hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Wyszukaj książkę, grę, puzzle, zabawkę
Książki
Zabawki
Puzzle
Gry planszowe
Audiobooki
Muzyka
Filmy

Kalendarz premier z dnia 2020.01.03

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli w piątek 3 stycznia 2020 roku. Na pierwszym miejscu znajduje się Pompony poliestrowe 7 mm, mix (380 sztuk) (Hasta), na drugim Religia katolicka. Jej podstawy, jej źródła i jej prawdy wiary. Rozprawy dogmatyczne (Józef Sebastian Pelczar). Kolejny produkt to Warszawa na przełomie XIX i XX wieku w pamiętnikach Przygodnego (Anonim Przygodny) oraz Ponowoczesne modele pomagania. Przykłady koncepcji i zastosowania (praca zbiorowa).
1
Pompony poliestrowe 7 mm, mix (380 sztuk) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pompony poliestrowe 7 mm, mix (380 sztuk)
Hasta, 380 sztuk
Dostępny
150 szt.

Miękkie i puszyste dekoracje w postaci pomponów poliestrowych. Idealne do samodzielnego tworzenia postaci, zwierzątek, maskotek i innych kształtów. Pompony można nawlekać na sznurki i druciki, bądź przyklejać do różnych powierzchni. Świetne uzupełnienie scrapbookingu i cardmakingu. Znajdują zastosowanie również w zdobieniu elementów wystroju wnętrz, tj. poduszek, zasłon, pudełek czy dywaników.

8,99 zł
20 osób kupiło
2
Religia katolicka. Jej podstawy, jej źródła i jej prawdy wiary. Rozprawy dogmatyczne - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Religia katolicka. Jej podstawy, jej źródła i jej prawdy wiary. Rozpra...
Dostępny
31 szt.

Współczesny i bardzo bliski duchowo naszemu znanemu już z dzieła Obrona religii katolickiej biskupowi Pelczarowi, święty papież Pius X, często kładł nacisk na ukazanie szkodliwości, jaka płynie z nieznajomości podstawowych prawd wiary: „Daremnie by czekać” – mawiał – „iż ten, kto nie ma formacji, może spełnić obowiązki chrześcijanina”. W jego ślady poszedł dobry pasterz, biskup Józef Sebastian. Ofiarowuje on nam dziś oto ponownie jedno ze swoich dzieł, dotyczące tych niezliczonych cegiełek, z jakich składa się przewspaniała, Boska w swym zamyśle, budowla naszej Świętej, Katolickiej Wiary. Jeśli całe narody, także ochrzczone wieki temu, żyją dziś w ignorancji co do podstawowych prawd i dogmatów, jeśli nawet w naszej Ojczyźnie widać, iż wiedzy tej brakuje, ujmijmy z wdzięcznością wyciągniętą ku nam z tą książką dłoń świętego przemyskiego biskupa, w której ujął on nieustannie naglące wezwanie, by skoro już Boga Żywego kochamy, skoro wiemy, iż przemawia On i przychodzi wszak na ołtarz z miłością do nas, to powinniśmy wiedzieć o naszej świętej Religii jak najwięcej, móc opowiadać innym o jej prawdach i obietnicach, jakie niesie tym, którzy odnajdą w Chrystusie i umiłowanej Oblubienicy Jego, Kościele Świętym Katolickim, jedyną drogę zbawienia. Nie bójmy się mówić wszem i wobec, że nasza Boska wiara jest najpiękniejsza na świecie! Uczmy się jej z każdym dniem coraz głębiej i otwierajmy na nią coraz szerzej nasze serca, bo przecież: Kto poznał – jeno ten się dowie, co znaczy kochać Zbawcę świata!

49,90 zł
35,93 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 13,97 zł

4 osoby kupiły
3
Warszawa na przełomie XIX i XX wieku w pamiętnikach Przygodnego - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Warszawa na przełomie XIX i XX wieku w pamiętnikach Przygodnego
Dostępny
27 szt.

Przewodnik po Warszawie z 1903 roku (oryginalny tytułWarszawa współczesna w dwunastu obrazkach) rozpoczyna serię „Warszawa w pamiętnikach”. Jest to przewodnik po mieście, ale dosyć nietypowy. Nie prowadzi nas bowiem śladami wybitnych postaci czy szlakiem zachwycających zabytków. Przedstawia natomiast życie i ruch miasta, zwraca uwagę na wygląd ulicy i kobiet. Przybliża szczególną rolę dozorców w Warszawie. Znalazło się w nim miejsce zarówno na życie towarzyskie, jak i polityczne. Wszystkie obrazki poparte są przykładami z ówczesnej prasy. Archiwalny materiał uzupełniony jest ikonografią z epoki zachowaną w zbiorach Archiwum Państwowego w Warszawie.

44,90 zł
32,33 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 12,57 zł

3 osoby kupiły
4
Ponowoczesne modele pomagania. Przykłady koncepcji i zastosowania - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ponowoczesne modele pomagania. Przykłady koncepcji i zastosowania
Dostępny
13 szt.

Książka stanowi jedyną na polskim rynku publikację, w której zawarto artykuły dotyczące trzech ponowoczesnych modeli pomagania: systemowego, narracyjnego oraz skoncentrowanego na rozwiązaniach. Czytelnik zostaje wprowadzony zarówno w idee opisanych koncepcji czy podejść, jak i w praktyczne sposoby ich zastosowania. Książka jest przeznaczona dla osób zajmujących się zawodowo terapią, pomaganiem, wsparciem, ponieważ jej treść będzie przydatna tak w nabyciu wiedzy, jak i jej odświeżeniu czy uporządkowaniu. Publikacja stanowi też niezbędną pozycję dla osób kształcących się – szczególnie w zakresie terapii systemowej, narracyjnej i skoncentrowanej na rozwiązaniach.

65,00 zł
53,30 zł

Rabat 18,0%
oszczędzasz 11,70 zł

3 osoby kupiły
5
Załoga - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Załoga
Dostępny
108 szt.

Najnowszy kryminał autora Gry w oczko Komisarz Artur Konieczny pracuje nad sprawą tajemniczej rodziny japońskiego biznesmena. W tym samym czasie redaktor Joanna Becker przygotowuje program poświęcony muzyce z lat osiemdziesiątych. Trafia na historię mało znanego zespołu Or Well, którego karierę przerwała śmierć wokalisty – Blacka. Z czasem praca nad programem przeradza się w rozwiązanie zagadki kryminalnej. Czemu nad grupą muzyków i ich znajomych wisiało fatum? Co wyrosło ze zbuntowanych gwiazd? Co robiły w latach osiemdziesiątych osoby będące ważnymi postaciami biznesu i sceny politycznej? Dziennikarskie śledztwo Joanny, i kryminalne Artura, przyniosą zaskakujące odpowiedzi w finale, którego nikt się nie spodziewa. Załoga to pierwszy polski kryminał rockowy, który zabierze was w podróż w szalone lata osiemdziesiąte i ani na chwilę nie pozwoli odetchnąć!

39,90 zł
28,73 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 11,17 zł

2 osoby kupiły
6
Metoda i wyobraźnia. Lekcje twórczości w klasie 2, część 2, wydanie 2 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Metoda i wyobraźnia. Lekcje twórczości w klasie 2, część 2, wydanie 2
Dostępny
11 szt.

„Metoda i wyobraźnia” to seria książek metodycznych z propozycjami lekcji kreatywności w nauczaniu wczesnoszkolnym. Prezentowana część 2: • przedstawia zasady i metodykę pedagogiki twórczości na poziomie wczesnej edukacji; • prezentuje przykłady ćwiczeń dla uczniów z klas 2 szkoły podstawowej pobudzające i rozwijające twórczość w różnych formach ich aktywności, szczególnie poprzez myślenie dywergencyjne, pytajne i kombinatoryczne. Ćwiczenia dla uczniów z klas II mają wyższy stopień złożoności instrukcji oraz zadań do wykonania niż w książce do klasy I – szczególnie przy twórczym rozwiązywaniu problemów wymagają podstawowych umiejętności w dokonywaniu odległych skojarzeń czy dokonywaniu kombinacji oraz transformacji pojęć, pomysłów i obiektów. Zaproponowane ćwiczenia można realizować jako odrębne zabawy stymulujące twórczość indywidualną lub zespołową albo w zestawach na potrzeby lekcji o określonych celach lub tematyce. Stopień trudności ćwiczeń pozwala indywidualizować ich wykorzystanie w zależności od doświadczeń i zdolności uczniów – mogą być realizowane na wcześniejszych lub późniejszych etapach edukacji w zależności od potrzeb i możliwości uczniów. Oprócz funkcji wspierającej nauczyciela w organizacji i realizacji lekcji rozwijających twórczość uczniów, książka pełni także funkcję inspirującą i stymulującą nauczyciela do poszukiwania własnych środków edukacji użytecznych w lekcjach twórczości. Książka będzie przydatna dla studentów przygotowujących się do zawodu nauczyciela oraz wychowawców i edukatorów z różnych placówek opiekuńczo-wychowawczych.

40,00 zł
32,80 zł

Rabat 18,0%
oszczędzasz 7,20 zł

1 osoba kupiła
7
GLOBUS 320 FIZYCZNY - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
101,80 zł
1 osoba kupiła
8
TEMPERÓWKA ELEKTRYCZNA GIMBO POJEDYNCZA BLISTER - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyprzedaż
TEMPERÓWKA ELEKTRYCZNA GIMBO POJEDYNCZA BLISTER
GIMBOO
Dostępny
1 szt.

Temperówka elektryczna - praktyczne, wygodne i bezpieczne ostrzenie kredek i ołówków - średnica otworu: 8mm - temperówka posiada elektryczny silnik zasilany bateriami (4xAA - zestaw nie zawiera baterii) - do użytku biurowego oraz domowego - pakowana w blister - kolor: mix kolorów - zapasowe ostrze GRATIS\"

34,30 zł
20,92 zł

Rabat 39,0%
oszczędzasz 13,38 zł

1 osoba kupiła
9
Przyroda. Obrazki dla maluchów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Przyroda. Obrazki dla maluchów
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.16

Seria Obrazki dla maluchów już trzykrotnie została nagrodzona I miejscem w plebiscycie "Najlepszy produkt dla dziecka. Nagrodę przyznają czytelnicy miesięcznika "Dziecko. Pięknie ilustrowana, kolorowa książeczka z edukacyjnego cyklu Obrazki dla maluchów uczy dzieci rozpoznawać zjawiska pogodowe oraz pokazuje piękno otaczającego nas świata przyrody. Na końcu książeczki znalazła się prosta zgadywanka utrwalająca zdobytą przez maluchy wiedzę. W tej kolekcji ukazały się tytuły: Owoce, Dzikie zwierzęta, Pojazdy, Wieś, świat w ruchu, Zabawki, Małe stworzonka, Krok po kroku, Zwierzęta i ich dzieci, Kolory, Boże Narodzenie, Góry, Morze, Warzywa, Ciało, Przyroda, Stroje karnawałowe, Psiaki, Kocięta, Las, Ubrania, Instrumenty..

10,00 zł
7,99 zł
Powiadomienie

Rabat 20,1%
oszczędzasz 2,01 zł

1 osoba kupiła
10
Matematyka dla studentów ekonomii, finansów i zarządzania - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Matematyka dla studentów ekonomii, finansów i zarządzania
Dostępny
35 szt.

Podręcznik stanowi kompendium wiedzy niezbędnej studentowi kierunków ekonomia, finanse lub zarządzanie, obejmujący podstawową i uniwersalną wiedzę niezbędną studentom pierwszego lub drugiego roku studiów licencjackich oraz pierwszego roku studiów magisterskich jako podręcznik uzupełniający. W sposób przystępny przedstawione zostały fundamentalne dla danych dziedzin zagadnienia: analizy matematycznej, logiki oraz algebry liniowej. Każdy rozdział tematyczny zawiera definicje, twierdzenia niezbędne do zrozumienia tematu oraz rozwiązywania zadań. Zawiera również rozwiązane przykłady z wyjaśnianiami, które pozwalają studentom na pracę własną z bogatym katalogiem zadań na końcu każdego rozdziału. Rozwiązane przykłady dotyczą najbardziej typowych, spotykanych na wszystkich uczelniach zajęciach zadań, których zrozumienie przeprowadzi studenta przez zawiłości matematyki wyższej. Wybór rozwiązanych przykładów, zadań do samodzielnej pracy studenta jest poparty wykształceniem matematycznym oraz kilkudziesięcioletnim doświadczeniem dydaktycznym zespołu autorskiego na wszystkich typach studiów,wspomnianych trzech kierunków. Ostatni, wydzielony rozdział,nawiązuje do zastosowań matematyki w ekonomii, finansach i zarządzaniu, co stanowi walor podręcznika, gdyż najczęściej przykłady zastosowań gubią się w treści poszczególnych rozdziałów innych podręczników. Ułatwi to pracę z podręcznikiem również wykładowcom przedmiotów pokrewnych jak matematyka finansowa, ekonomia matematyczna, makroekonomiczny mikroekonomia lub zarządzanie. Tym samym podręcznik stanowi wsparcie w procesie dydaktycznym również dla wykładowców i prowadzących ćwiczenia.

55,00 zł
45,10 zł

Rabat 18,0%
oszczędzasz 9,90 zł

1 osoba kupiła
11
Pompony poliestrowe 10 mm, mix niebieski (120 sztuk) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pompony poliestrowe 10 mm, mix niebieski (120 sztuk)
Hasta, 100 sztuk
Dostępny
34 szt.

Miękkie i puszyste dekoracje w postaci pomponów poliestrowych. • Idealne do samodzielnego tworzenia postaci, zwierzątek, maskotek i innych kształtów. • Pompony można nawlekać na sznurki i druciki, bądź przyklejać do różnych powierzchni. • Świetne uzupełnienie technik scrapbooking i cardmaking. • Znajdują zastosowanie również w zdobieniu elementów wystroju wnętrz, tj. poduszki, zasłony, pudełka czy dywaniki. • Średnica: 10 mm • Ilość w blistrze: 120 sztuk • Kolor: tonacja niebieska

6,99 zł
2 osoby kupiły
12
All Things Go, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
All Things Go, CD
Mighty Oaks , Warner Music Polska
Dostępny
84 szt.

Lista utworów: 1. All Things Go 2. Need You Now 3. Tell Me What You4Re Thinking 4. Lost Again 5. Forget Tomorrow 6. Crazy 7. Kids 8. What You Got 9. Fly To You 10. Light The World On Fire 11. Never Said Goodbye

42,90 zł
39,47 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 3,43 zł

13
Pod powierzchnią nieba - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pod powierzchnią nieba
Dostępny
87 szt.

Paweł Grzybowski jest byłym pilotem wojskowym, który brawurowym manewrem ściągnął na siebie krytykę dowództwa i zapoczątkował upadek swojej kariery. Paweł pogrąża się w alkoholu i depresji. Jego życie to ledwie ślad, tego, co było. Gdy krajem wstrząsa informacja o nagłej śmierci najbogatszego Polaka, redaktor Radosław Kozłowski rozpoczyna swoje śledztwo wspólnie z prywatnym detektywem. Czy zagadkowa śmierć ma coś wspólnego z wojskowymi działaniami toczącymi się z dala od oczu opinii publicznej? Czy Kozłowski poznał już wcześniej zhańbionego pilota? Kiedy większość pytań pozostaje bez odpowiedzi, a kolejne osoby tracą życie, ktoś pociąga za sznurki przestępczej machiny. Nikt nie jest w stanie przewidzieć, co wydarzy się kolejnego dnia, ani tego jak przeszłość wpłynęła na rzeczywistość…

37,90 zł
27,29 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 10,61 zł

14
Błysk - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyprzedaż
Błysk
Dostępny
6 szt.

Jurek Miller to detektyw Wydziału Kryminalnego Policji, który balansując pracą i życiem prywatnym, stara się odnaleźć miejsce na swoją pasję do komiksów i superbohaterów. Gdy zostaje mu przydzielona sprawa nietypowego włamania, zauważa to, co każdemu innemu wydałoby się zbyt nieprawdopodobne. Ryzykując zaufaniem żony, reputacją w pracy i swoimi zdrowymi zmysłami, postanawia rozwiązać zagadkę i wyśledzić postać, która na zawsze zmieni jego życie. Sprawą interesuje się ABW i tajemnicza organizacja, której złe zamiary wpłyną nie tylko na życie Jurka, ale także najbliższych mu osób. Zawrotne tempo, nieoczekiwane zwroty akcji i nietuzinkowi bohaterowie. Kryminał, który pokochają wszyscy fani takich hitów jak Z archiwum X czy Stranger Things!

37,90 zł
18,95 zł

Rabat 50,0%
oszczędzasz 18,95 zł

15
Mowa ciała w miłości - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mowa ciała w miłości
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.08.25

Język ciała w życiu miłosnym – jak go zrozumieć i używać z pozytywnym skutkiem Każdy z nas zna osoby, które na przyjęciu natychmiast rozpoznają singli i zawierają z nimi znajomość. Zazwyczaj rzadko są odrzucane przez płeć przeciwną, nie prowadzą żenujących pogawędek ani nie wyczekują, aż zadzwoni telefon. Na czym polega ich sekret? Rozumieją język ciała i jego znaczenie w życiu miłosnym. To podstawowy element flirtu, gdyż ujawnia, w jakim stopniu jesteśmy dostępni, chętni, atrakcyjni, seksowni czy… zdesperowani. To także fundamentalna część budowania i utrzymywania związku, ponieważ pozwala rozwijać wrażliwość, dzięki której potrafimy dać zadowolenie partnerowi. Mowy ciała można się nauczyć, a pomoże ci w tym ta książka. Dowiesz się z niej m.in.: • jak za pomocą gestów zachęcić przedstawiciela płci przeciwnej do zawarcia z tobą znajomości; • jakie niewerbalne sygnały świadczą o tym, że wzbudziłeś zainteresowanie, a jakie mówią, że powinieneś się wycofać; • jak flirtować dzięki zniewalającym zalotnym gestom; • jak sygnalizować otwartość na drugą osobę i poprzez właściwą mowę ciała budować porozumienie w związku. Od pierwszego wrażenia do stałego związku – Mowa ciała w miłości pomoże ci zgłębić tajniki języka ciała, tak byś przyciągnął swoją drugą połówkę.

35,90 zł
26,93 zł
Powiadomienie

Rabat 25,0%
oszczędzasz 8,97 zł

16
Miasto ślepców - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Miasto ślepców
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.07.24

Wstrząsające studium kondycji ludzkiej. Bestsellerowa powieść zekranizowana przez Fernanda Meirellesa z Julianne Moore, Markiem Ruffalo i Gaelem Garcíą Bernalem w rolach głównych. Pewnego dnia na nienazwane miasto w nienazwanym kraju spada epidemia białej ślepoty. Bez ostrzeżenia dotyka ludzi zajętych zwykłymi, codziennymi sprawami, nie oszczędzając nikogo – starców, dzieci, kobiet, mężczyzn, osób prawych i z prawością mających niewiele wspólnego, słabych i silnych. Władze w pośpiechu zamykają pierwszą grupę w nieczynnym szpitalu psychiatrycznym. I tylko jedna osoba wie, że nie wszyscy są ślepi.

44,90 zł
33,68 zł
Powiadomienie

Rabat 25,0%
oszczędzasz 11,22 zł

17
Neurologia Tom 1 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Neurologia Tom 1
Dostępny
6 szt.

- Drugie wydanie Neurologii to aktualizacja podręcznika, który ukazał się w 2014 roku - Zawiera wiadomości z zakresu anatomii czynnościowej i diagnostyki topograficznej układu nerwowego - Zawiera opis najnowszych metod badań neuropsychologicznych, ultrasonograficznych i elektrofizjologicznych - Uwzględniono w niej nowy podrozdział o zaburzeniach ruchowych i diagnostyce z użyciem nieinwazyjnych technik neurofizjologicznych - Obejmuje szeroki obszar nauk neurologicznych ? od podstaw anatomii i fizjologii do opisów chorób, ich patofizjologii i nowoczesnego leczenia - Przygotowano z myślą o lekarzach specjalizujących się w neurologii, neurologach praktykach i lekarzach innych specjalności oraz studentach medycyny Po aktualizacji tom jest nieco obszerniejszy niż pierwsze wydanie (zawiera 370 stron). Omówiono w nim historię neurologii, anatomię czynnościową i diagnostykę topograficzną układu nerwowego oraz szeroko przedstawiono nowoczesną diagnostykę z uwzględnieniem całego zakresu badań stosowanych we współczesnej neurologii. Przy zachowaniu dotychczasowego układu uwzględniono zmiany, jakie nastąpiły od czasu pierwszego wydania. Podręcznik jest dziełem wielu wybitnych dydaktyków, specjalistów i ekspertów w swoich dziedzinach pochodzących z najlepszych ośrodków w Polsce. Podczas aktualizacji uwzględniono sugestie i spostrzeżenia czytelników zgłaszane do pierwszego wydania. Spis Treści: Wprowadzenie 3 Historia neurologii w zarysie, Teofan M. Domżał Anatomia czynnościowa układu nerwowego 21 Podstawowe informacje o morfologii i fizjologii układu nerwowego, Jan Kochanowski, Agnieszka Andrzejczak-Sobocińska 32 Czynności układu nerwowego i ich zaburzenia, Jan Kochanowski, Agnieszka Andrzejczak-Sobocińska, Jakub Stolarski, Natalia Lubina-Dąbrowska Diagnostyka topograficzna układu nerwowego 59 Wprowadzenie do diagnostyki topograficznej układu nerwowego, Jan Kochanowski, Agnieszka Andrzejczak-Sobocińska 61 Obwodowy układ nerwowy, Agnieszka Andrzejczak-Sobocińska, Jan Kochanowski 94 Ośrodkowy układ nerwowy, Agnieszka Andrzejczak-Sobocińska, Jan Kochanowski 134 Opony mózgowe i płyn mózgowo-rdzeniowy, Jan Kochanowski, Agnieszka Andrzejczak-Sobocińska Badania w neurologii 141 Badanie neurologiczne, Teofan M. Domżał 164 Badanie neuropsychologiczne, Renata Anna Piusińska-Macoch 174 Badania obrazowe w neurologii, Romana Bogusławska-Walecka, Krzysztof Brzozowski, Ewa Skrobowska 234 Badania ultrasonograficzne w neurologii, Joanna Wojczal 252 Badania elektrofizjologiczne, Kazimierz Tomczykiewicz, Grażyna Tacikowska, Maciej Rzeski, Piotr Nadratowski 287 Nieradiologiczne badania inwazyjne, Dariusz Adamek 299 Interpretacja i znaczenie badań laboratoryjnych w diagnostyce i monitorowaniu chorób układu nerwowego, Sławomir Michalak 308 Badania mikrobiologiczne w neurologii, Kamila Duniec 312 Badania genetyczne w neurologii, Anna Sułek, Jacek Zaremba 316 Badania z zakresu medycyny nuklearnej w diagnostyce chorób neurologicznych, Leszek Królicki, Maciej Jakuciński, Joanna Mączewska 322 Atlas badań EEG, Krystyna Niedzielska

190,00 zł
18
Mistrzyni Romansu Tom 50 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mistrzyni Romansu Tom 50
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.01.30

Sara Browning od dawna kochała się w swoim szefie. Jednakże gdy ten, zabawiając się jej kosztem, celowo ją zranił, rzuciła pracę i uciekła w rodzinne strony. Tam pomocną dłoń wyciągnął do niej Stuart Delaney, który niedawno kupił w sąsiedztwie stary dwór. Stuart proponuje Sarze pracę i bliską przyjaźń. Otacza ją opieką w nadziei, że ona odwzajemni jego uczucie. Jednak przeszłość Sary nie pozwala jej o sobie zapomnieć.

16,00 zł
12,99 zł
Powiadomienie

Rabat 18,8%
oszczędzasz 3,01 zł

19
Słoneczny zakątek Tom 38 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Słoneczny zakątek Tom 38
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.03.17

Rodzina Auerbachów przeprowadza się do wielkiego domu, znajdującego się obok nowo powstającego osiedla. Na tle urokliwego jeziora, w sąsiedztwie ruin historycznego zamku, rozgrywają się skomplikowane losy bohaterów: miłość miesza się z nienawiścią, podziw z zazdrością, zdrada z wiernością...

11,00 zł
8,99 zł
Powiadomienie

Rabat 18,3%
oszczędzasz 2,01 zł

20
Wielki Leksykon Uzbrojenia Wrzesień Tom 8 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wielki Leksykon Uzbrojenia Wrzesień Tom 8
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2020.10.14

?Wielki Leksykon Uzbrojenia Wrzesień 1939? to unikatowe wydawnictwo przedstawiające najciekawsze przykłady uzbrojenia Wojska Polskiego w kampanii 1939 roku. Po raz pierwszy zebraliśmy w jednej serii szczegółowy opis polskiego oręża, którym polscy żołnierze w 1939 roku próbowali wykonać niewykonalny wówczas rozkaz ? obronę Ojczyzny. Zapraszamy do poznania historii uzbrojenia Wojska Polskiego z 1939 roku oraz osiągnięć polskiej myśli technicznej dwudziestolecia międzywojennego, z których do dziś dumne są następne pokolenia Polaków.

25,00 zł
19,99 zł
Powiadomienie

Rabat 20,0%
oszczędzasz 5,01 zł

21
Wielki Leksykon Uzbrojenia Wrzesień 1939 Tom 181 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wielki Leksykon Uzbrojenia Wrzesień 1939 Tom 181
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.02.19

?Wielki Leksykon Uzbrojenia Wrzesień 1939? to unikatowe wydawnictwo przedstawiające najciekawsze przykłady uzbrojenia Wojska Polskiego w kampanii 1939 roku. Po raz pierwszy zebraliśmy w jednej serii szczegółowy opis polskiego oręża, którym polscy żołnierze w 1939 roku próbowali wykonać niewykonalny wówczas rozkaz ? obronę Ojczyzny. Zapraszamy do poznania historii uzbrojenia Wojska Polskiego z 1939 roku oraz osiągnięć polskiej myśli technicznej dwudziestolecia międzywojennego, z których do dziś dumne są następne pokolenia Polaków.

15,00 zł
11,99 zł
Powiadomienie

Rabat 20,1%
oszczędzasz 3,01 zł

22
Fraszkowy opis zwierząt - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Fraszkowy opis zwierząt
Dostępny
4 szt.

Kazimierz Grudziecki, urodzony w 1950 r. w Złotnikach (woj. łódzkie), absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego. mieszkaniec Bielska-Białej, jest autorem trzech tomików wierszy oraz tomu fraszek. Fraszkowy opis zwierząt to zbiór krótkich, celnych utworów, które ze względu na dowcip ale także delikatne moralizatorstwo adresowane są zarówno do dzieci i młodzieży, jak i osób dorosłych. Czytanie zawartych w książce utworów wywołuje uśmiech i poprawia nastrój każdego czytelnika. To czas dobrze spędzony. REWITALIZACJA UZĘBIENIA U rekinów zęby się odnawiają, stomatologów odwiedzać potrzeby nie mają. KACZKA ? PRACZKA W wodzie pierze kacze pierze.

26,30 zł
18,99 zł

Rabat 27,8%
oszczędzasz 7,31 zł

23
Wieś. Obrazki dla maluchów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wieś. Obrazki dla maluchów
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.16

Seria Obrazki dla maluchów już trzykrotnie została nagrodzona I miejscem w plebiscycie "Najlepszy produkt dla dziecka. Nagrodę przyznają czytelnicy miesięcznika "Dziecko. Książka pomaga dzieciom zapoznać się ze zwierzątkami wiejskimi i uczy je prawidłowo rozpoznawać. Na końcu książeczki znalazła się prosta zgadywanka utrwalająca zdobytą przez maluchy wiedzę. W tej kolekcji ukazały się tytuły: Owoce, Dzikie zwierzęta, Pojazdy, Wieś, świat w ruchu, Zabawki, Małe stworzonka, Krok po kroku, Zwierzęta i ich dzieci, Kolory, Boże Narodzenie, Góry, Morze, Warzywa, Ciało, Przyroda, Stroje karnawałowe, Psiaki, Kocięta, Las, Ubrania, Instrumenty..

10,00 zł
7,99 zł
Powiadomienie

Rabat 20,1%
oszczędzasz 2,01 zł

24
Tysiąc kawałków - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Tysiąc kawałków
Dostępny
85 szt.

Zaślepieni miłością Julia i Daniel są młodzi, piękni i szaleńczo zakochani. Do szczęścia potrzebują tylko siebie nawzajem. Julia podejmuje jednak błędną decyzję, która pociąga za sobą kolejne, aż wreszcie dochodzi do nieodwracalnego. Owładnięta strachem przed samotnością, jest gotowa zrobić wszystko, by zatrzymać przy sobie ukochanego mężczyznę. On, okaleczony na ciele i duszy, nie widzi już przed nimi przyszłości. Czy będą umieli zbudować swoje życie od nowa i wypełnić pustkę po narkotycznej miłości? Anna Ziobro – rzeszowianka, pracuje jako tłumacz i korektor tekstów. Fascynuje ją słowo pisane w każdej postaci, dlatego nie wyobraża sobie życia bez laptopa i książek. Jej przygoda z pisaniem rozpoczęła się od wierszy, których w domowym archiwum posiada blisko setkę. Najlepiej odpoczywa w górach. Tam też poszukuje inspiracji. Lubi obserwować świat i rozmawiać z ludźmi, choć ma duszę samotnika.

40,00 zł
30,40 zł

Rabat 24,0%
oszczędzasz 9,60 zł

25
Wiedza magów i jej zastosowanie teoretyczne i praktyczne - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wiedza magów i jej zastosowanie teoretyczne i praktyczne
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.06.14

Reprint oryginału z 1909 roku. Autor analizuje różne tytuły na przestrzeni wieków, wyciąga najważniejsze wnioski i stara się jak najbardziej obiektywnie przestawić czytelnikowi podstawy okultyzmu i wiedzy tajemnej. Treści zawarte mają rozjaśnić i pozwolić zrozumieć m.in. istotę makro i mikrokosmosu oraz człowieka, planów astralnych czy przestawić zastosowanie i doświadczenie okultyzmy w życiu.

56,00 zł
40,88 zł
Powiadomienie

Rabat 27,0%
oszczędzasz 15,12 zł

26
Lektorka - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Lektorka
Dostępny
177 szt.

Obezwładniająca moc emocji Olgę i Konrada łączy intensywny, dziki związek. Kiedy okazuje się, że mężczyzna ma rodzinę, wszystko się komplikuje. Olga wpada w wir uczuć, których nie jest w stanie okiełznać: tęskni, kocha, pożąda, powraca i czeka. Żywiołowa powieść o namiętności, która ogarnia całe życie. Anna Grzeszczuk - większość życia spędziła w Gliwicach. Zawodowo prowadzi zajęcia językowe z dorosłymi. W wolnych chwilach - których ostatnio nie ma zbyt wiele - pochłania kino, którym pasjonuje się od zawsze. Wolności doświadcza, pędząc szybkim samochodem. Fotografuje przyrodę i architekturę. Uwielbia literaturę współczesną oraz książki himalaistów, podróżników.

30,00 zł
22,80 zł

Rabat 24,0%
oszczędzasz 7,20 zł

27
Funkcjonowanie osób w starszym wieku - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Funkcjonowanie osób w starszym wieku
Dostępny
19 szt.

Książka jest odpowiedzią na rosnące w dobie starzenia się społeczeństw zainteresowanie nie tylko wydłużaniem życia ludzkiego, ale również jego jakością, którego podstawowym wyznacznikiem jest zdolność seniorów do codziennego funkcjonowania. Działania interwencyjne skierowane do osób starszych skupiają się głównie na stanie ich zdrowia, pomijając sferę ich funkcjonalnej sprawności, choć to właśnie zdolność do wykonywania codziennych, zwyczajowych czynności znajduje się w centrum zainteresowania pacjentów. W publikacji omówiono zagadnienia dotyczące funkcjonowania od strony teoretycznej i praktycznej, koncentrując się na podstawowych sferach życia człowieka: fizycznej, psychicznej i społecznej. Publikacja może być wykorzystana w pracy ze studentami jako interdyscyplinarny materiał dydaktyczny znajdujący zastosowanie, np. w zajęciach z gerontologii społecznej, geriatrii, edukacji osób starszych, pedagogice specjalnej starszego wieku, rehabilitacji, psychologii, doradztwa zawodowego osób w wieku 50+, pracy socjalnej czy innych dziedzinach mających do czynienia z człowiekiem w zaawansowanym wieku i zainteresowanych funkcjonalnym wymiarem jego życia.

68,00 zł
55,76 zł

Rabat 18,0%
oszczędzasz 12,24 zł

28
Warzywa. Obrazki dla maluchów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Warzywa. Obrazki dla maluchów
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.16

Seria Obrazki dla maluchów już trzykrotnie została nagrodzona I miejscem w plebiscycie "Najlepszy produkt dla dziecka. Nagrodę przyznają czytelnicy miesięcznika "Dziecko. Pięknie ilustrowana, kolorowa książeczka z edukacyjnego cyklu Obrazki dla maluchów przedstawia maluchom gatunki warzyw i ich zastosowanie w życiu codziennym. Na końcu książeczki znalazła się prosta zgadywanka utrwalająca zdobytą przez maluchy wiedzę. W tej kolekcji ukazały się tytuły: Owoce, Dzikie zwierzęta, Pojazdy, Wieś, świat w ruchu, Zabawki, Małe stworzonka, Krok po kroku, Zwierzęta i ich dzieci, Kolory, Boże Narodzenie, Góry, Morze, Warzywa, Ciało, Przyroda, Stroje karnawałowe, Psiaki, Kocięta, Las, Ubrania, Instrumenty..

10,00 zł
7,99 zł
Powiadomienie

Rabat 20,1%
oszczędzasz 2,01 zł

29
Pompony poliestrowe 10 mm, mix zielony (120 sztuk) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pompony poliestrowe 10 mm, mix zielony (120 sztuk)
Hasta, 120 sztuk
Dostępny
31 szt.

Miękkie i puszyste dekoracje w postaci pomponów poliestrowych. Idealne do samodzielnego tworzenia postaci, zwierzątek, maskotek i innych kształtów. Pompony można nawlekać na sznurki i druciki, bądź przyklejać do różnych powierzchni. Świetne uzupełnienie technik scrapbooking i cardmaking. Znajdują zastosowanie również w zdobieniu elementów wystroju wnętrz, tj. poduszki, zasłony, pudełka czy dywaniki.

6,99 zł
30
The Wisdom of Wolves - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
40,00 zł
Powiadomienie
31
THE VERY BEST OF VOL.2. CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
THE VERY BEST OF VOL.2. CD
Supertramp, Universal Music Polska
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2020.11.27

54,90 zł
53,80 zł
Powiadomienie

Rabat 2,0%
oszczędzasz 1,10 zł

32
Stany nagłe Hematologia i onkologia - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Stany nagłe Hematologia i onkologia
Dostępny
6 szt.

- omówienie wszystkich stanów nagłych najczęściej występujących u chorych na nowotwory: silny nieuśmierzony ból, ciężkie zaburzenia wodno-elektrolitowe, zaburzenia równowagi kwasowo-zasadowej, zaburzenia metaboliczne (głównie hiperkalcemia oraz zespół lizy guza), zespół żyły głównej górnej, nadciśnienie wewnątrzczaszkowe, zespół ucisku rdzenia kręgowego, niedrożność mechaniczna bądź porażenna przewodu pokarmowego - przewodnik rozpoznawania stanów nagłych u pacjenta z nowotworem w każdym stadium choroby, począwszy od zdiagnozowania aż po opiekę paliatywną - przewodnik postępowania jak uniknąć nieodwracalnych powikłań i zminimalizować ryzyko obniżenia jakości życia pacjentów.

149,00 zł
33
Motocykl Pana Kafki - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Motocykl Pana Kafki
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2020.08.27

36,00 zł
25,20 zł
Powiadomienie

Rabat 30,0%
oszczędzasz 10,80 zł

34
RMF Baby. Volume 3. CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
RMF Baby. Volume 3. CD
Various Artists, Universal Music Polska
Dostępny
11 szt.

28,90 zł
28,32 zł

Rabat 2,0%
oszczędzasz 0,58 zł

35
BRS Neuroanatomy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
BRS Neuroanatomy
Dostępny
2 szt.

This powerful, easy-to-use resource presents the essentials of neuroanatomy in the popular Board Review Series outline format that highlights the most tested topics for the USMLE Step 1. Packed with concise descriptions, clinical correlation boxes, radiographs, full-color illustrations and over 575 board-style questions with complete answers and explanations, BRS Neuroanatomy, Sixth Edition provides everything needed for course success and board exam prep. NEW! Additional board-relevant questions and new vignette-based/multi-step questions enhance the book?s more than 575 USMLE-style questions with answers and rationales. UPDATED! Clinical correlation boxes demonstrate connections between neuroanatomical knowledge and clinical medicine. NEW! Cross-references to chapters and headings have been added to the comprehensive exam answers to facilitate efficient study and review. REVISED! Updated sections on meningiomas, hydrocephalus, meningitis, development disorders, and brain tumors keep students on top of the latest information in the field. UPDATED! More than 200 full color illustrations and medical mages (including new images showing the anatomy of the brain and brainstem) help students understand difficult concepts and complicated anatomical structures. Built-in learning aids include an easy-to-scan outline format, bolded key terms, high-yield end-of-chapter tests, a 100-question end-of-the book comprehensive exam and a handy Appendix of Cranial Nerves.

249,00 zł
224,10 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 24,90 zł

36
Nagrastory - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nagrastory
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.03.23

Stefan Kudelski, jego cztery Oskary i... inne opowieści rodzinne. Stefan Kudelski, genialny wynalazca, który zrewolucjonizował technikę nagrywania dźwięku na potrzeby radia, telewizji i kina, zdobywca czterech Oskarów oraz honorowy członek SMPTE, to postać wybitna, lecz mało znana. Autorka książki, towarzyszka ostatniej dekady jego życia, przypomina o jego zasługach i sukcesach, opisując zarazem trudną drogę, która do nich prowadziła. Weronika Grórska

35,00 zł
25,90 zł
Powiadomienie

Rabat 26,0%
oszczędzasz 9,10 zł

37
Gone! Starter Beginner - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Gone! Starter Beginner
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.03.18

This award-winning graded readers series is full of original fiction, adapted fiction and factbooks especially written for teenagers. It's Tom's birthday. But his parents and sister haven't got time to go out with him. Then he finds a bag and inside, there is a camera. Tom starts taking pictures but when he deletes them, something very strange happens. This paperback is in British English. Download the complete audio recording of this title and additional classroom resources at cambridge.org/experience-readers Cambridge Experience Readers get teenagers hooked on reading.

39,00 zł
35,10 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 3,90 zł

38
Dania. Praktyczny przewodnik (dodruk 2013) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dania. Praktyczny przewodnik (dodruk 2013)
Niedostępny
Brak

Wydawnictwo Pascal przedstawia dodruk przewodnika po Danii z nową okładką. Specjalny, lekki papier sprawia, że książka jest jeszcze bardziej poręczna i praktyczna. DANIA to szerokie plaże nad Morzem Północnym, bajkowe pejzaże Fionii, surowe piękno Wysp Owczych, mroźna Grenlandia, kurorty Bornholmu... Do tego urzekająca Kopenhaga i Legoland dla każdego. Praktyczny Przewodnik po Danii to setki niezbędnych informacji o tym fascynującym kraju, zebranych przez polskich autorów z myślą o polskim turyście. - Szczegółowe mapki i plany doprowadzą cię do celu. - Łatwo znajdziesz nocleg czy przytulną restaurację. - Nie przegapisz ważnych imprez, koncertów i barwnych festynów. - Dotrzesz do zakątków i ciekawostek, o których nie słyszeli nawet miejscowi.

49,90 zł
36,93 zł
Powiadomienie

Rabat 26,0%
oszczędzasz 12,97 zł

39
Gone: Zniknęli. Faza 2. Głód - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
34,90 zł
25,13 zł
Powiadomienie

Rabat 28,0%
oszczędzasz 9,77 zł

40
GLOBUS 320 POLITYCZNY - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
GLOBUS 320 POLITYCZNY
Zachem
Dostępny
12 szt.

GLOBUS 320 POLITYCZNY. Globus z aktualną mapą polityczną. Stopka globusa plastikowa, meridian plastikowy. Mapa wykonana z wyjątkową starannością, w języku polskim. Średnica globusa 32 cm.

101,80 zł
41
GLOBUS 320 POLITYCZNY DREWNIANA STOPKA - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
153,30 zł
Wróć do góry