hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Wyszukaj książkę, grę, puzzle, zabawkę
Książki
Zabawki
Puzzle
Gry planszowe
Audiobooki
Muzyka
Filmy

Kalendarz premier z dnia 2020.03.14

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli w sobotę 14 marca 2020 roku. Na pierwszym miejscu znajduje się Chustki nylonowe do żonglowania, na drugim Menschen A2/2 Kursbuch (Habersack Charlotte, Pude Angela, Specht Franz). Kolejny produkt to Człowiek i moralność. Tom 1. Miłość i odpowiedzialność (Karol Wojtyła) oraz Nożyczki biurowe 17cm różowe MILAN.
1
Chustki nylonowe do żonglowania - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Chustki nylonowe do żonglowania
Dostępny
20 szt.

Idealne do nauki żonglowania! Chusty żonglerskie zostały wykonane z bardzo lekkiego i cienkiego materiału, w związku z czym opadają się bardzo powoli.  Chustę wyciąga się ręką do góry i potem łapie, zanim chusta spadnie na podłogę. Każdy będzie mógł nauczyć się żonglować!

53,99 zł
46,97 zł

Rabat 13,0%
oszczędzasz 7,02 zł

5 osób kupiło
2
Menschen A2/2 Kursbuch - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Menschen A2/2 Kursbuch
Dostępny
51 szt.

Menschen to kurs o podejściu komunikacyjno-zadaniowym, korzysta z osiągnięć neurodydaktyki, zawiera ćwiczenia i aktywności dla słuchowców, wzrokowców, oraz kinestetyków. Materiał dla nauczyciela Medienpaket wzbogacono o płytę DVD zawierającą filmy do wykorzystania na każdej lekcji.

54,90 zł
52,16 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 2,74 zł

5 osób kupiło
3
Człowiek i moralność. Tom 1. Miłość i odpowiedzialność - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Człowiek i moralność. Tom 1. Miłość i odpowiedzialność
Dostępny
17 szt.

Książka Miłość i odpowiedzialność, której autorem jest Karol Wojtyła to studium etyczne miłości i małżeństwa. Inspiracją do napisania książki Miłość i odpowiedzialność były wykłady z etyki, prowadzone przez Karola Wojtyłę w latach 50 oraz spotkania i rozmowy ze studentami. Publikacja stanowi uzasadnienie norm katolickiej etyki seksualnej. Główne myśli zawarte w tej publikacji dotyczą wyjątkowej natury osoby ludzkiej, utylitaryzmu, normy personalistycznej, godności ciała, początku i natury miłości, istoty miłości jako bezwarunkowego wyboru, a także wypaczeń miłości. Ważną kwestią poruszoną przez autora jest natura małżeństwa i miłość w życiu osób konsekrowanych. Książka Miłość i odpowiedzialność to głęboka analiza i interpretacja człowieka w oparciu o „przykazanie miłości”, które nieodłącznie wiąże się z odpowiedzialnością.

67,20 zł
49,73 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 17,47 zł

4 osoby kupiły
4
Nożyczki biurowe 17cm różowe MILAN - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nożyczki biurowe 17cm różowe MILAN
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.22

Nożyczki biurowe z serii ACID idealne do precyzyjnego wycinania, nawet drobnych elementów. Lakierowane ostrza z nierdzewnej stali. Długość 17 cm. Pakowane na blistrze, różowe.

12,99 zł
Powiadomienie
4 osoby kupiły
5
Technik sterylizacji medycznej. Kwalifikacja MED.12 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Technik sterylizacji medycznej. Kwalifikacja MED.12
Dostępny
13 szt.

Publikacja stanowi materiał w zakresie przygotowania do egzaminu zawodowego Zadania obejmują tematykę i zagadnienia odzwierciedlające umiejętności ujęte w podstawie programowej kształcenia w zawodzie technik sterylizacji medycznej – w wyodrębnionej kwalifikacji MED.12. Są to zestawy nowych testów i zadań praktycznych, opracowane zgodnie z nową podstawą programową kształcenia. Warto skorzystać z tej publikacji, gdyż: • zawiera propozycje zadań, analogiczne do tych, jakie mogą pojawić się na egzaminie, • zadania są ukierunkowane na sprawdzenie wymaganych na egzaminie umiejętności, • obejmuje najważniejsze informacje o egzaminie zawodowym, przeprowadzanym w nowej formule, według nowej podstawy programowej kształcenia.

38,90 zł
4 osoby kupiły
6
Prawo medyczne w pigułce - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Prawo medyczne w pigułce
Dostępny
19 szt.

Publikacja stanowi kompleksowe opracowanie do nauki i powtórki przed egzaminem. W książce zostały zawarte najważniejsze zagadnienia z zakresu prawa medycznego. Szybkie zapamiętywanie informacji ułatwi przejrzysta struktura Wyróżnienia najważniejszych informacji Przykłady ułatwiające zrozumienie materiału Schematy i tabele pomocne w zapamiętaniu Testy sprawdzające poziom wiedzy

24,90 zł
20,67 zł

Rabat 17,0%
oszczędzasz 4,23 zł

3 osoby kupiły
7
Od Maryi do Józefa - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Od Maryi do Józefa
Dostępny
405 szt.

Książka to przewodnik dla wychowawców, nie tylko rodziców czy nauczycieli, ale dla wszystkich wychowujących dusze, choćby tylko jedną - swoją własną. Ojciec Augustyn prowadzi nas, jak zwykle drogą wymagających pytań i odpowiedzi, które służą weryfikacji swojej własnej sytuacji duchowej. Ukazuje wzór Świętej Rodziny jako wzór Ojcostwa, Macierzyństwa dla dzisiejszych Rodzin. Z niepowtarzalną precyzyjnością, analizuje wersety biblijne. Czy Biblia zawiera pouczenia mówiące o tym jak Matka Boża i Józef wychowywali Syna Bożego... Czy to ma znaczenie? Gdzie szukać wskazówek i jak odkryć "to co najważniejsze" w życiu duchowym w dzisiejszym pędzącym świecie, stojącym na skraju upadku cywilizacji chrześcijańskiej? Jak ocalić dusze następnego i kolejnych pokoleń?

34,00 zł
27,20 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 6,80 zł

3 osoby kupiły
8
Karnet Wielkanoc DL W19 - Biedronka - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Karnet Wielkanoc DL W19 - Biedronka
Dostępny
14 szt.

Karnet ręcznie malowany.Papier: biały, delikatnie tłoczony, gramatura 200g/m2.

12,10 zł
10,99 zł

Rabat 9,2%
oszczędzasz 1,11 zł

2 osoby kupiły
9
Pessoa lizboński - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pessoa lizboński
Dostępny
14 szt.

Co odpowiadają rodzice małych Portugalczyków na pytanie, co jest za horyzontem? Jedni zapewne mówią, że tam jest Brazylia, inni, uśmiechając się, wspominają o Atlantydzie. Ostatecznie każdy ma swoją Atlantydę, miejsce, gdzie jego życie mogłoby wyglądać inaczej, gdyby dopisało szczęście. Ale szczęście to tylko iluzja, jak by powiedział Fernando Pessoa, który do wszelkich form pocieszenia odnosił się nieufnie. Zdaje się, że nie było mu ono potrzebne. Niczego się nie spodziewał po swoich współczesnych. Kiedy zobaczył swoją figurę z brązu przy stoliku obok Caf Brasileira na lizbońskim Largo do Chiado, musiał się zdziwić. Blat przed poetą jest pusty, od pomników żądamy abstynencji. Obok przy zwykłych stolikach siedzą żywi ludzie. Na ogół nie zwracają uwagi na sąsiedztwo Pessoi, czasami ktoś przysiądzie się do niego, żeby pozować do pamiątkowej fotki. Nie wygląda na autora Księgi Niepokoju. Ale czy Marek Aureli na swoich marmurowych wizerunkach wygląda na kogoś innego niż na cezara, choć rola władcy tak mu ciążyła? A portret Montaigne'a w kapeluszu nie ukazuje nam przede wszystkim un gentilhomme franais du XVI sicle? Odwaga w myśleniu jest czymś tak tajemniczym, że portreciści i rzeźbiarze są wobec niej bezradni.

14,40 zł
10,99 zł

Rabat 23,7%
oszczędzasz 3,41 zł

2 osoby kupiły
10
Battle Cry of Freedom. Historia Wojny Secesyjnej - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Battle Cry of Freedom. Historia Wojny Secesyjnej
Dostępny
20 szt.

Zdobywca nagrody Pulitzera. „Najlepsze jednotomowe opracowanie dotyczące wojny [secesyjnej] oraz jej przyczyn" – „The Washington Post”, „Book World” Zawierające nowe posłowie od autora, to nowe wydanie zdobywcy nagrody Pulitzera, Battle Cry of Freedom wciąż bez wątpienia pozostaje najlepszym jednotomowym opracowaniem historii wojny secesyjnej. Płynna narracja Jamesa McPhersona w pełni łączy wydarzenia polityczne, społeczne i wojskowe, które wypełniały dwie dekady od wybuchu jednej wojny w Meksyku do zakończenia drugiej pod Appomatox.

100,00 zł
77,00 zł

Rabat 23,0%
oszczędzasz 23,00 zł

2 osoby kupiły
11
Iluzja - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Iluzja
FoxGames / GW Foksal, od 8 lat
Dostępny
3185 szt.

Magiczny fenomen ukryty w talii kart. Czy te oczy mogą kłamać? Na pewno! W końcu na tym polega sztuka iluzji. Zasady są tak proste, że od razu przejrzysz na oczy i zasiądziesz do gry. Udowodnij, że wzrok cię nie myli i że to ty najlepiej rozróżniasz kolory. Spróbuj oszacować, którego koloru jest najwięcej na kolejno wykładanych kartach. • Innowacyjne podejście do kolorów • Proste i łatwe do wytłumaczenia zasady • Zaskakujący i wciągający tytuł, od którego można się uzależnić Zawartość opakowania: • 12 kart ze strzałkami, • 98 kart kolorów, • instrukcja.

54,99 zł
42,89 zł

Rabat 22,0%
oszczędzasz 12,10 zł

2 osoby kupiły
12
Catalina Rivas. Mistyczka z Boliwii - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Catalina Rivas. Mistyczka z Boliwii
Dostępny
6 szt.

Catalina Rivas to stygmatyczka i mistyczka z Cochabamba w Boliwii, która otrzymała od Boga niezwykłe objawienia rzeczywistości duchowej. W swoich wizjach ujrzała między innymi, co w wymiarze duchowym dzieje się podczas spowiedzi, Eucharystii i śmierci człowieka. Dane jej było ujrzeć mękę Jezusa Chrystusa. Przekazane jej zostały również pouczenia od Jezusa i Maryi, które ukazują bezmiar Bożej miłości do ludzi i wzywają ich do odpowiedzi na tę miłość, będącej jedynym sensem naszego ziemskiego bytowania. Książka ukazuje sylwetkę boliwijskiej mistyczki oraz treść wizji i orędzi, które otrzymała.

13,90 zł
10,99 zł

Rabat 20,9%
oszczędzasz 2,91 zł

1 osoba kupiła
13
Warzywa. Wpływ warzyw na nasze zdrowie - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Warzywa. Wpływ warzyw na nasze zdrowie
Dostępny
151 szt.

Poznaj właściwości lecznicze warzyw, a także ich zastosowanie w kuchni i kosmetyce. Znajdziesz tu również informacje na temat tego, jak zdrowo się odżywiać, jak właściwie przygotowywać dania z warzyw, jakie są najlepsze metody przetwarzania warzyw, jaka jest rola błonnika. Poradnik skierowany jest do każdego, kto chce zadbać o swoje zdrowie i pragnie uważniej przyjrzeć się codziennej diecie.

4,99 zł
1 osoba kupiła
14
Blok Wycinanka A4/10K 100g HAPPY COLOR - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Blok Wycinanka A4/10K 100g HAPPY COLOR
Dostępny
19 szt.

Blok z błyszczącym kolorowym papierem w intensywnych barwach i dodatkowymi kartkami z motywem kropek i pasków. Polecany dla dzieci w szkole i przedszkolu. 10 ark. Gramatura 100 g. Format A4.

6,99 zł
2 osoby kupiły
15
Maria Kornatowska - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Maria Kornatowska
Dostępny
80 szt.

Barbara GIZA Piotr ZWIERZCHOWSKI redakcja naukowa tom 4 serii Polscy Krytycy Filmowi Maria Kornatowska doskonale czuła ducha czasu, wychwytywała zmiany społeczne i obyczajowe, świetnie orientowała się we współczesnym życiu artystycznym, ale przede wszystkim wierzyła w kino, w jego magię i sztukę obrazu. Szukała w nim niejednoznaczności, nieoczywistości, tego, co ukryte. O niektórych filmach opowiadała, odsłaniała ich znaczenia, wychwytywała konteksty, tworzyła ich sensy, te najważniejsze (jak Federica Felliniego i Wojciecha Jerzego Hasa, jej dwóch wielkich filmowych miłości) były dla niej towarzyszami podróży w wędrówce przez kulturę, obraz i tajemnicę. Skupiamy się zaledwie na kilku tematach, motywach przewodnich jej twórczości, które jednak pozwalają pokazać wnikliwość interpretacyjną, zanurzenie w kulturze, kunszt pisarski, nie tylko krytycznofilmową osobowość. Maria Kornatowska oferowała czytelnikowi styl i nieoczywistość spojrzenia. Bezbłędnie odczytywała światy kulturowych znaczeń, także je tworzyła. Miała wszystkie te cechy, które sprawiają, że krytyk staje się autorem, kimś, kto kreuje świat tak samo jak artysta. Kolejne tomy serii dotyczyć będą innych ważnych dla polskiej krytyki filmowej postaci, m.in. Jerzego Płażewskiego, Bolesława Michałka, Krzysztofa Teodora Toeplitza, Zygmunta Kałużyńskiego. Zamiarem redaktorów jest naszkicowanie obrazu krytyki oraz zrekonstruowanie roli, jaką niegdyś odgrywała. Być może okaże się to pomocne dla podjęcia dyskusji o specyfice, funkcji, a nawet zasadności istnienia krytyki filmowej w dzisiejszej rzeczywistości. W tomie publikują: Barbara Giza, Alicja Helman, Annette Insdorf, Karol Jachymek, Małgorzata Jakubowska, Katarzyna Mąka-Malatyńska, Anna Osmólska-Mętrak, Agnieszka Polanowska, Małgorzata Radkiewicz, Grażyna Stachówna, Monika Talarczyk, Piotr Zwierzchowski.

39,90 zł
35,11 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 4,79 zł

1 osoba kupiła
16
Karnet Wielkanoc DL W18 - Stół - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Karnet Wielkanoc DL W18 - Stół
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.20

Karnet ręcznie malowany.Papier: biały, delikatnie tłoczony, gramatura 200g/m2.

12,10 zł
10,99 zł
Powiadomienie

Rabat 9,2%
oszczędzasz 1,11 zł

2 osoby kupiły
17
Nauka logiki Tom 2 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nauka logiki Tom 2
Dostępny
27 szt.

Bodaj najdziwniejsza z książek Helga, a także dotycząca najbardziej fundamentalnych zagadnień, które autor określa jako nauki o bycie, istocie i pojęciu. Po z górą 50. latach przedstawiamy czytelnikowi wydanie drugie tego wręcz legendarnego dzieła. Nie jest to proste wznowienie, a tekst starannie przejrzany i skolacjonowany, unowocześniony i odświeżony. Klasyczny przekład Adama Landmana, tak zakorzeniony w polskiej recepcji Hegla, zyskuje tu na jasności i ożywa. Formy myślenia przejawiają się i utrwalają przede wszystkim w języku ludzkim. W naszych czasach nie można za często przypominać, że tym, co różni człowieka od zwierzęcia, jest myślenie. Język przeniknął we wszystko, co staje się stroną wewnętrzną człowieka, wyobrażeniem w ogóle, we wszystko, co człowiek czyni czymś własnym. A to, co człowiek ujmuje w języku i w nim wypowiada, zawiera w sposób ukryty i pogmatwany lub wyraźny jakąś kategorię ? tak bardzo naturalny jest dla człowieka moment logiczny, albo ? tak bardzo moment ten jest samą jego swoistą naturą. Jeśli jednak naturę w ogóle jako to, co fizyczne, przeciwstawimy temu, co duchowe, będziemy musieli powiedzieć, że moment logiczny jest raczej czynnikiem nadnaturalnym, który wciska się w całe życie naturalne człowieka, w jego uczucia, poglądy, pragnienia, potrzeby i popędy, przeobrażając je w ten sposób ? choć tylko od strony formalnej ? w coś ludzkiego, w wyobrażenia i cele. (Fragment z tekstu)

89,00 zł
78,32 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 10,68 zł

2 osoby kupiły
18
Jak ozdabiać paznokcie - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Jak ozdabiać paznokcie
Dostępny
151 szt.

Poradnik Jak ozdabiać paznokcie jest przeznaczony dla amatorek malowania paznokci i projektowania nowych wzorków w sposób łatwy i przyjemny. Pokazane w nim zostały triki wykonania motylka, kwiatka, tęczy i wiele innych ciekawych pomysłów. Przedstawione w nim są również porady, jak pielęgnować dłonie i paznokcie.

12,99 zł
1 osoba kupiła
19
Silverlit. Dwie wyrzutnie ze spinnerami. Firestorm vs Mega wave - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Silverlit. Dwie wyrzutnie ze spinnerami. Firestorm vs Mega wave
Dumel Discovery
Dostępny
1 szt.

Silverlit to marka produkująca zabawki o najwyżej jakości dla dzieci z 30-letnim doświadczeniem. W produkcji uczestniczą ludzie, których pasją są właśnie zabawki. To dzięki nim zabawki produkowane przez Silverlit są innowacyjne, kreatywne, o najwyżej jakości wykonania, ale także bezpieczne i wytrzymałe. Zwiększ obroty i strzelaj, aby wygrać! Czy jesteś gotowy, aby rzucić wyzwanie swoim znajomym na bitwę spinową z tym pakietem bitewnym Spinner MAD od Silverlit? Obracające się spinnery wytwarzają nawet efekty LED! Graj ze znajomymi w szalone bitwy typu spinner. Pompuj dalej, by uzyskać maksymalną moc, a następnie wystrzel gadżet jak rakieta! Ten, który się obraca, najdłużej wygrywa. Czy będziesz ostatecznym zwycięzcą? Materiał: tworzywo sztuczne Zawartość opakowania: • 2 x ekskluzywne pokrętło LED (z losową głowicą), • 1 x 24 cm miotacz pojedynczego strzału (Firestorm), • 1 x 24 cm śrutownica pojedyncza (Mega Wave), • 2 x naklejki, • 3 x bateria LR41.

157,32 zł
138,44 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 18,88 zł

1 osoba kupiła
20
Cywilizacja rosyjska według Aleksandra Dugina - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
49,00 zł
36,26 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 12,74 zł

1 osoba kupiła
21
Magnes na lodówkę - Wszystko jest możliwe - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Magnes na lodówkę - Wszystko jest możliwe
Dostępny
4 szt.

Magnes z wersetem Biblijnym Ew. Marka 9,23b

3,51 zł
2,99 zł

Rabat 14,8%
oszczędzasz 0,52 zł

1 osoba kupiła
22
Pierwsze okręty na Bałtyku - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pierwsze okręty na Bałtyku
Dostępny
2 szt.

Nowa seria Wydawnictwa Napoleon V poświęcona jest historii Polskiej Marynarki Wojennej w latach 1918-1946. W tym unikalnym wydawnictwie, w 27 tomach, zostaną przedstawione najważniejsze wydarzenia z dziejów biało-czerwonej bandery na wodach Wisły, Piny, Prypeci oraz Bałtyku w okresie dwudziestolecia międzywojennego, jak również wojenne losy polskich marynarzy w czasie II wojny światowej. Polecamy także 21-tomową serię Wydawnictwa Napoleon V Polskie okręty wojenne w Wielkiej Brytanii i Szwecji 1939-1945.

39,99 zł
30,79 zł

Rabat 23,0%
oszczędzasz 9,20 zł

1 osoba kupiła
23
Terapia blizn - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Terapia blizn
Dostępny
4 szt.

Blizny są jak zakładki w księdze życia. Zapisują wszystkie procesy zapalne i wpływają na statyczną równowagę powięziową naszego ciała. Często blizny są przyczyną bólu opornego na leczenie lub przedwczesnego zużycia się tkanek ciała. Blizny wpływają nie tylko na struktury powięziowe u pacjenta, lecz także na krążenie płynów ustrojowych, a w dłuższej perspektywie zaburzają hemostazę organizmu. Uwolnienie zrostów w układzie powięziowym przełamuje zaklęty krąg łańcucha lezji. Systematyczne badania nad złożonymi objawami związanymi z widocznymi i niewidocznymi bliznami oraz możliwościami pracy terapeutycznej w tym zakresie są jeszcze w powijakach. [z przedmowy Davida Boegera]

132,00 zł
1 osoba kupiła
24
Karnet Wielkanoc DL W16 - Dzieci - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Karnet Wielkanoc DL W16 - Dzieci
Dostępny
17 szt.

Karnet ręcznie malowany.Papier: biały, delikatnie tłoczony, gramatura 200g/m2.

12,10 zł
10,99 zł

Rabat 9,2%
oszczędzasz 1,11 zł

1 osoba kupiła
25
Jak upinać długie włosy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Jak upinać długie włosy
Dostępny
152 szt.

Poradnik powstał z myślą o wszystkich mamach, aby mogły w nim znaleźć inspiracje do wykonania atrakcyjnych fryzur dla swoich córek. Przedstawione tu zostały uczesania łatwe, szybkie i wygodne, odpowiednie na każdą okazję: do szkoły, na urodziny, na świąteczne dni, Pierwszą Komunię Świętą itp. Długie włosy dają wiele możliwości stylizacji. Poradnik ten pokaże krok po kroku, jak w prosty sposób wykonać modne i efektowne fryzury.

9,99 zł
1 osoba kupiła
26
Iluzja przekładu - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Iluzja przekładu
Dostępny
4 szt.

Przekładoznawstwo w ujęciu konstruktywnym.

35,00 zł
33,60 zł

Rabat 4,0%
oszczędzasz 1,40 zł

1 osoba kupiła
27
Kalkulator Pocet 8 pozycyjny MILAN - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kalkulator Pocet 8 pozycyjny MILAN
Dostępny
5 szt.

8-pozycyjny kalkulator kieszonkowy z serii Sunset. Posiada 3 klawisze pamięci i pierwiastek kwadratowy. Podwójne zasilanie: słoneczne i bateria 1,5 V. Automatyczne wyłączanie. Kolor: zielono-fioletowo-różowy. Wymiary kalkulatora: 9,7 x 6,2 x 0,8 cm.

45,20 zł
1 osoba kupiła
28
Przyjaciele św. Gertrudy BR - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Przyjaciele św. Gertrudy BR
Dostępny
4 szt.

17 marca każdego roku, obchodzimy wspomnienie świętej Gertrudy z Nivelles. Jest ona wyjątkową opiekunką wszystkich kotków, oraz znamienitą patronką rolników, ogrodników, bibliotekarzy, osób schorowanych, cierpiących i samotnych, proszących o wsparcie, misjonarzy, wędrowców, marynarzy i młynarzy, jak również mieszkańców samego Landen oraz osławionego Nivelles.Z tych też względów, dwanaście rozdziałów tej książki zawiedzie nas do tychże osób - wspaniałych przyjaciół świętej Gertrudy, oraz do przesympatycznych kotów - darów Bożych, które pojawiły się na ich drodze, a raczej w historii ich życia.

19,90 zł
15,99 zł

Rabat 19,6%
oszczędzasz 3,91 zł

1 osoba kupiła
29
Karnet Wielkanoc DL W17 - Jajko - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Karnet Wielkanoc DL W17 - Jajko
Dostępny
7 szt.

Karnet ręcznie malowany.Papier: biały, delikatnie tłoczony, gramatura 200g/m2.

12,10 zł
10,99 zł

Rabat 9,2%
oszczędzasz 1,11 zł

1 osoba kupiła
30
Makijaż na różne okazje - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Makijaż na różne okazje
Dostępny
152 szt.

Nawet delikatny makijaż powoduje, że kobieta czuje się bardziej komfortowo oraz staje się pewniejsza siebie. Jeśli nie masz wprawy w robieniu makijażu lub nie wiesz, jak się za niego zabrać, to właśnie ta książka ci w tym pomoże. Dowiesz się, w jakiej kolejności oraz jak nakładać kosmetyki, jak podkreślić kości policzkowe, zatuszować niedoskonałości skóry i dobrać makijaż najodpowiedniejszy dla siebie. Autorka pokazuje propozycje kompozycji kolorystycznych cieni do określonych kolorów oczu. Prezentuje, jak możesz pomalować się w poszczególne pory roku, a także proponuje makijaż dzienny oraz wieczorowy.

15,00 zł
14,99 zł

Rabat 0,1%
oszczędzasz 0,01 zł

1 osoba kupiła
31
COSMIC THING. Winyl - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
COSMIC THING. Winyl
B-52S, THE, Warner Music Polska
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.10.25

116,90 zł
107,55 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 9,35 zł

32
System prawa ubezpieczeń społecznych Tom 1 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
System prawa ubezpieczeń społecznych Tom 1
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.01.25

Tom I Systemu prawa ubezpieczeń społecznych podejmuje zagadnienia z ogólnej teorii prawa ubezpieczeń społecznych. Przemiany modelu ubezpieczeń społecznych, jakie miały miejsce po 1998 r., a także liczne nowelizacje ustaw z nim związanych, których celem było poszukiwanie optymalnych rozwiązań gwarantujących w przyszłości środki utrzymania dla ubezpieczonych w przypadku pojawienia się ryzyka ubezpieczeniowego, pozwalają na nowo spojrzeć i ocenić funkcjonujące konstrukcje prawa ubezpieczeń społecznych. Celem opracowania jest przybliżenie zagadnień wynikających z prawa ubezpieczeń społecznych, prezentacja stanowisk weryfikujących przyjęte przez ustawodawcę rozwiązania oraz porządkowanie i ujednolicenie terminologii tej gałęzi prawa. Czytelnicy odnajdą tu szczegółowe omówienie następujących tematów: - pojęcie i systematyka prawa ubezpieczeń społecznych, - miejsce prawa ubezpieczeń społecznych w systemie prawa i jego związki z innymi gałęziami prawa, - funkcje i źródła prawa ubezpieczeń społecznych, - podmioty i stosunki prawne ubezpieczenia społecznego, - właściwości i zasady prawa ubezpieczeń społecznych, - zdarzenia losowe i ryzyka ubezpieczeniowe. Autorzy tomu to uznani przedstawiciele nauki prawa z wielu ośrodków naukowych z całego kraju, legitymujący się znaczącym dorobkiem w zakresie opracowanych zagadnień. Ze względu na rozległość i złożoność kwestii składających się na prawo ubezpieczeń społecznych ich analiza będzie przedmiotem kolejnych tomów Systemu.

199,00 zł
179,10 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 19,90 zł

33
Kodeks postępowania administracyjnego Komentarz - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kodeks postępowania administracyjnego Komentarz
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.01.25

W komentarzu szczegółowo omówiono procedurę administracyjną, a w szczególności: - zasady, strukturę podmiotową i tryb postępowania administracyjnego przed organami administracji publicznej oraz środki zaskarżenia decyzji administracyjnych, w tym nadzwyczajne tryby wzruszania decyzji ostatecznych, - zagadnienia dotyczące wydawania zaświadczeń, kosztów postępowania administracyjnego oraz postępowania w sprawie skarg i wniosków, - zasady udziału prokuratora w postępowaniu administracyjnym, oraz - regulacje szczególne w sprawach ubezpieczeń społecznych. Skomentowane zostały zmiany Kodeksu dokonane od poprzedniego wydania, m.in. ustawami: - z 16.05.2019 r. o zmianie ustawy ? Kodeks postępowania administracyjnego (Dz.U. poz. 1133) ? dotyczące m.in. wskazania przez stronę niemającą miejsca zamieszkania lub zwykłego pobytu w Polsce, Unii Europejskiej pełnomocnika do doręczeń, chyba że doręczenie następuje za pomocą środków komunikacji elektronicznej; - z 21.02.2019 r. o zmianie niektórych ustaw w związku z zapewnieniem stosowania rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz.U. poz. 730) ? dotyczące m.in. wykonywania obowiązku informacyjnego dotyczącego przetwarzania danych osobowych; - z 6.12.2018 r. o zmianie ustawy o dowodach osobistych oraz niektórych innych ustaw (Dz.U. z 2019 r. poz. 60) ? dotyczące opatrywania podpisem odpisu pełnomocnictwa. Autorzy uwzględnili najnowszy dorobek doktryny oraz wieloletnie, w tym również niepublikowane, orzecznictwo Sądu Najwyższego oraz Naczelnego Sądu Administracyjnego i Trybunału Konstytucyjnego. Komentarz zawiera obszerną, kompletną bibliografię postępowania administracyjnego za lata 1927?2019.

268,00 zł
241,20 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 26,80 zł

34
Prawo karne procesowe - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Prawo karne procesowe
Dostępny
2 szt.

Trzecie wydanie zbioru kazusów z prawa karnego procesowego zawiera stany faktyczne, przy ocenie których uwzględniono ostatnią dużą nowelizację procedury karnej obowiązującą od 5 października 2019 r. W książce zamieszczono kilkanaście nowych kazusów odwołujących się do zmienionych lub dodanych na jej podstawie przepisów. W kazusach ? zarówno stworzonych na przykładach z rzeczywistych spraw, z którymi autorki spotkały się w pracy zawodowej, jak i przygotowanych specjalnie na potrzeby publikacji ? wykorzystano zagadnienia ze wszystkich działów Kodeksu postępowania karnego, w tym dotyczących przepisów ogólnych, kosztów procesu czy problematyki współpracy międzynarodowej. Przedstawione stany faktyczne zostały opisane przystępnym i ciekawym językiem, choć odnoszą się do dość skomplikowanych stanów prawnych i wymagają sprawnego poruszania się w środowisku wszystkich przepisów karnoprocesowych. Proponowane rozwiązania kazusów znajdują oparcie w bogatym orzecznictwie Sądu Najwyższego, sądów apelacyjnych oraz organów międzynarodowych, jak również w opiniach doktryny.

89,00 zł
80,10 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 8,90 zł

35
SLEEPYHEAD. Winyl - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
SLEEPYHEAD. Winyl
CAVETOWN, Warner Music Polska
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.07.16

95,90 zł
88,23 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 7,67 zł

36
JAMES TAYLOR'S GREATEST HITS. CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
85,90 zł
79,03 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 6,87 zł

37
SLEEPYHEAD. CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
SLEEPYHEAD. CD
Cavetown, Warner Music Polska
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.12.12

61,90 zł
56,95 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 4,95 zł

38
Travelbook. Słowenia - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Travelbook. Słowenia
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.07

Słowenia to kraj wielkości naszego województwa podlaskiego, ale na tym niewielkim obszarze można podziwiać niezwykle różnorodne krajobrazy: imponujące alpejskie szczyty, malownicze doliny krasowe, piękne wybrzeże morskie. Do tego są tu zachwycające zabytki i ślady przeszłości od czasów rzymskich, poprzez średniowieczne kościoły i renesansowe pałace – aż po miejsca związane z trudną historią kraju w XIX i XX wieku. A wszystko to znajduje się zaledwie 500 km od południowej granicy Polski! • Stołeczna, kameralna Lublana • Miasteczka nad Adriatykiem • Alpy do podziwiania i zdobywania • jaskinie z podziemnymi trasami • Zachwycające jeziora • Zamczyska, klasztory i opactwa

27,90 zł
19,99 zł
Powiadomienie

Rabat 28,4%
oszczędzasz 7,91 zł

39
Bariery i zmiana - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bariery i zmiana
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.08.23

Spis treści Wstęp CZĘŚĆ I Perspektywy, wyzwania i zmiana przestrzeni osób z niepełnosprawnością Ewa Nałącz-Kłos, The Gateway Award ? nowa perspektywa i szansa kreatywnej pracy z osobami z niepełnosprawnością intelektualną Henryk Waszkowski, Proces inkluzji społecznej harcerzy z niepełnosprawnością na przykładzie ruchu drużyn Nieprzetartego Szlaku Delfina Ertanowska, Wykluczenie społeczne i bariery edukacyjne na przykładzie mniejszości etnicznej Ukraińców-Łemków w Polsce. Historia i współczesność Sylwia Zubrzycka, Rola asystenta rodziny w inkluzji społecznej osób z niepełnosprawnością CZĘŚĆ II Edukacja i zmiana ? ku inkluzji i włączaniu osób z niepełnosprawnością Agata Kułaga, Przygotowanie ucznia z niepełnosprawnością intelektualną w stopniu głębokim oraz z głęboką niepełnosprawnością sprzężoną do funkcjonowania w otwartym społeczeństwie Emilia Wieczorek, Studenci z niepełnosprawnościami ? ujęcie statystyczne. Egzemplifikacja ZSN Ad Astra UAM ? jakość życia studentów z niepełnosprawnościami UAM Marzena Baran, Gotowość kandydatów na nauczycieli do edukacji inkluzyjnej w szkole ogólnodostępnej Maciej Kokoszka, Edukacja w procesie readaptacji społecznej skazanych Klaudia Sabat-Zabłotni, Inkluzja społeczna byłych więźniów ? szanse czy bariery w perspektywie przyszłych pedagogów resocjalizacyjnych CZĘŚĆ III Szkoła oraz oddziaływania wspierające proces inkluzji i włączania Grzegorz Całek, Szkoła włączająca czy wyłączająca? Rzeczywistość szkolna widziana oczami rodziców dzieci z zespołem Aspergera Katarzyna Król, Mariola Sokół, Izabela Ważna, Integracja i wspólna zabawa szansą aktywnego wspierania dzieci z niepełnosprawnością Agnieszka Leś, Życie młodego człowieka z niepełnosprawnością w obliczu wyzwań edukacyjnych i zawodowych Joanna Inglot-Kulas, Joanna Mazurkiewicz, Marlena Czernisz, Fundacja Integracji przez Sport HANDICAP Zakopane jako przykład dobrych praktyk w zakresie nowatorskich rozwiązań dotyczących działań normalizacyjnych i włączających Janusz Kawa, Wybrane koncepcje i teorie Floriana Znanieckiego i ich odniesienie do osób w starszym wieku Justyna Drożdż, Wybrane dokumenty prezentujące prawa dzieci ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi do edukacji w Wielkiej Brytanii Zakończenie Noty o autorach

47,00 zł
41,83 zł
Powiadomienie

Rabat 11,0%
oszczędzasz 5,17 zł

40
Przekład współczesnej prozy nordyckiej to nie problem, to wyzwanie! - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Przekład współczesnej prozy nordyckiej to nie problem, to wyzwanie!
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2020.09.23

W dobie rosnącej popularności literatury nordyckiej i jej przekładu na język polski warto pochylić się nad specyfiką pracy tłumacza w parach językowych języki nordyckie ? język polski i zastanowić nad wyzwaniami, jakie paca ta za sobą niesie. W książce opisano tę tematykę z perspektywy naukowej i tłumaczki z pewnym doświadczeniem, oferując spojrzenie na problem, jakiego nie było jeszcze w polskiej literaturze naukowej i popularnonaukowej. Książka dzieli się na dwie części; pierwsza z nich poświęcona jest literaturze norweskiej, druga ? fińskiej. Każda z części podzielona została dodatkowo na trzy rozdziały, z których każdy stanowi swoisty case study wybranego problemu (?wyzwania?) na przykładzie wybranych tłumaczeń. Książka zapoczątkowuje cykl publikacji pracowników IS UG dotyczących przekładu (kolejnym planowanym tomem jest publikacja poświęcona wyzwaniom w przekładzie z języków szwedzkiego i duńskiego).

23,10 zł
21,25 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 1,85 zł

41
Kustosz Pamięci. Ksiądz Leon Stępniak (1913?2013). - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kustosz Pamięci. Ksiądz Leon Stępniak (1913?2013).
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2020.11.20

Publikacja jest biografią księdza kanonika Leona Stępniaka ? ocalonego więźnia niemieckich obozów koncentracyjnych Dachau i Mauthausen-Gusen, w których spędził pięć lat. Powstała ze spisanych przez autorkę wielogodzinnych, osobistych z nim rozmów i relacji innych osób.

35,00 zł
25,20 zł
Powiadomienie

Rabat 28,0%
oszczędzasz 9,80 zł

42
Toruń, Bydgoszcz i kujawsko-pomorskie. Travelbook - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Toruń, Bydgoszcz i kujawsko-pomorskie. Travelbook
Dostępny
40 szt.

Toruń, Bydgoszcz i kujawsko-pomorskie - ten region to prawdziwa perełka na turystycznej mapie Polski. Obok znanych atrakcji, takich jak Toruń i Biskupin, kryje wiele wspaniałych, a w dodatku nieodkrytych miejsc: ruin zamków, romańskich kościołów, średniowiecznych miasteczek czy malowniczych jezior. To również doskonały cel dla aktywnych, na których czekają liczne szlaki piesze, rowerowe i kajakowe. A po trudach podróży każdy może wypocząć w jednym z uzdrowisk. Kujawsko-pomorskie zaprasza! Toruński gotyk Bydgoska secesja Krzyżackie zamki Tajemnicze grodziska Kujawskie piramidy 10 parków krajobrazowych

27,90 zł
19,99 zł

Rabat 28,4%
oszczędzasz 7,91 zł

43
Działalność twórcza młodzieży szkolnej w cyberprzestrzeni a jej osiągnięcia edukacyjne - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Działalność twórcza młodzieży szkolnej w cyberprzestrzeni a jej osiągn...
Dostępny
5 szt.

Głównym celem publikacji jest analiza związków i zależności między działalnością twórczą młodzieży szkolnej w cyberprzestrzeni a jej osiągnięciami edukacyjnymi w świetle literatury i własnych badań empirycznych oraz opracowanie teoretycznych podstaw pedagogii twórczości w cyberprzestrzeni w kontekście teorii pedagogiki personalistycznej i praktycznych wskazań pedagogicznych. Praca wpisuje się w pedagogikę kultury, pedagogikę personalistyczną, pedagogikę twórczości, pedagogikę szkolną. Wybraną problematykę badań podjęto przez wzgląd na brak dotychczasowych badań w zakresie działalności twórczej młodzieży w cyberprzestrzeni. Internet i jego rozrastająca się przestrzeń towarzyszą kolejnym pokoleniom już od kilkunastu lat, a mimo to nadal jest to obszar w niedostatecznym stopniu zbadany przez psychologów i pedagogów.

56,00 zł
41,44 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 14,56 zł

44
Między mową a śpiewem. Słowo, muzyka i obrzęd w kontekście przemian - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Między mową a śpiewem. Słowo, muzyka i obrzęd w kontekście przemian
Dostępny
9 szt.

Książka stanowi zbiór artykułów naukowych, poświęconych wybranym aspektom kultury tradycyjnej. Zawiera teoretyczne i analityczne rozważania Autora. Koncentruje się na kilku zasadniczych obszarach, dotyczących: folkloru dziecięcego i repertuaru dla dzieci, wybranych pieśniowych gatunków tradycyjnego folkloru (kolędy, racyjki, pieśni sobótkowe), opisu wybranych pojęć i zjawisk językowo-kulturowych, badań nad obrzędowością doroczną na pograniczu etnicznym oraz w kontekście aktualnego problemu tworzenia listy niematerialnego dziedzictwa kulturowego. Publikacja zawiera również artykuły, których tematem są zamówienia znachorskie i ludowe lecznictwo oraz tekst napisany z perspektywy współczesnego odbiorcy folkloru.

56,00 zł
41,44 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 14,56 zł

45
Atlas historyczny metropolii przemyskiej. (Archi)diecezja przemyska, diecezja rzeszowska, diecezja zamojsko-lubaczowska ok. 1340-2018 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Atlas historyczny metropolii przemyskiej. (Archi)diecezja przemyska, d...
Dostępny
6 szt.

Prezentowane studium historyczno-geograficzne obejmuje przestrzeń kościelną, którą tworzyła od około 1340 r. diecezja przemyska, a od roku 1992 trzy nowo utworzone struktury diecezjalne: archidiecezja przemyska, diecezja rzeszowska oraz diecezja zamojsko-lubaczowska, tworzące razem metropolię przemyską. "Atlas historyczny metropolii przemyskiej" jest owocem pracy zespołu historyków i kartografów związanych z Ośrodkiem Badań nad Geografią Historyczną Kościoła w Polsce KUL. Atlas ukazuje się w serii GEOGRAFIA HISTORYCZNA KOŚCIOŁA W POLSCE, wydawanej przez Towarzystwo Naukowe KUL, której celem jest prezentacja dziedzictwa historycznego przestrzeni współczesnego Kościoła polskiego. The scope of this historical and geographical study embraces the ecclesiastical space created by the Przemyśl diocese in around 1340, and by three newly established diocesan structures since 1992: the Archdiocese of Przemyśl, the Diocese of Rzeszów, and the Diocese of Zamość-Lubaczów, all constituting the Metropolis of Przemyśl. "The Historical Atlas of the Metropolis of Przemyśl" is the result of the collective work of historians and cartographers associated with the Centre for Research in the Geographical History of the Church in Poland of the John Paul II Catholic University of Lublin. The Atlas appears in the series HISTORICAL GEOGRAPHY OF THE CHURCH IN POLAND, published by Towarzystwo Naukowe KUL, presenting the heritage of the ecclesiastical space that the contemporary Church occupies in Poland.

126,00 zł
93,24 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 32,76 zł

46
Castus Ioseph. Niewinny Józef - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
70,00 zł
51,80 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 18,20 zł

47
Gra Triolet - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Gra Triolet
G3
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.12.27

99,90 zł
87,91 zł
Powiadomienie

Rabat 12,0%
oszczędzasz 11,99 zł

48
Szydełko dla początkujących - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Szydełko dla początkujących
Niedostępny
Brak

Szydełkowanie to obecnie bardzo modne hobby. Cieszy się zainteresowaniem zarówno dziewczynek 7-8-letnich, jak i pań w każdym wieku. Robienie na szydełku jest proste dla każdego, odpręża i relaksuje, umożliwia własnoręczne wykonanie modnych ozdób. Szydełko dla początkujących jest samouczkiem, w którym znajdziesz praktyczne porady dotyczące szydełkowania, szczegółowe opisy podstawowych wzorów szydełkowych, wyjaśnienia dotyczące schematów, opisy, schematy i zdjęcia kilku prostych robótek, które warto wykonać na początek.

9,99 zł
Powiadomienie
49
Capital and Ideology - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Capital and Ideology
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2020.07.04

Thomas Piketty?s bestselling Capital in the Twenty-First Century galvanized global debate about inequality. In this audacious follow-up, Piketty challenges us to revolutionize how we think about politics, ideology, and history. He exposes the ideas that have sustained inequality for the past millennium, reveals why the shallow politics of right and left are failing us today, and outlines the structure of a fairer economic system. Our economy, Piketty observes, is not a natural fact. Markets, profits, and capital are all historical constructs that depend on choices. Piketty explores the material and ideological interactions of conflicting social groups that have given us slavery, serfdom, colonialism, communism, and hypercapitalism, shaping the lives of billions. He concludes that the great driver of human progress over the centuries has been the struggle for equality and education and not, as often argued, the assertion of property rights or the pursuit of stability. The new era of extreme inequality that has derailed that progress since the 1980s, he shows, is partly a reaction against communism, but it is also the fruit of ignorance, intellectual specialization, and our drift toward the dead-end politics of identity. Once we understand this, we can begin to envision a more balanced approach to economics and politics. Piketty argues for a new ?participatory? socialism, a system founded on an ideology of equality, social property, education, and the sharing of knowledge and power. Capital and Ideology is destined to be one of the indispensable books of our time, a work that will not only help us understand the world, but that will change it.

139,00 zł
97,30 zł
Powiadomienie

Rabat 30,0%
oszczędzasz 41,70 zł

50
The Mirror and the Light - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
The Mirror and the Light
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.09.28

The long-awaited sequel to Wolf Hall and Bring Up the Bodies, the stunning conclusion to Hilary Mantel?s Man Booker Prize-winning Wolf Hall trilogy. ?If you cannot speak truth at a beheading, when can you speak it?? England, May 1536. Anne Boleyn is dead, decapitated in the space of a heartbeat by a hired French executioner. As her remains are bundled into oblivion, Thomas Cromwell breakfasts with the victors. The blacksmith?s son from Putney emerges from the spring?s bloodbath to continue his climb to power and wealth, while his formidable master, Henry VIII, settles to short-lived happiness with his third queen, Jane Seymour. Cromwell is a man with only his wits to rely on; he has no great family to back him, no private army. Despite rebellion at home, traitors plotting abroad and the threat of invasion testing Henry?s regime to breaking point, Cromwell?s robust imagination sees a new country in the mirror of the future. But can a nation, or a person, shed the past like a skin? Do the dead continually unbury themselves? What will you do, the Spanish ambassador asks Cromwell, when the king turns on you, as sooner or later he turns on everyone close to him? With The Mirror and the Light, Hilary Mantel brings to a triumphant close the trilogy she began with Wolf Hall and Bring Up the Bodies. She traces the final years of Thomas Cromwell, the boy from nowhere who climbs to the heights of power, offering a defining portrait of predator and prey, of a ferocious contest between present and past, between royal will and a common man?s vision: of a modern nation making itself through conflict, passion and courage.

87,00 zł
78,30 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 8,70 zł

51
Cambridge English Empower Upper Intermediate Presentation Plus (with Student's Book and Workbook) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Cambridge English Empower Upper Intermediate Presentation Plus (with S...
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.03.30

Cambridge English Empower is a general adult course that combines course content from Cambridge University Press with validated assessment from the experts at Cambridge English Language Assessment. Upper Intermediate Presentation Plus provides the complete Upper Intermediate Student's Book content and the Workbook content with built-in annotation tools, embedded audio, and class video in an easy-to-operate format for interactive whiteboards or computers and projectors.

642,00 zł
577,80 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 64,20 zł

52
Cambridge English Empower Pre-intermediate Presentation Plus with Student's Book and Workbook - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Cambridge English Empower Pre-intermediate Presentation Plus with Stud...
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.03.30

Cambridge English Empower is a general adult course that combines course content from Cambridge University Press with validated assessment from the experts at Cambridge English Language Assessment. Pre-intermediate Presentation Plus provides the complete Pre-intermediate Student's Book and the Workbook content with built-in annotation tools, embedded audio, and class video in an easy-to-operate format for interactive whiteboards or computers and projectors.

642,00 zł
577,80 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 64,20 zł

53
The Bad Mothers Book Club - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
The Bad Mothers Book Club
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2020.10.08

?Keris is a wonderful writer. You should definitely get hold of this book!? Charlotte, 5 stars The laugh-out-loud new novel from the ebook bestseller! Meet Emma, the new Mum on the block. Since moving to the Liverpudlian seaside after her husband?s career change, her life consists of the following: long walks on the beach (with the dog), early nights (with the kids) and Netflix (no chill). Bored and lonely, when Emma is cordially invited to the exclusive cool school-mums? book club, she thinks her luck may finally be about to change. But she soon finds the women of the club aren?t quite what they seem ? and after an unfortunate incident involving red wine and a white carpet, she finds herself unceremoniously kicked out. The answer? Start her own book club ? for bad mothers who just want to drink wine and share stories. But will this town let two book clubs exist? Or is there only room for one queen of the school gates?? Perfect for fans of Big Little Lies and Why Mummy Drinks.

38,00 zł
34,20 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 3,80 zł

54
Nowy Napis. Liryka, epika, dramat 4/2019 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nowy Napis. Liryka, epika, dramat 4/2019
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.06.04

Przed Państwem czwarty, i ostatni tegoroczny, numer „Nowego Napisu”. Wiodący temat – Sąsiedztwo – podejmujemy na bardzo różne sposoby, odnosząc się, co zrozumiałe, do literatury nie tylko polskiej. W numerze znajdą Państwo tłumaczenia i analizy twórczości naszych sąsiadów, zarówno tych geograficznych, jak i tych, z którymi nie graniczymy na mapie, a których powiązań z naszą literaturą nie sposób nie zaznaczyć. Sąsiedztwo może być rozumiane jako bliskość: z wyboru lub spełniającą się w relacji. To, co szczególnie bliskie, jest kwestią upodobania, można powiedzieć, parafrazując Antoniego Liberę, z którym rozmawia Marta Kwaśnicka w wywiadzie otwierającym niniejszy numer Nowego Napisu. Sąsiedztwo może być pewnym powinowactwem istniejącym, a jednak niedostatecznie rozpoznanym; bliskością geograficzną, językową, kulturową, ideową; pewną wspólnotą, a jednak nie tożsamością. Wokół tych tematów krążą kolejne teksty czwartego numeru naszego pisma. Dawid Mateusz rozmawia z uznaną tłumaczką Katariną Šalamun Biedrzycką o związkach literatury słoweńskiej i polskiej. Kamil Pecela w świetnym tekście pisze o litewskich świadectwach opisujących doświadczenie sowieckich łagrów. Marek Zieliński o specyfice zajmowania się przekładem rozmawia z Teresą Worowską, tłumaczką między innymi dzienników Sándora Máraiego. Bartosz Popadiak charakteryzuje specyfikę Donbasu i przybliża ukraińskich pisarzy tamtego regionu. Elżbieta Kupczak kreśli mapę współczesnych związków między Czechami a Polską na linii pisarz-wydawnictwo-czytelnik.

18,00 zł
12,99 zł
Powiadomienie

Rabat 27,8%
oszczędzasz 5,01 zł

55
Kinderkraft KASK safety green - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kinderkraft KASK safety green
Kinderkraft
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.04.08

70,90 zł
68,77 zł
Powiadomienie

Rabat 3,0%
oszczędzasz 2,13 zł

56
Rower biegowy Rapid, koralowy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Rower biegowy Rapid, koralowy
Kinderkraft
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2020.05.08

Główne atuty: • Lekka rama z magnesium • Pompowane, łożyskowane koła z amortyzacją • Regulacja siedziska (33–42 cm) • Design retro Lekki rowerek w stylu retro Rowerek biegowy to najlepszy sposób na przygotowanie do nauki jazdy na rowerze: rozwija zmysł równowagi oraz umiejętność manewrowania. RAPID przykuwa uwagę designem, pastelowymi kolorami i dopracowanymi szczegółami. Lekkość i trwałość w jednym! Funkcje: • Lekka i trwała rama – rama z magnesium – stopu magnezu – cechuje się lekkością i jest wykonana z jednego odlewu, dla większej estetyki i trwałości. Pompowane, łożyskowane koła • Pompowane, łożyskowane koła – 12-calowe, pompowane i łożyskowane koła zapewniają płynność jazdy w każdym terenie. Są zaprojektowane z myślą o najmłodszych użytkownikach, dlatego nie mają małych elementów. • Tylko 3,75 kg – konstrukcja jest tak lekka, że maluch z łatwością poradzi sobie z samodzielnym przenoszeniem rowerka. • Regulowane siodełko – Wygodne, ergonomiczne siodełko „rośnie” razem z maluchem, ponieważ ma duży zakres regulacji wysokości: 33-42 cm. • Ograniczony skręt kierownicy – zgodnie z normami bezpieczeństwa kierownica ma ograniczony zakres ruchu, co chroni dziecko przed upadkiem podczas skręcania. • Gumowe rączki – dzięki gumowym uchwytom kierownica nie wyślizgnie się z rączek dziecka podczas manewrów. Kolor gumy imituje skórę i współgra z siodełkiem. Wymiary: Długość: 85.0 cm Szerokość: 39.0 cm Wysokość kierownicy: 53.0 cm Wysokość koła: 30.0 cm Wysokość siodełka: 33.0-42.0 cm Materiały: • guma – gumowe rączki są wygodne i antypoślizgowe • Magnesium – rama wykonana z ultralekkiego stopu magnezu sprawia, że rowerek łatwo prowadzić • stal – Stalowy przedni widelec jest trwały i odporny na zniszczenia. • gumowe, pompowane koła – trwałe i odporne na ścieranie pompowane koła wykonane są z gumy

318,90 zł
309,33 zł
Powiadomienie

Rabat 3,0%
oszczędzasz 9,57 zł

57
Kraina Lodu 2. Toaletka 2w1 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kraina Lodu 2. Toaletka 2w1
Smoby
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.03.11

Toaletka to wyjątkowe studio urody. Zestaw zawiera uroczą toaletkę z bezpiecznym, obracanym lustrem i miejscem na różnego rodzaju ozdoby, a także krzesełko dla dziecka. Wszystko utrzymane jest w błękitnym, fioletowym i białym kolorze, co na pewno przypadnie do gustu dzieciom. Toaletkę ozdobiono motywami z „Krainy Lodu 2”. W dwupoziomowym blacie znajdują się szufladki i kuwetki na akcesoria do stylizacji lub biżuterię. Zestaw wyposażono w 10 elementów dla małej damy: dwa flakoniki, naszyjnik, bransoletkę, grzebień do włosów, grzebyk do spinania, 3 pierścionki, opaskę. Istnieje możliwość odłączenia górnej części toaletki od nóżek i ustawienia jej w dogodnym miejscu. Zawartość i cechy zestawu: • toaletka z dwupoziomowym blatem, • 3 szufladki i kuwetki na drobiazgi, • bezpieczne, regulowane lusterko, • taborecik, • akcesoria do zabawy: dwa flakoniki, naszyjnik, bransoletka, grzebień do włosów, grzebyk do spinania, 3 pierścionki, opaska, • błękitna, biała i fioletowa kolorystyka, • krzesełko (maks. waga do 50 kg). Dzieci obserwują dorosłych i uwielbiają ich naśladować, tak poznają swoje najbliższe otoczenie i świat. Seria zabawek firmy Smoby, imitujących urządzenia z życia codziennego, pozwala dzieciom na naukę i poznawanie pewnych wartości poprzez zabawę. Wymiary: ok. 41.0 x 91.0 x 34.0 cm Wymiary opakowania: 64.0 x 49.0 x 20.0 cm

256,90 zł
236,35 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 20,55 zł

58
Leżaczek Smartfun - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Leżaczek Smartfun
Kinderkraft
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.10.20

Zabawa z noworodkiem polega głównie na stymulowaniu jego zmysłów, dlatego tapicerkę leżaczka zdobią kolorowe rysunki zwierzaków. Za pomocą dwóch przycisków można z kolei uruchomić aż 8 melodyjek oraz trzy poziomy wibracji. To wszystko sprawia, że leżaczek wspomaga rozwój sensoryczny maleństwa. Na zdejmowanym pałąku można zawiesić kolorową książeczkę oraz lusterko, po które dziecko może sięgać i tym samym poprawiać koordynację oko-ręka. O wygodę i bezpieczeństwo szkraba troszczą się przede wszystkim trzypunktowe pasy z ochraniaczem krokowym. Gwarantują one, że maluch nie wypadnie z leżaczka. Miękkie krawędzie skutecznie zabezpieczają szkraba przed kontaktem z metalowymi elementami stelaża. Gumowe nóżki z kolei zapewniają, że leżaczek będzie stał stabilnie. Szczegóły: • wspomaga integrację sensoryczną dziecka i wspiera rozwój psychoruchowy, • dowolnie przepinany pałąk z zabawkami: bezpiecznym lusterkiem i kolorową, szeleszczącą książeczką, przedstawiającą historię do opowiedzenia, • 8 przyjemnych dla ucha dziecka melodii, • 3 poziomy wibracji, • 3-punktowe pasy bezpieczeństwa, • szeroki pas krokowy z ochraniaczem, • materiał łatwy do czyszczenia, szybkoschnący, • wyprodukowany zgodnie z wymogami europejskiej normy bezpieczeństwa EN 12790, • łatwy i szybki montaż/demontaż pałąka, • wygodne składanie produktu, • gumowe podstawki, zapewniające stabilność leżaczka, • niewielki rozmiar, • dla dzieci, które nie potrafią samodzielnie siadać (do 9 kg), • materiał: 100% poliester, • zasilanie: 2 x bateria C 1,5 V, • maksymalna waga dziecka: 9 kg, • wymiary: 49.0 x 49.0 x 55.0 cm, • waga: 2,17 kg.

146,90 zł
142,49 zł
Powiadomienie

Rabat 3,0%
oszczędzasz 4,41 zł

59
Instrumenty muzyczne w worku BZG8492 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
12,99 zł
Powiadomienie
60
Bujaczek elektryczny Minky, szaro-różowy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bujaczek elektryczny Minky, szaro-różowy
Kinderkraft
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.09.27

Huśtawka Kinderkraft Minky to więcej niż bujanie. Na karuzeli nad głową maluszka zawieszone są trzy zabawki stymulujące wzrok i dotyk szkraba. Bodźce dźwiękowe zapewni aż 8 melodii, w tym dźwięki natury, wgrane w urządzenie. Na miękkim siedzisku malec będzie przypięty przy pomocy pięciopunktowych pasów bezpieczeństwa z regulacją. Spinane wygodną klamrą, zabezpieczoną przez miękką nakładkę. Do wyboru są trzy prędkości kołysania oraz trzy długości czasu; 10, 20 i 30 minut. Tapicerkę można zdjąć i wyprać.

280,90 zł
272,47 zł
Powiadomienie

Rabat 3,0%
oszczędzasz 8,43 zł

61
Bujaczek elektryczny Minky, szaro-miętowy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bujaczek elektryczny Minky, szaro-miętowy
Kinderkraft
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.09.05

Huśtawka Kinderkraft Minky to więcej niż bujanie. Na karuzeli nad głową maluszka zawieszone są trzy zabawki stymulujące wzrok i dotyk szkraba. Bodźce dźwiękowe zapewni aż 8 melodii, w tym dźwięki natury, wgrane w urządzenie. Na miękkim siedzisku malec będzie przypięty przy pomocy pięciopunktowych pasów bezpieczeństwa z regulacją. Spinane wygodną klamrą, zabezpieczoną przez miękką nakładkę. Do wyboru są trzy prędkości kołysania oraz trzy długości czasu; 10, 20 i 30 minut. Tapicerkę można zdjąć i wyprać.

381,90 zł
370,44 zł
Powiadomienie

Rabat 3,0%
oszczędzasz 11,46 zł

62
Pilot malucha w pudełku BZG5620 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pilot malucha w pudełku BZG5620
BIGTOYS
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2020.09.21

18,90 zł
17,99 zł
Powiadomienie

Rabat 4,8%
oszczędzasz 0,91 zł

63
Długopis automatyczny BIC Atlantis Click Czarny pudełko 12 szt. - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Długopis automatyczny BIC Atlantis Click Czarny pudełko 12 szt.
BIC
Dostępny
83 szt.

Długopis automatyczny. Polistyrenowa obudowa o średnicy 1,15cm i długości 14,5cm zakończona jest komfortowym gumowym. Włącznik, klip oraz uchwyt w kolorze tuszu. Produkt nie zawiera PVC. Wymienny wkład. Tusz na bazie oleju trwały, wodoodporny oraz szybkoschnący 2 s . Bardzo wydajny zawatość tuszu 0.32g. Długość lini pisania 2400m. Formuła tuszu Easy Glide, gwarantuje do 35 gładsze i lżejsze pisanie. Kulka pisząca z węglika wolframu umieszczona w niklowo-srebrnej końcówce. Średnica 1 mm, grubość linii pisania 0.4 mm. Oznaczenie producenta, kraju pochodzenia oraz modelu długopisu na obudowie. Kod kreskowy na produkcie. Tusz sprawdzony przez zewnętrznych toksykologów, spełnia normy ASTM D-4236. Zawartość metali ciężkich - spełnia normy EN71-3, ASTM F963, 16 CFR 1303, 91/338/ EEC. Produkt nie zawiera PVC. Opakowanie zgodne z europejską dyrektywą 94/62/EC w sprawie opakowań i odpadów opakowaniowych

70,90 zł
67,36 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 3,54 zł

64
Robo Kombat Viking, mix kolorów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Robo Kombat Viking, mix kolorów
Dumel Discovery
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.09.07

Przedstawiamy nowy zestaw treningowy od Silverlit z którym będziesz mógł trenować swoje umiejętności! Komplet zawiera wszystko, co potrzebne do odpowiednich ćwiczeń. Będziesz mógł nabywać wprawy, aby mieć jeszcze większą przewagę nad przeciwnikiem. Steruj joystickiem i uderzaj w worek treningowy! Efekty świetlne oraz dźwiękowe dodadzą jeszcze większych wrażeń zabawie. Teraz już nic nie stanie Ci na przeszkodzie do wygranej! Zawartość opakowania: • robot, • joystick, • worek treningowy. Uwaga. Mix kolorów, towar wysyłany losowo. Cena dotyczy 1 sztuki.

109,70 zł
96,54 zł
Powiadomienie

Rabat 12,0%
oszczędzasz 13,16 zł

65
Spinner M.A.D., mix kolorów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Spinner M.A.D., mix kolorów
Dumel Discovery
Dostępny
6 szt.

Tocz niesamowite pojedynki z kolorowymi spinnerami! Wystrzel kilka i sprawdź, który utrzyma się jak najdłużej! Zabawa wymaga wyrzutni (do kupienia oddzielnie). Cel zabawy – sprawić, aby wypuszczony z wyrzutni spinner jak najdłużej utrzymał się w pozycji stojącej. Uwaga. Mix kolorów, towar wysyłany losowo. Cena dotyczy 1 sztuki.

22,90 zł
20,15 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 2,75 zł

66
Cienkopisy Intensity fine mix ast 4 kolory BIC - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Cienkopisy Intensity fine mix ast 4 kolory BIC
Dostępny
85 szt.

Cienkopisy idealne do pisania, rysowania i szkicowania. Żywe kolory. Średnica końcówki 0,4 mm zapewnia cienką linię pisania.

16,99 zł
67
Współczesny Samarytanin - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Współczesny Samarytanin
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.01.20

Kim jest współczesny Samarytanin?To lekarz, lekarz stomatolog, pielęgniarka, położna,sanitariusz, salowy, ratownik medyczny, fizjoterapeuta,analityk medyczny, farmaceuta, psycholog kliniczny,kapelan, wolontariusz.Każdy, kto troszczy się o chorego.Podaje mu glukozę, mierzy ciśnienie, bada jego krew,wykonuje zdjęcie RTG, analizuje je, zmienia pościel,prowadzi do toalety, przynosi obiad i kolację, przygotowuje leki,podłącza kroplówkę, odbiera poród, ratuje czyjeś życie. (...)Czasem jedno słowo, uśmiech, otarcie potu z czołalub nawet milcząca obecność może okazać sięo wiele ważniejsza, niż skomplikowana operacja. Bo pacjent jest człowiekiem.Kimś nie przypadkiem klinicznym. On patrzy, myśli, płacze, przeżywa swą samotność,cierpi, modli się.Nieraz buntuje się przeciw Bogu. I szuka człowieka

21,00 zł
14,99 zł
Powiadomienie

Rabat 28,6%
oszczędzasz 6,01 zł

68
Magnes na lodówkę - Córka Króla - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Magnes na lodówkę - Córka Króla
Dostępny
5 szt.

Tekst na magnesie Córka KrólaGrubość magnesu idealnie trzyma materiały, które chcemy mieć zawieszone na lodówce.

8,20 zł
6,99 zł

Rabat 14,8%
oszczędzasz 1,21 zł

69
Magnes na lodówkę - Mnie zaś dobrze jest być... - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
8,20 zł
6,99 zł

Rabat 14,8%
oszczędzasz 1,21 zł

70
Temperówka GR- 922-1 pojedyncza FIORELLO - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
4,99 zł
Powiadomienie
71
Magnes na lodówkę - Niemainnego - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Magnes na lodówkę - Niemainnego
Szaron
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.01.09

Tekst na magnesie Ja jestem Pan i nie ma innego. Izajasz 45,5Grubość magnesu idealnie trzyma materiały, które chcemy mieć zawieszone na lodówce.

8,20 zł
6,99 zł
Powiadomienie

Rabat 14,8%
oszczędzasz 1,21 zł

72
Magnes na lodówkę - Świecik - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Magnes na lodówkę - Świecik
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.01.09

Tekst na magnesie Ja jestem światłością świata. Kto idzie za mną , nie będzie chodził w ciemności, lecz będzie miał światło życia. Jana 8,12Grubość magnesu idealnie trzyma materiały, które chcemy mieć zawieszone na lodówce.

7,00 zł
5,99 zł
Powiadomienie

Rabat 14,4%
oszczędzasz 1,01 zł

73
Karnet Wielkanoc DL W20 - Napis - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Karnet Wielkanoc DL W20 - Napis
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.03.19

Karnet ręcznie malowany.Papier: biały, delikatnie tłoczony, gramatura 200g/m2.

12,10 zł
10,99 zł
Powiadomienie

Rabat 9,2%
oszczędzasz 1,11 zł

74
Łamigłówka Escape Box Companion Secret- poziom 4/4 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Łamigłówka Escape Box Companion Secret- poziom 4/4
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.02.05

Zranione serce jest przykrym doświadczeniem, ale niekiedy koniecznym aby zrobić krok naprzód. Życie nie znosi próżni i kto wie, może w niedługim czasie poznamy kogoś nowego... kogoś wyjątkowego. W tym przypadku, wielbiciele łamigłówek otrzymują pudełko pełne miłości. Czy będzie początkiem czegoś dobrego? Czy kryje w swoim wnętrzu szczęście? Łamigłówka ma najwyższy możliwy poziom, dlatego dotarcie do środka nie będzie proste. Czekają was chwile zwątpienia i zdenerwowania, a samo otwarcie pudełka podobno nie kończy zabawy... Schowaj sekrety swojego serca i przekaż łamigłówkę bliskiej osobie.Eureka 3D Puzzle jest cenionym producentem łamigłówek w Europie. Różnorodny asortyment, niezmienna dbałość o wysoką jakość wykonania oraz duża troska o estetykę i wartość intelektualną oferowanych produktów zjednały firmie uznanie na całym świecie. Wszystkie prezentowane łamigłówki świetnie sprawdzają się w zróżnicowanym towarzystwie. Bawią, uczą, zmuszają do myślenia i uwolnienia twórczej wyobraźni. Pozwalają na znalezienie wspólnego języka ludziom w różnym wieku i stają się początkiem wielkiej pasji, często łącząc całe rodziny wokół wspólnego hobby. Sprawdź, czy poradzisz sobie z rozwiązaniem rewelacyjnych łamigłówek belgijskiej firmy Eureka. A może masz wrodzoną zdolność do rozwiązywania zadań logicznych? Rozwiązujesz je szybciej niż inni? Proponujemy zapoznanie się z szalenie pomysłowymi i bardzo dobrze wykonanymi łamigłówkami, których rozwiązanie zapewni Ci godziny fantastycznej zabawy. W naszej ofercie prezentujemy łamigłówki logiczne dla osób w każdym wieku. Gwarantujemy duże zainteresowanie i udaną zabawę.ZAWARTOŚĆ: łamigłówka Companion Secret

69,00 zł
60,72 zł
Powiadomienie

Rabat 12,0%
oszczędzasz 8,28 zł

75
Magnes na lodówkę - Uczyń wszystko co zamierzasz - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Magnes na lodówkę - Uczyń wszystko co zamierzasz
Dostępny
4 szt.

Tekst na magnesie zaczerpnięty jest z Pisma Świętego, 2 Księga Samuela 7:3Grubość magnesu idealnie trzyma materiały, które chcemy mieć zawieszone na lodówce.

7,00 zł
5,99 zł

Rabat 14,4%
oszczędzasz 1,01 zł

76
Łamigłówka Cast Rotor - poziom 6/6 G3 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Łamigłówka Cast Rotor - poziom 6/6 G3
Dostępny
16 szt.

Łamigłówka składa się z dwóch elementów o tym samym kształcie, blokujących się nawzajem. Unikalna konstrukcja oraz liczne rozwiązania sprawiają, że to jedna z najtrudniejszych łamigłówek całej serii. Seria "Huzzle" to łamigłówki dla dorosłych, które wyróżniają się trzema wyjątkowymi elementami: innowacyjnymi pomysłami, bardzo wysoką jakością wykonania oraz unikalnym designem. Zagadki oparte są na koncepcji dwóch prostych pytań: czy możesz rozdzielić elementy? czy możesz złożyć je ponownie razem? Wszystkie wzory zmuszają do myślenia i uwolnienia twórczej wyobraźni, a każde rozwiązanie to umiejętne połączenie pracy intelektu i... obu rąk. Czasami będzie ono trudne i pokrętne, czasami łatwe i przyjemne. Seria "Huzzle" posiada sześć poziomów trudności. Zaleca się, aby zacząć od najłatwiejszego i piąć się stopniowo do góry, ale jest to tylko sugestia. W wielu przypadkach, wszystko zależy od naszych indywidualnych predyspozycji. Można oczywiście wybrać swoją łamigłówkę na podstawie projektu lub nazwy, która po prostu nam się spodobała. Często pierwsze, przypadkowe z nimi "spotkanie", staje się początkiem wielkiej pasji. W bogatej i różnorodnej ofercie łamigłówek "Huzzle", każdy znajdzie coś dla siebie!

70,00 zł
61,60 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 8,40 zł

77
Notes z magnesem - Droga Prawda Życie - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Notes z magnesem - Droga Prawda Życie
Szaron
Dostępny
5 szt.

Notes z magnesem, doskonały na lodówkę. Notes pomoże z pewnością w tworzeniu listy zakupów jak i zapisywaniu ważnych informacji. Wszystko to z wersetem Biblijnym w tle. Rozmiar: 10.0 x 21.5 cm Tekst: Droga Prawda Życie

15,50 zł
12,99 zł

Rabat 16,2%
oszczędzasz 2,51 zł

78
Łamigłówka metalowa w puszce Phantom - poziom 2/4 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Łamigłówka metalowa w puszce Phantom - poziom 2/4
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2020.11.28

Łamigłówki z nowej serii w puszce zostały wykonane z anodowanego aluminium. Wybór tego konkretnego metalu nie jest przypadkowy. Pozwala on podnieść standardowy, wysoki poziom jakości łamigłówek na jeszcze wyższy pułap. Dodatkowe walory estetyczne widoczne są gołym okiem. Powierzchnia łamigłówki delikatnie połyskuje, wyróżnia się trwałą barwą, jest przyjemna w dotyku, a jednocześnie nie zatrzymuje brudu. Proces anodowania zabezpiecza powierzchnię metalu przed korozją, jednak nie ochroni łamigłówki w 100% przed możliwymi zarysowaniami, powstałymi w wyniku codziennego użytkowania. Uwaga: zarówno łamigłówka jak i puszka nie są foliowane ani plombowane. Eureka 3D Puzzle jest cenionym producentem łamigłówek w Europie. Różnorodny asortyment, niezmienna dbałość o wysoką jakość wykonania oraz duża troska o estetykę i wartość intelektualną oferowanych produktów zjednały firmie uznanie na całym świecie. Wszystkie prezentowane łamigłówki świetnie sprawdzają się w zróżnicowanym towarzystwie. Bawią, uczą, zmuszają do myślenia i uwolnienia twórczej wyobraźni. Pozwalają na znalezienie "wspólnego języka" ludziom w różnym wieku i stają się początkiem wielkiej pasji, często łącząc całe rodziny wokół wspólnego hobby. Sprawdź, czy poradzisz sobie z rozwiązaniem rewelacyjnych łamigłówek belgijskiej firmy Eureka. A może masz wrodzoną zdolność do rozwiązywania zadań logicznych? Rozwiązujesz je szybciej niż inni? Proponujemy zapoznanie się z szalenie pomysłowymi i bardzo dobrze wykonanymi łamigłówkami, których rozwiązanie zapewni Ci godziny fantastycznej zabawy. W naszej ofercie prezentujemy łamigłówki logiczne dla osób w każdym wieku. Gwarantujemy duże zainteresowanie i udaną zabawę.

55,00 zł
48,40 zł
Powiadomienie

Rabat 12,0%
oszczędzasz 6,60 zł

79
Łamigłówka Escape Box Caribbean Secret- poziom 4/4 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Łamigłówka Escape Box Caribbean Secret- poziom 4/4
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2020.11.23

W najlepszych filmach przygodowych, odnalezienie zakurzonej mapy przez głównego bohatera to wstęp do fascynującej przygody, pełnej niesamowitych wydarzeń. Na końcu tej niezwykłej drogi, czeka nieodkryty, zapomniany przez wszystkich skarb. W tym przypadku, wielbiciele łamigłówek znajdują pudełko z mapą. Dokąd nas doprowadzi? Co się stanie po drodze? Łamigłówka ma najwyższy możliwy poziom, dlatego dotarcie do celu nie będzie proste. Czekają was chwile zwątpienia i zdenerwowania, a samo otwarcie pudełka podobno nie kończy zabawy... Kolejny sekret czeka... Może tym razem przekażesz wyzwanie kolejnej osobie?Eureka 3D Puzzle jest cenionym producentem łamigłówek w Europie. Różnorodny asortyment, niezmienna dbałość o wysoką jakość wykonania oraz duża troska o estetykę i wartość intelektualną oferowanych produktów zjednały firmie uznanie na całym świecie. Wszystkie prezentowane łamigłówki świetnie sprawdzają się w zróżnicowanym towarzystwie. Bawią, uczą, zmuszają do myślenia i uwolnienia twórczej wyobraźni. Pozwalają na znalezienie wspólnego języka ludziom w różnym wieku i stają się początkiem wielkiej pasji, często łącząc całe rodziny wokół wspólnego hobby. Sprawdź, czy poradzisz sobie z rozwiązaniem rewelacyjnych łamigłówek belgijskiej firmy Eureka. A może masz wrodzoną zdolność do rozwiązywania zadań logicznych? Rozwiązujesz je szybciej niż inni? Proponujemy zapoznanie się z szalenie pomysłowymi i bardzo dobrze wykonanymi łamigłówkami, których rozwiązanie zapewni Ci godziny fantastycznej zabawy. W naszej ofercie prezentujemy łamigłówki logiczne dla osób w każdym wieku. Gwarantujemy duże zainteresowanie i udaną zabawę.ZAWARTOŚĆ: łamigłówka Caribbean Secret

69,00 zł
60,72 zł
Powiadomienie

Rabat 12,0%
oszczędzasz 8,28 zł

80
Pistolety Deluxe Battle Pack - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pistolety Deluxe Battle Pack
Dumel Discovery
Dostępny
2 szt.

Spinner Mad to ekscytująca gra akcji! Połóż spinnera na pistolecie, użyj wzmacniacza mocy, aby naładować i... strzel w nią na arenie bitwy! Pozwól spinnerowi działać tak długo, jak to możliwe! Walcz ze znajomymi i zobacz, jak spinnery z oświetleniem LED próbują się przewrócić. Zwycięzca jest zwycięzcą! Ta gra akcji jest ekscytująca i rewelacyjna za każdym razem. Zawartość opakowania: • 2 pistolety, • 2 spinnery z oświetleniem LED • arena do walki.

200,49 zł
176,43 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 24,06 zł

81
Notes z Magnesem - Bóg jest opoką - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Notes z Magnesem - Bóg jest opoką
Dostępny
1 szt.

Notes z magnesem, doskonały na lodówkę. Notes pomoże z pewnością w tworzeniu listy zakupów jak i zapisywaniu ważnych informacji. Wszystko to z wersetem Biblijnym w tle.

14,90 zł
11,99 zł

Rabat 19,5%
oszczędzasz 2,91 zł

82
Łamigłówka metalowa w puszce Quad L - poziom 3/4 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Łamigłówka metalowa w puszce Quad L - poziom 3/4
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2020.11.30

Łamigłówki z nowej serii w puszce zostały wykonane z anodowanego aluminium. Wybór tego konkretnego metalu nie jest przypadkowy. Pozwala on podnieść standardowy, wysoki poziom jakości łamigłówek na jeszcze wyższy pułap. Dodatkowe walory estetyczne widoczne są gołym okiem. Powierzchnia łamigłówki delikatnie połyskuje, wyróżnia się trwałą barwą, jest przyjemna w dotyku, a jednocześnie nie zatrzymuje brudu. Proces anodowania zabezpiecza powierzchnię metalu przed korozją, jednak nie ochroni łamigłówki w 100% przed możliwymi zarysowaniami, powstałymi w wyniku codziennego użytkowania. Uwaga: zarówno łamigłówka jak i puszka nie są foliowane ani plombowane. Eureka 3D Puzzle jest cenionym producentem łamigłówek w Europie. Różnorodny asortyment, niezmienna dbałość o wysoką jakość wykonania oraz duża troska o estetykę i wartość intelektualną oferowanych produktów zjednały firmie uznanie na całym świecie. Wszystkie prezentowane łamigłówki świetnie sprawdzają się w zróżnicowanym towarzystwie. Bawią, uczą, zmuszają do myślenia i uwolnienia twórczej wyobraźni. Pozwalają na znalezienie "wspólnego języka" ludziom w różnym wieku i stają się początkiem wielkiej pasji, często łącząc całe rodziny wokół wspólnego hobby. Sprawdź, czy poradzisz sobie z rozwiązaniem rewelacyjnych łamigłówek belgijskiej firmy Eureka. A może masz wrodzoną zdolność do rozwiązywania zadań logicznych? Rozwiązujesz je szybciej niż inni? Proponujemy zapoznanie się z szalenie pomysłowymi i bardzo dobrze wykonanymi łamigłówkami, których rozwiązanie zapewni Ci godziny fantastycznej zabawy. W naszej ofercie prezentujemy łamigłówki logiczne dla osób w każdym wieku. Gwarantujemy duże zainteresowanie i udaną zabawę.

65,00 zł
57,20 zł
Powiadomienie

Rabat 12,0%
oszczędzasz 7,80 zł

83
Spinner M.A.D. Wyrzutnia spinerów, mix kolorów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyprzedaż
Spinner M.A.D. Wyrzutnia spinerów, mix kolorów
Dumel Discovery
Dostępny
3 szt.

Zestaw Single Shot Blaster od Silverlit to doskonała alternatywa dla dzieci, które lubią szaloną zabawę, niezapomniane emocje i zdrową rywalizację, bo nigdy nie wiemy kto będzie zwycięzcą. Zawartość zestawu: • jedna podwójna wyrzutnia z wzmacniaczem mocy, • jeden spinner led. Cel gry jest zawsze jeden – sprawić by wystrzelony spiner Led był jak najdłużej w ruchu cały czas się obracając. Każdy pojedynek to nowe doznania i niesamowite emocje. Świecący spinner wygląda naprawdę efektownie swobodnie wyskakując z wyrzutni a zwiększenie mocy zależy tylko od ciebie. Uwaga. Mix kolorów, towar wysyłany losowo. Cena dotyczy 1 sztuki.

64,30 zł
43,72 zł

Rabat 32,0%
oszczędzasz 20,58 zł

84
Divers Helmet MINI - łamigłówka brelok Recent Toys - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Divers Helmet MINI - łamigłówka brelok Recent Toys
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.10.04

W odpowiedzi na międzynarodowy sukces łamigłówek spod znaku Recent Toys, holenderski producent, postanowił wpuścić na rynek, serię mini układanek/breloków. Nie różnią się one niczym, od swoich popularnych krewnych, oczywiście oprócz wielkości.Teraz możesz zabrać swoją ulubioną łamigłówkę dosłownie wszędzie! Przypnij brelok do kluczy, plecaka czy spodni i zabierz go gdzie tylko chcesz! Na spacer, do szkoły, do pracy, żaden problem! Recent Toys to producent łamigłówek z Holandii. Jak sami o sobie mówią: "Tworzą zagadki dla wszystkich." Jeżeli lubisz matematykę, logikę, układanie wzorów lub po prostu jesteś cierpliwy i wytrwały, to na pewno znajdziesz coś dla siebie!Choć wszystkie łamigłówki są unikatowe to mają one następujące cechy wspólne: 1. Prostota - zagadki są łatwe do wytłumaczenia. Nasz umysł ma się skupić na rozwiązaniu łamigłówki, a nie na zrozumieniu zasad.2. Mądrość - łamigłówki są zaprojektowane tak, aby zmusić nasz umysł do poszerzenia horyzontów i otwarcia na nowe pomysły.3. Wytrzymałość - łamigłówki zbudowane są z odpowiednich materiałów. Elementy można przesuwać z wyjątkową łatwością. Chodzą płynnie, szybko i się nie zacinają.ZAWARTOŚĆ: łamigłówka Mini Divers Helmet (wymiary: 4x4x4 cm)

39,00 zł
34,32 zł
Powiadomienie

Rabat 12,0%
oszczędzasz 4,68 zł

85
Łamigłówka metalowa w puszce Fortress - poziom 2/4 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Łamigłówka metalowa w puszce Fortress - poziom 2/4
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.02.19

Łamigłówki z nowej serii w puszce zostały wykonane z anodowanego aluminium. Wybór tego konkretnego metalu nie jest przypadkowy. Pozwala on podnieść standardowy, wysoki poziom jakości łamigłówek na jeszcze wyższy pułap. Dodatkowe walory estetyczne widoczne są gołym okiem. Powierzchnia łamigłówki delikatnie połyskuje, wyróżnia się trwałą barwą, jest przyjemna w dotyku, a jednocześnie nie zatrzymuje brudu. Proces anodowania zabezpiecza powierzchnię metalu przed korozją, jednak nie ochroni łamigłówki w 100% przed możliwymi zarysowaniami, powstałymi w wyniku codziennego użytkowania. Uwaga: zarówno łamigłówka jak i puszka nie są foliowane ani plombowane. Eureka 3D Puzzle jest cenionym producentem łamigłówek w Europie. Różnorodny asortyment, niezmienna dbałość o wysoką jakość wykonania oraz duża troska o estetykę i wartość intelektualną oferowanych produktów zjednały firmie uznanie na całym świecie. Wszystkie prezentowane łamigłówki świetnie sprawdzają się w zróżnicowanym towarzystwie. Bawią, uczą, zmuszają do myślenia i uwolnienia twórczej wyobraźni. Pozwalają na znalezienie "wspólnego języka" ludziom w różnym wieku i stają się początkiem wielkiej pasji, często łącząc całe rodziny wokół wspólnego hobby. Sprawdź, czy poradzisz sobie z rozwiązaniem rewelacyjnych łamigłówek belgijskiej firmy Eureka. A może masz wrodzoną zdolność do rozwiązywania zadań logicznych? Rozwiązujesz je szybciej niż inni? Proponujemy zapoznanie się z szalenie pomysłowymi i bardzo dobrze wykonanymi łamigłówkami, których rozwiązanie zapewni Ci godziny fantastycznej zabawy. W naszej ofercie prezentujemy łamigłówki logiczne dla osób w każdym wieku. Gwarantujemy duże zainteresowanie i udaną zabawę.

59,00 zł
51,92 zł
Powiadomienie

Rabat 12,0%
oszczędzasz 7,08 zł

86
Magnes na lodówkę - A nie bądźcie przygnębieni - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
8,20 zł
6,99 zł

Rabat 14,8%
oszczędzasz 1,21 zł

87
Łamigłówka metalowa w puszce #1 - poziom 2/4 G3 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Łamigłówka metalowa w puszce #1 - poziom 2/4 G3
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2020.12.11

Łamigłówki z nowej serii w puszce zostały wykonane z anodowanego aluminium. Wybór tego konkretnego metalu nie jest przypadkowy. Pozwala on podnieść standardowy, wysoki poziom jakości łamigłówek na jeszcze wyższy pułap. Dodatkowe walory estetyczne widoczne są gołym okiem. Powierzchnia łamigłówki delikatnie połyskuje, wyróżnia się trwałą barwą, jest przyjemna w dotyku, a jednocześnie nie zatrzymuje brudu. Proces anodowania zabezpiecza powierzchnię metalu przed korozją, jednak nie ochroni łamigłówki w 100% przed możliwymi zarysowaniami, powstałymi w wyniku codziennego użytkowania. Uwaga: zarówno łamigłówka jak i puszka nie są foliowane ani plombowane.Eureka 3D Puzzle jest cenionym producentem łamigłówek w Europie. Różnorodny asortyment, niezmienna dbałość o wysoką jakość wykonania oraz duża troska o estetykę i wartość intelektualną oferowanych produktów zjednały firmie uznanie na całym świecie. Wszystkie prezentowane łamigłówki świetnie sprawdzają się w zróżnicowanym towarzystwie. Bawią, uczą, zmuszają do myślenia i uwolnienia twórczej wyobraźni. Pozwalają na znalezienie "wspólnego języka" ludziom w różnym wieku i stają się początkiem wielkiej pasji, często łącząc całe rodziny wokół wspólnego hobby. Sprawdź, czy poradzisz sobie z rozwiązaniem rewelacyjnych łamigłówek belgijskiej firmy Eureka. A może masz wrodzoną zdolność do rozwiązywania zadań logicznych? Rozwiązujesz je szybciej niż inni? Proponujemy zapoznanie się z szalenie pomysłowymi i bardzo dobrze wykonanymi łamigłówkami, których rozwiązanie zapewni Ci godziny fantastycznej zabawy. W naszej ofercie prezentujemy łamigłówki logiczne dla osób w każdym wieku. Gwarantujemy duże zainteresowanie i udaną zabawę.

65,00 zł
57,20 zł
Powiadomienie

Rabat 12,0%
oszczędzasz 7,80 zł

88
Antologia poezji i prozy autorów polsko-ameryk. - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Antologia poezji i prozy autorów polsko-ameryk.
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.05.12

Polska i moja osoba mamy za sobą burzliwy związek. Przez większą część mojego pisarskiego i czytelniczego żywota nie chciałem mieć nic wspólnego z Polską. Ona reprezentowała wszystko, od czego starałem się uwolnić, gdy było to możliwe. Skory byłem użyć słów, jakie Jezus wypowiedział, zwracając się do szatana: Odejdź szatanie ode mnie. Co się stało, że takie były moje odczucia? Cóż, pozwólcie, że to wytłumaczę.Urodziłem się w Niemczech w obozie dla uchodźców w roku 1948. Oboje moi rodzice byli polskimi katolikami dorastającymi i zamieszkałymi w Polsce aż do czasu, kiedy wywiezieni zostali do Niemiec na roboty przymusowe. Mój ojciec przebywał na nich cztery lata, a moja matka przez dwa i pół roku. Po wojnie rodzice odmówili powrotu do Polski i następne sześć lat spędzili w obozach dla przesiedleńców na terenie Niemiec. Moja matka, ojciec, moja siostra i ja przybyliśmy tutaj, do Ameryki jako przesiedleńcy w roku 1951. [...]

35,00 zł
33,60 zł
Powiadomienie

Rabat 4,0%
oszczędzasz 1,40 zł

89
Katowice 1945-1950 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
55,00 zł
52,80 zł

Rabat 4,0%
oszczędzasz 2,20 zł

90
Worek na buty Kids Kitty MBQ - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Worek na buty Kids Kitty MBQ
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.04.27

Ściągany worek szkolny na buty z regulacją sznurkówSzerokie zastosowanie produktu - np. na strój na w-f, obuwie na zmianę lub na wycieczkiMożliwość noszenia na plecachWzmacniane szycie od wewnątrz większa wytrzymałość produktuWierzchnia strona z wodoodpornego materiału pozwala zachować dłuższą trwałość, a ciemna cześć wierzchnia wewnętrzna zmniejsza widoczność śladów użytkowaniaWymiary: 33 x 41 cm

26,60 zł
19,99 zł
Powiadomienie

Rabat 24,8%
oszczędzasz 6,61 zł

91
Układam, piszę, opowiadam - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Układam, piszę, opowiadam
Dostępny
19 szt.

Przedstawiamy pomoc dydaktyczną przeznaczoną dla nauczycieli, terapeutów oraz rodziców do pracy z dziećmi z niepełnosprawnością lekką i/lub umiarkowaną; posługujących się mową werbalną, komunikacją alternatywną lub wspomagającą. Książka zawiera unikatowe, autorskie karty pracy do nauki budowy zdań prostych lub nauki czytania/pisania wspomaganych systemem obrazkowym. Zaproponowane w niej ćwiczenia i środki dydaktyczne sprawiają, że sprawdzi się ona w pracy z dziećmi zarówno z niepełnosprawnością intelektualną, jak i posługującymi się komunikacją alternatywną lub wspomagającą. Materiał ten został stworzony i był rozwijany w czasie wieloletniej pracy z dziećmi i młodzieżą. Niewielka ilość materiałów na rynku dla dzieci posługujących się komunikacją alternatywną lub wspomagającą sprawia, że przygotowana pomoc stanie się swoistym niezbędnikiem w pracy terapeutów, logopedów, nauczycieli oraz rodziców.

43,00 zł
33,97 zł

Rabat 21,0%
oszczędzasz 9,03 zł

92
Jazda stąd! - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Jazda stąd!
Dostępny
42 szt.

Zavka to jedna z najciekawszych polskich artystek komiksowych, mistrzyni psychodelicznego koloru i hipnotycznych rytmów, gwarantujących doświadczenia rzadko wywoływane przez komiks.

42,00 zł
30,24 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 11,76 zł

93
Notes z magnesem - O jak piękna jesteś - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Notes z magnesem - O jak piękna jesteś
Szaron
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.12.13

Notes z magnesem, doskonały na lodówkę. Notes pomoże z pewnością w tworzeniu listy zakupów jak i zapisywaniu ważnych informacji. Wszystko to z wersetem Biblijnym w tle. Rozmiar: 10.0 x 21.5 cm Tekst: O jak piękna jesteś, moja przyjaciółko, jakże piękna

15,50 zł
12,99 zł
Powiadomienie

Rabat 16,2%
oszczędzasz 2,51 zł

94
Armie holenderskie wojny osiemdziesięcioletniej 1568-1648 (1). Piechota - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Armie holenderskie wojny osiemdziesięcioletniej 1568-1648 (1). Piechot...
Dostępny
10 szt.

Wojna osiemdziesięcioletnia rozpoczęła się od holenderskiej rebelii o ograniczonej skali, która miała na celu jedynie uzyskanie tolerancji religijnej ze strony hiszpańskich suwerenów, a zakończyła się niepodległą republiką uznaną za globalną potęgę. W fazie pomiędzy 1588 a 1610 rokiem geniusz Maurycego Orańskiego zbudował nową, starannie wyszkoloną armię pikinierów i strzelców, opartą na fundamentach taktyki starożytnego Rzymu, dając przykład reszcie Europy. Niniejsza książka opisuje i objaśnia ewolucję tej piechoty; została zilustrowana zdjęciami, sztychami z epoki, schematami taktycznymi i drobiazgowymi, kolorowymi planszami żołnierzy i ich chorągwi, z których niektóre nie były wcześniej publikowane.

35,00 zł
26,95 zł

Rabat 23,0%
oszczędzasz 8,05 zł

95
Temperówko-Gumka Stick MILAN - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Temperówko-Gumka Stick MILAN
Niedostępny
Brak

Temperówko gumka MILAN Stick Fantazyjne połączenie temperówki i gumki w jednym. Z jednej strony pojedyncza temperówka z bezpiecznym ostrzem ze stali węglowej. Z drugiej miękka gumka syntetyczna, a po środku pojemnik na ścinki. Wszystko w żywych kolorach i nowoczesnym designie. Powłoka TOUCH - satynowa, miła w dotyku. Możliwość wymiany gumki. Mix kolorów, towar wysyłany losowo.

13,99 zł
Powiadomienie
96
Karteczki samoprzylepne 3x38x50/100K żółte MILAN - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Karteczki samoprzylepne 3x38x50/100K żółte MILAN
Dostępny
15 szt.

Karteczki samoprzylepne w żółtym kolorze. Wytwarzane z wysokiej jakości papieru, nie pozostawiają śladu kleju na powierzchni i można je wielokrotnie odrywać i przyklejać. Niezwykle przydatne w biurze lub szkole. Niezbędne do przekazywania wiadomości. Opakwoanie zawiera 3 bloczki po 100 szt.

7,99 zł
97
Notes z Magnesem - Wiara przenosi góry - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Notes z Magnesem - Wiara przenosi góry
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.01.31

Notes z magnesem, doskonały na lodówkę. Notes pomoże z pewnością w tworzeniu listy zakupów jak i zapisywaniu ważnych informacji. Wszystko to z wersetem Biblijnym w tle.

15,50 zł
12,99 zł
Powiadomienie

Rabat 16,2%
oszczędzasz 2,51 zł

98
Karty pracy z matematyki. 30 gotowych lekcji powtórzeniowych do matury na poziomie podstawowym - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Karty pracy z matematyki. 30 gotowych lekcji powtórzeniowych do matury...
Dostępny
122 szt.

„Karty pracy z matematyki” to pierwsza taka seria książek, która zawiera pełne rozwiązania wszystkich zadań krok po kroku w wersji interaktywnej. To e-książki, dzięki którym możesz się uczyć na tablecie, a nawet na telefonie – w każdym miejscu, gdzie jesteś. Dodatkowym atutem każdej z tych książek jest cykliczne powtarzanie tych samych zagadnień, abyś nie zapomniał już raz powtórzonych treści. Wejdź na stronę internetową i aktywuj swój dostęp, korzystając z indywidualnego kodu, który znajduje się na końcu książki.

49,00 zł
34,30 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 14,70 zł

99
Przyjaciele św. Gertrudy TW - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Przyjaciele św. Gertrudy TW
Dostępny
5 szt.

17 marca każdego roku, obchodzimy wspomnienie świętej Gertrudy z Nivelles. Jest ona wyjątkową opiekunką wszystkich kotków, oraz znamienitą patronką rolników, ogrodników, bibliotekarzy, osób schorowanych, cierpiących i samotnych, proszących o wsparcie, misjonarzy, wędrowców, marynarzy i młynarzy, jak również mieszkańców samego Landen oraz osławionego Nivelles.Z tych też względów, dwanaście rozdziałów tej książki zawiedzie nas do tychże osób - wspaniałych przyjaciół świętej Gertrudy, oraz do przesympatycznych kotów - darów Bożych, które pojawiły się na ich drodze, a raczej w historii ich życia.

29,90 zł
22,72 zł

Rabat 24,0%
oszczędzasz 7,18 zł

Wróć do góry