hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Wyszukaj książkę, grę, puzzle, zabawkę
Książki
Zabawki
Puzzle
Gry planszowe
Audiobooki
Muzyka
Filmy

Kalendarz premier z dnia 2020.03.25

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli w środę 25 marca 2020 roku. Na pierwszym miejscu znajduje się CzuCzu. Zabawy na start. Mój dzień (Bright Junior Media), na drugim Blondynka na Hawajach (Beata Pawlikowska). Kolejny produkt to 101 bajek. Trzy świnki (praca zbiorowa) oraz Czwarty zeszyt dwulatka z naklejkami. Biblioteczka mądrego dziecka (Anna Wiśniewska).
1
CzuCzu. Zabawy na start. Mój dzień - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
CzuCzu. Zabawy na start. Mój dzień
Bright Junior Media, od 15 miesięcy
Dostępny
312 szt.

Edukacyjny zestaw zawiera książeczkę obrazkową, pierwszą prostą grę oraz poradnik dla rodziców. Oglądanie książeczek zachęca dzieci do wyszukiwania szczegółów i zabawy w powtarzanie dźwięków. Grę, składającą się z 4 plansz i 16 żetonów do dokładania, można z łatwością dopasować do umiejętności dzieci. Poradnik dla rodziców zawiera pomysły na wspólną zabawę oraz informacje na temat rozwoju dzieci. Zabawy na start rozwijają zdolności komunikacyjne, językowe i manualne. Wiek: od 15 mięsiąca

39,90 zł
29,13 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 10,77 zł

7 osób kupiło
2
Blondynka na Hawajach - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Blondynka na Hawajach
Dostępny
4696 szt.

Marzyłam o tym od czasów szkoły średniej, kiedy po raz pierwszy usłyszałam nazwę Mauna Kea. Te dwa słowa brzmiały dla mnie magicznie. Mauna Kea – Biała Góra, najwyższy szczyt świata o wysokości ponad 10 000 metrów. Tajemniczy wulkan wyrastający z dna oceanu, święty dla rdzennych Hawajczyków. Wyruszyłam wreszcie w podróż na Hawaje! Przez wulkany, czarne plaże i wodospady Big Island, po słynnej drodze do Hany na wyspie Maui, do magicznego lasu na prawie bezludnej wyspie Molokai i na plażę Waiki w Honolulu na wyspie Oahu. Szlakiem starożytnej wiedzy ho’opono’pono, huny, hawajskich legend i polinezyjskiej przeszłości.

39,90 zł
31,92 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 7,98 zł

5 osób kupiło
3
101 bajek. Trzy świnki - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
101 bajek. Trzy świnki
Dostępny
10 szt.

101 bajek dla dzieci! Tak! Sto jeden pięknie opowiedzianych – raz wierszem, innym razem prozą – bajek należących do polskiego i światowego kanonu literatury dla dzieci. Każda urocza książeczka z serii „101 bajek” przeniesie małego czytelnika do świata baśni, który jest jednocześnie światem poezji. Mamo! Tato! Poczytajcie mi te bajki!

10,70 zł
7,99 zł

Rabat 25,3%
oszczędzasz 2,71 zł

5 osób kupiło
4
Czwarty zeszyt dwulatka z naklejkami. Biblioteczka mądrego dziecka - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Czwarty zeszyt dwulatka z naklejkami. Biblioteczka mądrego dziecka
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.12

Proponujemy Waszym dzieciom zadania przygotowujące do nauki pisania i czytania, kształcące spostrzegawczość, logiczne myślenie, przekazujące wiedzą o świecie. Na naukę nigdy nie jest za wcześnie szczególnie, gdy łączy się ona z zabawą i dzięki odpowiedniemu do wieku stopniowi trudności zapewnia dziecku sukces. Kolekcja książek z serii Biblioteczka mądrego dziecka to zeszyty dla dwu-, trzy-, cztero- i pięciolatków.

5,00 zł
3,99 zł
Powiadomienie

Rabat 20,2%
oszczędzasz 1,01 zł

4 osoby kupiły
5
CzuCzu. Zabawy na start. Mój rok - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
CzuCzu. Zabawy na start. Mój rok
Bright Junior Media, od 18 miesięcy
Dostępny
320 szt.

W ciągu roku tyle się dzieje! Zobaczcie, co się zmienia, jak wiele widać i słychać wokół nas. Edukacyjny zestaw zawiera książeczkę i pierwszą grę dla małych dzieci. Porusza tematykę bliską maluchom: opisuje to, co robimy podczas zmieniających się pór roku. Pełne ciepła i humoru ilustracje inspirują do różnorodnych zabaw, które możecie łatwo dostosować do umiejętności dziecka. W zestawie znajdziecie poradnik pełen pomysłów na rozwijające aktywności z książeczką i grą. Czytajcie i grajcie razem! Wyjątkowa cecha: edukacyjny zestaw rośnie razem z dziećmi, można go wykorzystać na wiele kreatywnych sposobów. Edukacyjny zestaw zawiera książeczkę obrazkową, pierwszą prostą grę oraz poradnik dla rodziców. Oglądanie książeczek zachęca dzieci do wyszukiwania szczegółów i zabawy w powtarzanie dźwięków. Grę, składającą się z 4 plansz i 16 żetonów do dokładania, można z łatwością dopasować do umiejętności dzieci. Poradnik dla rodziców zawiera pomysły na wspólną zabawę oraz informacje na temat rozwoju dzieci. Zabawy na start rozwijają zdolności komunikacyjne, językowe i manualne. Bawcie się i doskonalcie różne umiejętności! W pudełku znajdziecie: • długą książeczkę harmonijkę • 4 plansze • 16 dużych żetonów • scenariusze zabaw

39,90 zł
29,13 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 10,77 zł

3 osoby kupiły
6
Czołg kawalerii SOMUA S-35 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Czołg kawalerii SOMUA S-35
Dostępny
17 szt.

Zeszyt przedstawia jeden z najnowocześniejszych czołgów armii francuskiej użytych podczas kampanii 1940 roku. Przedstawiono historię rozwoju, wersje i odmiany produkowane seryjnie, budowę, dane techniczne i osiągi czołgu kawalerii SOMUA S-35. Był on także używany przez wojska Rumunii i Węgier. Pierwsze prace konstrukcyjne nad nowym czołgiem rozpoczęto 17.05.1934 roku. Prototyp ukończono w zakładach w Saint-Quen pod Paryżem 14.04.1935 roku. Po cyklu długotrwałych wojskowych prób poligonowych wóz przyjęto do uzbrojenia w 1936 roku i zamówiono pierwszą serię 50 egz. Produkcję seryjną rozpoczęto w 1938 roku. Do początku marca 1940 r. wyprodukowano ok. 430 czołgów S-35. Po zakończeniu kampanii 1940 r. w ręce niemieckie dostało się ponad 300 sprawnych czołgów S-35.Ponadto Niemcy dopilnowali dokończenia montażu ok. 40 czołgów, które znajdowały się na liniach produkcyjnych zakładów S.O.M.U.A. Przydzielono je do jednostek szkolnych i rezerwowych w okupowanej Francji, w Norwegii, wykorzystano do zwalczania partyzantki na Bałkanach, włączono do składu lekkich pociągów pancernych ochraniających szlaki kolejowe na zapleczu frontu wschodniego.

31,50 zł
22,68 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 8,82 zł

3 osoby kupiły
7
Królowie bajek. Opowieść o legendarnym Studiu Filmów Rysunkowych - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Królowie bajek. Opowieść o legendarnym Studiu Filmów Rysunkowych
Dostępny
93 szt.

Każdy zna Bolka i Lolka, Reksia czy Baltazara Gąbkę, ale nie każdy wie, że wszystkie te postaci są efektem pracy jednego Studia Filmów Rysunkowych w Bielsku-Białej – miejsca pełnego pasjonatów, którzy w szarych latach PRL-u poruszali masową wyobraźnię. A co działo się za zamkniętymi drzwiami? Pojawiali się i znikali tajemniczy milionerzy, a wraz z nimi obiecane pieniądze, rozgrywały się sceny zazdrości, w niewyjaśnionych okolicznościach zniknął też sam dyrektor. A może to tylko fikcja wymyślona przez królów bajek? Jedno jest pewne: w studiu działy się rzeczy nadzwyczajne. Podział na „bolkowców” i „reksiowców”, tajna ściana otwierana na ustalone hasło, wykorzystywanie sztucznego miodu zamiast kleju. Ta książka to nostalgiczna opowieść o nieposkromionej wyobraźni i o twórcach, którzy na stałe wpisali się do historii polskiej animacji.

49,90 zł
36,43 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 13,47 zł

3 osoby kupiły
8
Magnes na lodówkę - Niech Ci błogosławi ŁĄKA - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Magnes na lodówkę - Niech Ci błogosławi ŁĄKA
Szaron
Dostępny
6 szt.

Magnes z wersetem Biblijnym

7,00 zł
5,99 zł

Rabat 14,4%
oszczędzasz 1,01 zł

3 osoby kupiły
9
"Dionizos Agathos Daimon" - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
"Dionizos Agathos Daimon"
Dostępny
6 szt.

Problem kultu boga Dionizosa zwanego także Agathos Daimon jest jedną z wielkich zagadek, jaką pozostawili nam po sobie starożytni. Bóstwo to jest najczęściej określane przez badaczy jako „bóg trudny do zrozumienia”, bóg który nam się wymyka, którego istota jest nieprzenikniona. W.K.C. Guthrie wyraża nawet przekonanie, że cześć oddawana Dionizosowi należy do tej kategorii zagadnień, które nigdy nie mogą być całkowicie wyjaśnione; chociaż bowiem znane są nam symbole mocy dionizyjskiej, to jednak w większości przypadków nie możemy określić ich pierwotnych znaczeń. Przyczyn takiego stanu rzeczy jest kilka. Jedną z nich jest brak ksiąg kanonicznych w kulturze Greków. Innym bardzo ważnym zagadnieniem, któremu poświęca się wiele uwagi, jest do dziś niewyjaśniony problem pochodzenia kultu boga, a co za tym idzie – jego pierwotnych funkcji. Zarówno znaczenie imienia boga – Dionizos, jak i sens całego szeregu odnoszonych do niego epiklez, mimo wielu prób ustalenia ich etymologii pozostają dla nas zagadkowe do dziś. Kolejny istotny problem wynika z faktu, że kult tego boga, poza świętami ateńskimi obchodzonymi ku jego czci, co do których mamy zachowanych najwięcej świadectw, miał ponadto charakter misteryjny. Tak więc, w obrazie kultu owego Agathos Daimon pozostaje szereg „białych plam” – niejasności, co do których możemy jedynie wysuwać przypuszczenia i stawiać hipotezy.

44,80 zł
32,26 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 12,54 zł

3 osoby kupiły
10
Traktat o Eucharystii. Wprowadzenie w misterium - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Traktat o Eucharystii. Wprowadzenie w misterium
Dostępny
39 szt.

Traktat o Eucharystii – wprowadzenie w misterium to bogate kompendium wiedzy o Mszy Świętej pisane z perspektywy wiary i modlitwy. Czytelnik znajdzie tu omówienie korzeni Eucharystii sięgających liturgii hebrajskiej, a także szczegółową analizę wymiaru liturgicznego i teologicznego oraz klucz modlitewny do rozumienia liturgii.

99,00 zł
71,28 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 27,72 zł

2 osoby kupiły
11
101 bajek. Jaś i magiczna fasola - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
101 bajek. Jaś i magiczna fasola
Dostępny
9 szt.

101 bajek dla dzieci! Tak! Sto jeden pięknie opowiedzianych – raz wierszem, innym razem prozą – bajek należących do polskiego i światowego kanonu literatury dla dzieci. Każda urocza książeczka z serii „101 bajek” przeniesie małego czytelnika do świata baśni, który jest jednocześnie światem poezji. Mamo! Tato! Poczytajcie mi te bajki!

10,70 zł
7,99 zł

Rabat 25,3%
oszczędzasz 2,71 zł

2 osoby kupiły
12
Oświęcim. Czarna zima - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Oświęcim. Czarna zima
Dostępny
883 szt.

Miejscowe legendy mówią o klątwie, która ciąży nad miastem od stuleci. Marcin Kącki, znakomity reporter, autor słynnego Białegostoku, zadaje mieszkańcom pozornie proste pytanie: "Jak się tu żyje?". Rozmawia ze zbieraczami, którzy maniakalnie poszukują pamiątek z obozu. Z ostatnim oświęcimskim Romem, żyjącym w cieniu przemilczanego pogromu. Z ludźmi, którzy boją się zejść do własnej piwnicy, i z mieszkańcami osiedla, którzy bramę obozową mijają w drodze na zakupy. I z tymi, którzy nie otwierają okien, by nie czuć smrodu z kominów. Nawet ziemia nie daje spokoju, nasączona trucizną zakładów chemicznych. Raz puszczone w ruch mechanizmy zła zatrzymują się powoli. Oświęcim, niczym soczewka, skupia nadzieje i lęki Polaków. I nikt nie pokazuje tego lepiej niż Kącki. Czy w mieście, które nie może uciec od przeszłości, da się normalnie żyć?

49,99 zł
38,49 zł

Rabat 23,0%
oszczędzasz 11,50 zł

2 osoby kupiły
13
Przestępstwa przeciwko wolności - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Przestępstwa przeciwko wolności
Dostępny
3 szt.

„Opracowanie jest zbiorem artykułów pracowników Katedry Prawa Karnego i Kryminologii Wydziału Prawa i Administracji UMCS. Poświęcone jest przestępstwom przeciwko wolności w polskim kodeksie karnym. Nie jest to pierwsze opracowanie tego zespołu, co już daje gwarancję, że będzie – jak poprzednie – na wysokim poziomie. Jego lektura potwierdza to przypuszczenie, gdyż powstało dzieło rzeczywiście zasługujące na uznanie zarówno ze względu na wybór tematyki, zastosowanych metod badawczych i sposób ujęcia, jak i walory teoretyczne i praktyczne. […] Trafnie pracę rozpoczynają rozważania dotyczące ujęcia przestępstw przeciwko wolności w polskich Kodeksach karnych (1932–1997) (rozdział I), wolności jako przedmiotu ochrony w prawie karnym (rozdział II) oraz przedmiotu zamachu i ochrony przestępstw z rozdziału XXIII k.k. z perspektywy psychologicznej (rozdział III). Kolejne rozdziały obejmują poszczególne przestępstwa w kolejności ich uregulowania w rozdziale XXIII k.k. Poszczególne przestępstwa zostały omówione według jasnego schematu, którego podstawę stanowi przede wszystkim doktrynalny podział ustawowych znamion przestępstwa. […] Jest to praca o charakterze dogmatycznym, bowiem przedmiot analizy stanowią unormowania prawne oraz wypowiedzi doktryny i judykatury. Uzupełniona jest jednak o analizę statystyczną omawianych przestępstw, co bezsprzecznie podnosi wartości poznawcze całego opracowania. Została wykorzystana prawie kompletna literatura, a pominięte pozycje nie mają wpływu na jakość monografii. […] Poszczególne zagadnienia zostały przedstawione w sposób zrozumiały i przystępny, mimo że niektóre są skomplikowane. Praca jest przygotowana rzetelnie i należycie udokumentowana. Charakteryzuje się bardzo dobrym poziomem merytorycznym, jest ciekawą oraz naukową prezentacją przestępstw przeciwko wolności i związanych z nimi problemów, przygotowaną z zachowaniem wymagań metodologicznych i językowych”. Z recenzji prof. dr. hab. Ryszarda A. Stefańskiego

69,30 zł
54,75 zł

Rabat 21,0%
oszczędzasz 14,55 zł

2 osoby kupiły
14
Tajemniczy ogród. Audiobook - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Tajemniczy ogród. Audiobook
Frances Hodgson Burnett, StoryBox
Dostępny
5 szt.

Mary Lennox, dziewczynka urodzona w Indiach i wychowywana przez hinduską niańkę, jest najmniej sympatycznym dzieckiem, jakie kiedykolwiek widziano. Po śmierci rodziców zamieszkuje w Anglii, w położonym pośród wrzosowisk starym domu swojego wuja – który, tak jak jej rodzice, nie widzi powodu, aby osobiście się nią zajmować. Mary jest całkiem sama, aż pewnego dnia kolorowy ptaszek wskazuje jej wejście do tajemniczego ogrodu, który staje się jej królestwem. Wkrótce odkryje też sekret wielkiego domu…

30,00 zł
24,00 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 6,00 zł

2 osoby kupiły
15
Rekolekcje Anielskie. Audiobook - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Rekolekcje Anielskie. Audiobook
Marcin Ciechanowski, Rafael Dom Wydawniczy
Dostępny
11 szt.

• Dlaczego anioł stał się szatanem? • Jakich sztuczek używają demony, by zawładnąć ludzką duszą – twoją duszą? • Co aniołowie robią w niebie? • Jak korzystać z ich opiekuńczej misji? Ojciec Marcin Ciechanowski, egzorcysta z wieloletnim doświadczeniem, głosi pełne pasji rekolekcje. Nie jest to tylko zbiór teorii i wskazówek teologicznych. To żywy przekaz poparty niezliczonymi przykładami uwolnienia spod mocy demona, z którymi ojciec Marcin zetknął się w swej posłudze egzorcysty. Wierząc w Boga, wierzymy także w misję, jaką powierzył On aniołom. Warto się dowiedzieć, jak oddać swą duszę i ciało pod opiekę Anioła Stróża i dlaczego kontakt z aniołami jest tak ważny dla naszego zbawienia. Rekolekcje anielskie to książka, którą powinien poznać każdy katolik pragnący walczyć o swoją duszę. Dzięki niniejszej publikacji wiedza o aniołach dostępna będzie szerszemu gronu, a nie tylko słuchaczom rekolekcji. o. Marcin Ciechanowski – paulin, egzorcysta archidiecezji częstochowskiej, rekolekcjonista, muzyk (organista i kompozytor). O sobie mówi: „Nie znam się na wielu rzeczach, bo gdybym się na nich znał, byłbym kiepskim kapłanem albo gorszym niż jestem (uśmiech). Mam się znać na Bogu i Jego słowie. I to mi wystarcza na tym świecie. Być ludzkim (bo Bóg stał się człowiekiem – jest ludzki) i znać słowo Boga. Pasja duchowa: pisma ojców Kościoła. Poza tym muzyka: gra, literatura organowa; jazda na nartach, rowerze...”.

19,90 zł
14,99 zł

Rabat 24,7%
oszczędzasz 4,91 zł

1 osoba kupiła
16
Modlitewnik dla małżonków - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Modlitewnik dla małżonków
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.20

Wsparcie dla małżonków w ich indywidualnej, jak i wspólnej modlitwie. Zamieszczono w nim modlitwy o miłość, modlitwy małżonków za siebie, za dzieci, za całą rodzinę, modlitwy w różnych sytuacjach, zarówno radosnych np. rocznicy ślubu, jak i trudnych np. gdy małżeństwo przechodzi kryzys. Modlitewnik zawiera także litanie oraz propozycje rachunków sumienia dla małżonków. Eleganckie wydanie, w twardej oprawie, z wstążką. Doskonale nadaje się na prezent ślubny lub z okazji różnych rocznic.

19,90 zł
14,99 zł
Powiadomienie

Rabat 24,7%
oszczędzasz 4,91 zł

1 osoba kupiła
17
Niziołkowie z ulicy Pamiątkowej. Tom 4. Tadeusz od spraw zwykłych - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Niziołkowie z ulicy Pamiątkowej. Tom 4. Tadeusz od spraw zwykłych
Dostępny
87 szt.

Pełna ciepła i optymizmu saga rodzinna Ksiądz Tadeusz nie żyje i wydawałoby się, że historia jest definitywnie skończona. Ale nagle zaczyna się coś dziać, po cichutku, dyskretnie, zwyczajnie. Ojciec Ryan, jeden z Piotrowinów, czyli adwersarzy naszych bohaterów, postanawia najlepiej jak potrafi kontynuować działo księdza Tadeusza. Biskup, który przeprowadził całą intrygę, odczuwa wyrzuty sumienia i chce naprawić to, co jeszcze naprawie podlega. Alexander, zamożny właściciel ziemski, wspiera swoim majątkiem i własną pracą działania Ryana. David i Ela żyją w pewności, że ksiądz Tadeusz otacza ich opieką z nieba. To samo powiedziałby o sobie, gdyby mówić potrafił, kot Ginger, trzy dni wędrujący w poszukiwaniu swojego ulubionego Człowieka w Białej Obroży. Księdza Jędrzeja, objazdowego duszpasterza z Highlandu, wyprowadził z mgły jak mleko jakiś nieznany kierowca. Leo, teść Rafała Anioła, nie waha się ani chwili, komu przedstawić problemy swojej wnuczki Michasi. Dziwne, choć zwykłe przypadki, mają miejsce także na polskiej ziemi, na Lednicy, w parafii na Ratajach, gdzie dożywa swoich dni niegdysiejszy proboszcz Tadka, ksiądz Wincenty, a także u wuja Anioła w Gołuchowie, który ni stąd ni zowąd dowiaduje się, że jego drugi syn Gabriel wziął po kryjomu ślub. Co oczywiste, w najbliższy, najbardziej namacalny sposób kontakt z księdzem utrzymuje Janek, który cały czas w swoim sercu, głowie i duszy prowadzi z nim rozmowy. Ale podobnego fenomenu, choć na bardzo skromną, niziołkowo zwyczajna miarę, doznają jego rodzice. Nawet Rasta, stary harleyowiec, jeszcze jeden polski emigrant, dokonuje pewnych wyborów życiowych pod wpływem wspomnień – ale czy tylko wspomnień? – o dawnym proboszczu. Jednak największy cud, uratowanie w wypadku samochodowym syna pani Marioli ze sklepu z garniturami, widoczny jest jedynie dla oczu czytelnika, bo tak jak wszystkie inne pozostaje cicho, wręcz pokornie w ukryciu. Chciałoby się powiedzieć, że tych najzwyklejszych przypadków, choć każdy z osobna można po ziemsku zwyczajnie wyjaśnić, robi się stanowczo za dużo. A do drzwi plebanii puka już kolejny przypadek w osobie niezwykle barwnego księdza Stanisława Deskura z Bystrej Podhalańskiej, który będzie pełnił posługę wikarego. W tym samym czasie odbywa się chrzest drugiego synka Bachów, Tadka, co do losów którego dziadek Robert dostał wyraźne wskazówki. Zatem gdzieś tam hen w Szkocji pojawia się druga i trzecia zmiana jednocześnie. Saga opisuje losy poznańskiej rodziny Niziołków od lat sześćdziesiątych począwszy, na XXI wieku kończąc. Wszyscy członkowie rodziny uwielbiają książki, a rodzinnym numerem jeden jest Władca Pierścieni. Historia rodziny, w której każdy może odnaleźć cząstkę swojej własnej przeszłości, wspomnienia z wychowywania dzieci i wydarzenia z życia codziennego. Ciekawa, mądra, ciepła i ozdobiona poczuciem humoru opowieść, w której wartości takie jak przyjaźń, miłość, rodzina, lojalność, godność, miłosierdzie, wiara – jeszcze coś znaczą.

36,90 zł
27,68 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 9,22 zł

1 osoba kupiła
18
Glinka kamień 1kg DAS - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Glinka kamień 1kg DAS
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.02.21

24,50 zł
22,05 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 2,45 zł

1 osoba kupiła
19
Ołówek do szkicowania 5H - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ołówek do szkicowania 5H
Astra, 1
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.02.20

Bardzo praktyczny ołówek dla wymagających artystów: • przeznaczony do kreślenia, szkicowania i rysowania, • o twardości 5H, • ma certyfikat FSC, • hexagonalny kształt ułatwia trzymanie w dłoni.

2,99 zł
Powiadomienie
1 osoba kupiła
20
Pisklak. Audiobook - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pisklak. Audiobook
Zuzanna Orlińska, StoryBox
Dostępny
3 szt.

To najtrudniejsze lato w niedługim jeszcze życiu Klary. Na świat przychodzi jej chory brat, bezbronny jak pisklę, które wypadło z gniazda, a do ruin pobliskiego domu wprowadzają się dwaj chłopcy opuszczeni przez rodziców... Czy w chwili próby dziewczyna będzie umiała dokonać właściwego wyboru? Ta poruszająca powieść o dojrzewaniu – do miłości, lecz także do odpowiedzialności i odwagi – została wyróżniona w 20. edycji Ogólnopolskiej Nagrody Literackiej im. Kornela Makuszyńskiego.

27,95 zł
22,36 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 5,59 zł

1 osoba kupiła
21
Atlas zwierząt Polski - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Atlas zwierząt Polski
Dostępny
524 szt.

Jakie zwierzęta można spotkać w mieście, na wsi lub w lesie? Czy sąsiadką nietoperzy może być płomykówka? Czy paź królowej to największy motyl żyjący w Polsce? Czym żywią się niedźwiedzie brunatne? Dzięki tej książce młodzi miłośnicy przyrody poznają odpowiedzi na wszystkie te pytania. W atlasie znajdą także ilustracje wielu gatunków zwierząt, krótkie opisy, ciekawostki, zaskakujące fakty oraz kolorowe naklejki.

22,00 zł
17,99 zł

Rabat 18,2%
oszczędzasz 4,01 zł

1 osoba kupiła
22
Anyżowe dropsy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Anyżowe dropsy
Dostępny
48 szt.

„Dziś budzę się i coś szepcze mi w głowie: pisz.” Tak intrygująco zaczyna się książka Aleksandry Koniecznej. Ale nie jest to biografia, jakich wiele na rynku. Tu dzieje się coś magicznego. Efemeryczne sceny, kadry z życia wybitnej polskiej aktorki, która zasłynęła z niezapomnianych kreacji teatralnych i filmowych. Zaprasza nas do swego świata, ale nie pokazuje wszystkiego. Wprowadza za kulisy teatru, życia i duszy. Intrygujący język, niepowtarzalny styl. Sceny opowiedziane przez wrażliwą i nieodgadnioną kobietę. „Spotkanie Oli Koniecznej, to dla mnie, zawsze święto. Oglądanie jej w filmach, jest jak obracanie kolorowego kalejdoskopu. W każdym jest zupełnie inna, z ról drugoplanowych, od niechcenia, robi role pierwszoplanowe, bo ma wielki, widoczny z daleka aktorski talent. Hipnotyzuje nim od pierwszej, do ostatniej chwili filmu. W życiu jest wesołą wiewiórką, w pracy, profesjonalnym kameleonem. Bardzo polecam jej pełną zakamarków, szczerą jak autorka, książkę” – Hanna Bakuła. „Ola, Oleńka... Kobieta kameleon... Wybitna aktorka, wspaniała kobieta... Radością ma jest poznanie Jej bliżej, zarówno zawodowo, jak i prywatnie...” – Aneta Hickinbotham.

44,99 zł
32,39 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 12,60 zł

1 osoba kupiła
23
Ignacy i Mela na tropie złodzieja. Tom 7. Zagadka Zawiszy Czarnego - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ignacy i Mela na tropie złodzieja. Tom 7. Zagadka Zawiszy Czarnego
Dostępny
20 szt.

Tym razem powiew przygody wywiał Melę i Ignacego na niespokojny Bałtyk. Bliźniaki na trzymasztowym szkunerze Zawiszy Czarnym stawią czoło sztormowi na pełnym morzu, wezmą udział w podwodnej eksploracji zatopionego żaglowca i nauczą się, jak przetrwać wachtę z groźnym kukiem. Mela przeżyje spotkanie w morskich odmętach z prehistorycznym jaszczurem oraz legendarnym kapitanem Zaruskim, a Ignacy dowie się, na czym polega marynarskie karmienie rybek. Czy młodym detektywom uda się przy okazji rozwiązać zagadkę zniknięcia dzwonu okrętowego i odnaleźć rzeźbę dziobową żaglowca? Odpowiedź znajdziecie w siódmej już części książek z cyklu "Ignacy i Mela na tropie złodzieja".

24,90 zł
18,99 zł

Rabat 23,7%
oszczędzasz 5,91 zł

1 osoba kupiła
24
101 bajek. Roszpunka - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
101 bajek. Roszpunka
Dostępny
15 szt.

101 bajek dla dzieci! Tak! Sto jeden pięknie opowiedzianych – raz wierszem, innym razem prozą – bajek należących do polskiego i światowego kanonu literatury dla dzieci. Każda urocza książeczka z serii „101 bajek” przeniesie małego czytelnika do świata baśni, który jest jednocześnie światem poezji. Mamo! Tato! Poczytajcie mi te bajki! Ilustratorzy: Mazali Gustavo, Bernatene Poly

10,70 zł
7,99 zł

Rabat 25,3%
oszczędzasz 2,71 zł

1 osoba kupiła
25
Fisher-Price. GGF06 Sensoryczne zwierzątko, mix wzorów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Fisher-Price. GGF06 Sensoryczne zwierzątko, mix wzorów
Fisher Price, Mattel
Dostępny
24 szt.

Czeka Was mnóstwo przygód z tymi uroczymi zwierzątkami aktywizującymi od Fisher-Price! Urocze przenośne sensoryczne zabawki dla niemowląt zajmą maluchy wesołą zabawą zarówno w domu, jak i w podróży. W asortymencie są zabawki takie jak żyrafka klikacz, lew gryzaczek, lusterko panda, żabka grzechotka i małpka z szeleszczącym banankiem. Dzieci mogą bawić się, wzmacniając sprawność ruchową i zręczność. Zbierz je wszystkie, aby jeszcze bardziej urozmaicić zabawę, którą możesz cieszyć się wszędzie, dokądkolwiek pójdziesz. Uwaga. Mix wzorów, towar wysyłany losowo. Cena dotyczy 1 sztuki.

23,90 zł
21,51 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 2,39 zł

1 osoba kupiła
26
Gamegenic. Koszulki matowe na karty 6.6 x 9.1 cm, limonkowe (100 sztuk) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Gamegenic. Koszulki matowe na karty 6.6 x 9.1 cm, limonkowe (100 sztuk...
Rebel
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.01

Czym są koszulki Prime Sleeves? Koszulki Prime Sleeves są niezbędnym zabezpieczeniem naszych cennych kart. Prime Sleeves zapewniają najwyższą ochronę kart o standardowych wymiarach i zapobiegają zagiętym rogom, zadrapaniom i uszkodzeniom powstałym przy częstym tasowaniu. Dzięki eleganckiemu, matowemu wykończeniu części tylnej, gracze doświadczą wspaniałego wyczucia przyłatwego tasowaniau i nie będą musieli zmagać się ze ślizgającymi się kartami. Cechy produktu: • Bardzo wysoka nieprzezroczystość części tylnej, nawet przy jasnych kolorach • Bardzo wysoka przejrzystość, zapewniająca oryginalną jakość wizualną, nie wpływając na kolory czy kontrast • Perfekcyjne dopasowanie i rozmiar, idealne do podwójnego koszulkowania • Wytrzymałe koszulki zapobiegają zagiętym rogom, zadrapaniom i uszkodzeniom powstałym przy tasowaniu • Precyzyjnie wykończona część tylna zapobiega ślizganiu się kart • Doskonałe wyczucie przy tasowaniu • Brak związków kwasowych. Bez domieszek polichlorku winyl

25,99 zł
22,87 zł
Powiadomienie

Rabat 12,0%
oszczędzasz 3,12 zł

1 osoba kupiła
27
Po ciszy. Rozważania o komunikacji opartej na kontekście - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
49,00 zł
37,24 zł

Rabat 24,0%
oszczędzasz 11,76 zł

1 osoba kupiła
28
Pamiętnik ze starej szafy. Audiobook - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pamiętnik ze starej szafy. Audiobook
Joanna Jax, StoryBox
Dostępny
3 szt.

Patrycja May, czyli komediowe alter ego Joanny Jax, stworzyła zabawną opowieść o dorastaniu młodej, zakompleksionej dziewczyny w czasach chylącego się ku upadkowi socjalizmu i początkach wolnej Polski. Zwariowana rodzina, nieobliczalni przyjaciele, a wreszcie proza życia przełomu lat osiemdziesiątych i dziewięćdziesiątych, widziana oczami młodości, gdzie wzniosłość przemian przegrywa z drapieżną chęcią przeżycia przygody. Historie czwórki przyjaciół wkraczających w dorosłe życie, szalonego dziadka Staśka i ciotek: Felicji, której największym pragnieniem jest powtórne zamążpójście, i Amelii – despotki wzbudzającej strach całej rodziny. Dawka śmiechu gwarantowana.

30,00 zł
24,00 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 6,00 zł

2 osoby kupiły
29
Winne - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Winne
Dostępny
9 szt.

Przedstawiona publikacja to mroczna i bezkompromisowa opowieść o kobietach, które niosą w sobie poczucie winy za coś, za co nie są odpowiedzialne. Ale także przewrotna historia tego, że możemy nie być świadomi swojego poczucia winy. Że za winą idą zawsze wstyd i rozczarowanie. I tego w życiu bohaterek jest aż nazbyt wiele. Winne to nakładające się na siebie dwie perspektywy czasowe, dwa siostrzane cierpienia odróżniające, ale i zbliżające kobiety w bezradności i smutku. To powieść o tym, że częścią naszej mrocznej spuścizny są fatalne zbiegi okoliczności, ale to, kim jesteśmy po nich, zależy już tylko od nas. „Duszna atmosfera. Traumy dzieciństwa. Kobiety, które muszą sobie z nimi radzić. Przeraźliwie smutne, przeraźliwie mocne” – Jarosław Kamiński, pisarz. „Ta pokusa jest wspólna wielu osobom: wyjechać tak daleko, żeby nic wokół nie przypominało przeszłości. Jedna z bohaterek tej powieści podejmuje taką podróż. Wokół jest sterylnie, a ona nawykła do rytuałów i porządku. Jednak rany rodzinne nie zostaną uleczone, a wszystko zmierza do punktu, który mógłby być początkiem fińskiego kryminału. Powieść powstała z fascynacji krajobrazem i trudnymi sprawami” – Inga Iwasiów. „To nie jest książka o rodzinnych więzach, to powieść o rodzinie jako więzieniu. Dożywotnim. Mroczna, poruszająca literatura”. – Piotr Bratkowski, „Newsweek” Jarosław Czechowicz – ur. 1978, absolwent filologii polskiej na Uniwersytecie Jagiellońskim, gdzie ukończył również podyplomowe studium dziennikarskie. Od13 lat recenzuje książki na blogu „Krytycznym okiem”. Wydał dwa zbiory rozmów z pisarzami: Rok w rozmowie (2014) i Poza napisanym (2017). Wielbiciel ognistej czerwieni i lodowatej Islandii. Na co dzień nauczyciel języka polskiego. ZadebiutowałToksycznością(Prószyński i S-ka, 2019), Winne to jego druga powieść.

40,00 zł
28,00 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 12,00 zł

1 osoba kupiła
30
Przygody Tomka Sawyera. Audiobook - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Przygody Tomka Sawyera. Audiobook
Mark Twain, StoryBox
Dostępny
19 szt.

Tomek Sawyer to psotnik, którego wszędzie pełno. Mieszka wraz z przyrodnim bratem, Sidem, u ciotki Polly. Ciągle popada w tarapaty: ucieka z lekcji, bije się z kolegami, w środku nocy chodzi na cmentarz, jest świadkiem morderstwa, odkrywa skarb, gubi się w pieczarze… Czy Tomkowi i jego przyjaciołom uda się wyjść cało z opresji? I czy chłopiec zatrzyma znaleziony skarb? Mark Twain wykorzystał swoje wspomnienia z dzieciństwa nad brzegiem rzeki Mississippi, aby stworzyć tę bogatą i realistyczną opowieść, która oprócz przygód niesfornego bohatera ukazuje obyczajowość małego miasteczka amerykańskiego połowy XIX wieku.

30,00 zł
24,00 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 6,00 zł

1 osoba kupiła
31
Szkoła magicznych zwierząt. Audiobook - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Szkoła magicznych zwierząt. Audiobook
Margit Auer, Wydawnictwo Debit
Dostępny
27 szt.

Ta szkoła kryje w sobie tajemnicę! Można tu znaleźć wyjątkowego przyjaciela: magiczne zwierzę, które potrafi mówić! Otrzyma je ten, kto najbardziej potrzebuje bratniej duszy... Magiczne zwierzęta to coś zupełnie szczególnego. Są do nas bardziej podobne, niż mogłoby się wydawać. Znają nasze ukryte marzenia. Kto ma u swego boku takiego przyjaciela, jest szczęściarzem. Kto z klasy panny Cornfield jako pierwszy dostanie magiczne zwierzę? Ida jest nowa w klasie i potrzebuje wsparcia. Niezdarny Benni marzy o groźnym drapieżniku - wtedy wszyscy musieliby się z nim liczyć. Rozpoczyna się niesamowita przygoda ...

29,90 zł
22,13 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 7,77 zł

1 osoba kupiła
32
Czwarty zeszyt pięciolatka z naklejkami. Biblioteczka mądrego dziecka - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Czwarty zeszyt pięciolatka z naklejkami. Biblioteczka mądrego dziecka
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.13

Proponujemy Waszym dzieciom zadania przygotowujące do nauki pisania i czytania, kształcące spostrzegawczość, logiczne myślenie, przekazujące wiedzą o świecie. Na naukę nigdy nie jest za wcześnie szczególnie, gdy łączy się ona z zabawą i dzięki odpowiedniemu do wieku stopniowi trudności zapewnia dziecku sukces. Kolekcja książek z serii Biblioteczka mądrego dziecka to zeszyty dla dwu-, trzy-, cztero- i pięciolatków.

5,00 zł
3,99 zł
Powiadomienie

Rabat 20,2%
oszczędzasz 1,01 zł

1 osoba kupiła
33
Historia zbawienia - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Historia zbawienia
Dostępny
36 szt.

Historia zbawienia jest historią miłości Boga do człowieka - przewodnikiem do tego, w jaki sposób Bóg objawia się w konkretnych faktach naszego życia. Na Chrzcie Św. Bóg zawiera z człowiekiem przymierze, którego zawsze dotrzymuje. To bardzo poważne i konkretne zobowiązanie. Oto Bóg nosi nas w sercu, jeszcze przed narodzeniem świata. Zna nasze imię, wpisane do Księgi Życia. Z miłości ku nam stwarza świat. Jako drogowskaz daje Prawo. Pozwala poznać dobro i zło. Daje we władanie Ziemię Obiecaną. Prorocy obwieszczają Zbawienie. W końcu umiłowawszy nas do szaleństwa, zsyła nam, swojego jedynego Syna, aby wziął na siebie wszystkie nasze grzechy na Krzyż. On Zmartwychwstaje, po to, abyśmy już więcej nie umierali, abyśmy żyli wiecznie, abyśmy byli królami i dziedzicami. To historia wielkiej miłości, która się wypełnia. Miłości, która daje pewność nadziei. Miłości, która jest wieczna, niepokonana, a w dodatku dostępna za darmo i dla każdego.

39,90 zł
27,93 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 11,97 zł

2 osoby kupiły
34
Cieniom Treblinki - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Cieniom Treblinki
Dostępny
199 szt.

„Każda publikacja traktująca o czasach pogardy i zagłady, o ile jest rzetelnie napisana, przedstawia ogromną wartość poznawczą. Żyjemy w świecie, który z łatwością zapomina o milionach ofiar i tragediach niedających się opisać. Czarkowski razem ze współwięźniami oglądał swoimi oczami przebieg zagłady. I stąd wartość jego wspomnień”. – Jacek E. Wilczur „Kiedyś trafiła do moich rąk ulotka z pytaniem: czy istniały komory gazowe? To właśnie ta ulotka, a nie wyłącznie własne przeżycia zdecydowały, że postanowiłem napisać tę książkę, uczcić pamięć pomordowanych dzieci, kobiet, mężczyzn, Żydów, Polaków, Rosjan, Czechów, Cyganów… Zginęli na polskiej ziemi, choć Polska od wieków była krajem tolerancji”. – Ryszard Czarkowski

36,90 zł
29,52 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 7,38 zł

1 osoba kupiła
35
Gamegenic. Koszulki matowe na karty 7.2 x 11.2 cm (60 sztuk) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Gamegenic. Koszulki matowe na karty 7.2 x 11.2 cm (60 sztuk)
Rebel
Dostępny
5 szt.

Czym są Matte Standard Card Game Sleeves? To 60 koszulek pasujących na karty o rozmiarze do 7.0 x 11.0 cm Karty do gier planszowych cierpią za sprawą częstego tasowania i ciężkiej ręki, dlatego też ich zabezpieczenie powinno być ważne dlacieszyć się dużym zainteresowaniem każdego szanującego się gracza. Gamegenic Matte Board Game Sleeves zapewniają najwyższą ochronę, jednocześnie zachowując doskonałewspaniałe wyczucie przy tasowaniu. Dzięki matowemu laminowaniu, koszulki te blokują irytujące odbicia światła, aby zapewnić doskonałą widoczność kart pod każdym kątem i pozwolić graczom uniknąć objawów zmęczenia oczu w trakcie rozrywki. Wzmocniona grubość 100 mikronów dodaje wagi i trwałości wszystkim kartom, zapewniając przy tym doskonały wygląd. Cechy produktu: • Matowy tył i przód zapewniający lepszą widoczność i zapobiegający objawom zmęczenia oczu w trakcie rozgrywki • Zapobiega zagiętym rogom, zadrapaniom i uszkodzeniom przy tasowaniu • Wzmocniona grubość, bardzo trwałe koszulki • Doskonałe wyczucie przy tasowaniu • Brak związków kwasowych • Bez domieszek polichlorku winylu

6,00 zł
5,99 zł

Rabat 0,2%
oszczędzasz 0,01 zł

1 osoba kupiła
36
Przewodnik po samotności Jak nauka i wiara pomagają nam ją zrozumieć i czerpać z niej siłę - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Przewodnik po samotności Jak nauka i wiara pomagają nam ją zrozumieć i...
Dostępny
5 szt.

Szukasz odpowiedzi na pytania: Jak być samemu, ale nie czuć się samotnym? W jaki sposób budować i rozwijać więzi z innymi? Jak odnaleźć pisane nam wszystkim szczęście? Ta książka jest właśnie o tym. Znaleźć w niej można konkretne propozycje św. Tomasza z Akwinu, który źródeł szczęścia upatruje przede wszystkim w wierze, cnotach teologalnych i kardynalnych – tj. umiarkowaniu, męstwie, sprawiedliwości i roztropności. K. Vost podaje przy tym 30 konkretnych działań, które można podjąć, by złagodzić samotność własną lub innych. Inspiruje tym samym do aktywnego poszukiwania własnych dróg do pełni szczęścia!

29,90 zł
25,42 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 4,48 zł

1 osoba kupiła
37
Banialuki do zabawy i nauki - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Banialuki do zabawy i nauki
Dostępny
42 szt.

Kociokwik? Fiksum-dyrdum? Androny? Przecież takich słów w ogóle nie ma! Jak więc można pisać o nich wiersze? A jednak można… W zbiorze, oprócz słów powszechnie znanych i stosowanych, znajdziecie też te trochę mniej popularne i pewnie nie dla wszystkich zrozumiałe. Przy Banialukach można więc, całkiem niechcący, sporo się nauczyć.

24,90 zł
17,99 zł

Rabat 27,8%
oszczędzasz 6,91 zł

1 osoba kupiła
38
Królowa Saby. Audiobook - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Królowa Saby. Audiobook
Ewa Kassala, StoryBox
Dostępny
8 szt.

Czy wiecie, kiedy nastąpi koniec świata? Królowa Saby go przepowiedziała... Potężna władczyni starożytnej Saby od wieków działa na naszą wyobraźnię. Kim była? Co łączyło ją z Salomonem, uważanym za najmądrzejszego władcę starożytnego świata? Czy była współautorką Pieśni nad Pieśniami? Kto był ojcem jej jedynego syna? Kto wykradł z Jerozolimy Arkę Przymierza? Miłość trwalsza niż czas, legendarna świątynia Salomona, kapłanki bogini, magiczne rytuały, wojny, spiski, niezmierzone bogactwo, sunące przez pustynię karawany, mirra i kadzidło, walczący ze sobą potężni bogowie i ich wyznawcy, w świecie, który znamy ze Starego Testamentu. Wreszcie… przepowiednie królowej Saby – ile z nich już się spełniło i skąd królowa wiedziała, co czeka nas w przyszłości?

29,95 zł
23,96 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 5,99 zł

1 osoba kupiła
39
Ochotnik - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ochotnik
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.09.19

We wrześniu 1940 roku do KL Auschwitz trafia Witold Pilecki. Przekroczywszy bramę obozu, staje się numerem 4859. Mundur polskiego oficera dobrowolnie zamienia na obozowy pasiak, by spełnić swą patriotyczną misję. Kiedy naziści przekształcają obóz koncentracyjny w machinę śmierci, Pilecki tworzy w nim ruch oporu. W ludziach, dla których jedynym celem jest przetrwanie, budzi nadzieję i wolę walki. Jego raporty - będące dramatycznym wołaniem o pomoc z samego środka piekła na ziemi - wydostają się za druty obozu. Ale pomimo ich przerażającej treści ratunek nie nadchodzi. Czy zachodni świat mógł powstrzymać Holokaust? Czy misja Pileckiego miała szansę powodzenia? to opowieść o polskim bohaterze, oparta na nieznanych dotąd źródłach i relacjach świadków, o której powinien się dowiedzieć cały świat. Wstrząsający obraz wojny, odarty z sowieckiej propagandy.

50,00 zł
38,50 zł
Powiadomienie

Rabat 23,0%
oszczędzasz 11,50 zł

40
Faworyty - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Faworyty
Dostępny
473 szt.

Trzy faworyty Stanisława Augusta, króla Polski i zabawy, bezpardonowo rywalizują o serce kochanka oraz wpływy w państwie. Która z nich okaże się najsprytniejsza? Niebezpiecznie inteligentna Elisabeth Lubomirska, młodziutka Izabela Czartoryska czy najbardziej czuła Magdalena Sapieha? W Warszawie szepcze się o nich złośliwie, lecz z podziwem: te kobiety mogą wszystko, ale z nimi też można zrobić wszystko… Śmiała obyczajowo, zmysłowa, trzymająca w napięciu powieść niehistoryczna. Libertynka i patriotka Manuela Gretkowska, używając kostiumu znanego z „Niebezpiecznych związków” czy „Faworyty”, odsłania prawdziwy mechanizm rządzący nie tylko polską historią. Bo stroje i dekoracje się zmieniają, ale zawsze chodzi o seks i władzę. Manuela Gretkowska – jedna z najbardziej wyrazistych polskich pisarek, autorka ponad 20 książek, w tym bestsellerów takich jak Polka, Trans czy Poetka i książę; scenarzystka filmowa, działaczka społeczna. Za bezkompromisową publicystykę nie lubią jej politycy, była też cenzurowana.

49,99 zł
38,49 zł

Rabat 23,0%
oszczędzasz 11,50 zł

41
Będziesz siedzieć. O polskim systemie niesprawiedliwości - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Będziesz siedzieć. O polskim systemie niesprawiedliwości
Dostępny
40 szt.

Jak to możliwe, że oskarżony, którego alibi potwierdza dziesięć osób, mimo wszystko otrzymuje wyrok skazujący? Czy można w dziesięć minut pokonać kilka kilometrów, popełnić morderstwo i skutecznie zatrzeć jego ślady? Okazuje się, że w Polsce wszystko da się zrobić. Violetta Krasnowska zebrała historie niewinnie skazanych; niektórzy spędzili za kratkami wiele lat, niektórzy wciąż siedzą. Dlaczego? Przez niekompetencję, lenistwo, wyrachowanie policjantów, prokuratorów i sędziów. Przez brak rozwiązań systemowych, biurokratyczną apatię, nieraz zwykłą głupotę. Będziesz siedzieć to bulwersujący reportaż o niesprawiedliwości, który nikogo nie zostawi obojętnym.

34,90 zł
25,48 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 9,42 zł

42
Sędzia w Auschwitz. Sędzia SS Konrad Morgen i jego walka z korupcją oraz „nielegalnymi" morderstwami - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Sędzia w Auschwitz. Sędzia SS Konrad Morgen i jego walka z korupcją or...
Dostępny
11 szt.

Gdzie leży granica pomiędzy sprawiedliwością a obłudą? Jeden z techników z obozu koncentracyjnego Auschwitz wysyła do żony paczkę ze złotem. Za jej sprawą Konrad Morgen dowiaduje się, że tego typu praktyki stanowią codzienność. Na miejscu, w Auschwitz, obserwuje, jak załoga regularnie dopuszcza się samowolnych zbrodni na więźniach. W cieniu pracujących pełną parą komór gazowych postanawia tropić owe „nielegalne” morderstwa. Przechwycona przesyłka okazuje się wierzchołkiem góry lodowej. Nielegalne kradzieże, korupcja i przemyt kwitną w obozach. Z rozkazu Reichsführera SS Heinricha Himmlera, Morgen wizytuje więc także inne: Hertogenbosch/Vught, Kraków Płaszów, Majdanek. Bada między innym przypadek aresztowanego w KL Buchenwald Karla Kocha i jego zboczonej żony Ilse. W efekcie Karl Koch zostaje skazany na śmierć i trafia przed pluton egzekucyjny na tydzień przed zajęciem obozu przez Amerykanów. Z ośmiuset wszczętych przez Morgena spraw dwieście kończy się wyrokami skazującymi, pięć wniosków o wszczęcie sprawy wobec komendantów podlega umorzeniu. Po wojnie Morgen występuje jako świadek w głośnych procesach zbrodniarzy wojennych, m.in. w procesach norymberskich i w drugim procesie oświęcimskim we Frankfurcie nad Menem. W czasie procesu w Norymberdze określa SS jako praworządną organizację, która nie miała nic wspólnego z zagładą Żydów… Kevin Prenger – urodził się w 1980 roku, mieszka w Holandii. Jest redaktorem naczelnym Go2War2.nl, największego holenderskiego portalu poświęconego II wojnie światowej. W swym dorobku autorskim posiada liczne artykuły zamieszczane m.in. w portalu Historiek.net oraz czasopiśmie „Wereld in Oorlog” („Świat w stanie wojny”). Przez swoje publikacje stara się rzucać światło na mniej znane aspekty II wojny światowej oraz holocaustu.

44,90 zł
33,68 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 11,22 zł

43
Oddam ci słońce - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Oddam ci słońce
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.02.21

Jude Czasem nawet najpiękniejszy świat, w którym wschody słońca trwają cały czas, nie może wynagrodzić doznanych krzywd. Pełna energii buntowniczka zabiegająca o uwagę matki. Samotna i skrycie romantyczna. Podjęła wiele złych decyzji, których skutki musi ponieść. Kiedyś brat bliźniak był jej najlepszym przyjacielem... Noah Czasem pragniesz czegoś tak bardzo, że jesteś gotów oddać za to cały świat. Nawet słońce. Noah jest nieśmiały i delikatny. Skonfliktowany z ojcem, silnie związany z matką. Zakochany w sztuce. Marzy o tym, żeby zostać artystą. Jednak staje się kimś, kim nigdy nie chciał być. Kiedyś on i Jude, jego siostra bliźniaczka, byli nierozłączni...

40,00 zł
30,80 zł
Powiadomienie

Rabat 23,0%
oszczędzasz 9,20 zł

44
Zmierzch Europy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zmierzch Europy
Dostępny
15 szt.

Czy i na ile poszczególne kontynenty oraz pewne ich regiony, mają trwałe i niezmienne miejsce w dynamizowaniu zmian zachodzących w świecie, a na ile ich rola w pewnych okresach ulega mniejszej lub większej marginalizacji? Pojęcie zmierzchu może dotyczyć różnych zdarzeń. Mówimy o zmierzchu dnia, zmierzchowej fazie życia, zmierzchu systemu społecznego czy politycznego, wreszcie o zmierzchu takiej czy innej ideologii. Ale, czy pojęcie zmierzchu można odnieść do takiej kategorii pojęciowej i rzeczywistej, jaką jest kontynent? Zmierzch w tym kontekście nie może i nie oznacza zanikającego czy malejącego fizycznie kontynentu. To zmniejszające się znaczenie Europy. Odnosić się ono może zarówno do jej potencjału ludzkiego, ekonomicznego, kulturowego, jak i politycznego, w stosunku czy w porównaniu do pozostałych części świata. Ze wstępu Autora Książka stanowi fascynujące dzieło, w którym analizowane są zagrożenia dla rozwoju Europy. Autor kreśli ostrzegawczą wizję Europy niezdolnej do reakcji na powoli postępujące zagrożenia, co prowadzi do problemów w sferze gospodarczej, politycznej i społecznej. To wnikliwa analiza szans i barier przyszłego rozwoju. Autor identyfikuje i analizuje pięciokąt zagrożeń obejmujący elementy takie jak: globalizacja i przesilenia cywilizacyjne, depopulacja, podział Europy, wielość zróżnicowanych państw, ocieplenie klimatu i niszczenie środowiska. Zarazem formułuje pewne rekomendacje ukierunkowane na możliwości eliminowania tych zagrożeń. Dzieło Prof. Jerzego Kleera to ważna i potrzebna lektura, która powinna być obowiązkowa dla wszystkich głównych aktorów życia społeczno-gospodarczego, zwłaszcza dla polityków, parlamentarzystów i głównych regulatorów gospodarki. Z recenzji prof. Elżbiety Mączyńskiej

69,00 zł
60,72 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 8,28 zł

45
Szczęśliwe liczby - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Szczęśliwe liczby
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.08.08

Eileen nie marzyła o innym życiu. Kochający mąż, udane dzieci i piękny dom - jej miejsce na świecie. Nie chciała niczego więcej - miała wszystko. Pewnego dnia Eileen odkrywa, że nie jest jedyną kobietą w życiu swojego męża. Jej rywalka, Olivia, jest młodsza, ładniejsza i ma przed sobą wspaniałą przyszłość. Załamana Eileen nie wierzy już, że w życiu czeka ją cokolwiek dobrego. Tymczasem Olivia ma inne zmartwienia. Codziennie musi walczyć o niezależność ze swoją matką i babką, uznanymi artystkami. I prawie zawsze przegrywa. Spotkanie Eileen i Olivii będzie dla obu kobiet prawdziwą lekcją. Czy nauczą się stawiać czoła nowym wyzwaniom? Czy uwierzą, że nigdy nie jest za późno, by dać sobie szansę na szczęście?

40,00 zł
30,80 zł
Powiadomienie

Rabat 23,0%
oszczędzasz 9,20 zł

46
Czarna śmierć. Epidemie w Europie od starożytności do czasów współczesnych - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Czarna śmierć. Epidemie w Europie od starożytności do czasów współczes...
Dostępny
3772 szt.

Czarna śmierć, dżuma, wielki danse macabre w czternastowiecznej Europie. Czy jest coś bardziej przerażającego? Czy może zaatakować ponownie? Doskonałe niemal dziennikarskie śledztwo dwójki specjalistów, którzy, opierając się na wiarygodnych dowodach, opowiadają historię dżumy. Zaspokajają głód wiedzy na temat tej śmiertelnej choroby minionych czasów i jej możliwych następstw w przyszłości. Jakie są jej korzenie? I co najważniejsze czy może znowu zaatakować? Wykorzystują relacje świadków, na podstawie informacji zawartych w księgach parafialnych odtworzyli życie w czasach zarazy i prześledzili losy zamkniętych społeczności skazanych na zagładę. Dzięki temu jak z puzzli stworzyli pamięciowy portret tego mordercy. Nadal pozostaje silny lęk, że może pojawić się nowa globalna zaraza, która zagrozi naszemu życiu. Przykład COVID-19 pokazał, jak wielkie spustoszenie może spowodować. Jesteśmy całkowicie bezbronni wobec nowych wirusów, dopóki nie zostaną one scharakteryzowane i nie pojawią się szczepionki. Czy wiarygodny jest niemal filmowy scenariusz o pojawieniu się wyimaginowanego wirusa zabijającego większość populacji Ziemi? W jaki sposób ci, którzy przetrwają, będą mogli zacząć nowe życie?

34,90 zł
27,92 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 6,98 zł

47
Szkoła magicznych zwierząt. Tajemnica szkolnego podwórka. Audiobook - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Szkoła magicznych zwierząt. Tajemnica szkolnego podwórka. Audiobook
Margit Auer, Wydawnictwo Debit
Dostępny
20 szt.

Ta szkoła kryje w sobie tajemnicę! Można tu znaleźć wyjątkowego przyjaciela: magiczne zwierzę, które potrafi mówić! Otrzyma je ten, kto najbardziej potrzebuje bratniej duszy... Nikt nie może poznać tajemnicy sklepu z magicznymi zwierzętami. Ale niestety Ida i Rabbat się wygadali! Co będzie, gdy dowie się o tym panna Cornfield? Czoko najbardziej w świecie marzy o magicznym zwierzaku. Wszystko inne jest mu obojętne: i szkolne przedstawienie, i awantura w klasie, nie mówiąc już o tych dziwnych dziurach na szkolnym ogrodzie... Dalszy ciąg niesamowitej przygody!

29,90 zł
22,13 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 7,77 zł

48
Jak uchronić się przed koronawirusem SARS-CoV-2 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Jak uchronić się przed koronawirusem SARS-CoV-2
Dostępny
7526 szt.

Na całym świecie lawinowo rośnie liczba osób zarażonych koronawirusem SARS-CoV-2 wywołującym chorobę COVID-19. Również w Polsce potwierdzono wiele przypadków zachorowań. Eksperci z Chińskiego Centrum Kontroli i Prewencji Chorób w Wuhan (to tam, gdzie wybuchła epidemia!) pod przewodnictwem dr. Wang Zhou udzielają na 96 stronach tej książki profesjonalnych rad, jak zabezpieczyć się przed infekcją.

9,99 zł
7,99 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 2,00 zł

49
Katedra - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Katedra
Dostępny
1 szt.

Katedra (1898) to książka wyznanie. Joris-Karl Huysmans, autor o barwnej karierze artystycznej, nawraca się na rzymski katolicyzm i tworzy wyjątkowy cykl powieści, których bohater jest jego literackim alter ego. W Katedrze zachwyca przede wszystkim wyjątkowe i poruszające studium katedry w Chartres, w której bohater przeżywa duchowe uniesienia. Niezwykła paralela łącząca religię z architekturą pozwala na niebywale subtelne studium symboliki wiary.

40,00 zł
30,80 zł

Rabat 23,0%
oszczędzasz 9,20 zł

50
Dylematy rozwoju systemów politycznych Europy i Azji - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
65,30 zł
62,69 zł

Rabat 4,0%
oszczędzasz 2,61 zł

51
Debiuty - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Debiuty
Dostępny
33 szt.

Najtrudniejszy jest pierwszy krok. Szczególnie, jeśli chcemy związać swoje życie z showbiznesem – kapryśnym, nieprzewidywalnym, wymagającym wytrwałości i poświęcenia. Takie wyzwanie podjęło wiele debiutujących gwiazd, które dziś są bardzo popularne. Autor stworzył subiektywne zestawienie, w którym zastanawia się, co sprawiło, że piosenkarkom udało się wspiąć na szczyty list przebojów: przypadek, łut szczęścia, uśmiech losu, a może ciężka praca i wiara w swój talent? Jedno jest pewne: początki zawsze są trudne, więc czasami koniecznością były występy w „Klubie Myszki Miki” albo praca w restauracji w Hollywood. Oto Debiutyksiążka, która wtajemnicza nas w przeszłość gwiazd.

39,90 zł
27,93 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 11,97 zł

52
101 bajek. Braciszek i siostrzyczka - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
101 bajek. Braciszek i siostrzyczka
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.01.18

101 bajek dla dzieci! Tak! Sto jeden pięknie opowiedzianych – raz wierszem, innym razem prozą – bajek należących do polskiego i światowego kanonu literatury dla dzieci. Każda urocza książeczka z serii „101 bajek” przeniesie małego czytelnika do świata baśni, który jest jednocześnie światem poezji. Mamo! Tato! Poczytajcie mi te bajki!

10,70 zł
7,99 zł
Powiadomienie

Rabat 25,3%
oszczędzasz 2,71 zł

53
101 bajek. Nowe szaty cesarza - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
101 bajek. Nowe szaty cesarza
Dostępny
1 szt.

101 bajek dla dzieci! Tak! Sto jeden pięknie opowiedzianych – raz wierszem, innym razem prozą – bajek należących do polskiego i światowego kanonu literatury dla dzieci. Każda urocza książeczka z serii „101 bajek” przeniesie małego czytelnika do świata baśni, który jest jednocześnie światem poezji. Mamo! Tato! Poczytajcie mi te bajki!

10,70 zł
5,24 zł

Rabat 51,0%
oszczędzasz 5,46 zł

54
101 bajek. Dzielny ołowiany żołnierzyk - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
101 bajek. Dzielny ołowiany żołnierzyk
Dostępny
24 szt.

101 bajek dla dzieci! Tak! Sto jeden pięknie opowiedzianych – raz wierszem, innym razem prozą – bajek należących do polskiego i światowego kanonu literatury dla dzieci. Każda urocza książeczka z serii „101 bajek” przeniesie małego czytelnika do świata baśni, który jest jednocześnie światem poezji. Mamo! Tato! Poczytajcie mi te bajki!

10,70 zł
7,99 zł

Rabat 25,3%
oszczędzasz 2,71 zł

55
101 bajek. Wielkanocne opowieści - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
101 bajek. Wielkanocne opowieści
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.11.03

101 bajek dla dzieci Tak! Sto jeden pięknie opowiedzianych – raz wierszem, innym razem prozą – bajek należących do polskiego i światowego kanonu literatury dla dzieci. Każda urocza książeczka z serii „101 bajek” przeniesie małego czytelnika do świata baśni, który jest jednocześnie światem poezji. Mamo! Tato! Poczytajcie mi te bajki!

10,70 zł
7,99 zł
Powiadomienie

Rabat 25,3%
oszczędzasz 2,71 zł

56
Królu złoty, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Królu złoty, CD
Bonson, Universal Music Polska
Dostępny
300 szt.

Złoty Król, to ironiczne odwołanie do osobowości Bonsona. Artysta znany jest z dość hulaszczego trybu życia, sukcesywnie jednak w jego życiu następuje stabilizacja. Stara się opierać pokusom, mimo to demony często czekają za rogiem i nie zawsze udaje się odeprzeć ich atak. "Król się bawi złotem płaci", ale czy wszystko złoto co się świeci? Czy wszystko jest tak kolorowe i fajne jak się wydaje? Jak zapowiedział sam raper i wytwórnia Def Jam Recordings Poland, najnowsze wydawnictwo, to jego najbardziej nieoczywista produkcja. Artysta nie współpracował jeszcze przy żadnej swojej płycie z tyloma producentami, co pokazuje tylko szeroki przekrój albumu. „Królu Złoty” bardzo często pojawia się w komentarzach pod nowymi wydawnictwami Bonsona, co można odbierać jako docenienie jego warsztatu i umiejętności. Lista utworów: 1. Najlepsze rzeczy 2. Nikt tu 3. Zepsuty ludzik 4. Szminka na szkle 5. Bracie mój 6. Mama Tried Her Best 7. Mała Lady Punk 8. Złap mnie 9. Vibe Killer 10. Aha 11. Noc polarna

35,90 zł
35,18 zł

Rabat 2,0%
oszczędzasz 0,72 zł

57
Zostawić ślad - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zostawić ślad
Dostępny
13 szt.

Co może łączyć współwłaściciela piekarni, właścicielkę salonu piękności i dyrektora Muzeum Zabawek? Dziennikarka Paulina Gudejko przyjeżdża do cichej miejscowości Mor, w której wynajmuje dom, by zaszyć się po utracie pracy i napisać długo odwlekaną powieść. Jednak wkrótce dogania ją nowe dziennikarskie zadanie. Gudejko dołącza do (jednoosobowego) zespołu lokalnej gazety „Głos Mor” i relacjonuje postępy ze śledztwa, obejmującego zagadkowe morderstwa powtarzające się w okolicy. Czy Paulina Gudejko zdoła wykorzystać przymusowy urlop na napisanie powieści, czy poświęci się bez reszty „sprawie do opisania”? Kto stoi za serią tajemniczych zabójstw?

34,90 zł
25,13 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 9,77 zł

58
THE VERY BEST OF SATIE. CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
THE VERY BEST OF SATIE. CD
Various Artists, Warner Music Polska
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.09.07

37,90 zł
34,87 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 3,03 zł

59
Talisman. Legendarne opowieści - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Talisman. Legendarne opowieści
Galakta, od 14 lat
Dostępny
10 szt.

Wyrusz na poszukiwania pięciu zaginionych talizmanów „Wiele wieków temu legendarni kowale wykuli Koronę Władzy, magiczny artefakt o niewyobrażalnej mocy. Ktokolwiek nałoży Koronę Władzy, podporządkuje sobie całą krainę. Dziesiątki lat temu potężny czarodziej zamknął Koronę Władzy za Portalem Mocy, aby uniemożliwić złym siłom zdobycie przedmiotu. Tylko ci, którzy posiadają jeden z legendarnych Talizmanów, mogą przejść przez Portal i sięgnąć po Koronę. Lata mijały, a pięć Talizmanów gdzieś zniknęło. Poszukują ich teraz wrogie siły, które pragną zagarnąć Koronę Władzy. Jako nieustraszeni Poszukiwacze sprzymierzyliście się, aby wyruszyć na wyprawę, której celem jest odzyskanie wszystkich pięciu Talizmanów i uniemożliwienie złej woli stojącej za wrogimi siłami wzięcia świata we władanie. Nie będzie to łatwe zadanie, ponieważ odnalezienie każdego Talizmanu samo w sobie stanowi iście heroiczną przygodę. Jednakże jeśli będziecie współpracować, mądrze korzystać ze swoich zdolności i wzajemnie wspierać się w każdej możliwej sytuacji, z pewnością odniesiecie sukces. Jednak uważajcie, abyście nie zamienili się w ropuchy!” Zawartość opakowania: • 12 kafli miejsc, • 5 dużych zwojów przygód, • 7 materiałowych woreczków z tekturowymi znacznikami, • 12 tekturowych figurek postaci, • 195 żetonów, • specjalna kość, • instrukcja.

173,90 zł
161,73 zł

Rabat 7,0%
oszczędzasz 12,17 zł

60
Wywrotka duża LESZKO - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wywrotka duża LESZKO
LESZKO
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.19

36,90 zł
33,58 zł
Powiadomienie

Rabat 9,0%
oszczędzasz 3,32 zł

61
Traktor z rączką. LESZKO - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Traktor z rączką. LESZKO
LESZKO
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.11.30

70,90 zł
64,52 zł
Powiadomienie

Rabat 9,0%
oszczędzasz 6,38 zł

62
Scrabble 360 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Scrabble 360
Mattel, od 10 lat
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2020.12.10

W grze "Scrabble 360" zadaniem graczy jest układanie czteroliterowych wyrazów na indywidualnych tabliczkach. Kręcąc planszą 360, wymieniamy się literkami ze współgraczami. Ten, kto jako pierwszy zdobędzie 44 punkty, wygrywa. Uważaj, ktoś zaraz podkradnie Twoją literkę! Zawartość pudełka: - 100 płytek z literami, - woreczek na płytki, - obrotowa plansza z podstawą, - 4 tabliczki dla graczy, - 10 znaczników do podliczania punktów.

44,90 zł
40,41 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 4,49 zł

63
Temperówka potrójna Jumbo, mix wzorów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Temperówka potrójna Jumbo, mix wzorów
Astra, 1
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.02.01

Funkcjonalna temperówka z aż trzema otworami! Świetnie przyda się nie tylko w szkole, ale również dla artystów. Dzięki takiemu praktycznemu rozwiązaniu, najbardziej popularne grubości kredek i ołówków będą zawsze gotowe do użycia! Uwaga! Mix wzorów. Towar wysyłany losowo. Cena dotyczy 1 sztuki.

9,20 zł
8,99 zł
Powiadomienie

Rabat 2,3%
oszczędzasz 0,21 zł

64
Ołówek do szkicowania 2B - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ołówek do szkicowania 2B
Astra, 1
Niedostępny
Brak

Bardzo praktyczny ołówek dla wymagających artystów: • przeznaczony do kreślenia, szkicowania i rysowania, • o twardości 2B, • ma certyfikat FSC, • hexagonalny kształt ułatwia trzymanie w dłoni.

2,99 zł
Powiadomienie
65
Klej w płynie 50 ml - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Klej w płynie 50 ml
Astra, 1
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2020.05.30

Cechy produktu: • super wydajny transparentny klej z wygodnym gumowym aplikatorem, • zmywalny wodą, • do klejenia papieru, tektury i tkanin, • idealny do prac plastycznych i hobbystycznych.

3,10 zł
2,99 zł
Powiadomienie

Rabat 3,5%
oszczędzasz 0,11 zł

66
Ołówek do szkicowania 3H - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ołówek do szkicowania 3H
Astra, 1
Niedostępny
Brak

Bardzo praktyczny ołówek dla wymagających artystów: • przeznaczony do kreślenia, szkicowania i rysowania, • o twardości 3H, • ma certyfikat FSC, • hexagonalny kształt ułatwia trzymanie w dłoni.

2,99 zł
Powiadomienie
67
Ołówek do szkicowania 2H - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ołówek do szkicowania 2H
Astra, 1
Niedostępny
Brak

Bardzo praktyczny ołówek dla wymagających artystów: • przeznaczony do kreślenia, szkicowania i rysowania, • o twardości 2H, • ma certyfikat FSC, • hexagonalny kształt ułatwia trzymanie w dłoni.

2,99 zł
Powiadomienie
68
Ołówek do szkicowania 4H - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ołówek do szkicowania 4H
Astra, 1
Niedostępny
Brak

Bardzo praktyczny ołówek dla wymagających artystów: • przeznaczony do kreślenia, szkicowania i rysowania, • o twardości 4H, • ma certyfikat FSC, • hexagonalny kształt ułatwia trzymanie w dłoni.

2,99 zł
Powiadomienie
69
Ołówek do szkicowania B - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ołówek do szkicowania B
Astra, 1
Niedostępny
Brak

Bardzo praktyczny ołówek dla wymagających artystów: • przeznaczony do kreślenia, szkicowania i rysowania, • o twardości B, • ma certyfikat FSC, • hexagonalny kształt ułatwia trzymanie w dłoni.

2,99 zł
Powiadomienie
70
Ołówek do szkicowania 6H - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ołówek do szkicowania 6H
Astra, 1
Niedostępny
Brak

Bardzo praktyczny ołówek dla wymagających artystów: • przeznaczony do kreślenia, szkicowania i rysowania, • o twardości 6H, • ma certyfikat FSC, • hexagonalny kształt ułatwia trzymanie w dłoni.

2,99 zł
Powiadomienie
71
Puzzle 54 elementy 3D Szkatułka konie - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 54 elementy 3D Szkatułka konie
Ravensburger
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2020.09.11

38,90 zł
35,01 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 3,89 zł

72
Puzzle 216 elementów 3D. Koloseum - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 216 elementów 3D. Koloseum
Ravensburger, 216
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2020.12.09

199,10 zł
179,19 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 19,91 zł

73
Biblioteczka mądrego dziecka. Pierwszy zeszyt dwulatka z naklejkami - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Biblioteczka mądrego dziecka. Pierwszy zeszyt dwulatka z naklejkami
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.06

Proponujemy waszym dzieciom zadania przygotowujące do nauki pisania i czytania, kształcące spostrzegawczość, logiczne myślenie, przekazujące wiedzą o świecie. Na naukę nigdy nie jest za wcześnie szczególnie, gdy łączy się ona z zabawą i dzięki odpowiedniemu do wieku stopniowi trudności zapewnia dziecku sukces. Kolekcja książek z serii „Biblioteczka mądrego dziecka” to zeszyty dla dwu-, trzy-, cztero- i pięciolatków.

5,00 zł
3,99 zł
Powiadomienie

Rabat 20,2%
oszczędzasz 1,01 zł

74
Pierwszy zeszyt czterolatka z naklejkami. Biblioteczka mądrego dziecka - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pierwszy zeszyt czterolatka z naklejkami. Biblioteczka mądrego dziecka
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.20

Proponujemy Waszym dzieciom zadania przygotowujące do nauki pisania i czytania, kształcące spostrzegawczość, logiczne myślenie, przekazujące wiedzą o świecie. Na naukę nigdy nie jest za wcześnie szczególnie, gdy łączy się ona z zabawą i dzięki odpowiedniemu do wieku stopniowi trudności zapewnia dziecku sukces. Kolekcja książek z serii Biblioteczka mądrego dziecka to zeszyty dla dwu-, trzy-, cztero- i pięciolatków.

5,00 zł
3,99 zł
Powiadomienie

Rabat 20,2%
oszczędzasz 1,01 zł

75
Pierwszy zeszyt trzylatka z naklejkami. Biblioteczka mądrego dziecka - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pierwszy zeszyt trzylatka z naklejkami. Biblioteczka mądrego dziecka
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.06

Proponujemy Waszym dzieciom zadania przygotowujące do nauki pisania i czytania, kształcące spostrzegawczość, logiczne myślenie, przekazujące wiedzą o świecie. Na naukę nigdy nie jest za wcześnie szczególnie, gdy łączy się ona z zabawą i dzięki odpowiedniemu do wieku stopniowi trudności zapewnia dziecku sukces. Kolekcja książek z serii Biblioteczka mądrego dziecka to zeszyty dla dwu-, trzy-, cztero- i pięciolatków.

5,00 zł
3,99 zł
Powiadomienie

Rabat 20,2%
oszczędzasz 1,01 zł

76
Drugi zeszyt dwulatka z naklejkami. Biblioteczka mądrego dziecka - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Drugi zeszyt dwulatka z naklejkami. Biblioteczka mądrego dziecka
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.02.27

Proponujemy Waszym dzieciom zadania przygotowujące do nauki pisania i czytania, kształcące spostrzegawczość, logiczne myślenie, przekazujące wiedzą o świecie. Na naukę nigdy nie jest za wcześnie szczególnie, gdy łączy się ona z zabawą i dzięki odpowiedniemu do wieku stopniowi trudności zapewnia dziecku sukces. Kolekcja książek z serii Biblioteczka mądrego dziecka to zeszyty dla dwu-, trzy-, cztero- i pięciolatków.

5,00 zł
3,99 zł
Powiadomienie

Rabat 20,2%
oszczędzasz 1,01 zł

77
Drugi zeszyt trzylatka z naklejkami. Biblioteczka mądrego dziecka - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Drugi zeszyt trzylatka z naklejkami. Biblioteczka mądrego dziecka
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.02

Proponujemy Waszym dzieciom zadania przygotowujące do nauki pisania i czytania, kształcące spostrzegawczość, logiczne myślenie, przekazujące wiedzą o świecie. Na naukę nigdy nie jest za wcześnie szczególnie, gdy łączy się ona z zabawą i dzięki odpowiedniemu do wieku stopniowi trudności zapewnia dziecku sukces. Kolekcja książek z serii Biblioteczka mądrego dziecka to zeszyty dla dwu-, trzy-, cztero- i pięciolatków.

5,00 zł
3,99 zł
Powiadomienie

Rabat 20,2%
oszczędzasz 1,01 zł

78
Drugi zeszyt czterolatka z naklejkami. Biblioteczka mądrego dziecka - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Drugi zeszyt czterolatka z naklejkami. Biblioteczka mądrego dziecka
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.13

Proponujemy Waszym dzieciom zadania przygotowujące do nauki pisania i czytania, kształcące spostrzegawczość, logiczne myślenie, przekazujące wiedzą o świecie. Na naukę nigdy nie jest za wcześnie szczególnie, gdy łączy się ona z zabawą i dzięki odpowiedniemu do wieku stopniowi trudności zapewnia dziecku sukces. Kolekcja książek z serii Biblioteczka mądrego dziecka to zeszyty dla dwu-, trzy-, cztero- i pięciolatków.

5,00 zł
3,99 zł
Powiadomienie

Rabat 20,2%
oszczędzasz 1,01 zł

79
Drugi zeszyt pięciolatka z naklejkami. Biblioteczka mądrego dziecka - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Drugi zeszyt pięciolatka z naklejkami. Biblioteczka mądrego dziecka
Dostępny
6 szt.

Proponujemy Waszym dzieciom zadania przygotowujące do nauki pisania i czytania, kształcące spostrzegawczość, logiczne myślenie, przekazujące wiedzą o świecie. Na naukę nigdy nie jest za wcześnie szczególnie, gdy łączy się ona z zabawą i dzięki odpowiedniemu do wieku stopniowi trudności zapewnia dziecku sukces. Kolekcja książek z serii Biblioteczka mądrego dziecka to zeszyty dla dwu-, trzy-, cztero- i pięciolatków.

6,10 zł
4,99 zł

Rabat 18,2%
oszczędzasz 1,11 zł

80
Trzeci zeszyt dwulatka z naklejkami. Biblioteczka mądrego dziecka - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Trzeci zeszyt dwulatka z naklejkami. Biblioteczka mądrego dziecka
Dostępny
2 szt.

Proponujemy Waszym dzieciom zadania przygotowujące do nauki pisania i czytania, kształcące spostrzegawczość, logiczne myślenie, przekazujące wiedzą o świecie. Na naukę nigdy nie jest za wcześnie szczególnie, gdy łączy się ona z zabawą i dzięki odpowiedniemu do wieku stopniowi trudności zapewnia dziecku sukces. Kolekcja książek z serii Biblioteczka mądrego dziecka to zeszyty dla dwu-, trzy-, cztero- i pięciolatków.

5,00 zł
3,99 zł

Rabat 20,2%
oszczędzasz 1,01 zł

81
Trzeci zeszyt trzylatka z naklejkami. Biblioteczka mądrego dziecka - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Trzeci zeszyt trzylatka z naklejkami. Biblioteczka mądrego dziecka
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.13

Proponujemy Waszym dzieciom zadania przygotowujące do nauki pisania i czytania, kształcące spostrzegawczość, logiczne myślenie, przekazujące wiedzą o świecie. Na naukę nigdy nie jest za wcześnie szczególnie, gdy łączy się ona z zabawą i dzięki odpowiedniemu do wieku stopniowi trudności zapewnia dziecku sukces. Kolekcja książek z serii Biblioteczka mądrego dziecka to zeszyty dla dwu-, trzy-, cztero- i pięciolatków.

5,00 zł
3,99 zł
Powiadomienie

Rabat 20,2%
oszczędzasz 1,01 zł

82
Trzeci zeszyt czterolatka z naklejkami. Biblioteczka mądrego dziecka - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Trzeci zeszyt czterolatka z naklejkami. Biblioteczka mądrego dziecka
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.13

Proponujemy Waszym dzieciom zadania przygotowujące do nauki pisania i czytania, kształcące spostrzegawczość, logiczne myślenie, przekazujące wiedzą o świecie. Na naukę nigdy nie jest za wcześnie szczególnie, gdy łączy się ona z zabawą i dzięki odpowiedniemu do wieku stopniowi trudności zapewnia dziecku sukces. Kolekcja książek z serii Biblioteczka mądrego dziecka to zeszyty dla dwu-, trzy-, cztero- i pięciolatków.

5,00 zł
3,99 zł
Powiadomienie

Rabat 20,2%
oszczędzasz 1,01 zł

83
Trzeci zeszyt pięciolatka z naklejkami. Biblioteczka mądrego dziecka - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Trzeci zeszyt pięciolatka z naklejkami. Biblioteczka mądrego dziecka
Dostępny
2 szt.

Proponujemy Waszym dzieciom zadania przygotowujące do nauki pisania i czytania, kształcące spostrzegawczość, logiczne myślenie, przekazujące wiedzą o świecie. Na naukę nigdy nie jest za wcześnie szczególnie, gdy łączy się ona z zabawą i dzięki odpowiedniemu do wieku stopniowi trudności zapewnia dziecku sukces. Kolekcja książek z serii Biblioteczka mądrego dziecka to zeszyty dla dwu-, trzy-, cztero- i pięciolatków.

5,00 zł
3,99 zł

Rabat 20,2%
oszczędzasz 1,01 zł

84
Czwarty zeszyt trzylatka z naklejkami. Biblioteczka mądrego dziecka - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Czwarty zeszyt trzylatka z naklejkami. Biblioteczka mądrego dziecka
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.02.27

Proponujemy Waszym dzieciom zadania przygotowujące do nauki pisania i czytania, kształcące spostrzegawczość, logiczne myślenie, przekazujące wiedzą o świecie. Na naukę nigdy nie jest za wcześnie szczególnie, gdy łączy się ona z zabawą i dzięki odpowiedniemu do wieku stopniowi trudności zapewnia dziecku sukces. Kolekcja książek z serii Biblioteczka mądrego dziecka to zeszyty dla dwu-, trzy-, cztero- i pięciolatków.

6,10 zł
4,99 zł
Powiadomienie

Rabat 18,2%
oszczędzasz 1,11 zł

85
Czwarty zeszyt czterolatka z naklejkami. Biblioteczka mądrego dziecka - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Czwarty zeszyt czterolatka z naklejkami. Biblioteczka mądrego dziecka
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.02.23

Proponujemy Waszym dzieciom zadania przygotowujące do nauki pisania i czytania, kształcące spostrzegawczość, logiczne myślenie, przekazujące wiedzą o świecie. Na naukę nigdy nie jest za wcześnie szczególnie, gdy łączy się ona z zabawą i dzięki odpowiedniemu do wieku stopniowi trudności zapewnia dziecku sukces. Kolekcja książek z serii Biblioteczka mądrego dziecka to zeszyty dla dwu-, trzy-, cztero- i pięciolatków.

5,00 zł
3,99 zł
Powiadomienie

Rabat 20,2%
oszczędzasz 1,01 zł

86
Zew krwi - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zew krwi
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.01.16

Zew krwi to jedna z najbardziej znanych i poczytnych powieści Jacka Londona. Wielokrotnie trafiała na srebrny ekran. Bohaterem powieści jest pies Buck - mieszaniec bernardyna i owczarka szkockiego - który wiódł spokojne życie u boku kochającego pana. Pewnej nocy został porwany przez handlarza psami i sprzedany. Trafił na Alaskę w czasach gorączki złota i rozpoczął walkę o przetrwanie.

10,00 zł
7,99 zł
Powiadomienie

Rabat 20,1%
oszczędzasz 2,01 zł

87
Zew krwi - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zew krwi
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.15

Zew krwi to jedna z najbardziej znanych i poczytnych powieści Jacka Londona. Wielokrotnie trafiała na srebrny ekran. Bohaterem powieści jest pies Buck - mieszaniec bernardyna i owczarka szkockiego - który wiódł spokojne życie u boku kochającego pana. Pewnej nocy został porwany przez handlarza psami i sprzedany. Trafił na Alaskę w czasach gorączki złota i rozpoczął walkę o przetrwanie.

15,00 zł
11,99 zł
Powiadomienie

Rabat 20,1%
oszczędzasz 3,01 zł

88
Kuchnia polska - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kuchnia polska
Dostępny
8 szt.

Ponad 1000 dokładnie sprawdzonych przepisów na potrawy, które z łatwością można przygotować z dostępnych na rynku produktów. A wszystko opisane krok po kroku, aby gotowanie mogło być relaksem i przyjemnością.

17,00 zł
13,99 zł

Rabat 17,7%
oszczędzasz 3,01 zł

89
Puzzle 2 x 24 elementy. Praca na budowie - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 2 x 24 elementy. Praca na budowie
Ravensburger, 2 x 24
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2020.11.20

Puzzle Ravensburger to doskonała jakość wykonania. Rozwijają kreatywność i spostrzegawczość. Elementy idealnie do siebie pasują, a części są odporne na zginanie, wyprodukowane z materiałów ekologicznych. Piękna grafika i kolory przykują wzrok dzieci. Zawartość i cechy zestawu: • 2 obrazki przedstawiające pracę na placu budowy, • ilość elementów: 2 x 24, • różnorodne kształty elementów, dzięki ręcznie wykonanej sztancy, • idealnie dopasowane puzzle, • wyraźne motywy na puzzlach, dzięki zastosowaniu struktury naturalnego lnu, • części odporne na zginanie, • wyprodukowane z materiałów ekologicznych, • tekturowe, barwne opakowanie. Wymiary obrazka po ułożeniu: 26.0 x 18.0 cm

22,90 zł
20,61 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 2,29 zł

90
Mama I Ja W Lesie (książeczka kąpielowa) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mama I Ja W Lesie (książeczka kąpielowa)
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2020.11.26

Miękka książeczka, wykonana z bezpiecznego tworzywa, może wspaniale umilić kąpiel najmłodszym. Kolorowe, wyraźne obrazki uczą i bawią.

14,90 zł
11,99 zł
Powiadomienie

Rabat 19,5%
oszczędzasz 2,91 zł

91
Żabusia Skaczusia (książeczka kąpielowa) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Żabusia Skaczusia (książeczka kąpielowa)
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2020.06.17

Mięciutkie, kolorowe książeczki kąpielowe dla maluszków. Miłe w dotyku, leciutkie, trwałe i bezpieczne dla małych rączek a także buzi. Można się nimi bawić podczas kąpieli i w łóżeczku. Wyraźne, bardzo kolorowe ilustracje koncentrują uwagę maleństwa, pomagają w poznawaniu i wypowiadaniu pierwszych słów, a wmontowane w książeczki grzechotki prowokują do śmiechu i zabawy. Książeczka zawiera dodatkowo wbudowaną grzechotkę. Posiada certyfikat CE oraz EN-71.

14,90 zł
11,99 zł
Powiadomienie

Rabat 19,5%
oszczędzasz 2,91 zł

92
Ulubione Zabawy Nouky i Przyjaciele (książeczka kąpielowa) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ulubione Zabawy Nouky i Przyjaciele (książeczka kąpielowa)
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.11.18

Mięciutkie, kolorowe książeczki kąpielowe dla maluszków. Miłe w dotyku, leciutkie, trwałe i bezpieczne dla małych rączek a także buzi. Można się nimi bawić podczas kąpieli i w łóżeczku. Wyraźne, bardzo kolorowe ilustracje koncentrują uwagę maleństwa, pomagają w poznawaniu i wypowiadaniu pierwszych słów, a wmontowane w książeczki grzechotki prowokują do śmiechu i zabawy.

14,90 zł
11,99 zł
Powiadomienie

Rabat 19,5%
oszczędzasz 2,91 zł

93
Jan Karski - wybitny dyplomata, honorowy obywatel i świadek nadziei - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Jan Karski - wybitny dyplomata, honorowy obywatel i świadek nadziei
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.09.07

Książka jest poświęcona Janowi Karskiemu, jego misji i zasługom tak dla Polaków, Żydów, jak i całej ludzkości. Łodzianin był ważną i zasłużoną postacią w walce z masową eksterminacją ludności żydowskiej w czasie wojny. Był emisariuszem Polskiego Państwa Podziemnego, ryzykował swoje życie, by ratować Żydów skazanych na śmierć w gettach i obozach zagłady. Heroiczna walka i próby zainteresowania świata tym dramatem stały się jego życiową misją. Tak jak pomoc widzącego przewodnika jest niewidomym niezbędna, tak wszyscy ludzie potrzebują przewodników, którzy wskazują drogę do lepszego świata, w którym znajdzie się godne miejsce dla każdego. Taki był Jan Karski: niebywale odważny, pełen poświęcenia, inteligentny i mądry!

24,90 zł
21,17 zł
Powiadomienie

Rabat 15,0%
oszczędzasz 3,73 zł

94
Ich trzecie oko - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ich trzecie oko
Dostępny
1 szt.

Ich trzecie oko to opowieść o ludziach, którzy nie widzieli od urodzenia albo w wyniku pechowych zdarzeń stopniowo lub nagle tracili wzrok. Autor opowiada o ich losach na tle wydarzeń historycznych drugiej połowy XX wieku. Jak wtedy radzili sobie niepełnosprawni, niewidomi i słabowidzący? Szalała „komuna”, panoszyły się służby, na półkach sklepowych pustki, powszechny brak pieniędzy, a jednak trzeba było żyć i robić coś wartościowego. Mimo trudności Polacy poradzili sobie, przetrwali, a nawet osiągali sukcesy – również niewidomi! Książka nie jest stricte biograficzna, ale bohaterowie przypominają przyjaciół autora. Jeden z nich to jakby on sam. Tak się złożyło, że autor opowiada o wybitnych niewidomych – zapewne dlatego, że właśnie takich znał i takimi się otaczał. Marek Kalbarczyk jest optymistą i wszystko widzi w barwach różowych, często nawet przesadnie. W swoich książkach stara się więc udowodnić, że niepełnosprawność nie dyskwalifikuje, a jedynie przeszkadza. Bohaterowie książki osiągają sukcesy dzięki swoim zdolnościom, pracowitości, a także tytułowemu trzeciemu oku. Mało kto o nim wie i myśli, a każdy je ma. Czym ono jest? Autor nawiązuje do metafizycznej koncepcji „trzeciego oka”, według której istnieje specjalny zmysł odczuwający „rzeczy”, których nie da się zobaczyć. O ile każda religia czy filozofia definiuje, a nawet posiada dla trzeciego oka właściwą sobie nomenklaturę, wszyscy świadomie lub nieświadomie, w stopniu większym lub mniejszym, korzystają z tego dobrodziejstwa i wiedzą o rzeczywistości więcej niż potrafią odebrać innymi zmysłami. W ten sposób wyczuwa się zagrożenia albo przewiduje sukcesy, a ludzie niewidomi wyczuwają na swojej drodze przeszkody, które dzięki temu mogą ominąć – zarówno fizyczne, jak i psychiczne. Wyznawcy religii Wschodu identyfikują trzecie oko z pojęciem ćakry (czakry) o nazwie Adźńa, bramą prowadzącą do innych rzeczywistości i przestrzenią wyższej świadomości, a wyznawcy New Age ze stanem oświecenia, obrazem stanu umysłu o poważnym duchowym i parapsychologicznym znaczeniu. Tymczasem niewidomi – nie mogąc widzieć normalnie – wszystko co słyszą lub dotykają zamieniają na wyobrażenia ułatwiające orientację w przestrzeni oraz dowiadywanie się przede wszystkim o świecie materialnym, ale i również o niematerialnym.

49,90 zł
42,42 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 7,48 zł

95
Piaskownica serce, mix kolorów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Piaskownica serce, mix kolorów
PALPLAY
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.12.30

Piaskownica w kształcie serca zachwyci wszystkie maluchy Ma zaokrąglone kształty, dzięki czemu jest bezpieczna i estetyczna. To idealna zabawka ogrodowa dla Twojego dziecka. Wytrzymałe tworzywo gwarantuje długotrwałe użytkowanie. Wyprodukowano w Polsce. Wymiary produktu: 90.0 x 79.0 x 21.0 cm Uwaga. Mix kolorów, towar wysyłany losowo. Cena dotyczy 1 sztuki.

63,22 zł
57,53 zł
Powiadomienie

Rabat 9,0%
oszczędzasz 5,69 zł

96
Transformers Cyberverse. Figurka Changer Wheeljack - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Transformers Cyberverse. Figurka Changer Wheeljack
Hasbro
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.09.20

W walce między dobrem a złem nie ma żadnych zasad! Dołącz do Decepticonów i pomóż zgładzić dzielne Autoboty ,wykorzystując przebiegłość, spryt oraz super szybką transformację z nowymi zabawkami z serii Transformers Cyberverse 1-Step! Transformuj jednym prostym krokiem i patrz, jak z pojazdu zmienia się w bota! Zamiana z pojazdu w robota i odwrotnie jeszcze nigdy nie była tak świetną zabawą. To szybka i niezwykła konwersja. Transformers zapakowany w trybie pojazdu. Długość pojazdu: 11.0 cm Wymiary opakowania: 15.0 x 18.0 x 6.0 cm

67,77 zł
60,99 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 6,78 zł

97
Transformers Cyberverse. Figurka Changer Bumblebee - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Transformers Cyberverse. Figurka Changer Bumblebee
Hasbro
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.03.23

W walce między dobrem a złem nie ma żadnych zasad! Dołącz do Decepticonów i pomóż zgładzić dzielne Autoboty, wykorzystując przebiegłość, spryt oraz super szybką transformację z nowymi zabawkami z serii Transformers Cyberverse 1-Step! Transformuj Soundwave'a jednym prostym krokiem i patrz, jak z bota zmienia się w pojazd.

67,77 zł
60,99 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 6,78 zł

98
Terminarz A5 Brązowy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Terminarz A5 Brązowy
SPOKEY
Niedostępny
Brak

Wymiary: 14,8 x 21,2 cm | Ilość stron: 352 | Układ: dzienny | Papier: chamois | Okładka: obszywana | Registry: drukowane | zaokrąglone rogi kartek i okładki Opis: Kalendarz posiada przejrzysty układ kalendarium(PL,GB,D,RUS), krótką część informacyjną oraz kolorową mapę Polski. Bloki szyte nićmi, dwa kolory druku (szary-burgund), kolorowa wstążka. Obszywana, skóropodobna okleina na tekturze z gąbką umożliwia wykonanie nadruków, tłoczenia i personalizacji laserowej kalendarza. Brak stopki wydawniczej | Opakowanie: 20 szt.

23,35 zł
Powiadomienie
99
Stół piknikowy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Stół piknikowy
PALPLAY
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.03.24

Składana ława piknikowa spodoba się każdemu maluchowi Ława z siedziskami dla czworga dzieci jest idealna do posiłków i spędzania czasu na rysowaniu i zabawie. Ławę możesz łatwo złożyć, aby nie zajmowała miejsca, a potem jednym ruchem rozłożyć. Produkt nie wymaga montażu. Staranne wykonanie daje pewność bezpiecznego użytkowania. Klasyczne kolory dopasowane do innych zabawek outdoorowych od PalPlay, mocne tworzywo i estetyczny design sprawiają, że zabawka będzie podobać się wszystkim. Wyprodukowano w Polsce. Wymiary zabawki: 103.0 x 86.0 x 49.0 cm Wymiary opakowania: 86.6 x 26.6 x 72.7cm

205,90 zł
187,37 zł
Powiadomienie

Rabat 9,0%
oszczędzasz 18,53 zł

100
Stół z przegródkami na piasek i wodę, mix kolorów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Stół z przegródkami na piasek i wodę, mix kolorów
PALPLAY
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.12.30

Stolik „sand and water” zachwyci każde dziecko! Nasz kolorowy stolik to idealny pomysł na zorganizowanie w Twoim ogrodzie zabawy prawie jak na plaży. Wystarczy zdjąć pokrywę, w jednej przegrodzie umieścić piasek, w drugiej wodę – zabawa gotowa. Montaż jest prosty i zajmuje tylko chwilę, po skończonej zabawie możesz stolik tak samo szybko rozłożyć i schować w kartonie. Stabilne nogi i staranne wykończenie gwarantują dzieciom pełne bezpieczeństwo. Wyprodukowano w Polsce. Wymiary produktu: 73.0 x 66.0 x 44.0 cm Wymiary opakowania: 67.6 x 15.7 x 74.0 cm Uwaga. Mix kolorów, towar wysyłany losowo. Cena dotyczy 1 sztuki.

119,90 zł
109,11 zł
Powiadomienie

Rabat 9,0%
oszczędzasz 10,79 zł

Wróć do góry