hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Książki - wyszukiwanie
Książki
Zabawki
Puzzle
Gry planszowe
Audiobooki
Muzyka
Filmy

Kalendarz premier z dnia 2020.01.31

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli w piątek 31 stycznia 2020 roku. Na pierwszym miejscu znajduje się Długopis Gelocity Stic, niebieski (BIC), na drugim Długopis żelowy Gelocit Stic, czarny, cena za 1 szt (BIC). Kolejny produkt to Kombinacje szachowe (Jerzy Konikowski, Jacek Gajewski) oraz Matematyka na szóstkę. Zadania dla klasy VII (Stanisław Kalisz, Jan Kulbicki).
1
Długopis Gelocity Stic, niebieski - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Długopis Gelocity Stic, niebieski
BIC
Dostępny282 szt.

Długopis żelowy ze skuwką wyposażoną w klips sprawdzi się w szkole i w biurze. Ma wysokiej jakości cienką końcówkę o grubości 0.5 mm z płynnym tuszem, która zapewnia komfortowe pisanie. Gumowy uchwyt umożliwia wygodne trzymanie długopisu.

2,99 zł
36 osób kupiło
2
Długopis żelowy Gelocit Stic, czarny, cena za 1 szt - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Długopis żelowy Gelocit Stic, czarny, cena za 1 szt
BIC
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.02.07

• Długopis żelowy o cienkiej końcówce. • Gładka linia pisania. • Transparentny korpus o atrakcyjnym wzorze. • Gumowy uchwyt zapewnia komfortowe pisanie. • Cienka końcówka: 0,5 mm.

2,99 zł
Powiadomienie
28 osób kupiło
3
Kombinacje szachowe - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kombinacje szachowe
Dostępny10 szt.

Jednym z istotnych elementów walki w szachach – szczególnie gry środkowej – może stać się kombinacja szachowa, będąca forsownym wariantem zawierającym ofiarę i stanowiącym korzystną zmianę sytuacji dla strony, która tej ofiary dokonuje. Autorzy postawili sobie za cele 1) usystematyzowanie wiedzy na temat teorii strategii, taktyki i kombinacji w szachach oraz 2) opisanie najpopularniejszych motywów kombinacji szachowych, które proponują samodzielnie przećwiczyć w 192 zadaniach. Nie rezygnowali także z próby podniesienia poziomu gry szachistów, którzy sięgną po tę książkę. Obszerną jej część stanowi bowiem 600 zadań o różnym stopniu trudności z zakresu motywów taktycznych, zaczerpniętych z praktyki turniejowej. Zadania prezentują różny stopień trudności, dzięki czemu początkujący szachiści i amatorzy mogą się zapoznać się z kombinacją szachową i jej motywami, a zaawansowani gracze – doskonalić swoje umiejętności. Jacek Gajewski – rekordzista świata zapisany w Księdze rekordów Guinnessa na najdłuższy maraton szachowy (15–17 grudnia 2017 r., Katowice; 50 godzin, 1 minuta i 7 sekund), nauczyciel wychowania fizycznego, historii, wiedzy o społeczeństwie oraz instruktor szachów w Szkole Podstawowej nr 62 im. Józefa Kocurka w Katowicach. Jest współautorem trzech książek (razem z Jerzym Konikowskim) o tematyce szachowej oraz sześciu artykułów naukowych o szachach. Przygotowuje rozprawę doktorską Rozwój szachów kobiet w Polsce w latach 1945–1989 pod kierunkiem prof. dr hab. Wojciecha J. Cynarskiego na wydziale socjologiczno-historycznym Uniwersytetu Rzeszowskiego. Mąż Izabeli i ojciec Julii. Jerzy Konikowski – mistrz szachowy i doświadczony szkoleniowiec I klasy. W latach 1978–1981 był trenerem kadry narodowej Polskiego Związku Szachowego. Pod jego kierunkiem drużyna kobiet zdobyła brązowy medal na olimpiadzie na Malcie w 1980 roku. Jest uznanym teoretykiem szachowym. Jego liczne fachowe książki oraz artykuły ukazały się w Polsce, Niemczech, USA, Hiszpanii, Włoszech, Holandii, Republice Czeskiej, Rosji, Luksemburgu i Danii.

39,99 zł
25,19 zł

Rabat 37,0%
oszczędzasz 14,80 zł

7 osób kupiło
4
Matematyka na szóstkę. Zadania dla klasy VII - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Matematyka na szóstkę. Zadania dla klasy VII
Dostępny33 szt.

Przedstawiamy zbiór ponad 450 zadań dla klasy VII szkoły podstawowej, który został przygotowany z uwzględnieniem nowej podstawy programowej. Książka zawiera 230 zadań zamkniętych, 220 zadań otwartych oraz 10 krzyżówek. Zadania w zbiorze są zróżnicowane pod względem stopnia trudności, podane są także odpowiedzi oraz wskazówki do ich rozwiązań. Zbiór może być wykorzystany przez nauczycieli i uczniów na lekcjach matematyki oraz na zajęciach kółka matematycznego.

22,50 zł
16,99 zł

Rabat 24,5%
oszczędzasz 5,51 zł

6 osób kupiło
5
Język angielski zawodowy do zawodu technik reklamy PGF.07, PGF.08. - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Język angielski zawodowy do zawodu technik reklamy PGF.07, PGF.08.
Dostępny2 szt.

Zeszyt ćwiczeń z języka angielskiego zawodowego dla technika reklamy zapoznaje z fachowym słownictwem z zakresu szeroko rozumianej reklamy, jej organizacji oraz sprzedaży produktów i usług reklamowych. Liczne ćwiczenia leksykalne, tłumaczeniowe oraz ćwiczenia ze słuchu umożliwiają stopniowe i dokładne poznanie fachowego słownictwa, prowadzenie rozmów sprzedażowych i redagowanie korespondencji handlowej związanej ze sprzedażą usług i produktów reklamowych. Na stronie www (wskazanej na stronie 5 zeszytu ćwiczeń) znajdują się nagrania audio, które będąc integralną częścią zeszytu ćwiczeń są niezbędne do wykonania ćwiczeń doskonalących umiejętność rozumienia tekstów mówionych. Ćwiczenia te zostały oznaczone informacją o numerze nagrania. Na końcu książki znajdują się skrypty do nagrań oraz słowniczki branżowe, polsko-angielski i angielsko-polski, ułatwiające naukę.

39,00 zł
34,32 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 4,68 zł

5 osób kupiło
6
Konkurs matematyczny dla uczniów szkoły podstawowej, wydanie II rozszerzone - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Konkurs matematyczny dla uczniów szkoły podstawowej, wydanie II rozsze...
Dostępny46 szt.

Zbiór zawiera ponad 350 zadań z rozwiązaniami przeznaczonych dla uczniów szkół podstawowych. Są to pełne zestawy zadań z konkursów organizowanych przez Kuratorium Oświaty w Opolu w latach 2004–2019. Większość zadań nie wykracza poza treści aktualnej w danym roku podstawy programowej nauczania matematyki, chociaż zawsze dołączone były dodatkowe zagadnienia. Dla uczniów dociekliwych, lubiących matematyczne zmagania, zadania będą stanowiły dobry materiał do pracy samodzielnej, zwłaszcza że do każdego zadania są podane wskazówki dotyczące rozwiązania i odpowiedź. Zbiór świetnie się nadaje do pracy z uczniami na zajęciach kół matematycznych w szkole podstawowej. Może być pomocą dla uczniów przygotowujących się do kolejnych konkursów matematycznych.

22,50 zł
16,99 zł

Rabat 24,5%
oszczędzasz 5,51 zł

4 osoby kupiły
7
Hot Wheels. GLC90 Track Builder. Zestaw do rozbudowy, pętla - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Hot Wheels. GLC90 Track Builder. Zestaw do rozbudowy, pętla
Hot Wheels, Mattel
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.02.02

Zestawy do rozbudowy „Hot Wheels Track Builder Unlimited” umożliwiają kreatywną zabawę poprzez rozbudowę i łączenie istniejących zestawów. Wielofunkcyjne elementy mogą być stosowane w różnych kombinacjach – zabawa wyzwala kreatywność i zachęca do podejmowania kolejnych wyzwań. Cechy zestawu: • za pomocą tych dodatkowych zestawów do rozbudowy dzieci mogą zmieniać swoje układy torów, • zachęca do rozwijania kreatywności i krytycznego myślenia poprzez rozbudowę i łączenie istniejących zestawów, • łatwe do łączenia dodatkowe elementy, które naprawdę urozmaicają zabawę, • łączy się z innymi zestawami do zabawy Hot Wheels, umożliwiając epickie popisy kaskaderskie i poszerzanie świata wyścigów. Wymiary opakowania: 19.0 x 31.0 x 6.0 cm

76,90 zł
67,67 zł
Powiadomienie

Rabat 12,0%
oszczędzasz 9,23 zł

4 osoby kupiły
8
Pióro kulkowe Clicker Frixion 1.0 granatowy Pilot - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
13,90 zł
11,99 zł

Rabat 13,7%
oszczędzasz 1,91 zł

4 osoby kupiły
9
Karta rowerowa. Moje pierwsze prawo jazdy - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Karta rowerowa. Moje pierwsze prawo jazdy
Dostępny14 szt.

Niniejsze opracowanie ma za zadanie przygotowanie Was, młodych uczestników ruchu drogowego, do egzaminy na Wasze pierwsze prawo jazdy – kartę rowerową. Po jej otrzymaniu będziecie mogli samodzielnie wyjechać na jezdnię. Niestety nie zawsze jest ona bezpieczna i dlatego właśnie nie należy lekceważyć zasad bezpiecznego poruszania się po drogach.

50,00 zł
36,00 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 14,00 zł

4 osoby kupiły
10
Inspirator podróżniczy. Izrael - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Inspirator podróżniczy. Izrael
Dostępny151 szt.

W biblijnej krainie • Ejlat – plaże, delfiny i rafy koralowe • Jerozolima – święte mury trzech religii • Morze Martwe – solne kąpiele • Tel Awiw – Białe Miasto Twój inspirator zaprowadzi cię w najciekawsze zakamarki Izraela. Nic cię nie ominie! • Rankingi atrakcji • Knajpki, w których jedzą miejscowi • Rekomendacje autorów • Intuicyjna nawigacja

39,90 zł
29,53 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 10,37 zł

4 osoby kupiły
11
Inspirator podróżniczy. Niemcy - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Inspirator podróżniczy. Niemcy
Dostępny53 szt.

Schwarzwald, Bałtyk i Alpy. Gotowe pomysły na idealne wakacje! • Checkpoint Charlie – granica Wschodu z Zachodem • Katedra w Kolonii – gotycka wizytówka kraju • Miśnia – światowej sławy porcelana • Neuschwanstein – zamek z bajki Karolina Zadrożna – autorka bloga Womenofpoland.pl – którego współtworzy z Dariuszem Wagnerem, wielkim miłośnikiem Niemiec – oraz administratorka grupy na Facebooku „Podróże po Niemczech”. To dzięki swojej babci pokochała Niemcy, które regularnie odwiedza i wciąż odkrywa. Mieszkała w Monachium, Lipsku i Frankfurcie, ale najbardziej podobało się jej na Rugii. Twój inspirator zaprowadzi cię w każdy zakamarek północnej części Włoch. Nic cię nie ominie! • Rankingi atrakcji • Knajpki, w których jedzą miejscowi • Rekomendacje autorów • Intuicyjna nawigacja

39,90 zł
29,53 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 10,37 zł

3 osoby kupiły
12
Wika i gniew Oberona. Tom 1 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wika i gniew Oberona. Tom 1
Dostępny13 szt.

Dawno, dawno temu w Królestwie Elfów żył sobie Oberon, książę ze złamanym sercem. Nie mógł znieść małżeństwa Tytanii, miłości swego życia, z innym księciem – Claymore'em Grimmem. Przypuścił więc atak na Castelgrimm, zabił księcia i unicestwił wróżkę, którą tak umiłował. Pod opieką fechmistrza Haggisa Cornelly'ego malutka Wika Grimm uniknęła masakry, która spotkała jej pobratymców. Bezbronne dziecko pozbawione skrzydeł, aby nie rzucać się w oczy, osiągnęło dorosłość z dala od niebezpieczeństw. Lecz nawet okaleczona wróżka pozostaje wróżką. Jej moce jeszcze się objawią. Co okaże się potężniejsze? Gniew Oberona czy wściekłość Wiki?

70,00 zł
56,00 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 14,00 zł

2 osoby kupiły
13
Malarstwo / Painting. Pankiewicz - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Malarstwo / Painting. Pankiewicz
Dostępny48 szt.

Wybór najważniejszych prac malarskich Józefa Pankiewicza, którego dzieła znajdują się w największych polskich muzeach. Wybitny portrecista, twórca epoki realizmu oraz wzięty impresjonista. Znaczną część swojego życia związał z Francją, która odcisnęła piętno na jego twórczości, za co był wielokrotnie nagradzany. Pozostawił po sobie olbrzymi dorobek artystyczny, w tym niesamowitą ilość francuskich krajobrazów i pejzaży.

24,90 zł
18,99 zł

Rabat 23,7%
oszczędzasz 5,91 zł

2 osoby kupiły
14
Saladyn. Pogromca Krzyżowców - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Saladyn. Pogromca Krzyżowców
Dostępny12 szt.

Błyskawiczny awans, podboje, intrygi, rycerskość i honor – oto opowieść o jednym z najsłynniejszych wodzów w historii świata W długiej historii konfrontacji chrześcijańskiego Zachodu ze światem islamu Saladyn jest jedną z nielicznych postaci, które nawet wrogowie darzyli szacunkiem. W XII wieku Ten obdarzony wyjątkowym talentem politycznym, świadomy swych celów przywódca zjednoczył skłócone ze sobą kraje muzułmańskie. Podbił większość państw krzyżowców i zmierzył się z królem Anglii Ryszardem Lwie Serce w jednej z najsłynniejszych bitew w dziejach średniowiecznych wojen. Ale cechami, które nade wszystko wyróżniały Saladyna spośród innych władców tamtych czasów, były jego rycerskość i honor. Dlatego nawet dla świata zachodniego Saladyn stał się romantycznym symbolem średniowiecza i jego rycerstwa. Ta książka to pełne pasji, doskonale napisane studium życia i czasów niezwykłe utalentowanego człowieka, walecznego wodza i wybitnego polityka, który zdominował Bliski Wschód w drugiej połowie XII wieku. Geoffrey Hindley, wybitny historyk średniowiecza. Autor wielu książek na temat średniowiecznych wojen, a przede wszystkim sztuki oblężniczej. Pisał też m.in. o zamkach, pielgrzymkach i wyprawach krzyżowych.

29,99 zł
21,59 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 8,40 zł

2 osoby kupiły
15
Krótka historia nauki - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Krótka historia nauki
Dostępny26 szt.

Jeżeli jesteś dociekliwy i masz umysł otwarty na różne dziedziny wiedzy, lektura tej książki będzie dla ciebie intrygującą poznawczo przygodą! Nauka to pociągająca dziedzina opowiadająca o nieskończonym kosmosie, mikroskopijnych organizmach, ludzkim ciele i dziejach naszej planety. Zawsze zajmowała się sensem świata i okiełznaniem jego potęgi. Mężczyźni i kobiety – począwszy od starożytnych greckich filozofów, przez Newtona i Einsteina, po współczesnych naukowców wspomaganych komputerami – zastanawiali się, badali, eksperymentowali, obliczali, a czasami dokonywali tak niezwykłych odkryć, że ludzie zaczynali rozumieć świat – albo siebie samych – w całkiem nowy sposób. Krótka historia nauki zabiera czytelników do gwiazd oglądanych przez teleskop, gdy Słońce zastąpiło Ziemię w centrum wszechświata. Zagłębia się pod powierzchnię planety. Kreśli ewolucję układu okresowego pierwiastków. Wprowadza w świat fizyki objaśniającej elektryczność, grawitację i budowę atomów. Relacjonuje przebieg naukowego śledztwa, które doprowadziło do odkrycia cząsteczki DNA. Przytaczając zaskakujące i osobiste historie naukowców – zarówno tych sławnych, jak i tych mniej znanych – autor książki bada postęp nauki poprzez stulecia, a czyni to z humorem w sposób fascynujący i przystępny dla młodszych i starszych zdobywców wiedzy.

34,99 zł
25,19 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 9,80 zł

2 osoby kupiły
16
Profesor Jan Sehn (19091965) - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Profesor Jan Sehn (19091965)
Dostępny2 szt.

Profesor Jan Sehn (19091965), długoletni dyrektor Instytutu Ekspertyz Sądowych w Krakowie, położył wielkie zasługi dla rozliczenia zbrodni niemieckich w Polsce. Jako sędzia śledczy prowadził dochodzenia m.in. przeciwko komendantom obozu płaszowskiego Amonowi Gthowi i Auschwitz Rudolfowi Hßowi oraz Josefowi Bhlerowi, szefowi tzw. rządu Generalnego Gubernatorstwa. Zgromadzony wówczas materiał dowodowy jest dziś bezcennym źródłem wiedzy o niemieckiej okupacji. Sehn, autor pionierskiego opracowania Obóz koncentracyjny i zagłady Oświęcim, miał także udział w ukryciu i ocaleniu spuścizny katyńskiej, zgromadzonej przez Jana Zygmunta Robla. Te i inne liczne jego osiągnięcia są dziś jednak prawie nieznane.Album przygotowany przez Filipa Gańczaka i Piotra Litkę ma szansę to zmienić. Zawiera obszerny szkic biograficzny, przybliżający wszystkie najważniejsze etapy życia profesora od edukacji w Mielcu i Krakowie, przez początki służby w sądownictwie i okupacyjną pracę w stowarzyszeniu restauratorów, aż po błyskotliwą karierę prawniczą i naukową po 1945 r. Nie pominięto spraw najtrudniejszych, jak relacje Sehna z władzą komunistyczną. Dużą wartością albumu jest również część ilustracyjna, zawierająca niepublikowane dotychczas zdjęcia i dokumenty. Znalazły się wśród nich chociażby arkusze ocen szkolnych przyszłego profesora, ale też wstrząsające relacje z pierwszych podróży Sehna do Oświęcimia w 1945 r.

39,00 zł
28,08 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 10,92 zł

1 osoba kupiła
17
Krótka historia sztuki współczesnej. Kieszonkowy przewodnik po kierunkach, dziełach, tematach i technikach - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Krótka historia sztuki współczesnej. Kieszonkowy przewodnik po kierunk...
Dostępny302 szt.

Przedstawiamy nowe, innowacyjne wprowadzenie do tematu sztuki współczesnej. Skonstruowana w przejrzysty sposób książka przedstawia pięćdziesiąt najważniejszych dzieł od wczesnego modernizmu po sztukę najnowszą. Książka jest bogato ilustrowana i mimo kieszonkowego formatu w sposób wyczerpujący objaśnia dlaczego zaistniała sztuka nowoczesna, kto był jej prekursorem, gdzie rozwijała i rozwija się najżywiej. Zaprezentowano w niej wiele najznakomitszych prac, a także zaprezentowano techniki, którymi posługiwali się twórcy. Tłumacząc specjalistyczny żargon pozwala łatwiej zrozumieć sztukę, która powstawała od końca dziewiętnastego wieku do dnia dzisiejszego. Susie Hodge jest historykiem sztuki, historykiem i artystką.

55,00 zł
44,55 zł

Rabat 19,0%
oszczędzasz 10,45 zł

1 osoba kupiła
18
Legends of the Karkonosze Mountain Spirit - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Legends of the Karkonosze Mountain Spirit
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.01.22

Zbiór dziewięciu legend o Duchu Gór, napisanych dla najmłodszych czytelników, barwnie zilustrowanych, z dużymi literkami. Wydane także w wersji polskiej (Legendy o Duchu Gór) i niemieckiej (Rübezahlsagen).

19,10 zł
13,99 zł
Powiadomienie

Rabat 26,8%
oszczędzasz 5,11 zł

1 osoba kupiła
19
Barbie Kariera. GKH23 Lalka pediatra - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Barbie Kariera. GKH23 Lalka pediatra
Barbie, Mattel
Dostępny3 szt.

Pielęgniarka czy okulistka? Weterynarz, a może naukowiec? Farmerka czy mistrzyni wypiekania babeczek? Łyżwiarka? Ratowniczka? A może gwiazda pop? Odkrywaj różnorodne ścieżki kariery z Barbie! Lalki „Barbie Kariera” ubrane są w tematyczne stroje, typowe dla postaci i towarzyszą im dodatkowe akcesoria, które pomogą zwiększyć możliwości zabawy. Lalki Barbie Kariera ubrane są w tematyczne stroje, typowe dla danego zawodu, towarzyszą im dodatkowe akcesoria, które pomogą zwiększyć możliwości zabawy. Każda lalka Barbie ma własny unikalny styl, a także typ sylwetki, kolor skóry, oczu i włosów, aby maksymalnie zwiększyć możliwości zabawy i inspirować. Tematycznie dobrane ubranka i akcesoria dodatkowo zachęcają do zabawy. Z Barbie możesz być kim chcesz. Dziewczynki bez trudu zostaną specjalistkami medycyny razem z Barbie i medycznymi zestawami do zabawy. Barbie ma ubranko pasujące do zawodu. Gabinet wyposażony w dwie wanienki i inne niezbędne akcesoria.

135,66 zł
122,09 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 13,57 zł

1 osoba kupiła
20
Sztuka dwudziestolecia - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Sztuka dwudziestolecia
Dostępny33 szt.

Pierwsze dwadzieścia lat od odzyskania przez Polskę niepodległości było okresem niezwykle dynamicznym, o fundamentalnym znaczeniu dla kształtowania państwowości, a także konstytuowania wspólnoty narodowej. Ważną rolę w tym procesie odegrała kultura i sztuka. W tym krótkim okresie wielu polskim twórcom udało się zaznaczyć swoje miejsce wśród różnorodnych,często przeciwstawnych nurtów i koncepcji sztuki, a polska kultura ponownie zaistniała w świadomości europejskiej i światowej. Publikacja prezentuje wybrane dzieła, kontekst ich powstania, szczegóły dotyczące techniki wykonania, tematyki i formy, zapraszając do odnajdywania i odczytywania różnorodnych kontekstów, zgłębiania szczegółów, stylów i wątków zawartych w obiektach z tego czasu.

34,00 zł
24,14 zł

Rabat 29,0%
oszczędzasz 9,86 zł

1 osoba kupiła
21
Bramka z akcesoriami - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bramka z akcesoriami
Mega Creative
Dostępny167 szt.

Piłka nożna jest najpopularniejszą dyscypliną sportową. Chłopcy marzą, by zostać nowym Messim, Ronaldo czy Lewandowskim. Dzięki treningom z zestawem Mega Creative być może to właśnie Twoje dziecko będzie kolejną gwiazdą piłki nożnej. Bramka wyposażona w efekty dźwiękowe reagujące na przekroczenie przez piłkę linii bramkowej. Zawartość zestawu: • bramka do samodzielnego montażu, • piłka, • śledzie, • pompka. Wymiary bramki po złożeniu: 67.0 x 41.5 x 30.0 cm Wymiary opakowania: 61.0 x 18.0 x 5.5 cm Zasilanie: 4 baterie AA 1,5V (nie załączone do zestawu)

87,70 zł
68,41 zł

Rabat 22,0%
oszczędzasz 19,29 zł

1 osoba kupiła
22
See inside weather and climate - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
See inside weather and climate
Dostępny1 szt.

A fascinating flap book that tours the land, sea and skies to discover where weather comes from. With over 100 flaps to lift, children can peer into a thundercloud, follow the path of a hurricane and visit the coldest place on Earth. Includes pages on climate change, the seasons, world climates, the water cycle, winds and more. An informative introduction to an essential school geography topic.

57,00 zł
54,72 zł

Rabat 4,0%
oszczędzasz 2,28 zł

1 osoba kupiła
23
Walonowie u Ducha Gór. Podziemne skarby Karkonoszy i Gór Izerskich - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Walonowie u Ducha Gór. Podziemne skarby Karkonoszy i Gór Izerskich
Dostępny12 szt.

Sekrety poszukiwaczy minerałów i kamieni szlachetnych, którzy od średniowiecza przemierzali Karkonosze i Góry Izerskie zostają tutaj ujawnione. Podobnie jak rozmaite wierzenia dotyczące magicznych mocy poszczególnych kamieni i ich właściwego wykorzystania. O podziemnym skarbcu Ducha Gór i szaleństwie, jakie nierzadko wywoływał u tych, którzy próbowali je sforsować, autor pisze ze znawstwem i swadą, a liczne kolorowe ilustracje ułatwiają podróż przez omawiane zagadnienia. To drugie, poprawione wydanie popularnego tytułu.

61,60 zł
43,74 zł

Rabat 29,0%
oszczędzasz 17,86 zł

1 osoba kupiła
24
Lalka bobas 35cm z dżw.w worku 6wz 456730 - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
61,90 zł
58,19 zł

Rabat 6,0%
oszczędzasz 3,71 zł

1 osoba kupiła
25
BIM w praktyce - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
BIM w praktyce
Dostępny29 szt.

BIM to najgorętszy temat światowego budownictwa ostatnich lat. Ta nowoczesna, zyskująca w wielu krajach popularność metodologia realizowania inwestycji budowlanej, pozwala budować efektywniej i w sposób bardziej ekologiczny. Skrót BIM jest najczęściej obecnie rozwijany jako Building Information Model, czyli Model Informacyjny (Cyfrowy) Budynku. Natomiast u źródeł określenia BIM (czyli innowacyjnej technologii cyfrowego budownictwa) leży określenie Building Information Modeling, czyli Modelowanie Informacji o Budynku. Spotyka się również rozwinięcie skrótu BIM jako Building Information Management, czyli Zarządzanie Informacją o Budynku. Model Informacyjny (Cyfrowy) Budynku to nic innego jak baza informacji. A ?Modelowanie Informacji o Budynku? to proces pozwalający zbierać, modelować i zarządzać tą informacją. Należy przy tym pamiętać, że słowo ?building? nie oznacza tylko typowego budynku. BIM dotyczy dowolnego obiektu budowlanego: kubaturowego (budynki mieszkalne, biurowce, czy szpitale), liniowego (drogi, autostrady, linie kolejowe, sieci przesyłowe naziemne i podziemne), przemysłowego (instalacje i ciągi technologiczne wraz z infrastrukturą), mostów, wiaduktów czy lotnisk. Czyli BIM nie dotyczy tylko budynków, ale wszystkich obiektów budowlanych. Często za Jerniganem (Jernigan, 2008) spotyka się określenie ?duży BIM? gdy mówimy o Modelu Cyfrowym, lub ?mały BIM? gdy mówimy o Zarządzaniu Informacją. Model Cyfrowy to baza danych, która powinna zwierać wszystkie informacje opisujące dany obiekt budowlany: dane geometryczne, cechy fizyczne, cechy funkcjonalne, dane kosztowe, parametry techniczne, dane konieczne do zapewnienia konserwacji wyposażenia obiektu, dane dotyczące zapotrzebowania na media, itd. BIM to też proces, dzięki któremu w komputerze powstaje wirtualny model planowanego lub istniejącego obiektu budowlanego. Na etapie projektowania model ten jest wykorzystywany do różnorodnych analiz, przeprowadzenia symulacji budowy (dla obiektów nowych) lub remontów (dla obiektów istniejących). Dzięki modelowi można zaprojektować efektywną i efektowną architekturę oraz przewidzieć jej wpływ na proces budowy lub parametry użytkowe obiektu. BIM to również zmiana relacji inwestor?projektant?wykonawca, czyli nowy wymiar współpracy wszystkich stron zaangażowanych w realizację inwestycji budowlanej. Ponieważ BIM jest stosunkowo nową metodologią, która w Polsce dopiero ?raczkuje?, ilość dostępnych materiałów w języku polskim jest bardzo ograniczona, stąd pomysł na napisanie tej książki. Pozycja ta jest skierowana do wszystkich uczestników procesu budowlanego ? projektantów, wykonawców i inwestorów, a w szczególności do przedstawicieli inwestora publicznego. Naszym celem jest dostarczenie podstawowych informacji o BIM, które umożliwią uruchomienie inwestycji publicznej zgodnie z tą metodologią, z uwzględnieniem obowiązującej w Polsce ustawy ?Prawo zamówień publicznych? oraz związanych z nią innych dokumentów i regulacji. W kolejnych rozdziałach znajdziecie Państwo omówienie najważniejszych zagadnień związanych z BIM oraz pokazanie podstawowych rozwiązań stosowanych podczas wdrożenia. Książka wskazuje reguły, które powinno się stosować podczas realizacji projektu zgodnie z metodologią BIM i uczulić na potencjalne niebezpieczeństwa. Książka ma charakter przystępnego poradnika skierowanego do osób praktycznie funkcjonujących w środowisku BIM. Wytyczne opisane w książce są autorską adaptacją do warunków polskich standardów zagranicznych, wraz obszernym komentarzem i case study głównych problemów, na które w praktyce napotyka się we wdrożeniu BIM. Publikacja ?BIM w praktyce. Standardy. Wdrożenie. Case Study? otrzymała Puchar NOT i tytuł laureata w Konkursie TECHNICUS 2018 w kategorii NAJLEPSZY PORADNIK TECHNICZNY.

99,00 zł
87,12 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 11,88 zł

1 osoba kupiła
26
Przewodnik po żydowskim Dolnym Śląsku. Region wałbrzyski - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Przewodnik po żydowskim Dolnym Śląsku. Region wałbrzyski
Dostępny6 szt.

(…) Ta publikacja nie jest zwykłym przewodnikiem historycznym – jest niezwykłą historią miejsc i ludzi, którzy kiedyś mieszkali na Dolnym Śląsku. Jest też opowieścią o powojennym świecie żydowskim, którego już dzisiaj nie ma, a w latach 40. i 50. XX w. był ewenementem na skalę ogólnopolską. Na łamach tej książki nie znajdą państwo suchych faktów historycznych – autorzy często oddają głos swoim bohaterom, sięgając do ich wspomnień i relacji publikowanych na łamach prasy żydowskiej – ze Słowa wstępnego.

59,60 zł
42,32 zł

Rabat 29,0%
oszczędzasz 17,28 zł

1 osoba kupiła
27
Święta Rita - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Święta Rita
Dostępny12 szt.

„Żyjąc duchowością św. Augustyna, Rita stała się uczennicą Ukrzyżowanego i ekspertem od cierpienia; nauczyła się rozumieć bóle ludzkiego serca. Dlatego też stała się orędowniczką ubogich i zrozpaczonych, uzyskując niezliczone łaski pociechy i umocnienia dla tych, którzy wzywają ją w różnorakich sytuacjach”. – Św. Jan Paweł II

20,00 zł
14,99 zł

Rabat 25,1%
oszczędzasz 5,01 zł

1 osoba kupiła
28
Koszulki Mini European 45x68mm (100szt) SLOYCA - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Koszulki Mini European 45x68mm (100szt) SLOYCA
Dostępny9 szt.

Koszulki chroniące karty używane w grach planszowych, karcianych i innych przed przedwczesnym zniszczeniem lub zabrudzeniem.Opakowanie zawiera 100 koszulek na karty o rozmiarze 45x68 mm.Cechuje je:wysoka przejrzystość i wytrzymałość,duża sztywność,bezbarwność - brak domieszek kolorystycznych (dzięki czemu nie zmieniają wyglądu grafik na kartach),wykonane z polipropylenu, bez domieszek polichlorku winylu (lepsza odporność na promieniowanie słoneczne i zwiększona elastyczność),grubość - 70 mikronów.Ten rozmiar koszulek pasuje między innymi do kart z gier: Scythe, Stworze, Catan, 7 Cudów Świata: Pojedynek, Robinson Crusoe: Przygoda na przeklętej wyspie, Domek, Drako, Pędzące Żółwie, Tajniacy, Wsiąść do Pociągu: USA.

10,90 zł
9,99 zł

Rabat 8,3%
oszczędzasz 0,91 zł

1 osoba kupiła
29
Lift-the-flap questions and answers about space - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Lift-the-flap questions and answers about space
Dostępny14 szt.

With over 60 flaps to lift, this delightful book answers questions such as ?Where have people visited in space??, ?What?s a cosmonaut??, ?Why can?t I see stars in daytime?? and lots more what, where, how, why, and yes or no questions with answers beneath the flaps. Internet links take children to carefully selected websites to find out more.

59,00 zł
56,64 zł

Rabat 4,0%
oszczędzasz 2,36 zł

1 osoba kupiła
30
Spółka z o.o. Dokumentacja wewnętrzna z komentarzem. Wzory uchwał, umów, pozwów, wniosków, ogłoszeń i innych pism - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Spółka z o.o. Dokumentacja wewnętrzna z komentarzem. Wzory uchwał, umó...
Dostępny1 szt.

Kompletny zbiór dokumentów wewnętrznych w spółce z o.o. Wspólnicy i członkowie organów spółki często nie wiedzą, jak formułować różnego rodzaju dokumenty wewnętrzne, kto i jak powinien podpisywać uchwały i różne pisma, które dokumenty wymagają rejestracji i czy dane wydarzenie w spółce należy odpowiednio udokumentować, czy też nie. To właśnie z myślą o nich powstała ta publikacja. Wzory dokumentów, zebrane w 15 rozdziałach, prowadzą czytelnika od momentu przygotowania umowy lub aktu założycielskiego, poprzez etap spółki w organizacji i ustanowienie władz, aż do jej rozwiązania i likwidacji lub połączenia z inną spółką czy przekształcenia. Kolejne rozdziały zostały poświęcone dokumentacji związanej z takimi zagadnieniami, jak dopłaty, stosunek dominacji i zależności, umorzenie udziałów, rozporządzanie udziałami, wyłączenie wspólnika, zgromadzenie wspólników, podział zysku, zmiana umowy spółki. Dokumentom towarzyszy zrozumiały, praktyczny komentarz, wskazujący podstawę prawną danej czynności i obowiązki z nią związane. Czwarte wydanie uwzględnia ostatnie zmiany przepisów KSH, obejmujące m.in. zasady rezygnacji członków zarządu z pełnienia funkcji w organach spółek kapitałowych, zakres uchwał walnego zgromadzenia wspólników głosowanych obiegowo, określenie dnia dywidendy i terminu jej wypłaty, terminy przedawnienia roszczeń. Integralną częścią pozycji jest suplement elektroniczny zawierający wszystkie wzory dokumentów w wersji edytowalnej. Plik suplementu należy pobrać przez Internet – instrukcja postępowania zamieszczona jest w książce. Zainstalowanie suplementu wymaga systemu operacyjnego Windows.

262,50 zł
246,75 zł

Rabat 6,0%
oszczędzasz 15,75 zł

1 osoba kupiła
31
Święty Juda Tadeusz - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Święty Juda Tadeusz
Dostępny4 szt.

Był jednym z apostołów, dołączył do ich grona dość późno – podobno nie do końca bezinteresownie. A potem pozostał wierny Chrystusowi aż po śmierć męczeńską. Jak to się stało, że stał się szczególnym orędownikiem w sprawach trudnych i beznadziejnych? Jaka jest historia jego życia i kultu? Książka opowiada o postaci św. Judy Tadeusza, jego motywacjach, wyborach, posłannictwie. Przytacza liczne cuda wyproszone przez jego wstawiennictwo, pokazuje historię i formy jego kultu. Zawiera również nabożeństwa i modlitwy, którymi można prosić o jego pośrednictwo w zanoszeniu próśb do Boga.

20,00 zł
14,99 zł

Rabat 25,1%
oszczędzasz 5,01 zł

1 osoba kupiła
32
Aliens. Ratunek - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Aliens. Ratunek
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.11.25

Kolonialni Marines są elitarną jednostką wojskową przyszłości. Zmagają się z zagrożeniami obcego pochodzenia w całej galaktyce. Jeden z nich ma szansę walczyć u boku legend – Amandy Ripley i Zuli Hendricks, które dawno temu ocaliły mu życie przed śmiercią z rąk ksenomorfów. Po wydarzeniach przedstawionych w tomie Aliens. Opór, Alec Brand, kolonista uratowany przez Ripley i Hendricks dorósł i stał się jednym z elitarnych Kolonialnych Marines. Zostaje wysłany na ściśle tajną misję i trafia na zawładnięty przez Obcych księżyc, z którego niegdyś został uratowany... musi teraz stanąć twarzą w twarz z przeszłością. Brian Wood (The Massive, Aliens. Bunt, Aliens. Opór) łączy siły z rysownikami Kieranem McKeownem i JL'em Strawem (Halo. Lone Wolf), aby powołać do życia przepełniony akcją komiks o walce ze śmiercionośnym zagrożeniem ze strony Obcych.

60,00 zł
48,00 zł
Powiadomienie

Rabat 20,0%
oszczędzasz 12,00 zł

33
Owady w komiksie. Tom 1 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Owady w komiksie. Tom 1
Niedostępny
Brak

Wiedzieliście, że niektóre pszczoły potrafią zabić szerszenia intensywnym machaniem skrzydłami? Że termity porozumiewają się uderzając głowami o ściany termitiery? Czy wreszcie, że larwa mrówkolwa chwyta ofiary zastawiając na nie diaboliczną pułapkę? Ten album, łączący humor z wiedzą naukową, pozwoli wam odkryć fascynujący świat owadów.

50,00 zł
40,00 zł
Powiadomienie

Rabat 20,0%
oszczędzasz 10,00 zł

34
Blackwood - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Blackwood
Dostępny12 szt.

Gdy czwórka nastolatków o trudnej przeszłości dostaje się do szkoły magii Blackwood College, ich pragnienie zdobycia zakazanej wiedzy zostaje poddane szeregom prób. Jednak klątwa nieumarłego dziekana, duch w akademiku, złośliwa mumia dwugłowego szympansa, plaga zmutowanych insektów, czy odkrycie pradawnego zła nieoczekiwanie zmuszają bohaterów do przyspieszonego kursu okultyzmu. Stawką okazują się nie tylko ich życia, ale i losy świata. Wielokrotny zdobywca nagrody Eisnera i Twórca Beasts of Burden przedstawiają fantastyczną historię o tajemniczej zbrodni dokonanej w murach szkoły magii.

60,00 zł
48,00 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 12,00 zł

35
Aliens. Labirynt - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Aliens. Labirynt
Niedostępny
Brak

Króliki, myszy i małpy od zawsze były ofiarami eksperymentów naukowych i badań laboratoryjnych na całym świecie, budząc przy okazji protesty społeczeństw. Kiedy więc pułkownik doktor Paul Church zamienia w tej roli zwierzęta na kosmitów, protesty się kończą a ekolodzy wychwalają lekarza... Gdy jednak jego asystenci giną z nieznanych powodów, zaczynają sobie zadawać ważne pytanie: jak człowiek może torturować obce istoty? Wysoko nad ziemią, na pokładzie stacji kosmicznej Innominata, dzieje się coś strasznego. I tym razem kosmici są ofiarami.

60,00 zł
48,00 zł
Powiadomienie

Rabat 20,0%
oszczędzasz 12,00 zł

36
MYOPIA. płyta analogowa - Muzyka
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
MYOPIA. płyta analogowa
OBEL, AGNES, Universal Music Polska
Niedostępny
Brak

124,90 zł
122,40 zł
Powiadomienie

Rabat 2,0%
oszczędzasz 2,50 zł

37
Dieta w chorobie Hashimoto - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dieta w chorobie Hashimoto
Niedostępny
Brak

115 przepisów na zdrowe posiłki w chorobie Hashimoto, które pomogą Ci poprawić samopoczucie i utrzymać prawidłową masę ciała Choroba Hashimoto to schorzenie, którego leczenie trzeba traktować bardzo indywidualnie. Dużą rolę w terapii odgrywa styl życia, czyli dobrze dobrana dieta, odpowiednia aktywność fizyczna, unikanie czynnego i biernego palenia tytoniu, a także redukcja stresu. Dieta każdego pacjenta powinna być dopasowana do przebiegu schorzenia i ewentualnych towarzyszących mu zaburzeń. W książce przedstawiono przepisy na dania główne, zupy, przekąski, sałatki, pieczywa i desery. Każdy z nich opatrzono specjalną ikoną informującą o tym, czy danie jest: • bez glutenu, • bez pszenicy, • bez mleka, • bez laktozy, • z dużą zawartością szkodliwych dla tarczycy goitrogenów. W poradniku podano najważniejsze zalecenia w chorobie Hashimoto, omówiono towarzyszące jej schorzenia i scharakteryzowano składniki pokarmowe, które mają największy wpływ na tarczycę. Dzięki temu dbanie o zdrowie staje się łatwiejsze.

35,00 zł
25,20 zł
Powiadomienie

Rabat 28,0%
oszczędzasz 9,80 zł

38
W słońcu i w deszczu. CD - Muzyka
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
W słońcu i w deszczu. CD
Karol Nicze Band, Universal Music Polska
Niedostępny
Brak

39,90 zł
39,10 zł
Powiadomienie

Rabat 2,0%
oszczędzasz 0,80 zł

39
Kultura popularna w nauczaniu polszczyzny jako języka obcego. Wstęp do kulturoznawstwa glottodydakty - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kultura popularna w nauczaniu polszczyzny jako języka obcego. Wstęp do...
Dostępny13 szt.

Tematyka niniejszej pracy sytuuje ją na pograniczu antropologii kultury i glottodydaktyki, tzw. kulturoznawstwa glottodydaktycznego. Autor proponuje jego wydzielenie jako nowej subdyscypliny glottodydaktyki polonistycznej, a odwołując się do osiągnięć glottokulturoznawczych warszawskiego ?Polonicum?, przedstawia własną propozycję programową nauczania kultury popularnej. ****** Popular culture in teaching Polish as a foreign language. Introduction to glotto-cultural studies The subject of this book situates it at the interface between cultural anthropology and glottodidactics, the so-called glotto-cultural studies. The author argues that is should be recognized as a new subdiscipline of Polish glottodidactics and, referring to the achievements of the glotto-cultural studies of the Warsaw ?Polonicum,? presents his own vision of teaching popular culture.

36,00 zł
30,24 zł

Rabat 16,0%
oszczędzasz 5,76 zł

40
Czerwony snajper. Wspomnienia z frontu wschodniego - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Czerwony snajper. Wspomnienia z frontu wschodniego
Dostępny1 szt.

• Wojna oczami jednego z najsłynniejszych radzieckich snajperów • Przejmująca relacja o oblężeniu Leningradu • Tajemnice snajperskiego rzemiosła Jewgienij Nikołajew to jeden z najsłynniejszych rosyjskich strzelców wyborowych. Przypisuje mu się 324 zestrzelenia, głównie wykonane na przełomie 1941 i 1942 roku – podczas pierwszej zimy obrony Leningradu. Wspomnienia Nikołajewa, wydane po raz pierwszy w Związku Radzieckim w latach osiemdziesiątych XX wieku, nie są wolne od ideologicznych uprzedzeń. Sam Nikołajew służył w jednostce NKWD. Usprawiedliwia więc wszelkie posunięcia władz ZSRR. Nie kryje swej pogardy dla przeciwnika. Gloryfikuje radzieckiego żołnierza, który głodny i zmarznięty stawiał czoła wrogowi ukrytemu w wygodnych, wręcz komfortowych okopach połączonych przewodami telefonicznymi. Wiele miejsca poświęca snajperskiemu rzemiosłu. Opisuje długie godziny obserwacji, podczas których musiał leżeć bez ruchu na siarczystym mrozie, by w końcu dopaść wroga śmiertelnym strzałem. Wspomnienia Nikołajewa są unikatowym zapisem przeżyć żołnierza podczas najbardziej zaciętych zmagań między Armią Czerwoną a Wehrmachtem w czasie II wojny światowej. Pomagają zrozumieć, co to znaczy być strzelcem wyborowym, i docenić wkład snajperów w obronę Leningradu. Jewgienij Adrianowicz Nikołajew, urodzony w 1920 roku w Tambowie. Jako młody mężczyzna pracował w teatrze przy projektowaniu dekoracji. Został powołany do armii we wrześniu 1940 roku, gdzie trafił do oddziału strzelców wyborowych. W 1942 roku został przeniesiony do kontrwywiadu – pracował jako śledczy w strukturach Smiersz w swojej dywizji. Doszedł aż do Berlina i nawet złożył swój podpis na ścianie Reichstagu. Dosłużył się stopnia kapitana gwardii. Po wojnie pracował w gazecie „Tambowska Prawda”. Zmarł w 2002 roku.

30,00 zł
21,60 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 8,40 zł

41
Kocham cię na zabój - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kocham cię na zabój
Dostępny3 szt.

W tym mieście rozkosz jest najwyższym prawem Wyobraź sobie miasto, w którym seks nigdy nie był tematem tabu, a niczym nieskrępowane pożądanie to jedna z głównych zasad, na jakich oparte są tu związki międzyludzkie. Miasto, w którym możesz dać upust wszystkim swoim fantazjom, bez względu na to, jak bardzo są perwersyjne... Oto Miasto Singli. Właśnie tutaj pewnego dnia trafia były żołnierz, Jarr Porażkiewicz. Wkrótce jego codzienność zostanie wypełniona znajomościami z pięknymi kobietami, a niesamowity seks, jakiego doświadczy, stanie się jednym z najważniejszych doświadczeń w jego życiu. Jednak nawet tutaj przesycone pożądaniem dni nie mogą trwać wiecznie. Wkrótce okaże się, że za wszystkimi erotycznymi przygodami Jarra stoi ktoś, dla kogo istnieje pragnienie ważniejsze od seksu – pragnienie władzy...

30,00 zł
21,90 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 8,10 zł

42
Kroniki Lenny'ego. Syberia - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kroniki Lenny'ego. Syberia
Dostępny3 szt.

Taka przygoda zdarza się tylko raz w życiu! Jaka jest najbardziej szalona rzecz, którą mógłbyś zrobić w życiu? Lenny już wie: wyprawa ciężarówką w tajemnicze ostępy Syberii. W wyniku głupiego zakładu z kolegami z pracy, niebawem będzie miał szansę przekonać się, co znaczy prawdziwa, spontaniczna przygoda. W tej szalonej podróży towarzyszyć mu będzie Asia. Na wykonanie zadania mają równo dwa miesiące. Czy uda im się je zrealizować? Jak ta niezwykła wyprawa wpłynie na ich związek? Czy scementuje ich uczcie, czy wręcz przeciwnie – stanie się kością niezgody? Jedno jest pewne: żadne z nich nawet nie podejrzewa, jak niesamowite zdarzenia czekają na nich po drodze i jak poważne decyzje będą musieli podjąć...

38,00 zł
27,74 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 10,26 zł

43
Alchemia duchowego rozwoju. Inteligencja duchowa dla zaawansowanych. - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
44,90 zł
33,23 zł
Powiadomienie

Rabat 26,0%
oszczędzasz 11,67 zł

44
Inspirator podróżniczy. Turcja - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Inspirator podróżniczy. Turcja
Niedostępny
Brak

Między Azją a Europą • Kapadocja – księżycowa kraina • Pamukkale – wapienne tarasy • Riwiera Turecka – śródziemnomorski raj • Derwisze – hipnotyzująca ceremonia Agata Wielgołaska – zakochana w Stambule, od wielu lat pisze o Turcji w książkach i artykułach. Swoją turecką przygodę zaczęła w środkowej Anatolii, niedaleko słynnej Kapadocji. Twój inspirator zaprowadzi cię w każdy zakamarek Turcji. Nic cię nie ominie! • Rankingi atrakcji • Knajpki, w których jedzą miejscowi • Rekomendacje autorów • Intuicyjna nawigacja

39,90 zł
29,53 zł
Powiadomienie

Rabat 26,0%
oszczędzasz 10,37 zł

45
Inspirator podróżniczy. Toskania i Umbria - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Inspirator podróżniczy. Toskania i Umbria
Niedostępny
Brak

W krainie piękna • Florencja – stolica sztuki • Siena – najpiękniejsze dachy Toskanii • Sn Gimignano – średniowieczne wieżowce • Val D'Orcia – najbardziej malownicze pejzaże Twój inspirator zaprowadzi cię w najciekawsze zakamarki Toskanii i Umbrii. Nic cię nie ominie! • Rankingi atrakcji • Knajpki, w których jedzą miejscowi • Rekomendacje autorów • Intuicyjna nawigacja.

39,90 zł
29,53 zł
Powiadomienie

Rabat 26,0%
oszczędzasz 10,37 zł

46
Algorytmy dla bystrzaków - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
59,00 zł
32,45 zł

Rabat 45,0%
oszczędzasz 26,55 zł

47
Tor wyścigowy Psi Patrol On a Roll 2,4m - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
117,90 zł
106,11 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 11,79 zł

48
The Collection. CD - Muzyka
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
The Collection. CD
The Moody Blues, Universal Music Polska
Niedostępny
Brak

54,90 zł
53,80 zł
Powiadomienie

Rabat 2,0%
oszczędzasz 1,10 zł

49
4 Impromptus, D. 899 & 935. CD - Muzyka
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
4 Impromptus, D. 899 & 935. CD
Alfred Brendel, Universal Music Polska
Niedostępny
Brak

36,90 zł
36,16 zł
Powiadomienie

Rabat 2,0%
oszczędzasz 0,74 zł

50
Bramka z akcesoriami - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bramka z akcesoriami
Mega Creative
Dostępny24 szt.

Piłka nożna jest najpopularniejszą dyscypliną sportową. Miliony chłopców marzy aby zostać nowym Messim, Ronaldo czy Lewandowskim. Dzięki treningom strzeleckim na bramkę Mega Creative być może to właśnie Twoje dziecko będzie kolejną gwiazdą Footbollu! W zestawie znajdują się: bramka do samodzielnego montażu z dodatkowymi celami, piłka, śledzie oraz pompka. Produkty wykonane z plastiku, gumy oraz siatki. Wymiary bramki po złożeniu: 105.0 x 74.0 x 53.0 cm Wymiary opakowania: 50.0 x 33.0 x 7.0 cm

91,90 zł
71,68 zł

Rabat 22,0%
oszczędzasz 20,22 zł

Wróć do góry