hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Książki - wyszukiwanie
Książki
Zabawki
Puzzle
Gry planszowe
Audiobooki
Muzyka
Filmy

Kalendarz premier z dnia 2020.05.21

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli w czwartek 21 maja 2020 roku. Na pierwszym miejscu znajduje się Święta Pani. Objawienia i wizje mistyczne (Fulla Horak), na drugim Liczydło, mix wzorów (Mega Creative). Kolejny produkt to Puzzle 1000 elementów. Panorama Stranger Things (Clementoni) oraz Historyjki z nalepkami. Wiejskie zwierzątka (Anna Wiśniewska).
1
Święta Pani. Objawienia i wizje mistyczne - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bestseller
Święta Pani. Objawienia i wizje mistyczne
Dostępny206 szt.

Święta Pani to zapis mistycznych spotkań i objawień Fulli Horak, wielkiej polskiej mistyczki, której życie i mistyczne doświadczenia składają się na opowieść o niezwykłej kobiecie.Stefania Fulla Horak była Lwowianką, urodzoną w Tarnopolu w roku 1909. Studiowała filozofię, skończyła lwowskie konserwatorium, pracowała jako nauczycielka muzyki. Umysł miała bardzo dociekliwy i niezwykle bystry. W młodości porzuciła wyniesioną z domu wiarę, ale nie Boga, którego pragnęła całym swoim jestestwem. W wielkiej udręce długie lata poszukiwała prawdy, modląc się: Boże! Jeśli jesteś daj mi światło!. I światło przyszło, choć nie od razu. W czasie wojny była łączniczką AK. Ołtarzyk w jej domu stał się tabernakulum. Przechowywaną tam Komunię św. Fulla przemycała więźniom. Po aresztowaniu przez sowietów, Fullę skazano na 10 lat łagru. Odbyła cały wyrok w piekle Gułagu, przeżywając potworną próbę ciężkiego krzyża, kiedy została poddana operacji wycięcia żołądka i dwunastnicy bez znieczulenia. Po powrocie do Polski zamieszkała w Zakopanem z siostrą Zofią. I tu zaczęło się dziać coś niesamowitego. Do ich małego mieszkanka ściągały całe procesje ludzi po radę, po modlitwę, po nadzieję. Po życiu pełnym ofiary cierpienia i posługi Stefania Fulla Horak zmarła w Zakopanem 9 marca 1993 roku.W sierpniu 1935 roku Fulla po raz pierwszy przeżyła obecność kogoś z zaświatów. Wtedy jeszcze nie wiedziała kogo, dowiedziała się wkrótce była to św. Magdalena Zofia Barat, zmarła 70 lat wcześniej (1865) założycielka zgromadzenia Sacr Coeur. Do mieszkanka Fulli przy ul. Kopernika we Lwowie przychodzili też inni mieszkańcy Nieba: kardynał Mercier, Jan Bosko, Teresa od Dzieciątka Jezus, January i Sylwester, Andrzej Bobola, Jan Vianney, Katarzyna Emmerich, Pierre Giorgio Frassati, Joanna d'Arc, Stefan, Mikołaj. Przychodzili do niej bardzo realistycznie Fulla mogła na przykład dotykać szorstkiego habitu św. Magdaleny Zofii. Pod dyktando św. Magdaleny w mistyczny sposób zapisywała kolejne bruliony. Słowa wtedy zapisane dotyczyły samej Fulli. Potem przyszły objawienia mistyczne przedstawione w tej książce niezwykłym dzienniku mistycznych spotkań ze świętymi, zawierającym ich pouczenia, orędzia, a także opisy doświadczonych przez Fullę rzeczywistości nieba, czyśćca i piekła.

39,90 zł
34,71 zł

Rabat 13,0%
oszczędzasz 5,19 zł

59 osób kupiło
2
Liczydło, mix wzorów - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Liczydło, mix wzorów
Mega Creative
Dostępny1026 szt.

Liczydło od Mega Creative składa się z 5 rzędów kolorowych koralików. W całości zostało wykonane z plastiku. Kolorowe zdobienie zachęca dzieci do nauki oraz wykorzystania liczydła podczas zabawy. Niezbędne narzędzie w pierwszych krokach liczenia Liczydło zapakowane w woreczek z zawieszką. Rozmiar produktu: 11.0 x 11.0 x 1.0 cm Uwaga! Mix wzorów. Wzór wysyłany losowo. Cena dotyczy 1 sztuki.

4,90 zł
3,99 zł

Rabat 18,6%
oszczędzasz 0,91 zł

7 osób kupiło
3
Puzzle 1000 elementów. Panorama Stranger Things - Puzzle
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 1000 elementów. Panorama Stranger Things
Clementoni, 1000
Dostępny11 szt.

Te puzzle zachwycą fanów „Stranger Things”. Cechuje je wysoka jakość nadruku i precyzja wykonania. Elementy idealnie do siebie pasują i są odporne na zginanie i niszczenie. Układanie puzzli pomaga rozwijać zdolności manualne u dziecka, kształtują wyobraźnię i logiczne myślenie. Wymiary obrazka po ułożeniu: 98.0 x 33.0 cm

33,90 zł
29,83 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 4,07 zł

6 osób kupiło
4
Historyjki z nalepkami. Wiejskie zwierzątka - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Historyjki z nalepkami. Wiejskie zwierzątka
Dostępny1 szt.

Kolejna książka z popularnej, liczącej wiele tytułów serii „Historyjki z nalepkami”, dzięki której dziecko chętniej podejmie naukę czytania. Uzupełniając proste zdania tekstowo-obrazkowe nalepkami, stworzy teksty historyjek i dowie się, co ciekawego spotkało zwierzątka z pewnego wiejskiego podwórka. Do książki dołączono 67 kolorowych naklejek. Tytuły w serii: Ulubione baśnie, Na wiejskim podwórku, Wiejskie zwierzątka, Leśne plotki, Pojazdy specjalne, Zabawy przedszkolaków, Wędrówki misia Okruszka, Okruszek opowiada historię Polski, Boże Narodzenie, Dzień przedszkolaka, Piękne księżniczki, Wycieczki przedszkolaków, Przedszkolaki się nie nudzą, Nowi koledzy, Wiosna misia Okruszka, Okruszek poznaje Polskę, Miś Okruszek pomaga Mikołajowi, Idą święta, Miś Okruszek i wielkie pojazdy, Miś Okruszek i pociągi, Miś Okruszek i strażacy, Miś Okruszek gra w piłkę nożną.

5,00 zł
3,99 zł

Rabat 20,2%
oszczędzasz 1,01 zł

6 osób kupiło
5
Klej w sztyfcie 15g Crystal Gel p20 19781   cena za 1 sztukę - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
6,99 zł
5 osób kupiło
6
Historyjki z nalepkami. Przedszkolaki się nie nudzą - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Historyjki z nalepkami. Przedszkolaki się nie nudzą
Dostępny6 szt.

Kolejna książka z popularnej, liczącej wiele tytułów serii „Historyjki z nalepkami”, dzięki której dziecko chętniej podejmie naukę czytania. Uzupełniając proste zdania tekstowo-obrazkowe nalepkami, stworzy teksty historyjek i dowie się, co ciekawego spotkało zwierzątka z pewnego wiejskiego podwórka. Do książki dołączono 70 kolorowych naklejek. Tytuły w serii: Ulubione baśnie, Na wiejskim podwórku, Wiejskie zwierzątka, Leśne plotki, Pojazdy specjalne, Zabawy przedszkolaków, Wędrówki misia Okruszka, Okruszek opowiada historię Polski, Boże Narodzenie, Dzień przedszkolaka, Piękne księżniczki, Wycieczki przedszkolaków, Przedszkolaki się nudzą, Nowi koledzy, Wiosna misia Okruszka, Okruszek poznaje Polskę, Miś Okruszek pomaga Mikołajowi, Idą święta, Miś Okruszek i wielkie pojazdy, Miś Okruszek i pociągi, Miś Okruszek i strażacy, Miś Okruszek gra w piłkę nożną. .

5,00 zł
3,99 zł

Rabat 20,2%
oszczędzasz 1,01 zł

5 osób kupiło
7
Krzyżówki obrazkowe z naklejkami - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Krzyżówki obrazkowe z naklejkami
Dostępny7 szt.

Krzyżówki obrazkowe z naklejkami to nauka poprzez zabawę – krzyżówki rozwijają słownictwo, uczą koncentracji i ćwiczą pamięć. To idealny prezent dla wszystkich, którzy lubią pogłówkować, i doskonały sposób na nudę!

17,00 zł
12,99 zł

Rabat 23,6%
oszczędzasz 4,01 zł

4 osoby kupiły
8
Odżywianie mitochondrialne - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Odżywianie mitochondrialne
Dostępny25 szt.

Jak powstrzymać wolne rodniki, choroby cywilizacyjne i starzenie się Mitochondria to centra energetyczne komórek. To od nich zależy, czy wolne rodniki pozbawią nas zdrowia, młodości i witalności. Tymczasem każdy może zapewnić sobie zdrowie dzięki odpowiednio dobranym składnikom odżywczym i antyoksydantom. Autorzy wyjaśniają, jak powinieneś tego dokonać oraz przestrzegają przed szkodliwymi czynnikami takimi jak jedzenie gorszej jakości, ekstremalny styl życia, niewłaściwa woda, używki, trucizny środowiskowe, aldehydy, metale ciężkie czy elektrosmog. Dzięki ich poradom zadbasz o jelita, zredukujesz stres oksydacyjny i zabezpieczysz się przed chorobami takimi jak miażdżyca, dolegliwości reumatyczne i środowiskowe, nowotwory czy cukrzyca. Powstrzymasz też przyspieszony proces starzenia się. Skorzystaj z gwarancji długiego zdrowia.

54,50 zł
39,79 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 14,71 zł

4 osoby kupiły
9
Zestaw figurek zwierząt domowych 454710 - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zestaw figurek zwierząt domowych 454710
Mega Creative
Dostępny124 szt.

Dzięki figurkom dziecko ma możliwość poznania podstawowych zwierząt domowych, a także rozwija swoją wyobraźnię. Seria figurek od Mega Creative zawiera okazy zwierząt hodowanych w gospodarstwach na całym świecie. Zawartość zestawu: lis, owca, koń, krowa, gęś, kaczka, królik, zając, kogut, kura. Wymiary figurek: od 5.0 do 11.0 cm

21,90 zł
17,99 zł

Rabat 17,9%
oszczędzasz 3,91 zł

3 osoby kupiły
10
Kepler62. Część pierwsza: Zaproszenie - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kepler62. Część pierwsza: Zaproszenie
Dostępny42 szt.

Międzynarodowy bestseller „Kepler62”! Bądź częścią historii! Ziemia ginie, ludziom grozi zagłada. Nastolatki na całym świecie grają w arcytrudną grę komputerową „Kepler62”, która skrywa tajemnicę i obietnicę. Nikt jeszcze nie dotarł ostatniego poziomu, ale wszyscy domyślają się, że na zwycięzców czeka coś wielkiego... Bohaterowie książki, trzynastoletni Ari i jego młodszy brat Joni cudem zdobywają tę grę. Okazuje się, że to coś więcej niż tylko gra, to zaproszenie, które – o ile je zaakceptują – odmieni ich życie i będzie początkiem wielkiej przygody. Czy uda im się przejść na najwyższy poziom? I czy nagroda okaże się warta wysiłku? Pierwsza z sześciu części wielokrotnie nagradzanej serii „Kepler62”. Krótkie teksty, przemyślane suspensy i świetne ilustracje sprawiają, że nie da się od tej historii oderwać. W 2020 roku ukażą się aż 4 książki. Książka wydana w ramach projektu Bliskie-dalekie sąsiedztwo. Projekt współfinansowany w ramach programu Unii Europejskiej „Kreatywna Europa”.

32,00 zł
23,04 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 8,96 zł

3 osoby kupiły
11
Chrześcijaństwo otwarte na kontemplację - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Chrześcijaństwo otwarte na kontemplację
Dostępny13 szt.

W roku 2019 zostałem poproszony o przygotowanie rekolekcji dla ludzi związanych z WCCM (The World Community for Christian Meditation) na temat „Chrześcijaństwo otwarte na kontemplację”. Zmusiło mnie to do bardziej systematycznej refleksji nad samą kontemplacją i tym, o co w niej chodzi. Po wygłoszeniu rekolekcji postanowiłem nieco rozszerzyć moje refleksje, gdyż temat wydaje się niesamowicie ważny. Mam nadzieję, że przydadzą się one także Czytelnikom. Zanim jednak zaczniemy omawiać temat, trzeba wpierw omówić pojęcie kontemplacji, aby stało się jasne, o jaką otwartość chodzi. Co oznacza słowo kontemplacja? W Leksykonie duchowości katolickiej czytamy: „Po łacinie contemplatio, od cum – z, jednocześnie, razem, wspólnie; templum – określone miejsce, skąd rozciągał się obszar widzenia, pole obserwacji; świątynia; contemplari – czynność uważnego rozpatrywania czegoś za pomocą zmysłów lub ducha. Odpowiada ono greckiemu theorein – widzieć, patrzeć, przyglądać się, dokonywać przeglądu. W sensie szerszym oznaczało ono: podejmować refleksję, medytować, filozofować, w sensie ścisłym: iść na spektakl, ceremonię religijną (theoria). Pierwotnie w łac. i gr. słowo „kontemplacja” nie było zastrzeżone do zakresu sakralnego, ale wyrażało wysiłek intelektualny człowieka podejmowany w celu zgłębienia jakichś aspektów rzeczywistości i zdobycia szerszego poznania oraz doświadczenia piękna”. Natomiast w Encyklopedii Katolickiej KUL czytamy: „Kontemplacja (łac. contemplari przyglądać się, oglądać), forma poznania i trwania wobec poznawanego przedmiotu; w filozofii i psychologii (k. naturalna) poznawanie prawdy naturalnej na drodze dyskursywnego rozumowania ujmującego syntetycznie przedmiot; w teologii duchowości (ascet.-mist.) prosty ogląd prawdy objawionej w świetle wiary i przy pomocy łaski Bożej, prowadzący przez miłość do głęboko osobowego doświadczenia Boga; często określana jako modlitwa kontemplacyjna, obejmująca: modlitwę liturg. Kościoła odkrywającego misterium Chrystusa w ciągu roku liturg. i liturgii godzin, modlitwę medytacyjną, i modlitwę mist.; w klasycznym podziale wyróżnia się k. nabytą, oraz k. wlaną”. Zwracam uwagę na to, że słowo kontemplacja odnosiło się wpierw do widzenia, patrzenia i stąd do poznania czegoś, czego wcześniej nie widzieliśmy i nie poznaliśmy. Pojawia się ona w nas jak swoisty błysk światła poznania, w którym widzimy coś lub pojawia się zrozumienie czegoś nowego. Stąd metaforą kontemplacji jest światło pozwalające widzieć i poznać. co oznacza „rozpatrywanie czegoś za pomocą zmysłów lub ducha”. Dopiero w drugim znaczeniu kontemplacji mówi się o „modlitwie kontemplacyjnej”, która oznacza wówczas wysiłek umysłowy i duchowy, by uzyskać głębsze poznanie. Osobiście nazwałbym ten rodzaj modlitwy modlitwą refleksyjną lub po prostu rozmyślaniem, a nie modlitwą kontemplacyjną. Słowo kontemplacja powinno być zastrzeżone do wglądu w prawdy Boże, które nas całkowicie przerastają i nie są do osiągnięcia dzięki naszemu wysiłkowi i co potem nazywa się „kontemplacją naturalną”. Z naszej strony musimy jedynie zapewnić określone warunki, aby Bóg zechciał nam te prawdy objawić przez swoją łaskę i wówczas można mówić o „prostym oglądzie prawdy objawionej w świetle wiary i przy pomocy łaski Bożej, prowadzącym przez miłość do głęboko osobowego doświadczenia Boga”. Kontemplacja nie jest rodzajem wiedzy „o czymś”, lecz swoistym doświadczeniem, jest wejściem w przestrzeń spotkania. Sam nasz wysiłek tego nie jest w stanie nam dać. W kontemplacji zasadniczą rolę odgrywa łaska i to nie jako wsparcie naszych naturalnych zdolności, ale jako czysty dar, w którym „widzimy” prawdy, a nawet raczej spotykamy się z Bogiem, który się nam objawia, przez co doświadczamy czegoś, co przerasta nasze naturalne zdolności poznawcze i wyobrażenia. W innym przypadku trudno mówić o prawdziwej kontemplacji i odróżnić ją od fałszywej. Zbyt silna rola czynnika naturalnego, ludzkiego może powodować uzurpację – mniemanie, że jest to kontemplacja, choć jest to jedynie nasza wizja wzmocniona przeżyciami.

22,00 zł
15,99 zł

Rabat 27,3%
oszczędzasz 6,01 zł

3 osoby kupiły
12
Zestaw piłek do tenisa ziemnego - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zestaw piłek do tenisa ziemnego
Mega Creative
Dostępny110 szt.

Piłeczki do tenisa od Mega Creative o idealnie wyprofilowanym kształcie sprawdzą się idealnie podczas treningu dla początkujących Zawartość zestawu: • 3 żółte piłki do tenisa ziemnego. Wymiary opakowania: 11.0 x 26.0 x 5.0 cm

20,90 zł
16,99 zł

Rabat 18,7%
oszczędzasz 3,91 zł

3 osoby kupiły
13
Zestaw do gry w tenisa / badmintona / squasha - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zestaw do gry w tenisa / badmintona / squasha
Mega Creative
Dostępny184 szt.

Nie możesz się zdecydować czy wolisz Badmintona, Squasha czy Tenis? Dzięki temu zestawowi możesz spróbować swoich sił we wszystkich grach i zdecydować, w czym czujesz się lepiej albo po prostu, uniknąć nudy! Zawartość zestawu: • 2 rakietki, • piłka, • lotka. Wymiary paletki: ok. 17.0 x 34.0 x 2.0 cm Wymiary opakowania: 18.0 x 34.0 x 5.0 cm

18,90 zł
14,99 zł

Rabat 20,7%
oszczędzasz 3,91 zł

2 osoby kupiły
14
Metodyka nauczania języków obcych - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Metodyka nauczania języków obcych
Dostępny3 szt.

Metodyka nauczania języków obcych Jest to praktyczny poradnik dla: słuchaczy nauczycielskich kolegiów języków obcych; studentów licencjackich i magisterskich studiów filologicznych, uzyskujących uprawnienia do nauczania; czynnych nauczycieli i lektorów, którzy chcą odświeżyć swe wiadomości; czynnych nauczycieli o niefilologicznych kwalifikacjach, którzy pracują jako nauczyciele języka obcego; osób prowadzących prywatne nauczanie języków obcych. Czytelnik może się stąd dowiedzieć, jak zaplanować kurs językowy, jak przygotować program nauczania, jak opracować konspekt lekcji, jak przeprowadzić na jego podstawie zajęcia, jak wybrać właściwą metodę nauczania i odpowiednie materiały. Może zapoznać się z obszernym repertuarem technik nauczania elementów języka i rozwijania sprawności językowych. Może wreszcie opanować umiejętność prowadzenie kontroli i oceny wyników nauczania. Autorka jest wybitnym dydaktykiem, profesorem Uniwersytetu Warszawskiego, osobistością znaną i uznawaną w europejskich i światowych kręgach związanychz nauczaniem języków obcych. Jest autorką kilkudziesięciu książek i kilkuset artykułów, publikowanych zarówno w Polsce, jak i za granicą.

47,00 zł
44,65 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 2,35 zł

2 osoby kupiły
15
Pieniądze edukacyjne z akcesoriami - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pieniądze edukacyjne z akcesoriami
Mega Creative
Dostępny6 szt.

Zabawowe pieniążki pozwolą dziecku poznać nominały obowiązujące w Unii Europejskiej. Dzięki pieniążkom dziecko może pobawić się w bank, sklep, a także może dokonywać swoich pierwszych inwestycji. Zestaw pieniążków od Mega Creative idealnie nadaje się do uzupełnienia zabawkowych kas sklepowych czy zabawy w Supermarket. Zawartość zestawu: • banknoty o nominałach 50, 20, 10 i 5 Euro, • monety 2, 1 Euro, 20 i 10 Eurocentów, • szuflada na pieniądze. Wymiary opakowania: 26.0 x 32.0 x 5.0 cm

8,60 zł
6,99 zł

Rabat 18,7%
oszczędzasz 1,61 zł

2 osoby kupiły
16
Gitara - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Gitara
Mega Creative
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.01.27

Z gitarą Mega Creative twoje dziecko może wcielić się w gwiazdę estrady. Zabawka posiada efekty dźwiękowe i świetlne. Wymiary produktu: 18.0 x 52.0 x 4.0 cm Wymiary opakowania: 22.0 x 64.0 x 4.0 cm Zasilanie: 3 x AA 1,5 V LR6

62,00 zł
48,36 zł
Powiadomienie

Rabat 22,0%
oszczędzasz 13,64 zł

2 osoby kupiły
17
Zestaw figurek dzikich zwierząt - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zestaw figurek dzikich zwierząt
Mega Creative
Dostępny159 szt.

Czas zabawić się w dżunglę. Już od najmłodszych lat warto poznać zwierzęta zamieszkujące naszą planetę. Nie będzie to problemem z figurkami dzikich zwierząt od Mega Creative. Zawartość zestawu: żyrafa, hipopotam, tygrys, lwica, lew. Wymiary figurek: ok 10.0 cm

19,90 zł
15,99 zł

Rabat 19,6%
oszczędzasz 3,91 zł

2 osoby kupiły
18
Dinozaury figurki - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dinozaury figurki
Mega Creative
Dostępny142 szt.

RRRrr!!! Czasy prehistoryczne już dawno za nami ale dzięki Mega Creative Twoje dziecko ma szansę poznać niezwykłe istoty zamieszkujące Ziemię miliony lat temu. Zawartość zestawu: Stegozaur, Triceratops, Apetozaur, Ankylozaurus, Spinosaurus. Wymiary opakowania: 22.0 x 25.0 x 5.0 cm

24,90 zł
19,99 zł

Rabat 19,7%
oszczędzasz 4,91 zł

2 osoby kupiły
19
Kapitan Nauka Księga niemieckich słówek BR - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kapitan Nauka Księga niemieckich słówek BR
Dostępny20 szt.

Co Niemcy jedzą na obiad?Jak po niemiecku życzyć komuś wszystkiego najlepszego?Jak zapytać o drogę i kupić bilet?"Księga niemieckich słówek" to niezwykle przyjemny i skuteczny sposób na rozpoczęcie przygody z językiem niemieckim. Pełne szczegółów, lekkie i pomysłowe ilustracje Katarzyny Kołodziej zabiorą dzieci w wyjątkową podróż.

23,90 zł
16,99 zł

Rabat 28,9%
oszczędzasz 6,91 zł

2 osoby kupiły
20
Zestaw pierścionków, jednorożce - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zestaw pierścionków, jednorożce
Mega Creative
Dostępny103 szt.

Każda mała dama potrzebuje pięknej biżuterii Urocze pierścionki z jednorożcami zostały zapakowane w śliczne, różowe pudełeczko w kształcie serca. Zabawka stanowi idealny prezent dla każdej małej modnisi. Zestaw zawiera 20 pierścionków z jednorożcami. Wymiary pudełka z pierścionkami: 16.0 x 15.0 x 3.0 cm

22,90 zł
17,99 zł

Rabat 21,4%
oszczędzasz 4,91 zł

3 osoby kupiły
21
Folwark zwierzęcy - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Folwark zwierzęcy
Dostępny864 szt.

Ponadczasowy tekst George a Orwella, opublikowany w 1945. Na przykładzie sytuacji na farmie pana Jonesa obrazuje, w jaki sposób wypacza się i deformuje każda władza, która zapomni o zasadach demokracji i zechce działać samowolnie. Zwierzęta, które buntują się przeciwko traktowaniu ich przez farmera, zaprowadzają własne porządki. Początkowo wszystkie zwierzęta miały uzyskać równe prawa i równe traktowanie, po czasie okazało się, że są równe i równiejsze. I tak zamknęło się koło, doprowadzając do sytuacji wyjściowej. Orwell, uczestnik wojny domowej w Hiszpanii, zagorzały krytyk ustrojów totalitarnych i zwolennik socjalizmu demokratycznego, uważał, że utrzymanie zasad demokracji wymaga silnej kontroli społeczeństwa, które musi trzymać w ryzach rządzących. Tę wizję - do czego doprowadzić może brak nadzoru nad władzą - zawarł w jednym ze swoich dwóch podstawowych (obok Roku 1984) dzieł. Oto wersja nieznana dotąd czytelnikom, która w niczym nie ustępuje oryginałowi i nie gubi jego oryginalnego sensu. Odwrotnie, ujęta w ramy ilustrowanej opowieści, odsłania swoje dodatkowe oblicze.

54,90 zł
39,53 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 15,37 zł

2 osoby kupiły
22
Skuteczny nauczyciel języka obcego - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Skuteczny nauczyciel języka obcego
Dostępny21 szt.

Ta książka adresowana jest do wszystkich nauczycieli języków obcych, którzy chcieliby lepiej zrozumieć, co decyduje o nauczycielskiej efektywności, a tym samym wpłynąć na swą własną skuteczność. Składa się z dwóch części: w pierwszej przedstawione są najważniejsze czynniki, teoretycznie wpływające na skuteczność pracy nauczycielskiej; w części drugiej autorka prezentuje nauczycieli języka angielskiego, uważanych w swoim środowisku za najwybitniejszych, i próbuje określić, które, zakładane wcześniej w teorii cechy u nich występują. Wnioski mogą się wydawać nieco zaskakujące... Niezwykle interesująca lektura dla wszystkich zajmujących się nauczaniem języków obcych!

32,00 zł
30,40 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,60 zł

2 osoby kupiły
23
Polska. Krótki przewodnik dla najmłodszych - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Polska. Krótki przewodnik dla najmłodszych
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.02.02

Polskę można poznawać na wiele sposobów! Ta wspaniała książeczka z mnóstwem ilustracji i kolorowych naklejek pozwoli odkrywać nasz kraj w najciekawszy sposób. Rysuj, koloruj, naklejaj, rozwiązuj i poznawaj Polskę!

20,00 zł
15,99 zł
Powiadomienie

Rabat 20,1%
oszczędzasz 4,01 zł

2 osoby kupiły
24
Wychować dziecko z ADD i ADHD - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wychować dziecko z ADD i ADHD
Dostępny29 szt.

Dzieci z ADD lub ADHD dla swoich rodziców mogą być wychowawczym koszmarem. Mogą niszczyć, przeszkadzać i nie reagują na zabiegi wychowawcze tak jak inne dzieci. Leczenie farmakologiczne łagodzi objawy, ale destrukcyjne zachowania często pozostają. Czy jest coś, co rodzice w tej sytuacji mogą zrobić? W tej książce po raz pierwszy zebrano w sposób dostępny i zwięzły wypróbowane i przetestowane metody. Autor, David Pentecost, wyszedł poza identyfikację objawów i przedstawił techniki dokonywania przez rodziców zmian, mających na celu opanowanie i zminimalizowanie trudnych zachowań. Opracowany przez niego system - ADDapt, ADD Alternative Parenting Techniques - składa się z dwunastu kroków, z których każdy został szczegółowo opisany. Autor rozumie, jak trudne wyzwanie dla rodziców stanowią dzieci z ADD i ADHD, gdyż do wychowania ich nie wystarczają normalne, dobre, rodzicielskie umiejętności. Z tymi rodzicami i z tymi dziećmi przepracował wiele lat jako terapeuta rodzinny, jest twórcą projektu terapii ADHD, wykładowcą w Instytucie Terapii Rodzinnej w Londynie, doradcą rodziców, nauczycieli i psychiatrów.

37,00 zł
35,15 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,85 zł

1 osoba kupiła
25
Podręcznik do nauki j. starogreckiego T.1-3 w.2 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Podręcznik do nauki j. starogreckiego T.1-3 w.2
Dostępny48 szt.

Ponad 1000 stron tekstów, ćwiczeń, wiedzy o literaturze i kulturze Grecji antycznejPodręcznik Moniki Mikuły i Magdaleny Popiołek może służyć do nauki starożytnej greki zarówno w liceum, jak i na studiach, może być również z powodzeniem stosowany przez samouków.Opiera się on na tekstach oryginalnych, z których nieliczne zostały nieco uproszczone. Tekstyopatrzone są kompetentnymi wprowadzeniami i objaśnieniami, dzięki którym użytkownik może w pełni zrozumieć ich znaczenie w kontekście.Tekstom greckim towarzyszą informacje dotyczące kultury greckiej i życia codziennego, zaczerpnięte z dzieł autorów antycznych i ze współczesnych opracowań. Dzięki nim podręcznik jest wprowadzeniem nie tylko do języka, lecz również do świata starożytnych Greków.

162,00 zł
129,60 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 32,40 zł

1 osoba kupiła
26
To będzie nasza tajemnica - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
To będzie nasza tajemnica
Dostępny50 szt.

To będzie nasza tajemnica to historie Ady i Tymka, które pokazują, jak żądza staje się silniejsza niż zdrowy rozsądek, jak potrzeba akceptacji może przerodzić się w obsesję i jak zbrodnia może bezpowrotnie zniszczyć życie. Pamiętaj, pewne tajemnice zawsze wyjdą na jaw. "To będzie nasza tajemnica ? chyba każdy z nas choć raz wypowiedział do kogoś te słowa. I właśnie o tym jest ta książka. Gęsto tu od emocji, każdy przed każdym ma tajemnicę, a finał, jak zwykle u Karoliny, nie rozczarowuje. Odważysz się sprawdzić na sobie? Ja polecam!" Joanna Hilińska

40,00 zł
28,00 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 12,00 zł

1 osoba kupiła
27
Bossanova, CD - Muzyka
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bossanova, CD
Pixies , Sonic
Dostępny14 szt.

Lista utworów: 1. Cecilia Ann 2. Rock Music 3. Velouria 4. Allison 5. Is She Weird 6. Ana 7. All Over the World 8. Dig for Fire 9. Down to the Well 10. Happening 11. Blown Away 12. Hang Wire 13. Stormy Weather 14. Havalina

49,90 zł
47,41 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 2,49 zł

1 osoba kupiła
28
Nie martw się, Cukierku! Audiobook - Audiobooki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nie martw się, Cukierku! Audiobook
Waldemar Cichoń, Aleksandria
Dostępny30 szt.

Kot Cukierek to wybitny rozrabiaka i spryciarz. Pewnego dnia na drzwiach sypialni rodziców Marcela zauważa napis „Kotom wstęp wzbroniony!”. Okazuje się, że w życiu domowników zachodzą duże zmiany. Przybywa nowy członek rodziny– Maciek. Druga część pełnych humoru opowiadań o przygodach kota łobuziaka w świetnej interpretacji Janusza Zadury sprawia, że słuchaczom uśmiech nie schodzi z twarzy. Kto jest sprytniejszy: pies czy kot? Przed czym kotek chowa się na strychu? Czy łatwiej wejść na drzewo czy z niego zejść? Kto zwycięży podczas meczu reprezentacji: tata czy Cukierek? Czy warto zadzierać ze srokami? O tym jak trudne jest leniuchowanie, i czy włamywacz na pewno jest włamywaczem dowiesz się słuchając zabawnych historii opowiedzianych z punktu widzenia kota Cukierka. Cukierek, jak to kot, chodzi własnymi drogami co czasem doprowadza do prawdziwej „kotastrofy”! Seria audiobooków o Cukierku Waldemara Cichonia zdobyła wyróżnienie w XIX edycji konkursu Świat Przyjazny Dziecku organizowanej przez Komitet Ochrony Praw Dziecka

29,90 zł
21,53 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 8,37 zł

1 osoba kupiła
29
Kapitan Nauka Księga hiszpańskich słówek BR - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kapitan Nauka Księga hiszpańskich słówek BR
Dostępny42 szt.

Co Hiszpanie jedzą na obiad?Jak po hiszpańsku życzyć komuś wszystkiego najlepszego?Jak zapytać o drogę i kupić bilet?"Księga hiszpańskich słówek" to niezwykle przyjemny i skuteczny sposób na rozpoczęcie przygody z językiem hiszpańskim. Pełne szczegółów, lekkie i pomysłowe ilustracje Katarzyny Kołodziej zabiorą dzieci w wyjątkową podróż.

23,90 zł
16,99 zł

Rabat 28,9%
oszczędzasz 6,91 zł

2 osoby kupiły
30
Szlam - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Szlam
Dostępny41 szt.

Raz, dwa, trzy... Już nie żyjesz... W sercu lubelskiej starówki dwie licealistki natrafiają na fragment męskiego ciała. Tej samej nocy na pobliskim podwórku zostaje znaleziona reszta zwłok mężczyzny. Dochodzenie prowadzi prokurator Adam Szmyt, przeniesiony do Lublina ze stolicy. Pomagają mu ambitne policjantki: komisarz Aneta Brudka i psycholożka Magdalena Choroba. Zabójca pozostaje nieuchwytny, a niebawem znalezione zostaje kolejne ciało... Śledczym udziela się ponura i zwodnicza atmosfera Starego Miasta. Pogoń za sprawcą przez mroczne podwórka staje się dla nich wyprawą w głąb siebie. Co odkryją na dnie swojej duszy? Dlaczego giną tylko mężczyźni i gdzie pojawią się brakujące fragmenty ich ciał? Wreszcie, czy uda się złapać zabójcę i zapobiec dalszym zbrodniom?

39,90 zł
29,93 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 9,97 zł

1 osoba kupiła
31
Mów po angielsku. Przyimki łap w lot - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
39,90 zł
29,93 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 9,97 zł

2 osoby kupiły
32
Ołówek z Gumka Hb Bc Evolution Stripes pudełko Op12s - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
24,30 zł
23,09 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,21 zł

2 osoby kupiły
33
Adela. Tom 1. Krok w przeszłość - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Adela. Tom 1. Krok w przeszłość
Dostępny58 szt.

Niespodziewanie, w pewną sylwestrową noc, mała Adela traci wszystko, co kocha. Pozbawiona rodzinnego domu, stara się przetrwać w nieprzyjaznym świecie dorosłych. Ktoś komu ufała, zdradził. Ktoś inny podał pomocną dłoń. Adela szuka bezpieczeństwa i miłości, ale los nie szczędzi jej rozczarowań i porażek. Upada i się podnosi. Zyskuje i traci. Nie poddaje się jednak i walczy o spełnienie marzeń. Spotkanie z niewidzianą przez lata ciotką Patrycją skłania ją do refleksji nad własnym losem. Bo co jest wart sukces finansowy, skoro nie ma przy kim zasypiać i komu mówić „dzień dobry”? Czy więc potrafi zaufać i zbudować szczęśliwy związek? Adela. Krok w przeszłość i Adela. Krok w przyszłość to dwutomowa powieść o współczesnych relacjach międzyludzkich, rodzinnych sekretach, a także o życiu, które jest pełne niespodziewanych zdarzeń.

32,90 zł
26,32 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 6,58 zł

1 osoba kupiła
34
Paryż - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
34,90 zł
28,27 zł

Rabat 19,0%
oszczędzasz 6,63 zł

1 osoba kupiła
35
Sokół spartański - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Sokół spartański
Dostępny19 szt.

Czasami bitwę rozstrzyga jeden cios. W starożytnym świecie jedna armia budziła największy respekt wśród wrogów. Oto jej historia. Rok 401 p.n.e. Król perski Artakserkses rządzi imperium rozpościerającym się od Morza Egejskiego po północne Indie. Jego władza jest absolutna. Kiedy Cyrus Młodszy, brat wielkiego króla, chce sięgnąć po koronę, u jego boku stają elitarne oddziały Spartan, których dziadowie i ojcowie polegli pod Termopilami i ginęli w wojnach peloponeskich. Jednak bitwę można wygrać – lub przegrać – jednym ciosem. Książę Cyrus przegrywa. A kiedy opada kurz, grupa Spartan zostaje zdana na własny los w sercu wrogiego imperium. Daleko od domu, otoczeni przez nieprzyjaciół, powierzają swój los młodemu żołnierzowi, Ksenofontowi, uczniowi Sokratesa. Ich długa droga do domu przejdzie do historii jako „marsz dziesięciu tysięcy”. Pisarstwo Conna Igguldena sprawia, że postaci z odległej przeszłości ożywają i stają się nam bliskie, a ich losy angażują nas tak, jakby rozgrywały się współcześnie, na naszych oczach. Sokół spartański to jedna z najlepszych historycznych epopei przygodowych, doskonale opisuje okrucieństwo dawnych czasów, bohaterstwo i dziką żądzę krwi. „Iggulden stanowi klasę dla samego siebie, jeśli chodzi o epicką powieść historyczną”. – „Daily Mirror”

44,90 zł
33,68 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 11,22 zł

1 osoba kupiła
36
Wojenna korona. Audiobook - Audiobooki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wojenna korona. Audiobook
Elżbieta Cherezińska, Aleksandria
Dostępny19 szt.

Wojenna korona to czwarty tom bestsellerowego cyklu „Odrodzone Królestwo”. Dokonało się. Na skroniach Władysława Łokietka spoczęła królewska korona. Ale wrogowie króla rosną w siłę. Jan Luksemburski wygrywa straszliwą bitwę pod Mühldorf i wyrasta na ważnego europejskiego gracza. Krzyżackie intrygi sprawiają, że wyrok papieski jest nie do wykonania. Władysław zaczyna pojmować, iż żadna dyplomacja nie pozwoli mu odzyskać Pomorza. Wchodzi w sojusz, który nikomu w Europie nie przyszedłby do głowy. Zaskakuje wrogów i wkracza na wojenną ścieżkę, by dokonać zemsty za królobójstwo sprzed trzydziestu lat. Nie ma jednak pojęcia, że na życie jego jedynego syna czyha nieznany wróg. Następca tronu jest w śmiertelnym niebezpieczeństwie, a na królestwo polskie rusza potężna armia Jana Luksemburskiego.

49,90 zł
35,93 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 13,97 zł

1 osoba kupiła
37
Głodnemu trup na myśli - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Głodnemu trup na myśli
Dostępny41 szt.

Błyskotliwa komedia kryminalna, kontynuacja bestsellerowej powieści Niedaleko pada trup od denata. Do drogiego ośrodka leczenia zaburzeń odżywiania przyjeżdżają dwie „polskie Amerykanki”. Kiedy zwłoki jednej z nich zostają znalezione na klatce schodowej pobliskiego bloku, marząca o karierze prywatnego detektywa Magda postanawia rozpocząć śledztwo. Niebawem okazuje się, że zmarła kobieta była milionerką, że pochodziła właśnie z tych okolic i że... zobaczyła ducha. Magda chce założyć agencję detektywistyczną i liczy na pomoc ze strony swojego chłopaka policjanta, ale Mikołaj od początku był przeciwny temu pomysłowi i nie zamierza jej wspierać. Magda się nie poddaje i zaczyna działać na własną rękę. Sytuację wykorzystuje Paweł, który nadal pragnie odzyskać byłą dziewczynę. Natomiast Emilia Gałązka jest już gotowa na kolejny koniec świata.

34,95 zł
25,16 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 9,79 zł

1 osoba kupiła
38
Mamy problemy - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mamy problemy
Dostępny21 szt.

W Ewangelii jest wiele pytań, które Chrystus kieruje do ludzi. Ale jest drugie tyle takich, które ludzie kierują do Chrystusa, i wcale nie tylko ci ludzie, którzy mieli okazję wypowiedzieć je za Jego ziemskiego życia. Panie, gdzie mieszkasz? Panie, kto zgrzeszył, on czy jego rodzice... ? Czy tylko niewielu będzie zbawionych? Które przykazanie jest największe? Co to znaczy „powstać z martwych”? Przecież o to wszystko i my pytamy. Pytania, problemy. Miał swój problem Józef po Zwiastowaniu, a gdy się ukazała gwiazda, to całkiem inny problem mieli Mędrcy, a inny Herod, choć i dla nich, i dla niego streszczał się ten problem w słowach: „Gdzie jest nowo narodzony król żydowski?” Podobnie całkiem inny problem miały wobec grobu na Golgocie owe, jak to w pieśni śpiewamy, trzy Maryje, a inny – arcykapłani. Kto nam kamień odwali? – albo: jak ten kamień przytrzymać skutecznie, żeby zmarły spod niego nie zniknął. Czy to Ty jesteś Mesjasz, Zbawiciel przysłany przez Boga? A jeśli tak, to czemu nie schodzisz z krzyża? Przecież o to wszystko i my pytamy, chociaż nie wszyscy o to samo, albo nie w każdym stadium naszej wędrówki o to samo. Wielu to już zauważyło, wielu komentowało. Wolno przyłączyć się do tego nurtu.

19,80 zł
14,99 zł

Rabat 24,3%
oszczędzasz 4,81 zł

1 osoba kupiła
39
Włochy - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Włochy
Dostępny822 szt.

Wspominaj i planuj podróże z Fotoprzewodnikiem! Buongiorno Italia! Włochy, zajmujące piąte miejsce na liście najczęściej odwiedzanych państw świata. Tłumy turystów spieszą, aby zobaczyć najstarszy Uniwersytet Boloński, Bazylikę Świętego Piotra w Rzymie będącą największym kościołem na świecie oraz Krzywą Wieżę w Pizie, najbardziej odchyloną od pionu budowlą. Włochy są znane również jako kraj pizzy, spaghetti i wspaniałej kawy. To także piaszczyste wyspy, cudowne krajobrazy, ekskluzywne kurorty i ścieżki pachnące aromatycznymi ziołami. To setki kilometrów podziemnych korytarzy, tuneli i jaskiń, które - jak wszystkie drogi - prowadzą do Rzymu... Przewodnik po Włoszech, opatrzony ponad dwustoma fascynującymi fotografiami, to znakomity sposób na odkrywanie tego najpiękniejszego kraju na świecie. Claudia Martin jest podróżniczką i autorką popularnych przewodników, m.in. cyklu Lonely Planet, Time Out czy Cadogan Guides. Spod jej pióra wyszło wiele książek historycznych i edukacyjnych przeznaczonych dla dzieci oraz dla dorosłych.

34,90 zł
28,27 zł

Rabat 19,0%
oszczędzasz 6,63 zł

1 osoba kupiła
40
Zestaw figurek zwierząt domowych - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zestaw figurek zwierząt domowych
Mega Creative
Dostępny129 szt.

Dzięki figurkom dziecko ma możliwość poznania podstawowych zwierząt domowych, a także rozwija swoją wyobraźnię. Seria figurek od Mega Creative zawiera okazy zwierząt hodowanych w gospodarstwach na całym świecie. Zawartość zestawu: owca, krowa, koń, kozica. Wymiary figurek: od 10.0 do 12.0 cm

15,90 zł
13,99 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 1,91 zł

1 osoba kupiła
41
Truck+2 pojazdy policyjne w pud. JP6101 Cena za sztukę - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
18,90 zł
17,99 zł

Rabat 4,8%
oszczędzasz 0,91 zł

1 osoba kupiła
42
Wierszyki relaksacyjne dla dzieci - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wierszyki relaksacyjne dla dzieci
Dostępny66 szt.

Celem książeczki jest zachęcenie rodziców oraz dzieci, aby w sposób uważny doświadczały „tu i teraz”. Zabawne tematyczne wierszyki mają za zadanie przenieść malucha do świata natury, zwierząt, otaczającej go przyrody. Odwołują się często do zmysłu wzroku, smaku, czucia, pomagając wyobrazić sobie dane miejsca i sytuacje. Do każdego wiersza opracowany jest zestaw pytań mający za zadanie nie tylko wzmocnić koncentrację i pamięć dziecka, ale przede wszystkim pobudzić wyobraźnię, rozbudzić ciekawość, nauczyć zachwytu otaczającym światem i doświadczania go wszystkimi możliwymi zmysłami. Ostatnim elementem zaproponowanym do każdego wiersza jest rodzaj relaksacji, wizualizacji lub masażyku, opracowany z myślą o dzieciach przedszkolnych. Ma pomóc w nauce wyciszania, uspokajania, zwracania uwagi na oddech.

17,00 zł
13,99 zł

Rabat 17,7%
oszczędzasz 3,01 zł

1 osoba kupiła
43
Popraw się, Cukierku! Audiobook - Audiobooki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Popraw się, Cukierku! Audiobook
Waldemar Cichoń, Aleksandria
Dostępny12 szt.

Czy koty zawsze spadają na cztery łapy? Cukierek… och, jakże mylące bywa to słodkie imię! Posłuchaj zabawnych i świetnie przeczytanych opowiadań o najbardziej niezwykłym kocie na świecie. Cukierek jest już duży i niezależny, ale zajmuje się głównie rozrabianiem, jedzeniem i spaniem. Ciągle przysparza kłopotów Marcelowi, Maćkowi i ich rodzicom. Przed kim tym razem ucieka nasz bohater i czy warto za wszelką cenę unikać wiosennych porządków? Czy „buka” bywa groźniejsza od weterynarza, a specjalna dieta zdziała cuda? Jak się pozbyć dzwoneczka zasądzonego przez rodzinny sąd? Co porabia sprytny dachowiec na kocim urlopie? Do czego służy „Chwytacz 2000” i co przyniesie najstraszniejsza noc w życiu kota? Zapraszamy do wysłuchania trzeciej części przygód Cukierka! Seria audiobooków o Cukierku Waldemara Cichonia zdobyła wyróżnienie w XIX edycji konkursu Świat Przyjazny Dziecku organizowanej przez Komitet Ochrony Praw Dziecka

29,90 zł
21,53 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 8,37 zł

1 osoba kupiła
44
Manipulacja neuroperswazyjna - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Manipulacja neuroperswazyjna
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.02.04

Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się, dlaczego niektórzy tak emocjonalnie reagują na wszelkie informacje na temat nowoczesnych metod wpływania na podswiadomość i zachowania ludzi?Zaraz Ci wszystko wyjaśnię. Opowiem Ci też o tak subtelnych (a zarazem potężnych) technikach manipulacji, że nie uwierzysz w ich skuteczność, dopóki nie wypróbujesz, jak działają.Niektóre z tych technik manipulacji mogą Ci pomóc w sprzedaży, negocjacjach lub zwykłym załatwianiu codziennych spraw. Inne sprawią, że nabierzesz niezwykłej pewności siebie w kontaktach zarówno z pojedynczymi osobami, jak i z dużymi grupami ludzi, na przykład w czasie wystąpień publicznych.Cokolwiek jest lub będzie Twoim celem po zapoznaniu się z tą zadziwiającą publikacją - robisz to na swoją odpowiedzialność. Piszę o tym od razu, by uniknąć potem nieporozumień. Dostajesz do ręki mocne narzędzie. Korzystaj z niego ostrożnie i z wyczuciem.

39,90 zł
32,72 zł
Powiadomienie

Rabat 18,0%
oszczędzasz 7,18 zł

1 osoba kupiła
45
Double X, CD - Muzyka
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Double X, CD
Bonfire, Mystic Production
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.02.03

Lista utworów: 1. Day 911 2. But We Still Rock 3. Cry For Help 4. Bet Your Bottom Dollar 5. What's On Your Mind? 6. Blink Of An Eye 7. Rap Is Crap! 8. Notion Of Love 9. Right Things Right 10. Hard To Say 11. Wings To Fly 12. So What? Bonus: 13. Blink Of An Eye

40,90 zł
37,63 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 3,27 zł

1 osoba kupiła
46
Mozart. Keyboard Music. Vol. 5-6, CD - Muzyka
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mozart. Keyboard Music. Vol. 5-6, CD
Kristian Bezuidenhout, Mystic Production
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.01.22

Wolumeny 5 i 6 z kompletu nagrań muzyki fortepianowej Wolfganga Amadeusza Mozarta w wykonaniu Kristiana Bezuidenhout. Pianista jest wysoko cenionym wykonawcą muzyki fortepianowej na dawnych instrumentach. Lista utworów: 1. Sonata in A major, K.331: I. Andante grazioso 2. Sonata in A major, K.331: II. Menuetto. Trio 3. Sonata in A major, K.331: III. Alla turca 4. 6 Variations on 'Salve tu, Domine' in F Major 5. Romanze in A-flat Major, K.Anh.205 6. 12 Variations in B-flat Major, K.500 7. Sonata in C Major, K.309: I. Allegro con spirito 8. Sonata in C Major, K.309: II. Andante, un poco 9. Sonata in C Major, K.309: III. Rondeau: Allegro

82,90 zł
76,27 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 6,63 zł

1 osoba kupiła
47
Krym jako przedmiot sporu ukraińsko-rosyjskiego - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyprzedaż
Krym jako przedmiot sporu ukraińsko-rosyjskiego
Dostępny4 szt.

Dramatyczna historia Tatarów Krymskich oraz Półwyspu Krymskiego na tle stosunków z Rosją i Ukrainą.

130,00 zł
27,30 zł

Rabat 79,0%
oszczędzasz 102,70 zł

1 osoba kupiła
48
Kolor z przestworzy, DVD - Filmy
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kolor z przestworzy, DVD
Richard Stanley, 2019
Niedostępny
Brak

Laureat Oscara Nicolas Cage („Mandy”, „Ghost Rider”) w ekranizacji opowiadania mistrza literackiej grozy H.P. Lovecrafta. Pierwszy od 25 lat fabularny obraz Richarda Stanleya, twórcy kultowego „Hardware”. Rodzina Gardnerów niedawno odziedziczyła niewielką posiadłość niedaleko Arkham w Massachusetts i zdecydowała się porzucić życie w mieście na rzecz wiejskich uroków i wyzwań. Głowa rodu, Nathan (Nicolas Cage), próbuje swoich sił w ogrodnictwie, ale póki co jego starania przynoszą mizerne rezultaty. Wszystko to zmienia się pewnego wieczoru, gdy na farmie rozbija się niewielki, emanujący fioletowo-różowym światłem meteoryt. Zanim zgaśnie, przyniesione przez niego substancje zdążą przeniknąć do gleby i lokalnych wód. Ich efektem będą początkowo nad wyraz obfite plony. Wkrótce jednak okaże się, że konsekwencje kosmicznej katastrofy są dużo bardziej złożone, a Gardenowie muszą stawić czoła zjawiskom, których zrozumienie wymyka się ludzkiemu postrzeganiu rzeczywistości.

29,99 zł
29,39 zł
Powiadomienie

Rabat 2,0%
oszczędzasz 0,60 zł

49
Dżentelmeni, DVD - Filmy
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dżentelmeni, DVD
Guy Ritchie, 2019
Niedostępny
Brak

Guy Ritchie, twórca kultowego „Przekrętu” i „Porachunków”, odpowiedzialny za reaktywację Sherlocka Holmesa, Króla Artura i Aladyna, powraca w gangsterskie rewiry. Brytyjska odpowiedź na „Pulp Fiction” na miarę XXI wieku! Londyński półświatek obiega plotka, że Mickey Pearson (Matthew McConaughey), Amerykanin, który zbudował tu narkotykowe imperium, chce się wycofać z rynku. Może nie służy mu klimat albo obawia się brexitu. Grunt, że rodowici brytyjscy bandyci węszą okazję do przejęcia jego biznesu. Sypią się oferty, groźby, pochlebstwa. Niektórzy próbują szantażu albo przekupstwa. Pearson jednak najwyraźniej nie podjął jeszcze ostatecznej decyzji. By mu w tym pomóc, niektórzy bardziej niecierpliwi sięgają po broń. A pewien cwany i dowcipny dziennikarz (Hugh Grant) szykuje przekręt, który może zmienić reguły gry. Pearson okazuje się jednak mistrzem gangsterskiej wolnej amerykanki. Zaczyna się bardzo kosztowna wojna. Ale dżentelmeni przecież nie rozmawiają o pieniądzach.

29,99 zł
29,39 zł
Powiadomienie

Rabat 2,0%
oszczędzasz 0,60 zł

50
Małgosia i Jaś, DVD - Filmy
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Małgosia i Jaś, DVD
Oz Perkins , 2020
Niedostępny
Brak

Myślicie, że znacie tę opowieść? Zobaczcie, jak bardzo się mylicie. Gwiazda kultowego horroru „To” i serialu „Ostre przedmioty” Sophia Lillis w nowej, przerażającej odsłonie jednej z najbardziej mrocznych baśni świata. Dawno, dawno temu w odległej baśniowej krainie… nic nie przypomina bajki. Wszechobecny głód i brak pracy zmusza rodzeństwo Małgosię i Jasia do opuszczenia rodzinnego domu w poszukiwaniu lepszego miejsca do życia. Jedyna znana im droga wiedzie przez niekończący się las, który wydaje się pulsować jakimś odwiecznym życiem. Wycieńczone wielodniową wędrówką i nieopuszczającym ich strachem dzieci trafiają wreszcie na ludzkie domostwo. Mieszkająca tu dziwna kobieta oferuje im gościnę i posiłek. Przekraczając próg jej domu, Małgosia i Jaś trafiają do miejsca gorszego niż piekło…

29,99 zł
29,39 zł
Powiadomienie

Rabat 2,0%
oszczędzasz 0,60 zł

Wróć do góry