hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Wyszukaj książkę, grę, puzzle, zabawkę
Książki
Zabawki
Puzzle
Gry planszowe
Audiobooki
Muzyka
Filmy

Kalendarz premier z dnia 2020.02.28

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli w piątek 28 lutego 2020 roku. Na pierwszym miejscu znajduje się Relaksacje dla dzieci. Jesteś kimś wyjątkowym (Martyna Broda, Karolina Hyla), na drugim Piaskowe obrazki. Wielkanoc. Pakiet 1 (praca zbiorowa). Kolejny produkt to Piaskowe obrazki. Wielkanoc. Pakiet 2 (praca zbiorowa) oraz Wiekuista Wielkanoc (Fulton J. Sheen).
1
Relaksacje dla dzieci. Jesteś kimś wyjątkowym - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bestseller
Relaksacje dla dzieci. Jesteś kimś wyjątkowym
Dostępny
291 szt.

Jak pomóc dzieciom wyciszyć się wieczorem, przed snem lub w ciągu dnia, po szczególnie emocjonujących zajęciach? Co może pomóc złagodzić napięcie i stres, wywołać uśmiech i błogie zadowolenie? Jesteś kimś wyjątkowym. Relaksacje dla dzieci to zbiór pięknie zilustrowanych historii umożliwiających dzieciom wejście w stan głębokiego relaksu, wraz z instrukcją przeprowadzania relaksacji i propozycjami ich modyfikacji w zależności od indywidualnych potrzeb. Przy dłuższym stosowaniu wzmocnią koncentrację uwagi, rozwiną wyobraźnię, zredukują lęki i poprawią relacje w grupie i w domu. Będą inspiracją do ćwiczenia wyobraźni, tworzenia własnych scenariuszy i tym samym wspaniałej zabawy. Czerpiąc to, co najlepsze, z praktyk medytacyjnych, pozytywnych afirmacji, wizualizacji i pracy z oddechem, autorka wprowadza małych i dużych czytelników w bajkowy, bezpieczny i błogi świat niczym nieskrępowanej wyobraźni. Wystarczy zacząć od paru spokojnych, głębokich oddechów… „Wyobraź sobie, że leżysz na ciepłej, pachnącej trawie. Leżysz z zamkniętymi oczami i wyobrażasz sobie, że obok ciebie leżą, trzymając się za ręce, wszystkie bliskie ci osoby, które znasz lub lubisz, które są dla ciebie ważne. Trzymacie się mocno za ręce i nagle czujesz, jak zaczynacie powoli się unosić, unosicie się delikatnie w powietrzu, powoli się obracając”.

44,90 zł
26,49 zł

Rabat 41,0%
oszczędzasz 18,41 zł

71 osób kupiło
2
Piaskowe obrazki. Wielkanoc. Pakiet 1 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Piaskowe obrazki. Wielkanoc. Pakiet 1
Dostępny
194 szt.

Przedstawiona książeczka to kreatywna zabawa dla dzieci, polegająca na tworzeniu barwnych ilustracji z piasku. Zestaw zawiera trzy obrazki: • kurczaka, • koszyk, • pisankę oraz 8 woreczków z kolorowym piaskiem i patyczek, za pomocą którego odkrywamy klejącą warstwę ilustracji. Przy tej zabawie wyobraźnia nie zna granic!

17,99 zł
12,99 zł

Rabat 27,8%
oszczędzasz 5,00 zł

25 osób kupiło
3
Piaskowe obrazki. Wielkanoc. Pakiet 2 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Piaskowe obrazki. Wielkanoc. Pakiet 2
Dostępny
169 szt.

Przedstawiona książeczka to kreatywna zabawa dla dzieci, polegająca na tworzeniu barwnych ilustracji z piasku. Zestaw zawiera trzy obrazki: • zajączka, • kogutka, • kwiaty w pisance oraz 8 woreczków z kolorowym piaskiem i patyczek, za pomocą którego odkrywamy klejącą warstwę ilustracji. Przy tej zabawie wyobraźnia nie zna granic!

17,99 zł
12,99 zł

Rabat 27,8%
oszczędzasz 5,00 zł

19 osób kupiło
4
Wiekuista Wielkanoc - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wiekuista Wielkanoc
Dostępny
92 szt.

Najsłynniejszy amerykański kaznodzieja tym razem o Wielkanocy i jej prawdziwym i wiecznym znaczeniu. Elegancka oprawa oraz dzieła wybitnych malarzy polskich i zagranicznych podkreślają wyjątkowy charakter publikacji. „Chrześcijaństwo istnieje po to, by niestrudzenie przypominać ludzkości, że Ktoś wrócił z cmentarza i pokazał swym uczniom rany chwalebne. Ta nowina dostarcza odwagi i nadziei ludziom, którym pod wpływem zła i grzechu robi się ciemno przed oczami. Kościół obwieszcza, że do zmartwychwstania dociera się poprzez drogę krzyżową i agonię Ogrodu Oliwnego. Aby dotrzeć do Niedzieli Wielkanocnej, potrzeba wcześniej zanurzyć się w tajemnicy Wielkiego Piątku. O tym jest ta piękna książeczka zawierająca przesłanie arcybiskupa Fultona Sheena o zwycięstwie Zmartwychwstałego”.

19,90 zł
15,99 zł

Rabat 19,6%
oszczędzasz 3,91 zł

13 osób kupiło
5
Piaskowe obrazki. Wielkanoc. Pakiet 3 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Piaskowe obrazki. Wielkanoc. Pakiet 3
Dostępny
131 szt.

Przedstawiona książeczka to kreatywna zabawa dla dzieci, polegająca na tworzeniu barwnych ilustracji z piasku. Zestaw zawiera trzy obrazki: • baranka, • pisankę, • koszyczek oraz 8 woreczków z kolorowym piaskiem i patyczek, za pomocą którego odkrywamy klejącą warstwę ilustracji. Przy tej zabawie wyobraźnia nie zna granic!

17,99 zł
12,99 zł

Rabat 27,8%
oszczędzasz 5,00 zł

12 osób kupiło
6
Toys Inn. Hair Studio. Kolorowa kreda do włosów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Toys Inn. Hair Studio. Kolorowa kreda do włosów
Stnux
Dostępny
202 szt.

Zaszalej z kolorami! Łatwo i szybko zmień kolor włosów. Kolekcja „Hair Studio” zapewni mnóstwo zabawy i przyjemności młodym stylistom. Tymczasowe metamorfozy ubarwią wolne chwile i zaangażują całą grupę znajomych. Zestaw zawiera pięć kolorowych kred w tęczowych odcieniach: • niebieskim, • zielonym, • pomarańczowym, • różowym, • fioletowym. W celu usunięcia kolorów z włosów wystarczy umyć je szamponem. Wymiary opakowania: 25.5 x 17.5 x 2.0 cm

28,90 zł
25,43 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 3,47 zł

11 osób kupiło
7
Piłka nożna - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Piłka nożna
Dostępny
121 szt.

Przedstawiamy przewodnik idealny dla wszystkich fanów piłki nożnej. Znajdują się w nim najważniejsze informacje o turniejach, pucharach i mistrzostwach.

15,99 zł
11,99 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 4,00 zł

6 osób kupiło
8
Dzieje głupoty w Polsce. Pamflety dziejopisarskie - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dzieje głupoty w Polsce. Pamflety dziejopisarskie
Dostępny
75 szt.

„Zawsze wobec każdego stanu, w jakim znalazło się nasze zbiorowisko, pytanie: jaka jest nasza w tym rola, jak mogliśmy zwycięstwo powiększyć, klęski uniknąć – będzie ważniejsze od zagadnienia: o ile ten wróg jest łotrem, przestępcą i o ile „plami” swoją historię” – Aleksander Bocheński. „Dzieje głupoty… pozostają jednym z najciekawszych i najbardziej inspirujących dzieł polskiego pisarstwa politycznego. Nie tylko jako głos w sporze o historyczne wybory, ale i jako oparta na solidnych podstawach próba stworzenia teoretycznych ram dla strategii politycznej państwa słabego, położonego między mocarstwami – Jan Sadkiewicz.

49,00 zł
35,77 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 13,23 zł

6 osób kupiło
9
Toys Inn. Hair Studio. Kreda do włosów, kolory metallic - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Toys Inn. Hair Studio. Kreda do włosów, kolory metallic
Stnux
Dostępny
164 szt.

Zaszalej z kolorami! Łatwo i szybko zmień kolor włosów. Kolekcja „Hair Studio” zapewni mnóstwo zabawy i przyjemności młodym stylistom. Tymczasowe metamorfozy ubarwią wolne chwile i zaangażują całą grupę znajomych. Zestaw zawiera pięć kolorowych kred w metalicznych odcieniach: • niebieskim, • zielonym, • żółtym, • różowym, • fioletowym. W celu usunięcia kolorów z włosów wystarczy umyć je szamponem. Wymiary opakowania: 25.5 x 17.5 x 2.0 cm

32,99 zł
29,03 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 3,96 zł

5 osób kupiło
10
Mindfulness dla dzieci - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mindfulness dla dzieci
Dostępny
116 szt.

Pomóż swojemu dziecku osiągnąć spokój i zadowolenie od śniadania do dobranocki. Ten inspirujący i aktualny przewodnik oferuje praktyczne ćwiczenia, które dzieci w wieku 4-11 lat mogą wykonywać wraz z rodzicami. Zaczynając od wyjaśnienia, co to jest mindfulness i jak ją praktykować, książka jest skonstruowana tak, by pomóc zajętym rodzicom wspierać dzieci przez cały dzień, od pobudki – przez posiłki, kryzysy, naukę (w tym stres towarzyszący egzaminom), wyzwania związane z czasem spędzanym przed ekranem i komunikacją – do dobranocki. Te proste zadania nauczą dzieci w pozytywny sposób radzić sobie z emocjami, zwiększą ich pewność siebie i koncentrację, jak również pomogą im w przechodzeniu z klasy do klasy. Oczywiście, nasze ćwiczenia są równie korzystne dla dorosłych, ponieważ pomagają złagodzić codzienny stres związany z byciem rodzicem.

49,90 zł
38,42 zł

Rabat 23,0%
oszczędzasz 11,48 zł

5 osób kupiło
11
Playful Parenting. Rodzicielstwo przez zabawę - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Playful Parenting. Rodzicielstwo przez zabawę
Dostępny
104 szt.

Dziecko marudzi przy ubieraniu, nie chce iść do przedszkola, obraziło się na cały świat? Zamień to w zabawę! Rodzicielstwo przez zabawę to nie tylko tytuł książki, ale przede wszystkim zupełnie nowa koncepcja budowania relacji w rodzinie. To odkrywcze spojrzenie na rolę zabawy w życiu dziecka – nie tylko jako sposobu spędzania czasu, ale przede wszystkim jako środka do wzmocnienia pewności siebie, poznawania świata, komunikowania się, radzenia sobie z codziennymi stresami. Uznany amerykański psychoterapeuta Lawrence J. Cohen pokazuje, jak poprzez zabawę możemy włączyć się w świat dzieci, pomóc im w wyrażaniu emocji, nauczyć współpracy bez walki o władzę – i oczywiście świetnie się przy tym bawić! Po Rodzicielstwo przez zabawę powinni sięgnąć zarówno ci rodzice, którzy kochają dziecięce zabawy, jak i ci, którzy mają ochotę zatkać uszy, kolejny raz słysząc „pobaw się ze mną” – wszyscy, którzy potrzebują skutecznego narzędzia do radzenia sobie z codziennymi trudami wychowawczymi. To także znakomita pozycja dla nauczycieli i opiekunów – wspaniale pokazuje, jak zabawa może pomóc kształtować relacje w grupie. Z książki dowiesz się, w jaki sposób dzięki zabawie można: • nauczyć dziecko rozumienia i wyrażania emocji, • przełamać jego nieśmiałość, • rozwiązać problemy z zachowaniem, • wzmocnić dziecięcą pewność siebie, • pomóc rodzeństwu żyć w zgodzie. Lawrence J. Cohen jest doktorem psychologii. Specjalizuje się w terapii dzieci i rodzin poprzez zabawę. Autor Nie strach się bać i współautor Siłowanek. Prowadzi warsztaty z rodzicielstwa przez zabawę dla rodziców i osób zawodowo zajmujących się dziećmi. „Rodzicielstwo przez zabawę to nie tylko zabawa. To bycie i rozwijanie się razem z dzieckiem. To docieranie do własnych emocji i potrzeb. To wspieranie dziecka w odnajdywaniu samego siebie, uniezależnianiu się od stereotypów i oczekiwań społecznych, byciu twórczym, nawiązywaniu głębokich relacji”.– Agnieszka Stein, psycholog dziecięcy, autorka m.in.: książek Dziecko z bliska, Nowe wychowanie seksualne „Ta książka była dla mnie objawieniem roku. Zmieniła moje rodzicielstwo bardzo, i chyba podejście do życia też. (…)Zdecydowanie zalecam wszystkim rodzicom, którzy uważają, że dzieci powinny bawić się tylko z dziećmi; którzy bawić się nie lubią/nie umieją/nie chcą. Dajcie szanse rodzicielstwu przez zabawę, może odkryć przed Wami nieznane dotąd lądy!”– Małgorzata Musiał, autorka książki Dobra relacja. Skrzynka z narzędziami dla współczesnej rodziny

44,90 zł
32,78 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 12,12 zł

5 osób kupiło
12
Lornetka militarna - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Lornetka militarna
Askato
Dostępny
26 szt.

Fantastyczna lornetka dla dzieci w wojskowych barwach. Do lornetki został dołączony sznurek, aby móc wygodnie nosić ją na szyi, tak jak prawdziwi żołnierze. Lornetka posiada także wbudowany kompas by zabawa była jeszcze bardziej atrakcyjna. Wymiary lornetki: 14.0 x 1.5 x 13.0 cm

28,70 zł
23,82 zł

Rabat 17,0%
oszczędzasz 4,88 zł

3 osoby kupiły
13
Farby akwarelowe 21 kolorów CRICCO - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Farby akwarelowe 21 kolorów CRICCO
Dostępny
48 szt.

Farby akwarelowe Cricco doskonale nadają się do zajęć plastycznych zarówno w szkole jak i w domu. Jasne żywe kolory zachęcają do kreatywności. Farby łatwo się rozprowadzają i umożliwiają mieszanie kolorów. Krążki o średnicy 28mm. W zestawie pędzelek.

13,99 zł
3 osoby kupiły
14
Modlitewnik za wstawiennictwem św Jana Pawła II - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Modlitewnik za wstawiennictwem św Jana Pawła II
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.30

Wydanie uzupełnione z okładką przygotowaną specjalnie na okres I komunii świętych. Pierwszy modlitewnik, w którym zamieszczono modlitwy za wstawiennictwem Świętego Jana Pawła II. Modlitewnik wstępem opatrzył kard. Stanisław Dziwisz. Do ich napisania zaproszono wiele znakomitych osobistości, m.in.: ks bpa Grzegorza Rysia, ks. bpa Józefa Zawitkowskiego, ks. Henryka Romanika, ks. Leszka Smolińskiego i innych.

14,90 zł
10,99 zł
Powiadomienie

Rabat 26,2%
oszczędzasz 3,91 zł

2 osoby kupiły
15
Wóz strażacki spieszy na ratunek - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wóz strażacki spieszy na ratunek
Dostępny
2 szt.

Ding, ding! I-jo! Szsz! Pss! Wóz strażacki rusza na pomoc. Naciśnij cztery przyciski i przyłącz się do hałaśliwych akcji ratowniczych w tej kolorowej, pełnej przygód książeczce dźwiękowej. Dzięki 4 dźwiękom, które ożywiają akcję, dzieci pokochają tę fantastyczną książeczkę.

22,00 zł
17,99 zł

Rabat 18,2%
oszczędzasz 4,01 zł

1 osoba kupiła
16
Zestaw narzędzi w walizce - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zestaw narzędzi w walizce
Askato
Dostępny
4 szt.

Zestaw idealny dla małego majsterkowicza Komplet składa się z 10 narzędzi do majsterkowania. Wszystkie elementy wykonane są z wysokiej jakości tworzywa i utrzymane w niebieskiej kolorystyce. Umieszczone są w zamykanej na zatrzaski walizce, która ułatwi ich przechowywanie. Zawartość opakowania: • obcęgi, • klucz nastawny, • klucz grzechotka, • śrubokręt, • identyfikator, • zestaw podkładek i śrubek, • poręczna do trzymania przez dzieci wkrętarka. Wymiary: 27.0 x 6.0 x 24.0 cm

44,70 zł
37,10 zł

Rabat 17,0%
oszczędzasz 7,60 zł

1 osoba kupiła
17
Tajemnica Ojca Pio, DVD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Tajemnica Ojca Pio, DVD
Dostępny
19 szt.

Sam dla siebie jestem tajemnicą. św. Ojciec Pio Święty Ojciec Pio, jeden z największych świętych w historii Kościoła, na wielkim ekranie. O św. Ojcu Pio wiele już napisano i powiedziano. Czy są jeszcze fakty, które powinny ujrzeć światło dzienne? Taką tematykę porusza „Tajemnica Ojca Pio”. W filmie nakręconym w konwencji dziennikarskiego śledztwa widz towarzyszy głównemu bohaterowi krok w krok. Reżyser Jose Maria Zavala w swoim obrazie zebrał niepublikowane dotąd dokumenty, zeznania świadków życia świętego, jego duchowych dzieci oraz osób, które doświadczyły nawrócenia i uzdrowienia, oraz zdjęcia, nagrania i wypowiedzi współbraci z San Giovanni Rotondo. Podąża śladami Ojca Pio od dzieciństwa aż do śmierci i kanonizacji. W filmie usłyszymy autentyczny głos świętego i zobaczymy wiele nagrań z jego codziennego życia w klasztorze, a nawet z ekshumacji. Ten znany z surowości zakonnik był pełen radości, poczucia humoru, a przede wszystkim wypełniony miłością do Boga i ludzi. Po obejrzeniu tego materiału nikt już nie będzie miał wątpliwości, że najwyższą wartością dla niego była miłość i dla niej był gotów wiele wycierpieć. Wypowiedzi świadków ukazują ogrom prób, jakim święty został poddany: oszczerstwa i poddawanie w wątpliwość stygmatów, podsłuchy zakładane nawet w konfesjonale, posądzanie o kontakty z kobietami; ogromne prześladowania nawet ze strony osób związanych z Kościołem. Piękna muzyka, unikatowe zdjęcia i nagrania, świadectwa nawróceń i niewytłumaczalnych medycznie uzdrowień oraz autentyczny głos Ojca Pio sprawia, że widz dotyka świętości. • Film DVD w reżyserii Jose Mario Zavala, • Czas trwania: 80 min • Napisy: polskie, lektor polski

34,90 zł
25,48 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 9,42 zł

1 osoba kupiła
18
Boski znak - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Boski znak
Dostępny
62 szt.

Redaktor Adam Berg zostaje wynajęty przez grupę miliarderów, aby odnaleźć skarby, ukryte pod koniec wojny na zamku Czocha. Niemal natychmiast dziennikarz staje się obiektem tajemniczych prześladowań. Kim jest nieuchwytny wróg? Rywalem w dotarciu do skarbu, misyjnym zabójcą, a może naśladowcą seryjnego mordercy, którego zdemaskował niegdyś Berg? Bohater rozpoczyna dziennikarskie śledztwo. Jego dochodzenie wykracza daleko poza granice Polski. Nic nie jest jednak oczywiste. Nikt też nie jest tym, za kogo się podaje… Ktoś nieustannie uprzedza ruchy Berga. W makabrycznych okolicznościach giną ludzie, którzy mogliby naprowadzić go na właściwy ślad. Rozpoczyna się pojedynek na śmierć i życie, a gra idzie o stawkę większą, niż początkowo sądził Adam… Boski znak to mroczny thriller o złu, którego nie sposób wyplenić i które nieustannie znajduje naśladowców.

39,90 zł
28,73 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 11,17 zł

1 osoba kupiła
19
Kodeks cywilny. Kodeks rodzinny i opiekuńczy oraz ustawy towarzyszące (wydanie 9, stan prawny na 01.02.2020) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kodeks cywilny. Kodeks rodzinny i opiekuńczy oraz ustawy towarzyszące ...
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.30

Publikacja zawiera: Kodeks cywilny oraz przepisy wprowadzające, Obwieszczenie Ministra Sprawiedliwości w sprawie wysokości odsetek ustawowych, Ustawę o rzeczach znalezionych, Kodeks rodzinny i opiekuńczy oraz przepisy wprowadzające, Ustawę o ochronie praw lokatorów, mieszkaniowym zasobie gminy i o zmianie Kodeksu cywilnego, Ustawę o dodatkach mieszkaniowych, Ustawę o timeshare, Ustawę o zasadach zbywania mieszkań będących własnością przedsiębiorstw państwowych, niektórych spółek handlowych z udziałem Skarbu Państwa, państwowych osób prawnych oraz niektórych mieszkań będących własnością Skarbu Państwa, Ustawę o spółdzielniach mieszkaniowych, Ustawę o księgach wieczystych i hipotece, Ustawę o przenoszeniu treści księgi wieczystej do struktury księgi wieczystej prowadzonej w systemie informatycznym, Ustawę o zastawie rejestrowym i rejestrze zastawów, Ustawę o przekształceniu prawa użytkowania wieczystego w prawo własności nieruchomości, Prawo prywatne międzynarodowe, Ustawę o terminach zapłaty w transakcjach handlowych, Ustawę o usługach zaufania oraz identyfikacji elektronicznej, Ustawę o świadczeniu usług drogą elektroniczną, Ustawę o ochronie niektórych usług świadczonych drogą elektroniczną opartych lub polegających na dostępie warunkowym, Ustawę o prawach konsumenta, oraz 10 rozporządzeń. Książka adresowana jest do prawników oraz studentów prawa, dla których znajomość obowiązujących przepisów stanowi warunek prawidłowego wykonywania zawodu. Kolejne wydania publikacji uwzględniają najnowsze zmiany, przez co zapewniają bieżącą znajomość prawa. Aktualny stan prawny Czytelne hasła i tekst Przypisy od Redakcji Wyróżnienie najnowszych zmian Wybór aktów prawnych Indeks rzeczowy

39,00 zł
32,37 zł
Powiadomienie

Rabat 17,0%
oszczędzasz 6,63 zł

1 osoba kupiła
20
Samoleczenie aloesem - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Samoleczenie aloesem
Dostępny
14 szt.

O wszechstronnym działaniu ziół nie trzeba nikogo przekonywać. Któż z nas w chwilach kryzysowych nie pił mięty czy nie płukał włosów w korze dębowej? A herbatka malinowa i okłady z babki lancetowatej?! W prezentowanej książce Teresa Stąpór omawia cudowne właściwości lecznicze tak powszechnie przecież znanego aloesu. Czyni to w sposób nader sugestywny, z doskonałą znajomością tematu, szczyptą humoru, tudzież astrologii (horoskop zielarski). Podając rozmaite przepisy na od wieków sprawdzone maści, napary i winka stosowane zarówno przez buddyjskich mnichów, jak i europejskich terapeutów uświadamia, że moc lecznicza tej rośliny, możliwości jej wykorzystania są ogromne. Nie ulega zatem wątpliwości, że warto przyjrzeć się skarbom, które ozdabiają nasze okna!

25,00 zł
18,99 zł

Rabat 24,0%
oszczędzasz 6,01 zł

1 osoba kupiła
21
Puzzle 3x48 elementów. Super color. Psi Patrol - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 3x48 elementów. Super color. Psi Patrol
Clementoni, 3 x 48
Dostępny
429 szt.

Puzzle Clementoni towarzyszą dziecku w każdym etapie jego rozwoju, pomagając mu w rozwijaniu zdolności manualnych i obserwacyjnych. Jakość zastosowanych materiałów i wyjątkowa technika druku gwarantują obrazy o przepięknych, żywych i przejrzystych kolorach do niekończącej się zabawy! W opakowaniu znajdują się 3 układanki. Każda z nich ma 48 elementów. Wymiary po ułożeniu: 32.0 x 22.0 cm

28,00 zł
24,64 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 3,36 zł

1 osoba kupiła
22
Sukienki - dwupak, mix wzorów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Sukienki - dwupak, mix wzorów
Askato
Dostępny
100 szt.

Zestaw do stylizacji lalek. Z tym zestawem twoja lalka będzie się prezentować niezwykle elegancko. Wybierz strój i stwórz nowy wygląd swojej lalki. W zestawie: • 2 sukienki, • 2 dodatki (torebka i naszyjnik). Rozmiar opakowania: 23.0 x 2.5 x 23.0 cm Uwaga! Mix wzorów. Wzór wysyłany losowo. Cena dotyczy 1 zestawu.

22,70 zł
18,99 zł

Rabat 16,3%
oszczędzasz 3,71 zł

1 osoba kupiła
23
Czytając gazetę niemiecką ? - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Czytając gazetę niemiecką ?
Dostępny
150 szt.

Jakub Hochberg (ur. 1904), robotnik z warszawskiej Pragi, ukrywał się od maja 1943 r. u swojej ukochanej, Polki, Julii Rogozińskiej. Nie wychodził z pokoju. Spał na ło´z˙ku polowym, marzł, chorował, wygla?dał przez szpary na podwo´rze, nudził sie?, czytał gazety i pisał. W jego zapiskach znajdziemy wiele interesujących refleksji, analiz stanów emocjonalnych, obserwacji ludzkich zachowań. Nie mniej ciekawe są ? często przywoływane w postaci plotek ? informacje o tym, co dzieje się w okupowanej Warszawie. Niezwykłość dziennika Jakuba polega także na tym, że jego autor jest osadzony w środowisku robotniczym warszawskiej Pragi. Z tej perspektywy codzienność okupacji niemieckiej wygląda inaczej niż ta, do której jesteśmy najbardziej przyzwyczajeni ? konspiracji polityczno-militarnej i bohaterskiej walki z wrogiem. ?Zwykli ludzie? walczą z Niemcami inaczej: szmuglują, oszukują, wyśmiewają, wykpiwają, a przede wszystkim ? nie wierzą im za grosz.

40,00 zł
28,40 zł

Rabat 29,0%
oszczędzasz 11,60 zł

1 osoba kupiła
24
Puzzle maxi 104 elementy. Super color. Psi Patrol - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle maxi 104 elementy. Super color. Psi Patrol
Clementoni, 104
Dostępny
165 szt.

Puzzle Super color od Clementoni towarzyszą dziecku w każdej fazie jego wzrostu, pomagając mu rozwijać zręczność manualną i zmysł obserwacji. Jakość materiałów i wyjątkowa technika druku gwarantują, że ilustracje będą zawsze piękne, żywe i błyszczące, a zabawa nigdy się nie znudzi. Wymiary po ułożeniu: 68.0 x 48.0 cm

19,90 zł
17,99 zł

Rabat 9,6%
oszczędzasz 1,91 zł

1 osoba kupiła
25
The Jungle Books - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
The Jungle Books
Dostępny
2 szt.

The story of Mowgli, the abandoned ?man-cub? who is brought up by wolves in the jungles of Central India, is one of the greatest literary myths ever created. As he embarks on a series of thrilling escapades, Mowgli encounters such unforgettable creatures as the bear Baloo, the graceful black panther Bagheera and Shere Khan, the tiger with the blazing eyes. Other animal stories in The Jungle Books range from the dramatic battle between good and evil in ?Rikki-tikki-tav? to the macabre comedy, ?The Undertakers.? With The Jungle Books, Rudyard Kipling drew on ancient beast fables, Buddhist philosophy, and memories of his Anglo-Indian childhood to create a rich, symbolic portrait of man and nature, and an eternal classic of childhood. This edition contains both of Kipling?s Jungle Books, as well as ?In the Rukh,? the story that introduced readers to Mowgli.

39,00 zł
35,10 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 3,90 zł

2 osoby kupiły
26
Dinozaur rosnący w jajku NO-1000432 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
7,99 zł
1 osoba kupiła
27
Feedbacker. CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Feedbacker. CD
Boris, Mystic Production
Dostępny
5 szt.

1.Feedbacker, Pt. 1 2.Feedbacker, Pt. 2 3.Feedbacker, Pt. 3 4.Feedbacker, Pt. 4 5.Feedbacker, Pt. 5

73,90 zł
67,99 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 5,91 zł

1 osoba kupiła
28
Flask. Tworzenie aplikacji internetowych... - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Flask. Tworzenie aplikacji internetowych...
Dostępny
8 szt.

Frameworki bardzo ułatwiają życie programistom. Pozwalają na szybkie tworzenie nawet rozbudowanych aplikacji, ale praca z frameworkiem najczęściej oznacza duże ograniczenia w doborze technologii. Wszystko jest w porządku, dopóki deweloper stosuje dokładnie te rozwiązania, które zaplanowali twórcy frameworka. Jeśli jednak zechce użyć innej bazy danych albo wykorzystać własną, autorską metodę uwierzytelniania użytkowników, może napotkać różne nieprzewidziane problemy. Szczęśliwie nie wszystkie mikrośrodowiska zachowują się w ten sposób. Framework napisany w Pythonie Flask, w odróżnieniu od typowych frameworków, umożliwia swobodne dobieranie technologii i komponentów aplikacji, a nawet tworzenie własnych rozwiązań. Oznacza to, że Flask pozwoli Ci zachować pełną kontrolę nad budowanym oprogramowaniem!To książka przeznaczona dla twórców aplikacji internetowych, którzy chcą nauczyć się pisać rozbudowane oprogramowanie we Flasku. W praktyczny sposób przedstawia proces tworzenia kompletnej aplikacji, od programu zawierającego zaledwie kilka linii kodu aż po złożone oprogramowanie z wieloma zaawansowanymi rozwiązaniami technicznymi. Rozpoczyna się gruntownym wprowadzeniem do Flaska i stopniowo przechodzi do nieco trudniejszych zagadnień, również takich jak migracje baz danych i API. Porusza też tematykę usług sieciowych typu REST, obsługi błędów, serializacji zasobów oraz korzystania z takich narzędzi jak Selenium czy Heroku. Przemyślany układ treści, którą zilustrowano praktycznymi przykładami kodu, ułatwia prześledzenie procesu stopniowej rozbudowy aplikacji o nowe funkcjonalności.

69,00 zł
48,30 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 20,70 zł

1 osoba kupiła
29
Co dzień ku lepszemu - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Co dzień ku lepszemu
Dostępny
14 szt.

Oddajemy w Twoje ręce wyjątkową, bogato ilustrowaną książkę zawierającą ponadczasowe myśli Kardynała Stefana Wyszyńskiego. Doskonały prezent na każdą okazję!

19,90 zł
15,99 zł

Rabat 19,6%
oszczędzasz 3,91 zł

1 osoba kupiła
30
Niewidzialny człowiek - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Niewidzialny człowiek
Dostępny
38 szt.

Jedna z najsłynniejszych powieści science fiction o zgubnych skutkach niebezpiecznych naukowych eksperymentów Do wiejskiej gospody przybywa mężczyzna w wielkim pilśniowym kapeluszu, od stóp do głów ubrany tak, że nie widać ani centymetra ciała. Nieznajomy jest zziębnięty i pragnie jedynie wynająć ciepły pokój. Prosi też, aby mu nie przeszkadzano, gdyż prowadzi bardzo ważne badania. Zaintrygowana tajemniczym gościem gospodyni usiłuje dowiedzieć się, kim on jest, skąd przybywa i dlaczego z jego pokoju wydobywają się dziwne dźwięki. Niedługo potem wychodzi na jaw, że mężczyzna to naukowiec, który wynalazł sposób na... niewidzialność, przy okazji sam stając się niedostrzegalnym dla ludzkiego oka. Chciwość i chęć zdobycia profitów przejmują władzę nad jego umysłem do tego stopnia, że nie zawaha się nawet zabić, aby osiągnąć cel... Niewidzialny człowiek to jedna z najpopularniejszych książek prekursora nowoczesnej fantastyki Herberta George a Wellsa, należąca do kanonu powieści fantastycznej i będąca źródłem inspiracji dla wielu współczesnych autorów i filmowych twórców. Film inspirowany powieścią w reżyserii Leigh Whannella z Elisabeth Moss, gwiazdą Opowieści podręcznej w roli głównej, w kinach w marcu 2020!

35,00 zł
27,65 zł

Rabat 21,0%
oszczędzasz 7,35 zł

1 osoba kupiła
31
Świat w obiektywie. W poszukiwaniu wizji, wydanie 10 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Świat w obiektywie. W poszukiwaniu wizji, wydanie 10
Dostępny
19 szt.

Aby zrobić zdjęcie, które porusza najgłębsze emocje i przykuwa uwagę na dłużej, nie potrzebujesz kosztownego sprzętu. Owszem, profesjonalizm narzędzi jest ważny, jednak dużo istotniejsze są wizja, empatia, szacunek i niezaspokojona ciekawość. Najlepsze zdjęcia powstają dzięki intuicji, są wynikiem znanego fotografom wewnętrznego konfliktu między artystą i technikiem. Tylko połączenie rzemiosła i sztuki umożliwi stworzenie zdjęć, które opowiadają prawdziwe historie, ukazują piękno i godność, przenoszą widza wprost na ulicę, do świątyni, do czyjegoś ogrodu czy domu. Odnalezienie w sobie tej subtelnej równowagi, wizji i intuicji nie jest proste.Ta książka mówi o sztuce fotografowania. Choć nie brakuje tu wskazówek odnoszących się do technicznej strony robienia zdjęć, opowiada przede wszystkim o pasji fotografowania: o tym, że uchwycenie ludzi, miejsc czy kultur na obrazie udaje się tylko tym, którzy znaleźli swoją wizję i odkryli w sobie palące pragnienie pokazania własnego sposobu odbierania świata. Zainspiruje Cię do opowiedzenia swoich historii z takim zaangażowaniem i tak przekonująco, jak to jest tylko możliwe dzięki fascynującej sile fotografii. Dowiesz się, jak robić naprawdę dobre zdjęcia - dobre, czyli takie, które są wspólnym dziełem serca i umysłu, emocji i rozumu. Ale to nie wszystko, co znajdziesz w tej książce. Jest pełna barw, światła, ciepła i uczy wizualnej wrażliwości - to cechy doskonałych zdjęć!

59,00 zł
41,30 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 17,70 zł

1 osoba kupiła
32
Grzeczna niegrzeczność, czyli sposób na nadymki-drażliwce (wyd. 2020) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
29,90 zł
26,61 zł
Powiadomienie

Rabat 11,0%
oszczędzasz 3,29 zł

1 osoba kupiła
33
Śmierć na Nilu - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Śmierć na Nilu
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.06.26

Poirot wyjeżdża odpocząć do Egiptu, ale od razu zawodową czujność budzą relacje między trojgiem współuczestników wycieczki. Linnet Ridgeway posiada wszystko: urodę, inteligencję, bogactwo… i męża, którego zwinęła sprzed nosa swojej przyjaciółce Jacqueline. Teraz Jacqueline nie opuszcza jej na krok, pojawiając się wszędzie tam, gdzie udaje się para w podróży poślubnej. Jej obecność zatruwa im każdą chwilę… Linnet z mężem próbują uwolnić się od jej krępującej obecności, w tajemnicy wsiadając na statek podróżujący po Nilu. Ale okazuje się, że Jacqueline już tam jest…

39,90 zł
29,13 zł
Powiadomienie

Rabat 27,0%
oszczędzasz 10,77 zł

34
Tajemnica eksplodujących zębów oraz inne ciekawostki z historii medycyny - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Tajemnica eksplodujących zębów oraz inne ciekawostki z historii medycy...
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.06

Tajemnicza seria eksplozji zębów to tylko jedna z wielu szokujących zagadek odkrytych przez autora na łamach starych czasopism medycznych. Thomas Morris, wnikliwy badacz historii medycyny, oddaje do rąk czytelnika jedną z najbardziej niesamowitych i zadziwiających kolekcji tego rodzaju osobliwości. Z pasją i humorem opowiada o najbardziej niezwykłych chorobach i najbardziej niedorzecznych kuracjach, przerażających operacjach i niefortunnych zdarzeniach, w które wprost trudno uwierzyć. Bo chociaż wszystko to zdarzyło się naprawdę, wcale niełatwo dać wiarę w historię kobiety, która oddawała mocz przez nos, niemowlęcia, które potrafiło spędzić ponad pół godziny pod wodą, czy francuskiego wojskowego, który sam przeprowadził na sobie operację z powodu kamicy pęcherza moczowego. Nie wspominając już o chłopcu krzyczącym gęsim głosem, po wciągnięciu do dróg oddechowych gęsiej krtani. Bez względu na to, jak wstydliwe są opisane schorzenia i jak absurdalne stosowano sposoby leczenia, wszystkie przypadki opisane w Tajemnicy eksplodujących zębów mówią wiele o wiedzy (czy może ignorancji) dziewiętnastowiecznych medyków i o niebywałej żywotności ich pacjentów. Thomas Morris jest brytyjskim pisarzem i historykiem medycyny.

43,00 zł
32,25 zł
Powiadomienie

Rabat 25,0%
oszczędzasz 10,75 zł

35
Then Play ON, 2 LP - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Then Play ON, 2 LP
Mac Fleetwood, Warner Music Polska
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.06.10

Lista utworów: LP 1: Strona A: 1. Coming Your Way 2. Closing My Eyes 3. Fighting For Madge 4. When You Say 5. Show-Biz Blues Strona B: 1. Underway 2. One Sunny Day 3. Although the Sun Is Shining 4. Rattlesnake Shake 5. Without You LP 2: Strona A: 1. Searching for Madge 2. My Dream 3. Like Crying 4. Before the Beginning Strona B: 1. Oh Well (Pt. 1) 2. Oh Well (Pt. 2) 3. The Green Manalishi (with the Two Prong Crown) 4. World in Harmony

257,90 zł
237,27 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 20,63 zł

36
ANNA OHIO. Winyl - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
ANNA OHIO. Winyl
VITA AND THE WOOLF, Warner Music Polska
Dostępny
36 szt.

95,90 zł
88,23 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 7,67 zł

37
THE NEXT BILLION YEARS. CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
THE NEXT BILLION YEARS. CD
ROBOT KOCH, Warner Music Polska
Dostępny
52 szt.

80,90 zł
74,43 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 6,47 zł

38
UNDERNEATH. Winyl - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
UNDERNEATH. Winyl
Orange Code, Warner Music Polska
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.01.21

85,90 zł
79,03 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 6,87 zł

39
SATIN DOLL. CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
SATIN DOLL. CD
GENDEL, SAM, Warner Music Polska
Dostępny
7 szt.

61,90 zł
56,95 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 4,95 zł

40
SINGING FOR MY SUPPER. CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
SINGING FOR MY SUPPER. CD
EARLY JAMES, Warner Music Polska
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.10

61,90 zł
56,95 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 4,95 zł

41
Atlas anatomii człowieka - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Atlas anatomii człowieka
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.05.30

Konsultacja wydania polskiego dr nauk medycznych Magdalena Grygo. Dla uczniów, studentów, fizjoterapeutów, trenerów oraz wszystkich osób zainteresowanych kulturą fizyczną. Kieszonkowy atlas anatomiczny opracowany przez renomowane wydawnictwo zagraniczne. Uwzględnia najnowszy stan badań medycznych i dodatkowo autoryzowany przez polskiego specjalistę. Jest poręczny w formacie i poglądowy w treści, przedstawiając w sposób przystępny – poprzez rysunki, komentarze, zestawienia oraz tabele – budowę i funkcjonowanie ludzkiego organizmu, w tym tkanki, kości, mięśnie, stawy, powiazania nerwowe i powięziowe. Przeznaczony dla osób uczących się medycyny na różnych poziomach, osób pracujących jako trener i fizjoterapeuta, nauczycieli WF-u, a także dla zwykłych użytkowników – trenujących amatorsko sport, uczęszczających na zajęcia fitnessu oraz rodziców zainteresowanych rozwojem fizycznym dzieci i posyłających je na zajęcia sportowe.

40,00 zł
28,80 zł
Powiadomienie

Rabat 28,0%
oszczędzasz 11,20 zł

42
Zaburzenia mowy we wczesnej fazie choroby Alzheimera. - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zaburzenia mowy we wczesnej fazie choroby Alzheimera.
Dostępny
67 szt.

Opis zachowań językowych osób we wczesnej fazie choroby Alzheimera umożliwiający weryfikację hipotezy, że zaburzenia mowy w tej chorobie są patologicznym nasileniem zmian w mowie zdrowych osób w podeszłym wieku. W części teoretycznej autorka omawia stan badań nad zmianami mowy wynikającymi z fizjologicznego procesu starzenia oraz nad zaburzeniami związanymi z chorobą Alzheimera, przedstawia diagnozę różnicową choroby Alzheimera i schorzeń o podobnym obrazie klinicznym oraz opisuje narzędzia, które można wykorzystać w diagnozie logopedycznej tej grupy chorych. W drugiej części prezentuje analizę obszernego materiału językowego uzyskanego w grupie badawczej osób z chorobą Alzheimera i w dwóch grupach kontrolnych. Autorka jako jedna z pierwszych w Polsce porównuje wykonanie różnorodnych zadań z zakresu rozumienia mowy, ekspresji, czytania i pisania przez osoby chore, zdrowe osoby starsze i zdrowe osoby młode oraz zwraca uwagę na konieczność włączenia logopedy w proces diagnozy i terapii zaburzeń mowy osób cierpiących na chorobę Alzheimera. Uzupełnieniem publikacji jest załącznik zawierający transkrypcję nagrań wypowiedzi osób z grupy badawczej i dwóch grup kontrolnych. Książka adresowana do badaczy i studentów z dziedziny językoznawstwa stosowanego, logopedii i neuropsychologii, a także opiekunów osób z chorobą Alzheimera. ****** Speech disorders in the early stages of Alzheimer?s disease. Case studies A description of the speech of people in the early stages of Alzheimer?s disease, allowing for a verification of the hypothesis that speech disorders in this disease are a pathological intensification of the changes in speech that healthy elderly people undergo. The author discusses the current research on changes in speech resulting from the physiological process of ageing and on the disorders connected to Alzheimer?s disease, presents a differential diagnosis of Alzheimer?s disease and of disorders with a similar clinical picture, and describes the tools that can be used in speech disorders diagnosis with this group of patients. Further on, she presents an analysis of the extensive linguistic material obtained from a study group of people with Alzheimer?s disease and from two control groups.

39,00 zł
32,76 zł

Rabat 16,0%
oszczędzasz 6,24 zł

43
Hulanka, LP - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Hulanka, LP
3CITY Stompers, Universal Music Polska
Dostępny
5 szt.

Długogrający debiut płytowy trójmiejskiej ska-orkiestry 3City Stompers w wersji winylowej. Działający od 2014 roku zespół ma już na swoim koncie m.in. EP-ke wydaną własnym sumptem w 2016 roku oraz pulę występów podczas znaczących festiwali (Rock ba Bagnie, Gdańsk Ska Jamboree, Fląder Festiwal). Płyta o tytule „Hulanka” to wynik współpracy 3City Stompers z Jimmy Jazz Records. Materiał powstał w gdyńskim studio Maro Records między lutym i sierpniem 2019 roku, miks i mastering to dzieło Marka Romanowskiego a w nagraniach gościnnie wystąpił Jarosław Ważny, puzonista Kultu, muzyk zespołu Darmozjady, znany m.in. także ze swojej wcześniejszej współpracy z Vespą. Autorem okładki do płyty jest Grzegorz Kufel. Zawartość „Hulanki” w wersji winylowej to 12 własnych utworów 3City Stompers osadzonych mocno w tradycji jamajskich brzmień, zagranych z sercem i dbałością o brzmieniowe szczegóły. To także dowód na to, że polska scena ska ma jeszcze ciągle sporo do zaoferowania. „Gramy muzykę do tańca, przy której sami uwielbiamy się bawić wplatając w jamajskie rytmy swing, rock'n'rolla, odrobinę soulu” – mówią o sobie muzycy zespołu. – „Jesteśmy z Trójmiasta. Nie da się ukryć, że wyrośliśmy na dźwiękach Trójmiejskiej Nowej Fali. Apteka, Bielizna, Pancerne Rowery, Rockas Delight – właściwie tych brzmień nie sposób się pozbyć, również z naszego grania.” „W podstawowym składzie mamy dziewięć osób. Jednak naszą dewizą jest „Stay Rude” i nie cierpimy trzymać się zasad, więc zdarzało się nam już grać i w dwunastoosobowym składzie. Wymaga to szacunku i dyscypliny, żeby zostawić muzyczną przestrzeń dla wszystkich, ale efekt pełny autentycznego brzmienia jest wspaniały.” Album wytłoczony został na winylu 180 g. Lista utworów: 1. Tarantino 2. Ska Trójmiasto 3. Skok na bank 4. Stomp 5. Bo ska 6. Łajdaki 7. Magnolie 8. Drwal 9. Linton nocą 10. Nie przejmuję się 11. Zwiąż mnie 12. Hooligan

89,90 zł
88,10 zł

Rabat 2,0%
oszczędzasz 1,80 zł

44
Porcelana. Tom 1 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Porcelana. Tom 1
Dostępny
5 szt.

W świecie sprawiającym wrażenie magicznego odbicia naszej rzeczywistości, wychowana na ulicy Gamine próbuje uciec od wszechobecnych w Snow City chłodu, głodu i przemocy. Schronienie znajduje u tajemniczego ceramika. Życzliwy starzec żyje w samotności, otoczony napędzanymi alchemią automatami. Dziewczynka może u niego zostać pod jednym warunkiem: NIGDY nie wolno jej wchodzić do warsztatu?

55,00 zł
46,75 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 8,25 zł

45
Miejsca trudne - transdyscyplinarny model badań - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Miejsca trudne - transdyscyplinarny model badań
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.03.09

Miejsca trudne ? transdyscyplinarny model badań. O przestrzeni placu Piłsudskiego i placu Defilad Wieloautorska publikacja przygotowana pod kierunkiem naukowym Aleksandry Wójtowicz, będąca efektem prac międzydziedzinowej grupy badawczej, działającej w IBL PAN w ramach grantu ?Literaturoznawstwo architektoniczne?. Autorami rozdziałów są literaturoznawcy: Dawid Maria Osiński, Wojciech Tomasik, Aleksandra Wójtowicz, kulturoznawcy: Anna Kronenberg (specjalizująca się w ekokrytyce), Igor Piotrowski, architekci i urbaniści: Marek Budzyński, Krystyna Ilmurzyńska, Bolesław Stelmach, socjolog przestrzeni: Bohdan Jałowiecki, historycy różnych specjalizacji: Krzysztof Mordyński, Andrzej Skalimowski, Zbigniew Tucholski (historyk techniki), księgoznawca: Jacek Paulinek oraz varsavianista: Ryszard Mączewski. Oładkę i układ typograficzny zaprojektował Jacek Wardęcki. Zespół badawczy poddał analizie dwa warszawskie place, określane najważniejszymi, największymi placami w Warszawie w przypadku których od dziesięcioleci nie przyjęto ostatecznych rozwiązań, dotyczących ich zagospodarowania. Efektem tych działań jest wieloautorska książka pokazująca, jak badać miejsca tego typu. Schemat tomu (treściowy i graficzny) opiera się na próbie przeniesienia założeń gatunkowych fugi na schemat pracy naukowej, by poprzez wielogłosowość, zestrojenia i kontrapunkty pokazać wyłanianie się modelu transdyscyplinarnego na drodze prac interdyscyplinarnych. Ważne było uchwycenie cech badanych obszarów ? wyróżników, które decydują o zaistnieniu problemu z ich zagospodarowaniem. Miejsca tego typu zostały określone terminem ?miejsca trudne?. Trudność ta obejmuje wiele zakresów, wchodzących w obręb zarówno przestrzeni fizycznej, jak i wyobrażonej, a co istotne wiele zjawisk plasuje na się na ich styku. Komentarz teoretyczny do przeprowadzonych prac stanowi tom autorstwa Aleksandry Wójtowicz Literaturoznawstwo architektoniczne. Wstępne rozpoznania, zaś trzeci tytuł przygotowany w ramach trylogii to praca zbiorowa Refleksja humanistyczna w planowaniu przestrzennym. Z recenzji dr hab. Andrzeja Leśniaka, prof. IBL PAN Książka odpowiada w przekonujący sposób na potrzebę stworzenia wizji transdyscyplinarnej humanistyki zaangażowanej. Ogólne założenia projektu są dobrze wyeksplikowane; dodatkowo wpisują się w kluczowe tendencje rozwojowe humanistyki i nauk społecznych, w potrzebę ugruntowania na nowo praktyk badawczych i ich uzasadniania poprzez wskazanie niediagnozowanych wcześniej potrzeb. W istocie tom przekonująco pokazuje, że humanistyka ? jeśli tylko jest odpowiednio skonfigurowana ? może działać z nastawieniem na konkretne cele społeczne. Z recenzji dr hab. Mikołaja Madurowicza (Wydział Geografii i Studiów Regionalnych UW) Przedłożona do recenzji książka ? nie chcąc być dziełem zbiorowym, ale wspólnym ? może działać niczym intelektualne krzesiwo dla tych, którzy nie obawiają się ani długotrwałego i żmudnego wzniecania ognia refleksji, ani natychmiastowego pożaru myśli. Kategoria ?miejsc trudnych?, już to poznawczo, już substancjalnie, znalazła w narracji autorów rozmaitej proweniencji naukowej konkret przestrzenny, miejski i warszawski. Badawcza pasja połączona z pomysłowością sportretowania dynamiki dziejów Placu Marszałka Józefa Piłsudskiego i Placu Defilad [?] doczekała się w tym przypadku decorum znakomitego, a mianowicie ambitnej próby (a jeśli nie tylko próby?) tyleż nadania spójnej formy przedsięwzięciu transdyscyplinarnemu, co ustalenia algorytmu działania w ramach takiego przedsięwzięcia. Badania i wydanie publikacji finansowane w ramach programu Ministra Nauki i Szkolnic?twa Wyższego pod nazwą ?Narodowy Program Rozwoju i Humanistyki? w latach 2016 ? 2019, grant Literaturoznawstwo architektoniczne (The Architectural Literary Studies), IBL PAN, kierownik dr Aleksandra Wójtowicz, nr 0176/NPRH4/H2a/83/2016.

42,00 zł
41,16 zł
Powiadomienie

Rabat 2,0%
oszczędzasz 0,84 zł

46
Mowy pogrzebowe - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mowy pogrzebowe
Dostępny
7 szt.

Kolejny tom z serii przynosi zbiór tekstów funeralnych oratora uznanego przez współczesnych za klasyka, które zostały włączone do kanonu XVII-wiecznego wykształcenia retorycznego, zarówno jako wzory do naśladowania, jak i pomniki sarmackiej pamięci. Mimo upływu 400 lat ich lektura pozwala nawet odległemu w czasie Czytelnikowi niemal uczestniczyć w obrzędowym teatrze wymowy i powrócić do zapomnianej tradycji żywego słowa, stanowiącej dziedzictwo polskiej kultury. Ożywia portrety wielkich wodzów: Stanisława Żółkiewskiego, Jana Karola Chodkiewicza czy Stanisława Koniecpolskiego, i nieprzeciętnych kobiet, a wśród nich Reginy Żółkiewskiej czy Anny Ostrogskiej. Przywołuje dawne tryumfy i klęski. To pierwsza edycja oracji funeralnych wydobytych z powodzi XVII- i XVIII-wiecznych manuskryptów, których ostateczne brzmienie ustalono podczas złożonego i długotrwałego procesu krytyki, by przywrócić im postać najbliższą słowom Sobieskiego. To szansa, by znakomity orator zajął należne mu miejsce wśród prozaików szlacheckiej Rzeczypospolitej.

45,00 zł
44,10 zł

Rabat 2,0%
oszczędzasz 0,90 zł

47
Parnas oświeconych - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Parnas oświeconych
Dostępny
5 szt.

Na rozprawę składają się interpretacje kilkunastu wierszy, wybranych, jak chce Autor, nieprzypadkowo, bo mających szczególne znaczenie w twórczości mieszkańców oświeconego Parnasu i otwierających perspektywę na nowe odczytanie ich poezji. Kaliszewski wybrał wiersze, układające się w szczególny obraz oświeceniowego klasycyzmu, który jawi się tu nie tylko jako prąd estetyczny otwarty na wyznania nowoczesności, ale także jako całościowy pogląd na świat i postawa etyczna. Jej decydującym momentem jest pochwała filozofii i wynikającego z praw natury porządku moralnego.[?] Drobiazgowe analizy umieszczone często w kontekście literatury i filozofii XVIII wieku czynią z problemów podejmowanych w tytułowych utworach zagadnienia ważne dla całej kultury polskiego oświecenia. A po lekturze Parnasu oświeconych można powiedzieć, że jednym z najważniejszych z nich jest zaprojektowanie nowego stylu opisu świata odpowiadającego wyzwaniom nowoczesności. Z recenzji wydawniczej Zofii Rejman-Pietrzykowskiej

35,00 zł
34,30 zł

Rabat 2,0%
oszczędzasz 0,70 zł

48
PLAYMOBIL ® Figures 70242. Seria 17. Figurka boys - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
PLAYMOBIL ® Figures 70242. Seria 17. Figurka boys
Playmobil ®
Niedostępny
Brak

Zbierz kolekcję figurek niespodzianek do samodzielnego składania! Elementy figurek można ze sobą wymieniać. Zbierz całą kolekcję! W opakowaniu znajduje się 1 figurka niespodzianka. Uwaga! Nieodpowiednie dla dzieci w wieku poniżej 3 lat ze względu na ryzyko udławienia małymi elementami.

7,90 zł
6,99 zł
Powiadomienie

Rabat 11,5%
oszczędzasz 0,91 zł

49
Figurki Girls 17. edycja - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Figurki Girls 17. edycja
Playmobil ®
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2020.12.26
7,90 zł
6,99 zł
Powiadomienie

Rabat 11,5%
oszczędzasz 0,91 zł

50
Puzzle maxi 24 elementy. Super color. Psi Patrol - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle maxi 24 elementy. Super color. Psi Patrol
Clementoni, 24
Dostępny
205 szt.

Puzzle pomagają dzieciom rozwijać zręczność manualną i zmysł obserwacji. Wysoka jakość materiałów i wyjątkowa technika druku są gwarancją pięknego i błyszczącego obrazka, dzięki czemu zabawa nigdy nie stanie się nudna. Rozmiar obrazka po ułożeniu: 40.0 x 28.0 cm

23,78 zł
20,93 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 2,85 zł

51
Super Zings. Kazoom Machine, mix wzorów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Super Zings. Kazoom Machine, mix wzorów
Super Zings, Orbico
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.11.18

Professor K i Enigma ze świata SuperZings, za pomocą Kazoom mogą przekształcać różne przedmioty w SuperBohaterów i SuperZłoczyńców. Są dostępne 3 Kazoom Machines w kolekcji, a każda w 2 kolorach. Na drzwiach maszyny znajduje się obrazek przedmiotu, który można „powołać do życia” : lizak, zegarek lub konsola. Teraz każdy sam może podjąć decyzję, czy woli stworzyć Bohatera czy Złoczyńcę. Wystarczy nacisnąć odpowiedni przycisk i pojawi się przekształcony przedmiot. Do Kazoom Machine dołączone są dwie ekskluzywne postacie SuperZings niedostępne w innych zestawach. SuperZings to przedmioty codziennego użytku przekształcone w figurki Superbohaterów i Superzłoczyńców, które ścierają się ze sobą w Kaboom City. Każda z postaci dysponuje specjalną mocą, dzięki której może znaleźć i pokonać rywali. SuperZings używają swoich supermocy, chowają się w tajemniczych kryjówkach, ścigają się po ulicach wyjątkowymi pojazdami SuperJets. Zawartość opakowania: • maszyna Kazoom, • 2 figurki. Wysokość maszyny: ok. 11.5 cm Uwaga. Mix wzorów, towar wysyłany losowo. Cena dotyczy 1 zestawu.

40,00 zł
36,00 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 4,00 zł

52
Domek Neo Jura - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Domek Neo Jura
Smoby
Dostępny
13 szt.

Domek Neo Jura ewoluuje we własnym tempie. Jest tradycyjny i wytrzymały, doskonale pasuje do Twojego ogrodu. Dzięki dużej wewnętrznej przestrzeni Twoje dzieci będą mogły zaprosić swoich przyjaciół do wspólnej zabawy. Domek w ciekawej, wiosennej kolorystyce ma kwadratowe okienko tuż przy połówkowych drzwiach wejściowych z otworem na listy, również z tyłu domku zastosowano taką samą konfigurację. Daje to dzieciom możliwość łatwego poruszania się. Dwa okna na ścianach bocznych wyposażono w otwierane okiennice, dzięki którym Twoje dzieci mogą sobie wyobrazić zachody słońca. Nie ma wątpliwości, że poczują się jak w domu! Urozmaicenie detali poprzez dodanie imitacji cegły, ozdobnych kwiatków i kotka dodało domku atrakcyjności. Dołączony jest również karmnik dla ptaków, dzięki któremu dzieci mogą karmić ptaki, kiedy chcą. Powłoka UV, chroniąca przed słońcem, zapewni świeżość barw na długie lata. Domek został zaprojektowany tak abyś mógł dodać do niego potrzebne akcesoria m.in.: dzwonek do drzwi, komin, drzwi do domku, rynnę z konewką, ogródek, kuchnie letnią oraz stolik piknikowy (sprzedawane oddzielnie). Będziesz wtedy mógł stworzyć dom, który najbardziej odpowiada Twoim maluchom! Cechy produktu: • to domek do zabawy w ogrodzie lub w pomieszczeniach zamkniętych (barwy są odporne na promienie UV), • ma 2 drzwi; połówkowe z otworem na listy, • ma 2 kwadratowe okna, • ma 2 okna z otwieranymi okiennicami, • ma karmnik dla ptaszka, • ma tłoczenia imitujące charakter tworzyw, imitacja cegły, • ma ozdobne kwiatki i kotek. Możliwość rozbudowy o dodatkowe akcesoria: dzwonek do drzwi, komin, drzwi do domku, rynnę z konewką, ogródek, kuchnie letnią oraz stolik piknikowy (sprzedawane oddzielnie). Wymiary: ok. 132.0 x 115.4 x 123.3 cm Wymiary opakowania: 100.0 x 122.0 x 29.0 cm

1 056,90 zł
972,35 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 84,55 zł

53
Zjeżdżalnia Funny, 200 cm - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zjeżdżalnia Funny, 200 cm
Smoby
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.05.28

Stabilna i wytrzymała zjeżdżalnia z łagodnym, profilowanym zjazdem o długości 200 cm, wyposażona jest w szerokie antypoślizgowe stopnie, zakończone bezpieczną podstawą oraz wygodne i funkcjonalne poręcze. Istnieje możliwość podłączenia do ślizgu węża ogrodowego. Plastik pokryto powłoką UV, która pozwoli zachować jakość barw przez długi czas. Cechy produktu: • antypoślizgowe stopnie, • możliwość podłączenia ślizgu do węża ogrodowego, • powłoka UV, • długość ślizgu: 200 cm, • maksymalne obciążenie: 50 kg. Wymiary: ok. 118.2 x 87.5 x 217.0 cm Wymiary opakowania: 190.0 x 49.0 x 33.0 cm

506,90 zł
466,35 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 40,55 zł

54
Zwierzątko czarodziej i magiczna gra, mix - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zwierzątko czarodziej i magiczna gra, mix
Cobi
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.03.09

Zwierzątko Czarodziej, Magiczna Gra i akcesoria The Amazing Zhus. Zapraszamy na scenę! Przed Wami Zwierzątko Czarodziej i jego magiczna gra. Masz aż 3 możliwości zabawy! Możesz pobawić się samym zwierzątkiem czarodziejem i kazać mu wykonać sztuczkę za pomocą wybranej karty, prowadzić go różdżką oraz zagrać w magiczną grę w skorupki. Zwierzątka Czarodzieje czytają i reagują na czarodziejskie karty, znajdują ukryty groszek oraz wydają ponad 200 śmiesznych dźwięków! Zbierz oba Zwierzątka Czarodzieje i zabieraj je na każdy swój niesamowity występ! Dostępne dwa wzory Madame Zhu i Great Zhu. W zestawie: - 1 zwierzątko czarodziej, 3 skorupki orzecha, 1 groszek elektroniczny, 1 magiczna różdżka, 3 karty czarodzieja oraz instrukcja. Zestaw zawiera baterię AAA 1,5V i 6 baterii guzikowych AG13 do celów demonstracyjnych. Miks wzorów wysyłanych losowo.

37,90 zł
34,11 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 3,79 zł

55
ZHU 26090 Amazing ZHU Super skocznia COBI - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
ZHU 26090 Amazing ZHU Super skocznia COBI
Cobi
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2020.08.26

9,20 zł
8,99 zł
Powiadomienie

Rabat 2,3%
oszczędzasz 0,21 zł

56
Sorter - sześcian - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Sorter - sześcian
FANCY TOYS
Dostępny
117 szt.

Ten sześcioboczny sorter to doskonała zabawka do rozwoju umiejętności dopasowywania kształtów przez malucha. Wycięte w zabawce kształty pozwalają na dopasowanie odpowiednich klocków. Żywe kolory przykuwają wzrok i zachęcają do zabawy.

13,90 zł
12,99 zł

Rabat 6,5%
oszczędzasz 0,91 zł

57
Akcja specjalna "Wisła" - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Akcja specjalna "Wisła"
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.05.24

Nowe wydanie bestsellerowej monografii akcji „Wisła” „Problematyka operacji Wisła od lat budzi wiele emocji. […] Pomimo to, jak dotąd, nie powstała monografia, która próbowałaby całościowo zająć się operacją Wisła i prowadzonymi w jej trakcie działaniami wojskowymi (wysiedleńczymi i przeciwpartyzanckimi). Wydane dotąd zbiory dokumentów oraz tomy studiów, mimo ich niekwestionowanej wartości, tylko częściowo zapełniały tę lukę. Rozprawa Jana Pisulińskiego niewątpliwie pozwala więc uzupełnić istniejące braki w naszej wiedzy. Fakt iż autor wcześniej zajmował się szczegółowo wysiedleniami na Ukrainę w latach 1944–1946, w sposób naturalny predysponował go do podjęcia również tego wyzwania. Praca została przygotowana w oparciu o szerokie kwerendy źródłowe i gruntowną, budzącą szacunek, lekturę literatury przedmiotu (polską i zagraniczną). […] Sprawnie buduje też narrację, tworząc interesującą panoramę wysiedleń i zwalczania oddziałów ukraińskiego podziemia, jakie miały miejsce pomiędzy kwietniem a końcem lipca 1947 roku […]”. Z recenzji wydawniczej prof. Grzegorza Motyki

59,90 zł
44,93 zł
Powiadomienie

Rabat 25,0%
oszczędzasz 14,97 zł

58
Galeon czy galion? 150 quizów i zagadek o morzu i żeglarstwie - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
44,90 zł
38,17 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 6,73 zł

59
Schowek
5,99 zł
60
Schowek
5,99 zł
Powiadomienie
61
Schowek
10,99 zł
62
Schowek
9,00 zł
8,99 zł

Rabat 0,1%
oszczędzasz 0,01 zł

63
Schowek
Torebka upominkowa JY2018 WK 007 L
W&K
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.12.29

7,20 zł
6,99 zł
Powiadomienie

Rabat 2,9%
oszczędzasz 0,21 zł

64
Schowek
9,00 zł
8,99 zł

Rabat 0,1%
oszczędzasz 0,01 zł

65
Rozważna i romantyczna - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Rozważna i romantyczna
Niedostępny
Brak

Po śmierci męża pani Dashwood wraz z dziećmi opuściła ukochany dom i zamieszkała w posiadłości Barton. Dwie z jej córek - panny na wydaniu - choć różne pod względem charakterów, tak samo szukają szczęścia i miłości. Uczuciowa, impulsywna Marianna marzy o mężczyźnie szarmanckim, wrażliwym, lubiącym te same lektury co ona. Łagodna i rozważna Eleonora odda serce jedynie człowiekowi spokojnemu i odpowiedzialnemu. Niestety świat, którym - zamiast prawdziwych uczuć - rządzi pozycja społeczna i pieniądz, może boleśnie rozczarować te pełne uroku, ufne kobiety... Jane Austen (1775-1817) - autorka utworów poświęconych życiu codziennemu angielskiej ziemiańskiej prowincji XIX wieku. Jej najbardziej znane powieści to: Rozważna i romantyczna, Duma i uprzedzenie, Emma oraz Mansfield Park. Celne obserwacje ówczesnego społeczeństwa i wnikliwe portrety psychologiczne kobiet sprawiają, że utwory Austen, chętnie ekranizowane, do dziś cieszą się popularnością. W serii Angielski Ogród dotychczas ukazały się: Duma i uprzedzenie, Opactwo Northanger, Rozważna i romantyczna Jane Austen oraz Panie z Cranford, Północ i Południe, Żony i córki Elizabeth Gaskell. Kolejne tytuły już wkrótce.

32,90 zł
26,32 zł
Powiadomienie

Rabat 20,0%
oszczędzasz 6,58 zł

66
Skuter Janka. Mały chłopiec - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Skuter Janka. Mały chłopiec
Niedostępny
Brak

Historyjka, dzięki której dziecko może identyfikować się z bohaterem i puścić wodze swojej fantazji. Na końcu tej ślicznie ilustrowanej książeczki mały Czytelnik znajdzie zagadki oraz miejsce na wklejenie własnej fotografii - teraz i On może prowadzić skuter Janka! Na serię `Mały chłopiec` składają się tytuły: Wóz strażacki Jacka, Koparka Marka, Łódka Jurka, Samolot Karola, Auto Artura, Kolejka Błażeja, Autobus Mariusza, śmieciarka Jacka, Traktor Tadka, Dźwig Darka, Karetka Mietka, Ciężarówka Czarka, Bolid Bartka, Motor Marka, Taksówka Romka i Skuter Janka.

9,99 zł
7,99 zł
Powiadomienie

Rabat 20,0%
oszczędzasz 2,00 zł

67
Jeden dzień - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Jeden dzień
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.01.07

Pełna wdzięku i błyskotliwych dialogów powieść o przyjaźni, miłości i życiu. Emma i Dex? Doprawdy, trudno o mniej dobraną parę. Ona - zakompleksiona idealistka w grubych okularach. On - superprzystojniak z poczuciem, że świat należy do niego. Ona na wszystko musi ciężko zapracować. Jemu natychmiast udaje się to, o czym zamarzy. Ona szuka miłości, on seksu... Jest rok 1988. Oboje dostają dyplomy uniwersyteckie i spędzają ze sobą noc, chociaż nie taką, jaką sobie wyobrażacie, bo... zbyt dobrze się rozumieją! Emma dostaje pracę w podrzędnej knajpie, Dex robi karierę w telewizji. Ich drogi będą się schodzić i rozchodzić, aż po zaskakujący finał. Wspaniała powieść dla wszystkich - o tym, jak się zmieniamy: my sami, nasze marzenia, widzenie świata, priorytety, jak coś tracimy, by co innego zyskać. Cudowne dialogi, żywe jak... samo życie. Wielki bestseller! Już powstaje film z Anne Hathaway i Jimem Sturgessem!

10,00 zł
8,99 zł
Powiadomienie

Rabat 10,1%
oszczędzasz 1,01 zł

68
L.O.L. Surprise! O.M.G. Lights. Dazzle - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
L.O.L. Surprise! O.M.G. Lights. Dazzle
MGA
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2020.11.11

Hit sezonu 2020! „L.O.L. Surprise! O.M.G. Lights” to najnowsza seria znanej na całym świecie kolekcji laleczki, zwierzaczków i akcesoriów! To super zabawa w odkrywanie, mnóstwo niespodzianek, a przede wszystkim świecące w ciemności laleczki! Poznaj najnowszą, fantastyczną serię czterech laleczek „L.O.L. Surprise! O.M.G. Lights”! Duże, modowe laleczki są niepowtarzalne, każda z nich ma swój wyjątkowy styl, którego nie da się podrobić. Pudełko laleczki może posłużyć jako szafa, w której umieścimy dodatkowe ubranka. W zestawie znajduje się, aż 15 akcesoriów niespodzianek! Ubieraj laleczki w dołączone ubranka, mieszaj style i baw się modą. Niech twoja „L.O.L. O.M.G.” zabłyśnie wśród innych! W każdym zestawie znajduje się również specjalny stojak, który pozwoli na ustawienie laleczki na przykład na półce, czy biurku. Dodatkowo, aby akcesoria się nie pogubiły, w opakowaniu znajdziesz specjalne pudełeczko do ich przechowywania. Zbierz całą kolekcję i zmieniaj style swoich laleczek. Mieszaj dowolnie elementy ich garderoby i sama stań się kreatorką mody, wypracowując swój własny niepowtarzalny styl! W opakowaniu znajduje się laleczka Dazzle. Wysokość lalki: ok. 30 cm Wymiary opakowania: 31.0 x 21.0 x 8.0 cm

161,29 zł
151,61 zł
Powiadomienie

Rabat 6,0%
oszczędzasz 9,68 zł

69
The Main Thing, 2 LP - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
The Main Thing, 2 LP
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2020.12.15

Limited Edition Lista utworów: Strona A: 1. Friday 2. Paper Cup 3. Gone Strona B: 1. You 2. November 3. Falling Down LP 2: Strona C: 1. Also A But 2. The Main Thing 3. Shallow Sun Strona D: 1. Sting 2. Silent World 3. Procession 4. Brother

124,90 zł
118,66 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 6,24 zł

70
The Main Thing, 2 LP - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
The Main Thing, 2 LP
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.09.21

Lista utworów: LP 1: Strona A: 1. Friday 2. Paper Cup 3. Gone Strona B: 1 You 2 November 3. Falling Down LP 2: Strona C: 1. Also A But 2. The Main Thing 3. Shallow Sun Strona D: 1. Sting 2. Silent World 3. Procession 4. Brother

132,90 zł
126,26 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 6,64 zł

71
The Main Thing, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
The Main Thing, CD
Dostępny
4 szt.

Lista utworów: 1. Friday 2. Paper Cup 3. Gone 4. You 5. November 6. Falling Down 7. Also A But 8. The Main Thing 9. Shallow Sun 10. Sting 11. Silent World 12. Procession 13. Brother

65,90 zł
62,61 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 3,29 zł

72
Hyacinth. CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Hyacinth. CD
Dostępny
3 szt.

CD

65,90 zł
62,61 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 3,29 zł

73
Hyacinth Deluxe Edition. Winyl - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
110,90 zł
105,36 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 5,54 zł

74
Fragments Of A Rainy Season. CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Fragments Of A Rainy Season. CD
Cale, John, Sonic
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.07.01

'Fragments Of A Rainy Season' to pierwszy koncertowy album Johan Cale`a, pokazujący tego artystę w kameralnej, akustycznej odsłonie. W przeciwieństwie do punkowych 'Sabotage/Live' (1979) czy 'Even Cowgirls Get the Blues' (1986), przynosi jego najbardziej melodyczną i nastrojową stronę. To właśnie na tej płycie znalazła się jego słynna interpretacja utworu 'Hallelujah' Leonarda Cohena, do którego powstał nowy teledysk, wyreżyserowany przez Abby Portner. https://www.youtube.com/watch?v=-gi3J8nPKPE Ten album jest portretem Cale, którego wielu kocha najbardziej. Człowieka siedzącego samotnie przy Steinway`u w sali koncertowej i interpretującego takie poprockowe utwory jak 'Paris 1919' czy 'A Child`s Christmas in Wales'. To Cale, który wypiera się nihilizmu i dekadencji The Velvet Underground, w zamian inspirując się melodyjnością muzyki Paula McCartney`a i Briana Wilsona.

65,90 zł
62,61 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 3,29 zł

75
Hyacinth. Winyl - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
102,90 zł
97,76 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 5,14 zł

76
Wielka encyklopedia pszczelarstwa - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wielka encyklopedia pszczelarstwa
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.06.21

Wielka encyklopedia pszczelarstwa adresowana jest zarówno do osób planujących założenie pasieki, jak również do pszczelarzy posiadających już pewne doświadczenie. Dla hobbystów rozpoczynających swoją przygodę z pszczołami niniejsza encyklopedia może stanowić pierwsze i podstawowe źródło informacji niezbędnych do założenia i samodzielnego prowadzenia pasieki, z kolei bardziej doświadczonym pszczelarzom pozycja ta umożliwi usystematyzowanie posiadanych wiadomości. Niniejsze wydanie uzupełnione jest przeglądem kilkudziesięciu najważniejszych roślin miododajnych.

150,00 zł
108,00 zł
Powiadomienie

Rabat 28,0%
oszczędzasz 42,00 zł

77
EDYCJA ADMINISTRACYJNA. Kodeks postępowania administracyjnego. Ordynacja podatkowa. Prawo o postępowaniu przed sądami administracyjnymi. 25 innych aktów prawnych (stan prawny na 22.01.2020) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
69,00 zł
57,27 zł
Powiadomienie

Rabat 17,0%
oszczędzasz 11,73 zł

78
Lalka balet 45cm z dźwiękiem 476653 ADAR - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Lalka balet 45cm z dźwiękiem 476653 ADAR
ADAR
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.08.19

136,30 zł
122,67 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 13,63 zł

79
Lalka z dźwiękiem 476783 ADAR - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Lalka z dźwiękiem 476783 ADAR
ADAR
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.05.11

102,90 zł
92,61 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 10,29 zł

80
Radość Rodzicielstwa. Jak odnaleźć równowagę, spokój i szczęście, stosując techniki terapii akceptacji i zaangażowania - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
59,90 zł
53,31 zł
Powiadomienie

Rabat 11,0%
oszczędzasz 6,59 zł

81
Lalka stylowa 60cm IC PL 505292 pudełko - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Lalka stylowa 60cm IC PL 505292 pudełko
ADAR
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2020.10.15

135,90 zł
122,31 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 13,59 zł

82
Żaba gadżet żelowy 498013 ADAR - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Żaba gadżet żelowy 498013 ADAR
ADAR
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.03.16

4,40 zł
3,99 zł
Powiadomienie

Rabat 9,3%
oszczędzasz 0,41 zł

83
Dlaczego warto oraz jak zbudować dom jednorodzinny - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dlaczego warto oraz jak zbudować dom jednorodzinny
Dostępny
35 szt.

Podejmijmy decyzje o budowie domu.Zróbmy to mądrze- świadomi kosztów, optymalnej technologii i funkcjonalności obiektu.Zbudujmy taki dom, jakiego potrzebujemy gdyż na taki właśnie nas stać!

31,50 zł
22,05 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 9,45 zł

84
Brelok Lama światło/dźwięk - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Brelok Lama światło/dźwięk
ADAR
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2020.08.24

5,40 zł
4,99 zł
Powiadomienie

Rabat 7,6%
oszczędzasz 0,41 zł

85
Zestaw Owoce/Warzywa sitko 464223 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zestaw Owoce/Warzywa sitko 464223
ADAR
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.02.08

18,90 zł
17,99 zł
Powiadomienie

Rabat 4,8%
oszczędzasz 0,91 zł

86
Ju-87 B2 Stuka - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ju-87 B2 Stuka
Italeri
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.09.13

Zestaw zawiera plastikowy model samolotu do sklejania.

57,90 zł
52,11 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 5,79 zł

87
Love & Evol. CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Love & Evol. CD
Boris, Mystic Production
Dostępny
7 szt.

1.Away from You 2.Coma 3.EVOL 4.uzume 5.LOVE 6.In the Pain (T) 7.Shadow of Skull

73,90 zł
67,99 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 5,91 zł

88
Angel Miners & The Lightning Riders LP. Winyl - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Angel Miners & The Lightning Riders LP. Winyl
Awolnation, Mystic Production
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.07.25

Disc: 1 1. The Best 2. Slam (Angel Miners) 3. Mayday!!! Fiesta Fever (Feat. Alex Ebert) 4. Lightning Riders 5. California Halo Blue 6. Radical 7. Battered, Black & Blue (Hole in My Heart) 8. Pacific Coast Highway in the Movies (Feat. Rivers Cuomo of Weezer) 9. Half Italian 10. I'm a Wreck

86,90 zł
79,95 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 6,95 zł

89
Most Of Us Are Strangers. CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Most Of Us Are Strangers. CD
Seafret, Mystic Production
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.10.01

1.Most of Us Are Strangers 2.Be My Queen 3.Why Do We Stay 4.Fall 5.Magnetic 6.Girl I Wish I Didn't Know 7.Love Won't Let Me Leave 8.Monsters 9.Can't Look Away 10.Lie to Me 11.Loving You 12.Unbreakable

61,90 zł
56,95 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 4,95 zł

90
Threnos. CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Threnos. CD
On Thorns I Lay, Mystic Production
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.09.16

1.The Song of Sirens 2.Ouranio Deos 3.Cosmic Silence 4.Erynies 5.Misos 6.Threnos 7.Odysseia

63,90 zł
58,79 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 5,11 zł

91
Akuma No Uta. CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Akuma No Uta. CD
Boris, Mystic Production
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.09.26

1.Introduction 2.Ibitsu 3.Furi 4.Naki Kyoku 5.Ano Onna No Onryou 6.Akuma No Uta

73,90 zł
67,99 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 5,91 zł

92
A Tribute To Jim Morrison & The Doors. CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
A Tribute To Jim Morrison & The Doors. CD
V/A, Mystic Production
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.04.21

1. L.A. Woman - Jimi Jamison (Survivor), Ted Turner (Wishbone Ash) & Patrick Moraz (Moody Blues) 2. Love Me Two Times - Lou Gramm (Foreigner), Thijs Van Leer (Focus) & Larry Coryell 3. Roadhouse Blues - Leslie West (Mountain), Brian Auger & Rod Piazza 4. Love Her Madly - Mark Stein (Vanilla Fudge) & Mick Box (Uriah Heep) 5. Riders on the Storm - Joe Lynn Turner (Rainbow), Tony Kaye (Yes) & Steve Cropper (Booker T. & the M.G.'s) 6. The Crystal Ship - Edgar Winter & Chris Spedding 7. Intro (People Are Strange) - Keith Emerson, Jeff "Skunk" Baxter & Joel Druckman (John Fahey) 8. People Are Strange - David Johansen (NY Dolls) & Billy Sherwood (Yes) 9. Touch Me - Robert Gordon, Jordan Rudess (Dream Theater), Steve Morse & Nik Turner (Hawkwind) 10. The Soft Parade - Graham Bonnet (Rainbow), Christopher North (Ambrosia) & Steve Hillage (Gong) 11. Hello, I Love You - Ken Hensley (Uriah Heep) & Roye Albrighton (Nektar) 12. Spanish Caravan - Eric Martin (MR. Big) & Elliot Easton (The Cars) 13. Alabama Song (Whiskey Bar) - Todd Rundgren & Geoff Downes (Yes / Asia) & Zoot Horn Rollo (Captain Beefheart) 14. Break on Through (To the Other Side) - Mark Farner (Grand Funk Railroad) & Chick Churchill (Ten Years After) 15. Light My Fire - Ian Gillan (Deep Purple), Rick Wakeman (Yes) & Steve Howe (Yes) 16. The End - Pat Travers & Jimmy Greenspoon (Three Dog Night)

62,90 zł
57,87 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 5,03 zł

93
The Interstice Limited Edition. CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
The Interstice Limited Edition. CD
Brand Of Sacrifice, Mystic Production
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.11.25

1.Eclipse 2.Casca 3.Conviction 4.Millennium 5.Crimson

68,90 zł
63,39 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 5,51 zł

94
Kolekcja kryminałów. Wielka czwórka - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kolekcja kryminałów. Wielka czwórka
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2020.04.01

Czworo przestępców pragnie przejąć, a jakże, władzę nad światem. Wobec takiej perspektywy mordercy za nic sobie mają życie ludzkie. Ci, którzy stają im na drodze, giną od miecza, ognia i wojny. Tu nic nie jest takie, jak się wydaje. Bohaterowie zmieniają tożsamość jak rękawiczki, uczestniczą w efektownych pościgach, zastawiają pomysłowe pułapki. Czterech na jednego to... znakomita okazja dla Herkulesa Poirot, by pokazać, co potrafi! Bond wiele by się nauczył...

24,90 zł
18,99 zł
Powiadomienie

Rabat 23,7%
oszczędzasz 5,91 zł

95
Kolekcja kryminałów. Morderstwo na polu golfowym - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kolekcja kryminałów. Morderstwo na polu golfowym
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2020.03.30

Na polu golfowym zostają znalezione zwłoki bogatego biznesmena. Herkules Poirot czuje się odpowiedzialny, ponieważ został wezwany na pomoc, której zmarły nie doczekał. Agatha Christie prowadzi wyrafinowaną grę z czytelnikiem. Dostarcza mu licznych wskazówek, by później wszystkie unieważnić: czas zgonu, sposób zadania śmierci, motyw, główny podejrzany... Powieść ukazuje ewolucję postaci detektywa: od „psa gończego” do mistrza logiki, jakim jest niezrównany Poirot.

24,90 zł
18,99 zł
Powiadomienie

Rabat 23,7%
oszczędzasz 5,91 zł

96
Kolekcja kryminałów. Samotny dom - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kolekcja kryminałów. Samotny dom
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2020.04.06

Emeryt Herkules Poirot miał wypoczywać w nadmorskim uzdrowisku, tymczasem poznał Nick Buckley i musi uspokajać nerwy, budując domki z kart. Pech, czy ktoś nieudolnie próbuje zabić Nick? Właścicielka Samotnego Domu cztery razy uniknęła śmierci, a jednak lekceważy ostrzeżenia detektywa. Do czasu! Podejrzani przyjaciele, zaginiony narzeczony, pożyczony szal.... Miłość, chciwość i tragiczne qui pro quo. Morderstwo. Czyżby pierwsza porażka detektywa? To tylko pozory!

24,90 zł
18,99 zł
Powiadomienie

Rabat 23,7%
oszczędzasz 5,91 zł

97
Kolekcja kryminałów. Niedziela na wsi - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kolekcja kryminałów. Niedziela na wsi
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2020.04.01

To miała być spokojna niedziela na wsi. Herkules Poirot, zaproszony na obiad do domu lady Angkatell, trafia wprost na miejsce zbrodni. I nie jest to impertynencki żart ani gra towarzyska! Czerwona krew doktora Johna Christowa kapie do niebieskiej wody w basenie... Czy lekarz został zabity przez zazdrosną o niego kobietę: żonę, kochankę albo dawną ukochaną? Wszystkie są na miejscu zbrodni, a jedna nawet trzyma w ręce rewolwer… Ale dowody i zeznania wcale nie są jednoznaczne. Tym razem Poirot trafił na godnego siebie przeciwnika. Czy wskazanie mordercy i odkrycie prawdy będzie sprawiedliwym wyjściem?

24,90 zł
18,99 zł
Powiadomienie

Rabat 23,7%
oszczędzasz 5,91 zł

98
Kolekcja kryminałów. Czarna kawa - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kolekcja kryminałów. Czarna kawa
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2020.04.05

Tym razem przeciwnikiem Herkulesa Poirota jest złodziej, który wykradł wzór groźnego materiału wybuchowego. Jego wynalazca, sir Claud Amory, zostaje otruty w swojej rezydencji, a ujawnienie rodzinnych sekretów grozi skandalem. Czy rzeczywiście kobiety częściej używają trucizny, a mordercy są zbyt pewni siebie? I co wspólnego ma praca pokojówki z pracą detektywa? Uwaga rozdrażnionego kapitana Hastingsa nieoczekiwanie pomaga uporządkować wszystkie elementy zagadki

24,90 zł
18,99 zł
Powiadomienie

Rabat 23,7%
oszczędzasz 5,91 zł

99
Kolekcja kryminałów. Wigilia Wszystkich Świętych - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kolekcja kryminałów. Wigilia Wszystkich Świętych
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2020.04.03

Rumiana i okrągła Joyce ginie utopiona w wiadrze z wodą i jabłkami na Halloween. Dziecko zginęło podczas niewinnej zabawy, bo powiedziało, że kiedyś widziało morderstwo. Wezwany na pomoc przez świadka tragedii Herkules Poirot ma więc do rozwiązania sprawę morderstwa sprzed kilku dni... i kilku morderstw sprzed paru lat. W powieści unosi się duch tytułowego święta, a analiza ludzkich charakterów budzi gęsią skórkę.

24,90 zł
18,99 zł
Powiadomienie

Rabat 23,7%
oszczędzasz 5,91 zł

100
Kolekcja kryminałów. Tajemnicza historia w Styles - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kolekcja kryminałów. Tajemnicza historia w Styles
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2020.03.19

Klimat starej angielskiej posiadłości, rodzinne niesnaski i skandale, spalony testament i wiele mylnych tropów. Kto z domowników miał motyw, by otruć właścicielkę rezydencji Styles Court? Czy zbrodnię popełniono z namiętności, czy z chciwości? Nad rozwikłaniem zagadki po raz pierwszy razem pracują: kapitan Hastings, marzący o tym, żeby być Sherlockiem Holmesem, i Herkules Poirot, który nie musi o tym marzyć.

24,90 zł
18,99 zł
Powiadomienie

Rabat 23,7%
oszczędzasz 5,91 zł

Wróć do góry