hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Książki - wyszukiwanie
Książki
Zabawki
Puzzle
Gry planszowe
Audiobooki
Muzyka
Filmy

Kalendarz premier z dnia 2020.01.12

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli w niedzielę 12 stycznia 2020 roku. Na pierwszym miejscu znajduje się Zamki Polski. Pamiątkowe arty do gry (Plan), na drugim OPERATION:MINDCRIME. CD (QUEEN, PAUL RODGERS). Kolejny produkt to Cienkopis Żelowy G-tec C4 Czarny Pilot Bl-gc4-b (PILOT Corporation) oraz Model plastikowy US B-24J Liberator (Hobby Boss).
1
Zamki Polski. Pamiątkowe arty do gry - Gry planszowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zamki Polski. Pamiątkowe arty do gry
Plan
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.01.20

Karty do gry z grafikami zamków i pałaców. Karty stanowią świetną pamiątkę. Talia zawiera 54 karty.

8,50 zł
6,99 zł
Powiadomienie

Rabat 17,8%
oszczędzasz 1,51 zł

1 osoba kupiła
2
OPERATION:MINDCRIME. CD - Muzyka
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
OPERATION:MINDCRIME. CD
QUEEN, PAUL RODGERS, Universal Music Polska
Niedostępny
Brak

36,90 zł
36,16 zł
Powiadomienie

Rabat 2,0%
oszczędzasz 0,74 zł

3
Cienkopis Żelowy G-tec C4 Czarny Pilot Bl-gc4-b - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Cienkopis Żelowy G-tec C4 Czarny Pilot Bl-gc4-b
PILOT Corporation
Niedostępny
Brak

Cienkopis zelowy z wymiennym wkladem, linia pisania 0.2 mm, dlugosc linii 1,200m. Polimerowy tusz zapobiega rozlewaniu sie podczas pisania. Unikalna konstrukcja glowicy piszacej, dzieki ktorej, kulka pomimo bardzo malej srednicy obraca sie lekko i plynnie

127,90 zł
122,78 zł
Powiadomienie

Rabat 4,0%
oszczędzasz 5,12 zł

4
Model plastikowy US B-24J Liberator - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Model plastikowy US B-24J Liberator
Hobby Boss
Niedostępny
Brak

B-24J LiberatorZestaw zawiera plastikowy model samolotu do sklejania i malowania.

606,90 zł
546,21 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 60,69 zł

5
Enfant Terrible. CD - Muzyka
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Enfant Terrible. CD
Mollestad Trio, Hedvig, Rockers Publishing
Niedostępny
Brak

Gatunek: Jazz, Rok wydania: 2014, Wykonawca: MOLLESTAD TRIO, HEDVIG, Wydawca: RUNE GRAMMOFON

72,90 zł
65,61 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 7,29 zł

6
Argentyna i Urugwaj - Złota Seria 2014 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
59,90 zł
44,33 zł
Powiadomienie

Rabat 26,0%
oszczędzasz 15,57 zł

7
O to chodzi! Język polski. Podręcznik. Klasa 6. Część 2 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
O to chodzi! Język polski. Podręcznik. Klasa 6. Część 2
Dostępny26 szt.

Pakiet edukacyjny „O to chodzi!” dla klas 4-6 został stworzony zgodnie z założeniami nowej podstawy programowej i w pełni umożliwia realizację zawartych w niej celów. Łączy to, co dobre i sprawdzone w tradycyjnym kształceniu polonistycznym, z ujęciem nowatorskim, wychodzącym naprzeciw nowoczesnym realiom współczesnego świata, w jakim porusza się dziecko. Autorki starają się znaleźć złoty środek między rozwijaniem praktycznych umiejętności a wprowadzaniem niezbędnej wiedzy, by nie rezygnując z teorii, kłaść nacisk na funkcjonalność, komunikacyjny charakter nauczania. Podręczniki „O to chodzi!” kształcą umiejętności ucznia w odbiorze wypowiedzi i wykorzystaniu zawartych w nich informacji, w zakresie analizy i interpretacji tekstów kultury oraz tworzenia samodzielnych wypowiedzi ustnych i pisemnych. Ćwiczenie każdego rodzaju umiejętności ułatwiają niezależne moduły przeznaczone do różnego typu pracy; prowadzą krok po kroku od umiejętności prostszych do bardziej skomplikowanych, od zadań analitycznych do syntetycznych, przy czym zawsze odwołują się do doświadczeń ucznia i wprowadzają nowe treści, wychodząc od tego, co uczeń już wie i co potrafi; ułatwiają nauczycielowi indywidualizację pracy z każdym dzieckiem i zarazem pozwalają dostosować poziom trudności i zakres materiału do konkretnego zespołu uczniowskiego; zostały skonstruowane tak, by nie przeciążać ucznia wiedzą, a kierować ku samokształceniu, umiejętności szukania, gromadzenia i praktycznego wykorzystywania informacji, rozwijać w dziecku twórczą i badawczą postawę oraz ciekawość świata. Autorki stawiają problemy, ale ich nie rozstrzygają – zawarte w podręcznikach różnorodne teksty kultury zostały dobrane i opatrzone poleceniami w taki sposób, by motywować ucznia do refleksji, stawiania pytań, udziału w dyskusji i świadomego uczestnictwa w kulturze i życiu społecznym; są atrakcyjne zarówno pod względem urozmaiconego doboru tekstów literackich (klasycznych i nowych) i proponowanych do nich zadań, jak i pod względem materiału językowego oraz różnorodności ćwiczeń gramatycznych i ortograficznych, a przyjazna, spokojna szata graficzna i ciekawy materiał ilustracyjny inspirują ucznia i wspierają proces kształcenia; zawierają ciekawe, inspirujące i bogato ilustrowane opracowanie większych lektur (po trzy w każdym semestrze), oparte na pomysłowych, atrakcyjnych zadaniach; pozwalają uczniowi na bieżąco sprawdzać zdobytą wiedzę i umiejętności – służy do tego specjalna gra ze startem i metą umieszczona na końcu każdego rozdziału.

25,00 zł
23,25 zł

Rabat 7,0%
oszczędzasz 1,75 zł

8
Słowa na czasie 3. Niezbędnik gimnazjalisty - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Słowa na czasie 3. Niezbędnik gimnazjalisty
Dostępny12 szt.

Powtórzenie najważniejszych wiadomości i umiejętności z klasy drugiej i trzeciej gimnazjum dotyczących: • komunikacji i etykiety językowej, • normy językowej, • gramatyki, • stylistyki, • poprawności językowej, • wiedzy o epokach, • gatunków literackich.

17,00 zł
15,99 zł

Rabat 5,9%
oszczędzasz 1,01 zł

9
Angry Birds. Superzabawy z nalepkami - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Angry Birds. Superzabawy z nalepkami
Niedostępny
Brak

Najbardziej topowa marka na świecie: Angry Birds - tym razem w książce z nalepkami. Zadania, które uczą logicznego myślenia i rozwijają wyobraźnię, dla dzieci 6+.

8,50 zł
6,99 zł
Powiadomienie

Rabat 17,8%
oszczędzasz 1,51 zł

10
Wybawiciel, wydanie kieszonkowe - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wybawiciel, wydanie kieszonkowe
Niedostępny
Brak

W zasypanym śniegiem Oslo inspektor Harry Hole ściga nieuchwytnego płatnego zabójcę z byłej Jugosławii. Przeczesuje środowiska narkomanów, dewiantów, członków Armii Zbawienia wyczekujących nowego zbawiciela, który ma ich wyzwolić od beznadziei życia – choćby przez śmierć. Inspektor Harry Hole to policyjny anarchista stosujący metody dalekie od procedur, nieprzystosowany do życia nałogowy palacz i alkoholik. Przed wyrzuceniem na bruk chroni go jednak to, że jest niezwykle inteligentnym i efektywnym policjantem. Ma także parasol ochronny, który rozpina nad nim Bjarne Moller, jego przyjaciel i bezpośredni przełożony. Harry Hole znany jest z wcześniejszych książek Nesbo (Trylogia z Oslo: Czerwone Gardło, Trzeci klucz i Pentagram).

14,99 zł
10,99 zł
Powiadomienie

Rabat 26,7%
oszczędzasz 4,00 zł

11
Do you speak cockney? Kulturowe konteksty dialektu londyńczyków - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Do you speak cockney? Kulturowe konteksty dialektu londyńczyków
Dostępny8 szt.

Jest to opracowanie, w którym Autor zaprezentował swoje bardzo szerokie horyzonty merytoryczne, metodologiczne, poznawcze. Tematyka pracy należy do raczej rzadszych zarówno na polskim rynku wydawniczym, jak i w polskiej refleksji naukowej. Wynika to z dwóch powodów. Pierwszym z nich jest samo stopniowe zanikanie badań dialektologicznych (na rzecz badań w zakresie socjolingwistyki czy polityki językowej) ze względu na stopniowe wygasanie samych dialektów, gwar, języków mniejszościowych. Drugim - oryginalność w polskiej refleksji naukowej tematyki recenzowanej pracy: cockneya - języka /slangu/ dialektu mieszkańców kilku dzielnic Londynu. Autor zatem odważnie podjął się opisania tego zagadnienia w rzetelny, naukowy sposób, starając się przybliżyć je polskiemu czytelnikowi, który ze względu na coraz liczniejszą rzesze Polonii brytyjskiej (w tym londyńskiej) może być zainteresowany mową londyńczyków.dr hab. Michał SzczyszekUniwersytet im. A. Mickiewicza w Poznaniu

49,00 zł
35,28 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 13,72 zł

12
9 Pułk Strzelców Konnych Zarys Historii Wojennej Pułków Polskich w Kampanii Wrześniowej - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
8,00 zł
5,99 zł
Powiadomienie

Rabat 25,1%
oszczędzasz 2,01 zł

13
Podarunek śmierci - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Podarunek śmierci
Niedostępny
Brak

Życie Grace jest w rozsypce. Daniel nadal jest wilkiem, Talbotowi nie można ufać, a Caleb wciąż zagraża bezpieczeństwu ich wszystkich. śmierć Sirhana zbliża się wielkimi krokami i wszystko wskazuje na to, że nie uda się uniknąć walki. Czy Grace ulegnie wilkowi, próbując uratować rodzinę? Co się stanie z Danielem... i czy ich miłość przetrwa tę wielką próbę?

39,90 zł
29,53 zł
Powiadomienie

Rabat 26,0%
oszczędzasz 10,37 zł

14
Albania. Przewodnik ilustrowany - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Albania. Przewodnik ilustrowany
Niedostępny
Brak

Zaplanuj urlop z Pascalem! Przewodnik Ilustrowany oprowadzi Cię po najciekawszych miejscach, przybliży ich kulturę i obyczaje. Dzięki wskazówkom, mapom i informacjom praktycznym zaplanujesz każdy szczegół swojej podróży. Podczas wyjazdu docenisz trwałość i wygodny układ przewodnika, a piękne zdjęcia, które tu znajdziesz, będą po powrocie przypominać o udanych wakacjach! Piaszczyste plaże, skaliste klify, malownicze wysepki oraz miasta pełne zabytków. Brzmi znajomo? Albania potrafi zaskoczyć nawet najbardziej wytrawnych turystów. Zaplanuj niezapomnianą wędrówkę po parkach narodowych i poznaj kulturę rdzennych mieszkańców. Albania to idealny kraj dla miłośników spokoju, słonecznych i morskich kąpieli! Przewodnik Ilustrowany Najchętniej wybierany przez polskich turystów.

39,90 zł
29,53 zł
Powiadomienie

Rabat 26,0%
oszczędzasz 10,37 zł

15
Ballada o dziewczynie - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ballada o dziewczynie
Dostępny39 szt.

Choć dziś w Polsce nazwisko Ewy Frysztak niewiele mówi, za granicą jej plakaty stanowią gratkę dla kolekcjonerów. Z rozmowy z Januszem Górskim wyłania się portret nieprzeciętnej kobiety: mistrzyni okładek PIW-u, eleganckiej damy w naszyjniku z pereł, klnącej jak szewc, a przy tym osoby twórczej i niezależnej. Jej barwnym życiem (trzech mężów, stolik w Kameralnej obok stolika Marka Hłaski, przyjaźnie z najwybitniejszymi polskimi grafikami) można by obdzielić kilka biografii. Najważniejsze są jednak jej prace, zwłaszcza tworzone od lat pięćdziesiątych okładki książek to rysowane zamaszystym gestem, z werwą i rozmachem, to znów skonstruowane z imponującą dyscypliną. Twórczość Ewy Frysztak jest odpowiedzią na docierające do PRL-u echa modernistycznego projektowania, bardzo charakterystyczną, pomysłową i aż do dzisiaj zapomnianą. Ponad dwieście reprodukcji z jednej strony przybliża czytelnikowi wizualną atmosferę świata polskiej książki sprzed kilku dekad, a z drugiej stanowi świadectwo wyjątkowego talentu.

59,00 zł
43,66 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 15,34 zł

16
Prace ręczne dla dzieci i dorosłych - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
38,00 zł
33,82 zł

Rabat 11,0%
oszczędzasz 4,18 zł

17
Arkana Miłości. Edycja Deluxe - Gry planszowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Arkana Miłości. Edycja Deluxe
Rebel, od 18 lat
Niedostępny
Brak

„Arkana Miłości” to seria ekskluzywnych gier erotycznych, które łączą proste zasady i zróżnicowane zadania pomagające przełamać nieśmiałość, budujące seksualne napięcie i wprowadzające szczyptę pikanterii do Waszego związku. Gra ma klimatyczną oprawę graficzną ze zdjęciami zmysłowych aktów pobudzających wyobraźnię, a także intrygującymi aforyzmami. W „Edycji Deluxe” znajdziesz 3 talie do gry, które można w dowolny sposób ze sobą łączyć, wybierając te karty, które nam odpowiadają, a także opaskę na oczy oraz kajdanki, dzięki którym będziecie mieli szansę na jeszcze intensywniejsze doznania. Talia romantyczna – pomoże przełamać nieśmiałość i rozpalić ogień w sypialni... Talia namiętna – podnosi temperaturę do maksimum. Dzięki niej można otworzyć się na nowe doznania i wzmocnić łączącą Was więź, oddając się namiętnym pieszczotom... Talia pikantna – idealna dla tych, którzy szukają mocniejszych wrażeń. Pozwala realizować fantazje związane z drapieżną dominacją i podniecającą uległością, a także wykorzystać zmysłowe gadżety. Zawartość opakowania: • 3 talie po 55 kart każda, • kajdanki, • opaska na oczy.

120,00 zł
105,60 zł
Powiadomienie

Rabat 12,0%
oszczędzasz 14,40 zł

18
Święty Kasper. Historie cz.1 Młodość - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Święty Kasper. Historie cz.1 Młodość
Dostępny4 szt.

Był dzień 21 października, uroczystość św. Kaspra, roku 1985, kiedy to wyszedł ostatni tomik komiksu o nadzwyczajnej przygodzie naszego Świętego.Minęło sporo czasu od tego pamiętnego roku 1985 i świat komiksu zmienił się i ewoluował tak w Europie, jak i w USA czy w Japonii, co jest oczywiste.Także i my, Misjonarze Krwi Chrystusa, zadecydowaliśmy się dopasować do obecnych czasów i nowinek w sztuce graficznej, tych najbardziej fascynujących.I oto teraz, dla Was, ten niezwykły cykl historii o św. Kasprze w stylu euromanga, to znaczy łączący literaturę projektowaną w stylu japońskim z kulturą europejską. Będziecie mogli zobaczyć wielkie piękno tych komiksów, zaprojektowanych przez młodego artystę Luca Cristantielli [...].[...] Ten komiks pokazuje i ten wymiar jego duchowego życia, wypełnionego mocą Ducha Świętego, o którą nieustannie prosił w swoich modlitwach i poprzez zanurzenie się w Boskiej Krwi Jezusa Chrystusa. W ten sposób powstały nowe odcinki tej historii, zebrane w cztery tomy, które podążając za życiem św. Kaspra, ukazują i uwypuklają wszystkie, ale i nowe cechy i owoce jego współpracy z Duchem Świętym, to znaczy życie w relacji do Jezusa Chrystusa".

14,90 zł
13,99 zł

Rabat 6,1%
oszczędzasz 0,91 zł

19
Miękkie magnetyczne puzzle Piraci - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Miękkie magnetyczne puzzle Piraci
Niedostępny
Brak

Piraci żeglują na morzu. Podział puzzli magnetycznych na elementy skupia się przede wszystkim na obrazie. Teraz nie znajdziesz niezrozumiałych kolorowych plam lub uciętych pyszczków na kawałkach puzzli. Grafika każdego elementu stanowi pełnowartościową mini-ilustrację. Główne postacie na obrazku nie są podzielone na elementy, dzięki czemu mogą stanowić niezależną grę. Układaj puzzle na folii samoprzylepnej, rozwijaj małą motorykę, logikę, pamięć. Zestaw: 16 elementów.

8,50 zł
6,99 zł
Powiadomienie

Rabat 17,8%
oszczędzasz 1,51 zł

20
Miękkie magnetyczne puzzle Mieszkańcy Lasu - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Miękkie magnetyczne puzzle Mieszkańcy Lasu
Niedostępny
Brak

Obrazek z dobrymi mieszkańcami lasu. Podział puzzli magnetycznych na elementy skupia się przede wszystkim na obrazie. Teraz nie znajdziesz niezrozumiałych kolorowych plam lub uciętych pyszczków na elementach. Grafika każdego elementu stanowi pełnowartościową mini-ilustrację. Główne postacie na obrazku nie są podzieleni na elementy, dzięki czemu postacie te mogą stanowić niezależną grę. Układaj puzzle na folii samoprzylepnej, rozwijaj małą motorykę, logikę, pamięć. Zestaw: 16 elementów.

8,50 zł
6,99 zł
Powiadomienie

Rabat 17,8%
oszczędzasz 1,51 zł

21
Wonderful Christmas CD - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wonderful Christmas CD
Dostępny9 szt.

1. White Christmas - Bing Crosby2. Deck The Halls - The Crickets3. Winter Wonderland - Frank Sinatra4. Blue Christmas - The Platters5. Christmas Makes The Town - Brook Benton6. Jingle Bells - Miracles7. Silent Night - Mahalia Jackson8. Joy To The World - Nat King Cole9. Sleigh Bells - Gene Autry10. Away In A Manger - Kitty Wells11. The Little Drummer Boy - Rosemary Clooney12. Zat You Santa Claus - Louis Armstrong13. The First Noel - Ann Phillips14. All Because It's Christmas - Lou Monte15. O Holy Night - Glen Campbell16. Merry Christmas Baby - Charles Brown17. The Bells Of St.Mary's - Johnny Adams18. God Rest Ye Merry Gentlemen - The Cranberry Singers19. Jingle Bell Rock - Bobby Sherman20. Auld Lang Syne - Billy Vaughn

21,90 zł
19,99 zł

Rabat 8,7%
oszczędzasz 1,91 zł

Wróć do góry