hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Książki - wyszukiwanie
Książki
Zabawki
Puzzle
Gry planszowe
Audiobooki
Muzyka
Filmy

Kalendarz premier z dnia 2020.04.25

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli w sobotę 25 kwietnia 2020 roku. Na pierwszym miejscu znajduje się Smart Games. IQ Arrows. (IUVI Games), na drugim Niemiecki w tłumaczeniach. Sytuacje, wydanie drugie + mp3 (Katarzyna Remlein). Kolejny produkt to Ołówki grafitowe HB drewniane z gumką, czarne (12 sztuk) (Astra) oraz Hiszpański w tłumaczeniach. Gramatyka 5 w.2020 (Magdalena Filak).
1
Smart Games. IQ Arrows. - Gry planszowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Smart Games. IQ Arrows.
IUVI Games, od 7 lat
Dostępny322 szt.

Sprawdzona formuła zabawy w nowej odsłonie! „IQ Arrows" to kolejna z serii gier IQ, przenośnych gier logicznych, dla ciebie i twojego dziecka.• Wybierzcie jedno ze 120 zadań o narastającym poziomie trudności i spróbujcie umieścić wszystkie elementy układanki na planszy! To takie proste! Dzięki sprawdzonej formule, dziecko otrzyma możliwość jednoczesnej zabawy oraz treningu koncentracji i intelektu. Kompaktowa forma ułatwi grę w każdej sytuacji, nawet w podróży. Nauka przez zabawę, to wspólna cecha wszystkich Smartów! Poznaj je już dziś! Za co twoje dziecko pokocha tę grę? • Proste zasady – wiele godzin zabawy. • Trening logicznego myślenia. • Doskonała do podróży. W zestawie: • poręczna plansza z przezroczystą pokrywką, • 6 elementów układanki ze strzałkami, • książeczka ze 120 zadaniami i rozwiązaniami. Opakowanie w wersji angielskiej, produkt zawiera instrukcję z zasadami gry w języku polskim.

50,00 zł
7 osób kupiło
2
Niemiecki w tłumaczeniach. Sytuacje, wydanie drugie + mp3 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Niemiecki w tłumaczeniach. Sytuacje, wydanie drugie + mp3
Dostępny108 szt.

Wiele sytuacji z życia codziennego wymaga umiejętności porozumiewania się w języku obcym. Aby pomóc Ci w codziennej komunikacji, zebraliśmy najbardziej przydatne słownictwo, pokazaliśmy je w charakterystycznych kontekstach językowych, które przypisaliśmy do odpowiednich sytuacji. Dzięki tej książce nie tylko poznasz i wzbogacisz niezbędne słownictwo, ale także nauczysz się odpowiednio stosować je w kontekście. Książka zawiera tematy takie jak: • w taksówce, • na lotnisku, • w restauracji, • w banku, • u mechanika, • na rozmowie kwalifikacyjnej, • w aptece, • u lekarza i wiele innych. Niemiecki w tłumaczeniach. Sytuacje to świetny materiał do nauki języka niemieckiego potrzebnego na co dzień: • przykłady zdań pozwolą Ci nauczyć się przydatnych zwrotów i wyrazów używanych w różnych sytuacjach życia codziennego, • informacje w chmurkach znacznie poszerzą zasób słownictwa, • w specjalnie pozostawionym miejscu do zapisania tłumaczeń sprawdzisz swoją poprawność językową, • szybkie testy zweryfikują i utrwalą ćwiczony materiał, • przydatne wskazówki gramatyczne i leksykalne wskażą ważne aspekty językowe, • dzięki nagraniom mp3 udoskonalisz umiejętność słuchania i wymowy (do pobrania na naszej stronie).

39,90 zł
29,93 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 9,97 zł

6 osób kupiło
3
Ołówki grafitowe HB drewniane z gumką, czarne (12 sztuk) - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ołówki grafitowe HB drewniane z gumką, czarne (12 sztuk)
Astra, 12 sztuk
Dostępny3 szt.

Drewniane ołówki grafitowe z gumką. Trójkątny przekrój prawidłowo kształtuje układ dłoni i ułatwia naukę pisania. Mocny i elastyczny grafit jest odporny na złamania. Lakierowana oprawa z czarnego drewna. Twardość HB. Opakowanie zawiera 12 sztuk.

16,40 zł
15,99 zł

Rabat 2,5%
oszczędzasz 0,41 zł

3 osoby kupiły
4
Hiszpański w tłumaczeniach. Gramatyka 5 w.2020 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Hiszpański w tłumaczeniach. Gramatyka 5 w.2020
Dostępny82 szt.

Hiszpański w tłumaczeniach. Gramatyka. Częśc 5 to ostatnia część praktycznego kursu, który łączy w sobie ćwiczenie umiejętności mówienia z zagadnieniami gramatycznymi. Zawiera klarowne objaśnienia oraz ponad 1200 zdań i niezbędnych wyrażeń na poziomie C1 wraz z odpowiedziami.Cechy:jasny, nowatorski i logiczny układ stron, który zmotywuje Cię do regularnej i skutecznej nauki,setki zdań i wyrażeń przydatnych na co dzień, ułożonych według zagadnień gramatycznych, dzięki którym przyswoisz teorię i słownictwo,praktyczne komentarze i wskazówki, dzięki którym nauczysz się właściwego użycia języka,ponad 6-godzinny kurs do pobrania ze strony internetowej wydawnictwa, który pomoże Ci utrwalić przyswojoną wiedzę, ćwiczyć wymowę i ułatwi prawidłowe konstruowanie zdań.

42,90 zł
32,18 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 10,72 zł

3 osoby kupiły
5
Biblia Tabor - bordowa PCV - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Biblia Tabor - bordowa PCV
Dostępny20 szt.

Mała, poręczna, zawsze z Tobą. Słowo Boże na wyciągnięcie ręki!Przejrzysty układ, dwukolorowy druk, na marginesach oznaczenia poszczególnych ksiąg ułatwiające wyszukiwanie tekstu, przypisy na końcu każdej księgi ułatwiające zrozumienie trudniejszych pojęć.Tekst Pisma Świętego w nowym tłumaczeniu z języków oryginalnych (tzw. Biblia Paulistów).Pozwól Słowu Boga przemieniać Twoje życie.

50,00 zł
45,00 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 5,00 zł

3 osoby kupiły
6
Włoski w tłumaczeniach. Praktyczny kurs językowy. Poziom A2/B1. Gramatyka, część 2 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Włoski w tłumaczeniach. Praktyczny kurs językowy. Poziom A2/B1. Gramat...
Dostępny113 szt.

Jeśli chcesz opanować język włoski, przełamać barierę mówienia i swobodnie radzić sobie w sytuacjach komunikacyjnych z zachowaniem poprawności gramatycznej, ta książka jest doskonałym wyborem. Włoski w tłumaczeniach. Gramatyka, część 2 to druga część niezwykle skutecznej i przystępnej serii do nauki języka włoskiego. Książka zawiera: • setki zdań i wyrażeń przydatnych na co dzień, ułożonych według zagadnień gramatycznych, zgodnie ze stopniowaniem trudności, • przystępne wskazówki do zdań ułatwiające zrozumienie zasad gramatycznych języka włoskiego, • ponad 6-godzinne nagrania w postaci kursu audio, który pomoże ćwiczyć wymowę i ułatwi prawidłowe konstruowanie zdań, • jasny, nowatorski i logiczny układ stron, który zmotywuje Cię do regularnej i skutecznej nauki. To książka wymarzona dla samouków i wszystkich, którzy chcą sprawdzić swoje umiejętności językowe na poziomie A2–B1. Zawiera zagadnienia takie jak: czasy przeszłe, czas przyszły, stopniowanie przymiotników, tworzenie przysłówków i wiele innych. Książka prosty i przystępny sposób przekazuje wiedzę na temat konstrukcji gramatycznych i zachęca do ćwiczeń. Jest to doskonałe połączenie gramatyki i rozmówek, dzięki czemu nauczysz się posługiwać językiem naturalnie i poprawnie w codziennej komunikacji.

44,90 zł
33,68 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 11,22 zł

3 osoby kupiły
7
Łzy Jezusa. Antologia - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Łzy Jezusa. Antologia
Dostępny4 szt.

Żył prawdami, które głosił. Był pokorny i cierpliwy, szczery i autentyczny w tym, co i jak głosił. Docierał do serc i umysłów. To abp. Fultonowi J. Sheenowi Ameryka zawdzięcza nawrócenie i docenienie daru Kościoła. Łzy Jezusa to pierwszy w historii kompletny zbiór pism i refleksji abp. Sheena na temat ostatnich siedmiu zdań Chrystusa z krzyża. Według autora zawiera się w nich pełny katechizm życia duchowego. Książka podzielona jest na 7 rozdziałów, w których na bazie słów z krzyża refleksji i rozważaniu poddano siedem odrębnych tematów. Są to kolejno: 1. Słowa wypowiedziane przez Chrystusa z krzyża 2. Błogosławieństwa 3. Smutek i cierpienie 4. Siedem grzechów głównych 5. Siedem cnót 6. Społeczności, które odrzucają Kościół i nauczanie Chrystusa 7. Jedność Jezusa i Maryi. >

50,00 zł
45,00 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 5,00 zł

3 osoby kupiły
8
Modlitwy na każdy dzień - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Modlitwy na każdy dzień
Dostępny12 szt.

Kolejny z serii przepięknych i inspirujących codzienników Edycji Świętego Pawła. Tym razem każdego dnia do modlitwy zapraszać będzie ks. Jan Twardowski, mistrz słowa trafiającego w serca i umysły ludzi niezależnie od wyznawanych poglądów. Wyboru i opracowania tekstów na 365 dni dokonała Aleksandra Iwanowska, edytorka twórczości księdza Jana.Dopełnieniem starannie wyselekcjonowanych myśli zbliżających do Boga jest grafika subtelna, przemyślanie dobrana, pełna kolorowych ornamentów.Codziennik łączy w sobie wiele funkcji: kalendarza, motywatora i przepięknej ozdoby. Świetnie sprawdzi się jako niebanalny, a cieszący oko prezent dla bliskiej osoby.

50,00 zł
45,00 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 5,00 zł

3 osoby kupiły
9
Nabożeństwo pięciu pierwszych sobót miesiąca - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nabożeństwo pięciu pierwszych sobót miesiąca
Dostępny10 szt.

To wyjątkowy przewodnik, obok którego nie sposób przejść obojętnie! Jest w nim wszystko, co trzeba wiedzieć na temat nabożeństwa pierwszych sobót miesiąca. Poznają Państwo jego genezę, charakterystykę i sposób odprawiania. Tym, którzy będą je z wiarą praktykować, Maryja obiecała przemianę i zbawienie.Autorem jest znakomity mariolog, dr Wincenty Łaszewski, znawca objawień maryjnych i wielki czciciel Matki Bożej.

12,50 zł
11,99 zł

Rabat 4,1%
oszczędzasz 0,51 zł

2 osoby kupiły
10
W co się bawić z dziećmi? - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
W co się bawić z dziećmi?
Dostępny17 szt.

Książka ta powstała z myślą o najmłodszych - dzieciach 2-, 3-letnich i przedszkolakach. Zaprezentowane w niej piosenki i wierszyki można wykorzystywać zarówno w zabawie grupowej - w przedszkolu, na dziecięcym przyjęciu imieninowym, na podwórku, jak i w indywidualnej zabawie z dzieckiem - w trakcie kąpieli, na spacerze, przed zaśnięciem. Znalazły się tu piosenki rozpoczynające i kończące zajęcia, piosenki z imionami kształtujące świadomość własnej osoby, zabawy ułatwiające integrację z grupą, rozwijające świadomość ciała i przestrzeni, wreszcie znane zabawy przedszkolne i pląsy. Do książki można dodatkowo dokupić płytę o tym samym tytule.

52,00 zł
41,08 zł

Rabat 21,0%
oszczędzasz 10,92 zł

5 osób kupiło
11
Kredki przekładane Diament Do Diamentu tuba - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kredki przekładane Diament Do Diamentu tuba
Dostępny36 szt.

12 mini kredek Ooly, z których każda składa się z dwunastu mini kredek w półprzezroczystych oprawkach w kształcie klejnotów. Można je wszystkie rozłożyć i używać oddzielnie. Można też dowolnie składać.Jedna kredka dwanaście kolorów, czyli idealne narzędzie dla każdego kto nie lubi się ograniczać. W końcu nigdy nie wiadomo, kiedy niezbędna okaże się paleta co najmniej dwunastu barw? Trudno jednak zawsze mieć przy sobie duży piórnik lub pudełko kredek. Na szczęście ta nietuzinkowa kredka Ooly Charm jest smukła, lekka, zmieści się w każdej torebce i pozwoli w razie potrzeby zaszaleć z kolorami. Idealne rozwiązanie poza domem, w plenerze, na spacerze, w restauracji? Całość to dwanaście mini kredek w półprzezroczystych oprawkach w kształcie klejnotów. Można je wszystkie rozłożyć i używać oddzielnie. Można też dowolnie składać tak by aktualnie potrzebny kolor był tym pierwszym. Kredki przekładane Ooly: jedna kredka to 12 mini kredek złożonych w całość; w tubie 24 dwunastoelementowe kredki; mini kredki można dowolnie rozkładać i składać, oprawione w półprzezroczyste tworzywo stylizowane na klejnot; mini kredki mogą być używane jako całość lub oddzielnie.

13,99 zł
2 osoby kupiły
12
Skuteczni Święci - Święty Andrzej Bobola - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Skuteczni Święci - Święty Andrzej Bobola
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.01.28

Rodzina Skutecznych Świętych stale się rozrasta. Tym razem poznamy św. Andrzeja Bobolę (1591-1657), jezuitę, misjonarza, wielkiego czciciela Maryi, męczennika.Święty pochodził ze szlacheckiego rodu, osiadłego w Małopolsce, pieczętującego się herbem Leliwa. Ukończył szkołę jezuicką w Braniewie. W 1611 r. wstąpił do Towarzystwa Jezusowego, a dwa lata później złożył śluby zakonne. Następnie studiował filozofię i teologię na Uniwersytecie Wileńskim. W 1622 r. przyjął święcenia kapłańskie. W ciągu 46 lat przeżytych w zakonie o. Andrzej pracował w różnych miejscach i piastował różne funkcje. Był człowiekiem głębokiej modlitwy, praktykował ascezę. Okazało się, że miał wybitne zdolności był dobrym kaznodzieją, łatwo zjednywał sobie ludzi. Cechowała go głęboka miłość do Boga i bliźniego. Zginął śmiercią męczeńską w 1657 r. To męczennik, któremu papież Pius XII jako jedynemu w dziejach Kościoła katolickiego poświęcił encyklikę.Od 16 maja 2002 r. św. Andrzej Bobola jest drugorzędnym patronem Polski. Jest również patronem archidiecezji warszawskiej, białostockiej i warmińskiej, diecezji drohiczyńskiej, łomżyńskiej, pińskiej i płockiej, miasta Czechowice-Dziedzice. Wielu ulicom w Polsce nadano jego imię. Jest czczony także jako patron kolejarzy. Jego wspomnienie liturgiczne w Kościele katolickim obchodzone jest 16 maja.W książeczce znajdziemy szczegółową historię życia św. Andrzeja, poznamy, jak rozwijał się jego kult, i jak jest przedstawiany w ikonografii.Bardzo ważną częścią tej serii są modlitwy za przyczyną konkretnego świętego, ułatwiające osobistą z nim relację i dotarcie do Boga. W prezentowanej książeczce znajdziemy dwie nowenny oraz Litanię do św. Andrzeja Boboli, a także wiele innych modlitw, m.in. o łaskę wiary i o jedność w ojczyźnie.Wszystkie książki z serii posiadają nihil obstat władz duchownych.

8,80 zł
7,99 zł
Powiadomienie

Rabat 9,2%
oszczędzasz 0,81 zł

1 osoba kupiła
13
Opowieści pełne treści cz.2 audiobook - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Opowieści pełne treści cz.2 audiobook
Dostępny6 szt.

Piękne, uniwersalne opowiadania dla dzieci. Historie, które uczą nie tylko empatii,szacunku, ale też dobroci i wrażliwości na drugą osobę. Może się w nich odnaleźćkażde dziecko. Mówią o odwadze, pomaganiu, strachu, o świętowaniu niedzieli,również o poczuciu niższości i kompleksach, a także o umiłowaniu prawdy. Atutemjest podsumowująca każde z opowiadań piosenka o biblijnym bohaterze, który zmagasię z podobnymi problemami. Must have każdego przedszkolaka!

25,00 zł
22,50 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 2,50 zł

1 osoba kupiła
14
Puzzle beach. Gra podróżna - Gry planszowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle beach. Gra podróżna
Smart Games, od 6 lat
Dostępny15 szt.

Opakowanie w wersji angielskiej, produkt zawiera instrukcję z zasadami gry w języku polskim. Wakacje to czas relaksu na słońcu i wesołej zabawy na plaży. Na zatłoczonej plaży, pełnej piasku łatwo jednak coś zgubić. Teraz staniesz przed zadaniem aby pomóc gościom plaży w odnalezieniu drogi do zagubionych w tłumie zabawek. Uważaj, by na nikogo nie nadepnąć! Puzzle Beach to logiczna gra, w której dziecko ma do wykonania 48 zadań o narastającym poziomie trudności.W każdym zadaniu jest tylko jedno rozwiązanie. Zawartość opakowania: • magnetyczna plansza z 48 zadaniami i rozwiązaniami, • 5 magnetycznych elementów układanki.

50,00 zł
1 osoba kupiła
15
Opowieści pełne treści + CD - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Opowieści pełne treści + CD
Dostępny8 szt.

Co mają ze sobą wspólnego biblijni bohaterowie i dzieci? Okazuje się, że wielkie postacie Biblii często zmagały się z tymi samymi uniwersalnymi problemami, co nasi najmłodsi. Estera, Dawid, Abraham, Jakub, Samuel, Samson, Mojżesz, Jozue, Noe i Daniel pomogą dzieciom zrozumieć, jak radzić sobie z kompleksami, strachem, zazdrością, a także jak ważne jest pomaganie innym czy świętowanie niedzieli. Wspaniałym dodatkiem do książki jest płyta z pięknymi piosenkami, dzięki którym treść tych ponadczasowych historii ożyje i stanie się bliska. Gwarantujemy, że wkrótce okaże się, że dzieci znają historie biblijne śpiewająco!

30,00 zł
27,00 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 3,00 zł

1 osoba kupiła
16
Nowy Testament - duży TW - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nowy Testament - duży TW
Dostępny10 szt.

Tekst Nowego Testamentu pochodzi z najnowszego tłumaczenia Pisma Świętego opracowanego przez Zespół Biblistów Polskich z inicjatywy Towarzystwa Świętego Pawła. Do poszczególnych fragmentów tekstu biblijnego dołączony jest komentarz, ukazujący główne myśli oraz przesłanie w nich zawarte.

40,00 zł
36,00 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 4,00 zł

1 osoba kupiła
17
Saszetka nerka Be.Bag Be. Agile Flowers Purple - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyprzedaż
Saszetka nerka Be.Bag Be. Agile Flowers Purple
Dostępny1 szt.

Sakiewka nerka be.bagDuża przegroda główna zapinana na zamek błyskawiczny be.bag. Mała tylna kieszeń na zamek błyskawiczny. Regulowany pasek na ramię z klamrą. Objętość:2,5 lWymiary:34 x 10 x 11 cm.

55,70 zł
37,88 zł

Rabat 32,0%
oszczędzasz 17,82 zł

1 osoba kupiła
18
Perełka 319 - Z okacji Pierwszej Komunii Świętej - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Perełka 319 - Z okacji Pierwszej Komunii Świętej
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.02.04

Niniejsza książeczka, nasuwająca piękne myśli i szlachetne uczucia, wiecej jest warta od wszystkich zakurzonych ksiąg mądrości i tarktatów naukowych. Anatol France

5,20 zł
4,99 zł
Powiadomienie

Rabat 4,0%
oszczędzasz 0,21 zł

1 osoba kupiła
19
Anioł zgody - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Anioł zgody
Dostępny3 szt.

Nowa zabawka w przedszkolu, do którego chodzi Jaś koparkoładowarka, budzi zachwyt wszystkich chłopców. Każdy chce się nią bawić. Kto pomoże zrozumieć chłopcu, że nawet najlepsza zabawka nie zastąpi przyjaciół?To już kolejna z książeczek dla najmłodszych z edukacyjnej serii Aniołek. Wdrukowana na kartonie o nieregularnym, ciekawym kształcie, przyciąga kolorami i uroczymi ilustracjami. A co najważniejsze, przez zabawę uczy ważnej prawdy, że każdy z nas ma Anioła Stróża, który troszczy się o niego.

16,00 zł
14,99 zł

Rabat 6,3%
oszczędzasz 1,01 zł

1 osoba kupiła
20
Biblia dla kobiet (etui z zamkiem) - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Biblia dla kobiet (etui z zamkiem)
Dostępny20 szt.

Pierwsza w Polsce Biblia, w której autorzy podkreślają piękno dialogu pomiędzy Bogiem a kobietą. Znajdziemy w niej więc: Stary i Nowy Testament, a także rozważania dotyczące obecności Maryi w Starym i Nowym Testamencie. Zanim zaczniesz czytać Pismo Święte przeczytaj wskazówki, metody modlitwy oraz metodę poznania Słowa Bożego za pomocą zmysłów. Tekst Pisma Świętego w nowym przekładzie z języków został opracowanym przez Zespół Biblistów Polskich z inicjatywy Towarzystwa Świętego Pawła.

170,00 zł
153,00 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 17,00 zł

1 osoba kupiła
21
New Orleans Rush - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
New Orleans Rush
Dostępny150 szt.

Zakochanie się w marudnym szefie nie jest najlepszym pomysłem, a pozwolenie mu na to, by przeciął cię na pół, jeszcze gorszym? Beatrice Baker wierzy, że każda życiowa trudność ma swoją dobrą stronę. Przynajmniej do czasu, kiedy chłopak rzuca ją cztery dni po przeprowadzce do nowego miasta. Zamiast swoim zwyczajem przerobić tę "cytrynę" na lemoniadę, wypija o kilka martini za dużo i niszczy samochód nie tego faceta, co trzeba. W takich okolicznościach rozpoczyna pracę dla Huxleya Marlowa, z nowoorleańskich Niewiarygodnych Chłopców Marlowa, gdzie czeka ją dużo zamykania w skrzyniach, przepoławiania, podpalania oraz masa innych równie pasjonujących obowiązków asystentki magika. Niby całkiem ciekawa perspektywa, gdyby nie szantaż zmuszający do pokonania panicznej tremy i odpracowania długu. Może też się zdarzyć, że będzie fantazjować o zręcznych dłoniach swojego pracodawcy i o tym, co jeszcze potrafią. Jednak absolutnie i kategorycznie się w nim nie zakocha. Ani nie będzie całować go do utraty zmysłów. Przynajmniej dopóki nie spróbuje... Enigmatyczny Huxley, nawet o tym nie wiedząc, staje się jej natchnieniem i przywraca wiarę we własne siły, jednak jego nocne zajęcie wydaje się być bardzo podejrzane. Ostatnim razem, gdy Beatrice zaufała mężczyźnie, jej konto bankowe zostało wyczyszczone do cna i mało brakowało, by została aresztowana. Przecież teraz nie może być równie źle... prawda?

39,90 zł
32,32 zł

Rabat 19,0%
oszczędzasz 7,58 zł

22
Silja z leśnej doliny Tom 8 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Silja z leśnej doliny Tom 8
Niedostępny
Brak

Silja odkrywa, że baron wykorzystuje seksualnie panią Buholtet. Zmusza szantażem Bochmanna, żeby zwrócił las Melvinowi. Z tym ostatnim ustala, że drewno zostanie dostarczone do tartaku jej ojca. Dziewczyna jest świadkiem, jak młody Engebreth odwiedza grób Ingeborg. Dowiaduje się też od żony pastora, że jej ojciec, zanim poślubił matkę, był zaręczony z Eivor ? jej siostrą. Marie jest w ciąży. Próbuje utopić się w jeziorze.

11,60 zł
8,99 zł
Powiadomienie

Rabat 22,5%
oszczędzasz 2,61 zł

23
Historie z dreszczykiem J.Bannister Tom 32 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Historie z dreszczykiem J.Bannister Tom 32
Niedostępny
Brak

Seria niewytłumaczalnych zgonów paraliżuje Londyn. Znaleziono zmumifi kowane ciała oplecione pajęczą siecią. To budzi zainteresowanie Jessiki Bannister. W trakcie dochodzenia dziennikarka poznaje Harolda Benbowa ? niezwykle uroczego, młodego mężczyznę, ale żyjącego w staroświecki sposób. Gdy trafi a do jego rezydencji i widzi, że całość skąpana jest w pajęczynach, dochodzi do wniosku, że musi on mieć coś wspólnego z tymi makabrycznymi morderstwami.

11,00 zł
8,99 zł
Powiadomienie

Rabat 18,3%
oszczędzasz 2,01 zł

24
Wojna i miłość. Tom 22. Rozstanie - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wojna i miłość. Tom 22. Rozstanie
Niedostępny
Brak

Hjordis postanawia zatrudnić się w fabryce bogatego przemysłowca Rudolpha Ballacka. Będąc z nim na kolacji w jednym z berlińskich hoteli, przypadkiem spotyka Michaela Volkego, któremu oddano na wychowanie jej synka. Tymczasem Margot szantażuje Kristin, że jeśli nie podpisze ona papierów rozwodowych, doniesie na gestapo, że dziewczyna działa w ruchu oporu. Owładnięta żądzą zdobycia Jana Margot zdradza mężczyźnie, że jego żona spędziła kiedyś noc z niemieckim oficerem. Wściekły Jan wyrzuca Kristin z Bjornstad i oświadcza, że ich małżeństwo jest skończone.

11,60 zł
8,99 zł
Powiadomienie

Rabat 22,5%
oszczędzasz 2,61 zł

25
Świat Dinozaurów Tom 45 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Świat Dinozaurów Tom 45
Niedostępny
Brak

Bohaterami najnowszej kolekcji ?Świat Dinozaurów? są uwielbiane przez dzieci prehistoryczne gady. Każda książka to kompendium wiedzy o jednym gatunku ? informacje, odkrycia, ciekawostki, a ponadto plakat, gry i zabawy oraz figurka tytułowego dinozaura.

16,99 zł
12,99 zł
Powiadomienie

Rabat 23,5%
oszczędzasz 4,00 zł

26
Słoneczny zakątek Tom 47 Dlaczego mi to zrobił? - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Słoneczny zakątek Tom 47 Dlaczego mi to zrobił?
Niedostępny
Brak

Jak do tego doszło, że Joachim poprosił o rękę Manueli, nikt nie wiedział. Miała 19 lat i romantyczną duszę. Od razu zakochała się w tym interesującym mężczyźnie. Jednak inaczej wyobrażała sobie poranek w dniu ślubu. W pięknej sukni uszytej specjalnie dla niej w Paryżu czekała z bijącym sercem na Joachima. Spodziewała się, że zarzuci on wreszcie swoją powściągliwość. Tymczasem podał jej jedynie wiązankę i pocałował w rękę, a po krótkim wahaniu również w policzek. Nastrój szczęśliwości prysł jak bańka mydlana...

11,00 zł
8,99 zł
Powiadomienie

Rabat 18,3%
oszczędzasz 2,01 zł

27
Podatki i opłaty lokalne Podatek leśny Podatek rolny Komentarz - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Podatki i opłaty lokalne Podatek leśny Podatek rolny Komentarz
Niedostępny
Brak

Publikacja jest najaktualniejszym na rynku komentarzem do ustawy o podatkach i opłatach lokalnych, ustawy o podatku rolnym i ustawy o podatku leśnym. Uwzględnia najnowsze zmiany, które weszły w życie w drugiej połowie 2019 r. Autor w przystępny sposób przedstawia najważniejsze problemy związane z podatkami i opłatami lokalnymi oraz podatkiem rolnym i leśnym. Opiera się przy tym na bogatym orzecznictwie sądów administracyjnych, w tym także na najnowszych wyrokach wydanych w 2020 r., poglądach doktryny oraz stanowiskach organów podatkowych, w tym Ministerstwa Finansów. Tam, gdzie jest to konieczne, pojawia się również polemika z prezentowanymi poglądami, która wynika z praktycznych doświadczeń Autora. Komentarz kompleksowo objaśnia m.in.: ?przedmioty opodatkowania tymi podatkami, ?moment powstania obowiązku podatkowego, ?obowiązki podatników, ?stawki podatkowe, ?zwolnienia i ulgi w podatkach i opłatach lokalnych oraz w podatku rolnym i podatku leśnym. Omówienie skupia się na praktycznych aspektach dotyczących podatków i opłat lokalnych, dając podatnikom dodatkowe narzędzie przy obliczaniu i deklarowaniu poszczególnych podatków i opłat lokalnych. Wskazuje na różnice w powstaniu obowiązku podatkowego dla osób fizycznych i dla osób prawnych czy jednostek organizacyjnych niemających osobowości prawnej. Praktyczne przykłady przedstawione w komentarzu ułatwiają Czytelnikom prawidłowe zrozumienie istoty i zakresu opodatkowania podatkami i opłatami lokalnymi. Publikacja jest przeznaczona dla pracowników urzędów gminnych i miejskich w wydziałach finansowych i budżetowych, skarbników gmin, jak również dla doradców podatkowych i rzeczoznawców specjalizujących się w wycenie nieruchomości. Z zawartych w niej informacji skorzystają także płatnicy podatku od nieruchomości, podatku rolnego i leśnego: przedsiębiorcy, osoby fizyczne, osoby prawne, jednostki organizacyjne niemające osobowości prawnej.

149,00 zł
143,04 zł
Powiadomienie

Rabat 4,0%
oszczędzasz 5,96 zł

28
Modlitewnik na trudne chwile - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Modlitewnik na trudne chwile
Dostępny12 szt.

Zdarzają Ci się trudne dni? Kiedy coś tak mocno cię przygniata, że tracisz nadzieję? Chorujesz ? Ty albo ktoś z Twoich bliskich? Szukasz wsparcia w chwili zwątpienia? A może upadłeś i nie masz siły się podnieś? Brakuje Ci odpowiednich słów, aby w takich momentach porozmawiać z Bogiem? Ta książeczka jest dla ciebie. Znajdziesz tu modlitwy na chwile smutku, bezradności, osamotnienia, na czas żałoby i wiele innych trudnych sytuacji. Znajdziesz też informacje o świętych patronach, największych wspomożycielach, do których możesz zwracać się w rozmaitych trudnościach ? oraz modlitwy za ich wstawiennictwem Sięgnij po ten modlitewnik i znajdź siłę na trudne chwile w swoim życiu. Spis treści: Część I - Święci patroni od trudnych spraw Część II - Modlitwy w trudnych chwilach Dlaczego warto kupić ten modlitewnik: ?zawiera wiele pięknych modlitw, ?a także informacje o świętych, których wystawiennictwa wzywamy w różnych potrzebach, ?ma poręczny format, ?wyraźna czcionka ułatwia czytanie.

12,50 zł
9,99 zł

Rabat 20,1%
oszczędzasz 2,51 zł

29
Pomoc społeczna Komentarz do ustawy - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pomoc społeczna Komentarz do ustawy
Niedostępny
Brak

Publikacja jest kompleksową i praktyczną analizą przepisów zarówno samej ustawy o pomocy społecznej, jak i innych aktów bezpośrednio związanych z funkcjonowaniem systemu pomocy społecznej. Wskazuje, w jaki sposób należy interpretować obowiązujące przepisy oraz w jakim zakresie można je stosować. Uwzględnia zmiany, które weszły w życie 1 stycznia 2020 r. Komentarz do ustawy o pomocy społecznej zawiera liczne odniesienia do przepisów innych ustaw oraz aktów wykonawczych, które również zostały w nim omówione. Autorki przytaczają także aktualne orzecznictwo, wskazujące obowiązujące linie orzecznicze w sprawach spornych lub budzących istotne wątpliwości interpretacyjne. Całość stanowi praktyczny przewodnik po systemie pomocy społecznej, omawiający m.in.: ?zasady pomocy społecznej, ?podział zadań pomocy społecznej między administrację publiczną ? zadania administracji rządowej oraz zadania własne gminy i powiatu, ?instytucje pomocy społecznej, ?formy i tryb udzielanej pomocy, w tym kryteria przyznawania świadczeń. Publikacja z pewnością ułatwi lepsze i szybsze zrozumienie przepisów ustawy o pomocy społecznej oraz innych aktów prawnych. Przede wszystkim jednak usprawni stosowanie tych przepisów oraz rozwiązywanie kwestii spornych. Z tego względu opracowanie to polecamy szczególnie: ?osobom zajmującym się zawodowo pomocą społeczną, ?pracownikom socjalnym, ?pracownikom administracji publicznej i jednostek organizacyjnych pomocy społecznej, ?prawnikom specjalizującym się w zagadnieniach systemu pomocy społecznej.

199,00 zł
191,04 zł
Powiadomienie

Rabat 4,0%
oszczędzasz 7,96 zł

30
Uniwersalna Klasyfikacja Dziesiętna - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Uniwersalna Klasyfikacja Dziesiętna
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.11.02

Najnowsze wydanie tablic skróconych UKD zastępuje dotychczasowe wydanie tablic skróconych UKD (UDC-P058) z 2006 roku. Nowa edycja tablic UKD została opracowana w Bibliotece Narodowej na podstawie pliku wzorcowego UKD nr 102, który Biblioteka zakupiła w 2019 roku w ramach umowy licencyjnej z Konsorcjum UKD. Nowe tablice zawierają ponad 5 000 symboli UKD wraz z odpowiednikami słownymi, uzupełnionych o noty stosowania i przykłady. Indeks przedmiotowy do tablic zawiera ponad 19 000 haseł.

100,00 zł
96,00 zł
Powiadomienie

Rabat 4,0%
oszczędzasz 4,00 zł

31
100 Illustrators - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
100 Illustrators
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.01.21

Fine lines 100 illustrators to remember Drawn from TASCHEN s Illustration Now! series, this go-to catalog brings together 100 of the most successful and important illustrators around the globe. With featured artists including Istvan Banyai, Gary Baseman, Seymour Chwast, Paul Davis, Brad HollandMirko Ili , Anita Kunz, and Christoph Niemann, the international overview provides an invigorating record of the dynamism and diversity of the illustration scene. Each illustrator is featured with a self-portrait, samples from their portfolio, and a succinct description by Steven Heller, with a supplementary list of selected exhibitions and publications. In his introduction, Steven Heller describes the dynamic realm of illustration today and the challenging process of selection within this highly competitive and ever-moving genre. About the series: Bibliotheca Universalis Compact cultural companions celebrating the eclectic TASCHEN universe at an unbeatable, democratic price! Since we started our work as cultural archaeologists in 1980, the name TASCHEN has become synonymous with accessible, open-minded publishing. Bibliotheca Universalis brings together nearly 100 of our all-time favorite titles in a neat new format so you can curate your own affordable library of art, anthropology, and aphrodisia. Bookworm s delight never bore, always excite!

97,00 zł
Powiadomienie
32
Karty UEFA Euro 2020 Premium Gold saszetka - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Karty UEFA Euro 2020 Premium Gold saszetka
Niedostępny
Brak

Nowa wersja Adrenalyn XL poświęcona najlepszym europejskim drużynom, ze spektakularnymi, najwyższej jakości kartami, przedstawiającymi najlepszych piłkarzy walczących o fazę finałową UEFA EURO 2020. Obok kart bazowych (tzw. Team Mates) pojawia się wiele kart specjalnych ze znanych i lubianych kategorii, np.: GOAL STOPPERS, DEFENSIVE ROCKS, KEY PLAYERS oraz GOAL MACHINES oraz zupełnie nowych, które na pewno zaskoczą kolekcjonerów. Zawartość to 1 saszetka premium, 3 karty z limitowanej edycji Golden Premium oraz 1 karta z limitowanej edycji do gry online.

44,90 zł
39,96 zł
Powiadomienie

Rabat 11,0%
oszczędzasz 4,94 zł

33
Karty Premium Adrenalyn XL EURO 2020 saszetka - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Karty Premium Adrenalyn XL EURO 2020 saszetka
Niedostępny
Brak

Nowa wersja Adrenalyn XL poświęcona najlepszym europejskim drużynom, ze spektakularnymi, najwyższej jakości kartami, przedstawiającymi najlepszych piłkarzy walczących o fazę finałową UEFA EURO 2020. Obok kart bazowych (tzw. Team Mates) pojawia się wiele kart specjalnych ze znanych i lubianych kategorii, np.: GOAL STOPPERS, DEFENSIVE ROCKS, KEY PLAYERS oraz GOAL MACHINES oraz zupełnie nowych, które na pewno zaskoczą kolekcjonerów. Saszetka premium to 10 kart o gwarantowanej specyfikacji ( 5 kart bazowych, 4 karty specjalne, 1 karta z limitowanej edycji).

22,50 zł
20,03 zł
Powiadomienie

Rabat 11,0%
oszczędzasz 2,47 zł

34
Kalendarz 2020 terminarz 7-RE A5 czerwony - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kalendarz 2020 terminarz 7-RE A5 czerwony
Niedostępny
Brak

Układ: dzienny Papier: chamois 70g Okładka: twarda Registry: drukowane Bloki szyte nićmi dwa kolory druku (szaryburgund) kolorowa wstążka Brak stopki wydawniczej

17,00 zł
16,99 zł
Powiadomienie

Rabat 0,1%
oszczędzasz 0,01 zł

35
Kalendarz 2020 terminarz 7-BL A5 niebieski - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kalendarz 2020 terminarz 7-BL A5 niebieski
Niedostępny
Brak

Układ: dzienny Papier: chamois 70g Okładka: twarda Registry: drukowane Bloki szyte nićmi dwa kolory druku (szaryburgund) kolorowa wstążka Brak stopki wydawniczej

14,99 zł
Powiadomienie
36
Kalendarz 2020 terminarz 4-RE A5 czerwony - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kalendarz 2020 terminarz 4-RE A5 czerwony
Niedostępny
Brak

Układ: dzienny Papier: chamois 70g Okładka: przeszywana i obszywana Registry: drukowane zaokrąglone rogi kartek i okładki Bloki szyte nićmi dwa kolory druku (szary-burgund)

19,30 zł
18,99 zł
Powiadomienie

Rabat 1,6%
oszczędzasz 0,31 zł

37
Kalendarz 2020 terminarz 5-GR A5 szary - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kalendarz 2020 terminarz 5-GR A5 szary
Niedostępny
Brak

Układ: dzienny Papier: chamois 70g Okładka: przeszywana i obszywana Registry: drukowane zaokrąglone rogi kartek i okładki Bloki szyte nićmi dwa kolory druku (szary-burgund)

22,10 zł
21,00 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,10 zł

38
Kodeks postępowania cywilnego Tom 1 A Komentarz do art. 1-424(12) - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kodeks postępowania cywilnego Tom 1 A Komentarz do art. 1-424(12)
Niedostępny
Brak

Tom IA. Komentarz do art. 1-424(12) KPC oraz Tom IB. Komentarz do art. 425?729 KPC pod redakcją prof. Agnieszki Góry-Błaszczykowskiej to szczegółowe opracowanie przepisów regulujących całe postępowanie rozpoznawcze w KPC. Komentarz do art. 1?424(12) KPC omawia szczegółowo zagadnienia dotyczące m.in.: przepisów ogólnych dotyczących postępowania cywilnego, właściwości sądu, wyłączenia sędziego, stron w postępowaniu sądowym, kosztów procesowych, terminów, dowodów, środków odwoławczych, skargi kasacyjnej, wznowienia postępowania, a także związane z tymi zagadnieniami nowe poglądy doktryny oraz orzecznictwo sądów powszechnych, SN i TK. Autorzy, wykorzystując wieloletnie doświadczenie w wykładni i stosowaniu tych przepisów, udzielają wielu praktycznych wskazówek co do możliwości stosowania konkretnych rozwiązań prawnoprocesowych. Komentarz omawia wszystkie przepisy zmienione przez ustawę z 4.7.2019 r. o zmianie ustawy ? Kodeks postępowania cywilnego oraz innych ustaw. Ustawa usprawnia postępowanie w sprawach cywilnych i skraca czas rozpoznania spraw przez sądy cywilne ? stąd wiele zmian dotyczy nowej organizacji pracy sądu oraz nałożenia na strony ? w tym pełnomocników procesowych ? nowych obowiązków. Zobacz, jak wiele się zmienia. Sprawdź szczegółową tabelę > Główne zalety publikacji: zawiera dwustan prawny, tzn. dotychczas obowiązujące przepisy KPC zestawione zostały z przepisami zmienionymi, Autorzy-praktycy ? wyjaśniają problemy związane ze stosowaniem dotychczasowych i nowych przepisów, wskazuje orzeczenia, które są fundamentalne z punktu widzenia praktyki prawniczej, zawiera praktyczne wskazówki dotyczące ogólnych zasad postępowania cywilnego oraz postępowania rozpoznawczego, niezbędne narzędzie dla sędziów, pełnomocników procesowych, notariuszy oraz komorników sądowych. Komentarz uwzględnia ? oprócz Reformy KPC 2019 - wszystkie ostatnie zmiany, wynikające m.in. z: ustawy z 5.7.2018 r., która reguluję kwestie związane z zarządem sukcesyjnym; zmiany wchodzą w życie 25.11.2018 r. ustawy z 12.10.2017 r., która wprowadzenia przepisy stanowiące podstawę prawną dla sądów rodzinnych do zlecenia kuratorowi sądowemu przeprowadzania wywiadów środowiskowych w sprawach rodzinnych i opiekuńczych, także po wydaniu orzeczenia podlegającego wykonaniu oraz po powzięciu przez sąd opiekuńczy informacji mogącej stanowić podstawę faktyczną do wszczęcia postępowania z urzędu; zmiany weszły w życie 5.1.2018 r. Ponadto uwzględniono druk sejmowy Nr 3858 z 30.10.2018 r., który dotyczy tworzenia w ramach sądownictwa powszechnego odrębnych jednostek organizacyjnych, które miałyby się zajmować sprawami z zakresu prawa autorskiego i praw pokrewnych, własności przemysłowej oraz powiązanych z nimi spraw dotyczących nieuczciwej konkurencji; zmiany w tym zakresie wejdą w życie 1.1.2020 r.

299,00 zł
248,17 zł
Powiadomienie

Rabat 17,0%
oszczędzasz 50,83 zł

39
North American Indian - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
North American Indian
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.01.27

At the turn of the 20th century, the American photographer Edward Sheriff Curtis (1868-1952) started on his 30-year project to produce a monumental study of North American Indians. Using an approach that was both artistically and scientifically ambitious, he recorded, in words and pictures, the traces of the traditional Indian way of life that was already beginning to die out. With tireless personal commitment Curtis visited 80 American Indian tribes from the Mexican border to the Bering Strait, gaining their confidence through his patience and sensitivity. His work was printed in 20 volumes between 1907 and 1930 as The North American Indian, but with only 272 copies, originals became extremely rare. This book gathers Curtis's entire American Indian portfolio into one publication, offering renewed access to and appreciation of his extraordinary achievement, which is as much a precious historical document as a triumph of the photographic form.

97,00 zł
Powiadomienie
40
Latający dysk gigant - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Latający dysk gigant
Niedostępny
Brak

Mix kolorów, towar wysyłany losowo.Ogromne frisbee do rzucania to świetna zabawa. Dzięki nietypowym kształtom krążek lata z niewielką prędkością co ułatwia zabawę i sprawie wiele frajdy. Świetna zabawka na plażę do użytkowania na płytkiej wodzie jak i do ogrodu. Bezpieczne materiały wykluczają jakiekolwiek urazy. Pozwala na poprawę koordynacji ruchowej dziecka. Atrakcyjna grafika i dobra jakość wykonania.Latający duży dysk wykonany z miękkiego bezpiecznego materiału o specjalnych właściwościach zachowując elastyczność i sztywność podczas lotu.

26,00 zł
23,14 zł
Powiadomienie

Rabat 11,0%
oszczędzasz 2,86 zł

41
Zestaw dinozaurów - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zestaw dinozaurów
Dostępny35 szt.

Mix wzorów, towar wysyłany losowo.Zestaw różnych gatunków dinozaurów do zabawy jak i kolekcjonowaniaArtrakcyjny wygląd

26,90 zł
23,94 zł

Rabat 11,0%
oszczędzasz 2,96 zł

42
Kuchnia z lalką - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kuchnia z lalką
Niedostępny
Brak

Mix wzorów, towar wysyłany losowo.Polskie pudełko. Całość wykonana z dbałością o szczegóły i wierne oddanie rzeczywistości, eleganckie i bardzo bogate wyposażenie, Super kuchniaBardzo bogaty zestaw nowoczesnych mebli kuchennych z akcesoriami i z lalką. Do wyboru różne zestawy, które można kompletować. Wysoka jakość, wszystkie drzwiczki otwierane, jest funkcja dźwięku i światła.

76,90 zł
68,44 zł
Powiadomienie

Rabat 11,0%
oszczędzasz 8,46 zł

43
Piła łańcuchowa - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Piła łańcuchowa
Dostępny6 szt.

Mix wzorów, towar wysyłany losowo.Realistyczny wygląd i odgłosy pracy piły łańcuchowej. Zabawka naśladująca prawdziwe narzędzia. Chętnie używana przez dzieci, które lubią naśladować pracę dorosłych. Dobrej jakości materiały, atrakcyjny realistyczny wygląd i sposób działania.Piła do drewna na baterie. Aby włączyć zabawkę należy jak w prawdziwej pile spalinowej pociągnąć za rozrusznik i dopiero będzie kręcić w kółko gumowym "łańcuchem". Zapakowana w otwartym pudełku.

75,60 zł
67,28 zł

Rabat 11,0%
oszczędzasz 8,32 zł

44
Literki/cyferki, mix wzorów - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Literki/cyferki, mix wzorów
Pro Kids
Dostępny7 szt.

Dzięki bogatej kolorystyce dziecko szybciej zapamięta pierwsze literki lub cyferki. Zabawka zachęca do układania pierwszych wyrazów lub działań matematycznych. Uwaga. Mix wzorów, towar wysyłany losowo. Cena dotyczy 1 zestawu.

18,10 zł
16,99 zł

Rabat 6,1%
oszczędzasz 1,11 zł

45
Zestaw owocowej herbatki - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zestaw owocowej herbatki
Dostępny4 szt.

Zestaw do herbaty z pięknym czajnikiem i zastawą w motywach owocowych. Każdy element jest w specjalnej grafice odpowiadającym owocom. Naszym gościom owocową herbatkę podajemy na metalowej tacy dołączonej do zestawu.Piękny zestaw z wieloma akcesoriami, spodki, filiżanki i talerzyki. Zestaw wykonany z metalu. Pełen komplet do zabawy.

81,20 zł
72,27 zł

Rabat 11,0%
oszczędzasz 8,93 zł

46
Zestaw policyjny - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zestaw policyjny
Niedostępny
Brak

Mix wzorów, towar wysyłany losowo.Idealny do samodzielnej zabawy dla młodego fana policjantów. Z zestawem pełnym akcesoriów prawdziwego młodego policjanta. Zestaw akcesoriów dla małego policjanta, wykonane z plastiku, wiek: 3+

11,90 zł
10,99 zł
Powiadomienie

Rabat 7,6%
oszczędzasz 0,91 zł

47
Pojazd do skręcania - Straż R/C - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pojazd do skręcania - Straż R/C
Niedostępny
Brak

Pojazd do skręcenia za pomocą załączonej wkrętarki na baterie. Auto składa się z części, które łączymy załączonymi śrubami. Po złożeniu silniczek z wkrętarki wyjmujemy i możemy zamontować w pojeździe. Dzięki temu auto będzie samo jeździć. Dostępne wiele wzorów modeli budowlanych jak koparki, dźwig, walec i wiele innych maszyn budowlanych oraz służmiejskich. Silniczek zdalnie sterowany za pomocą pilota. Skręcając pojazd możemy sterować czy ma wkręcać czy wykręcać śrubki. Gdy przełożymy silnik do pojazdu sterujemy czy ma jechać do przodu czy do tyłu.Pojazd do skręcania z wkrętarką na baterie. Silnik można przełożyć do pojazdu, dzięki czemu będzie on sam jeździł. Wiele wzorów i serii.

95,90 zł
85,35 zł
Powiadomienie

Rabat 11,0%
oszczędzasz 10,55 zł

48
Pojazd do skręcania - Śmieciarka R/C - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pojazd do skręcania - Śmieciarka R/C
Niedostępny
Brak

Pojazd do skręcenia za pomocą załączonej wkrętarki na baterie. Auto składa się z części, które łączymy załączonymi śrubami. Po złożeniu silniczek z wkrętarki wyjmujemy i możemy zamontować w pojeździe. Dzięki temu auto będzie samo jeździć. Dostępne wiele wzorów modeli budowlanych jak koparki, dźwig, walec i wiele innych maszyn budowlanych oraz służmiejskich. Silniczek zdalnie sterowany za pomocą pilota. Skręcając pojazd możemy sterować czy ma wkręcać czy wykręcać śrubki. Gdy przełożymy silnik do pojazdu sterujemy czy ma jechać do przodu czy do tyłu.Pojazd do skręcania z wkrętarką na baterie. Silnik można przełożyć do pojazdu, dzięki czemu będzie on sam jeździł. Wiele wzorów i serii.

95,90 zł
85,35 zł
Powiadomienie

Rabat 11,0%
oszczędzasz 10,55 zł

49
Pojazd do skręcania - Kontener R/C - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pojazd do skręcania - Kontener R/C
Niedostępny
Brak

Pojazd do skręcenia za pomocą załączonej wkrętarki na baterie. Auto składa się z części, które łączymy załączonymi śrubami. Po złożeniu silniczek z wkrętarki wyjmujemy i możemy zamontować w pojeździe. Dzięki temu auto będzie samo jeździć. Dostępne wiele wzorów modeli budowlanych jak koparki, dźwig, walec i wiele innych maszyn budowlanych oraz służmiejskich. Silniczek zdalnie sterowany za pomocą pilota. Skręcając pojazd możemy sterować czy ma wkręcać czy wykręcać śrubki. Gdy przełożymy silnik do pojazdu sterujemy czy ma jechać do przodu czy do tyłu.Pojazd do skręcania z wkrętarką na baterie. Silnik można przełożyć do pojazdu, dzięki czemu będzie on sam jeździł. Wiele wzorów i serii.

95,90 zł
85,35 zł
Powiadomienie

Rabat 11,0%
oszczędzasz 10,55 zł

50
Zestaw policyjny - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zestaw policyjny
Niedostępny
Brak

Mix wzorów, towar wysyłany losowo.Idealny do samodzielnej zabawy dla młodego fana policjantów. Z zestawem pełnym akcesoriów prawdziwego młodego policjanta.Zestaw akcesoriów dla małego policjanta, wykonane z plastiku, wiek: 3+

11,90 zł
10,99 zł
Powiadomienie

Rabat 7,6%
oszczędzasz 0,91 zł

Wróć do góry