wołynia. Prawdziwa historia dziewczynki, która ocaliła żydowskie dziecko - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zosia z Wołynia. Prawdziwa historia dziewczynki, która ocaliła żydowsk...
Dostępny986 szt.

Najgorsze chwile zawsze się pamięta. To, jak nas podpalili, jak na brzuchu doczołgałam się do ojca - do dziś to widzę, gdy nie mogę zasnąć. I wzrok tej żydowskiej dziewczynki, Inki. Taki błagalny… Zosia jest sama w cudzym mieszkaniu. Na zewnątrz świat wali się w gruzy. Pobliskie wioski są palone przez bandy UPA. Niemcy mordują Polaków i Żydów. Armia Hitlera zdaje się niezwyciężona. A Zosia jest sama. Ale czy na pewno? Zza ściany dobiega dziwny dźwięk. Decyzja, by zajrzeć do niewielkiej kryjówki, zaważy nie tylko na życiu Zosi. Teraz nie ma o tym pojęcia, ale to, co za chwilę zrobi, doprowadzi ją po latach do Yad Vashem. Dzięki temu zostanie Sprawiedliwą wśród Narodów Świata… Życie Zofii Hołub to historia XX-wiecznej Polski w pigułce. Zostało ukształtowane przez ucieczkę przed bandami UPA mordującymi Polaków na Wołyniu, uratowanie żydowskiego dziecka, uniknięcie transportu do Auschwitz, wyjazd na Ziemie Odzyskane i małżeństwo z Żołnierzem Wyklętym. Losy Zosi splatają się ponadto z życiem dwóch innych wyjątkowych kobiet – Inki, dziewczynki skazanej przez nazistów i Polaków na śmierć, oraz Stanki, której rodzina heroicznie decyduje się na ukrywanie i wychowywanie żydowskiego dziecka. Dziennikarz Mateusz Madejski publikuje rozmowę z własną babcią i odkrywa przed czytelnikami, jak wiele tajemnic i tragicznych wydarzeń skrywa historia większości polskich rodzin.

39,99 zł
30,79 zł

Rabat 23,0%
oszczędzasz 9,20 zł

25
Japońskie stworzenia fantastyczne. Kolorowanka antystresowa dla dorosłych - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Japońskie stworzenia fantastyczne. Kolorowanka antystresowa dla dorosł...
Dostępny15 szt.

Potrzebujesz zająć czymś umysł albo ręce? A może wręcz przeciwnie, chcesz się zrelaksować? Sięgnij po kolorowankę antystresową! Znajdziesz w niej 32 ilustracje inspirowane japońskimi stworzeniami fantastycznymi, autorstwa polskiej rysowniczki Magdaleny Albińskiej. Każdej z nich towarzyszy krótki opis, z którego dowiesz się m.in.: • jakie zwierzęta w kulturze japońskiej uważano za przynoszące szczęście, a których należało się wystrzegać? • jak mieszkańcy japońskiej północy przechytrzyli diabły? • dlaczego nie należy zaczepiać pięknych kobiet nad brzegiem morza? Dobrej zabawy!

15,90 zł
11,45 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 4,45 zł

26
Schowek
Davidson Choroby wewnętrzne. Tom 1
Dostępny150 szt.

Książka Principles and Practice of Medicine sir Stanleya Davidsona po raz pierwszy ukazała się w 1952 roku. Przez kolejne dziesięciolecia ten napisany przez profesora medycyny Uniwersytetu w Edynburgu podręcznik doczekał się 23 wydań i stał się ikoną wśród podręczników interny na całym świecie. Dzięki przejrzystemu układowi oraz kompleksowemu podejściu do problemu klinicznego uzyskał uznanie studentów medycyny oraz lekarzy specjalizujących się w chorobach wewnętrznych. Każde zagadnienie kliniczne wywodzi się tu od przedstawienia niezbędnych informacji anatomicznych, biochemicznych i patofizjologicznych, pozwalających na zrozumienie istoty choroby, co pociąga za sobą racjonalne postawienie diagnozy i zaplanowanie terapii. Interna jest królową medycyny, dlatego podręcznik Davidsona, intuicyjnie czy w sposób zamierzony, w wielu aspektach ma charakter interdyscyplinarny, wykraczający w przedstawianiu problemu poza ramy czysto internistyczne. Dlatego jest chętnie studiowany przez lekarzy innych specjalności, szukających rozwiązania problemu klinicznego swojego pacjenta w oparciu o holistyczne podejście do człowieka. Jest to niezwykle istotne w czasach, gdy obserwujemy tendencje do wąskich specjalizacji w medycynie. Mamy więc kolegów lekarzy, w których kręgu zainteresowania pozostaje jeden narząd, czasami jedna choroba. W gruncie rzeczy prowadzi to do odhumanizowania medycyny. Dlatego Principles and Practice of Medicine Davidsona powinny być lekturą każdego lekarza praktyka. Drogi Czytelniku, Szanowny Kolego. Masz przed sobą tłumaczenie już 23 wydania podręcznika. Jest to zarazem drugie wydanie polskie. Poprzednie z 2006 roku zyskało w naszym kraju spore grono czytelników. Wydania oryginalne są podstawą nauczania studentów anglojęzycznych na wielu polskich uniwersytetach medycznych. Obecne polskie wydanie ma zachowany układ tematyczny. Grono autorów powiększyło się o kolejnych specjalistów z całego świata, zyskując na świeżości i aktualności. Przejrzysta szata graficzna, liczne ilustracje oraz dopracowane tabele pozwalają na lepsze oraz trwałe przyswajanie wiedzy. Moim życzeniem jako redaktora naukowego tego podręcznika jest, aby tytuł Principles and Practice of Medicine na stałe zagościł w świadomości polskich studentów medycyny i lekarzy. Mam nadzieję, że będzie to dodatkowa pomoc w przygotowywaniu się do licznych egzaminów, które stoją przed wszystkimi adeptami medycyny. Ale przede wszystkim liczę na to, że znajdzie się na biurku każdego lekarza praktyka jako niezbędne wsparcie w jego codziennym lekarskim wnioskowaniu.

129,00 zł
27
Farba Milan plakatowa 125 ml zielona ciemna butelka - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Farba Milan plakatowa 125 ml zielona ciemna butelka
MILAN
NiedostępnyBrak

- farba tempera 125 ml w kolorze zielonym ciemnym - produkowana przy użyciu wysokiej jakości odpornych na światło pigmentów - farby MILAN mają głębokie i żywe kolory ze względu na ich unikalny skład - można je mieszać, aby tworzyć nowe odcienie - farba jest gęsta i zapewnia doskonałe krycie - idealne do bezpośredniej aplikacji, można też rozcieńczyć w wodzie, aby uzyskać jaśniejsze odcienie i bardziej wodne wykończenie - szybko schnie - przezroczysta butelka ze specjalnym aplikatorem - farby MILAN są zgodne z europejskimi i amerykańskimi normami bezpieczeństwa - nie zawierają ftalanów, metali ciężkich i innych substancji toksycznych - są bezpieczne dla dzieci - wyprodukowano we Włoszech - rozmiar butelki: 11,5 x O 4,5 cm

11,40 zł
28
The 7 Habits Of Highly Effective People - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
The 7 Habits Of Highly Effective People
Dostępny7 szt.

What are the habits of successful people? "The 7 Habits of Highly Effective People" has captivated readers for 25 years. It has transformed the lives of Presidents and CEOs, educators, parents, and students ? in short, millions of people of all ages and occupations have benefited from Dr. Covey's 7 Habits book. And, it can transform you. Dr. Covey's 7 Habits book is one of the most inspiring and impactful books ever written. Now you can enjoy and learn critical lessons about the habits of successful people that will enrich your life's experience. And, it's in an inforgraphics format that makes it easy for you to learn and apply Dr. Covey's habits of successful people.

94,00 zł
84,60 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 9,40 zł

29
Moje pierwsze literki - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Moje pierwsze literki
Dostępny18 szt.

Moje pierwsze LITERKI - ćwiczenia wprowadzą dzieci w świat pisma. Nauczą pisać litery i łączyć je z innymi, tworząc proste wyrazy oraz zdania.

8,00 zł
6,00 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 2,00 zł

30
Balon Dekor 12 Go Motylki Pbh opakowanie 5 sztuk - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
5,10 zł
4,85 zł

Rabat 4,9%
oszczędzasz 0,25 zł

31
Domino obrazkowe i klasyczne - Gry planszowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Domino obrazkowe i klasyczne
Kukuryku
Dostępny45 szt.

Domino obrazkowe to ciekawa i pełna emocji zabawa dla dzieci w wieku od 3 lat. Domino to gra logiczna, która zachęca Twojego malucha do myślenia, porównywania i kojarzenia. Proste zasady gry zapewniają dzieciom dobrą zabawę. Zasady gry: Zanim gracze przystąpią do gry muszą zdecydować, które domino będą układać: z kolorowym, czy z białym tłem. Gra składa się z 28 elementów - kamieni i polega na dokładaniu ich jeden do drugiego tak, aby stykały się z takimi samymi obrazkami. Kamienie dokłada się tylko do obu końców układanki! Przed grą uczestnicy losują po 4 kamienie leżące obrazkami do spodu. Pozostałe kamienie składają w stosik, tak, aby obrazki, które będą układane w dominie, były w stosie odwrócone. Pierwszy gracz wykłada dowolny kamień. Następny dokłada pasujący element. Jeśli nie posiada odpowiedniego obrazka, bierze następny kamień ze stosiku. Jeżeli miał szczęście i kamień pasuje, dokłada go, gdy nie, zatrzymuje. Koniec gry następuje, gdy kamienie na stosiku skończą się, zaś jeden z graczy wyłoży swoje.

30,70 zł
23,03 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 7,67 zł

32
Terapia z użyciem MDMA i innych entaktogenów - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Terapia z użyciem MDMA i innych entaktogenów
Dostępny56 szt.

W niniejszej książce Torsten Passie pisze o stosowaniu MDMA i innych entaktogenów jako farmakologicznego dodatku do psychoterapii. Przedstawia historię terapeutycznego wykorzystywania tych substancji i analizuje osobiste doświadczenia pacjentów, którzy uczestniczyli w grupowych sesjach z ich użyciem. Prezentuje również podstawowe informacje na temat neurobiologicznych i psychoduchowych elementów tych przeżyć. Słowo entaktogen odnosi się do substancji pozwalających „dotknąć wnętrza” i pochodzi od wyrazów en (po grecku wnętrze), tactus (po łacinie dotyk) oraz gen (po grecku wytwarzać). Środki psychoaktywne należące do tej kategorii zmniejszają niepokój i zwiększają zaufanie, samoakceptację oraz otwartość, a także ułatwiają dostęp do trudnych wspomnień, przez co pomagają w wywołaniu transformującego uzdrowienia. Terapeuci z powodzeniem używali MDMA w swojej praktyce, ale w 1985 roku substancja ta została zdelegalizowana. Od tamtego czasu podjęto wiele wysiłków, aby przeprowadzić promowane przez rząd naukowe badania nad jej terapeutycznym potencjałem. Niedawno udało się wykazać skuteczność terapii z użyciem MDMA przede wszystkim w leczeniu pacjentów z chronicznym i opornym na leczenie zespołem stresu pourazowego. Polskie wydanie zostało rozszerzone o artykuł The early use of MDMA ('Ecstasy') in psychotherapy (1977–1985), a także zaktualizowane i uzupełnione przez autora.

40,00 zł
28,80 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 11,20 zł

33
Motyle. Opowieści o wymierających gatunkach - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Motyle. Opowieści o wymierających gatunkach
Dostępny30 szt.

Czy wyobrażacie sobie świat bez motyli? W ciągu ostatnich pięćdziesięciu lat na świecie wyginęło osiemdziesiąt procent motyli. Widok modraszka, polowca szachownicy czy pazia królowej staje się już dzisiaj rzadkością. Czerwończyk żarek i paź żeglarz również znikają z naszych łąk. Zabijają je pestycydy, nawozy sztuczne i uprawy monokulturowe. Niemiecki biolog ewolucyjny Josef H. Reichholf przestrzega przed zbliżającą się katastrofą ekologiczną, jednocześnie przybliżając fascynujący świat motyli. Podglądając je w naturze, opowiada o ich niezwykłych zwyczajach, śledzi ich cykl życiowy i tłumaczy, skąd się wzięły ich nazwy. Reichholf proponuje również konkretne rozwiązania, które mogą uchronić motyle przed wyginięciem, jak chociażby budowę w każdej gminie biotopów, czyli specjalnych siedlisk. Książka Motyle. Opowieści o wymierających gatunkach oprowadza nas po kolorowym królestwie tych pięknych, kruchych i bezbronnych zwierząt, których wkrótce może zabraknąć. „Wielką zaletą tej książki jest spojrzenie na przyrodę oczyma doświadczonego i powściągliwego w osądach naukowca, a jednocześnie pełnego pasji przyrodnika, od najmłodszych lat zafascynowanego życiem motyli. Czytelnik znajdzie tu opisy niecodziennych strategii przetrwania. Autor dzieli się też troską o delikatne ekosystemy w obliczu nasilającej się presji ze strony gospodarki człowieka i nieprzewidywalnych zmian środowiska” – Alicja i Radek Brzezowscy, Motylarnia.pl. „Język Reichholfa jest łagodny, ale rozwiązania, które proponuje, są radykalne” – „Süddeutsche Zeitung”. „Ta książka kieruje uwagę na procesy ekologiczne, które zainteresują nie tylko badaczy motyli” – „Frankfurter Allgemeine Zeitung”. Josef H. Reichholf, zoolog i biolog ewolucyjny, do 2010 roku kierował zbiorem kręgowców bawarskiego muzeum zoologii. Profesor Ekologii i Ochrony środowiska na Uniwersytecie technologicznym w Monachium. Laureat Treviranus-Medaille, najwyższego wyróżnienia dla niemieckich biologów, oraz nagrody Grüterów dla popularyzatorów nauki. W 2007 roku otrzymał Nagrodę im. Zygmunta Freuda za najlepszą książkę popularnonaukową przyznawaną przez Niemiecką Akademię Języka i Literatury.

49,90 zł
41,42 zł

Rabat 17,0%
oszczędzasz 8,48 zł

34
Torebeczka na ramię Nice and Pretty - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Torebeczka na ramię Nice and Pretty
Beniamin
Dostępny12 szt.

Torebeczka na ramię Nice and Pretty Wysokość: 15,7 cm Szerokość: 19,5 cm

25,90 zł
23,31 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 2,59 zł

35
Czas tajemnic - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Czas tajemnic
Dostępny2134 szt.

Nowa, olśniewająca powieść autorki bestsellerów Sunday Times Santy Montefiore, opowiadająca dzieje rodziny Deverillów. Arethusa Clayton zawsze była osobą zdecydowaną, onieśmielającą i lubiła chadzać własnymi drogami. Po jej śmierci spadkobiercy odczytują jej ostatnią wolę, a ta zawiera przedziwne instrukcje. Zmarła nie chce być pogrzebana na zamożnym Wschodnim Wybrzeżu Ameryki, gdzie mieszkała z mężem i gdzie wychowała dwoje dzieci. Chce, aby ją skremowano, a jej prochy rozrzucono w odległym zakątku Irlandii, na wzgórzach, w nadmorskim rejonie... W głowach krewnych rodzą się pytania bez odpowiedzi. Kim byli członkowie ich rodziny i gdzie się obecnie znajdują? Dlaczego Arethusa się od nich odwróciła? I kim jest tajemniczy spadkobierca, którego nikt nie zna? Zdeterminowana Faye rusza w podróż do urokliwej wioski Ballinakelly, aby spełnić ostatnie życzenie matki i złożyć jej prochy w tym odległym kraju. Niechaj wiatr poniesienie mnie, a ciepły deszcz osadzi na irlandzkiej ziemi, z której pochodzę. I może wtedy grzechy moje zostaną wybaczone. „Nikt tak pięknie nie mówi o miłości jak Santa Montefiore” – Jojo Moyes. „Santa Montefiore trafia w sedno jak mało która pisarka” – Sarra Manning.

39,90 zł
31,92 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 7,98 zł

36
Dzieci kontra Rodzice. Wojsko KANGUR - Gry planszowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dzieci kontra Rodzice. Wojsko KANGUR
Kangur
Dostępny107 szt.

Dynamiczna gra o wojsku! Dlaczego mundur jest w moro? Czym zajmuje się saper? Dlaczego żołnierze jeżdżą na rosomaku? Wiele interesujacych pytań sprawi, że poczujecie się jak dzielni żołnierze. Wesoła zabawa, w której dzieci rywalizują z rodzicami. W grze znajdziecie pytania specjalnie przygotowane dla dzieci i dla rodziców.

24,90 zł
17,43 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 7,47 zł

37
Zaczekaj na mnie - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zaczekaj na mnie
Dostępny615 szt.

Aleksander Domański ma już dość śledzących go paparazzi i czytania w prasie wciąż nowych rewelacji na temat swoich romansów. Wyjeżdża nad morze, by zaszyć się w cichym miejscu i zastanowić, czy kiedykolwiek jeszcze napisze o miłości. Już dawno przestał w nią wierzyć. Ale gdy tylko zjawia się w recepcji pensjonatu i poznaje Amelię, całkowicie zapomina o swoim planie. Nie może uwolnić się od wspomnienia jej pięknych oczu. Choć całe miasteczko huczy od plotek o przyjeździe znanego z miłostek pisarza, Amelia walczy ze sobą, by nie ulec jego urokowi. W domu czeka na nią mąż. I mimo że Grzegorz nie przypomina już mężczyzny, którego pokochała, Amelia wierzy, że jeszcze wszystko się zmieni. Przecież obiecał, że więcej nie zrobi jej krzywdy. Gdy Amelia wreszcie postanawia zaryzykować i posłuchać swojego serca, dzieje się najgorsze. Czy Aleksander spełni swoją obietnicę? Czy usunie się wreszcie w cień? Monika Michalik potrafi poruszyć najczulsze struny serca. Historie, które opowiada, czerpie z prawdziwego życia. Dają nadzieję, że przyjaźń i miłość potrafią pomóc przetrwać wszystko. Monika Michalik – laureatka konkursu „Jak zostać ulubioną pisarką Polek?”. Jej debiutancka powieść Bądź moim marzeniem była inspirowana prawdziwymi wydarzeniami z jej życia.

37,99 zł
29,25 zł

Rabat 23,0%
oszczędzasz 8,74 zł

38
Torebeczka na ramię Kot - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
25,90 zł
23,31 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 2,59 zł

39
Tiger & Friends 1. Zeszyt ćwiczeń - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Tiger & Friends 1. Zeszyt ćwiczeń
Dostępny191 szt.

Nowa odsłona bestsellerowej serii Carol Read! Tiger & Friends

27,90 zł
24,27 zł

Rabat 13,0%
oszczędzasz 3,63 zł

40
Tupiko, zestaw do piasku - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Tupiko, zestaw do piasku
Tupiko, Tupiko
Dostępny31 szt.

10,90 zł
9,81 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 1,09 zł

41
Jesteś cudem - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Jesteś cudem
Dostępny148 szt.

Kiedy dochodzi do karambolu, Kamil działa pod wpływem impulsu - narażając własne życie, wyciąga Maję z rozbitego samochodu. Dziewczynie udaje się przeżyć, jednak musi pożegnać się z marzeniami o karierze baletnicy. Zagubiona i samotna, coraz bardziej pogrąża się w mroku. Kamilowi wszystko przypomina o tym, jak kruche jest życie. Doświadczył tak wielkiego cierpienia, że bez trudu dostrzega, że z Maja dzieje się coś złego. Wyciąga do dziewczyny rękę, gdy ta najbardziej tego potrzebuje. Choć czuje, że mógłby być z Mają szczęśliwy, to widmo śmiertelnej choroby wciąż nad nim krąży, a tragiczne wspomnienia nie pozwalają pójść naprzód. Czy Kamil i Maja zdołają ocalić rodzące się między nimi uczucie? Ile odwagi potrzeba, aby uratować ukochaną osobę? Jak wybaczyć komuś coś, czego on sam nie potrafi sobie przebaczyć?

39,99 zł
30,79 zł

Rabat 23,0%
oszczędzasz 9,20 zł

42
Artemis Fowl 8-book Box - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Artemis Fowl 8-book Box
Dostępny3 szt.

Rumour has it Artemis Fowl is responsible for every major crime of the new century. Just twelve years old and already he's a criminal genius, plotting to restore his family's fortune with a spot of corruption and kidnapping. Kidnapping a fairy for ransom, to be precise. Artemis Fowl has discovered a world below ground of armed and dangerous - and extremely high-tech - fairies. But he may have underestimated their powers. They will fight back. Is the boy about to trigger a cross-species war? Let the misadventure begin. Artemis Fowl Artemis Fowl And The Arctic Incident Artemis Fowl And The Eternity Code Artemis Fowl And The Opal Deception Artemis Fowl And The Lost Colony Artemis Fowl And The Time Paradox Artemis Fowl And The Atlantis Complex Artemis Fowl And The Last Guardian

105,00 zł
97,65 zł

Rabat 7,0%
oszczędzasz 7,35 zł

43
Farba Milan plakatowa 125 ml srebrna butelka - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Farba Milan plakatowa 125 ml srebrna butelka
MILAN
Dostępny3 szt.

- farba tempera 125 ml w kolorze srebrnym - produkowana przy użyciu wysokiej jakości odpornych na światło pigmentów - farby MILAN mają głębokie i żywe kolory ze względu na ich unikalny skład - można je mieszać, aby tworzyć nowe odcienie - farba jest gęsta i zapewnia doskonałe krycie - idealne do bezpośredniej aplikacji, można też rozcieńczyć w wodzie, aby uzyskać jaśniejsze odcienie i bardziej wodne wykończenie - szybko schnie - przezroczysta butelka ze specjalnym aplikatorem - farby MILAN są zgodne z europejskimi i amerykańskimi normami bezpieczeństwa - nie zawierają ftalanów, metali ciężkich i innych substancji toksycznych - są bezpieczne dla dzieci - wyprodukowano we Włoszech - rozmiar butelki: 11,5 x O 4,5 cm

18,00 zł
44
123. Piszemy cyferki 4+ - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
123. Piszemy cyferki 4+
Dostępny28 szt.

Ćwiczenia zawarte w książce pomagają w nauce pisania cyfr i liczenia. To wspaniała propozycja dla dzieci, które zaczynają przygodę z matematyką. Koloruj, rozwiązuj, ucz się.

8,00 zł
6,00 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 2,00 zł

45
Balon Dekor 12 Go Jednorozce Pbh opakowanie 5 sztuk - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
5,00 zł
4,75 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 0,25 zł

46
Intex, Materac dmuchany, jednoosobowy z wbudowaną pompką, zielony, 64761, 191x99x25cm - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
119,90 zł
106,71 zł

Rabat 11,0%
oszczędzasz 13,19 zł

47
A Day At The Beach, CD - Muzyka
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
A Day At The Beach, CD
Airbag, Mystic Production
Dostępny20 szt.

Piąty album Airbag, pierwszy nagrany jako trio. Zainspirowany odrodzeniem elektroniki lat 80-tych, Airbag stworzył potężny album łączący eteryczne pejzaże dźwiękowe z charakterystycznym progresywnym rockiem napędzanym gitarą. Gościnnie na płycie Kristian Hultgren (Wobbler). Lista utworów: 1. Machines and Men 2. A Day at the Beach (Part 1) 3. Into the Unknown 4. Sunsets 5. A Day at the Beach (Part 2) 6. Megalomaniac

63,90 zł
58,79 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 5,11 zł

48
Klocki, 36 elementów - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Klocki, 36 elementów
Bączek
Dostępny2 szt.

Zestaw klocków konstrukcyjnych o szerokości 2.8 cm, składający się z 36 elementów charakteryzujących się bogatą kolorystyką oraz kształtem. Oprócz klocków w zestawie znajdują się również takie akcesoria jak: znaki drogowe, drzewka, samochodziki, daszki itp. Produkt wykonany jest wyłącznie z bezpiecznych i trwałych surowców. Zestaw występuje w różnej konfiguracji kolorów.

10,90 zł
10,03 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 0,87 zł

49
Plecak typu Urban z kolekcji Basic nr 20007st - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Plecak typu Urban z kolekcji Basic nr 20007st
Strigo
Dostępny5 szt.

Nowość! Seria plecaków Urban to jeden z najmodniejszych wzorów tego sezonu! Posiadają wygodną rączkę, a także dodatkową, przednią kieszonkę na drobiazgi. Ich pikowany wzór dodaje im stylu i niepowtarzalnego wyglądu. Występują w trzech kolorach: granatowym, różowym oraz niebieskim.Parametry:Materiał: 900D PoliesterNiewielka wagaKieszeń na laptopa1 komora + kieszeń2 lata gwarancji

77,90 zł
66,22 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 11,68 zł

50
Viking Ecoline Chubbies Samochody i samoloty 20-1149 - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
11,20 zł
10,08 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 1,12 zł

Wróć do góry