hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Wyszukaj książkę, grę, puzzle, zabawkę
Książki
Zabawki
Gry
Puzzle
Papiernicze i szkolne
Muzyka
Audiobooki

Kalendarz premier z dnia 2020.01.27

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli w poniedziałek 27 stycznia 2020 roku. Na pierwszym miejscu znajduje się Outsider (Stephen King), na drugim Normalni ludzie (Sally Rooney). Kolejny produkt to Heksalogia o Dorze Wilk. Tom 1. Złodziej dusz (Aneta Jadowska) oraz Idealne dziecko (Lucinda Berry).
1
Outsider - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Outsider
Dostępny
48 szt.

Bestialska zbrodnia. Śledztwo pełne znaków zapytania. Stephen King, znajdujący się w szczególnie owocnym okresie twórczości, przedstawia jedną ze swoich najbardziej niepokojących i wciągających opowieści. W parku miejskim znalezione zostaje zmasakrowane ciało jedenastoletniego chłopca. Naoczni świadkowie i odciski palców nie pozostawiają wątpliwości: sprawcą zbrodni jest jeden z najbardziej lubianych obywateli Flint City. To Terry Maitland, trener drużyn młodzieżowych, nauczyciel angielskiego, mąż i ojciec dwóch córek. Detektyw Ralph Anderson, którego syna Maitland kiedyś trenował, nakazuje przeprowadzić natychmiastowe aresztowanie w świetle jupiterów. Maitland ma wprawdzie alibi, ale Anderson i prokurator okręgowy wkrótce zdobywają kolejny niezbity dowód: ślady DNA. Sprawa wydaje się oczywista. Kiedy w toku śledztwa zaczynają wychodzić na jaw przerażające szczegóły, porywająca opowieść Kinga wchodzi na wyższe obroty, napięcie narasta, aż staje się niemal nie do zniesienia. Terry Maitland na pozór jest miłym człowiekiem, ale czy ma drugie oblicze? Odpowiedź szokuje – tak jak szokować potrafi tylko Stephen King. W serialu na podstawie bestsellerowej powieści mistrza grozy występują m.in. Ben Mendelsohn, Cynthia Erivo oraz Bill Camp. Premiera 13 stycznia w HBO. Stephen King (ur. 1947 w Portland) napisał ponad pięćdziesiąt książek i wszystkie zyskały status światowych bestsellerów. Znajdują się między nimi: Miasteczko Salem, Misery, Dallas ’63 czy Lśnienie. Powieści Kinga doczekały się wielomilionowych nakładów, tłumaczeń na przeszło 30 języków, a na całym świecie można znaleźć ponad 300 milionów egzemplarzy książek z jego nazwiskiem na okładce. Stephen King mieszka w stanie Maine z żoną, powieściopisarką Tabithą King.

48,00 zł
31,20 zł

Rabat 35,0%
oszczędzasz 16,80 zł

13 osób kupiło
2
Normalni ludzie - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Normalni ludzie
Dostępny
60 szt.

Jedna z najgłośniejszych powieści 2018 roku! Sally Rooney, nazywana Salingerem doby Instagrama, w Normalnych ludziach opowiada o trudnej miłości wplątanej w skomplikowane, zhierarchizowane relacje organizujące świat, w którym nastoletni bohaterowie muszą się odnaleźć. Rooney udowadnia, że o miłości nie napisano jeszcze ostatniego słowa. Marianne i Connell żyją tuż obok siebie, choć pochodzą z dwóch różnych światów. Mieszkają w niewielkim mieście, jednym z tych, z których chce się jak najszybciej uciec. Chodzą do tej samej szkoły, ale na korytarzu mijają się bez słowa, unikają swoich spojrzeń, chociaż łączy ich więcej niż wspólne lekcje. Ukrywanie tej znajomości nie jest trudne, komplikacje zaczynają się wtedy, gdy między dwojgiem nastolatków budzi się uczucie. Powieść Normalni ludzie nominowana była do Nagrody Bookera oraz otrzymała Costa Book Award w 2019 r. Ponadto stacja BBC ogłosiła, że historia Connella i Marianne zostanie przeniesiona na mały ekran, a adaptację wyreżyseruje Lenny Abrahamson.

39,99 zł
34,79 zł

Rabat 13,0%
oszczędzasz 5,20 zł

5 osób kupiło
3
Heksalogia o Dorze Wilk. Tom 1. Złodziej dusz - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Heksalogia o Dorze Wilk. Tom 1. Złodziej dusz
Dostępny
28 szt.

Utrzymać status quo Oficjalnie policjantka. Trudny charakter, ale świetne statystyki rozwiązanych spraw. Nieoficjalnie – wiedźma, która dzieli swój czas między toruński komisariat a Thorn – alternatywne miasto, gdzie mieszkają magiczni. Do perfekcji opanowała utrzymywanie tych światów w równowadze i kompletnej izolacji. Do czasu. W Thornie giną istoty nadprzyrodzone i to Dora ma znaleźć sprawcę. W Toruniu dyskretne korzystanie z magii w trakcie śledztwa odbija jej się solidną czkawką. Na szczęście nie jest z tym wszystkim sama – wspiera ją Miron, wnuk Lucyfera. Akcja, emocje i humor – jedyna i niepowtarzalna wiedźma Dora Wilk powraca w nowym wydaniu i lepszej formie niż kiedykolwiek. Jedna z najpopularniejszych serii urban fantasy w świeżej odsłonie. „Uwielbiam Toruń z jego piernikowymi kamienicami, ale jeszcze bardziej pokochałam Thorn – magiczne miasto ukryte za tajemniczymi bramami. Dora, Miron i Joshua to trio, z którym chętnie wyskoczyłabym na wieczorne spotkanie w Szatańskim Pierwiosnku. Czym prędzej muszę przeczytać kolejne tomy ich przygód!” – Katarzyna Berenika Miszczuk, autorka cyklu diabelsko-anielskiego.

39,99 zł
30,79 zł

Rabat 23,0%
oszczędzasz 9,20 zł

5 osób kupiło
4
Idealne dziecko - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Idealne dziecko
Dostępny
406 szt.

Dlaczego wszechświat pozwala mieć dzieci ludziom, którzy je krzywdzą? Dlaczego nie daje ich ludziom takim jak ja, którzy ich pragną? Christopher i Hannah wiodą szczęśliwe i spokojne życie – on jest chirurgiem, ona pielęgniarką. Brakuje im tylko dziecka. Kiedy do szpitala trafia Janie, porzucona sześciolatka, Christopher od razu nawiązuje z nią kontakt i przekonuje Hannah, żeby wzięli ją do domu jako własną córkę. Ale Janie nie jest zwykłym dzieckiem. Marzenie o szczęśliwej rodzinie staje się coraz bardziej odległe. Czy tajemnicza przeszłość dziewczynki może doprowadzić wszystkich do niewyobrażalnych czynów, których konsekwencje będą tragiczne w skutkach...? Myśleli, że to porzucone dziecko, ale rany na jej ciele opowiedziały o wiele straszniejszą historię.

42,90 zł
31,32 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 11,58 zł

5 osób kupiło
5
Akademia Jednorożców. Tom 6. Oliwia i Śnieżynka - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Akademia Jednorożców. Tom 6. Oliwia i Śnieżynka
Dostępny
109 szt.

„Akademia Jednorożców ”to najlepsza szkoła z internatem, w której uczniowie są połączeni w pary z niesamowitymi jednorożcami. Oliwia jest taka szczęśliwa, że uczy się w Akademii Jednorożców! Ma nadzieję, że jej słodki jednorożec, Śnieżynka, odkryje swoją magię przed wakacjami. Wszyscy są zajęci przygotowaniem dekoracji na bal z okazji zakończenia roku szkolnego, ale wygląda na to, że ktoś próbuje zepsuć zabawę. Od Oliwii i Śnieżynki zależy, czy uda się powstrzymać nadchodzącą katastrofę. Kolejna część serii „Akademia Jednorożców”, którą dzieci pokochały.

14,99 zł
11,99 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 3,00 zł

4 osoby kupiły
6
Platforma - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Platforma
Dostępny
52 szt.

Michel Renault pracuje w ministerstwie kultury. Wiedzie monotonne życie, a jego zainteresowania nie wykraczają poza seks i telewizję. Odziedziczony po ojcu spadek przeznacza na podróż do Tajlandii – raju seksturystów. Tam poznaje młodą, piękną Valerie, pracującą w biurze podróży. Po powrocie do Francji zostają kochankami i wspólnie wprowadzają w życie pomysł Michela – zorganizowaną seksturystykę do krajów Trzeciego Świata. Tylko tak bowiem, twierdzi bohater, Zachód i Wschód mogą pomóc sobie nawzajem. Houellebecq rozwija przenikliwą diagnozę zdegenerowanego Zachodu – zdominowanego przez wszechobecne współzawodnictwo i plagę przemocy – oraz zaślepionego przez materializm Wschodu. „Niebezpieczna w sposób, w jaki literatura ma być niebezpieczna – budzi uśpioną wrażliwość” – „The New York Observer”.

39,99 zł
34,79 zł

Rabat 13,0%
oszczędzasz 5,20 zł

4 osoby kupiły
7
Matma inaczej. Kodowanie - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Matma inaczej. Kodowanie
Dostępny
49 szt.

Książka zawiera przykłady matematycznych zabaw, gier, kart pracy dla przedszkolaków, uczniów klas I–III oraz IV–VIII szkoły podstawowej Matematyczne kodowanie łączy w sobie nabywanie wiedzy matematycznej i programistycznej. Zaproponowane w książce zabawy, zadania, karty pracy, matematyczne podchody i edukacyjne pokoje zagadek zawierają elementy aktywności artystycznej i fizycznej. Mamy nadzieję, że znajdujące się w książce przykłady staną się dla czytelnika inspiracją i zachętą do podjęcia przygody z kodowaniem na zajęciach matematycznych w przedszkolu, klasie lekcyjnej w szkole podstawowej czy zajęciach świetlicowych. Matma inaczej. Kodowanie udowodni, iż kodowanie jest dla każdego, a nauka matematyki może być naprawdę atrakcyjną przygodą.

34,00 zł
25,16 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 8,84 zł

4 osoby kupiły
8
Ocet - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ocet
Dostępny
2 szt.

Ocet jest jedną z najbardziej wszechstronnych substancji na świecie Ta książka prezentuje zarówno najpowszechniejsze, jak i trochę mniej znane sposoby wykorzystania octu podzielone na przystępnie ułożone rozdziały: sprzątanie, pranie, zdrowie i uroda, gotowanie, ogród i działka. Ocet to bez wątpienia jeden z najbardziej uniwersalnych wynalazków natury, będący tanią i przyjazną środowisku alternatywą dla drogich środków chemicznych. Ten przyjazny czytelnikom i czytelniczkom poradnik – ze zwięzłą historią octu, wprowadzeniem do samodzielnej produkcji i pożytecznym leksykonem – stanie się niezastąpionym narzędziem codziennego użytku.

25,00 zł
18,99 zł

Rabat 24,0%
oszczędzasz 6,01 zł

4 osoby kupiły
9
Zmierzch lubieżnego dziada. Felietony po #MeToo - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zmierzch lubieżnego dziada. Felietony po #MeToo
Dostępny
50 szt.

„Choć moje osobiste #metoo miało miejsce na długie lata przed tym ogólnoświatowym, mam wrażenie, że tak naprawdę wysłuchana i usłyszana zostałam dopiero wtedy, kiedy pojedyncze głosy, takie jak mój, zabrzmiały w przepotężnym chórze niezgody. Jak każda z osób, które wykrzyczały w tym chórze publicznie swój sprzeciw wobec traktowania słabszych od siebie jak seksualne zabawki, zainkasowałam i przyjmuję nadal niewyobrażalną dawkę internetowego hejtu, pogardy, szyderstwa i towarzyskiego ostracyzmu, nie mówiąc o utracie zatrudnienia. Tak się broni konający system. Zapłaciłam słoną cenę – trudno, stać mnie! Jeśli choć jedna zawarta w moich felietonach myśl ułatwi komuś wędrówkę przez ten dziwny, piękny świat, będę to uważała za prawdziwy sukces. Jeżeli choć jedna wykluczona, zraniona, wykorzystana przez silniejszych od siebie osoba poczuje się dzięki niej mniej samotna, to będzie dla mnie najwspanialsza nagroda. I niechże już wreszcie nadejdzie ten „kres lubieżnego dziada”! W jego miejsce chcę widzieć mężczyznę, który kocha, lubi i szanuje każdą z nas. I siebie. Który wie, że patriarchat tak naprawdę krzywdzi wszystkich, oddzielając nas od siebie i odcinając nam drogę powrotu do naszej prawdziwej, kochającej natury” – Paulina Młynarska. Paulina Młynarska, dla przyjaciół Lola, rocznik 1970. Pisarka, felietonistka, blogerka, autorka scenariuszy, piosenek i wierszy. Działaczka na rzecz praw kobiet, feministka. Dawniej dziennikarka oraz producentka radiowa i telewizyjna związana z rynkiem polskim i francuskim. Jeszcze dawniej – aktorka filmowa, teatralna i kabaretowa, a także modelka. Cztery razy wychodziła za mąż, trzykrotnie emigrowała z Polski. Sama o sobie mówi, że przeżyła już co najmniej sześć życiorysów, a to przecież dopiero początek! Dziś – przede wszystkim – nauczycielka jogi i podróżniczka, oddana pracy na rzecz kobiet i z kobietami. Współorganizuje dla nich warsztaty rozwojowe #miejscemocy. Jej felietony i wpisy w mediach społecznościowych co kilka miesięcy prowokują ogólnopolską awanturę. Bo poruszają tematy łamania praw kobiet i mniejszości, hipokryzji patriarchatu po obu stronach politycznej barykady i okrucieństwa uprzywilejowanych wobec słabszych, Młynarska pisze bez znieczulenia, bez pudru i nie ogląda się przy tym na opinię „salonu” ani na internetowy hejt. Pytana o swój największy sukces, odpowiada: „Niezależność! To, że udaje mi się zachować naprawdę duży margines osobistej wolności”. A że ta wolność ma swoją cenę? Trudno. Młynarska twierdzi, że ją stać! Mieszka w maleńkim domku na Krecie. Na jego dachu urządziła własne studio, w którym uczy hatha i yin jogi oraz teorii jogi i technik medytacyjnych. Z kuchni zaś nadaje audycje swojej prywatnej telewizji „Kreta – wolna kobieta!”. Można je oglądać na kanale Pauliny na YouToube. Jest matką choreografki i performerki Alki Nauman. Kocha tango argentyńskie i w ogóle życie. Nad życie!

39,99 zł
29,99 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 10,00 zł

3 osoby kupiły
10
Badminton, mix kolorów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Badminton, mix kolorów
Mega Creative
Dostępny
121 szt.

Badminton to 2 lub 4 osobowa gra polegająca na przebijaniu nad siatką lotki za pomocą rakietek. Badminton jest jedną z konkurencji olimpijskich. Być może gra w Badmintona Mega Creative sprawi, że będziesz chciał uprawiać tę dyscyplinę sportu i w przyszłości reprezentować Polskę na Igrzyskach Olimpijskich! Zawartość opakowania: • 2 rakietki, • 2 lotki. Uwaga. Mix wzorów, towar wysyłany losowo. Cena dotyczy 1 zestawu.

46,90 zł
35,18 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 11,72 zł

3 osoby kupiły
11
Atlas obrazkowy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Atlas obrazkowy
Dostępny
2 szt.

Bogato ilustrowany atlas, który zabierze dzieci w niesamowitą podróż dookoła świata. Najmłodsi globtroterzy podczas swej wyprawy odkryją bogactwo krajobrazów, rozmaitość świata zwierzęcego oraz poznają wiele ciekawostek związanych z życiem ludzi w najodleglejszych zakątkach kuli ziemskiej.

16,99 zł
13,99 zł

Rabat 17,7%
oszczędzasz 3,00 zł

3 osoby kupiły
12
Uległość - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Uległość
Dostępny
16 szt.

Wydana w dzień zamachu na redakcję „Charlie Hebdo” książka przedstawia wizję przyszłości inną niż wszystkie. Przed wyborami w 2022 roku życie Franҫoisa wyglądało zupełnie zwyczajnie – jako uznany w gronie specjalistów badacz twórczości Jorisa-Karla Huysmansa wykłada literaturę na Sorbonie. Życie upływa mu monotonnie na pisaniu kolejnych artykułów, prowadzeniu zajęć i przelotnych romansach. Kiedy wybory prezydenckie wygrywa kandydat Bractwa Muzułmańskiego, Mohammed Ben Abbes, Franҫois musi nieoczekiwanie przystosować się do nowej, obcej rzeczywistości.

39,99 zł
34,79 zł

Rabat 13,0%
oszczędzasz 5,20 zł

3 osoby kupiły
13
Miłość to wszystko, co jest - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Miłość to wszystko, co jest
Dostępny
470 szt.

Ona, Sonia, jest dwudziestopięcioletnią absolwentką prawa. On, Łukasz, czterdziestoletnim dziennikarzem zajmującym się muzyką i filmem. Ona jest córką jego najbliższych znajomych. On razem z żoną mieszkają tuż obok jej rodziców. Ona jest młoda, na początku swojej drogi, cały czas niezdecydowana jak jej życie ma wyglądać. On dojrzały, dryfujący przez życie, ani nieszczęśliwy, ani specjalnie szczęśliwy, pozbawiony złudzeń, nieliczący specjalnie na wiele. Wpadają na siebie przypadkiem na koncercie rockowym. Z czasem poznają się lepiej, nawiązuje się między nimi nić porozumienia. To jest przyjaźń, tak to czują, tak chcą to widzieć. Gdy uczucie zaczyna wymykać się im spod kontroli i przeradzać się w coś więcej, muszą zdecydować. Czy odejść, każde w swoją stronę i nie niszczyć tego, co dotąd udało się im zbudować, czy walczyć o miłość. Miłość jest do szczęścia niezbędna. Miłość to wszystko, co jest. Kiedy jej nie ma po prostu dryfujesz przez życie. Można się do tego przyzwyczaić.

39,90 zł
29,13 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 10,77 zł

3 osoby kupiły
14
EFT dla zdrowia. Naukowo sprawdzona technika eliminowania stresu i chronicznych dolegliwości - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
EFT dla zdrowia. Naukowo sprawdzona technika eliminowania stresu i chr...
Dostępny
37 szt.

Czym jest EFT i co się stanie, gdy go użyjesz? Techniki Emocjonalnej Wolności, lub po prostu EFT, to potężny sposób radzenia sobie z nierozwiązanymi problemami, przekształcania przekonań i przeprogramowywania się w celu osiągnięcia szczęścia i sukcesu. Metoda ta, popularnie określana „opukiwaniem”, jest wykorzystywana przez tysiące ludzi na całym świecie. Jeśli zainteresowała Cię ta książka, prawdopodobnie wypróbowałeś ją przynajmniej raz lub słyszałeś o niej od znajomego. Dzięki tej publikacji będziesz w stanie z niej w pełni skorzystać. Międzynarodowy autorytet z dziedziny EFT: Dr Peta Stapleton jest certyfikowaną psycholog kliniczną i zdrowotną oraz profesor nadzwyczajną na Bond University (Queensland, Australia). Specjalizuje się w zaburzeniach odżywiania i żywieniu emocjonalnym, zdrowiu kobiet i problemach związanych z dorastaniem. Jest światową liderką i badaczką w zakresie Technik Emocjonalnej Wolności. W tej książce łączy historię i wyniki najnowocześniejszych badań. Objaśnia także, w jaki sposób opukiwanie może być stosowane w przypadku wielu dolegliwości, w tym lęku, problemów z wagą, depresji, urazów i innych. Całą wiedzę praktyczną popiera wynikami swoich przełomowych badań. Podręcznik EFT dla początkujących i zaawansowanych: Dzięki tej książce zrozumiesz, czym jest EFT i jak może ono Tobie pomóc. Początkowe rozdziały stanowią przewodnik dla początkujących i zawierają pojęcia przydatne w korzystaniu z opukiwania. Znajdziesz w nich również pomocne szkice przedstawiające lokalizację punktów spustowych na twarzy i górnej części ciała. Po zapoznaniu się z wieloma zastosowaniami EFT dr Stapleton bada również typowe przeszkody na drodze do osiągnięcia sukcesu z EFT i sposoby ich eliminowania Teraz i Ty możesz zastosować EFT na problemy takie jak: • ogólny niepokój, • strach przed egzaminami, • fobie, • nerwica natręctw, • PTSD, • urazy, • depresja, • uzależnienia, • bóle, zarówno mięśniowe, jak głowy, • zablokowany bark, • łuszczyca, • bezsenność, • padaczka, • trudności w uczeniu się i wiele innych. Oto co o książce mówią autorytety: „To niezwykle dokładny przegląd oparty na Technikach Emocjonalnej Wolności i innych terapiach dotykowych, obejmujących bieżące badania, teorię i zastosowania”. – dr Fred P. Gallo, były prezes ACEP „Tysiące ludzi na całym świecie już doświadczyło niesamowitych efektów uwalniania traumy oraz leczenia terapią EFT wiedzą, jak skuteczne są te techniki. Główną przeszkodą w zaakceptowaniu EFT przez główny nurt medycyny jest brak dowodów opartych na badaniach. W tej błyskotliwej książce dr Stapleton wykorzystuje swoje rozległe doświadczenie, pasję i potrzebę dążenia do zebrania tak istotnych informacji badawczych, w połączeniu z życiowym doświadczeniem klientów”. – Karl Dawson, dyrektor ds. szkoleń EFTMRA „To bardzo potrzebna i aktualna książka! Jest skarbnicą całej nauki i badań nad kilkoma technikami tappingu, napisaną w łatwy do zrozumienia sposób. Peta dostarcza nam istotnych zasobów, uzupełnione o historie klientów o przeżytym doświadczeniu, które każdy powinien przeczytać”. – Jessica Ortner, bestsellerowa autorka „New York Timesa” Zapukaj po zdrowie już dziś!

54,50 zł
40,88 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 13,62 zł

3 osoby kupiły
15
Linijka plastikowa Kot, 15 cm - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
2,99 zł
2 osoby kupiły
16
Akademia Mądrego Dziecka. Pierwsza gra. Mniam - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Akademia Mądrego Dziecka. Pierwsza gra. Mniam
Egmont - gry, od 2 lat
Dostępny
163 szt.

Gra oparta jest na bestsellerowej serii książek Akademia Mądrego Dziecka. Przeznaczona jest dla dzieci już od drugiego roku życia. Wspomaga rozwój intelektualny i poznawczy dziecka. Gra ma na celu: • naukę nazw owoców i warzyw, • naukę nazw kolorów, • nauka liczenia i określania ilości (ile masz, kto ma więcej), • rozwijanie kompetencji społecznych. Zanim rozpoczniesz z dzieckiem grę, pokaż mu jej elementy (owoce, warzywa). Pobawcie się nimi, nazwij je. Określ ich kolor. Grę można wykorzystać na kilka sposobów: • zgodnie z instrukcją, • zabawa w smaki (wybrać charakterystyczne smakowo owoce i określać ich smak – dziecko musi wcześniej poznać smak tych owoców i nazwy smaków), • zagadki smakowe; dziecko z zamkniętymi oczami próbuje różne warzywa i owoce potem musi wskazać który owoc/warzywo zjadło, • elementy gry mogą służyć do zabawy w sklep, • elementy gry mogą służyć do zabaw słownikowych i słowotwórczych: – tworzenie liczby mnogiej gruszka – gruszki, – tworzenie przymiotników pomarańcza – pomarańczowy, – tworzenie zdrobnień śliwka – śliweczka, – elementy gry mogą służyć do zabaw matematycznych: – tworzenie zbiorów np. owoce – warzywa, czerwone – zielone. „Pierwsza gra” to seria gier dla najmłodszych dzieci i ich rodziców. Dwulatek dynamicznie rozwija się poznawczo, emocjonalnie i społecznie. To idealny moment na wprowadzenie pierwszych gier planszowych. Dostarczą one stymulacji w wielu aspektach rozwoju. Gracze rzucają kostką i starają się zdobyć jak najwięcej soczystych owoców i warzyw. Gracz, który schrupie ostatni przysmak ze stołu, dostaje w nagrodę owocowy sok. Dzieci poznają owoce i warzywa oraz ich kolory. Naucza się je liczyć oraz porządkować w zbiory. Gra promuje również zdrowe nawyki żywieniowe. Elementy gry: • drewniana kostka, • 5 koszyków, • 15 żetonów owoców i warzyw • żeton soku.

59,99 zł
44,99 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 15,00 zł

2 osoby kupiły
17
Akademia Mądrego Dziecka. Pierwsza gra. Zwierzątka - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Akademia Mądrego Dziecka. Pierwsza gra. Zwierzątka
Egmont - gry, od 2 lat
Dostępny
239 szt.

Gra oparta jest na bestsellerowej serii książek dla dzieci Akademia Mądrego Dziecka. Wspomaga rozwój intelektualny i poznawczy u dzieci. Mogą w niż grać już dwuletnie dzieci. Gra ma na celu: • naukę nazw kolorów, • naukę nazw zwierzątek, • naukę kształtów poprzez mowę i dotyk, • ćwiczenie zmysłu dotyku, • ćwiczenie mięśni dłoni i palców (chwytanie), • rozwijanie interakcji społecznych. Zanim rozpoczniesz z dzieckiem grę, pokaż mu jej elementy i omów nazwy zwierząt (biedronka, rybka, żółw, motyl, kaczuszka) i kolory jakie mają. Porozmawiaj z dzieckiem o figurach i kształtach. Nazwij je i podotykajcie je wspólnie. Grę można wykorzystać na kila sposobów: 1. Tak jak w instrukcji układanie elementów na zwierzątkach (dzieci 2-3 letnie). 2. Zabawa w zgadywanie: Co jest w worku? (dzieci od 3 roku życia) – dzieci z zamkniętymi oczami dotykają kształty i muszą zgadnąć co to za kształt (zabawa sensoryczna stymulująca zmysł dotyku, utrwalająca nazwy kształtów i figur). 3. Zabawa w zbiory: figury (koła-kwadraty) kolory (czerwone, zielone). „Pierwsza gra” to seria gier dla najmłodszych dzieci i ich rodziców. Dwulatek dynamicznie rozwija się poznawczo, emocjonalnie i społecznie. To idealny moment na wprowadzenie pierwszych gier planszowych. Dostarczą one stymulacji w wielu aspektach rozwoju. Gracze losują z woreczka figury i dopasowują je do zwierzątek na stole. Każdy stara się znaleźć figury pasujące do swojego zwierzątka, ale łatwo się pomylić i pomóc przeciwnikowi. Kto pierwszy zdobędzie wszystkie figury, wygrywa. Dzieci poznają kształty za pomocą wzroku i dotyku. Ćwiczą przy tym dłonie i palce, czyli mała motorykę. Elementy gry: • 5 plansz zwierzątek, • 20 kafelków z figurami, • 1 płócienny woreczek.

59,99 zł
44,99 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 15,00 zł

2 osoby kupiły
18
Grób - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Grób
Dostępny
723 szt.

Świat wypełniła cisza. Była gotowa na śmierć. Tyle że śmierć nie była najgorsza… W lesie pod Gdańskiem robotnicy odkrywają masowy grób. Wiele wskazuje, że to albo cmentarzysko ofiar seryjnego mordercy sprzed lat, albo miejsce spoczynku pacjentów poddawanych potwornym eksperymentom przez nazistów. Zmumifikowane ciała noszą tajemnicze ślady. Śledczy muszą je rozszyfrować. Jednak nie tylko oni interesują się grobem. Tymczasem lokalny przedsiębiorca otrzymuje przerażającą przesyłkę... Komisarz Liza Langer i profiler Orest Rembert muszą poprowadzić jedno z najbardziej makabrycznych śledztw w swojej karierze. Okrutny sadysta również ich obrał sobie za cel. Co łączy ofiary? Jakie znaczenie mają ślady na ich ciałach? Co tak naprawdę interesuje tajemniczego psychopatę? Odpowiedzi na te pytania kryją się w Grobie. Nowy kryminał autora bestsellerowego Ślepca.

39,90 zł
29,13 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 10,77 zł

1 osoba kupiła
19
Marvin - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Marvin
Dostępny
19 szt.

Marvin, czyli jak unikać umierania Wystarczy nie chodzić do lekarzy. W końcu oni zawsze coś znajdą. Tak twierdzi Marvin, dinozaur, który zrodził się spod pióra Marty Guśniowskiej i nagle, ni stąd, ni zowąd, zupełnie niechcący dowiedział się, że najczęstszą przyczyną umierania dinozaurów jest wyginięcie. Bezlitosna statystyka zmusiła Marvina do natychmiastowego podjęcia decyzji o życiu „tu i teraz”. I tak pocieszny dinozaur, dotąd spędzający wolne chwile niemal wyłącznie na jedzeniu lodów, zapragnął mieć przyjaciela. Przypadkiem znalazł aż dwóch i z tego przypadku zrodziło się najbardziej egzotyczne trio świata – dinozaur, żółw i motyl. Odtąd przyjaciele będą podróżować, by znaleźć sposób na pokonanie strachu, samotności i śmierci. Różnice gatunkowe między Marvinem, Finnem i Ulissesem, a także wynikające z nich różnice osobowościowe, stworzą nietuzinkowe przypadki i pozwolą szerzej spojrzeć na znane nam wszystkim sytuacje. Marta Guśniowska prowadzi tę historię w typowy dla siebie sposób – osadza ją w konwencji komedii, doprawiając sporą ilością żartów budowanych na dosłownym rozumieniu języka. Dlatego Marvin, gdy mówi, że „budzi się w doskonałej formie”, ma na myśli formę do keksu, w której sypia, a gdy „zasięga języka” to faktycznie wyciąga łapki do siedzącego wysoko na bibliotecznej półce czerwonego języka. Charakterystyczny styl autorki sprawia, że utwór czyta się szybko i przyjemnie, tu i ówdzie napotykając grę słów, która odbiera poważnym tematom trochę niepotrzebnej powagi. Historia Marvina to pełna wrażliwości i ciepła lekcja oswajania cierpienia, samotności i odchodzenia. Forma jej podania łagodzi trudny temat, a niezwykli bohaterowie czynią tę historię jeszcze bardziej fantastyczną. Dziecko nauczy się z niej o wartości przyjaźni, pomagania i doceniania chwil, które bardzo szybko pryskają. Co więcej, jest to po prostu ciekawa historia przygodowa, w której bohaterowie napotykają na mnóstwo zaskakujących, nieoczywistych przypadków. Podoba się na przykład moment spotkania z Diabłem – dla tych, którzy się go obawiają, to gotowy poradnik zbicia reprezentanta złej mocy z pantałyku. Z moralizatorskim przesłaniem i dawką dobrego humoru Guśniowskiej idą w parze ilustracje autorstwa Roberta Romanowicza. Jego pomysł na charakterystyczne zobrazowanie nie tylko trzech głównych, ale też wszystkich pobocznych postaci, sprawdził się doskonale. Mamy kolorową, precyzyjnie zilustrowaną bajkę, w której na pyszczkach bohaterów widać każdą najdrobniejszą emocję, choć pozostają one wciąż bardzo umownymi wizjami dinozaura, żółwia i motyla. No i postać Diabła, która sama w sobie jest już dość fascynująca, dodatkowo z pomocą Romanowicza zyskuje nieoczywisty, nieco prześmiewczy sznyt. Przygarnijcie Marvina. To w końcu ostatnia szansa, by poznać tak blisko jakiegokolwiek dinozaura – Karolina Obszyńska.

56,00 zł
40,32 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 15,68 zł

1 osoba kupiła
20
Ekologia bez tajemnic - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ekologia bez tajemnic
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.22

Ekologia i życie w zgodzie z przyrodą to bardzo ważne zagadnienia we współczesnym świecie. Każdy mieszkaniec Ziemi, bez względu na wiek, powinien znać zasady ekologicznego savoir-vivre’u. Z kolei rodzice powinni zadbać o to, by ich dzieci od najmłodszych lat szanowały przyrodę, dbały o rośliny i zwierzęta, nie zaśmiecały środowiska oraz nie zużywały niepotrzebnie wody oraz energii elektrycznej. Ekologia bez tajemnic to zabawny i pouczający komiks o przygodach Helenki i Jerzyka, śledząc ich perypetie dzieci dowiedzą się, co same mogą zrobić, aby żyć w zgodzie z naturą i nie szkodzić środowisku.

16,95 zł
12,99 zł
Powiadomienie

Rabat 23,4%
oszczędzasz 3,96 zł

1 osoba kupiła
21
Lonesome. Tom 2. Łotrzy pogranicza - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Lonesome. Tom 2. Łotrzy pogranicza
Dostępny
9 szt.

Druga część najnowszej serii słynnego twórcy komiksowego Yves’a Swolfsa! Zima 1861 roku. Banda samozwańczego kaznodziei Markhama morduje w Kansas przeciwników niewolnictwa, a w sąsiednim Missouri – zwolenników tego systemu. Działania pastora tylko z pozoru są nielogiczne, bo szef zbrodniarzy realizuje bezwzględny plan wysoko postawionych ludzi, którzy mają dalekosiężne cele polityczne. Markhama nadal ściga Lonesome, chcąc wyrównać z nim rachunki sprzed lat. Co łączy samotnego tropiciela z krwawym zbrodniarzem? Czy wielka polityka i prywatna zemsta okażą się ze sobą powiązane? Cykl został napisany i zilustrowany przez cenionego także w Polsce belgijskiego mistrza komiksu Swolfsa, autora tak znanych serii jak „Książę nocy" czy „Legenda".

34,99 zł
26,94 zł

Rabat 23,0%
oszczędzasz 8,05 zł

1 osoba kupiła
22
Kredki Wosk 12 Kol Starpak Panda pudełko 12/144 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
3,99 zł
1 osoba kupiła
23
Magiczne miejsce - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Magiczne miejsce
Dostępny
528 szt.

Tak, to było kuszące – założyć tutaj hotel i nie martwić się o nic więcej, nie być związanym terminami, sprawami, spotkaniami. Żyć w rytmie natury, może kupić sobie psa i włóczyć się z nim po łąkach w dolinie? Witold Mossakowski, młody pracownik ministerstwa, przyjeżdża do Idy, bo tutaj kupił podupadający pałac. To magiczne miejsce skradło jego serce na zawsze. Nie tylko ono, ale i mieszkający w nim ludzie – osoby nietuzinkowe i pełne pasji, o oryginalnych zainteresowaniach. W jego życiu pojawia się też urocza dziewczyna, Mila Bielak, wielbicielka kotów i astronomii, której przeszłość kryje pewną tajemnicę… Właśnie tutaj, w przepięknej dolinie pełnej kwiatów, z których dawna właścicielka pałacu, hrabina Tyczyńska, destyluje swe czarodziejskie perfumy, Witold zaczyna rozumieć, co jest dla niego ważne. Magiczne miejsce to ujmująca historia o poszukiwaniu szczęścia i konieczności pogodzenie się ze sobą i ze swoimi wspomnieniami. Życie naprawdę może się zmienić w jednej chwili, tylko trzeba umieć dostrzec, że ta chwila właśnie nadchodzi i cieszyć się nią.

39,90 zł
29,13 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 10,77 zł

2 osoby kupiły
24
Dębowa farma. Tom 5. Baranek zwany Szczęściarzem - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dębowa farma. Tom 5. Baranek zwany Szczęściarzem
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.21

Baranek zwany Szczęściarzem to kolejna część uwielbianej przez dzieci serii „Dębowa farma”. Jasmine Green ma ręce pełne roboty. Ratuje życie dwóm osieroconym ptaszkom, a jednocześnie musi się zająć nowo narodzonym barankiem, który stracił matkę. Dziewczynka robi wszystko, by wrócił do zdrowia, tymczasem całemu stadu owiec zagraża znacznie większe niebezpieczeństwo… Czy dziewczynce uda się uratować zwierzątka? Wspaniała, ponadczasowa opowieść pełna śmiechu i wzruszeń, która długo będzie zachwycać kolejne pokolenia czytelników.

15,99 zł
11,99 zł
Powiadomienie

Rabat 25,0%
oszczędzasz 4,00 zł

1 osoba kupiła
25
Idę do przedszkola! Już potrafię! - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Idę do przedszkola! Już potrafię!
Dostępny
1 szt.

Z tej książki dzieci dowiedzą się, jak wyglądać będzie ich dzień w przedszkolu i jak będą łączyć naukę z zabawą

9,80 zł
7,99 zł

Rabat 18,5%
oszczędzasz 1,81 zł

1 osoba kupiła
26
Hotel Flamingo. Tom 1 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Hotel Flamingo. Tom 1
Dostępny
34 szt.

Zapraszamy do Hotelu Flamingo! Ania Mosteczek jest nową właścicielką Hotelu Flamingo. Stoi przed nią nie lada wyzwanie – zamierza przywrócić hotelowi jego dawny blask. Nie będzie to proste, bo od lat nie było w nim ani jednego gościa. Ania ma jednak do pomocy pana Pluszowego i pana Lemika. Wspólnie zabiorą się do pracy, znajdą hotelową załogę (w tym flamingi!) i stworzą miejsce, w którym każde zwierzę poczuje się jak w domu. Hotel Flamingo to przeurocza i bardzo zabawna opowieść, pełna zwariowanych zwierząt.

24,99 zł
18,99 zł

Rabat 24,0%
oszczędzasz 6,00 zł

1 osoba kupiła
27
Zestaw zwierzątek do kąpieli - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
25,90 zł
23,83 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 2,07 zł

2 osoby kupiły
28
A to Polska właśnie... Wierszyki o naszej ojczyźnie - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
A to Polska właśnie... Wierszyki o naszej ojczyźnie
Dostępny
167 szt.

A to Polska właśnie… to zbiór rymowanych wierszyków o Polsce. Dzięki tej książce młodzi czytelnicy wybiorą się w wierszowana podroż po różnych regionach naszego kraju – Mazowszu, Wielkopolsce, Małopolsce, Śląsku, Podhalu, Kaszubach, Podlasiu. W publikacji w poetyckiej formie przedstawione zostały zabytki, słynne miejsca, kultura i tradycje poszczególnych regionów, a także sławni artyści czy naukowcy. Całość wzbogacają kolorowe, korespondujące z tekstami ilustracje.

19,90 zł
14,99 zł

Rabat 24,7%
oszczędzasz 4,91 zł

2 osoby kupiły
29
Uwaga, rekin! - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Uwaga, rekin!
Dostępny
45 szt.

Seria książeczek z gumowymi elementami o zróżnicowanej fakturze. Zabawnym ilustracjom o żywych kolorach towarzyszą dowcipne rymowanki o przeróżnych stworach: robakach, smokach, dzikich zwierzętach, dinozaurach, których nie wolno dotykać… chyba że są na obrazkach. Doskonały sposób na rozwijanie zmysłu dotyku u maluchów. Lektura stworzona do wspólnego czytania.

39,99 zł
29,99 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 10,00 zł

1 osoba kupiła
30
Angielski w tłumaczeniach. Gramatyka. Część 5. Poziom B2-C1 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Angielski w tłumaczeniach. Gramatyka. Część 5. Poziom B2-C1
Dostępny
113 szt.

Piąta część kursu do praktycznej nauki języka angielskiego, która łączy w sobie naukę gramatyki oraz umiejętności mówienia na poziomie zaawansowanym (C1). Książka zawiera: • setki zdań i wyrażeń do tłumaczenia przydatnych na co dzień wraz z odpowiedziami, ułożonych według zagadnień gramatycznych, zgodnie ze stopniowaniem trudności, • czytelne wskazówki w języku polskim, ułatwiające zrozumienie zasad gramatycznych języka angielskiego, • ponad 6-godzinny kurs audio, pomocny w utrwaleniu przyswojonej wiedzy, ćwiczeniu wymowy i rozumienia ze słuchu, • przystępny układ stron, który zmotywuje cię do codziennej nauki. Książka świetnie się sprawdzi jako materiał do samodzielnej nauki oraz jako uzupełnienie tradycyjnych kursów językowych. Zawiera m.in. takie zagadnienia jak: • czasownik z końcówką -ing i bezokolicznik, • nagi bezokolicznik i inne formy, • wyrażanie rezultatu i warunku, • spójniki – pomimo, z powodu itd., • strona bierna, • użycie konstrukcji have something done, • mowa zależna – czasowniki relacjonujące, • pytania rozłączne, • wzmocnienie za pomocą do/does/did i przysłówków, • użycie all, whole each, every any, some, • zaimki nieokreślone i względne, • używanie i pomijanie przedimków, • często popełniane błędy. Jest to idealny suplement do regularnej nauki języka angielskiego oraz pomoc w przygotowaniu się do egzaminów. W prosty i jasny sposób przekazuje wiedzę na temat konstrukcji gramatycznych i zachęca do ćwiczeń. To także doskonały materiał wspomagający naukę zarówno dla nauczyciela, jak i dla ucznia. Trzecie, poszerzone wydanie książki wzbogacone zostało o kurs audio do pobrania, testy oraz glosariusze do każdego rozdziału.

49,90 zł
37,43 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 12,47 zł

1 osoba kupiła
31
Kredki Wosk 12 kolorów Starpak Doggy pudełko 12/144 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
5,99 zł
1 osoba kupiła
32
Białe kości - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Białe kości
Dostępny
1975 szt.

Pierwsza powieść z Katie Maguire Makabryczne znalezisko bulwersuje całą Irlandię. Podczas prac budowlanych na farmie w pobliżu Cork robotnicy trafiają na kości jedenastu kobiet, które przeleżały pod ziemią kilkadziesiąt lat. Wcześniej ktoś z fachowością rzeźnika – albo chirurga – pozbawił je skóry i mięśni… za życia! Wszystko wskazuje na mord rytualny. Według komisarz Katie Maguire każda ofiara zasługuje przynajmniej na wyjaśnienie, jak i dlaczego została zamordowana, nawet jeśli nie ma już szans na znalezienie i ukaranie zabójcy. Przełożeni są jednak innego zdania i nakazują przerwanie śledztwa. Tymczasem na tej samej farmie zostają znalezione identycznie naznaczone kości młodej Amerkanki, a inna dziewczyna znika. Komisarz Maguire wie, że nie uda jej się rozwiązać tych spraw, dopóki się nie dowie, co się stało w roku 1915.

36,90 zł
29,52 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 7,38 zł

1 osoba kupiła
33
Auto zwierzak 24x22x7,3cm - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
4,99 zł
1 osoba kupiła
34
Tarty i quiche. Nowe łączenie smaków - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Tarty i quiche. Nowe łączenie smaków
Dostępny
214 szt.

Smaki na każde podniebienie. Są zarazem wykwintne i proste. Te placki przybyły z daleka, ale zagościły w polskiej kuchni na dobre, tak jak pizza, hot dogi, sushi czy kebaby. Uwielbiamy te placki, bo łatwo je przygotować, łatwo serwować i oferują cudowną różnorodność smaków. W książce przedstawiamy ponad 70 przepisów – na tarty i quiche tradycyjne i w odmianach lokalnych, zarówno mięsne i z owocami morza, jak i wegetariańskie oraz wegańskie. Stanowią doskonałą propozycję w menu codziennym, jak i w imprezowym. Robi się je szybko, są zdrowe i pożywne, pięknie pachną, ładnie się prezentują na talerzu.

34,99 zł
25,19 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 9,80 zł

1 osoba kupiła
35
Kredki ołówkowe 12kol/180mm Panda pudełko 12/144 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
8,99 zł
1 osoba kupiła
36
Motyl nocy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Motyl nocy
Dostępny
2 szt.

Jest rok 1937. Piętnastoletnia Finka Irga Malinen romansuje z radzieckim agitatorem, a kiedy po jego wyjeździe okazuje się, że jest w ciąży, postanawia ruszyć za nim przez zieloną granicę do Związku Radzieckiego. Zamiast w ramiona ukochanego, trafia jednak do gułagu w Workucie. Tam zaprzyjaźnia się z inną więźniarką. Po uwolnieniu jedna z nich przybywa do wsi w Republice Maryjskiej, gdzie dzieją się dziwne rzeczy, których przyczyny tkwią w obozowej przeszłości. Czy kobiety są w stanie zamknąć obozowy rozdział w swoim życiu i zbudować przyszłość? „Gdy czytelnik otwiera tę książkę, wkracza w brudny, lecz pociągający świat – świat, któremu nie sposób się oprzeć. Ketja Kettu opisała prawdziwe, autentyczne szaleństwo, sugestywne i obrazowo przedstawione. Nocny motyl to powieść wyjątkowa i przekonująca” – Sveriges Radio P1.

39,90 zł
31,92 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 7,98 zł

1 osoba kupiła
37
Poznaj swoje bakterie - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Poznaj swoje bakterie
Dostępny
8 szt.

Poznaj bliżej biliony drobnoustrojów, które goszczą w twoim ciele! Dzięki tej książce poznasz mikroskopijnych współlokatorów twojego rojącego się od nich organizmu, a przy okazji dowiesz się, jaką rolę w nim odgrywają. Zwykle nieodzowne do prawidłowego funkcjonowania naszego ciała, czasem niestety szkodliwe, mikroorganizmy są zawsze intrygujące – a teraz znajdują się na wyciągnięcie ręki! Ten stworzony z rozmachem przewodnik po ich tajemniczym świecie zawiera przystępne opisy najważniejszych bakterii zamieszkujących człowieka, przedstawia fascynujące informacje na temat ostatnich odkryć dotyczących antybiotyków i superbakterii oraz opowiada, jak nanotechnologia pomaga w walce z zarazkami. A dzięki nowo nabytej wiedzy o bakteriach jeszcze lepiej zadbasz o swoje zdrowie! Gdy już poznasz swoje bakterie, sięgnij po kolejną książkę serii – Poznaj swoje hormony!

40,01 zł
32,01 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 8,00 zł

1 osoba kupiła
38
Batman. Figurka akcji, mix wzorów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Batman. Figurka akcji, mix wzorów
Spin Master
Dostępny
36 szt.

Twórz swoje własne epickie przygody superbohaterów i supervillainów z 15-centymetrowymi figurkami z serii Batman! Każda zabawka ma 3 punkty artykulacji i detale, które sprawiają, że wygląda jak twoja ulubiona postać. Połącz siły z dynamicznym duetem Batman i Robin 0 pomóż obronić Gotham City przed złowrogimi złoczyńcami i przestępcami, m.in. takim jak Joker. Pobudź swoją wyobraźnię i odgrywaj swoje własne historie i bitwy. Wysokość figurki: ok. 15.0 cm Wymiary opakowania: 19.0 x 10.0 x 4.0 cm Uwaga. Mix wzorów, towar wysyłany losowo. Cena dotyczy 1 sztuki.

33,90 zł
30,51 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 3,39 zł

1 osoba kupiła
39
Przestrzeń kwantowa. Pętlowa grawitacja kwantowa i poszukiwanie struktury przestrzeni, czasu i Wszechświata - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Przestrzeń kwantowa. Pętlowa grawitacja kwantowa i poszukiwanie strukt...
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.06.30

Przestrzeń kwantowa jest jedną z pierwszych w świecie książek opisujących kwantową teorię grawitacji. Twórcy nowej teorii – podobnie jak twórcy teorii strun – stawiają sobie za cel rozwiązanie najważniejszego problemu współczesnej fizyki: pogodzenie ogólnej teorii względności z mechaniką kwantową. Pętlowa grawitacja kwantowa wydaje się obecnie lepszą kandydatką, ponieważ w teorii strun występują problemy, które sprawiają wrażenie przeszkód nie do pokonania. W swojej najnowszej książce Jim Baggott relacjonuje fascynującą historię badań nad pętlową grawitacją kwantową, opisując pionierskie prace dwóch najważniejszych twórców tej teorii, Lee Smolina i Carla Rovellego. „Odkrycie pętlowej grawitacji kwantowej i jej rozwój były dla mnie wspaniałą przygodą. Jim doskonale oddał wszystkie emocje towarzyszące tym pracom i świetnie wyjaśnił najważniejsze pojęcia” – Carlo Rovelli, autor Siedmiu krótkich lekcji fizyki. Jim Baggott jest wielokrotnie nagradzanym autorem książek popularnonaukowych, byłym wykładowcą Uniwersytetu w Reading. Publikuje artykuły w „New Scientist” i „Nature”. W Polsce ukazały się jego książki: Teoria kwantowa. Odkrycia, które zmieniły świat, Higgs. Odkrycie boskiej cząstki, Pożegnanie z rzeczywistością. Jak współczesna fizyka odchodzi od poszukiwania naukowej prawdy, Początek. Naukowa historia stworzenia oraz Masa. Od greckich atomów do pól kwantowych.

50,00 zł
37,50 zł
Powiadomienie

Rabat 25,0%
oszczędzasz 12,50 zł

40
Marny - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Marny
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.03

Powieść uhonorowana Nagrodą Pulitzera 2018, bestseller „New York Timesa”! Kto powiedział, że nie możesz uciec od swoich problemów? Artur Marny niedługo skończy pięćdziesiąt lat, jego życie jako powieściopisarza jest co najmniej nieudane. Gdy otrzymuje zaproszenie na ślub od swojego byłego chłopaka, z którym był przez dziewięć lat, nie wie, co ma zrobić. Nie może go przyjąć, bo sytuacja będzie niezręczna, nie może tak po prostu odmówić, bo wyglądałoby to żałośnie. Zaczyna więc akceptować zaproszenia na konferencje, wykłady i inne wydarzenia literackie na całym świecie. W czasie podróży przez Francję, Indie, Niemcy i Japonię Artur prawie się zakochuje, niemalże umiera i nie chce stawić czoła trudnej sytuacji, z którą musi się zmierzyć. Mimo wszystkich nieszczęść, wpadek, nieporozumień i błędów tytułowego bohatera Marny to przede wszystkim wzruszająca historia miłosna.

45,00 zł
39,15 zł
Powiadomienie

Rabat 13,0%
oszczędzasz 5,85 zł

41
Policjanci. W boju - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Policjanci. W boju
Dostępny
58 szt.

Granaty, karabiny, broń krótka, desanty ze śmigłowca, szturmowanie budynków. Policyjnym antyterrorystom zlecane jest zatrzymywanie najgroźniejszych i najbardziej okrutnych przestępców. Strzelaniny, wojny gangów, zamachy, odbijanie zakładników to ich żywioł. Codzienne mordercze treningi przygotowują ich do tego, żeby stawić czoło najgorszemu. Tymczasem w domu czeka żona. Pełna niepokoju, bo przecież mąż może nie wrócić z akcji. Jak swoją służbę widzą policjanci? Jak postrzegają ją ich partnerki? Odważysz się wejść w świat policyjnych komandosów? Kupując tę książkę, wspierasz rodziny funkcjonariuszy, którzy słowa roty ślubowania wypełnili do końca. Autorka połowę swojego honorarium przekazuje na Fundację Pomocy Wdowom i Sierotom po Poległych Policjantach. Katarzyna Puzyńska – psycholog i autorka bestsellerowej sagi kryminalnej o Lipowie w kolejnych rozmowach z policjantami. Tym razem dociera do prawdy o pracy i życiu polskich antyterrorystów.

39,99 zł
29,99 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 10,00 zł

42
Blizzard Legends. World of Warcraft. Malfurion - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Blizzard Legends. World of Warcraft. Malfurion
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.10.13

Kiedy świat Azeroth był młody, podobni bogom tytani zaprowadzili w nim ład, kształtując jego lądy i morza. Ich wysiłki sprawiły, że Azeroth stała się wspaniałą krainą – taką, jaką ją sobie wyobrazili. I mimo że tytani już dawno odeszli, ich wizja przetrwała. Zwie się Szmaragdowym Snem – jest bujną, dziką i pierwotną wersją świata World of Warcraft. Wiele tajemnic spowija Szmaragdowy Sen i jego samotnych strażników – zielone smoki. W minionych czasach druidzi wkraczali do Snu, by go doglądać i kontrolować przepływ życia w Azeroth – na tym polegała ich nigdy niekończąca się misja utrzymywania chwiejnej równowagi w naturze. Niestety, nie wszystkie sny są przyjemne. Szmaragdowy Koszmar, obszar zepsucia wewnątrz Szmaragdowego Snu, zaczął się powiększać i zmieniać wszystko wokół w przerażającą krainę. Objął swym działaniem zielone smoki, które opuszczały go ze zrujnowanymi umysłami i wyniszczonymi ciałami. Druidom zapuszczającym się w gasnący Sen coraz trudniej było się z niego wydostać – czasem okazywało się to wręcz niemożliwe. Nie były to zresztą jedyne ofiary Koszmaru: oddziaływał on na coraz więcej istot. Wydaje się, że nawet Malfurion Burzogniewny, najznamienitszy z druidów Azeroth, mógł znaleźć się pod jego zgubnym wpływem. Kiedy po świecie zaczynają szaleć niekontrolowane koszmary, rusza wyprawa, której celem jest odszukanie i oswobodzenie arcydruida. Już wkrótce wrogowie poznają prawdziwe znaczenie nazwiska Burzogniewny! Blizzard Entertainment prezentuje serię Blizzard Legends. Po 25 latach tworzenia znakomitych, wielokrotnie nagradzanych gier takich jak World of WarCraft, StarCraft i Diablo Blizzard Entertainment ponownie wydaje swoje najlepsze książki, tym razem w kolekcjonerskiej szacie graficznej. Wśród nich znajdują się bestsellerowe powieści z listy „New York Timesa”, które wciągną każdego miłośnika fantastyki – nie tylko fanów gier Blizzarda. Zaś ci ostatni – starsi i młodsi – będą mieli okazję poznać wykraczające poza ramy gier historie ich ulubionych bohaterów.

45,00 zł
36,00 zł
Powiadomienie

Rabat 20,0%
oszczędzasz 9,00 zł

43
Najlepsze miasto świata - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Najlepsze miasto świata
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.04

Po klęsce powstania warszawskiego nazywana niegdyś Paryżem Północy Warszawa zamieniła się w ocean gruzów. Trzeba było mieć wiele wyobraźni, żeby patrząc na sterczące kikuty dawnych kamienic, planować szybkie odrodzenie miasta. A jednak decyzję o jego odbudowie podjęto niemal niezwłocznie. Przed architektami i budowniczymi stanęło trudne zadanie… Choć wizytówką powojennej odbudowy Warszawy stała się zrekonstruowana starówka, to reszta miasta nie miała wrócić do dawnej formy, tylko zamienić się w idealną nowoczesną metropolię. To książka o entuzjazmie i optymizmie, o wyobrażaniu sobie „najlepszego miasta świata” na gruzach starego porządku, o architektach z Biura Odbudowy Stolicy, którzy tworząc miasto swoich marzeń, przykładali rękę do budowy totalitarnego państwa.

54,99 zł
47,84 zł
Powiadomienie

Rabat 13,0%
oszczędzasz 7,15 zł

44
Jak żyć? Poradnik dla nieogarniętych - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Jak żyć? Poradnik dla nieogarniętych
Dostępny
459 szt.

Tak wiele sytuacji potrafi nas wyprowadzić z równowagi. A może zaprosić do rozmowy znanych filozofów – Platona, Spinozę, Epikura, Arystotelesa – i zapytać ich o wszystkie codzienne, dręczące nas kwestie? Co na przykład odpowiedziałby Kant na wiadomość o zerwaniu? Dwanaście opowieści, dwanaście koncepcji, dwanaście doktryn filozoficznych pomoże ci z humorem zareagować na niespodzianki, jakie niesie życie.

34,99 zł
25,19 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 9,80 zł

45
Zatopiony świat - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zatopiony świat
Dostępny
904 szt.

Kara i Joe zarabiają na życie, zajmując się wyławianiem z zatopionego miasta cennych dla kolekcjonerów przedmiotów. Życie dwójki przyjaciół wywraca się do góry nogami, gdy przypadkowo wchodzą w posiadanie tajemniczej mapy. W pościg za nimi ruszają nie tylko gangsterzy, ale też przedstawiciele władz i Wodniacy – wyposażeni w nowoczesny sprzęt piraci, uważani przez władze za terrorystów. Kara i Joe muszą zdecydować, komu mogą zaufać, zanim ruiny podwodnego miasta na zawsze znikną w morskich odmętach… Wciągająca historia dla dzieci w wieku 9-12 lat.

26,99 zł
20,24 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 6,75 zł

46
W kolorze. Dżungla - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
W kolorze. Dżungla
Dostępny
14 szt.

Kolorowanki z kolorem czekają na dokończenie, inne na doklejenie brakujących elementów. Dzieci wyszukują różnice, znajdują drogę w labiryntach, zgadują i liczą, świetnie się przy tym bawiąc. Tematem trzech kolorowanek są zwierzęta. Akcja książeczek dzieje się na łące, w dżungli lub na wsi. Ostatnia z kolorowanek to gratka dla małych fanów motoryzacji. Seria „W kolorze” to doskonały pomysł na spędzanie wolnego czasu!

9,99 zł
7,99 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 2,00 zł

47
W kolorze. Wieś - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
W kolorze. Wieś
Dostępny
12 szt.

Kolorowanki z kolorem czekają na dokończenie, inne na doklejenie brakujących elementów. Dzieci wyszukują różnice, znajdują drogę w labiryntach, zgadują i liczą, świetnie się przy tym bawiąc. Tematem trzech kolorowanek są zwierzęta. Akcja książeczek dzieje się na łące, w dżungli lub na wsi. Ostatnia z kolorowanek to gratka dla małych fanów motoryzacji. Seria „W kolorze” to doskonały pomysł na spędzanie wolnego czasu!

9,99 zł
7,99 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 2,00 zł

48
W kolorze. Pojazdy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
W kolorze. Pojazdy
Dostępny
16 szt.

Kolorowanki z kolorem czekają na dokończenie, inne na doklejenie brakujących elementów. Dzieci wyszukują różnice, znajdują drogę w labiryntach, zgadują i liczą, świetnie się przy tym bawiąc. Tematem trzech kolorowanek są zwierzęta. Akcja książeczek dzieje się na łące, w dżungli lub na wsi. Ostatnia z kolorowanek to gratka dla małych fanów motoryzacji. Seria „W kolorze” to doskonały pomysł na spędzanie wolnego czasu!

9,99 zł
7,99 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 2,00 zł

49
W kolorze. Las - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
W kolorze. Las
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.07.25

Kolorowanki z kolorem czekają na dokończenie, inne na doklejenie brakujących elementów. Dzieci wyszukują różnice, znajdują drogę w labiryntach, zgadują i liczą, świetnie się przy tym bawiąc. Tematem trzech kolorowanek są zwierzęta. Akcja książeczek dzieje się na łące, w dżungli lub na wsi. Ostatnia z kolorowanek to gratka dla małych fanów motoryzacji. Seria „W kolorze” to doskonały pomysł na spędzanie wolnego czasu!

10,00 zł
7,99 zł
Powiadomienie

Rabat 20,1%
oszczędzasz 2,01 zł

50
Lekarstwo dla duszy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Lekarstwo dla duszy
Dostępny
8767 szt.

Zbiór felietonów, tekstów i przemyśleń najczęściej nagradzanej polskiej dziennikarki. Lekarstwo dla duszy to owoc wieloletniej działalności publicystycznej Justyny Kopińskiej, a zawarte w tej książce teksty – wcześniej publikowane na łamach „Vogue.pl”, zebrane i opracowane specjalnie na potrzeby niniejszego zbioru – łączy jeden wspólny mianownik. Dobro. Przypadkowe spotkanie, przypadkowa rozmowa. Kopińska sięga głęboko pod powierzchnię codzienności i wykorzystuje każdą możliwą okazję, żeby dzielić się trafnymi spostrzeżeniami i żeby inspirować. Czy dobro wyzwala dobro? Jaka ważna jest bliskość? Zaufanie? Czy warto płynąć z prądem? Co zrobić, żeby w końcu poczuć szczęście? Ta książka to prawdziwe lekarstwo dla duszy.

39,90 zł
31,92 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 7,98 zł

51
Dziewczyna, którą znałaś - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dziewczyna, którą znałaś
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.11.03

Należała do niego. Była idealna. Aż nagle zniknęła. Jako były członek parlamentu, a teraz prezenter telewizyjny, George Bell zawsze cieszył się opinią kobieciarza. Jego żona, Alice, nigdy nie mogła się uwolnić od cienia kobiet z przeszłości George'a. A kiedy zachodzi w ciążę, jej dyskomfort przemienia się w obsesję... Spokoju nie daje jej zwłaszcza jedna z dawnych partnerek męża: piękna dziewczyna o imieniu Ruth, z którą George spotykał się na pierwszym roku studiów i która zaginęła, zanim skończyli uniwersytet. Kiedy więc Alice widzi kobietę, która do złudzenia przypomina Ruth, nie może się otrząsnąć z wrażenia, że za jej zniknięciem stoi coś więcej, niż mówił George. Ale czy na pewno chce wiedzieć, co mąż robił za jej plecami przez te wszystkie lata?

40,00 zł
34,80 zł
Powiadomienie

Rabat 13,0%
oszczędzasz 5,20 zł

52
Kryzys. Dodatek do gry „Pojedynek Superbohaterów DC” - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kryzys. Dodatek do gry „Pojedynek Superbohaterów DC”
Egmont - gry, od 14 lat
Dostępny
27 szt.

Nic już nie będzie takie samo! Uniwersum jest zagrożone. Bohaterowie muszą się zjednoczyć, by pokonać potężnych przeciwników i przezwyciężyć liczne kryzysy. Wypróbuj nowe tryby gry – kooperacyjny, solo oraz rywalizacyjny z niezwykle groźnymi Superłotrami! Dodatek zawiera nowych Superbohaterów, jak i zmodyfikowane wersje herosów z podstawowej gry stworzone z myślą o grze kooperacyjnej. Dziesiątki nowych kart, w tym „niemożliwe” wersje superłotrów podniosą poziom trudności i dodadzą rozgrywce nowego smaku.

99,99 zł
74,99 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 25,00 zł

53
Star Wars Komiks 7/2020. Bunt na Kalamarze - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Star Wars Komiks 7/2020. Bunt na Kalamarze
Dostępny
5 szt.

Seria książek dla miłośników komiksu i fanów świata Star Wars. Co dwa miesiące aż do 148 stron z najnowszymi komiksami Star Wars, wydawanymi od 2015 roku przez wydawnictwo Marvel Comics. W każdym tomie prezentowane są zamknięte opowieści obrazkowe, tworzone przez najlepszych scenarzystów i rysowników. Wszystkie komiksy w magazynie należą do obowiązującego kanonu uniwersum Gwiezdnych Wojen i wzbogacają dzieje odległej galaktyki o nowe przygody bohaterów i czarnych charakterów, zarówno znanych z oryginalnej trylogii o zmaganiach Rebelii z Imperium, jak i z nowych filmów o walce Ruchu Oporu z Najwyższym Porządkiem. Osią akcji komiksu zamieszczonego w pierwszym tomie serii w 2020 roku jest wodna planeta Kalamar, podobnie jak w tomie 6. Historia „Bunt na Kalamarze” rozgrywa się jednak kilkanaście lat później, w okresie rozkwitu Sojuszu Rebeliantów. Księżniczka Leia chce namówić kalamariańskich przywódców, aby się do niego przyłączyli. Król planety, Lee-Char, wciąż przebywa jednak w imperialnym więzieniu. Czy Kalamarianie mimo tragicznych doświadczeń sprzed lat znowu sprzeciwią się Imperium?

19,99 zł
15,99 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 4,00 zł

54
Gwiazda. Tom 4. Piosenka Bethany - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Gwiazda. Tom 4. Piosenka Bethany
Dostępny
22 szt.

Bethany ukrywa przed swoimi przyjaciółkami (i wszystkimi innymi) pewien sekret: do szkoły gwiazd uczęszcza tylko dzięki stypendium – jej mamy z pewnością nie byłoby stać na płacenie czesnego. Przez to dziewczynka jest pod ogromną presją – musi dobrze się uczyć. Nie przychodzi jej to łatwo, ponieważ długie dojazdy z i do szkoły uniemożliwiają dziewczynce porządne przygotowania do zajęć. Bethany jest zmęczona, rozkojarzona i coraz bardziej sfrustrowana. Czy dziewczynka będzie w stanie zaśpiewać na tyle dobrze, by wystąpić w charytatywnym przedstawieniu u boku swojej idolki? Seria „Gwiazda” opowiada o dzieciach, które dostały się do prestiżowej szkoły artystycznej. Każda książka skupia się na jednej bohaterce i życiu szkoły.

19,99 zł
14,99 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 5,00 zł

55
Reputacja - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Reputacja
Dostępny
2 szt.

Milena Bilkiewicz, youtubowa sensacja ostatniej dekady, znika w niewyjaśnionych okolicznościach. Jej specjalistka od zarządzania wizerunkiem, a zarazem najbliższa przyjaciółka, Alicja, postanawia zająć się sprawą. Nie przeczuwa jednak, że prywatne śledztwo zaprowadzi ją w miejsca, w których przyjdzie jej się zmierzyć także z bolesną prawdą o sobie samej i o ludziach, którym dotąd ufała. Czy Alicja będzie miała jakiekolwiek szanse starciu z nieprzewidywalnym i groźnym porywaczem? Czy zdoła odróżnić fakty od elementów artystycznej kreacji, którą przecież sama każdego dnia uwiarygodniała? Czy zdoła się zmierzyć z bolesną prawdą o sobie samej i ludziach, którym dotąd ufała?

40,00 zł
20,00 zł

Rabat 50,0%
oszczędzasz 20,00 zł

56
Elita Brayshaw High - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Elita Brayshaw High
Dostępny
714 szt.

„Dziewczyny takie jak ty, nie są mile przyjmowane w podobnych miejscach, więc się nie wychylaj i odwracaj wzrok”. Powiedziała opiekunka społeczna, po czym podrzuciła mnie do kolejnej nory zwanej domem dla trudnej młodzieży. Nie posłuchałam i wzbudziłam zainteresowanie. Chłopcy próbowali sprawić, bym przestrzegała ich zasad, dostosowała się do zaprowadzonego przez nich porządku społecznego. Niestety dla nich, nie uznaję zasad. Niestety dla mnie, są zdeterminowani, by mnie do nich zmusić. Niesłychanie przystojni i traktowani jak elita, trzęsą szkołą średnią Brayshaw High. A ja jestem dziewczyną, która stoi im na drodze.

39,90 zł
29,13 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 10,77 zł

57
Risotto i kaszotto. Apetyczne i pożywne - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Risotto i kaszotto. Apetyczne i pożywne
Dostępny
35 szt.

Risotto i kaszotto są doskonałymi daniami jednogarnkowymi, nieskomplikowanymi w przygotowaniu, oferującymi bogactwo smaków. Kaszotto powstało z inspiracji oryginalnym włoskim risottem i zdobywa ogromną popularność ze względu na prozdrowotne właściwości kasz. W książce przedstawiamy ponad 70 przepisów w podziale na dania w wersji mięsnej, wegetariańskiej lub wegańskiej.

34,99 zł
25,19 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 9,80 zł

58
Fabryka lalek - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Fabryka lalek
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.12.18

Wciągająca, mroczna, trzymająca w napięciu aż do ostatniej strony opowieść o pasji oraz niebezpiecznej obsesji. Londyn, rok 1850. W Hyde Parku powstaje największe wesołe miasteczko, jakie miasto kiedykolwiek widziało. Pośród tłumu gapiów Iris, początkująca artystka, spotyka Silasa. On jest nią wprost oczarowany. Pewnego dnia malarz Louis Frost prosi Iris, by pozowała mu do obrazu. Dziewczyna zgadza się pod warunkiem, że nauczy ją malować. Ale w międzyczasie obsesja Silasa na punkcie dziewczyny rośnie i przyjmuje dramatyczny obrót – mężczyzna wiedziony stworzoną w swojej głowie wizją porywa Iris i zamyka w piwnicy, żeby mieć ją tylko dla siebie. „Ostra, przerażająca i cudownie sugestywna opowieść o miłości, sztuce i obsesji” – Paula Hawkins, autorka Dziewczyny z pociągu.

40,00 zł
34,80 zł
Powiadomienie

Rabat 13,0%
oszczędzasz 5,20 zł

59
Idealna żona - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Idealna żona
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.08

Beth Murphy ucieka… Z nowym wyglądem, nazwiskiem i miejscem zamieszkania. Przemyślała swój plan wyjątkowo starannie. Ma świadomość, że wystarczy jedna mała wpadka, by jej skłonny do przemocy mąż trafił na jej ślad. Kilkaset kilometrów dalej, Jeffrey wraca do domu po służbowej podróży i odkrywa, że jego żona, Sabine, zniknęła. Wszystkie poszlaki wskazują na to, że doszło do popełnienia przestępstwa. Jedno jest pewne, ktoś kłamie, a prawda w końcu wyjdzie na jaw. Gdzie jest Sabine? I kim właściwie jest Beth? Co łączy te dwie kobiety? Ostatnie dziesięć lat nauczyło mnie, że nie wolno nikomu ufać. Nawet tym, których powinniśmy obdarzyć największym zaufaniem.

42,90 zł
31,32 zł
Powiadomienie

Rabat 27,0%
oszczędzasz 11,58 zł

60
Próba życia. Tom 3 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Próba życia. Tom 3
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.06.02

Trzeci tom bestsellerowego cyklu „Rozchwiani”! Życie porządnie dało w kość głównym bohaterom. Mogłoby się wydawać, że Dymitr, osoba zimna jak lód, nie ma żadnych uczuć. Jednak marnieje z dnia na dzień. Tworzy swój własny świat, myśląc, że się w nim obroni. To jednak nie działa, mężczyzna wpada w obsesję, ucieka przed pomocą… Czy Łucja i Dymitr odnajdą do siebie drogę? Czy idealny podstęp wyjdzie obojgu na dobre? Otrzymają od życia wskazówki, lecz czy będą potrafili je odpowiednio odczytać? I czy cała ta sytuacja może skończyć się dobrze? Próba życia niesie ze sobą olbrzymią dawkę emocji, nerwów i wyzwań...

36,99 zł
33,29 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 3,70 zł

61
Tyson Fury. Bez maski. Autobiografia - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Tyson Fury. Bez maski. Autobiografia
Dostępny
5 szt.

Szczera, zaskakująca i szokująca historia jednego z najlepszych pięściarzy świata! Przyszedł na świat, ważąc ledwie 450 gramów. Lekarze dawali mu jeden procent szans na przeżycie. 14 lat później mierzył już niemal dwa metry, a rywale uciekali, gdy tylko zobaczyli go na ważeniu. Kiedy zdobył tytuł mistrza świata wydawało się, że osiągnął swój wymarzony cel. Nie miał pojęcia, że dopiero teraz zmierzy się z najtrudniejszym przeciwnikiem. Depresja, a wraz z nią kolejne omeny: alkohol, narkotyki i myśli samobójcze. Był „Królem Cyganów”, który sensacyjnie położył kres erze braci Kliczko, a w kilka miesięcy stał się 180-kilogramowym wrakiem człowieka. Był o krok od skończenia ze sobą, ale również z tej walki wyszedł zwycięsko. W tej szokującej autobiografii Tyson Fury opowiada, jak tego dokonał. Ale nie tylko. Zdradza, co działo się w szatni przed i po walce z Wilderem, kto próbował go przekręcić podczas turnieju w Polsce i jak to możliwe, że pojedynek z Kliczką rozegrał się tak naprawdę w saunie. Najlepszy bokser naszych czasów zrzuca swoją maskę. Sprawdź, co się pod nią kryje! „Nie ukrywam, że uwielbiam Tysona Fury’ego i lubię komentować jego walki, bo boks w jego wykonaniu to zawsze show. Myślę, że i wy go polubicie po przeczytaniu tej książki, którą zaczął pisać, gdy ważył 180 kilogramów i był w ciężkiej depresji. Jechał 250 kilometrów na godzinę swoim ferrari i chciał uderzyć w barierę mostu, popełnić samobójstwo. Ale pomyślał o swoich dzieciach i dał po hamulcach. Później jest jeszcze ciekawiej… Warto przeczytać” – Andrzej Kostyra, Polsat Sport/Super Express. „O pięściarzach takich jak Tyson Fury jest głośno, nawet gdy nie walczą. A gdy walczą i wygrywają – jest bardzo głośno. Kiedy pod koniec 2015 roku Król Cyganów pokonał Władimira Kliczkę i odebrał mu mistrzowskie pasy, bokserski świat oniemiał, a waga ciężka dostała nowe życie. Niewiele jednak brakowało, by mistrz je stracił. Brały nad nim górę zarzuty o doping, a także narkotyki, alkohol, postępująca depresja i chorobliwa otyłość. To, że wrócił znad przepaści, wygrał z depresją i znów walczy, jest jego największym zwycięstwem. I o tym jest ta książka” – Janusz Pindera, publicysta, komentator boksu. „Tyson to pięściarz, którego trudna historia jest prawdziwą inspiracją. Swoją „maskę” nosił bardzo umiejętnie nawet podczas naszych sparingów. Jego autobiografię polecam nie tylko fanom boksu, ale każdemu bez wyjątku” – Mariusz Wach, bokser. „Przejmująca opowieść o mistrzu z ludzką twarzą i spektakularnym powrocie na szczyt wagi ciężkiej. Poradnik dla wszystkich, którzy muszą podnieść się z egzystencjalnych desek. Walka w ringu była dla „Króla Cyganów” małym fragmentem o wiele poważniejszej batalii z depresją. Opowiedział o tym w swoim, całkowicie zwariowanym stylu, otwierając przed nami umysł i serce. Wartościowa lekcja życia” – Piotr Jagiełło, TVP Sport. „Ta książka jest nieprzewidywalna jak sam Tyson Fury. Brytyjczyk odsłania kulisy boksu zawodowego na najwyższym poziomie. W typowy dla siebie, bezkompromisowy sposób ukazuje też twarz człowieka. Tego, którego znają wszyscy kibice, czyli krzykacza kochającego robić wokół siebie wielkie zamieszanie, ale i faceta po przejściach. Fury nigdy nie bał się mówić. Tu idzie dalej, a wspomnienia o tym, jak chował własne nienarodzone dziecko i jak chciał się zabić, mając cały świat u stóp, zostają w głowie na długo” – Kamil Wolnicki, „Przegląd Sportowy”. „Pozycja obowiązkowa dla każdego fana boksu!” – World Boxing News. „Tyson Fury to niesamowity, autentyczny mistrz” – Sylvester Stallone.

40,00 zł
30,80 zł

Rabat 23,0%
oszczędzasz 9,20 zł

62
Piszę i czytam. Ćwiczenia z naklejkami - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Piszę i czytam. Ćwiczenia z naklejkami
Dostępny
19 szt.

Piszę i czytam. Ćwiczenia z naklejkami to wspaniałe uzupełnienie Elementarza. Czytam sama, czytam sam. Z tą książką dzieci poznają litery, doskonalą umiejętność czytania i pisania. Formuła książki stopniowo wprowadza dzieci w świat liter, słów i zdań poprzez różnego rodzaju ćwiczenia i zabawę.

24,99 zł
18,99 zł

Rabat 24,0%
oszczędzasz 6,00 zł

63
Uczę się liczyć. Ćwiczenia z naklejkami - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Uczę się liczyć. Ćwiczenia z naklejkami
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.13

Uczę się liczyć. Ćwiczenia z naklejkami to wspaniała książka dla wszystkich dzieci, które zaczynają swoją przygodę z matematyką – poznają cyfry i podejmują pierwsze próby liczenia. W książce znalazło się mnóstwo ćwiczeń – od najprostszych, jak poznawanie cyfr, po nieco trudniejsze, jak wykonywanie działań dodawania i odejmowania.

24,99 zł
18,99 zł
Powiadomienie

Rabat 24,0%
oszczędzasz 6,00 zł

64
Słowik. Skazany na bycie gangsterem - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Słowik. Skazany na bycie gangsterem
Dostępny
67 szt.

Andrzej Z. „Słowik”, to legendarna postać polskiego świat przestępczego. Uznawany za najbardziej niebezpiecznego spośród liderów „Pruszkowa”, jednocześnie uchodził za jednego z najbardziej inteligentnych członków tej grupy. Andrzej Z. to skarbnica wiedzy o polskim świecie przestępczym, gdyż był na samym jego szczycie. To jeden z nielicznych bossów „Pruszkowa”, który nie udzielał jakichkolwiek wypowiedzi dziennikarzom. Zawsze unikał rozgłosu medialnego. Po raz pierwszy zgodził się na szczerą rozmowę z Januszem Szostakiem, która stanowi oś tej książki. O „Słowiku” opowiadają też inni. Ta książka rzuca także nowe światło na wiele niewyjaśnionych przestępstw i zbrodni popełnionych w Polsce w ostatnim dwudziestoleciu. To prawdziwa historia jednej z najsłynniejszych postaci „Pruszkowa”.

39,99 zł
28,79 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 11,20 zł

65
Dziennik niedokończony 1985-1988 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dziennik niedokończony 1985-1988
Dostępny
5 szt.

Siergiej Kormilec był funkcjonariuszem radzieckiej policji politycznej KGB, który w latach 1979-1988 pracował pod przykrywką dyplomaty w Ambasadzie ZSRR w Warszawie. Od 1985 roku do wyjazdu z Polski trzy lata później prowadził tajny dziennik. Opisywał w nim wydarzenia, których był świadkiem, uzyskane informacje i własne opinie o tym, co się wówczas działo w Polsce – zarówno po stronie władzy, jak i w opozycji. Jest to bardzo ciekawe źródło, gdyż PRL z punktu widzenia władz w Moskwie odgrywała rolę laboratorium przemian ustroju komunistycznego w kierunku ograniczenia centralizmu i dominacji państwa nad gospodarką i życiem społeczno-politycznym. Korespondowało to z hasłem „pierestrojki”, które rzucił nowy sekretarz generalny KPZR Michaił Gorbaczow. Proces powolnej demokratyzacji w Polsce rządzonej przez gen. Wojciecha Jaruzelskiego był pod szczególnym nadzorem KGB. Kormilca bardzo interesowali prominentni działacze PZPR (w dzienniku znajdziemy charakterystyki Mieczysława F. Rakowskiego, Czesława Kiszczaka czy Stefana Olszowskiego), zwłaszcza w kontekście walki skrzydeł dogmatycznego i liberalnego o przywództwo w partii, nieśmiałe reformy gospodarcze, anty systemowe działania opozycji. Wracał on także do wydarzeń z przeszłości, np. kryzysów politycznych w 1968 i 1970 r. czy afer „Zalew” i „Żelazo” w służbach specjalnych PRL. Nie stronił też od plotek o życiu prywatnym polskich prominentów. Niestety, w dzienniku nie znajdziemy zapisów z przełomowego w historii Polski 1989 roku, gdyż Kormilec został wcześniej przeniesiony na placówkę do czeskiej Pragi. Dziennik pozyskała z Rosji, przetłumaczyła i opracowała dr Anna Sobór-Świderska, historyk z Uniwersytetu Jagiellońskiego. W obszernym wstępie opisała losy autora, mechanizmy zależności Polski Ludowej od ZSRR oraz rolę, jaką nad Wisłą odgrywały radzieckie służby specjalne.

39,90 zł
31,92 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 7,98 zł

66
Tadeusz Kantor - sztuka ponad miłość - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Tadeusz Kantor - sztuka ponad miłość
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.07.09

Zachodnie media okrzyknęły Tadeusza Kantora geniuszem z Krakowa, jednym z najważniejszych reformatorów teatru XX stulecia, a prestiżowy „Newsweek” w 1976 roku uznał jego Umarłą klasę za najlepszy spektakl teatralny świata. Tymczasem w jego ojczyźnie artysta długo czekał na uznanie: środowisko nie uznawało stworzonego przez niego teatru za profesjonalny, a wszelkie próby reform czy zmiany oblicza współczesnej sztuki teatralnej uważano za rodzaj dość karkołomnych eksperymentów scenicznych. Będąc malarzem z wykształcenia, artysta umiejętnie łączył teatr i malarstwo, nie zaniedbując tego ostatniego. To właśnie on sprowadził nad Wisłę najnowsze trendy w sztukach plastycznych ubiegłego wieku. Publikacja Iwony Kienzler nie tylko odpowiada na pytanie na czym polegał fenomen i wielkość Kantora, ale także opowiada o nim jako o człowieku, ze wszystkimi słabostkami i zwyczajami, uważanymi często za dziwactwa. Wyjaśnia też, jaką rolę odgrywała w jego życiu miłość, jak również o skomplikowanych relacjach z pracującymi w jego zespole aktorami.

36,90 zł
29,52 zł
Powiadomienie

Rabat 20,0%
oszczędzasz 7,38 zł

67
Złoty Jednorożec. Tajemnice i Legendy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Złoty Jednorożec. Tajemnice i Legendy
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.06.07

Stowarzyszenie Magicznych Jednorożców jest oficjalną instytucją zajmującą się tajemnicami i legendami narosłymi wokół tych nieuchwytnych stworzeń. Obecnie Stowarzyszenie ponownie uchyla drzwi zapraszając wielbicieli jednorożców do zapoznania się z ośmioma pięknymi opowieściami o różnych rodzajach tych magicznych istot. Poznaj legendę Złotego Jednorożca i historię jego ucieczki z czarodziejskiej, lodowej niewoli; dowiedz się, w jaki sposób tajemniczy Cień Nocy zapobiegł zuchwałej kradzieży w wiktoriańskim Londynie; przeżyj awanturniczą przygodę na dalekich morzach z udziałem piratów oraz jednorożców z rodziny Wodnych Księżyców; przekonaj się, że Leśne Kwiaty można spotkać w nowojorskim Central Parku, bądź też świadkiem dramatycznego spotkania siedmiu rodzin jednorożców i pojawienia się ósmej, nikomu dotąd nieznanej. Zapoznaj się z wieloma innymi historiami o jednorożcach oraz z pracami Stowarzyszenia Magicznych Jednorożców i dowiedz się, jaki rodzaj jednorożca jest Twoim opiekunem.

39,99 zł
28,79 zł
Powiadomienie

Rabat 28,0%
oszczędzasz 11,20 zł

68
Dinozaur światło, dźwięk - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dinozaur światło, dźwięk
Pierot
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.10.14

38,90 zł
35,79 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 3,11 zł

69
Transrobot 1:32 2kol blister - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
21,90 zł
20,15 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 1,75 zł

70
Transrobot 1:32 2kol blister - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
18,90 zł
17,99 zł

Rabat 4,8%
oszczędzasz 0,91 zł

71
Daemon - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
40,00 zł
30,40 zł

Rabat 24,0%
oszczędzasz 9,60 zł

72
Wiadomości o ratowaniu osób na pozór zmarłych lub zagrożonych nagłą utratą życia, jakotéż o zapobieganiu tym nieszczęśliwym przypadkom - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wiadomości o ratowaniu osób na pozór zmarłych lub zagrożonych nagłą ut...
Dostępny
27 szt.

Reprint oryginału z 1870 roku. Książka, która od 1839 roku do końca XIX wieku była obowiązującym tytułem w urzędach powiatowych i gminnych, zakładach leczniczych i farmaceutycznych, jako poradnik do ratowania ludzi. Znajdują się tu informacje odnośnie udzielenia pomocy w razie utonięcia, uduszenia, powieszenia, skaleczenia i otrucia truciznami, a także sposoby na stworzenie antidotum i odtrutek np. w przypadku ukoszeń owadów i innych zwierząt. Dr Andrzej Janikowski był jednym z najwybitniejszych lekarzy medycyny sądowej w XIX wieku. Dzięki niemu powstała Szkoła Farmaceutyczna w Warszawie, w której sam wykładał. Jego prace, głównie z medycyny sądowej, były wysoko oceniane w XIX wiecznej Europie.

58,00 zł
42,34 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 15,66 zł

73
Świeczki urodzinowe, piłki nożne okrągłe z podstawkami (6 sztuk) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Świeczki urodzinowe, piłki nożne okrągłe z podstawkami (6 sztuk)
Godan, 6 sztuk
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.01.28

Zaskocz swoje dziecko i jego kolegów organizując prawdziwą, piłkarską imprezę! Świeczki urodzinowe idealne na urodziny dla fana piłki nożnej. W zestawie 6 świeczek w kształcie piłek z podstawkami. • Wysokość: 3.7 cm • Szerokość: 3.2 cm

11,99 zł
Powiadomienie
74
Świeczki urodzinowe 12/12 "spirale", z podstawkami - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Świeczki urodzinowe 12/12 "spirale", z podstawkami
Godan
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.04.25

6,99 zł
Powiadomienie
75
Ozdoba Wielkanocna Jajko Styropian 70 Fol A 10 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
15,90 zł
14,99 zł

Rabat 5,7%
oszczędzasz 0,91 zł

76
Ozdoba wielkanocna, styropianowe jajko (10 sztuk) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ozdoba wielkanocna, styropianowe jajko (10 sztuk)
Pentacolor, 10 sztuk
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.04

18,90 zł
17,99 zł
Powiadomienie

Rabat 4,8%
oszczędzasz 0,91 zł

77
Ozdoba Wielkanocna Kura Styropian 140 Fol A 2 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ozdoba Wielkanocna Kura Styropian 140 Fol A 2
Pentacolor
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.04.11

22,90 zł
20,84 zł
Powiadomienie

Rabat 9,0%
oszczędzasz 2,06 zł

78
Ozdoba Wielkanocna Kogut Styropian 200 Fola 2 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ozdoba Wielkanocna Kogut Styropian 200 Fola 2
Pentacolor
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.04.11

30,90 zł
28,12 zł
Powiadomienie

Rabat 9,0%
oszczędzasz 2,78 zł

79
Ozdoba Wielkanocna Kaczka Styropian 70 Fol A 6 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
32,90 zł
29,94 zł

Rabat 9,0%
oszczędzasz 2,96 zł

80
Strażak Sam. Potworna mania. Moja pierwsza czytanka - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Strażak Sam. Potworna mania. Moja pierwsza czytanka
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.05.30

Seria bogato ilustrowanych książek z ulubionym przez dzieci dzielnym, niezawodnym strażakiem Samem. Każde z opowiadań opisuje przygody bohaterów filmu zawarte w poszczególnych odcinkach serialu. Wyraźna czcionka i tekst urozmaicony wypowiedziami postaci zachęcą dzieci do wspólnej lektury. W serii: Nieposłuszny koń, Szaleństwo na punkcie pizzy, Katastrofa pod psem, Szpiegowskie intrygi, Zamki na piasku, Największy miś, Festyn w Pontypandy, Żabia fantazja, Czarodziej Wally, Katastrofa na polance, Na Dzikim Zachodzie, Potworna mania.

10,00 zł
7,99 zł
Powiadomienie

Rabat 20,1%
oszczędzasz 2,01 zł

81
Zeszyt zabaw Mały strażak - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zeszyt zabaw Mały strażak
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.10.20

Ta książka została przygotowana z myślą o dzieciach w wieku od 5 do 7 lat. Na kolejnych stronach mali czytelnicy spotkają dzielnych strażaków, którzy zachęcą ich do wspólnej zabawy. Kolorowe ilustracje i zabawne zadania pozwolą dzieciom ćwiczyć spostrzegawczość, koncentrację, logiczne myślenie, a kolorowanki rozwiną ich kreatywność. Zatem uwaga mali strażacy: Czas ruszać do akcji!

10,70 zł
8,99 zł
Powiadomienie

Rabat 16,0%
oszczędzasz 1,71 zł

82
Strażak Sam. Na Dzikim Zachodzie. Moja pierwsza czytanka - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Strażak Sam. Na Dzikim Zachodzie. Moja pierwsza czytanka
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.02.13

Seria bogato ilustrowanych książek z ulubionym przez dzieci dzielnym, niezawodnym strażakiem Samem. Każde z opowiadań opisuje przygody bohaterów filmu zawarte w poszczególnych odcinkach serialu. Wyraźna czcionka i tekst urozmaicony wypowiedziami postaci zachęcą dzieci do wspólnej lektury. W serii: Nieposłuszny koń, Szaleństwo na punkcie pizzy, Katastrofa pod psem, Szpiegowskie intrygi, Zamki na piasku, Największy miś, Festyn w Pontypandy, Żabia fantazja, Czarodziej Wally, Katastrofa na polance, Na Dzikim Zachodzie, Potworna mania.

10,70 zł
8,99 zł
Powiadomienie

Rabat 16,0%
oszczędzasz 1,71 zł

83
Moja pierwsza książka Kolory. Słowniczek polsko-angielski - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Moja pierwsza książka Kolory. Słowniczek polsko-angielski
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.06.29

Książeczki z tej serii będą przydatne w procesie wczesnego kształcenia. Dzięki nim dzieci poznają zebrane tematycznie pierwsze słowa i ich angielskie odpowiedniki. Wyraźne kolorowe obrazki i zamieszczone pod nimi nazwy - po polsku i po angielsku - to doskonały wstęp do nauki języka, nie tylko ojczystego.

9,00 zł
7,99 zł
Powiadomienie

Rabat 11,2%
oszczędzasz 1,01 zł

84
Moja pierwsza książka Liczby. Słowniczek polsko-angielski - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Moja pierwsza książka Liczby. Słowniczek polsko-angielski
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.11.03

Książeczki z tej serii będą przydatne w procesie wczesnego kształcenia. Dzięki nim dzieci poznają zebrane tematycznie pierwsze słowa i ich angielskie odpowiedniki. Wyraźne kolorowe obrazki i zamieszczone pod nimi nazwy - po polsku i po angielsku - to doskonały wstęp do nauki języka, nie tylko ojczystego.

9,80 zł
7,99 zł
Powiadomienie

Rabat 18,5%
oszczędzasz 1,81 zł

85
100 wesołych zadań Zwierzęta - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
100 wesołych zadań Zwierzęta
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.01.31

Przygotuj się na niezwykłą przygodę w kolorowym świecie zwierząt! Rozwiązuj razem z nimi wymyślne łamigłówki, pokonuj kręte labirynty, rysuj, licz i koloruj Każde kolejne wyzwanie to sprawdzian twoich umiejętności i okazja do wspaniałej zabawy.

16,99 zł
13,99 zł
Powiadomienie

Rabat 17,7%
oszczędzasz 3,00 zł

86
Samodzielne dzieci. Już potrafię! - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Samodzielne dzieci. Już potrafię!
Dostępny
2 szt.

Z tej książki dzieci dowiedzą się, czego mogą nauczyć się same: myć zęby, dłonie, ręce, ubierać się i sznurować buty

9,80 zł
7,99 zł

Rabat 18,5%
oszczędzasz 1,81 zł

87
100 wesołych zadań Wieś - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
100 wesołych zadań Wieś
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.06.11

Zapraszamy na wieś - tam nie można się nudzić! Rozwiązuj wymyślne łamigłówki, pokonuj kręte labirynty, rysuj, licz i koloruj Każde kolejne wyzwanie to sprawdzian twoich umiejętności i okazja do wspaniałej zabawy.

17,00 zł
13,99 zł
Powiadomienie

Rabat 17,7%
oszczędzasz 3,01 zł

88
Kolorowy świat malucha 1 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kolorowy świat malucha 1
Dostępny
6 szt.

Ta książka to przydatna pomoc w procesie wczesnego kształcenia i gwarancja świetnej zabawy dla maluchów. Kolorowanie prostych obrazków pozwoli dzieciom ćwiczyć małą motorykę i koordynację wzrokowo-ruchową, gruby obrys ułatwi małym artystom niewychodzenie za linię, a szukanie odpowiednich naklejek rozwinie spostrzegawczość i koncentrację.

8,99 zł
7,99 zł

Rabat 11,1%
oszczędzasz 1,00 zł

89
Kolorowy świat malucha 2 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kolorowy świat malucha 2
Dostępny
5 szt.

Ta książka to przydatna pomoc w procesie wczesnego kształcenia i gwarancja świetnej zabawy dla maluchów. Kolorowanie prostych obrazków pozwoli dzieciom ćwiczyć małą motorykę i koordynację wzrokowo-ruchową, gruby obrys ułatwi małym artystom niewychodzenie za linię, a szukanie odpowiednich naklejek rozwinie spostrzegawczość i koncentrację.

9,79 zł
7,99 zł

Rabat 18,4%
oszczędzasz 1,80 zł

90
Przedszkole Żyrafki. 2-latek - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Przedszkole Żyrafki. 2-latek
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.06.21

W przedszkolu Żyrafki dzieci będą się uczyć, bawiąc! Rozwiązując zagadki, obserwując, porównując, kreśląc, malując i kolorując, maluchy nauczą się poprawnej wymowy, opowiadać, myśleć i tworzyć. Żyrafka zaprasza wszystkich ciekawych świata i twórczych przedszkolaków W teczce znalazły się zeszyty z serii Przedszkole Żyrafki: Zgadywanki 2-latka, Zabawy językowe 2-latka oraz Zabawy plastyczne 2-latka.

22,00 zł
17,99 zł
Powiadomienie

Rabat 18,2%
oszczędzasz 4,01 zł

91
Przedszkole Żyrafki 4-latek - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Przedszkole Żyrafki 4-latek
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.06.14

W przedszkolu Żyrafki dzieci będą się uczyć, bawiąc! Rozwiązując zagadki, obserwując, porównując, kreśląc, malując i kolorując, maluchy nauczą się poprawnej wymowy, opowiadać, myśleć i tworzyć. Żyrafka zaprasza wszystkich ciekawych świata i twórczych przedszkolaków. W teczce znalazły się zeszyty z serii Przedszkole Żyrafki: Zgadywanki 4-latka, Zabawy językowe 4-latka oraz Zabawy plastyczne 4-latka.

22,00 zł
17,99 zł
Powiadomienie

Rabat 18,2%
oszczędzasz 4,01 zł

92
Przedszkole Żyrafki. 3-latek - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Przedszkole Żyrafki. 3-latek
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.02.03

W przedszkolu Żyrafki dzieci będą się uczyć, bawiąc! Rozwiązując zagadki, obserwując, porównując, kreśląc, malując i kolorując, maluchy nauczą się poprawnej wymowy, opowiadać, myśleć i tworzyć. Żyrafka zaprasza wszystkich ciekawych świata i twórczych przedszkolaków W teczce znalazły się zeszyty z serii Przedszkole Żyrafki: Zgadywanki 3-latka, Zabawy językowe 3-latka oraz Zabawy plastyczne 3-latka.

22,00 zł
17,99 zł
Powiadomienie

Rabat 18,2%
oszczędzasz 4,01 zł

93
Przedszkole Żyrafki. 5-latek - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Przedszkole Żyrafki. 5-latek
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.11.03

W przedszkolu Żyrafki dzieci będą się uczyć, bawiąc! Rozwiązując zagadki, obserwując, porównując, kreśląc, malując i kolorując, maluchy nauczą się poprawnej wymowy, opowiadać, myśleć i tworzyć. Żyrafka zaprasza wszystkich ciekawych świata i twórczych przedszkolaków. W teczce znalazły się zeszyty z serii Przedszkole Żyrafki: Zgadywanki 5-latka, Zabawy językowe 5-latka oraz Zabawy plastyczne 5-latka.

22,00 zł
17,99 zł
Powiadomienie

Rabat 18,2%
oszczędzasz 4,01 zł

94
Wielka księga przyrody. Słowniczek obrazkowy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wielka księga przyrody. Słowniczek obrazkowy
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.06.07

Ten kolorowy słowniczek obrazkowy przybliży najmłodszym czytelnikom świat zwierząt i roślin. Maluchy poznają nazwy wielu kwiatów, drzew, ptaków. Dowiedzą się, jakie zwierzęta mieszkają na wsi, w lesie i na sawannie. Przyjrzą się też mieszkańcom morskich głębin i obszarów podbiegunowych.

17,00 zł
13,99 zł
Powiadomienie

Rabat 17,7%
oszczędzasz 3,01 zł

95
Rakietki miękkie + akcesoria, mix kolorów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Rakietki miękkie + akcesoria, mix kolorów
Mega Creative
Dostępny
69 szt.

Nie możesz się zdecydować czy wolisz badmintona, squasha czy tenis? Dzięki Mega Creative możesz spróbować swoich sił w każdej z tych dyscyplin i zdecydować, w czym czujesz się lepiej, albo po prostu uniknąć nudy i zagrać we wszystkie gry. Rakietka ma elastyczną siatkę. Zestaw wykonany z plastiku oraz gąbki. Zawartość zestawu: • 2 rakietki, • 1 piłka, • 1 lotka. Uwaga. Mix kolorów, towar wysyłany losowo. Cena dotyczy 1 zestawu.

46,90 zł
35,18 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 11,72 zł

96
Kobiety inspirują - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kobiety inspirują
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.12.07

Niegdyś przyjęło się określanie kobiet mianem „słabej płci”. Kobiety były uważane za słabsze od mężczyzn, miały mniej praw, a ich obowiązki ograniczały się do wykonywania prostych prac związanych z życiem domowym. Na szczęście w Europie i krajach Zachodu te czasy już dawno minęły, a również w innych stronach świata kobiety coraz częściej walczą o swoje prawa, o godne życie oraz traktowanie ich na równi z mężczyznami. Książka, którą trzymasz w ręku, opisuje historie niezwykłych kobiet, kobiet-bohaterek, które swoim życiem, postawą i działalnością inspirowały i nadal inspirują ludzi na całym świecie. Publikacja jest hołdem dla wszystkich kobiet, które miały wpływ na losy świata, religii, sztuki, sportu i nauki. To one inspirują do odwagi w głoszeniu swoich poglądów, one miały odwagę, by z bronią w ręku walczyć o wolność swojego kraju. Znaczną część książki poświęcono artystkom, które potrafią wyrażać siebie w sztuce i nie boją się poruszania trudnych tematów. Jest to też książka o kobietach, które przełamują tabu, mówią o tym, o czym do tej pory nikt nie odważył się mówić. Na kartach Kobiety inspirują znajdują się historie m.in. Marii Skłodowskiej-Curie, Wandy Rutkiewicz, Ireny Sendlerowej, Matki Teresy z Kalkuty, Agathy Christie, Olgi Tokarczuk, Tamary Łempickiej, Fridy Kahlo, Magdaleny Abakanowicz, Coco Chanel, Indiry Gandhi, Malali Yousafzai, Oriany Fallaci, Oprah Winfrey i wielu innych.

21,90 zł
15,99 zł
Powiadomienie

Rabat 27,0%
oszczędzasz 5,91 zł

97
Historia muzyki - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Historia muzyki
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.09.17

Historia muzyki to książka dla wszystkich miłośników muzyki. Można tu znaleźć informacje m.in. o Georgu Friedrichu Händlu – niemieckim kompozytorze późnego baroku, geniuszu kompozycji polifonicznych, Karolu Szymanowskim – najsłynniejszym polskim kompozytorze I połowy XX w., czerpiącym inspirację z kultury ludowej, o Piotrze Czajkowskim – słynnym rosyjskim kompozytorze i pianiście, który potrafił w muzyce łączyć klasyczną formę z romantycznymi założeniami programowymi, Stanisławie Moniuszce – najwybitniejszym polskim kompozytorze, dyrygencie i pedagogu, Witoldzie Lutosławskim – wybitnym polskim kompozytorze XX w., który wyniósł polską muzykę do rangi światowej i był współorganizatorem Międzynarodowego Festiwalu Muzyki Współczesnej „Warszawska Jesień” oraz o wielu innych wybitnych twórcach, którzy zapisali się w historii dzięki swoim niepowtarzalnym dziełom. Piękna szata graficzna, kolorowe zdjęcia i reprodukcje obrazów oraz ciekawe teksty.

28,90 zł
20,23 zł
Powiadomienie

Rabat 30,0%
oszczędzasz 8,67 zł

98
Shimmer i Shine. DTK72 Nila - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Shimmer i Shine. DTK72 Nila
Shimmer i Shine, Mattel
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.11.12

Shimmer i Shine™ są gotowe na kąpiel! Lalka zgina się w talii, dzięki czemu może siedzieć. W zestawie znajduje się też błyszczący grzebyczek, który pomaga w układaniu fryzury. Włosy, które zmieniają kolor pod wpływem wody, i syreni ogon sprawiają, że zabawa jest bajkowa. Zbierz całą kolekcję! Wysokość lalki: ok. 23.0 cm

77,00 zł
70,07 zł
Powiadomienie

Rabat 9,0%
oszczędzasz 6,93 zł

99
Shimmer i Shine. DTK68 Shine - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Shimmer i Shine. DTK68 Shine
Shimmer i Shine, Mattel
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.09.22

Shimmer i Shine™ są gotowe na kąpiel! Lalka zgina się w talii, dzięki czemu może siedzieć. W zestawie znajduje się też błyszczący grzebyczek, który pomaga w układaniu fryzury. Włosy, które zmieniają kolor pod wpływem wody, i syreni ogon sprawiają, że zabawa jest bajkowa. Zbierz całą kolekcję! Wysokość lalki: ok. 23.0 cm

77,00 zł
70,07 zł
Powiadomienie

Rabat 9,0%
oszczędzasz 6,93 zł

100
Shimmer i Shine. DTK65 Shimmer - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Shimmer i Shine. DTK65 Shimmer
Shimmer i Shine, Mattel
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.10.31

Shimmer i Shine™ są gotowe na kąpiel! Lalka zgina się w talii, dzięki czemu może siedzieć. W zestawie znajduje się też błyszczący grzebyczek, który pomaga w układaniu fryzury. Włosy, które zmieniają kolor pod wpływem wody, i syreni ogon sprawiają, że zabawa jest bajkowa. Zbierz całą kolekcję! Wysokość lalki: ok. 23.0 cm

70,50 zł
64,16 zł
Powiadomienie

Rabat 9,0%
oszczędzasz 6,34 zł

Wróć do góry