hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Wyszukaj książkę, grę, puzzle, zabawkę
Książki
Zabawki
Gry
Puzzle
Papiernicze i szkolne
Muzyka
Audiobooki

Kalendarz premier z dnia 2020.03.26

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli w czwartek 26 marca 2020 roku. Na pierwszym miejscu znajduje się Blok techniczny A3, 10 arkuszy (Astra), na drugim Kolory zła. Tom 2. Czerń (Małgorzata Oliwia Sobczak). Kolejny produkt to Nożyczki szkolne dla praworęcznych, mix kolorów (Astra) oraz Puzzle 34 elementy. CzuCzu. Wieś (Bright Junior Media).
1
Blok techniczny A3, 10 arkuszy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Blok techniczny A3, 10 arkuszy
Astra
Dostępny
14 szt.

Blok techniczny: • blok zawiera 10 białych arkuszy, • gramatura: 170 g/m2, • format: A3, • doskonały do rysowania oraz wykonywania prac plastycznych.

8,10 zł
7,99 zł

Rabat 1,4%
oszczędzasz 0,11 zł

14 osób kupiło
2
Kolory zła. Tom 2. Czerń - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kolory zła. Tom 2. Czerń
Dostępny
35 szt.

II część bestsellerowej serii Małgorzaty Oliwii Sobczak „Kolory zła”. Poprzednia książka autorki Czerwień uznana została za jeden z najważniejszych debiutów kryminalnych ostatnich lat. Tym razem prokurator Leopold Bilski po sprawie Skalpela zostaje zesłany z Sopotu do prokuratury w Kartuzach. Bilski nie najlepiej znosi tę degradację. Ania Górska tymczasem błyskotliwie zdaje egzaminy i rozpoczyna pracę jako samodzielny prokurator. Pierwszą poważną sprawą, jaką musi się zająć Ania, jest zaginięcie trzynastoletniej dziewczyny. Jeden z tropów prowadzi do Kartuz. Okazuje się, że idylliczne miasteczko skrywa niejedną makabryczną tajemnicę.

39,99 zł
30,79 zł

Rabat 23,0%
oszczędzasz 9,20 zł

10 osób kupiło
3
Nożyczki szkolne dla praworęcznych, mix kolorów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nożyczki szkolne dla praworęcznych, mix kolorów
Astra
Dostępny
252 szt.

Przedstawiamy nożyczki szkolne ze stali nierdzewnej z podziałką dla praworęcznych i z zaokrąglonymi rogami. Długość: 13.0 cm Uwaga! Mix wzorów. Towar wysyłany losowo. Cena dotyczy 1 szt.

3,99 zł
8 osób kupiło
4
Puzzle 34 elementy. CzuCzu. Wieś - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 34 elementy. CzuCzu. Wieś
Bright Junior Media
Dostępny
439 szt.

Edukacyjna podłogowa układanka w pełen humoru sposób pokazuje, co dzieje się na wsi. Składa się z 34 elementów: 24 tradycyjnych puzzli i 10 wyjmowanych kółeczek, które należy dopasować do dziurek. To świetny pomysł na pierwsze wieloelementowe puzzle dla maluchów. Bawcie się razem na wiele sposobów! Możecie zacząć od układania mniejszych fragmentów z różnymi zwierzątkami lub uprawami. Następnie połączcie je w dużą całość i dopasujcie kółeczka do dziurek. Można je dowolnie wymieniać, więc zwierzątka czy warzywa mogą znaleźć się w zupełnie nieoczywistym miejscu. Nazywajcie zwierzątka i kolory na ilustracji. Zagrajcie w zagadki: kto potrafi latać, co rośnie w ziemi, co robi brum, brum? Wymiary obrazka po ułożeniu: 96.0 x 64.0 cm

99,90 zł
72,93 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 26,97 zł

5 osób kupiło
5
Gumka myszka - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Gumka myszka
Astra
Dostępny
12 szt.

Miękka gumka do ścierania grafitu w ochronnej folijce. Bardzo dobrze gumuje. Nie pozostawia śladów. Jej rozmiar umożliwia przechowywanie w piórniku.

2,99 zł
5 osób kupiło
6
Zakładki indeksujące 45x8mm 20K. 83504 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zakładki indeksujące 45x8mm 20K. 83504
Panta Plast
Dostępny
108 szt.

Zakładki indeksujące w 8 kolorach. Idealnie nadają się np. do zaznaczania ważnych notatek lub stron w dokumentach

7,36 zł
6,99 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 0,37 zł

4 osoby kupiły
7
Minecraft. Mistrz budownictwa. Smoki - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Minecraft. Mistrz budownictwa. Smoki
Dostępny
1978 szt.

Z tym niesamowitym przewodnikiem zbudujesz krok po kroku trzynaście fantastycznych smoków – bohaterów mitów i legend z całego świata! Twórz jaszczurki, mroźniki, warany – z tym przewodnikiem łatwo zbudujesz najbardziej fantastyczne stworzenia. Od prostych modeli do bardziej zaawansowanych projektów. Użyj wyobraźni i projektuj własne smoki!

34,99 zł
26,24 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 8,75 zł

4 osoby kupiły
8
Blok rysunkowy A3, 20 kartek - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Blok rysunkowy A3, 20 kartek
Astra
Dostępny
104 szt.

Podstawowy element szkolnej wyprawki. Blok rysunkowy świetnie sprawdzi się również w domu czy na uczelni. Cechy: • 20 kartek, • kolor biały, • gramatura papieru: 120g/m3, • format: A3.

9,20 zł
8,99 zł

Rabat 2,3%
oszczędzasz 0,21 zł

3 osoby kupiły
9
Smocza Straż. Tom 3. Pan Widmowej Wyspy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Smocza Straż. Tom 3. Pan Widmowej Wyspy
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.12

Bohaterowie bestsellerowej serii Brandona Mulla, Kendra i Seth Sorensenowie, znów będą musieli stawić czoła wyzwaniom i zagrożeniom, by nie dopuścić do panoszenia się zła na świecie. A zagrożenie nadchodzi – jak zawsze – z najmniej spodziewanej strony. Dołącz do świata Baśnioboru i przekonaj się, jak tym razem poradzi sobie z przeciwnościami rodzeństwo Sorensenów.

36,99 zł
27,74 zł
Powiadomienie

Rabat 25,0%
oszczędzasz 9,25 zł

4 osoby kupiły
10
Minecraft. Mistrz budownictwa. Potwory - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Minecraft. Mistrz budownictwa. Potwory
Dostępny
671 szt.

Z tym niesamowitym przewodnikiem zbudujesz krok po kroku trzynaście fantastycznych stworów – bohaterów mitów i legend z całego świata! Twórz centaury, morskie poczwary i człekokształtne stwory – z tym przewodnikiem łatwo zbudujesz najbardziej fantastyczne stworzenia. Od prostych modeli do bardziej zaawansowanych projektów. Użyj wyobraźni i projektuj własne potwory!

34,99 zł
26,24 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 8,75 zł

3 osoby kupiły
11
Emocje. Wolni od złości, zazdrości i strachu - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Emocje. Wolni od złości, zazdrości i strachu
Dostępny
27 szt.

Emocje towarzyszą nam na każdym etapie naszego życia. Czym jest złość, niezadowolenie, zazdrość? Skąd się biorą, jak nauczyć się je rozpoznawać? Osho uczy, jak radzić sobie z nimi w praktyczny i dojrzały sposób by nie ranić innych, jedocześnie nie krzywdząc siebie. Nie daje gotowych rozwiązań lecz narzędzia do pracy nad sobą. Nie udziela prostych odpowiedzi jak zapanować nad negatywnymi emocjami, daje jedynie wskazówki, jak poznając siebie, możemy wydostać się z pułapki uwarunkowań, jak zamiast tworzyć problemy, tłumić niezadowolenie i złość poszukiwać pozytywnych rozwiązań.

22,00 zł
15,99 zł

Rabat 27,3%
oszczędzasz 6,01 zł

3 osoby kupiły
12
Notes na spirali z długopisem lama 81983 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Notes na spirali z długopisem lama 81983
Panta Plast
Dostępny
132 szt.

Notes na spirali z nadrukiem lam. Do notesu dodany jest dodatkowo długopis. Ilość kartek:30 Rozmiar:140 x 103 mmTowar wysyłany losowo.

6,31 zł
5,99 zł

Rabat 5,1%
oszczędzasz 0,32 zł

3 osoby kupiły
13
Najlepsze kryminały PRL Tom 28 Trzy ciosy sztyletem - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Najlepsze kryminały PRL Tom 28 Trzy ciosy sztyletem
Dostępny
15 szt.

Profesor Zawilski zostaje zasztyletowany w Ogrodzie Saskim przez nieznanego sprawcę. Niebawem policja otrzymuje list, w którym człowiek o pseudonimie Adámas przyznaje się do zbrodni i zapowiada kolejne. Już niebawem ginie w podobny sposób kolejna osoba. Jakie są motywy działania Adámasa? Czy ofiary łączy coś między sobą? To będzie jedno z najtrudniejszych śledztw w karierze majora Szczęsnego.

32,70 zł
23,54 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 9,16 zł

2 osoby kupiły
14
Człowiek na rozdrożu. Sztuczna inteligencja. 25 punktów widzenia - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Człowiek na rozdrożu. Sztuczna inteligencja. 25 punktów widzenia
Dostępny
13 szt.

Rosnące możliwości różnych form sztucznej inteligencji niepokoją ludzi od kilkudziesięciu lat. Stopniowo uzależniamy się od ciągłej asysty nowoczesnych technologii, jednak coraz doskonalsze metody uczenia maszynowego, dostępna i potężna moc obliczeniowa korzystająca z niewyobrażalnie wielkich zasobów danych każą zadawać sobie pytania: do czego doprowadzi ten szalony rozwój techniki? Jak będzie wyglądało społeczeństwo przyszłości? Czy ludzie wyginą? Czy grozi nam zniewolenie ze strony maszyn albo garstki polityków pragnących jeszcze większej władzy? Coraz wyraźniej widać, że AI staje się powoli narracją współczesności. Świat, jaki znamy, przestanie istnieć. Przed jakimi wyborami przyjdzie stanąć ludzkości już wkrótce i czy zdołamy wybrać dobrze? Ponad 60 lat po ukazaniu się słynnej Cybernetyki Norberta Wienera 25 wyjątkowych umysłów naszych czasów postanowiło ponownie przyjrzeć się koncepcjom tego matematyka i filozofa. Efektem kilkuletnich dyskusji na temat umysłu, myślenia, inteligencji i sensu człowieczeństwa jest ten zbiór 25 esejów – znakomite, wyjątkowo wszechstronne wprowadzenie w krajobraz kluczowych problemów związanych z AI. O wartości tego dzieła stanowi zawarte w nim zderzenie różnych poglądów i punktów widzenia: autorami esejów są wybitni informatycy, robotycy, fizycy, ale również osoby związane z kulturą, filozofią i psychologią. To rzecz, która zmusza do szerszego spojrzenia na jedno z najważniejszych wyzwań naszych czasów. W książce znalazły się poglądy o AI w wielu kontekstach: • ograniczeń uczących się maszyn, • egzystencjalnego ryzyka i przyszłości ludzkiej inteligencji, • możliwych zagrożeń dla społeczeństwa, demokracji, wolności, • idei, kreatywności i sztuki, • przyszłości naszej cywilizacji. Czym jest AI? Oto 25 punktów widzenia 25 błyskotliwych umysłów!

49,00 zł
34,30 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 14,70 zł

2 osoby kupiły
15
Wrocławskie legendy - poznajmy je razem - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wrocławskie legendy - poznajmy je razem
Dostępny
22 szt.

Siedmioletnia Gaja z wypiekami na twarzy śledzi lody bohaterów wrocławskich legend. Z książką pod pachą wspina się na Mostek Pokutnic, zadziera wysoko głowę, aby ujrzeć czubek wieży kościoła św. Elżbiety, poszukuje płaskorzeźby z roztańczonymi dziewczętami, staje na Ostrowie Tumskim pod Kluskową bramą. Poznawszy niesamowite historie, Gaja postanawia sama przyrządzić przysmak dawnych mieszkańców Wrocławia - kluski śląskie. Ty również możesz je wykonać. Na końcu książki znajdziesz oryginalny przepis na wrocławskie kluski śląskie.

25,00 zł
18,99 zł

Rabat 24,0%
oszczędzasz 6,01 zł

3 osoby kupiły
16
Długopis ścieralny Oops! mix kolorów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Długopis ścieralny Oops! mix kolorów
Astra, 1
Dostępny
24 szt.

Uwaga. Mix kolorów – dostępne różne wersje kolorystyczne oprawy – wysyłka losowa. Cena dotyczy 1 sztuki.

12,18 zł
11,99 zł

Rabat 1,6%
oszczędzasz 0,19 zł

2 osoby kupiły
17
Bidon - Tritanum mini 390ml mix CoolPack - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
30,90 zł
4 osoby kupiły
18
Guma do skakania, mix kolorów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Guma do skakania, mix kolorów
Artyk
Dostępny
50 szt.

Elastyczna guma do skakania, niezastąpiona do zabawy na świeżym powietrzu. Gra w gumę rozwija mięśnie i sprawność Twojej pociechy. Zapewnia świetną zabawę z przyjaciółmi. W gumę można skakać na wiele sposobów. Doskonale rozwija zdolności ruchowe oraz zmysł koncentracji. Skakanie stymuluje prawidłowy rozwój fizyczny dziecka, kształtuje mięśnie nóg i rąk. Cechy produktu: • szerokość: 0.4 cm, • długość: 3 m. Uwaga. Mix kolorów – dostępne różne wersje kolorystyczne zabawki – wysyłka losowa. Cena dotyczy 1 sztuki.

6,99 zł
2 osoby kupiły
19
Zakładki indeksujące 45x12mm 25K. 87409 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zakładki indeksujące 45x12mm 25K. 87409
Panta Plast
Dostępny
13 szt.

Zestaw 8 neonowych zakładek z linijką .Idealnie nadaję do zaznaczania ważnych notatek w książkach.

8,97 zł
7,99 zł

Rabat 10,9%
oszczędzasz 0,98 zł

2 osoby kupiły
20
Gumka dwustronna do długopisów ścieralnych i ołówków blister Astra - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
6,99 zł
2 osoby kupiły
21
Koperta zamykana na suwak 84573 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Koperta zamykana na suwak 84573
Panta Plast
Dostępny
25 szt.

Kolorowa wzmacniana koperta zamykana na suwak. Wymiary koperty:23,3 x 17 cmTowar wysyłany losowo.

6,99 zł
5,99 zł

Rabat 14,3%
oszczędzasz 1,00 zł

2 osoby kupiły
22
Rozum skończony - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Rozum skończony
Dostępny
9 szt.

Filozofii przypada „pewien formalny priorytet: filozofia jest teorią rozumowej struktury wiedzy skończonej, realizowaną środkami pojęciowej refleksji. Zgodnie ze swą zarazem historyczną i systematyczną samokrytyką nie może ona uważać się za rozum absolutny, lecz już tylko za rozum krytyczny, który sam z siebie potrafi zaprojektować jedynie ramy określające inne postaci ducha, ale nie ich treści. Dlatego w stosunku do nauki, sztuki i religii filozofia może występować tylko jako krytyczny partner dialogu, ale nie jako sprawujący kuratelę. Inne postacie ducha są zatem samodzielnymi współkonkurentaml w interpretowaniu sensu ludzkiego życia (...)". „Wiedza stanowiłaby w takim rozumieniu bazę dla potencjalnej wiary, wiara zaś w swym twórczym przyswajaniu rozumnej wiedzy byłaby nadawaniem sensu za sprawą rozumu (...)". „Usytuowana w tradycji Kaniowskiej krytyczna filozofia pełni więc rolę pewnego wzorca widzenia świata, ponieważ nie składa tanich obietnic pojednania: nieprzypadkowo mianuje się ona expressis uerbis „filozofią krytyczną”. Zwraca się ona przeciwko filozofiom szumnych frazesów, ale także przeciwko nazbyt pochopnym, rzekomo naukowo uzasadnionym światopoglądom; w nie mniejszym stopniu zwraca się także przeciwko sceptycyzmowi jako rzekomo jedynie jeszcze możliwemu, ostatniemu już stanowisku filozoficznemu. Kto obojętnie z jakich powodów nie jest w stanie zaakceptować założeń transcendentalnego krytycyzmu, niechaj przynajmniej dostrzeże, że krytyczna filozofia nie optuje za nazbyt pospiesznymi rozwiązaniami ani na płaszczyźnie naukowej, ani filozoficznej, ani też religijnej (...). W tej mierze, w jakiej krytyczna filozofia może wykazać, że sama zadziwiająca zdolność władzy sądzenia jest tylko pewnym faktem, takim wszakże, poza który nie można się cofnąć, okazuje się ona filozofią rozumu skończonego. W sporach wokół prawdy usytuowana w tradycji Kanta krytyczna filozofia jest bez wątpienia uczciwym i pełnym umiaru partnerem.”

20,00 zł
14,99 zł

Rabat 25,1%
oszczędzasz 5,01 zł

1 osoba kupiła
23
K i G na usługach głoski R. Utrwalenie głoski R po spółgłoskach K i G - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
K i G na usługach głoski R. Utrwalenie głoski R po spółgłoskach K i G
Dostępny
52 szt.

K i G na usługach głoski R to kolejny zeszyt logopedyczny z serii Mównica Logopedyczna przeznaczony dla dzieci, rodziców, logopedów i nauczycieli. Zeszyt został opracowany z myślą o uczestnikach terapii logopedycznej, korygujących lub utrwalających głoskę r po spółgłoskach k i g. Zeszyt zawiera karty pracy z szerokim wachlarzem ćwiczeń i zabaw, które mogą być wykorzystane zarówno w gabinecie logopedycznym, jak i w pracy domowej rodzica z dzieckiem. Dla najmłodszych zostały opracowane karty ćwiczeń z materiałem obrazkowym lub obrazkowo-wyrazowym, natomiast dla starszych karty ćwiczeń wymagające umiejętności czytania i pisania. Materiał został zaprezentowany w formie czarno-białych obrazków, które dziecko może pokolorować. Dzięki temu nie tylko doskonali prawidłową artykulację, ale także usprawnia motorykę małą oraz koordynację wzrokowo-ruchową.

25,00 zł
19,99 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 5,01 zł

2 osoby kupiły
24
Pierwsze były Stary. Historia produkcji pojazdów w Polsce Ludowej - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pierwsze były Stary. Historia produkcji pojazdów w Polsce Ludowej
Dostępny
31 szt.

Książka Z. Podbielskiego jest pierwszą tak obszerną i szczegółową historią przemysłu motoryzacyjnego w Polsce w latach 1945-1990. Autor opisuje wszystkie pojazdy produkowane seryjnie oraz istniejące w formie prototypów, począwszy od pierwszych, wyprodukowanych w 1948 r. samochodów ciężarowych Star 20, przez inne typy samochodów ciężarowych, samochody osobowe, pojazdy dostawcze i przeznaczone dla rolnictwa, samochody specjalne (sanitarki, cysterny, wozy dla straży pożarnej, śmieciarki, wywrotki i inne), autobusy, po motocykle i motorowery. Tekst uzupełniają szczegółowe dane techniczne wielu typów pojazdów oraz 350 zdjęć i rysunków technicznych. Zdzisław Podbielski jest od lat czołowym dziennikarzem specjalizującym się w tematyce motoryzacyjnej. Napisał kilka tysięcy materiałów prasowych oraz 30 książek. Był długoletnim pracownikiem Przemysłowego Instytutu Motoryzacji w Warszawie. Przeprowadził badania statyczne i ruchowe wielu typów samochodów konstrukcji zagranicznej i polskiej produkcji. Był doradcą dyrektora technicznego Zjednoczenia Przemysłu Motoryzacyjnego POLMO oraz redaktorem naczelnym pism „Informator Techniczny Krajowej Izby Motoryzacji” i „Rzeczoznawca Samochodowy”.

125,00 zł
90,00 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 35,00 zł

1 osoba kupiła
25
Foto-karty dla dzieci 0-3 lat - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
79,00 zł
75,05 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 3,95 zł

1 osoba kupiła
26
Szablon kreślarski z kołami 20cm 84823 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Szablon kreślarski z kołami 20cm 84823
Panta Plast
Dostępny
14 szt.

Plastikowy szablon kreślarski z kołami oraz linijką 20 cm

6,07 zł
5,99 zł

Rabat 1,3%
oszczędzasz 0,08 zł

1 osoba kupiła
27
Psychoanaliza z perspektywy działania i języka - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Psychoanaliza z perspektywy działania i języka
Dostępny
9 szt.

Książka Dietera Fladera jest próbą odczytania Freudowskiej psychoanalizy poprzez skonfrontowanie jej ze współczesnymi teoriami ludzkiego działania, semiologii, językoznawstwa i socjolingwistyki. Autor nie podejmuje jednak dyskusji z całym dziełem Freuda, ale jedynie z jego wybranymi aspektami: z teorią pomyłek, teorią seksualności, pojęciem „nad-ja” i moralności, teoriami lęku. W tej dyskusji okazuje się, że jakkolwiek Freud wraz z odsłonięciem znaczenia nieświadomego wymiaru różnych ludzkich zjawisk psychicznych i działań zrewolucjonizował ich dotychczasowy sposób rozumienia i interpretacji, to jednak zarazem nie do końca zdawał sobie sprawę z intersubiektywnego wymiaru tych zjawisk. Innymi słowy, jakkolwiek trudno jest przecenić doniosłość jego interpretacji i analiz marzeń sennych oraz działań pomyłkowych traktowanych jako zjawiska społeczne, to jednak interpretacje te miały dość ograniczony zakres: ograniczały się najczęściej do analizy natury językowych zniekształceń te zjawiska określających. Na przeszkodzie w dostrzeżeniu przez autora w pełni intersubiektywnego wymiaru analizowanych zjawisk stanęło bez wątpienia bardzo wąskie i tradycyjne „asocjacyjno-psychologistyczne” rozumienie pojęcia języka.

42,00 zł
29,40 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 12,60 zł

1 osoba kupiła
28
Fale - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Fale
Dostępny
289 szt.

Pamięć dziadzia nie jest już tak dobra jak kiedyś. Ale ja kocham go równie mocno jak zawsze i wiem, że chociaż często zapomina o ważnych rzeczach, też kocha mnie ze wszystkich sił! Piękna opowieść o rodzinie, miłości i radości z bycia razem oraz o tym, jak możemy pomóc ukochanym osobom z demencją szczęśliwie żyć. To idealna książka, która pomoże rodzicom wytłumaczyć swoim pociechom trudny temat demencji u starszych ludzi i wskaże maluchom, jak mogą okazać wsparcie swoim dziadkom.

36,99 zł
27,74 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 9,25 zł

1 osoba kupiła
29
Mrugnij oczkiem i posłuchaj. Biedronka - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mrugnij oczkiem i posłuchaj. Biedronka
Dostępny
19 szt.

Zobacz, kto puścił do ciebie oczko? Przedstawiamy publikację z serii „Mrugnij oczkiem” i posłuchaj to króciutkie historyjki o zwierzątkach, które wyróżniają przykuwające wzrok okładki z elementem zabawy: po potrząśnięciu książką oczka ruszają się. Seria „Mrugnij oczkiem” to także dynamiczne ilustracje, krótkie i napisane przystępnym językiem teksty oraz łatwo przyswajalny przekaz o wartości przyjaźni.

12,99 zł
9,99 zł

Rabat 23,1%
oszczędzasz 3,00 zł

1 osoba kupiła
30
Flamaster wodny. Zabawa w zoo - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Flamaster wodny. Zabawa w zoo
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.23

Wesoła, rymowana historyjka o zabawach w zoo. „Flamaster wodny” to seria książek do czytania, oglądania i malowania. Wybrane elementy na stronach książek – białe – pokryte są specjalną powłoką, która po pomalowaniu wodą nabiera koloru. Do każdej książki dołączony jest specjalny pisak, który należy napełnić wodą. Po wyschnięciu stron kolory znikają, a dziecko może pomalować obrazek ponownie.

34,99 zł
26,24 zł
Powiadomienie

Rabat 25,0%
oszczędzasz 8,75 zł

1 osoba kupiła
31
Zombie Kidz. Ewolucja - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zombie Kidz. Ewolucja
FoxGames / GW Foksal, od 7 lat
Dostępny
2359 szt.

Pierwsza gra typu legacy stworzona specjalnie z myślą o dzieciach! Współpracujcie, aby ochronić waszą szkołę przed atakiem zombie! Ta gra rośnie wraz z wami... i zombiakami.

89,99 zł
70,19 zł

Rabat 22,0%
oszczędzasz 19,80 zł

1 osoba kupiła
32
Baw się z nami! Wesoły pajączek - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Baw się z nami! Wesoły pajączek
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.16

Mały pajączek nie lubi deszczu. Jak spędzi czas w oczekiwaniu na poprawę pogody? Przedstawiamy książeczkę z serii publikacji dla najmłodszych z prostym tekstem i uroczymi ilustracjami. Każda książeczka zawiera krótka historię, której bohaterami są zwierzątka. Czytanie urozmaicają ruchome elementy, które zapewnią dziecku wspaniałą zabawę.

29,99 zł
22,49 zł
Powiadomienie

Rabat 25,0%
oszczędzasz 7,50 zł

1 osoba kupiła
33
Mrugnij oczkiem i posłuchaj. Miś - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mrugnij oczkiem i posłuchaj. Miś
Dostępny
3 szt.

Zobacz, kto puścił do ciebie oczko? Przedstawiamy publikację z serii „Mrugnij oczkiem” i posłuchaj to króciutkie historyjki o zwierzątkach, które wyróżniają przykuwające wzrok okładki z elementem zabawy: po potrząśnięciu książką oczka ruszają się. Seria „Mrugnij oczkiem” to także dynamiczne ilustracje, krótkie i napisane przystępnym językiem teksty oraz łatwo przyswajalny przekaz o wartości przyjaźni.

12,99 zł
9,99 zł

Rabat 23,1%
oszczędzasz 3,00 zł

1 osoba kupiła
34
Z polskiej rodziny wyszedł i miłością ogarnął świat W stulecie urodzin Świętego Jana Pawła II - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Z polskiej rodziny wyszedł i miłością ogarnął świat W stulecie urodzin...
Dostępny
16 szt.

Autor zaprasza w podróż śladami wielkiego Papieża Polaka w stulecie jego urodzin. Pielgrzymujemy z Janem Pawłem II z domu rodzinnego w Wadowicach, poprzez Kraków i Rzym, aż na krańce świata. Ks. prof. Jan Śledzianowski dzieli się z Czytelnikami swoją wiedzą i wiarą, pobożnością i umiłowaniem wielkiego Papieża, który był wobec świata niestrudzonym obrońcą życia i rodziny. Z polskiej rodziny wyszedł i miłością ogarnął cały świat może stanowić pomoc w osobistym i narodowym nawróceniu ? pod patronatem Świętego Jana Pawła II. W czasach chaosu i zamętu, w obliczu zagłuszania głosu Boga, warto powrócić do pedagogiki Świętego z Wadowic, którego dzieło należy z wiarą kontynuować.

25,00 zł
18,99 zł

Rabat 24,0%
oszczędzasz 6,01 zł

1 osoba kupiła
35
Flamaster wodny. Ośmiornica Strojnisia - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Flamaster wodny. Ośmiornica Strojnisia
Dostępny
836 szt.

Wesoła, rymowana historyjka o ośmiornicy Strojnisi. „Flamaster wodny” to seria książek do czytania, oglądania i malowania. Wybrane elementy na stronach książek – białe – pokryte są specjalną powłoką, która po pomalowaniu wodą nabiera koloru. Do każdej książki dołączony jest specjalny pisak, który należy napełnić wodą. Po wyschnięciu stron kolory znikają, a dziecko może pomalować obrazek ponownie.

34,99 zł
26,24 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 8,75 zł

1 osoba kupiła
36
Sagrada. Pasja - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Sagrada. Pasja
FoxGames / GW Foksal, od 13 lat
Dostępny
1639 szt.

Familia w Barcelonie jest wciąż w budowie, tworząc żyjące, budzące zachwyt dzieło ludzkiego geniuszu. Tak jak kolejne nawy dodają bazylice splendoru, tak kolejne dodatki zachwycają graczy swoją głębią i nowatorstwem.

89,99 zł
70,19 zł

Rabat 22,0%
oszczędzasz 19,80 zł

37
Napoje tłoczone na zimno Zdrowie i dobre samopoczucie zamknięte w szklance - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Napoje tłoczone na zimno Zdrowie i dobre samopoczucie zamknięte w szkl...
Dostępny
25 szt.

Książka jest podzielona na cztery części. Opisane zostały w niej propozycje napojów na bazie owoców, napojów owocowo?warzywnych, takich, które zawierają wyłącznie jarzyny oraz napoje bazujące na roślinach zbożowych z dodatkiem owoców, warzyw i orzechów. Każdy rozdział zawiera proste, zdrowe receptury, które wzbogacą naszą dietę, a także wskazówki, jak oswoić się z nową filozofią odżywiania, podkreślającą istotę korzystania z tego, co oferuje nam natura, tak aby cieszyć się dobrym samopoczuciem. Podane przepisy zredagowano w ten sposób, by uwzględniały łatwość przygotowania, prostotę oraz walor dietetyczny zdrowych napojów tłoczonych na zimno, idealnych na śniadanie albo jako przekąska. W odróżnieniu od wielu innych napojów, wolno tłoczone soki naturalne stanowią cenne uzupełnienie kompletnej, zdrowej i zbilansowanej diety. Dostarczają organizmowi wartościowe składniki odżywcze, jak również sole mineralne, witaminy oraz błonnik zawarty w orzechach, owocach, warzywach czy roślinach zbożowych.

38,00 zł
28,12 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 9,88 zł

38
Baw się z nami! Wycieczka z przyjaciółmi - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Baw się z nami! Wycieczka z przyjaciółmi
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.05.20

Pies, kot i królik wybrali się na wycieczkę swoją łódką. Co zobaczyli po drodze? Przedstawiamy książeczkę z serii publikacji dla najmłodszych z prostym tekstem i uroczymi ilustracjami. Każda książeczka zawiera krótka historię, której bohaterami są zwierzątka. Czytanie urozmaicają ruchome elementy, które zapewnią dziecku wspaniałą zabawę.

30,00 zł
22,50 zł
Powiadomienie

Rabat 25,0%
oszczędzasz 7,50 zł

39
Mrugnij oczkiem i posłuchaj. Małpka - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mrugnij oczkiem i posłuchaj. Małpka
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.04

Zobacz, kto puścił do ciebie oczko? Przedstawiamy publikację z serii „Mrugnij oczkiem” i posłuchaj to króciutkie historyjki o zwierzątkach, które wyróżniają przykuwające wzrok okładki z elementem zabawy: po potrząśnięciu książką oczka ruszają się. Seria „Mrugnij oczkiem” to także dynamiczne ilustracje, krótkie i napisane przystępnym językiem teksty oraz łatwo przyswajalny przekaz o wartości przyjaźni.

12,99 zł
9,99 zł
Powiadomienie

Rabat 23,1%
oszczędzasz 3,00 zł

40
Rysowanie krok po kroku. Smoki, roboty i inne różności - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Rysowanie krok po kroku. Smoki, roboty i inne różności
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.11.17

Przedstawiona książeczka nauczy dziecko jak należy rysować postaci, przeróżne przedmioty i przysmaki. Książka została podzielona tak, aby po jednej stronie znalazła się nauka rysowania w punkach, a po drugiej sceneria do wypełnienia kolorowymi rysunkami.

20,00 zł
15,99 zł
Powiadomienie

Rabat 20,1%
oszczędzasz 4,01 zł

41
Mrugnij oczkiem i posłuchaj. Kotek - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mrugnij oczkiem i posłuchaj. Kotek
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.11.17

Zobacz, kto puścił do ciebie oczko? Przedstawiamy publikację z serii „Mrugnij oczkiem” i posłuchaj to króciutkie historyjki o zwierzątkach, które wyróżniają przykuwające wzrok okładki z elementem zabawy: po potrząśnięciu książką oczka ruszają się. Seria „Mrugnij oczkiem” to także dynamiczne ilustracje, krótkie i napisane przystępnym językiem teksty oraz łatwo przyswajalny przekaz o wartości przyjaźni.

13,00 zł
9,99 zł
Powiadomienie

Rabat 23,2%
oszczędzasz 3,01 zł

42
Rysowanie krok po kroku. Koty, żaby i inne zwierzęta - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Rysowanie krok po kroku. Koty, żaby i inne zwierzęta
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.10

Przedstawiona książeczka nauczy dziecko jak należy rysować zwierzątka: lwa, kota, świnkę, papugę i wiele, wiele innych. Książka została podzielona tak, aby po jednej stronie znalazła się nauka rysowania w punkach, a po drugiej sceneria do wypełnienia kolorowymi rysunkami.

24,99 zł
18,99 zł
Powiadomienie

Rabat 24,0%
oszczędzasz 6,00 zł

1 osoba kupiła
43
Mrugnij oczkiem i posłuchaj. Pszczółka - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mrugnij oczkiem i posłuchaj. Pszczółka
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.04.25

Zobacz, kto puścił do ciebie oczko? Przedstawiamy publikację z serii „Mrugnij oczkiem” i posłuchaj to króciutkie historyjki o zwierzątkach, które wyróżniają przykuwające wzrok okładki z elementem zabawy: po potrząśnięciu książką oczka ruszają się. Seria „Mrugnij oczkiem” to także dynamiczne ilustracje, krótkie i napisane przystępnym językiem teksty oraz łatwo przyswajalny przekaz o wartości przyjaźni.

12,99 zł
9,99 zł
Powiadomienie

Rabat 23,1%
oszczędzasz 3,00 zł

44
Baw się z nami! Wesoły autobus - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Baw się z nami! Wesoły autobus
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.11.18

Jazda autobusem też może być wspaniałą przygodą. Przekonają się o tym bohaterowie tej książeczki. Przedstawiamy publikację z serii kartonowych książeczek dla najmłodszych z prostym tekstem i uroczymi ilustracjami. Każda książeczka zawiera krótka historię, której bohaterami są zwierzątka. Czytanie urozmaicają ruchome elementy, które zapewnią dziecku wspaniałą zabawę.

30,00 zł
22,50 zł
Powiadomienie

Rabat 25,0%
oszczędzasz 7,50 zł

45
Baw się z nami! Wszystkiego najlepszego! - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Baw się z nami! Wszystkiego najlepszego!
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.06.07

Króliczek ma urodziny. Co spotka go w tym dniu? Seria kartonowych książeczek dla najmłodszych z prostym tekstem i uroczymi ilustracjami. Każda książeczka zawiera krótka historię, której bohaterami są zwierzątka. Czytanie urozmaicają ruchome elementy, które zapewnią dziecku wspaniałą zabawę.

30,00 zł
22,50 zł
Powiadomienie

Rabat 25,0%
oszczędzasz 7,50 zł

46
Mrugnij oczkiem i posłuchaj. Piesek - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mrugnij oczkiem i posłuchaj. Piesek
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.03.03

Zobacz, kto puścił do ciebie oczko? Przedstawiamy publikację z serii „Mrugnij oczkiem” i posłuchaj to króciutkie historyjki o zwierzątkach, które wyróżniają przykuwające wzrok okładki z elementem zabawy: po potrząśnięciu książką oczka ruszają się. Seria „Mrugnij oczkiem” to także dynamiczne ilustracje, krótkie i napisane przystępnym językiem teksty oraz łatwo przyswajalny przekaz o wartości przyjaźni.

13,00 zł
9,99 zł
Powiadomienie

Rabat 23,2%
oszczędzasz 3,01 zł

47
W każdym domu na każdej ulicy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
W każdym domu na każdej ulicy
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.12.09

Przedstawiamy ciepłe opowiadanie o tym, że dom to nie tylko cztery ściany, ale przede wszystkim ludzie, którzy w nim mieszkają. Na każdej stronie książki przedstawiono wnętrze domu i sposób w jaki rodzina może spędzić czas w poszczególnych pomieszczeniach: kuchni, salonie, łazience... Idealna lektura do wspólnego rodzinnego czytania.

40,00 zł
30,00 zł
Powiadomienie

Rabat 25,0%
oszczędzasz 10,00 zł

48
Kulawy szermierz - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kulawy szermierz
Dostępny
37 szt.

Kaleki szermierz Uther Mac Flann nade wszystko pragnął usunąć z drogi Skowronka i odzyskać pozycję u boku generał Victorii Dauberg. Nie spodziewał się, że eskortowanie czarodziejki Agnes z Rubinowej Wieży wprawi w ruch nieodwracalny bieg wydarzeń. Amber, dyplomatka Heptarchii Oryksejskiej, podąża szlakiem zaginionej siostry, jednak los drwi z jej poszukiwań. Jedyne, co odnajduje, to grób Agnes, ślady okrutnego mordu... oraz trop wskazujący na fechmistrza Mac Flanna. Co wyniknie z ich spotkania? Tymczasem w Mieście Wież jego niezłomny obrońca, Koriolan, musi stawić czoła nie tylko żałobie po utracie żony i córki. Gebryjczycy podnieśli buńczuk na zachodzie i wkrótce staną u bram Oryksu. Losy postaci splatają się na tle wojennej zawieruchy w pogmatwany węzeł, tętniący od ludzkich przywar i namiętności. Z tygla wydarzeń nikt nie wyjdzie nieodmieniony. Obsesja, zdrada i ambicja zaprowadzą bohaterów na skraj przepaści… i na dno upadku. Bowiem gdy ceną odkupienia jest wyrzeczenie się zemsty, ludziom wojny pozostaje tylko jeden wybór.

39,99 zł
28,79 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 11,20 zł

49
Julia. Julia się chowa - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Julia. Julia się chowa
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.07.12

Julia i mama bawią się w chowanego. Gdzie może być mama? Może pod łóżkiem? „Julia” to seria książeczek dla dzieci w wieku przedszkolnym, które są ciekawe otaczającego je świata. Zabawne historie o tym, co dzieje się dokoła na pewno spodobają się każdemu maluchowi. Prostym tekstom towarzyszą urocze ilustracje autorstwa Evy Eriksson, gwiazdy szwedzkiej ilustracji dla dzieci.

20,00 zł
15,99 zł
Powiadomienie

Rabat 20,1%
oszczędzasz 4,01 zł

50
Otulone nocą. Wielka Mała Niedźwiedzica - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Otulone nocą. Wielka Mała Niedźwiedzica
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.08.15

Przedstawiamy poruszającą opowieść o Małej Niedźwiedzicy, która podróżuje po Drodze Mlecznej ze swoją mamą – Wielką Niedźwiedzicą. Ma ze sobą powierzony jej przez mamę tajemniczy pakunek, który musi bezpiecznie dostarczyć w odpowiednie miejsce na nocnym niebie. Po drodze niedźwiedzice spotykają różne gwiazdozbiory: Gończe Psy, Żyrafę, Rysia, a nawet Smoka – nie wszystkie z nich są przyjaźnie nastawione, więc misja Małej Niedźwiedzicy staje się coraz trudniejsza. Czy uda jej się bezpiecznie dotrzeć do celu?

33,00 zł
24,75 zł
Powiadomienie

Rabat 25,0%
oszczędzasz 8,25 zł

51
Nowy wspaniały świat - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nowy wspaniały świat
FoxGames / GW Foksal, 12 lat
Dostępny
29 szt.

Czy poprowadzisz swoje imperium do zwycięstwa? Zostań władcą międzynarodowego imperium. Produkuj surowce, wznoś majestatyczne konstrukcje i rozwijaj nowoczesne technologie. W tej grze czeka na ciebie niesamowity, dystopijny klimat oraz innowacyjna mechanika.

169,99 zł
132,59 zł

Rabat 22,0%
oszczędzasz 37,40 zł

52
Similo. Historia - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Similo. Historia
FoxGames / GW Foksal, od 7 lat
Dostępny
62 szt.

„Similo” to seria kooperacyjnych gier dedukcyjnych. Każdy tytuł zawiera 30 przepięknie zilustrowanych kart z postaciami nawiązującymi do bajek, historii czy mitów. Gracze muszą odgadnąć ukrytą postać spośród dwunastu leżących na stole. Zawartość opakowania: • 30 kart.

39,99 zł
31,19 zł

Rabat 22,0%
oszczędzasz 8,80 zł

53
Similo. Mity - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Similo. Mity
FoxGames / GW Foksal, od 5 lat
Dostępny
56 szt.

„Similo” to seria kooperacyjnych gier dedukcyjnych. Każdy tytuł zawiera 30 przepięknie zilustrowanych kart z postaciami nawiązującymi do bajek, historii czy mitów. Gracze muszą odgadnąć ukrytą postać spośród dwunastu leżących na stole.

39,99 zł
31,19 zł

Rabat 22,0%
oszczędzasz 8,80 zł

54
Similo. Baśnie - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Similo. Baśnie
FoxGames / GW Foksal, od 7 lat
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.26

„Similo” to seria kooperacyjnych gier dedukcyjnych. Każdy tytuł zawiera 30 przepięknie zilustrowanych kart z postaciami nawiązującymi do bajek, historii czy mitów. Gracze muszą odgadnąć ukrytą postać spośród dwunastu leżących na stole. Aby to zrobić, jedna osoba zagrywa w każdej turze kartę z ręki jako wskazówkę. Pozostali gracze muszą wyeliminować którąś z postaci. Wygrywacie, jeśli ostatnia karta, która została na stole, jest ukrytą postacią!

40,00 zł
31,20 zł
Powiadomienie

Rabat 22,0%
oszczędzasz 8,80 zł

55
Prosta spółka akcyjna. Praktyczny poradnik z wzorami dokumentów (z suplementem elektronicznym) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Prosta spółka akcyjna. Praktyczny poradnik z wzorami dokumentów (z sup...
Niedostępny
Brak

Prosta spółka akcyjna to najnowszy typ spółki kapitałowej w polskim prawie. Przepisy regulujące ten typ spółki wzorują się na przepisach prawnych obowiązujących w innych państwach, na wcześniejszych projektach ustawodawstwa krajowego, a także na przepisach regulujących spółkę z o.o. oraz spółkę akcyjną. Prosta spółka akcyjna jest zatem swoistą hybrydą łączącą różne przepisy. Spółka ta została wprowadzona nie tylko w celu wsparcia przedsięwzięć opartych na innowacjach i nowoczesnych technologiach. Zaproponowane mechanizmy zwiększenia elastyczności reguł stosowanych w odniesieniu do spółki z o.o. i do spółki akcyjnej oraz połączenie w jednej formie prawnej elementów właściwych dla tych dwóch typów spółek odpowiadają również innym potrzebom działalności. Rozwiązania przyjęte w prostej spółce akcyjnej, takie jak: brak kapitału zakładowego, możliwość wniesienia wkładów niepieniężnych na pokrycie akcji wszelkim wkładem mającym wartość majątkową, w szczególności świadczeniem pracy lub usług, możliwość przeprowadzania walnych zgromadzeń za pomocą środków komunikacji elektronicznej, czynią tę spółkę atrakcyjną alternatywą dla klasycznych spółek kapitałowych. W publikacji m.in.: -założenie spółki, -umowa spółki, -wniesienie wkładów do spółki, -kapitał akcyjny, -akcje, -prawa i obowiązki akcjonariuszy, -organy spółki (zarząd, rada nadzorcza, walne zgromadzenie), -rozwiązanie i likwidacja spółki, -odpowiedzialność w spółce. Dodatkowo w książce wzory przydatnych dokumentów (również w wersji edytowalnej ? w suplemencie elektronicznym dołączonym do książki) oraz tekst przepisów regulujących prostą spółkę akcyjną. Plik suplementu można pobrać przez Internet ? instrukcja postępowania znajduje się w książce. Zainstalowanie suplementu wymaga systemu operacyjnego Windows.

178,50 zł
167,79 zł
Powiadomienie

Rabat 6,0%
oszczędzasz 10,71 zł

56
Zrolowany wrześniowy Vogue - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyprzedaż
Zrolowany wrześniowy Vogue
Dostępny
1 szt.

Dużo seksu, mało stosunków. Rzecz dzieje się w Polsce i Anglii – tu i teraz. Bohater wyznaje zasadę, że miłość to więzienie, a poszukiwanie tego jedynego to bzdury natchnione duchem ideologii monogamicznego życia. Poznacie go jak dzieli się sobą nawet jeśli nie ma na to ochoty. Jednocześnie ugania się za zwyczajnym szczęściem i wolnością, bo myśli, że to najważniejsze w życiu. Polubicie go, chociaż czasem będziecie mieli ochotę go odlubić. „Książka Skurzyńskiego opowiada historię spoza dominującego, heteronormatywnego świata, co sprawia, że jest w Polsce opowieścią bardzo potrzebną” – Maria Reimann. „Tacy są właśnie Normalni Ludzie LGBT+ z Polski. Nawet jeśli piękni i młodzi, to rzadko znani i bogaci. Bardziej prywatni niż publicznie jawni. Dyskretni, mili, kulturalni, choć niekoniecznie chcący tradycyjnych stałych związków. Romansują i rozchodzą się, proza. Tworzą własne konstelacje i fascynujące rozwiązki, otwierając się na inne opcje niż przyzwyczajenie i rutyna. Poddają się uczuciom i kochają po swojemu, ale jak wszyscy dzisiaj – miewają też swoje jazdy i schizy, spor(n)e problemy i dylematy. No i często tkwią już zbyt długo w tym dziwnym kraju, gdzie życie daje w dupę, jak nikt nie lubi. I ja, i ty, i wy macie swoje miejsca w tej zagayonej niebajce” – Tomasz Charnas, Queer.pl. Jarek Skurzyński (1980), mieszka w Szczecinie, ukończył filozofię, autor wydanego w 2015 roku eseju Tylko ateiści zostaną zbawieni. Uprawia binge-watching.

39,90 zł
19,95 zł

Rabat 50,0%
oszczędzasz 19,95 zł

57
Bajki na dobranoc. Królewna Śnieżka - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bajki na dobranoc. Królewna Śnieżka
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.10

Bajki na dobranoc zostały przygotowane z myślą o najmłodszych dzieciach. Klasyczne opowieści w wersji wierszowanej i skróconej najbardziej podobają się maluchom. Pierwsze kroki w krainie baśni mały słuchacz może poczynić w towarzystwie Królewny Śnieżki. Jej przygody stają się wyciszającą lekturą na dobranoc. Urocze, pełne ciekawych szczegółów ilustracje Justyny Dłużniewskiej przykuwają uwagę i sprawiają, że wierszowane bajeczki lepiej zapadają w pamięć dziecka. Mocne strony: • rymowany tekst, • długość tekstu oraz kolorowe ilustracje dobrane do percepcji i możliwości skupienia uwagi przez małego odbiorcę, • poręczny format, • zaokrąglone rogi.

8,00 zł
6,99 zł
Powiadomienie

Rabat 12,6%
oszczędzasz 1,01 zł

58
Bajki na dobranoc. Czerwony Kapturek - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bajki na dobranoc. Czerwony Kapturek
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.03.03

Bestsellerowa bajka o Czerwonym Kapturku w nowej odsłonie. Wykrojniki to seria sztywnostronicowych książeczek kochanych przez wszystkie dzieci! Każda książeczka zawiera wspaniały wesoły wierszyk, przy którym uśmiechnie się każda mała buzia. Kolorowe, urocze ilustracje z pewnością zachwycą każdego malucha. Mocne strony: • rymowany tekst, • długość tekstu oraz kolorowe ilustracje dobrane do percepcji i możliwości skupienia uwagi przez małego odbiorcę, • poręczny format, • zaokrąglone rogi.

9,50 zł
7,99 zł
Powiadomienie

Rabat 15,9%
oszczędzasz 1,51 zł

59
Tupcio Chrupcio. Dbam o zęby - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Tupcio Chrupcio. Dbam o zęby
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.03.06

W każdej z książeczek urocza myszka odkrywa otaczający ją świat, codziennie uczy się nowych rzeczy, przeżywa takie doświadczenia, jak każde dorastające dziecko. Przygody Tupcia Chrupcia zostały przedstawione w zrozumiały dla najmłodszych dzieci sposób. Opowieści przekazują pozytywne wzorce zachowań, ucząc samodzielności oraz logicznego myślenia w radzeniu sobie z trudnościami.

8,00 zł
6,99 zł
Powiadomienie

Rabat 12,6%
oszczędzasz 1,01 zł

60
Wykrojnik mały. Jego wysokość lew - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wykrojnik mały. Jego wysokość lew
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.05.06

Przedstawiamy książeczkę z popularnej serii wierszyków dla najmłodszych Zabawne, rymowane historyjki o sympatycznych bohaterach, którzy przeżywają ciekawe i pouczające przygody. Idealna propozycja dla tych, którzy dopiero zaczynają przygodę z książkami. Mocne strony: • rymowany tekst, • długość tekstu oraz kolorowe ilustracje dobrane do percepcji i możliwości skupienia uwagi przez małego odbiorcę, • poręczny format, • zaokrąglone rogi.

8,00 zł
6,99 zł
Powiadomienie

Rabat 12,6%
oszczędzasz 1,01 zł

61
Tupcio Chrupcio. Nie mogę zasnąć - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Tupcio Chrupcio. Nie mogę zasnąć
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.04.22

Tupcio Chrupcio jest już dużą myszką. Potrafi sam się umyć, ubrać i posprzątać zabawki. Ale nie lubi nocy. Gdy nie może zasnąć, marudzi i nie daje spać mamie. Czy poradzi sobie w tej sytuacji? Posłuchajcie!

8,00 zł
6,99 zł
Powiadomienie

Rabat 12,6%
oszczędzasz 1,01 zł

62
Album mojego kotka - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Album mojego kotka
Dostępny
8 szt.

Czy masz już swojego wymarzonego czworonoga? Jesteście najlepszymi przyjaciółmi? Jeśli tak, to koniecznie wypełnij ten album i zachowaj wspomnienia! Przedstawiona książeczka należy do serii albumów dla dzieciaków mających swojego własnego czworonoga (kota, psa, chomika). To idealne miejsce do utrwalania wspomnień. W środku jest mnóstwo miejsca do wklejania i opisywania zdjęć, ładna grafika i użyteczne tabelki.

34,99 zł
26,24 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 8,75 zł

63
Bajki na dobranoc. Jaś i Małgosia - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bajki na dobranoc. Jaś i Małgosia
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.10.08

Bestsellerowa bajka o Jasiu i Małgosiu w nowej odsłonie Wykrojniki to seria sztywnostronicowych książeczek kochanych przez wszystkie dzieci! Każda książeczka zawiera wspaniały wesoły wierszyk, przy którym uśmiechnie się każda mała buzia. Kolorowe, urocze ilustracje z pewnością zachwycą każdego malucha. • Wesołe wierszyki autorstwa Urszuli Kozłowskiej dla każdego malucha • Mnóstwo kolorowych ilustracji z wieloma szczegółami • Solidne wydanie – twarde strony do wielokrotnego przeglądania książeczek

8,00 zł
6,99 zł
Powiadomienie

Rabat 12,6%
oszczędzasz 1,01 zł

64
Album mojego pieska - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Album mojego pieska
Dostępny
3 szt.

Czy masz już swojego wymarzonego czworonoga? Jesteście najlepszymi przyjaciółmi? Jeśli tak, to koniecznie wypełnij ten album i zachowaj wspomnienia! Przedstawiona książeczka należy do serii albumów dla dzieciaków mających swojego własnego czworonoga (kota, psa, chomika). To idealne miejsce do utrwalania wspomnień. W środku jest mnóstwo miejsca do wklejania i opisywania zdjęć, ładna grafika i użyteczne tabelki.

34,99 zł
26,24 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 8,75 zł

65
Bajki na dobranoc. Kopciuszek - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bajki na dobranoc. Kopciuszek
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.02.23

Bajki na dobranoc zostały przygotowane z myślą o najmłodszych dzieciach. Klasyczne opowieści w wersji wierszowanej i skróconej najbardziej podobają się maluchom. Pierwsze kroki w krainie baśni mały słuchacz może poczynić w towarzystwie Kopciuszka. Jej przygody stają się wyciszającą lekturą na dobranoc. Urocze, pełne ciekawych szczegółów ilustracje Justyny Dłużniewskiej przykuwają uwagę i sprawiają, że wierszowane bajeczki lepiej zapadają w pamięć dziecka. Mocne strony: • rymowany tekst, • długość tekstu oraz kolorowe ilustracje dobrane do percepcji i możliwości skupienia uwagi przez małego odbiorcę, • poręczny format, • zaokrąglone rogi.

8,00 zł
6,99 zł
Powiadomienie

Rabat 12,6%
oszczędzasz 1,01 zł

66
Gdzie jest... tygrys - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Gdzie jest... tygrys
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.04.06

Przedstawiamy książeczkę z materiałowymi flapami. To mnóstwo intensywnych kolorów i wspaniała zabawa ze sprawdzaniem, co kryje się pod flapami. Wsparcie dla rozwoju zmysłów wzroku i dotyku.

30,00 zł
22,50 zł
Powiadomienie

Rabat 25,0%
oszczędzasz 7,50 zł

67
Gdzie jest... dinozaur - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Gdzie jest... dinozaur
Dostępny
19 szt.

Przedstawiamy książeczkę z materiałowymi flapami. To mnóstwo intensywnych kolorów i wspaniała zabawa ze sprawdzaniem, co kryje się pod flapami. Wsparcie dla rozwoju zmysłów wzroku i dotyku.

29,99 zł
22,49 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 7,50 zł

68
Nowy wspaniały świat. Wojna albo pokój (dodatek) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nowy wspaniały świat. Wojna albo pokój (dodatek)
FoxGames / GW Foksal, od 12 lat
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.05.13

Dodatek wprowadzający 6 unikalnych scenariuszy oraz nowe karty i umiejętności Nowy wspaniały świat: Wojna albo pokój pozwala spojrzeć na Nowy wspaniały świat z zupełnie innej perspektywy! Zmieniaj zasady rozgrywki wraz z każdą kolejną misją kampanii. W zależności od rozkładu sił, poprowadź losy świata w stronę pokoju albo wojny. Zawartość opakowania: • karty • instrukcja Uwaga! To nie jest samodzielna gra! Do rozgrywki wymagana jest podstawowa wersja gry: Nowy wspaniały świat.

90,00 zł
70,20 zł
Powiadomienie

Rabat 22,0%
oszczędzasz 19,80 zł

69
Konstytucja RP - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Konstytucja RP
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.04.18

Ta edycja zawiera pełny tekst Ustawy Zasadniczej wraz ze wskazówkami dla użytkowników. Objaśnienia w przystępny sposób pomagają użytkownikowi w zrozumieniu istoty oraz konsekwencji zapisanych w tej ustawie postanowień. Autorem komentarza jest konstytucjonalista, dr Michał Szwast z Zakładu Praw Człowieka WPiA UW, pracownik Naczelnego Sądu Administracyjnego. W marcu 2018 r. został wybrany na funkcję wiceprezesa zarządu Fundacji Edukacji Parlamentarnej. Jest autorem kilkudziesięciu publikacji naukowych z zakresu prawa konstytucyjnego oraz m.in. praw człowieka. Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej to najważniejszy akt prawny Rzeczypospolitej Polskiej. Uchwalona została 2 kwietnia 1997 roku przez Zgromadzenie Narodowe, a zatwierdzona w ogólnonarodowym referendum 25 maja 1997 roku. Ogłoszona w Dzienniku Ustaw: Dz.U. z 1997 r. nr 78, poz. 483, weszła w życie 17 października 1997. Złożona jest z preambuły i 13 rozdziałów obejmujących 243 artykuły.

9,99 zł
7,99 zł
Powiadomienie

Rabat 20,0%
oszczędzasz 2,00 zł

70
Konstytucja RP - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Konstytucja RP
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.11.13

Ta edycja zawiera pełny tekst Ustawy Zasadniczej wraz ze wskazówkami dla użytkowników. Objaśnienia w przystępny sposób pomagają użytkownikowi w zrozumieniu istoty oraz konsekwencji zapisanych w tej ustawie postanowień. Autorem komentarza jest konstytucjonalista, dr Michał Szwast z Zakładu Praw Człowieka WPiA UW, pracownik Naczelnego Sądu Administracyjnego. W marcu 2018 r. został wybrany na funkcję wiceprezesa zarządu Fundacji Edukacji Parlamentarnej. Jest autorem kilkudziesięciu publikacji naukowych z zakresu prawa konstytucyjnego oraz m.in. praw człowieka. Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej to najważniejszy akt prawny Rzeczypospolitej Polskiej. Uchwalona została 2 kwietnia 1997 roku przez Zgromadzenie Narodowe, a zatwierdzona w ogólnonarodowym referendum 25 maja 1997 roku. Ogłoszona w Dzienniku Ustaw: Dz.U. z 1997 r. nr 78, poz. 483, weszła w życie 17 października 1997. Złożona jest z preambuły i 13 rozdziałów obejmujących 243 artykuły.

15,00 zł
10,99 zł
Powiadomienie

Rabat 26,7%
oszczędzasz 4,01 zł

71
Gdzie jest... syrenka - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Gdzie jest... syrenka
Dostępny
73 szt.

Przedstawiamy książeczkę z materiałowymi flapami. To mnóstwo intensywnych kolorów i wspaniała zabawa ze sprawdzaniem, co kryje się pod flapami. Wsparcie dla rozwoju zmysłów wzroku i dotyku.

29,99 zł
22,49 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 7,50 zł

72
Krótka wycieczka na tamten świat - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Krótka wycieczka na tamten świat
Dostępny
33 szt.

Nowa książka jednego z najciekawszych polskich pisarzy. Kiedy w 1999 roku umiera dziadek Janek, okazuje się, że był również dziadkiem Iwanem i tak naprawdę miał trzy życia. Babcia Irenka była jego trzecią żoną, a Jan był bigamistą – pierwszą i drugą żonę miał jednocześnie. Trójkę dzieci zostawił w Związku Radzieckim. Miał także dzieci z drugiego małżeństwa w Warszawie, a z trzeciego – jednego syna, który jest ojcem Julka. To właśnie Julek postanawia odnaleźć potomków dziadka. Tak rozpoczyna się jego podróż po byłych republikach ZSRR: Białorusi, Północnej Osetii i Kazachstanie. Krótka wycieczka na tamten świat to powieść o poszukiwaniu i próbie uleczenia rodziny, w której wszyscy mężczyźni zawsze uciekali. Juliusz Strachota – jako prozaik debiutował na łamach „Czasu Kultury”. Swoje teksty publikował w czasopismach „Ha!art”, „Lampa”, „Polityka” czy „Gazeta Wyborcza”. W czerwcu 2014 roku na łamach „Dużego Formatu” przyznał się publicznie do uzależnienia od przeciwlękowego leku Xanax. Mechanizm uzależnienia jest głównym tematem powieści Relaks amerykański, wydanej w 2015 roku. W 2019 jego powieść Turysta polski w ZSRR została nominowana do Nagrody Literackiej „Nike” i Nagrody Literackiej Gdynia.

36,99 zł
32,18 zł

Rabat 13,0%
oszczędzasz 4,81 zł

73
Dokument elektroniczny w ogólnym postępowaniu administracyjnym - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dokument elektroniczny w ogólnym postępowaniu administracyjnym
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.10.17

W książce omówiono problematykę dokumentu elektronicznego jako pisma, czyli zasady jego sporządzenia, wniesienia i doręczenia, a także jako dowodu, analizując reguły oceny jego mocy i wiarygodności. Przedstawiono: ? praktyczne informacje na temat prawidłowego sposobu i zakresu wykorzystania dokumentu elektronicznego w postępowaniu administracyjnym: elektronicznym oraz tradycyjnym, ? zagadnienie automatyzacji czynności odnoszących się do dokumentu elektronicznego, ? kwestię przekształceń i reprodukcji tego dokumentu, ? konsekwencje prawne wynikające z nieprawidłowości związanych z wykorzystaniem dokumentu elektronicznego w postępowaniu administracyjnym. Książka będzie szczególnie przydatna dla sędziów, adwokatów, radców prawnych oraz pracowników administracji publicznej, a także pracowników naukowych i studentów.

119,00 zł
107,10 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 11,90 zł

74
Wzorce i zasady działania współczesnej administracji publicznej - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wzorce i zasady działania współczesnej administracji publicznej
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.02.22

W ostatnich latach problematyka wzorców i zasad działania administracji na nowo nabierała fundamentalnego znaczenia. W przestrzeni publicznej toczą się spory o kształt i cele działania administracji publicznej, która staje w obliczu wielu nowych wyzwań i oczekiwań społecznych. Opracowanie obejmuje zbiór 64 tekstów, w których dokonano analizy tego zagadnienia w aspekcie zarówno obowiązujących aktów normatywnych, jak również ukierunkowanych na przyszłość koncepcji zmian w prawie, mających na celu modernizację i udoskonalenie administracji. Publikacja podzielona została na pięć części prezentujących wybrane problemy z zakresu prawa administracyjnego ustrojowego, materialnego, proceduralnego, prawa ochrony środowiska oraz modernizacji i udoskonalania administracji publicznej. Autorzy książki to specjalizujący się w problematyce prawa administracyjnego oraz nauki administracji reprezentanci wiodących ośrodków akademickich, wśród których znaleźli się także praktycy, w tym sędziowie sądów administracyjnych, członkowie samorządowych kolegiów odwoławczych oraz innych urzędów władzy publicznej, a także radcowie prawni i adwokaci.

149,00 zł
134,10 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 14,90 zł

75
Tupcio Chrupcio. Nie chcę jeść - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Tupcio Chrupcio. Nie chcę jeść
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.09.26

Tupcio Chrupcio jest już dużą myszką, ale... zamiast obiadu woli zabawę i cukierki. Nawet jego kochana mama traci czasem cierpliwość. Czy Tupcio Chrupcio pójdzie po rozum do głowy? Posłuchajcie!

7,99 zł
5,99 zł
Powiadomienie

Rabat 25,0%
oszczędzasz 2,00 zł

76
Instalacje elektryczne. Podręcznik do kształcenia w zawodach technik elektryk, elektryk - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Instalacje elektryczne. Podręcznik do kształcenia w zawodach technik e...
Dostępny
165 szt.

Bogato ilustrowany podręcznik poświęcony instalacjom elektrycznym. Opisano w nim rodzaje przewodów elektrycznych (ich budowę, parametry, oznaczanie i sposoby łączenia), sprzęt i osprzęt w instalacjach elektrycznych (w tym m.in. łączniki, gniazda i wtyczki, wyłączniki, styczniki, bezpieczniki, złączki i puszki instalacyjne oraz korytka i rury ochronne), oświetlenie elektryczne (z uwzględnieniem m.in. parametrów świetlnych, rodzajów lamp, klas i rodzajów oświetlenia, różnych rodzajów opraw oświetleniowych oraz zasad oświetlania i metod obliczania natężenia oświetlenia), budowę i rodzaje instalacji elektrycznych (w tym m.in. parametry techniczne, części składowe, sieć rozdzielczą, instalacje odbiorcze, układy sieci i instalacji elektrycznych) oraz eksploatację instalacji elektrycznych (z uwzględnieniem m.in. środków ochrony przeciwporażeniowej, odgromowej i przepięciowej, zasad eksploatacji instalacji, zakłóceń w działaniu instalacji i zasad ochrony przeciwpożarowej). Na końcu każdego rozdziału zamieszczono pytania i testy kontrolne oraz tabelę uszczegółowionych efektów kształcenia, które umożliwiają uczniowi samoocenę stopnia opanowania materiału. Książka jest przeznaczona dla uczniów kształcących się w zawodach technika elektryka i elektryka oraz uczestników kursów zawodowych w zakresie części 1 kwalifikacji E.8 Montaż i konserwacja instalacji elektrycznych. Podręcznik może być wykorzystywany do kształcenia w zawodach szkolnictwa branżowego zgodnie z podstawą programową 2019 w zakresie kwalifikacji ELE.02. Nr ewidencyjny w wykazie podręczników MEN: 10 /2016.

68,99 zł
53,12 zł

Rabat 23,0%
oszczędzasz 15,87 zł

77
Biblioteczka mamo to ja. Poradnik dla młodej mamy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Biblioteczka mamo to ja. Poradnik dla młodej mamy
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.07.07

Oczekiwanie na dziecko i pierwsze lata życia to dla rodziców poważne wyzwanie. Ta książka pomoże wam wejść w rolę mamy i taty gładko i bez obaw. Przeprowadzi was przez ciążę, poród , połóg i pierwszy rok życia maluszka. Co więcej, część porad sprawdzi się też w dłuższej perspektywie. Zawarliśmy tu wszystkie niezbędne informacje, które pomagają w pielęgnacji niemowlęcia i ułatwiają dbanie o jego harmonijny rozwój oraz zdrowie. Podpowiadamy również, jak radzić sobie w trudnych sytuacjach, a także jak wspomagać kształtowanie się zdrowych nawyków żywieniowych, które mają szansę towarzyszyć Waszemu dziecku przez całe życie.

10,00 zł
7,99 zł
Powiadomienie

Rabat 20,1%
oszczędzasz 2,01 zł

78
Zszywacz Milan 12,9 cm z przekładnią niebieski - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zszywacz Milan 12,9 cm z przekładnią niebieski
MILAN
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.02.22

Zszywacz z metalową przekładnią, która pozwala na użycie o 30% mniej siły przy zszywaniu niż w przypadku normalnych zszywaczy. Antypoślizgowa podstawa o długości 12,9 cm. Zszywki: 24/6, 26/6. Zszywa 40 kartek.

52,60 zł
Powiadomienie
79
Taśma pakowa Milan brązowa 50 mm x 66 m - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Taśma pakowa Milan brązowa 50 mm x 66 m
MILAN
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.02.14

Rewelacyjna taśma pakowa na kleju kauczukowym. Ekonomiczna, cicha, o bardzo dobrych właściwościach klejących, wytrzymała na zrywanie.

15,99 zł
Powiadomienie
80
Zakładki indeksujące Milan transparentne 45 x 12 mm, 100 sztuk - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zakładki indeksujące Milan transparentne 45 x 12 mm, 100 sztuk
MILAN
Dostępny
2 szt.

\"Karteczki indeksujące przezroczyste w 8 kolorach.Wymiary: 45 x 12 mm, 100 szt.\"

12,99 zł
81
Zakładki indeksujące Milan transparentne strzałki 45 x 12 mm 105 sztuk - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zakładki indeksujące Milan transparentne strzałki 45 x 12 mm 105 sztuk
MILAN
Dostępny
9 szt.

Karteczki indeksujące przezroczyste w 8 kolorach. Wymiary: 45 x 12 mm, 120 szt.

12,99 zł
82
Łechtanie pokrzyw Wybór fraszek - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Łechtanie pokrzyw Wybór fraszek
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.02.14

Janusz Sipkowski, urodził się w 1943 roku w Łukowie, prawnik. Od ponad 40 lat tworzy satyrę. Pisze przede wszystkim fraszki, ale również wiersze satyryczne, limeryki i aforyzmy. Na swoim koncie ma udział w trzech antologiach fraszki, publikacje w kilkunastu tytułach prasowych, m.in. w ?Szpilkach?, ?Karuzeli? i ?Przekroju?, oraz nagrody w kilkudziesięciu konkursach literackich o zasięgu ogólnopolskim. Wydał dwa tomiki fraszek: ?Pęk ostów? (2012 r.) i ?Czar kąkoli? (2016 r.). Tomik ?Łechtanie pokrzyw? stanowi dopełnienie fraszkowej trylogii inspirowanej chwastami zbożowymi.

26,00 zł
18,99 zł
Powiadomienie

Rabat 27,0%
oszczędzasz 7,01 zł

83
Korektor Milan w taśmie dla lewo i praworęcznych 5 mm x 8 m - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Korektor Milan w taśmie dla lewo i praworęcznych 5 mm x 8 m
MILAN
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.04.24

Korektor w taśmie. Zarówno dla prawo- jak i leworęcznych osób dzięki obrotowej końcówce. Dokładny, szybki, czysty. Do wszystkich rodzai papieru.Szerokość 5 mm, długość 5 m.

13,99 zł
Powiadomienie
84
Foto-karty dla mam - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
79,00 zł
75,05 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 3,95 zł

85
Wiara - racjonalność czy naiwność? Filozof broni chrześcijaństwa - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wiara - racjonalność czy naiwność? Filozof broni chrześcijaństwa
Dostępny
7 szt.

Czy istnieje prawda obiektywna? Dlaczego mielibyśmy wierzyć w Boga? Czy ewolucja przeczy chrześcijaństwu? Czy zło i cierpienie dowodzą, że Bóg nie istnieje? Te pytania stanowią punkt wyjścia dla Stephena T. Davisa, który ma świadomość, że ludziom wierzącym nie jest łatwo w dzisiejszym świecie, zwłaszcza w środowisku akademickim, które wiarę utożsamia z bezpodstawną naiwnością. Filozof w sposób klarowny i świetnie uargumentowany odpowiada sceptykom, udowodniając, że bycie chrześcijaninem jest racjonalnym i uzasadnionym intelektualnie przedsięwzięciem.

32,90 zł
27,97 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 4,93 zł

86
Elementarz. Piszę, liczę, poznaję świat - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Elementarz. Piszę, liczę, poznaję świat
Dostępny
43 szt.

Ta książka przygotuje najmłodszych na spotkanie z podstawową wiedzą z różnych dziedzin, a tym, którzy już wkroczyli w szkolny świat, pozwoli utrwalić zdobyte informacje. To na stronach tego elementarza dzieci poznają alfabet oraz cyfry, nauczą się słów \"Mazurka Dąbrowskiego\", odkryją różne rejony świata i Polski. Elementarna wiedza opatrzona zabawnymi i barwnymi ilustracjami to idealny pierwszy krok w stronę nauki.

19,99 zł
15,99 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 4,00 zł

87
Drogi wędrownych doradców - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Drogi wędrownych doradców
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.02.21

48,00 zł
34,56 zł
Powiadomienie

Rabat 28,0%
oszczędzasz 13,44 zł

88
Artystka - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
31,99 zł
23,35 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 8,64 zł

89
Dreamland LP. Winyl - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dreamland LP. Winyl
Pet Shop Boys, Mystic Production
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.10.10

49,90 zł
45,91 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 3,99 zł

90
1988. CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
1988. CD
Knxwledge, Mystic Production
Dostępny
16 szt.

Disc: 1 1. dont be afraid 2. [bc] tm_s not promised 3. do you 4. thats allwekando. 5. listen 6. learn 7. howtokope. 8. with[reality] 9. uonlygetone 10. solivelife 11. be safe 12. watchwhoukallyourhomie 13. theykome&go 14. don'tgottabe 15. gangstallthetime 16. believeme 17. itkanbe[sonice] 18. makeuseofthetime 19. makeitliveforever 20. awomanslifeislove 21. amansloveislife_keepon 22. minding_my business

53,90 zł
49,59 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 4,31 zł

91
Welcome To Bobby's Motel. CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Welcome To Bobby's Motel. CD
Pottery, Mystic Production
Dostępny
20 szt.

1. Welcome To Bobby's Motel 2. Hot Heater 3. Under The Wires 4. Bobby's Forecast 5. Down In The Dumps 6. Reflection 7. Texas Drums PT I & II 8. NY Inn 9. What's In Fashion? 10. Take Your Time

53,90 zł
49,59 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 4,31 zł

92
Agricultural Tragic. CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Agricultural Tragic. CD
Lund Corb, Mystic Production
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.06.23

1.90 Seconds of Your Time 2.Old Men 3.I Think You Oughta Try Whiskey (feat. Jaida Dreyer) 4.Raining Horses 5.Oklahomans! [Explicit] 6.Grizzly Bear Blues 7.Dance With Your Spurs On 8.Louis L'Amour 9.Never Not Had Horses 10.Ranchin', Ridin', Romance (Two Outta Three Ain't Bad) [Explicit] 11.Rat Patrol [Explicit] 12.Tattoos Blues

53,90 zł
49,59 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 4,31 zł

93
Rock Bottom Rhapsody. CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Rock Bottom Rhapsody. CD
Pokey LaFarge, Mystic Production
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.06.23

68,90 zł
63,39 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 5,51 zł

94
The Music Of Red Dead Redemption 2 Original Score. CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
53,90 zł
49,59 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 4,31 zł

95
Welcome To Bobby's Motel LP. Winyl - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Welcome To Bobby's Motel LP. Winyl
Pottery, Mystic Production
Dostępny
7 szt.

1.Welcome to Bobby's Motel 2.Hot Heater 3.Under the Wires 4.Bobby's Forecast 5.Down in the Dumps 6.Reflection 7.Texas Drums Pt I & II 8.NY Inn 9.What's in Fashion? 10.Take Your Time 11.Hot Like Jungle

86,90 zł
79,95 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 6,95 zł

96
Revel In The Drama. CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Revel In The Drama. CD
Ren Harvieu, Mystic Production
Dostępny
5 szt.

1. What I Love About Nicole 2. What I Love About Charlie 3. Last Critique 4. Procession to the Trailer 5. Nicole Tells Her Story 6. Mommy Phase 7. Trick or Treat 8. New House 9. Sockpants/Dirty Sockpants 10. Shouting and Shopping 11. Separate Lives 12. What I Love About Charlie (Reprise) 13. Sgt. Pepper Shoelaces 14. End of Story (Credits)

53,90 zł
49,59 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 4,31 zł

97
Human Snake LP. Winyl - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Human Snake LP. Winyl
P22, Mystic Production
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.21

1.Intro 2.Farrowing Crate 3.The Manger 4.The Industrialist Heartthrob 5.Reprise For Steer 6.Human Snake, 1978 7.Ode To Rio Ariba 8.Shortly 9.Endling Chorus For The Terminarch

75,90 zł
69,83 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 6,07 zł

98
Necroscape. CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Necroscape. CD
te te ma, Mystic Production
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.11.08

Tracklista: 1. Necroscape 2. Cutlass Eye 3. Wait Till Mornin' 4. Haunted On the Uptake 5. All Signs Uncensored 6. Milked Out Million 7. Soliloquy 8. Flatliner's Owl 9. Dead Still 10. Invertebrate 11. We'll Talk Inside a Dream 12. Sun Undone 13. Funerale Di Un Contadino

53,90 zł
49,59 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 4,31 zł

99
If You're Dreaming Lp. Winyl - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
If You're Dreaming Lp. Winyl
Burch, Anna, Mystic Production
Dostępny
5 szt.

Tracklista: 1. Can't Sleep 2. Party's Over 3. Jacket 4. So I Can See 5. Ask Me To 6. Keep It Warm 7. Go It Alone 8. Tell Me What's True 9. Not So Bad 10. Picture Show 11. Every Feeling 12. Here With You

86,90 zł
79,95 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 6,95 zł

100
Devotion. CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Devotion. CD
Glaspy, Margaret, Mystic Production
Dostępny
13 szt.

Tracklista 1. Killing What Keeps Us Alive 2. Without Him 3. Young Love 4. You've Got My Number 5. Stay With Me 6. So Wrong It's Right 7. Heartbreak 8. You Amaze Me 9. Devotion 10. Vicious 11. What's The Point 12. Consequences

53,90 zł
49,59 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 4,31 zł

Wróć do góry