hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Wyszukaj książkę, grę, puzzle, zabawkę
Książki
Zabawki
Puzzle
Gry planszowe
Audiobooki
Muzyka
Filmy

Kalendarz premier z dnia 2020.02.24

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli w poniedziałek 24 lutego 2020 roku. Na pierwszym miejscu znajduje się Droga Krzyżowa dla dzieci (Silvia Vecchini), na drugim Kostka rubika do układania, 3 x 3 (Simba Toys). Kolejny produkt to Pan i pani Fleishman (Taffy Brodesser-Akner) oraz Modlitwy na Wielki Post dla dzieci (Elena Pascoletti).
1
Droga Krzyżowa dla dzieci - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Droga Krzyżowa dla dzieci
Dostępny
153 szt.

Seria „Ja też się modlę” skierowana jest do dzieci w wieku od 5 do 9 lat i zawiera najpiękniejsze modlitwy chrześcijańskiej tradycji. Są to słowa i obrazy, które pogłębiają dziecięcą wiarę, nadzieję i miłość. W tej książeczce znajdziemy rozważania drogi krzyżowej skierowane do małych chrześcijan. Fragment Pisma Świętego, medytacje do XV stacji i krótkie modlitwy pomogą dzieciom lepiej zrozumieć miłość Pana Jezusa.

6,50 zł
3,99 zł

Rabat 38,6%
oszczędzasz 2,51 zł

43 osoby kupiły
2
Kostka rubika do układania, 3 x 3 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kostka rubika do układania, 3 x 3
Simba Toys
Dostępny
869 szt.

Kostka Rubika to popularna zabawka logiczna, której nikomu przedstawiać nie trzeba! Stworzona przez Erno Rubika w 1974 roku wciąż bije rekordy popularności na całym świecie. Niezwykle wciągająca łamigłówka, która zachwyca osoby w każdym wieku! Zabawa polega na takim ułożeniu kwadratów, aby na każdej ścianie wszystkie kafelki były w tym samym kolorze. Kostka zapewni wiele godzin wspaniałej zabawy i zmusi do kreatywnego, wytężonego myślenia. Wymiary: 5.5 x 5.5 x 5.5 cm

21,00 zł
18,99 zł

Rabat 9,6%
oszczędzasz 2,01 zł

30 osób kupiło
3
Pan i pani Fleishman - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pan i pani Fleishman
Dostępny
16 szt.

Doktor Toby Fleishman wreszcie wyzwolił się z koszmaru małżeństwa. Po latach upokorzeń i emocjonalnej poniewierki jego popularność wśród kobiet, wspomagana przez aplikacje randkowe, wyraźnie rośnie. Niestety, nowe życie Toby’ego zamiera, zanim na dobre się zaczęło. Wszystko z powodu nagłego zniknięcia byłej żony. Fleishman próbuje jej szukać, dzieląc czas między pracę w szpitalu, opiekę nad dziećmi i erotyczne przygody. Jeśli jednak chce zrozumieć zachowanie Rachel, musi przyjąć do wiadomości, że jego wyobrażenie na temat ich związku od początku odbiegało od rzeczywistości. Pan i Pani Fleishman to elektryzujący debiut jednej z najpopularniejszych amerykańskich dziennikarek. Taffy Brodesser-Akner analizuje współczesną kulturę, próbując odnaleźć się na bezdrożach „instytucji małżeństwa”. „Ten fantastyczny debiut ma w sobie humor Marii Semple, serce Meg Wolitzer i sarkazm Philipa Rotha. To powieść dzika i piękna” – Emma Straub. „Brodesser-Akner napisała mocną i niepokojącą powieść o tym, że budowanie życia we dwoje często pomija kluczowy fakt: każde z tej dwójki jest odrębnym istnieniem” – „The New York Times Book Review”.

39,90 zł
29,13 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 10,77 zł

11 osób kupiło
4
Modlitwy na Wielki Post dla dzieci - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Modlitwy na Wielki Post dla dzieci
Dostępny
111 szt.

Seria „Ja też się modlę” skierowana jest do dzieci w wieku od 5 do 9 lat i zawiera najpiękniejsze modlitwy chrześcijańskiej tradycji. Są to słowa i obrazy, które pogłębiają dziecięcą wiarę, nadzieję i miłość. Ta książeczka pomoże dzieciom pięknie przeżyć czas Wielkiego Postu. Proponuje małym chrześcijanom modlitwę i medytację słowa Bożego. Podpowiada drobne wielkopostne postanowienia. Wszystko po to, by przygotować małe serca na uroczystość Zmartwychwstania Pańskiego.

6,10 zł
4,99 zł

Rabat 18,2%
oszczędzasz 1,11 zł

9 osób kupiło
5
Felix, Net i Nika oraz Nadprogramowe Historie. Tom 11 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Felix, Net i Nika oraz Nadprogramowe Historie. Tom 11
Dostępny
1593 szt.

Polska seria o polskich nastolatkach. Trójka kultowych gimnazjalistów opisana tym razem w przezabawnych, trzymających w napięciu opowiadaniach. Oto Felix, Net i Nika zaplątani w miłosną aferę szkolnych walentynek, zagadkę mutacji genetycznych w odciętej od świata wiosce i w sen-pułapkę, z którego nie można się obudzić. Smakowite Nadprogramowe Historie można czytać niezależnie od książek serii!

42,90 zł
30,89 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 12,01 zł

8 osób kupiło
6
Liczyświnki - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Liczyświnki
Dostępny
99 szt.

Nauka cyfr od 1 do 10 – w trwałej, sztywnostronicowej książeczce. Prześmieszne ilustracje z mnóstwem szczegółów i zabawne zadania, utrwalające rozpoznawanie cyfr i wprowadzające podstawy wiedzy matematycznej. Licz na dobrą zabawę!

39,90 zł
26,33 zł

Rabat 34,0%
oszczędzasz 13,57 zł

7 osób kupiło
7
Felix, Net i Nika oraz Sekret Czerwonej Hańczy. Tom 12 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Felix, Net i Nika oraz Sekret Czerwonej Hańczy. Tom 12
Dostępny
1962 szt.

Co dorośli ukrywają przed gimnazjalistami? Jak godnie przyjąć zagranicznych gości? I co skrywa tajemnica Czerwonej Hańczy? Przeczytaj o szkolnej wycieczce, która zamieniła się w coś zupełnie innego, romansach i niespodziewanych flirtach oraz zagadce kryminalnej, z którą muszą się zmierzyć warszawscy gimnazjaliści. Sekret Czerwonej Hańczy można czytać niezależnie od innych książek serii.

42,90 zł
33,89 zł

Rabat 21,0%
oszczędzasz 9,01 zł

6 osób kupiło
8
Perplexus Beast. Labirynt kulkowy 3D - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Perplexus Beast. Labirynt kulkowy 3D
Spin Master, od 9 lat
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.15

Ta gra została wykonana przez cenioną markę Spin Master. Przeznaczona jest dla dzieci od 9. roku życia. Celem gry jest przeprowadzenie kulki przez cały labirynt w taki sposób, aby nie wypadła z toru. Na początek należy umieścić kulkę w pozycji startowej i manewrować jej położeniem, aby przeprowadzić ją przez liczne tory. Zabawkę należy przechylać i odwracać, aby pokonać 100 wymagających przeszkód (m.in. „spacer po linie”, „śmieszek” czy „super spirala”).

119,90 zł
107,91 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 11,99 zł

5 osób kupiło
9
Katedra. Audiobook - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Katedra. Audiobook
Jacek Dukaj, Wydawnictwo Literackie
Dostępny
20 szt.

Niebezpiecznie jest za bardzo się zapatrzyć… Planetoidy w układzie gwiazdy Lévie. Wypadek zmusza holownik „Sagittarius” do schronienia się na jednej z nich. Zapasów tlenu nie starczy jednak dla wszystkich. Izmir Predú poświęca się, by reszta załogi holownika przeżyła. Do jego grobu na zimnej, pozbawionej atmosfery planetoidzie ciągną pielgrzymki. Czy naprawdę zdarzają się tam cudowne uzdrowienia? Jeden z ozdrowieńców funduje na grobie Izmira Katedrę. Katedry się nie buduje, lecz sadzi; Katedra rośnie, dojrzewa, rozkwita. Coś lub ktoś wpływa na kod żywokrystu Katedry i trajektorię roju planetoid. Wysłany na Izmiraidy ksiądz Pierre Lavone ma rozstrzygnąć kwestię świętości i cudów Izmira Predú oraz odkryć tajemnicę Izmiraid – zanim planetoidy razem z Katedrą przepadną na wieczność w pustce międzygwiezdnej... Na podstawie opowiadania Jacka Dukaja powstał film Tomasza Bagińskiego nominowany do Oscara. Ale znana oscarowa animacja pokazuje jedynie ostatnie sceny, dlatego warto przeczytać książkę, aby samemu spróbować rozwikłać tajemnice planetoid, Katedry i żywokrystu. „Unoszę głowę i przed oczyma mam kosmos. Rorschachowe wyciemnienia mgławic, rzekę Drogi Mlecznej, delikatne kwiaty gwiezdnych gromad, srebrny piasek odległych galaktyk, kwazarów, zgrzytliwe świetlne staccato pulsarów… A umysł to chłonie, obraca, organizuje, nazywa formy. Pierwsi kosmonauci, powracając z orbity, często mówili o doświadczeniu mistycznym. Dane im było obcować pośrednio z wysoką transcendencją. Kosmos – Katedra – oddziałują w ten sam sposób”. Fragment tekstu

19,90 zł
14,99 zł

Rabat 24,7%
oszczędzasz 4,91 zł

4 osoby kupiły
10
Kobiety, socjalizm i dobry seks. Argumenty na rzecz niezależności ekonomicznej - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kobiety, socjalizm i dobry seks. Argumenty na rzecz niezależności ekon...
Dostępny
11 szt.

Książka napisana po to, by kobietom żyło się lepiej. Kristin Ghodsee proponuje spojrzeć na socjalizm z nieco innej perspektywy. Przy pomocy licznych, często szokujących historii przekonuje, że nieuregulowany kapitalizm bywa dla kobiet mocno szkodliwy, niektóre idee socjalistyczne zaś wręcz przeciwnie – mogą im bardzo pomóc. W centrum swoich badań autorka stawia prawa kobiet, jako tezę wysuwając spostrzeżenie, że sytuacja zawodowa pań w Stanach Zjednoczonych czy na zachodzie Europy była mniej komfortowa niż w niektórych krajach bloku wschodniego. Tam z kolei znacząco się pogorszyła po zmianie ustroju na kapitalizm. Jak ważnym towarem jest seks? Czy jego wartość rośnie czy spada wraz z wprowadzeniem równowagi między życiem rodzinnym a zawodowym? Czy wolny rynek chce widzieć kobiety w pracy czy raczej w domu, świadczące nieodpłatną i nieoskładkowaną pracę opiekuńczo-porządkową? Na te oraz wiele innych trudnych pytań wyczerpująco odpowiada w swojej książce Kristin Ghodsee.

36,90 zł
27,68 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 9,22 zł

3 osoby kupiły
11
Felix, Net i Nika oraz Trzecia Kuzynka. Tom 7 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Felix, Net i Nika oraz Trzecia Kuzynka. Tom 7
Dostępny
1967 szt.

Polska seria o polskich nastolatkach. Uwielbiana przez czytelników, doceniana przez krytyków! Felix, Net i Nika jadą na zimowisko do pensjonatu `Trzy kuzynki" prowadzonego na odludziu przez dziwne starsze panie. Nocą ktoś chodzi po domu, a stare meble i obrazy tworzą niezwykłą atmosferę. Przyjaciele powoli odkrywają mroczne tajemnice. Humor z dreszczykiem, przygody i nastoletnie perturbacje damsko-męskie. STRASZNIE smakowity pierwszy polski horror dla młodego czytelnika!

42,90 zł
33,89 zł

Rabat 21,0%
oszczędzasz 9,01 zł

3 osoby kupiły
12
Moje ptaki, zwierzaki i krewni. Trylogia z Korfu. Tom II - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Moje ptaki, zwierzaki i krewni. Trylogia z Korfu. Tom II
Dostępny
34 szt.

Nowe wydanie drugiego tomu „Trylogii z Korfu”, która zainspirowała twórców serialu „Durrellowie”! To przepełniona barwnymi anegdotami, humorem i miłością do przyrody kontynuacja autobiograficznej opowieści o dzieciństwie Geralda Durrella na zalanej słońcem greckiej wyspie, opowiadająca historię ekscentrycznej rodziny w latach 1933-1939. „Przepiękna opowieść o szczęściu zawartym w prostocie: grze cykad w oliwnych gajach, nocnych wyprawach łodzią, bogactwie natury i dorastaniu w zachwycie światem przyrody” – „New York Times Book Review”.

36,00 zł
27,00 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 9,00 zł

3 osoby kupiły
13
Tru. Love story - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Tru. Love story
Dostępny
49 szt.

Po sukcesach, które odniósł jako wynalazca, zając Tru poczuł zawrót głowy, zamknął swój warsztat i zaczął się udzielać towarzysko. Czyżby miał zostać leśnym bawidamkiem i przestać rozwijać swoje talenty? A co z uczuciem do Słodkiej Dzidzi? Dalszy ciąg przygód pomysłowego szaraka z dzielnicy Koniczyny Dolne. Podobne jak poprzednio zdobią go magiczne ilustracje Emilii Dziubak, które tworzą dowcipną, poetycko-malarską opowieść dla dzieci.

29,00 zł
21,75 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 7,25 zł

2 osoby kupiły
14
Oraz wygnani zostali - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Oraz wygnani zostali
Dostępny
11 szt.

Oraz wygnani zostali, najnowsza książka Wacława Holewińskiego, to nielinearna i pasjonująca opowieść o życiu hrabiego Ignacego Karola Korwin-Milewskiego: ekscentrycznego szlachcica polskiego pochodzenia, niespełnionego malarza, prawnika, kolekcjonera obrazów, marszanda, sybaryty, właściciela wyspy położonej na Adriatyku, a przede wszystkim – postaci niezwykle ważnej dla polskiej kultury, lecz przy tym całkowicie zapomnianej. W swojej powieści Holewiński przytacza najważniejsze wydarzenia z życia Korwin-Milewskiego. Opowiada o jego konfliktach z żoną i z kochankami, o jego bliskich relacjach z najważniejszymi polskimi i europejskimi artystami, o jego dzieciństwie, dorastaniu, a także o niezwykłym zmyśle, który pozwolił mu zgromadzić jedną z największych i najcenniejszych kolekcji malarstwa na świecie. Holewiński zabiera czytelników w podróż po Litwie, Polsce, Niemczech, Włoszech; odmalowuje wieloetniczną i wielokulturową Europę przełomu XIX i XX wieku. Z uwagą przypatruje się swojemu bohaterowi, by w efekcie stworzyć portret człowieka, dzięki któremu możemy dziś oglądać dzieła tak wybitnych twórców, jak Józef Chełmoński, Aleksander Gierymski czy Jan Matejko.

45,00 zł
33,30 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 11,70 zł

2 osoby kupiły
15
Migracje i nietolerancja - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Migracje i nietolerancja
Dostępny
19 szt.

W tomiku Migracje i nietolerancja zebrano cztery teksty, które łączy wskazana w tytule tematyka. Choć dwa z nich powstały w 1997 roku (pochodzą z tomu Pięć pism moralnych), a kolejne dwa w latach 2011 i 2012 (te ukazują się w druku po raz pierwszy), dotykają niezwykle dziś ważnego i szeroko dyskutowanego problemu. Czy wielkie migracje powodujące wymieszanie kultur prowadzą do zaniku elementów tradycji europejskiej? Jak to wyglądało w wiekach minionych? Czy rozmaite kultury wypierały jedna drugą, tworzyły nową jakość, czy też uczyły się współistnieć obok siebie? W jakim stopniu owe migracje są zjawiskiem naturalnym? Czy można je regulować i kontrolować? A może uruchomione przez nie globalne procesy są nieuniknione? Jak widzą się nawzajem rozmaite kultury? Gdzie przebiega granica między akceptacją obcych kulturowo przybyszów a ryzykiem utraty własnej tożsamości? Jak rozumieć takie terminy jak „fundamentalizm”, „integryzm” czy „rasizm”? Na te i inne pytania Umberto Eco stara się odpowiedzieć w swoich krótkich tekstach, snując historyczno-semiotyczne rozważania, które zapewne nie pozostawią czytelnika obojętnym.

25,00 zł
18,99 zł

Rabat 24,0%
oszczędzasz 6,01 zł

2 osoby kupiły
16
To nie jest, do diabła, love story! Tom 1 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
To nie jest, do diabła, love story! Tom 1
Dostępny
26 szt.

Pełna ciętego humoru i niebanalnego uroku seria, w której się zakochasz! Ella – rozważna, odpowiedzialna i ostra jak brzytwa. Jonasz – arogancki, zawadiacki i szalenie pociągający. Życie, które nie owija... w folię bąbelkową. Niespełna siedemnastoletnia Ella, sama i samotna, idzie przez życie jak lodołamacz, mając przed oczami swój wielki plan. Nie myśli o nawiązywaniu przyjaźni, nie ma czasu na miłość. Jednak wszystko bierze w łeb, kiedy przez zawirowania rodzinne trafia do liceum w Poznaniu. Splot zabawnych okoliczności stawia na jej drodze przystojnego Jonasza, który jest jej całkowitym przeciwieństwem. Ich plan przerośnie wszystkich... Ella i Jonasz to wybuchowa para, której historia zachwyca, rozśmiesza, wzrusza. To antidotum na prozę życia, która czasem nas przygniata, i lekarstwo na wszystkie fakapy, jakie przydarzają nam się po drodze. To książka, której nie sposób odłożyć. Powiew świeżości w literaturze młodzieżowej.

34,90 zł
26,18 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 8,72 zł

2 osoby kupiły
17
Umiem to zrobić! 46 rzeczy, których dzieci uczą się każdego dnia - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Umiem to zrobić! 46 rzeczy, których dzieci uczą się każdego dnia
Dostępny
30 szt.

Jest tak wiele rzeczy, których dzieci uczą się każdego dnia! Jak zdobywać nowych przyjaciół? Na czym polega wizyta u dentysty? Jakich zasad przestrzegać, żeby kąpiel w jeziorze była bezpieczna? Kiedy poczekać na swoją kolej? To tylko przykłady wyzwań, przed którymi twoje dziecko staje dzień po dniu. Każda z nowych umiejętności jest ważną częścią dorastania. Dzieci, które angażują się w nowe aktywności z pozytywnym, otwartym nastawieniem, z sukcesem budują swoją osobowość. Ta książka pomaga dzieciom zdobywać nowe umiejętności z odwagą i z zachowaniem zasad bezpieczeństwa.

34,90 zł
25,83 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 9,07 zł

2 osoby kupiły
18
Znaczenie technik muzykoterapeutycznych we wsparciu rozwoju dziecka z autyzmem - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Znaczenie technik muzykoterapeutycznych we wsparciu rozwoju dziecka z ...
Dostępny
15 szt.

Monografia dotyczy przede wszystkim dwóch obszarów osób ze spektrum autyzmu podczas terapii muzycznej oraz muzykoterapii (jej sposobów oddziaływania, form pracy i jej znaczenia w procesie terapeutycznym osób ze spektrum autyzmu). Książka zawiera dość obszerny opis teoretyczny dotyczący autyzmu (przyczyny, teorie etiologiczne, kryteria diagnostyczne i objawy oraz muzykoterapia). Z kolei część badawcza opisuje sylwetkę ośmiorga wspaniałych i wyjątkowych dzieci. Przedstawia ich relację z muzyką i terapeutą. Bycie razem w doświadczeniach muzycznych, wielość wspólnie przeżytych sytuacji sprawiają, że książka przybiera formę wspólnej muzycznej podróży, opartej na budowaniu partnerstwa, komunikacji i rozumienia siebie nawzajem. Książka adresowana jest do badaczy, praktyków pedagogów, psychologów, terapeutów, zajmujących się osobami z zaburzeniami ze spektrum autyzmu, muzykoterapeutów, arteterapeutów oraz rodziców czy opiekunów dzieci z autyzmem.

69,00 zł
56,58 zł

Rabat 18,0%
oszczędzasz 12,42 zł

1 osoba kupiła
19
Huśtawka/krzesełko, mix kolorów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Huśtawka/krzesełko, mix kolorów
MALIMAS
Dostępny
23 szt.

Plastikowa, podwieszana huśtawka kubełkowa z oparciem o maksymalnym obciążeniu 20 kg jest idealna do zabawy w domu i na dworze. Uwaga. Mix wzorów, towar wysyłany losowo. Cena dotyczy 1 sztuki.

60,40 zł
53,76 zł

Rabat 11,0%
oszczędzasz 6,64 zł

1 osoba kupiła
20
O PAPIEŻU KTÓRY ZOSTAŁ ŚWIĘTYM OPOWIEŚĆ O JANIE PAWLE II - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
19,90 zł
14,99 zł

Rabat 24,7%
oszczędzasz 4,91 zł

1 osoba kupiła
21
Moda przed wiekami - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Moda przed wiekami
Dostępny
1 szt.

Inspiruj się wzorami zamieszczonymi w tej książce i stwórz niepowtarzalne kreacje zgodne z obowiązującą modą w różnych epokach. Skorzystaj z porad, dołączonych naklejek oraz wzorów tkanin i zobacz jak wyglądały stroje kobiet przed wiekami Użyj wyobraźni i stań się prawdziwą projektantką!

15,00 zł
11,99 zł

Rabat 20,1%
oszczędzasz 3,01 zł

1 osoba kupiła
22
Trojanki. Dziesięć prywatnych rad dla początkujących w chemioterapii potrójnie ujemnego raka piersi - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Trojanki. Dziesięć prywatnych rad dla początkujących w chemioterapii p...
Dostępny
10 szt.

Trojanki są poradnikiem skierowanym do chorych na raka piersi poddawanych chemioterapii, a zarazem wyznaniem osoby doświadczającej jej skutków. Jak napisała rekomendująca książkę prof. Sylwia Grodecka-Gazdecka: „Wyróżnia ją piękny język, zaprawione nutą sarkazmu poczucie humoru, siła i wrażliwość zarazem, zbiór cennych rad dla osób będących w trakcie leczenia i wspaniała konstatacja faktu, że myślenie o śmierci (a jeszcze lepiej: rozmawianie o śmierci) niewiarygodnie wyzwala, oczyszcza głowę i w rezultacie: uspokaja i przywraca równowagę”.

19,00 zł
14,99 zł

Rabat 21,1%
oszczędzasz 4,01 zł

1 osoba kupiła
23
W sercu lasu. Wędrówka po lasach świata - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
W sercu lasu. Wędrówka po lasach świata
Dostępny
23 szt.

Serce lasu bije pośród drzew! Słyszysz? Wybierz się na wędrówkę po różnorodnych lasach świata – od wiecznie zielonej tajgi na północy po tropikalną dżunglę wzdłuż równika. Poznaj stworzenia, które zamieszkują dziuple, norki i inne zakamarki. Odkryj, kto trzepocze skrzydłami w koronach drzew, a kto myszkuje w wilgotnej ściółce. Zachwyć się bogactwem leśnych kolorów, dźwięków i zapachów. Dzięki książce dowiesz się m.in., kto rozsiewa nasiona, co las daje naszej planecie, dlaczego ważna jest ochrona przyrody, jak wyglądają lasy podczas zmieniających się pór roku. Poznasz wiele gatunków zwierząt i drzew. Sprawdzisz też, w jaki sposób samodzielnie posadzić drzewo. Przystępny tekst i pełne szczegółów ilustracje ułatwią zapamiętanie licznych ciekawostek oraz sprawią, że nauka nie pójdzie w las. Las to zielone płuca Ziemi. Poznaj go i uszanuj.

44,90 zł
33,23 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 11,67 zł

1 osoba kupiła
24
Człowiek z natury jest miłością - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Człowiek z natury jest miłością
Dostępny
22 szt.

Masz przed sobą niezwykłą książkę zawierającą ponadczasowe myśli Kardynała Stefana Wyszyńskiego oraz pełne kolorów ilustracje. Możesz podarować ją każdemu, z wielu wyjątkowych okazji.

19,90 zł
15,99 zł

Rabat 19,6%
oszczędzasz 3,91 zł

1 osoba kupiła
25
Finał Rosie - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Finał Rosie
Dostępny
12 szt.

Fenomenalna trzecia część znanej na całym świecie serii, którą zaczął „Projekt Rosie”, polecany przez Billa Gatesa. Główny bohater, profesor genetyki Don Tillman, do wszystkiego podchodzi w sposób ściśle naukowy. Często musi się zmierzyć z ludzkimi problemami, które okazują się o wiele trudniejsze niż najbardziej zawiłe równania matematyczne. Najpoważniejszym jest fakt, że jego syn Hudson przeżywa kłopoty w szkole – nie umie się dopasować do otoczenia. Na szczęście Don ma bogate doświadczenie, jeśli chodzi o niedopasowanie do społeczeństwa. Profesor weźmie się za bary z systemem edukacji i stawi czoła ważnym pytaniom na swój temat. A przy okazji otworzy najlepszy na świecie bar z cocktailami.

39,90 zł
29,93 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 9,97 zł

26
Martynka. Pierwsze czytanki - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Martynka. Pierwsze czytanki
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.01.29

Opowiadania do nauki czytania: proste krótkie teksty, niewielka liczba zmiękczeń, duża czcionka. Dodatkowe zadania pomagają w kształceniu czytania ze zrozumieniem. Doskonała pierwsza lektura z ulubioną bohaterką – Martynką! W książce znajduje się 5 opowiadań: • Nowa koleżanka, • Wakacje u babci, • Wyprawa pontonem, • Mała baletnica, • Zaginiony piesek.

29,90 zł
22,13 zł
Powiadomienie

Rabat 26,0%
oszczędzasz 7,77 zł

27
Nabici w Facebooka. Przestroga przed katastrofą - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nabici w Facebooka. Przestroga przed katastrofą
Dostępny
13 szt.

Fascynująca osobista opowieść, ale też bardzo wnikliwa analiza sił, które mogą zniszczyć nasz świat. Książka opowiada o Facebooku i jego twórcach, a zarazem ukazuje historię biznesu związanego z nowymi technologiami oraz ludzi, którzy je tworzyli, a teraz zabrakło im odwagi, by stanąć oko w oko z demonami, które sami powołali do życia. Autor, Roger McNamee, doradca Zuckerberga w pierwszych latach działania Facebooka, potrzebował trochę czasu, by zrozumieć, co tak naprawdę się stało i co z tym zrobić. W rezultacie otrzymaliśmy książkę, która jasno i precyzyjnie wyjaśnia, dlaczego nowe technologie mogą zagrażać demokracji.

34,90 zł
26,18 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 8,72 zł

28
Bajki Baletowe. Tom 9. Korsarz - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bajki Baletowe. Tom 9. Korsarz
Dostępny
40 szt.

Awanturnicza opowieść rodem z bliskowschodnich pałaców: piękna Greczynka Medora nie godzi się na turecką niewolę, nawet na dworze władcy. Kocha wolność i korsarza Konrada – z wzajemnością. Czy ich miłość pokona piętrzące się przeszkody – straże paszy, bunt piratów i sieć pałacowych intryg? O tym opowiada baśń Tadeusza Rybickiego. Informacje o balecie Korsarz oraz jego twórcach, którymi byli choreograf Joseph Mezilier i kompozytor Adolphe Adam, oraz o rangach i gwiazdach baletu znajdziecie w gawędzie Katarzyny Gardziny-Kubały.

39,90 zł
27,93 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 11,97 zł

29
Debussy Rameau. CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Debussy Rameau. CD
Vikingur Olafsson, Universal Music Polska
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.12.13

Album znakomitego islandzkiego pianisty Víkingura Ólafssona! To już trzecia album artysty dla Deutsche Grammophon, tym razem z utworami Jean-Philippe’a Rameau and Claude’a Debussy’ego. Tracklista: Claude Debussy (1862–1918) 1. La Damoiselle Élue L. 62: Prélude Jean-Philippe Rameau (1683–1764) Pièces De Clavecin, 1724 2. Le Rappel Des Oiseaux 3. Rigaudons I, II & Double 4. Musette En Rondeau 5. Tambourin 6. La Villageoise. Rondeau 7. Gigues En Rondeau I & II Debussy 8. Estampes L.100: 3. Jardins Sous La Pluie Children’s Corner 9. 3. Serenade For The Doll 10. 4. The Snow Is Dancing Rameau Pièces De Clavecin, 1724 11. Les Tendres Plaintes. Rondeau 12. Les Tourbillons. Rondeau 13. L’entretien Des Muses Debussy 14. Préludes, Book 1, L. 117: Des Pas Sur La Neige Rameau Pièces De Clavecin, 1724 15. La Joyeuse. Rondeau 16. Les Cyclopes. Rondeau Rameau / Ólafsson 17. The Arts And The Hours Debussy 18. Préludes, Book 1: La Fille Aux Cheveux De Lin. Très Calme Et Doucement Expressif 19. Préludes, Book 2, L. 123: Ondine. Scherzando Rameau Pièces De Clavecin En Concerts, 1741 20. Cinquième Concert (Fifth Concert): La Cupis Quatrième Concert (Fourth Concert): 21. L’indiscrète 22. La Rameau Nouvelles Suites De Pièces De Clavecin, 1726/27 23. La Poule 24. L’Enharmonique. Gracieusement 25. Menuets I & II 26. Les Sauvages 27. L’Égyptienne Debussy 28. Images, Book 1, L. 110: Hommage À Rameau

54,90 zł
53,80 zł
Powiadomienie

Rabat 2,0%
oszczędzasz 1,10 zł

30
Sztuczna inteligencja. To, o czym dorośli ci nie mówią - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Sztuczna inteligencja. To, o czym dorośli ci nie mówią
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.06.16

Skąd się wzięła idea tworzenia myślących maszyn? Jaką technologią obecnie dysponujemy? Czym się różnią roboty od zwykłych maszyn? Co to jest sztuczna inteligencja i do czego może się przydać? Czym nasz proces uczenia się różni od uczenia maszyn? Galeria robotówi aplikacji. Wizja przyszłości: jak będzie wyglądała rola człowieka w nowej rzeczywistości; co się stanie, gdy maszyny zyskają świadomość? Czy inteligencja sztuczna jest lepsza?

49,90 zł
36,93 zł
Powiadomienie

Rabat 26,0%
oszczędzasz 12,97 zł

31
Nawiedzony dom - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nawiedzony dom
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.01.24

Mistrzowskie opowiadania Virginii Woolf. Dorobek nowelistyczny Virginii Woolf jest znaczny i znaczący, wciąż jednak pozostaje w cieniu jej powieści. Woolf za życia wydała tylko jeden tom opowiadań; wiele z nich ukazało się w periodykach, ale dopiero po śmierci pisarki zostały zebrane w nowy tom. W sumie Virginia jest autorką ponad czterdziestu ukończonych opowiadań i kilkunastu nieukończonych. Wśród nich znajdują się uznane za arcydzieła małej prozy Ogrody Kew czy Znak na ścianie, opowiadania eksperymentalne, a także studia psychologiczne, w tym portrety postaci z Pani Dalloway. Nawiedzony dom to tom opowiadań Virginii Woolf, zarówno tych najbardziej znanych, jak i nigdy dotąd niepublikowanych.

44,90 zł
33,68 zł
Powiadomienie

Rabat 25,0%
oszczędzasz 11,22 zł

32
Mixing Colour, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mixing Colour, CD
Eno Roger , Eno Brian, Universal Music Polska
Niedostępny
Brak

Bracia Roger Eno i Brian Eno na pierwszym wspólnym albumie! „Mixing Colours” nagrany dla Deutsche Grammophon to rezultat 15-letniej współpracy i zgłębiania natury dźwięku, co znalazło swoje odzwierciedlenie w 18 kompozycjach umieszczonych na albumie Lista utworów: 1. Spring Frost 2. Burnt Umber 3. Celeste 4. Wintergreen 5. Obsidian 6. Blonde 7. Dark Sienna 8. Verdigris 9. Snow 10. Rose Quartz 11. Quicksilver 12. Ultramarine 13. Iris 14. Cinnabar 15. Desert Sand 16. Deep Saffron 17. Cerulean Blue 18. Slow Movement – Sand

19,99 zł
Powiadomienie
33
Zbuntuj się! 101 sposobów, jak protestować skutecznie - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zbuntuj się! 101 sposobów, jak protestować skutecznie
Dostępny
54 szt.

101 sposobów, jak zostać usłyszanym i zacząć zmieniać świat. Nie wiesz, jak zatrzymać wycinkę drzew albo budowę biurowca w twojej dzielnicy? Parlamentarzyści chcą uchwalić prawo, z którym absolutnie się nie zgadzasz? Masz pomysł, żeby firma, w której pracujesz, działała lepiej? Chcesz namówić dyrekcję szkoły na realizację twojego pomysłu, ale nie wiesz, jak się do tego zabrać? Martwi cię, w którą stronę zmierza świat? Jeśli odpowiesz TAK na którekolwiek z tych pytań, wreszcie nie musisz się czuć bezradny. Za pomocą 101 bardzo konkretnych wskazówek nauczymy cię krok po kroku, co zrobić, żeby usłyszano twój głos, i jak – czasem w bardzo prosty sposób – samemu zacząć zmieniać świat. Do dzieła! To nie takie trudne!

29,99 zł
22,49 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 7,50 zł

34
Mit „sztuk zen” w kształtowaniu się kultury artystycznej Japonii - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mit „sztuk zen” w kształtowaniu się kultury artystycznej Japonii
Dostępny
30 szt.

Istnieje powszechne przekonanie, że serce kultury japońskiej i klucz do jej zrozumienia stanowi buddyzm zen. Na poparcie tego twierdzenia przytacza się szereg tzw. sztuk zen, czyli form działalności postrzeganych bardziej jak droga duchowego rozwoju niż twórczość artystyczna, której zwieńczeniem jest ukończone dzieło. Przede wszystkim wymienia się tutaj chadō – „drogę herbaty”, poezję haiku, projektowanie ogrodów, malarstwo tuszowe i kaligrafię, ale także sztuki walki (takie jak kendō czy kyūdō). Książka przedstawia historię zen w Japonii, wpływ na poszczególne, wybrane sztuki określane mianem „sztuk zen”, poddając jednocześnie krytyce narosłe wokół nich nadinterpretacje, by w ramach podsumowania zaprezentować racjonalną analizę ich koncepcji.

69,90 zł
50,33 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 19,57 zł

35
In a lifetime, LP - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
In a lifetime, LP
Clannad, Warner Music Polska
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.05.05

Zespół Clannad (w gaelickim to „rodzina”) założyło rodzeństwo Moya, Ciarán i Pól Brennanowie oraz ich stryjowie Noel i Pádraig Dugganowie. Szybko skład poszerzył się o Enyę Brennan, która później z powodzeniem prowadziła solową karierę. Łącząc elementy tradycyjnej irlandzkiej muzyki ze współczesnym folkiem, new age i rockiem, stworzyli piękne, unikatowe brzmienie pełne porywających melodii i wspaniałych głosów. Rozgłos przyniósł grupie „Theme From Harry's Game”, czyli temat przewodni do miniserialu „Harry's Game”, który później wykorzystano w filmie „Czas patriotów” i nagrodzono statuetką Ivor Novello. Kolejne sukcesy Clannad to nagrodzony BAFTA soundtrack „Legend” towarzyszący serialowi „Robin z Sherwood” (1984), Billboard Music Award za „Rí na Cruinne” (1992) czy Grammy za najlepszy album new age – „Landmarks” (1999). „In a Lifetime” to kolekcja podsumowująca składający się z 16 albumów dorobek Clannad. Na wydawnictwo złoży się 38 utworów dostępnych w formatach cyfrowym, 2CD, 2CD deluxe i 2LP deluxe. W sprzedaży pojawi się także box poszerzonej wersji z ponad setką utworów. Lista utworów: 1. An Mhaighdean Mhara 2. Eleanor Plunkett 3. Dulaman 4. The Last Rose Of Summer 5. Crann Úll 6. Mheall Si Lena Glorthai Me 7. Theme From Harry's Game (2003 - Remaster) 8. Robin (The Hooded Man) [2003 - Remaster] 9. In A Lifetime (2003 - Remaster) - Clannad & Bono 10. Second Nature (2003 Remastered Version) 11. Atlantic Realm 12. A Dream In The Night (The Angel & The Soldier Boy) 13. Hourglass 14. Poison Glen (2003 - Remaster) 15. I Will Find You (Theme From "The Last Of The Mohicans") 16. A Bridge (That Carries Us Over) [2004 - Remaster] 17. A Mhuirnin Ó (2004 - Remaster) 18. Rhapsody Na Gcrann 19. A Celtic Dream 20. Who Knows (Where The Time Goes)

116,90 zł
107,55 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 9,35 zł

36
Put The Shine On, 2 LP - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Put The Shine On, 2 LP
Cocorosie, Universal Music Polska
Dostępny
14 szt.

CocoRosie od lat cieszą się kultowym statusem nie tylko wśród fanów na całym świecie, ale też innych twórców. Siostry Bianca i Sierra Casady współpracowały z takimi artystami jak Anohni, Devendra Banhart, czy ostatnio Chance the Rapper. Po kilkuletniej przerwie Amerykanki powracają ze znakomitym krążkiem „Put The Shine On”. Krążek stanowi początek nowego rozdziału w historii duetu. Nowe utwory niosą ze sobą wiele niespodzianek, które z jednej strony nie zawiodą oczekiwań dotychczasowych fanów, a swoim potencjałem mają szansę przyciągnąć także nowych odbiorców. Lista utworów: LP 1: Strona A: 1. High Road 2. Mercy 3. Restless Strona B: 1. Smash My Head 2. Where Did All The Soldiers Go? 3. Hells Gate LP 2: Strona A: 1. Did Me Wrong 2. Lamb And The Wolf 3. Slow Down Sun Down Strona B: 1. Burning Down The House 2. Ruby Red 3. Aloha Friday

141,90 zł
139,06 zł

Rabat 2,0%
oszczędzasz 2,84 zł

37
Serce z kamienia - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Serce z kamienia
Dostępny
16 szt.

A mówią, ze macierzyństwo jest takie cudowne... Weronika wpadła w panikę, kiedy dowiedziała się o kolejnej ciąży. Miała już czteroletnie bliźniaczki, a na bliskich nigdy nie mogła liczyć. Poza tym nie siedziała bezczynnie w domu – prowadziła popularny blog o macierzyństwie, organizowała sesje zdjęciowe, żyła w biegu. Nie planowała trzeciego dziecka. Po narodzinach synka uwierzyła, że da sobie radę. Ale mały całymi nocami płakał, bliźniaczki były o niego zazdrosne, a mąż przesiadywał do późna w firmie. Kobieta zapadała się w otchłań beznadziei. Towarzyszył jej ciągły, rozdzierający płacz dziecka. Słyszała o depresji poporodowej, ale nie sądziła, że przydarzy się właśnie jej. Tamtej nocy marzyła tylko, żeby synek chociaż na chwilę ucichł. Naprawdę nie chciała go skrzywdzić, nie była wtedy sobą… A może jednak?

34,90 zł
25,83 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 9,07 zł

38
Bracia Vega - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bracia Vega
Dostępny
7 szt.

Ekolodzy i hodowcy w walce na śmierć i życie. Kolejne śledztwo Leonarda Vangena. Bestsellerowy thriller nowej gwiazdy ze Skandynawii. Północna Norwegia, jedna z wielu w tym rejonie farm łososia, będąca częścią koncernu NorFish AG. Farmą kierują bracia Vegowie. Ich wygodne i dostatnie życie nie byłoby możliwe bez wsparcia trzeciego brata – szefa miejscowej policji, który kryje liczne machinacje pozbawionych wszelkich skrupułów przedsiębiorców. Gdy farma pada ofiarą zamachu, szef NorFish AG Axel Platou zleca swojemu przyjacielowi z młodości Leonardowi Vangenowi przeprowadzenie śledztwa. Wkrótce znika bez śladu Erna, znana ekoaktywistka… Trzecia część serii z Vangenem w roli głównej wyróżnia się nie tylko dowcipem, czarnym humorem i celnymi refleksjami, ale także odwagą w napiętnowaniu społeczeństwa za chciwość, drapieżność i bezrefleksyjne przedkładanie interesów ekonomicznych nad potrzeby środowiska. Lars Lenth – norweski pisarz, a zarazem mistrz wędkarstwa muchowego. Nakręcił dla telewizji ponad 30 programów wędkarsko-podróżniczych, napisał też wiele książek i artykułów z tej dziedziny. Od kilku lat z powodzeniem pisze także powieści kryminalne. Bracia Vega to trzecia powieść z prawnikiem Leonardem Vangenem w roli głównej. Wcześniej ukazały się: Norweski pacjent i Mężczyźni, którzy nienawidzą wilków, o której Wojciech Chmielarz napisał, że „to najciekawszy i najbardziej nowatorski kryminał, jaki przeczytał w ostatnich miesiącach.

38,00 zł
28,50 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 9,50 zł

39
Seksroboty. O pożądaniu, nauce i sztucznej inteligencji - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Seksroboty. O pożądaniu, nauce i sztucznej inteligencji
Dostępny
5 szt.

W kultowym serialu „Westworld” opowiadającym historię inteligentnych androidów, odwieczne marzenie ludzkości o sztucznym człowieku w końcu się ziszcza. Spełnia się też złowieszcza przepowiednia Lema i Hawkinga: sztuczna inteligencja to wprawdzie niekończące się możliwości, ale dla człowieka okazują się mordercze. Czy musi tak być? Czy zamiast śmierci technologia nie może nam dostarczyć dobrego seksu? Kate Devlin z humorem i w błyskotliwy sposób pisze o powstaniu i rozwoju seksrobotów oraz robotów w ogóle. Od mitu o Pigmalionie aż do replikantów z Blade Runnera – idea robota nas jednocześnie przeraża i daje wiele nadziei. Nauka z kolei, te nadzieje i strachy powoli urzeczywistnia. Autorka pokazuje jak było i jak jest; książka to pogranicze reportażu i futurologii – jednocześnie zahacza o historię techniki, psychologię, socjologię, filozofię, a także… burzliwe dzieje wibratora oraz innych erotycznych zabawek. Bo seks ma tu swoje niebagatelne znaczenie. Ale jak się okazuje, pożądanie nie ma wymiaru jedynie seksualnego. Chcielibyśmy aby obiekt naszych pragnień był także inteligentny. Pomocny i dbający o nasze potrzeby. Był sztucznym, ale jednak człowiekiem. Dokąd to marzenie nas zaprowadzi? Czy do miejsca gdzie nie będzie już wiadomo co nienaturalne a co prawdziwe? Czy kiedykolwiek robot nas zrozumie? I czy będzie śnił? Na przykład o elektrycznych owcach?

44,90 zł
32,78 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 12,12 zł

40
Tristitia moderna. Pasja mitu tristanowskiego w nowoczesnej literaturze, filozofii i muzyce - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Tristitia moderna. Pasja mitu tristanowskiego w nowoczesnej literaturz...
Dostępny
7 szt.

Głównym zamysłem badawczym książki jest próba przedstawienia morfologii wyjątkowego momentu w dziejach modernizmu, jakim była „rewolucyjna” de facto zmiana estetyczna w zakresie „kultury oka” i „kultury ucha”, „wizualności” i „fonosystemu” w literaturze. Łaciński termin tristitia (smutek, melancholia) kojarzy się w tym zestawieniu z Tristanem, bohaterem celtyckiej legendy, a tristitia moderna to parafraza określenia „nowa pobożność” (devotio moderna), będącego tytułem dzieła Gerarda Groota. Rozprawa ta zapoczątkowała w przełomowym okresie przejścia od kultury średniowiecza do renesansu „rewolucyjny” ruch społeczno-religijny, propagujący ideały życia wspólnotowego, ubóstwa i miłosierdzia. Intensywnym przekształceniom kulturowych kodów i imaginariów patronował w tym czasie spopularyzowany przez Wagnera mit Tristana i Izoldy. Mit ten nie odnosi się wyłącznie do średniowiecznej opowieści, lecz przede wszystkim oznacza zjawisko, które – zdaniem Denisa de Rougemonta – ów mit „ilustruje i którego wpływ nie przestał się rozprzestrzeniać aż do naszych czasów”. Oddziaływanie owego mitu odbywa się z jednej strony poprzez łamanie konwencji i reguł mitycznych, z drugiej zaś – poprzez „zwielokrotnioną intertekstualność” wyrażającą się w licznych repetycjach, przetworzeniach, wariacjach „na temat”, degradacjach pierwotnych (kanonicznych) wersji czy też rozmaitych stylizacjach. „Nowoczesne zasłony melancholii” wyznaczają więc pewien rytm powtórzenia: „regresywnego” (modernizm reaktualizuje archaiczną opowieść) i „progresywnego” (modernizm intensyfikuje awangardowe przemiany estetyczne w muzyce, filozofii, literaturze, filmie, sztuce). „Monografia Tristitia moderna to studium najwyższej próby, studium o smutku i melancholii, które zapoczątkowały zmierzch Zachodu pod koniec wieku dziewiętnastego i przeniosły go dalej niż myślano – nie tylko na cały wiek dwudziesty, ale i do dzisiaj. Co ważne: rozważania literackie, muzykologiczne i filozoficzne, jakie zostały w książce przedstawione, są niebywale aktualne i dzisiaj”. – prof. dr hab. Marian Kisiel

44,00 zł
32,12 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 11,88 zł

41
A Nordic Light, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
A Nordic Light, CD
Aleksandra Soboń-Wakarecy , Universal Music Polska
Dostępny
30 szt.

Aleksandra Sobon-Wakarecy pisze: „Pamiętam, kiedy pierwszy raz przyjechałam do Norwegii, tym, co najbardziej zwróciło moją uwagę, nie była wykwintna architektura, minimalistyczny design czy zapach surowego drewna. To było światło. Północne światło sprawiło, że świat wyglądał wyraźniej, a kolory stały się bardziej intensywne. Podczas długich i ciemnych zimowych wieczorów podziwiałam sposób, w jaki ludzie w Skandynawii opanowali sztukę oświetlenia swoich domów. Zawsze obecne świece dające ciepłe, naturalne światło stały nie tylko na parapetach, ale także na chodnikach i ulicach, tworząc tajemniczą, ale i przytulną atmosferę. Dzięki brakowi zasłon w większości okien anonimowy pasażer tramwaju nr 12 – biegnącego przez dzielnicę Majorstua, mógł z łatwością podziwiać oszałamiające wnętrza skandynawskich kamienic. Przyznaję, że przed wyjazdem do Oslo nazwiska kompozytorów, których utwory wybrano do tego albumu, były mi nieznane (oczywiście poza Griegiem). Poznanie bliżej twórczości Kjerulfa, Johansena, Saeveruda i Backer-Grondahla zainspirowało mnie do stworzenia krótkiej muzycznej opowieści, w której priorytetem przy subiektywnym wyborze utworów było ich brzmienie. Mam nadzieję, że odkryjesz także światło ukryte wśród dźwięków z północy.”

43,90 zł
43,02 zł

Rabat 2,0%
oszczędzasz 0,88 zł

42
BLOK KOH-I-NOOR AKWARELOWY ART AQUARELL A4 10 ARKUSZY 300G - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
BLOK KOH-I-NOOR AKWARELOWY ART AQUARELL A4 10 ARKUSZY 300G
Koh-I-Noor
Dostępny
15 szt.

Seria bloków POP przeznaczona jest dla uczniów, studentów i innych średniozaawansowanych amatorów sztuk plastycznych. Seria ART natomiast przeznaczona jest dla profesjonalistów. Obie serie różnią się między sobą gramaturą i fakturą papieru. Bloki malarskie dwustronnie klejone o wyraźnie fakturowanym papierze oraz wysokiej gramaturze. Przeznaczone głównie do technik mokrych (akwareli, akwaforty, gwaszu, akrylu, tempery oraz tuszu). Podwójne klejenie i wysoka gramatura papieru zabezpieczają papier przed marszczeniem się pod wpływem wody. Dostępne w formacie A4.

28,70 zł
27,27 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,43 zł

43
KREDKI KOH-I-NOOR PROGRESSO 8784 AQUARELL 24 KOLORY - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
KREDKI KOH-I-NOOR PROGRESSO 8784 AQUARELL 24 KOLORY
Koh-I-Noor
Dostępny
3 szt.

Profesjonalne kredki bezdrzewne akwarelowe PROGRESSO AQUARELL. Kredki w całości wykonane z kolorowego wodorozmywalnego sztyftu, pokrytego srebrnym lakierem zapobiegającym brudzeniu rąk. Łatwe w użyciu, zapewniające miękkie rysowanie, idealne do swobodnego szkicowania i wykonywania większych formatów rysunków. Rysunek wykonany tymi kredkami można miejscowo lub w całości rozmywać za pomocą wilgotnego pędzelka nadając mu efekt akwareli, lawowania. Każda kredka posiada indywidualne oznaczenie światłotrwałości w postaci gwiazdek (w skali od 1 do 5) oraz numer koloru. Metalowa kasetka zawiera 24 kolory.

180,30 zł
171,29 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 9,01 zł

44
Księga czarownic. Audiobook - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Księga czarownic. Audiobook
Deborah Harkness, StoryBox
Dostępny
18 szt.

Piękna i młoda doktor historii Diana Bishop studiuje alchemiczne księgi w oksfordzkiej Bibliotece Bodlejańskiej. Jeden manuskrypt promieniuje dziwnym lśnieniem. Brakuje mu kilku stron, a spod pisma wyłania się niemożliwy do odczytania inny tekst. Diana wie, że by go odczytać, musiałaby użyć swoich magicznych mocy. Pochodzi bowiem z potężnej rodziny o wielowiekowych czarnoksięskich tradycjach – z rodziny pierwszej czarownicy straconej w Salem. Ale Diana boi się swojej magii, broni się przed nią. Wraca jednak do księgi. Okazuje się, że manuskryptu nie ma w bibliotece, bo zaginął przeszło sto lat wcześniej. Tymczasem Oksfordem wstrząsają tajemnicze morderstwa. A Bibliotekę Bodlejańską zaludniają niebezpieczne czarownice, czarnoksiężnicy, demony i wampiry. Wszyscy poszukują księgi… Wśród tych istot, których nie sposób odróżnić od ludzi, jest urzekający Matthew Clairmont – światowej sławy profesor biochemii i neurologii. Diana wie, że nie wolno jej złamać zakazu wchodzenia w uczuciowe związki z przedstawicielami innych ras. Wie, że tę miłość może przypłacić życiem…

39,90 zł
31,92 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 7,98 zł

45
Malwina i Eliza na tropie. Tom 1. Szczęśliwa nieboszczka. Audiobook - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Malwina i Eliza na tropie. Tom 1. Szczęśliwa nieboszczka. Audiobook
Małgorzata J. Kursa, StoryBox
Dostępny
8 szt.

Eliza, żwawa księgowa z Kraśnika, nie może uwierzyć w samobójstwo sąsiadki, która zginęła, wypadając z okna. Dzieli się wątpliwościami ze swoją wieloletnią przyjaciółką Malwiną. Obie panie postanawiają wziąć sprawy w swoje ręce… Nieboszczka w opinii Elizy tryskała radością, a przecież osoby szczęśliwe nie odbierają sobie życia! Malwina i Eliza, dzielny osiedlowy duet, wszczynają śledztwo, poświęcając nań zaplanowany wspólny urlop, choć każda decyduje się na to z innych powodów... Czy dwie dociekliwe i pomysłowe pięćdziesięciolatki poradzą sobie ze skomplikowaną sprawą, dysponując jedynie wiedzą nabytą z oglądanych filmów kryminalnych? Czy sprzeczne motywy nie przeszkodzą ich prywatnemu dochodzeniu? Samobójstwo czy zabójstwo? Gwarantujemy, że kibicując ich śledztwu, padniecie trupem z wrażenia!

30,00 zł
24,00 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 6,00 zł

46
Konie, dziewczyna i pies. Pamiętnik. Audiobook - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Konie, dziewczyna i pies. Pamiętnik. Audiobook
Jacek Podsiadło, StoryBox
Dostępny
6 szt.

„Mam lat jedeNAŚCIE, czyli jestem NASTOlatką, to chyba logiczne. Jak ktoś mnie nazywa dzieckiem, to ma u mnie naprawdę przechlapane. Oprócz psa Rebusa mam też siostrę Paulinę. Ma ona tę wadę, że jest starsza ode mnie i niezwykle się wymądrza, ale poza tym jest spoko. Co by tu jeszcze o sobie napisać… No, chodzę do szkoły, to wiadomo. Mam mamę i tatę, którzy gdzieś tam pracują. Mieszkamy na PERYFERIACH miasta. Da się wytrzymać. Ulica Pogodna 5, jeśli o to chodzi. Lubię rysować i jeździć rowerem. Nie jem mięsa, wiadomo. Jak dorosnę, zostanę prawdziwą amazonką, specjalistką od jazdy konnej. Będę też skrzypaczką, ale to trochę mniej na pewno…” Czy wypada czytać czyjś pamiętnik? Jeśli zdecydujecie, że tak, wpadniecie w prawdziwą pułapkę…

25,00 zł
20,00 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 5,00 zł

47
Walt Disney. Biografia. Audiobook - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Walt Disney. Biografia. Audiobook
Piotr Napierała, StoryBox
Dostępny
4 szt.

„Śmiech jest ponadczasowy. Wyobraźnia nie starzeje się. A marzenia są wieczne. Nie tworzymy filmów dla pieniędzy; zarabiamy pieniądze, by tworzyć filmy” – Walt Disney Obdarzona złotym sercem Myszka Miki. Porywczy Kaczor Donald. Któż nie zna tych postaci i nazwiska stojącego za nimi geniusza? Jeden z najbardziej wpływowych artystów i przedsiębiorców dwudziestego wieku, animator i producent, a pod koniec życia także deweloper, który stworzył park rozrywki rodem z krainy snów. To właśnie dzięki niemu filmy animowane zyskały status sztuki. W 1937 roku Disney zaszokował świat stworzeniem pierwszego pełnometrażowego filmu animowanego w historii i choć większość ekspertów nie wierzyło w jego powodzenie, to „Królewna Śnieżka i siedmiu krasnoludków” podbiła serca Amerykanów i była najczęściej oglądanym filmem roku. Walt Disney to niejednoznaczna postać. Zarazem niezrównany showman i nieśmiały introwertyk; empatyczny kreator marzeń i perfekcjonistyczny tyran; obrońca tradycyjnych wartości i opisujących je opowieści, a przy tym wizjoner wpatrzony w pełną ambitnych planów przyszłość. Disney to jedna z tych charyzmatycznych postaci, które podobnie jak Nikola Tesla, Steve Jobs, Henry Ford czy Elon Musk okazali się dość szaleni, by wierzyć, że mogą zmienić świat… i rzeczywiście im się udało! Jego życie to ucieleśnienie amerykańskiego snu. Chłopak z prowincji pokonał trudności i zrealizował śmiałe marzenia. Zaczynał nie mając nic poza gotowością do ciężkiej pracy, ambicją i niezwykłą wyobraźnią. Choć nie zależało mu na majątku, został jednym z najbogatszych ludzi epoki i pozostawił po sobie firmę, która pół wieku po jego śmierci nadal będzie czerpać z jego dorobku. Do fortuny doszedł niejako przy okazji, realizując swe pomysły artystyczne i budowlane, na których najbardziej mu zależało. Jego życie stanowi dowód na to, że pojedynczy człowiek jest w stanie zmieniać bieg historii i sprawić by otaczający nas świat stał się ciekawszym, piękniejszym, a przede wszystkim bardziej zabawnym.

28,00 zł
22,40 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 5,60 zł

48
Aleksandra. Audiobook - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Aleksandra. Audiobook
Osyp Nazaruk, StoryBox
Dostępny
1 szt.

Opowieść, która stała się kanwą i inspiracją dla serialu „Wspaniałe stulecie”. Ta opowieść zapiera dech w piersi. Jest jak baśń z Tysiąca i jednej nocy, a jednak zdarzyła się naprawdę. Pierwsza połowa XVI wieku. Aleksandra Lisowska, młoda dziewczyna z Rohatyna, porwana przez Tatarów niemal sprzed ołtarza i wzięta w jasyr, trafia na dwór Sulejmana Wspaniałego, jednego z najpotężniejszych władców Imperium Osmańskiego. Przyjmuje imię Hürrem (Roksolana to przydomek wskazujący na przynależność do narodu ruskiego). Sułtan po prostu traci dla niej głowę i postanawia się z nią ożenić…

30,00 zł
16,50 zł

Rabat 45,0%
oszczędzasz 13,50 zł

49
Pchła. Audiobook - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pchła. Audiobook
Anna Potyra, StoryBox
Dostępny
4 szt.

Czy myślisz, że Twoje życie jest takie ważne... Wigilia Bożego Narodzenia. Ulice Warszawy pustoszeją, mieszkańcy zaszywają się w zaciszu swych domów, by zasiąść przy świątecznych stołach. Jednak nie wszyscy. Adam Lorenz, komisarz Wydziału Zabójstw, dostaje wezwanie. W jednym z mieszkań zostaje zastrzelony młody mężczyzna. Miejsce zbrodni nie przypomina niczego, z czym Lorenz spotkał się podczas wieloletniej pracy w policji. Morderstwo wydaje się bardzo szczegółowo zaplanowane. Nie ma żadnych śladów. Nie ma podejrzanych. Nie ma motywu. Jedynym punktem zaczepienia jest stara fotografia pozostawiona przez zabójcę. Do pomocy w śledztwie zostaje przydzielona profilerka Iza Rawska. Wspólnie z Lorenzem usiłuje odgadnąć, jaka historia kryje się za popełnioną zbrodnią. Nie mogą przypuszczać, że to dopiero jej początek… *** „Anna Potyra to nowe, godne zapamiętania nazwisko wśród polskich autorów kryminałów. Pełnokrwiści bohaterowie, mistrzowsko poprowadzona intryga, wciągająca akcja i nieoczywiste rozwiązania to coś, co zadowoli każdego fana gatunku. Wyśmienita lektora!” – Kryminalnatalerzu.pl

33,00 zł
26,40 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 6,60 zł

50
Kasiarze, doliniarze i zwykłe rzezimieszki. Przestępczy półświatek II RP. Audiobook - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kasiarze, doliniarze i zwykłe rzezimieszki. Przestępczy półświatek II ...
Iwona Kienzler, StoryBox
Dostępny
12 szt.

Czym zajmowali się klawiszowcy, doliniarze, lipkarze? Kto był najsłynniejszym kasiarzem II RP? Czy Tata Tasiemka to polski Al Capone? Kto stał za kradzieżą klejnotów w krakowskim hotelu Grand? Lata 20., lata 30. fascynują nas nie od dziś. To nie tylko blichtr kabaretów, high-life kawiarni Ziemiańska czy gwiazdy pokroju Bodo lub Ordonki. Nieodłącznie towarzyszyły im też postaci i obrazy z mrocznego, choć równie fascynującego półświatka II RP. Iwona Kienzler, znana pisarka i popularyzatorka historii, w swojej najnowszej książce opisuje ciemniejsze oblicze międzywojnia. Kreśli barwny obraz oszustów, przemytników i złodziei. Ciekawie i z humorem przedstawia ich poczynania, ukazując je na tle społecznych problemów owych czasów, przypomina głośne niegdyś sprawy, które poruszały opinię publiczną.

29,95 zł
23,96 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 5,99 zł

51
Zabójstwo na cztery ręce. Audiobook - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zabójstwo na cztery ręce. Audiobook
Karolina Morawiecka, StoryBox
Dostępny
4 szt.

Na weselu dochodzi do morderstwa. Kto spośród zaproszonych gości miał motyw? Dlaczego nikt nie przyznaje się do znajomości ze zmarłym? Czy dojdzie do skandalu? Do akcji wkracza znana z dwóch poprzednich części cyklu wdowa po aptekarzu ze Skały, Karolina Morawiecka. To miejscowa panna Marple, której pomagają zakonnica, pies oraz znajomość literatury i sztuki kulinarnej. Czy wdowie po aptekarzu uda się rozwikłać kolejną kryminalną zagadkę? Pytania się mnożą, weselna muzyka gra, a bohaterka rozpoczyna walkę z czasem. I z mordercą. Karolina Morawiecka (autorka) zaprasza na kolejną czytelniczą ucztę z Karoliną Morawiecką (bohaterką)!

30,00 zł
24,00 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 6,00 zł

52
Pocztówka z Toronto 2. Audiobook - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pocztówka z Toronto 2. Audiobook
Dariusz Rekosz, StoryBox
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.04.11

Czy i ile bylibyście w stanie zapłacić za czyjeś zdrowie? A na ile wyceniacie własną wolność? A może sądzicie, że takie dylematy nigdy nie będą Was dotyczyły? W takim razie przekonajcie się, z czym zmierzyła się Monika, gdy niespodziewanie i w ułamku sekundy przyszło jej decydować o losach najbliższych osób. Okazuje się bowiem, że od niewinnej rozrywki do całkowitego upokorzenia, a być może i śmierci, dzieli nas tak naprawdę bardzo niewiele. A jakby tego było mało, może tak się zdarzyć, że przebój zespołu Bars & Melody „Turn it up!” uratuje komuś życie.

28,00 zł
22,40 zł
Powiadomienie

Rabat 20,0%
oszczędzasz 5,60 zł

53
Tybald i Smak Przygody. Audiobook - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Tybald i Smak Przygody. Audiobook
Barbara Wicher, StoryBox
Dostępny
1 szt.

Tybald musi sprostać trudnemu wyzwaniu: tym razem chodzi o życie jednego z trojaczków, który zapadł na groźną chorobę. Okazało się, że jej leczenie znacznie przekracza możliwości finansowe Konieczyńskich. Cała rodzina podejmuje się więc wielu dodatkowych zajęć. Pewnego dnia, wertując „Poludkowe Wieści Poranne”, Tybald napotyka nęcące finansowo ogłoszenie o naborze ochotników do przetestowania jakości usług hotelowego kompleksu Smak Przygody. Tybald i Radek wyruszają więc do pracy, która wydaje im się raczej wymarzonymi feriami. Wkrótce okazuje się, że hotele Smaku Przygody mają liczne, zagrażające uczestnikom turnusu usterki. Podejrzane jest jednak to, że zazwyczaj ich ofiarą pada Tybald. Czy w serię tajemniczych wypadków zamieszana jest Wiki – wnuczka znanego nauczyciela czarów? Co wspólnego z tym wszystkim ma zniknięcie książki pt. „O omamionym dżinnie Omen. Opowieść dżentelmena Nomen”? Czy Tybald i tym razem zwycięsko wyjdzie z opresji, zdobędzie bezcenny obraz – Płonącą Szafę Salvadora Nadali – i tym sposobem uratuje trojaczka? A może najbardziej zasłużą się Kije Bramkobije?

29,95 zł
14,98 zł

Rabat 50,0%
oszczędzasz 14,97 zł

54
Pan Zdzich w Kanadzie, wydanie II. Audiobook - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pan Zdzich w Kanadzie, wydanie II. Audiobook
Jarosław Abramow-Newerly, StoryBox
Dostępny
9 szt.

Nowe wydanie głośnej humorystycznej powieści w mistrzowskiej interpretacji Jacka Kissa Pan Zdzich podbija serca słuchaczy swą prostą filozofią życia, barwnym językiem i dobrodusznym humorem. Podobnie jak wojak Szwejk Haszka ma niezliczoną ilość przygód i uwielbia o nich opowiadać. W doświadczeniach i przypadkach Pana Zdzicha może się przejrzeć każdy, nie tylko emigrant. „Pan Zdzich był dziełem przypadku. Zrodził się dosłownie na ulicy. Na niej bowiem spotkałem młodego Polaka, który wskazując palcem na niskie domki Young Street, szydził z architektury Toronto. Przypominała mu wiochę bardziej z westernu. Ten jego wywód tak mnie ubawił, że postanowiłem go zapisać. Tak powstał pierwszy rozdział tej książki”. Fragment Posłowia – Jarosław Abramow Newerly

27,95 zł
22,36 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 5,59 zł

55
Zorza polarna. Audiobook - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zorza polarna. Audiobook
Philip Pullman, StoryBox
Dostępny
11 szt.

„Bez tego dziecka wszyscy zginiemy”. W „Zorzy polarnej” poznajemy Lyrę Belacquę, sierotę z równoległego świata, w którym nauka, teologia i magia splatają się ze sobą. Lyra i jej dajmon w zwierzęcej postaci mieszkają – na wpół dzicy i beztroscy – wśród akademików oksfordzkiego Kolegium Jordana. Kiedy Lyra wyruszy na poszukiwanie uprowadzonego przyjaciela, odkryje złowieszczą intrygę, w której główną rolę odgrywają porwane dzieci, a jej wyprawa przeobrazi się w pogoń za zrozumieniem tajemniczego zjawiska zwanego „Prochem”. Los zawiedzie ją na skute lodem ziemie Arktyki, gdzie władzę sprawują klany wiedźm, a niedźwiedzie polarne toczą wojny. Niezwykła podróż Lyry będzie miała poważne konsekwencje wykraczające daleko poza granice świata, który zamieszkuje.

39,90 zł
31,92 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 7,98 zł

56
Dziesięć stron świata. Audiobook - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dziesięć stron świata. Audiobook
Anna Onichimowska, StoryBox
Dostępny
2 szt.

Dziesięć stron świata i dziesięć historii piętnastolatków żyjących w różnych miejscach na świecie: na Białorusi, w Danii, w Finlandii, w Indiach, w Japonii, w Kolumbii, w Polsce, w Senegalu, na Ukrainie i w USA. Cesaria pracuje jako prostytutka, ale marzy o tańcu. Noburo od dwóch lat tkwi w wirtualnym świecie, bojąc się powrotu do rzeczywistości. Santosh stopniowo ślepnie w fabryce dywanów, do której został porwany jako pięciolatek. Anlę chcą wydać za mąż, nie dostrzegając jej wybitnych zdolności i chęci do nauki. Madżid wbrew swojej woli jest przygotowywany do zamachu terrorystycznego. Piotrek łamie własne zasady aby szybko zdobyć pieniądze… Czy uda im się odmienić swój los i spełnić marzenia?

29,95 zł
23,96 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 5,99 zł

57
Przygody żółtego bałwanka. Audiobook - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Przygody żółtego bałwanka. Audiobook
Danuta Markowska-Resich, StoryBox
Dostępny
3 szt.

Na rynku pewnego miasta spadł pierwszy śnieg. Ucieszone dzieci wyszły na ulicę i ulepiły z białego puchu bałwany. Powstał Pan Bałwan i Pani Bałwanowa. Oprócz nich na rynku pojawił się też mały Kacperek. Nie wyglądał jak inne bałwany, pomimo tego, że był okrągły. W przeciwieństwie do innych bałwanów był cały żółto-pomarańczowy! Państwo Bałwanowie stwierdzili, że Kacperek nie może być ich synkiem i kazali mu odejść. Smutny i osierocony bałwanek toczył się po mieście aż spotkał sprytną Mysz Malwinę. Po usłyszeniu historii bałwanka, Malwina postanowiła pomóc mu odnaleźć prawdziwą rodzinę...

25,00 zł
20,00 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 5,00 zł

58
Fisher-Price. H9447 Mały Snoopy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Fisher-Price. H9447 Mały Snoopy
Fisher Price, Mattel
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2020.10.09

Każdy maluszek pokocha tego małego szczeniaczka! Pieska można wyprowadzić na spacer, ciągnąc za smycz. Snoopy kręci główką, macha uszkami i ogonkiem. Wygląda bardzo przyjaźnie. Pójdzie za twoim maluszkiem wszędzie, krok w krok co z pewnością sprawi dużo radości. Wymiary zabawki: 18.0 x 16.0 x 11.0 cm Wymiary opakowania: 20.0 x 12.0 x 19.0 cm

59,90 zł
53,91 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 5,99 zł

59
Kameleon Leon - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kameleon Leon
Smily Play
Niedostępny
Brak

Kameleon LeonMówi po polsku i angielsku.Różnorodne zabawy.Kameleonem można bawić się w różny sposób. Można naciskać, przyciski funkcyjne, uczyć się kolorów i kształtów, odpowiadać na pytania, słuchać melodyjek....Można też chwycić za sznurek i iść z Leonem na spacer.Kolory, kształty, cyfry - nauka i quiz.Po naciśnięciu jednego z 4 przycisków kameleon nazywa odpowiednie kształty, kolory i cyfry. Ma też opcję quizu. Zadaje pytania i nagradza dobrą odpowiedź.Więcej ruchu! Zabawka zachęca dziecko do ruchu.Leon przemieszcza się popchnięty lub pociągnięty za sznurek. Podczas poruszania zabawki kręci się kolorowa kula na grzbiecie kameleona.Wymaga 2 baterii typu AAA 1,5V. Dołączono do zestawu.

32,90 zł
29,61 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 3,29 zł

60
Miesiąc ku czci świętego Józefa - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Miesiąc ku czci świętego Józefa
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.12.16

Błogosławiony Bartolo Longo to nie tylko założyciel różańcowego sanktuarium w Pompejach i pierwszy apostoł nowenny pompejańskiej, lecz także wielki orędownik św. Józefa. Pod wpływem spektakularnego cudu dokonanego za wstawiennictwem tego świętego, który został opisany w niniejszej książce, Bartolo postanowił zbudować w sanktuarium ołtarz na Jego cześć i napisać specjalne nabożeństwo do św. Józefa. Nabożeństwo to bardzo popularne we Włoszech w końcu trafiło do Polski. Po raz pierwszy oddajemy je w ręce polskiego Czytelnika wierząc, że odprawienie go przyniesie wielkie owoce i łaski w naszych rodzinach. Książka to codzienna lektura duchowa, modlitwy i zadania duchowe, pogłębiające naszą więź ze św. Józefem!

25,00 zł
18,99 zł
Powiadomienie

Rabat 24,0%
oszczędzasz 6,01 zł

61
Odkryj łódzkie. Edukacyjno - promocyjna gra planszowa - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
99,90 zł
69,93 zł
Powiadomienie

Rabat 30,0%
oszczędzasz 29,97 zł

62
RACHMANINOV CONCERTO NO.2/ SYMPHONIC DANCES. CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
76,90 zł
70,75 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 6,15 zł

63
Beethoven: Complete Piano Sonatas. CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Beethoven: Complete Piano Sonatas. CD
Say Fazil, Warner Music Polska
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.10.17

225,90 zł
207,83 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 18,07 zł

64
Debussy. CD + Blu-ray Disc - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Debussy. CD + Blu-ray Disc
Benedetti Michelangeli Arturo, Universal Music Polska
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.10.24

79,90 zł
78,30 zł
Powiadomienie

Rabat 2,0%
oszczędzasz 1,60 zł

65
Business - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Business
INNI, od 9 lat
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.09.27

Gra Business została opracowana na zasadach Monopoly. Jest to gra przeznaczona dla młodzieży i dorosłych. Wzbogacona została o elementy quizu, dzięki tej innowacji gracze zgłębiają swoją wiedzę z tematu geografii Polski. Polega na kupowaniu i sprzedawaniu terenów budowlanych i nieruchomości z jak największym zyskiem, pobieraniu czynszu i opłacaniu wizyt na terenach rywali. Jeden z graczy pełnić będzie funkcję bankiera.

24,90 zł
22,41 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 2,49 zł

66
Śladami Świętej Rity - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Śladami Świętej Rity
Dostępny
28 szt.

Autor krok po kroku prowadzi nas do miejsc drogich Ricie, związanych z nią od dnia jej narodzin przez okres życia małżeńskiego i rodzinnego oraz zakonnego aż do chwalebnej śmierci. Upamiętniają one liczne epizody z jej trudnej, lecz opromienionej niezwykłym charyzmatem egzystencji, m.in. utratę męża i synów, wstąpienie do klasztoru, łaskę stygmatu ciernia, cud róży i fig. Piękne fotografie, towarzyszące owej szczególnej opowieści o świętości, ukazują zatopione w górskim krajobrazie, zachowane do dziś domy, kościoły czy klasztory, gdzie przebywała Rita, a także obecne obiekty, jak wspaniała bazylika pod jej wezwaniem. Przybliżają one oglądającym postać tej, którą św. Jan Paweł II nazwał drogocenną perłą Umbrii, zachęcając byśmy naśladowali ją w miłości do Chrystusa.

58,00 zł
42,92 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 15,08 zł

67
Człowiek z Lasu. Polska lokalna - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
14,90 zł
11,99 zł
Powiadomienie

Rabat 19,5%
oszczędzasz 2,91 zł

68
Sw Miecz Swietlny Poziom 2 E3126 Wb8 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Sw Miecz Swietlny Poziom 2 E3126 Wb8
Hasbro
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2020.08.21

Opanuj tajniki Mocy z Lightsaber Academy! Ten Miecz Świetlny poziom 2 pozwala przyszłym Jedi i Sith’om rozpocząć trening, dając też możliwość wyboru koloru ostrza oraz instrukcję jak mają walczyć . Miecz Świetlny, który podświetla się i wysuwa. To jednak nie wszystko! Właściciel Miecza za pomocą aplikacji Lightsaber Academy może zeskanować kod QR który znajduje się na uchwycie, zarejestrować go, ustawić awatar, zbierać punkty doświadczenia i uzyskać dostęp do filmików treningowych! Kolor wysyłany losowo!

140,90 zł
126,81 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 14,09 zł

69
Transformers. Rescue Bot Trailer, mix wzorów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Transformers. Rescue Bot Trailer, mix wzorów
Hasbro, Transformers
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.11.22

Pora na jeszcze lepszą zabawę z Rescu Bots! Każda figurka zawiera doczepianą przyczepę, która po otwarciu ukazuje swoje ekscytujące centrum dowodzenia pomagające botom w akcjach ratunkowych. Dodatkowo w zestawie dostępne są narzędzia ratownicze z efektami świetlnymi. Uwaga. Mix wzorów, towar wysyłany losowo. Cena dotyczy 1 sztuki.

120,00 zł
108,00 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 12,00 zł

70
Ciastolina, zwierzątka, mix wzorów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ciastolina, zwierzątka, mix wzorów
Play-Doh, Hasbro
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.04.07

Ci zabawni znajomi z gospodarstwa przynoszą mnóstwo zabawy w przenośnym rozmiarze! Po otwarciu tuby zobaczysz kolorową twarz zwierzęcia! Rozciągnij i ściskaj, aby uzyskać głupie miny! Użyj pieczątki, aby samodzielnie odtworzyć twarz zwierzęcia. Ten zestaw jest również wyposażony w nóż do wycinania kształtu ciała zwierzątka. W serii: kurczęta, krowy, kozy i lamy. Uwaga. Mix wzorów, towar wysyłany losowo. Cena dotyczy 1 sztuki.

9,90 zł
8,99 zł
Powiadomienie

Rabat 9,2%
oszczędzasz 0,91 zł

71
Tuba Super kolor, mix kolorów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Tuba Super kolor, mix kolorów
Play-Doh, Hasbro
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.09.14

Przedstawiamy zestaw kolorów od Play-Doh! W jednym opakowaniu znajdują się aż 4 kolory. Uwaga. Mix kolorów, towar wysyłany losowo. Cena dotyczy 1 sztuki.

48,90 zł
44,01 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 4,89 zł

72
Disney Lalka z Akcesoriami Astra E3048 Wb8 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Disney Lalka z Akcesoriami Astra E3048 Wb8
Hasbro
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.04.22

58,90 zł
53,01 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 5,89 zł

73
My Little Pony. Przyjaciółki Equestria. Zestaw 3 figurek - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
My Little Pony. Przyjaciółki Equestria. Zestaw 3 figurek
Hasbro, Hasbro
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.05.30

Załóż kolekcję figurek My Little Pony i odgrywaj scenki z Equestrii! Zestaw zawiera 3 kucyki: Rainbow Dash, Applejack i Pinkie Pie z trzema akcesoriami – po jednym dla każdej postaci! Czesz ich piękne grzywy i ogony. Każdy kucyk w swoim klasycznym wyglądzie i Cutie Mark dla urzeczywistnienia ulubionych przygód!

58,90 zł
53,01 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 5,89 zł

74
Baby Alive. Pieluszki dla lalki - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Baby Alive. Pieluszki dla lalki
Hasbro
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.02.14

Każdy maluszek prędzej czy później potrzebować będzie nowej pieluszki... warto więc trzymać kilka zapasowych! Zestaw zawiera 4 pieluszki uzupełniające, których możesz używać do zabawy wszystkimi pijącymi i siusiającymi oraz jedzącymi i robiącymi kupkę lalkami Baby Alive, jak również do zabawy z pozostałymi lalkami. Dzieci mogą zaopiekować się swoimi lalkami, zmieniając im pieluszki dokładnie tak, jak to robią prawdziwi rodzice. Wymiary opakowania: 18.0 x 10.0 x 5.0 cm

34,90 zł
31,41 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 3,49 zł

75
Talerz papierowy 230 Go Pzpn Fol Op6szt - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
2,99 zł
Powiadomienie
76
Kubki papierowe PZPN, 250 ml (5 sztuk) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kubki papierowe PZPN, 250 ml (5 sztuk)
Godan
Dostępny
21 szt.

Jednorazowe kubeczki papierowe z motywem piłkarzy świetnie sprawdzą się na niejednej imprezie. Przeznaczone są do kontaktu z żywnością. Kubki można używać natychmiast po wyjęciu z opakowania. Nadają się do napojów o temperaturze do 40 stopni Celsjusza. Opakowanie zawiera 5 sztuk.

2,99 zł
77
Balon Dekor 12 Go Pzpn biały Pbh opakowanie 5 sztuk - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
2,99 zł
Powiadomienie
78
Balon Past 12 Go Cze Beauty Charm Pbh Op50szt - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Balon Past 12 Go Cze Beauty Charm Pbh Op50szt
Godan
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.10.25

37,90 zł
36,01 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,89 zł

79
Balon Dekor 12 Go Pzpn Bia/cze Fol Op20szt - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
2,99 zł
Powiadomienie
80
Balon Dekor 11 Go Piłka Nożna Pbh Op6szt - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
12,99 zł
Powiadomienie
81
Schowek
3,99 zł
Powiadomienie
82
Złota kolekcja. Oprócz błękitnego nieba, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Złota kolekcja. Oprócz błękitnego nieba, CD
Marek Jackowski, Warner Music Polska
Dostępny
101 szt.

Lista utworów: 1. Oprócz Błękitnego Nieba 2. W Życiu Trzeba Wolnym Być 3. O Ludziach i o Życiu 4. Wakacje w Słońcu 5. Słodki Uśmiech Twój 6. W Taki Dzień 7. Nie Chodź w Ulice 8. Bywają Dni 9. Błękitne Fale Dunaju 10. Niech Pani Wybaczy, Niech Pani Pozwoli 11. Nic nie Poradzę, że Zakochałem się 12. Miasto Moje Miasto 13. Jest Tyle Pięknych Rzeczy 14. Tango Prawdziwej Miłości 15. Oprócz Błękitnego Nieba (wersja 2002)

29,99 zł
27,59 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 2,40 zł

83
Open. CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Open. CD
Dostępny
12 szt.

John Cage miał swoje słynne powiedzenie, którym zawsze zwracał się do Erola Sarpa - połowy Düsseldorfskiego duetu Grandbrothers: "nie rozumiem dlaczego ludzie boją się nowych pomysłów. Ja boję się starych". Te emocje idealnie pasują do pracy Sarpa i jego muzycznego partnera Lukasa Vogela. Duet nieustannie stara się znaleźć nowe, pod względem estetycznym i praktycznym, sposoby komponowania. Grandbrothers jest sumą wyjątkowych elementów: progresywnego szwajcarskiego inżyniera/mechanika/twórcy oprogramowania - Vogela i niemiecko-tureckiego pianisty - Sarpa. Na drugim albumie 'Open', łączą swoje niezwykłe talenty w niezwykły sposób. Sarp gra na swojej klawiaturze z kości słoniowej, podczas gdy Vogel, schowany za klawiaturą komputerową, sampluje na żywo wygrywane przez partnera nuty i wyzwalając je poddaje dalszej obróbce.

58,90 zł
55,96 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 2,94 zł

84
Demonologia 2019, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Demonologia 2019, CD
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.12.20

Słoń już przyzwyczaił nas do wysokiego poziomu swojego rapu i przyzwyczaja nas do niego jeszcze silniej nowymi produkcjami. Na albumie „Demonologia 1” wydanym pierwotnie w 2010 roku gościnnie pojawili się m.in. PIH, Fabuła, Młody M, Pyskaty, Trzeci Wymiar i wiele innych. „Demonologia 1” to nie tylko świetni raperzy i świeże bity – to także doskonała oprawa DJ'ska, za którą wzięli się DJ Taek, DJ Simo, DJ Show, DJ Decks oraz DJ Kostek. Oprócz niektórych gościnnych zwrotek całość została nagrana w studio 2 Strefa. Lista utworów: 1. Początek końca 2. Intro (je*ać idiotów) 3. Niech płoną 4. Czarne słońce 5. Pająk 6. Problem 7. Bajters 8. Love Forever 9. WCM2 10. TV 11. Chory HH 12. Syfilis 13. Spłonka 14. Czerń 15. Od zmierzchu do świtu 16. Piekło 17. Szczerze 18. Trzoda (Bonus track)

39,90 zł
37,91 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,99 zł

85
Epka, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Epka, CD
Mikser, Sonic
Dostępny
48 szt.

Producencki minialbum od Miksera. Na epce można usłyszeć takich artystów jak: AdMa, Brian, Kaczor, Sarius, Shellerini, Słoń oraz Sobota. Mikser to producent pochodzący z Poznania znany m. in. z duetu MC/producent o nazwie Demonologia. Lista utworów: 1. Milcz 2. Łapa jaguara 3. Fopa i nietakt 4. Grzech 5. Andergrand 6. Czarne słońce (remiks) 7. Bongo 8. C10H1204

30,90 zł
29,36 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,54 zł

86
SuperZings. Torba sportowa - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
SuperZings. Torba sportowa
Safta
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.11.08

Z torby z motywem SuperZings ucieszy się każdy miłośnik super bohaterów i super złoczyńców zamieszkujących miejsce zwane Kaboom City Torba w sportowym stylu to niezwykle przydatny przedmiot dla osób uczestniczących w treningach piłki nożnej, siatkówki, koszykówki, biorących udział w zajęciach z pływania na basenie oraz uczestniczących w innych formach aktywności fizycznej. Z pewnością przyda się również podczas wakacyjnych wyjazdów. W jej wnętrzu zmieszczą się wszystkie, niezbędne przedmioty. Torbę można komfortowo przenosić używając uchwytu do ręki bądź paska na ramię. Ma pojemną komorę zapinaną na wygodny zamek błyskawiczny i została wyposażona w półsztywne dno wewnętrzne. Z przodu znajduje się kieszeń zapinana na suwak na przedmioty, do których twoja pociecha potrzebuje łatwego dostępu. W tylnej części umieszczono przegródkę na kartę identyfikacyjną, która pomoże w znalezieniu właściciela bagażu w razie przypadkowego zgubienia. Pojemność: 23 litry Wymiary: 40.0 x 23.0 x 24.0 cm

175,00 zł
126,00 zł
Powiadomienie

Rabat 28,0%
oszczędzasz 49,00 zł

87
Uwarunkowania bezpieczeństwa międzynarodowego i narodowego na początku XXI wieku - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
42,00 zł
33,60 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 8,40 zł

88
SuperZings. Plecak 42 cm - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
SuperZings. Plecak 42 cm
Safta
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.08.01

Każdy wierny fan Super Zings z dumą będzie nosił fantastyczny plecak z grafiką przedstawiającą super bohaterów i super złoczyńców pochodzących z miejsca zwanego Kaboom City We wnętrzu plecaka twoja pociecha umieści przedmioty niezbędne podczas lekcji takie jak podręczniki szkolne, zeszyty, piórnik z przyborami piśmienniczymi, drugie śniadanie i butelkę z napojem. Plecak o pojemności 14 litrów ma wymiary 32.0 x 14.0 x 42.0 cm. Został on wyposażony w pojemną komorę główną zapinaną na wygodny zamek błyskawiczny. W przedniej części znajduje się sporej wielkości kieszeń również zapinana na zamek błyskawiczny. Dodatkowym atutem plecaka są siatkowe kieszonki boczne, w których można umieścić butelkę z napojem lub słodką przekąskę. Plecak został wyposażony w umieszczony w górnej części uchwyt umożliwiające zawieszenie go na haczyku przy szkolnej ławce. Komfort i wygodę podczas noszenia zapewniają regulowane paski naramienne oraz plecy z miękką wyściółką.

186,20 zł
134,06 zł
Powiadomienie

Rabat 28,0%
oszczędzasz 52,14 zł

89
Metalions. Auto-Changer Aero - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Metalions. Auto-Changer Aero
Young Toys, Orbico
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.03.24

Areo to bohater serialu „Metalions” zbudowany z dwóch mniejszych wojowników (lwa i barana), a teraz także towarzysz zabaw fanów kreskówki. Wysokość zabawki: ok. 15.0 cm

47,90 zł
43,11 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 4,79 zł

90
SuperZings. Piórnik dwukomorowy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
SuperZings. Piórnik dwukomorowy
Safta
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.08.29

Piórnik to niezbędne akcesorium każdego ucznia. Ten zachwyci wszystkich fanów SuperZings. Został wykonany z dbałością o szczegóły. Jest dwukomorowy, zamykany na zamek błyskawiczny. Wymiary: 21.0 x 8.0 x 6.0 cm

60,20 zł
43,34 zł
Powiadomienie

Rabat 28,0%
oszczędzasz 16,86 zł

91
SuperZings. Piórnik trzykomorowy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
SuperZings. Piórnik trzykomorowy
Safta
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.01.04

Piórnik to niezbędny element wyposażenia plecaka każdego ucznia. Ten zachwyci wszystkich fanów Super Zings. Ma 3 przegródki, dzięki czemu dzieci mogą uporządkować swoje przybory. Został wykonany z dbałością o szczegóły. Jest zapinany na zamek błyskawiczny. Wymiary: 22.0 x 3.0 x 12.0 cm

67,20 zł
48,38 zł
Powiadomienie

Rabat 28,0%
oszczędzasz 18,82 zł

92
Metalions. Aries - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Metalions. Aries
Young Toys, Orbico
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.06.24

Zabierz swoją pociechę w niezwykłą podróż z walecznymi Metalions! Teraz możecie razem zawalczyć o dobro naszej planety Ziemi. Wszystko jest w Waszych rękach. Los planety i jej istnienie zależy od dzielnych bohaterów. Metalions odsłoni przed Wami tajemniczy świat pełen grozy oraz walki w drodze do zwycięstwa i odkrycia jasnej strony mocy. Aries jako koleżanka z drużyny zwykle jest słodka i dobroduszna, ale szybko wpada w złość, gdy ktoś ją zaczyna traktować z góry. Jej koledzy z zespołu nauczyli się nie komentować zachowania koleżanki, aby uniknąć z nią sporów. To bojowa postać, ale także czuła na swoim punkcie. Pozwól porwać się w wir przygód z Nieustającymi Wojownikami Metalions. Nie zwlekaj! Przygoda czeka! Aries jest gotowa by wkroczyć do boju, a czy Ty również? Połączcie swoje siły – pomóżcie planecie Ziemii przywrócić jej dawną energię i rozwiązać wszystkie problemy. Wymiary: 18.0 x 11.5 x 13.5 cm

50,00 zł
45,00 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 5,00 zł

93
Moji Pops. Piórnik jednokomorowy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Moji Pops. Piórnik jednokomorowy
Safta
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.04.26

Piórnik to niezbędny element wyposażenia plecaka każdego ucznia przedszkola, zerówki czy szkoły podstawowej. Ten spodoba się wszystkim fanom MojiPops. Został wykonany z dbałością o szczegóły. Ma jedną komorę i jest zamykany na zamek błyskawiczny. Wymiary: 9.5 x 20.0 x 7.5 cm

10,90 zł
7,99 zł
Powiadomienie

Rabat 26,7%
oszczędzasz 2,91 zł

94
Moji Pops. Piórnik dwukomorowy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Moji Pops. Piórnik dwukomorowy
Safta
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.01.09

Piórnik to niezbędny element wyposażenia plecaka każdego ucznia przedszkola, zerówki czy szkoły podstawowej. Ten spodoba się wszystkim fanom MojiPops. Został wykonany z dbałością o szczegóły. Ma dwie komory i jest zamykany na zamek błyskawiczny. Wymiary: 21.0 x 6.0 x 8.0 cm

61,00 zł
43,92 zł
Powiadomienie

Rabat 28,0%
oszczędzasz 17,08 zł

95
Metalions. Taurus - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Metalions. Taurus
Orbico
Niedostępny
Brak

Ta figurka zachwyci wszystkich fanów „Metalions”. Została wykonana z wysokiej jakości materiałów. Transformuje się w bardzo łatwy sposób. Zbierz całą kolekcję!

47,90 zł
45,51 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 2,39 zł

96
Metalions. Scorpio - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Metalions. Scorpio
Young Toys, Orbico
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.03.24

Ta figurka zachwyci wszystkich fanów „Metalions”. Została wykonana z wysokiej jakości materiałów. Transformuje się w bardzo łatwy sposób. Zbierz całą kolekcję!

47,90 zł
43,11 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 4,79 zł

97
Metalions. Ghost - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Metalions. Ghost
Young Toys, Orbico
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2020.12.16

Ta figurka zachwyci wszystkich fanów „Metalions”. Została wykonana z wysokiej jakości materiałów. Transformuje się w bardzo łatwy sposób. Zbierz całą kolekcję! Wymiary: 26.0 x 13.5 x 31.5 cm

149,90 zł
134,91 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 14,99 zł

98
Zestaw konstrukcyjny (10 modeli) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zestaw konstrukcyjny (10 modeli)
K'nex
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.04.22

Wspólnie ze swoją pociechą skonstruuj jeden z dziesięciu modeli z użyciem klocków konstrukcyjnych marki K’Nex! Wprowadź swojego malucha do świata kreatywnych konstruktorów. Marka K’Nex przedstawia fantastyczny zestaw klocków, który pobudzi wyobraźnię młodego architekta. Wspólnie ze swoją pociechą wybierzcie i zbudujcie wybrany obiekt spośród dziesięciu niesamowitych projektów. Klocki konstrukcyjne K’Nex świetnie wpłyną na rozwój dziecięcej wyobraźni, pobudzą do realizacji kreatywnych pomysłów oraz zwiększą umiejętności motoryczne. • Wykonane z wysokiej jakości tworzywa • Zabawa wspomaga rozwój wyobraźni • Ilość elementów: 130

68,10 zł
57,89 zł
Powiadomienie

Rabat 15,0%
oszczędzasz 10,21 zł

99
Metalions. Eclipse - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Metalions. Eclipse
Young Toys, Orbico
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2020.12.17

Już teraz razem ze swoją pociechą możecie wyruszyć w szaloną i bojową przygodę z „Metalions”! W opakowaniu znajduje się wysokiej jakości figurka ze świata „Metalions”. Została wykonana z dbałością o szczegóły. Figurka bardzo łatwo się transformuje.

149,90 zł
134,91 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 14,99 zł

100
Zazi w metrze - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zazi w metrze
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.09.18

Tę niewielką szaloną opowiastkę, o małej Zazi, która przyjeżdża do Paryża, gdzie staje się obiektem zainteresowania starszych mężczyzn, pisał Raymond Queneau (współzałożyciel eksperymentalnej grupy OuLiPo, jeden z tych, którzy „nie dostali Nobla”) przez ponad piętnaście lat. Przyniosła mu ona rozgłos, do czego przyczyniła się filmowa adaptacja Louisa Malle’a. Jak to u Queneau, bohaterem równoprawnym z Zazi i korowodem napotykanych przez nią osób jest język. Poddany dyscyplinie, ale i pełen gier, żonglerki wytartymi sloganami, kliszami, których pustkę obnaża. Zazi, będąc w nieustannym ruchu, ciągle z kimś dialogując, nieustannie znajduje się w metrze języka. I choć nie przejedzie się metrem paryskim, na pytanie matki: „To co robiłaś?” odpowie: „Zestarzałam się”.

35,00 zł
25,90 zł
Powiadomienie

Rabat 26,0%
oszczędzasz 9,10 zł

Wróć do góry