hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Wyszukaj książkę, grę, puzzle, zabawkę
Książki
Zabawki
Puzzle
Gry planszowe
Audiobooki
Muzyka
Filmy

Kalendarz premier z dnia 2020.02.09

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli w niedzielę 9 lutego 2020 roku. Na pierwszym miejscu znajduje się Uczę się bawiąc. Mówiące pióro. 500 pytań, zwierzęta (Clementoni), na drugim Kraina Lodu. Wisiorki z lodem (Clementoni). Kolejny produkt to Sumobot (Clementoni) oraz Pinezki metalowe białe 200szt.
1
Uczę się bawiąc. Mówiące pióro. 500 pytań, zwierzęta - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Uczę się bawiąc. Mówiące pióro. 500 pytań, zwierzęta
Clementoni
Dostępny
277 szt.

Fascynujący świat zwierząt zamknięty w jednej edukacyjnej grze. Elektroniczny, mówiący długopis wskazuje, czy odpowiedź jest poprawna, czy nie – dzięki temu dzieci uczą się samodzielnie. Gra stymuluje logiczne myślenie i umiejętność kojarzenia. Zestaw zawiera karty edukacyjne i ponad 500 quizów, które zapoznają dzieci z fascynującym światem zwierząt.

46,99 zł
41,35 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 5,64 zł

7 osób kupiło
2
Kraina Lodu. Wisiorki z lodem - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kraina Lodu. Wisiorki z lodem
Clementoni
Dostępny
58 szt.

Wyjątkowy zestaw do tworzenia wisiorków w kształcie Anny i Elsy sprawi, że wszyscy aż zamarzną z wrażenia! Młodzi fani filmu „Kraina Lodu 2” mogą czerpać wielką radość z tworzenia naszyjników, łącząc sylwetki postaci z małymi metalowymi pierścieniami. To doskonała zabawka pobudzająca wyobraźnię i stymulująca umiejętności manualne dzieci.

29,99 zł
26,39 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 3,60 zł

3 osoby kupiły
3
Sumobot - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Sumobot
Clementoni
Dostępny
189 szt.

Ten oryginalny zestaw małego naukowca jest prawdziwym laboratorium, w którym można zbudować naprawdę wyjątkowego robota sumo, który nigdy nie spadnie z żadnej krawędzi! Po postawieniu na stole ten zaawansowany robot porusza się, wykrywając otwartą przestrzeń poniżej. W razie wykrycia przez gumowe kółka, że podłoże nagle się urywa, robot zatrzymuje się i samoistnie zmienia kierunek ruchu. Górna część robota sumo jest przezroczysta, dzięki czemu można obserwować pracę wewnętrznych przekładni i zapoznać dzieci z mechanizmami umożliwiającymi ruchy robota.

43,99 zł
38,71 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 5,28 zł

2 osoby kupiły
4
Pinezki metalowe białe 200szt - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pinezki metalowe białe 200szt
Dostępny
10 szt.

Pinezki metalowe powlekane tworzywem sztucznym w plastikowych pudełkach.Opakowanie zawiera 200 sztuk pinezek.

12,21 zł
11,99 zł

Rabat 1,8%
oszczędzasz 0,22 zł

2 osoby kupiły
5
Integracja seksualna - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Integracja seksualna
Dostępny
8 szt.

Są takie dziedziny ludzkiego życia, w których nie można uczyć się żyć metodą prób i błędów. Z pewnością należy do nich ludzka seksualność. Pewne jednorazowe błędy w tej dziedzinie często nie dają się już naprawić: jako dotkliwe poranienie zostają na całe życie. Można je leczyć, ale nawet wówczas pozostaje blizna.Książka Integracja seksualna. Przewodnik w poznawaniu i kształtowaniu własnej seksualności nie chce zastępować innych pozycji na ten temat. Jej autor nie rości sobie prawa do wyłączności w spojrzeniu na problem wychowania seksualnego. Książka jest jedynie zebraniem konkretnego doświadczenia, nierzadko bardzo bolesnego, wielu młodych ludzi i pragnie być ich świadectwem. Napisanie jej było możliwe dzięki ich wielkiej szczerości i zaufaniu. Od pierwszego wydania Integracji seksualnej w 1993 roku i nowego, poszerzonego wydania w 1995 roku, książka jest nieustannie obecna w ciągłej sprzedaży

37,90 zł
27,29 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 10,61 zł

2 osoby kupiły
6
Napoleon, Aleksander i Europa 1806-1812 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Napoleon, Aleksander i Europa 1806-1812
Dostępny
23 szt.

Z zamiarem napisania książki o wojnie 1812 roku nosiłem się od bardzo dawna, uważając to za szczególnego rodzaju obowiązek, jako że jeden z moich przodków był polskim oficerem w służbie Napoleona. Zdarzyło się także, iż z wielu powodów od dziecięcych lat wychowywałem się w duchu kultury francuskiej, nigdy przy tym nie zapominając o kraju, w którym przyszło mi dorastać i zdobywać wykształcenie. Innymi słowy, zarówno Rosja, Francja i Polska zawsze były i nadal są mi bliskie. Stąd opisanie wojny, w której walczyli przeciw sobie Rosjanie, Francuzi i Polacy, wydaje mi się konieczne choćby dlatego, że czując się związanym z każdą z tych kultur mogę stworzyć obraz bardziej od innych obiektywny i wieloaspektowy. Zwłaszcza zaś ukazać przyczyny tego konfliktu. A bez szczegółowej analizy przyczyn niepodobna wprost zrozumieć wojny.

80,00 zł
61,60 zł

Rabat 23,0%
oszczędzasz 18,40 zł

1 osoba kupiła
7
Kraina Lodu. Błyszczące naszyjniki - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kraina Lodu. Błyszczące naszyjniki
Clementoni
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.02.28

Przedstawiamy wyjątkowy zestaw do tworzenia unikatowych klejnotów, które nadadzą Ci stylu znanego z filmu „Kraina lodu 2”! Mnóstwo wisiorków w kształcie płatków śniegu, ikon z filmu „Kraina lodu 2”, koralików i innych elementów, dzięki którym stworzysz czarujące naszyjniki, jakich nie powstydziłaby się prawdziwa lodowa księżniczka! Wspomaga rozwój umiejętności manualnych i kreatywności dzieci.

32,00 zł
28,16 zł
Powiadomienie

Rabat 12,0%
oszczędzasz 3,84 zł

1 osoba kupiła
8
Crazy Chic. Crazy wow kreacje - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Crazy Chic. Crazy wow kreacje
Clementoni
Dostępny
15 szt.

Zabawa nigdy się nie kończy, kiedy do dyspozycji są Wow – elementy z miękkiego i elastycznego materiału, z których można stworzyć, a następnie rozłożyć i stworzyć na nowo kolorowe i modne akcesoria. Zawartość: • podstawa krosna, • 2 prowadnice do splotów (prostego i skośnego), • 4 tuby do modułów wow, • moduły w 4 różnych kolorach, • kartonowa podstawa do szablonów, • 2 klamerki w formie serca, • antypoślizgowe nóżki, • szablony do plecionek, • stelaż i ramka zamykająca do torebki, • okrągła podstawa i pierścień zamykająca do przybornika, • instrukcja.

86,10 zł
75,77 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 10,33 zł

1 osoba kupiła
9
Austerlitz. Śmiertelne zmagania Francji z Europą.. - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Austerlitz. Śmiertelne zmagania Francji z Europą..
Dostępny
10 szt.

Austerlitz to nie tylko jedna z najświetniejszych batalii, symbol wojskowego geniuszu Napoleona, męstwa i poświęcenia Wielkiej Armii; nie tylko starcie, które jednym uderzeniem zakończyło wojnę Trzeciej Koalicji przeciwko Francji. Austerlitz i wojna 1805 roku to także jeden z ważniejszych epizodów w dziejach Europy. Wojna ta zapoczątkowała szereg konfliktów zbrojnych, które wstrząsały światem w początkach XIX wieku, przechodząc do historii pod nazwą wojen napoleońskich. Co więcej, walka Napoleona z Trzecią Koalicją zrodziła całą serię ostrych sprzeczności, które narastały potem niczym kula śniegowa. To właśnie wojna 1805 roku w wielu aspektach zdeterminowała europejską politykę na kolejne dziesięć lat. Nie zbadawszy genezy tego konfliktu, nie sposób wprost zrozumieć historię Europy XIX wieku. Przedstawione w niniejszej pracy wydarzenia polityczne zostały przeanalizowane na podstawie ogromnej liczby dokumentów francuskich, rosyjskich, austriackich, a rezultaty tych bezstronnych i uczciwych badań będą zapewne dla wielu zaskakujące.

100,00 zł
77,00 zł

Rabat 23,0%
oszczędzasz 23,00 zł

1 osoba kupiła
10
Archeologiczne przywracanie pamięci o Wielkiej Wojnie w rejonie Rawki i Bzury (1914-1915) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Archeologiczne przywracanie pamięci o Wielkiej Wojnie w rejonie Rawki ...
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2020.12.19

W pierwszej z serii książkowych publikacji stanowiących wynik naszych dotychczasowych badań, zatytułowanych "Archeologiczne Przywracanie Pamięci o Wielkiej Wojnie w rejonie Rawki i Bzury (1914-1915)" prezentujemy treści stanowiące artykulację realizacji dwóch celów, tj.: przywracania pamięci o froncie wschodnim I wojny światowej we współczesności oraz wzbogacania wiedzy o życiu i śmierci żołnierzy w okopach tej wojny

170,00 zł
151,30 zł
Powiadomienie

Rabat 11,0%
oszczędzasz 18,70 zł

11
Sunny Day. FBN71 Lalka Sunny, mix wzorów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Sunny Day. FBN71 Lalka Sunny, mix wzorów
Sunny Day, Mattel
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.12.01

Baw się uroczymi lalkami inspirowanymi serialem Nickelodeon oraz stylizuj ich piękne włosy. Sunny to najbardziej przyjacielska osoba i najlepsza stylistka fryzur w Przyjaznym Zakątku. Dzięki akcesoriom do włosów i swoim umiejętnościom jest zawsze gotowa, by uratować sytuację. Czesz i układaj długie włosy Sunny, Roksa i Blair. W opakowaniu znajdują się akcesoria: szczotka i ozdoba do włosów, która może być także bransoletką dla dzieci. Kolana lalek zginają się, dzięki czemu można je ustawiać w różnych pozach. Wysokość lalki: ok. 27.0 cm Uwaga. Mix wzorów, towar wysyłany losowo. Cena dotyczy 1 sztuki.

40,90 zł
34,36 zł
Powiadomienie

Rabat 16,0%
oszczędzasz 6,54 zł

12
Fisher-Price. GGV30 Kraina Lodu. Sanie Kristoffa - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Fisher-Price. GGV30 Kraina Lodu. Sanie Kristoffa
Fisher Price, Mattel
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2020.11.24

Twój mały fan Disneya z przyjemnością odtworzy ulubione momenty z przeboju filmowego „Kraina Lodu” z tym uroczym zestawem. Dzieci mogą wysłać renifery Annę, Kristoffa i Svena w magiczną podróż po śniegu w Saniach Kristoffa! Wszystkie trzy postacie mieszczą się na sankach. Zawartość opakowania: • 3 figurki z Krainy Lodu, • sanie. Wymiary opakowania: 66.5 x 46.0 x 11.0 cm

125,90 zł
113,31 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 12,59 zł

13
Matchbox. CJM67 Garaż 4-poziomowy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Matchbox. CJM67 Garaż 4-poziomowy
Matchbox, Mattel
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.22

Przeżyj nowe, ekscytujące przygody z nowym garażem z serii Matchbox! Na twoje autka czekają prawdziwe atrakcje! Czy któreś jest niesprawne? Zajedź do mechanika. Brudna karoseria wymaga odświeżenia? Pora na wizytę w myjni. A może kończy się paliwo? Ruszaj na stację! Zestaw pozwala na wciągającą zabawę. Dzięki załączonym elementom funkcyjnym można odgrywać niesamowite historyjki. Na każdy z poziomów prowadzi kręta rampa w postaci toru albo winda samochodowa! Do zestawu załączono też jedno autko Matchbox, więc zabawa jest możliwa zaraz po otwarciu pudełka!

250,90 zł
230,83 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 20,07 zł

14
Polly Pocket. GDM19 Stylowa limuzyna - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Polly Pocket. GDM19 Stylowa limuzyna
Polly Pocket, Mattel
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.01.27

Z Polly Pocket możesz przygotować się na przyjęcie w czasie jazdy! Stylowa limuzyna jest gotowa do drogi – została zaprojektowana tak, by przywieźć Polly na imprezę w wielkim stylu! W drodze można stworzyć wystrzałową stylizację. Lalka Polly może wyruszyć ubrana w kombinezon lub szlafrok i kapcie, a po drodze przebrać się w limuzynie, gdzie znajduje się też kuferek do makijażu, perfumy i inne niezbędne akcesoria. Na moment przed przyjazdem Polly ubiera się w wyjściową sukienkę i wkłada buciki. To dopiero wejście! Co za przemiana! Dziewczynki pokochają stylizowanie Polly w jej fantastycznej limuzynie – tuż przed dotarciem na przyjęcie. W zestawie jest lalka Polly (ok. 7.5 cm), stylowa limuzyna, 3 wieszaki, kuferek makijażystki, butelka „perfum”, butelka „balsamu”, naszyjnik, torba na zakupy, kombinezon, szlafrok, kapcie, buty i sukienka. Kolory i elementy dekoracyjne mogą się różnić. Wybierz się na modowo-makijażową przejażdżkę limuzyną z lalką Polly! To doskonały środek transportu, który dowiezie Polly na przyjęcie i pozwoli jej zadać szyku już od wejścia Polly może wyruszyć ubrana w kombinezon lub szlafrok i kapcie, a po drodze przebrać się w limuzynie, gdzie znajduje się też kuferek makijażowy, „perfumy” i inne niezbędne akcesoria! Czy uda jej się zdążyć? Jesteśmy prawie na miejscu – Polly szybko zakłada sukienkę i buciki. Co za przemiana! Czas na wielkie wejście! O rety, co za stylizacja! Zawartość opakowania: • lalka Polly (ok. 7,5 cm), • limuzyna, • 3 wieszaki, • kuferek makijażystki, • butelka „perfum”, • butelka „balsamu”, • naszyjnik, • torba na zakupy, • kombinezon, • szlafrok, • kapcie, • buty, • sukienka.

76,14 zł
68,53 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 7,61 zł

15
Mega Bloks. GJD23 Pojemnik z klockami (480 elementów) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mega Bloks. GJD23 Pojemnik z klockami (480 elementów)
Mega Bloks, Mattel
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.12.08

Dzięki 480 klockom masz nieograniczone możliwości pełnego rozwinięcia swojej kreatywności! Klocki pobudzają wyobraźnię, by mali budowniczowie stworzyli wiele oryginalnych historii. Zestaw przypadnie do gustu wszystkim budowniczym, także jako rozszerzenie kolekcji. Zestaw jest odpowiedni dla doświadczonych i początkujących budowniczych. Klocki rozwijają u dzieci wyobraźnię i kreatywność. Bądź kreatywny i zacznij budować. Wymiary produktu: 30.5 x 20.0 x 20.3 cm

101,90 zł
91,71 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 10,19 zł

16
Mega Bloks. GJD24 Pojemnik z klockami (790 elementów) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mega Bloks. GJD24 Pojemnik z klockami (790 elementów)
Mega Bloks, Mattel
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2020.11.20

Przedstawiony zestaw zachwyci wszystkich małych budowniczych. Zawiera 790 elementów w 8 kolorach. Klocki rozwijają u dzieci wyobraźnię i kreatywność. Wymiary produktu: 40.6 x 20.3 x 28.6 cm

112,90 zł
101,61 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 11,29 zł

17
Polly Pocket. FWY26 Pojazd przygodowy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Polly Pocket. FWY26 Pojazd przygodowy
Polly Pocket, Mattel
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.12.06

Przedstawiamy zestaw, który zachwyci wszystkie fanki „Polly Pocket” W opakowaniu znajduje się lalka Polly™ i mały samochód, który można schować w bagażniku dużego samochodu. W bagażniku samochodowym znajdują się świetne zdejmowane naklejki, które można w każdej chwili dopasować do swoich upodobań. Wysokość większej lalki: 10.0 cm Wymiary opakowania: 26.0 x 15.0 x 39.0 cm

138,90 zł
125,01 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 13,89 zł

18
Temperówka metalowa kolor p24 mix kolorów PRIMART - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Temperówka metalowa kolor p24 mix kolorów PRIMART
Starpak
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.01.23

61,90 zł
58,81 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 3,09 zł

19
Highway To Hell. Winyl - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Highway To Hell. Winyl
AC/DC, Sony Music Entertainment
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.01.16

141,90 zł
Powiadomienie
20
The Silvertone Years. CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
The Silvertone Years. CD
J.J. Cale, Sony Music Entertainment
Dostępny
100 szt.

33,90 zł
21
The Night Siren. CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
The Night Siren. CD
Steve Hackett, Sony Music Entertainment
Dostępny
200 szt.

66,90 zł
22
MORS P E UNBORN DG. CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
MORS P E UNBORN DG. CD
Mors Principium Est, Mystic Production
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2020.12.07

1.Pure 2.The Harmony Remains 3.Parasites Of Paradise 4.Two Steps Away 5.Altered State Of Consciousness 6.Spirit-conception 7.The Unborn 8.Fragile Flesh 9.Pressure 10.The Glass Womb 11.Blood Of Heroes 12.No More

61,90 zł
56,95 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 4,95 zł

23
Małe kostki. Pogoda - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Małe kostki. Pogoda
Clementoni
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.05.12

Kostki do łączenia, ustawiania jedna na drugiej i przewracania! Ta klasyczna zabawka edukacyjna o nowym, bardzo kolorowym projekcie graficznym zachwyci nawet małe dzieci! Sześć kostek można wykorzystać do ułożenia sześciu różnych obrazków przedstawiających „to, co wysoko na niebie”. Zestaw zawiera także sześć kartonowych arkuszy ułatwiających układanie. Proste obrazki wyróżniające się wyrazistą kreską i żywymi kolorami na jednokolorowym tle. Układanka rozwija umiejętności manualne i percepcję wzrokową.

18,80 zł
16,99 zł
Powiadomienie

Rabat 9,6%
oszczędzasz 1,81 zł

24
Memo. 44 Koty - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Memo. 44 Koty
Clementoni, od 4 lat
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.16

Klasyczna, zabawna gra memo z ulubionymi postaciami. Pomaga rozwijać pamięć, zmysł obserwacji i kojarzenia. Celem gry jest dopasowanie par za pomocą pamięci wizualnej. Zwycięzcą jest gracz, który dopasuje większą ilość par. Zawiera 48 kart memo (24 pary)

16,56 zł
14,99 zł
Powiadomienie

Rabat 9,5%
oszczędzasz 1,57 zł

25
Puzzle mini 6 elementów. Transport - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle mini 6 elementów. Transport
Clementoni, 6
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.02.11

Innowacyjne puzzle dla małych dzieci (bez połączeń), składające się z dwóch lub trzech elementów umieszczanych wewnątrz ramki. Każdy zestaw zawiera 6 układanek przedstawiających różne zwierzęta. Obrazki – proste i zaprojektowane przez artystów – są starannie przemyślane, aby przyciągnąć uwagę małych dzieci poprzez oryginalne kolory i urocze, zabawne miny. Układanka rozwija umiejętności manualne i percepcję wzrokową.

21,50 zł
18,99 zł
Powiadomienie

Rabat 11,7%
oszczędzasz 2,51 zł

26
Puzzle sekwencyjne 4x8 elementów. Cykle życia - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle sekwencyjne 4x8 elementów. Cykle życia
Clementoni, 4x8
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.04.01

Zestaw zabawnych puzzli dla małych dzieci, składający się z elementów do łączenia w odpowiedniej kolejności w celu odtworzenia opowieści o znajomej tematyce. Każdy zestaw zawiera 32 elementy przedstawiające cykle życiowe czterech organizmów: roślin, pszczół (z produkcją miodu), gąsienicy przekształcającej się w motyla i kury wykluwającej się z jajka. Zaprojektowane przez artystów plastyków urocze ilustracje, wyróżniające się eleganckimi liniami, delikatnymi kolorami i słodkimi, sympatycznymi wyrazami twarzy, które przyciągają uwagę dziecka. Układanka rozwija zdolności manualne, percepcję wzrokową i umiejętność opowiadania historii. Wymiary układanki: 59.0 x 11.0 cm

38,30 zł
33,70 zł
Powiadomienie

Rabat 12,0%
oszczędzasz 4,60 zł

27
Play Creative. Minimarket - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Play Creative. Minimarket
Clementoni
Dostępny
51 szt.

Oryginalny i kreatywny zestaw, który pozwala dzieciom uwolnić wyobraźnię i stworzyć ciekawy model tekturowego sklepiku. • Owoce, warzywa i mleko to tylko niektóre z „produktów spożywczych”, jakie można wykonać z wełny i tkaniny lub papieru na potrzeby zabawy. • Pobudza wyobraźnię i kreatywność. Wymiary: 5.0 x 37.0 x 28.1 cm

45,44 zł
39,99 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 5,45 zł

28
Edukit 4w1. 44 Koty - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Edukit 4w1. 44 Koty
Clementoni, od 3 lat
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.12.12

Zestaw zawiera 1 układankę, 1 grę pamięciową, 1 grę domino i 6 kostek przedstawiających słodkie zwierzaczki. Rozwija pamięć, sprawność manualną i umiejętności obserwacji.

37,50 zł
33,00 zł
Powiadomienie

Rabat 12,0%
oszczędzasz 4,50 zł

29
Puzzle mini 6 elementów. Zwierzęta - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle mini 6 elementów. Zwierzęta
Clementoni, 6
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.11.03

Innowacyjne puzzle dla małych dzieci (bez połączeń), składające się z dwóch lub trzech elementów umieszczanych wewnątrz ramki. Każdy zestaw zawiera 6 układanek przedstawiających różne zwierzęta. Obrazki – proste i zaprojektowane przez artystów – są starannie przemyślane, aby przyciągnąć uwagę małych dzieci poprzez oryginalne kolory i urocze, zabawne miny. Układanka rozwija umiejętności manualne i percepcję wzrokową.

21,50 zł
18,99 zł
Powiadomienie

Rabat 11,7%
oszczędzasz 2,51 zł

30
Play Creative. Statek piratów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Play Creative. Statek piratów
Clementoni
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.04.06

Ekscytujący piracki galeon do złożenia i pokolorowania, który pozwoli dzieciom uwolnić wyobraźnię i popuścić wodze fantazji. • Zestaw ułatwia wymyślanie fantastycznych opowieści dzięki materiałom oraz akcesoriom, które umożliwiają spersonalizowanie swojego pirata. • Stymuluje umiejętności manualne i pobudza wyobraźnię małych dzieci. Wymiary: 7.2 x 26.5 x 21.0 cm

33,90 zł
29,83 zł
Powiadomienie

Rabat 12,0%
oszczędzasz 4,07 zł

31
Crea Idea. Naklejki wielorazowe - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Crea Idea. Naklejki wielorazowe
Clementoni
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.10.04

Ten świetny zestaw kreatywny doskonale nadaje się do tworzenia wspaniałych dekoracji, które można naklejać na dowolną powierzchnię. Naklejki można przyklejać i odklejać do woli! • Wypełnij dołączone foremki specjalną mieszanką kleju winylowego i perłowych barwników, aby stworzyć coś oryginalnego i niepowtarzalnego! • Poręczne pojemniczki z dzióbkami umożliwiają precyzyjne przelewanie mieszanki, co pozwala na nieskończone personalizowanie swoich dzieł. Wymiary: 6.0 x 29.0 x 22.5 cm

53,22 zł
46,83 zł
Powiadomienie

Rabat 12,0%
oszczędzasz 6,39 zł

32
Laboratorium mechaniki. Lunapark - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Laboratorium mechaniki. Lunapark
Clementoni
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.04.25

Przedstawiamy zestaw naukowy pozwalający na odtworzenie prawdziwego parku rozrywki, zakwestionowanie praw fizyki i poznanie mechaniki w łatwy i zabawny sposób! Przy użyciu ponad 200 elementów można stworzyć 20 modeli, w tym napędzany silnikiem diabelski młyn, karuzelę i inne szalone atrakcje! Kolejnych 30 zastosowań można odkryć w Internecie. Dzięki niesamowitej aplikacji Mechanics Laboratory z interaktywnymi instrukcjami 3D montaż modeli staje się jeszcze prostszy. Szczegółowa ilustrowana instrukcja zawiera atrakcyjne wskazówki ułatwiające budowanie modeli.

100,00 zł
88,00 zł
Powiadomienie

Rabat 12,0%
oszczędzasz 12,00 zł

33
L.O.L. Surprise! Efektowne naszyjniki - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
L.O.L. Surprise! Efektowne naszyjniki
Clementoni
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.07.17

Dodaj sobie odrobinę stylu dzięki tym naszyjnikom z serii „L.O.L.!” Prawdziwie wyjątkowy zestaw, dzięki któremu stworzysz oryginalne naszyjniki, wykorzystując do tego mnóstwo spersonalizowanych elementów, a także naklejek oraz aluminiowych i plastikowych łańcuszków. Stwórz jaskrawą, kolorową biżuterię, która nada Ci efektownego wyglądu! Zestaw stymuluje umiejętności manualne dzieci oraz pobudza ich wyobraźnię.

34,30 zł
30,18 zł
Powiadomienie

Rabat 12,0%
oszczędzasz 4,12 zł

34
Clemmy. Wiaderko z klockami, pies i szczeniaczek - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Clemmy. Wiaderko z klockami, pies i szczeniaczek
Clementoni, Baby Clementoni
Dostępny
4 szt.

Wiaderko w kształcie szczeniaka zawiera 6 miękkich klocków. Klocki Clemmy są idealne do zachęcania do eksploracji zmysłów, stymulowania sprawności manualnej i koordynacji fizycznej. Zabawka została wykonana z wysokiej jakości tworzywa.

62,90 zł
55,35 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 7,55 zł

35
L.O.L. Surprise! Eleganckie bransoletki - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
L.O.L. Surprise! Eleganckie bransoletki
Clementoni
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.11.09

Przedstawiamy elegancki zestaw do tworzenia bransoletek z serii „L.O.L.” Zestaw zawiera mnóstwo kolorowych, plastikowych bransoletek, które można dekorować za pomocą brokatu, klejnotów i spersonalizowanych naklejek. Wykreuj własny styl! Zabawa stymuluje umiejętności manualne dziecka i pobudza jego wyobraźnię.

25,90 zł
22,79 zł
Powiadomienie

Rabat 12,0%
oszczędzasz 3,11 zł

36
L.O.L. Surprise! Cudowne pierścionki - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
L.O.L. Surprise! Cudowne pierścionki
Clementoni
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.01.12

Kreatywny zestaw do dekorowania cudownych pierścionków z serii „L.O.L. Surprise!” zachwyci każdą fankę! Zestaw zawiera wiele kolorowych, plastikowych pierścionków, które można personalizować za pomocą naklejek oraz ikon przedstawiających ulubione laleczki, a także przylepnych klejnotów. Zabawa stymuluje umiejętności manualne dzieci oraz pobudza ich wyobraźnię.

26,90 zł
23,67 zł
Powiadomienie

Rabat 12,0%
oszczędzasz 3,23 zł

37
Crazy Chic. Osobiste medaliony - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Crazy Chic. Osobiste medaliony
Clementoni
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.08.24

Rób swoje własne, oryginalne modułowe zawieszki Crazy Chic, aby zamknąć w nich swoje życzenia. • Zestaw zawiera dwie przezroczyste, plastikowe zawieszki, w których można wymieniać ramki i umieszczać wewnątrz wiele kolorowych miniaturek. • Odkryj małe ikony do dekorowania rozkosznych miniaturek, w zależności od preferowanego stylu: romantycznego, rockowego, marynarskiego lub słodkiego.

35,90 zł
31,59 zł
Powiadomienie

Rabat 12,0%
oszczędzasz 4,31 zł

38
Husky siedzący 03654 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Husky siedzący 03654
Deef
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.01.31

33,90 zł
30,85 zł
Powiadomienie

Rabat 9,0%
oszczędzasz 3,05 zł

39
Kostki kształty. Miasta - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kostki kształty. Miasta
Clementoni
Dostępny
8 szt.

Poznaj nowy sposób zabawy kostkami! Nie chodzi już o układanie prostych obrazków – dzięki łączeniu kostek we wszystkich kierunkach można otrzymać kilkadziesiąt różnych budynków: domów, bloków, wieżowców i sklepów! Dwanaście kostek, do których dołączono broszurę z instrukcjami, można przekształcić w różne budynki, a następnie połączyć je w jedną zabawną kompozycję. Na kolorowych i zabawnych ilustracjach, cechujących się żywymi kolorami i wyrazistą kreską na jednolitym tle, przedstawiono zabawne miejskie pejzaże… inspirowane dziecięcą wyobraźnią. Układanka rozwija logiczne myślenie, umiejętności manualne i kreatywność.

27,07 zł
23,82 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 3,25 zł

40
Miś Stopek jasny XXL 03452 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Miś Stopek jasny XXL 03452
Deef
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.11.25

123,90 zł
112,75 zł
Powiadomienie

Rabat 9,0%
oszczędzasz 11,15 zł

41
Miś brązowy 03615 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Miś brązowy 03615
Deef
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.06.02

45,90 zł
41,77 zł
Powiadomienie

Rabat 9,0%
oszczędzasz 4,13 zł

42
Pudelek mały 03495 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
17,90 zł
16,99 zł

Rabat 5,1%
oszczędzasz 0,91 zł

43
Top Wings. Znikopis - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Top Wings. Znikopis
Clementoni
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.08.29

Prawdziwie „magiczna” tablica pozwoli Ci rysować i bawić się postaciami ze świata Top Wings. Pisz, rysuj i usuwaj tyle razy, ile chcesz! Z praktycznym uchwytem, ułatwiającym przenoszenie i trzema foremkami w zestawie, które wzbogacą Twoje dzieła. To idealna gra pobudzająca kreatywność i wyobraźnię dzieci.

59,90 zł
52,71 zł
Powiadomienie

Rabat 12,0%
oszczędzasz 7,19 zł

44
Kaczka w szaliku 03505 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kaczka w szaliku 03505
Deef
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2020.10.29

29,90 zł
27,21 zł
Powiadomienie

Rabat 9,0%
oszczędzasz 2,69 zł

45
Jamnik 03663 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Jamnik 03663
Deef
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.08.09

23,90 zł
21,75 zł
Powiadomienie

Rabat 9,0%
oszczędzasz 2,15 zł

46
Osiołek tęczowy 03656 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Osiołek tęczowy 03656
Deef
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2020.10.20

22,90 zł
20,84 zł
Powiadomienie

Rabat 9,0%
oszczędzasz 2,06 zł

47
Montessori Play Pierwszy zegar 0624 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
79,60 zł
72,44 zł

Rabat 9,0%
oszczędzasz 7,16 zł

48
44 Koty. Znikopis - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
44 Koty. Znikopis
Clementoni
Dostępny
5 szt.

Prawdziwie „magiczna” tablica pozwoli Ci rysować i bawić się postaciami ze świata „44 Kotów”. Pisz, rysuj i usuwaj tyle razy, ile chcesz! Z praktycznym uchwytem, ułatwiającym przenoszenie i trzema foremkami w zestawie, które wzbogacą Twoje dzieła. To idealna gra pobudzająca kreatywność i wyobraźnię dzieci.

67,90 zł
59,75 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 8,15 zł

49
Montessori Play Układanka magnetyczna Zabawa ze środowiskiem 0621 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Montessori Play Układanka magnetyczna Zabawa ze środowiskiem 0621
Quercetti
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.28

53,90 zł
49,05 zł
Powiadomienie

Rabat 9,0%
oszczędzasz 4,85 zł

50
Owieczka w koszulce średnia 03169 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Owieczka w koszulce średnia 03169
Deef
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.02.25

20,90 zł
19,99 zł
Powiadomienie

Rabat 4,4%
oszczędzasz 0,91 zł

51
Puzzle mini 6 elementów. Przyroda - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle mini 6 elementów. Przyroda
Clementoni, 6
Dostępny
5 szt.

Innowacyjne puzzle dla małych dzieci (bez połączeń), składające się z dwóch lub trzech elementów umieszczanych wewnątrz ramki. Każdy zestaw zawiera 6 układanek przedstawiających różne zwierzęta. Obrazki – proste i zaprojektowane przez artystów – są starannie przemyślane, aby przyciągnąć uwagę małych dzieci poprzez oryginalne kolory i urocze, zabawne miny. Układanka rozwija umiejętności manualne i percepcję wzrokową.

21,50 zł
18,99 zł

Rabat 11,7%
oszczędzasz 2,51 zł

52
Małe kostki. Przedmioty - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Małe kostki. Przedmioty
Clementoni
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.11.16

Kostki do łączenia, ustawiania jedna na drugiej i przewracania! Ta klasyczna zabawka edukacyjna o nowym, bardzo kolorowym projekcie graficznym zachwyci nawet małe dzieci! Sześć kostek można wykorzystać do ułożenia sześciu różnych obrazków przedstawiających przedmioty. Zestaw zawiera także sześć kartonowych arkuszy ułatwiających układanie. Proste ilustracje zawierają znane przedmioty, a jednolite kolorystycznie tło ułatwia dzieciom ułożenie kolejnego obrazka. Układanka rozwija umiejętności manualne i percepcję wzrokową.

18,80 zł
16,99 zł
Powiadomienie

Rabat 9,6%
oszczędzasz 1,81 zł

53
Słonik kolorowy siedzący 03219 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Słonik kolorowy siedzący 03219
Deef
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.01.13

24,90 zł
22,66 zł
Powiadomienie

Rabat 9,0%
oszczędzasz 2,24 zł

54
Montessori Play Przeplatanka ABC+123  2808 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
99,70 zł
90,73 zł

Rabat 9,0%
oszczędzasz 8,97 zł

55
Miś beżowy z brązową kokardką XXL 03451 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Miś beżowy z brązową kokardką XXL 03451
Deef
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.11.25

123,90 zł
112,75 zł
Powiadomienie

Rabat 9,0%
oszczędzasz 11,15 zł

56
Montessori Play Układanka magnetyczna Zawody 0623 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
67,70 zł
61,61 zł

Rabat 9,0%
oszczędzasz 6,09 zł

57
Uczę się bawiąc. Przyjaciele zabawki - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Uczę się bawiąc. Przyjaciele zabawki
Clementoni
Dostępny
3 szt.

Przeczytaj opowiadanie, układaj puzzle i dopasuj tabliczki. Zabawkowi przyjaciele Mateusza zorganizowali dla wspaniałe przyjęcie z licznymi grami. Wszyscy powinni się dobrze bawić i wspólnie odkrywać prezenty, które dostał. Zestaw zawiera ilustrowany album z opowiadaniem oraz ćwiczeniami edukacyjnymi, które uczą liter, liczb, działań i skojarzeń logicznych. Zadania można wykonywać za pomocą interaktywnego długopisu, który może przybrać cztery różne postaci. Zawartość opakowania: • 1 ilustrowany album z 12 zadaniami, • 10 par zazębiających się tabliczek, • 1 układanka, • 1 pióro, • 4 przebrania dla pióra, • 1 gra wyścigowa, • 1 plastikowa strzałka, • 4 pionki.

57,10 zł
50,25 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 6,85 zł

58
Uczę się bawiąc. Misja Maluchy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Uczę się bawiąc. Misja Maluchy
Clementoni
Dostępny
2 szt.

„Misja Maluchy” to zestaw gier i quizów, które można rozwiązywać za pomocą interaktywnego długopisu. Zestaw składa się z wielu atrakcyjnych zabaw – znajdziemy w nim ilustrowany album, który zawiera zadania ukierunkowane na naukę kształtów, kolorów, logicznych skojarzeń dotyczących zwierząt. Zawartość opakowania: • ilustrowany album z opowiadaniem, • 12 edukacyjnych zadań z instrukcją, • 10 par zazębiających się tabliczek, • układanka „znajdź i policz”, • interaktywne pióro, • 4 przebrania dla pióra, • gra wyścigowa, • plastikowa strzałka, • 4 pionki.

45,90 zł
40,39 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 5,51 zł

59
Puzzle sekwencyjne 4x8 elementów. Życie codzienne - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle sekwencyjne 4x8 elementów. Życie codzienne
Clementoni, 4x8
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.07.02

Zestaw zabawnych puzzli dla małych dzieci, składający się z elementów do łączenia w odpowiedniej kolejności w celu odtworzenia scen z życia codziennego znanych dzieciom. Każdy zestaw zawiera 4 układanki z 8 elementami , przedstawiające cztery różne czynności z życia codziennego: układanie się do snu, pobudkę, pieczenie ciasta i zabawę klockami. Zaprojektowane przez artystów plastyków ilustracje, wyróżniające się eleganckimi liniami, delikatnymi kolorami i słodkimi, sympatycznymi wyrazami twarzy, przedstawiają chwile z życia codziennego, które dzieci kojarzą. Układanka rozwija zdolności manualne, percepcję wzrokową i umiejętność opowiadania historii. Wymiary układanki: 59.0 x 11.0 cm

30,57 zł
26,90 zł
Powiadomienie

Rabat 12,0%
oszczędzasz 3,67 zł

60
Wilk Długas 03651 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wilk Długas 03651
Deef
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2020.07.16

42,90 zł
39,04 zł
Powiadomienie

Rabat 9,0%
oszczędzasz 3,86 zł

61
Cienkopis Fineliner Brązowy 12szt Pilot Frixon - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Cienkopis Fineliner Brązowy 12szt Pilot Frixon
PILOT Corporation
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2020.10.07

68,90 zł
66,14 zł
Powiadomienie

Rabat 4,0%
oszczędzasz 2,76 zł

62
Cienkopis Fineliner Żółty Pilot Frixon - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Cienkopis Fineliner Żółty Pilot Frixon
PILOT Corporation
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2020.10.07

68,90 zł
66,14 zł
Powiadomienie

Rabat 4,0%
oszczędzasz 2,76 zł

63
Cienkopis Fineliner Jasny zielony 12szt Pilot Frixon - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Cienkopis Fineliner Jasny zielony 12szt Pilot Frixon
PILOT Corporation
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2020.10.07

68,90 zł
66,14 zł
Powiadomienie

Rabat 4,0%
oszczędzasz 2,76 zł

64
Starters Alternators. CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Starters Alternators. CD
The Ex, Rockers Publishing
Dostępny
4 szt.

TRACKLISTA: 1 Frenzy 2 Let's Panic Later 3 I.O.U. (Nought) 4 Art Of Losing 5 It's A Sin 6 Two Struck By The Moon 7 Mother 8 Bee Coz 9 Lump Sum Insomnia 10 Wildebeest 11 Nem Úgy Van Most Gatunek: Rock/Punk, Rok wydania: 1998, Kraj: Zagraniczna, Wykonawca: EX, THE, Wydawca: EX RECORDS

65,90 zł
59,31 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 6,59 zł

65
Moszna Zamek i park. Wersja angielska - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
14,20 zł
10,99 zł

Rabat 22,6%
oszczędzasz 3,21 zł

66
Książ zamek i tarasy (wersja angielska) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Książ zamek i tarasy (wersja angielska)
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.05.31

"Książ. Zamek i tarasy. Przewodnik" to kompendium wiedzy o Perle Architektonicznej Dolnego Śląska w wersji kieszonkowej. Zamek Książ należy do najpiękniejszych i największych rezydencji arystokratycznych w Polsce i Europie. Ceniony jest również jako wybitny zabytek architektury obronnej. Zachwyca swym ogromem, bogactwem pomysłów architektonicznych, burzliwą historią oraz uroczym położeniem. Przewodnik przedstawia wielowiekową historię tej niezwykłej budowli oraz znamienitego rodu Hochbergów - właścicieli Książa. Opisuje architekturę zamku i całego kompleksu. Prowadzi zwiedzających przez zamkowe wnętrza - sale i korytarze, następnie przez wszystkie tarasy ogrodowe. Przedstawia obiekty godne uwagi znajdujące się w pobliżu zamku: Stado Ogierów Książ, Palmiarnię w Lubiechowie i zamek Stary Książ. Przybliża walory przyrodnicze Książańskiego Parku Krajobrazowego i opisuje zamkowe podziemia. Przewodnik jest bogato ilustrowany (ponad 70 zdjęć) i zawiera najbardziej aktualne i rzetelne dane. Uzupełniają go: mapa Książańskiego Parku z najnowszymi szlakami pieszymi i rowerowymi mapa samochodowa z dojazdem do Książa plan kompleksu Książ przypisy, bibliografia i praktyczne informacje dla zwiedzających.

14,20 zł
10,99 zł
Powiadomienie

Rabat 22,6%
oszczędzasz 3,21 zł

67
Świat zwierząt. Biblioteczka wiedzy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Świat zwierząt. Biblioteczka wiedzy
Niedostępny
Brak

Najmniejsze i największe, najszybsze i najwolniejsze, te najmądrzejsze i te... mniej inteligentne - co kryje świat zwierząt? Jakie rządzą w nim prawa? Dzięki lekturze tej książki młodzi czytelnicy lepiej zrozumieją otaczający ich świat. Bogato ilustrowana publikacja, zawierająca mnóstwo ciekawostek i szczegółów (w tym tak fascynujące jak te dotyczące np. języka zwierząt czy tworzonych przez nie społeczności), spodoba się każdemu, kto lubi przyrodę i kogo interesują bliżsi i dalsi, starsi i nowsi krewni człowieka. Na końcu książki przydatny słownik najważniejszych terminów.

19,90 zł
14,99 zł
Powiadomienie

Rabat 24,7%
oszczędzasz 4,91 zł

68
W domu i w parku. Rosnę i poznaję - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
W domu i w parku. Rosnę i poznaję
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.06.02

Seria kolorowych książeczek idealna dla najmłodszych dzieci - kolorowe ilustracje oraz krótkie teksty zachęcą dzieci do oglądania. Dzięki tym książeczkom dzieci poznają nowe słowa, nauczą się rozpoznawać nowe przedmioty, zwierzęta, kształty i kolory, dowiedzą się, do czego służą różne przedmioty w ich otoczeniu.

5,00 zł
3,99 zł
Powiadomienie

Rabat 20,2%
oszczędzasz 1,01 zł

69
Obwoluta A4 przezroczysta 10szt - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Obwoluta A4 przezroczysta 10szt
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.02.10

Przezroczysta ofertówka ochronna firmy Herlitz typu "L" zgrzana z dwóch stron, czyli otwarta z góry i z boku. Rodzaj folii: groszkowa. Posiada wycięcie umożliwiające łatwe otwarcie. Format A4 o wymiarach: 210x297mm. W zestawie 10 sztuk.

8,00 zł
7,99 zł
Powiadomienie

Rabat 0,1%
oszczędzasz 0,01 zł

70
Tablica suchościeralna A4 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Tablica suchościeralna A4
Dostępny
63 szt.

Tablica suchościeralna o wymiarach 29x20cm. Idealna do nauki liczenia i pisania. 

12,00 zł
9,99 zł

Rabat 16,8%
oszczędzasz 2,01 zł

71
Kredki pastelowe 12 kolorów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kredki pastelowe 12 kolorów
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2020.08.18

Pastele suche, niekruszące, wyprodukowane z najwyższej jakości surowców. Do stosowania na kartkach bloków rysunkowych lub szkicowników, płótnach, kartonach oraz innych szorstkich powierzchniach. Szczególnie polecane dla szkół i ośrodków plastycznych.

22,10 zł
21,00 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,10 zł

72
Akrusze maturalne. Język francuski ZP DRACO - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Akrusze maturalne. Język francuski ZP DRACO
Dostępny
9 szt.

Arkusze maturalne. francuski" to publikacja zawierająca 7 zestawów zadań maturalnych w zakresie podstawowym według podstawy programowej aktualnej do 2022 r.

40,00 zł
36,80 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 3,20 zł

73
Gear Ball - łamigłówka Recent Toys - poziom 5/5 G3 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Gear Ball - łamigłówka Recent Toys - poziom 5/5 G3
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2020.12.14

Kolejne dzieło sztuki w kategorii łamigłówka. Najlepiej sprzedająca się układanka w 2016 roku, w Stanach Zjednoczonych. Prawdziwy bestseller! Idealne połączenie niesamowitej konstrukcji i wysokiej wartości intelektualnej. Najwyższy poziom trudności = największa frajda z ostatecznego rozwiązania. Jak grać: 1. Pomieszaj kolory, obracając piłkę w przeciwnych kierunkach. 2. Podczas ruchu, zmianie ulegają kolory oraz położenie czarnej ramki. 3. Uzyskaj jednolity kolor na każdej ze stron. Recent Toys to producent łamigłówek z Holandii. Jak sami o sobie mówią: Tworzą zagadki dla wszystkich. Jeżeli lubisz matematykę, logikę, układanie wzorów lub po prostu jesteś cierpliwy i wytrwały, to na pewno znajdziesz coś dla siebie! Choć wszystkie łamigłówki są unikatowe to mają one następujące cechy wspólne: 1. Prostota zagadki są łatwe do wytłumaczenia. Nasz umysł ma się skupić na rozwiązaniu łamigłówki, a nie na zrozumieniu zasad. 2. Mądrość łamigłówki są zaprojektowane tak, aby zmusić nasz umysł do poszerzenia horyzontów i otwarcia na nowe pomysły. 3. Wytrzymałość łamigłówki zbudowane są z odpowiednich materiałów. Elementy można przesuwać z wyjątkową łatwością. Chodzą płynnie, szybko i się nie zacinają. ZAWARTOŚĆ: łamigłówka Gear Ball (wymiary: 8x8x8 cm)

89,00 zł
78,32 zł
Powiadomienie

Rabat 12,0%
oszczędzasz 10,68 zł

74
Koszulka A4 poszerzana z klapką 170mic 10szt D.REC - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Koszulka A4 poszerzana z klapką 170mic 10szt D.REC
Dostępny
2 szt.

Opakowanie zbiorcze 10 szt. - krystaliczna folia 170 mic- na dużą ilość dokumentów w formacie A4 lub katalogi - klapka ułatwia wkładanie i wyjmowanie dokumentów, dodatkowo zabezpiecza przechowywane dokumenty.- antystatyczne- wzmocniony pasek z uniwersalną perforacją- opakowanie foliowe

34,60 zł
Wróć do góry