hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Książki - wyszukiwanie
Książki
Zabawki
Puzzle
Gry planszowe
Audiobooki
Muzyka
Filmy

Kalendarz premier z dnia 2020.01.19

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli w niedzielę 19 stycznia 2020 roku. Na pierwszym miejscu znajduje się Farm World. SLH13900. Indyk (Schleich), na drugim Horse Club. SLH13910. Klacz rasy knabstrupper (Schleich). Kolejny produkt to Minnie. Megakolorowanka (praca zbiorowa) oraz Farm World. SLH13897. Ogier rasy szwarcwaldzkiej (Schleich).
1
Farm World. SLH13900. Indyk - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Farm World. SLH13900. Indyk
Schleich
Dostępny49 szt.

Indyk z serii Schleich „Farm World” jest wszystkim doskonale znany. W USA i Kanadzie jest to jedno z najpopularniejszych zwierząt. Indyki należą do rodziny kurowatych i pochodzą pierwotnie z Ameryki Północnej. Męskie osobniki posiadają czarne upierzenie z pojedynczymi metalicznie lśniącymi kolorowymi piórami. Szyja i głowa są nagie, a ich skóra ma kolor mocno czerwony i jasnoniebieski. W porze godów samce przygotowują się do walki o samice, wtedy rozkładają swój ogon w wachlarz, tak jak indyk z serii Schleich „Farm World”. Ciekawostka: indyki żywią się ziarnami, jagodami, orzechami i pąkami drzew. Wymiary: 6.0 x 6.0 x 5.0 cm Seria „Farm Life” zawiera okazy zwierząt hodowanych w gospodarstwach na całym świecie. Teraz dzięki figurkom Schleicha i licznym akcesoriom dodatkowym, jak chociażby: stajnie, zagrody czy wóz z zaprzęgiem mali miłośnicy przyrody mogą stworzyć swoją własną farmę z prawdziwego zdarzenia, w zaciszu własnego pokoju.

29,00 zł
26,97 zł

Rabat 7,0%
oszczędzasz 2,03 zł

4 osoby kupiły
2
Horse Club. SLH13910. Klacz rasy knabstrupper - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Horse Club. SLH13910. Klacz rasy knabstrupper
Schleich
Dostępny33 szt.

Sierść uroczej klaczy rasy knabstrup z serii Schleich „Horse Club” zdobią liczne kropki. To typowa cecha tej rasy koni. Konie rasy knabstrup pochodzą z Danii i są wspaniale nadają się do celów terapeutycznych. Nawet osoby lękliwe szybko nabierają do nich zaufania. Czy to zasługa wesołych ciemnych plamek na ich białej sierści czy może ich łagodna natura? Ręcznie malowana klacz knabstrup z serii Schleich „Horse Club” wyczekuje w spokojnej i przyjaznej pozie i zaprasza do zabawy. Ciekawostka: konie rasy knabstrup mają dużą, lekko garbonosą głowę i spokojne, szczere oczy. Wymiary: 12.0 x 3.7 x 11.0 cm Seria „Horse Club” zawiera imponującą kolekcję figurek koni z całego świata, a także mnóstwo akcesoriów i budynków, takich jak: stajnie, zagrody, pojazdy, figurki jeźdźców, akcesoria do jazdy konnej, elementy turniejowe, wyposażenie stajni, pożywienie dla zwierząt. Dzięki tak bogatej ofercie kolekcjonerzy mogą stworzyć piękne scenerie i kolekcje ulubionych końskich ras.

37,07 zł
34,48 zł

Rabat 7,0%
oszczędzasz 2,59 zł

3 osoby kupiły
3
Minnie. Megakolorowanka - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Promocja
Minnie. Megakolorowanka
Dostępny13 szt.

Dołącz do zabawy i ozdób butik Minnie ulubionymi barwami. Megakolorowanka to prawdziwe wyzwanie w dużym formacie. Pamiętaj, że gotowe obrazki możesz wyrwać z książki i udekorować nimi swój pokój. W książce znajdziesz też naklejki do samodzielnego pokolorowania. Czas na świetną zabawę i szaleństwo w towarzystwie ulubionych bohaterów ze świata Disneya.

17,00 zł
11,99 zł

Rabat 29,5%
oszczędzasz 5,01 zł

3 osoby kupiły
4
Farm World. SLH13897. Ogier rasy szwarcwaldzkiej - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Farm World. SLH13897. Ogier rasy szwarcwaldzkiej
Schleich
Dostępny74 szt.

Ogier szwarcwaldzki z serii Schleich „Farm World” to wspaniały okaz z jasną grzywą i jasnym ogonem. Koń szwarcwaldzki z serii Schleich „Farm World” ma bardzo dynamiczną sylwetkę, która świadczy o tym, z jaką siłą i energią poruszają się te zimnokrwiste konie. Zwierzęta te nazywane są też „końmi lasu“, bo niegdyś pomagały przy ciężkich pracach leśnych. Dziś konie szwarcwaldzkie popularne są w rekreacji i wykorzystywane w jeździectwie oraz jako konie zaprzęgowe do dorożek i sań. Ciekawostka: zimnokrwisty koń szwarcwaldzki to rasa rzadko spotykana i dlatego uznawana za zagrożoną wyginięciem. Wymiary: 12.5 x 3.0 x 12.0 cm

40,00 zł
37,20 zł

Rabat 7,0%
oszczędzasz 2,80 zł

1 osoba kupiła
5
Farm World. SLH13896. Angielski cocker spaniel - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Farm World. SLH13896. Angielski cocker spaniel
Schleich
Dostępny16 szt.

Angielski cocker-spaniel z serii Schleich „Farm World” posapuje wesoło i z zachwytem merda ogonem. Wesoła mina angielskiego cocker-spaniela z serii Schleich „Farm World” świadczy o poczuciu zadowolenia i łagodnym charakterze tej rasy. Dzięki jego przyjaznej, zrównoważonej naturze należy do ulubionych psów, zwłaszcza wśród rodzin z dziećmi. Cocker-spaniel ma dużo energii i dlatego potrzebuje odpowiedniej ilości ruchu. Prawie wszystkie psy tej rasy lubią pływać w rzekach i jeziorach oraz aportować. Ciekawostka: angielski cocker-spaniel ma wyjątkowo miękką, jedwabistą sierść. Kolekcja Schleicha – rasy psów powstała z myślą o małych wielbicielach tych czworonogów. Wszystkie figurki zostały wykonane w skali 1:12 i przedstawiają niezwykle wiernie odwzorowane najbardziej popularne rasy psów. Wymiary: 7.3 x 1.7 x 3.7 cm

24,99 zł
23,24 zł

Rabat 7,0%
oszczędzasz 1,75 zł

2 osoby kupiły
6
Horse Club. SLH13912. Klacz rasy saddlebred - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Horse Club. SLH13912. Klacz rasy saddlebred
Schleich
Dostępny17 szt.

Klacz rasy American Saddlebred z serii Schleich „Horse Club” to śliczny konik z grzywą koloru jasny blond. Klacz rasy American Saddlebred z serii Schleich „Horse Club”, jak na tę rasę koni przystało, nosi swą głowę i długi ogon bardzo wysoko. Niegdyś zwierzęta tej rasy wykorzystywane były przez amerykańskich osiedleńców jako konie wierzchowe i zaprzęgowe. Dziś pełnią przed wszystkim funkcje pokazowe. Niektóre z nich oprócz stępu, kłusu i galopu prezentują również slow gait i tak zwany rack. Oba chody są płynne, czterotaktowe. Ciekawostka: hodowla rasy American Saddlebred rozpoczęła się w amerykańskim stanie Kentucky. Wymiary: 14.0 x 3.8 x 12.3 cm Seria „Horse Club” zawiera imponującą kolekcję figurek koni z całego świata, a także mnóstwo akcesoriów i budynków, takich jak: stajnie, zagrody, pojazdy, figurki jeźdźców, akcesoria do jazdy konnej, elementy turniejowe, wyposażenie stajni, pożywienie dla zwierząt. Dzięki tak bogatej ofercie, kolekcjonerzy mogą stworzyć piękne scenerie i kolekcje ulubionych końskich ras.

39,99 zł
37,19 zł

Rabat 7,0%
oszczędzasz 2,80 zł

1 osoba kupiła
7
Dinosaurs. SLH15023. Ankylosaurus - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dinosaurs. SLH15023. Ankylosaurus
Schleich
Dostępny22 szt.

Ankylozaur posiadał, tak jak ankylozaur z serii Schleich „Dinosaurs”, ciało uzbrojone grubym pancerzem i buławę na końcu ogona. Ankylozaur był roślinożercą, nie wyruszał więc na polowania, ale dobrze wiedział, jak się bronić! Kiedy czuł się zagrożony, używał swej ciężkiej kostnej buławy i uderzał nią w napastnika. Prawdopodobnie mógł nią łamać nawet duże kości. Zabawa z ankylozaurem z serii Schleich® „Dinosaurs” dostarczy ci wielu ciekawych przeżyć! Ciekawostka: wśród dinozaurów drapieżnych niemal nie było takiego, z którym dorosły ankylozaur nie dałby sobie rady. Wymiary: 14.0 x 7.1 x 10.6 cm Wszystkie figurki firmy Schleich projektowane są z naciskiem na szczegóły oraz są starannie ręcznie malowane, co sprawia, że mogą stanowić doskonałą zabawkę, pozycję kolekcjonerską lub upominek. Świat dinozaurów pozwala dzieciom rozwijać swoją fascynację prehistorycznymi czasami i stworzeniami poprzez zabawę i edukację.

55,00 zł
51,15 zł

Rabat 7,0%
oszczędzasz 3,85 zł

1 osoba kupiła
8
Dinosaurs. SLH15021. Agustinia - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dinosaurs. SLH15021. Agustinia
Schleich
Dostępny34 szt.

Agustinia miał na grzbiecie płytki i kolce ulokowane wzdłuż kręgosłupa, tak jak agustinia z serii Schleich Dinosaurs. Dzięki długim, wąskim kolcom agustinia wygląda tak wyjątkowo, że nie można go pomylić z żadnym innym dinozaurem. Ponadto posiadał on na całym ciele wyjątkowe, skostniałe płytki. Ponieważ był tylko niegroźnym roślinożercą, kolce i płytki służyły mu prawdopodobnie do obrony przed mięsożernymi dinozaurami. W każdym razie agustinia z serii Schleich Dinosaurs jest gotowy do obrony. Wszystkie figurki firmy Schleich projektowane są z naciskiem na szczegóły oraz są starannie ręcznie malowane, co sprawia, że mogą stanowić doskonałą zabawkę, pozycję kolekcjonerską lub upominek. Świat dinozaurów pozwala dzieciom rozwijać swoją fascynację prehistorycznymi czasami i stworzeniami poprzez zabawę i edukację.

76,20 zł
70,87 zł

Rabat 7,0%
oszczędzasz 5,33 zł

1 osoba kupiła
9
Eldrador Creatures. SLH42511. Orzeł ognisty - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Eldrador Creatures. SLH42511. Orzeł ognisty
Schleich
Dostępny9 szt.

Ognisty orzeł z serii Schleich „Eldrador Creatures” krąży wysoko nad wulkanami. Siejący postrach ptak ma stamtąd idealny widok: jeśli tylko ktoś wkroczy w jego świat lawy, natychmiast rozkłada swe olbrzymie ruchome skrzydła i lotem błyskawicy chwyta intruza w ostre szpony i atakuje dziobem. Schleich prezentuje w swojej ofercie kolekcję „Eldrador Creatures”. Te ręcznie barwione figurki z serii przedstawiają potwory, zwierzęta i smoki które są w nieustającym konflikcie: walka o superbroń rozgorzała ponownie. Wymiary: 17.0 x 23.0 x 16.0 cm

92,90 zł
86,40 zł

Rabat 7,0%
oszczędzasz 6,50 zł

1 osoba kupiła
10
Farm World. SLH13895. Rhodesian Ridgeback - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Farm World. SLH13895. Rhodesian Ridgeback
Schleich
Dostępny73 szt.

Rhodesian ridgeback z serii Schleich „Farm World” ma typową dla tej rasy krótką, błyszczącą sierść o barwie pszenicy. Rhodesian ridgeback z serii Schleich „Farm World” ma charakterystyczny znak na grzbiecie. W tym miejscu włosy rosną w przeciwnym kierunku niż pozostałe, tworząc wąskie, odstające od ciała, pasmo sierści. Rhodesian ridgebacks to popularne psy rodzinne, ponieważ są łagodne i wierne. Poza tym uważane są za bardzo inteligentne. Czworonogi uwielbiają ruch i sporty dla psów, np. Agility. Ciekawostka: Rhodesian ridgeback to rasa psów pochodząca z Afryki Południowej i Zimbabwe. Kolekcja Schleicha – rasy psów powstała z myślą o małych wielbicielach tych czworonogów. Wszystkie figurki zostały wykonane w skali 1:12 i przedstawiają niezwykle wiernie odwzorowane najbardziej popularne rasy psów. Wymiary: 6.5 x 2.0 x 5.1 cm

25,90 zł
24,09 zł

Rabat 7,0%
oszczędzasz 1,81 zł

1 osoba kupiła
11
Auto zdalnie sterowane Speed, mix wzorów - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Auto zdalnie sterowane Speed, mix wzorów
Dromader
Niedostępny
Brak

Auto zdalnie sterowane Savage to idealny prezent dla każdego chłopca, zapewni mu wiele godzin doskonałej zabawy. Produkt wykonany z wysokiej jakości materiałów, z dbałością o szczegóły. Wymiary opakowania: 29.0 cm x 17.0 cm x 16.0 cm Uwaga! Mix wzorów. Towar wysyłany losowo. Cena dotyczy 1 szt.

26,90 zł
24,75 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 2,15 zł

12
Joe Strummer 001. Winyl - Muzyka
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Joe Strummer 001. Winyl
Joe Strummer, Mystic Production
Niedostępny
Brak

1. U.S. North 3. Love Kills 5. Trash City 6. 15th Brigade 7. Ride Your Donkey 8. Burning Lights 9. Afro-Cuban Be-Bop 10. Sandpaper Blues 11. Generations 12. It's A Rockin' World 13. Yalla Yalla 14. X-Ray Style 15. Johnny Appleseed 16. Minstrel Boy 19. Coma Girl 20. Silver & Gold / Before I Grow Too Old 1. Letsagetabitarockin' (Strummer Demo) 2. Czechoslovak Song / Where Is England 3. Pouring Rain (1984) 4. Blues On The River 5. Crying On 23rd 6. 2 Bullets 7. When Pigs Fly 8. Pouring Rain (1993) 9. Rose Of Erin 10. The Cool Impossible 11. London Is Burning 12. U.S. North

222,90 zł
205,07 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 17,83 zł

13
Contamination. CD - Muzyka
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Contamination. CD
Valkyrie, Mystic Production
Niedostępny
Brak

1. Advent... 2. Oceans to Dust 3. Catharsis Contaminate the Earth 4. Solstice in Withdrawal 5. Laments of the Destroyed 6. Ambience of the Dead 7. The Womb of Disease 8. Welcoming Worms 9. A Cursed Seed in the World 10. The Adversarial Incentive Within All

31,90 zł
29,35 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 2,55 zł

14
LIZZY BOR DEAL WITH THE DEVIL. CD - Muzyka
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
LIZZY BOR DEAL WITH THE DEVIL. CD
Lizzy Borden, Metal Mind Productions
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.02.06

1. There will be blood tonight 2. Hell is for heroes 3. Deal with the devil 4. Zanzibar 5. Lovin you is murder 6. We only come out at night 7. Generation landslide 8. The world is mine 9. State of pain 10.This aint The summer of lov e 11. Believe

34,90 zł
33,85 zł
Powiadomienie

Rabat 3,0%
oszczędzasz 1,05 zł

15
Restless And Live. Blu-ray - Muzyka
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Restless And Live. Blu-ray
Accept, Mystic Production
Dostępny20 szt.

100,90 zł
92,83 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 8,07 zł

16
Lalka w różowym ubranku, mix wzorów - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Lalka w różowym ubranku, mix wzorów
ADAR
Niedostępny
Brak

Przedstawiona lalka zachwyci każdą dziewczynkę. Została wykonana z wysokiej jakości materiałów, z dbałością o szczegóły. Ma efekty dźwiękowe – mówi i śpiewa po polsku. Jej włosy są miękkie i lśniące. Główka, nóżki oraz rączki są ruchome. Lalka śpiewa: • „Ach śpij Kochanie...”, • „Moja Ulijanko...”, • „Mam chusteczkę haftowaną...”. Lalka mówi: • „weź mnie na rączki”, • „przytul mnie”, • „kocham Cię”, • „pobaw się ze mną”, • „zmień mi ubranko”, • „ukołysz mnie do snu”, • „uczesz moje włosy”, • „zabierz mnie na spacer”, • „zaśpiewaj ze mną”. Wysokość: ok. 60.0 cm Uwaga. Mix wzorów, towar wysyłany losowo. Cena dotyczy 1 sztuki.

134,09 zł
126,04 zł
Powiadomienie

Rabat 6,0%
oszczędzasz 8,05 zł

17
Otrio. Wersja drewniana - Gry planszowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Otrio. Wersja drewniana
Spin Master, od 8 lat
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.11.03

Gra Otrio została wydana przez firmę Spin Master. Przeznaczona jest dla 2 do 4 graczy w wieku od 8 lat. Celem gry jest ułożenie 3 pierścieni o podobnym kolorze w gorę, w dół lub trzech koncentrycznych okręgów w jednym miejscu. W zestawie: • drewniana plansza, • 36 krążków w 4 różnych kolorach (czerwonym, zielonym, fioletowym i niebieskim) i 3 różnych rozmiarach. Gra Otrio to doskonała zabawa dla całej rodziny. Z pewnością dostarczy dzieciom wiele radości. Wymiary opakowania: 37.5 x 38.5 x 6.3 cm

245,90 zł
221,31 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 24,59 zł

18
Pluszak Serce 80 cm Sun-day S1486 - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pluszak Serce 80 cm Sun-day S1486
Sun-day
Niedostępny
Brak

Maskotka pluszowa /p p Serce /p p Wymiary 80 nbsp cm /p p Pakowanie w zgrzewce 1sztuka nbsp /p p Firma SUN-DAY nbsp /p p INDEX S1486

81,90 zł
73,71 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 8,19 zł

19
Pluszak Serce 80 cm Sun-day S1483 - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pluszak Serce 80 cm Sun-day S1483
Sun-day
Niedostępny
Brak

Maskotka pluszowa /p p Serce /p p Wymiary 80 nbsp cm /p p Pakowanie w zgrzewce 1sztuka /p p Firma SUN-DAY nbsp /p p INDEX S1483

81,90 zł
73,71 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 8,19 zł

20
Atomic Disorder. CD - Muzyka
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Atomic Disorder. CD
Kk Null, Rockers Publishing
Dostępny2 szt.

62,90 zł
56,61 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 6,29 zł

21
Deliver Us From Evil. CD - Muzyka
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Deliver Us From Evil. CD
Budgie, Rockers Publishing
Niedostępny
Brak

Dziesiąty album Budgie wydany w październiku 1982 r. przez RCA Records. Przyjęcie albumu było mieszane ze względu na bardziej komercyjne brzmienie niż poprzednie płyty. Ich komercyjne odwołanie zostało uzasadnione jako "świadomy wysiłek na rzecz poszerzenia ich horyzontów", aby uczestniczyć w rynku bardziej dostosowanym do melodii i sytuacji na rynku mediów. Zremasterowana edycja z 2013 roku. Gatunek: ROCK/MOCNE BRZMIENIA, Rodzaj wydania: REMASTERED, Rok wydania: 2013, Dźwięk: STEREO, Bonus: TRACKS, Kraj: Zagraniczna, Wykonawca: BUDGIE, Wydawca: NOTEWORTHY PRODUCTIONS

117,90 zł
106,11 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 11,79 zł

22
You're All Living In Cuckooland. Winyl - Muzyka
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
You're All Living In Cuckooland. Winyl
Budgie, Rockers Publishing
Niedostępny
Brak

You're All Living in Cuckooland - album walijskiej grupy hardrockowej Budgie. CD wydany w 2006. Pierwsza płyta studyjna grupy od Deliver Us From Evil z 1982. Wszystkie utwory skomponowali Burke Shelley i Simon Lees w wyjątkiem "We're All Living in Cuckooland", "Love Is Enough" i "Captain" autorstwa samego Shelleya. Burke Shelley - gitara basowa, śpiew Steve Williams - perkusja Simon Lees - gitara Gatunek: ROCK/MOCNE BRZMIENIA, Rodzaj wydania: REISSUE, Rok wydania: 2016, Dźwięk: STEREO, Kolor: BLACK, Nagrane strony: 2, Rozmiar: 12", Prędkość: 33 1/3 RPM, Gramatura: 180 GRAM / 12", Kraj: Zagraniczna, Wykonawca: BUDGIE, Wydawca: NOTEWORTHY PRODUCTIONS

176,90 zł
159,21 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 17,69 zł

23
Prime Cuts. CD - Muzyka
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Prime Cuts. CD
Suicidal Tendencies, Rockers Publishing
Dostępny4 szt.

Wydany w 1997 roku "Prime Cuts" to kompilacja najlepszych utworów ST oraz dwa (w tym czasie) nowe utwory "Berserk!" I "Feeding The Addiction" ". Gatunek: HARDCORE/PUNK, Rok wydania: 2015, Rodzaj wydania: REISSUE, Dźwięk: STEREO, Kraj: Zagraniczna, Compilation: YES, Wykonawca: SUICIDAL TENDENCIES, Wydawca: MUSIC ON CD

79,90 zł
71,91 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 7,99 zł

24
Deliver Us From Evil. Winyl - Muzyka
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Deliver Us From Evil. Winyl
Budgie, Rockers Publishing
Niedostępny
Brak

Dziesiąty album Budgie wydany w październiku 1982 r. przez RCA Records. Przyjęcie albumu było mieszane ze względu na bardziej komercyjne brzmienie niż poprzednie płyty. Ich komercyjne odwołanie zostało uzasadnione jako "świadomy wysiłek na rzecz poszerzenia ich horyzontów", aby uczestniczyć w rynku bardziej dostosowanym do melodii i sytuacji na rynku mediów. Zremasterowana edycja z 2015 roku na 180g czarnym wosku. Gatunek: ROCK/MOCNE BRZMIENIA, Rodzaj wydania: REISSUE, Rok wydania: 2015, Dźwięk: STEREO, Kolor: BLACK, Nagrane strony: 2, Rozmiar: 12", Prędkość: 33 1/3 RPM, Gramatura: 180 GRAM / 12", Kraj: Zagraniczna, Wykonawca: BUDGIE, Wydawca: NOTEWORTHY PRODUCTIONS

173,90 zł
156,51 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 17,39 zł

25
Nadzieja umiera ostatnia - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
33,60 zł
23,52 zł
Powiadomienie

Rabat 30,0%
oszczędzasz 10,08 zł

26
O kulturze strachu i przemysle bezpieczeństwa - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
24,50 zł
17,99 zł

Rabat 26,6%
oszczędzasz 6,51 zł

27
Czas Kondora - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
49,90 zł
36,43 zł
Powiadomienie

Rabat 27,0%
oszczędzasz 13,47 zł

28
Cudzym życiem nie pożyjesz - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Cudzym życiem nie pożyjesz
Niedostępny
Brak

Czy ucieczka od siebie jest możliwa? Czy wyobraźnia jest w stanie zatąpić rzeczywistość? Bohater książki, rozczarowany życiem, pragnie rozwiązać gnębiące go problemy, powołując do życia swoje alter ego - urodzonego na przełomie XIX i XX w. Jana. Akcja książki, osadzona w panoramie dawnego i obecnego Kołobrzegu, przebiega w trzech płaszczyznach czasowych: współcześnie oraz tuż przed I i II wojną światową.

23,72 zł
17,99 zł
Powiadomienie

Rabat 24,2%
oszczędzasz 5,73 zł

29
Tysiące miast, miliony chwil, DVD - Filmy
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Tysiące miast, miliony chwil, DVD
Dostępny4 szt.

Płyta zawiera zapis który odbył się w grudniu 1994 r. w Sali Kongresowej Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie. Fani zespołu znajdą na niej również wideoklipy, piosenki w formacie mp3 oraz teksty piosenek. Dla miłośników Tercetu Egzotycznego będzie to prawdziwa gratka.

35,90 zł
34,11 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,79 zł

30
Rzemiosło zabijania - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Rzemiosło zabijania
Niedostępny
Brak

Latem 1999 r. w Kosowie zostaje zamordowany austriacki dziennikarz Christian Allmayer relacjonujący rozpad Jugosławii od początku bałkańskiej wojny. Ta śmierć staje się kanwą powieści, którą postanawia napisać jego dawny znajomy, Paul, niespełniony pisarz. Paul wyrusza w podróż śladami Allmayera, wiodącą przez spustoszone wojną Chorwację i Bośnię, chce na własne oczy przekonać się, jak wygląda praca korespondenta wojennego. Towarzyszą mu jego przyjaciółka, Helena, której rodzice pochodzą z Dalmacji i bezimienny narrator. `Rzemiosło zabijania` to powieść wielopłaszczyznowa: o wojnie bałkańskiej, ale też o jej postrzeganiu przez literaturę. Nieustannie pojawia się tu pytanie jak pisać o barbarzyństwie, by nie popaść w kicz i patos, jak opowiadać i przypominać, kiedy `z góry jest jasne, że jest za późno i pisaniem nie da się umarłych przywrócić do życia`. W szerszym kontekście to także rzecz o narracji samej w sobie, powieść o powstawaniu książki.

32,90 zł
24,02 zł
Powiadomienie

Rabat 27,0%
oszczędzasz 8,88 zł

31
Samolot solarny - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Samolot solarny
Smily Play
Niedostępny
Brak

Samolot na baterie słoneczne Puzzle 3D to zabawa nie tylko dla dzieci od 3 roku życia. Ta idealna rozrywka dla całej rodziny rozwija logikę, koncentrację i wyobraźnię przestrzenną. Do złożenia puzzli nie są potrzebne nożyczki oraz klej. Zestaw pozwala samodzielnie stworzyć drewniany samolot wykorzystujący energię odnawialną – dzięki zastosowaniu minipanelu słonecznego samolot naprawdę porusza śmigłem! W zestawie: • drewniane akcesoria, • 1 silnik, • 1 panel słoneczny złożony. Zabawka wspiera: • rozwój koordynacji wzrokowo-ruchowej, • małą motorykę, • rozwój koncentracji, • uczy cierpliwości. Rozmiar produktu: 23.0 x 17.0 x 4.5 cm

38,40 zł
35,33 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 3,07 zł

32
Horse Club. SLH13913. Wałach rasy saddlebred - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Horse Club. SLH13913. Wałach rasy saddlebred
Schleich
Dostępny18 szt.

Kasztanowy wałach American Saddlebred z serii Schleich „Horse Club” fascynuje miłośników koni pełną wdzięku, dumną postawą. Konie rasy American Saddlebreds znane są z tego, że ich głowa i pięknie uformowany ogon osadzone są bardzo wysoko - tak jak u wałacha American Saddlebred z serii Schleich „Horse Club”. Są to konie o zrównoważonej, wrażliwej naturze, a jednocześnie nadzywczaj wytrzymałe. Niektóre American Saddlebreds posiadają dodatkowe chody: slow gait i tak zwany rack. Seria „Horse Club” zawiera imponującą kolekcję figurek koni z całego świata, a także mnóstwo akcesoriów i budynków, takich jak: stajnie, zagrody, pojazdy, figurki jeźdźców, akcesoria do jazdy konnej, elementy turniejowe, wyposażenie stajni, pożywienie dla zwierząt. Dzięki tak bogatej ofercie, kolekcjonerzy mogą stworzyć piękne scenerie i kolekcje ulubionych końskich ras.

35,99 zł
33,47 zł

Rabat 7,0%
oszczędzasz 2,52 zł

33
Horse Club. SLH13898. Klacz rasy szwedzkiej - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Horse Club. SLH13898. Klacz rasy szwedzkiej
Schleich
Dostępny27 szt.

Klacz szwarcwaldzka z serii Schleich „Horse Club” ma długą, wspaniałą grzywę i czarujący pęk włosów na czole. Szwarcwaldzki koń zimnokrwisty to mały, lecz silny i zwrotny koń. Ma zrównoważony, łagodny charakter, a jednocześnie jest bardzo żywy i pełen energii. Grzywa i ogon tej rasy koni są, jak u klaczy szwarcwaldzkiej z serii Schleich „Horse Club”, zawsze jasnoblond i tworzą ciekawy kontrast z ciemną, rudawą sierścią konia. Ciekawostka: zimnokrwiste konie szwarcwaldzkie to bardzo stara rasa koni, istniejąca już od XV wieku. Wymiary: 10.5 x 3.0 x 10.5 cm Seria „Horse Club” zawiera imponującą kolekcję figurek koni z całego świata, a także mnóstwo akcesoriów i budynków, takich jak: stajnie, zagrody, pojazdy, figurki jeźdźców, akcesoria do jazdy konnej, elementy turniejowe, wyposażenie stajni, pożywienie dla zwierząt. Dzięki tak bogatej ofercie, kolekcjonerzy mogą stworzyć piękne scenerie i kolekcje ulubionych końskich ras.

37,07 zł
34,48 zł

Rabat 7,0%
oszczędzasz 2,59 zł

34
Horse Club. SLH13907. Ogier rasy arabskiej - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Horse Club. SLH13907. Ogier rasy arabskiej
Schleich
Dostępny22 szt.

Ogier arabski z serii Schleich „Horse Club” ma, charakterystyczny dla koni arabskich, wysoko osadzony ogon. Konie arabskie często określane są mianem najpiękniejszej rasy na świecie. Mają one szczupłą, szlachetną sylwetkę i często małe, eleganckie wgłębienie w kości nosowej. Ogier arabski z serii Schleich Horse Club ma ogon zapleciony w siatkę, która pięknie się prezentuje dzięki jego dumnej postawie. Poza tym koń ma wspaniałą ciemną grzywę a jego sierść posiada elegancki odcień brązu. Ciekawostka: konie arabskie mogą nosić swój ogon wyżej niż inne konie, gdyż mają o jeden krąg ogonowy mniej. Wymiary: 13.0 x 4.5 x 10.4 cm Seria „Horse Club” zawiera imponującą kolekcję figurek koni z całego świata, a także mnóstwo akcesoriów i budynków, takich jak: stajnie, zagrody, pojazdy, figurki jeźdźców, akcesoria do jazdy konnej, elementy turniejowe, wyposażenie stajni, pożywienie dla zwierząt. Dzięki tak bogatej ofercie, kolekcjonerzy mogą stworzyć piękne scenerie i kolekcje ulubionych końskich ras.

36,97 zł
34,38 zł

Rabat 7,0%
oszczędzasz 2,59 zł

35
Horse Club. SLH13899. Źrebię rasy szwarcwaldzkiej - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Horse Club. SLH13899. Źrebię rasy szwarcwaldzkiej
Schleich
Dostępny23 szt.

Pełne energii źrebię szwarcwaldzkie należy do rodziny koni szwarcwaldzkich z serii Schleich „Horse Club”. Szwarcwaldzkie źrebię z serii Schleich „Horse Club” ma ciemną, rudawą sierść i śliczną białą plamkę na czole. Grzywa i ogon są jeszcze krótkie, lecz z wiekiem to jasne włosie zmieni się i stanie, jak to typowe dla tej rasy, wyjątkowo bujne i bardzo długie. Konie szwarcwaldzkie to rzadko spotykana rasa, pochodząca z regionu Schwarzwald na połuniu Niemiec. Ciekawostka: zimnokrwiste konie szwarcwaldzkie osiągają wysokość zaledwie 1.60 m. Seria „Horse Club” zawiera imponującą kolekcję figurek koni z całego świata, a także mnóstwo akcesoriów i budynków, takich jak: stajnie, zagrody, pojazdy, figurki jeźdźców, akcesoria do jazdy konnej, elementy turniejowe, wyposażenie stajni, pożywienie dla zwierząt. Dzięki tak bogatej ofercie, kolekcjonerzy mogą stworzyć piękne scenerie i kolekcje ulubionych końskich ras. Wymiary: 8.0 x 2.2 x 7.5 cm

24,90 zł
23,16 zł

Rabat 7,0%
oszczędzasz 1,74 zł

36
Horse Club. SLH13908. Klacz rasy arabskiej - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Horse Club. SLH13908. Klacz rasy arabskiej
Schleich
Dostępny9 szt.

Grzywa klaczy arabskiej z serii Schleich „Horse Club” zapleciona została w trzy urocze warkocze hiszpańskie. Spokojna, odprężona poza klaczy arabskiej z serii Schleich „Horse Club” dowodzi, że ta pełna temperamentu rasa koni posiada również łagodną i wrażliwą stronę. Jej ogon ma ciekawe ubarwienie: na górze czarny, na dole biały. Ciekawym elementem figurki są ciemna grzywa i ciemne przednie kończyny, tworzące kontrast z jasną sierścią. Seria „Horse Club” zawiera imponującą kolekcję figurek koni z całego świata, a także mnóstwo akcesoriów i budynków, takich jak: stajnie, zagrody, pojazdy, figurki jeźdźców, akcesoria do jazdy konnej, elementy turniejowe, wyposażenie stajni, pożywienie dla zwierząt. Dzięki tak bogatej ofercie, kolekcjonerzy mogą stworzyć piękne scenerie i kolekcje ulubionych końskich ras. Ciekawostka: eleganckie wgłębienie w kości nosowej nadaje głowie konia arabskiego szlachetnego wyrazu. Wymiary: 3.5 x 3.9 x 8.8 cm

37,07 zł
34,48 zł

Rabat 7,0%
oszczędzasz 2,59 zł

37
Horse Club. SLH13911. Ogier achał-tekiński - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Horse Club. SLH13911. Ogier achał-tekiński
Schleich
Dostępny51 szt.

Ogier achał-tekiński z serii Schleich „Horse Club” ma długą, smukłą szyję, dzięki której może bardzo wysoko nosić swą głowę. Achał-tekiński uważany jest za jedną z najpiękniejszych ras koni. W Chinach konie tej rasy, które – tak jak ogier achał-tekiński z serii Schleich „Horse Club” mają sierść o złocistym połysku – nazywane są końmi niebiańskimi. Zwierzęta te należą do bardzo starej rasy koni, a jej historia sięga niemal 3000 lat wstecz. Ich nazwa pochodzi od szerokiej na 100 km oazy na skraju pustyni Kara-kum w Turkmenistanie. Ciekawostka: Achał-trekiński jest przyzwyczajony do gorącego klimatu pustynnego i może pokonać duże odległości bez spożywania wody. Seria „Horse Club” zawiera imponującą kolekcję figurek koni z całego świata, a także mnóstwo akcesoriów i budynków, takich jak: stajnie, zagrody, pojazdy, figurki jeźdźców, akcesoria do jazdy konnej, elementy turniejowe, wyposażenie stajni, pożywienie dla zwierząt. Dzięki tak bogatej ofercie, kolekcjonerzy mogą stworzyć piękne scenerie i kolekcje ulubionych końskich ras. Wymiary: 12.6 x 3.6 x 10.2 cm

39,99 zł
37,19 zł

Rabat 7,0%
oszczędzasz 2,80 zł

38
Dinosaurs. SLH15018. Postozuch - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dinosaurs. SLH15018. Postozuch
Schleich
Dostępny31 szt.

Postozuch żył w epoce pierwszych dinozaurów i, jak postozuch z serii Schleich „Dinosaurs”, swoim wyglądem przypominał krokodyla. Postozuch był archozaurem, a przez to blisko spokrewniony z dzisiejszym krokodylem. Miał on charakterystyczne płytki kostne na grzbiecie i długą, wąską czaszkę. Większość czasu poruszał się na czterech nogach, czasem jednak stawał na tylnich łapach, by przytrzymać szponami swą zdobycz. Kiedy postozuch z serii Schleich „Dinosaurs” otworzy swą silną, ruchomą szczękę, można w niej zobaczyć ostre, sztyletowate zęby. Ciekawostka: postozuch otrzymał swą nazwę od miejsca jego znaleziska niedaleko miasta Post w amerykańskim stanie Teksas. Figurka z ruchomą dolną szczęką! Wymiary: 18.5 x 5.1 x 5.8 cm Wszystkie figurki firmy Schleich projektowane są z naciskiem na szczegóły oraz są starannie ręcznie malowane, co sprawia, że mogą stanowić doskonałą zabawkę, pozycję kolekcjonerską lub upominek. Świat dinozaurów pozwala dzieciom rozwijać swoją fascynację prehistorycznymi czasami i stworzeniami poprzez zabawę i edukację.

50,90 zł
47,34 zł

Rabat 7,0%
oszczędzasz 3,56 zł

39
Dinosaurs. SLH15020. Kriolofozaur - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dinosaurs. SLH15020. Kriolofozaur
Schleich
Dostępny20 szt.

Kriolofozaur z serii Schleich „Dinosaurs” ma na swej czaszce pochylony do przodu grzebień kostny. Kiedy Kriolofozaur z serii Schleich „Dinosaurs” otworzy swoją ruchomą szczękę, można zobaczyć jego groźne zęby! We wczesnej jurze był on największym dinozaurem mięsożernym i jest pierwszym, którego szczątki odkryto na Antarktydzie. Wtedy ta część Ziemi nie była jeszcze pokryta lodem. Porastały ją nawet lasy, lecz w miesiącach zimowych temperatura spadała poniżej zera – a to oznaczało dla dinozaurów prawdziwy mróz. Ciekawostka: Kriolofozaur nazywany jest też Elviszaurem, bo jego grzebień przypomina fryzurę Elvisa Presleya. Figurka z ruchomą dolną szczęką. Wszystkie figurki firmy Schleich projektowane są z naciskiem na szczegóły oraz są starannie ręcznie malowane, co sprawia, że mogą stanowić doskonałą zabawkę, pozycję kolekcjonerską lub upominek. Świat dinozaurów pozwala dzieciom rozwijać swoją fascynację prehistorycznymi czasami i stworzeniami poprzez zabawę i edukację. Wymiary: 24.7 x 8.9 x 10.6 cm

76,20 zł
70,87 zł

Rabat 7,0%
oszczędzasz 5,33 zł

40
Eldrador Creatures. SLH42510. Niedźwiedź Zamieci z bronią - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Eldrador Creatures. SLH42510. Niedźwiedź Zamieci z bronią
Schleich
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.01.27

Schleich prezentuje w swojej ofercie kolekcję „Eldrador Creatures”. Te ręcznie barwione figurki z serii przedstawiają potwory, zwierzęta i smoki, które są w nieustającym konflikcie: walka o superbroń rozgorzała ponownie. Na widok niedźwiedzia bojowego nazywanego Blizzard z serii Schleich „Eldrador Creatures” jego przeciwnicy zamierają ze strachu: kto wpadnie w jego ruchome łapy, pozna siłę lodowych pazurów. Ulubioną bronią tego niedźwiedzia polarnego jest magiczny czekan. Przy jego pomocy może wywołać ogromną burzę lodową, która zmiecie jego wrogów. Niedźwiedzia chroni dodatkowo mocny pancerz z lodu. Postać ma ruchome ramiona i wymienną broń. Ciekawostka: najdłuższa runda podchodów z niedźwiedziem Blizzard trwała sześć godzin. Od tamtej pory żadne monstrum lodowe nie chce się z nim bawić w chowanego. Wymiary: 15.5 x 11.0 x 18.0 cm

72,60 zł
67,52 zł
Powiadomienie

Rabat 7,0%
oszczędzasz 5,08 zł

41
Dinosaurs. SLH15022. Baryonyks - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dinosaurs. SLH15022. Baryonyks
Schleich
Dostępny31 szt.

Kiedy barionyks z serii Schleich „Dinosaurs” otwiera swą ruchomą szczękę, błyszczą jego groźne, ostre zęby. Długa, wąska i płaska czaszka barionyksa z serii Schleich „Dinosaurs” przypomina paszczę krokodyla, czyniąc z niego szczególnie interesującego prehistorycznego jaszczura. Dinozaur ten polował prawdopodobnie głównie w wodzie, a specjalny kształt paszczy pozwalał mu na idealne zanurzanie i łapanie ryb. Ponadto na pierwszym palcu kończyn przednich posiadał wyjątkowo potężne i ciężkie pazury służące do chwytania zdobyczy. Figurka posiada ruchomą szczękę. Ciekawostka: Barionyks spędzał prawdopodobnie, jak krokodyl, dużo czasu w wodzie. Wymiary: 23.8 x 9.0 x 10.2 cm Wszystkie figurki firmy Schleich projektowane są z naciskiem na szczegóły oraz są starannie ręcznie malowane, co sprawia, że mogą stanowić doskonałą zabawkę, pozycję kolekcjonerską lub upominek. Świat dinozaurów pozwala dzieciom rozwijać swoją fascynację prehistorycznymi czasami i stworzeniami poprzez zabawę i edukację.

76,20 zł
70,87 zł

Rabat 7,0%
oszczędzasz 5,33 zł

42
Butelka z rurką Koty - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Butelka z rurką Koty
Niedostępny
Brak

Lekka i poręczna butelka o dużej pojemności, wykonana z trwałego materiału, odpornego na uszkodzenia.Korek z zamknięciem zapewnia wygodę używania i bezpieczne otwieranie i zamykanie butelki.Idealna do szkoły, na wakacje lub wyjazdy za miasto. Dzięki swojej ciekawej grafice zainteresuje każde dziecko.Pojemność:450mlUWAGA: Nie należy myć butelki w zmywarce oraz nie używać w kuchence mikrofalowej.

53,00 zł
Powiadomienie
43
Wyczaruj pieski. Malowanka wodna - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyczaruj pieski. Malowanka wodna
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.02.06

Dzięki tej malowance zostaniesz prawdziwym czarodziejem! Zmoczony wodą pędzel niczym różdżka sprawi, że obrazki nabiorą kolorów, a ty będziesz się świetnie bawić i odkryjesz magię barw!Malowanki wodne to świetna rozrywka dla najmłodszych dzieci, które dopiero ćwiczą sprawność manualną. Kolorowanie rysunków bez użycia farb ułatwi im zabawę i pozwoli zachować porządek. Proste, dostosowane do wieku odbiorcy ilustracje, a także ciekawa tematyka zachęcą dziecko do dalszych plastycznych ćwiczeń.

6,30 zł
4,99 zł
Powiadomienie

Rabat 20,8%
oszczędzasz 1,31 zł

44
Wózek widłowy - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wózek widłowy
ANEK
Niedostępny
Brak

Pojazd wózek widłowy wykonany w bardzo staranny sposób. Kręcąc żółtą kierownica podnosimy widły z paletą. Paleta jest całkowicie zdejmowana, można ją odstawić do magazyny i położyć na niej ładunek, aby później z powrotem po nią wrócić. Ciężka praca i dobra zabawa gwarantowane. 4 kolorowe przyciski włączają element świetlny oraz dźwięk: • Ostrzegawcze – bezpieczeństwa, • Klakson, • Uruchamianego silnika, • Pracę wózka widłowego. Otwarte kolorowe pudełko przekazuje wszystkie najważniejsze informacje dotyczące zabawki. Chłopcy uwielbiają bawić się samochodami. Najlepsze są takie, które odzwierciedlają w detalach prawdziwe pojazdy. Zabawka wykonana z dobrej jakości plastiku w skali 1:14. Zabawka łatwo wyczyścisz wilgotną ściereczką. Pojazd wyposażony w: • Światło (wyjmij plastikową zawleczkę), • Dźwięk (wyjmij plastikową zawleczkę), • Napęd. Zabawka wspiera, • Rozwój zmysłu słuchu, • Umiejętność kreatywnej zabawy, • Stymuluje zmysł wzorku, • Kształtowanie małej motoryki. Wymiary produktu: 30 x 12 x 16,5. Baterie: 3 x AG13, dołączone testowe.

52,90 zł
46,55 zł
Powiadomienie

Rabat 12,0%
oszczędzasz 6,35 zł

Wróć do góry