hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Książki - wyszukiwanie
Książki
Zabawki
Puzzle
Gry planszowe
Audiobooki
Muzyka
Filmy

Kalendarz premier z dnia 2020.04.15

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli w środę 15 kwietnia 2020 roku. Na pierwszym miejscu znajduje się Rozmyślania (do siebie samego) (Marek Aureliusz), na drugim (Nie) tacy sami. Tom 1. Tosia i Julek robią siku (Magdalena Boćko-Mysiorska). Kolejny produkt to Wielka księga siusiaków, wydanie 2 (Dan Höjer, Gunilla Kvarnström) oraz Wielka księga cipek, wydanie 2 (Dan Höjer, Gunilla Kvarnström).
1
Rozmyślania (do siebie samego) - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Rozmyślania (do siebie samego)
Dostępny174 szt.

Rozmyślania Marka Aureliusza składają się z osobistych zapisków cesarza-filozofa, utrzymywanych w formie medytacji i pisemnych ćwiczeń duchowych. Ich siła wyrazu i głębia spojrzenia przez całe stulecia inspirowały filozofów, pisarzy i zwykłych czytelników do refleksji nad miejscem człowieka w świecie odartym ze złudzeń. „Przeżyj życie najpiękniej, a możność tę znajdziesz w duszy” – pisał cesarz-filozof. Od pierwszego polskiego przekładu Rozmyślań upłynęło niemal 100 lat. Najnowsze tłumaczenie podąża skrupulatnie za greckim tekstem oryginału, jednak wiernie oddając jego niuanse, zachowuje literackie walory prozy Aureliusza.

39,99 zł
25,59 zł

Rabat 36,0%
oszczędzasz 14,40 zł

31 osób kupiło
2
(Nie) tacy sami. Tom 1. Tosia i Julek robią siku - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
(Nie) tacy sami. Tom 1. Tosia i Julek robią siku
Dostępny92 szt.

Seria „(Nie) tacy sami” powstała z potrzeby serca – zarówno autorki, jak i wydawcy. Magdalena Boćko-Mysiorska, świetna polska pedagożka, terapeutka, trenerka i blogerka, promotorka Rodzicielstwa Bliskości i Porozumienia Bez Przemocy stworzyła książki – i dla dzieci, i dla rodziców – jakich do tej pory nie było na polskim rynku. Nie tylko pokazujemy w nich emocje i ważne etapy w rozwoju dziecka – zawsze robimy to z uwzględnieniem jego wrażliwości sensorycznej. W każdej książeczce towarzyszymy dwójce bohaterów – bliźniętom, Tosi i Julkowi, którzy są skrajnie różni i dlatego w tych samych sytuacjach reagują w różny sposób. Uważny rodzic zna predyspozycje i wrażliwość sensoryczną własnego dziecka. Wie też, że rozwój nie polega na wywieraniu presji czy treningu, ale na wspieraniu dziecka i towarzyszeniu mu w jego osobistym tempie rozwoju. Po zapoznaniu się z serią „(Nie) tacy sami” rodzice dowiedzą się, że tempo rozwoju ich dziecka jest rzeczą indywidualną i nie powinno się go porównywać z tempem rozwoju innych dzieci. Bazując na swoim ogromnym doświadczeniu i wiedzy, autorka z wielkim wyczuciem pisze o sprawach, które rodzicom – najczęściej tym mniej doświadczonym – sprawiają trudność: o tym, jak postępować z nocnikiem, jak różnie dzieci reagują na wodę, o tym, jak sobie poradzić ze złością u dziecka. Dla rodziców to bezcenna wiedza, a dla dzieci świetna zabawa podczas oglądania pięknych ilustracji oraz utożsamiania się z Tosią. Albo z Julkiem.

24,99 zł
15,99 zł

Rabat 36,0%
oszczędzasz 9,00 zł

28 osób kupiło
3
Wielka księga siusiaków, wydanie 2 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wielka księga siusiaków, wydanie 2
Dostępny221 szt.

Wielka księga siusiaków powstała w wyniku wizyt Autorów w szkołach i na obozach pisarskich, podczas których rozmawiali o siusiakach i męskości, a uczniowie dzielili się później w listach swoimi najskrytszymi myślami. Książka powstała w odpowiedzi na pustkę edukacyjną i nieprzygotowanie nauczycieli do rozmów o wychowaniu seksualnym w Szwecji. W Polsce sytuacja jest dużo gorsza, czasem w ogóle nie ma w szkołach podstawowych zajęć na ten temat. Nauczyciele omijają zagadnienia trudne czy wstydliwe, a uczniowie cieszą się, że nie będą musieli nudzić się na bezsensownej lekcji. Czasem wyśmiewają nauczyciela, który nie ma przygotowania do prowadzenia lekcji Przysposobienia do Życia w Rodzinie. Oto fragment wstępu: "Pani napisała na tablicy dwa słowa: penis i wagina. Zaczerwieniła się i umilkła. Chichotaliśmy. Nie padło ani jedno rozsądne zdanie. Pani się rozzłościła i wyszła z klasy przed końcem lekcji. Kiedy ktoś z nas zapytał, dlaczego mieliśmy tylko jedną godzinę wychowania seksualnego, usłyszeliśmy w odpowiedzi, że sami jesteśmy sobie winni. Nie potrafiliśmy się zachować i jeszcze nie dojrzeliśmy do tego. Ile razy myślę o tym teraz, jestem zły. Już za moich czasów w programie nauczania było powiedziane, że wszystkie dzieci mają prawo do wychowania seksualnego. Ale nawet dzisiaj wielu nauczycieli zwyczajnie to odbębnia, bo nie ma odwagi porozmawiać poważnie o tak drażliwych sprawach. Mogłem ich zrozumieć dwadzieścia pięć lat temu, ale teraz?!"

34,99 zł
22,74 zł

Rabat 35,0%
oszczędzasz 12,25 zł

21 osób kupiło
4
Wielka księga cipek, wydanie 2 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wielka księga cipek, wydanie 2
Dostępny96 szt.

Ogromny sukces Wielkiej księgi siusiaków pokazał, że w temacie edukacji seksualnej dzieci i młodzieży panuje ogromna pustka. Tym razem oswajamy tematy trudne dla dojrzewających dziewcząt, ich rodziców i nauczycieli – od anatomii poprzez miesiączkę na masturbacji skończywszy. Książka będąca wynikiem szczerych o otwartych rozmów autorów z uczennicami, może stać się nieocenioną pomocą w rozmowach dorosłych z dziećmi a także na lekcjach Przysposobienia do Życia w Rodzinie.

34,99 zł
22,74 zł

Rabat 35,0%
oszczędzasz 12,25 zł

15 osób kupiło
5
Emocje. Karty obrazkowe + poradnik - Gry planszowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Emocje. Karty obrazkowe + poradnik
Kapitan Nauka, od 24 miesięcy
Dostępny169 szt.

Pakiet pomaga rozpoznawać i nazywać podstawowe uczucia, takie jak: radość, smutek, zaskoczenie, gniew. Maluchy nauczą się je rozróżniać i nazywać w naturalny sposób, czyli podczas wspólnej zabawy z opiekunami, a dzięki dodatkowym ćwiczeniom również adekwatnie reagować na osoby w ich otoczeniu, które przeżywają podobne emocje. Zestaw zawiera poradnik dla opiekunów oraz 17 kart obrazkowych. Na kartach zamieszczono kolorowe, realistyczne fotografie twarzy osób w różnym wieku (awers) oraz wyrazy ekspresywne (rewers). Zabawy z kartami wspierają naukę rozpoznawania emocji wyrażonych za pomocą mimiki twarzy, a wyrazy ekspresywne pomagają wyrazić uczucia przedstawione na obrazku i wzbogacają zasób słownictwa dziecka, wspomagając tym samym rozwój mowy. Dzięki zabawom maluchy będą miały okazję, by nauczyć się rozpoznawać i nazywać sytuacje społeczne, w których odczuwamy określone stany emocjonalne, oraz lepiej radzić sobie z własnymi emocjami i rozumieć uczucia innych. Poradnik zawiera komentarz Natalii i Krzysztofa Minge, psychologów dziecięcych, dotyczący rozwoju społeczno-emocjonalnego dzieci oraz pomysły na gry i zabawy z kartami. Karty z zaokrąglonymi rogami zostały wykonane z grubej tektury, co gwarantuje bezpieczną zabawę oraz wytrzymałość. Rozwój: • mowy, • nauki czytania, • poznawania świata, • koordynacji oko-ręka.

19,99 zł
12,99 zł

Rabat 35,0%
oszczędzasz 7,00 zł

12 osób kupiło
6
Dwanaście prac Asteriksa, wydanie 3 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dwanaście prac Asteriksa, wydanie 3
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.02.05

Album na podstawie filmu animowanego z 1976 roku. Zabawne nawiązanie do mitu o Herkulesie i jego dwunastu pracach. Juliusz Cezar nie może pokonać walecznych Galów z małej wioski w Armoryce. Członkowie senatu rzymskiego, by ocalić honor władcy imperium, wysuwają przypuszczenie, że Galowie mogą być bogami… i dlatego tak wybitny wódz nie jest w stanie ich podbić. Juliusz Cezar pragnie jednak udowodnić, że jest inaczej. Udaje się na spotkanie z Asparanoiksem i proponuje Galom pewien układ. Jeśli wykonają dwanaście prac, czyli niezwykłych czynów, do których zdolni są tylko bogowie, cały Rzym odda im hołd. Jeśli jednak nie wypełnią choćby jednego zadania, poddadzą się władzy Cezara i na zawsze będą niewolnikami. Asteriks i Obeliks oczywiście podejmują wyzwanie.

22,99 zł
17,99 zł
Powiadomienie

Rabat 21,7%
oszczędzasz 5,00 zł

12 osób kupiło
7
Tantryczny masaż yoni. Odkryj źródło kobiecej rozkoszy - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Tantryczny masaż yoni. Odkryj źródło kobiecej rozkoszy
Dostępny38 szt.

Czym jest masaż tantryczny i jak dzięki niemu wzbogacić życie intymne Cechą szczególną masażu tantrycznego, w przeciwieństwie do pozostałych technik masażu, jest świadome i wyraźne zaangażowanie narządów płciowych – yoni oraz lingam. W ten sposób człowiek przyjmowany jest jako całość i możliwe jest jego uzdrowienie seksualne na płaszczyźnie fizycznej. Taka forma masażu pogłębia relacje między partnerami i wzbogaca życie intymne. Ten wyjątkowy poradnik uchyli przed Tobą tajemnice jednego z najbardziej erotycznych masaży – masażu yoni! Yoni ukazuje najgłębiej skrywaną istotę. Słowo to pochodzi z indyjskiego sanskrytu i jest określeniem kobiecych narządów płciowych. Ekspertka tantry zdradza sekrety masażu yoni: W tajniki tego wyjątkowego masażu wprowadzi Cię jedna z największych ekspertek tantry – Michaela Riedl, instruktorka tantrycznej jogi, masażu erotycznego, yoni i lingam. Podczas pisania tego poradnika przyświecał jej jasny cel – wsparcie kobiet w procesie wprowadzania w ich codzienność więcej życia, zdrowia i pożądania oraz wskazanie nowej drogi do ich kobiecości. Dla mężczyzn natomiast poradnik może być zaproszeniem do lepszego poznania misterium kobiety. Rozpal ogień, czyli jak krok po kroku wykonać masaż miejsc intymnych: Praktyczne porady Autorki przeprowadzą Cię przez każdą z dziewięciu faz masażu yoni. Dzięki nim dowiesz się jak zadbać o odpowiednią atmosferę, która wprowadzi Was w intymny nastrój, jak wykonać przygotowujący masaż całego ciała oraz stopniowo wzbudzać rozkosz partnerki. Odkryjesz tajniki masażu shiatsu miejsc intymnych, nauczysz się jak uciskać punkt G, a także nawiązać kontakt emocjonalny z partnerką. Wszystkie z opisanych kroków doprowadzą do wielkiego finału – głębokiej ekstazy! Dzięki tej książce odkryjesz również: • jak zwiększyć swoje libido dzięki ćwiczeniom mięśni Kegla, • wpływ faz księżyca na cykl kobiety, • znaczenie fantazji erotycznych w zwiększeniu popędu seksualnego i szybszym szczytowaniu, • czym różni się orgazm pochwowy od łechtaczkowego, • technikę wykonywania masażu punktu G, a także dokładny opis miejsca, w którym się znajduje, • ćwiczenia rozprowadzające energię seksualną po całym ciele, • inne sposoby na poprawę życia intymnego. Nowy wymiar kobiecości!

54,50 zł
34,34 zł

Rabat 37,0%
oszczędzasz 20,16 zł

11 osób kupiło
8
Asteriks. Tom 16. Asteriks u Helwetów - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Asteriks. Tom 16. Asteriks u Helwetów
Dostępny18 szt.

W tomie Asteriks u Helwetów dwóch dobrze wszystkim znanych dzielnych Galów wyrusza tym razem na wyprawę w poszukiwaniu kwiatu szarotki, który bywa też nazywany srebrną gwiazdą. By go odnaleźć, wędrowcy muszą udać się do kraju Helwetów, gdzie poznają zwyczaje mieszkańców tej górzystej krainy. Helweci są rozmiłowani w porządku, punktualności i dyskrecji. Śladem bohaterów podążają jednak wysłani przez rzymskich namiestników żołnierze, którzy chcą im uniemożliwić szczęśliwy powrót do Galii. Asteriks i Obeliks wpadają w sam środek kryminalnej intrygi z korupcją i próbą zabójstwa w tle. Czy dziarscy Galowie poradzą sobie w tych niesprzyjających okolicznościach i powrócą do osady cali i zdrowi? Historia jedynej osady, która dzielnie stawia opór rzymskim najeźdźcom, to obowiązkowa pozycja na półce każdego fana komiksów. Nieśmiertelny francuski dowcip serii stworzonej przez René Goscinny'ego i Alberta Uderzo od wielu lat przyciąga kolejne pokolenia czytelników, a sprytny Asteriks, naiwny Obeliks i ich towarzysze znaleźli się w gronie ulubionych bohaterów masowej wyobraźni.

23,00 zł
17,99 zł

Rabat 21,8%
oszczędzasz 5,01 zł

10 osób kupiło
9
Księża na Księżyc! Tylko co dalej? - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Księża na Księżyc! Tylko co dalej?
Dostępny700 szt.

Dobra jest dużo więcej niż myślisz Jeden z najpopularniejszych polskich rekolekcjonistów, wspominając swoje kapłaństwo, opowiada o trudnych ostatnio relacjach między księżmi a świeckimi. Nie stroniąc od ciętych i błyskotliwych uwag, uczy nas, jak w każdej sytuacji samemu odkrywać, gdzie leży prawda. Dostrzegać dobro – nie tylko tam, gdzie jest ono oczywiste. Polscy księża jeżdżą odlotowymi bmw czy może raczej trzymają w garażach wysłużone golfy? Czas wolny spędzają na „branżowych” zabawach czy przeżywając własną samotność w czterech ścianach plebanii? A co, jeśli są i tacy, i tacy? Czy postawa księdza mówi nam wszystko o tym, jaki jest Bóg? Czy żeby dziś chodzić w sutannie, trzeba być bohaterem? Czy fajny i życiowy ksiądz to naprawdę najlepszy kapłan, na jakiego możemy trafić? Czy antyklerykalizm jest zły? I jak powinien odnaleźć się w tym wszystkim katolik? W ostatniej książce, nad jaką pracował, ks. Piotr mówi: „W Kościele nie istnieją tematy, o których nie warto mówić. Jeśli ktoś je porusza, to znaczy, że trzeba je wytłumaczyć. Nie możemy nabierać wody w usta”.

36,99 zł
25,89 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 11,10 zł

9 osób kupiło
10
Asteriks. Tom 10. Asteriks legionista - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Asteriks. Tom 10. Asteriks legionista
Dostępny5 szt.

Serce Obeliksa zabiło mocniej, gdy do wioski Galów po długiej nieobecności, podczas której pobierała nauki w Condate, powróciła Falbala - już jako dorosła, piękna kobieta. Niestety, uczucie niezdarnego Gala pozostaje nieodwzajemnione - dziewczyna obiecała już swoją rękę Tragikomiksowi. Jej ukochany zostaje jednak wcielony siłą do legionów rzymskich, z którymi wyrusza statkiem do Afryki. Tom Asteriks legionista przedstawia historię wyprawy ratunkowej, na którą wyruszają Asteriks, Obeliks i dzielny Idefiks. Aby uwolnić narzeczonego Falbali, dzielni Galowie będą musieli uczynić rzecz niebywałą: wstąpią do rzymskich legionów! Klasyczny francuski komiks autorstwa René Goscinny'ego i Alberta Uderzo, który doczekał się wielu ekranizacji i milionów fanów na całym świecie, to żelazna pozycja na półce każdego fana opowieści rysunkowych. Skrząca się inteligentnym humorem opowieść o małej galijskiej osadzie od lat przyciąga wiernych czytelników, bez względu na wiek. Przygody dzielnych Galów były wielokrotnie ekranizowane. Pierwsza animacja została zrealizowana w 1967 r., a pierwszy film aktorski, poprzedzony we Francji wielką ogólnonarodową dyskusją na temat obsady, trafił na ekrany kin w 1999 r.

23,00 zł
17,99 zł

Rabat 21,8%
oszczędzasz 5,01 zł

8 osób kupiło
11
Asteriks. Tom 12. Asteriks na Igrzyskach Olimpijskich - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Asteriks. Tom 12. Asteriks na Igrzyskach Olimpijskich
Dostępny18 szt.

Tom Asteriks na igrzyskach olimpijskich został wydany w 1968 roku z okazji zimowej olimpiady w Grenoble. Obóz Akwarium obiega wiadomość, że niezwykle wysportowany Klaudiusz Twardzielus zostanie reprezentantem Rzymu na Igrzyskach Olimpijskich. Do zawodów pragną stanąć też nieustraszeni Galowie, nie spełniają jednak podstawowych kryteriów - w konkursie mogą uczestniczyć jedynie rodowici Grecy i wolni obywatele helleńscy. Galowie przedstawiają się więc jako Rzymianie i wysyłają swoich najdzielniejszych towarzyszy - Asteriksa i Obeliksa. Jak jednak mają skorzystać z napoju magicznego, skoro uczestnikom zakazano dopingu? Do zawodów staje sam Asteriks, jednak bez wspomagania przegrywa kolejne konkurencje. Sytuację może uratować podstęp Panoramiksa... Historia galijskiej osady, która dzielnie stawia opór rzymskim najeźdźcom, to obowiązkowa pozycja na półce każdego fana komiksów. Nieśmiertelny francuski dowcip serii stworzonej przez René Goscinny'ego i Alberta Uderzo od wielu lat przyciąga kolejne pokolenia czytelników, a sprytny Asteriks, naiwny Obeliks i ich towarzysze znaleźli się w gronie ulubionych bohaterów masowej wyobraźni.

23,00 zł
16,99 zł

Rabat 26,1%
oszczędzasz 6,01 zł

7 osób kupiło
12
Thorgal. Tom 12. Miasto zaginionego boga - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Thorgal. Tom 12. Miasto zaginionego boga
Dostępny32 szt.

Kolejny tom przygód Thorgala, jego rodziny i przyjaciół w Ameryce czasów przedkolumbijskich. Zbrojna ekipa Thorgala dociera do serca mrocznego imperium Ogotaia. Okazuje się, że w wielkim mieście ukrytym w głębokiej dżungli bohaterowie mają sprzymierzeńców, którym nie podobają się rządy tyrana. Kriss odsłania przed Thorgalem kolejny etap misji - okazuje się, że wcale nie mają zabrać Ogotaiowi jego hełmu, ale zrobić zupełnie co innego Thorgal musi się zgodzić, bo wie, że od powodzenia misji zależy życie jego syna i Drewnianej Nogi. Ale stolica państwa Ogotaia to bardzo niebezpieczne miejsce, gdzie bardzo łatwo stracić życie z rąk siepaczy władcy. Zakończenie przygód Thorgala w Ameryce czytelnik znajdzie w kolejnym, 13. tomie serii.

34,99 zł
26,94 zł

Rabat 23,0%
oszczędzasz 8,05 zł

7 osób kupiło
13
Asteriks. Tom 6. Walka wodzów - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Asteriks. Tom 6. Walka wodzów
Dostępny30 szt.

Opór jednej, jedynej galijskiej osady niepodbitej przez Rzymian daje się najeźdźcom we znaki. W tomie Walka wodzów spróbują oni podstępu i wykorzystają stary galijski obyczaj. Walka wodzów - bo o tej tradycji mowa - zobowiązuje wodza wyzwanego na pojedynek do przyjęcia wyzwania. Ten, który przegra, jest zobowiązany oddać się wraz z całym swoim ludem pod rządy zwycięzcy. Do walki z Asparanoiksem stanie galijski wódz Kolaboriks (kolaborujący, rzecz jasna, z Rzymianami). Przebiegli Rzymianie wiedzą jednak, że jeśli Asparanoiks napije się magicznego napoju sporządzanego przez Panoramiksa, ich plan zakończy się fiaskiem. Postanawiają więc porwać druida, w czym przeszkodzą im dzielni Asteriks i Obeliks. Jednak niezdarny Obeliks rzuca ciężkim menhirem tak nieszczęśliwie, że trafia Panoramiksa w głowę i ten dostaje pomieszania zmysłów. Nie może sobie przypomnieć receptury magicznego napoju, a walka wodzów jest już tuż tuż. Sytuacja wydaje się beznadziejna, jednak Galowie wpadają na pewien pomysł... Historia galijskiej osady, która dzielnie stawia opór rzymskim najeźdźcom, to obowiązkowa pozycja na półce każdego fana komiksów. Nieśmiertelny francuski dowcip serii stworzonej przez René Goscinny'ego i Alberta Uderzo od wielu lat przyciąga kolejne pokolenia czytelników, a sprytny Asteriks, naiwny Obeliks i ich towarzysze znaleźli się w gronie ulubionych bohaterów masowej wyobraźni.

23,00 zł
16,99 zł

Rabat 26,1%
oszczędzasz 6,01 zł

7 osób kupiło
14
Niesamowity kosmos - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Niesamowity kosmos
Dostępny73 szt.

Książeczka do kolorowania \"Niesamowity kosmos\" - to pozycja skierowana do miłośników podróży międzyplanetarnych. Znajdą w niej rysunki pojazdów kosmicznych, astronautów, satelitów, planet, a także UFO. Oprócz kolorowania obrazków dowiedzą się kilku podstawowych informacji o kosmosie i kosmicznych podróżach. A dodatkowo znajdą w książeczce aż 74 naklejki.

9,50 zł
4,99 zł

Rabat 47,5%
oszczędzasz 4,51 zł

6 osób kupiło
15
Kajko i Kokosz. Tom 16. Festiwal czarownic - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kajko i Kokosz. Tom 16. Festiwal czarownic
Dostępny47 szt.

Festiwal czarownic to główny punkt programu wielkiej uroczystości - setnej rocznicy założenia Mirmiłowa. Nikt nie ma tylu fanów w plemiennej kulturze pop, wiadomo więc, że na zlot czarownic przybędzie publiczności co niemiara. Jak i gdzie zapewnić nocleg tylu gościom? Na szczęście w przeddzień imprezy Kajko i Kokosz złapali Wielkiego Hegemona i wypuścili w zamian za obietnicę, że warownia Zbójcerzy przekształci się w pensjonat dla gości na czas jubileuszu Mirmiłowa. Oczywiście Hegemon nie byłby sobą, gdyby po odzyskaniu wolności nie wznowił knucia przeciwko sąsiadom. Tym razem zaryzykował sojusz z bandytami z plemienia Rarogów. Wódz Zbójcerzy nawet nie przypuszcza, że Walwuch - herszt Rarogów - ma własny plan i Zbójcerze niekoniecznie dostali w nim rolę sprzymierzeńców... Kajko i Kokosz to najpopularniejsza seria komiksowa autorstwa Janusza Christy (1934-2008).

24,99 zł
19,99 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 5,00 zł

6 osób kupiło
16
Kajko i Kokosz. Tom 11. Wielki Turniej - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kajko i Kokosz. Tom 11. Wielki Turniej
Dostępny3 szt.

Kasztelan Mirmił nie ma łatwego życia – żona nie daje mu spać, nawet w sobotę, którą ogłosił wolną. Zbójcerze wymyślają nowe sposoby na wygraną z Mirmiłowem. Tym razem sprowadzili na kasztelana zmorę, która nie daje mu spać. Ale to wszystko i tak nic w porównaniu z bólem głowy, jaki ma Mirmił w związku ze Świętem Barana, na które każdy kasztelan ma obowiązek wystawić własnego zawodnika – barana zdolnego pokonać inne barany. A że w Mirmiłowie nie ma baranów, więc Kajko i Kokosz wyruszają w góry, aby znaleźć odpowiedniego zawodnika. W tym samym celu Zbójcerze wysyłają komando pod wodzą Kaprala.

25,00 zł
19,99 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 5,01 zł

5 osób kupiło
17
Zdrowe Owoce. Kolorowanka - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zdrowe Owoce. Kolorowanka
Dostępny40 szt.

Kolorowanka skierowana głównie do najmłodszych. Zawiera duże konturowe rysunki, które ułatwią dzieciom precyzyjne kolorowanie i będą doskonałym ćwiczeniem dla małych rączek. Do książeczki dołączono aż 74 naklejki wesołych owoców.

9,50 zł
7,99 zł

Rabat 15,9%
oszczędzasz 1,51 zł

4 osoby kupiły
18
Moje sylabki. Ćwiczenia do nauki czytania metodą symultaniczno-sekwencyjną. Zestaw 1 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Moje sylabki. Ćwiczenia do nauki czytania metodą symultaniczno-sekwenc...
Dostępny44 szt.

Nowe, zmienione wydanie: • większa czcionka, • współczesne ilustracje, • prosty i praktyczny układ graficzny, • dodatkowe ćwiczenia do układania, wycinania, wyklejania, • pierwsze ćwiczenia do czytania ze zrozumieniem (zdania bez rysunków). Zawartość teczki: • 63 karty ćwiczeń (samogłoski, onomatopeje, wyrazy do czytania globalnego, sylaby otwarte ze spółgłoskami P, M, B, L, F, W, T, D, zdania i proste teksty), • szczegółowa instrukcja z opisem metody. Program „Moje sylabki” służy dzieciom od ponad dziesięciu lat. Umożliwia naukę czytania w najłatwiejszy sposób – sylabami. W skład programu wchodzi pięć teczek z ćwiczeniami („Moje sylabki”, zestawy 1-5) oraz inne, zintegrowane z nimi publikacje. Program jest przeznaczony: • dla przedszkolaków i uczniów zerówek, rozpoczynających naukę czytania, • dla dzieci z dysleksją, jako pomoc w terapii zaburzeń komunikacji językowej. Zestawy ćwiczeń zostały opracowane tak, by mogli z nich korzystać nauczyciele, logopedzi i pedagodzy oraz rodzice w czasie nauki i zabawy z dziećmi w domu.

110,00 zł
104,50 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 5,50 zł

4 osoby kupiły
19
Kajko i Kokosz. Tom 19. Mirmił w opałach - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kajko i Kokosz. Tom 19. Mirmił w opałach
Dostępny107 szt.

50 prób zdobycia Mirmiłowa? Ten jubileusz Zbójcerze świętowali dawno temu. Nie ustają jednak w wymyślaniu kolejnych planów. Niestety ten najnowszy, z wyważaniem bramy grodu Ofermą, też się nie powiódł, bo mieszkańcy uchronili gród specjalnym zaklęciem. Hegemon dysponuje tajną bronią, którą kupił kiedyś od czarnoksiężnika. Trzeba ją tylko przemycić do Mirmiłowa. Na ochotnika tradycyjnie zostaje wyznaczony Oferma, który zgłasza się do Mirmiłowa. Dobrzy ludzie z Mirmiłowa otwierają szeroko bramy przed pozornie nawróconym Zbójcerzem uzbrojonym w tajną broń. Cykl opowiada o dwóch wojach – dzielnym i rozważnym Kajku oraz żarłocznym i samolubnym Kokoszu, którzy bronią Mirmiłowa przed atakami Zbójcerzy. Bohaterowie przeżywają całą masę zabawnych przygód. Komiks powstawał w latach 70. i 80. XX wieku i był jedną z wizytówek czasopisma młodzieżowego „Świat Młodych”.

24,99 zł
19,99 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 5,00 zł

4 osoby kupiły
20
Kajko i Kokosz. Tom 14. Skarby Mirmiła - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kajko i Kokosz. Tom 14. Skarby Mirmiła
Dostępny73 szt.

Smok Miluś rozwija się. Właśnie wkroczył na nowy etap - wyrosły mu skrzydła. Ale co z tego, skoro nie umie ich używać, a lekcje latania, jakie serwują mu Kajko z Kokoszem, nie przynoszą pożądanych rezultatów? Za to mają mnóstwo skutków ubocznych w postaci paskudnych ran ciętych, kłutych i szarpanych u pechowych i mało skutecznych nauczycieli... Zbójcerze też nie próżnują, choć tym razem mogą poszczycić się sukcesem. Co prawda nie zrealizowali co do litery swojego planu „na plasterki!”, za to schwytali w pułapkę... nie Mirmiła, jak planowali, ale smoka Milusia. I to dopiero podoba się ich wodzowi Hegemonowi, który żąda gigantycznego okupu w złocie za młodego smoka. Ale skąd mieszkańcy Mirmiłowa mieliby wziąć taką fortunę?... Skarb Mirmiła to kolejny album z najpopularniejszej serii komiksowej Janusza Christy (1934-2008). Cykl opowiada o dwóch wojach - dzielnym i rozważnym Kajku oraz żarłocznym i samolubnym Kokoszu, którzy bronią Mirmiłowa przed atakami niecnych Zbójcerzy pod wodzą Hegemona i przeżywają masę zabawnych przygód. Komiks powstawał w latach 70. i 80. XX wieku i był jedną z wizytówek czasopisma młodzieżowego „Świat Młodych”.

24,99 zł
19,99 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 5,00 zł

4 osoby kupiły
21
(Nie) tacy sami. Tom 2. Tosia i Julek się kąpią - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
(Nie) tacy sami. Tom 2. Tosia i Julek się kąpią
Dostępny94 szt.

Seria „(Nie) tacy sami” powstała z potrzeby serca – zarówno autorki, jak i wydawcy. Magdalena Boćko-Mysiorska, świetna polska pedagożka, terapeutka, trenerka i blogerka, promotorka Rodzicielstwa Bliskości i Porozumienia Bez Przemocy stworzyła książki – i dla dzieci, i dla rodziców – jakich do tej pory nie było na polskim rynku. Nie tylko pokazujemy w nich emocje i ważne etapy w rozwoju dziecka – zawsze robimy to z uwzględnieniem jego wrażliwości sensorycznej. W każdej książeczce towarzyszymy dwójce bohaterów – bliźniętom, Tosi i Julkowi, którzy są skrajnie różni i dlatego w tych samych sytuacjach reagują w różny sposób. Uważny rodzic zna predyspozycje i wrażliwość sensoryczną własnego dziecka. Wie też, że rozwój nie polega na wywieraniu presji czy treningu, ale na wspieraniu dziecka i towarzyszeniu mu w jego osobistym tempie rozwoju. Po zapoznaniu się z serią „(Nie) tacy sami” rodzice dowiedzą się, że tempo rozwoju ich dziecka jest rzeczą indywidualną i nie powinno się go porównywać z tempem rozwoju innych dzieci. Bazując na swoim ogromnym doświadczeniu i wiedzy, autorka z wielkim wyczuciem pisze o sprawach, które rodzicom – najczęściej tym mniej doświadczonym – sprawiają trudność: o tym, jak postępować z nocnikiem, jak różnie dzieci reagują na wodę, o tym, jak sobie poradzić ze złością u dziecka. Dla rodziców to bezcenna wiedza, a dla dzieci świetna zabawa podczas oglądania pięknych ilustracji oraz utożsamiania się z Tosią. Albo z Julkiem.

24,99 zł
18,99 zł

Rabat 24,0%
oszczędzasz 6,00 zł

4 osoby kupiły
22
Kajko i Kokosz. Tom 8. Woje Mirmiła, część 2 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kajko i Kokosz. Tom 8. Woje Mirmiła, część 2
Dostępny70 szt.

Królewski kanclerz przyjechał do Mirmiłowa, by rozliczyć poszczególnych mieszkańców z wykonywanej pracy. Zero ulg dla najwyżej postawionych. Tymczasem zbój Łamignat ma kłopot i wciąż zastanawia się na jedną kwestią: Jak wyrobić normę rabowania bogaczy i obdarowywania biednych, skoro w okolicy brakuje bogatych? Podobny problem ma książę Mirmił – osiągnięcia w bitwach i potyczkach z wrogim plemieniem Omsów są odległe od kwartalnej normy. Woje Mirmiła – Kajko i Kokosz nie próżnują. Właśnie wykryli bezecny spisek, którego celem jest obalenie jedynego legalnego księcia ich grodu, czyli Mirmiła. Cykl opowiada o dwóch wojach – dzielnym i rozważnym Kajku oraz żarłocznym i samolubnym Kokoszu, którzy bronią Mirmiłowa przed atakami niecnych Zbójcerzy oraz przeżywają całą masę zabawnych przygód. Komiks powstawał w latach 70. i 80. XX wieku i był jedną z wizytówek czasopisma młodzieżowego „Świat Młodych”.

24,99 zł
19,99 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 5,00 zł

3 osoby kupiły
23
Piasek kinetyczny, fioletowy - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Piasek kinetyczny, fioletowy
Spin Master
Dostępny13 szt.

81,90 zł
73,71 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 8,19 zł

3 osoby kupiły
24
Kajko i Kokosz. Tom 9. Woje Mirmiła, część 3 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kajko i Kokosz. Tom 9. Woje Mirmiła, część 3
Dostępny47 szt.

Królewski kanclerz przyjechał do Mirmiłowa, by rozliczyć poszczególnych mieszkańców z wykonywanej pracy. Zero ulg dla najwyżej postawionych. Tymczasem zbój Łamignat ma kłopot i wciąż zastanawia się na jedną kwestią: Jak wyrobić normę rabowania bogaczy i obdarowywania biednych, skoro w okolicy brakuje bogatych? Podobny problem ma książę Mirmił – osiągnięcia w bitwach i potyczkach z wrogim plemieniem Omsów są odległe od kwartalnej normy. Woje Mirmiła – Kajko i Kokosz nie próżnują. Właśnie wykryli bezecny spisek, którego celem jest obalenie jedynego legalnego księcia ich grodu, czyli Mirmiła. Cykl opowiada o dwóch wojach – dzielnym i rozważnym Kajku oraz żarłocznym i samolubnym Kokoszu, którzy bronią Mirmiłowa przed atakami niecnych Zbójcerzy oraz przeżywają całą masę zabawnych przygód. Komiks powstawał w latach 70. i 80. XX wieku i był jedną z wizytówek czasopisma młodzieżowego „Świat Młodych”.

24,99 zł
19,99 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 5,00 zł

3 osoby kupiły
25
Thorgal. Tom 14. Aaricia - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Thorgal. Tom 14. Aaricia
Dostępny29 szt.

Kolejny tom bestsellerowego komiksu autorstwa Grzegorza Rosińskiego. Aaricia to album, który w kilku krótkich historiach opisuje młodość Thorgala i Aaricii. Dowiadujemy się, jak zaskakująco splatały się ich losy, poznajemy wydarzenia, dzięki którym są dzisiaj razem.

34,99 zł
26,94 zł

Rabat 23,0%
oszczędzasz 8,05 zł

3 osoby kupiły
26
Kajko i Kokosz. Tom 18. W krainie borostworów - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kajko i Kokosz. Tom 18. W krainie borostworów
Dostępny82 szt.

Mieszkańcy Mirmiłowa uwielbiają zabawy, a w wymyślaniu pretekstów do świętowania są prawdziwymi mistrzami. Właśnie skończyli obchody Dnia Dobroci dla Krów, a już zaczynają cieszyć się z najważniejszej uroczystości - ku czci Czystej Wody. Tymczasem Zbójcerze mają już plan, jak zakłócić mirmiłowianom ten piękny i radosny czas, a w efekcie - przejąć władzę nad ich grodem. Kapral wyznacza ochotnika do misji samobójczej: zbójcerz słynący z unikania wszelkich form mycia się i czyszczenia ma wskoczyć do studni w Mirmiłowie i skazić jej wodę po wsze czasy. O dziwo - plan Kaprala zostaje zrealizowany w stu procentach! Woda zostaje zatruta, a gród - pozbawiony życiodajnego płynu. Co robić? Rozwiązanie podsuwa Czarownica Jaga: czystą wodę i szczęśliwość może przywrócić grodowi tylko Pani Przyroda, która mieszka w Krainie Borostworów - dalekiej i dzikiej. Z taką misją mogą wyruszyć tylko oni - dwaj niezawodni wojowie Kajko i Kokosz. Komiksy Janusza Christy o wojach z Mirmiłowa powstawały w latach 70. i 80. XX wieku i były jedną z wizytówek czasopisma młodzieżowego „Świat Młodych”.

24,99 zł
19,99 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 5,00 zł

2 osoby kupiły
27
Zdrowe Warzywa. Kolorowanka - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zdrowe Warzywa. Kolorowanka
Dostępny41 szt.

Kolorowanka skierowana głównie do najmłodszych. Zawiera duże konturowe, które ułatwią dzieciom precyzyjne kolorowanie i będą doskonałym ćwiczeniem dla małych rączek. Do książeczki dołączono aż 74 naklejki wesołych warzyw.

8,90 zł
6,99 zł

Rabat 21,5%
oszczędzasz 1,91 zł

2 osoby kupiły
28
Relacje - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Relacje
Dostępny629 szt.

Pedagogika Montessori uczyła dzieci samodzielności przez działanie. Podejście Juula - pokazywało, jak ich słuchać. A metoda Dolto - pomaga dzieciom zrozumieć siebie. Pomóż dziecku pewnie wkroczyć w świat i zbudować dobre relacje z rodzeństwem, rówieśnikami oraz opiekunami w przedszkolu. Dzięki metodzie Dolto twoje dziecko oswoi nowe wyzwania i doświadczenia związane z: - pierwszymi dniami w przedszkolu, - pojawieniem się rodzeństwa, - niepełnosprawnością wśród bliskich i znajomych, a razem odkryjecie, że spotkania z innymi ludźmi to wielka przygoda, dzięki której można lepiej poznać siebie. Rodzicielstwo uważności to odpowiedź na pędzący świat.

36,99 zł
28,48 zł

Rabat 23,0%
oszczędzasz 8,51 zł

2 osoby kupiły
29
W Polsce, czyli wszędzie - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
W Polsce, czyli wszędzie
Dostępny131 szt.

Przedstawiamy opowieść o końcu naszego świata. To próba refleksji nad tym, co możemy zrobić, kiedy coraz wyraźniej widzimy zbliżający się zmierzch cywilizacyjnego modelu, który budowaliśmy przez ostatnie kilkadziesiąt lat. Edwin Bendyk opisuje przemiany społeczne, kulturowe, gospodarcze i polityczne, które doprowadziły świat do kryzysu. Pandemia koronawirusa ujawniła, jak krucha jest współczesna cywilizacja. I pokazała jednocześnie, jak silni są ludzie i ludzkie wspólnoty w reakcji na nieoczekiwaną katastrofę. Jednocześnie zadaje kluczowe pytanie dla polskich czytelników: czy w tym świecie Polska przetrwa do 2030 roku, czy też po raz kolejny powtórzy scenariusz rozkładu i upadku? Żadna odpowiedź nie jest przesądzona, każdy ma na nią wpływ. Koniec świata nie musi oznaczać upadku, może też zapowiadać nowy początek. Najkrócej, W Polsce, czyli wszędzie to książka o Polsce i o świecie, który się kończy oraz o możliwości nowego, lepszego otwarcia.

39,99 zł
30,79 zł

Rabat 23,0%
oszczędzasz 9,20 zł

2 osoby kupiły
30
Kajko i Kokosz. Tom 7. Woje Mirmiła, część 1 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kajko i Kokosz. Tom 7. Woje Mirmiła, część 1
Dostępny3 szt.

Królewski kanclerz przyjechał do Mirmiłowa, by rozliczyć poszczególnych mieszkańców z wykonywanej pracy. Zero ulg dla najwyżej postawionych. Tymczasem zbój Łamignat ma kłopot i wciąż zastanawia się na jedną kwestią: Jak wyrobić normę rabowania bogaczy i obdarowywania biednych, skoro w okolicy brakuje bogatych? Podobny problem ma książę Mirmił – osiągnięcia w bitwach i potyczkach z wrogim plemieniem Omsów są odległe od kwartalnej normy. Woje Mirmiła – Kajko i Kokosz nie próżnują. Właśnie wykryli bezecny spisek, którego celem jest obalenie jedynego legalnego księcia ich grodu, czyli Mirmiła. Cykl opowiada o dwóch wojach – dzielnym i rozważnym Kajku oraz żarłocznym i samolubnym Kokoszu, którzy bronią Mirmiłowa przed atakami niecnych Zbójcerzy oraz przeżywają całą masę zabawnych przygód. Komiks powstawał w latach 70. i 80. XX wieku i był jedną z wizytówek czasopisma młodzieżowego „Świat Młodych”.

25,00 zł
19,99 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 5,01 zł

2 osoby kupiły
31
Thorgal. Tom 28. Kriss de Valnor - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Thorgal. Tom 28. Kriss de Valnor
Dostępny29 szt.

Thorgal nie żyje. Wszystko wskazuje na to, że zginął podczas turnieju łuczniczego i został pochowany na miejscu. Jednak jest ktoś, kto wierzy, że przeżył. To jego żona Aaricia, która wciąż przetrzymywana jest z dziećmi jako zakładniczka, ale uparcie szuka sposobu ucieczki z Cesarstwa. Nieudana próba wydostania się na wolność skutkuje dotkliwą karą: Aaricia zostaje skazana na pracę w kamieniołomach. Tam życie wymierza jej kolejny cios - spotyka Kriss de Valnor i poznaje wyjątkowo bolesną dla siebie tajemnicę z życia swojej przeciwniczki. Musi jednak zagryźć zęby i zawrzeć sojusz ze znienawidzoną wojowniczką. Tylko współpraca daje kobietom szansę ocalenia z niewoli... Thorgal to najbardziej popularna komiksowa seria fantasy w Polsce i jedna z najsłynniejszych w Europie. Stworzyli ją w drugiej połowie lat 70. XX wieku belgijski scenarzysta Jean Van Hamme i polski rysownik Grzegorz Rosiński. Saga liczy obecnie kilkadziesiąt tomów, ma kilka pobocznych serii i została przetłumaczona z francuskiego na ponad 40 języków.

34,99 zł
26,94 zł

Rabat 23,0%
oszczędzasz 8,05 zł

2 osoby kupiły
32
Kieszonkowiec - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kieszonkowiec
Dostępny150 szt.

W szytym na miarę garniturze kieszonkowiec zręcznie manewruje, wchodząc i wychodząc z tłumu, kradnąc portfele od nieznajomych tak gładko, że czasami nawet nie pamięta, jak tego dokonał. Większość ludzi to dla niego tylko bezimienne twarze, z których wybiera swoje ofiary. Nie ma rodziny, nie ma przyjaciół, nie ma żadnych zobowiązań. Ale ma przeszłość, która w końcu go dopada, gdy Ishikawa, jego pierwszy partner, pojawia się w życiu i oferuje mu propozycję nie do odrzucenia. Zadanie jest łatwe: ma związać starego bogatego człowieka i ukraść zawartość sejfu. Jednak zaraz na drugi dzień po wykonaniu skoku świeżo upieczony włamywacz dowiaduje się, że starzec był wybitnym politykiem i że został brutalnie zabity podczas rabunku? Fuminori Nakamura urodził się w 1977 roku. Studiował na Uniwersytecie Fukushima, który ukończył w 2000 roku. Zdobył wiele prestiżowych nagród, w tym najważniejsze w Japonii - Nagrodę im. Akutagawy oraz e Prize. Kieszonkowiec, jego pierwsza książka przetłumaczona na angielski, znalazła się w finale Los Angeles Times Book Prize. Nakamura jest uznany za najbardziej utalentowanego pisarza kryminałów w Japonii. Kieszonkowiec to druga książka pisarza wydana po polsku po Dziecko z ziemi.

39,00 zł
31,98 zł

Rabat 18,0%
oszczędzasz 7,02 zł

1 osoba kupiła
33
Gucio się nudzi - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Gucio się nudzi
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.02.03

Gucio to mały jednorożec taki jak wszystkie. Albo prawie… Jego tęczowa grzywa zmienia kolor zależnie od tego, co Gucio odczuwa. Dzisiaj Gucio się nudzi. Ma tyle książeczek i zabawek, ale nie wie, czym się zająć. Zobacz, jak będzie się bawił dzięki swojej wyobraźni! Seria historyjek, które uczą nazywania emocji i panowania nad nimi. W każdej książeczce opisano jedno uczucie. Na końcu historyjki znajdują się bardzo proste ćwiczenia, które pomogą dziecku wyciszyć się i zapanować nad emocjami.

12,90 zł
9,99 zł
Powiadomienie

Rabat 22,6%
oszczędzasz 2,91 zł

2 osoby kupiły
34
Paleta Do Farb Owal Mix Kol Pastel Pa Pbh 1/24 - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
5,99 zł
1 osoba kupiła
35
Jak wysadzić Księżyc i inne szalone pomysły szpiegów, wojskowych i naukowców - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Jak wysadzić Księżyc i inne szalone pomysły szpiegów, wojskowych i nau...
Dostępny6 szt.

W 1942 roku brytyjska marynarka skonstruowała odporny na ataki torped lotniskowiec zbudowany z lodu i trocin. W 1958 roku amerykańskie siły zbrojne chciały zbombardować powierzchnię Księżyca bombą atomową. W 1967 roku CIA rozpoczęło w radzieckich ambasadach operację podsłuchów za pomocą żywych kotów z wszczepionymi mikrofonami. Choć brzmi to nieprawdopodobnie, wszystkie te projekty były w fazie zaawansowanych testów. Zajmowali się nimi szefowie agencji wywiadowczych, generałowie i naukowcy gotowi wydać miliony na szalone eksperymenty. Na ile jednak ostatecznie je zrealizowano? Może nie wszystkie teorie spiskowe to tylko stek bzdur? Vince Houghton - kurator Międzynarodowego Muzeum Szpiegostwa w Waszyngtonie i twórca podcastu SpyCast - pokazuje, co się dzieje, gdy innowacja idzie pod rękę z desperacją. W błyskotliwy sposób opowiada, jak za pomocą bomby atomowej chciano zmieniać kierunek tornad, żywymi kurami ogrzewać nuklearne miny, a kozie kupy wykorzystać jako śmiercionośną broń biologiczną. Ta książka to fascynująca opowieść o szalonych i dziwnych, ale zawsze prawdziwych pomysłach szpiegów i wojskowych. "Dziwne, pouczające, przezabawne i naprawdę przerażające" - Robert Wade, scenarzysta filmów o Jamesie Bondzie

44,99 zł
34,64 zł

Rabat 23,0%
oszczędzasz 10,35 zł

1 osoba kupiła
36
Prawdziwe kolory - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Prawdziwe kolory
Dostępny393 szt.

Prawdziwe kolory to skłaniająca do refleksji, poruszająca powieść Kristin Hannah, autorki bestsellerów z listy „New York Timesa”. W charakterystycznym lekkim stylu tworząc niezapomniane postaci, opowiada historię trzech sióstr, których dotychczasowy stabilny świat rozpada się na kawałki z powodu zazdrości, zdrady i nieoczekiwanych namiętności, które przynosi życie. Siostry Grey zawsze sobie bliskie, po śmierci matki zjednoczyły się jeszcze bardziej, stając najbliższymi przyjaciółkami. Ich surowy ojciec, pełen pretensji i wiecznej dezaprobaty, dba raczej o swoją reputację niż o własne dzieci. Dla Henry'ego Greya pozory są wszystkim; przez lata żąda, aby córki zważały na jego pozycję społeczną. Winona, najstarsza, najbardziej łaknie ojcowskiej aprobaty. Mająca nadwagę i zatopiona w książkach, nigdy nieczująca się dobrze na rozległym końskim ranczu, należącym do jej rodziny od trzech pokoleń, ma świadomość, że nie posiada zalet, które byłyby cenne w oczach jej ojca. Pewnego dnia, będąc najlepszym prawnikiem w mieście, postanawia udowodnić mu swoją wartość. Aurora, średnia, jest prawdziwym rodzinnym rozjemcą, kładzie kres wszelkim sporom i stara się wszystkich uszczęśliwić, nawet wówczas, gdy skrywa własny bolesny sekret. Vivi Ann to niekwestionowana rodzinna gwiazda. Uwielbianej przez wszystkich olśniewająco pięknej marzycielce o sercu otwartym jak rozpościerający się przed jej domem ocean, wszystko przychodzi z łatwością do chwili, gdy w miasteczku pojawia się nieznajomy… W pewnym momencie wszystko się zmienia. Siostry Grey stają ze sobą w szranki w trudny do wyobrażenia sposób. Ich lojalność wystawiona zostaje na próbę, tajemnice ujawnione, a szokująca zbrodnia podzieli ich rodzinę i ukochane miasteczko. Podwodny nurt to napisana wartko i z uczuciową wnikliwością niezapomniana opowieść o siostrach, rywalizacji, przebaczeniu, odkupieniu – a wreszcie o tym, co tworzy rodzinę. Kristin Hannah jest autorką ponad dwudziestu powieści, które trafiały na listę bestselerów „New York Timesa”, między innymi Słowika oraz Wielkiej samotności.

39,90 zł
31,92 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 7,98 zł

1 osoba kupiła
37
Tyle słońca. Anna Jantar. Biografia - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Tyle słońca. Anna Jantar. Biografia
Dostępny177 szt.

W tej wyjątkowej biografii kryje się zdecydowanie coś więcej niż tylko kariera w blasku świateł. Jaka naprawdę była Anna? O czym marzyła? Przed czym uciekała? Marcin Wilk rozmawiał z jej mamą, Haliną Szmeterling, i córką, Natalią Kukulską. Dotarł do tych, którzy znali Annę najlepiej i zachowali cząstkę jej blasku. Z ich opowieści wyłania się kobieta mądra, dojrzała i niezależna, gwiazda największego formatu. Kobieta, która musiała podejmować decyzje kosztem własnych marzeń, nie bała się ryzykować ani sięgać po nieosiągalne. Książka zawiera niepublikowane materiały, fotografie, dokumenty i listy. Tyle słońca to także doskonały obraz polskiej sceny muzycznej lat siedemdziesiątych, pełna absurdów historia codziennego życia artystów zdanych wyłącznie na siebie.

44,99 zł
34,64 zł

Rabat 23,0%
oszczędzasz 10,35 zł

1 osoba kupiła
38
Moje sylabki. Ćwiczenia do nauki czytania metodą symultaniczno-sekwencyjną. Zestaw 5 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Moje sylabki. Ćwiczenia do nauki czytania metodą symultaniczno-sekwenc...
Dostępny10 szt.

Nowe, zmienione wydanie: • większa czcionka, • współczesne ilustracje, • prosty i praktyczny układ graficzny, • dodatkowe ćwiczenia do układania, wycinania, wyklejania, • pierwsze ćwiczenia do czytania ze zrozumieniem (zdania bez rysunków). Zawartość teczki: • 60 karty ćwiczeń (sylaby otwarte i zamknięte ze spółgłoskami: Ś, Ź, Ć, DŹ, R, Ń, wyrazy z samogłoskami nosowymi , Ę, grupy spółgłoskowe, ćwiczenia zapisu spółgłosek miękkich, teksty, zagadki, krzyżówki sylabowe), • szczegółowa instrukcja z opisem metody. Program „Moje sylabki” służy dzieciom od ponad dziesięciu lat. Umożliwia naukę czytania w najłatwiejszy sposób – sylabami. W skład programu wchodzi pięć teczek z ćwiczeniami („Moje sylabki”, zestawy 1-5) oraz inne, zintegrowane z nimi publikacje. Program jest przeznaczony: • dla przedszkolaków i uczniów zerówek, rozpoczynających naukę czytania, • dla dzieci z dysleksją, jako pomoc w terapii zaburzeń komunikacji językowej. Zestawy ćwiczeń zostały opracowane tak, by mogli z nich korzystać nauczyciele, logopedzi i pedagodzy oraz rodzice w czasie nauki i zabawy z dziećmi w domu.

110,00 zł
104,50 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 5,50 zł

1 osoba kupiła
39
Niesamowite smoki - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Niesamowite smoki
Dostępny39 szt.

Książeczka do kolorowania \"Niesamowite smoki\" - to pozycja skierowana głównie do miłośników tych fantastycznych latających gadów. Znajdą w niej rysunki różnych sympatycznych i wesołych smoków. Oprócz kolorowania niesamowitych smoków będą mogli wykonać bardzo proste zadania, które dodatkowo pobudzą ich kreatywność. A ponadto znajdą w książeczce aż 74 naklejki.

8,90 zł
6,99 zł

Rabat 21,5%
oszczędzasz 1,91 zł

2 osoby kupiły
40
Czternaście dni Honoraty - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Czternaście dni Honoraty
Dostępny28 szt.

Matki i córki tworzą najlepsze duety! W małych miastach zdarzają się wielkie zbrodnie… Kryminalna przygoda nad Bałtykiem! Morza szum z ironią i groteską na horyzoncie… Honorata wyrusza w podróż. Chce uciec od dawno niewidzianego przyjaciela, który nagle pojawia się w jej życiu. Niestety, to ucieczka pozorna, gdyż mężczyzna wciąż jest obecny w jej myślach. Na domiar złego Honorata wplątuje się w historię rodem z Hitchcocka... Dotychczas żyła w stagnacji, bo inaczej nie chciała i nie potrafiła, ale dwa tygodnie spędzone w Jastrzębiej Górze powodują niespodziewany zwrot w jej życiu. Taka kryminalna przygoda nad Bałtykiem mogła przydarzyć się każdemu, ale w wykonaniu Honoraty, obdarzonej nadopiekuńczą córką i nadwagą, przeradza się w osobliwą, pełną humoru opowieść. Ta historia pokazuje, że matki i córki tworzą najlepsze duety! A w małych miastach zdarzają się wielkie zbrodnie… Elżbieta Wojnarowska – pisarka, poetka, piosenkarka i była aktorka Teatru STU, a do tego dr nauk przyrodniczych Instytutu Botaniki PAN – czyli istna mieszanka wybuchowa. Opowieść o Honoracie to w jej zamierzeniu antidotum na wszystkie bolączki tego świata. Bo cóż lepszego możemy robić, niż śmiać się?

29,99 zł
21,59 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 8,40 zł

1 osoba kupiła
41
Święta Faustyna i miłosierdzie Boże - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Święta Faustyna i miłosierdzie Boże
Dostępny847 szt.

Co to jest miłosierdzie? Hm, trudne słowo. Antoś i Helenka poznają je podczas pielgrzymki do krakowskich Łagiewnik, gdzie jadą z mamą i z tatą. Czy każdy powinien być miłosierny? A co to znaczy, że Pan Bóg jest miłosierny? O Miłosierdziu Bożym opowiadała ludziom święta Faustyna, która mieszkała w Łagiewnikach. Rozmawiała tam z Jezusem i spisała Jego słowa w swoim Dzienniczku. W czasie podróży Antoś i Helenka spotykają ludzi, którym pomagają, oraz sami doświadczają pomocy innych. A w Łagiewnikach poznają tajemniczą zakonnicę, która… Ewa K. Czaczkowska, autorka bestsellerowej biografii Siostra Faustyna, tym razem w opowieści skierowanej do dziecięcego odbiorcy. Książka w prosty i atrakcyjny dla dzieci sposób wyjaśnia, czym jest miłosierdzie, jak możemy go doświadczać na co dzień, przybliża postać świętej Faustyny i kult Bożego Miłosierdzia.

40,00 zł
30,80 zł

Rabat 23,0%
oszczędzasz 9,20 zł

1 osoba kupiła
42
Angielski. Owoce i warzywa. Karty obrazkowe + poradnik - Gry planszowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Angielski. Owoce i warzywa. Karty obrazkowe + poradnik
Kapitan Nauka, od 24 miesięcy
Dostępny26 szt.

Zestaw wspiera wczesna naukę języka angielskiego. Dzięki niemu maluchy poznają angielskie nazwy najpopularniejszych warzyw i owoców Kolorowe karty obrazkowe z podpisami dają okazję do wielu rozmaitych zabaw, w zależności od wieku i zainteresowań dziecka. Sprzyjają przede wszystkim rozwojowi mowy malucha, stymulują pracę jego mózgu, rozbudzają ciekawość świata, a przede wszystkim pozwalają osłuchać się z językiem angielskim i poznać jego podstawy, co ułatwia start w przedszkolu i szkole. Zestaw zawiera poradnik dla opiekunów oraz 17 kart obrazkowych. Na kartach znajdują się kolorowe rysunki warzyw i owoców z podpisami po angielsku (awers) i powtórzonym dużym podpisem (rewers). Karty są doskonałym wstępem do nauki podstaw angielskiego. Dziecko zapamiętuje kształt wyrazu i kojarzy go z rysunkiem, tak aby móc samodzielnie odczytać jego nazwę i dopasować ją do rysunku. W Poradniku dla opiekunów zamieszczono listę wszystkich słówek z zestawu wraz z wymową i tłumaczeniem, pomysły na różnorodne zabawy z kartami oraz liczne inspiracje dla opiekunów. Karty z zaokrąglonymi rogami zostały wykonane z grubej tektury, co gwarantuje bezpieczną zabawę oraz wytrzymałość. Rozwój: • nauki angielskiego, • mowy, • poznawania świata, • koordynacji oko–ręka. Filip Depa – leworęczny ilustrator, grafik, fan Pixarowych produkcji, produktów Wacoma oraz wszelakich artykułów papierniczo-plastycznych. Mieszka w Krakowie.

19,99 zł
14,99 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 5,00 zł

1 osoba kupiła
43
Oblivion Song. Tom 3 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Oblivion Song. Tom 3
Dostępny6 szt.

Dekadę temu trzysta tysięcy mieszkańców Filadelfii nagle zniknęło w Oblivion. Nathan Cole ryzykował życie i wolność, aby ich ocalić. Teraz, po uwolnieniu z więzienia, Nathan odkrywa, że nowa organizacja z sukcesem kontynuowała jego pracę w Oblivion. Kiedy jednak pojawiają się bezimienni i zaczynają brać ludzi do niewoli, Nathan i jego brat Ed muszą ponownie złączyć siły w walce o przyszłość dwóch światów. Album zawiera zeszyty #13-18.

44,00 zł
37,40 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 6,60 zł

1 osoba kupiła
44
Piłkarze - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Piłkarze
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.01.11

To wspaniała kolorowanka dla wszystkich fanów piłki nożnej. Koloruj, rozwiązuj łamigłówki, przyklejaj naklejki. Udanej zabawy i do boju!

8,90 zł
6,99 zł
Powiadomienie

Rabat 21,5%
oszczędzasz 1,91 zł

1 osoba kupiła
45
Gruzińskie wino - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Gruzińskie wino
Dostępny44 szt.

Miłosne rozterki, górskie widoki, zapach kolendry… Czy da się pogodzić codzienność z pragnieniami? Kiedy Ana, trzydziestoletnia rozwódka, niespodziewanie dostaje propozycję wyjazdu służbowego do Tbilisi, w pierwszej chwili ma ochotę odmówić. Gruzja była dotychczas jej azylem, pachnącą kolendrą odskocznią od codzienności, a nie miejscem na biznesowe kolacyjki… Wyjazd okazuje się dla Any przełomowy. Poznaje atrakcyjnego Timara. W wyniku dramatycznych wydarzeń trafia do szpitala, gdzie pojawia się brązowooki Giorgi – lekarz, który ratuje jej życie. Ana ma rozdarte serce. Obaj mężczyźni ukrywają swoje tajemnice. Co ich spotkało wiele lat temu, kiedy w Osetii Południowej wybuchła wojna? Kogo stracili? Oczarowanej Gruzją bohaterce los zsyła kolejne słodko-gorzkie doświadczenia. Czy popijając pyszne wino, poznając uroki wioski Uszguli i szalejąc z przyjaciółkami w Tbilisi Ana znajdzie drogę do swojego szczęścia? „W tobie jest Gruzja, dziewczyno. Ty nie wracasz tam do domu. Tu, przy nas, jest twój dom.” Przekonaj się, czy słowa starej Gruzinki się spełnią. Anna Pilip – z pochodzenia Gdańszczanka. Od lat mieszka pod Warszawą z mężem, dwiema córkami i kotem Mańkiem. Z zawodu marketingowiec i specjalista PR w polskiej firmie kosmetycznej, prywatnie fotografka. Kocha rockową muzykę i podróże, a jej miejscem na ziemi jest Gruzja. Poczucie humoru to jej broń przed absurdami tego świata, które też skłoniło ją do pisania. „Gruzińskie wino” jest debiutem powieściowym Anny Pilip.

36,99 zł
26,63 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 10,36 zł

1 osoba kupiła
46
Minecraft. Mob w maszynie. Kroniki Woodsword. Tom 4 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Minecraft. Mob w maszynie. Kroniki Woodsword. Tom 4
Dostępny18 szt.

Kolejna odsłona przygód Morgana, Ash, Harper, Po i Jodi, czyli czwarta część z serii powieści pt. „Kroniki Woodsword”, których akcja toczy się w świecie Minecrafta. Tym razem uczniowie z Woodsword trafiają do wybudowanej w świecie Minecrafta repliki własnej szkoły. Na pierwszy rzut oka wszystko wydaje się znajome, lecz przyjaciele szybko odkrywają, że nic nie działa tu według znanych im zasad gry. Atakuje ich horda mrocznych szkieletów, ściany rozpadają się na milion cyfrowych kawałków, a płomienie Netheru pojawiają się w zupełnie nieoczekiwanych miejscach. Wszystko to dzieje się za sprawą nieznajomego, który nazywa siebie Królem Przywoływaczy. Gdy także w prawdziwej szkole Woodsword zaczynają dziać się dziwne rzeczy, przyjaciele wiedzą już, że muszą szybko dowiedzieć się, kto lub co kryje się za Królem Przywoływaczy i czy jest on w stanie wydostać się z gry… Wydanie oficjalne na licencji studia Mojang.

29,99 zł
22,79 zł

Rabat 24,0%
oszczędzasz 7,20 zł

1 osoba kupiła
47
Dzieci wygnane. Tułacze losy małych Polaków w czasie II wojny światowej - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dzieci wygnane. Tułacze losy małych Polaków w czasie II wojny światowe...
Niedostępny
Brak

Dziewięcioletni Mirek, trzyletnia Ola, pięcioletni Romek, ośmioletnia Marysia. Dzieci rodzące się w bydlęcych wagonach w drodze na Syberię. Dzieci umierające z zimna, pragnienia, wycieńczenia, wyrzucane z transportu na kolejowy nasyp. Dzieci pracujące w tajdze przy wyrębie lasu, walczące o chleb. Dzieci osierocone, którym przyszło odgrywać rolę matek i ojców dla swych młodszych sióstr i braci. Dzieci odważne i niezłomne, które ocaliły siebie i bliskich z sowieckiego piekła. Przeszły z armią Andersa jej żołnierską odyseję, trafiły do Iranu, Afryki, Indii i Nowej Zelandii. Polskie dzieci, którym wydarto dzieciństwo, pamiętają wojnę inaczej niż dorośli. Lektura ich wspomnień porusza, budzi sprzeciw wobec sowieckiego zbydlęcenia i podziw dla heroizmu małych Polaków. Nie uciekaliśmy z kraju, ale do niego przez cały świat wracaliśmy. O polską niepodległość nasi żołnierze walczyli na wszystkich frontach. To byli więźniowie sowieckich łagrów i posiołków – wynędzniali, ale każdą drogą do Polski szli. Walczyli w nadziei, że wrócą do domu, na Kresy. Ich i nasza droga do domu usiana jest krzyżami - wśród nich nie ma krzyża mojego ojca. Ilu takich krzyży brakuje?

44,99 zł
34,64 zł
Powiadomienie

Rabat 23,0%
oszczędzasz 10,35 zł

48
Nie wszystko będzie źle. Jak pokonać niepewność, przezwyciężyć własny lęk i osiągnąć stan spokoju - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nie wszystko będzie źle. Jak pokonać niepewność, przezwyciężyć własny ...
Dostępny556 szt.

W głowie masz gonitwę myśli i paraliżuje cię niewytłumaczalny niepokój? Relacje z bliskimi zamiast nieść wsparcie, jeszcze bardziej cię stresują? Zwykłe zadania przypominają goniącego cię niedźwiedzia? W czasach, gdy ilość bodźców i stresu jest wyższa niż kiedykolwiek, lęk wydaje się normą - jednak nią nie jest. Tylko nie panikuj! Nie wszystko będzie źle. Autorytet w dziedzinie psychologii przedstawia metodę trzech kroków, dzięki której zmierzysz się ze swoim niepokojem, przejmiesz nad nim kontrolę oraz sam zdecydujesz, jak na niego reagować: Krok 1 - obserwuj swoje myśli i emocje, Krok 2 - oceniaj sytuację i opanuj emocjonalny chaos, Krok 3 - powstrzymaj automatyczne reakcje lękowe i naucz się odpowiadać zamiast reagować. Dzięki praktycznym ćwiczeniom, historiom ludzi takich jak ty i ogromnemu arsenałowi narzędzi opisanych w tym poradniku (ze sporą dawką zdrowego humoru!) przekonasz się, że z lękiem można wygrać, a stan zen to coś więcej niż miejska legenda. "Idealne połączenie twardych faktów i pokrzepiającej mądrości, które pomaga zrozumieć, skąd bierze się nasz niepokój, a następnie skutecznie go okiełznać". - Sarah Knight, autorka bestsellerowej Magii olewania

39,99 zł
30,79 zł

Rabat 23,0%
oszczędzasz 9,20 zł

49
Wszelki wypadek - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wszelki wypadek
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.01.05

Nieustannie doświadczają nas miłość i sympatia. Czy to poważne? Czy pożyteczne? Wisława Szymborska dziwi się przypadkom rządzącym światem. Kwestionuje, co zdarzyć się mogło, a co musiało. Podaje w wątpliwość uczucia i myśli, porządki rzeczywistości. W liczącym dwadzieścia siedem wierszy zbiorze znalazły się ukochane przez czytelników wiersze poetki, takie jak "Fotografia tłumu", "Przemówienie w biurze znalezionych rzeczy" i "Wywiad z dzieckiem". "Wszelki wypadek" to szósty w twórczości Noblistki tom poezji. Niniejsze wydanie jest jego pierwszym po niemal 50 latach wznowieniem, ukazującym się w prestiżowej kolekcji poezji Wisławy Szymborskiej. Edycję ilustrują maszynopisy i rękopisy wierszy noblistki.

30,00 zł
23,10 zł
Powiadomienie

Rabat 23,0%
oszczędzasz 6,90 zł

50
Nie mój dług - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nie mój dług
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.11.03

PODPISUJC PAKT Z DIABŁEM, MUSISZ PRZYGOTOWAĆ SIĘ NA WSZYSTKO. Po śmierci ojca Jessica Turner zorientowała się, że ten zostawił po sobie długi. Co gorsza, to ona musi je spłacić. Szukając pomocy, trafiła prosto do piekła ? domu Liama O?Dire?a, zwanego Diabłem Los Angeles. Miał być jej nadzieją, ale szybko okazało się, że trafiła do człowieka, który wydał na nią wyrok śmierci. ?Mogę być twoim katem lub panem. Bez wahania zabiję cię tu i teraz?. By uniknąć śmierci, podpisała pakt z diabłem, oddając mu duszę i ciało, a on bez skrupułów to wykorzystał. Czy mężczyzna bez serca straci czujność, gdy zdeterminowana kobieta postanowi zagrać z nim w tę samą grę? Jeśli liczysz na romantyczną historię, w tej książęce jej nie znajdziesz. Tu nie ma miejsca na cenzurę i słodkie dialogi. Czas na odważny i piekielnie mocny romans, który długo nie pozwoli Ci zasnąć. ?Podpisz pakt z diabłem, kotku? Podpisz, a twoje ciało stanie się moją własnością. Zrób to, jeśli nie chcesz umrzeć. Będziesz moja, aż uznam, że spłaciłaś dług?. ?Nie mój dług? wciąga w mafijną rzeczywistość od pierwszej strony, za którą skrywa się wiele tajemnic. Władza i dominacja mieszają się z pożądaniem i namiętnością. To nie jest kolejna romantyczna opowieść, ale pełne zwrotów akcji, hipnotyzujące starcie dwóch różnych światów. Kinga Litkowiec stworzyła mocną historię, którą polecam!" - Ana Rose, autorka "Odważna, piekielnie gorąca i równie niebezpieczna historia, przy której ani na minutę nie złapiesz oddechu. Autorka zabiera w ekscytujący świat, w którym władzę sprawuje sam diabeł, a Ty jeżeli życie Ci miłe? możesz się mu jedynie podporządkować. Gorąco polecam!" - Riva Scott, autorka "Bardzo erotyczna, brutalna i mocna opowieść o kobiecie, która musi spłacić dług? Nie swój, ale taki, za który przyjdzie jej zapłacić swoim ciałem! Co się stanie, gdy odda je samemu diabłu?! Jesteście gotowi na niebanalną, a bardzo zawiłą emocjonalnie historię, która pochłonie Was od pierwszej strony?!" - Agnieszka Rybska, Blonderka ?Podpisując pakt z diabłem, musisz przygotować się na wszystko?. Te słowa dokładnie oddają klimat powieści. Wejdźcie do świata, którym rządzi pieniądz, ale również ludzkie ciało, a raczej chęć posiadania go. Co się stanie, kiedy Jessica postawi pierwszy krok w posiadłości Diabła z Los Angeles ? Liama O?Dire?a? Ta książka to totalny ogień ? piekielnie gorąca i niebezpieczna. To zdecydowanie pozycja must read tego roku. A czy Wy jesteście gotowi poznać prawdziwego diabła i dziewczynę, która pragnie spłacić długi ojca? Z całego serducha polecam!" - K.A. Zysk, autorka książki ?Wyścig z życiem? ?Nie mój dług? rozpali Was do czerwoności. Liam to wcielony diabeł, który nie zważa na nic i na nikogo. Jednak pojawia się Jessica, która krzyżuje mu plany. Piekielnie gorąca i grzeszna historia dwójki ludzi, których z pozoru nie łączy nic oprócz niespłaconego długu." - Agata Sobczak, autorka książki ?Namiętna nienawiść?

40,90 zł
34,77 zł
Powiadomienie

Rabat 15,0%
oszczędzasz 6,13 zł

Wróć do góry