hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Wyszukaj książkę, grę, puzzle, zabawkę
Książki
Zabawki
Puzzle
Gry planszowe
Audiobooki
Muzyka
Filmy

Kalendarz premier z dnia 2020.04.27

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli w poniedziałek 27 kwietnia 2020 roku. Na pierwszym miejscu znajduje się Zarządzanie czasem (Brian Tracy), na drugim Karnet świąteczny - Wielkanoc (Top Graphic). Kolejny produkt to Seryjni mordercy (Michelle Kaminsky) oraz Legendy polskie. Pan Twardowski i inne historie (praca zbiorowa).
1
Zarządzanie czasem - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zarządzanie czasem
Dostępny
1117 szt.

Czy wystarcza nam czasu na wszystko? Większość z nas na podobne pytanie odpowie „nie”. W rzeczywistości jednak każdy z nas ma go więcej, niż mu się wydaje, tylko nie umie nim zarządzać. Z książką Briana Tracy’ego nauczymy się, jak w krótkim czasie osiągnąć więcej, lepiej zarabiać i bardziej cieszyć się życiem. Dzięki skutecznym strategiom i technikom dowiemy się jak: zyskać dwie godziny pracy dziennie, poznając psychologię efektywnego zarządzania czasem, szybciej podejmować lepsze decyzje, wytyczać jasne cele i koncentrować wysiłki na właściwych działaniach, efektywniej radzić sobie ze złożonymi zadaniami, skutecznie wykorzystywać metody zwiększające produktywność. Brian Tracy, bazując na wynikach ponad 25-letnich badań nad strategiami zarządzania czasem, stosowanymi przez ludzi sukcesu, stworzył prosty i efektywny system, dzięki któremu każdy z nas może podnieść jakość swojego życia – i to w ciągu kilku tygodni!

39,90 zł
23,94 zł

Rabat 40,0%
oszczędzasz 15,96 zł

18 osób kupiło
2
Karnet świąteczny - Wielkanoc - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Karnet świąteczny - Wielkanoc
Top Graphic
Dostępny
46 szt.

Karnet świąteczny na Wielkanoc. Karnet wykończony ozdobnym wzorem, zdobiony brokatem. Wewnątrz karnetu życzenia świąteczne. Zestaw z kopertą. Uwaga. Dostępne różne wersje produktu – wysyłka losowa. Cena dotyczy 1 sztuki.

2,99 zł
8 osób kupiło
3
Seryjni mordercy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Seryjni mordercy
Dostępny
342 szt.

Torturowali, gwałcili, mordowali. Ich czyny budzą odrazę. W społecznej świadomości uchodzą za przykład tego, jak zły może być człowiek. Jednak w seryjnych mordercach jest też coś, co nas intryguje. Jakie mają IQ? Kim najczęściej są z zawodu? Według jakiego klucza wybierają ofiary? Prowadzą podwójne życie i tej jego dziedziny pomiędzy morderstwami nie ukrywają przed otoczeniem. Wśród przyjaciół i sąsiadów uchodzą zazwyczaj za kulturalnych, miłych ludzi. Autorka odsłania najciemniejszą stronę ludzkiej natury. Odziera z tajemnicy Anioły Śmierci i Czarne Wdowy. W gęstwinie ciekawostek i nieznanych dotąd faktów stara się udzielić odpowiedzi na pytania o to, jak rodzi się morderca, jak wybiera swoje ofiary, dlaczego przez tak długi czas zostaje niezauważony, i wreszcie – czy możemy go w porę rozpoznać.

42,90 zł
31,32 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 11,58 zł

2 osoby kupiły
4
Legendy polskie. Pan Twardowski i inne historie - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Legendy polskie. Pan Twardowski i inne historie
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.02.27

Przedstawiamy bogato ilustrowany zbiór najpiękniejszych klasycznych tekstów w nowym opracowaniu. W jego skład wchodzi pięć legend: tytułowy Pan Twardowski, Jak to ze lnem było, O zbójniku Janosiku, Kwiat paproci, Warszawska syrenka.

14,50 zł
10,99 zł
Powiadomienie

Rabat 24,2%
oszczędzasz 3,51 zł

1 osoba kupiła
5
Jak zrozumieć mężczyznę - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
24,90 zł
18,99 zł

Rabat 23,7%
oszczędzasz 5,91 zł

1 osoba kupiła
6
Czas wolny w PRL - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Czas wolny w PRL
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.13

Czas wolny w PRL. To on w ogóle istniał? A może było go za dużo? Jedno jest pewne: relaks w nieoczywistym świecie minionej epoki to towar nieco wybrakowany. W latach 50. młodzi odkryli uroki podróżowania autostopem i z książeczką autostopowicza w ręku ruszyli w Polskę. Inni dopiero oswajali się z wolnymi dniami i na wakacje wybierali się z Funduszem Wczasów Pracowniczych, a udany turnus zależał od pomysłowości kaowca. W latach 60.,kiedy akurat w ramach czynu społecznego nie trzeba było sprzątać ulic albo budować przedszkola, ludzie gromadzili się w domach przy słuchowisku radiowym W Jezioranach albo przed telewizorami, żeby obejrzeć Bonanzę lub Wojnę domową. W latach 70. Polacy chętnie korzystali z wypoczynku na coraz liczniejszych polach campingowych, gdzie z trudem zdobyte namioty sąsiadowały z przyczepami campingowymi Niewiadów. Podczas festynów organizowanych z okazji świąt 22 lipca i 1 maja zajadali się watą cukrową, którą popijali wodą z saturatora. Gdy sprzyjała pogoda korzystali z nadwiślańskich plaż i uroków ogródków działkowych. W wolnych chwilach odwiedzali bibliobusy, kina (również te objazdowe), kluby prasy i książki czy ośrodki Praktyczna Pani. Młodzież przesiadywała na podwórkowym trzepaku, dziewczynki grały w gumę, chłopcy w kapsle. W latach 80. „odkryli” komputer i wideo. Czas wolny w PRL miał różne oblicza. Jedni zdawali się na to, co proponowały władze. Inni nie pozwalali się zamknąć w sztywnych ramach peerelowskiego „jedynie słusznego” relaksu i płynęli osobnym nurtem. Książka Wojciecha Przylipiaka to pełen anegdot reportaż o wypoczynku po pracy i szkole, na co dzień i od święta, słowem o wolnych chwilach obywateli w ich ludowej ojczyźnie.

49,90 zł
36,43 zł
Powiadomienie

Rabat 27,0%
oszczędzasz 13,47 zł

2 osoby kupiły
7
Z czego zrobiony jest świat - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Z czego zrobiony jest świat
Dostępny
504 szt.

Żyjemy na wyjątkowej planecie. Wszystko w naszym otoczeniu – nawet my sami! – jesteśmy złożeni z pierwiastków. Czy wiedziałeś, że nasze ciało składa się z pierwiastków, które w większości powstały miliardy lat temu? Zastanawiałeś się kiedyś, skąd na Ziemi znalazło się złoto? Albo z czego właściwie złożone jest Morze Martwe? Jesteś ciekawy, które pierwiastki trafiły do nas z kosmosu oraz czy piasek na Ziemi może się kiedyś wyczerpać? Anja Røyne, norweska fizyczka i popularyzatorka nauki zabiera nas w fascynującą podróż po świecie pierwiastków. W bardzo przystępny i dowcipny sposób opowiada, jak złoto, żelazo, aluminium, węgiel czy wapń wpłynęły na naszą historię oraz rozwój cywilizacji. Nie musicie obawiać się nudnego wykładu. Entuzjazm i pasja, z jaką Anja Røyne opisuje wszechświat, udziela się czytelnikowi już po pierwszych stronach jej książki. W jej ujęciu nawet najbardziej skomplikowane fizyczne i chemiczne zjawiska stają się zrozumiałe.

39,90 zł
29,13 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 10,77 zł

1 osoba kupiła
8
Bliżej niż myślisz - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyprzedaż
Bliżej niż myślisz
Dostępny
4 szt.

Piekło jest puste, a wszystkie diabły są tutaj... Spowita jesienną mgłą Gdynia tuż po sezonie. Niewielki pensjonat i wynajmująca w nim pokój tajemnicza kobieta, która znika w bagażniku samochodu należącego do zamaskowanego mężczyzny. Taką scenę widzi Nika Werner, właścicielka pensjonatu, kiedy obserwuje swoją posesję na podglądzie kamer monitoringu. Czy była świadkiem zabójstwa, czy to umysł, zamroczony lekami i alkoholem, płata jej takie makabryczne figle? Policja trzyma się tej drugiej wersji, mając na uwadze zły stan psychiczny dziewczyny i to, że niedawno była pacjentką szpitala psychiatrycznego. Tym bardziej że w pensjonacie nie udaje się znaleźć żadnych dowodów potwierdzających obecność tajemniczej kobiety. W tej sytuacji Nika postanawia sama dotrzeć do prawdy i rozpoczyna własne śledztwo. „Wciągający, zaskakujący, mocny! Na taki polski thriller czekali czytelnicy” – „Newsweek Polska”.

39,90 zł
19,95 zł

Rabat 50,0%
oszczędzasz 19,95 zł

2 osoby kupiły
9
Kapitan X. Tom 108 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kapitan X. Tom 108
Dostępny
40 szt.

Poeta, tłumacz i eseista przygotował nowy tom poetycki, zatytułowany Kapitan X. Nie jest to jedynie zbiór wierszy ale – jak to to było również w przypadku poprzednich tomów – przemyślany i starannie skomponowany cykl poetycki, którego dominantę stanowi imaginacyjna podróż w przestrzeń kosmiczną, wywiedziona z tradycji książek i filmów science fiction. Niezwykła podróż szlakiem wyobraźni staje się powodem do rozważań na temat makrokosmosu – przestrzeni Wszechświata i mikrokosmosu – ludzkiego wnętrza. Sugestywny rytm wprowadza odbiorcę w swego rodzaju trans, pozwalający współuczestniczyć w przeżyciach podmiotu. Jednak za sprawą bohatera tomu, czy też persony – tytułowego anonimowego kapitana, czytelnik zdobywa niezbędny dystans i może docenić wycieniowaną ironię autora. Wyobraźnia poetycka Tomasza Różyckiego, która dochodzi do głosu w tomie Kapitan X scala w jedną, konsekwentną całość sprzeczności: przywiązanie do miejsca i pragnienie wędrówki, dzieciństwo i dojrzałość, marzenie i rzeczywistość. To już trzecia – po Literach i Wierszach wybranych książka Tomasza Różyckiego publikowana w Wydawnictwie a5. Podróż w kosmos: „Podróżowanie w kosmos się zaczyna zwyczajnie: rankiem znajdujesz w gazecie wiadomość, że prezydent w nocy wreszcie podpisał prawo i że już za chwilę rozpocznie się dla ciebie odliczanie: najpierw kilka donosów, dwa wezwania w celu złożenia wyjaśnień, rutyna. Potem kolejne, do zwolnienia z pracy. Podwyżka opłat i nieznani sprawcy niszczą samochód, mażą drzwi. Ta mina sąsiada, gdy przyjdą. Nawet nie zdążysz powiedzieć dzieciom, że to podróż w kosmos”. Twórczość poetycka Tomasza Różyckiego rozwija się nieprzerwanie od ponad dwudziestu lat, przy czym autor Kolonii ma na swoim koncie nie tylko szereg tomów poetyckich, wiele znaczących nagród i wyróżnień, w tym także Nagrodę Kościelskich, ale także liczne tłumaczenia swoich dzieł na języki obce, między innymi wysoko oceniane przekłady na język angielski, autorstwa Bena Johnstona i Miry Rosenthal. Twórczość Różyckiego cechuje niepowtarzalny, rozpoznawalny idiom poetycki, dostrzeżony przez krytyków i badaczy poezji. Warto podkreślić również kreacyjną siłę języka autora Dwunastu stacji, a także związki tej twórczości z tradycją poezji polskiej i światowej. Fantasmagoryczny, oniryczny charakter wyobraźni Różyckiego, pozwala mu łączyć to, co na jawie rozdzielone – przeszłość i teraźniejszość, pamięć o zmarłych i tęsknotę za tym, co dopiero nadejdzie. Poezja Różyckiego nie trafi do przekonania tym, którzy z rezerwą podchodzą do staroświeckiej szkoły metafory czy alergicznie reagują na każdy przejaw estetyzacji. W nowym tomie wypracowany dawniej język nie przechodzi większych przeobrażeń. W dalszym ciągu estetyzująca funkcja metafor jest głównym znakiem rozpoznawczym poety, który nie pozostając autorem szczególnie skomplikowanych tekstów (przynajmniej z pozoru), pokazuje, że w liryce chodzi przede wszystkim o artykulację intensywności, którą określiłbym mianem egzystencjalnej. Istnieje wiele powodów, które pozwalają sądzić, że w tym rejestrze polszczyzny Tomasz Różycki pozostaje poetą niezastąpionym – Marek Olszewski, Odra. Ale poezja Tomasza Różyckiego jednoznacznym deklaracjom się wymyka, czasem pod­szyta jest ironią. Ta poezja raczej podąża i szuka, niż trwa i wie. Szuka także w budowaniu dialogu. Znajdziemy tu wiele utworów, w których podmiot zwraca się do „jakiejś" dru­giej osoby, wobec niej prowadzi narrację. Mimo wszystko jednak sprawy pomiędzy nim a światem regulowane są w pojedynkę – Jakub Beczek, Nowe Książki.

32,00 zł
23,04 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 8,96 zł

10
Koty, DVD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Koty, DVD
Tom Hooper
Niedostępny
Brak

Laureat Oscara ®*Tom Hooper zamienia przebojowy musical Andrew Lloyda Webbera w wydarzenie filmowe W rolach głównych James Corden, Judi Dench, Jason Derulo, Idris Elba, Jennifer Hudson, Ian McKellen, Taylor Swift, Rebel Wilson oraz solistka Royal Ballet Francesca Hayward. Dysponując światowej klasy tancerzami, mając do wyboru rozmaite konwencje tańca od klasycznego baletu po taniec współczesny, od jazzu po hip-hop, od stepowania po street dance, film ten prezentuje kolejnym generacjom w całkiem nowym świetle musical, znany dotąd tylko z desek teatru. Bez trudu uwierzycie w magię i czar Kotów. Ponad 40 minut materiałów dodatkowych, a w tym 9 żyć: obsada „Kotów” + „Śpiewając na żywo” oraz niezwykła podróż reżysera + filmując muzykę + sztuka tańca + dawkowanie magii + tancerze + komentarze twórców Obsada: Rebel Wilson, Idris Elba, Judi Dench, Ian McKellen, James Corden, Taylor Swift, Jennifer Hudson, Jason Derulo

8,99 zł
Powiadomienie
11
Koty, Blu-ray - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Koty, Blu-ray
Tom Hooper
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.03.10

Laureat Oscara ®*Tom Hooper zamienia przebojowy musical Andrew Lloyda Webbera w wydarzenie filmowe W rolach głównych James Corden, Judi Dench, Jason Derulo, Idris Elba, Jennifer Hudson, Ian McKellen, Taylor Swift, Rebel Wilson oraz solistka Royal Ballet Francesca Hayward. Dysponując światowej klasy tancerzami, mając do wyboru rozmaite konwencje tańca od klasycznego baletu po taniec współczesny, od jazzu po hip-hop, od stepowania po street dance, film ten prezentuje kolejnym generacjom w całkiem nowym świetle musical, znany dotąd tylko z desek teatru. Bez trudu uwierzycie w magię i czar Kotów. Ponad 40 minut materiałów dodatkowych, a w tym 9 żyć: obsada „Kotów” + „Śpiewając na żywo” oraz niezwykła podróż reżysera + filmując muzykę + sztuka tańca + dawkowanie magii + tancerze + komentarze twórców Obsada: Rebel Wilson, Idris Elba, Judi Dench, Ian McKellen, James Corden, Taylor Swift, Jennifer Hudson, Jason Derulo

79,99 zł
75,99 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 4,00 zł

12
Doktor Dolittle, DVD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Doktor Dolittle, DVD
Stephen Gaghan
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.03.06

Wspaniała przygoda Robert Downey Jr. zaskakuje jako Dolittle – człowiek, który potrafi rozmawiać ze zwierzętami. Dolittle (w wersji polskiej – Jarosław Boberek), po stracie ukochanej żony, mieszka samotnie za murami swojej posiadłości, podarowanej mu przez królową. Gdy ta jednak zapada na śmiertelną chorobę, jest zmuszony wyruszyć w epicką, morską podróż aby znaleźć niezwykle rzadki lek. W jego poszukiwaniu doktorowi Dolittle pomaga trudna do opanowania sfora zwierzęcych przyjaciół, na czele z Chee-Chee (Szymon Roszak) – bojaźliwym, nieśmiałym gorylem, Dab-Dab (Anna Ułas ) – pełną entuzjazmu kaczką o ptasim móżdżku, kłótliwym duetem – neurotycznym strusiem Plimptonem (Sebastian Perdek ) i wyniosłym, groźnym misiem polarnym Yoshim (Jacek Król) oraz łebską papugą Polynesią (Ewa Konstancja Bułhak). Materiały dodatkowe: • „Jak rozmawiać ze zwierzętami?”, • „Jak się zostaje dobrym lekarzem?”, • niezwykły dom • i jeszcze więcej! Obsada: Robert Downey Jr., Antonio Banderas

39,99 zł
37,99 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 2,00 zł

13
Doktor Dolittle, Blu-ray - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Doktor Dolittle, Blu-ray
Stephen Gaghan
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.03.19

Wspaniała przygoda Robert Downey Jr. zaskakuje jako Dolittle – człowiek, który potrafi rozmawiać ze zwierzętami. Dolittle (w wersji polskiej – Jarosław Boberek), po stracie ukochanej żony, mieszka samotnie za murami swojej posiadłości, podarowanej mu przez królową. Gdy ta jednak zapada na śmiertelną chorobę, jest zmuszony wyruszyć w epicką, morską podróż aby znaleźć niezwykle rzadki lek. W jego poszukiwaniu doktorowi Dolittle pomaga trudna do opanowania sfora zwierzęcych przyjaciół, na czele z Chee-Chee (Szymon Roszak) – bojaźliwym, nieśmiałym gorylem, Dab-Dab (Anna Ułas ) – pełną entuzjazmu kaczką o ptasim móżdżku, kłótliwym duetem – neurotycznym strusiem Plimptonem (Sebastian Perdek ) i wyniosłym, groźnym misiem polarnym Yoshim (Jacek Król) oraz łebską papugą Polynesią (Ewa Konstancja Bułhak). Materiały dodatkowe: • „Jak rozmawiać ze zwierzętami?”, • „Jak się zostaje dobrym lekarzem?”, • niezwykły dom • i jeszcze więcej! Obsada: Robert Downey Jr., Antonio Banderas

79,99 zł
75,99 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 4,00 zł

14
Doktor Dolittle, Blu-ray + Blu-ray 4K - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Doktor Dolittle, Blu-ray + Blu-ray 4K
Stephen Gaghan
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.03.19

Wspaniała przygoda Robert Downey Jr. zaskakuje jako Dolittle – człowiek, który potrafi rozmawiać ze zwierzętami. Dolittle (w wersji polskiej – Jarosław Boberek), po stracie ukochanej żony, mieszka samotnie za murami swojej posiadłości, podarowanej mu przez królową. Gdy ta jednak zapada na śmiertelną chorobę, jest zmuszony wyruszyć w epicką, morską podróż aby znaleźć niezwykle rzadki lek. W jego poszukiwaniu doktorowi Dolittle pomaga trudna do opanowania sfora zwierzęcych przyjaciół, na czele z Chee-Chee (Szymon Roszak) – bojaźliwym, nieśmiałym gorylem, Dab-Dab (Anna Ułas ) – pełną entuzjazmu kaczką o ptasim móżdżku, kłótliwym duetem – neurotycznym strusiem Plimptonem (Sebastian Perdek ) i wyniosłym, groźnym misiem polarnym Yoshim (Jacek Król) oraz łebską papugą Polynesią (Ewa Konstancja Bułhak). Materiały dodatkowe: • „Jak rozmawiać ze zwierzętami?”, • „Jak się zostaje dobrym lekarzem?”, • niezwykły dom • i jeszcze więcej! Obsada: Robert Downey Jr., Antonio Banderas

149,99 zł
142,49 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 7,50 zł

15
Ciche dni - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ciche dni
Dostępny
635 szt.

Intymny portret pewnego małżeństwa. Pełna emocji opowieść o okrutnej sile milczenia i tragicznym w skutkach braku komunikacji. Wydawałoby się, że małżeństwo Maggie i Franka jest szczęśliwe i pełne miłości. Okazuje się jednak, że mąż i żona od pół roku nie zamienili ze sobą ani jednego słowa. Jedzą razem posiłki i śpią w jednym łóżku w coraz bardziej niezręcznym milczeniu. Co sprawiło, że Frank zamilkł i zamknął się w sobie? Ogłuszająca cisza staje się dla Maggie nie do zniesienia. Kiedy pewnego dnia Frank znajduje żonę nieprzytomną na podłodze w kuchni, grunt usuwa mu się spod nóg. Wie, że to jego milczenie popchnęło ją do próby samobójczej. Maggie trafia do szpitala, gdzie zostaje wprowadzona w śpiączkę farmakologiczną. Nawet jeżeli odzyska przytomność, nigdy nie będzie już taka sama. Dopiero gdy sprawy przybierają dramatyczny obrót, Frank postanawia wyjawić tajemnicę swojego milczenia. Czy prawda uratuje Maggie? Czy uratuje ich małżeństwo? Powieść Abbie Graves pulsuje emocjonalnym napięciem, jest uderzająco prawdziwa, wzruszająca i rozdzierająco piękna. Autorka niemal na każdej stronie uświadamia nam, że ważne są najmniejsze nawet gesty i czułe słowa i że każde uczucie należy pielęgnować. „Niesamowicie dojrzały i zaskakujący debiut. Nie mogę się doczekać kolejnej książki Abbie Greaves!” – Jojo Moyes.

39,90 zł
29,13 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 10,77 zł

16
Minecraft. Kres - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Minecraft. Kres
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.03.31

Najnowsza oficjalna powieść ze świata Minecrafta to historia bohaterskiej walki o przetrwanie! Gdy do Kresu wkraczają ludzie, para endermanów musi zdecydować po czyjej stronie stanąć. Fin i Mo – bliźniacze rodzeństwo endermanów – odkąd sięgają pamięcią, mieszkają w tajemniczej krainie zwanej Kresem. Myszkują w starożytnych ruinach, na obrzeżach wielkiego miasta Telos, pod czujnym spojrzeniem potężnego smoka. Na statku, który nazywają domem, mają wszystko, czego im potrzeba. Wiedzą wszystko, co powinni wiedzieć o swoim świecie — a przynajmniej tak im się wydaje, dopóki nie zjawiają się intruzi z innego wymiaru. Najeźdźcy zwani ludźmi przybywają rabować skarby i zabić Smoka Kresu. Fin i Mo są gotowi bronić swojego domu, ale kiedy stają twarzą w twarz z ludźmi, odkrywają, że nie są przygotowani do walki tak dobrze, jak sądzili. Zaskoczone rodzeństwo trafia w sam środek wojny ludzi z endermanami, wojny o przyszłość ich domu.

39,90 zł
29,13 zł
Powiadomienie

Rabat 27,0%
oszczędzasz 10,77 zł

17
Nie(znajomi) booklet + DVD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nie(znajomi) booklet + DVD
Tadeusz Śliwa
Niedostępny
Brak

„(Nie)znajomi” to komedia, komediodramat i film obyczajowy w jednym. To historia grupy przyjaciół, którzy w trakcie kameralnej kolacji decydują się zagrać w nietypową grę. Muszą ujawniać wiadomości przychodzące na ich telefony, a rozmowy przełączać w tryb głośnomówiący. Szybko okazuje się, że każdy z uczestników gry skrywa tajemnice, którymi wolałby się z nikim nie dzielić, a na pozór przyjemny wieczór wywraca ich świat do góry nogami. Obsada: Maja Ostaszewska, Tomasz Kot, Kasia Smutniak, Łukasz Simlat

8,99 zł
Powiadomienie
18
Nie(znajomi), Blu-ray - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nie(znajomi), Blu-ray
Tadeusz Śliwa
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.03.19

„(Nie)znajomi” to komedia, komediodramat i film obyczajowy w jednym. To historia grupy przyjaciół, którzy w trakcie kameralnej kolacji decydują się zagrać w nietypową grę. Muszą ujawniać wiadomości przychodzące na ich telefony, a rozmowy przełączać w tryb głośnomówiący. Szybko okazuje się, że każdy z uczestników gry skrywa tajemnice, którymi wolałby się z nikim nie dzielić, a na pozór przyjemny wieczór wywraca ich świat do góry nogami. Obsada: Maja Ostaszewska, Tomasz Kot, Kasia Smutniak, Łukasz Simlat

79,99 zł
75,99 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 4,00 zł

19
Lighthouse, DVD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Lighthouse, DVD
Robert Eggers
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.03.08

„Czysta klasyka”. – Rachel Handler, „New York Magazine” „Hipnotyczne i przejmujące, „Lighthouse” przenika do kości”. – Peter Travis, „Rolling Stone” Robert Eggers – wizjoner, który nakręcił nowoczesne arcydzieło kina grozy „Czarownica: bajka ludowa z Nowej Anglii” – proponuje hipnotyczną i uwodzicielską opowieść o dwóch latarnikach (Willem Dafoe i Robert Pattison) z odległej i tajemniczej wysepki u wybrzeży Nowej Anglii w ostatniej dekadzie XIX wieku. Kiedy nadchodzi sztorm, mogący zmyć ich ze skały, a z mgły wyłaniają się dziwne postacie, w każdym z nich rodzi się przypuszczenie, że także jego partner jest niekoniecznie żywy. Dodatki: • sceny usunięte w montażu, • „Lighthouse”: opowieść mroczna i burzliwa, • komentarz reżysera i współscenarzysty Roberta Eggersa.

39,99 zł
37,99 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 2,00 zł

20
Lighthouse, Blu-ray - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Lighthouse, Blu-ray
Robert Eggers
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.03.10

„Czysta klasyka”. – Rachel Handler, „New York Magazine” „Hipnotyczne i przejmujące, „Lighthouse” przenika do kości”. – Peter Travis, „Rolling Stone” Robert Eggers – wizjoner, który nakręcił nowoczesne arcydzieło kina grozy „Czarownica: bajka ludowa z Nowej Anglii” – proponuje hipnotyczną i uwodzicielską opowieść o dwóch latarnikach (Willem Dafoe i Robert Pattison) z odległej i tajemniczej wysepki u wybrzeży Nowej Anglii w ostatniej dekadzie XIX wieku. Kiedy nadchodzi sztorm, mogący zmyć ich ze skały, a z mgły wyłaniają się dziwne postacie, w każdym z nich rodzi się przypuszczenie, że także jego partner jest niekoniecznie żywy. Dodatki: • sceny usunięte w montażu, • „Lighthouse”: opowieść mroczna i burzliwa, • komentarz reżysera i współscenarzysty Roberta Eggersa.

79,99 zł
75,99 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 4,00 zł

21
Mistrz romansu Nozaki. Tom 2 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mistrz romansu Nozaki. Tom 2
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2020.09.25

Wokół chłopaka, który rysuje mangi shoujo, zbierają się same barwne postaci. Umetaro Nozaki jest licealistą, ale też popularnym mangaką rysującym mangi shoujo. Z jakiegoś powodu ludzie w jego otoczeniu to same specyficzne typy, które w niczym mu nie ustępują… Wszystkie główne postaci wkraczają do akcji, a romans i humor dostają turbo przyspieszenia – oto drugi tom komedii o licealiście rysującym shoujo!

23,00 zł
18,99 zł
Powiadomienie

Rabat 17,4%
oszczędzasz 4,01 zł

22
Citrus. Tom 8 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Citrus. Tom 8
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.02.22

Manga o tym, że granica między przyjaźnią i nienawiścią może być bardzo cienka. Yuzu po ślubie matki przeprowadza się z nią do nowego domu i zostaje przeniesiona do bardzo konserwatywnego liceum dla dziewcząt. Zamiast słodkiego romansu z jakimś przystojnym chłopcem czeka ją sprzeczka z surową i poważną przewodniczącą samorządu szkolnego, która na dodatek okazuje się być córką nowego ojczyma Yuzu.

21,99 zł
17,99 zł
Powiadomienie

Rabat 18,2%
oszczędzasz 4,00 zł

23
Plunderer. Tom 8 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Plunderer. Tom 8
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2020.09.07

Uczucia, które przebyły 300 lat. Jaką ścieżkę wybiorą bohaterowie? „Kontynuujmy to, co zaczęliśmy 300 lat temu”. Jak zareaguje Rihito na wyznanie Hiny, która poznała jego bolesną przeszłość? Co Jail powie Nanie, która przez cały ten czas wspierała Rihito? Wraz z siłą uczuć bohaterów historia nabiera tempa!

21,99 zł
17,99 zł
Powiadomienie

Rabat 18,2%
oszczędzasz 4,00 zł

24
Kuferek S Lama 513877 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kuferek S Lama 513877
ADAR
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2020.09.02

23,90 zł
21,51 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 2,39 zł

25
Kuferek S Lama 513846 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kuferek S Lama 513846
ADAR
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2020.09.02

23,90 zł
21,51 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 2,39 zł

26
Acquiring The Taste (Reedycja). Winyl - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Acquiring The Taste (Reedycja). Winyl
Giant Gentle, Mystic Production
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.04.06

A1 Prologue A2 Schooldays A3 Working All Day B1 Peel The Paint B2 Mister Class And Quality? B3 Three Friends

116,90 zł
107,55 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 9,35 zł

27
Acquiring The Taste (Reedycja). Winyl - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Acquiring The Taste (Reedycja). Winyl
Giant Gentle, Mystic Production
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.12.02

A1 Giant A2 Funny Ways A3 Alucard A4 Isn't It Quiet And Cold? B1 Nothing At All B2 Why Not? B3 The Queen

116,90 zł
107,55 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 9,35 zł

28
Notes 491090 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Notes 491090
ADAR
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.02.05

12,90 zł
11,99 zł
Powiadomienie

Rabat 7,1%
oszczędzasz 0,91 zł

29
Notes Lama z wodą 491533 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Notes Lama z wodą 491533
ADAR
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.03.21

10,90 zł
9,99 zł
Powiadomienie

Rabat 8,3%
oszczędzasz 0,91 zł

30
Zestaw do herbaty kwiaty 1/477339 ADAR - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zestaw do herbaty kwiaty 1/477339 ADAR
ADAR
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.04.16

30,90 zł
27,81 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 3,09 zł

31
Kuferek M Lama 513860 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kuferek M Lama 513860
ADAR
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2020.11.21

28,90 zł
26,01 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 2,89 zł

32
Zestaw kuchenny - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zestaw kuchenny
ADAR
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2020.09.30

20,90 zł
18,99 zł
Powiadomienie

Rabat 9,1%
oszczędzasz 1,91 zł

33
Kuferek M Bucik - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kuferek M Bucik
ADAR
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.05.24

28,90 zł
26,01 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 2,89 zł

34
Acquiring The Taste (Reedycja). Winyl - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Acquiring The Taste (Reedycja). Winyl
Giant Gentle, Mystic Production
Dostępny
20 szt.

A1 Pantagruel's Nativity A2 Edge Of Twilight A3 The House, The Street, The Room A4 Acquiring The Taste B1 Wreck B2 The Moon Is Down B3 Black Cat B4 Plain Truth

116,90 zł
107,55 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 9,35 zł

35
Acquiring The Taste (Reedycja). Winyl - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Acquiring The Taste (Reedycja). Winyl
Giant Gentle, Mystic Production
Dostępny
9 szt.

1. The Advent Of Panurge 2. Raconteur Troubadour 3. A Cry For Everyone 4. Knots 5. The Boys In The Band 6. Dog's Life 7. Think Of Me With Kindness 8. River

116,90 zł
107,55 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 9,35 zł

36
Puzzle 20el "miniMaxi" Kid Kazoom i Super Zings 56026 Trefl, mix wzorów, towar wysyłany losowo - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
3,30 zł
2,99 zł
Powiadomienie

Rabat 9,4%
oszczędzasz 0,31 zł

37
Kula latająca 514454 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kula latająca 514454
ADAR
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.09.13

30,90 zł
27,81 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 3,09 zł

38
Zestaw kuchenny - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zestaw kuchenny
ADAR
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.05.16

24,90 zł
22,41 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 2,49 zł

39
Zestaw lekarski w walizce światło dźwięk 221543 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zestaw lekarski w walizce światło dźwięk 221543
ADAR
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.09.13

40,90 zł
36,81 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 4,09 zł

40
Zestaw lekarski blister 194977 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zestaw lekarski blister 194977
ADAR
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.06.27

Zestaw lekarski blister.

18,90 zł
17,99 zł
Powiadomienie

Rabat 4,8%
oszczędzasz 0,91 zł

41
Zestaw lekarski  na blistrze 194960 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zestaw lekarski na blistrze 194960
ADAR
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.11.09

18,90 zł
17,99 zł
Powiadomienie

Rabat 4,8%
oszczędzasz 0,91 zł

42
24 pułk ułanów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
24 pułk ułanów
Dostępny
55 szt.

Monografia w serii Zarys Historii Wojennej Pułków Polskich w Kampanii Wrześniowej, ukazująca genezę powstania i szlak bojowy 24 pułku ułanów wielkopolskich. Zeszyt nr 203

25,20 zł
17,99 zł

Rabat 28,6%
oszczędzasz 7,21 zł

43
Opętani miłością - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Opętani miłością
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.05.10

Opętani miłością są niezwykłą, pięknie narysowaną mangą hentai. To dziesięć historii o ludziach, którzy zatracili się w miłości bez reszty! Choć pochodzą z różnych warstw społecznych, dzieli ich wiek i doświadczenie, a życie niejednokrotnie poddało ich ciężkim próbom, nie przestają kochać. A, jak wiadomo, gdzie płoną uczucia, pojawia się pożądanie! Czytelniku, jeśli szukasz dawki humoru okraszonego pięknie ilustrowaną nagością, jest to tytuł dla ciebie! Nieważne, czy zwracasz uwagę na fabułę, czy na warstwę graficzną – Opętani miłością z pewnością przykują twoją uwagę!

34,99 zł
27,99 zł
Powiadomienie

Rabat 20,0%
oszczędzasz 7,00 zł

44
Bańki mydlane duże 300ml p12 FROZEN 2 mix, cena za 1szt. - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
9,99 zł
45
Minimalizm - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
24,00 zł
16,99 zł

Rabat 29,2%
oszczędzasz 7,01 zł

46
Tokyo Ghoul. Zapiski - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Tokyo Ghoul. Zapiski
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.02.10

Ponad 200 kolorowych ilustracji, w tym niektóre publikowane po raz pierwszy! Wszystko okraszone komentarzami autora i dodatkowymi szkicami z różnych etapów powstawania! Oto podróż poprzez przeszłość i przyszłość serii!

30,00 zł
24,00 zł
Powiadomienie

Rabat 20,0%
oszczędzasz 6,00 zł

47
Eteryzm - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Eteryzm
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.11.19

Eteryzm to brawurowa pod każdym względem opowieść o zabarwieniu religijnym, w której autor poddaje wstępnie krytycznej analizie wszystkie trzy wierzenia będące dla duszy religijnym trójkątem bermudzkim. Robi to z perspektywy człowieka pamiętającego bytowanie w formie energetycznej, sprzed wcielenia materialnego. Ukazuje w zupełnie nowym świetle postać Jezusa Chrystusa, chrześcijaństwo rzymskie czy zjawisko śmierci. Opowiada o energii Boga, duszy, Lucyfera oraz o sensie życia w materii ciała. Przedstawiana perspektywa wygląda na brakujące ogniwo między religią a nauką. Wizja energetycznego postrzegania otaczającej nas rzeczywistości może brzmieć przerażająco wiarygodnie i logicznie. Nosi znamiona czerwonej pigułki pełnej danych. Pigułki z filmowego klasyku, który nawiązuje fabułą do koncepcji Eteryzmu. To oczywiście nie wszystko w tej niekończącej się opowieści... Możesz nigdy już nie postrzegać otaczającego świata tak jak poprzednio...

40,01 zł
29,21 zł
Powiadomienie

Rabat 27,0%
oszczędzasz 10,80 zł

48
Power Rangers. Beast Morphers. Konwertujący Zord Wheeler - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Power Rangers. Beast Morphers. Konwertujący Zord Wheeler
Hasbro
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2020.11.14

Power Rangers wnoszą pracę zespołową, akcję i przygodę! Seria Power Rangers kontynuowana jest przez figurki, pojazdy, przedmioty kolekcjonerskie i zabawki do odgrywania ról od Hasbro. Ta figurka jest gotowa do działania przeciwko każdemu wrogowi.

123,90 zł
111,51 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 12,39 zł

49
Power Rangers. Beast Morphers. Figurka Morfujący Zord Beast Chopper - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Power Rangers. Beast Morphers. Figurka Morfujący Zord Beast Chopper
Hasbro
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2020.11.27

„Power Rangers” to serial telewizyjny dla dzieci i młodzieży, który rozwija się od lat 90. Fabuła każdej z odsłon skupia się na Rangerach, którzy w specjalnych kostiumach walczą ze złem należącym nie tylko do naszego świata. Na ekrany telewizorów zawitał zupełnie nowy serial z serii. Nowa seria zatytułowana Power Rangers: Beast Morphers również wierna będzie poprzednim produkcjom. Akcja rozgrywa się w przyszłości. Tajna agencja łączy nową odkrytą substancję Morp-X ze zwierzęcym DNA, by stworzyć drużynę Power Rangers Best Morphers. Rangersi muszą walczyć z wirusem komputerowym, który przejmuje kontrolę nad ich zdolnościami i energią Morphin Grid. Na ekranie pojawią się nigdy niewidziane skórzane stroje i zupełnie nowy arsenał bestii. W kolekcji Hasbro z serii Power Rangers dostępne są figurki bohaterów, maski i inne zabawki inspirowane serialem(sprzedawane oddzielnie, w zależności od dostępności). Zbierz całą kolekcję! Figurka morfujący Zord Beast Chopper. Wyobraź sobie, że przywołujesz moc Bestii z morfującymi figurkami Zordów i walczysz z najtrudniejszymi wrogami Rangersów. Kolekcja zawiera pięć figurek: Beast Racer, Beast Chopper, Beast Wheeler, Beast Jet, Beast Wrecker – sprzedawane oddzielnie w zależności od dostępności. Każda figurka przekształca się w dwa różne tryby. Dodatkowo w połączeniu trzech figurek istnieje możliwość zbudowania Beast-X Megazord lub z pięciu figurek Ultrazorda. Zbierz wszystkie figurki i twórz akcje! Zawartość i cechy zestawu: • Figurka inspirowana serialem Power Rangers Beast Morphers – Morfujący Zord Beast Chopper • Przekształca się z trybu królika w tryb pojazdu • 2 tryby • Możliwość zbudowania Megazorda X-Beast - w połączeniu z Beast Racer i Beast Wheeler (każda sprzedawana oddzielnie) • Możliwość zbudowania Ultrazorda - w połączeniu z pięcioma figurkami z serii Zorda (każda sprzedawana oddzielnie) Cena dotyczy 1 figurki

123,90 zł
111,51 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 12,39 zł

50
Brelok One Direction, Louis - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Brelok One Direction, Louis
Epee
Niedostępny
Brak

Breloczek Louis 1 z 5 członków uwielbianego zespołu One Direction!

19,99 zł
17,99 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 2,00 zł

51
Plush Crush ball, mix kolorów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Plush Crush ball, mix kolorów
Qelements
Niedostępny
Brak

Rzucaj, odkrywaj, składaj! Pluszowa zabawka ukryta jest w kuli. Rzuć kulą aby zobaczyć co jest w środku. Kulę można ponownie złożyć. Uwaga. Mix kolorów, towar wysyłany losowo. Cena dotyczy 1 sztuki.

32,99 zł
Powiadomienie
52
Wojownicy: Nowela. Tom 1. Zemsta Klonowego Cienia - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wojownicy: Nowela. Tom 1. Zemsta Klonowego Cienia
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.02.11

Klonowy Cień jest wojowniczką Klanu Pioruna. Jednak gdy jej sekret, nierozerwalnie łączący ją z innym klanem, wychodzi na jaw, kotka zostaje wygnana ze swojego klanu razem z kociętami i rozpoczyna zemstę na wszystkich, którzy doprowadzili do zniszczenia jej rodziny.

26,90 zł
19,99 zł
Powiadomienie

Rabat 25,7%
oszczędzasz 6,91 zł

53
Legendy polskie. O smoku Wawelskim i inne historie - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Legendy polskie. O smoku Wawelskim i inne historie
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.06.13

Przedstawiamy bogato ilustrowany zbiór najpiękniejszych klasycznych tekstów w nowym opracowaniu. W jego skład wchodzi pięć legend: tytułowa O Smoku Wawelskim, Waligóra i Wyrwidąb, O zaczarowanym węgorzu, Wiano świętej Kingi, Żywa woda.

14,49 zł
10,99 zł
Powiadomienie

Rabat 24,2%
oszczędzasz 3,50 zł

54
Legendy polskie. Lech, Czech i Rus i inne historie - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Legendy polskie. Lech, Czech i Rus i inne historie
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.10.15

Przedstawiamy bogato ilustrowany zbiór najpiękniejszych klasycznych tekstów w nowym opracowaniu. W jego skład wchodzi pięć legend: tytułowy Lech, Czech i Rus, O Bartku Doktorze, O zbóju Madeju, O Królu Popielu, Stópka Królowej Kingi.

14,49 zł
10,99 zł
Powiadomienie

Rabat 24,2%
oszczędzasz 3,50 zł

55
Tomek i Przyjaciele. CDN26 Mój pierwszy przyjaciel, Kuba - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Tomek i Przyjaciele. CDN26 Mój pierwszy przyjaciel, Kuba
Fisher Price
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2020.11.18

Lokomotywki i pojazdy „Mój pierwszy przyjaciel” mają małe rozmiary i idealnie dopasowują się do rączek najmniejszych dzieci! Urządzaj wyścigi i bierz udział w radosnej zabawie! Zbierz całą kolekcję!

28,99 zł
26,09 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 2,90 zł

56
Lalka bobas w szlafroku, mix wzorów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Lalka bobas w szlafroku, mix wzorów
Swede
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2020.07.11

Lalka bobas w szlafroku. Występuje w dwóch wersjach kolorystycznych: niebieskim i różowym. Bobas bardzo ładnie wykonany, posiada ruchome rączki, nóżki oraz głowę. Ubrany jest w piękny, mięciutki szlafroczek z kapturkiem. Na plecach znajduje się zawleczka, którą należy usunąć, a następnie nacisnąć przycisk umieszczony na brzuszku. Po naciśnięciu przycisku lalka zacznie śpiewać: 1. Wlazł kotek na płotek 2. Zuzia lalka nieduża 3. Mam chusteczkę haftowaną 4. Na Wojtusia z popielnika Rozmiar produktu: 26.0 x 14.0 x 7.0 cm Uwaga! Mix wzorów. Wzór wysyłany losowo.

22,90 zł
20,61 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 2,29 zł

57
Dziewięćdziesiąte - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dziewięćdziesiąte
Niedostępny
Brak

Książka to zbiór opowiadań, których spójnikiem tematycznym są lata 90., a opracowania literackiego tego okresu w wykonaniu autora Zwału nie można porównać z niczym, co dotychczas w polskiej literaturze się zdarzyło. Czytając zbiór Dziewięćdziesiąte Sławomira Shuty przypominają się głosy krytyków z lat 90., domagające się od pisarzy opisu rzeczywistości tu i teraz. Niestety, postulat ten nigdy nie został w polskiej literaturze podjęty i lata 90. ciągle zostają obszarem słabo opisanym, nieprzedstawionym. Być może musiały stać się historią, żeby mogły zostać tematem literackim samym w sobie? Shuty skupia się na okresie karnawału lat pierwszych po transformacji, kiedy między odejściem jednego porządku a pojawieniem się kolejnego nastąpiła swoista luka. Bohater Shutego, nastolatek wychowujący się na nowohuckim osiedlu, jest jeszcze za młody, żeby rzucić się w wir pracy, zakładania własnego biznesu i wystartować w wyścigu szczurów. Ten okres poluzowania wszystkich norm, zabawy na całego, sprowadza się u niego do spróbowania wszystkiego, co pociągające i co zostało wcześniej obejrzane w zachodnich filmach, m.in.: narkotyków, prostytucji, wyjazdu za granicę, założenia kapeli. Nowohucka przaśność i przeciętność powoduje jednak, że to, co miało być tak ekscytujące i wolnościowe nawet w okresie jedynego w swoim rodzaju karnawału, zamienia się w słabej jakości karykaturę ogranego zachodniego fantazmatu. Nic tutaj nie jest prawdziwe, przeżyte i autentyczne. Pierwsza kupiona marihuana okazuje się grudką kozy z nosa. Jak czuje się nastolatek upalony po raz pierwszy taką substancją? Dlaczego wsiada na rower i bez celu jeździ po osiedlu? Właśnie o takiej wersji karnawału kapitalistycznego opowiadają teksty z Dziewięćdziesiątych. To proza przeciwna jakimkolwiek mityzacyjnym strategiom nostalgicznym i wspomnieniowym, wręcz ociekająca scenami antyestetycznymi, koślawymi, niepełnymi, udawanymi.

24,00 zł
17,99 zł
Powiadomienie

Rabat 25,0%
oszczędzasz 6,01 zł

58
Legendy polskie. Bazyliszek i inne historie - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Legendy polskie. Bazyliszek i inne historie
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.09.07

Przedstawiamy bogato ilustrowany zbiór najpiękniejszych klasycznych tekstów w nowym opracowaniu. W jego skład wchodzi pięć legend: tytułowy Bazyliszek, Szewczyk Dratewka, Złota kaczka, O toruńskich piernikach, O Piaście Kołodzieju.

14,50 zł
10,99 zł
Powiadomienie

Rabat 24,2%
oszczędzasz 3,51 zł

59
Duży album na zdjęcia dla dziewczynki KS1034-120 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Duży album na zdjęcia dla dziewczynki KS1034-120
Niedostępny
Brak

Pamiątkowy Album na zdjęcia w kartoniku z kokardką dla dziewczynki. Wspaniały pomysł na prezent z okazji narodzin córeczki!

17,99 zł
14,99 zł
Powiadomienie

Rabat 16,7%
oszczędzasz 3,00 zł

60
Składane, kartonowe pudełko. Zwierzęta. Marzipan - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Składane, kartonowe pudełko. Zwierzęta. Marzipan
Niedostępny
Brak

Składane, kartonowe pudełko z metalowymi uchwytami. Przepięknie zdobione motywami z wizerunkami uroczych zwierzątek, charakterystycznymi dla serii "Marzipan". Wymiary pudełka po rozłożeniu: 37x37x25 cm. Idealny pomysł na prezent!

19,99 zł
15,99 zł
Powiadomienie

Rabat 20,0%
oszczędzasz 4,00 zł

61
Czwarty K - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Czwarty K
Niedostępny
Brak

Nowym prezydentem Stanów Zjednoczonych zostaje potomek klanu Kennedych - Francis Xavier Kennedy. Jest bogaty, przystojny,niezwykle utalentowany, a po swoich sławnych stryjach - Johnie Fitzgeraldzie i Robercie, zamordowanych przed laty - odziedziczył charyzmat i młodzieńczy idealizm. Wydaje się, że Amerykę czeka ponownie okres gospodarczej, społecznej i politycznej prosperity. Seria tragicznych wydarzeń - śmierć papieża z rąk fanatyków nazywających siebie Chrystusami Przemocy, groźba zdetonowania bomby nuklearnej w Nowym Jorku, porwanie i zabójstwo przez terrorystów córki prezydenta USA - odmieniają bieg historii. Francis Kennedy postanawia wykorzystać do zemsty całą potęgę swojego urzędu. Posunie się nawet do groźby wojny...

35,28 zł
28,22 zł
Powiadomienie

Rabat 20,0%
oszczędzasz 7,06 zł

62
Podróż w czasie Zwierzęta. Koloruj według numerów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Podróż w czasie Zwierzęta. Koloruj według numerów
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.04.23

Zbiory kolorowanek do dokończenia według wzorów - kropek lub cyfr. Na tyle każdej okładki znajdują się kolorowe miniaturki obrazków, które ułatwiają zabawę. Pojazdy, zwierzaki, wesołe scenki - każdy znajdzie coś dla siebie!

10,00 zł
7,99 zł
Powiadomienie

Rabat 20,1%
oszczędzasz 2,01 zł

63
Wesoła wyprawa na wieś. Koloruj według numerów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wesoła wyprawa na wieś. Koloruj według numerów
Niedostępny
Brak

Zbiory kolorowanek do dokończenia według wzorów - kropek lub cyfr. Na tyle każdej okładki znajdują się kolorowe miniaturki obrazków, które ułatwiają zabawę. Pojazdy, zwierzaki, wesołe scenki… - każdy znajdzie coś dla siebie!

9,99 zł
7,99 zł
Powiadomienie

Rabat 20,0%
oszczędzasz 2,00 zł

64
Opowiadania o zwierzętach dla mojej córeczki - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Opowiadania o zwierzętach dla mojej córeczki
Dostępny
102 szt.

Każdy tomik z serii "Opowiadania dla mojej córeczki" zawiera trzy historyjki wprowadzające dziecko w świat fantazji. Są tu opowiadania o księżniczkach, kucykach, wróżkach i jednorożcach lub zwierzętach. Seria ma podwójną wartość. Przede wszystkim przyzwyczaja dzieci do kontaktu z książką i szukania przyjemności w lekturze, ale również - co jest niezwykle cenne - zapewnia codzienne bliskie relacje dziecka z rodzicami. Nie bez powodu autorzy polecają opowiadania jako "książeczki dla wszystkich dziewczynek, które lubią słuchać opowieści, siedząc na kolach rodziców`.

13,40 zł
10,99 zł

Rabat 18,0%
oszczędzasz 2,41 zł

65
Na krawędzi - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Na krawędzi
Niedostępny
Brak

Powieść, która w 2011 roku znalazła się na liście dziesięciu najlepszych książek wybranych przez amerykański magazyn Esquire. Phil Hunt wpadł w poważne tarapaty. Przez dwadzieścia lat mieszkał z żoną w stanie Washington, hodując konie na małym ranczu. Starał się trzymać z dala od kłopotów, choć na życie zarabiał nie zawsze w legalny sposób. Teraz ścigają go dwaj mężczyźni: Drake, zastępca szeryfa - człowiek dobry choć zdeterminowany, i Grady, zły do szpiku kości, bezwzględny płatny zabójca. Czy Huntowi uda się umknąć pogoni? Czy okrutny Grady rozrzuci jego zmasakrowane szczątki wzdłuż kanadyjskiej granicy? Urban Waite konsekwentnie i do końca trzyma czytelnika w niepewności. Niesłabnące napięcie oraz piękny styl powieści Na krawędzi, a także krwiste postaci bohaterów i sugestywne opisy przyrody, świadczą niezbicie o tym, że Urban Waite z powodzeniem może rywalizować ze współczesnymi mistrzami prozy.

31,10 zł
24,88 zł
Powiadomienie

Rabat 20,0%
oszczędzasz 6,22 zł

66
Auta. DYB03 Zwariowana Ósemka. Samochodzik Cruz Ramirez - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Auta. DYB03 Zwariowana Ósemka. Samochodzik Cruz Ramirez
Cars, Mattel
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2020.12.03

Samochody w skali 1:55 stworzone zostały na podstawie bajki „Auta 3” Są szalone i uwielbiają zderzenia! Dzięki pomysłowości i wyobraźni dziecko może spędzić setki godzin bawiąc się autami z tej serii. Wystarczy przeciągnąć je po powierzchni, by pomknęły przed siebie, driftując i zderzając się z innymi pojazdami! Ta seria to zupełnie nowe możliwości zabawy! Chłopcy mogą między sobą urządzać niezwykle i niezapomniane rajdy z kraksami i szalonymi akcjami. W opakowaniu znajduje się samochód Cruz Ramirez. Długość samochodu: 8.0 cm

32,99 zł
29,69 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 3,30 zł

67
Puzzle 30 elementów. Wyścig Ptasiej Akademii - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 30 elementów. Wyścig Ptasiej Akademii
Trefl, 30
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.11.21

Wyścig Ptasiej Akademii to puzzle składające się ze 30 elementów, zaprojektowane z myślą o wszystkich fanach i fankach Top Wings. Po ułożeniu układanki powstanie obrazek o wymiarach 20.0 x 27.0 cm. Produkt został wykonany z wysokiej jakości materiałów, z zastosowaniem specjalnego kalandrowanego papieru odbijającego światło, co ułatwia układanie. Został wyprodukowany w Polsce, a do produkcji zostały użyte materiały ekologiczne.

11,05 zł
9,99 zł
Powiadomienie

Rabat 9,6%
oszczędzasz 1,06 zł

68
Torebka Na Ramię Shimmer Shine Starpak 391784 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Torebka Na Ramię Shimmer Shine Starpak 391784
Starpak
Niedostępny
Brak

Mała torebka na ramię z kolekcji Starpak z licencji Shimmer Shine. Torebka zasuwana na zamek z ozdobną zawieszką, ułatwiająca otwieranie i zamykanie. Centralna część została ozdobiona grafiką z bohaterami Shimmer Shine. Pasek z szeroką możliwością regulacji. Torebka jest niezbędnym elementem stylizacji każdej księżniczki i miejscem przechowywania jej skarbów i drobiazgów. Zapoznaj się również z innymi produktami Starpak Torebka jest wyrobem tekstylnym. Przeznaczona dla dzieci w wieku 3 . Wymiary produktu wys.x szer. x gł. cm 15x19,5x7.

11,99 zł
Powiadomienie
69
Zest Sniadaniowy Bidon Pudelko Derform Konie 19 Wb - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
25,90 zł
Powiadomienie
70
Puzzle 1000 elementów. Tatoosh Mountains - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 1000 elementów. Tatoosh Mountains
Heye, 1000
Dostępny
2 szt.

Niemiecka firma HEYE jest wydawnictwem, które od ponad 30tu lat wydaje kolekcje puzzli z grafikami i fotografią artystyczną. HEYE potrafi odnaleźć w świecie grafików prawdziwe perełki jak: Mordillo, Michael Ryba, Marino Degano, Rosina Wachtmeister czy Roger Blachon. Wymiary obrazka po ułożeniu: 50.0 x 70.0 cm

141,45 zł
113,16 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 28,29 zł

71
Puzzle 1000 elementów. Wieża Eiffla - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 1000 elementów. Wieża Eiffla
Heye, 1000
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2020.06.01

Niemiecka firma HEYE jest wydawnictwem, które od ponad 30tu lat wydaje kolekcje puzzli z grafikami i fotografią artystyczną. HEYE potrafi odnaleźć w świecie grafików prawdziwe perełki jak: Mordillo, Michael Ryba, Marino Degano, Rosina Wachtmeister czy Roger Blachon. Wymiary obrazka po ułożeniu: 50.0 x 70.0 cm

71,99 zł
57,59 zł
Powiadomienie

Rabat 20,0%
oszczędzasz 14,40 zł

72
Puzzle 1000 elementów. Piłka nożna - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 1000 elementów. Piłka nożna
Heye, 1000
Dostępny
2 szt.

W piłce nożnej jest kilka niezbitych zasad: piłka jest okrągła, gra trwa 90 minut, a najpiękniejsze karykatury wciąż wykonuje Mordillo. Niemiecka firma HEYE jest wydawnictwem, które od ponad 30tu lat wydaje kolekcje puzzli z grafikami i fotografią artystyczną. HEYE potrafi odnaleźć w świecie grafików prawdziwe perełki jak: Mordillo, Michael Ryba, Marino Degano, Rosina Wachtmeister czy Roger Blachon. Wymiary obrazka po ułożeniu: 50.0 x 70.0 cm

67,90 zł
54,32 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 13,58 zł

73
Koraliki do prasowanek, zielone, 1000 sztuk - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Koraliki do prasowanek, zielone, 1000 sztuk
SES NL
Dostępny
3 szt.

Bądź kreatywny z SES Creative i spróbuj nowych możliwości! Przedstawiamy zestaw wysokiej jakości koralików, który zapewnia dużą aktywność dla dzieci, pomagającą rozwijać zdolności manualne. Po umieszczeniu koralików na specjalnym szablonie (brak w zestawie), należy przeprasować koraliki przez pergamin aby złączyły się ze sobą na stałe, tworząc trwały obrazek koralikową mozaikę. SES jest specjalistą w produkcji zabawek kreatywnych od ponad 40 lat. Rozwój dziecka jest centralnym pojęciem w rozwoju produktów SES. Rozwój, kreatywność, bezpieczeństwo i jakość są najważniejszym aspektem wszystkich produktów!

12,00 zł
9,99 zł

Rabat 16,8%
oszczędzasz 2,01 zł

74
Pędzel okrągły, nr 16 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pędzel okrągły, nr 16
St. Majewski
Niedostępny
Brak

Pędzel uniwersalny. Idealnie nadaje się do malowania m.in. farbami akrylowymi, olejnymi, akwarelami, plakatowymi. Sprężyste włosie dobrze absorbuje wodę. Cena dotyczy 1 sztuki.

2,99 zł
Powiadomienie
75
Cienkopis niebieski - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Cienkopis niebieski
Starpak
Dostępny
420 szt.

Cienkopis doskonale nadaje się do tworzenia czystych i przejrzystych notatek. Dzięki temu, że się nie rozmazuje, można pisać szybko, nie obawiając się o niepożądane ślady. Cienkopis sprawdzi się przy tworzeniu: • kartek, • scrapbookingowych albumów, • planerów, • gazetek szkolnych, • notatek, • zaproszeń, • etykiet do prezentów. Cechy produktu: • grubość linii: 0,4 mm, • długość: 16.2 cm, • nie rozmazuje się, • wysoka jakość.

27,90 zł
26,51 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,39 zł

76
Littlest Pet Shop. Zwierzaczek-soczek, różowy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Littlest Pet Shop. Zwierzaczek-soczek, różowy
Hasbro
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.10.01

Uroczy pluszowy LPS-y zmieści się w Twojej kieszonce! Pluszak pokryty jest lukrem i posypką, a dzięki zakręconemu ogonkowi z łatwością przyczepisz go do swojego palca i długopisu. Opakowanie przypomina soczek w kartoniku. W kolekcji aż 12 zwierzaczków. Zbierz je wszystkie!

45,99 zł
41,39 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 4,60 zł

77
Brain Box ABC Edition - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Brain Box ABC Edition
Albi, od 4 lat
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2020.12.07

Świetna gra dla dzieci uczących się alfabetu oraz języka angielskiego. Celem gry jest zbadanie karty przez 10 sekund, a następnie udzielenie odpowiedzi na pytanie na podstawie rzutu kostką. Gra prosta jak abc. Zapewni dzieciom przewagę w zakresie umiejętności czytania i pisowni oraz poprawi ich obserwację i pamięć. Gra obejmuje samogłoski i zakończenia słów, a także początkowe litery i digrafy. Ta genialna gra jest ściśle dopasowana do programu nauczania foniki, który jest nauczany w szkołach. Brain Box to 10-minutowe wyzwanie dla mózgu i klasyczna gra rodzinna. Opracowany we współpracy z doświadczonymi nauczycielami szkół podstawowych. Zawartość: • 52 karty, • timer, • 8-stronna kostka, • karta reguł. Uwaga!Nie nadaje się dla dzieci poniżej 3 lat. Do stosowania pod bezpośrednim nadzorem osoby dorosłej.

84,99 zł
76,49 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 8,50 zł

78
Geomag. Magicube. Przyjaciele zwierząt - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Geomag. Magicube. Przyjaciele zwierząt
TM Toys
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.12.04

Przedstawiony zestaw to urocze i pobudzające wyobraźnię wprowadzenie do gry budowlanej. Obracaj i dołączaj kostki z dowolnej strony, aby łatwo odkrywać nowe obrazki. Zestaw pozwala dzieciom ułożyć sześć ulubionych zwierząt za pomocą klocków Magicube. Połącz z innymi zestawami Geomag Magicube, aby uzyskać jeszcze bardziej kreatywne opcje.

53,00 zł
47,70 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 5,30 zł

79
Krecik. Kredki, 36 kolorów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Krecik. Kredki, 36 kolorów
Koh-I-Noor, 36 sztuk
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.06.14

Zestaw kolorowych kredek heksagonalnych. Doskonałe do rysowania na papierze. Mają uniwersalne zastosowanie w pracach szkolnych. Kredki zapakowane są w papierowe pudełko. W opakowaniu znajduje się 36 kolorów.

26,70 zł
25,37 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,33 zł

80
Zszywacz, czarny, mix wzorów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zszywacz, czarny, mix wzorów
Titanum
Niedostępny
Brak

• Mały praktyczny zszywacz w plastikowej obudowie. • Ergonomiczny kształt. • Zszywanie zamknięte – na zszywki o rozmiarach: 24/6 – 26/6 • Zszywa do 16 kartek. • Dostępny w kolorach: czarnym, niebieskim, szarym. Uwaga! Mix wzorów. Wzór wysyłany losowo.

4,99 zł
Powiadomienie
81
Star Wars. Force Link 2.0, Moloch - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Star Wars. Force Link 2.0, Moloch
Hasbro
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2020.08.25

Przedstawiamy figurkę, która zachwyci wszystkich fanów „Star Wars”. Została wykonana z dbałością o detale, z wysokiej jakości materiałów.

35,99 zł
32,39 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 3,60 zł

82
Disney Ralph Demolka. Lalka Bella - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Disney Ralph Demolka. Lalka Bella
Hasbro
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.11.24

Rozpocznij swoją bajkową kolekcję z nowymi lalkami, ubranymi w nowoczesne stroje. Kolekcja księżniczek Disneya to wspaniała propozycja dla dziewczynek. Księżniczki ukształtowane na podstawie bohaterek popularnych i ukochanych przez dzieci bajek. Laleczki ubrane są w swobodne, wygodne stroje z zabawnymi, nowoczesnymi akcesoriami. Lalki mają 9 punktów artykulacji, dzięki którym ustawisz je w iście filmowych pozach. Wśród kolekcji znajdują się księżniczki, jak na przykład: Pocahontas, Arielka, Kopciuszek, Roszpunka, Tiana, Mulan, Bella, Merida, Aurora, Jasmine i inne (sprzedawane oddzielnie, w zależności od dostępności). Zestaw stanowi doskonały początek w kolekcjonowaniu lalek, zainspirowanym filmem Disneya „Ralph Demolka w Internecie”. Zawartość i cechy zestawu: • lalka Bella, • ma 9 punktów artykulacji, • akcesoria: okulary, torebka. Wysokość lalki: ok. 25.0 cm Wymiary opakowania: 36.0 x 15.0 x 6.0 cm

65,90 zł
59,31 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 6,59 zł

83
LIFE ON THE MURDER (CD + DVD). CD  +  DVD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
LIFE ON THE MURDER (CD + DVD). CD + DVD
My Chemical Romance, Warner Music Polska
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.12.09

73,90 zł
67,99 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 5,91 zł

84
STEPPING OUT. Winyl - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
STEPPING OUT. Winyl
Diana Krall, Warner Music Polska
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.06.15

105,90 zł
97,43 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 8,47 zł

85
My Little Pony. Kucyk podstawowy, mix wzorów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
My Little Pony. Kucyk podstawowy, mix wzorów
Hasbro
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.01.12

Stwórz kolekcję swoich ulubionych kucyków! Każdy z nich ma piękną, lśniącą grzywę. Kolekcjonuj kucyki i baw się nimi także dzięki specjalnej aplikacji My Little Pony Friendship Celebration. W zestawie znajduje się grzebień. Uwaga. Mix wzorów, towar wysyłany losowo. Cena dotyczy 1 sztuki.

25,90 zł
23,31 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 2,59 zł

86
Tygrysek Dżasminy - Sultan, 25 cm - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Tygrysek Dżasminy - Sultan, 25 cm
TM Toys
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.05.23

Tygrys Sultan to ukochane zwierzątko Dżasminy. Dżasmina i Tygrys są idealnie dopasowani, uwielbiają się razem bawić i przytulać. Tygrys dba o bezpieczeństwo swojej Księżniczki i zawsze jest przy niej.

53,90 zł
48,51 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 5,39 zł

87
Live Nassau Coliseum '76, LP - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Live Nassau Coliseum '76, LP
David Bowie, Warner Music Polska
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.10.17

Wcześniej wydany jako bonus do albumu „Station To Station”, teraz słynny koncertowy bootleg Davida Bowiego „Live Nassau Coliseum '76” ukazuje się jako osobne wydawnictwo na dwóch 180-gramowych płytach winylowych. Utwory zarejestrowano podczas koncertowej promocji wspomnianego albumu studyjnego, 23 marca 1976 roku w nowojorskiej Nassau Coliseum Uniondale. Był to okres, w którym soulowo-funkowy David Bowie został zastąpiony przez hedonistę i melancholika z okresu berlińskiego, który już niebawem artysta miał rozpocząć. Płyta ukazuje się w wersji zremasterowanej z oryginalnych, analogowych taśm przez wieloletniego przyjaciela i współpracownika artysty, legendarnego producenta Tony'ego Visconti. Lista utworów: LP 1: Side A: 1. Station To Station 2. Suffragette City 3. Fame 4. Word On A Wing Side B: 1. Stay 2. Waiting For The Man 3. Queen Bitch LP 2: Side C: 1. Life On Mars? 2. Five Years 3. Panic In Detroit 4. Changes 5. TVC 15 Side D: 1. Diamond Dogs 2. Rebel Rebel 3. The Jean Genie

153,90 zł
141,59 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 12,31 zł

88
Górecki: To co najpiękniejsze. CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Górecki: To co najpiękniejsze. CD
Various Artists, DUX Recording Producers
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2020.09.28

250,90 zł
225,81 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 25,09 zł

89
Litanie i modlitwy w najtrudniejszych sprawach - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Litanie i modlitwy w najtrudniejszych sprawach
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.03.01

Wytrwała i pokorna modlitwa to jedyna i najskuteczniejsza pomoc w sprawach beznadziejnych. Święty Charbel, święta Rita z Cascii, święty Antoni z Padwy i oczywiście założyciel pierwszego polskiego zakonu męskiego - marianów - święty Stanisław Papczyński - to ich, ale nie tylko ich, możemy prosić o pomoc, kiedy nasze kłopoty są wyjątkowo trudne, z ludzkiego punktu widzenia nierozwiązywalne.

6,10 zł
4,99 zł
Powiadomienie

Rabat 18,2%
oszczędzasz 1,11 zł

90
Nowenny w najtrudniejszych sprawach za wstawiennictwem świętych - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nowenny w najtrudniejszych sprawach za wstawiennictwem świętych
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.04.23

Nowenna - dziewięciodniowe nabożeństwo - szczególnie chętnie podejmowane jest w chwilach trudnych. Korzystając z tej książki, zanieśmy do Pana prośby i wołania, prosząc o wstawiennictwo świętych: Ekspedyta, Ritę z Cascii, Judę Tadeusza czy Stanisława Papczyńskiego, którzy od wieków postrzegani byli jako patroni od spraw beznadziejnych.

7,90 zł
5,99 zł
Powiadomienie

Rabat 24,2%
oszczędzasz 1,91 zł

91
Najfutbolniejsi. Tom 12. Tajemnica magicznego obelisku - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Najfutbolniejsi. Tom 12. Tajemnica magicznego obelisku
Dostępny
66 szt.

Piłka nożna to nie tylko sport, to coś znacznie więcej. Na pewno tak to widzą i czują dzieciaki ze szkolnej drużyny FC Soto Alto. Ta zgrana ekipa może nie zawsze mecze wygrywa, ale na pewno nigdy się nie poddaje. Nawet wtedy, gdy meczom towarzyszą bardzo tajemnicze zdarzenia, które wszystko mocno komplikują... Najfutbolniejsi wyruszają w długą podróż, aż do Argentyny, dokąd zostali zaproszeni na międzynarodowy turniej piłkarski. Na miejscu okazuje się, że zagrają przeciwko drużynom z Chin, Stanów Zjednoczonych i Argentyny, a stawką jest Trofeum Obelisku: miniatura słynnego monumentu stojącego w centrum Buenos Aires. Krążą jednak plotki, że obelisk ma właściwości magiczne i że jest z nim związana pewna tajemnica. Czy Najfutbolniejszym uda się zdobyć trofeum? I czy Helenka wróci wraz z nimi do Hiszpanii? Najfutbolniejsi to dowcipna, sympatycznie napisana i bogato ilustrowana seria książek, opowiadająca o pasji i zaangażowaniu, o przyjaźni i współpracy, o perypetiach i przeżyciach dzieci wchodzących w okres dojrzewania. A przede wszystkim – o zupełnie niesamowitych emocjach towarzyszących futbolowi! Dwunasta książka w serii poświęconej przygodom szkolnej drużyny piłkarskiej FC Soto Alto.

69,90 zł
50,33 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 19,57 zł

92
Fire Force. Tom 3 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Fire Force. Tom 3
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.02.27

Trwa walka z piątym zastępem SSP! Shinra i pozostali funkcjonariusze Ósmego zastępu SSP najeżdżają na siedzibę piątego zastępu w celu poznania przyczyny zjawiska ludzkiego zapłonu! Wszyscy rozpoczynają swoje pojedynki. Siła ognia kapitan „piątki”, Princess Hibany przytłacza Shinrę! Czy Shinra zdoła pokonać kogoś w stopniu kapitana i poznać prawdę o więzi pomiędzy Hibaną i Iris?! Na bohaterów czeka szokująca prawda o ludzkim zapłonie! Gorejące battle fantasy!

22,00 zł
17,99 zł
Powiadomienie

Rabat 18,2%
oszczędzasz 4,01 zł

Wróć do góry