hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Wyszukaj książkę, grę, puzzle, zabawkę
Książki
Zabawki
Gry
Puzzle
Papiernicze i szkolne
Muzyka
Audiobooki

Kalendarz premier z dnia 2020.01.23

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli w czwartek 23 stycznia 2020 roku. Na pierwszym miejscu znajduje się Zapiski dla zabicia czasu (Kenko), na drugim O Wilku, który poleciał w kosmos (Orianne Lallemand). Kolejny produkt to Ramen w domu (Brian MacDuckston) oraz Paski Do Quillingu 5x390 Mix Kol N007 Pbh Op150s (Hasta).
1
Zapiski dla zabicia czasu - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zapiski dla zabicia czasu
Dostępny
79 szt.

Klasyka japońskiej literatury konfesyjnej. Autor, żyjący na przełomie XIII i XIV wieku poeta, twórca wierszy z gatunku tanka, w młodym wieku wstąpił na służbę na cesarskim dworze, by po kilku latach zostać buddyjskim mnichem. Zamieszkał w odosobnieniu i do końca żył w samotności, zapisując swoje myśli, obserwacje, wspomnienia. Zawarł w nich całe bogactwo spostrzeżeń – od opisu rozmaitych zwyczajów czy uprawianych w ówczesnej Japonii form artystycznych po ponadczasowe uwagi dotyczące ludzkiej natury, przyrody czy przemijania. Co ciekawe, jego zapiski cechuje nie tylko wielka uroda języka, ale też niemałe poczucie humoru. W lekturę zbioru wprowadza tekst tłumacza, Henryka Lipszyca.

49,00 zł
36,26 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 12,74 zł

6 osób kupiło
2
O Wilku, który poleciał w kosmos - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
O Wilku, który poleciał w kosmos
Dostępny
76 szt.

Kiedy obca cywilizacja prosi o pomoc, Wilk nie będzie się wahał ani sekundy. Sława najskuteczniejszego rozweselacza w kosmosie do czegoś przecież zobowiązuje. Czy i tym razem Wilk dowiedzie, że w zabawianiu osiągnął arcymistrzostwo, w przywracaniu uśmiechu kwaśnym buziom nikt nie dorasta mu do pięt (przeprasza, łap)? To nie takie pewne... Przygody Wilka to kolekcja wzruszających i zabawnych historyjek, doskonałych do wspólnego spędzania czasu. W towarzystwie sympatycznego Wilka można słuchać, opowiadać, dzielić się emocjami oraz rozwijać wyobraźnię. A przy okazji... jaki to świetny pomysł na prezent!

25,90 zł
18,99 zł

Rabat 26,7%
oszczędzasz 6,91 zł

6 osób kupiło
3
Ramen w domu - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ramen w domu
Dostępny
63 szt.

Książka kucharska z łatwymi japońskimi przepisami na klasyczny ramen i odważnymi nowymi smakami Przygotowanie ramenu to spory wyczyn – autor książki, specjalista w swojej dziedzinie, usuwa wszystkie przeszkody na drodze do idealnej, prawdziwie japońskiej wersji tego dania. Adaptując klasyczne przepisy na stoły całego świata, Ramen w domu daje wszystkim proste recepty na autentyczne i kreatywne dania. To najłatwiejszy sposób dla domowych szefów kuchni, by cieszyć się prawdziwym i niebiańskim smakiem ramenu, bez wysiłku i nadmiernych starań. Książka ukaże się 26 lutego nakładem wydawnictwa Poradnia K. „Uwielbiam ramen. Od kiedy po raz pierwszy spróbowałam go w Japonii, zakochałam się w tym smaku i dziś jest to moja ulubiona zupa. Jej przygotowanie może się wydać tajemne i skomplikowane, ale tak naprawdę wystarczy poznać kilka zasad i po prostu spróbować. My, Polacy, jesteśmy mistrzami w gotowaniu zup i jestem przekonana, że pokochamy też ramen. W tej pięknej, jasno napisanej książce, autor, który mieszkał w Japonii i uczył się gotowania ramenu u japońskich mistrzów, przedstawia, jak można przygotować go w domu. Pisze o tare, czyli duszy ramenu, o rodzajach wywaru i podaje przepisy na makaron. W świecie, gdzie wszystko musi być na szybko, ramen jest jak medytacja. Jestem przekonana, że podbije świat, a głębia jego smaku zachwyci nasze podniebienia. Polecam gorąco!” – Eliza Mórawska-Kmita, Whiteplate.com. • Ponad 100 klasycznych i kreatywnych przepisów na zupy, tare, makarony, przystawki i dodatki • Instrukcje krok po kroku, które umożliwiają cieszenie się domowym ramenem każdego wieczoru • Sztuczki, które oszczędzą twój czas • Ciekawostki o japońskiej kulturze i kuchni Wśród przepisów: • Shio ramen z zielonymi warzywami • Chashumen z boczkiem • Ostry miso ramen • Ramen tonkotsu • Smażony makaron • Wegański hiyashi chuka i wiele więcej! Brian MacDuckston jest koneserem ramenu mieszkającym w Japonii. Spędził wiele lat, podróżując po tym kraju i próbując niezliczonych porcji tego dania; jest absolwentem Szkoły Ramenu w Osace. Prowadzi kronikę swoich odkryć (których dokonuje zarówno podczas jedzenia, jak i przygotowywania ramenu) – na stronie internetowej i kanale YouTube „Ramen Adventures”. Kiedy nie promuje ramenu w japońskiej telewizji, zabiera swoje kubki smakowe w kulinarną podróż po Japonii.

39,99 zł
29,19 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 10,80 zł

3 osoby kupiły
4
Paski Do Quillingu 5x390 Mix Kol N007 Pbh Op150s - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
5,99 zł
3 osoby kupiły
5
PUZZLE PIANKOWE MAGNETYCZNE ZOO RK5010-04 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
PUZZLE PIANKOWE MAGNETYCZNE ZOO RK5010-04
Roter Kafer
Dostępny
28 szt.

Panda i lew w ZOO. Podział puzzli magnetycznych na elementy skupia się przede wszystkim na obrazie. Teraz nie znajdziesz niezrozumiałych kolorowych plam lub uciętych pyszczków na kawałkach puzzli. Grafika każdego elementu stanowi pełnowartościową mini-ilustrację. Główne postacie na obrazku nie są podzielone na elementy, dzięki czemu mogą stanowić niezależną grę. Układaj puzzle na folii samoprzylepnej, rozwijaj małą motorykę, logikę, pamięć

8,54 zł
7,99 zł

Rabat 6,4%
oszczędzasz 0,55 zł

2 osoby kupiły
6
Ziemia do księżyca - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ziemia do księżyca
Dostępny
38 szt.

Książka dla dzieci pokazująca historię pierwszego lądowania na Księżycu i planów podboju podbju kosmosu.

49,00 zł
35,28 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 13,72 zł

2 osoby kupiły
7
Dom po drugiej stronie jeziora - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dom po drugiej stronie jeziora
Dostępny
57 szt.

Rok 1928. Do willi nad jeziorem w Błękitnych Brzegach przyjeżdża Maria, która ma objąć posadę guwernantki dwóch sióstr – Matyldy i starszej Adeli. Maria ma jednak także inny, ukryty cel. Chce rozwikłać pewną zagadkę z przeszłości. Nie wie jednak, że może okazać się to niebezpieczne. Nie tylko dla niej samej. Rok 2017. Stary dom Matyldy położony nad brzegiem jeziora w Błękitnych Brzegach ma swoje tajemnice. Sekrety skrywa też Małgorzata, która pewnego letniego dnia wraz z kilkumiesięcznym niemowlęciem staje przed jego drzwiami. Ma za sobą bagaż trudnych doświadczeń i tylko jedną prośbę… Losy kobiet skrzyżują się na dłużej. Połączy je między innymi zagadka śmierci Adeli, starszej siostry Matyldy, która zginęła jako dziecko niemal sto lat wcześniej. Zawartość skrytki znalezionej na strychu rzuci na jej śmierć nowe światło.

38,99 zł
28,07 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 10,92 zł

1 osoba kupiła
8
Ciecz. O cudownych i niebezpiecznych substancjach, które wpływają na nasze życie - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ciecz. O cudownych i niebezpiecznych substancjach, które wpływają na n...
Dostępny
39 szt.

Co sprawia, że jedne ciecze zastygają, a inne nie? Jak to możliwe, że niektóre owady umieją chodzić po wodzie? Czy smak wina jest skorelowany z jego barwą? Jak tworzą się zwykłe fale, a jak tsunami? Kiedy wynaleziono pierwszy klej? Mark Miodownik, materiałoznawca i niezrównany popularyzator nauki, zabiera nas w podróż po świecie cudownych substancji. Wsiada do samolotu i opowiada o wszystkich cieczach biorących udział w locie z Londynu do San Francisco, od paliwa napędzającego maszynę, poprzez alkohol serwowany na pokładzie, ciekłokrystaliczne ekrany, na których wyświetla się filmy, wodę w oceanie i tę, która przybrała postać chmur za oknem, aż po płyny ustrojowe, środki do dezynfekcji i tusz w długopisie. Mark Miodownik – urodził się w 1969 roku. Studiował materiałoznawstwo w Oxfordzie. Pracował w Sandia National Laboratories w Stanach Zjednoczonych, na University College w Dub­linie, King’s College w Londynie. Obecnie wykłada na University College w Londynie. Jest cenionym popularyzatorem nauki. W BBC współtworzył programy radiowe i telewizyjne poświęcone materiałom. W 2010 roku „The Times” umieścił go na liście stu najbardziej wpływowych postaci świata nauki.

42,00 zł
31,08 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 10,92 zł

1 osoba kupiła
9
Czarne Kamienie. Księga VI. Niewidzialny Pierścień - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Czarne Kamienie. Księga VI. Niewidzialny Pierścień
Dostępny
1 szt.

Kiedy Jaenelle Angelline zastanawiała się, jak ochronić Krwawych z Królestwa Kaeleer przed uderzeniem własnej Hebanowej mocy, Daemon Sadi opowiedział jej historię Szarej Pani, której kilka wieków wcześniej udało się tego dokonać. Nie wspomniał jednak o roli, jaką sam pełnił w tej historii. Niewidzialny Pierścień jest relacją tamtych wydarzeń. Gdy Jared, młody wojownik z Shaladoru noszący Czerwony Kamień, trafia do niewoli, na dziewięć długich lat skazany zostaje na świadczenie usług seksualnych. Wreszcie, nie może już dłużej znieść wykorzystywania i upokorzeń, zabija swą właścicielkę i trafia na targ niewolników. Tam kupuje go Szara Pani − Królowa z Dena Nehele, osławiona opinią, że nabywani przez nią niewolnicy znikają bez śladu. Szara Pani wraz z grupą kupionych niewolników wyrusza w drogę powrotną na swoje terytorium, uciekając przed ludźmi Dorothei SaDiablo, Najwyższej Kapłanki władającej większością Królestwa Terreille. Jared jest gotów na śmierć, ale bardzo szybko przekonuje się, że ani jego nowa właścicielka, ani towarzysze niedoli nie są osobami, za które się podają. Każdy skrywa mroczną tajemnicę, a co najgorsze – jest wśród nich zdrajca pracujący dla samej Dorothei.

29,90 zł
21,53 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 8,37 zł

1 osoba kupiła
10
150 zabaw ruchowych - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
150 zabaw ruchowych
Dostępny
93 szt.

Propozycje 150 zabaw ruchowych narodziły się z konieczności zapewnienia narzędzi potrzebnych do rozwijania sprawności motorycznej i praksyjnej dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym, a także dzieci starszych ze stwierdzonymi deficytami rozwojowymi. Zgodnie z wynikami najnowszych badań w tej dziedzinie proponujemy 150 zabaw, których celem jest poprawa: • percepcji i kontroli ciała, • równowagi i motoryki dużej, • koordynacji ręka–oko i motoryki małej, • sprawności grafomotorycznej, • sprawności praksyjnej niezbędnej do czynności samoobsługowych i do nauki pisania. Przedstawione w książce propozycje aktywności można wykorzystać w przedszkolu lub szkole, w domu, a także w ramach zajęć wczesnego wspomagania rozwoju czy rehabilitacji. Opis każdej zabawy zawiera wskazówki dotyczące wieku dziecka, celu aktywności, formy pracy (indywidualna, w parze, w grupie), potrzebnych materiałów, czasu trwania, przebiegu oraz możliwych modyfikacji i wariantów. Ostatni element opisu jest bardzo ważny, bo pozwala dostosować zabawę do potrzeb dziecka, zwiększyć jego elastyczność poznawczą i rozwijać umiejętność generalizacji. W aneksie znajduje się kilkadziesiąt kart roboczych do wykorzystania podczas zabaw, do tomu dołączone zostały również kolorowe plansze do konkretnych gier. Książkę kierujemy do wszystkich, którzy zajmują się rozwojem dziecka – nauczycieli, wychowawców, terapeutów rozwoju neuro- i psychomotorycznego, ale też do rodziców, którzy chcą pomóc swoim dzieciom zdobywać nowe umiejętności.

49,90 zł
39,42 zł

Rabat 21,0%
oszczędzasz 10,48 zł

1 osoba kupiła
11
Córka króla - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Córka króla
Dostępny
11 szt.

Nie ma żadnej przesady w stwierdzeniu, że Córka Króla Agnieszki Kubickiej-Błońskiej jest książką niezwykłą. Napisana w formie wywiadu, odkrywa przed nami dość pogmatwane i burzliwe dzieje głównej bohaterki Hanny Wiktorowicz.Wrocławski dom dla kobiet, poetycko zwany Wiosną, stanowi miejsce, w którym niczym kwiaty po długiej, mrocznej zimie rodzą się nowe możliwości, nowe szanse, nowe nadzieje. Historię Hanny, założycielki domu, poznajemy stopniowo, odkrywając pod zewnętrzną warstwą zdarzeń i okoliczności głębsze motywy i przyczyny jej zachowań, a zwłaszcza problem z niskim poczuciem własnej wartości. Dzięki zdumiewającej przenikliwości psychologicznej, z jaką te zdarzenia są opisane, każdy z nas może w nich, jak w zwierciadle, ujrzeć kawałek swojej własnej historii i lepiej zrozumieć głębię zranień, które prowadzą do określonego sposobu reagowania. Nasza bohaterka pochodzi z rozbitej rodziny odejście ojca zostawiło ślad w psychice i na długo zaważyło na jej relacjach osobistych. Przychodzi jednak czas nie od razu, lecz stopniowo kiedy jej życie i postrzeganie siebie samej zaczyna się zmieniać.Proces ten rozpoczyna się wraz z otwarciem się na poznanie najważniejszej Osoby w jej życiu Boga. Relacja z Nim i to, czego w niej doświadcza, prowadzą ją do odbudowania zniszczonego wcześniej poczucia własnej wartości.

29,90 zł
23,32 zł

Rabat 22,0%
oszczędzasz 6,58 zł

1 osoba kupiła
12
Bieg z zagadkami - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bieg z zagadkami
Dostępny
33 szt.

Czy na drzewie mieszka sowosójka? Czy w lesie rosną margaryniaki? Jak odróżnić zajęczy bobek od czekoladki? Lisek i Prosiaczek z niezakręconym ogonkiem biorą udział w biegu z zagadkami i muszą sobie poradzić z tymi trudnymi pytaniami. Warto, bo na zwycięzców czeka wyjątkowa nagroda. Przekonajcie się, czy Liskowi i Prosiaczkowi uda się ją zdobyć! Bieg z zagadkami to kolejna – po Leśnej gazecie i Kawiarence pod Ptasim Ogonem – książka norweskiej serii o „Lisku i Prosiaczku z niezakręconym ogonkiem”. Niezwykłe i pełne łobuzerskiego humoru historie napisane przez Bjørna F. Rørvika współgrają ze śmiesznymi i szalonymi ilustracjami Pera Dybviga. Poznajcie Liska i Prosiaczka z niezakręconym ogonkiem! Bjørn F. Rørvik – jeden z najbardziej uznanych i najchętniej czytanych w Norwegii autorów literatury dziecięcej, wielokrotnie nagradzany za historie zabarwione zwariowanym humorem i pełne nadzwyczaj oryginalnych pomysłów, wspaniałe do czytania na głos i po cichu przez czytelników w każdym wieku. Per Dybvig – malarz, grafik, autor animacji oraz jeden z najwyżej cenionych norweskich ilustratorów literatury dziecięcej. Artysta nagradzany i wystawiany. Jego ilustracje pełne są humoru i rzadkiej, niemal dziecięcej siły wyrazu. Iwona Zimnicka – od lat tłumaczy literaturę duńską i norweską. Przełożyła pokaźną liczbę tytułów, od serii kryminałów Jo Nesbø po osławioną Moją walkę Karla Ove Knausgårda. W 1996 roku zdobyła Nagrodę im. Janusza Korczaka polskiej sekcji IBBY za tłumaczenie Przepowiedni Dżokera Josteina Gaardera oraz otrzymała Royal Norwegian Order of Merit, przyznany przez króla Haralda V.

35,00 zł
29,75 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 5,25 zł

1 osoba kupiła
13
Puzzle magnetyczne 16 elementów. Zwierzęta - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle magnetyczne 16 elementów. Zwierzęta
Roter Kafer, 16
Dostępny
9 szt.

Podział puzzli magnetycznych na elementy skupia się przede wszystkim na obrazie. Teraz nie znajdziesz niezrozumiałych kolorowych plam lub uciętych pyszczków na kawałkach puzzli. Grafika każdego elementu stanowi pełnowartościową mini-ilustrację. Główne postacie na obrazku nie są podzielone na elementy, dzięki czemu mogą stanowić niezależną grę. Uwaga! Różne wzory, towar wysyłany losowo.

8,54 zł
7,99 zł

Rabat 6,4%
oszczędzasz 0,55 zł

1 osoba kupiła
14
Coaching i mentoring biznesowy dla bystrzaków - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Coaching i mentoring biznesowy dla bystrzaków
Dostępny
14 szt.

W prostocie tkwi siła • Dopasuj program coachingowy i mentoringowy do swoich potrzeb, • Zmień siebie oraz swój zespół, • Skorzystaj ze wskazówek i strategii w bonusowych materiałach wideo dostępnych online, • Podnieś morale i popraw wyniki finansowe. Każda generacja – czy to powojenne pokolenie wyżu demograficznego, pokolenie X, czy milenialsi – przynosi na świat liderów. Z każdą nową generacją zmienia się też środowisko pracy. Ten zaktualizowany przewodnik po coachingu prezentuje kluczowe koncepcje z branży oraz oferuje całe bogactwo narzędzi i technik, a także przydatne materiały wideo, dzięki którym zmienisz nie tylko siebie, ale i swój zespół. Liczne wskazówki dotyczące najważniejszych koncepcji z zakresu coachingu podpowiedzą coachom biznesowym, jak również innym osobom ze świata biznesu, jak znacząco poprawić osiągane wyniki. W książce: • Bądź skutecznym mentorem, • Buduj relacje, • Podnoś zaangażowanie, przekazuj informacje i wywieraj wpływ, • Zwiększ skuteczność coachingu, • Bądź mentorem dla przedstawicieli dowolnego pokolenia, • Zyskaj lojalność pracowników, • Podnieś swoją wydajność i skuteczność.

59,00 zł
41,30 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 17,70 zł

1 osoba kupiła
15
Kosmetyczka/piórnik - Wiara nadzieja miłość - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kosmetyczka/piórnik - Wiara nadzieja miłość
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.29

Piórnik, czy kosmetyczka? ZdecydujNasze saszetki są wielkości 19,5 cm x 8,5 cm, więc pomieszczą większość artykółów piśmienniczchch, a nawet pędzel do makijażu.Sięgając po zawartość przypominaj sobie prawdy Słowa Bożego - I Koryntian 13, 13 Wiara, nadzieja, miłość

11,89 zł
9,99 zł
Powiadomienie

Rabat 16,0%
oszczędzasz 1,90 zł

1 osoba kupiła
16
Jak rozwinąć swoją karierę. O awansach, zarządzaniu i zmianach zawodu - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Jak rozwinąć swoją karierę. O awansach, zarządzaniu i zmianach zawodu
Dostępny
13 szt.

Ta książka jest jedną z najważniejszych lektur dla osób, które chcą rozwijać się zawodowo lub zastanawiają się nad podjęciem tego wysiłku. Dzięki niej odpowiesz sobie na pytanie, czy rozpoczęcie starań o awans będzie dla ciebie dobrym rozwiązaniem. Dowiesz się również, w jaki sposób przygotować siebie do roli menedżera i na co trzeba zwrócić szczególną uwagę. Znajdziesz też sporo przydatnych wskazówek dotyczących budowania własnej marki oraz rozwijania pozytywnych relacji z innymi osobami. Wartościową częścią książki są rozdziały poświęcone wyjątkowo stresującej sytuacji: rozpoczynaniu kariery od nowa. Zamieszczono w nich szereg cennych spostrzeżeń na temat poszukiwania nowej pracy, zakładania własnej firmy, a nawet radykalnej zmiany zawodu.

37,00 zł
27,38 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 9,62 zł

1 osoba kupiła
17
Inny - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Inny
Dostępny
27 szt.

W wieku osiemnastu lat Larissa zostaje uprowadzona przez Oscara - przemytnika narkotyków i broni - jako spłata długu jej ojca. Spędza u niego dwa koszmarne lata, podczas których doświadcza przerażających rzeczy, aż do momentu, kiedy jej oprawca ginie w wypadku samochodowym, a ona zamieszkuje z jego bratem, Lloydem. Czy mężczyzna, który teraz staje się jej właścicielem, okaże się podobny do swojego poprzednika? Czy naznaczona fizycznie i psychicznie dziewczyna, nawiedzana okrutnymi wspomnieniami, odnajdzie się w normalnym świecie i zawalczy o własne życie? Dramatyczna przeszłość, rozpalające uczucia, tajemnice i zemsta słodsza niż miód, a to wszystko okraszone odrobiną humoru i wartką, trzymającą w napięciu akcją. Debiut Darcy Trigovise zdecydowanie należy do udanych! Inny to powieść, która zawładnie Wami od pierwszego akapitu. Historia Larissy i Lloyda to nie tylko romans, ale również emocjonalny rollercoaster. Darcy nie pokazuje nam słodkiej miłości, ale pełną mocnych wrażeń walkę o uczucie i fabułę, która nie raz Was zaskoczy. Gorąco polecam, ta pozycja jest obowiązkowa! Paulina Nowaczyk - 1001 Romansów Darcy Trigovise rozpoczyna swoją karierę pisarską w wielkim stylu, oddając w ręce czytelników propozycję, która wbije Was w fotel! Nieprzewidywalna, mroczna, pełna zwrotów akcji historia, która spowodowała, że nie byłam w stanie nawet na moment się od niej oderwać. Jest to jeden z lepszych romansów, które przeczytałam w ostatnim czasie! Po skończonej lekturze pozostanie przez bardzo długi czas w Waszej pamięci. Gorąco polecam! Paula - www.girlsbookslovers.blogspot.com

39,90 zł
33,92 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 5,98 zł

18
Good Years, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Good Years, CD
The Shires , Warner Music Polska
Dostępny
34 szt.

Lista utworów: 1. Lightning Strikes 2. On The Day I Die 3. Good Years 4. No Secrets 5. About Last Night 6. New Year 7. Only Always 8. Independence Day 9. Thank You Whiskey 10. People Like Us 11. Better Place 12. Crazy Days

65,90 zł
60,63 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 5,27 zł

19
Beztroski książę, wydanie 2 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Beztroski książę, wydanie 2
Dostępny
19 szt.

Książę Bennett de Cordina prowadzi barwne i bogate życie towarzyskie, nieustannie trafia na pierwsze strony gazet. Jest wytrawnym kolekcjonerem niewieścich serc – jego czarowi ulegają bez wyjątku wszystkie kobiety. Miłosne podboje traktuje niefrasobliwie, dla niego to tylko pasjonująca gra. Aż do dnia, w którym spotyka elegancką i tajemniczą lady Hannah Rothchild. Jej niedostępność potęguje zainteresowanie Bennetta...

34,99 zł
25,19 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 9,80 zł

20
Pray for rain, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pray for rain, CD
Stuart Getz , Warner Music Polska
Dostępny
15 szt.

Wielu zdolnych artystów przetarło szlak dla tego młodego wokalisty i autora piosenek z Massachusetts. Jego ojciec Ramon Getzov był współautorem przeboju „Please Mr. Sun” (1951) Johnny'ego Raya, a ponadto pisał dla takich gwiazd jak Frank Sinatra, Sarah Vaughn, Billy Eckstine, The Ink Spots i Tommy Edwards. Jabłko spada niedaleko od jabłoni, dlatego Stuart odziedziczył po tacie talent do pisania dobrych piosenek. Dowodem tego „Written in Stone”, „Kiss the Age of Innocence” czy „Pray for Rain”, w których Getz śpiewa o miłości, poczuciu straty czy kondycji świata. „W pisaniu piosenek chodzi o to, by znaleźć więź z słuchaczem” - wyjaśnia Stuart. „Muszą wiedzieć, że nie są sami.” W nagraniu albumu pomagali mu basista Dave LaRue (Dixie Dregs, Joe Satriani) i gitarzysta Jim Kimball (Toby Keith, Reba McEntire). Współproducentem materiału jest Alan Douches (Glen Burtnik, George Benson, etc…). Stuart Getz powinien spodobać się fanom Petera Gabriela, Stinga, Seala i ogólnie szeroko rozumianego nurtu adult contemporary. Lista utworów: 1. Written In Stone 2. Further South 3. Pray For Rain 4. Kiss The Age Of Innocence 5. All In Good Time 6. Anything Anyway 7. Najjiya 8. Either Love 9. Gravity 10. It's Only Me

70,90 zł
65,23 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 5,67 zł

21
Prawa ludzkiej natury - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Prawa ludzkiej natury
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.11.03

Niejednokrotnie na swojej drodze spotykamy osoby, które stwarzają problemy i utrudniają życie. Mogą to być szefowie, podwładni, przyjaciele, znajomi. Najczęściej są mistrzami gry na emocjach, wydają się czarujący i pełni świetnych pomysłów. Dopiero po czasie okazuje się, że to psychopatyczne jednostki, które myślą tylko o sobie i swoich korzyściach, ewentualnie szkodzą innym, nawet jeśli nic dzięki temu nie uzyskają. Z drugiej strony wielu ludzi angażuje się w niewłaściwe projekty czy zakochuje w zupełnie nieodpowiednich osobach albo postępuje w sposób nieuchronnie prowadzący do katastrofy. Co gorsza, takie autodestrukcyjne wzorce zachowań się powtarzają.

59,00 zł
43,66 zł
Powiadomienie

Rabat 26,0%
oszczędzasz 15,34 zł

22
Getting Things Done dla nastolatków. Jak ogarnąć wiele spraw i zyskać mnóstwo czasu - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Getting Things Done dla nastolatków. Jak ogarnąć wiele spraw i zyskać ...
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.31

Ta książka jest znakomitym poradnikiem prezentującym nowe spojrzenie na GTD, kultową metodę Davisa Allena. Została opracowana z myślą o młodych ludziach, którzy muszą sobie radzić z niespotykanym przez nich nigdy wcześniej zalewem informacji i spraw wymagających częstego podejmowania decyzji. Zaprezentowano tu bogaty zestaw narzędzi, dzięki którym ograniczanie stresu i koncentracja stają się dużo łatwiejsze. Poszczególne techniki zostały przedstawione w prosty, a przy tym niebanalny i interesujący sposób. Liczne wskazówki i dodatkowe wyjaśnienia sprawiają, że korzystanie z tych technik w praktyce przychodzi niemal niezauważalnie, w bardzo naturalny i oczywisty sposób. W rezultacie zwiększa się kreatywność, odporność na stres, pewność siebie i... radość z każdego nadchodzącego dnia.

37,00 zł
27,38 zł
Powiadomienie

Rabat 26,0%
oszczędzasz 9,62 zł

23
Java. Techniki zaawansowane. Wydanie XI - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Java. Techniki zaawansowane. Wydanie XI
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.04.18

Java jest dojrzałym językiem programowania, który pozwala na pisanie kodu dla wielu rodzajów komputerów służących do różnych celów i działających na różnych platformach. Jest świetnym wyborem dla programistów, którym zależy na tworzeniu bezpiecznych aplikacji o wyjątkowej jakości. Wokół Javy skupia się duża społeczność, dzięki której język ten wciąż się rozwija, unowocześnia i wzbogaca o nowe elementy. Osoby, które swoje zawodowe życie wiążą z pisaniem programów w Javie, muszą poznać zaawansowane zagadnienia i mniej oczywiste funkcjonalności Javy, również te niedawno zaimplementowane. To konieczność dla każdego profesjonalnego programisty Javy. Oto kolejne, przejrzane, zaktualizowane i uzupełnione wydanie znakomitego podręcznika dla zawodowych programistów Javy. Znalazł się tu dokładny opis sposobów tworzenia interfejsu użytkownika, stosowania rozwiązań korporacyjnych, sieciowych i zabezpieczeń, a także nowości wprowadzonych w JDK 11. Przedstawiono techniki programowania baz danych oraz umiędzynarodowiania aplikacji Javy. Sporo uwagi poświęcono bibliotece Swing oraz jej wykorzystaniu do tworzenia realistycznej grafiki i efektów specjalnych. Ponadto w książce zostały pokazane nowe możliwości języka – zademonstrowano, jak dzięki nim uzyskać wyjątkową jakość aplikacji, a zamieszczone przykłady opracowano pod kątem zrozumiałości i wartości praktycznej. W tej książce między innymi: • API wejścia-wyjścia Javy, serializacja i wyrażenia regularne • efektywne korzystanie z usług sieciowych • klienty, serwery i pobieranie danych z internetu • moduły platformy Javy • nowoczesne mechanizmy bezpieczeństwa w Javie • Java: nowoczesny styl, najlepsze praktyki, sprawdzone rozwiązania! Cay S. Horstmann jest głównym autorem książek Java. Podstawy. Wydanie IX i Java. Techniki zaawansowane. Wydanie IX – najpopularniejszych w Polsce podręczników do nauki Javy. Cay jest profesorem informatyki na Uniwersytecie Stanowym w San José, ma tytuł Java Champion i często wygłasza odczyty na konferencjach związanych z branżą komputerową.

149,00 zł
104,30 zł
Powiadomienie

Rabat 30,0%
oszczędzasz 44,70 zł

24
Analiza statystyczna w Excelu dla bystrzaków, wydanie 4 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Analiza statystyczna w Excelu dla bystrzaków, wydanie 4
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.08

Analiza statystyczna w Excelujest niezwykle przydatna, a dzięki tej książce przekonasz się, że może też być łatwa! Odkryjesz, jak używać perfekcyjnie zaprojektowanych narzędzi Excela do analizowania i interpretowania danych, przewidywania trendów, podejmowania decyzji oraz wykonywania wielu innych zadań. Zmierz się z technicznymi aspektami Excela i zacznij go wykorzystywać do interpretacji swoich danych!

59,00 zł
41,30 zł
Powiadomienie

Rabat 30,0%
oszczędzasz 17,70 zł

25
Power Query w Excelu i Power BI. Zbieranie i przekształcanie danych - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Power Query w Excelu i Power BI. Zbieranie i przekształcanie danych
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.11.29

Czy praca na danych kojarzy ci się z frustrującym ręcznym wklejaniem i oczyszczaniem danych w Excelu? A może tracisz mnóstwo energii na importowanie nieuporządkowanych danych pochodzących z różnych źródeł? Być może podejrzewasz, że twoje arkusze kryją mnóstwo wartościowych informacji, ale nie wiesz, w jaki sposób je wydobyć i ile godzin musisz na to poświęcić? A może spędzasz sporo czasu na tworzeniu skomplikowanych raportów w Power BI lub programowaniu baz danych SQL Server? Dzięki wiedzy zawartej w tej książce wykonasz te zadania prościej i szybciej, a efekty będą o wiele bardziej niezawodne! Ten praktyczny przewodnik po narzędziu Power Query nauczy cię efektywnie przetwarzać dane w Excelu: importować, oczyszczać, przekształcać i wydobywać potrzebne informacje. Dowiesz się, jak sprawnie wykonywać typowe zadania i prace analityczne, jak zwiększyć swoją skuteczność dzięki opanowaniu podstaw języka M oraz jak zautomatyzować proces przygotowywania danych do przetwarzania. Zapoznasz się z możliwościami Microsoft Cognitive Services oraz konektora Power Query Web, a także z wykorzystaniem sztucznej inteligencji do rozpoznawania treści tekstu. Nabyte umiejętności będziesz mógł przetestować w realistycznym projekcie, któremu poświęcono ostatni rozdział! W książce między innymi: • solidne podstawy pracy z narzędziem Power Query, • automatyzacja operacji na danych, • proste i zaawansowane techniki dekompozycji tabel, • tworzenie procedur w języku M, • pozyskiwanie informacji z danych tekstowych i sieci społecznościowych. Power Query i Power BI: sprostasz wyzwaniu przetwarzania danych! Gil Raviv jest programistą od ponad dwudziestu lat, zdobył cztery patenty w dziedzinie bezpieczeństwa cyfrowego, analizy danych i sieci społecznościowych. Jest też certyfikowanym specjalistą Microsoft – kierował tworzeniem i integracją dodatku Power Query w Excelu. Opracował wiele różnorodnych programów, od zaawansowanych systemów wykrywania zagrożeń w firmach po ochronę dzieci w serwisie Facebook. Obecnie jest menedżerem zespołu w firmie Avanade. Zajmuje się rozwiązaniami opartymi na narzędziu Power BI i chmurze Azure.

67,00 zł
46,90 zł
Powiadomienie

Rabat 30,0%
oszczędzasz 20,10 zł

26
Kości nie kłamią - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyprzedaż
Kości nie kłamią
Dostępny
1 szt.

Lance Kruger, najlepszy przyjaciel i partner byłej prokurator Morgan Dane, nie miał beztroskiej młodości. Wciąż nie pogodził się z zaginięciem ojca, Victora Krugera. I chociaż to wydarzenia sprzed blisko ćwierć wieku, Lance ciągle czuje przytłaczający ciężar tego tajemniczego zniknięcia i zadaje sobie kolejne pytania bez odpowiedzi. Szansa na rozwiązanie zagadki pojawia się wraz z odnalezieniem zardzewiałego wraka samochodu Victora Krugera, który wyciągnięto któregoś dnia z Grey Lake. Jednak mroczne jezioro niechętnie ujawnia tajemnice. Raczej przynosi kolejne posępne zagadki. Szkielet znaleziony w bagażniku wyłowionego samochodu jest jedną z nich. Morgan i Lance nie mają wyjścia – muszą zrobić wszystko, by rozwiązać tajemnicę morderstwa sprzed lat...

39,90 zł
21,95 zł

Rabat 45,0%
oszczędzasz 17,95 zł

27
Okręty Polskiej Marynarki Wojennej t.1 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Okręty Polskiej Marynarki Wojennej t.1
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.09.21

Seria poświęcona 50 okrętom Polskiej Marynarki Wojennej. Każdy tom szczegółowo omawia jedną okręt. W serii będziemy opisywali m. in. takie okręty jak: ORP PIORUN, ORZEŁ, BŁYSKAWICA, BURZA, WARSZAWA, SĘP i wiele innych Zawartość tomu: schemat, opis, dane techniczne, eksploatacja, ciekawostki, historia. Pierwsza tego typu kolekcja na rynku.

8,90 zł
6,99 zł
Powiadomienie

Rabat 21,5%
oszczędzasz 1,91 zł

28
Alchemia snu. Od cierpienia do spełnienia. Metoda terapeutyczna - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Alchemia snu. Od cierpienia do spełnienia. Metoda terapeutyczna
Dostępny
21 szt.

Przez lata zgłębiałyśmy zagadnienia psychologii, rozwoju wewnętrznego i duchowości. Poznałyśmy wiele metod terapeutycznych. Ta, którą opisujemy w tej książce, wydaje się szczególna ze względu na jej twórcę i skuteczność. Dzięki niej terapia z impetem wkracza w XXI wiek. Maciej stworzył autorskie technologie terapeutyczne oparte na dorobku swojego mistrza Carla Gustava Junga i własnym trzydziestoletnim doświadczeniu medytacyjnym. Doskonalone przez wiele lat metody okazały się nadzwyczaj skuteczne w leczeniu traum i zaburzeń osobowości, w rozwiązywaniu wewnętrznych konfliktów i łagodzeniu napięć, we wzmacnianiu kobiecości i męskości oraz równowagi psychicznej i szeroko pojmowanego zdrowia.

39,00 zł
28,86 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 10,14 zł

29
Matematyka dla programistów JavaScript - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Matematyka dla programistów JavaScript
Dostępny
14 szt.

Spójrzmy prawdzie w oczy: większość ludzi nie lubi matematyki. Co dziwne, nie jest ona również ulubioną dziedziną wiedzy wielu osób zawodowo parających się informatyką. Niejedną z nich w prawdziwy popłoch wpędza konieczność posłużenia się choćby najbardziej niewinnie wyglądającą funkcją matematyczną, nie wspominając o przeprowadzeniu bardziej skomplikowanych obliczeń statystycznych, wykreśleniu przebiegu funkcji czy implementowaniu działań na macierzach.

79,00 zł
55,30 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 23,70 zł

30
Myślenie obiektowe w programowaniu, wydanie 5 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Myślenie obiektowe w programowaniu, wydanie 5
Dostępny
10 szt.

Burzliwy rozwój obiektowości nastąpił w połowie lat 90. wraz z upowszechnieniem się takich języków jak C++ czy Smalltalk. Obecnie programowanie zorientowane obiektowo wciąż jest jednym z najważniejszych paradygmatów projektowania. Łatwo zauważyć, że większość nowoczesnych języków programowania i technologii sieciowych opiera się na technikach obiektowych. Nieco trudniej jest dostrzec, że mimo szybkiego ewoluowania technik i języków programistycznych podstawowe pojęcia programowania obiektowego pozostają niezmienne i niezależne od jakiejkolwiek platformy. Początkujący programiści powinni więc poświęcić nieco czasu na zapoznanie się z tymi pojęciami i naukę czegoś, co można nazwać „myśleniem obiektowym w programowaniu”.

59,00 zł
41,30 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 17,70 zł

31
PHP 7, MySQL 8 i Maria DB. Praktyczny podręcznik - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
PHP 7, MySQL 8 i Maria DB. Praktyczny podręcznik
Dostępny
80 szt.

Buduj interaktywne strony internetowe oparte na bazach danych, korzystając z PHP 7, MySQL 8 i MariaDB. Celem tej książki jest jak najszybsze wdrożenie czytelnika w rzeczywiste aplikacje. Autorzy odchodzą od podejścia stosowanego w klasycznych podręcznikach i zamiast opisu poszczególnych fragmentów kodu, przedstawiają pełne, praktyczne projekty, oparte na bazie danych MySQL/MariaDB wbudowane w rzeczywiste witryny internetowe. Zamiast prezentowania PHP, SQL i MySQL/MariaDB jako całkiem oddzielnych tematów, są one wyjaśniane w kontekście każdego projektu. Każdy z nich został bogato zilustrowany, aby można było wyraźnie zobaczyć rezultaty uzyskiwane w miarę tworzenia własnej strony opartej na bazach danych. Korzystając z książki: Utworzysz formularze do rejestracji użytkowników Zbudujesz interfejs administratora , aby mógł on przeglądać bazę danych użytkowników i nią zarządzać Utworzysz tablicę ogłoszeń dla użytkowników oraz metodę przesyłania za pomocą e-maila. Poznasz najlepsze praktyki zapewniania bezpieczeństwa witryn Dowiesz się, jak wykonać katalog produktów oraz prostą stronę e-commerce. Tworząc samodzielnie strony interaktywne, dokładnie poznasz sposób, w jaki współdziałają ze sobą MySQL, MariaDB i PHP i będziesz w stanie z łatwością dołączyć interaktywną bazę danych do swoich własnych witryn.

129,00 zł
113,52 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 15,48 zł

32
Złe miejsce - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Złe miejsce
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.04.27

Nowa seria mafijna K. N. Haner! Znalazła się w złym miejscu i czasie, a tam był On – człowiek, który ją zniewolił i pokochał. Był jak senny koszmar, przerażał ją, karał, manipulował, ale sprawił, że czuła się potrzebna. Mimo że nosił maskę, dostrzegła w nim coś ludzkiego. Chciała uciec, ale nie miała dokąd wracać. Jej życie przed nim było piekłem. Przez chwilę żyła złudzeniami, że uwolniła się od przeszłości, ale prawda okazała się szokująca. Była kimś innym, niż myślała i nie uciekła z piekła. Trafiła w sam jego środek...

39,90 zł
28,73 zł
Powiadomienie

Rabat 28,0%
oszczędzasz 11,17 zł

33
Pakt z diabłem. Forge - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pakt z diabłem. Forge
Dostępny
64 szt.

Drapieżny miliarder Jericho Forge nie przegrywa. Nigdy się nie wycofuje i zawsze dostaje to, na co ma akurat ochotę. Nie potrzebuje pozwoleń i nie musi nikogo przepraszać. On może wszystko. Dosłownie. Nie ma żadnych skrupułów. Podobnie jak olśniewająca India Baptiste, zwana Królową Midas, niezrównana pokerzystka, znana z cudownej urody i bezwzględności w grze. Jeśli India postanowi, że musi wygrać, zrobi wszystko, aby to osiągnąć. Nawet jeśli miałaby dać w zastaw samą siebie. Oto pierwszy tom wspaniałej historii dwóch osobowości, które łączy bezwzględność, siła, upór i magnetyczne przyciąganie. Wszechwładny tyran nie zniesie zuchwałej odwagi. Dumna i niezależna lwica nie ścierpi arogancji bogatego pyszałka. Jednak India i Jericho pożądają siebie nawzajem coraz mocniej i coraz bardziej beznadziejnie...

37,00 zł
26,64 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 10,36 zł

34
Sentymentalna bzdura - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Sentymentalna bzdura
Dostępny
26 szt.

Veronica, dziewczyna z niewielkiego angielskiego miasteczka, od pięciu lat mieszka w Londynie. Trenuje krav magę, pracuje w różnych firmach, zmienia korporacje jak rękawiczki. Dokładnie tak jak niektórzy ludzie zmieniają partnerów. Tyle że Veronica nie ma nikogo, kim byłaby zainteresowana. Za plecami nazywana „królową śniegu”, ma uzasadnione powody, by odczuwać niechęć do mężczyzn, szczególnie tych, którym się podoba. Dziewczyna została zaproszona na ślub starszej siostry – i ma poważny kłopot. Wizyta w rodzinnych stronach to powrót do historii, o której od pięciu lat próbuje zapomnieć. Za smutną przeszłością Veroniki stoi konkretna osoba.

39,90 zł
28,73 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 11,17 zł

35
Data science od podstaw. Analiza danych w Pythonie, wydanie 2 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Data science od podstaw. Analiza danych w Pythonie, wydanie 2
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.09.29

Analityka danych jest uważana za wyjątkowo obiecującą dziedzinę wiedzy. Rozwija się błyskawicznie i znajduje coraz to nowsze zastosowania. Profesjonaliści biegli w eksploracji danych i wydobywaniu z nich pożytecznych informacji mogą liczyć na interesującą pracę i bardzo atrakcyjne warunki zatrudnienia. Jednak aby zostać analitykiem danych, trzeba znać matematykę i statystykę, a także nauczyć się programowania. Umiejętności w zakresie uczenia maszynowego i uczenia głębokiego również są ważne. W przypadku tak specyficznej dziedziny, jaką jest nauka o danych, szczególnie istotne jest zdobycie gruntownych podstaw i dogłębne ich zrozumienie.

67,00 zł
46,90 zł
Powiadomienie

Rabat 30,0%
oszczędzasz 20,10 zł

36
Wzorce projektowe w .NET. Projektowanie zorientowane obiektowo z wykorzystaniem C# i F# - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wzorce projektowe w .NET. Projektowanie zorientowane obiektowo z wykor...
Dostępny
8 szt.

To książka przeznaczona dla programistów C#, którzy chcą poszerzyć wiedzę na temat sztuki programowania dzięki wykorzystaniu nowoczesnych technik projektowych do rozwiązywania konkretnych problemów programistycznych w optymalny sposób. Dogłębnie przedstawiono tu implementację klasycznych wzorców wraz ze wskazówkami dotyczącymi ich możliwości.Omówiono znaczenie poszczególnych cech języków C# i F# dla implementacji wzorców. Pokazano cały szereg przykładów i scenariuszy, możliwych implementacji wzorców, ich alternatyw i wzajemnych relacji. Co więcej, zaprezentowano sposób wykorzystania dedykowanego narzędzia ReSharper do łatwej implementacji wzorców projektowych.

57,00 zł
39,90 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 17,10 zł

37
Koncepcja Alter Ego. W poszukiwaniu prawdziwego „ja” - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Koncepcja Alter Ego. W poszukiwaniu prawdziwego „ja”
Dostępny
20 szt.

Tylko jedna osoba stoi ci na drodze do nadzwyczajnych sukcesów, spełnienia marzeń i wyzwolenia drzemiących w tobie pokładów kreatywności, sił i determinacji. Tą osobą jesteś ty. Co więcej, tylko jedna osoba może usunąć tę przeszkodę i umożliwić ci osiągnięcie każdego celu, jaki zechcesz sobie postawić – ona już teraz czeka w twoim wnętrzu, aż ją oswobodzisz i pozwolisz działać. Być może wyczuwasz w sobie jej istnienie i intuicyjnie zdajesz sobie sprawę, że jesteś w stanie przezwyciężyć zwątpienie, negatywne nastawienie i kompleksy. Możesz znaleźć motywację i stać się najlepszą wersją siebie!

49,00 zł
36,26 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 12,74 zł

38
Limitless, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Limitless, CD
Richard Marx , Warner Music Polska
Dostępny
61 szt.

Po trzech dekadach na scenie, mając na koncie wiele przebojów numer 1, Richard Marx nie zamierza kończyć kariery. Nadchodząca płyta wokalisty, „Limitless”, będzie pierwszą po 5-letniej przerwie. Wydawnictwo promuje singiel „Another One Down”, który Marx napisał ze swym synem Lucasem – również wokalistą i autorem piosenek. Na album trafił również numer „Let Go” łączący charakterystyczny dla Marksa pop ze współczesnym brzmieniem. Tym razem Richarda wsparła jego żona – modelka, gwiazda telewizji Daisy Fuentes oraz nominowany do Grammy DJ i producent, Morgan Page. Lista utworów: 1. Another One Down 2. Limitless 3. Love Affair That Lasts Forever 4. Let Go 5. All Along 6. Up All Night 7. Front Row Seat 8. Strong Enough (Feat. Jana Kramer) 9. Not In Love 10. Break My Heart Tonight 11. Last Thing I Wanted 12. This One

61,90 zł
56,95 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 4,95 zł

39
Opus magnum C++. Misja w nadprzestrzeń C++14/17. Tom 4 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Opus magnum C++. Misja w nadprzestrzeń C++14/17. Tom 4
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.02.06

Książka, którą trzymasz w rękach, to kontynuacja genialnego kompendium Opus magnum C++11. Programowanie w języku C++. Autor, wybitny specjalista z ogromnym doświadczeniem w międzynarodowych projektach i twórca niezwykle popularnego podręcznika Symfonia C++, postanowił uzupełnić swoje dzieło o zagadnienia, dla których zabrakło miejsca w poprzednich tomach. Jeśli chcesz poszerzyć wiedzę na temat szablonów oraz poznać możliwości najnowszych standardów języka C++, nie mogłeś lepiej trafić!

49,00 zł
34,30 zł
Powiadomienie

Rabat 30,0%
oszczędzasz 14,70 zł

40
Przetwarzanie danych w Excelu. Laboratorium Power Query - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Przetwarzanie danych w Excelu. Laboratorium Power Query
Dostępny
8 szt.

Jeśli wykonujesz jakąkolwiek pracę biurową albo wymagającą analizy danych, na pewno wiesz, ile czasu zajmuje ich wyszukiwanie i segregowanie, a potem jeszcze wyłuskiwanie z nich sensu i potrzebnych ci informacji. Sama analiza to pestka w porównaniu z tą niewdzięczną robotą nad gigantycznymi arkuszami z mnóstwem najróżniejszych wiadomości. Bezpłatny dodatek Power Query, opracowany przez Microsoft, pozwala wydatnie uprościć całą procedurę wyszukiwania i zestawiania danych. Co więcej, oferuje także łatwe i wygodne rejestrowanie całych procedur, które zautomatyzują proces zaciągania danych potrzebnych na przykład do wygenerowania comiesięcznego raportu.

39,90 zł
27,93 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 11,97 zł

41
Blockchain. Fundament nowej gospodarki - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Blockchain. Fundament nowej gospodarki
Dostępny
9 szt.

Bitcoin i inne kryptowalutyna dobre zagościły w powszechnej świadomości, jednak większym osiągnięciem wydaje się technologia, która dała im twarde podstawy. Łańcuch bloków ma wyjątkowy potencjał. Prawdopodobnie zostanie piątym nowatorskim paradygmatem obliczeniowym po komputerach typu mainframe, pecetach, internecie i mobilnych sieciach społecznościowych. Okazuje się to jasne, jeśli uświadomimy sobie, czym w istocie jest łańcuch bloków: publicznym rejestrem, który może się stać ogólnoświatową, zdecentralizowaną księgą służącą do rejestrowania, inwentaryzowania i organizowania transferów wszelkiego rodzaju aktywów.

49,90 zł
34,93 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 14,97 zł

42
Marketing dla bystrzaków, wydanie 5 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Marketing dla bystrzaków, wydanie 5
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.09.30

Niezależnie od tego, czy prowadzisz firmę rodzinną, organizację non profit z rygorystycznie rozliczanym budżetem, globalną markę, czy średniej wielkości przedsiębiorstwo, które chce się rozwijać – ta książka jest dla ciebie! Praktyczne, pożyteczne porady i techniki pomogą ci znaleźć klientów, dotrzeć do nich i zaangażować ich w sposób, który przyczyni się do zwiększenia sprzedaży i twojego sukcesu.

49,00 zł
35,28 zł
Powiadomienie

Rabat 28,0%
oszczędzasz 13,72 zł

43
Zarabiaj na nieruchomościach. Praktyczny poradnik, jak kupić, wyremontować i wynająć mieszkanie, wydanie 2 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zarabiaj na nieruchomościach. Praktyczny poradnik, jak kupić, wyremont...
Dostępny
13 szt.

Statystyki pokazują, że Polacy systematycznie – choć powoli i nie bez problemów – bogacą się i zaczynają gromadzić konkretne oszczędności. Sympatyczna suma na koncie w banku to świetna sprawa, tyle że przy aktualnych, niskich stopach procentowych ta forma oszczędzania, mówiąc najdelikatniej, nie przynosi zysku. A stałe zagrożenie inflacją i kolejnymi „podatkami od” – to już całkiem wyraźna wizja strat. Poza tym: to, co na koncie, to na koncie. Wirtualny majątek... Zatem nie ma jak realna własność, materialna, najlepiej taka, która będzie przynosiła stałe dochody. Może zacząć inwestować w mieszkania na wynajem?

57,00 zł
42,18 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 14,82 zł

44
Siła woli to mit! Znajdź ukryte klucze do sukcesu - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Siła woli to mit! Znajdź ukryte klucze do sukcesu
Dostępny
23 szt.

Ile razy starałeś się zmienić coś w swoim życiu na lepsze? Ile razy sfrustrowany wracałeś do punktu wyjścia? Próbowałeś siłą woli zwalczać złe nawyki, ale szybko wycofywałeś się do starych wzorców. Próbowałeś postanowień noworocznych, ale już po kilku tygodniach wszystko wracało do stanu z poprzedniego roku. Wyznaczałeś sobie imponujące cele, ale mimo ciężkiej pracy wspaniałych osiągnięć wciąż brakowało. Po kilku kolejnych porażkach musisz dojść do oczywistego, wydaje się, wniosku: masz problem. Czegoś ci brakuje – charakteru, wewnętrznej mocy, siły woli. Przecież wystarczy mieć silną wolę, aby osiągnąć dowolny sukces, prawda? Ta inspirująca książka pozwoli ci zrozumieć, jak niszczący jest mit silnej woli.

39,90 zł
29,53 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 10,37 zł

45
Wielka Interna Pulmonologia cz 2 wyd II - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wielka Interna Pulmonologia cz 2 wyd II
Dostępny
9 szt.

4)Przed Państwem nowe, poprawione i unowocześnione wydanie Wielkiej Interny ? dwa tomy ?Pumonologii?. Od czasu pierwszej edycji minęło ponad 10 lat, w ciągu których dokonał się postęp w rozumieniu wielu chorób układu oddechowego. Rozwój badań podstawowych pozwolił lepiej poznać ich patogenezę, a także umożliwił wprowadzenie nowych metod farmakoterapii. Niesamowite zmiany objęły pojmowanie i możliwości terapii chorób śródmiąższowych. Diagnostyka, szczególnie molekularna i immunologiczna, niektórych typów raka płuca umożliwia leczenie ukierunkowane molekularnie lub immunoterapię w miejscowo zaawansowanym i rozsianym niedrobnokomórkowym raku płuca. Przemiany widoczne są również w podejściu do przeszczepienia płuca. W Polsce działają trzy ośrodki przeszczepowe, a świadomość możliwości wykorzystania takiego leczenia u wybranych pacjentów musi być częścią codziennej praktyki lekarza pulmonologa. W ręce Czytelników trafia nowe wydanie Wielkiej Interny. Dołożyliśmy wszelkich starań, aby w podręczniku pulmonologii klinicznej przedstawić wszystkie zagadnienia jak najbardziej szczegółowo, a równocześnie w sposób przystępny i ciekawy. Podobnie jak w wydaniu pierwszym każdy z rozdziałów to odrębna całość. Łącznie mają one tworzyć pełną panoramę współczesnej nauki o chorobach układu oddechowego. Z dużą starannością opracowano rozdział dotyczący diagnostyki radiologicznej układu oddechowego ? omówiono klasyczne metody, a także najnowocześniejsze techniki współczesnej diagnostyki obrazowej. Dziękuję wszystkim Autorom, z którymi miałem zaszczyt współpracować. Mimo licznych zobowiązań zawodowych podjęli oni wyzwanie poprawienia i unowocześnienia rozdziałów. Ufam, że drugie wydanie ?Pumonologii? będzie przyjęte przez Czytelników równie życzliwie jak pierwsza edycja.

189,00 zł
46
Wielka Interna Pulmonologia cz.1 wyd.II - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wielka Interna Pulmonologia cz.1 wyd.II
Dostępny
7 szt.

Przed Państwem nowe, poprawione i unowocześnione wydanie Wielkiej Interny ? dwa tomy ?Pumonologii?. Od czasu pierwszej edycji minęło ponad 10 lat, w ciągu których dokonał się postęp w rozumieniu wielu chorób układu oddechowego. Rozwój badań podstawowych pozwolił lepiej poznać ich patogenezę, a także umożliwił wprowadzenie nowych metod farmakoterapii. Niesamowite zmiany objęły pojmowanie i możliwości terapii chorób śródmiąższowych. Diagnostyka, szczególnie molekularna i immunologiczna, niektórych typów raka płuca umożliwia leczenie ukierunkowane molekularnie lub immunoterapię w miejscowo zaawansowanym i rozsianym niedrobnokomórkowym raku płuca. Przemiany widoczne są również w podejściu do przeszczepienia płuca. W Polsce działają trzy ośrodki przeszczepowe, a świadomość możliwości wykorzystania takiego leczenia u wybranych pacjentów musi być częścią codziennej praktyki lekarza pulmonologa. W ręce Czytelników trafia nowe wydanie Wielkiej Interny. Dołożyliśmy wszelkich starań, aby w podręczniku pulmonologii klinicznej przedstawić wszystkie zagadnienia jak najbardziej szczegółowo, a równocześnie w sposób przystępny i ciekawy. Podobnie jak w wydaniu pierwszym każdy z rozdziałów to odrębna całość. Łącznie mają one tworzyć pełną panoramę współczesnej nauki o chorobach układu oddechowego. Z dużą starannością opracowano rozdział dotyczący diagnostyki radiologicznej układu oddechowego ? omówiono klasyczne metody, a także najnowocześniejsze techniki współczesnej diagnostyki obrazowej. Dziękuję wszystkim Autorom, z którymi miałem zaszczyt współpracować. Mimo licznych zobowiązań zawodowych podjęli oni wyzwanie poprawienia i unowocześnienia rozdziałów. Ufam, że drugie wydanie ?Pumonologii? będzie przyjęte przez Czytelników równie życzliwie jak pierwsza edycja.

189,00 zł
47
Relacja Arthura Gordona Pyma z Nantucket - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Relacja Arthura Gordona Pyma z Nantucket
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.15

Jedyna powieść Edgara Allana Poe wydana w 1838 roku opisuje niezwykłe losy Artura Gordona Pyma z wyspy Nantucket. Na morską wyprawę wyrusza on potajemnie, jako pasażer na gapę, na statku wielorybniczym „Grampus”. Doświadcza wielu przygód – sztormów morskich, buntu załogi, katastrof okrętowych, kanibalizmu, czy nadprzyrodzonych zjawisk z pogranicza koszmaru. Jak stwierdził wybitny poeta i eseista W.H. Auden, to „jedno z najlepszych opowiadań przygodowych, jakie kiedykolwiek napisano”. Entuzjazm amerykańskich czytelników towarzyszy tej powieści od chwili powstania aż do dziś. Według krytyków związki pomiędzy nią a arcydziełem Melvilla, Moby Dickiem, są bezdyskusyjne. Europa zachwyciła się tym tytułem już piórem Baudelaire’a, który jako pierwszy przetłumaczył dzieło Poego na język francuski. Później podobną estymę żywili do niej m.in. Jules Verne (który napisał jej kontynuację), H.P. Lovecraft, Paul Auster, czy Yann Martel. Jorge Louis Borges: To najlepsza rzecz, jaką Poe napisał.

34,90 zł
25,13 zł
Powiadomienie

Rabat 28,0%
oszczędzasz 9,77 zł

48
Wielki problem drobniaków - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wielki problem drobniaków
Dostępny
80 szt.

Jeszcze sto lat temu niewielu przewidziałoby, jakimi pieniędzmi będziemy się posługiwać obecnie. (...) Definicja, w której przyjmuje się, że dolar to pewna ilość złota, przeszła do historii i została zapomniana. (...) Obecnie wszystkie nasze pieniądze, nie tylko drobne, są już żetonami, wymienialnymi wyłącznie na inne żetony. Książa ta poświęcona jest „wielkiemu problemowi drobniaków”. Wyjaśniamy w niej, na czym polegał problem, jak go rozwiązano i dlaczego zajęło to tak wiele czasu, a także opisujemy, czego w trakcie tego procesu nauczono się o innych zagadnieniach monetarnych i fiskalnych – z wprowadzenia.

89,00 zł
78,32 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 10,68 zł

49
Arabska Wiosna i świat arabski u progu XXI wieku - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Arabska Wiosna i świat arabski u progu XXI wieku
Dostępny
13 szt.

Od protestów społecznych i konfliktów zbrojnych w latach 2010?2012, które w dziejach zapisały się pod nazwą Arabskiej Wiosny, dzieli nas niespełna dekada. Dystans kilku lat, jakie upłynęły od rozpoczęcia tych zdarzeń, pozwala na przedstawienie ich przyczyn oraz określenie konsekwencji. Jak przebiegały wydarzenia Arabskiej Wiosny w Tunezji, Egipcie, Libii i innych państwach regionu? Jaką rolę w tych procesach odegrały Unia Europejska, Rosja i Stany Zjednoczone? Co doprowadziło do kryzysu imigracyjnego i wzrostu zagrożenia terrorystycznego w Europie? Stałym elementem sytuacji politycznej na Bliskim Wschodzie jest nieprzewidywalność. Konflikty lokalne, panarabizm, wojna USA z terroryzmem, idea powstania tzw. Państwa Islamskiego, ale też rola literatury i kobiet w tytułowych wydarzeniach ? to tylko niektóre zagadnienia tej wielowątkowej publikacji. Arabska Wiosna nie przyczyniła się do stabilizacji i demokratyzacji Bliskiego Wschodu, ale echa tych wydarzeń absorbują uwagę światowej opinii publicznej do dziś.

49,90 zł
42,91 zł

Rabat 14,0%
oszczędzasz 6,99 zł

50
GLOBAL UNDERGROUND: SELECT #5. CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
GLOBAL UNDERGROUND: SELECT #5. CD
Various Artists, Warner Music Polska
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.10.17

52,90 zł
48,67 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 4,23 zł

51
Star Force. Tom 12. Gwiazda Demonów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Star Force. Tom 12. Gwiazda Demonów
Dostępny
15 szt.

Trzy gwiazdy, trzy światy, trzy cywilizacje… i jedna wielka wojna. W tym układzie potrójnym nie wszystkie planety są sobie równe. Zawsze kiedy gwiazda Demonów osiąga najbliższy punkt na swojej orbicie, insektoidalna rasa atakuje. Najeżdża wewnętrzne światy z ponurą regularnością, śląc kolejne fale trudnych do wykrycia okrętów. Mają one za zadanie niszczyć wszystko na swojej drodze – kosmitów, ludzi czy cokolwiek innego. Cody Riggs, błąkając się po nieskończonym łańcuchu pierścieni międzygwiezdnych, prowadzi swoją flotę w sam środek odwiecznej walki o przetrwanie, jaka toczy się między trzema cywilizacjami. Stawia sobie za punkt honoru pomóc pokojowo nastawionym światom, lecz w zamian sprowadza widmo zagłady na całą ludzkość.

39,90 zł
28,73 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 11,17 zł

52
Rok za drutem kolczastym - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Rok za drutem kolczastym
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.10.17

Głównym elementem publikacji jest opracowanie przygotowane najprawdopodobniej w kwietniu 1941 roku przez nieznanego z nazwiska pracownika żydowskiej administracji żydowskiej getta łódzkiego. Zostało ono spisane na trzydziestu jeden stronach maszynopisu i zawiera opis najważniejszych momentów z pierwszego roku istnienia getta, oparty na obwieszczeniach wydawanych przez Przełożonego Starszeństwa Żydów (PSŻ; szefa Rady Starszych), Chaima Mordechaja Rumkowskiego. Oryginalny tekst opracowania opatrzony został wstępem oraz komentarzami czołowych historyków ?zamkniętej dzielnicy mieszkaniowej? w Łodzi, dr Ewy Wiatr i dr. Adama Sitarka. Druga część książki to zbiór obwieszczeń wydawanych w getcie łódzkim niemal do końca jego istnienia (do sierpnia 1944 roku). Jest to wyjątkowy materiał ilustrujący politykę zarządzania dzielnicą żydowską realizowaną przez Rumkowskiego. Obwieszczenia publikowane były w formie afiszy oraz kolportowane wśród instytucji podległych PSŻ w formie maszynopisu w językach polskim i żydowskim, a od 1942 roku również w języku niemieckim. Stanowiły one jeden z głównych kanałów komunikacji PSŻ z mieszkańcami getta.

49,00 zł
41,16 zł
Powiadomienie

Rabat 16,0%
oszczędzasz 7,84 zł

53
Klub snów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Klub snów
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.10.17

Jak być dorosłą, gdy już się dorosło? A jak być dorosłą, kiedy ma się dziewięć lat? To książka o relacjach, których nie ma, ale które bardzo chciałoby się mieć. O kobietach zaskoczonych, że mają doświadczenie. O tym, że miejsce, w którym się wychowamy, podróżuje potem w nas. O małych dziewczynkach w latach 80., które są gnębione, ale zawsze trochę zwyciężają – choćby dorastając. O matkach i córkach. A język jest tu osobnym bohaterem. „Zamknij oczy i patrz. Włóż sobie do ust kawał waty cukrowej, poczuj, jak rozpuszcza się na języku, przy policzkach, osiada na dziąsłach. Biegnij w ciszy do utraty tchu, by na moment zatrzymać się, wchłonąć jednym wdechem świat; swoje ciało i czas. Włącz muzykę i tańcz, usłysz każdy dźwięk; werbel, linię basu, najwyższą nutę. Podgłośnij wszystko na cały regulator. To, co pisze Katarzyna Michalczak, nim jest. To cały regulator, to utrata tchu”. – Łukasz Jarosz

35,00 zł
29,40 zł
Powiadomienie

Rabat 16,0%
oszczędzasz 5,60 zł

54
Jakość życia w rodzinie z problemem niepłodności - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Jakość życia w rodzinie z problemem niepłodności
Dostępny
11 szt.

Zamierzona lub niezamierzona bezdzietność ciągle nie jest przez społeczeństwo akceptowana. U różnych osób chęć posiadania dziecka pojawia się w odmiennym okresie życia. U jednych jest silniejsza, u innych słabsza, często zależy od aktualnej sytuacji związku obojga partnerów, środowiska kulturowego i warunków socjalnych. W rzeczywistości każdy człowiek jest przekonany o swojej zdolności do posiadania własnego dziecka. U większości ludzi rozpoznanie niepłodności wywołuje głębokie załamanie. Dotyczy to również osób, które nie identyfikują swojego celu życia z rodzicielstwem. W ostatnich dwudziestu pięciu latach częstość występowania niepłodności w populacji wzrosła ponad dwukrotnie. Podczas kiedy na początku lat 60. XX wieku jedynie około 8% młodych małżeństw nie było zdolnych do skutecznego zapłodnienia, obecnie co piąta młoda para pragnąca mieć dzieci nie może zrealizować tego zamiaru. Właśnie dlatego Światowa Organizacja Zdrowia uznała niepłodność za chorobę społeczną. Coraz więcej par musi się z nią zmierzyć, a dotyka ona zawsze nie jednostkę, ale dwójkę ludzi. Trzeba pamiętać, że para zawsze przechodzi przez to razem. Niepłodność wpływa na każdy aspekt życia osób nią dotkniętych, a obciążenie psychiczne z niej wynikające jest niestety praktycznie nieodłączne. Niepłodność w jakimś stopniu obniża jakość życia. Brak upragnionego dziecka może stać się powodem przewlekłego stresu, problemów w związku, zaburzenia relacji z otoczeniem, a przede wszystkim silnego napięcia psychicznego. Gdy para zdecyduje się na leczenie, nagle całe życie zostaje temu podporządkowane. Staje się to centralną myślą, wokół której kręci się każdy dzień dwojga ludzi. Nic dziwnego, że kobiety i mężczyźni walczący z niepłodnością mogą doświadczać wielu problemów natury psychicznej. Głównym celem niniejszej pracy jest diagnoza sytuacji emocjonalnej osób zmagających się z problemem niepłodności, przyjrzenie się czy i jak zmienia się jakość życia w rodzinie z diagnozą niepłodności.

73,00 zł
52,56 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 20,44 zł

55
Chciałbym, żeby dzisiaj coś się wydarzyło - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Chciałbym, żeby dzisiaj coś się wydarzyło
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.10.08

Życie Marka rozpada się na kawałki. Mężczyzna pali skręta za skrętem i zatraca się w widmowo-alkoholowym transie. Jego małżeństwo to udręka, nie może jednak dokonać rozliczeń i zniknąć, jak postąpiłby dawniej. Bo teraz jest Kajtek, chłopczyk, który potrzebuje miłości i wsparcia. Marek to rozumie, ale jest na krawędzi, naprawdę blisko. Nie wie, czy potrafi coś zmienić, pójść na terapię, odejść od Sylwii lub jakoś się z nią dogadać. Nęka go przeszłość, której nie da się przezwyciężyć. Alkohol, narkotyki, cień ojca – demony zamknięte w głowie. A może spokój nie jest dla niego? Może już skrzywdził synka? „Nalewajk wspaniale (i przerażająco) oddaje to, co tak wiele osób zna z własnego doświadczenia, czyli konflikty i tarcia w związku – miałem niekiedy wrażenie, że czytam zapis nagrania z prawdziwych scen kłótni. To też poruszająca książka o nałogu, chociaż temat ten ani razu nie zostaje w niej bezpośrednio nazwany – zapewne dlatego, że narrator i główny bohater w jednej osobie nie zdaje sobie z własnego nałogu sprawy – i właśnie taki, konsekwentnie nienazwany nałóg, robi na mnie jeszcze większe wrażenie”. – Grzegorz Uzdański

54,90 zł
46,12 zł
Powiadomienie

Rabat 16,0%
oszczędzasz 8,78 zł

56
Fundamenty zawodu dziennikarza - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Fundamenty zawodu dziennikarza
Dostępny
17 szt.

Znakomici prawnicy i medioznawcy: Ksenia Kakareko, Jacek Sobczak, Tadeusz Kononiuk ? autorzy książki pt. Fundamenty zawodu dziennikarza nie tylko wskazują w swej pracy na korzenie dziennikarstwa, ale porządkują wiedzę o nim, mówią o jego współczesnej kondycji. Powiedzieć o tej książce, że jest interesująca i potrzebna dla dziennikarzy oraz studentów dziennikarstwa to za mało. To prawdziwa BIBLIA ? w najlepszym tego słowa znaczeniu ? dla osób zajmujących się dziennikarstwem w czasach, gdy przestały się liczyć dobre obyczaje, rzetelne zbieranie materiału, informowanie, a górę biorą pośpiech, kompilatorstwo, niezdrowa konkurencja, uleganie przez dziennikarzy wpływom polityków. Autorzy w przystępny sposób omawiają problemy, z którymi nie umieją sobie poradzić dziennikarze, zagubieni we współczesnym świecie, niemający pojęcia jak odróżnić dobro od zła. To solidne studium prawno-medioznawcze oparte na bogatej literaturze przedmiotu, orzecznictwie sądowym, a przede wszystkim na praktyce i doświadczeniu zawodowym Autorów. Prof. zw. dr hab. Kazimierz Wolny-Zmorzyński, Uniwersytet Śląski

149,00 zł
107,28 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 41,72 zł

57
Kompetencyjne uwarunkowania wdrażania struktury procesowej - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kompetencyjne uwarunkowania wdrażania struktury procesowej
Dostępny
5 szt.

W polskich przedsiębiorstwach idea zarządzania procesowego nabiera coraz większego znaczenia. Doświadczenia tych przedsiębiorstw wskazują, że niezbędnymi warunkami skutecznego wdrożenia koncepcji zarządzania procesowego i towarzyszących im procesowych struktur organizacyjnych jest integracja procesów podstawowych z procesem zarządzania strategicznego, kultura organizacyjna preferująca elastyczność, stosowanie zespołowych form rozwiązywania problemów, wykorzystywanie nowoczesnych technologii informatycznych, ale także wykwalifikowane kadry przedsiębiorstw charakteryzujące się wysokim poziomem kompetencji. Literatura, na której oparto monografię, przyczynia się do pogłębienia wiedzy dotyczącej kompetencyjnych uwarunkowań wdrażania struktury procesowej zarówno w wymiarze naukowo-badawczym, jak i praktycznym. Niniejsza monografia, obok wartości naukowo-poznawczych, może stać się źródłem inspiracji dla osób reprezentujących praktykę gospodarczą. Posiadając wiedzę z zakresu kompetencyjnych uwarunkowań wdrażania struktury procesowej, można lepiej zaplanować działania kadry kierowniczej, tak aby przygotować ją do pełnienia pożądanych przez przedsiębiorstwo ról organizacyjnych.

62,00 zł
44,64 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 17,36 zł

58
Dni które wstrząsnęły światem? - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dni które wstrząsnęły światem?
Dostępny
8 szt.

Prezentowany tom studiów koncentruje się wokół trzech wątków przewodnich: okresu 1917?1922 na obszarze byłego państwa carów; politycznych, społecznych i ekonomicznych konsekwencji obalenia monarchii w Rosji i utrwalenia w niej władzy bolszewików, i w końcufunkcjonowania rewolucji rosyjskich w dwudziestowiecznych społeczeństwach. Rewolucja oznaczała radykalne zerwanie z wcześniejszym okresem w rosyjskiej historii, odrzucenie podstaw cywilizacji europejskiej na gruncie prawa, praktyk politycznych, relacji społecznych. Istotną częścią tego przewrotu była przemoc, przyjęta przez sowieckie państwo jako instrument polityki wewnętrznej. Ciekawe jest zatem spojrzenie z różnych perspektyw badawczych na trwanie rewolucji rosyjskich w dwudziestowiecznych społeczeństwach(tworzenie mitu rewolucji, propagandę, rytuały rocznic, obecność rewolucji w kulturze ? m.in. w filmie, literaturze, sztukach plastycznych, wreszcie współczesny stosunek do tego problemu na obszarze postsowieckim). Tom studiów jest pokłosiem międzynarodowejkonferencji, przygotowanej jesienią 2017 r. przez Instytut Historyczny Uniwersytetu Wrocławskiego oraz Oddział Instytutu Pamięci Narodowej we Wrocławiu.

30,00 zł
21,60 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 8,40 zł

59
Wojtek stroiciel. Z pasją przez życie - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wojtek stroiciel. Z pasją przez życie
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.11.04

Sandra Dębska. Filolog angielski z wykształcenia, a prywatnie ? marzycielka, cudwna mama, ukochana żona, pasjonatka życia. Łącząc obowiązki wytrwałej mamy Teodora ze sprawami służbowymi, napisała bajkę o Wojtku stroicielu. Znając proces renowacji pianin i fortepianów od podszewki, postanowiła opisać i przybliżyć świat tych magicznych instrumentów najmłodszym czytelnikom, proponując to w przyjemnej, rymowanej formie. Główny przekaz bajki, jest jednak nieco inny ? autorka stara się przekonać najmłodszych czytelników o tym, jak istotna w naszym życiu jest pasja, któryinspiruję i motywuje do twórczgo działania. Pasja, która w zupełności zmienia jakość życia na bardziej interesujące i pełne szczęścia! Wszystko to podane w formie pobudzającej wyobraźnię małych czytelników i okraszone pięknymi ilustracjami. Żyjcie pełnią życia i jak się da najowocniej! Przytulam Was, Sandra

35,00 zł
25,55 zł
Powiadomienie

Rabat 27,0%
oszczędzasz 9,45 zł

60
Komungo. Wybór nowel koreańskich - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Komungo. Wybór nowel koreańskich
Dostępny
22 szt.

Nowele jednej z najpopularniejszych pisarek południowo-koreańskich, w roku 1993 nominowanej do literackiej Nagrody Nobla. Ukazuje pole psychologicznej obserwacji ludzkich postaw i zachowań w obliczu nowych sytuacji życiowych. Bohaterowie opowiadań pochodzą z różnych warstw społecznych, reprezentują różny światopogląd i uwikłani są w kłopoty zarówno bytowej, jak i psychologicznej natury.

40,00 zł
34,40 zł

Rabat 14,0%
oszczędzasz 5,60 zł

61
Filiżanka kawy. Wybór nowel koreańskich - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Filiżanka kawy. Wybór nowel koreańskich
Dostępny
80 szt.

Nowele jednej z najpopularniejszych pisarek południowokoreańskich, w roku 1993 nominowanej do literackiej Nagrody Nobla. Ukazuje pole psychologicznej obserwacji ludzkich postaw i zachowań w obliczu nowych sytuacji życiowych. Bohaterowie opowiadań pochodzą z różnych warstw społecznych, reprezentują różny światopogląd i uwikłani są w kłopoty zarówno bytowej, jak i psychologicznej natury.

40,00 zł
34,40 zł

Rabat 14,0%
oszczędzasz 5,60 zł

62
Agusia. Lalka na baterie, 30 cm - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Agusia. Lalka na baterie, 30 cm
Dromader
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.11.18

Lalka Agusia spodoba się dziewczynkom. Jest wykonana z wysokiej jakości materiałów. Dziewczynka jest ubrana w różowy kombinezon w białe kropeczki, na główce ma piękną kokardę. Do zestawu dołączono butelkę, smoczek i pudełeczko z chusteczką. Wysokość lalki: ok. 30.0 cm Zasilanie: 3 baterie LR44 (dołączono) Wymiary opakowania: 32.0 x 11.0 x 18.0 cm

67,90 zł
62,47 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 5,43 zł

63
Polesie 53534 Jeździk "Poni" - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Polesie 53534 Jeździk "Poni"
Polesie
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.12.05

Jeździk ""PONI"" od firmy POLESIE jest idealną zabawką dla dzieci, które lubią przeżywać przygody na grzbiecie oddanego przyjaciela. Już sam jej widok przywodzi na myśl dumę i odwagę. Jeździk wykonany z wysokiej jakości plastiku wyposażony jest w cztery szerokie kółka umieszczone przy kopytach. Umożliwia to stabilną i bezpieczną jazdę naszemu dziecku. Dodatkowo na wysokości oczu konika znajdują się dwie rączki do trzymania. Siedzisko imituje prawdziwe siodło, a głowę konia ozdabia uzda. Wystarczy odrobina wyobraźni, a przygodom nie będzie końca. Wymiary: 50 ? 28,7 ? 50 cm Wiek: 1+

118,90 zł
107,01 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 11,89 zł

64
Agusia. Lalka na baterie - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Agusia. Lalka na baterie
Dromader
Dostępny
2 szt.

Lalka Agusia spodoba się dziewczynkom. Jest wykonana z wysokiej jakości materiałów. Dziewczynka jest ubrana w różowo-białe body i piękną kokardę. Do zestawu dołączono butelkę, smoczek i pudełeczko z chusteczką. Wysokość lalki: ok. 30.0 cm Zasilanie: 3 baterie LR44 (dołączono) Wymiary opakowania: 32.0 x 11.0 x 18.0 cm

78,45 zł
72,17 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 6,28 zł

65
Grzechotka słuchawka, mix kolorów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Grzechotka słuchawka, mix kolorów
Dromader
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.12.22

Ta śliczna grzechotka w kształcie słuchawki telefonicznej to idealna zabawka, która zachęci dziecko do radosnej zabawy. Grzechotka jest bezpieczna, wykonana z wysokiej jakości materiałów. Zabawka jest lekka, łatwa do chwytania. Żywe kolory stymulują wzrok, a różne struktury pobudzają zmysł dotyku. Ta grzechotka rozwija wyobraźnię dziecka, ćwiczy zręczność i koordynację wzrokowo-ruchową. Z pewnością zapewni Twojemu maluszkowi zabawę na długi czas. Uwaga! Mix kolorów. Towar wysyłany losowo. Cena dotyczy 1 szt.

6,40 zł
5,99 zł
Powiadomienie

Rabat 6,4%
oszczędzasz 0,41 zł

66
Tupiko, Spychacz na gąsienicach Adriatic kolor - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Tupiko, Spychacz na gąsienicach Adriatic kolor
Tupiko, Tupiko
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.07.04

35,90 zł
32,31 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 3,59 zł

67
Baby Annabell, wózek dla lalek 4w1 First Pram - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
124,90 zł
Powiadomienie
68
Baby Born. Mój pierwszy wózek 4w1 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Baby Born. Mój pierwszy wózek 4w1
HTI, Baby Born
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.04.10

Wózek głęboki dla Baby Born 4w1 utrzymany w delikatnej pastelowej kolorystyce na pewno zachwyci każdą dziewczynkę. Wózek jest lekki dlatego łatwo go prowadzić. Posiada plastikową gondola, którą można zamocować na stelażu na 2 sposoby: przodem lub tyłem do kierunku jazdy oraz uchwyt w ergonomiczny kształcie. Wyjmowana gondola może posłużyć jako leżaczek lub nosidełko. Dedykowany do lalek 36.0 cm. Wysokość rączki: 45.0 cm

129,99 zł
Powiadomienie
69
Czy jesteś moja mamusią? Mała kaczuszka. Dotknij i poczuj - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Czy jesteś moja mamusią? Mała kaczuszka. Dotknij i poczuj
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.04.21

Mała kaczuszka wszędzie szuka swojej mamy. Spotyka wiele zwierząt, ale żadne nie potrafi jej pomóc. Czy kaczuszce uda się odnaleźć mamusię? Dzięki tej prostej i uroczej historii dzieci poznają nowe słówka i z pewnością zachwycą się przyjaznymi postaciami i barwnymi ilustracjami.

7,99 zł
6,99 zł
Powiadomienie

Rabat 12,5%
oszczędzasz 1,00 zł

70
Zestaw kreatywny. Własne puzderko na biżuterię - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zestaw kreatywny. Własne puzderko na biżuterię
Addo
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.08.05

Nasza biżuteria potrzebuje odpowiedniego miejsca do przechowywania. W tej roli idealnie sprawdzi się własnoręcznie udekorowane puzderko. W zestawie znajdziesz: 2 puzderka i 2000 samoprzylepnych kryształków, które możesz ułożyć w fantazyjne wzory.

49,90 zł
44,91 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 4,99 zł

71
Navarasa: Nine Emotions. CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Navarasa: Nine Emotions. CD
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.04.17

CD

65,90 zł
62,61 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 3,29 zł

72
Gram w memo! Rysuję, angielskie słówka zapamiętuję. Miasto. Na ulicy i na dworcu - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Gram w memo! Rysuję, angielskie słówka zapamiętuję. Miasto. Na ulicy i...
Dostępny
3 szt.

Zestawy edukacyjne zawierają gry memo z obrazkami i słówkami polskimi i angielskimi oraz książeczki do rysowania według wzoru i do kolorowania. Są przeznaczone dla przedszkolaków, zwłaszcza tych rozpoczynających naukę języka angielskiego. Bawią i uczą. Ten zestaw edukacyjny dotyczy tematyki miasta, a w szczególności przestrzeni ulicy i dworca. gra memo składa się z 22 par kart z obrazkami i słówkami polskimi i angielskimi. wygrywa ten gracz, który dopasuje największą liczbę par takich samych obrazków. książeczka zawarta w zestawie pozwala trenować umiejętność rysowania i kolorowania oraz powtarzać słówka. Gra i książka: • trenują pamięć i koncentrację, • uczą angielskich słówek dotyczących miasta, • wzbogacają polskie słownictwo, • rozwijają wyobraźnię i kreatywność, • doskonalą sprawność i precyzję manualną, • zapewniają świetną zabawę.

29,90 zł
22,72 zł

Rabat 24,0%
oszczędzasz 7,18 zł

73
Gram w memo! Rysuję, angielskie słówka zapamiętuję. Zwierzęta. W domu, na podwórku i w ogrodzie - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Gram w memo! Rysuję, angielskie słówka zapamiętuję. Zwierzęta. W domu,...
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.10.24

Zestawy edukacyjne zawierają gry memo z obrazkami i słówkami polskimi i angielskimi oraz książeczki do rysowania według wzoru i do kolorowania. Są przeznaczone dla przedszkolaków, zwłaszcza tych rozpoczynających naukę języka angielskiego. Bawią i uczą. Ten zestaw edukacyjny dotyczy tematyki zwierząt, a w szczególności tych mieszkających w domu, na podwórku i w ogrodzie. Gra memo składa się z 22 par kart z obrazkami i słówkami polskimi i angielskimi. Wygrywa ten gracz, który dopasuje największą liczbę par takich samych obrazków. Książeczka zawarta w zestawie pozwala trenować umiejętność rysowania i kolorowania oraz powtarzać słówka. Gra i książka: • trenują pamięć i koncentrację, • uczą angielskich słówek dotyczących zwierząt, • wzbogacają polskie słownictwo, • rozwijają wyobraźnię i kreatywność, • doskonalą sprawność i precyzję manualną, • zapewniają świetną zabawę.

29,90 zł
22,72 zł
Powiadomienie

Rabat 24,0%
oszczędzasz 7,18 zł

74
Puzzle 1500 elementów. Szalona łódź podwodna, Oesterle (puzzle + plakat) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 1500 elementów. Szalona łódź podwodna, Oesterle (puzzle + plaka...
Heye, 1500 elementów
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.01.25

Cechy produktu: • wysoka jakość nadruku i precyzja wykonania, • idealne dopasowanie elementów, • odporne na zginanie, • puzzle eliminują odbijanie światła, • rozwijają zdolności manualne, • kształtują wyobraźnię i logiczne myślenie, • w zestawie plakat. Wymiary: 60.0 x 80.0 cm

99,90 zł
79,92 zł
Powiadomienie

Rabat 20,0%
oszczędzasz 19,98 zł

75
Puzzle 2000 elementów. Szalona uliczna parada, Knoor & Gobel (puzzle + plakat) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 2000 elementów. Szalona uliczna parada, Knoor & Gobel (puzzle +...
Heye, 2000 elementów
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.11.30

Cechy produktu: • wysoka jakość nadruku i precyzja wykonania, • idealne dopasowanie elementów, • odporne na zginanie, • puzzle eliminują odbijanie światła, • rozwijają zdolności manualne, • kształtują wyobraźnię i logiczne myślenie., • w zestawie plakat. Wymiary: 96.0 x 68.0 cm

78,90 zł
63,12 zł
Powiadomienie

Rabat 20,0%
oszczędzasz 15,78 zł

76
Puzzle 1500 elementów. Fomuła I w Monaco, Loup (puzzle + plakat) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 1500 elementów. Fomuła I w Monaco, Loup (puzzle + plakat)
Heye, 1500 elementów
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.12

Cechy produktu: • wysoka jakość nadruku i precyzja wykonania, • idealne dopasowanie elementów, • odporne na zginanie, • puzzle eliminują odbijanie światła, • rozwijają zdolności manualne, • kształtują wyobraźnię i logiczne myślenie., • w zestawie plakat. Wymiary: 60.0 x 80.0 cm

93,32 zł
74,66 zł
Powiadomienie

Rabat 20,0%
oszczędzasz 18,66 zł

77
Puzzle 1000 elementów. Zwariowana plaża, Tanck (puzzle+plakat) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 1000 elementów. Zwariowana plaża, Tanck (puzzle+plakat)
Heye, 1000 elementów
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.12.14

Cechy produktu: • wysoka jakość nadruku i precyzja wykonania, • idealne dopasowanie elementów, • odporne na zginanie, • puzzle eliminują odbijanie światła, • rozwijają zdolności manualne, • kształtują wyobraźnię i logiczne myślenie, • w zestawie plakat. Wymiary: 50.0 x 70.0 cm

75,90 zł
60,72 zł
Powiadomienie

Rabat 20,0%
oszczędzasz 15,18 zł

78
Puzzle 1000 elementów. Życie słonia, Degano Marino (puzzle + plakat) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 1000 elementów. Życie słonia, Degano Marino (puzzle + plakat)
Heye, 1000 elementów
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.11.03

Cechy produktu: • wysoka jakość nadruku i precyzja wykonania, • idealne dopasowanie elementów, • odporne na zginanie, • puzzle eliminują odbijanie światła, • rozwijają zdolności manualne, • kształtują wyobraźnię i logiczne myślenie., • w zestawie plakat. Wymiary: 50.0 x 70. cm

98,40 zł
78,72 zł
Powiadomienie

Rabat 20,0%
oszczędzasz 19,68 zł

79
Puzzle 1000 elementów. Bitwa królików, Ruyer Francoise (puzzle + plakat) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 1000 elementów. Bitwa królików, Ruyer Francoise (puzzle + plaka...
Heye, 1000 elementów
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.19

Cechy produktu: • wysoka jakość nadruku i precyzja wykonania, • idealne dopasowanie elementów, • odporne na zginanie, • puzzle eliminują odbijanie światła, • rozwijają zdolności manualne, • kształtują wyobraźnię i logiczne myślenie, • w zestawie plakat. Wymiary pop ułożeniu: 70.0 x 50.0 cm

74,99 zł
59,99 zł
Powiadomienie

Rabat 20,0%
oszczędzasz 15,00 zł

80
Puzzle 1000 elementów. Szalone dzikie życie zwierząt, Mordillo - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 1000 elementów. Szalone dzikie życie zwierząt, Mordillo
Heye, 1000 elementów
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.11.24

Cechy produktu: • wysoka jakość nadruku i precyzja wykonania, • idealne dopasowanie elementów, • odporne na zginanie, • puzzle eliminują odbijanie światła, • rozwijają zdolności manualne, • kształtują wyobraźnię i logiczne myślenie. Wymiary: 56.0 x 56.0 cm

67,90 zł
54,32 zł
Powiadomienie

Rabat 20,0%
oszczędzasz 13,58 zł

81
Puzzle 1000 elementów. Szczęśliwe koty, Rosina Wachtmeister - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 1000 elementów. Szczęśliwe koty, Rosina Wachtmeister
Heye, 1000 elementów
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.01.06

Cechy produktu: • wysoka jakość nadruku i precyzja wykonania, • idealne dopasowanie elementów, • odporne na zginanie, • puzzle eliminują odbijanie światła, • rozwijają zdolności manualne, • kształtują wyobraźnię i logiczne myślenie. Wymiary: 50.0 x 70.0 cm

82,20 zł
65,76 zł
Powiadomienie

Rabat 20,0%
oszczędzasz 16,44 zł

82
Słodka nadzieja - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Słodka nadzieja
Dostępny
21 szt.

Ally Lucia jest kuzynką gwiazdora futbolu amerykańskiego, Romea Prince'a, a także najlepszą przyjaciółką kilku świetnych dziewczyn. To osoba, na którą można liczyć w każdej sytuacji. Zawsze pragnęła namiętności, bajkowej miłości i uczucia, które magicznie odmieni jej los. Czuje się jednak rozpaczliwie samotna, i to mimo wiernej obecności najbliższych przyjaciół. Oto mroczna opowieść o uczuciu, którego lepiej unikać. O mądrej dziewczynie i zepsutej, ale cierpiącej duszy. O przerażającej sile przeszłości, która mści się za popełnione niegdyś błędy. O tym, że nie jest łatwo naprawić wyrządzone krzywdy, ale namiętna, ogromna miłość może zmienić wszystko. Tylko co zrobić, by nie okazała się siłą, która niszczy i pozostawia za sobą tylko ból i łzy?

39,90 zł
28,73 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 11,17 zł

83
Pistolet na strzałki DROMADER - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
10,99 zł
Powiadomienie
84
Gra elektroniczna w pudełku   DROMADER - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Gra elektroniczna w pudełku DROMADER
Dromader
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.05.24

9,99 zł
Powiadomienie
85
Science 4 You. Studio mega glutożelków - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Science 4 You. Studio mega glutożelków
Trefl
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.04.12

Studio Mega Glutożelków od Science4you to zestaw eksperymentów dla dzieci, dzięki którym najmłodsi mogą poznać tajemnice różnych stanów skupienia. Poznaj tajemnice glutożelków! Wykonaj doświadczenie i poznaj czym jest płyn nienewtonowski, czy glutożelek jest ciałem stałym czy płynnym? Dowiedz się, jak stworzyć super lepkie potwory oraz puszystą galaretową masę. Wykonaj 15 eksperymentów i zostań specjalistą glutożelków!

99,99 zł
86,99 zł
Powiadomienie

Rabat 13,0%
oszczędzasz 13,00 zł

86
Zestaw super eksperymentów 6w1 S4Y 61126 Trefl - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zestaw super eksperymentów 6w1 S4Y 61126 Trefl
Trefl
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.03.10

100,00 zł
87,00 zł
Powiadomienie

Rabat 13,0%
oszczędzasz 13,00 zł

87
Science 4 You. Studio pomysłowego cukiernika - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Science 4 You. Studio pomysłowego cukiernika
Trefl
Dostępny
2 szt.

Studio Pomysłowego Cukiernika od Science4you to zestaw eksperymentów dla dzieci, dzięki którym najmłodsi mogą szkolić swoje umiejętności kulinarne. Poznaj tajemnice pomysłowej kuchni! Stwórz własne rożki do lodów oraz kolorowe słodycze. Dowiedz się, jak przygotować słodkie żelki oraz czekoladowe lizaki. Stwórz własne naukowe lody oraz upiecz pyszne babeczki! Wykonaj 26 eksperymentów i zostań super cukiernikiem!

122,34 zł
106,44 zł

Rabat 13,0%
oszczędzasz 15,90 zł

88
Science 4 You. Studio perfum - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Science 4 You. Studio perfum
Trefl
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.07.24

Studio perfum od Science4you to zestaw edukacyjny dla dziewczynek, dzięki którym stworzą swój ulubiony zapach perfum. Poznaj tajemnice świata zapachów. Stwórz własny tonik różany. Dowiedz się, jak przygotować własne perfumy i jak zrobić pachnące obrazy. Poznaj różne metody wykonywania perfum i przygotuj swój własny odświeżacz powietrza. Wykonaj 13 eksperymentów i poznaj wszystkie tajniki perfum!

122,30 zł
106,40 zł
Powiadomienie

Rabat 13,0%
oszczędzasz 15,90 zł

89
Science 4 You. Błyszcząca pracownia nauki - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Science 4 You. Błyszcząca pracownia nauki
Trefl
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.11.16

Wejdź do Błyszczącej Pracowni Nauki i poznaj jej tajemnice. Stwórz brokatową, glutożelkową masę. Dowiedz się, jak wysyłać tajne wiadomości oraz jak przygotować kolorowe bańki. Wykonaj 13 eksperymentów i stań się prawdziwym błyszczącym naukowcem.

35,00 zł
30,45 zł
Powiadomienie

Rabat 13,0%
oszczędzasz 4,55 zł

90
Farby tempery - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Farby tempery
Crayola
Dostępny
3 szt.

Farby tempery - farby nowej ery!Oto pędzelek i 8 farb typu tempery. Farby posiadają intensywne kolory i są proste w użyciu. To doskonała propozycja dla miłośników plastyki, jak i dla tych, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z malowaniem. Malujcie więc i cieszcie się kolorami!

20,29 zł
91
Schowek
Pióro kulkowe Vball Grip Czerwone opakowanie 12 szt.
PILOT Corporation
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.02.23

Pióro kulkowe V System wyposażone w specjalny dozownik wypływu atramentu, dzięki któremu nieprzerwanie pisze do ostatniej kropli. Ergonomiczny gumowy uchwyt. Nadzwyczaj wytrzymała głowica pisząca ze stali nierdzewnej i kulka wykonana ze stopu wolframu i węglika. Bezpieczna wentylowana skuwka z metalowym klipem. Linia pisania 0.30, długość linii 1,400 m. Dostępny w kolorach czarny, niebieski, czerwony.

101,90 zł
97,82 zł
Powiadomienie

Rabat 4,0%
oszczędzasz 4,08 zł

92
Uczę się angielskiego 7-latka. Mali geniusze - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Uczę się angielskiego 7-latka. Mali geniusze
Dostępny
11 szt.

Kolorowe książeczki z naklejkami z serii `Mali geniusze` pełne są zadań przygotowujących maluchy do nauki pisania i czytania, kształtujących spostrzegawczość, logiczne myślenie, przekazujących wiedzę o świecie. Po każdym wykonanym zadaniu na dzieci czeka natroda - złota gwiazdka! W serii dla 7-latków ukazały się: śmieszne wierszyki, Tabliczka mnożenia, Uczę się angielskiego, Zabawy kaligraficzne, Zabawy ortograficzne..

7,96 zł
6,99 zł

Rabat 12,2%
oszczędzasz 0,97 zł

93
Poranek w Jalnie. Część 1. Saga Rodu Whiteoaków. Tom 3 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Poranek w Jalnie. Część 1. Saga Rodu Whiteoaków. Tom 3
Dostępny
320 szt.

Adelina i Filip Whiteoakowie z czwórką dzieci: Augustą, Mikołajem, Ernestem i najmłodszym Filipem wiedli szczęśliwe życie w swoim wymarzonym domu, gdy w Ameryce wybuchła wojna secesyjna. Z ogarniętego wojną Południa do Whiteoaków przyjechali ich przyjaciele, Sinclairowie, wraz z trójką czarnych niewolników. Pojawienie się konfederatów zburzyło spokój w Jalnie, przysporzyło rodzinie zmartwień i wywołało oburzenie wielu sąsiadów.

4,99 zł
3,99 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 1,00 zł

94
Naklejki. Kamila bawi się we wróżkę. Mała Dziewczynka - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Naklejki. Kamila bawi się we wróżkę. Mała Dziewczynka
Dostępny
5 szt.

Baw się, uzupełniając sceny w książce naklejkami, rozwijaj słownictwo, odpowiadaj na pytania i sprawdź zdobytą wiedzę o otaczającym cię świecie. W serii `Mała dziewczynka. Naklejki`: Lila bawi się lalką, Kamila bawi się we wróżkę.

7,96 zł
6,99 zł

Rabat 12,2%
oszczędzasz 0,97 zł

95
Moje pierwsze łamigłówki z bajkami - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Moje pierwsze łamigłówki z bajkami
Dostępny
15 szt.

Wraz z bohaterami klasycznych bajek i opowieści dziecko będzie wspaniale się bawić, rozwiązując atrakcyjne zadania. W przyjemny sposób utrwali wiedzę, rozwinie spostrzegawczość i zdolności plastyczne. Seria idealna dla tych, którzy lubią szyfry, labirynty, krzyżówki W serii: Moje pierwsze zadania z bajkami, Moje pierwsze zagadki z bajkami, Moje pierwsze zabawy z bajkami, Moje pierwsze łamigłówki z bajkami.

8,90 zł
7,99 zł

Rabat 10,2%
oszczędzasz 0,91 zł

96
Mata do układania puzzli do 6000 elementów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mata do układania puzzli do 6000 elementów
Jig&puz
Niedostępny
Brak

Rozmiar maty: 177.8 x 119.4 cm To naprawdę działa! Łatwa droga do zmagazynowania i przenoszenia nieskończonych puzzli i pozostałych do ułożenia elementów. W celu schowania lub przeniesienia maty w inne miejsce należy ją zrolować.

149,99 zł
Powiadomienie
97
Cartamundi: Miki i Przyjaciele Sprint do domu - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Cartamundi: Miki i Przyjaciele Sprint do domu
Cartamundi, Myszka Miki
Dostępny
15 szt.

71,67 zł
58,77 zł

Rabat 18,0%
oszczędzasz 12,90 zł

98
Sylvanian Families. Bliźniaki jeżyki - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Sylvanian Families. Bliźniaki jeżyki
Epoch
Dostępny
40 szt.

Romek jest psotny i uwielbia otwierać przeróżne wieczka i pokrywki. Otwiera wieczka wszystkiego, zaczynając od słoików dżemu, a kończąc na puszkach z liściastą herbatą. Kiedyś otworzył wieczko pieprzniczki i nie mógł przestać kichać! Kasia uwielbia spać. Zasypia nawet podczas rodzinnych spacerów lub zabaw na dworze. Kiedy kuli się do drzemki, wygląda zupełnie jak piłeczka, więc czasami inne maluchy nawet nie wiedzą, gdzie jest! Zawartość opakowania: • figurki: siostrzyczka i braciszek jeżyk w ubrankach, • odpychacz pociąg. Wysokość figurki: ok. 4.0 cm Wymiary opakowania: 12.0 x 8.0 x 4.0 cm

48,00 zł
44,16 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 3,84 zł

99
Sylvanian Families. Bliźniaki królików z czekoladowymi uszkami - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Sylvanian Families. Bliźniaki królików z czekoladowymi uszkami
Epoch
Dostępny
56 szt.

Bliźniaki królików z czekoladowymi uszkami Sylvanian Families to mali członkowie rodziny pudli z Sylvanii i naprawdę wspaniałe rodzeństwo. Bardzo dużo czasu spędzają na wspólnej zabawie i po prostu się kochają. Laleczki do ubierania można ustawiać w różne pozy, poruszając ich główkami, rączkami i nóżkami. Szymek jest bardzo ciekawy świata - jeśli coś wpadnie mu w oko, zawsze odbiega, by się temu przyjrzeć, a rodzina martwi się, gdzie nagle przepadł. Uwielbia grać w piłkę ze starszym bratem Krystianem, ale nawet Krystianowi trudno uwierzyć w to, jak szybko potrafi biegać za piłką. Zosia uwielbia patrzeć, jak kwiaty bujają się na wietrze, a motylki fruwają po niebie. Zosia jako jedyna wie, gdzie w danej chwili podziewa się Szymek, bo zawsze go obserwuje! Wysokość figurki: ok. 4.0 cm

38,90 zł
35,79 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 3,11 zł

100
Sylvanian Families. Seria 3. Figurka do kolekcjonowania - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Sylvanian Families. Seria 3. Figurka do kolekcjonowania
Epoch
Niedostępny
Brak

Mali harcerze z serii „Sylvanian Families” są tacy słodcy. 8 uroczych figurek kolekcjonerskich jest razem w grupie zwiadowczej i uczy się wielu przydatnych rzeczy. Oczywiście, dobrze się też bawią. Figurki są wykonane z dbałością o szczegóły. Spodobają się wszystkim dzieciom. Uwaga. To opakowanie niespodzianka. Nigdy nie wiesz, którą figurkę znajdziesz w środku.

13,90 zł
12,99 zł
Powiadomienie

Rabat 6,5%
oszczędzasz 0,91 zł

Wróć do góry