hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Wyszukaj książkę, grę, puzzle, zabawkę
Książki
Zabawki
Puzzle
Gry planszowe
Audiobooki
Muzyka
Filmy

Kalendarz premier z dnia 2020.03.04

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli w środę 4 marca 2020 roku. Na pierwszym miejscu znajduje się Kapitalne łamigłówki dla bystrzaków (praca zbiorowa), na drugim Kapitalne łamigłówki dla małych spryciarzy (praca zbiorowa). Kolejny produkt to 50 idei, które powinieneś znać. Sztuka (Susie Hodge) oraz Let's Go Fishin'. Original (Goliath).
1
Kapitalne łamigłówki dla bystrzaków - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kapitalne łamigłówki dla bystrzaków
Dostępny
39 szt.

Trening spostrzegawczości i myślenia logicznego Kapitalne łamigłówki dla bystrzaków (6+) to zeszyt pełen wciągających i podchwytliwych zagadek dla młodszych uczniów. Bystrzaki zmierzą się z labiryntami, puzzlami, historyjkami obrazkowymi, sudoku oraz wyszukiwaniem różnic i podobieństw na obrazkach. Blisko 100 zadań trenuje spostrzegawczość, koncentrację, myślenie logiczne oraz wyobraźnię, a także przygotowuje do nauki pisania, czytania i liczenia. Zabawy logiczne rozwijające myślenie i wyobraźnię Jak znaleźć wyjście z labiryntu, zabierając ze sobą jak najwięcej skarbów, jaka jest właściwa kolejność wydarzeń w historyjce przedstawionej na obrazkach i jaki obrazek ukrywa się w puzzlach? Kapitalne łamigłówki dla bystrzaków gwarantują doskonałą zabawę, a przy tym doskonalą umiejętności analizowania wydarzeń i opowiadania o nich, dostrzegania zależności czasowych i przestrzennych oraz związków przyczynowo-skutkowych. Proste puzzle i labirynty doskonalą umiejętność myślenia logicznego, a sudoku i zadania na liczenie w zakresie 20 rozwijają zdolności matematyczne. Proste polecenia z kapitalnymi ilustracjami Pauliny Zbylut to twórcza rozrywka dla dzieci w wieku powyżej 6 lat. Rozwój: spostrzegawczości, koncentracji, myślenia logicznego, motoryki małej. Ilustratorka: Paulina Zbylut – graficzka i ilustratorka, zajmuje się grafiką użytkową oraz artystyczną.

19,99 zł
12,99 zł

Rabat 35,0%
oszczędzasz 7,00 zł

13 osób kupiło
2
Kapitalne łamigłówki dla małych spryciarzy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kapitalne łamigłówki dla małych spryciarzy
Dostępny
88 szt.

Trening spostrzegawczości i myślenia logicznego dla przedszkolaków Kapitalne łamigłówki dla małych spryciarzy to zestaw blisko 100 wciągających zagadek dla przedszkolaków. Angażujące zadania typu labirynty, wyszukiwanki, wskazywanie podobieństw i różnic oraz układanie historyjek obrazkowych zapewnią wspaniałą zabawę, a także skuteczny trening spostrzegawczości, koncentracji, myślenia logicznego i wyobraźni. To idealny zestaw zabaw przygotowujących do nauki czytania, pisania i liczenia w zakresie 10. Zabawy wymagają przede wszystkim bystrego oka i refleksu, a przy okazji doskonalą umiejętność porządkowania wydarzeń w czasie oraz łączenia ich w związki przyczynowo-skutkowe, wskazywania różnic i podobieństw, a także odnajdywania najlepszej drogi wyjścia z labiryntu ze skarbami. Proste polecenia i zabawy grafomotoryczne przygotują małych spryciarzy do nauki czytania ze zrozumieniem oraz pisania. Zadaniom towarzyszą sympatyczni bohaterowie stworzeni przez Paulinę Zbylut, którzy pełnią funkcję przewodników po świecie liczb, labiryntów i tajemniczych szyfrów.

19,99 zł
12,99 zł

Rabat 35,0%
oszczędzasz 7,00 zł

11 osób kupiło
3
50 idei, które powinieneś znać. Sztuka - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
50 idei, które powinieneś znać. Sztuka
Dostępny
104 szt.

Nowe wydanie światowego bestsellera literatury popularnonaukowej, część pasjonującej serii 50 idei, które powinieneś znać. Jak powstawały malowidła ścienne w starożytnym Egipcie? Dlaczego Leonardo da Vinci pozostawił tak wiele nieukończonych projektów? Kto jako pierwszy użył określenia impresjonizm? Czym była sztuka ziemi? Jeżeli kiedykolwiek nurtowały cię te pytania, odpowiedzi znajdziesz w tej książce, będącej znakomitym wprowadzeniem do świata sztuki. W 50 krótkich i wciągających esejach autorka odkrywa przed czytelnikami tajniki arcydzieł ? od prehistorycznych malowideł naskalnych po sztukę nowych mediów. Prezentuje wiodące nurty artystyczne, style, odsłania kulisy powstawania słynnych obrazów, opowiada o funkcjach, jakie malarstwo czy rzeźba pełniły przez wieki, objaśnia znaczenie fachowych terminów. Szuka odpowiedzi na pytanie, dlaczego połączenie różnych elementów: tradycji, technik, materiałów, technologii, otoczenia, wydarzeń społecznych i politycznych oraz osobowości twórcy zaowocowało powstaniem niespodziewanych, inspirujących lub zaskakujących innowacji w dziedzinie historii sztuki. 50 idei, które powinieneś znać to seria książek wprowadzających w fascynujący świat pytań i zagadnień - tych trudnych oraz tych zupełnie podstawowych - które od dawna towarzyszą ludzkości w misji zrozumienia świata. Seria prezentuje najważniejsze teorie i idee z głównych dziedzin wiedzy, stanowiąc świetny punkt wyjścia do dalszej nauki. Obowiązkowa lektura dla każdego początkującego erudyty!

59,00 zł
51,92 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 7,08 zł

10 osób kupiło
4
Let's Go Fishin'. Original - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Let's Go Fishin'. Original
Goliath, od 3 lat
Dostępny
149 szt.

Przedstawiona gra ćwiczy zręczność i refleks. Złów jak najwięcej rybek! Musisz się spieszyć, bo szybko zamykają pyszczki! Zawartość opakowania: • obrotowe jezioro, • 21 rybek, • 4 wędki, • instrukcja.

46,90 zł
41,74 zł

Rabat 11,0%
oszczędzasz 5,16 zł

8 osób kupiło
5
Kapitalne łamigłówki dla spryciarzy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kapitalne łamigłówki dla spryciarzy
Dostępny
56 szt.

Trening spostrzegawczości i myślenia logicznego Przedstawiamy zestaw blisko 100 podchwytliwych i ciekawych zagadek z prostymi poleceniami, sympatycznymi bohaterami oraz kapitalnymi ilustracjami. Spryciarze zmierzą się z sudoku, labiryntami oraz szyframi logicznymi, ćwicząc w ten sposób spostrzegawczość, koncentrację, umiejętność myślenia logicznego i dedukcji. Szukanie drogi w labiryncie, liczbowe układanki oraz poszukiwanie brakującego elementu w ciągu obrazkowym to przykładowe zadania, dzięki którym spryciarze przygotują się do nauki czytania i liczenia. Zabawy grafotomoryczne zapewnią trening motoryki małej i przygotują do nauki pisania. Dzięki prostym poleceniom spryciarze będą mogli samodzielnie radzić sobie z rozwiązywaniem łamigłówek i łamaniem szyfrów. Kapitalne rysunki Macieja Łazowskiego, przedstawiające sympatycznych bohaterów z poczuciem humoru, przykuwają wzrok i sprzyjają koncentracji na zadaniu, a jednocześnie gwarantują świetną zabawę.

19,99 zł
12,99 zł

Rabat 35,0%
oszczędzasz 7,00 zł

8 osób kupiło
6
Ego to Twój wróg - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ego to Twój wróg
Dostępny
98 szt.

Historia zna wielu wybitnych ludzi, którzy po osiągnięciu sukcesu, zaślepieni sławą i bogactwem, popadali w obsesję na swoim punkcie, tracili swą świetność i ostatecznie upadali. Wiele fortun i wspaniałych firm utracono w spektakularny sposób. Równie wielu genialnych młodych ludzi nie osiągnęło pełni swoich możliwości, gdyż zaniechali zdobywania wiedzy i rozwoju. Każdy z nas łatwo może wpaść w pułapkę niedostrzegania własnych wad, ulegania złudzeniom i nieprzyjmowania krytyki. Przyczyna takich problemów jest znana od stuleci. Piszą o niej filozofowie i myśliciele, słusznie ostrzegając Cię przed najbliższym wrogiem: Twoim własnym ego.

39,90 zł
25,94 zł

Rabat 35,0%
oszczędzasz 13,96 zł

7 osób kupiło
7
Tablice ósmoklasisty. Matematyka - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Tablice ósmoklasisty. Matematyka
Dostępny
71 szt.

Tablice ósmoklasisty. Matematyka to starannie przemyślany i skompletowany zestaw tematów przydatnych ósmoklasiście. Tablice stanowią doskonałe źródło powtórek przed egzaminem ósmoklasisty z matematyki.

10,70 zł
7,99 zł

Rabat 25,3%
oszczędzasz 2,71 zł

7 osób kupiło
8
Olive Kitteridge - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Olive Kitteridge
Dostępny
30 szt.

Najsłynniejsza, nagrodzona Pulitzerem powieść Elizabeth Strout, na podstawie której powstał znakomity serial HBO. „Już nigdy nie zapomnicie Olive Kitteridge – jej gorzkiej ironii i szczerej empatii. Ta powieść to wielka rzecz” – „USA T”. Nigdy nie przeprasza. Silna, arogancka i bezkompromisowa. Taka z pozoru jest Olive Kitteridge, surowa nauczycielka matematyki, oschła żona i wymagająca matka. Z okruchów zdarzeń codziennego życia wyłania się jednak portret niejednoznacznej, fascynującej osoby. Poprzez losy Olive i innych mieszkańców nadmorskiego miasteczka Crosby poznajemy świat ludzi, którzy są spragnieni uwagi, czułych gestów i zrozumienia. Tymczasem prowadzą międzypokoleniowe wojny, zamykają się we własnych światach, wspominają przegrane marzenia i niespełnione miłości. Takie tajemnice kryją się pod warstwą sielankowego uroku małego miasteczka, które wydaje się beztroskim i szczęśliwym miejscem na ziemi.

36,90 zł
23,62 zł

Rabat 36,0%
oszczędzasz 13,28 zł

7 osób kupiło
9
Wrócę po ciebie - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wrócę po ciebie
Dostępny
822 szt.

Czy miłość może pokonać śmierć? Współczesna bajka o tym, jak naprawić krzywdy, które człowiek uczynił sobie i innym Ethan jest znanym psychoterapeutą, człowiekiem sukcesu. Bogaty i szczęśliwy, dla kariery poświęcił życie rodzinne i miłość. Pewnego ranka budzi się na swoim jachcie u boku nieznajomej piękności. Nie pamięta wydarzeń poprzedniego wieczoru. To dopiero początek serii zaskakujących wydarzeń. W gabinecie czeka na niego przestraszona nastolatka, niezapowiedziana pacjentka. Chwila nieuwagi i dziewczynka popełnia samobójstwo, strzelając sobie w głowę. Tajemniczy taksówkarz zabiera Ethana na uroczystość ślubną kobiety, którą kochał i porzucił przed kilkoma laty. Ethan zdaje sobie sprawę, że nadal darzy ją uczuciem, ale jest już za późno, by cokolwiek zmienić. Opuszcza przyjęcie, zostaje napadnięty i trafia do szpitala. Tam, w szpitalnym pokoju, ginie od kul mordercy. Ostatkiem świadomości wspomina ukochaną. Następnego dnia budzi się na jachcie u boku pięknej rudowłosej kobiety. I znowu jest 31 października. Czy los daje mu drugą szansę? Czy dowie się, kto pragnął jego śmierci? Czy odzyska Céline? Ma dwanaście godzin, by coś zmienić...

38,90 zł
31,12 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 7,78 zł

5 osób kupiło
10
Dzieła wszystkie. Tom 2 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Promocja
Dzieła wszystkie. Tom 2
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.20

Drugi tom kazań jednego z największych i najbardziej kontrowersyjnych mistyków średniowiecza „Bądźcie pewni, Bóg nie omieszka dać nam wszystkiego i gdyby nawet przysiągł coś innego, nie mógłby się powstrzymać od dawania nam. Bóg jest we wszystkich rzeczach. A im bardziej jest w nich, tym bardziej poza nimi; im bardziej wewnątrz, tym bardziej na zewnątrz, a im bardziej na zewnątrz, tym bardziej wewnątrz”.

47,90 zł
28,74 zł
Powiadomienie

Rabat 40,0%
oszczędzasz 19,16 zł

5 osób kupiło
11
Dzieła wszystkie. Tom 3, wydanie 2 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Promocja
Dzieła wszystkie. Tom 3, wydanie 2
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.22

Trzeci tom kazań jednego z największych i najbardziej kontrowersyjnych mistyków średniowiecza. „Nigdy Bogu nie dziękuję za to, że mnie kocha, bo choćby nawet chciał, nie mógłby przestać mnie kochać; do kochania przymusza Go sama Jego natura. Dziękuję Mu natomiast za to, że w swej dobroci nie może się powstrzymać od tego kochania.” „Człowiek, który się ukrywa, gdy zakaszle, zdradza tym samym swą kryjówkę. Podobnie postąpił Bóg. Nikt nie mógłby Go znaleźć, gdyby On sam się nie odsłonił.” „Trzeba się poddawać pierwszemu natchnieniu i iść naprzód – a wówczas dochodzi się, gdzie należy. Oto najwłaściwsza postawa.”

45,90 zł
27,54 zł
Powiadomienie

Rabat 40,0%
oszczędzasz 18,36 zł

5 osób kupiło
12
Mam na imię Lucy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mam na imię Lucy
Dostępny
41 szt.

Doskonała powieść jednej z najważniejszych pisarek ostatnich lat, nagrodzonej Pulitzerem autorki powieści Olive Kitteridge, przeniesionej na ekran w serialu HBO. „Powieść zachwycająco prosta i powściągliwa... Rzeczy, o których trochę wiedzieliśmy, ale nie potrafiliśmy ich wyrazić, zostały nam wreszcie wytłumaczone. Czujemy ulgę, czujemy się zrozumiani. Myślimy sobie wtedy: To właśnie to. Tak wygląda życie”. – „National Public Radio” „Elizabeth Strout dowiodła po raz kolejny, że jest mistrzynią w tworzeniu niezapomnianych postaci. Jej opowieści otwierają się przed czytelnikiem w sposób, który wydaje mu się znajomy i może się z nimi utożsamiać, ale wtedy Strout uderza i można jedynie zachwycić się jej talentem”. – „The Post and Courier” Lucy Barton, dojrzałą kobietę, pisarkę wychowującą dwójkę dzieci, podczas przedłużającego się pobytu w szpitalu odwiedza niewidziana od lat matka. Niewinne rozmowy o ludziach z przeszłości otwierają furtkę do bolesnych wspomnień: biedy, wykluczenia i rodzinnych tajemnic. W oszczędnej narracji Strout buduje kruchą nić porozumienia pomiędzy kobietami, dla których ta niespodziewana pięciodniowa wizyta staje się najintymniejszym momentem ich relacji. Strout misternie konstruuje, wydawać by się mogło, uporządkowany świat, który na naszych oczach się rozpada. Nie znajdujemy w tym jednak dramatu, lecz cichą akceptację i zrozumienie dla ludzkich słabości.

34,90 zł
25,83 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 9,07 zł

5 osób kupiło
13
Rozmyślania o męce Pańskiej - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Rozmyślania o męce Pańskiej
Dostępny
9 szt.

Magdalena Mortęska urodziła się w roku 1554 jako córka senatora stanów pruskich Melchiora Mortęskiego i Elżbiety Kostczanki. Już jako dziecko postanowiła poświęcić się Bogu. W tym stuleciu klasztory były w takim upadku i pogardzie, że kiedy oznajmiła swój zamiar, jeden z dworzan jej ojca wykrzyknął oburzony: „Prędzej niech ja złą śmiercią zginę, niż byś wasza miłość, tak zacnego będąc rodu, zakonnicą być miała!” (…) Z domowej jeszcze pobożności ksieni Magdalena wyniosła kult Męki Pańskiej, o której w klasztorze napisała rozmyślania i której tematyka często wracała w jej rozmowach i konferencjach. W tej tajemnicy stale przebywała myślą modlitewną, ona też była dla niej motywacją do ubóstwa, do unikania ludzkiej chwały, itd. Ta motywacja okazała się skuteczna i czynna przez całą długość życia ksieni Magdaleny. Jej tęsknota do umiłowanego Pana karmiła się szczególnie chętnie epizodem obietnicy udzielonej na krzyżu „Dobremu Łotrowi”: Dziś ze mną będziesz w raju (Łk 23,43). Mówiąc kiedyś o tym – jak wspomina zakonnica notująca jej nauki – „przydała i to: że mi się zda, jakoby się obejrzał i skłonił łaskawie i z dziwną miłością. Co to za dziś tak szczęśliwe? – i oto jeszcze w tym żywocie przypuszcza mię do raju serca swego Boskiego…” (Małgorzata Borkowska OSB) Magdalena Mortęska zrozumiała, że śmierć Chrystusa, właśnie dlatego że została przyjęta z posłuszeństwa i miłości, staje się drogą ku pełni chwały. Cierpienie i męka Chrystusa chronologicznie trwały niewiele godzin, ale Magdalena rozumie, że jest to kulminacyjny moment ziemskiego życia Jezusa. Za każdym razem, kiedy sprawuje się Eucharystię i sprawuje się zwłaszcza sakrament pojednania, głosi się sens i owoc tego cierpienia. Czytając rozmyślania, czujemy, jakby Magdalena nie chciała pogodzić się z faktem pewnego ograniczenia naszej „biblijnej” wiedzy o Jezusie. Korzysta z apokryfów, przekazów świętych, prawdopodobnie znała listy św. Katarzyny Sieneńskiej, które w przekładzie polskim nie były jeszcze opublikowane, także biografie św. Katarzyny, zna też apokryfy bliżej nieokreślone, gdzie jest mowa o zemdleniu Matki Bożej pod krzyżem oraz o ilości razów, które spadły na Chrystusa. (…) Kiedy dzisiaj mówimy o tajemnicach wiary chrześcijańskiej, to myślimy o tajemnicy Trójcy Świętej, tajemnicy Wcielenia i Odkupienia. Jednak w średniowieczu i w XVI wieku słowo „tajemnica” oznacza czyny Jezusa. Na przykład ćwiczenia ignacjańskie nazywają „tajemnicą” każdą scenę ewangeliczną, poddaną kontemplacji. (…) Wczytując się w myśl Ksieni Mortęskiej, odkrywamy, że taki sposób rozumienia „tajemnic” nie może być powierzchowny, tzn. nie może zatrzymać się jedynie na ludzkiej naturze Jezusa. Cokolwiek On mówi, cokolwiek On czyni, On jest Synem Bożym. I to nadaje głębię spojrzeniu Magdaleny. Nie mamy tu do czynienia z ludzkim bohaterem, który poświęca się dla innych, ale jest swoistą drogą dotarcia do Boga w Trójcy Jedynego: Ojca, Syna i Ducha Świętego. (ks. prof. Mirosław Mróz).

34,00 zł
24,48 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 9,52 zł

5 osób kupiło
14
Rachunkowość podatkowa - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Rachunkowość podatkowa
Dostępny
32 szt.

Zasady prawa bilansowego oraz prawa podatkowego są względem siebie autonomiczne. Dlatego ujęcie kosztów i przychodów według obu praw różni się, co stwarza problemy natury ewidencyjno-sprawozdawczej. Celem książki w nowym wydaniu (rozbudowana została część podatkowa) jest wyjaśnienie tych różnic na tle: • zasad praw bilansowego i podatkowego, • przychodów i kosztów według praw bilansowego i podatkowego w zakresie podatku dochodowego od osób prawnych, z uwzględnieniem głębokich zmian podatkowych szczególnie w latach 2018-2019, • różnic trwałych i przejściowych pomiędzy wynikiem rachunkowym i wynikiem podatkowym dla celów sporządzania zeznania CIT, • wykorzystania danych z ksiąg rachunkowych w zakresie rozliczeń CIT, • ustalania odroczonego podatku dochodowego. W książce uwzględniono stan prawny na 1 stycznia 2020 r.

65,00 zł
53,30 zł

Rabat 18,0%
oszczędzasz 11,70 zł

5 osób kupiło
15
Dzieła wszystkie. Tom 5 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Promocja
Dzieła wszystkie. Tom 5
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.22

Wydawnictwo „W drodze” nadając niniejszej edycji tytuł Dzieła wszystkie, odnosi tę formułę do dzieł wszystkich Mistrza Eckharta (dotąd odnalezionych i wydanych w Niemczech), które powstały w języku niemieckim (Spätmittelhochdeutsch). Oprócz tego istnieje cały zbiór dzieł łacińskich (Die latteinischen Werke, wyd. A. Zimmermann, L. Sturlese, t. 1-5).

47,90 zł
28,74 zł
Powiadomienie

Rabat 40,0%
oszczędzasz 19,16 zł

5 osób kupiło
16
Dzieła wszystkie. Tom 1, wydanie 2 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Promocja
Dzieła wszystkie. Tom 1, wydanie 2
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.19

Pierwszy tom kazań jednego z największych i najbardziej kontrowersyjnych mistyków średniowiecza. Wyjdź całkowicie z siebie dla Boga, a On wyjdzie cały z siebie dla ciebie. Kiedy Bóg i człowiek wychodzą z siebie, to, co pozostaje, jest prostym Jednym. Jeśli brak pobożności i skruchy sprawia ci ból, to właśnie jest teraz twoją pobożnością i surowością. Niektórzy chcą patrzeć na Boga tymi samymi oczyma, którymi patrzą na krowę, i chcą kochać Boga tak, jak ją kochają. A kochają ją z powodu mleka i sera, ze względu na swoją własną korzyść. Historia dzieł Mistrza Eckharta sama w sobie jest fascynująca, od jego wielkiego ucznia – XV-wiecznego mistyka Mikołaja z Kuzy począwszy, a na współczesnej kontynuacji edycji rozpoczętej przez Josefa Quinta (jego następcy to G. Steer i W. Klimank) skończywszy. Wydawnictwo W drodze nadając niniejszej edycji tytuł Dzieła wszystkie, odnosi tę formułę do dzieł wszystkich Mistrza Eckharta (dotąd odnalezionych i wydanych w Niemczech), które powstały w języku niemieckim (Spätmittelhochdeutsch). Oprócz tego istnieje cały zbiór dzieł łacińskich (Die latteinischen Werke, wyd. A. Zimmermann, L. Sturlese, t. 1-5).

49,90 zł
29,94 zł
Powiadomienie

Rabat 40,0%
oszczędzasz 19,96 zł

5 osób kupiło
17
500 najpiękniejszych miejsc Polski - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
500 najpiękniejszych miejsc Polski
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.20

Polska to kraj niezwykły. Zróżnicowanie geograficzne usatysfakcjonować może najbardziej wymagających podróżników, zarówno tych żądnych wrażeń, jak i nastawionych na kontemplację. Bo piękno kraju przejawia się w zapierających dech w piersiach krajobrazach – od morza po góry, a także w fascynujących zabytkach kultury, muzeach i skansenach przechowujących to, co najcenniejsze dla naszej tradycji. Niniejszy album prezentuje najpiękniejsze z tych miejsc.

45,00 zł
32,40 zł
Powiadomienie

Rabat 28,0%
oszczędzasz 12,60 zł

5 osób kupiło
18
Teczka rysunkowa A4 z gumką Wild animals - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
5,99 zł
4 osoby kupiły
19
500 najpiękniejszych miejsc Europy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
500 najpiękniejszych miejsc Europy
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.24

Europa to niezwykła część świata. Zróżnicowanie geograficzne i bogactwo kulturowe usatysfakcjonować może najbardziej wymagających podróżników, zarówno tych żądnych wrażeń, jak i nastawionych na kontemplację. Bo piękno starego kontynentu przejawia się w zapierających dech w piersiach krajobrazach – od Atlantyku po Ural, a także w fascynujących zabytkach kultury odzwierciedlających to, co najcenniejsze dla europejskiego i światowego dziedzictwa. Niniejszy album prezentuje najpiękniejsze z tych miejsc.

44,95 zł
32,36 zł
Powiadomienie

Rabat 28,0%
oszczędzasz 12,59 zł

4 osoby kupiły
20
Toys Inn. Tatoo Studio. Markery do tatuażu, pantera - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Toys Inn. Tatoo Studio. Markery do tatuażu, pantera
Stnux
Dostępny
199 szt.

Zestaw pozwala na tworzenie własnych, pomysłowych tatuaży. To doskonały prezent i fantastyczne uzupełnienie imprezy z koleżankami. Pozwoli rozwinąć wyobraźnię i kreatywność, a przede wszystkim stworzyć swój niepowtarzalny styl. Niektóre zdobienia mają motyw w panterkę! Zawartość zestawu: • 4 brokatowe markery do tatuażu (srebrny, fioletowy, różowy, niebieski), • 3 szablony, • 1 arkusz metalicznych tatuaży, • 30 chusteczek do usuwania tatuaży. Wymiary opakowania: 25.0 x 20.0 x 3.0 cm

47,90 zł
42,15 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 5,75 zł

4 osoby kupiły
21
Wołanie grobu - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wołanie grobu
Dostępny
77 szt.

Posępne, złowrogie torfowiska niczym sceneria z najlepszych powieści gotyckich oraz poczucie grozy, które towarzyszy czytelnikowi od pierwszej do ostatniej strony książki. Osiem lat wcześniej wybitny antropolog sądowy – David Hunter – był członkiem ekipy dochodzeniowej, która prowadziła śledztwo w sprawie serii okrutnych morderstw. Schwytany wtedy mężczyzna przyznał się do zbrodni. Nie odnaleziono jednak zwłok ofiar, choć podejrzewano, że mogły być zakopane na odludnych wrzosowiskach Dartmoor w Anglii. Po latach koszmar zaczyna się od nowa. Psychopatyczny seryjny morderca ucieka z więzienia i zamierza dopaść tych, którzy dawniej uczestniczyli w śledztwie przeciw niemu i doprowadzili go przed oblicze sprawiedliwości. Doktor Hunter – pogrążony w osobistej tragedii – znów znajduje się w epicentrum wydarzeń. Zdaje sobie sprawę, że prawda o głośnej sprawie sprzed lat jest zupełnie inna, niż się wydaje.

39,99 zł
29,99 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 10,00 zł

4 osoby kupiły
22
Psychodietetyka, czyli jak wyjść z błędnego koła odchudzania - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Psychodietetyka, czyli jak wyjść z błędnego koła odchudzania
Dostępny
76 szt.

Oto jedyna książka o diecie, którą musisz przeczytać Kochana! Przyznaj, ile razy w życiu przechodziłaś na dietę odchudzającą? Albo chociaż o niej myślałaś? Jak często zadręczasz się z powodu kilogramów, które Twoim zdaniem są naddatkowe, zbędne i powinny zniknąć? Teraz, natychmiast albo po tygodniu, miesiącu, roku odmawiania sobie ulubionego jedzenia i zastępowania go wstrętnym "karton-gipsem", który podobno jest fit... Tak to niestety nie działa. Dieta polegająca na wiecznych wyrzeczeniach prowadzi do błędnego koła nieskutecznego odchudzania. Opuść ten nieszczęsny krąg i zastosuj zamiast niej system żywienia, który przyniesie rezultaty, a jednocześnie sprawi Ci przyjemność! Poradnik, który przygotowała dla Ciebie Karolina Gruszecka, dietetyczka, instruktorka fitness i trenerka personalna, stanowi zbiór konkretnych, życiowych i przede wszystkim skutecznych rad. Autorka bazuje na własnym doświadczeniu czerpanym z indywidualnej pracy z pacjentkami oraz na wiedzy z zakresu psychodietetyki. Po przeczytaniu książki zrozumiesz, że wcale nie potrzebujesz pomocy sztabu dietetyków, trenerów i coachów. Siła tkwi w Tobie - nawet bez wsparcia otoczenia jesteś w stanie osiągnąć swój cel. Jeśli pragniesz wyjść z błędnego koła odchudzania, lepiej radzić sobie ze stresem, skończyć z ciągłym podjadaniem, odzyskać zdrowy stosunek do jedzenia, uwierzyć w siebie i pozbyć się kompleksów - tu znajdziesz potrzebne do tego narzędzia. Przekonaj się, że możesz cieszyć się wymarzoną sylwetką bez rezygnowania ze wszystkich przyjemności! Ruszamy? O autorze Karolina Gruszecka - magister dietetyki i absolwentka psychodietetyki, doktorantka w Collegium Medicum UMK. Pracuje jako psychodietetyczka, certyfikowana instruktorka fitness oraz trenerka personalna. Jest zdecydowaną przeciwniczką schematów, a także powielanych od lat mitów żywieniowych; wyznaje holistyczne podejście do zdrowia. Często gości jako ekspert w programach telewizyjnych. Chętnie angażuje się w propagowanie zdrowego stylu życia i podejścia do diety, występuje na konferencjach poświęconych temu tematowi, zarówno polskich, jak i międzynarodowych (między innymi w Londynie, Berlinie, Rimini, Wiedniu). W sieci można ją spotkać na Facebooku, Instagramie oraz YouTubie.

39,90 zł
29,53 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 10,37 zł

3 osoby kupiły
23
How To. Jak? Absurdalnie naukowe rozwiązania codziennych problemów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
How To. Jak? Absurdalnie naukowe rozwiązania codziennych problemów
Dostępny
50 szt.

Najzabawniejszy i najmniej przydatny poradnik napisany przez genialnego autora niezwykle popularnego komiksu internetowego xkcd oraz bestsellerów What If? A co, gdyby? i Tłumacz rzeczy. Zgłębiając najbardziej skomplikowane metody wykonywania prostych czynności, Munroe nie tylko utrudnia zadanie sobie i swoim czytelnikom – tak jak w fascynujący sposób czynił to w „What If? A co, gdyby?, tak i tu zachęca do eksplorowania najbardziej absurdalnych rozwiązań. Dzięki błyskotliwym infografikom i zabawnym ilustracjom How To? Jak? w absorbujący intelektualnie sposób pomaga lepiej zrozumieć naukę i technologie towarzyszące nam każdego dnia we wszystkim, co robimy.

44,99 zł
33,74 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 11,25 zł

3 osoby kupiły
24
Kapitalne łamigłówki dla małych bystrzaków - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kapitalne łamigłówki dla małych bystrzaków
Dostępny
107 szt.

Kapitalne łamigłówki dla małych bystrzaków (4+) to zeszyt ćwiczeń zawierający prawie 100 różnorodnych zadań wspierających rozwój intelektualny przedszkolaków. W zestawie znajdują się wykreślanki, zadania polegające na łączeniu obiektów w pary, wyszukiwaniu różnic i podobieństw, a także odnajdywaniu obiektów niepasujących do danego zbioru. Wciągające zagadki trenują myślenie logiczne, wyobraźnię, spostrzegawczość i koncentrację, a także przygotowują do nauki kodowania i zdobywania kompetencji cyfrowych. Zabawy logiczne – gimnastyka umysłu i twórcza zabawa Kapitalne łamigłówki to idealny zestaw zabaw przygotowujący do nauki czytania, liczenia i podstaw kodowania. Małe bystrzaki poznają litery, nauczą się liczyć w zakresie 10 oraz odczytywać szyfry, czyli szukać wzoru wśród ciągu symboli rysunkowych, a wszystko to w formie zabawy. Zadania będą również doskonałą zachętą do gimnastyki rączki. Dzięki zabawom grafomotorycznym przedszkolaki rozwiną motorykę małą niezwykle ważną w nauce pisania. Sympatyczni bohaterowie narysowani przez Ewę O'Neill będą towarzyszyć przedszkolakom w kapitalnej przygodzie po świecie liter, liczb i symboli rysunkowych, pobudzając jednocześnie ich ciekawość i wyobraźnię. Odpowiedzi do zadań znajdują się na stronie internetowej KapitanNauka.pl. Rozwój: spostrzegawczość, koncentracja, myślenie logiczne, motoryka mała Ilustratorka Ewa O'Neill – architekt wnętrz, z pasji ilustratorka książek edukacyjnych i gier dla dzieci.

19,99 zł
13,99 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 6,00 zł

3 osoby kupiły
25
Poznaję wiosnę - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Promocja
Poznaję wiosnę
Dostępny
18 szt.

Poznaję wiosnę jest publikacją poznawczo-edukacyjną, w której dziecko – samodzielnie lub w grupie przedszkolnej czy szkolnej – godzinami wynajdywać będzie niezliczone sekrety wiosny. Poznaję wiosnę porusza osiem tematów związanych z nadejściem wiosny. Są to: topienie marzanny w pierwszy dzień wiosny, budzenie się roślin, zwierzęta wiosną, przylot ptaków, wiosenne porządki, malowanie jaj i święcenie koszyków wielkanocnych, śniadanie wielkanocne i tradycja polskich świąt, śmigus-dyngus. Na opracowanie każdego tematu składają się: rozdział informacyjny, ilustracja poznawcza do samodzielnej analizy i omówienia w grupie oraz rozdział z zadaniami do wykonania przez dziecko. Książka przeznaczona jest dla dzieci od 3 do 9 lat. Dzieci młodsze (3–6 lat) będą mogły odkrywać wiosnę dzięki niezwykle rozbudowanemu i dopracowanemu materiałowi graficznemu. Zadaniem dzieci starszych (7–9 lat) stanie się dodatkowo samodzielna lektura rozdziałów informacyjnych. Zadania do wykonania przewidziane są dla wszystkich grup wiekowych.

16,00 zł
8,99 zł

Rabat 43,8%
oszczędzasz 7,01 zł

3 osoby kupiły
26
Java. Kompendium programisty, wydanie 11 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Java. Kompendium programisty, wydanie 11
Dostępny
12 szt.

Mimo upływu lat Java wciąż pozostaje jednym z najważniejszych języków programowania, konsekwentnie wybieranym przez profesjonalnych deweloperów. Jest równocześnie nowoczesna i dojrzała. Twórcy Javy od początku jej istnienia stawiali na elastyczność i stale dostosowywali ten język do zmieniających się warunków pracy programistów. Od pierwszego wydania Java zapewnia narzędzia do programowania rozwiązań internetowych, jest więc naturalnym wyborem programistów tworzących aplikacje internetowe. Jej możliwości jednak są o wiele większe - i rosną z każdą kolejną wersją. Konieczne jest więc sukcesywne zapoznawanie się z nowościami i ze zmianami wprowadzanymi w poszczególnych wydaniach Java SE. Ta książka jest jedenastym wydaniem wyczerpującego kompendium programisty Javy, w pełni zaktualizowanym, uzupełnionym o nowości wprowadzone w Java SE 11. Opisuje język kompleksowo: jego składnię, słowa kluczowe oraz najistotniejsze zasady programowania. Zawiera także informacje o najważniejszych składnikach biblioteki Javy, takich jak klasy wejścia-wyjścia, framework Collections, biblioteka strumieni oraz narzędzia programowania współbieżnego. Oczywiście szczegółowo został tu opisany inny niezwykle ważny element – system modułów Javy. Przedstawiono też interaktywne narzędzie programistyczne JShell. Podręcznik jest przejrzysty, napisany jasnym i zrozumiałym językiem, co zdecydowanie ułatwia naukę. Co ważne, poszczególne zagadnienia zilustrowano licznymi przykładowymi fragmentami kodu źródłowego. Z tak przygotowanego materiału skorzystają wszyscy programiści Javy, zarówno początkujący, jak i profesjonalni deweloperzy. W tej książce między innymi: • zasady programowania obiektowego, • klasy wejścia-wyjścia oraz obsługa wyjątków, • interfejsy i pakiety, • wnioskowanie typów zmiennych lokalnych, • obsługa zdarzeń, moduły i wyrażenia lambda, • AWT, Swing, JavaBean i serwlety. Nie znajdziesz bardziej wyczerpującego omówienia Javy! Herb Schildt – jest jednym z najpopularniejszych autorów książek o programowaniu. Jest autorytetem w sprawach języków C, C++, Java i C#, a także doskonałym programistą systemu Windows. Był członkiem komitetu ANSI/ISO, który dokonał standaryzacji języka C++. Jego książki sprzedały się na całym świecie w ponad 3 milionach egzemplarzy i zostały przetłumaczone na większość języków.

199,00 zł
139,30 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 59,70 zł

2 osoby kupiły
27
Jednym strzałem - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Jednym strzałem
Dostępny
1114 szt.

Sześć strzałów, pięciu zabitych, sterroryzowane miasto, wzorowo przeprowadzone śledztwo, zabójca ujęty w ekspresowym tempie, obciążające podejrzanego dowody – nie do podważenia. Tylko dlaczego James Barr, były żołnierz piechoty, nie chce się widzieć z adwokatem, a zamiast tego żąda widzenia z Jackiem Reacherem? Przecież zeznania Reachera, który ma powody, by nie pałać do niego sympatią, mogą go jeszcze bardziej pogrążyć. I dlaczego jeden z pocisków Barra – strzelca wyborowego! – nie trafił w cel?

38,90 zł
31,12 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 7,78 zł

2 osoby kupiły
28
Plan lekcji, leniwiec, cena za 1 arkusz - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Plan lekcji, leniwiec, cena za 1 arkusz
Starpak, 1
Dostępny
9 szt.

Plan lekcji jest niezbędnym elementem wyposażenia szkolnej wyprawki. Plan z grafiką z leniwcem zawiera podział na pięć dni tygodnia z 9 wierszami do wpisu, dzięki czemu żaden uczeń nie zapomni o potrzebnych mu danego dnia książkach czy zeszytach. Przyjazna grafika sprawi, że każdy dzień w szkole będzie dobrze zaplanowany i udany. Plan lekcji wykonany z papieru. Wyprodukowany w Polsce. Wymiary produktu: 22.5 x 15.5 cm

2,99 zł
2 osoby kupiły
29
Psi Patrol. Gotowi do nauki cz.12 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Psi Patrol. Gotowi do nauki cz.12
Dostępny
128 szt.

Każda część książki zawiera zadania i karty, które się uzupełniają i stanowią komplet do nauki i zabawy!Stałe miejsce w książce (po 4 strony) mają działy wprowadzające alfabet (32 litery) oraz liczby (od 1 do 20). W zależności od tematyki książki pojawiają się działy: Kolory, Kształty i figury, Przyroda. Pieski z Psiego Patrolu, ulubieni bohaterowie przedszkolaków, zachęcają dzieci do ćwiczeń manualnych (szlaczki, wzory), ćwiczenia spostrzegawczości (szukanie różnic), pisania i czytania liter, liczenia w zakresie od 1 do 20. Na końcu książki pojawia się zabawa, łącząca właśnie poznane przez dziecko tematy edukacyjne.W każdym zestawie 16 kart znajduje się 6 kart edukacyjnych, które mają odniesienia do zadań w książce: 2 karty z literami i przynajmniej 1 karta z cyfrą. Pozostałe karty edukacyjne są związane z tematyką danej książki. Kolejnych 12-13 kart jest potrzebnych do różnorakich gier (Piotruś, memo, szukanie par, domino, gra zegarowa) oraz ułożenia obrazka po zebraniu wszystkich 16 części kolekcji.

10,70 zł
7,99 zł

Rabat 25,3%
oszczędzasz 2,71 zł

2 osoby kupiły
30
Ale frajda! Wykoloruj syrenki - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ale frajda! Wykoloruj syrenki
Dostępny
55 szt.

Ale frajda! Do tej zabawy potrzebujesz tylko kredek i wyobraźni! Większe i mniejsze, latające i chodzące dinozaury nie chcą być czarno-białe. Jakie barwy nadasz ich potężnym łapom, silnym skrzydłom i wspaniałym ogonom? W świecie „Wykoloruj...” wszystko zależy od ciebie!

7,90 zł
5,99 zł

Rabat 24,2%
oszczędzasz 1,91 zł

2 osoby kupiły
31
Tablice ósmoklasisty. Język polski - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Tablice ósmoklasisty. Język polski
Dostępny
74 szt.

Tablice ósmoklasisty. Język polski to starannie przemyślany i skompletowany zestaw tematów przydatnych ósmoklasiście. Tablice stanowią doskonałe źródło powtórek przed egzaminem ósmoklasisty z języka polskiego.

11,60 zł
8,99 zł

Rabat 22,5%
oszczędzasz 2,61 zł

2 osoby kupiły
32
Kurier z Teheranu - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kurier z Teheranu
Dostępny
145 szt.

Sprawa katyńska, walka wywiadów i epicka opowieść o Polsce podczas II wojny światowej... Hrabiemu Antoniemu Mokrzyckiemu, dyplomacie znanemu z powieści Kurier z Toledo nie dane było ułożyć sobie życia u boku żony. Powołany do wojska w stopniu podporucznika otrzymuje rozkaz jako agent Dwójki: ma wywieźć i schować dokumenty agentów polskiego wywiadu w ZSRR. Jednak kampania wrześniowa komplikuje te plany. Mokrzycki staje do walki z Armią Czerwoną w drodze do rumuńskiej granicy. Zaprowadzi go to do obozu kozielskiego. Cudem unika Katynia. Staje się świadkiem ponurej tajemnicy, która zaważy na losie Polski podczas wojny światowej... Na swej drodze bohater styka się z niezwykłymi ludźmi: Józefem Czechowiczem, Tadeuszem Dołęgą-Mostowiczem, Józefem Retingerem, generałami Sikorskim i Andersem, ale także z katami z NKWD. Mokrzycki stanie oko w oko ze Stalinem, szachem Iranu oraz innymi postaciami z historii. Kurier z Teheranu to doskonałe połączenie powieści historycznej z literaturą sensacyjno-szpiegowską, a zarazem przewrotna opowieść o drugiej wojnie światowej.

42,99 zł
30,95 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 12,04 zł

2 osoby kupiły
33
Las w obiektywie leśników - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Las w obiektywie leśników
Dostępny
11 szt.

Las w obiektywie leśników to wyjątkowy album pokazujący las i jego mieszkańców oczami fotografujących leśników. 380 najciekawszych i najlepszych zdjęć wykonanych przez polskich leśników autorski wybór zdjęć dra Marka Sławskiego z Wydziału Leśnego SGGW niebanalne piękno krajobrazu, niespotykane ujęcia mieszkańców lasu, profesjonalne spojrzenie, odkrywanie ukrytego. Las w obiektywie leśników przeniesie cię do polskiego lasu widzianego oczami leśników!

69,00 zł
50,37 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 18,63 zł

2 osoby kupiły
34
Trudny przypadek. Prawdziwe historie polskich lekarzy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Trudny przypadek. Prawdziwe historie polskich lekarzy
Dostępny
86 szt.

Chirurg, internista, ginekolog. Psychiatra z kilkudziesięcioletnim stażem pracy oraz początkujący stażysta w hospicjum. Pielęgniarka wysłana na misję medyczną do toczonej wojną Libii i dentysta gwiazd show-businessu. Psychodietetyczka oraz lekarka posiadająca własne prosektorium. Opowiadają o pacjentach i przypadkach, których nigdy nie zapomną. O chłopcu, który wierzył, że gdy schudnie, zostanie oddany niewydolnej wychowawczo matce. O dziewczynie, która wolała iść na randkę niż ratować własne zdrowie. O młodym mężczyźnie, który zachorował na nieuleczalną chorobę w wieku zaledwie dwudziestu kilku lat. O kobiecie z Afryki, którą tamtejszy poziom medycyny skazał na śmierć, chociaż jej choroba jest całkowicie wyleczalna w państwach Zachodu. O setkach nieboszczyków, którzy w prosektoriach są traktowani gorzej niż niepotrzebne przedmioty. Opowieści o pracy na styku nauki, wiary i nadziei. Przypadki, które zdarzają się raz na milion. Nadal budzą emocje i prowokują niedające spokoju pytanie: czy dla tego pacjenta zrobiliśmy wszystko, co w naszej mocy?

34,90 zł
25,83 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 9,07 zł

2 osoby kupiły
35
Pierwszy ilustrowany słownik frazeologiczny - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pierwszy ilustrowany słownik frazeologiczny
Dostępny
143 szt.

Pierwszy ilustrowany słownik frazeologiczny to pozycja, dzięki której dziecko pozna znaczenie wielu ciekawych wyrażeń, zwrotów i powiedzonek. To nieoceniona i atrakcyjna w formie pomoc dla uczniów pierwszych klas szkoły podstawowej. Zabawne ilustracje i przykłady prosto z życia pozwolą zrozumieć i zapamiętać znaczenie popularnych związków frazeologicznych.

24,99 zł
17,99 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 7,00 zł

2 osoby kupiły
36
Długopis z pomponem - pastelowy, mix wzorów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Długopis z pomponem - pastelowy, mix wzorów
Stnux
Dostępny
21 szt.

Długopisy-różdżki zakończone są pastelowymi pomponami. Pompon zakończony jest przezroczystą aplikacją w kształcie korony bądź gwiazdki, wypełnionej kolorowym konfetti. Długopisy dostępne są w kolorach: niebieskim (z gwiazdką), zielonym (z koroną), jasnoróżowym (z gwiazdką), różowym (z koroną). Uwaga. Mix wzorów i kolorów – produkt wysyłany losowo. Cena dotyczy 1 sztuki.

8,20 zł
7,99 zł

Rabat 2,6%
oszczędzasz 0,21 zł

2 osoby kupiły
37
Daredevil. Frank Miller. Tom 3 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Daredevil. Frank Miller. Tom 3
Dostępny
5 szt.

Trzeci tom serii autorstwa mistrza komiksu Franka Millera. W nowojorskich szkołach ktoś rozprowadza narkotyki. Żeby rozwiązać tę sprawę, Daredevil będzie musiał zmierzyć się z Punisherem, który w nieco bardziej brutalny sposób chciałby rozprawić się z dilerami. Murdockowi przyjdzie również po raz kolejny walczyć z Dłonią. Sprawa nie wygląda dobrze, bo Elektra, jego największa sojuszniczka w zmaganiach z ninja, nie żyje, ale Nieustraszonemu niespodziewanie postanawia pomóc Czarna Wdowa. Daredevil zaprasza także Bullseye’a do gry w rosyjską ruletkę, a w tym pojedynku już nikt mu nie pomoże… W skład tomu wchodzą również historie „Elektra wskrzeszona” i „Miłość i wojna”. Autorem scenariusza jest Frank Miller, znany w Polsce m.in. z cyklu „Sin City” oraz albumów „300” i „Kserkses”, a rysunki poza Millerem przygotowali Klaus Janson i Bill Sienkiewicz.

120,00 zł
92,40 zł

Rabat 23,0%
oszczędzasz 27,60 zł

2 osoby kupiły
38
Pióro wieczne Twist F Deep blue - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
47,70 zł
45,32 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 2,38 zł

2 osoby kupiły
39
Farm Life. SLH 13771. Kot siedzący - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Farm Life. SLH 13771. Kot siedzący
Schleich
Dostępny
16 szt.

Każda figurka Schleich została wykonana z najwyższą dbałością o szczegóły. Starannie odlana z tworzywa i ręcznie pomalowana.To wierne kopie realistycznie wyglądających zwierząt czy postaci. Kot siedzący z serii Schleich to jedna z najbardziej ulubionych kocich figurek, do kolekcjonowania i zabawy. Wysokość figurki: ok. 3.5 cm

19,90 zł
18,99 zł

Rabat 4,6%
oszczędzasz 0,91 zł

2 osoby kupiły
40
Sam i Watson pokonują zazdrość - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Sam i Watson pokonują zazdrość
Dostępny
29 szt.

Kiedy dzieci chcą, żeby cała uwaga dorosłych skupiała się tylko na nich… Kiedy demonstracyjnie obrażają się, wybuchają płaczem i przestają bawić z innymi… Kiedy starsze rodzeństwo z zazdrości krzywdzi młodsze… Wtedy dobrze jest pójść za radą mądrego kota. Książka o tym, czym jest zazdrość i jak jej nie ulegać.

27,90 zł
20,09 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 7,81 zł

1 osoba kupiła
41
Czy Ziemia jest żwawym kosmitą i inne sekrety naszej planety - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Czy Ziemia jest żwawym kosmitą i inne sekrety naszej planety
Dostępny
9 szt.

Publikacja dla młodych czytelników ciekawych świata, którzy chcą poznać najbardziej niezwykły obiekt kosmosu, jakim jest nasza Ziemia. Dowiedzieć się, co każdego dnia dzieje się na jej powierzchni, co w głębi, a co wysoko w przestworzach. Dzięki tej książce poznają, jak powstają góry, wyspy, jaskinie, pustynie, wulkany. Dowiedzą się, czy na Ziemi mamy dużo wody i czy kiedyś ten życiodajny płyn może nam bezpowrotnie wyparować, jak wędrują kontynenty, a także czy wulkany mogą sprowadzić na Ziemię mrok, chłód i klęski nieurodzaju. Tekst w sposób przystępny dla młodego czytelnika napisał dr Radosław Żbikowski, a zabawne ilustracje są dziełem Tomasza Samojlika.

45,00 zł
32,85 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 12,15 zł

1 osoba kupiła
42
Prawo administracyjne (wyd.2/2020 stan prawny na 10.01.2020) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyprzedaż
Prawo administracyjne (wyd.2/2020 stan prawny na 10.01.2020)
Dostępny
1 szt.

Prawo administracyjne. Część ogólna, ustrojowe prawo administracyjne, wybrane zagadnienia materialnego prawa administracyjnego stanowi kompleksowe opracowanie zagadnień z zakresu teorii prawa administracyjnego, ustroju administracji publicznej i materialnego prawa administracyjnego. Omówiono w nim kwestie dotyczące m.in.: - pojęć, zasad i instytucji prawa administracyjnego, - organizacji aparatu administracyjnego, w tym podmiotów administrujących niebędących organami władzy publicznej, - podziału terytorialnego państwa. W książce skupiono się także na analizie wybranych norm części szczegółowej prawa administracyjnego, w szczególności: - zagadnień prawa o zgromadzeniach, - prawa o stowarzyszeniach, - prawa o lasach, - prawa bezpieczeństwa i porządku publicznego, - administracyjnoprawnej reglamentacji dostępu do broni i amunicji, - obrotu napojami alkoholowymi i wyrobami tytoniowymi, - zmiany imion i nazwisk oraz prawa o aktach stanu cywilnego. W drugim wydaniu podręcznika uwzględniono wszystkie zmiany legislacyjne, jakie miały miejsce od czasu ostatniego wydania, a także uzupełniono książkę o nowe treści dotyczące sądowej i pozasądowej kontroli administracji publicznej oraz urzędów centralnych.

79,00 zł
38,71 zł

Rabat 51,0%
oszczędzasz 40,29 zł

1 osoba kupiła
43
Czarna Wdowa - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Czarna Wdowa
Dostępny
3 szt.

Natasza Romanowa poświęciła wiele, by odpokutować winy z czasów, gdy była zabójczynią na usługach radzieckiego wywiadu. Ktoś jednak nie daje jej zapomnieć o przeszłości – ktoś, kto zna jej najmroczniejsze sekrety. Legendarna Czarna Wdowa nie ma wyboru: musi zdradzić przyjaciół, a potem poskromić Płaczącego Lwa i stawić czoło nowemu wcieleniu Czerwonej Komnaty… w nadziei, że nie zginie w sieci kłamstw i intryg, którą sama pomogła utkać. Ten mistrzowsko zilustrowany thriller szpiegowski jest wspólnym dziełem Marka Waida i Chrisa Samnee – twórców wyróżnionych Nagrodą Eisnera za serię „Daredevil”.

70,00 zł
53,90 zł

Rabat 23,0%
oszczędzasz 16,10 zł

1 osoba kupiła
44
Bez hamulców. Tai Woffinden. Autobiografia - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bez hamulców. Tai Woffinden. Autobiografia
Dostępny
30 szt.

Brutalnie szczera autobiografia jednego z najlepszych żużlowców naszych czasów! Ciężko doświadczony przez życie miłośnik łamania reguł i wielkich prędkości. Na pierwsze zawody jeździł pocztowym fordem, a gdy przyjechał do Szwecji, klub zaoferował mu motocykl… bez silnika. Po śmierci ojca życie wymknęło mu się spod kontroli, lecz i na tym wirażu w końcu zdołał złapać podłoże. Buntownik o gołębim sercu, który w ramach akcji charytatywnej pojechał na mecz… rowerem. Na swoje 18. urodziny dostał od klubu malucha i zlicytował go, by pomóc koledze. Ikona naszej ligi, która przez swój pierwszy zespół nad Wisłą została odrzucona. Fan tatuaży, który jednocześnie irytuje się, gdy zaczyna się mówić o tych zdobiących jego ciało. Ta książka pokaże wam Taia Woffindena, jakiego do tej pory nie znaliście. Jakie wrażenie zrobił na nim Zbigniew Boniek, a jakie Tomasz Gollob? Co sprawiło, że po odejściu ojca zdecydował się kontynuować karierę? Dlaczego stracił w Anglii prawo jazdy? Wejdźcie za kulisy życia gwiazdy czarnego sportu! „Tai Woffinden to jedna z najbardziej nietuzinkowych postaci żużla. Trzeba przed przeczytaniem jego książki zdać sobie sprawę, że poznamy go z innej strony. Mistrz nie owija w bawełnę i jest bardzo bezpośredni. Musimy być gotowi na wątki pełne emocji i spodziewać się, że Woffinden będzie taki, jaki pokazał się w 2015 roku, gdy na polu golfowym realizował dla PGE Ekstraligi działania marketingowe, a kiedy poprosiliśmy go, żeby zrobił coś szalonego… rozebrał się do naga” – Przemysław Szymkowiak, PGE Ekstraliga. „Tai prowadzi nas śladami szalonej młodości na australijskich plażach oraz brytyjskiej szkoły żużla. Opowiada o zakrętach w drodze na sportowy szczyt. Bywa dosadny i kontrowersyjny, ale też sentymentalny i refleksyjny. Bardzo mocno akcentuje rolę ojca w swoim życiu. Jego choroba i śmierć powodują w rozrywkowym Woffindenie zmiany w podejściu do zawodowego sportu. Na skórze, w głowie, wokół toru. Poznajcie niepokornego mistrza i jego niezaspokojone ambicje” – Gabriel Waliszko, Canal+. „Jesienią 2013 roku, po pierwszym tytule globalnego championa, Tai przekonywał mnie: „Żadnych dzieci przez najbliższych 10 lat. Chcę sięgać po kolejne złota”. Dziś ma już w CV dwie córki i trzy tytuły, do których dojrzał równie szybko jak do powiększenia rodziny. To był klucz w tej historii – dojrzeć. Bo jeszcze niedługo przed zdobyciem pierwszego złota IMŚ, podczas zimowego obozu swojego wrocławskiego klubu w Tatrach, ekipa znalazła Woffindena nocą na stacji benzynowej – półnagiego i półprzytomnego… Jestem cholernie ciekaw, czy 30-latek nadal jeszcze ściga legendy Maugera i Richardsona, czy najlepsze w tej opowieści już za nim. A przed aami opowieść o chłopcu, który po stracie ojca stał się facetem” – Wojciech Koerber, pobandzie.com.pl. „Speedway powinien być wdzięczny Taiowi, że pojawił się w tak trudnym okresie dla tej dyscypliny sportu. Trochę jak Brytyjczyk Michael Andrew Lee zwany „Mike The Bike”, fenomenalny mistrz świata z Ullevi (Göteborg, IMŚ 1980), który miał odwagę spróbować różnych kolorów życia, aby być wiarygodnym w tym, co mówi. Czasami warto upaść, aby docenić smak sukcesu…” – Tomasz Lorek, Polsat Sport. „Tai Woffinden już dawno przestał liczyć nie tylko tatuaże na swoim ciele, ale też połamane kości i blizny. Bo droga na sportowy szczyt rzadko jest usłana różami. W tej książce trzykrotny mistrz świata na żużlu zrzuca kevlar, odstawia motocykl i zdejmuje kask, który przykrywa prawdziwą twarz. Do bólu szczery, samokrytyczny, czasem szalony. Król czarnego sportu jakiego dotąd nie znaliście” – Przemysław Ofiara, Super Express. „Dawno temu, gdy byłym trenerem poza rodzinną Częstochową, zajrzałem na trening Włókniarza. Akurat jeździł taki nieduży chłopaczek. Nie wiedziałem, kim jest, ale widziałem, że zapiernicza niesamowicie po płotach. Z taką swobodą i luzem. Powiedziałem wtedy „to może być przyszły mistrz świata”, co dziś przypomina czasem prezes Maślanka, świadek tamtych słów. No i… trochę się pomyliłem, bo Tai jest już trzykrotnym mistrzem świata. I być może ostatniego słowa nie powiedział” – Marek Cieślak, trener reprezentacji Polski.

42,99 zł
34,39 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 8,60 zł

1 osoba kupiła
45
Rozważania o Męce Pańskiej - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Rozważania o Męce Pańskiej
Dostępny
24 szt.

Publikacja zawiera rozważania wybrane z kazań pasyjnych, wygłoszonych przez Sługę Bożego ks. Stanisława Sudoła, którego proces beatyfikacyjny i kanonizacyjny prowadzi diecezja sandomierska, w Wielkim Poście 1923 r. Treść została podzielona na rozdziały tematyczne, które odnoszą się do poszczególnych etapów męki Zbawiciela, a także do biblijnych postaci w niej uczestniczących. Do zbioru tych rozważań dołączony został także rys biograficzny Sługi Bożego, jego sylwetka duchowa oraz modlitwa o jego rychłą beatyfikację.

19,90 zł
15,99 zł

Rabat 19,6%
oszczędzasz 3,91 zł

1 osoba kupiła
46
Indyjska włóczęga - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Indyjska włóczęga
Dostępny
5 szt.

Don Pablos z Segowii, łotrzyk o wątpliwej renomie, lecz budzący nieodpartą sympatię, raczy nas barwną opowieścią o swoim pełnym przygód życiu w Hiszpanii Złotego Wieku i w Ameryce, którą wówczas wciąż nazywano Indiami. Zmienne koleje losu wiodły go od nędzy do bogactwa, od pogardy do uwielbienia, a jego nie całkiem szlachetne postępki wyniosły go z samego dna na pałacowe salony, ze szczytów Kordylierów w kręte rozlewiska Amazonii. Do tego mitycznego miejsca, gdzie nabierają kształtów wszystkie marzenia Nowego Świata – Eldorado! Twórcą ilustracji do Indyjskiej włóczęgi jest Juanjo Guarnido, który urodził się w Hiszpanii, a potem zamieszkał w Paryżu, żeby dołączyć do studia Walta Disneya. Pracował tam jako animator. Później poświęcił się serii „Blacksad”.

100,00 zł
77,00 zł

Rabat 23,0%
oszczędzasz 23,00 zł

1 osoba kupiła
47
AniMagic. Jednorożec interaktywny, mix kolorów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
AniMagic. Jednorożec interaktywny, mix kolorów
Goliath
Dostępny
61 szt.

Mięciutki pluszowy jednorożec z tęczową grzywą i ogonem zachwyci dzieci. Uwielbia być przytulany i głaskany. Pogłaskaj go po grzbiecie a jego róg będzie świecił kilkoma kolorami, a jednorożec zacznie wydawać różne dźwięki. W zabawce znajdują się baterie demonstracyjne, zaleca się ich wymiany po zakupie. Zasilanie: 3 baterie AAA Uwaga. Mix kolorów, towar wysyłany losowo. Cen dotyczy 1 sztuki

73,45 zł
65,37 zł

Rabat 11,0%
oszczędzasz 8,08 zł

1 osoba kupiła
48
Ołówek HB (2 sztuki) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ołówek HB (2 sztuki)
Herlitz, 2 sztuki
Dostępny
6 szt.

2 ołówki w drewnianej, naturalnej oprawie: • posiadają drobne zdobienia • twardość grafitu: HB • opakowanie blistrowe • motyw Frozen Glam • certyfikat FSC - znak odpowiedzialnej gospodarki leśnej, działamy w trosce o środowisko naturalne oraz zasoby leśne naszej planety

6,99 zł
1 osoba kupiła
49
Figu Migu. Piosenki z programu - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Figu Migu. Piosenki z programu
Dostępny
17 szt.

Niebieski to Figu, pomarańczowy to Migu. Uwielbiają figle, harce i tańce oraz zabawy w pokazywanki. Doskonale się przy tym bawią. Potrafią przez kilka dni nie wypowiedzieć do siebie ani jednego słowa komunikując się ze sobą jedynie przy pomocy gestów. Nawet nie zdają sobie sprawy, że język, którego używają, to język migowy. Te niezwykłe potworki możecie spotkać w nadawanym na antenie TVP ABC programie ?Figu Migu?. Możecie z nimi tańczyć jednocześnie ucząc się ich języka. Z kolei słuchając tej płyty możecie z tymi słodkimi Czochrasamia śpiewać aż dwadzieścia piosenek z ich programu.

26,70 zł
25,37 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,33 zł

1 osoba kupiła
50
Farm Life. SLH13824. Kaczor - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Farm Life. SLH13824. Kaczor
Schleich
Dostępny
5 szt.

Seria „Farm Life” zawiera okazy zwierząt hodowanych w gospodarstwach na całym świecie. Teraz dzięki figurkom Schleicha i licznym akcesoriom dodatkowym, jak chociażby: stajnie, zagrody czy wóz z zaprzęgiem mali miłośnicy przyrody mogą stworzyć swoją własną farmę z prawdziwego zdarzenia, w zaciszu własnego pokoju. Przedstawiona kaczka została wykonana z dbałością o szczegóły. Kolory i detale są wiernie odwzorowane. Wymiary: 4.4 x 3.0 x 4.9 cm

20,90 zł
19,99 zł

Rabat 4,4%
oszczędzasz 0,91 zł

1 osoba kupiła
51
Zdobycie Tatr. Historia i Kronika Taternictwa. Tom III. Lata 1926-1945 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zdobycie Tatr. Historia i Kronika Taternictwa. Tom III. Lata 1926-1945
Dostępny
14 szt.

Przedstawiamy trzeci tom cyklu poświęconego historii zdobywania Tatr Jana Kiełkowskiego „Zdobycie Tatrˮ Jana Kiełkowskiego to niezwykle skrupulatna i wciągająca historia taternictwa, rozpisana w serii zaplanowanej na siedem tomów. Tom pierwszy obejmował okres prehistorii aż do początków taternictwa w 1903 roku. W tomie drugim opisano dynamiczny rozwój taternictwa do 1925 roku. Głównym motywem działań taterników w latach opisanych w niniejszym tomie są poszukiwania szóstego stopnia, a więc „trudności skrajnych”, w Tatrach – jak napisał autor w swoim wstępie do książki. Prekursorami tych poszukiwań byli przede wszystkim Wiesław Stanisławski oraz Wincenty Birkenmajer, którzy próbowali również sformułować definicję tego, wówczas nieznanego w Tatrach, skrajnie trudnego stopnia. Rozdziały tomu trzeciego zawierają opis wszystkich wybitniejszych dokonań taternickich w latach 1926–1945 z wyróżnieniem przełomowych przejść na Galerii Gankowej czy Mnichu. „Przechodząc hakowo wschodnią ścianę Mnicha w 1942 roku, Czesław Łapiński i Kazimierz Paszucha chyba ostatecznie rozwiązali problem szóstego stopnia w Tatrach, tym razem w wersji włoskiej – sesto grado”. Przejście to, wraz z przejściami nowych, ekstremalnych dróg na Galerii Gankowej, niewątpliwie należy zaliczyć do przełomowych dokonań w całej historii taternictwa” – pisze Jan Kiełkowski. Wielką wartością książki jest obszerna bibliografia, cytaty oryginalnych sprawozdań i opisów historycznych przejść oraz liczne ilustracje.

59,90 zł
46,12 zł

Rabat 23,0%
oszczędzasz 13,78 zł

1 osoba kupiła
52
Kobieca ejakulacja i punkt G, wydanie 2 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kobieca ejakulacja i punkt G, wydanie 2
Dostępny
35 szt.

Zjawisko kobiecej ejakulacji zostało opisane już przez Arystotelesa, rozsławił je jednak niemiecki lekarz Ernst Gräfenberg. To od pierwszej litery jego nazwiska wziął nazwę mityczny punkt G, czyli kobiecy gruczoł prostaty. Jego umiejętna stymulacja może prowadzić do kobiecego wytrysku i doświadczenia ekstazy. Deborah Sundahl w swojej książce omawia psychiczne i fizyczne czynniki wiodące do satysfakcji ze współżycia. W oparciu o badania naukowe, ilustracje anatomiczne i relacje historyczne pokazuje nie tylko, jak osiągnąć kobiecą ejakulację, ale także w pełni doświadczyć własnej seksualności.

49,99 zł
37,49 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 12,50 zł

1 osoba kupiła
53
Rozmowy z psychopatami. Podróż w głąb umysłów potworów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Rozmowy z psychopatami. Podróż w głąb umysłów potworów
Dostępny
2 szt.

Christopher Berry-Dee, kryminolog i autor bestsellerów, ukazuje czytelnikom mroczne zakamarki psychiki najbardziej bezlitosnych i niebezpiecznych morderców na świecie. Przez wiele lat prowadził wywiady z przestępcami przebywającymi w więzieniach – w tym osławionymi seryjnymi zabójcami – i odkrył, że okazywany przez nich brak wyrzutów sumienia jest często jeszcze bardziej przerażający od popełnionych zbrodni. Rozmowy z psychopatami niewątpliwie zmienią poglądy czytelników na to, kim są ludzie zdolni do najbrutalniejszych zabójstw, a poza tym stanowią dowód, że horror może być bliższy, niż sądzimy.

35,00 zł
26,25 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 8,75 zł

1 osoba kupiła
54
Central Park - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Central Park
Dostępny
251 szt.

Nowy Jork, 8.00 rano Alice i Gabriel budzą się na ławce w Central Parku skuci kajdankami. Nie znają się i nie pamiętają, żeby się kiedykolwiek spotkali. Poprzedniego wieczoru Alice bawiła się z przyjaciółkami na Polach Elizejskich, a Gabriel grał na pianinie w dublińskim klubie. Niemożliwe? A jednak… Jak wplątali się w tę niebezpieczną historię? Plamy czyjej krwi znajdują się na koszulce Alice? Dlaczego w jej broni brakuje jednego pocisku? Alice i Gabriel nie mają wyjścia – muszą połączyć siły, aby wyjaśnić to, co im się przydarzyło, żeby wrócić do normalności. Ale to, co odkryją, wywróci ich życia do góry nogami.

37,50 zł
30,00 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 7,50 zł

1 osoba kupiła
55
A to kto - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
A to kto
Dostępny
35 szt.

Książka z ruchomymi obrazkami. Czy zgadniesz, kto zawsze nosi dom ze sobą? Kto kocha chrupać słodkie marchewki? Kto trąbi tak, że słychać go z daleka? Zajrzyj do środka, by się przekonać! W tej książce znajdziesz: sowę żabę niedźwiedzia żółwia ślimaka królika lisa słonia kaczkę... i niespodziankę

45,90 zł
33,05 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 12,85 zł

1 osoba kupiła
56
Plan lekcji panda - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Plan lekcji panda
Starpak
Dostępny
1387 szt.

Plan lekcji jest niezbędnym elementem wyposażenia szkolnej wyprawki. Plan z kolekcji Starpak z grafiką z pandą zawiera podział na pięć dni tygodnia z 9 wierszami do wpisu, dzięki czemu żaden uczeń nie zapomni o potrzebnych mu danego dnia książkach czy zeszytach. Przyjazna grafika sprawi, że każdy dzień w szkole będzie dobrze zaplanowany i udany. Zapoznaj się również z innymi produktami Starpak! Plan lekcji wykonany z papieru. Uwaga. Dostępne różne wersje produktu – wysyłka losowa. Cena dotyczy 1 sztuki.

2,99 zł
1 osoba kupiła
57
500 obrazów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
500 obrazów
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.07

500 obrazów to zbiór najważniejszych i najpiękniejszych arcydziełach malarstwa. Wiele z nich znasz, z wieloma możesz spotkać się po raz pierwszy, ale w każdym z prezentowanych dzieł możesz odkryć i zobaczyć coś nowego. Niniejsza publikacja to fascynująca podróż przez historię malarstwa.

45,00 zł
31,99 zł
Powiadomienie

Rabat 28,9%
oszczędzasz 13,01 zł

1 osoba kupiła
58
Punisher Max. Tom 8 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Punisher Max. Tom 8
Dostępny
10 szt.

Frank Castle, samozwańczy mściciel zwany Punisherem, od lat toczy samotną walkę z nowojorskimi przestępcami. I robi to tak bezwzględnie, że rodziny mafijne w końcu postanowiły zastawić na niego pułapkę. Przynętą ma być szeregowy zbir Wilson Fisk, niespodziewanie wyniesiony na stanowisko szefa wszystkich szefów, a zabójcą – szalony strzelec wyborowy Bullseye. Obaj mają jednak własne plany, a jeden z nich chciałby nade wszystko zrozumieć Punishera… i być może zbliży się do tego bardziej niż ktokolwiek wcześniej. Autorem tej historii jest Jason Aaron – zdobywca Nagrody Eisnera i twórca takich serii jak: „Conan Barbarzyńca”, „Skalp” czy „Thor Gromowładny”. Za rysunki odpowiada Steve Dillon – ilustrator m.in. kultowego „Kaznodziei”. Komiks tylko dla dorosłych.

90,00 zł
69,30 zł

Rabat 23,0%
oszczędzasz 20,70 zł

1 osoba kupiła
59
Oswoić Hiszpanię - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Oswoić Hiszpanię
Dostępny
24 szt.

Fascynująca historia podróży rodziny, która odkrywa Hiszpanię na własną rękę Oswoić Hiszpanię to coś znacznie więcej niż kolejny przewodnik turystyczny. Nie znajdziemy tu opisu najpopularniejszych atrakcji Hiszpanii, próżno też szukać informacji o ubóstwianych przez turystów miejscach wypoczynku. Poznamy za to wiele legend, m in. o dzielnej Armengoli, dowiemy się, skąd pochodzi nazwa Pireneje i nauczymy się przyrządzać hiszpańskie churrosy. Bogatą wiedzę na temat tego fascynującego kraju autorka czerpie ze swoich wieloletnich podróży. Wraz z mężem i synem przemierzyła tysiące kilometrów: od rajskich plaż po górskie szczyty, od metropolii po rybackie wioski, odkrywając mniej znane oblicze Hiszpanii i korygując tkwiące w jej głowie stereotypy. Teraz dzieli się swoimi wrażeniami, zachęcając do podróżowania w stylu slow. Daj się zainspirować! Niebo nabrało koloru głębokiego błękitu. Podekscytowanie rosło z każdym kilometrem. Ziemia przybrała pomarańczowy odcień, a pas zieleni pomiędzy nitkami autostrady zdobiły gęsto rosnące, wysokie na metr białe i różowe oleandry. W oddali rosły w równiutkich rzędach srebrne drzewka oliwne. Białe hacjendy były otoczone winnicami i żywotnikami olbrzymimi, stojącymi niczym żołnierze na warcie. W towarzystwie tak malowniczego pejzażu wjechaliśmy do kraju naszej destynacji. Przydrożne tablice informacyjne obwieszczały liczbę kilometrów do najbliższych miast oraz nazwy prowincji. Oczy mi się do nich śmiały, gdy je odczytywałam: Barcelona, Valencia, Alicante. Joanna Lessnau – od urodzenia mieszka nad Bałtykiem. Absolwentka UAM w Poznaniu, Pomorskiej Akademii Pedagogicznej w Słupsku oraz Instytutu Neofilologii i Komunikacji Politechniki Koszalińskiej. Nauczycielka z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem. Autorka artykułów branżowych, tekstów piosenek rockowych oraz wierszy dla najmłodszych. Miłośniczka języków obcych oraz wszelakich podróży. Zwolenniczka twierdzenia, że człowiek uczy się całe życie.

49,99 zł
36,49 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 13,50 zł

2 osoby kupiły
60
Czas Wagi - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Czas Wagi
Dostępny
74 szt.

Mocny kryminał o przerażającej zbrodni, inspirowany najgłośniejszym porwaniem w historii III RP! Dobro i zło w czystej postaci nie istnieje... W połowie 1997 roku na warszawskiej Pradze zostaje porwana córka milionera. Jest torturowana, gwałcona i trzymana w nieludzkich warunkach. Ojciec powiadamia policję, wynajmuje znanego detektywa i robi wszystko, aby uwolnić córkę. Po przekazaniu okupu Sara jednak nie wraca. Kiedy zrozpaczona rodzina informuje dziennikarzy, wybucha skandal. Pod presją mediów w ministerstwie zapadają pospieszne decyzje. Emil Stompor zostaje zmuszony do udziału w sprawie. Rozpoczyna się gra, w której stawką jest nie tylko życie uprowadzonej, ale także interesy wielu ludzi… Tę brutalną, prawdziwą do bólu i osadzoną w realiach historię opowiada Aleksander Sowa – czynny policjant, a zarazem autor Gwiazd Oriona – Kryminału Roku 2019 według serwisu Granice.pl. Aleksander Sowa – pisarz i policjant w służbie czynnej. Jego kryminały uderzają realizmem i autentycznością. Autor bestsellerowej serii kryminalnej, zwanej astronomiczną (m.in. Gwiazdy Oriona, Era Wodnika, Punkt Barana), która zyskała status kultowej już w pierwszych wydaniach nakładem własnym autora. Aleksander Sowa należy bowiem do weteranów samodzielnego publikowania i jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych pisarzy niezależnych w Polsce.

36,99 zł
26,63 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 10,36 zł

1 osoba kupiła
61
Thorgal. Młodzieńcze Lata.  Tom 8. Bękarty - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Thorgal. Młodzieńcze Lata. Tom 8. Bękarty
Dostępny
13 szt.

Ósmy tom cyklu fantasy opowiadającego o młodzieńczych przygodach Thorgala, przybysza z gwiazd żyjącego wśród wikingów Północy, oraz jego ukochanej Aaricii. Thorgal siedzi w lochu króla Danii Haralda Sinozębego i ma stać się „atrakcją” przygotowywanej na cześć arabskich dyplomatów uczty. Młody wiking sam nie wie, co tak naprawdę go czeka, ale postanawia tego nie sprawdzać i wraz z innymi skazańcami organizuje ucieczkę z więzienia. Tymczasem Aaricia pracuje w kuchni na zamku duńskiego władcy i czeka na okazję, by zdobyć jakąś wartościową rzecz, dzięki której mogłaby opłacić podróż powrotną do domu. Oboje bohaterowie nawet nie przypuszczają, że niedługo przyjdzie im wziąć czynny udział w niebezpiecznej i krwawej rozgrywce o władzę nad Danią! Autorami serii „Thorgal: Młodzieńcze lata” są francuski scenarzysta Yann Le Pennetier oraz rosyjski rysownik Roman Surżenko. Oprócz tego cyklu wspólnie tworzą też inną historię z uniwersum Thorgala – „Louve”, opowiadającą o przygodach córki ciemnowłosego wikinga.

24,99 zł
19,99 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 5,00 zł

1 osoba kupiła
62
Plan lekcji, pieski, cena za 1 arkusz - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Plan lekcji, pieski, cena za 1 arkusz
Starpak
Dostępny
2321 szt.

Plan lekcji jest niezbędnym elementem wyposażenia szkolnej wyprawki. Plan z kolekcji Starpak zawiera podział na pięć dni tygodnia z 8 wierszami do wpisu, dzięki czemu żaden uczeń nie zapomni o potrzebnych mu danego dnia książkach czy zeszytach. Grafika sprawi, że każdy dzień w szkole będzie dobrze zaplanowany i udany.

2,99 zł
1 osoba kupiła
63
Psi Patrol. Gotowi do nauki cz.14 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Psi Patrol. Gotowi do nauki cz.14
Dostępny
49 szt.

Kolorowa edukacyjna książeczka dla dzieci w wieku przedszkolnym. Mali czytelnicy wraz z ulubionymi bohaterami popularnej bajki nauczą się alfabetu, liczb, rozwiną wyobraźnię i spostrzegawczość. W każdym wydaniu duża porcja ciekawych zadań i propozycje inspirujących zabaw. Do tego 16 kart z ilustracjami z Psiego Patrolu.

10,70 zł
7,99 zł

Rabat 25,3%
oszczędzasz 2,71 zł

1 osoba kupiła
64
Segregator A4 2,5cm Wild Animals Wolf - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Segregator A4 2,5cm Wild Animals Wolf
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.02

26,21 zł
24,90 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,31 zł

1 osoba kupiła
65
Bracia Burgess - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bracia Burgess
Dostępny
26 szt.

Nagroda Pulitzera za Olive Kitteridge. Nominacja do Bookera za Mam na imię Lucy. Znakomita autorka powraca ze wspaniałą powieścią, poruszającym dziełem współczesnej literatury. Jim i Bob nie mogą uwolnić się od wspomnień dziwnego wypadku, w którym zginął ich ojciec. Obaj byli wtedy dziećmi. Kiedy tylko mogli, uciekli z rodzinnego Shirley Falls w Maine do Nowego Jorku. Jim, błyskotliwy prawnik korporacji, zawsze starał się pomniejszać dokonania obdarzonego wielkim sercem brata. Z kolei Bob, pracujący w instytucji udzielającej pomocy prawnej, wielbi Jima i stara się nie zwracać na to uwagi. Ten utrwalony stan rzeczy zostaje naruszony, kiedy ich siostra, która została w Shirley Falls, pilnie wzywa ich do domu. Jej nastoletni jedynak Zach wpakował się w kłopoty i Susan desperacko potrzebuje pomocy. Bracia Burgess wracają więc w rodzinne strony, a od dawna skrywane napięcia, które ich ukształtowały i kładły się cieniem na wzajemnych relacjach, zaczynają się ujawniać w nieoczekiwany sposób. Na zawsze zmieni to stosunki między rodzeństwem. „Moralistka Strout nigdy nie moralizuje. Z dociekliwością i współczuciem bada relacje między jednostką, rodziną i społeczeństwem. Bez innych – w dobrym i złym – bylibyśmy nikim. To jej niełatwe przesłanie na niełatwe czasy”. – Juliusz Kurkiewicz, „Książki. Magazyn do Czytania” „Największym atutem Strout jako pisarki, oprócz ostrej precyzji, charakteryzującej tę wnikliwą książkę, od której trudno się oderwać, jest zaznajamianie czytelnika z wadami bohaterów, przy czym żaden nie staje się odpychający”. – „Time” „Kiedy czytasz powieść Elizabeth Strout, możesz odnieść wrażenie, iż zaglądasz sąsiadowi w okno. (…) Strout pokazuje zazdrość, dumę, winę, bezinteresowność, bigoterię i miłość w delikatny, a zarazem celny sposób”. – „Minneapolis Star Tribune” „Strout o sprawach najbardziej intymnych pisze bez sentymentalizmu i bez potrzeby szokowania. (…) Jesienią ukaże się po polsku The Burgess boys Strout, podobno jej najlepsza powieść. Jeśli mistrzostwo Mam na imię Lucy jest w niej podniesione do potęgi, zdecydowanie warto czekać”. – Marta Strzelecka, „Dziennik Gazeta Prawna” (o Mam na imię Lucy) „Strout omija rafy pretensjonalności, proponując prozę wyciszoną, niemal minimalistyczną, wyważoną i zdyscyplinowaną, a jednocześnie żywą i pulsującą emocjami. (…) łączy to, co przemilczane, z tym, co powiedziane. Pozwala wybrzmieć chwilom ciszy, dbając przy tym, by niczego czytelnikowi nie narzucić. To, co okazuje się ważne, przemyka często niepostrzeżenie, gdzieś na peryferiach rozmowy o czymś innym. Coś, co wydawać by się mogło błahe, zaczyna się układać w dramatyczną historię…”. – Jerzy Jarniewicz, „Gazeta Wyborcza” (o Mam na imię Lucy) Elizabeth Strout jest autorką bestsellerowej powieści Olive Kitteridge, za którą dostała nagrodę Pulitzera (2009). Serial HBO na podstawie tej książki został nagrodzony 8 nagrodami Emmy. Strout była finalistką nagrody PEN/Faulkner i londyńskiej Orange Prize, do której jest ponownie nominowana za swoją najnowszą powieść Mam na imię Lucy. Tytuł ten otrzymał także nominację do Man Booker Prize 2016. Na podstawie Braci Burgess Robert Redford realizuje serial dla telewizji HBO.

36,90 zł
27,31 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 9,59 zł

1 osoba kupiła
66
Prostata. Co każdy mężczyzna wiedzieć powinien? - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Prostata. Co każdy mężczyzna wiedzieć powinien?
Dostępny
18 szt.

Prostata – co tak naprawdę o niej wiemy? To jeden z najbardziej zagadkowych i najczęściej leczonych męskich organów. Dlaczego nie mielibyśmy, w takim razie, powiedzieć czegoś optymistycznego i życzliwego o narządzie, który przeważnie kojarzy nam się ze złymi wiadomościami? Doktor Patrick Papazian i Edouard Klein sprostali wyzwaniu. Żartobliwie i pouczająco przedstawiają kluczowe informacje i odpowiadają na dręczące nas wszystkich pytania. Jak o nią dbać? Jak troszczyć się o jej stan? Jak osiągnąć dzięki niej więcej przyjemności? Wasza prostata nie będzie miała przed wami już żadnych tajemnic!

29,99 zł
22,49 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 7,50 zł

67
Farma pereł - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Farma pereł
Dostępny
18 szt.

Najnowsza powieść bestsellerowej autorki, której książki sprzedały się w ponad 23 milionach egzemplarzy! Książki Lizy Marklund przetłumaczone zostały na 40 języków i przyniosły jej wiele nagród, wyróżnień oraz pierwsze miejsce na liście bestsellerów „New York Timesa”. W nowej powieści poznajemy historię Kiony, która wraz z rodzeństwem i rodzicami mieszka na niewielkiej wysepce na Południowym Pacyfiku, odizolowanej od reszty świata. Pracuje na farmie pereł, nurkując i doglądając hodowli. Jej spokojne życie zostaje zakłócone, gdy pewnego dnia fale wyrzucają na brzeg żaglówkę z rannym mężczyzną. To początek zapierającej dech w piersiach opowieści trwającej ponad pięć lat i rozgrywającej na czterech kontynentach. Opowieści o miłości i pieniądzach, o przemocy i samotności, o edukacji i wierze; historii, która stawia pytania dotyczące poszukiwania sensu życia i ceny, jaką płacimy za rozwój gospodarczy.

39,99 zł
29,99 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 10,00 zł

68
Hitman. Tom 1 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Hitman. Tom 1
Dostępny
4 szt.

Pierwsza część opowieści o Tommyʼm Monaghanie, płatnym zbójcy z Gotham City, który w wyniku starcia z demonem zyskał supermoce – rentgenowski wzrok i telepatię. Jego specjalnością jest likwidowanie gangsterów i superłotrów. Ma jednak swój kodeks – nie zabija tych, których uzna za bohaterów. Z tego powodu, jak łatwo przewidzieć, sam stał się celem innych hitmanów. Jego działalność wzbudza również zainteresowanie obrońcy Gotham – Mrocznego Rycerza… Postać Hitmana stworzyli dwaj znani, często współpracujący ze sobą irlandzcy twórcy – scenarzysta Garth Ennis („Kaznodzieja”, „Hellblazer”) i rysownik John McCrea („Kaznodzieja”, „Spider-man”).

100,00 zł
77,00 zł

Rabat 23,0%
oszczędzasz 23,00 zł

69
All-New Wolverine. Tom 4. Odporna - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
All-New Wolverine. Tom 4. Odporna
Dostępny
7 szt.

Tajemniczy statek z niebios. Pasażerka zarażona zabójczym wirusem. I dwa słowa, które wywrócą świat Laury Kinney do góry nogami. Tak rozpocznie się wyścig z czasem, w którym Wolverine, uwięziona w mieście objętym kwarantanną, musi powstrzymać rozprzestrzenianie się śmiertelnej choroby. Jak daleko się posunie, by ocalić zakażonych? I czy ryzykowna wyprawa w kosmos ze Strażnikami Galaktyki pomoże jej rozwikłać zagadkę pochodzenia wirusa? Scenariusz tego tomu napisał Tom Taylor („Star Wars”, „Superior Iron Man”, „Teczka”), a rysunki stworzył Leonard Kirk („Supergirl”, „X-Factor”).

40,00 zł
30,80 zł

Rabat 23,0%
oszczędzasz 9,20 zł

70
Stwory nocy i inne historie - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Stwory nocy i inne historie
Dostępny
7 szt.

Komiksowe adaptacje opowiadań popularnego pisarza i scenarzysty Neila Gaimana. W skład tomu wchodzą historie: Arlekin i walentynki, „Morderstwa i tajemnice, Stwory nocy oraz publikowane po raz pierwszy w Polsce Fakty w sprawie odejścia panny Finch i Zakazane narzeczone niewolników bez twarzy w sekretnym domu nocy straszliwych żądz. Gaiman jak zawsze zachwyca czytelników swoją wyobraźnią. W niebie, gdzie wszyscy są zajęci tworzeniem świata, dochodzi do zbrodni. Archanioł szukający winnego trafia do XX-wiecznego Los Angeles. Grupa przyjaciół opiekuje się srogą panną Finch. Razem trafiają do zatęchłych komnat podziemnego cyrku, gdzie można wejść do Gabinetu Spełnionych Życzeń. Ale trzeba być bardzo ostrożnym z życzeniami! Czarny Kot z pozoru wydaje się zabłąkanym, wiejskim kocurem, ale w niezwykły sposób będzie potrafił odwdzięczyć się za okazaną mu dobroć. Autorami scenariuszy są Neil Gaiman i P. Craig Russell, a rysunki stworzyli John Bolton, Michael Zulli, P. Craig Russell i Shane Oakley.

90,00 zł
69,30 zł

Rabat 23,0%
oszczędzasz 20,70 zł

71
Niegodny Thor - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Niegodny Thor
Dostępny
6 szt.

Thor Odinson – bóg, którego powalił szept – opuścił Ziemię w nadziei, że zasłuży na odkupienie i znów będzie godzien swego magicznego młota Mjolnira. Wkrótce dowie się, że gdzieś w kosmosie spoczywa drugi Mjolnir – relikt martwego świata, dzięki któremu Gromowładny może odzyskać honor. Tylko czy zdoła ochronić go przed Thanosem i Kolekcjonerem? I czy pogodzi się wreszcie ze straszną prawdą, której poznanie sprawiło, że stracił moc? Scenariusz tego tomu napisał Jason Aaron – wyróżniony Nagrodą Eisnera autor głośnej sagi o Thorach („Thor Gromowładny”, „Thor”, „Potężna Thor”) oraz serii takich jak: „Conan Barbarzyńca”, „Punisher Max” czy „Skalp”. Twórcami rysunków są Olivier Coipel („Oblężenie”, „Ród M”) i Kim Jacinto („Thunderbolts”).

40,00 zł
30,80 zł

Rabat 23,0%
oszczędzasz 9,20 zł

72
Czarne słońce. Tom 2. Noc zła - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Czarne słońce. Tom 2. Noc zła
Dostępny
44 szt.

Drugi tom bestsellerowej sagi „Czarne słońce”, na kartach której spotykają się najważniejsze postaci drugiej wojny światowej, a także cała plejada niezwykle barwnych fikcyjnych postaci. Listopad 1941 roku. Niemcy wygrywają na wszystkich frontach. Wojska III Rzeszy stoją u bram Moskwy. Dla Himmlera, szefa SS, zwycięstwo będzie ostateczne, jeżeli uda mu się zdobyć świętą swastykę, która zniknęła gdzieś w Europie. Churchill pragnie za wszelką cenę odnaleźć ten artefakt przed nazistami. Każdy liczy na Tristana Marcasa, podwójnego agenta o niejasnej przeszłości. W samym sercu okultystycznych zmagań między siłami Dobra i Zła jest Laure, francuska bojowniczka, i Erika, niemiecka archeolożka ‒ obydwie stoczą ze sobą bezpardonową walkę. Kto okaże się silniejszy w tym pojedynku światła i ciemności, który rozgrywa się od Berlina do Londynu, od tajemniczej Krety do Włoch pod rządami Mussoliniego? A może prawda kryje się w owianej tajemnicą młodości Adolfa Hitlera? „Pasjonująca, erudycyjna. Tę powieść dosłownie się pożera” – Le littéraire.com. „Intryga jak zwykle wycyzelowana, temat ambitny. Kolejny sukces autorów” – Livres for fun.

39,90 zł
29,93 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 9,97 zł

73
Dorwać Ramireza. Akt I - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dorwać Ramireza. Akt I
Dostępny
2 szt.

Szalony thriller, który momentalnie stał się przebojem rynku francuskiego! Niepozorny Jacques Ramirez prowadzi nudne życie specjalisty od naprawy odkurzaczy w serwisie posprzedażowym firmy produkującej sprzęt gospodarstwa domowego. Splot wielu zdarzeń sprawia jednak, że ten nadzwyczaj spokojny człowiek staje się obiektem polowania gangsterów z meksykańskiego kartelu i głównym podejrzanym o zamach terrorystyczny! W ciągu jednego dnia wszyscy – od bandytów po policję – postanawiają dopaść wąsacza z odkurzaczem pod pachą... Kiedy jeszcze do akcji wkraczają dwie podróżujące po całym kraju piękne złodziejki, Jacques wpada w niekończący się wir pościgów i strzelanin. Dorwać Ramireza jest pierwszym autorskim albumem Nicolasa Petrimaux, mieszkającego w Lyonie francuskiego twórcy, który od dzieciństwa fascynuje się amerykańskimi filmami akcji. I fascynację tę widać w komiksie, który pod względem prowadzenia fabuły, metody obrazowania i niewymuszonego humoru przypomina najlepsze osiągnięcia kina sensacyjnego.

80,00 zł
61,60 zł

Rabat 23,0%
oszczędzasz 18,40 zł

74
Multiwersum - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Multiwersum
Dostępny
4 szt.

Jedno z najważniejszych dzieł giganta rynku komiksowego, Granta Morrisona. Istnieje pewien komiks. Z pozoru zwykły, lecz jeśli przeczytasz go do końca, zwariujesz i dołączysz do armii szaleńców, którzy otwierają drogę do naszego świata potworom apokalipsy... Nie tylko do naszego, ale do każdej z 52 rzeczywistości, które składają się na Multiwersum. Herosi ze wszystkich tych wszechświatów będą musieli połączyć siły, aby ocalić własne planety przed wszechogarniającym zagrożeniem, które chce zniszczyć wszelkie istnienie w każdej rzeczywistości – w całym Multiwersum... Autorem scenariusza jest sławny Szkot Grant Morrison, autor między innymi takich dzieł jak „Doom Patrol” czy opowieści o Batmanie, Supermanie i Animal Manie. Rysunki są dziełem wielu grafików, w tym Brazylijczyka Ivana Reisa („Action Comics”, „Aquaman”, „Batman”).

145,00 zł
111,65 zł

Rabat 23,0%
oszczędzasz 33,35 zł

75
Diagnostyka obiektów budowlanych. - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Diagnostyka obiektów budowlanych.
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.08.09

Zwiększające się wymagania właścicieli i użytkowników obiektów budowlanych wiążą się z koniecznością przeprowadzania częstych remontów, modernizacji i wzmocnień. Każda taka działalność powinna być poprzedzona odpowiednią diagnostyką oraz podjęciem decyzji co do zakresu i formy regeneracji obiektów budowlanych. Tu nieodzowni okazują się rzeczoznawcy, którzy opracowują optymalne rozwiązania techniczne i ekonomiczne ? oparte na badaniach naukowych oraz spełniające wymagania norm i certyfikatów. W niniejszej monografii zaprezentowano najważniejsze problemy, analizy i wnioski dotyczące metod wykonywania ekspertyz, przeprowadzania diagnostyk i ocen wybranych typów obiektów budowlanych. Najważniejsi eksperci z branży budowlanej ? na co dzień zajmujący się diagnostyką, zarówno od strony naukowej, jak i praktycznej ? w przejrzysty sposób prezentują zasady wykonywana ekspertyz m.in. konstrukcji stalowych, żelbetowych, murowych i drewnianych oraz ekspertyz geotechnicznych, mikologicznych i audytów energetycznych. Wszystkie wnioski oparte zostały na nowoczesnych metodach badawczych, analitycznych i projektowych oraz zrecenzowane przez Komitet Naukowo-Programowy 15 Konferencji Naukowo-Technicznych ?Warsztat Pracy Rzeczoznawcy Budowlanego? organizowanych przez Polski Związek Inżynierów i Techników Budownictwa, Politechnikę Świętokrzyską oraz Instytut Techniki Budowlanej.

79,00 zł
69,52 zł
Powiadomienie

Rabat 12,0%
oszczędzasz 9,48 zł

76
Wdzięczność. Najtańszy bilet do szczęścia - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wdzięczność. Najtańszy bilet do szczęścia
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.11.30

Jeśli chcesz częściej czuć się szczęśliwy, przeczytaj tę książkę, a przede wszystkim użyj jej. Dostajesz do ręki narzędzie, które pomoże ci silniej odczuwać wdzięczność i bardziej doceniać to, co masz. Dzięki temu narzędziu możesz się uczyć, jak aktywnie wpływać na przeżywanie szczęścia, zamiast być biernym i tylko tęsknić do miejsca lub do stanu, w którym chciałbyś się znaleźć. Wdzięczność pozwala podwyższyć poziom zadowolenia z życia i odkryć, co jest w nim naprawdę ważne, jest sposobem pielęgnowania związków, ułatwia uzupełnianie zapasów energii i wchodzenie w głębszy kontakt z ludźmi. Ułatwia też refleksję nad tym, co zostało ci dane, jest drogą do dokonywania bardziej świadomych wyborów. Ta książka zawiera ćwiczenia wdzięczności na 52 tygodnie. Wykonując je, przeżyjesz cały rok wdzięczności, a uczucie szczęścia stanie się twoim wiernym towarzyszem.

35,00 zł
26,25 zł
Powiadomienie

Rabat 25,0%
oszczędzasz 8,75 zł

77
Jak się nie dać menopauzie - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Jak się nie dać menopauzie
Dostępny
26 szt.

Poradnik, który pokazuje, jak wiele można zrobić dla samej siebie i poprawy swojego samopoczucia w tym bardzo wymagającym okresie życia, jakim jest menopauza. Problemy ze snem, nieustanne zmęczenie czy niezrozumiała huśtawka nastrojów to jedne z objawów kojarzone z menopauzą. Ten poradnik pomaga rozpoznać i zrozumieć wszelkie procesy zachodzące w organizmie kobiety w tym wyjątkowym czasie. Znajdują się w nim praktyczne rady i podpowiedzi, jak łagodzić nieprzyjemne objawy między innymi za pomocą aktywności fizycznej i ćwiczeń, które mogą być wykonywane również w domu. Autorka, instruktorka fitnessu, nauczycielka jogi i trenerka osobista, opierając się na własnym doświadczeniu okresu menopauzy, przekazała tę wiedzę w wyjątkowo przystępny sposób.

49,99 zł
37,49 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 12,50 zł

78
Programowanie w TypeScript - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Programowanie w TypeScript
Dostępny
22 szt.

Każdy programista dynamicznie typowanego języka wie, jak trudno jest skalować go do wielu wierszy kodu. To dlatego w firmach Facebook, Google i Microsoft wymyślono warstwy do stopniowego wprowadzania statycznej kontroli typów w dynamicznie typowanym kodzie JavaScript i Python. Ta praktyczna książka opisuje, co wyróżnia TypeScript na tle innych warstw typów oraz pokazuje, że dzięki zaawansowanemu systemowi typowania statycznego programowanie staje się przyjemnością. Jeśli jesteś średniozaawansowanym programistą JavaScript, autor Boris Cherny nauczy Cię, jak opanować język TypeScript. Zrozumiesz, w jaki sposób TypeScript pomaga w eliminowaniu błędów i usprawnia współpracę wielu programistów nad tym samym kodem. W tej książce: Zaczniesz od podstaw: Poznasz różne typy i operatory TypeScript, dowiadując się, do czego służą i jak ich używać. Poznasz bardziej zaawansowane zagadnienia: Zrozumiesz zaawansowany system typów TypeScript m.in. jak bezpiecznie obsługiwać błędy i budować programy asynchroniczne. Zdobędziesz praktyczne umiejętności: Dowiesz się jak, używać języka TypeScript w połączeniu z ulubionymi frameworkami front-end i back-end, migrować istniejący projekt JavaScript do TypeScripta i uruchomić aplikację TypeScript w środowisku produkcyjnym. Boris Cherny jest liderem ds. projektowania i produktów w Facebooku. Wcześniej pracował w firmach z branży Venture Capital i Ad Tech oraz w kilku startupach. Interesuje się językami programowania, syntezą i statyczną analizą kodu oraz budowaniem interfejsów, które zachwycają użytkowników. "W książce przedstawiono wszystkie zalety stosowania systemu typów z JavaScriptem, dzięki czemu dogłębnie poznasz język TypeScript." Minko Gechev - Inżynier, Angular Team w Google "Książka Programowanie w Typescript sprawnie i skutecznie wprowadziła mnie w świat TypeScripta i jego narzędzi. Zwięzłe, rzeczywiste przykłady odpowiedziały na wszystkie moje praktyczne pytania. Rozdział ?Typy zaawansowane? wyjaśnia terminologię, z którą zazwyczaj mam problemy, i pokazuje, jak wykorzystywać TypeScript do tworzenia niezwykle bezpiecznego kodu, który mimo to jest przyjazny w użyciu." Sean Grove - Współzałożyciel OneGraph

84,00 zł
73,92 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 10,08 zł

79
CIRCLES. Winyl - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
CIRCLES. Winyl
MILLER, MAC, Warner Music Polska
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.10.06

182,90 zł
168,27 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 14,63 zł

80
Disney. Najpiękniejsze filmy. Mulan - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Disney. Najpiękniejsze filmy. Mulan
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.03.12

Ta przepiękna i wzruszająca historia opowiada o perypetiach tytułowej Mulan – bohaterskiej dziewczyny, która w męskim przebraniu staje do walki w obronie swojego kraju. Mulan, jako córka wielkiego wojownika, jest odważna, uparta i waleczna. Kiedy w myśl cesarskiego rozkazu każda rodzina musi oddać armii jednego mężczyznę, dziewczyna zajmuje miejsce swego chorego ojca i mimo wielu przeciwności losu staje się nieustraszoną wojowniczką.

20,00 zł
15,99 zł
Powiadomienie

Rabat 20,1%
oszczędzasz 4,01 zł

81
Zatruty ogród - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zatruty ogród
Dostępny
3122 szt.

Błyskotliwy thriller zainspirowany dramatycznymi doniesieniami z pierwszych stron gazet! Zbiorowe samobójstwo stu członków odizolowanej od świata sekty czekającej na apokalipsę wstrząsa opinią publiczną. Nieliczni, którzy przetrwali masakrę, muszą nauczyć się żyć od nowa poza zamkniętą społecznością. Tam, gdzie dorastała Romy, jeśli ktoś umarł, już nigdy więcej się o nim nie mówiło... Romy, ocalała z masakry, wciąż z przestrachem ogląda się za siebie. Wpojono jej, że zewnętrzny świat jest niebezpieczny, przerażający i godny pogardy. Jednak Romy szybko uczy się życia na zewnątrz, „między Martwymi”. Jest w ciąży, musi więc być czujna i ostrożna, próbując odszukać swoich krewnych. Delikatni. Niebezpieczni. Zabójczy. Zniknięcie siostry, która jako nastolatka opuściła rodzinny dom, by dołączyć do sekty, położyło się cieniem na życiu Sarah. Gdy opieka społeczna kontaktuje się z nią, prosząc, by zajęła się dwójką nastolatków – rzekomo dziećmi jej nieżyjącej siostry, Sarah przyjmuje dziwne rodzeństwo pod swój dach. Ale czy może zaufać nastoletnim Eden i Ilo? Czy Sarah nie popełnia błędu? Co naprawdę zdarzyło się na farmie? Jaki los czeka ocalałych członków sekty? Co grozi nienarodzonemu dziecku Romy? Czy liderzy sekty przeżyli i z ukrycia śledzą poczynania niedawnych wyznawców?

39,90 zł
31,92 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 7,98 zł

82
Siedem Sióstr. Tom 6. Siostra Słońca - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Siedem Sióstr. Tom 6. Siostra Słońca
Dostępny
6 szt.

Wyjątkowa opowieść – po części saga rodzinna, po części baśń – która zręcznie wciąga nas w zawikłaną historię pochodzenia siedmiu sióstr. Mogłoby się wydawać, że Elektra D'Aplièse ma wszystko, o czym można zamarzyć. Jest olśniewająco piękną top modelką. Jest sławna na całym świecie. I bajecznie bogata… Wszystko to jednak tylko pozory, w rzeczywistości Elektra stoi na skraju załamania. Niespodziewana śmierć adopcyjnego ojca, Pa Salta, jeszcze pogarsza jej stan. By poradzić sobie ze stratą, Elektra sięga po alkohol i narkotyki. I właśnie wtedy dostaje list od nieznajomej, która twierdzi, że jest jej… babką. W 1939 roku Cecily Huntley-Washington przybyła z Nowego Jorku do Kenii, by leczyć złamane serce. Przebywając w towarzystwie swojej babci – członkini osławionej kompanii z Wesołej Doliny – nad brzegami jeziora Naivasha, Cecily poznała Billa Forsytha, zatwardziałego kawalera i hodowcę bydła, utrzymującego bliskie relacje z dumnym plemieniem Masajów. W obliczu nadchodzącej katastrofy, gdy wiadomo, że wojna jest już nieunikniona, Cecily decyduje się przyjąć oświadczyny Billa. Przenosi się do doliny Wanjohi, a gdy Bill wyjeżdża, zostaje całkiem sama. Do czasu, gdy w lesie nieopodal farmy znajduje... porzucone niemowlę.

44,90 zł
35,92 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 8,98 zł

83
Obudźcie tygrysa. Leczenie traumy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Obudźcie tygrysa. Leczenie traumy
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.04

Obudźcie tygrysa proponuje nową i pełną nadziei wizję traumy. Postrzega człowiecze zwierzę jako unikalną istotę, wyposażoną zarówno w instynktowną zdolność do uzdrawiania siebie, jak i intelektualnego ducha, który potrafi ten wewnętrzny potencjał wykorzystać. Zadaje intrygujące pytanie: dlaczego zwierzęta żyjące w naturze, na wolności, chociaż wciąż doświadczają rozmaitych zagrożeń, nie cierpią na skutki traumy? I na nie odpowiada. Zrozumienie dynamiki, która sprawia, iż dzikie zwierzęta nie mają praktycznie objawów traumy prowadzi do odsłonięcia tajemnicy, dlaczego podlega im człowiek. Obudźcie tygrysa objaśnia objawy traumy i kroki niezbędne do ich wyleczenia. Po urazie ludzie często cierpią na symptomy nerwicowe z powodu pozornie zwyczajnych wydarzeń. Czytelnikowi tej książki ofiarowuje się wycieczkę z przewodnikiem po subtelnych, acz potężnych impulsach, które władają naszymi reakcjami na przygniatające życiowe sytuacje. Aby tego dokonać, trzeba zrobić serię ćwiczeń, które pomogą skupić się na odczuciach z ciała. Traumę można uzdrowić poprzez zwiększoną świadomość tych wrażeń.

37,00 zł
27,75 zł
Powiadomienie

Rabat 25,0%
oszczędzasz 9,25 zł

84
W imię przyszłości Partii. - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
W imię przyszłości Partii.
Dostępny
6 szt.

W krótkim okresie odwilży października 1956 r. kwestia naruszania praworządności w wymiarze sprawiedliwości w Polsce w latach 1944?1956 stała się tak głośna, że wymagała ? według władz PRL ? jakiegoś zgrabnego zamknięcia. Nie chodziło bynajmniej o dokonanie stosownych rozliczeń ze sprawcami zbrodni sądowych czy ze sprawcami zbrodniczych nadużyć władzy. Nie chodziło też o to, żeby usunąć z szeroko rozumianego wymiaru sprawiedliwości osoby, które sprzeniewierzyły się niezawisłości sędziowskiej, obowiązkom prokuratorskim czy podstawowym powinnościom obrończym. Zamiarem władzy komunistycznej było podjęcie tego tematu, ale tylko wycinkowo, jak najszybsze, powierzchowne zbadanie go, a następnie zamknięcie sprawy, potraktowanie jej najpierw jako załatwionej, a krótko potem jako niebyłej i tajnej. Z tej przyczyny jesienią 1956 r. władza komunistyczna zezwoliła na powołanie kilku komisji, które miały badać przypadki naruszenia praworządności w sądownictwie wojskowym i powszechnym, w prokuraturze powszechnej i w adwokaturze. W niniejszym tomie publikujemy materiały dotyczące tych komisji, przede wszystkim zaś ich sprawozdania.

40,00 zł
28,80 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 11,20 zł

85
All or nothing, LP - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
All or nothing, LP
The Subways , Warner Music Polska
Dostępny
8 szt.

Lista utworów: 1. Girls & Boys 2. Kalifornia 3. Alright 4. Shake! Shake! 5. Move To Newlyn 6. All Or Nothing 7. I Won't Let You Down 8. Turnaround 9. Obsession 10. Strawberry Blonde 11. Always Tomorrow 12. Lost Boy

124,90 zł
114,91 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 9,99 zł

86
Calm (Deluxe) Ltd, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Calm (Deluxe) Ltd, CD
5 Seconds of Summer , Universal Music Polska
Dostępny
21 szt.

Lista utworów: 1. Red Desert 2. No Shame 3. Old Me 4. Easier 5. Teeth 6. Wildflower 7. Best Years 8. Not In The Same Way 9. Lover Of Mine 10. Thin White Lies 11. Lonely Heart 12. High 13. Easier (Live From The Vault) 14. Teeth (Live From The Vault) 15. No Shame (Live From The Vault)

71,90 zł
70,46 zł

Rabat 2,0%
oszczędzasz 1,44 zł

87
Calm, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Calm, CD
5 Seconds Of Summer, Universal Music Polska
Dostępny
101 szt.

Lista utworów: 1. Red Desert 2. No Shame 3. Old Me 4. Easier 5. Teeth 6. Wildflower 7. Best Years 8. Not In The Same Way 9. Lover Of Mine 10. Thin White Lies 11. Lonely Heart 12. High

36,90 zł
36,16 zł

Rabat 2,0%
oszczędzasz 0,74 zł

88
Zaburzenia psychiczne kobiet - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zaburzenia psychiczne kobiet
Niedostępny
Brak

Usystematyzowanie i wielopłaszczyznowe przedstawienie aktualnej wiedzy z zakresu zaburzeń psychicznych u kobiet, w tym: - omówienie podłoża zaburzeń psychicznych kobiet ze szczególnym uwzględnieniem przemian hormonalnych, sprzyjających ich rozwojowi - omówienie metod leczenia zaburzeń psychicznych u ciężarnych - opis specyficznego wzorca uzależnień oraz zachowań suicydalnych u kobiet - przedstawienie zaburzeń psychicznych i możliwości terapii u ofiar przemocy seksualnej.

79,00 zł
Powiadomienie
89
Lys, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Lys, CD
Loffler Christian, Universal Music Polska
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.11.07

Album niezwykle lubianego u nas Christiana Lofflera to następca znakomitej, ubiegłorocznej płyty „Graal”. O ile wcześniejszy krążek był zainspirowany odwiedzanymi przez Lofflera miejscami, o tyle „Lys” powstał jako wypadkowa muzycznych impresji, które muzyk tworzył przez lata w swoim domowym studiu. Na „Lys” nadal mamy do czynienia z intymnym, pastelowym wydaniem muzyki tanecznej z jakiej słynie niemiecki artysta. Warto dodać że Loffler regularnie koncertuje w naszym kraju, zaś w swojej karierze dzielił scenę z takimi tuzami jak Bonobo, Chet Faker, alt-j, Son Lux, Jungle. Lista utworów: 1. Farr 2. Versailles (Hold) 3. Weiß 4. The End (Feat. Josephine Philip) 5. Bergen 6. Noah 7. Lys (Feat. Menke) 8. Sun 9. Ballet (Feat. Finn.) 10. Roth (Feat. Mohna) 11. Map 12. Für Immer

70,90 zł
69,48 zł
Powiadomienie

Rabat 2,0%
oszczędzasz 1,42 zł

90
Pieski Koloruję i rysuję po śladzie - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pieski Koloruję i rysuję po śladzie
Dostępny
150 szt.

Książeczka zawiera duże kolorowe zdjęcia piesków, ilustracje do pokolorowania oraz ćwiczenia grafomotoryczne przygotowujące do nauki pisania (szlaczki, poprawianie konturów, rysowanie po śladzie). Dziecko, wykonując ćwiczenia grafomotoryczne, trenuje sprawność dłoni i palców oraz rozwija koordynację wzrokowo-ruchową.

7,99 zł
91
Koloruję i rysuję po śladzie. Konie - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Koloruję i rysuję po śladzie. Konie
Niedostępny
Brak

Książeczka zawiera duże kolorowe zdjęcia koni, ilustracje do pokolorowania oraz ćwiczenia grafomotoryczne przygotowujące do nauki pisania (szlaczki, poprawianie konturów, rysowanie po śladzie). Dziecko, wykonując ćwiczenia grafomotoryczne, trenuje sprawność dłoni i palców oraz rozwija koordynację wzrokowo-ruchową.

5,99 zł
Powiadomienie
92
Wiosna. Der Frühling, wersja polsko-niemiecka - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wiosna. Der Frühling, wersja polsko-niemiecka
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.11.16

Sztywnostronicowa książeczka harmonijkowa z obrazkami i podpisami po polsku oraz niemiecku jest doskonałą pomocą do poznawania otaczającego świata i języka obcego.

3,00 zł
2,99 zł
Powiadomienie

Rabat 0,3%
oszczędzasz 0,01 zł

93
Wielka księga zwierząt - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wielka księga zwierząt
Dostępny
39 szt.

Świat zwierząt jest fascynujący. Aby się o tym przekonać, sięgnij po Wielką księgę zwierząt! To znakomita publikacja dla dzieci, która w przyjazny sposób przybliża najmłodszym zwierzęta żyjące na różnych kontynentach i w różnych środowiskach. Z książki miłośnicy przyrody dowiedzą się wielu interesujących informacji o największych i najszybszych zwierzętach świata, mieszkańcach krain polarnych, afrykańskich sawann, europejskich lasów i łąk, a także zwierząt domowych i hodowlanych. W publikacji znajdują się nie tylko uwielbiane przez dzieci labirynty, zadania na spostrzegawczość, wyszukiwanie różnic i podobieństw, ale także krzyżówki i kolorowanki. Wiersze i opowiadania takich autorów jak Agnieszki Frączek, Renata Piątkowska, Hanna Zdzitowiecka i Paweł Beręsewicz uczą wrażliwości i z pewnością staną się inspiracją do poznawania pasjonującego świata zwierząt.

27,99 zł
20,43 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 7,56 zł

94
Testament Ariany - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Testament Ariany
Dostępny
45 szt.

Ariana to ekscentryczna, zamożna dama, która postanowiła uczynić wszystko, by chyląca się ku upadkowi wspaniała niegdyś rezydencja stała się ponownie jej własnością. Jedyną osobą, która zdaje się rozumieć obsesję Ariany, jest jej bratanica Anna. To właśnie ona staje się spadkobierczynią posiadłości Nogaro. Nieoczekiwanie zmusza ją to do podjęcia decyzji, czy starać się za wszelką cenę ocalić własne małżeństwo, czy też przyjąć spadek, którego wszyscy jej zazdroszczą.

39,95 zł
28,76 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 11,19 zł

95
Ewangelia według św. Józka - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ewangelia według św. Józka
Dostępny
27 szt.

Polska, schyłek XX i początek XXI wieku. Czas przełomu – nadzieje związane z wkroczeniem Polski do Unii Europejskiej, pierwsze budy z zapiekankami i kebabami, oszołomienie galeriami handlowymi, moda na jogę i hummus. Właśnie w tym czasie do konserwatywnej góralskiej społeczności przybywa śniada ciężarna nieznajoma z dalekiego Wschodu. Co stanie się, kiedy opowieść sprzed ponad dwóch tysięcy lat wydarzy się ponownie – jednak tym razem w samym sercu polskich gór? Patchworkową świętą rodzinę tworzy imigrantka Maryśka, jej mąż, cieśla Józek z Rabki oraz ich syn, który przyszedł zaprowadzić pokój wśród rodaków. Grający w piłkę nożną niczym Lewandowski, rapujący lepiej niż Liroy, a przy tym mający popularny kanał na YouTube’ie. Polak idealny. Prawie. Zderzają się tu trzy najważniejsze polskie religie współczesności: katolicyzm, piłka nożna i konsumpcjonizm. Otwarcie na nowości i ciekawość świata mierzą się z ksenofobię i nacjonalizmem. W tej historii, jak w soczewce, skupiają się bowiem najważniejsze problemy współczesnej Polski: podziały ideologiczne, małomiasteczkowe układy, kibolstwo połączone z wykrzywioną wersją patriotyzmu i ustawiczna niepewność jutra.

39,90 zł
29,53 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 10,37 zł

96
Wyczaruj zwierzęta w zoo. Malowanki wodne - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyczaruj zwierzęta w zoo. Malowanki wodne
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.03.14

Dzięki tej malowance zostaniesz prawdziwym czarodziejem! Zmoczony wodą pędzel niczym różdżka sprawi, że obrazki nabiorą kolorów, a ty będziesz się świetnie bawić i odkryjesz magię barw! Malowanki wodne to świetna rozrywka dla najmłodszych dzieci, które dopiero ćwiczą sprawność manualną. Kolorowanie rysunków bez użycia farb ułatwi im zabawę i pozwoli zachować porządek. Proste, dostosowane do wieku odbiorcy ilustracje, a także ciekawa tematyka zachęcą dziecko do dalszych plastycznych ćwiczeń.

5,10 zł
3,99 zł
Powiadomienie

Rabat 21,8%
oszczędzasz 1,11 zł

97
Ale frajda! Wykoloruj bajki - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ale frajda! Wykoloruj bajki
Dostępny
5 szt.

Ale frajda! Do tej zabawy potrzebujesz tylko kredek i wyobraźni! Większe i mniejsze, latające i chodzące dinozaury nie chcą być czarno-białe. Jakie barwy nadasz ich potężnym łapom, silnym skrzydłom i wspaniałym ogonom? W świecie „Wykoloruj...” wszystko zależy od Ciebie!

8,40 zł
6,99 zł

Rabat 16,8%
oszczędzasz 1,41 zł

98
Hej, przygodo! Kosmiczne podróże - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Hej, przygodo! Kosmiczne podróże
Dostępny
61 szt.

Rozbudź wyobraźnię – twórz niezwykłe światy, czyli wymyślaj, koloruj, rysuj, naklejaj. Wytęż wzrok – szukaj różnic, podobieństw i zaskakujących elementów. Łap trop – labirynty niespodzianek czekają. Ćwicz umysł – tu zagadka goni zagadkę. Kreatywna kolorowanka z przymrużeniem oka i pokaźną dawką przygody! Rusz śladem sondy kosmicznej i zostań bohaterem tej historii! Odpal podniebny ścigacz i daj się ponieść w nieznane. Wbij flagę odkrywcy, nadaj planetom odlotowe nazwy oraz przekonaj się, jak fantastyczne jest życie astronauty!

4,90 zł
3,99 zł

Rabat 18,6%
oszczędzasz 0,91 zł

99
Hej, przygodo! Pirackie wyprawy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Hej, przygodo! Pirackie wyprawy
Dostępny
17 szt.

Rozbudź wyobraźnię –twórz niezwykłe światy, czyli wymyślaj, koloruj, rysuj, naklejaj. Wytęż wzrok – szukaj różnic, podobieństw i zaskakujących elementów. Łap trop – labirynty niespodzianek czekają. Ćwicz umysł – tu zagadka goni zagadkę. Kreatywna kolorowanka z przymrużeniem oka i pokaźną dawką przygody! Stań w szranki ze starym wilkiem morskim i zostań bohaterem tej historii! Zaciągnij się do załogi Burobrodego i wypłyń śladem wielkich kosztowności. Wykaż się brawurą podczas abordażu, odwagą w trakcie burzy i sprytem – skarb zdobędą tylko nieliczni.

6,90 zł
5,99 zł

Rabat 13,2%
oszczędzasz 0,91 zł

100
Hej, przygodo! Smocze wędrówki - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Hej, przygodo! Smocze wędrówki
Dostępny
5 szt.

Rozbudź wyobraźnię – twórz niezwykłe światy, czyli wymyślaj, koloruj, rysuj, naklejaj. Wytęż wzrok – szukaj różnic, podobieństw i zaskakujących elementów. Łap trop – labirynty niespodzianek czekają. Ćwicz umysł – tu zagadka goni zagadkę. Kreatywna kolorowanka z przymrużeniem oka i pokaźną dawką przygody! Uratuj wioskę przed trójgłową bestią i zostań bohaterem tej historii! Łap za lejce i osiodłaj skrzydlatego stwora! Mknąc nad Smoklandią, wykaż się sprytem, odwagą i brawurą. Rozglądaj się uważnie i oddaj się pięknu tej baśniowej krainy.

6,90 zł
5,99 zł

Rabat 13,2%
oszczędzasz 0,91 zł

Wróć do góry