hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Książki - wyszukiwanie
Książki
Zabawki
Puzzle
Gry planszowe
Audiobooki
Muzyka
Filmy

Kalendarz premier z dnia 2020.03.31

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli we wtorek 31 marca 2020 roku. Na pierwszym miejscu znajduje się Mój mały elementarz. Literki (praca zbiorowa), na drugim Album na naklejki - Kot. Kolejny produkt to Album na naklejki - Dinozaury oraz Mój mały elementarz. Cyferki (praca zbiorowa).
1
Mój mały elementarz. Literki - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mój mały elementarz. Literki
Dostępny154 szt.

Mały elementarz uśmiechów! Bo... każda nowa literka to kolejny uśmiech. Rozbrykane zwierzaczki, fikuśne kolorowanki i przeróżne smaczki. A strony barwne, niepowtarzalne i wyjątkowe. Rozgrzejmy rączkę. Poznajmy literki. Nauczmy się pięknie i poprawnie pisać. Kolorujmy, rysujmy i się bawmy... Oto nadciąga fala atrakcji! Daj się jej porwać przygoda czeka!

4,00 zł
2,99 zł

Rabat 25,3%
oszczędzasz 1,01 zł

18 osób kupiło
2
Album na naklejki - Kot - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Album na naklejki - Kot
Dostępny7 szt.

Album z pustymi silikonowymi stronami do zbierania i wymiany naklejek. Naklejki przyklejają się niezawodnie ale można je również łatwo usunąć i ponownie wykorzystać. Format A5, Zawiera 20 stron.

13,80 zł
12,99 zł

Rabat 5,9%
oszczędzasz 0,81 zł

17 osób kupiło
3
Album na naklejki - Dinozaury - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Album na naklejki - Dinozaury
Dostępny48 szt.

Album z pustymi silikonowymi stronami do zbierania i wymiany naklejek. Naklejki przyklejają się niezawodnie ale można je również łatwo usunąć i ponownie wykorzystać. Format A5, Zawiera 20 stron.

13,80 zł
12,99 zł

Rabat 5,9%
oszczędzasz 0,81 zł

13 osób kupiło
4
Mój mały elementarz. Cyferki - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mój mały elementarz. Cyferki
Dostępny336 szt.

Mały elementarz uśmiechów! Każda nowa cyferka to kolejny uśmiech.Rozbrykane zwierzaczki, fikuśne kolorowanki i przeróżne smaczki. A strony barwne, niepowtarzalne i wyjątkowe. Rozgrzejmy rączkę. Poznajmy cyferki. Nauczmy się pisać i prosto liczyć. Kolorujmy, rysujmy i się bawmy...Oto nadciąga fala atrakcji! Daj się jej porwać przygoda czeka!

4,00 zł
2,99 zł

Rabat 25,3%
oszczędzasz 1,01 zł

9 osób kupiło
5
Wesoły Farmer. Gra z rzepami - Gry planszowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wesoły Farmer. Gra z rzepami
Roter Kafer, od 3 lat
Dostępny108 szt.

Poznajcie wiejskie zwierzęta i urządzenia, bawiąc się rzepami Farmer prowadzi traktor z pięcioma przyczepami. Rozmieszczaj na nich zwierzątka za pomocą rzepów, mocuj liczby odpowiednio do ilości zwierząt. W grze dzieciaki nauczą się liczyć od 1 do 10, zrozumieją współzależność "ilość i cyfra", przestudiują pojęcie "więcej" i "mniej", staną się bardziej uważne i wytrwałe. Wewnątrz znajdziecie: - 6 plansz - przyczepy i traktor, - 22 zwierzątka na rzepy, - 15 żółtych i 25 białych rzepów, - instrukcję.

25,50 zł
19,99 zł

Rabat 21,6%
oszczędzasz 5,51 zł

7 osób kupiło
6
Naklejki błyszczące - Pandy - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Naklejki błyszczące - Pandy
Dostępny10 szt.

Wśród naklejek Z-Design z kategorii DLA DZIECI można znaleźć wiele ciekawych i modnych wzorów zarówno dla dziewczynek, jak i dla chłopców. Naklejki umożliwiają kreatywną naukę poprzez zabawę. Dzięki tym wesołym i kolorowym produktom przeznaczonym specjalnie dla dzieci, zabawa oraz nauka stają się jeszcze bardziej ekscytujące i interesujące. Naklejki zachęcają do wykonywania oryginalnych prac ręcznych, a także są źródłem wielu pomysłów na tematyczne ozdoby, np. z okazji dziecięcego przyjęcia, dekorowania upominków, czy kartek i laurek.

8,00 zł
7,99 zł

Rabat 0,1%
oszczędzasz 0,01 zł

6 osób kupiło
7
Stadiony świata, wydanie 2 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Stadiony świata, wydanie 2
Dostępny44 szt.

Nowe wydanie Stadionów świata to publikacja dla wszystkich fanów piłki nożnej! Książka autorstwa Joanny Bachenek i Jacka Cukrowicza wyjaśni m.in., który stadion jest położony nad krawędzią skalnego urwiska, a który najwyżej na świecie. Gdzie mieści się najmniejsze boisko świata, a gdzie najstarsze? Która z aren jest największa w Europie, która najbardziej ekologiczna, a która najbardziej zaawansowana technologicznie i na jakich stadionach rozegrają się mecze Euro 2020? To niezwykła podróż po stadionach świata – od znanego Wembley, poprzez mekkę fanów piłki – Camp Nou i Santiago Bernabeu, aż po brazylijską Maracanę czy meksykański Estadio Azteca. Stadiony świata to mnóstwo przydatnych informacji, ogrom pięknych zdjęć, sylwetek piłkarzy i ciekawostek. Dla kibiców piłki nożnej z pewnością będzie to pasjonująca wycieczka!

59,99 zł
43,79 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 16,20 zł

6 osób kupiło
8
Kraina magii. Jednorożce. Zefirek - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kraina magii. Jednorożce. Zefirek
Dostępny45 szt.

Ile magii może skrywać jedna kolorowanka? Wystarczająco, by spełnić dziecięce marzenia. Ile jednorożców może mieszkać na kilkunastu stronach? Cała tętniąca życiem kraina. Ile zaczarowanego pyłku może mieścić kartka papieru? Dość, by przemienić cię w prawdziwego czarodzieja. Poznaj bohaterów jak ze snów. Odszukaj ich na planszy pełnej barwnych naklejek, odpowiednio przyklej i nadaj rysunkom niecodzienne kolory. Ćwicz przy tym rączkę, rozwijaj wrażliwość na kształty i barwy, pobudzaj wyobraźnię i spędzaj czas w towarzystwie najwspanialszych bajkowych przyjaciół!

5,90 zł
4,99 zł

Rabat 15,4%
oszczędzasz 0,91 zł

5 osób kupiło
9
Magiczny Dwupunkt Kwantowe uzdrawianie świadomością - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Magiczny Dwupunkt Kwantowe uzdrawianie świadomością
Dostępny31 szt.

Pierwsza książka Katarzyny Świstelnickiej, w której dzieli się ona z Czytelnikiem swoją osobistą transformacją i fascynacją mechaniką kwantową. Jako prekursorka i doświadczona propagatorka Metody Dwupunktowej przedstawia, jak pojmuje wejścia na kwantową ścieżkę.

39,90 zł
33,92 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 5,98 zł

5 osób kupiło
10
Puzzle 1000 elementów. Panorama. Minionki - Puzzle
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 1000 elementów. Panorama. Minionki
Trefl, 1000
Dostępny88 szt.

Przedstawiamy puzzle, które zachwycą fanów „Minionków”. Piękna i zabawna grafika oraz kolory przykuwają wzrok. Przy świetnej zabawie dzieci rozwijają koncentrację i ćwiczą cierpliwość. To świetna zabawa dla całej rodziny.

24,88 zł
21,65 zł

Rabat 13,0%
oszczędzasz 3,23 zł

5 osób kupiło
11
Mój mały elementarz. Szlaczki - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mój mały elementarz. Szlaczki
Dostępny408 szt.

Mały elementarz uśmiechów! Bo... każde wesołe ćwiczenie to kolejny uśmiech.Rozbrykane zwierzaczki, fikuśne szlaczki i przeróżne smaczki. A strony barwne, niepowtarzalne i wyjątkowe. Rozgrzejmy rączkę. Nauczmy się estetyki i precyzji. Kolorujmy, rysujmy, ozdabiajmy i się bawmy...Oto nadciąga fala atrakcji! Daj się jej porwać przygoda czeka!

4,00 zł
2,99 zł

Rabat 25,3%
oszczędzasz 1,01 zł

5 osób kupiło
12
Modele origami - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Modele origami
Dostępny77 szt.

• 4 stopnie trudności • 65 nowych modeli • 248 stron papierów do składania • Szczegółowe instrukcje krok po kroku opatrzone ilustracjami Modele origami to książka, która zawiera niebanalne projekty o różnym stopniu trudności. Poszczególne etapy realizacji każdego modelu są szczegółowo wytłumaczone i zilustrowane krok po kroku. Dzięki książce każdy będzie mógł własnoręcznie złożyć pieska, smoka czy odrzutowiec. Atutem książki są zdjęcia rzeczywistych gotowych modeli oraz dołączone kolorowe kartki stanowiące materiał do wykonania zabawek z papieru • Rozwija wyobraźnię przestrzenną • Ćwiczy sprawność i precyzję manualną • Doskonali zdolność logicznego myślenia • Trenuje pamięć i umiejętność koncentracji „Origami” to seria książek dla hobbystów składania origami. Prowadzi czytelnika krok po kroku, zagięcie po zagięciu, od najprostszych, przez średnio trudne, do skomplikowanych modeli.

49,90 zł
37,92 zł

Rabat 24,0%
oszczędzasz 11,98 zł

5 osób kupiło
13
Błyszczące naklejki, księżniczki - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Błyszczące naklejki, księżniczki
Zdesign
Dostępny13 szt.

Wśród naklejek Z-Design z kategorii można znaleźć wiele ciekawych i modnych wzorów zarówno dla dziewczynek, jak i dla chłopców. Naklejki umożliwiają kreatywną naukę poprzez zabawę. Dzięki tym wesołym i kolorowym produktom przeznaczonym specjalnie dla dzieci, zabawa oraz nauka stają się jeszcze bardziej ekscytujące i interesujące. Naklejki zachęcają do wykonywania oryginalnych prac ręcznych, a także są źródłem wielu pomysłów na tematyczne ozdoby, np. z okazji dziecięcego przyjęcia, dekorowania upominków, czy kartek i laurek. W opakowaniu znajduje się zestaw naklejek dla dziewczynki przedstawiających małe księżniczki. Naklejki zostały przyozdobione brokatem.

8,10 zł
7,99 zł

Rabat 1,4%
oszczędzasz 0,11 zł

4 osoby kupiły
14
Przewodnik dla Rodziców dzieci idących do Pierwszej Spowiedzi i Komunii NW - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Przewodnik dla Rodziców dzieci idących do Pierwszej Spowiedzi i Komuni...
Dostępny41 szt.

To niewielka broszura zbierające praktyczne porady jak powinni zachować się rodzice w roku komunijnych przygotowań. Jak pracować z dzieckiem, jak dbać o pobożność, jakie prezenty zrobić dziecku, jak zadbać o uroczystość.

15,00 zł
10,99 zł

Rabat 26,7%
oszczędzasz 4,01 zł

4 osoby kupiły
15
Naklejki do plannerów - Dni i miesiące - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Naklejki do plannerów - Dni i miesiące
Dostępny11 szt.

Stylowe naklejki z nazwami dni tygodnia oraz miesięcy, które posiadają delikatne, srebrne tłoczenia. Idealne do dekorowania notatników, pamiętników, plannerów oraz do scrapbookingu. Doskonale nadają się również do ozdabiania rodzinnych albumów, kalendarzy, kartek, listów i prezentów. Naklejki na arkuszach A5 ? pakowane po 2 arkusze w opakowaniu. Pewnie przylegają do określonej powierzchni, ale jednocześnie są łatwe do usunięcia nie pozostawiając śladów kleju. Nalepki przyjazne dla środowiska zostały wykonane z papieru posiadającego certyfikat FSC , czyli z papieru pochodzącego z ekologicznie zarządzanych obszarów leśnych. Ponadto, naklejki są produkowane bez emisji spalin i PCV oraz posiadają certyfikat ISO w Niemczech. Opakowanie jest wykonane z bio-folii, która nadaje się do recyklingu.

14,60 zł
13,99 zł

Rabat 4,2%
oszczędzasz 0,61 zł

4 osoby kupiły
16
Apsik! czyli bitwa na smarki maleńki pirat. Tom 2 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Apsik! czyli bitwa na smarki maleńki pirat. Tom 2
Dostępny36 szt.

Gdy pewnego razu maleńki kapitan żeglował wraz ze swoją ukochaną załogą po szerokim oceanie, wyłowił z wody butelkę, w której znajdowała się następująca wiadomość: Jestem na Wyspie Smarków. Ratunku! Pomocy! Gdy piraci przybyli na Wyspę Smarków okazało się, że wiadomość była pułapką, a zewsząd wyłażą zielone smarki. Potrzeba wyjątkowego sprytu i poświęcenia, żeby uratować maleńkiego kapitana przed glutami, smarkami, gilami i kozami z nosa.

29,99 zł
21,89 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 8,10 zł

3 osoby kupiły
17
Album na naklejki - Zwierzęta - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Album na naklejki - Zwierzęta
Dostępny25 szt.

Album z pustymi silikonowymi stronami do zbierania i wymiany naklejek. Naklejki przyklejają się niezawodnie ale można je również łatwo usunąć i ponownie wykorzystać. Format A5, Zawiera 20 stron.

13,80 zł
12,99 zł

Rabat 5,9%
oszczędzasz 0,81 zł

3 osoby kupiły
18
Puzzle 6000 elementów. High Quality. Gala Disney - Puzzle
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 6000 elementów. High Quality. Gala Disney
Clementoni, 6000
Dostępny65 szt.

Sugestywne obrazki, doskonała jakość wydruku, precyzyjne wycięcia, trwałe i cenne materiały. Wszystko to charakteryzuje High Quality Collection od Clementoni – elegancką linię puzzli zrealizowaną z wielką dbałością o szczegóły. Firma Clementoni, której od zawsze leży na sercu ochrona środowiska, stara się stosować jak najszerzej materiały z odzysku i unika używania komponentów zanieczyszczających otoczenie. Wymiary obrazka po ułożeniu: 168.5 x 118.5 cm

103,20 zł
90,82 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 12,38 zł

3 osoby kupiły
19
Bobiverse. Tom 1. Nasze imię Legion, nasze imię Bob - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bobiverse. Tom 1. Nasze imię Legion, nasze imię Bob
Dostępny26 szt.

Bob Johanson właśnie sprzedał swoją firmę informatyczną i już nie może się doczekać życia pełnego atrakcji – książek do przeczytania, filmów do obejrzenia i miejsc do odwiedzenia. Więc to trochę niesprawiedliwe, gdy po chwili śmiertelnie potrąca go samochód. Budzi się sto lat później i stwierdza, że odmrożeńcy nie mają już żadnych praw, jest więc własnością państwa. Został przekopiowany do komputera i ma zostać inteligencją sterującą międzygwiezdną sondą kosmiczną, szukającą planet do zamieszkania. Stawka jest wysoka – co najmniej trzy inne państwa próbują pierwsze wystrzelić takie sondy, a nie grają czysto. Najbezpieczniej mu będzie w kosmosie, jak najdalej od Ziemi. Ale tak mu się tylko wydaje. Bowiem wszechświat też jest pełen wrednych istot, które wcale nie lubią, gdy wkracza się na ich teren.

39,00 zł
31,20 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 7,80 zł

3 osoby kupiły
20
Mój mały elementarz. Kształty - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mój mały elementarz. Kształty
Dostępny69 szt.

Mały elementarz uśmiechów! Bo... każde wesołe ćwiczenie to kolejny uśmiech.Rozbrykane zwierzaczki, fikuśne kształty i przeróżne smaczki. A strony barwne, niepowtarzalne i wyjątkowe. Rozgrzejmy rączkę. Nauczmy się estetyki i precyzji. Kolorujmy, rysujmy, ozdabiajmy i się bawmy...Oto nadciąga fala atrakcji! Daj się jej porwać przygoda czeka!

4,00 zł
2,99 zł

Rabat 25,3%
oszczędzasz 1,01 zł

2 osoby kupiły
21
Naklejki do plannerów i pamiętników - Ikonki - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Naklejki do plannerów i pamiętników - Ikonki
Dostępny12 szt.

Dzięki oryginalnym naklejkom z ikonami, które posiadają srebrne tłoczenia, łatwo jest odróżnić to, co zaplanowałeś, od tego, co już zostało zrobione, np. zakupy, ćwiczenia, złożenie życzeń urodzinowych itp. Naklejki są idealne również do dekorowania notatników, pamiętników, plannerów oraz do scrapbookingu. Doskonale nadają się także do ozdabiania rodzinnych albumów, kalendarzy, kartek, listów i prezentów. Naklejki na arkuszach A5 ? pakowane po 2 arkusze w opakowaniu. Pewnie przylegają do określonej powierzchni, ale jednocześnie są łatwe do usunięcia nie pozostawiając śladów kleju. Nalepki przyjazne dla środowiska zostały wykonane z papieru posiadającego certyfikat FSC , czyli z papieru pochodzącego z ekologicznie zarządzanych obszarów leśnych. Ponadto, naklejki są produkowane bez emisji spalin i PCV oraz posiadają certyfikat ISO w Niemczech. Opakowanie jest wykonane z bio-folii, która nadaje się do recyklingu.

14,60 zł
13,99 zł

Rabat 4,2%
oszczędzasz 0,61 zł

2 osoby kupiły
22
Aaa! Masz w sobie szkielet - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Aaa! Masz w sobie szkielet
Dostępny59 szt.

Ufo i Aliena są w drodze na przyjęcie urodzinowe Kosmy, ale ich statek musi awaryjnie lądować na Ziemi. Podaj im pomocną dłoń i weź do ręki tę książkę! Weź udział w międzygwiezdnym badaniu na temat ludzkiej dłoni i tego, co się w niej kryje! Stoi za nim ten sam duet, który stworzył wielokrotnie nagradzaną Nie liż tej książki!.

34,90 zł
25,13 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 9,77 zł

2 osoby kupiły
23
Maluszkowe malowanie. Koniki - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Maluszkowe malowanie. Koniki
Dostępny258 szt.

Maluszkowe malowanie, czyli blok małego artysty. Zestaw ciekawych rysunków i pudełeczko kredek tyle potrzeba, by rozpocząć wspaniałą zabawę. Zabawę, która ćwiczy sprawność manualną i grafomotoryczną dziecka, rozwija jego wrażliwość na kształty i kolory, a przede wszystkim... daje mnóstwo radości. Raz, dwa, trzy, maluszki kolorują koniki!

3,30 zł
2,99 zł

Rabat 9,4%
oszczędzasz 0,31 zł

2 osoby kupiły
24
Tajemnice Ewangelii - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Tajemnice Ewangelii
Dostępny22 szt.

Tajemnice Ewangelii to monumentalne albumowe wydanie znakomitych komentarzy do Ewangelii autorstwa ks. prof. Edwarda Stańka. Jest to bezcenna pozycja do domowej biblioteki, która przez lata służyć będzie jako doskonały przewodnik dla wszystkich pragnących zadbać o własny duchowy rozwój. Pomoże ubogacić życie rozważaniem i wcielaniem w czyn słów Ewangelii. Słowo Boże, mimo że zapisane dwa tysiące lat temu, jest ciągle żywe. Wpływa bowiem na nasze decyzje i pomaga nawiązywać kontakt z Bogiem. Dlatego też ta wielka księga z Dobrą Nowiną powinna się znaleźć w każdym katolickim domu! Ewangelia jest skarbem, jaki Kościół wkłada w ręce każdego wierzącego człowieka. Potraktowanie jej jako koncepcji wychowania należy już do tych, którym zależy, by stać się uczniem Jezusa... W naszym pokoleniu właściwie nikt nie będzie się mógł wymówić, że nie miał dostępu do Ewangelii. Jej tekst znajduje się prawie w każdym domu. Trudno też będzie chrześcijaninowi wyjaśnić, dlaczego za Architekta swego życia nie obrał Chrystusa. - Autor

99,00 zł
72,27 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 26,73 zł

2 osoby kupiły
25
Naklejki do plannerów - Ramki i hasła - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Naklejki do plannerów - Ramki i hasła
Dostępny1 szt.

Prowadzenie dziennika, to świetna zabawa. Od teraz możesz go jeszcze bardziej ożywić przy pomocy stylowych i modnych naklejek z delikatnymi, srebrnymi tłoczeniami. Naklejki są idealne również do dekorowania notatników, pamiętników, plannerów oraz do scrapbookingu. Doskonale nadają się także do ozdabiania rodzinnych albumów, kalendarzy, kartek, listów i prezentów. Naklejki na arkuszach A5 ? pakowane po 2 arkusze w opakowaniu. Pewnie przylegają do określonej powierzchni, ale jednocześnie są łatwe do usunięcia nie pozostawiając śladów kleju. Nalepki przyjazne dla środowiska zostały wykonane z papieru posiadającego certyfikat FSC , czyli z papieru pochodzącego z ekologicznie zarządzanych obszarów leśnych. Ponadto, naklejki są produkowane bez emisji spalin i PCV oraz posiadają certyfikat ISO w Niemczech. Opakowanie jest wykonane z bio-folii, która nadaje się do recyklingu.

14,60 zł
13,99 zł

Rabat 4,2%
oszczędzasz 0,61 zł

2 osoby kupiły
26
Naklejki brokatowe, alfabet - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Naklejki brokatowe, alfabet
Zdesign
Dostępny26 szt.

Naklejki brokatowe zawierające litery alfabetu. Wśród kreatywnych naklejek Z-Design można znaleźć wiele ciekawych i oryginalnych wzorów. Spośród całego mnóstwa różnorodnych, kolorowych i modnych motywów każdy znajdzie coś dla siebie. W ofercie znajdują się m.in. naklejki papierowe, 3d, brokatowe czy pozłacane. Naklejki zachęcają do wykonywania oryginalnych prac ręcznych, a także są źródłem wielu pomysłów na tematyczne ozdoby, np. z okazji przyjęcia, dekorowania upominków, kartek, laurek.

8,00 zł
7,99 zł

Rabat 0,1%
oszczędzasz 0,01 zł

2 osoby kupiły
27
Kraina magii. Wróżki. Stokrotka - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kraina magii. Wróżki. Stokrotka
Dostępny25 szt.

Ile magii może skrywać jedna kolorowanka? Wystarczająco, by spełnić dziecięce marzenia. Ile wróżek może mieszkać na kilkunastu stronach? Cała tętniąca życiem kraina. Ile zaczarowanego pyłku może mieścić kartka papieru? Dość, by przemienić cię w prawdziwego czarodzieja. Poznaj bohaterów jak ze snów. Odszukaj ich na planszy pełnej barwnych naklejek, odpowiednio przyklej i nadaj rysunkom niecodzienne kolory. Ćwicz przy tym rączkę, rozwijaj wrażliwość na kształty i barwy, pobudzaj wyobraźnię i spędzaj czas w towarzystwie najwspanialszych bajkowych przyjaciół!

5,90 zł
4,99 zł

Rabat 15,4%
oszczędzasz 0,91 zł

2 osoby kupiły
28
Ołówki grafitowe z gumką B (12 sztuk) - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ołówki grafitowe z gumką B (12 sztuk)
Astra, 12 sztuk
Dostępny3 szt.

Drewniany ołówek grafitowy z gumką. Trójkątny przekrój dobrze kształtujący układ dłoni i ułatwiający naukę pisania. Solidny i elastyczny grafit niepodatny na złamania. Lakierowana oprawa z czarnego drewna.

16,30 zł
15,99 zł

Rabat 1,9%
oszczędzasz 0,31 zł

2 osoby kupiły
29
Naklejki błyszczące - Głowy zwierząt - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Naklejki błyszczące - Głowy zwierząt
Dostępny8 szt.

Wśród naklejek Z-Design z kategorii DLA DZIECI można znaleźć wiele ciekawych i modnych wzorów zarówno dla dziewczynek, jak i dla chłopców. Naklejki umożliwiają kreatywną naukę poprzez zabawę. Dzięki tym wesołym i kolorowym produktom przeznaczonym specjalnie dla dzieci, zabawa oraz nauka stają się jeszcze bardziej ekscytujące i interesujące. Naklejki zachęcają do wykonywania oryginalnych prac ręcznych, a także są źródłem wielu pomysłów na tematyczne ozdoby, np. z okazji dziecięcego przyjęcia, dekorowania upominków, czy kartek i laurek.

8,10 zł
7,99 zł

Rabat 1,4%
oszczędzasz 0,11 zł

2 osoby kupiły
30
Naklejki brokatowe, ptaki - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Naklejki brokatowe, ptaki
Zdesign
Dostępny8 szt.

Naklejki papierowe z motywem barwnych ptaków. Wśród kreatywnych naklejek Z-Design można znaleźć wiele ciekawych i oryginalnych wzorów. Spośród całego mnóstwa różnorodnych, kolorowych i modnych motywów każdy znajdzie coś dla siebie. W ofercie znajdują się m.in. naklejki papierowe, 3d, brokatowe czy pozłacane. Naklejki zachęcają do wykonywania oryginalnych prac ręcznych, a także są źródłem wielu pomysłów na tematyczne ozdoby, np. z okazji przyjęcia, dekorowania upominków, kartek, laurek.

8,00 zł
7,99 zł

Rabat 0,1%
oszczędzasz 0,01 zł

2 osoby kupiły
31
Naklejki błyszczące, smoki - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Naklejki błyszczące, smoki
Zdesign
Dostępny16 szt.

Naklejki błyszczące z motywem dinozaurów. Wśród kreatywnych naklejek Z-Design można znaleźć wiele ciekawych i oryginalnych wzorów. Spośród całego mnóstwa różnorodnych, kolorowych i modnych motywów każdy znajdzie coś dla siebie. W ofercie znajdują się m.in. naklejki papierowe, 3d, brokatowe czy pozłacane. Naklejki zachęcają do wykonywania oryginalnych prac ręcznych, a także są źródłem wielu pomysłów na tematyczne ozdoby, np. z okazji przyjęcia, dekorowania upominków, kartek, laurek.

8,10 zł
7,99 zł

Rabat 1,4%
oszczędzasz 0,11 zł

2 osoby kupiły
32
Puzzle maxi 24 elementy. Play for Future. Kraina Lodu 2 - Puzzle
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyprzedaż
Puzzle maxi 24 elementy. Play for Future. Kraina Lodu 2
Clementoni, 24
Dostępny1 szt.

Pierwsze, ekologiczne puzzle maxi dla najmłodszych! Produkty serii „Play for Future” stanowią konkretne zobowiązanie firmy Clementoni – przyczyniania się do rozwoju nowych pokoleń, przekazując pozytywne przesłanie: szacunek dla środowiska naturalnego. Liść w kształcie serca umieszczony został na wszystkich produktach wykonanych w 100% z materiałów pochodzących z recyklingu. Ten sam liść jest też ambasadorem ważnego przekazu skierowanego do rodziców, aby mogli się nim dzielić ze swoimi dziećmi. Puzzle dla najmłodszych wykonane zostały z wysokiej jakości, nietoksycznych materiałów z użyciem papieru pochodzącego w 100% z recyklingu. Puzzle idealne rozwijają umiejętności manualne u dzieci. Wymiary obrazka po ułożeniu: 62.0 x 42.0 cm

28,20 zł
16,36 zł

Rabat 42,0%
oszczędzasz 11,84 zł

2 osoby kupiły
33
Naklejki brokatowe, alpaki - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Naklejki brokatowe, alpaki
Zdesign
Dostępny11 szt.

Naklejki brokatowe z motywem uroczych alpak. Wśród kreatywnych naklejek Z-Design można znaleźć wiele ciekawych i oryginalnych wzorów. Spośród całego mnóstwa różnorodnych, kolorowych i modnych motywów każdy znajdzie coś dla siebie. W ofercie znajdują się m.in. naklejki papierowe, 3d, brokatowe czy pozłacane. Naklejki zachęcają do wykonywania oryginalnych prac ręcznych, a także są źródłem wielu pomysłów na tematyczne ozdoby, np. z okazji przyjęcia, dekorowania upominków, kartek, laurek.

8,00 zł
7,99 zł

Rabat 0,1%
oszczędzasz 0,01 zł

1 osoba kupiła
34
Dzieci Króla - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dzieci Króla
Dostępny24 szt.

Ponadczasowa opowieść dla młodego pokolenia. Kiedy książka Dzieci Króla została wydana w 1994 roku, ukazała nowemu pokoleniu Boże pragnienie, którym jest bezinteresowne cieszenie się relacją z każdym. Urocze ilustracje autorstwa wielokrotnie nagradzanego artysty Sergio Martineza i rozgrzewająca serce historia Maxa Lucado, z nową, przeprojektowaną okładką, wciąż głosi to samo delikatne przesłanie miłości i akceptacji dla dzieci w wieku od 4 do 10 lat. Fakt, że Niebiański Ojciec kocha dzieci i zachwyca się nimi takimi, jakimi są, jest zawsze aktualny. Jest to jedno z najważniejszych zapewnień, jakie możemy dać naszym dzieciom. To prawda, która zawsze powinna prowadzić je przez życie.

25,00 zł
19,99 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 5,01 zł

1 osoba kupiła
35
Kraina magii. Jednorożce. Irysek - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kraina magii. Jednorożce. Irysek
Dostępny36 szt.

Ile magii może skrywać jedna kolorowanka? Wystarczająco, by spełnić dziecięce marzenia. Ile jednorożców może mieszkać na kilkunastu stronach? Cała tętniąca życiem kraina. Ile zaczarowanego pyłku może mieścić kartka papieru? Dość, by przemienić cię w prawdziwego czarodzieja. Poznaj bohaterów jak ze snów. Odszukaj ich na planszy pełnej barwnych naklejek, odpowiednio przyklej i nadaj rysunkom niecodzienne kolory. Ćwicz przy tym rączkę, rozwijaj wrażliwość na kształty i barwy, pobudzaj wyobraźnię i spędzaj czas w towarzystwie najwspanialszych bajkowych przyjaciół!

7,00 zł
5,99 zł

Rabat 14,4%
oszczędzasz 1,01 zł

1 osoba kupiła
36
Zachowaj nas, Panie. Modlitwy w czasie zarazy i epidemii - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zachowaj nas, Panie. Modlitwy w czasie zarazy i epidemii
Dostępny15 szt.

Spraw o Boże, aby obficie płynęły łzy skruchy naszej, aby żale pokuty rozlegały się po całym kraju, aby modlitwy i westchnienia pokorne za pośrednictwem św. Patronów Rocha i Rozalii ustawicznie płynęły ku niebu. Oby za sprawą tychże świętych Patronów oblicze naszej ziemi zajaśniało pokojem iście chrześcijańskim, miłością Boga i bliźniego, aby wszyscy w pokoju i miłości pracując dla chwały Bożej, z tej ziemi ucisku w śmierci spokojnej przeszli do niebieskiej Ojczyzny.

10,60 zł
8,99 zł

Rabat 15,2%
oszczędzasz 1,61 zł

1 osoba kupiła
37
Naklejki foliowe błyszczące - Kosmos - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Naklejki foliowe błyszczące - Kosmos
Dostępny11 szt.

Samoprzylepne naklejki wykonane z przezroczystej folii zadrukowanej w ciekawe wzory oraz ozdobione kolorowym brokatem. Na arkuszu A5, dzięki czemu wszystkie wzory naklejek są duże, wyraźnie widoczne i łatwe do odklejania. Naklejki idealnie nadają się na listy, zaproszenia, prezenty, pamiętniki i wiele innych! Świetne jako upominek, do ozdabiania, zabawy, przy organizacji zajęć kreatywnych oraz do różnego rodzaju rękodzielnictwa. Ponadto, naklejki Z-Design są bezpieczne i regularnie testowane przez niezależne laboratoria.

11,20 zł
10,99 zł

Rabat 1,9%
oszczędzasz 0,21 zł

1 osoba kupiła
38
Lardżelka czyli Życie w rozmiarze XXL wyd II - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Lardżelka czyli Życie w rozmiarze XXL wyd II
Dostępny12 szt.

Główna bohaterka ze względu na swą posturę bywa dotkliwie upokarzana. Nigdy nie jest chwalona, natomiast krytykowana przy każdej okazji. Również narzeczony nie szczędzi jej złośliwości. Nikt nie staje po stronie grubasów. Zofia często popada w rozpacz, lecz w końcu postanawia stanąć do walki. Ma do zrzucenia 50 kg wagi, a do wyrzucenia wiele lat przyzwyczajeń. Mierzy się ze swoim łakomstwem, przeżywa tortury diet, wyrzeczeń i gimnastyki. Czasem robi wielki krok do przodu, a czasem załamuje się i cofa.Walka jest ciężka, ale musi ją wygrać, gdyż współczesny świat dyskryminuje grubasa pod każdym względem, a media są w tym zagorzałym sprzymierzeńcem.Zobacz, jak stracić na wadze, nie tracąc na poczuciu własnej wartości. Jak utrzeć nosa chudym zołzom i odnaleźć smak życia.Niezwykle pogodna i pełna humoru opowieść o walce o swoje JA, na podstawie której wystawiono spektakl pt. Grubaska z niesamowitą Izabelą Noszczyk w roli głównej.

36,00 zł
25,56 zł

Rabat 29,0%
oszczędzasz 10,44 zł

1 osoba kupiła
39
Puzzle maxi 24 elementy. Play for Future. Dumbo - Puzzle
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle maxi 24 elementy. Play for Future. Dumbo
Clementoni, 24
Dostępny24 szt.

Pierwsze, ekologiczne puzzle maxi dla najmłodszych! Produkty serii „Play for Future” stanowią konkretne zobowiązanie firmy Clementoni – przyczyniania się do rozwoju nowych pokoleń, przekazując pozytywne przesłanie: szacunek dla środowiska naturalnego. Liść w kształcie serca umieszczony został na wszystkich produktach wykonanych w 100% z materiałów pochodzących z recyklingu. Ten sam liść jest też ambasadorem ważnego przekazu skierowanego do rodziców, aby mogli się nim dzielić ze swoimi dziećmi. Puzzle dla najmłodszych wykonane zostały z wysokiej jakości, nietoksycznych materiałów z użyciem papieru pochodzącego w 100% z recyklingu. Puzzle idealne rozwijają umiejętności manualne u dzieci. Wymiary obrazka po ułożeniu: 62.0 x 42.0 cm

31,50 zł
27,72 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 3,78 zł

1 osoba kupiła
40
PLAYMOBIL &#174 City Action. Portfel, straż pożarna - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
PLAYMOBIL &#174 City Action. Portfel, straż pożarna
Astra, 1
Dostępny20 szt.

Portfel ma główną komorę zapinaną na rzep. Oprócz tego liczne kieszonki wewnętrzne. Uchwyt do suwaka z plastiku TPU. Świetny gadżet dla najmłodszych zafascynowanych pracą straży pożarnej. Tkanina: poliester 300D x 300D Wymiary: 25.0 x 12.3 cm

27,40 zł
26,03 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,37 zł

1 osoba kupiła
41
Portfel Playmobil City Action, niebieski - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Portfel Playmobil City Action, niebieski
Astra, 1
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.01.31

Portfel dziecięcy w kolorze niebieskim. Zapinany na rzep. Ma główną komorę i liczne kieszonki wewnętrzne. Uchwyt do suwaka z plastiku TPU w kształcie koła z gwiazdką. Tkanina: polyester 300D x 300D Wymiary: 25.0 x 12.3 cm

27,40 zł
26,03 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,37 zł

1 osoba kupiła
42
Puzzle 104 elementy. Supercolor. Księżniczki Disneya - Puzzle
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 104 elementy. Supercolor. Księżniczki Disneya
Clementoni, 104
Dostępny13 szt.

Puzzle Supercolor Clementoni towarzyszą dziecku w każdej fazie jego wzrostu, pomagając mu rozwijać zręczność manualną i zmysł obserwacji. Jakość materiałów i wyjątkowa technika druku gwarantują, że ilustracje będą zawsze piękne, żywe i błyszczące, a zabawa nigdy się nie znudzi. Wymiary obrazka po ułożeniu: 48.5 x 33.5 cm

14,90 zł
13,99 zł

Rabat 6,1%
oszczędzasz 0,91 zł

1 osoba kupiła
43
Naklejki do planerów - Alfabet i cyfry - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Naklejki do planerów - Alfabet i cyfry
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.02.02

Stylowe litery i cyfry z drobnym, srebrnym tłoczeniem są idealne do dekorowania notatników, pamiętników, plannerów oraz do scrapbookingu. Doskonale nadają się również do ozdabiania rodzinnych albumów, kalendarzy, kartek, listów i prezentów. Naklejki na arkuszach A5 ? pakowane po 2 arkusze w opakowaniu. Pewnie przylegają do określonej powierzchni, ale jednocześnie są łatwe do usunięcia nie pozostawiając śladów kleju. Nalepki przyjazne dla środowiska zostały wykonane z papieru posiadającego certyfikat FSC , czyli z papieru pochodzącego z ekologicznie zarządzanych obszarów leśnych. Ponadto, naklejki są produkowane bez emisji spalin i PCV oraz posiadają certyfikat ISO w Niemczech. Opakowanie jest wykonane z bio-folii, która nadaje się do recyklingu

14,60 zł
13,99 zł
Powiadomienie

Rabat 4,2%
oszczędzasz 0,61 zł

1 osoba kupiła
44
Naklejki wielkanocne, pisanki - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Naklejki wielkanocne, pisanki
Zdesign
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.01.24

Wśród wielkanocnych naklejek Z-Design można znaleźć wiele ciekawych i oryginalnych motywów. Spośród różnorodnych, kolorowych i modnych wzorów każdy znajdzie coś dla siebie. Naklejki przedstawiające pisanki idealnie nadają się do ozdabiania kartek z życzeniami, przygotowywania ozdób, pisanek i dekorowania wielkanocnego koszyczka. Naklejki z mieniącym się złotym wykończeniem.

6,50 zł
5,99 zł
Powiadomienie

Rabat 7,8%
oszczędzasz 0,51 zł

1 osoba kupiła
45
Naklejki foliowe błyszczące - Zwierzęta - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Naklejki foliowe błyszczące - Zwierzęta
Dostępny12 szt.

Samoprzylepne naklejki wykonane z przezroczystej folii zadrukowanej w ciekawe wzory oraz ozdobione kolorowym brokatem. Na arkuszu A5, dzięki czemu wszystkie wzory naklejek są duże, wyraźnie widoczne i łatwe do odklejania. Naklejki idealnie nadają się na listy, zaproszenia, prezenty, pamiętniki i wiele innych! Świetne jako upominek, do ozdabiania, zabawy, przy organizacji zajęć kreatywnych oraz do różnego rodzaju rękodzielnictwa. Ponadto, naklejki Z-Design są bezpieczne i regularnie testowane przez niezależne laboratoria.

11,20 zł
10,99 zł

Rabat 1,9%
oszczędzasz 0,21 zł

2 osoby kupiły
46
One Of The Best Yet. CD - Muzyka
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
One Of The Best Yet. CD
Gang Starr, Mystic Production
Dostępny20 szt.

1.The Sure Shot (Intro) [Explicit] by Gang Starr 2.Lights Out [Explicit] by Gang Starr feat. M.O.P. 3.Bad Name [Explicit] by Gang Starr 4.Hit Man [Explicit] by Gang Starr feat. Q-Tip 5.What's Real [Explicit] by Gang Starr feat. Group Home, Royce Da 5'9" 6.Keith Casim Elam (Interlude) by Gang Starr 7.From A Distance [Explicit] by Gang Starr feat. Jeru The Damaja 8.Family and Loyalty [Explicit] by Gang Starr feat. J. Cole 9.Get Together [Explicit] by Gang Starr feat. Ne-Yo, Nitty Scott 10.NYGz/GS 183rd (Interlude) [Explicit] by Gang Starr 11.So Many Rappers [Explicit] by Gang Starr 12.Business Or Art [Explicit] by Gang Starr feat. Talib Kweli 13.Bring It Back Here [Explicit] by Gang Starr 14.One Of The Best Yet (Big Shug Interlude) by Gang Starr 15.Take Flight (Militia, Pt. 4) [Explicit] by Gang Starr feat. Big Shug, Freddie Foxxx 16.Bless The Mic [Explicit] by Gang Starr

58,90 zł
54,19 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 4,71 zł

1 osoba kupiła
47
Maluszkowe malowanie. Słodkie babeczki - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Maluszkowe malowanie. Słodkie babeczki
Dostępny135 szt.

„Maluszkowe malowanie”, czyli blok małego artysty. Zestaw ciekawych rysunków i pudełeczko kredek – tyle potrzeba, by rozpocząć wspaniałą zabawę. Zabawę, która ćwiczy sprawność manualną i grafomotoryczną dziecka, rozwija jego wrażliwość na kształty i kolory, a przede wszystkim... daje mnóstwo radości. Raz, dwa, trzy, maluszki kolorują babeczki!

3,30 zł
2,99 zł

Rabat 9,4%
oszczędzasz 0,31 zł

1 osoba kupiła
48
Panorama literatury francuskiej - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Panorama literatury francuskiej
Dostępny5 szt.

Książka, którą czytelnik trzyma w ręku, jest propozycją dla osób pragnących dowiedzieć się, jaki wpływ na literackie życie Francji miały w ciągu kilku wieków bieżąca polityka oraz wojny. Omawiana na jej kartach problematyka obejmuje zagadnienia z kilku dyscyplin naukowych – literaturoznawstwa, kulturoznawstwa, a także realioznawstwa. Za nowatorskie na tle innych prac literaturoznawczych należy uznać ukazanie kontekstu historycznego i uwarunkowań społeczno-politycznych, w jakich dzieła te powstawały, oraz odczytanie wpływu tych okoliczności na ich treść i przesłanie. Każdy rozdział traktuje o wojnie i jej wpływie na francuskie piśmiennictwo wybranej epoki, począwszy od renesansu, aż po czasy współczesne. Autorzy wykazują, że literatura nie tylko czerpała inspirację z konfliktów zbrojnych (postaci, tematy czy tło historyczne), ale także stanowiła odpowiedź na wojenne doświadczenia społeczeństwa oraz osobiste traumy, a czasem też sama stawała się orężem walki politycznej lub moralnej.

32,00 zł
23,36 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 8,64 zł

1 osoba kupiła
49
Głosuj na prezydenta! Kogo wybiorą zwierzęta? - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Głosuj na prezydenta! Kogo wybiorą zwierzęta?
Dostępny30 szt.

Lew postanowił wykorzystać całą wodę z rzeki do napełnienia swojego basenu. Uważa, że wszystko mu wolno, bo jest królem zwierząt i rządzi. Zwierzęta się buntują. Bo właściwie, kto zdecydował, że lew jest królem? Postanawiają wybrać władcę w demokratycznym głosowaniu. Aż czterech kandydatów pretenduje do tronu: małpa, wąż, leniwiec i lew. Wszyscy muszą przekonać do siebie wyborców i sporo się nauczyć na temat samych wyborów. W jaki sposób się głosuje? Co to jest wiec przedwyborczy i wyborcze obietnice? Jak liczyć głosy i do czego służy urna? Każdy z kandydatów mnóstwo obiecuje wyborcom w zamian za ich głosy. Czy wiadomo, kto zwycięży?

29,99 zł
21,89 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 8,10 zł

1 osoba kupiła
50
Mroczna Rzeka. Wojownicy. Potęga Trójki - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mroczna Rzeka. Wojownicy. Potęga Trójki
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.01.24

Lwia Łapa, Ostrokrzewiasta Łapa i Sójcza Łapa, wnuki przywódcy klanu, Ognistej Gwiazdy, świetnie sobie radzą jako uczniowie Klanu Pioruna. Jednak ich nowe obowiązki przynoszą nowe niebezpieczeństwa, a każdy z młodych kotów stoi na krawędzi ciemności: płynącej z przeszłości, od klanów – i od nich samych.

39,90 zł
29,53 zł
Powiadomienie

Rabat 26,0%
oszczędzasz 10,37 zł

1 osoba kupiła
Wróć do góry