hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Wyszukaj książkę, grę, puzzle, zabawkę
Książki
Zabawki
Gry
Puzzle
Papiernicze i szkolne
Muzyka
Audiobooki

Kalendarz premier z dnia 2020.03.16

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli w poniedziałek 16 marca 2020 roku. Na pierwszym miejscu znajduje się Opowieści pielgrzyma (praca zbiorowa), na drugim Mądry dzieciak. Sudoku (Katarzyna Sarna, Natalia Berlik). Kolejny produkt to Gramy naturalnie bez plastiku. Warcaby (Alexander) oraz Terapia. Rozsypanka zdaniowa (Alexander).
1
Opowieści pielgrzyma - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Opowieści pielgrzyma
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.06.06

W każdej dziedzinie są takie książki, które po prostu trzeba znać. W dziedzinie duchowości należą do nich z pewnością Opowieści pielgrzyma. To anonimowe, klasyczne dzieło zakorzenione w rosyjskim prawosławiu ukazuje nam inne oblicze pobożności i modlitwy niż to, z którym być może spotykamy się na co dzień. Jest ono znakomitą odpowiedzią na pragnienie ciągłego przebywania w Bożej obecności. Pokazuje, jak poprzez nieustanną modlitwę Jezusową zmieniać swoje wnętrze, aby każdego dnia stawać się jeszcze bardziej „człowiekiem z Ducha”. Nowe tłumaczenie Opowieści pielgrzyma dzięki uwspółcześnionemu językowi staje się bliższe czytelnikowi i zaspokaja ciągle niegasnącą potrzebę poznawania sensu modlitwy serca wśród pobożnych ludzi, którzy jednocześnie często są miłośnikami duchowości wschodniochrześcijańskiej.

27,40 zł
19,99 zł
Powiadomienie

Rabat 27,0%
oszczędzasz 7,41 zł

17 osób kupiło
2
Mądry dzieciak. Sudoku - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mądry dzieciak. Sudoku
Dostępny
1 szt.

Pogimnastykuj umysł podczas rozwiązywania sudoku! Dzięki łamigłówkom rozwiniesz umiejętność logicznego myślenia, a przy tym będziesz się doskonale bawić! Poznaj serię „Mądry dzieciak” i zmierz się z ciekawymi krzyżówkami, rebusami, quizami i łamigłówkami! Sprawdź swoje siły, przechodząc od łatwych do coraz trudniejszych zadań! Czy rozwiążesz je wszystkie?

9,99 zł
6,99 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 3,00 zł

9 osób kupiło
3
Gramy naturalnie bez plastiku. Warcaby - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Gramy naturalnie bez plastiku. Warcaby
Alexander, od 3 lat
Dostępny
35 szt.

Jedna z najstarszych i najbardziej cenionych na świecie gier strategicznych, wydana ze szczególną dbałością o środowisko. Nie zawiera plastikowych elementów. Poręczne pionki wykonane z drewna. Niefoliowana plansza oraz pudełko. Papierowa wypraska. Papier oraz drewno użyte w produkcji gry pochodzą ze sprawdzonych źródeł, które prowadzą zrównoważaną gospodarkę leśną, nie przyczyniając się tym samy do spadku ilości drzew w środowisku.

44,00 zł
38,28 zł

Rabat 13,0%
oszczędzasz 5,72 zł

9 osób kupiło
4
Terapia. Rozsypanka zdaniowa - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Terapia. Rozsypanka zdaniowa
Alexander, od 7 lat
Dostępny
71 szt.

W zestawie znajduje się 45 wyrażeń umieszczonych na plastikowych tabliczkach, z których można zbudować 7 zdań. Celem gry jest ułożenie wszystkich zdań, które muszą być zrozumiałe i zbudowane zgodnie z normami językowymi. Gra ma doskonalić analityczno-syntetyczne podejście do języka. Trzy warianty gry.

39,99 zł
34,79 zł

Rabat 13,0%
oszczędzasz 5,20 zł

6 osób kupiło
5
Sefer Habahir. Księga Jasności z komentarzem rabina Aryeh Kaplana - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Sefer Habahir. Księga Jasności z komentarzem rabina Aryeh Kaplana
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.06.09

Sefer haBahirjest jednym znajstarszych inajważniejszych tekstów kabały. Rozwija podstawowe idee, na których opiera się mistyka żydowska. Mierzy się przede wszystkim zrozwiązaniem paradoksu, jak transcendentny Bóg może wchodzić wrelację ze swoim stworzeniem. Tą relacją jest strukturasefirotiwspółgrających znimi ideilaszon hakodesz– świętego języka, wyrażonych między innymi wliterach hebrajskich. TłumaczeniuBahiru, autorstwa rabina Sachy Pecarica, towarzyszy wnaszej edycji znakomity iprekursorski komentarz rabina Aryeh Kaplana, który położył ogromne zasługi dla przedstawienia zachodniemu światu niezapośredniczonej inieuproszczonej wiedzy na temat najważniejszych zagadnień idzieł judaizmu. Polski czytelnik zyskuje wreszcie wgląd wksięgę tajemniczą, wielowątkową, fascynującą ifundamentalną, noszącą imięKsięgi Jasności.

59,00 zł
42,48 zł
Powiadomienie

Rabat 28,0%
oszczędzasz 16,52 zł

5 osób kupiło
6
Sport & Fun. Sportowe zabawy 1 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Sport & Fun. Sportowe zabawy 1
Alexander
Dostępny
26 szt.

Wspaniała, ogólnorozwojowa zabawa dla całych rodzin. Świetna propozycja na aktywne spędzanie wolnego czasu oraz jako pomoc przy organizowaniu rodzinnych spotkań, czy imprez urodzinowych. Zawarte w opakowaniu woreczki gimnastyczne, duże worki do skakania, łyżeczki i piłeczki sprawdzą się zarówno w indywidualnej rywalizacji, jak i rodzinnych turniejach. Zawarte w opakowaniu atrakcje zapewnią masę emocji i przyprawią o salwy śmiechu. Spędzony wspólnie czas będzie odskocznia od codzienności i wspaniałą zabawą, a ruchowe ćwiczenia zapewnią prawidłowy rozwój dziecka i zachęcą najmłodszych do aktywnego wypoczynku oraz pomogą w budowaniu pozytywnych relacji, bo przecież nic tak nie zbliża jak wspólna zabawa.

49,99 zł
43,49 zł

Rabat 13,0%
oszczędzasz 6,50 zł

3 osoby kupiły
7
Pastele olejne colorino artist 36 kolory - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pastele olejne colorino artist 36 kolory
PATIO
Dostępny
46 szt.

Intensywne i trwałe kolory. Pozwalają uzyskać subtelne efekty cieni i mieszania kolorów. Mogą być używane na sucho oraz na mokro z terpentyną. Dobrze kryjące. Można używać na papierze, kartonie, płótnie.

38,27 zł
3 osoby kupiły
8
Kosiarka turbo - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kosiarka turbo
Simba Toys
Dostępny
45 szt.

Ta zabawka zachwyci każdego małego ogrodnika. Kosiarka z kołaczącymi kółkami, ze specjalnym prętem do uruchamiania, pokrętło do wlotu oleju oraz przesuwany przycisk do regulowania prędkości umieszczony na uchwycie.

47,07 zł
42,36 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 4,71 zł

3 osoby kupiły
9
Nieznany kraj - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nieznany kraj
Dostępny
49 szt.

Polska odrodzona w nowym kształcie geograficznym po 120-letniej niewoli potrzebowała literatury, która stanowiłaby swego rodzaju zwornik spajający wszystkie ziemie i wskazujący treści wspólne, łączący wokół wspólnej idei, oswajający to, co nieznane. Wśród ziem, które znalazły się teraz w granicach Rzeczpospolitej, znajdował się Śląsk powracający do ojczyzny po 600 letnim oderwaniu, zapewne dlatego Nieznany kraj Zofii Kossak przedstawiający „drogę” Śląska do Polski wzbudził żywe zainteresowanie, a tytuł książki stał się wkrótce obiegowym określeniem Śląska używanym również współcześnie. Maria Pawłowiczowa z pewnym patosem, a zarazem z niezwykłą trafnością zauważyła: „Nieznany kraj był ładunkiem dynamitu, mającym skruszyć obojętność Polaków dla Śląska”. To dzieło, które miało zainteresować skarbami ziemi, zachwycać „krasą gór” oraz budzić szacunek dla mieszkańców Śląska, ciężko doświadczanych w ciągu wieków, a mimo to wiernych Polsce. I to jest chyba największe osiągnięcie integracyjne zawarte w tym utworze.

31,50 zł
22,68 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 8,82 zł

3 osoby kupiły
10
Najeźdźcy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
39,90 zł
28,73 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 11,17 zł

2 osoby kupiły
11
Magnesiaki. Mała straż pożarna - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Magnesiaki. Mała straż pożarna
Alexander, od 3 lat
Dostępny
52 szt.

„Magnesiaki” to zestaw tematycznych obrazków, powleczonych magnetyczną folią na odwrocie. Dzięki temu obrazki można układać nie tylko na stole lub podłodze, można je również ustawiać na pionowej ścianie lodówki lub innych metalowych płaszczyznach. Serię wyróżnia przede wszystkim bardzo ładna grafika, duże rozmiary, oraz gruba tektura, pozwalająca dzieciom na łatwy chwyt. Strona z obrazkiem powleczona została folią, aby łatwo było je czyścić

11,90 zł
10,99 zł

Rabat 7,6%
oszczędzasz 0,91 zł

2 osoby kupiły
12
Źródła monastyczne. Drugi dar Nilu. Czyli o mnichach i klasztorach w późnoantycznym Egipcie - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Źródła monastyczne. Drugi dar Nilu. Czyli o mnichach i klasztorach w p...
Dostępny
1 szt.

Herodot stwierdził kiedyś, opisując mechanizmy wylewu Nilu, że Egipt jest darem tej świętej rzeki. Znad Nilu pochodzi jeszcze jedna forma życia, która w głęboki sposób zaważyła nad kształtem obecnego świata. Mamy na myśli życie mnisze, ów drugi, obok samego Egiptu, dar Nilu. Święta Rzeka zawsze powracała spokojnie do swego koryta. Monastycyzm okazał się jednak siłą o wiele większą i nie mniej żywotną: wylewając się poza Egipt dotarł na krańce ówczesnego świata, a z czasem, gdy sam świat się powiększył, dotarł także na jego nowe obszary. O żywotności egipskich ideałów świadczy przede wszystkim różnorodność ich interpretacji, popularność, która przez wieki nie słabła, ale na przekór różnym zawirowaniom historii nasilała się i żyła własnym życiem. Nie zmienia to jednak faktu, że kolejni reformatorzy wracali do Egiptu, który, o dziwo!, był dla nich niczym Ziemia Obiecana… Książka profesor Ewy Wipszyckiej jest obecnie najbardziej kompetentnym polskim wprowadzeniem do studium nad mnichami egipskimi doby późnego antyku.

59,00 zł
42,48 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 16,52 zł

2 osoby kupiły
13
Magnesiaki. Małe Litery - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Magnesiaki. Małe Litery
Alexander, od 3 lat
Dostępny
28 szt.

„Magnesiaki” to zestaw tematycznych obrazków, powleczonych magnetyczną folią na odwrocie. Dzięki temu obrazki można układać nie tylko na stole lub podłodze, można je również ustawiać na pionowej ścianie lodówki lub innych metalowych płaszczyznach. Serię wyróżnia przede wszystkim bardzo ładna grafika, duże rozmiary, oraz gruba tektura, pozwalająca dzieciom na łatwy chwyt. Strona z obrazkiem powleczona została folią, aby łatwo było je czyścić.

11,90 zł
10,99 zł

Rabat 7,6%
oszczędzasz 0,91 zł

1 osoba kupiła
14
Choral Works Cappella Amsterdam Reuss. CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
52,90 zł
48,67 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 4,23 zł

1 osoba kupiła
15
Sport & Fun. Sportowe zabawy 3 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Sport & Fun. Sportowe zabawy 3
Alexander
Dostępny
32 szt.

Wspaniała, ogólnorozwojowa zabawa dla całych rodzin Świetna propozycja na aktywne spędzanie wolnego czasu oraz jako pomoc przy organizowaniu rodzinnych spotkań, czy imprez urodzinowych. Zawarte w opakowaniu woreczki gimnastyczne, duże worki do skakania, skakanka oraz taśmy z rzepami do biegów na trzy nogi sprawdzą się zarówno w indywidualnej rywalizacji, jak i rodzinnych turniejach. Zawarte w opakowaniu atrakcje zapewnią masę emocji i przyprawią o salwy śmiechu. Spędzony wspólnie czas będzie odskocznia od codzienności i wspaniałą zabawą, a ruchowe ćwiczenia zapewnią prawidłowy rozwój dziecka i zachęcą najmłodszych do aktywnego wypoczynku oraz pomogą w budowaniu pozytywnych relacji, bo przecież nic tak nie zbliża jak wspólna zabawa.

50,00 zł
43,50 zł

Rabat 13,0%
oszczędzasz 6,50 zł

1 osoba kupiła
16
Kosiarka z wyjmowanym pojemnikiem - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kosiarka z wyjmowanym pojemnikiem
Simba Toys
Dostępny
7 szt.

Kosiarka z wyjmowanym pojemnikiem to wspaniała propozycja dla małych ogrodników, którzy teraz mogą kosić trawę, tak jak ich tata czy mama! Dzieci czeka świetna zabawa, a lekka, bezpieczna i wygodna dla małych rączek kosiarka, zachwyci je żywą i ładną kolorystyką. Kosiarkę wyposażono w wyjmowany, otwierany pojemnik na trawę jak w prawdziwej kosiarce. Dodatkowo kosiarka posiada „spalinowy” silnik z rączką startera, która działa jak w prawdziwych kosiarkach - słychać charakterystyczny dźwięk (nie wymaga baterii). Wlew paliwa posiada okręcany korek. Zawartość i cechy zestawu: • kosiarka w kolorze zielono – szarym z turkusowym pojemnikiem, • wyjmowany, otwierany pojemnik na „skoszoną trawę”, • posiada imitację włącznika startu z dźwiękiem „cric cric”, • rączka startera silnika z dźwiękiem, • okręcany korek wlewu paliwa (nie otwiera się). Dzieci obserwują dorosłych i uwielbiają ich naśladować. Tak poznają swoje najbliższe otoczenie i świat. Seria zabawek firmy Ecoiffier, imitujących urządzenia i akcesoria z życia codziennego, pozwalają dzieciom na naukę i poznawanie pewnych wartości poprzez zabawę. Wymiary opakowania: 59.0 x 29.0 x 20.0 cm

94,90 zł
85,41 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 9,49 zł

2 osoby kupiły
17
Magnesiaki. Mała policja - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Magnesiaki. Mała policja
Alexander, od 3 lat
Dostępny
32 szt.

„Magnesiaki” to zestaw tematycznych obrazków, powleczonych magnetyczną folią na odwrocie. Dzięki temu obrazki można układać nie tylko na stole lub podłodze, można je również ustawiać na pionowej ścianie lodówki lub innych metalowych płaszczyznach. Serię wyróżnia przede wszystkim bardzo ładna grafika, duże rozmiary, oraz gruba tektura, pozwalająca dzieciom na łatwy chwyt. Strona z obrazkiem powleczona została folią, aby łatwo było je czyścić

11,90 zł
10,99 zł

Rabat 7,6%
oszczędzasz 0,91 zł

1 osoba kupiła
18
Gramy naturalnie bez plastiku. Rajd - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Gramy naturalnie bez plastiku. Rajd
Alexander, od 3 lat
Dostępny
22 szt.

Emocjonująca gra typu wyścig, w której gracze próbują jak najszybciej dotrzeć do mety. Liczba oczek wyrzuconych na kostce wskazuje o ile pól należy przesunąć pionki po torze. W trakcie rajdu po planszy każdego z graczy będą spotykały miłe lub przykre niespodzianki, kary i nagrody. Produkt nie zawiera plastiku. Wykonane z drewna kolorowe pionki w kształcie autek oraz kostka. Elementy drewniane barwione bezpiecznymi farbami wodnymi. Niefoliowana plansza oraz pudełko. Papierowa wypraska. Papier oraz drewno użyte w produkcji gry pochodzą ze sprawdzonych źródeł, które prowadzą zrównoważaną gospodarkę leśną, nie przyczyniając się tym samy do spadku ilości drzew w środowisku.

44,00 zł
38,28 zł

Rabat 13,0%
oszczędzasz 5,72 zł

1 osoba kupiła
19
Taczka, mix kolorów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Taczka, mix kolorów
Simba Toys
Dostępny
3 szt.

Twoje dziecko może wcielić się w prawdziwego ogrodnika. Plastikowa taczka zapewni godziny niezapomnianej zabawy na świeżym powietrzu. Uwaga. Mix wzorów, towar wysyłany losowo. Cena dotyczy 1 sztuki.

48,90 zł
44,01 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 4,89 zł

1 osoba kupiła
20
Zapłacz dla mnie - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zapłacz dla mnie
Dostępny
60 szt.

Na sopockiej plaży znaleziono ciało brutalnie zamordowanej nastolatki. Z jej łydki wycięto fragment skóry, a pod paznokciami nieżyjącej dziewczyny, uczennicy elitarnego liceum, odkryto naskórek szkolnego kolegi... Chłopak po szybkiej akcji policji trafia do aresztu. Kilka dni później, po dziewiętnastu latach spędzonych w zakładzie karnym, na wolność wychodzi Jakub Ramon, policjant skazany za zabójstwo partnera z patrolu. Zarówno jego proces sprzed niemal dwóch dekad, jak i wcześniejsze zwolnienie warunkowe są owiane tajemnicą. Znikome informacje w gazetach z dawnych czasów i obecny brak zainteresowania tematem mediów każą młodej dziennikarce Aśce Jaworskiej wybadać tę sprawę. Dziewczyna nieświadomie trafia do świata, w którym życie ludzkie jest jedynie towarem. Wbrew ostrzeżeniom, Jaworska coraz głębiej zanurza się w śledztwo i odkrywa powiązania Ramona z morderstwem nastolatki. Tuż po jego zwolnieniu na wolność wychodzi także oskarżony o zabójstwo nastolatek, a sprawą zajmuje się w znany w Trójmieście adwokat kojarzony z półświatkiem. Ambitna dziennikarka jeszcze nie wie, że sama jest tylko pionkiem w rękach ludzi, którzy kryją się w cieniu wydarzeń… Piotr Borlik, rocznik 1986, inżynier po Uniwersytecie Technologiczno-Przyrodniczym. Mistrz Holandii, a także laureat trzeciego miejsca w otwartych mistrzostwach Czech w grach logicznych. Autor cyklu kryminałów „Boska proporcja”, „Materiał ludzki”, „Białe kłamstwa”.

39,99 zł
29,99 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 10,00 zł

1 osoba kupiła
21
Konewka, mix wzorów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Konewka, mix wzorów
Simba Toys
Dostępny
112 szt.

Urocza plastikowa konewka do podlewania roślin w doniczkach sprawi każdemu małemu pomocnikowi mnóstwo frajdy. Dzieci uwielbiają naśladować dorosłych. A taka konewka pozwoli dziecku być odpowiedzialnym za swoją roślinkę. Konewka wykonana z plastiku z poręcznym uchwytem, ozdobiona rysunkiem ptaszka. Wymiar konewki: 18.0 x 24.0 x 8.0 cm Uwaga. Mix wzorów, towar wysyłany losowo. Cena dotyczy 1 sztuki.

20,01 zł
18,99 zł

Rabat 5,1%
oszczędzasz 1,02 zł

1 osoba kupiła
22
Przymrużonym okiem pilota prywatnego - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Przymrużonym okiem pilota prywatnego
Dostępny
57 szt.

Jest kilka anglojęzycznych publikacji, w których autorzy piloci uchylają przed czytelnikami drzwi kokpitu. W przypadku Oka pilota tych drzwi nie ma w ogóle. To jedyna taka książka o tematyce lotniczej. Stwierdzenie, że jest o lotnictwie, byłoby nieco mylące. Owszem, we wszystkich opowieściach i felietonach, które ją tworzą, znajdziecie lotnictwo – czasem na dalszym planie, a czasem autor będzie mówił do was wprost z kokpitu. Całość jest barwną podróżą po historii oraz współczesności Polski i świata, po losach pojedynczych bohaterów i całych społeczeństw. Autor jest pilotem, ale zanim nim został, studiował socjologię, był zawodowym muzykiem, by ostatecznie przez wiele lat pracować jako radca prawny dla dużej międzynarodowej korporacji prawniczej. Dlatego jego spojrzenie na lotnictwo może być dla wielu zaskakujące, a zarazem inspirujące. Zaprasza do swojego świata, ale zadaje trudne pytania i nikogo nie oszczędza. Nie ukrywa jednak własnych słabości. Niekiedy jest prześmiewczy lub niepoprawny politycznie. Można się z nim zgadzać albo nie, ale nie sposób odmówić mu wiedzy i wnikliwości.

44,00 zł
30,80 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 13,20 zł

1 osoba kupiła
23
Magnesiaki. Afryka Dzika - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Magnesiaki. Afryka Dzika
Alexander, od 3 lat
Dostępny
15 szt.

„Magnesiaki” to zestaw tematycznych obrazków, powleczonych magnetyczną folią na odwrocie. Dzięki temu obrazki można układać nie tylko na stole lub podłodze, można je również ustawiać na pionowej ścianie lodówki lub innych metalowych płaszczyznach. Serię wyróżnia przede wszystkim bardzo ładna grafika, duże rozmiary, oraz gruba tektura, pozwalająca dzieciom na łatwy chwyt. Strona z obrazkiem powleczona została folią, aby łatwo było je czyścić.

28,90 zł
25,14 zł

Rabat 13,0%
oszczędzasz 3,76 zł

1 osoba kupiła
24
Jeszcze zobaczycie... - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Jeszcze zobaczycie...
Dostępny
1 szt.

„Jeszcze zobaczycie, jak będę duży, to...” Znacie tę groźbę? To posłuchajcie. Posłuchajcie opowieści chłopca, który ma już serdecznie dosyć zakazów, kar i ograniczeń. Puszcza więc wodze swojej niebanalnej wyobraźni, żeby oznajmić światu, co zrobi, kiedy będzie już mógł robić wszystko. Wszystko, czyli: chodzić do kina na dowolne filmy, jeść cukierki w ilościach nieograniczonych oraz myć zęby wyłącznie w wybranych przez siebie momentach. Jeszcze zobaczycie to bardzo zabawna, świetnie napisana historia, która rozśmieszy dzieci i wzruszy rodziców.

34,90 zł
17,80 zł

Rabat 49,0%
oszczędzasz 17,10 zł

25
Uśpione pragnienia - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Uśpione pragnienia
Dostępny
24 szt.

W grudniową noc dochodzi do wypadku. Dwie kobiety tkwią na leśnym odludziu w zmiażdżonym samochodzie. Auto staje się pułapką bez wyjścia. Znikąd pomocy, a upływający czas działa na ich niekorzyść... Magda i Bianka poznały się pół roku wcześniej. Od pierwszych chwil znajomości poczuły się sobie bliskie. Jakby ich relacja była intuicyjna, zawiązana na głębszym poziomie. Magda jest mężatką, matką dwójki dzieci, nauczycielką angielskiego pracującą dorywczo w radiu, a Bianka reportażystką, która żyje w wolnym związku. Choć tak wiele je różni, to łączy więcej, niż są skłonne przypuszczać. Bianka zaczyna zbliżać się do Magdy i jej rodziny, zafascynowana tym, czego sama nie posiada. Magdalena zaś, dzięki Biance, konfrontuje się z dotychczasowym życiem i swoimi potrzebami. Obie dotykają tego, co dla nich trudne i niewygodne. Kobiety nawzajem wikłają się w swoje losy. Ta relacja zmienia każdą z nich i staje się pretekstem do działań, które doprowadzą je do miejsca pośród lasu, gdzie walcząc o swoje życie, będą mierzyć się z konsekwencjami wcześniejszych wyborów. Emocjonalna historia o życiu, które w plątaninie ścieżek szuka tej jedynej prostej. Agata Kołakowska (ur. 1984) – wrocławianka z urodzenia i zamiłowania. Autorka piętnastu powieści obyczajowych.

39,99 zł
29,99 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 10,00 zł

26
Prawa epidemii. Skąd się epidemie biorą i czemu wygasają? - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Prawa epidemii. Skąd się epidemie biorą i czemu wygasają?
Dostępny
164 szt.

Adam Kucharski, profesor London School of Hygiene and Tropical Medicine, w pasjonujący sposób opowiada czytelnikom o epidemiach. Z tej książki dowiesz się jakie są zasady rozprzestrzeniania się wirusów, mód i idei oraz jak te uniwersalne prawa kształtują zachowania i wpływają na nasze życie W hotelowym lobby w Hong Kongu lekarz z gorączką spotyka nieznajomego. W Nowym Jorku dziennikarz uczestniczy w branżowym spotkaniu pełnym spanikowanych bankowców. W Australii turystka udostępnia w sieci film, który uczyni ją sławną – i którego będzie bardzo żałować… Wybuchające epidemie – chorób, newsów i idei – rozprzestrzeniają się teraz szybciej niż kiedykolwiek. Co nimi rządzi, według jakich zasad się roznoszą? I co nam mówią o naszym życiu? „Trudno wyobrazić sobie bardziej aktualną książkę… Po jej przeczytaniu lepiej rozumiemy współczesny świat”. – „The Times” „To doskonały moment na książkę taką jak ta… a zasady domina, które, jak przekonuje Kucharski, można zastosować do wszystkiego: od legend i kryzysów finansowych po choroby i samotność, budzą teraz szczególne zainteresowanie”. – „Sunday Times” „Prawa epidemii to literatura popularnonaukowa w najlepszym wydaniu. Aktualny i fascynujący temat został opisany w klarowny i przystępny sposób. Nawiązując do psychologii, medycyny, teorii sieci i matematyki, epidemiolog Adam Kucharski przygotował doskonały przewodnik po ukrytych prawach rozprzestrzeniania się rzeczy – od pomysłów i memów po przemoc i śmiertelne wirusy. Ta książka jest również wysoce zaraźliwa: gdy ją przeczytasz, będziesz chciał, żeby inni też ją przeczytali”. – Alex Bellos, autor Alex's Adventures in Numberland Adam Kucharski jest profesorem nadzwyczajnym w London School of Hygiene and Tropical Medicine, pracującym nad epidemiami na świecie, takimi jak epidemia wirusa Ebola i wirus Zika. Jest członkiem TED i autorem wykładu Rosalind Franklin Award 2016 oraz nagrody Wellcome Trust Science Writing 2012. Pisał dla Observera, Financial Times, Scientific American i New Statesman. Jest autorem książki Perfect Bet: How Science and Maths Luck Out of Gambling.

39,90 zł
27,93 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 11,97 zł

27
Mały wielki tydzień. Książka napisana jednym palcem - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyprzedaż
Mały wielki tydzień. Książka napisana jednym palcem
Dostępny
1 szt.

Czego może obawiać się człowiek w sile wieku, w apogeum kariery zawodowej, kochający z wzajemnością swoją rodzinę, a nawet dwa psy, na które długo nie chciał się zgodzić? Pewnie wielu przeciwności losu, ale najbardziej nieuleczalnej choroby, która odbierze mu radość życia, a potem samo życie. Właśnie to przydarzyło się narratorowi tej książki. Od siedmiu lat zmaga się z ALS, śmiertelną chorobą neurodegeneracyjną o nieznanej etiologii. Nie jest to krzepiąca kronika walki z chorobą, bo ALS to przeciwnik, z którym nie da się wygrać. Można tylko opóźnić nieuchronne. To sfabularyzowana wizja metaforycznego tygodnia z życia chorego i jego rodziny. Niepozbawiona czarnego humoru opowieść o dziesiątkach drobnych czynności życiowych, którym zdrowi nie poświęcają cienia refleksji, a które stanowią codzienne wyzwanie dla chorego i jego otoczenia. „Opowieść o miłości, tęsknocie za dawnym życiem, o buncie i frustracji, o budzeniu się co dzień ze świadomością, że może to być dzień ostatni. I o strachu przed tym, co czeka za ostatnim oddechem”. – Katarzyna Leżeńska „Dziennik śmierci najgorszej z możliwych – długotrwałej, w pełni świadomości, bez możliwości zwycięstwa, a jednak bez rozpadu osobowości i pogrążenia się w zwierzęcym strachu. Niewielu (może tylko ci, którzy już byli przez chwilę po tamtej stronie) zauważy, że jest to cudowna książka o potędze człowieczeństwa, odwadze i miłości”. – Marek Zagulski Darek Milewski (ur. 1963) jest magistrem od teatru lalek, niespełnionym krytykiem teatralnym, aktorem, pisarzem i filozofem. W 1986 wyemigrował do Kalifornii. Zaczynał od zmywaka, jak wielu innych magistrów. Do pracy dojeżdżał rowerem po autostradzie. Nie wiedział, że nie wolno. Po kilku tygodniach pracy jako krajacz szynek w sieci sklepów Honey Baked Ham postanowił zostać wegetarianinem i jest nim do dzisiaj. Gdy pracował na Uniwersytecie Kalifornijskim w Berkeley jako programista Foxbase oraz pomoc techniczna dla pracowników i studentów, pomagał Czesławowi Miłoszowi odzyskać pliki z nieopublikowanymi jeszcze tekstami, zagubione w czeluściach Miłoszowego macintosha. W 1989 przeżył trzęsienie ziemi w San Francisco na czterdziestym piętrze w Charles Schwab Corp. Pracował tam jako programista samouk, pomagał brokerom korzystać z dBase, integrował serwis Bloomberga z Windows i instalował tam pierwszy firewall oraz serwer www. Późniejsze lata zawodowe to przekładaniec: PricewaterhouseCoopers, najpierw w Dolinie Krzemowej, a potem (2000–2002) w Warszawie, Oracle w Dolinie Krzemowej, znowu PwC, ale już w Seattle, i kolejno IOActive, Microsoft, iSEC Partners/NCC Group w Seattle. W Oracle był odpowiedzialny za bezpieczeństwo obu Ameryk i przy tej okazji zwiedził pół świata; najbardziej w pamięć zapadło mu podróżowanie po São Paulo opancerzoną toyotą z ochroniarzem. Pracując dla Microsoftu, zwiedził drugą połowę świata. Jako konsultant od „zarządzania ryzykiem” w iSEC Partners/NCC Group, pomagał wielu dzisiejszym „jednorożcom” zabezpieczyć się przed włamaniami i kradzieżą danych. Że niektóre z nich nie posłuchały tych rad, nie jego wina. Zadebiutował poetycko 11 listopada 1981 na łamach ostatniego numeru „Na przełaj”. We wczesnych latach 90. został samozwańczym archiwistą pierwszych polskich periodyków istniejących tylko w internecie: „Donosów”, „Dyrdymałek” i „Pigułek”. Z jego serwera rozeszły się dziesiątki numerów „Gazety Prawiedziennika Polskiego Echa” Krzysztofa Leskiego. Walka o zdrowie i życie jego pasierbicy stała się kanwą powieści Kamień w sercu (2008), której był ukrytym współautorem oraz pierwowzorem jednego z bohaterów. Jest również współautorem powieści Hakus pokus (2011). Mieszka na Vashon Island w stanie Waszyngton z żoną i dwoma psami. W grudniu 2015 dowiedział się, że od 3 lat choruje na stwardnienie zanikowe boczne (ALS).

28,00 zł
9,24 zł

Rabat 67,0%
oszczędzasz 18,76 zł

28
Wizja - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wizja
Dostępny
60 szt.

Kim to z pozoru normalna nastolatka, która wraz z rodzicami przenosi się do innego miasta, co oznacza też dla niej zmianę szkoły. Dziewczyna próbuje odnaleźć się w nowym środowisku. Poznaje przyjaciół, pojawia się również tajemniczy chłopak, który wydaje się jednak dziwnie znajomy... W tej pozornie zwyczajnej historii o dorastaniu następuje nieoczekiwany zwrot. Okazuje się, że Kim nie jest do końca taka jak jej rówieśnicy – posiada bowiem pewien szczególny dar, który pozwala jej przewidywać przyszłość. Z czasem odkrywa, że dar ten ma związek ze straszną rodzinną tajemnicą... Czy niezwykła zdolność, którą posiada Kim, okaże się błogosławieństwem, czy może przekleństwem? Czy dziewczyna wykorzysta szansę, jaką dał jej los?

24,99 zł
21,24 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 3,75 zł

29
Mądry dzieciak. Wytęż wzrok - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mądry dzieciak. Wytęż wzrok
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.07.14

Lubisz rozwiązywać różne zadania i łamigłówki? Chcesz pogimnastykować umysł i sprawdzić jego możliwości? Jeśli tak, ta książka jest dla ciebie! Dzięki wielu różnorodnym zadaniom rozwiniesz spostrzegawczość i umiejętność logicznego myślenia, a przy tym będziesz się doskonale bawić! Poznaj serię „Mądry dzieciak” i zmierz się z ciekawymi krzyżówkami, rebusami, quizami i łamigłówkami! Sprawdź swoje siły, przechodząc od łatwych do coraz trudniejszych zadań! Czy rozwiążesz je wszystkie?

10,00 zł
7,99 zł
Powiadomienie

Rabat 20,1%
oszczędzasz 2,01 zł

30
Lisie sztuczki. Wielka ucieczka - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Lisie sztuczki. Wielka ucieczka
Dostępny
18 szt.

Alfonso Aligator i Lisa DuBois wybrali się na nocną przekąskę na miasto. Niechcący napatoczyli się na złodziei, którzy przerażeni widokiem wielkiego aligatora porzucili swój łup, czyli worek pieniędzy skradziony z banku. Lisa i Alfonso przejęli pieniądze i już następnego dnia zaczęli je z rozmachem wydawać w swojej ulubionej restauracji u Tony’ego Ravioli. Zgarnęła ich stamtąd policja i postawiła przed sądem. Sędzia nie chciał słuchać żadnych wyjaśnień i skazał oboje na więzienie. Czy nasza para niefortunnych opryszków resztę życia spędzi za kratami? Książeczka jest odpowiednia dla dzieci od 6 lat.

16,99 zł
12,99 zł

Rabat 23,5%
oszczędzasz 4,00 zł

31
Ta maszyna zabija faszystów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ta maszyna zabija faszystów
Dostępny
16 szt.

Iosif Stalin 2 – „IS-2” – był uważany za najlepszy czołg drugiej wojny światowej. Jeden z egzemplarzy tego typu, jako świadek i uczestnik ludzkiego szaleństwa, weźmie udział w kolejnych konfliktach XX wieku. Ten IS-2 otrzymał od swych twórców napis na wieży: „Ta maszyna zabija faszystów”. Od piekła bitwy pod Seelow po desant w Zatoce Świń na Kubie, poprzez walki na ulicach Berlina i Budapesztu, od afrykańskich wojen domowych po górę Tora Bora w Afganistanie – ta maszyna przetrwa pięćdziesiąt lat walk, jako narzędzie walki w rękach kolejnych załóg i obiekt obsesji swego konstruktora... Pozycja obowiązkowa nie tylko dla wszystkich miłośników historycznych zmagań i militariów.

79,99 zł
63,99 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 16,00 zł

32
Kriegsmaschine - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kriegsmaschine
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.23

Spośród wszystkich rodzajów broni, które stworzył nazistowski przemysł wojenny, Panzerkampfwagen VI Tiger był niewątpliwie jednym z budzących największy strach wśród aliantów. Zbudowany, aby zniszczyć każdy inny czołg na polu bitwy, Tygrys szybko przeszedł do legendy broni pancernej. Wiosną 1945 roku młodzi czołgiści – uczestnicy szkoleń w Panzerschule w Paderborn, jednej z najsławniejszych szkół niemieckich sił pancernych, są przekonani, że ten czołg pomoże im odwrócić bieg wojny. Ich instruktorzy patrzą na świat z większą dozą realizmu: wojna jest przegrana, trzeba więc „korzystać z wojny, bo pokój będzie straszny”. Kriegsmaschine: od płonących stepów Kurska po normandzkie bocages, odyseja drapieżników, które miały wygrać wojnę.

79,99 zł
63,99 zł
Powiadomienie

Rabat 20,0%
oszczędzasz 16,00 zł

33
Wielkie bitwy morskie. Trafalgar - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wielkie bitwy morskie. Trafalgar
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.09.18

Panowanie na morzach miało decydujący wpływ na losy ludzkości. Symbolem gospodarczej i militarnej potęgi były floty wojenne, rozstrzygające o wynikach wielkich konfliktów okresu, sprzed wynalezienia samolotów. Dziś jeszcze rozbrzmiewają takie nazwy jak: Trafalgar, Skagerrak czy Lepanto – nazwy bitew morskich, które przeszły do historii, zyskując miano legendarnych. Jean-Yves-Delitte, znawca tematu, przedstawia czytelnikom serię opowieści, pozwalających zajrzeć za kulisy tych największych morskich bitew od antyku aż do II Wojny Światowej. Trafalgar. 21 Października 1805 r. Cesarz Napoleon I zamierza rozstrzygnąć wojnę z Anglią, przenosząc jej prowadzenie na terytorium tego odwiecznego rywala Francji. Wiceadmirał Pierre de Villeneuve otrzymuje zadanie wywabienia brytyjskiej Royal Navy daleko od jej rodzimych wybrzeży, aby napoleońska Grande Armée mogła bez problemu przekroczyć La Manche. Podstęp się nie udaje. Co gorsza, w pościg za francusko-hiszpańską flotą wyrusza sławny brytyjski admirał Horatio Nelson. Starcie jest nieuniknione. De Villeneuve, choć z pewną zwłoką, przygotowuje się na swój najgorszy pojedynek. Bitwa pod Trafalgarem ma być najwspanialszym zwycięstwem Royal Navy i ostatecznie pogrzebać marzenia Napoleona o panowaniu na morzach.

60,00 zł
48,00 zł
Powiadomienie

Rabat 20,0%
oszczędzasz 12,00 zł

34
Syn mafii - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Syn mafii
Dostępny
37 szt.

Autorka bestsellera na rynku wydawniczym - Breaking rules. Gra rozpoczęta - w zupełnie nowej odsłonie! Miłość. Tajemnica. Zdrada. Śmierć. Salvatore Costello, dziedzic najbardziej wpływowej rodziny mafijnej, wraca do Nowego Jorku, aby przejąć stołek po nieżyjącym ojcu. Poniekąd, ponieważ jest jeszcze coś, czego pragnie równie mocno - Audrey Davis, kobieta strzegąca tajemnicy, która połączy nowojorską Cosa Nostrę z sycylijską mafią. Kiedy Sal pojawia się w klubie swojego kuzyna, aktualnie pełniącego funkcję bossa rodziny Costello, spotyka tam Audrey. Kobieta ma słabość do Salvatorego, ponieważ osiem lat wcześniej, kiedy dopiero wkraczali w dorosłość, darzyła go wielkim uczuciem. Niestety ich drogi niespodziewanie się rozeszły. Życie Audrey u boku Lorenza nie należy do łatwych. Socjopatyczny capo traktuje kobietę jak swoją własność, chociaż ta nie należy do niego, nie stroni też od przemocy. Nie ma pojęcia, że wkrótce przyjdzie mu za to zapłacić. Gdy Audrey trafia do rezydencji Costello, rozpoczyna się gra o władzę, w której dziewczyna staje się znaczącym pionkiem. Sal, aby odzyskać ukochaną i na nowo ją w sobie rozkochać, jest w stanie zrobić wszystko, jednak nie może zapomnieć o tym, jak ważną osobistością jest w półświatku. Z tego starcia nikt nie wyjdzie cało. Czy jesteś gotowy, by wejść do świata pozbawionego wszelkich skrupułów i granic?

41,90 zł
35,62 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 6,28 zł

35
Head Lopper. Tom 3. Rycerze Venory - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Head Lopper. Tom 3. Rycerze Venory
Dostępny
20 szt.

Norgal i głowa Agathy przybywają do pogrążonego w chaosie miasta Venora. Leżące w obrębie murów miasta wielkie jajo zaczyna pękać. Gobliny zbierają się by powitać wykluwającego się boga śmierci. Zaprzysiężone Miecze Venory ruszają na mury, aby chronić swoje miasto przed inwazją. Wojna jest nieuchronna. Czy wszechogarniające szaleństwo Venory przeniknie do serc naszych bohaterów?

55,00 zł
46,75 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 8,25 zł

36
Już Wielkanoc. Kolorowanka z naklejkami - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Już Wielkanoc. Kolorowanka z naklejkami
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.02.22

Kolorowanki dla dzieci o tematyce świątecznej, w każdej z nich znajdują się trzydzieści dwa obrazki do pokolorowania. Poza pomalowaniem ilustracji zadaniem dziecka będzie odnalezienie na arkuszu naklejek odpowiedniej, a następnie nalepienie jej we właściwym miejscu. Kolorowanki to dla dzieci doskonała rozrywka na długie wieczory, a także ćwiczenie umiejętności manualnych oraz logicznego myślenia.

9,40 zł
6,99 zł
Powiadomienie

Rabat 25,6%
oszczędzasz 2,41 zł

37
Wesoła Wielkanoc. Kolorowanka z naklejkami - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wesoła Wielkanoc. Kolorowanka z naklejkami
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.16

Kolorowanki dla dzieci o tematyce świątecznej, w każdej z nich znajdują się trzydzieści dwa obrazki do pokolorowania. Poza pomalowaniem ilustracji zadaniem dziecka będzie odnalezienie na arkuszu naklejek odpowiedniej, a następnie nalepienie jej we właściwym miejscu. Kolorowanki to dla dzieci doskonała rozrywka na długie wieczory, a także ćwiczenie umiejętności manualnych oraz logicznego myślenia.

8,80 zł
6,99 zł
Powiadomienie

Rabat 20,6%
oszczędzasz 1,81 zł

38
Fistful Of Fire. CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Fistful Of Fire. CD
Bonfire, Mystic Production
Dostępny
9 szt.

Disc: 1 1. The Joker 2. Gotta Get Away 3. The Devil Made Me Do It 4. Ride the Blade 5. When An Old Man Cries 6. Rock'n'roll Survivors 7. Fire and Ice 8. Warrior 9. Fire Etude 10. Breaking Out 11. Fistful of Fire 12. The Surge 13. Gloryland 14. When An Old Man Cries

61,90 zł
56,95 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 4,95 zł

39
Violent Death Rituals. CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Violent Death Rituals. CD
Thanatos, Mystic Production
Dostępny
13 szt.

Disc: 1 1. Violent Death Rituals 2. The Silent War 3. Unholy Predators 4. The Outer Darkness 5. Burn the Book of Hate 6. It Always Ends in Blood 7. Corporate Indoctrination 8. Sent from Hell (I Infidel) 9. Legacy of the Gods 10. As the Cannons Fade

63,90 zł
58,79 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 5,11 zł

40
Docusoap. CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Docusoap. CD
Coals, Mystic Production
Dostępny
20 szt.

TRACKLIST 1. pearls 2. bitter cold 3. sleepwalker 4. loops 5. ufo 6. dove 7. sugar 8. oblivion 9. plasma 10. oberek 11. hockney 12. coral reef 13. plum (bonus track)

39,90 zł
36,71 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 3,19 zł

41
L.O.L. Surprise! Gra zaskakująca metamorfoza - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
L.O.L. Surprise! Gra zaskakująca metamorfoza
MGA, od 6 lat
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.12.04

To świetna gra dla prawdziwych fanek „L.O.L. Surprise!” Zabawa dla 2 - 4 graczy w dopasowywanie, kolekcjonowanie i przebieranie się w ekskluzywne akcesoria „L.O.L. Surprise”. Przerzuć kartę, dopasuj i wybierz swoje akcesorium. Zwycięży gracz, który jako pierwszy dobierze 5 dodatków. Zawartość zestawu: • 4 opaski, • 4 pary okularów, • 4 naszyjniki z wisiorkami, • 4 bransoletki, • 4 pierścienie, • 42 karty do gry. Wymiary opakowania: 27.0 x 27.0 x 10.0 cm

74,90 zł
70,41 zł
Powiadomienie

Rabat 6,0%
oszczędzasz 4,49 zł

42
L.O.L. Surprise! Fashion Factory Game - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
L.O.L. Surprise! Fashion Factory Game
MGA, od 6 lat
Dostępny
9 szt.

Gra dla prawdziwych fanek lalek „L.O.L. Surprise!” Gra polegająca na montażu przenośnika taśmowego, w której gracze mogą budować lalki.Gracze losują plan postaci i ścigają się, aby znaleźć różne kawałki papierowej lalki - strój, buty, akcesoria i butelkę. W tej grze dla 2 graczy każdy gracz rywalizuje osobno na oddzielnych zmotoryzowanych przenośnikach taśmowych. Gracze muszą ścigać się, aby ukończyć papierową lalkę i umieścić ją w kuli. Wygrywa gracz, który jako pierwszy ukończy trzy kule! Zawartość opakowania: • karty postaci – 16 sztuk, • karty ubranka – 48 sztuk, • podstawki „L.O.L” – 6 sztuk, • lupa detektywistyczna Eye Spy – 2 sztuki, • szczypce – 2 sztuki, • fabryka mody, taśma.

113,98 zł
107,14 zł

Rabat 6,0%
oszczędzasz 6,84 zł

43
An Evening Of New York Songs And Stories. CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
53,90 zł
49,59 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 4,31 zł

44
Dirty Shirley. CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dirty Shirley. CD
Shirley Dirty, Mystic Production
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.02.17

1.Here Comes the King 2.Dirty Blues 3.I Disappear 4.The Dying 5.Last Man Standing 6.Siren Song 7.The Voice of a Soul 8.Cold 9.Escalator to Purgatory 10.Higher 11.Grand Master 12.Higher (Alternate Cut) (Bonus Track)

59,90 zł
55,11 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 4,79 zł

45
8 etap - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyprzedaż
8 etap
Dostępny
1 szt.

Ósmy etap to ostatni czas J. przeżywany przez jego bliskich i widziany ich oczami. To wspomnienia kobiety z czasu, kiedy jej mąż zachorował i chorował coraz poważniej, a obecność choroby w domu stopniowo zmieniała funkcjonowanie rodziny. Walkę z nowotworem ostatecznie przegrali i mężczyzna zmarł. Kobieta jednak nie pogrążyła się w rozpaczy. Miała przekonanie, że każdy koniec jest też początkiem czegoś nowego. Chciała żyć i chciała być szczęśliwa.

29,90 zł
10,47 zł

Rabat 65,0%
oszczędzasz 19,43 zł

46
Opowiadania nie tylko wrocławskie - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Opowiadania nie tylko wrocławskie
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.01.26

Jak wiele opowiadań i bajek inspirowanych jest faktami? Jak wiele z nich jest ciekawych, przyciągających uwagęi pozostających w pamięci? Czy więc należy trzymać się autentycznych wydarzeń czy można wybrać jedną z ich wersji.W książce "Opowiadania nie tylko wrocławskie" zebrałem dwadzieścia dwa opowiadania luźno związane, a raczej inspirowane Wrocławiem i okolicami miasta. W tej części są to opowiadania których bohaterami są sympatyczne krasnoludki. Część historyjek jest niejako tłem lub uzupełnieniem wydarzeń, które miały- bądź mogły mieć- miejsce dawno, dawno temu. A reszta? Cóż, w każdej legendzie może być ziarno prawdy, więc dlaczego nie w bajkach?

42,00 zł
29,40 zł
Powiadomienie

Rabat 30,0%
oszczędzasz 12,60 zł

47
Eksplodujące autko, Da Bomb - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Eksplodujące autko, Da Bomb
MGA
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.07.04

„Wreck Royale” to seria samochodów, które rozbijają się i „eksplodują”! Kiedy samochody Wreck Royale ulegają zderzeniu, sprężynowe zderzaki powodują, że auto się przewraca, a ich dołączone części „eksplodują” we wszystkich kierunkach. Każdy samochód Wreck Royale jest wyposażony w ekskluzywne, przezabawne „eksplodujące” części samochodowe, które dzieci mogą przymocować do swoich samochodów, aby stworzyć swój własny wygląd pojazdu. Ponadto wszystkie „eksplodujące” części Wreck Royale są kompatybilne z samochodami z serii „Wreck Royale”, dzięki czemu dzieci mogą łączyć je ze sobą w dowolny sposób z dowolnym pojazdem. Długość pojazdu: ok. 16.0 cm Wymiary opakowania: 18.0 x 17.0 x 9.0 cm

21,90 zł
20,59 zł
Powiadomienie

Rabat 6,0%
oszczędzasz 1,31 zł

48
Eksplodujące autko, MeatLoaf - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Eksplodujące autko, MeatLoaf
MGA
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.10.09

Eksplodujące autko Wreck Royale, po zderzeniu ulega awarii – Wreck Royale ma sprężynowe zderzaki które powodują, że auto się przewraca, a ich dołączone części „eksplodują” we wszystkich kierunkach. Każdy samochód Wreck Royale jest wyposażony w ekskluzywne, przezabawne „eksplodujące” części samochodowe, które dzieci mogą przymocować do swoich samochodów, aby stworzyć swój własny wygląd pojazdu. Wszystkie „eksplodujące” części Wreck Royale są kompatybilne z samochodami z serii Wreck Royale, dzięki czemu dzieci mogą łączyć je ze sobą w dowolny sposób z dowolnym pojazdem. Najważniejsze cechy autka: • czerwone autko z rogami byka, • oryginalny produkt Little Tikes z serii Wreck Royale, • autko przewraca się i „eksploduje”, kiedy je rozbijesz, • wszystkie elementy pasują do innych samochodów z serii Wreck Royale, • zabawka nie wymaga użycia baterii, • długość pojazdu: ok. 15.0 cm. Wymiary opakowania: 18.0 x 17.0 x 9.0 cm

21,90 zł
20,59 zł
Powiadomienie

Rabat 6,0%
oszczędzasz 1,31 zł

49
The End Justify The Means. CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
The End Justify The Means. CD
Justify Rebellion, Mystic Production
Dostępny
8 szt.

1.Präeludium 2.Crowd Control 3.Prisoner in Time 4.Shameless [Explicit] 5.The Summoning 6.The Bringer of War 7.Salvation 8.Syretrip 9.Throne of Greed

59,90 zł
55,11 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 4,79 zł

50
Pragnienia Serc. Tom 2. Powiew Jesieni - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pragnienia Serc. Tom 2. Powiew Jesieni
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.02.11

Nie wiem, który z nas był najbardziej podekscytowany, gdy ja i dwóch moich kumpli zarzuciliśmy na siebie plecaki i wyruszyliśmy na szlak. Tuż przed tym, jak skręcaliśmy z naszego podwórka, odwróciłem się, by pomachać po raz ostatni. Ktoś mógłby pomyśleć, że ruszamy na wojnę albo coś, bo ciocia Lou płakała ze wzruszenia i wycierała oczy chusteczką. A myśmy tylko po prostu dorastali. Ciężko jest poukładać sobie w głowie wszystkie te nowe uczucia. Ostatnio dużo myślę o córce naszego nowego nauczyciela, Kamelii. Od razu było widać, że ta śliczna dziewczyna wpadła też w oko Jackowi Berry. Lecz w życiu bym nie przypuszczał, do czego mój przyjaciel się posunie, by zdobyć jej względy...

36,00 zł
25,92 zł
Powiadomienie

Rabat 28,0%
oszczędzasz 10,08 zł

51
Eksplodujace autko, Big Boss - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Eksplodujace autko, Big Boss
MGA
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.09.02

Wreck Royale to gratka dla każdego małego fana motoryzacji! Samochody Wreck Royale pod wpływem zderzenia lub przewrócenia się eksplodują na różne kierunki. Po zabawie złóż samochodzik z powrotem i dalej ciesz się zabawą. Elementy samochodów można dowolnie mieszać i łączyć by uzyskać zupełnie nowy wygląd pojazdów. Baw się z przyjaciółmi i urządzajcie sobie szalone wyścigi. Długość samochodzika: ok. 16.0 cm Wymiary opakowania: 17.0 x 18.0 x 8.5 cm

48,90 zł
45,97 zł
Powiadomienie

Rabat 6,0%
oszczędzasz 2,93 zł

52
Eksplodujace autko, Ricky Rodder - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Eksplodujace autko, Ricky Rodder
MGA
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.09.23

Wreck Royale to seria wyjątkowych pojazdów, które mogą rozbijać się o siebie bez końca! Cała zabawa rozpędzaniu pojazdów w swoim kierunku i rozbijaniu ich o siebie. Wygrywa zawodnik, którego zostanie więcej części! Zbieraj niepowtarzalne autka i walcz z przeciwnikami! O co chodzi? 1. Wepnij do swojego autka wszystkie dołączone do zestawu części. 2. Rozpędź pojazd wprost na autka przeciwnika lub przeszkodę. 3. Obserwuj jak części autka eksplodują w różnych kierunkach. 4. Wygrywa zawodnik, u którego zostało więcej części! Każdy pojazd ma sprężynowy zderzak, który amortyzuje uderzenie i uruchamia mechanizm wyrzucający części autka w różnych kierunkach. Elementy można ponownie wpiąć do tego samego autka lub każdego innego z serii Wreck Royale. Dzięki temu stworzymy swój własny niepowtarzalny pojazd. Wymiary pojazdu: ok. 15.0 cm Wymiary opakowania: 18.0 x 17.0 x 9.0 cm

21,90 zł
20,59 zł
Powiadomienie

Rabat 6,0%
oszczędzasz 1,31 zł

53
Eksplodujace autko, Tooned Out - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Eksplodujace autko, Tooned Out
MGA
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.09.24

Przedstawiamy samochód, który rozbija się i „eksploduje”! Kiedy samochody z tej serii ulegają zderzeniu, sprężynowe zderzaki powodują, że auto się przewraca, a ich dołączone części „eksplodują” we wszystkich kierunkach. Każdy samochód jest wyposażony w ekskluzywne, przezabawne „eksplodujące” części samochodowe, które dzieci mogą przymocować do swoich samochodów, aby stworzyć swój własny wygląd pojazdu. Ponadto wszystkie „eksplodujące” części Wreck Royale są kompatybilne z samochodami z serii, dzięki czemu dzieci mogą łączyć je ze sobą w dowolny sposób z dowolnym pojazdem. Cechy produktu: • przezabawne, eleganckie pojazdy, które przewracają się i „eksplodują”, kiedy je rozbijesz, • każdy samochód jest wyposażony w części wymieniaj, dobieraj, kolekcjonuj!, • wszystkie elementy pasują do samochodów z serii Wreck Royale. Długość pojazdu: ok. 15.0 cm Wymiary opakowania: 18.0 x 17.0 x 9.0 cm

21,90 zł
20,59 zł
Powiadomienie

Rabat 6,0%
oszczędzasz 1,31 zł

54
Synchrotrony, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Synchrotrony, CD
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.04.17

Synchrotrony to powołane niedawno do życia trio, które bazuje na swobodnej improwizacji i poszukiwaniach brzmieniowych. W skład zespołu wchodzą doświadczeni instrumentaliści: perkusista Krzysztof Topolski, znany wszystkim fanom muzyki eksperymentalnej jako Arszyn, kontrabasista Jacek Steinbrich, grający m.in. w projektach TeChytrze czy Mikroelementy oraz saksofonista Maciej Rodakowski, związany na co dzień z zespołem Naczynia i Za Siódmą Górą. Pierwsza płyta zespołu zatytułowana „Snchrotrony” przynosi mieszankę inspiracji swingowych, bluesowych i jazzowych, podanych w mocno freejazzowej rozimprowizowanej formule. Starannie zaaranżowane melodie i tematy, przeplatają się z rytmicznym transem, solidnym groovem i otwartą grupową improwizacją. Lista utworów: 1. Bee-bah 2. Un petit déjeuner w São Paulo 3. Black Metal Blues 4. Na moczarach 5. Darmobit 6. Fintifluszki 7. Synchrotron

34,90 zł
33,16 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,74 zł

55
Music For Film, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Music For Film, CD
Jacaszek, Sonic
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.04.17

Od swych najwcześniejszych projektów prawie dwie dekady temu Michał Jacaszek był zawsze blisko muzyki ilustracyjnej. Zarówno debiut „Lo-Fi Stories (2004) jak i „Treny” (2008) oraz „Glimmer” (2011) mogły być z powodzeniem wykorzystane jako ścieżki filmowe i faktycznie pojedyncze utwory z tych albumów pojawiły się w dokumentach, reklamach czy trailerach. Z czasem jego zainteresowanie dźwiękiem zaowocowało intensywną współpracą przy polskich i zagranicznych projektach filmowych ,z których wiele przyniosło mu nagrody. Jacaszek łączy ambient, muzykę klasyczną i muzykę konkretną z wykorzystaniem nagrań terenowych, instrumentów akustycznych i barokowych, jego muzyka wywołuje obrazy nostalgiczne, melancholijne czy wręcz tragiczne. Nowy album „Music For Film” to utwory skomponowane do kilku filmów, jednak „doaranżowane” i złożone spójną całość, tak, jakby były ilustracją jednego konkretnego obrazu. „Nie pisałem do poszczególnych scen” – mówi Jacaszek, wspominając proces tworzenia muzyki do czarno-białego dramatu fantasy Rainera Sarneta „November” w 2017 r. „Reżyser poprosił mnie, abym stworzył kilka kawałków do mrocznego, baśniowego filmu o miłości w dawnych pogańskich czasach dawnej Estonii – pełnej ciemnej magii, dziwnych wierzeń, skrajnego ubóstwa, i naturalnego piękna.” Jeden utwór pochodzi z dokumentu „He Dreams of Giants” z 2019 roku; inny po raz pierwszy użyto w projekcie Golgota Wrocławska JanA Komasy. Filmowy kontekst utworów został usunięty, więc łączą się one płynnie; różnica dziesięciu lat między niektórymi nagraniami jest wręcz niezauważalna. Lista utworów: 1. 49 („Golgota Wrocławska”, reż. Jan Komasa) 2. The Iron Bridge („Iron Bridge”, reż. Monika Jordan-Młodzianowska) 3. November Early („November”, reż. Rainer Sarnet) 4. Twelve Years („November”, reż. Rainer Sarnet) 5. Dance („November”, reż. Rainer Sarnet) 6. Chist Blood Theme („November”, reż. Rainer Sarnet) 7. Liina („November”, reż. Rainer Sarnet) 8. Encounter Me in The Orchard („November”, reż. Rainer Sarnet) 9. November Late („November”, reż. Rainer Sarnet) 10. The Zone („He Dreams Of Giants”, reż. Lou Pepe & Keith Fulton)

34,90 zł
33,16 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,74 zł

56
New Man New Songs Same Shit Vol 1 Gold LP. Winyl - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
New Man New Songs Same Shit Vol 1 Gold LP. Winyl
Me And That Man, Mystic Production
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.11.12

121,90 zł
112,15 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 9,75 zł

57
Horn And Violin Concertos. CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Horn And Violin Concertos. CD
Penderecki, Krzysztof, Mystic Production
Dostępny
16 szt.

1. Penderecki: Horn Concerto 2. Penderecki: Adagio for Strings 3. Penderecki: Violin Concerto No.1 4. Penderecki: Threnody for the Victims of Hiroshima

49,90 zł
45,91 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 3,99 zł

58
Piano Sonatas D 894 D 958 Laloum. CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Piano Sonatas D 894 D 958 Laloum. CD
Schubert, Mystic Production
Dostępny
6 szt.

Franz Schubert (1797 - 1828): Piano sonata in G Major, D. 894 "Fantaisie": 1.Piano sonata in G Major, D. 894 "Fantaisie": I. Molto moderato e cantabile21:03 2.Piano sonata in G Major, D. 894 "Fantaisie": II. Andante08:04 3.Piano sonata in G Major, D. 894 "Fantaisie": III. Menuetto. Allegro moderato - Trio04:03 4.Piano sonata in G Major, D. 894 "Fantaisie": IV. Allegretto08:43 Sonata in C Minor, D. 958: 5.Sonata in C Minor, D. 958: I. Allegro11:16 6.Sonata in C Minor, D. 958: II. Adagio08:23 7.Sonata in C Minor, D. 958: III. Menuetto. Allegro - Trio03:34 8.Sonata in C Minor, D. 958: IV. Allegro

58,90 zł
54,19 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 4,71 zł

59
Nakamatsu Rochester Po Tyzik. CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nakamatsu Rochester Po Tyzik. CD
Gershwin, Mystic Production
Dostępny
5 szt.

1.Allegro 2.Adagio 3.Allegro Agitato 4.Rhapsody In Blue 5.Cuban Overture

52,90 zł
48,67 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 4,23 zł

60
Symphonie Nr 6 Akademie Fur Alte Musik Berlin. CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Symphonie Nr 6 Akademie Fur Alte Musik Berlin. CD
Beethoven, Mystic Production
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.04.04

1. Knecht: Le Portrait Musical de la Nature Ou Grande Simphonie - I. Allegretto - Andante Pastorale - Allegretto - Villanella Grazioso [Un Poco Adagio] - Allegretto 2. Knecht: Le Portrait Musical de la Nature Ou Grande Simphonie - II. Allegretto [Tempo Medemo] 3. Knecht: Le Portrait Musical de la Nature Ou Grande Simphonie - III. Allegro Molto 4. Knecht: Le Portrait Musical de la Nature Ou Grande Simphonie - IV. Allegretto [Tempo Medemo] 5. Beethoven: Symphony No.6, Op.68 'Pastorale' - I. Allegro, Ma Non Troppo 6. Beethoven: Symphony No.6, Op.68 'Pastorale' - III. Andante Molto Moto 7. Beethoven: Symphony No.6, Op.68 'Pastorale' - Iiii. Allegro 8. Beethoven: Symphony No.6, Op.68 'Pastorale' - Iiv. Allegro 9. Beethoven: Symphony No.6, Op.68 'Pastorale' - IV. Allegretto

58,90 zł
54,19 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 4,71 zł

61
Sonatas For Fortepiano & Violin Vol 2 Faust Melnikov. CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
58,90 zł
54,19 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 4,71 zł

62
Symphonies Nos 39 40 41 Ensemble Resonanz. CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Symphonies Nos 39 40 41 Ensemble Resonanz. CD
Mozart, Mystic Production
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.12.08

1.Symphony No. 39 in E-Flat Major, K. 543: I. Adagio. Allegro by Riccardo Minasi & Ensemble Resonanz 2.Symphony No. 39 in E-Flat Major, K. 543: II. Andante con moto by Riccardo Minasi & Ensemble Resonanz 3.Symphony No. 39 in E-Flat Major, K. 543: III. Menuetto Allegretto. Trio by Riccardo Minasi & Ensemble Resonanz 4.Symphony No. 39 in E-Flat Major, K. 543: IV. Finale Allegro by Riccardo Minasi & Ensemble Resonanz 5.Symphony No. 40 in G Minor, K. 550: I. Molto allegro by Riccardo Minasi & Ensemble Resonanz 6.Symphony No. 40 in G Minor, K. 550: II. Andante by Riccardo Minasi & Ensemble Resonanz 7.Symphony No. 40 in G Minor, K. 550: III. Menuetto Allegretto by Riccardo Minasi & Ensemble Resonanz 8.Symphony No. 40 in G Minor, K. 550: VI. Allegro assai by Riccardo Minasi & Ensemble Resonanz 1.Symphony No. 41 in C Major, K. 551 "Jupiter": I. Allegro vivace by Riccardo Minasi & Ensemble Resonanz 2.Symphony No. 41 in C Major, K. 551 "Jupiter": II. Andante cantabile by Riccardo Minasi & Ensemble Resonanz 3.Symphony No. 41 in C Major, K. 551 "Jupiter": III. Menuetto Allegretto. Trio by Riccardo Minasi & Ensemble Resonanz 4.Symphony No. 41 in C Major, K. 551 "Jupiter": IV. Molto allegro by Riccardo Minasi & Ensemble Resonanz

58,90 zł
54,19 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 4,71 zł

63
Chut Je Mendors Avec. CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Chut Je Mendors Avec. CD
Beethoven, Mystic Production
Dostępny
6 szt.

1.Bagatelle, Op. 33 No. 3: III. Allegretto de Tanguy de Williencourt 2.Piano Sonata No. 25, Op. 79 No. 2: II. Andante de Abdel Rahman El Bacha 3.Für Elise, WoO 59: Poco moto de Tanguy de Williencourt 4.Piano Sonata No. 3, Op. 2 No. 3: II. Adagio de Abdel Rahman El Bacha 5.Piano Sonata No. 14, Op. 27 No. 2: I. Adagio sostenuto de Anne Queffélec 6.Violin Sonata No. 5, Op. 24: II. Adagio molto espressivo de Olivier Charlier and Emmanuel Strosser 7.6 Variations in F Major, Op. 34: Tema. Adagio. Cantabile de Sélim Mazari 8.Piano Concerto No. 5, Op. 73: II. Adagio un poco moto de Orchestre de Chambre Nouvelle-Aquitaine and Jean-François Heisser 9.Bagatelle, Op. 119 No. 2 de Tanguy de Williencourt 10.Piano Sonata No. 8, Op. 13: II. Andante cantabile de Abdel Rahman El Bacha 11.6 Variations in F Major, Op. 34: Variation 1 de Sélim Mazari 12.Piano Concerto No. 3 in C Minor, Op. 37: III. Rondo. Allegro de Orchestre de Chambre Nouvelle-Aquitaine and Jean-François Heisser 13.Piano Sonata No. 20, Op. 49 No. 2: II. Tempo di minuetto de Jean-Frédéric Neuburger 14.Bagatelle, Op. 119 No. 1: VI. Allegretto de Anne Queffélec 15.Violin Concerto in D Major, Op. 61: II. Larghetto de English Chamber Orchestra, Fanny Clamagirand and Ken David Masur 16.Piano Sonata No. 19, Op. 49 No. 1: I. Andante de Jean-Frédéric Neuburger 17.Piano Sonata No. 30, Op. 109: III. Andante de Andrei Korobeinikov

49,90 zł
45,91 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 3,99 zł

64
Florent Heau. CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Florent Heau. CD
Brahms, Mystic Production
Dostępny
5 szt.

1.Trio en La Mineur, Op. 114: I.Allegro 2.Trio en La Mineur, Op. 114: II.Adagio 3.Trio en La Mineur, Op. 114: III. Andantino grazioso 4.Trio en La Mineur, Op. 114: IV. Allegro 5.Quintette en Si Mineur, Op. 115: I.Allegro 6.Quintette en Si Mineur, Op. 115: II.Adagio 7.Quintette en Si Mineur, Op. 115: III. Andantino. Presto 8.Quintette en Si Mineur, Op. 115: IV. Con moto

58,90 zł
54,19 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 4,71 zł

65
Violin Concerto & Verklarte Nacht Faust Srso Harding. CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Violin Concerto & Verklarte Nacht Faust Srso Harding. CD
Schoenberg, Mystic Production
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.06.06

1. Schoenberg: Violin Concerto, Op.36 - I. Poco Allegro 2. Schoenberg: Violin Concerto, Op.36 - II. Andante Graciozo 3. Schoenberg: Violin Concerto, Op.36 - III. Allegro 4. Schoenberg: Verklärte Nacht, Op.4: Sehr Langsam 5. Schoenberg: Verklärte Nacht, Op.4: Breiter 6. Schoenberg: Verklärte Nacht, Op.4: Schwer Betont 7. Schoenberg: Verklärte Nacht, Op.4: Sehr Breit Und Langsam 8. Schoenberg: Verklärte Nacht, Op.4: Sehr Ruhig

58,90 zł
54,19 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 4,71 zł

66
Bagatelles De Williencourt. CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bagatelles De Williencourt. CD
Beethoven, Mystic Production
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.08.16

1.I. Andante Grazioso Quasi Allegretto 2.II. Scherzo. Allegro 3.III. Allegretto 4.IV. Andante 5.V. Allegro Ma Non Troppo 6.VI. Allegretto Quasi Andante 7.II. Presto 8.Allegretto, WoO53 9.Bagatelle, WoO54 10.Bagatelle, WoO52 11.Bagatelle, WoO56 12.I. Allegretto 13.II. Andante Con Moto 14.III. A L'allamende 15.IV. Andante Cantabile 16.V. Risoluto 17.VI. Andante - Allegretto 18.VII. Allegro Ma Non Troppo 19.VIII. Moderato Cantabile 20.IX. Vivace Moderato 21.X. Allegramente 22.XI. Andante Ma Non Troppo 23.Fur Elise, WoO59 24.Bagatelle in B-flat Major, WoO60 25.Allegretto, WoO61 26.Bagatelle, WoO61a 27.I. Andante Con Moto, Cantabile E Con Piacevole 28.II. Allegro 29.III. Andante, Cantabile Ed Espressivo 30.IV. Presto 31.V. Quasi Allegretto 32.VI. Presto - Andante Amabile E Con Moto

58,90 zł
54,19 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 4,71 zł

67
Dis Papa Raconte Moi. CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dis Papa Raconte Moi. CD
Beethoven, Mystic Production
Dostępny
8 szt.

1.9 Variations on a March by Dressler, WoO 63: Theme. Maestoso (extract) 2.9 Variations on a March by Dressler, WoO 63: Variation 1 (extract) 3.Piano Concerto No. 2, Op. 19: III. Rondo (extract) 4.Piano Sonata No. 20, Op. 49 No. 2: II. Tempo di minuetto (extract) 5.Violin Sonata No. 8, Op. 30 No. 3: III. Allegro vivace (extract) 6.Bagatelle, Op. 33 No. 3: III. Allegretto 7.Symphony No. 5, Op. 67: I. Allegro con brio 8.Symphony No. 6, Op. 68: II. Scene am Bach. Andante molto moto 9.Violin Sonata No. 5, Op. 24: II. Adagio molto espressivo 10.Für Elise, WoO 59: Poco moto 11.Piano Sonata No.14, Op.27 No.2: I. Adagio sostenuto 12.Violin Concerto in D Major, Op. 61: II. Larghetto (extract) 13.Piano Trio in B-Flat Major, Op. 97: I. Allegro moderato (extract) Symphony No. 9, Op. 125: IV. Finale

49,90 zł
45,91 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 3,99 zł

68
Projektowanie przyszłości. Jak Toyota, Ford i inni wprowadzają innowacje przez Lean Product Development - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Projektowanie przyszłości. Jak Toyota, Ford i inni wprowadzają innowac...
Dostępny
16 szt.

Ważne lekcje, które każdy lider może wykorzystać, by wprowadzić innowacje w swojej firmie Najlepsze firmy na świecie wiedzą, że obecnie jedynym prawdziwym źródłem przewagi konkurencyjnej jest posiadanie najlepszych produktów i usług. Organizacje te rozumieją, że działania podejmowane na etapie rozwoju produktów będą miały wpływ na firmę przez wiele kolejnych lat. Na kartach tej książki ekspert z zakresu szczupłego rozwoju produktu, James Morgan, wraz z cieszącym się światowym uznaniem guru Lean, Jeffreyem K. Likerem, krok po kroku przedstawiają proponowany przez siebie model szczupłego rozwoju produktów i usług. Jeffrey K. Liker jest profesorem inżynierii przemysłowej (prof. em.) na Uniwersytecie Michigan i prezesem firmy doradczej Liker Lean Advisors. Na jego książkach sławiących system zarządzania w Toyocie, z których pierwszą była Droga Toyoty: 14 zasad zarządzania wiodącej firmy produkcyjnej świata, wychowało się już całe pokolenie liderów. Prace Likera przyniosły mu w sumie 13 prestiżowych nagród Shingo. James M. Morgan był jednym z pomysłodawców inicjatywy Lean Product & Process Development (LPPD – szczupły rozwój produktów i usług) w Lean Enterprise Institute i obecnie pracuje w tej organizacji na stanowisku starszego doradcy. Dr Morgan jest wielokrotnym laureatem Shingo Prize. „Leanowe innowacje to oksymoron. Leanowy rozwój produktów i procesów brzmi równie sprzecznie… Nieprawda! Kluczem do sukcesu na tym polu jest człowiek, ze swoimi wszystkimi talentami i pasjami oraz nieustannym kwestionowaniem status quo. A zespół takich ludzi może projektować przyszłość zamiast próbować ją przewidzieć. Kto nie wierzy, niech przeczyta!” – Krzysztof Dobrowolski, autor bloga „Lean jest dla ludzi” „To przewodnik dla każdego, kto jest zainteresowany procesem rozwoju produktu. Morgan i Liker przedstawiają zarówno sprawdzone fundamenty, jak i najnowsze praktyki, tworząc tym samym pierwsze na rynku tak bogate źródło informacji na ten temat”. – Kevin Nolan, dyrektor generalny G.E. Appliances

84,90 zł
72,17 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 12,73 zł

69
Nerf Supersoaker. Wyrzutnia na wodę Fortnite Pump-SG - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nerf Supersoaker. Wyrzutnia na wodę Fortnite Pump-SG
Hasbro
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.04.23

Nerf Supersoaker to całkowicie bezpieczne pistolety i wyrzutnie, które strzelają strumieniami wody. Doskonała alternatywa zabawy wyrzutniami Nerf w ciepłe, letnie dni. Wyrzutnia na wodę Fortnite Pump-SG E7647 to kolejny blaster od Hasbro do zabawy z wodą, jednak tym razem jest to replika z gry Fortnite! Z tą wodną wyrzutnią przeniesiesz wirtualne rozgrywki do realnego świata. Łatwy do napełnienia zintegrowany pojemnik – otwórz zatyczkę i napełnij zbiornik, a następnie zacznij pompować uchwyt do przodu i do tyłu, aby uwolnić wodę. Nie pozostaw na swoim przeciwniku suchej nitki! Nerf Super Soaker to gwarancja pełnej dynamiki zabawa! Cechy produktu: • Nerf Super Soaker – wyrzutnia na wodę Fortnite Pump-SG, • zintegrowany pojemnik na wodę, • łatwy w użyciu (prosty załadunek i wystrzał), • na licencji popularnej gry Fortnite, • wymiary: ok. 46.0 x 5.0 x 15.0 cm, • wymiary opakowania: 22.0 x 48.0 x 7.0 cm.

101,11 zł
91,00 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 10,11 zł

70
Ciastolina, jajka wielkanocne - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ciastolina, jajka wielkanocne
Play-Doh, Hasbro
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.03.28

Otwórz paczkę jajek i zacznij zabawę w formowanie! Uwolnij wyobraźnię i wybieraj spośród 4 różnych kolorów - to świetny pomysł na Wielkanoc! Zestaw zawiera 4 jajka wypełnione ciastoliną Play-Doh.

20,90 zł
18,99 zł
Powiadomienie

Rabat 9,1%
oszczędzasz 1,91 zł

71
Auto Chevrolet Corvette C7.R "No.69" - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Auto Chevrolet Corvette C7.R "No.69"
Carrera
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.07.05

Samochody serii „DIGITAL 132” wykonane zostały w skali 1:32. Posiadają niesamowite osiągi: rzeczywiste przyspieszenia i hamowania. Większość wyposażona jest w działające przednie i tylne światła. Seria „DIGITAL 132” to samochody cyfrowo kontrolowane i indywidualnie kodowane, co umożliwia jednoczesne poruszanie się aż 4 aut na jednym torze jazdy. Wysokiej klasy, oryginalne wyścigówki zostały wyprodukowane w technice tampodruku z ogromną dbałością o szczegóły. Wszystkie samochody tej serii przemieszczają się na specjalnie skonstruowanych prowadnicach, mocowanych do zawieszenia

212,90 zł
191,61 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 21,29 zł

72
Rervm. CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Rervm. CD
Thief Lotus, Mystic Production
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.10.11

1. Aeternvm 2. Miseras 3. Discere Credas 4. LVX 5. Discordia 6. Mortalis

68,90 zł
63,39 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 5,51 zł

73
Mosaic II. CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mosaic II. CD
Unreqvited, Mystic Production
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.10.24

1. Nightfall 2. Wasteland 3. Pale 4. Disorder 5. Transience I: The Ambivalent 6. Transience II: The Gentle Void 7. Transience III: The Static

68,90 zł
63,39 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 5,51 zł

74
Subaqueous. CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Subaqueous. CD
Drown, Mystic Production
Dostępny
5 szt.

1. Drowned VI: Mother Cetacean 2. Drowned VII: Father Subaqueous

68,90 zł
63,39 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 5,51 zł

75
Disquiet. CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Disquiet. CD
Unreqvited, Mystic Production
Dostępny
5 szt.

1. Birth 2. The Autumn Fire 3. Disquiet 4. A Tear from the Oak 5. An Ocean of Ire 6. Maydena 7. Death 8. Afterlands

68,90 zł
63,39 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 5,51 zł

76
Crowhurst And Gavin Bryars present Incoherent American Narrative. CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Crowhurst And Gavin Bryars present Incoherent American Narrative. CD
Crowhurst Gavin Bryars, Mystic Production
Dostępny
6 szt.

1. Bilstered Glaciers 2. Not Yet Ready for Flowers 3. Dead Swans of Dreams

68,90 zł
63,39 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 5,51 zł

77
Oresteia. CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Oresteia. CD
Thief Lotus, Mystic Production
Dostępny
5 szt.

1. Agamemnon 2. Banishment 3. Libation Bearers 4. Woe 5. The Furies 6. Reverence 7. Sister in Silence 8. The Kindly Ones

68,90 zł
63,39 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 5,51 zł

78
Echogenetic. CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Echogenetic. CD
Front Line Assembly, Mystic Production
Dostępny
5 szt.

1. Resonance 2. Leveled 3. Killing Ground 4. Blood 5. Deadened 6. Ghosts 7. Echogenetic 8. Exhale 9. Exo 10. Prototype 11. Heartquake

68,90 zł
63,39 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 5,51 zł

79
Light Of Day Day Of Darkness. CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Light Of Day Day Of Darkness. CD
Green Carnation, Mystic Production
Dostępny
10 szt.

1. Light Of Day, Day Of Darkness

68,90 zł
63,39 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 5,51 zł

80
Wózek ogrodowy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wózek ogrodowy
Simba Toys
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.06.06

Kolorowy zestaw zabawek do ogrodu to doskonała propozycja dla maluchów na ciepłe, wiosenno-letnie dni. Zestaw zawiera wózek z dwoma kółkami i wygodnym uchwytem, w którym dziecko może przewozić narzędzia ogrodnicze. W zestawie znajdują się także grabie tradycyjne, grabie wachlarzowe, motyczka, konewka, łopatka i imitacja pistoletu zraszającego. Zabawki zostały wykonane z wysokiej jakości, bezpiecznych materiałów. Ładna, żywa kolorystyka na pewno spodoba się każdemu maluchowi, który naśladując rodziców - zostanie małym ogrodnikiem! Zawartość i cechy zestawu: • wózek ogrodowy do przewożenia akcesoriów, • grabie tradycyjne, • grabie wachlarzowe, • motyczka, • konewka, • łopatka, • pistolet zraszający (imitacja). Dzieci obserwują dorosłych i uwielbiają ich naśladować, tak poznają swoje najbliższe otoczenie i świat. Seria zabawek firmy Ecoiffier, imitujących urządzenia i akcesoria z życia codziennego, pozwala dzieciom na naukę i poznawanie pewnych wartości poprzez zabawę. Wysokość wózka: ok. 57.0 cm Wymiary opakowania: 57.0 x 26.0 x 17.0 cm

76,90 zł
69,21 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 7,69 zł

81
Wózek ogrodowy z akcesoriami - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wózek ogrodowy z akcesoriami
Simba Toys
Dostępny
3 szt.

Kolorowy zestaw zabawek do ogrodu to doskonała propozycja dla maluchów na ciepłe, wiosenno-letnie dni. Zestaw zawiera wózek z dwoma kółkami i wygodnym uchwytem, w którym dziecko może przewozić narzędzia ogrodnicze. W zestawie znajdują się także grabki, łopatka, motyczka, sekator, konewka, 2 doniczki i imitacja pistoletu zraszającego. Zabawki zostały wykonane z wysokiej jakości, bezpiecznych materiałów. Ładna, żywa kolorystyka na pewno spodoba się każdemu maluchowi, który naśladując rodziców, zostanie małym ogrodnikiem! Zawartość i cechy zestawu: • wózek ogrodowy do przewożenia akcesoriów, • grabki, • łopatka, • motyczka, • sekator, • pistolet zraszający (imitacja), • konewka, • 2 doniczki. Dzieci obserwują dorosłych i uwielbiają ich naśladować, tak poznają swoje najbliższe otoczenie i świat. Seria zabawek firmy Ecoiffier, imitujących urządzenia i akcesoria z życia codziennego, pozwala dzieciom na naukę i poznawanie pewnych wartości poprzez zabawę. Wysokość wózka: ok. 51.0 cm Wymiary opakowania: 51.0 x 26.0 x 26.0 cm

76,68 zł
69,01 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 7,67 zł

82
Sport & Fun. Sportowe Zabawy 2 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Sport & Fun. Sportowe Zabawy 2
Alexander
Dostępny
34 szt.

Wspaniała, ogólnorozwojowa zabawa dla całych rodzin. Świetna propozycja na aktywne spędzanie wolnego czasu oraz jako pomoc przy organizowaniu rodzinnych spotkań, czy imprez urodzinowych. Zawarte w opakowaniu woreczki gimnastyczne, duże worki do skakania, skakanka oraz taśmy z rzepami do biegów na trzy nogi sprawdzą się zarówno w indywidualnej rywalizacji, jak i rodzinnych turniejach. Zawarte w opakowaniu atrakcje zapewnią masę emocji i przyprawią o salwy śmiechu. Spędzony wspólnie czas będzie odskocznia od codzienności i wspaniałą zabawą, a ruchowe ćwiczenia zapewnią prawidłowy rozwój dziecka i zachęcą najmłodszych do aktywnego wypoczynku oraz pomogą w budowaniu pozytywnych relacji, bo przecież nic tak nie zbliża jak wspólna zabawa.

49,99 zł
43,49 zł

Rabat 13,0%
oszczędzasz 6,50 zł

1 osoba kupiła
83
Układanka magnetyczna - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Układanka magnetyczna
Alexander
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.09.26

Przedstawiamy pobudzającą wyobraźnię, kochaną przez wszystkie dzięki zabawkę. Kolorowe i przestrzenne elementy układanki posiadają z tyłu magnes, co pozwala je łatwo układać na dowolnej metalowej powierzchni. Kształt elementów ułatwia naukę figur geometrycznych, a barwy mogą być pretekstem do nauki kolorów.

11,10 zł
9,99 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 1,11 zł

84
Play-Doh. Delfin - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Play-Doh. Delfin
Hasbro
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.04.05

Zabawka Play-Doh zachwyci najmłodszych! 1 narzędzie mini z pewnością będzie cudownym prezentem. W opakowaniu znajduje się masa o wadze 56 gram i foremka w kształcie delfina. Świetna zabawa gwarantowana! Zalecany wiek powyżej 3 lat.

14,63 zł
13,99 zł
Powiadomienie

Rabat 4,4%
oszczędzasz 0,64 zł

85
Play-Doh. Lód - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Play-Doh. Lód
Hasbro
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.08.31

Zabawka Play-Doh zachwyci najmłodszych! 1 narzędzie mini z pewnością będzie cudownym prezentem. W opakowaniu znajduje się masa o wadze 56 gram i foremka w kształcie lodów. Świetna zabawa gwarantowana!

14,63 zł
13,99 zł
Powiadomienie

Rabat 4,4%
oszczędzasz 0,64 zł

86
Bakterie są wszędzie... ale czy potrafisz je znaleźć? - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bakterie są wszędzie... ale czy potrafisz je znaleźć?
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.23

Bajecznie i dowcipnie zilustrowana przez Ewę Podleś książkowa wyszukiwanka, w której proste informacje o bakteriach, prezentowane przez sympatycznego bohatera, wzbogacono o niełatwe zadanie: na każdej stronie trzeba znaleźć pochowanych intruzów. Bakterie naprawdę są wszędzie – te pożyteczne i te groźne – ale odnalezienie ich tutaj to prawdziwa sztuka! Dzięki tej książeczce dzieci nie tylko poznają bakterie, poćwiczą spostrzegawczość, lecz także zapamiętają, jak ważne jest dbanie o higienę. Książeczka całokartonowa.

25,00 zł
19,99 zł
Powiadomienie

Rabat 20,0%
oszczędzasz 5,01 zł

87
Sport & Fun. Szablony drewniane, kraina zabawek - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Sport & Fun. Szablony drewniane, kraina zabawek
Alexander
Dostępny
8 szt.

Dzieci uwielbiają zabawy z kredą na chodniku. Publiczne wykonywanie obrazka daje im poczucie sprawstwa, upewnia w wartości małego dzieła, prezentowanego światu. Dzięki szablonom, zyskują dodatkową pewność, że wykonany rysunek będzie ładny. Ćwicząc ruchy ręką, uczą się także, jak rysować prezentowane szkice samodzielnie. Prezentowany produkt to dwa zestaw dużych drewnianych szablonów, w którym znajduje się 8 tabliczek oraz komplet kolorowej kredy w pięciu kolorach. Wzory są proste do odwzorowania a jednocześnie ciekawe. Świetna propozycja na spędzanie czasu na świeżym powietrzu.

55,90 zł
48,63 zł

Rabat 13,0%
oszczędzasz 7,27 zł

88
Sport & Fun. Szablony drewniane, kraina bajek - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Sport & Fun. Szablony drewniane, kraina bajek
Alexander
Dostępny
6 szt.

Dzieci uwielbiają zabawy z kredą na chodniku. Publiczne wykonywanie obrazka daje im poczucie sprawstwa, upewnia w wartości małego dzieła, prezentowanego światu. Dzięki szablonom, zyskują dodatkową pewność, że wykonany rysunek będzie ładny. Ćwicząc ruchy ręką uczą się także jak rysować prezentowane szkice samodzielnie. Prezentowany produkt to dwa zestaw dużych drewnianych szablonów, w którym znajduje się 8tabliczek oraz komplet kolorowej kredy w pięciu kolorach. Wzory są proste do odwzorowania a jednocześnie ciekawe. Świetna propozycja na spędzanie czasu na świeżym powietrzu.

70,00 zł
60,90 zł

Rabat 13,0%
oszczędzasz 9,10 zł

89
Sport & Fun. Kółka na patyku - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Sport & Fun. Kółka na patyku
Alexander
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.09.05

Przedstawiamy zabawkę składającą się z dwóch drewnianych szpad o długości 57.0 cm oraz czterech drewnianych okręgów w dwóch różnych rozmiarach. Szpady mają specjalne zabezpieczenie rękojeści o średnicy 11.5 cm chroniące rękę przed uderzeniem. Zabawa polega na rzucaniu okręgami do przeciwnika, który musi złapać je na szpadę.

44,00 zł
38,28 zł
Powiadomienie

Rabat 13,0%
oszczędzasz 5,72 zł

90
Gramy naturalnie bez plastiku. Labirynt - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Gramy naturalnie bez plastiku. Labirynt
Alexander, od 3 lat
Dostępny
28 szt.

Gra losowa, kochana przez całe rodziny! Zwycięzcą zostanie ten kto najszybciej dotrze do celu. Droga jest pełna niespodzianek, skrótów, przygód, ale też pułapek i niebezpieczeństw. Produkt nie zawiera plastiku. Kolorowe pionki w kształcie ludzików oraz kostka wytworzone zostały z drewna. Elementy drewniane barwione bezpiecznymi farbami wodnymi. Niefoliowana plansza oraz pudełko. Papierowa wypraska. Papier oraz drewno użyte w produkcji gry pochodzą ze sprawdzonych źródeł, które prowadzą zrównoważaną gospodarkę leśną, nie przyczyniając się tym samy do spadku ilości drzew w środowisku.

44,00 zł
38,28 zł

Rabat 13,0%
oszczędzasz 5,72 zł

91
Gramy naturalnie bez plastiku. Chińczyk - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Gramy naturalnie bez plastiku. Chińczyk
Alexander, od 4 lat
Dostępny
16 szt.

Klasyczna gra, kochana na całym świecie, wydana ze szczególną dbałością o środowisko. Produkt nie zawiera plastiku. Kolorowe pionki w kształcie ludzików oraz kostka wytworzone zostały z drewna. Elementy drewniane barwione bezpiecznymi farbami wodnymi. Niefoliowana plansza oraz pudełko. Papierowa wypraska. Papier oraz drewno użyte w produkcji gry pochodzą ze sprawdzonych źródeł, które prowadzą zrównoważaną gospodarkę leśną, nie przyczyniając się tym samy do spadku ilości drzew w środowisku.

50,00 zł
43,50 zł

Rabat 13,0%
oszczędzasz 6,50 zł

92
Magnesiaki. Małe wojsko - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Magnesiaki. Małe wojsko
Alexander, od 3 lat
Dostępny
28 szt.

„Magnesiaki” to zestaw tematycznych obrazków, powleczonych magnetyczną folią na odwrocie. Dzięki temu obrazki można układać nie tylko na stole lub podłodze, można je również ustawiać na pionowej ścianie lodówki lub innych metalowych płaszczyznach. Serię wyróżnia przede wszystkim bardzo ładna grafika, duże rozmiary, oraz gruba tektura, pozwalająca dzieciom na łatwy chwyt. Strona z obrazkiem powleczona została folią, aby łatwo było je czyścić.

11,90 zł
10,99 zł

Rabat 7,6%
oszczędzasz 0,91 zł

93
Yokai - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Yokai
FoxGames / GW Foksal, od 8 lat
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.06

„Yōkai” to gra kooperacyjna, w której wymiana informacji pomiędzy graczami jest ograniczona. Korzystając ze swojej pamięci i podążając za podpowiedziami, będziecie musieli wspólnie okiełznać tajemnicze duchy. Zwycięzca w konkursie 190 francuskich sklepikarzy na najlepszą grę kooperacyjną 2019 r. Wiele poziomów trudności Hit SPIEL 2019

45,00 zł
35,10 zł
Powiadomienie

Rabat 22,0%
oszczędzasz 9,90 zł

94
Flamastry colorino kids z okrągłą końcówką jumbo 12 kolorów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Flamastry colorino kids z okrągłą końcówką jumbo 12 kolorów
PATIO
Dostępny
86 szt.

Zestaw 12 soczystych kolorów flamastrów JUMBO z obudową gwarantującą wygodne trzymanie oraz grubą końcówką ułatwiającą rysowanie.

18,99 zł
Wróć do góry