hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Wyszukaj książkę, grę, puzzle, zabawkę
Książki
Zabawki
Puzzle
Gry planszowe
Audiobooki
Muzyka
Filmy

Kalendarz premier z dnia 2020.01.02

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli w czwartek 2 stycznia 2020 roku. Na pierwszym miejscu znajduje się Potęga niedoskonałości. Ciesz się tym, co masz (Tomas Navarro), na drugim 365 rozważań o Eucharystii (Leszek Smoliński). Kolejny produkt to Sopot / Sopot. Książka do pisania (wersja angielska) (praca zbiorowa) oraz Kroniki Nicci. Tom 3. Wojenna nawałnica (Terry Goodkind).
1
Potęga niedoskonałości. Ciesz się tym, co masz - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Potęga niedoskonałości. Ciesz się tym, co masz
Dostępny
427 szt.

Czy zaakceptowanie własnej niedoskonałości, niepełności i przemijania może być kluczem do spokojnego życia i szczęścia? Tomás Navarro twierdzi, że przedarcie się przez własny gąszcz traum i kompleksów, uświadomienie sobie złudności sukcesu, dostrzeżenie, że marnujemy życie, goniąc za mrzonkami i przegapiając chwile, które mogłyby dać nam poczucie zadowolenia, pomoże nam napełnić codzienne życie spokojem. Navarro pomaga nam zrozumieć swoje potrzeby oraz oczekiwania i dopasować je do rzeczywistości. Proponuje zrewidowanie naszej listy priorytetów i stworzenie nowej, wolnej od presji zewnętrznych i wewnętrznych, bardziej realistycznej, takiej, jaką możemy zrealizować w otaczającym nas świecie. Potęga niedoskonałości uczy nas, jak wieść być może niedoskonałe, ale o wiele pełniejsze i spokojniejsze życie.

39,90 zł
29,13 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 10,77 zł

6 osób kupiło
2
365 rozważań o Eucharystii - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
365 rozważań o Eucharystii
Dostępny
1 szt.

„Wielka Tajemnica Wiary” rozpoczyna trzyletni program duszpasterski „Eucharystia daje życie”. Wpisując się w te piękne hasła, proponujemy 365 rozważań o Eucharystii. W jednym miejscu zebrane zostały najbardziej cenne przesłania o Wielkiej Tajemnicy naszej wiary. Myśli i wskazania wybitnych teologów oraz pobożnych, charyzmatycznych świętych niech staną się dla nas inspiracją na każdy dzień roku. Zostały one opatrzone komentarzem kapłana, który podkreśla istotę i uwypukla znaczenie cytowanych słów. Codzienne obcowanie z mądrością i pięknem słów mówiących o cudzie Eucharystii pozwoli każdemu kształtować swoje życie tak, by podobało się ono Panu. Dla nas samych będzie to najdoskonalsza wskazówka do rozwinięcia duchowości i zachęta do umacniania się w wierze. Piękno i trafność rozważań da nam natomiast radość i nadzieję na każdy dzień naszej ziemskiej pielgrzymki.

39,90 zł
29,13 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 10,77 zł

2 osoby kupiły
3
Sopot / Sopot. Książka do pisania (wersja angielska) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Sopot / Sopot. Książka do pisania (wersja angielska)
Dostępny
11 szt.

Książka do pisania poświęcona jednemu z najpiękniejszych polskich miast, perle polskiego wybrzeża. Budowane od lat 20. XIX w. łaźnie do kąpieli zapoczątkowały historię tutejszego kurortu, przyciągając nie tylko rzesze turystów, ale również wybitnych przedstawicieli kultury. Po wojnie Sopot stał się przystanią dla literatów, szukających oddechu od wielkomiejskich intelektualnych ograniczeń. Bywali tu Zbigniew Herbert (który w przywołanym w Książce cytacie opisuje przeżycia "wiosennego misterium"), Marian Brandys (kreśli historię sopockich narodzin Piekielnego Piotrusia z miniatur dramatycznych Gałczyńskiego), Maria Dąbrowska (ocenia występ Ewy Demarczyk na jednym z pierwszych sopockich Festiwali Piosenek), a także Agnieszka Osiecka, Sławomir Mrożek, Julia Hartwig, Paweł Hertz W sopockiej książce, oprócz znakomitych cytatów, znajdują się także teksty na temat historii miasta oraz wyjątkowe zdjęcia dokumentujące historię miasta. Publikacja wydana wspólnie z Gminą Miasta Sopotu oraz Muzeum Sopotu.

44,00 zł
31,68 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 12,32 zł

2 osoby kupiły
4
Kroniki Nicci. Tom 3. Wojenna nawałnica - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kroniki Nicci. Tom 3. Wojenna nawałnica
Dostępny
15 szt.

Terry Goodkind cyklem „Miecz Prawdy” stworzył całkowicie nową jakość w literaturze fantasy. „Kroniki Nicci” wracają do tego świata i opowiadają o jednym z ulubionych bohaterów „Miecza Prawdy”. Czarodziejka Nicci, czarodziej Nathan i ich młody towarzysz Bannon Farmer są świadkami rewolty niewolników w legendarnym Ildakarze i obalenia rady czarodziejów. Na skutek tych wydarzeń budzą się setki tysięcy żołnierzy generała Utrosa, który przed wiekami oblegał Ildakar. Nicci, Nathan i Bannon muszą nie tylko pomóc Ildakarowi przerwać to oblężenie, ale i powstrzymać generała przed wyruszeniem na podbój całego Starego Świata. Tymczasem równie potężne zagrożenie czyha na morzu, gdzie król okrutnych Norukaich ma własne ambicje... „Wartka akcja tej powieści zachwyci entuzjastów epickiej fantasy” – „Library Journal”.

44,90 zł
33,68 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 11,22 zł

1 osoba kupiła
5
Harry Potter. Hogwarts Battle, edycja polska - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Harry Potter. Hogwarts Battle, edycja polska
Rebel, od 11 lat
Dostępny
23 szt.

Bo widzisz, Harry, to nasze wybory ukazują, kim naprawdę jesteśmy, o wiele bardziej niż nasze zdolności. – Albus Dumbledore, Harry Potter i Komnata Tajemnic „Harry Potter. Hogwarts Battle” to kooperacyjna gra karciana w której, jako Harry, Ron, Hermiona i Neville stawiacie czoła serii mrocznych zdarzeń w tytułowej szkole dla czarodziejów. W trakcie gry zmierzycie się z drużyną czarnych charakterów, którzy stopniowo, miejsce po miejscu, próbują podporządkować sobie świat czarodziejów. Zawartość opakowania: • plansza, • 252 karty, • 4 kości domów, • 7 pudełek ze scenariuszami, • 7 instrukcji do scenariuszy, • 4 planszetki graczy, • 8 znaczników mroku, • 70 żetonów.

209,95 zł
184,76 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 25,19 zł

1 osoba kupiła
6
No pasa nada! Nic się nie dzieje. Kobiece oblicze Meksyku - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
No pasa nada! Nic się nie dzieje. Kobiece oblicze Meksyku
Dostępny
42 szt.

Prawdziwe historie współczesnych mujeres. Kobiece oblicze męskiego świata Meksyku. Llorona, Malinche, Guadalupe. Szalona – zdrajczyni – święta. Prawdziwy macho szanuje jedynie Matkę Boską z Guadalupe. Reszta kobiet to zdrajczynie lub szalone. Zwłaszcza te, które mają odwagę mówić swoim głosem. Pozostałe udają, że nic się nie dzieje. Beata Kowalik w swoim reportażu ujawnia historie kobiet poznanych w Meksyku. W wioskach, domach, niebezpiecznych dzielnicach. Przy pracy, w czasie fiesty, w osamotnieniu. Z niezwykłą wnikliwością opowiada o współczesnych niewolnicach bez przywilejów, które od pokoleń muszą mierzyć się z wszechobecną przemocą, maczyzmem i bezprawiem. „To nowe baśnie z odległej krainy. Wciąż żyją w niej białe damy straszące na cmentarzach, złe macochy zamykają kopciuszki w domach, czarownice rzucają uroki, a ludzie z łatwością zmieniają się w psy lub indyki. Są i naiwne czerwone kapturki, i bardzo zdeprawowani policjanci, podstępne matki chrzestne oraz szaleni wizjonerzy, którzy za cenę życia wyjaśniają skrywane tajemnice” – słowo od autorki. Beata Kowalik – filolożka, dziennikarka, reporterka. Jej teksty ukazywały się między innymi na łamach „Tygodnika Powszechnego”. Od ponad dziesięciu lat podróżuje z rodziną po świecie. Pisząc o Meksyku, w którym mieszkała kilka lat, nie boi się poruszać trudnych tematów – wojny narkotykowej, prostytucji nieletnich, miażdżącej biedy czy łamania praw człowieka. Jednocześnie stara się przedstawić nieustępliwą i prawdziwą sylwetkę meksykańskiej kobiety, która żyje w skrajnie trudnych warunkach.

42,90 zł
30,89 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 12,01 zł

1 osoba kupiła
7
Zoppot / Sopot. Książka do pisania (wersja niemiecka) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zoppot / Sopot. Książka do pisania (wersja niemiecka)
Dostępny
11 szt.

Der Seesteg von Zoppot ist reizend. Er wird Jahr für Jahr sorgfältig erneuert, ist mit weißen Geländern geschmückt und unzähligen Schlupfwinkeln (man kann sich in ihnen verstecken wie bei einem Riesen in der Tasche), riecht nach frischem Holz, Harz und Salz - er macht den Eindruck wie das frisch gezimmerte Schiff von Johannes Scolvus, das gerade erst aufs Wasser geworfen und zur Reise bereit ist. Leider, das kann man wohl sagen, ist der Seesteg von Zoppot nur ein Auslauf, ein in die Welt entlassenes Bügelbrett - und das ist traurig. Diese traurige Wahrheit taucht jedoch in der Vorstellung der Spaziergänger nicht immer auf, nicht unbedingt. Es genügt etwas Sonne, eine hübsche Frau oder ein bunter Ballon, damit sie für einen Augenblick fortschweift und verschwimmt []. In Zoppot kann man alles vergessen und zwischen bunten Villen und Türmchen umherstreifen, wie zwischen Weihnachtskugeln am Christbaum. Außerdem gibt es das Meer und man kann immer entfliehen. Es ist dort und wartet, wie eine riesige graue Pforte. Agnieszka Osiecka Książka do pisania poświęcona jednemu z najpiękniejszych polskich miast, perle polskiego wybrzeża. Budowane od lat 20. XIX w. łaźnie do kąpieli zapoczątkowały historię tutejszego kurortu, przyciągając nie tylko rzesze turystów, ale również wybitnych przedstawicieli kultury. Po wojnie Sopot stał się przystanią dla literatów, szukających oddechu od wielkomiejskich intelektualnych ograniczeń. Bywali tu Zbigniew Herbert (który w przywołanym w Książce cytacie opisuje przeżycia "wiosennego misterium"), Marian Brandys (kreśli historię sopockich narodzin Piekielnego Piotrusia z miniatur dramatycznych Gałczyńskiego), Maria Dąbrowska (ocenia występ Ewy Demarczyk na jednym z pierwszych sopockich Festiwali Piosenek), a także Agnieszka Osiecka, Sławomir Mrożek, Julia Hartwig, Paweł Hertz W sopockiej książce, oprócz znakomitych cytatów, znajdują się także teksty na temat historii miasta oraz wyjątkowe zdjęcia dokumentujące historię miasta. Publikacja wydana wspólnie z Gminą Miasta Sopotu oraz Muzeum Sopotu.

44,00 zł
31,68 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 12,32 zł

1 osoba kupiła
8
Instytut - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Instytut
Dostępny
415 szt.

Mocny jak To, przerażający jak Podpalaczka! Stephen King powraca do motywów znanych z jego najlepszych książek. Zjawiają się w nocy. W ciągu dwóch minut eliminują wszystkie przeszkody. I uprowadzają obiekt. Interesują ich dzieci. Wyjątkowe dzieci Luke Ellis budzi się w pokoju do złudzenia przypominającym jego własny, tyle że bez okien. Wkrótce orientuje się, że trafił do tajemniczego Instytutu i nie jest jedynym dzieciakiem, którego tu uwięziono. To miejsce odosobnienia dla nastolatków obdarzonych zdolnościami telepatii lub telekinezy. W Instytucie zostaną poddani testom, które wzmocnią ich naturalną, choć nadprzyrodzoną moc. Opiekunowie nie mają skrupułów - grzeczne dzieci są nagradzane, nieposłuszne - są surowo karane. Wszyscy jednak, prędzej czy później, trafią do drugiej części Instytutu, a stamtąd nikt już nie wraca. Gdy kolejne dzieci znikają w Tylnej Połowie Luke jest coraz bardziej zdesperowany. Musi uciec i wezwać pomoc. Bo jeśli komuś miałoby się udać, to właśnie jemu.

52,90 zł
42,32 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 10,58 zł

1 osoba kupiła
9
Dziecięce dusze. Jak komunikować się z duszą swojego przyszłego dziecka - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dziecięce dusze. Jak komunikować się z duszą swojego przyszłego dzieck...
Dostępny
58 szt.

Jak nawiązać kontakt z duszą dziecka, które ma przyjść na świat? Twoje przyszłe dziecko czeka na ciebie, a dzięki tej książce dowiesz się, jak je do siebie przywołać. Christine Nightingale to mistrzyni Reiki, terapeutka oraz nauczycielka, która pomaga nawiązać kontakt z duszami przyszłych dzieci i przepracować przeszkody blokujące ich pojawienie się na świecie. Dzięki temu możesz odkryć, dlaczego masz problemy z zajściem w ciążę lub co pragnie ci przekazać dusza twojego przyszłego dziecka. Zawarte w tej książce wskazówki pomogą ci zrozumieć uniwersalne prawa karmy, które prowadzą dusze przed różne wcielenia, i umożliwią stworzenie energii niezbędnej do pojawienia się dziecięcej duszy. To idealna książka dla każdego, kto interesuje się duchowym aspektem poczęcia i zajścia w ciążę.

34,90 zł
25,83 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 9,07 zł

1 osoba kupiła
10
Błogosławieństwo ma moc - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Błogosławieństwo ma moc
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.13

Książka opowiada o niezwykłej mocy słów, które każdy z nas może codziennie wypowiadać – słów, które niosą szczególną obietnicę, że jeśli je wypowiemy, to w realny sposób, powołując się na Słowo Boga, umocnimy nasze domy, pomnożymy dobytek, uczynimy nasze życie płodnym, ugasimy pragnienie… Mało tego! To wszystko (i jeszcze więcej) stanie się udziałem każdego, nad kim wypowiemy te słowa. Ta książka jest o błogosławieniu. A błogosławienie jest rzeczą niezwykłą, bo Bóg dał obietnicę: Wypowiadaj słowa błogosławieństwa nad swoimi bliskimi, „bo wzywając moje Imię nad nimi, Ja osobiście (…) będę im błogosławił”. Oto główny powód, dla którego powstała ta książka: Bóg osobiście będzie działał w naszym słowie, jeśli będą to słowa błogosławieństwa. Zatem do dzieła. Naucz się błogosławić. Posługuj się Biblią, stwórz swoje błogosławieństwo, odczytaj teksty błogosławieństw z tej książki. Powołaj się na obietnicę Boga i miej świadomość, że twoje słowa będą zmieniać rzeczywistość.

24,90 zł
18,99 zł
Powiadomienie

Rabat 23,7%
oszczędzasz 5,91 zł

1 osoba kupiła
11
Bohater - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bohater
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.03

To jest historia o tym, dlaczego znalazłeś się na Ziemi. Wyobraź sobie, że istnieje mapa, która pokazuje ci, jak przejść z twojego obecnego miejsca na Ziemi do najwspanialszego, najbogatszego, najbardziej spełnionego życia, jakie potrafisz sobie wyobrazić. Wyobraź sobie, że mapa ta prowadzi cię krok po kroku w stronę takiego właśnie życia, że wskazuje ci, jak pokonać przeszkody, stawić czoło przeciwnościom, że uzmysławia ci, iż posiadasz wszelkie niezbędne przymioty do tego, by odnieść sukces. Trzymasz tę mapę w rękach. To jest mapa twojego życia. Ona powiedzie cię ku wielkości. Dwanaścioro ludzi, którzy odnieśli życiowy sukces, przeszło ów szlak wytyczony na mapie. Ludzie ci dzielą się z czytelnikami swoimi doświadczeniami, dowodzą, że każdy z nas urodził się wyposażony w zdolności umożliwiające nam spełnienie najgłębszych marzeń. Dzięki ich wskazaniom urzeczywistnimy naszą misję, odnajdziemy trwałe szczęście i w sposób istotny zmienimy świat. Po to znalazłeś się na Ziemi.

44,90 zł
33,68 zł
Powiadomienie

Rabat 25,0%
oszczędzasz 11,22 zł

1 osoba kupiła
12
Wędrówka dusz - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wędrówka dusz
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.07

Międzynarodowy bestseller – ponad 600 000 sprzedanych egzemplarzy! Pierwsza tak wnikliwa i ważna książka odkrywająca tajemnicę nieśmiertelności ludzkiej duszy. Co czeka nas pomiędzy nowymi wcieleniami? Dr Michael Newton (1931-2016), doświadczony hipnoterapeuta, autor bestsellerowych książek na temat życia po życiu, w Wędrówce dusz przedstawia niezwykłe historie swoich dwudziestu dziewięciu pacjentów. Osoby te pod wpływem głębokiej hipnozy zdołały sięgnąć pamięcią do wspomnień z życia po śmierci, po poprzednich wcieleniach. Dzięki ich relacjom zawartym w tej książce znajdziesz odpowiedzi na pytania, które od zawsze zadaje sobie człowiek: • Czy ludzka dusza jest nieśmiertelna? • Co czujemy w chwili śmierci i tuż po niej? • Kim są duchowi przewodnicy? • Dlaczego nasze dusze są przypisane do konkretnych grup? • Czym kierujemy się przy wyborze nowego ciała na Ziemi? • Czym różnią się dusze na różnych poziomach rozwoju: początkującym, średnio-zaawansowanym i zaawansowanym? • Jak i gdzie rozpoznać bratnią duszę na Ziemi? Jaki jest sens życia? Wędrówka dusz to książka, która zmienia życie oraz pomaga zrozumieć cel naszego istnienia na Ziemi.

39,90 zł
28,73 zł
Powiadomienie

Rabat 28,0%
oszczędzasz 11,17 zł

4 osoby kupiły
13
Cyberpunk - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Cyberpunk
Dostępny
1038 szt.

Brawurowy powrót Andrzeja Ziemiańskiego w cyberpunkowe klimaty doskonale znane choćby z Neuromancera, Blade Runnera czy Matriksa. Ciężko chory, emerytowany policjant Shey Scott musi odszukać dziewczynę, która w pilnie strzeżonym laboratorium zamordowała grupę naukowców. Ślady wiodą do Zakazanego Miasta – wielopoziomowej, rządzonej przez rywalizujące gangi enklawy, w której każdy jest warty tyle ile informacje, które posiada… i elektroniczne implanty w jego ciele. Implant, który wszczepiono siostrze poszukiwanej dziewczyny, to nigdy niewprowadzona do czynnej służby własność Marynarki Wojennej. Dlaczego jego konstruktorzy chcieli, żeby świat nigdy nie dowiedział się o jego istnieniu? Scott ma nadzieję, że śledztwo doprowadzi go także do ludzi, którzy znają lekarstwo na jego chorobę, lecz szybko przekonuje się, że misja, której się podjął, może okazać się nie tylko najtrudniejszą, ale zarazem ostatnią w jego życiu…

39,90 zł
28,73 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 11,17 zł

14
Słynne procesy II Rzeczpospolitej - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Słynne procesy II Rzeczpospolitej
Dostępny
1029 szt.

Sceny z sali rozpraw przesuwają się przed oczami niczym kadry z prawniczego thrillera – publiczność szturmuje budynki sądów, polityka i zbrodnia rozpalają emocje, prasa podgrzewa nastroje, a adwokaci wygłaszają płomienne mowy. Na ławie oskarżonych wrogowie Najjaśniejszej Rzeczypospolitej: dezerterzy, malwersanci, mordercy i szpiedzy. Niezwykły sądowy spektakl. Dzięki mistrzowskiej narracji autorki czytelnik ma wrażenie, że znalazł się w samym centrum wydarzeń. Że oto uczestniczy w głośnych procesach II Rzeczypospolitej. Na ławie oskarżonych m.in.: Michał Rola-Żymierski, Eligiusz Niewiadomski, Jerzy Sosnowski. W rolach oskarżycieli i obrońców – tuzy ówczesnej palestry. W ławach dla publiczności – żywiołowe reakcje na zeznania świadków czy prokuratorskie wystąpienia. Słychać szmery, krzyki, wrzenie albo zapada martwa cisza… Zbiór reportaży ukazujących lata 20. i 30. ubiegłego wieku przez pryzmat sali sądowej to lektura fascynująca i skłaniająca do refleksji.

39,90 zł
29,13 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 10,77 zł

15
Powrót do przyszłości, część 2. Platinum Collection, DVD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Powrót do przyszłości, część 2. Platinum Collection, DVD
Robert Zemeckis
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.03.10

Wstrzymaj oddech – rozpoczyna się kontynuacja najbardziej widowiskowej i zmieniającej bieg historii przygody wszechczasów, która udowadnia, że piorun może uderzyć 2 razy! Marty i Doktor (Michael J. Fox i Christopher Lloyd) powoli wylizują się z przeżyć pierwszej przygody z podróżą w czasie kiedy to ponownie wysyłają się w kolejną podróż. Ich próba zmiany przyszłości w 2015 roku powoduje powstanie dziwnej, alternatywnej Hill Valley z 1985 roku gdzie brutal Biff Tannen jest bogaty, wszechwładny i… jest ojcem Marty’ego! Teraz ich jedyną szansą naprawy teraźniejszości jest cofnięcie się ponownie do roku 1955. Ale czy Doktor i Marty mogą to zrobić bez wywołania niebezpiecznego paradoksu czasu, który całkowicie podzieli świat? Twórcy filmu Steven Spielberg i Robert Zemeckis zwiększają obroty w kolejnej rundzie wspaniałej, pomysłowej, naładowanej komiczną akcją przygodzie „Powrót do przyszłości” II. Wydanie zawiera materiały dodatkowe.

25,00 zł
23,75 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,25 zł

16
Downton Abbey. Film, DVD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Downton Abbey. Film, DVD
Michael Engler
Niedostępny
Brak

Światowy fenomen Downton Abbey powraca, jako zrealizowany z rozmachem film, ukazujący rodzinę Crawleyów i ich oddaną służbę, przygotowujących się do najważniejszej chwili w życiu. Wizyta króla i królowej Anglii wiąże się ze skandalem, romansem i intrygą, stawiającymi przyszłość Downton pod znakiem zapytania. Film według scenariusza twórcy serialu, Juliana Fellowesa, z udziałem serialowej obsady, sprawi, że na nowo zaczniecie kibicować swoim ulubionym postaciom. Wydanie zawiera materiały dodatkowe.

12,99 zł
Powiadomienie
17
Grzeczni chłopcy, DVD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Grzeczni chłopcy, DVD
Gene Stupnitsky
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.03.19

„Grzeczni chłopcy wyrośli na najbardziej niegrzeczną komedię tego roku” – Radosław Krajewski, Gamerweb. Ile złego może wydarzyć się jednego dnia? Ludzie odpowiedzialni za Supersamca i Sausage Party tym razem wzięli się za szóstoklasistów – w niewinnej, choć sprośnej komedii. Zamiast do szkoły Max, Thor i Lucas idą na wagary, co oznacza, że czeka ich epicka przygoda pełna złych decyzji, skradzionych narkotyków, siedziby tajemniczego bractwa i ucieczek przed glinami i dziewczynami!

40,00 zł
38,00 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 2,00 zł

18
Blues Brothers. Platinum Collection, DVD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Blues Brothers. Platinum Collection, DVD
John Landis
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.01.27

Po tym jak Jake Blues (John Belushi) zostaje zwolniony z więzienia, on i jego brat – Elwood (Dan Aykroyd) – udają się w odwiedziny do sierocińca, w którym byli wychowywani przez zakonnice. Na miejscu dowiadują się, że kościół zaprzestał dotacji na sierociniec i zamierza go sprzedać, chyba że w ciągu 11 dni zostanie zapłacony zaległy podatek. Bracia postanawiają pomóc zakonnicom i w tym celu reaktywują swój zespół bluesowy, a pieniądze z występów chcą przeznaczyć na spłatę długu. Mimo że jadą z „misją od Boga” napotykają wrogów gdziekolwiek się pojawią. W filmie pojawiły się największe sławy bluesa: James Brown, Cab Calloway, Ray Charles, Aretha Franklin oraz John Candy, Carrie Fisher, Henry Gibson i Steve Lawrence. Wydanie zawiera materiały dodatkowe.

25,00 zł
23,75 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,25 zł

19
Grzeczni chłopcy, Blu-ray - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Grzeczni chłopcy, Blu-ray
Gene Stupnitsky
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.03.19

„Grzeczni chłopcy wyrośli na najbardziej niegrzeczną komedię tego roku” – Radosław Krajewski, Gamerweb. Ile złego może wydarzyć się jednego dnia? Ludzie odpowiedzialni za Supersamca i Sausage Party tym razem wzięli się za szóstoklasistów – w niewinnej, choć sprośnej komedii. Zamiast do szkoły Max, Thor i Lucas idą na wagary, co oznacza, że czeka ich epicka przygoda pełna złych decyzji, skradzionych narkotyków, siedziby tajemniczego bractwa i ucieczek przed glinami i dziewczynami!

80,00 zł
76,00 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 4,00 zł

20
Downton Abbey. Film, Blu-ray - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Downton Abbey. Film, Blu-ray
Michael Engler
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.03.19

Światowy fenomen Downton Abbey powraca, jako zrealizowany z rozmachem film, ukazujący rodzinę Crawleyów i ich oddaną służbę, przygotowujących się do najważniejszej chwili w życiu. Wizyta króla i królowej Anglii wiąże się ze skandalem, romansem i intrygą, stawiającymi przyszłość Downton pod znakiem zapytania. Film według scenariusza twórcy serialu, Juliana Fellowesa, z udziałem serialowej obsady, sprawi, że na nowo zaczniecie kibicować swoim ulubionym postaciom. Wydanie zawiera materiały dodatkowe.

80,00 zł
76,00 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 4,00 zł

21
Tożsamość Bourne'a. Platinum Collection, DVD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Tożsamość Bourne'a. Platinum Collection, DVD
Doug Liman
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.03.19

Pełen napięcia film akcji, nakręcony na podstawie światowego bestsellera Roberta Ludluma. W rolach głównych występują: Matt Damon (Ryzykowna gra) i Franka Potente (Biegnij, Lola, biegnij). Choć postrzelonego Jasona Bourne’a uratowano od śmierci, całkowicie stracił pamięć. Wkrótce okazuje się, że jeżeli chce przeżyć, musi poznać swoją prawdziwą tożsamość. Ścigany przez swych prześladowców i upływający czas, Bourne odkrywa, że i on ma instynkt zabójcy… Dzięki międzynarodowej fabule, brawurowej akcji, karkołomnym pościgom na ulicach Paryża, wspaniałym efektom specjalnym i pojedynkom, Tożsamość Bourne'a zapiera widzom dech w piersiach. Wydanie zawiera materiały dodatkowe.

25,00 zł
23,75 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,25 zł

22
Johnny English Reaktywacja. Platinum Collection, DVD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Johnny English Reaktywacja. Platinum Collection, DVD
Oliver Parker
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.03.10

Rowan Atkinson powraca w roli niekonwencjonalnego, supertajnego agenta, który nie wie, co to strach ani niebezpieczeństwo. W tej pełnej akcji komedii zobaczymy takie gwiazdy, jak: Gillian Anderson, Rosamund Pike, Dominic West. Śmiertelnie zabawny agent staje oko w oko z podwójnymi agentami i śmiercionośną sprzątaczką, walcząc z nimi w sobie tylko właściwy, katastrofalny sposób. A co najważniejsze, Johnny English musi zdemaskować spisek skierowany przeciwko chińskiemu premierowi, niezależnie od konsekwencji, nawet tych komicznych… Wydanie zawiera materiały dodatkowe

25,00 zł
23,75 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,25 zł

23
Zniszcz mnie - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zniszcz mnie
Dostępny
54 szt.

On i ona. Pogubiony imprezowicz i zbuntowana outsiderka. Nie spodziewają się siły rażenia gorącego uczucia, które ich połączy. Barry uchodzi za prawdziwą duszę towarzystwa, ale to tylko pozory. Tak naprawdę czuje się samotny i ma wiele kompleksów, które ukrywa pod tatuażami, piercingiem i ekscentryczną fryzurą. Nie jeździ motocyklem i nie zalicza panienek jak jego kumple. Pewnego dnia zauważa tajemniczą nieznajomą, która na jego widok w panice ucieka i gubi swój szkicownik. Barry odkrywa, że dziewczyna ma wielki talent i ze zdziwieniem zauważa, że… każdy rysunek przedstawia jego. Amy, którą wszyscy mają za dziwoląga, chce odzyskać swoją własność. Ma jednak pewien plan, w którym to właśnie Barry może jej pomóc.

39,90 zł
29,53 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 10,37 zł

24
Dom na kurzych łapach - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dom na kurzych łapach
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.16

Magiczny świat, w którym budząca grozę „Baba Jaga” spotyka „Anię z Zielonego Wzgórza. Fantastyczna baśń o przeznaczeniu i sile przyjaźni oraz rodzinnych więzów. Dwunastoletnia Marinka mieszka z babcią w niewielkiej chatce. Co może być w tym niezwykłego? Cóż, nie każdy mieszka z prawdziwą Babą Jagą w domu na kurzych łapach, który co chwilę wędruje w inne miejsce. Może ukrywać się w ciemnym lesie, lub przycupnąć pod szczytem wysokiej góry, gdzie nikt go nie znajdzie. Nikt z żywych. Babcia jest Strażniczką Bramy pomiędzy światami i wskazuje drogę umarłym. Marinka czuje się przez to bardzo samotna. Jak ma znaleźć przyjaciela, mieszkając w domu, który wciąż ucieka od ludzi pełnych życia? Kiedy poznaje dziewczynkę ze świata umarłych postanawia pielęgnować tę przyjaźń wbrew wszystkim zasadom. Przez jej decyzję Baba Jaga znika w tajemniczych okolicznościach. Marinka musi wykazać się teraz odwagą i odnaleźć ukochaną babcię po drugiej stronie Bramy. Dom na kurzych łapach ma jednak zupełnie inne plany.

39,90 zł
28,73 zł
Powiadomienie

Rabat 28,0%
oszczędzasz 11,17 zł

3 osoby kupiły
25
Stażystka - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Stażystka
Dostępny
56 szt.

Zakazany układ i seria tajemniczych zbrodni. Wciągający thriller psychologiczny Alicji Sinickiej. Marek Skalski szuka stażystki. Pomaga mu w tym Ewa Skalska, która bardzo dobrze zna swojego męża. Wie, która kandydatka go zaintryguje. Wie, jakie będzie miała włosy i kolor oczu. Wie, że Marek ponownie ją zdradzi. Klaudia Neter nie ma wątpliwości, że ten staż jest jej szansą na lepszą przyszłość. Z czasem odczuwa jednak coraz większy niepokój. Zostaje uwikłana w niebezpieczny trójkąt, lecz zamierza się z niego wycofać. W Oławie zostaje znalezione ciało jednej z dwóch zaginionych młodych kobiet. Każda z nich wcześniej odbywała staż u Skalskiego. Klaudia zaczyna obawiać się o własne życie. Nie wie jednak, z której strony może nadejść niebezpieczeństwo. Alicja Sinicka – pisarka z Oławy, znana czytelnikom z powieści Oczy wilka, Winna i W jego oczach. Z zawodu jest inżynierem i ekonomistką, a każdą wolną chwilę poświęca pisaniu, które jest jej wielką pasją. Jej książki charakteryzują się wyjątkowym stylem opowiadania i wyrazistymi bohaterami.

39,90 zł
29,53 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 10,37 zł

26
Legiony, DVD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Legiony, DVD
Dariusz Gajewski, 2019
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.07

Filmowa superprodukcja Legiony to porywającą opowieść o legionowym pokoleniu lat 1914-1916, które wywalczyło Polsce Niepodległość. To opowieść o młodych ludziach, którzy nie wahali się, by rzucić się w wir walki o odzyskanie państwowości, ale także o tych, którzy dopiero zrozumieli, że tylko w wolnej Polsce zrealizują swoje marzenia. Wielka historia jest tłem dla rozgrywającej się na pierwszym planie love story, w którą uwikłani są: Józek (Sebastian Fabijański), dezerter z carskiego wojska, agentka wywiadu I Brygady – Ola (Wiktoria Wolańska) z Ligi Kobiet Pogotowia Wojennego oraz Tadek (Bartosz Gelner), jej narzeczony, członek Drużyn Strzeleckich i ułan. Obok bohaterów fikcyjnych, których historie wzorowano jednak na życiorysach prawdziwych legionistów, w filmie pojawi się wiele postaci historycznych. Wśród nich: brygadier Józef Piłsudski (Jan Frycz), porucznik Stanisław Kaszubski ps. „Król” (Mirosław Baka), rotmistrz Zbigniew Dunin-Wąsowicz (Borys Szyc), porucznik Jerzy Topór-Kisielnicki (Antoni Pawlicki) i wielu innych.

20,00 zł
19,99 zł
Powiadomienie

Rabat 0,1%
oszczędzasz 0,01 zł

27
Sługi wojny, DVD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Sługi wojny, DVD
Mariusz Gawryś, 2018
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.01.12

Pilnie strzeżona tajemnica polskiej armii, niewyjaśnione morderstwo i policyjny duet, który nie cofnie się przed niczym. Wyścig z czasem, od którego zależą losy Polski – właśnie się zaczął! W brutalnych okolicznościach ginie Jerzy Abramski – autorytet medyczny, szefa firmy dziedziny transplantologii. Do rozwikłania sprawy przydzieleni zostają komisarz Samborski oraz młodsza aspirant Zadara. Kiedy giną kolejne osoby z otoczenia profesora śledczy wpadają na trop organizacji „Pomocna dłoń” – zbrodniczego syndykatu, którego celem jest wywołanie globalnej wojny hybrydowej. Niebezpieczna gra nabiera tempa.

20,00 zł
19,99 zł
Powiadomienie

Rabat 0,1%
oszczędzasz 0,01 zł

28
Legiony, Blu-ray - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Legiony, Blu-ray
Dariusz Gajewski, 2013
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.02.11

Filmowa superprodukcja Legiony to porywającą opowieść o legionowym pokoleniu lat 1914-1916, które wywalczyło Polsce Niepodległość. To opowieść o młodych ludziach, którzy nie wahali się, by rzucić się w wir walki o odzyskanie państwowości, ale także o tych, którzy dopiero zrozumieli, że tylko w wolnej Polsce zrealizują swoje marzenia. Wielka historia jest tłem dla rozgrywającej się na pierwszym planie love story, w którą uwikłani są: Józek (Sebastian Fabijański), dezerter z carskiego wojska, agentka wywiadu I Brygady – Ola (Wiktoria Wolańska) z Ligi Kobiet Pogotowia Wojennego oraz Tadek (Bartosz Gelner), jej narzeczony, członek Drużyn Strzeleckich i ułan. Obok bohaterów fikcyjnych, których historie wzorowano jednak na życiorysach prawdziwych legionistów, w filmie pojawi się wiele postaci historycznych. Wśród nich: brygadier Józef Piłsudski (Jan Frycz), porucznik Stanisław Kaszubski ps. „Król” (Mirosław Baka), rotmistrz Zbigniew Dunin-Wąsowicz (Borys Szyc), porucznik Jerzy Topór-Kisielnicki (Antoni Pawlicki) i wielu innych.

60,00 zł
57,00 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 3,00 zł

29
Wyprawa Magellana, DVD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyprawa Magellana, DVD
Angel Alonso, 2019
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.02.10

Film z okazji 500. rocznicy pierwszej wyprawy Ferdynanda Magellana dookoła świata, która ostatecznie udowodniła, że ziemia jest okrągła! Wspaniała animowana mega produkcja dla widzów w każdym wieku, w której nie zabraknie emocji, humoru i niesamowitych przygód, które wydarzyły się naprawdę. Flota pięciu potężnych okrętów opuszcza Sewillę w 1519 roku pod dowództwem odważnego podróżnika – Ferdynanda Magellana. Marynarzy czeka moc przygód, w tym walka z żywiołem oceanu, rajskie wyspy, o których nie śniło się nikomu, nieznane plemiona, niespodziewana miłość oraz wielkie piękno i jeszcze większe niebezpieczeństwa. Przed wami najbardziej niesamowita wyprawa świata, która zmieniła kurs historii… na zawsze!

20,00 zł
19,99 zł
Powiadomienie

Rabat 0,1%
oszczędzasz 0,01 zł

30
Ognista królowa. Tom 2 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ognista królowa. Tom 2
Dostępny
23 szt.

Drugi tom magicznej serii o odważnej władczyni ognia! Kalinda niedawno odkryła swoją niezwykłą moc władania ogniem. Jako setna wybranka radży Tarka musiała zmierzyć się z jego pozostałymi żonami i kurtyzanami. Jednak krwawy turniej i śmierć tyrana były jedynie początkiem jej problemów. Razem z kapitanem Davenem musi uciekać z miasta opanowanego przez rebeliantów. Ich szansą na ratunek jest syn radży, książę Ashwin. Najpierw jednak Kalinda musi udowodnić mu swoją wartość, stając do walki z trzema potężnymi rywalkami. Kapitan Daven zaczyna obawiać się mocy, które drzemią w dziewczynie, a książę wydaje się nimi zafascynowany. Tak jak kobietą, która nimi włada. Czy Kalinda zjednoczy imperium, nie poświęcając wszystkiego, co bliskie jej sercu? Emily R. King – jest amerykańską pisarką, specjalizującą się w historiach fantasy. Członkini the Society of Children’s Book Writers AND Illustrators, w którym aktywnie działa. Mieszka w północnym Utah wraz z rodziną.

34,90 zł
25,13 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 9,77 zł

31
Nowy Camelot. Tom 3. Amerykański król - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nowy Camelot. Tom 3. Amerykański król
Dostępny
27 szt.

Niegrzeczny finał królewskiej serii „Nowy Camelot”! Prezydent o niezachwianej reputacji, bohater wojenny, wzór do naśladowania. Maxen Ashley Colchester – jeden z najważniejszych przywódców na świecie – nie podejrzewał, że zostanie zdradzony przez najlepszego przyjaciela i wieloletniego kochanka. Wiceprezydent Embry Moore porzuca Asha i Greer. Chce zostać głową państwa. Skandal goni skandal, a świat staje u progu politycznego rozłamu. Czy w tej sieci intryg i kłamstw Greer, Embry i Ash zdołają jeszcze odnaleźć siebie nawzajem? Sierra Simone – to amerykańska autorka powieści erotycznych. Jej książki często goszczą na listach bestsellerów magazynu „USA Today!”. Niegdyś pracowała jako bibliotekarka. Miała wtedy mnóstwo czasu na snucie śmiałych fantazji, które teraz z właściwym sobie polotem przenosi na papier. Prywatnie jest żoną policjanta i matką dwojga dzieci. W domu towarzyszą jej również dwa duże psy i dwa niegrzeczne koty. Wspólnie z Laurelin Paige napisała powieści Gliniarz i Gwiazdor.

36,90 zł
27,31 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 9,59 zł

32
Trylogia oporu. Tom 1. Krwawy kwiat - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Trylogia oporu. Tom 1. Krwawy kwiat
Dostępny
68 szt.

Pierwszy tom napisanej z rozmachem szwedzkiej „Trylogii oporu”. Niepokojący thriller psychologiczny o kobiecie, która zostaje uwikłana w walkę z aparatem władzy. Po studiach i odbyciu służby wojskowej Sara przeprowadza się do Sztokholmu. Od tajemniczego pożaru, w którym zginął jej ojciec, i brutalnego gwałtu boryka się z silnym stresem pourazowym. Podejmuje pracę w kawiarni i wynajmuje pokój w nieciekawej dzielnicy. Pewnego dnia poznaje w knajpie Bellę, która proponuje jej pracę marzeń i wspólne mieszkanie. Świetnie się dogadują i wszystko zaczyna się układać. Jednak z czasem Sara zaczyna mieć wrażenie, że wokół dzieje się zbyt wiele dziwnych rzeczy i spotykają ją niepokojące zbiegi okoliczności. Kiedy do biura dzwoni mężczyzna, który twierdzi, że jest jej ojcem, Sara postanawia się z nim spotkać. Czy to możliwe, że jego śmierć była tylko częścią zaplanowanej intrygi? Jakie tajemnice skrywał przed córką? W życiu, w którym rzeczywistość przeplata się z fikcją, nic nie jest takie, jakim się wydaje. Szczególnie gdy wokół nie ma nikogo, komu można zaufać.

39,90 zł
28,73 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 11,17 zł

33
Kuszący duet. Tom 1. Perwersyjny bogacz - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kuszący duet. Tom 1. Perwersyjny bogacz
Dostępny
21 szt.

Są bogaci, uparci i uwielbiają dominować. Nowa powieść Laurelin Paige przekracza granice grzechu! Sabrina Lind wciąż pamięta o tym, co wydarzyło się dziesięć lat temu. Wziął ją na imprezie. Inteligentny, pewny siebie i władczy – Donovan Kincaid. Zdobył ją, mimo że marzyła o jego najlepszym przyjacielu, któremu też nie była obojętna. Po latach spotyka Westona Kinga, obiekt westchnień z przeszłości. Mężczyzna tym razem nie zamierza pozwolić jej zniknąć. Proponuje Sabrinie pracę w prestiżowej agencji, którą zarządza razem z… Donovanem Kincaidem. Kobieta wywołuje pożądanie ich obu. Daje się uwikłać w grę pełną zaskakujących perwersji i gorących fantazji. Który z playboyów zdobędzie ją na zawsze? Laurelin Paige – amerykańska pisarka, autorka powieści erotycznych i romansów. Miłośniczka seriali typu Gra o tron czy Walking Dead. Wielbicielka Michaela Fassbendera. Członkini Międzynarodowego Klubu MENSA. Prywatnie żona i matka trzech córek.

39,90 zł
29,53 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 10,37 zł

34
Buddyzm. Jeden Nauczyciel, wiele tradycji - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Buddyzm. Jeden Nauczyciel, wiele tradycji
Dostępny
12 szt.

Dla ludzi czytających uważnie, z dogłębnym zrozumieniem opisanych tu tradycji buddyjskich, książka ta okaże się bezcenną nagrodą… Buddyzm jest nie tylko praktykowany przez miliony ludzi na całym świecie, lecz także stanowi inspirację dla tych, którzy pragną lepszego życia – czerpią z niego naukowcy, artyści i intelektualiści. W tej najnowszej pracy Jego Świątobliwość Dalajlama wraz z amerykańską mniszką Tubten Cziedryn ukazują dwie główne tradycje buddyzmu – sanskrycką z Tybetu i Azji Wschodniej oraz palijską ze Sri Lanki i Azji Południowo-Wschodniej. Autorzy kładą nacisk na to, co je łączy, lecz wskazują też na pewne rozbieżności i historyczny rozwój tych dwóch wielkich nurtów. Książka ukazuje spektrum form buddyzmu i niejako wyznacza wspólny mianownik dla wszystkich jego odłamów, sekt i ruchów. To jedna z najbardziej wyczerpujących i ekumenicznych prac na ten temat. „Jego Św. Dalajlama i Tubten Cziedryn stworzyli przebogate i nowoczesne źródło wiedzy o buddyzmie, pokazując zarazem, jak te głęboko etyczne nauki można zastosować w życiu dla dobra własnego i innych. Książka bardzo na czasie, inspirująca i mądra” – Jon Kabat-Zinn, autor m.in. Życie, piękna katastrofa i Świadomą drogą przez depresję. „Gdy przyglądamy się głównym tradycjom buddyzmu, widzimy, że wniosły one do świata bogatą mozaikę wiedzy oraz kultury duchowej i społecznej. Ta wiedza umożliwia także głęboki wgląd w istotę zdrowia psychicznego. Obecne powszechne uznanie dla medytacji jest wynikiem zrozumienia tych spraw. Nie trzeba być buddystą, by cieszyć się korzyściami, jakie płyną z medytowania” – ze Słowa wstępnego.

49,90 zł
37,43 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 12,47 zł

35
Polityka, DVD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Polityka, DVD
Patryk Vega, 2019
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.02.11

filmy, które wstrząsają widzami, stając się wydarzeniami daleko wykraczającymi poza świat kina i bezpowrotnie zmieniającymi rzeczywistość… Polityka Patryka Vegi z pewnością jest jednym z nich. Utrzymywane na etapie produkcji w całkowitej tajemnicy, najnowsze dzieło króla box office to film, który z właściwą reżyserowi ostrością portretuje środowisko wzbudzające w kraju powszechne i skrajne emocje. Co robią i jak zachowują się najważniejsi ludzie w kraju, kiedy gasną światła kamer i spadają maski? Jak władza i dostęp do publicznych pieniędzy wpływają na osoby piastujące najwyższe urzędy i pełniące obowiązki wobec Narodu? Bezkompromisowa „Polityka” odpowiada na te pytania. To film o przedstawicielach wszystkich frakcji i ugrupowań politycznych w Polsce, o rządzących i opozycji, o świeckich liderach i politykach w sutannach. Obraz, który bez taryfy ulgowej odkrywa przed widzem kulisy największych afer, przekrętów i skandali oraz pokazuje polityków, jakimi są naprawdę. Ujawnia skrywane oblicza i zachowania, o których wiedzą tylko nieliczni. Występują: Andrzej, Zbigniew Zamachowski, Maciej Stuhr, Daniel Olbrychski, Tomasz Oświeciński, Iwona Bielska, Janusz Chabior, Antoni Królikowski…

20,00 zł
19,99 zł
Powiadomienie

Rabat 0,1%
oszczędzasz 0,01 zł

36
Polityka, Blu-ray - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Polityka, Blu-ray
Patryk Vega, 2019
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.02.11

filmy, które wstrząsają widzami, stając się wydarzeniami daleko wykraczającymi poza świat kina i bezpowrotnie zmieniającymi rzeczywistość… Polityka Patryka Vegi z pewnością jest jednym z nich. Utrzymywane na etapie produkcji w całkowitej tajemnicy, najnowsze dzieło króla box office to film, który z właściwą reżyserowi ostrością portretuje środowisko wzbudzające w kraju powszechne i skrajne emocje. Co robią i jak zachowują się najważniejsi ludzie w kraju, kiedy gasną światła kamer i spadają maski? Jak władza i dostęp do publicznych pieniędzy wpływają na osoby piastujące najwyższe urzędy i pełniące obowiązki wobec Narodu? Bezkompromisowa „Polityka” odpowiada na te pytania. To film o przedstawicielach wszystkich frakcji i ugrupowań politycznych w Polsce, o rządzących i opozycji, o świeckich liderach i politykach w sutannach. Obraz, który bez taryfy ulgowej odkrywa przed widzem kulisy największych afer, przekrętów i skandali oraz pokazuje polityków, jakimi są naprawdę. Ujawnia skrywane oblicza i zachowania, o których wiedzą tylko nieliczni. Występują: Andrzej, Zbigniew Zamachowski, Maciej Stuhr, Daniel Olbrychski, Tomasz Oświeciński, Iwona Bielska, Janusz Chabior, Antoni Królikowski…

40,00 zł
38,00 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 2,00 zł

37
Dearest. Tom 3. Madeline - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dearest. Tom 3. Madeline
Dostępny
44 szt.

Finałowy tom romantycznej serii „Dearest” dla fanek New adult! Madeline ma jedno postanowienie – już nigdy nie umówi się ze sportowcem. Nie po tym, jak przyłapała swojego faceta na zdradzie. Razem ze spakowanymi kartonami i złamanym sercem ląduje u przyjaciółki ze studiów. Na szczęście może rzucić się w wir pracy, aby zapomnieć o tym, co było. Jednak w najmniej spodziewanym momencie pojawia się on. Darren to nowy zawodnik NFL i gorąca gwiazda amerykańskiego futbolu. Kiedy odkrywa, że jego sąsiadka ma nową współlokatorkę, liczy na przyjaźń… z bonusami. Czy Madeline złamie dla niego swoje postanowienie? Lex Martin – to bestsellerowa autorka romansów. Sławę przyniosły jej serie „The Dearest…”, „All about the D” oraz „Shameless”. Oprócz tego, że jest utalentowaną pisarką, uczy również języka angielskiego. Uwielbia czarno-białe zdjęcia, muzykę z płyt winylowych i dobrą lekturę. Obecnie wraz z mężem i córkami mieszka w Los Angeles.

36,90 zł
27,31 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 9,59 zł

38
Słodki kłamca - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Słodki kłamca
Dostępny
4 szt.

Mówią, że kłamstwo ma krótkie nogi. W tym przypadku – uwodzicielski wzrok i przyciągający magnetyzm. Świat Stelli legł w gruzach, kiedy zastała byłego już chłopaka między nogami innej kobiety. Teraz z pomocą przyjaciółki Victorii próbuje uporządkować sobie życie od nowa. Gdy tylko postanawia zrobić przerwę od facetów, los stawia na jej drodze przeszkodę. Podwójną. Robert jest seksownym właścicielem sieci kawiarni słynącej z najlepszej szarlotki w mieście. Z kolei Adam, jej nowy sąsiad, niezwykle pomocnym i kuszącym przystojniakiem. Każdy z nich może okazać się kolejnym kłamcą. Mimo obaw i natury romantyczki w Stelli budzi się ogromne pożądanie. Szukanie miłości w świecie pełnym niedomówień jest trudnym wyzwaniem. I zaskakująco podniecającym.

36,90 zł
27,31 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 9,59 zł

39
Elementals. Tom 5. Wskazówki czasu - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Elementals. Tom 5. Wskazówki czasu
Dostępny
8 szt.

Wojna zbliża się wielkimi krokami. Czas na ostateczną rozgrywkę. Drużyna Elementals nie może pozwolić sobie na kolejny cios. Nicole i Danielle muszą cofnąć się w czasie, aby uratować Blake’a. Na ich barkach spoczywa los całego świata. Niestety portal do Kerberosu można zamknąć tylko wtedy, gdy poświęci się duszę jednego z nich. Jednocześnie Hades dotrzymuje słowa i zwraca do świata żywych Rachael. Jednak siostra Ethana nie jest już taka, jak wcześniej. W obliczu niebezpiecznych wyzwań członkowie drużyny Elementals muszą być gotowi nie tylko na ostateczną bitwę. Czeka ich podjęcie trudnej decyzji dotyczącej tego, kto z nich powinien poświęcić swą duszę, aby ocalić świat. Michelle Meadow – mieszka na Florydzie, a do jej ulubionych aktywności należą podróże, czytanie, spędzanie czasu z rodziną i przyjaciółmi oraz jedzenie pizzy. Uwielbia musicale na Broadway’u i liczy na to, że kiedyś wyruszy w podróż dookoła świata. Najlepiej sprzedająca się autorka fantasy według „USA Today”.

34,90 zł
25,13 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 9,77 zł

40
Sejf. Trylogia - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Sejf. Trylogia
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.03.02

Przekonaj się, jak o służbach, mediach, bandytach i wielkich pieniądzach pisze Tomasz Sekielski – dziennikarz, pisarz, autor głośnego dokumentu „Tylko nie mów nikomu!” Trylogia Sejf zaprzecza potocznej opinii, że w Polsce nie da się napisać dobrego, trzymającego w napięciu thrillera polityczno-szpiegowskiego. W książkach Sekielskiego nieustannie toczy się gra, w której każdy ma coś do ukrycia i nic nie jest takie, jakie się wydaje. Są tu robiący – po trupach, dosłownie – karierę oficerowie wywiadu, jest rywalizacja ministerstw i służb, walka wywiadów, są rozgrywki polityczne na najwyższym szczeblu oraz wielkie media i jeszcze większe pieniądze. A w całym tym napędzanym żądzą władzy świecie są jeszcze zwykli ludzie z bagażem trudnych, tragicznych nawet doświadczeń i nadzieją na miłość. Z każdą stroną tych książek coraz trudniej odróżnić przyjaciół od wrogów, napięcie i tempo rosną, a fabuła się komplikuje. To klasyczne, bardzo dobrze napisane thrillery!

49,90 zł
37,43 zł
Powiadomienie

Rabat 25,0%
oszczędzasz 12,47 zł

41
Playmobil. Film, DVD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Playmobil. Film, DVD
Lino Disalvo, 2018
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.02.27

Na tę chwilę czekały miliony dzieciaków! Po raz pierwszy w historii zabawki PLAYMOBILE wyruszają ku przygodzie w kipiącym od akcji i humoru pełnometrażowym filmie animowanym. Prosto od twórców Krainy Lodu i Zaplątanych! Kiedy Charlie przenosi się do świata PLAYMOBILE® jego siostra Maria wyrusza mu na ratunek. Żeby znaleźć brata, będzie musiała połączyć siły ze zwariowanym kierowcą ciężarówki, agentem specjalnym z licencją na rozśmieszanie oraz supernowoczesnym Mikrobotem. Razem przeżyją masę niezapomnianych przygód.

20,00 zł
19,99 zł
Powiadomienie

Rabat 0,1%
oszczędzasz 0,01 zł

42
Złodziej i oszustka, DVD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Złodziej i oszustka, DVD
Matt Aselton, 2019
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.07

Gwiazda hitu Niezgodna – Theo James oraz jedna z najpopularniejszych modelek świata – Emily Ratajkowski, w przekręcie, do którego trzeba dwojga. Wielka kasa, humor, akcja i odrobina pikantnego romansu – czyli wszystko to, co winno znaleźć się w idealnej komedii sensacyjnej! Ivan (Theo James) to nieuchwytny złodziej, którego specjalnością są dzieła sztuki. Elyse (Emily Ratajkowski) jest aspirującą aktorką, której karierę w Hollywood komplikuje mroczna przeszłości i rosnące długi. Wszystko zmienia się, gdy poznaje Ivana. Razem łączą siły, organizując ostatni śmiały skok, który ma im przynieść fortunę. Ale życie potrafi wywrócić do góry nogami nawet najbardziej misterny plan… Obsada: Theo James, Emily Ratajkowski, Fred Melamed, Bob Stephenson…

20,00 zł
19,99 zł
Powiadomienie

Rabat 0,1%
oszczędzasz 0,01 zł

43
Kto tu rządzi. O tym, jak budować relacje małżeńskie - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kto tu rządzi. O tym, jak budować relacje małżeńskie
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.04.26

Czy to prawda, że trud jest wpisany w każde małżeństwo? Czy w relacjach damsko-męskich sprawdza się powiedzenie, że najlepszą obroną jest atak? Jak do siebie mówić, żeby się nie ranić? Sprawdź, co w tej kwestii radzi niekwestionowany autorytet w dziedzinie relacji małżeńskich i komunikacji, szczęśliwy mąż, ojciec i dziadek, czyli Jacek Pulikowski. Dzięki swoim licznym konferencjom pomógł już wielu parom odkryć nową jakość ich związku. Teraz chce pomóc również tobie! W tej książce podpowie ci: • Jaki jest najlepszy fundament dla każdego małżeństwa? • Czy można oczekiwać, że współmałżonek się dla nas zmieni? • Jaki jest najlepszy sposób, żeby dać dzieciom poczucie bezpieczeństwa? • Co wspólnego ze szczęśliwym małżeństwem ma gramatyka? • Jak unikać wyniszczających kłótni? • Co pozwala osiągnąć pełne szczęście w wymiarze seksualnym? • Dlaczego antykoncepcja nie jest rozwiązaniem? Nie znajdziesz tu podręcznikowych regułek, lecz mnóstwo przydatnych rad, które zrodziły się w czasie wielu lat pracy z małżeństwami. Czujesz, że twój związek potrzebuje przewodnika? Postaw na książkę, która zrewolucjonizuje twoje relacje!

29,90 zł
21,83 zł
Powiadomienie

Rabat 27,0%
oszczędzasz 8,07 zł

44
Kardynał Stefan Wyszyński Prymas Tysiąclecia Pamiątka Beatyfikacji + CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kardynał Stefan Wyszyński Prymas Tysiąclecia Pamiątka Beatyfikacji + C...
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.10.23

Sługa Boży kard. Stefan Wyszyński – Prymas Tysiąclecia, prawdziwy przywódca i duchowy przewodnik milionów Polaków, wybitny mąż stanu. Jego heroiczna postawa połączona z mądrością i niezwykłą intuicją polityczną pozwoliła przetrwać polskiemu Kościołowi w najtrudniejszym okresie stalinizmu. Jednocześnie to kapłan niezwykle wymagający od siebie, pokorny, okazujący szacunek każdemu napotkanemu człowiekowi i mający świetny kontakt z prostymi ludźmi. Zawsze kierował się sercem, dobrocią i miłością. To dzięki jego wieloletniej posłudze Kościół w Polsce wydał światu najpiękniejszy owoc, jakim był papież św. Jan Paweł II. Z okazji beatyfikacji Prymasa Tysiąclecia przypominamy i przybliżamy tę niezwykłą postać, której tak wiele zawdzięczamy jako naród. Tym samym dołączamy się do grona osób modlących się w podzięce za wyniesienie go na ołtarze. Do bogatej treściowo i graficznie książki dołączona została płyta CD z unikatowymi i wzruszającymi nagraniami głosu Prymasa Tysiąclecia z jego najpiękniejszych wystąpień.

34,90 zł
25,48 zł
Powiadomienie

Rabat 27,0%
oszczędzasz 9,42 zł

45
KRAINA LODU KOLEKCJA MARZEŃ TOM 3 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
30,00 zł
22,80 zł
Powiadomienie

Rabat 24,0%
oszczędzasz 7,20 zł

46
Wojna i miłość. Tom 13. Na granicy życia - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wojna i miłość. Tom 13. Na granicy życia
Dostępny
6 szt.

Główną bohaterką sagi jest 18-letnia Kristin. Los nie oszczędza młodej dziewczyny. Choroba matki, nadejście II wojny światowej, trudne do rozstrzygnięcia dylematy i obawy o przyszłość. Wciągająca fabuła, intrygujące postaci, uczuciowe zawirowania gwarantują wspaniałe czytelnicze wrażenia.

11,00 zł
8,99 zł

Rabat 18,3%
oszczędzasz 2,01 zł

47
AIRBUS A220 SAMOLOTY PASAŻERSKIE ŚWIATA TOM 49 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
AIRBUS A220 SAMOLOTY PASAŻERSKIE ŚWIATA TOM 49
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2020.09.14

Kolekcja książek poświęcona najpopularniejszym samolotom pasażerskim na świecie. Każdy z czterdziestu tomów szczegółowo omawia jedną konstrukcję. W środku znajdziemy schematy i opisy, dane techniczne, ciekawostki eksploatacyjne, a także informacje o katastrofach i wypadkach. Atutem kolekcji są unikatowe zdjęcia.

16,00 zł
12,99 zł
Powiadomienie

Rabat 18,8%
oszczędzasz 3,01 zł

48
SONIC NURSE. CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
SONIC NURSE. CD
Youth Sonic, Universal Music Polska
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.03.22

36,90 zł
36,16 zł
Powiadomienie

Rabat 2,0%
oszczędzasz 0,74 zł

49
BEDLAM IN GOLIATH. CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
BEDLAM IN GOLIATH. CD
MARS VOLTA, Universal Music Polska
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.04.20

36,90 zł
36,16 zł
Powiadomienie

Rabat 2,0%
oszczędzasz 0,74 zł

50
Schowek
GOOD GIRL GONE BAD LIVE. Blu-ray
Rihanna, Universal Music Polska
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2020.11.30

73,90 zł
72,42 zł
Powiadomienie

Rabat 2,0%
oszczędzasz 1,48 zł

51
Schowek
YOU. CD
Gong, Universal Music Polska
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.07.21

36,90 zł
36,16 zł
Powiadomienie

Rabat 2,0%
oszczędzasz 0,74 zł

52
Primavera - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Primavera
Niedostępny
Brak

Znakomita powieść dla młodzieży osadzona we Florencji, w dobie Renesansu. Na tle panoramy miasta rozgrywają się losy Pazzich, jednego z najmożniejszych i najbardziej znaczących rodów patrycjuszowskich w piętnastowiecznych Włoszech. Spisek mający osłabić potęgę Medyceuszów staje się pretekstem do opowiedzenia historii młodej kobiety, której marzenia muszą dojrzeć wraz z nią w okrutnej i pozbawionej miłosierdzia Florencji. Wzgardzona przez matkę, traktowana jak służąca, najmłodsza córka rodu Pazzich, przez wszystkich zwana Florą, żyje w cieniu starszej siostry. Piękna, popularna i, jak się wydaje, zupełnie pusta Domenica to modelka samego Boticellego, a jej uroda jest sławna w całym mieście. Przeznaczeniem Domeniki jest poślubić Giuliano Medyceusza, Flora zaś, z polecania matki, ma niebawem trafić do klasztoru. Ciche, pokorne trwanie za murami zgromadzenia, kontemplacja, modlitwa i praca nie są przyszłością, o której marzy. Gdy do pałacu Pazzich przybywa młody gwardzista z posłannictwem od samego papieża, dziewczyna odnajduje w nim bratnią duszę. Jednak przybycie wychudzonego młodzieńca oznacza zmianę nie tylko w życiu Flory. W świecie pełnym intryg i politycznych knowań, dojrzewa spisek, który już niedługo odmieni losy wszystkich mieszkańców Florencji. Prostolinijna i rozpaczliwie spragniona ciepła Flora musi szybko przyswoić sobie najważniejszą lekcję - jak przeżyć między odzianymi w aksamitne szaty drapieżnikami, z których każdy pragnie wyłącznie osiągnięcia prywatnych korzyści. Za zasłoną uprzejmości i konwenansów, za kotarą wcielonego w szlachetne damy i dostojnych panów piękna, kryje się prawdziwy, brutalny i nieznający przebaczenia świat. Marzeniem Flory jest uciec daleko od nieczułej rodziny, poznać dalekie kraje. Ale sny są kruche. Ćwiczebnym mieczem nie da się zatrzymać armii, modlitwy nie przywrócą życia umarłym, a śmierć ma słodki zapach migdałów.

34,50 zł
24,84 zł
Powiadomienie

Rabat 28,0%
oszczędzasz 9,66 zł

53
Agent JFK 1. Przemytnik - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Agent JFK 1. Przemytnik
Niedostępny
Brak

Agent John Francis Kovář. Były kapitan jednostek specjalnych, weteran operacji wojskowych i uczestnik tajnych misji pewnego dnia otrzymuje niezwykłą ofertę od dziwnej dwójki pracowników jeszcze dziwniejszej agencji. Jednak zanim zdąży ją przyjąć lub odrzucić, nieoczekiwanym zbiegiem okoliczności zostanie przeniesiony do świata, w którym w 1938 roku armia czechosłowacka nie wydała granic republiki nazistowskim Niemcom. Do świata czarowników-inkwizytorów, pracujących dla rządu, do świata, gdzie najwięcej pieniędzy można zarobić na przemycie i sprzedaży substancji o magicznej aktywności. Brutalne strzelaniny, wojna na torach, dzikie pościgi za gangsterami i podstępne sztuczki czarowników to chleb powszedni tych, którzy chcą szybko się wzbogacić. Jednak JFK nie pragnie zostać milionerem w świecie, który nie jest jego. Chce wrócić do domu. Jednak w ten sposób krzyżuje szyki tajemniczej Agencji i łamie reguły, o których istnieniu nie ma pojęcia. Poznaje prostą, okrutną i śmiertelnie niebezpieczną prawdę: Na swój świat musimy zasłużyć!

6,99 zł
5,99 zł
Powiadomienie

Rabat 14,3%
oszczędzasz 1,00 zł

54
Tae ekkejr! - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Tae ekkejr!
Niedostępny
Brak

Nigdy nie był niedźwiedziem - szerokim w barach, potężnie zbudowanym wojownikiem, jak jego ojciec. Z dzieciaka wyrósł dziki kot. Lampart - chudy, muskularny, gibki i zuchwały. Tylko włóczęgą pozostał jak dawniej. Nic nie poradzisz na to, że książę Lermett najlepiej czuje się nie w zamkowej bibliotece, sali tronowej, nawet nie na placu szermierczym, a w drodze. I właśnie w drodze się poznali. Enneari szedł tak, jak oddychał: lekko, miarowo, prężnie. Niewiele rzeczy jest przeszkodą dla elfa. Ale zabić go można. Tae Keruin - Umieram! Tae Ekkejr - Nie umrzesz! Teraz elf ma dług do spłacenia. I to go martwi. Nawet nie podejrzewa, że los już szykuje okazję do rozrachunku. Niejedną. I niejedną do zaciągnięcia nowych zobowiązań. Bo śmierć już idzie ich tropem. I nic już nie będzie jak dawniej.

6,99 zł
5,99 zł
Powiadomienie

Rabat 14,3%
oszczędzasz 1,00 zł

55
Galaktyka w ogniu. Cykl Herezja Horusa. Tom 3 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Galaktyka w ogniu. Cykl Herezja Horusa. Tom 3
Niedostępny
Brak

Wojmistrz Horus odzyskuje siły po odniesionych okrutnych ranach i prowadzi tryumfujące siły Imperium przeciwko zbuntowanej planecie Isstvan III. Rebelia zostaje szybko zdławiona, ale jednocześnie zdrada Horusa odkrywa swe oblicze - planeta zostaje spustoszona bombami wirusowymi, a Kosmiczni Marines zwracają się przeciwko własnym braciom w najbardziej gorzkiej z wszystkich możliwych wojen. Otwierająca trylogia epickiej nowej serii wybucha życiem pod piórem Bena Countera. Rozpoczyna się Herezja Horusa!

14,99 zł
11,99 zł
Powiadomienie

Rabat 20,0%
oszczędzasz 3,00 zł

56
Czas żyć, czas zabijać - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Czas żyć, czas zabijać
Niedostępny
Brak

Skończył się czas, aby żyć. Nadszedł czas, by zabijać… Poznaj zabójcę czarodziejów i poszukiwacza przygód Przebrnij pustynię w pogoni za Czerwoną Gwiazdą Poczuj dławiący strach przenikający do szpiku kości Skryj się w ciemności, bowiem… Nadchodzi Bakly - najemnik, zabójca, szarlatan. Twardy, nieustępliwy, plujący śmierci w twarz. Zabijanie cesarskich żołnierzy, morderców lub wyspecjalizowanych zabójców jest proste i stało się nudne. Zabijanie czarodziejów sprawiało mi czystą radość" - zwykł twierdzić. Conan, Rambo i cała plejada herosów mogą mu pozazdrościć siły i charakteru.

42,99 zł
34,39 zł
Powiadomienie

Rabat 20,0%
oszczędzasz 8,60 zł

57
Spektakle masowej śmierci - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Spektakle masowej śmierci
Niedostępny
Brak

`Dżuma, ospa, gruźlica, cholera, grypa, AIDS… Te słowa budzą w nas strach. Skąd się wzięły te choroby? W jaki sposób i kiedy przybrały rozmiary epidemii? Jak ludzie próbowali sobie z nimi poradzić? Co zmieniły w losach świata? Niezwykła opowieść o najstraszniejszych plagach chorobowych w dziejach i ich roli w historii. Epidemia hartuje społeczeństwo, poddając je próbom, w których może ono ponieść klęskę lub zatriumfować. W przypadku plag nie ma mowy o jakiejkolwiek płaszczyźnie porozumienia. Są one sprawdzianem dla cywilizacji - pisze autor. `

9,99 zł
7,99 zł
Powiadomienie

Rabat 20,0%
oszczędzasz 2,00 zł

58
Pojedynek mistrzów. Leonardo da Vinci i Michał Anioł - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pojedynek mistrzów. Leonardo da Vinci i Michał Anioł
Niedostępny
Brak

Leonardo da Vinci, Michał Anioł i ich rywalizacja, która zamieniła się w nienawiść… W 1503 roku da Vinci zaczął malować Monę Lisę. Była to chwila jego triumfu. Ale w pobliskim warsztacie katedralnym młody rzeźbiarz, Michał Anioł, kończył właśnie posąg Dawida… Gdy obu artystom zlecono wykonanie malowideł we Florencji, rozpętało się piekło. Obelgi padały gęsto i często, a im więcej krytycznych słów artyści kierowali pod swoim adresem, tym bardziej zmieniała się sztuka... Autor podjął próbę rekonstrukcji nie tylko realiów renesansu, zaginionych arcydzieł Leonarda i Michała Anioła, ale także życia emocjonalnego obu artystów. W efekcie powstało dzieło wciągające, zaskakujące bardzo realistycznymi portretami obu geniuszy.

19,99 zł
15,99 zł
Powiadomienie

Rabat 20,0%
oszczędzasz 4,00 zł

59
Nafta znowu zmieni świat - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nafta znowu zmieni świat
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2020.06.26

Tytuł tej książki nie jest przypadkowy. Nawiązuje do wydanej w 1936 roku słynnej książki Antona Zischki `Nafta rządzi światem`. Tamta książka opisywała świat zastany. Ta pokazuje rewolucyjne przemiany geopolityczne i ich geostrategiczne konsekwencje, które będą skutkiem uzyskania przez Stany Zjednoczone samowystarczalności w sferze energii, czyli uniezależnienia się od importu ropy naftowej i gazu ziemnego. Jednak autor nie przedstawia spekulatywnych prognoz, lecz podkreśla, że już dziś jesteśmy świadkami początku tych przemian. Opierając się na bezspornych faktach, wskazuje kierunki, w których rozwinie się owa fascynująca rewolucja, do której nie doprowadzili politycy, lecz inżynierowie działający w warunkach wolności. Jest to pierwsza w światowej literaturze książka przedstawiająca globalne następstwa tak zwanej rewolucji łupkowej. Autor odwołuje się w niej także do swoich poprzednich publikacji, między innymi `Imperium Americanum?` (TRIO, 2004) i `Schyłek Rosji` (REBIS, 2007), których prognozy albo już się spełniły, albo z wolna się spełniają. Dr Tadeusz A. Kisielewski, absolwent Instytutu Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego, od 1979 roku pracował w Polskiej Akademii Nauk, a następnie na Uniwersytecie Jagiellońskim. Obecnie jest niezależnym analitykiem stosunków międzynarodowych, zajmuje się globalną geopolityką i geostrategią. Autor licznych artykułów oraz książek z tego zakresu: `Nowy konflikt globalny` (1993), `Rosja - Chiny - NATO. średnioterminowe perspektywy rozwoju sytuacji geostrategicznej` (2002), `Imperium Americanum? Międzynarodowe uwarunkowania sprawowania hegemonii` (2004), `Schyłek Rosji` (REBIS 2007), `Wojna imperium. Większy Bliski Wschód w amerykańskiej wojnie z terroryzmem` (2008). Ukazały się też jego książki poświęcone najnowszej historii Polski w kontekście międzynarodowym: `Zamach. Tropem zabójców generała Sikorskiego` (REBIS 2005), `Zabójcy. Widma wychodzą z cienia` (REBIS 2006), `Gibraltar `43. Jak zginął generał Sikorski` (2007), `Gibraltar i Katyń. Co kryją archiwa rosyjskie i brytyjskie` (REBIS 2009), `Po zamachu. Uprowadzenie córki generała Sikorskiego i śmierć adiutanta` (REBIS 2012), w których m.in. dowiódł jednoznacznie, że gen. Sikorski nie zginął w wypadku. Opublikował także bestsellerowy `Katyń. Zbrodnia i kłamstwo` (REBIS 2008) oraz `Zatajony Katyń 1941. Nieznana tragedia polskich wojskowych` (REBIS 2011).

44,90 zł
33,68 zł
Powiadomienie

Rabat 25,0%
oszczędzasz 11,22 zł

60
Czarna kobieta, biały kraj - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Czarna kobieta, biały kraj
Niedostępny
Brak

Waris Dirie w wieku 5 lat została poddana rytualnemu obrzezaniu. W wieku 13 uciekła z domu, gdyż miała zostać wydana za mąż za 61-letniego mężczyznę. W wieku 20 lat została modelką, a następnie ambasadorką ONZ walczącą przeciwko okaleczaniu kobiecych narządów płciowych. W tej książce opowiada o swojej nowej, białej ojczyźnie i tęsknocie za Czarnym Lądem. Krytycznie przygląda się sytuacji panującej w Afryce. Nie szczędzi ostrych słów na temat bogactwa klasy panującej i nędzy zwykłych ludzi, wszechpanującej korupcji i bezsensu tzw. pomocy z Zachodu. Znajdziemy tu także wiele opisów z prywatnego życia autorki, dotyczących jej mieszkania w Polsce, narodzin syna Leona czy też premiery filmu `Kwiat pustyni` podczas festiwalu w Wenecji.

29,90 zł
23,92 zł
Powiadomienie

Rabat 20,0%
oszczędzasz 5,98 zł

61
Zakazana - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zakazana
Niedostępny
Brak

Saga ortodoksyjnej rodziny z Europy środkowej emigrującej po Holokauście do Stanów Zjednoczonych jest zarazem subtelnym portretem obyczajów i poruszającą opowieścią o ludziach coraz bardziej rozdartych pomiędzy wiarą, a prywatną tęsknotą. Cztery pokolenia, przedwojenna wioska w Transylwanii, potem Paryż i współczesny Williamsburg na Brooklynie… Autorka, która wychowała się we Francji w rodzinie należącej do sekty satmar, osadziła akcję w dobrze znanym sobie środowisku tej najbardziej fundamentalistycznej z sekt chasydzkich. “Pozbawione praw obywatelskich bohaterki Markovits - mimo tego, a może dzięki temu, że pozbawiono je wolności - są przedsiębiorcze i posiadają wrodzoną duchowość." - The New Yorker "Powieść "Zakazana“ głęboko mnie poruszyła. Cudownie ożywia wiele zdarzeń, łącznie z epizodami historii, które uważałem za dobrze mi znane, dzięki niej wiele się jednak dowiedziałem. Przede wszystkim uwidacznia ona pociechę płynącą ze ścisłego podporządkowania się surowym wymogom religii, za które czasami płaci się jednak bolesną cenę. Gdy czytałem tę książkę po raz pierwszy, całkowicie mną zawładnęła. Teraz, przeczytawszy ją po raz drugi, czuję się mądrzejszy." -  JOHN CASEY, autor książek: nagrodzonej National Book Award "Spartina" oraz "Compass Rose". “Elegancka, wciągająca" - New York Times “Ambitna, odkrywcza powieść zapowiadająca pojawienie się nowej obiecującej pisarki" - Entertainment Weekly “Urzekająca opowieść" - People “Zachwycająco klarowna proza" - The Telegraph Anouk Markovits wychowała się we Francji w rodzinie należącej do sekty satmar. Nie uczęszczała do szkoły średniej, lecz pojechała uczyć się do religijnego seminarium w Anglii. W wieku dziewiętnastu lat porzuciła rodzinę, by uniknąć zaaranżowanego małżeństwa. Otrzymała na Uniwersytecie Columbia stopień licencjata w dziedzinie nauk ścisłych, magisterium z architektury na Uniwersytecie Harvarda, oraz doktorat z literaturoznawstwa w Cornell. Prawa do wydania powieści "Zakazana" kupiono do kilkunastu krajów. Jej pierwszą powieść "Pur Coton" napisaną w języku francuskim, opublikowało wydawnictwo Gallimard.

32,90 zł
26,32 zł
Powiadomienie

Rabat 20,0%
oszczędzasz 6,58 zł

62
Cztery pory roku - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Cztery pory roku
Niedostępny
Brak

Cztery minipowieści Kinga, z których aż trzy zostały sfilmowane. Adaptacja `Skazanych na Shawshank` z Timem Robbinsem i Morganem Freemanem otrzymała 7 nominacji do Oscara. Skazani na Shawshank Andy Dufresne odsiaduje karę dożywotniego więzienia za podwójne morderstwo, którego nie popełnił. W Shawshank rządzą sadystyczni strażnicy, a dyrektor więzienia to hipokryta i oszust. Ale Andy jest sprytniejszy od każdego z nich. Lata, jakie przyjdzie mu spędzić w celi, wykorzysta na przygotowanie misternego planu zemsty - tak zaskakującego, że zmyli nawet najbliższych mu współwięźniów... Zdolny uczeń Todd Bowden wpada na trop hitlerowskiego zbrodniarza, który pod przybranym nazwiskiem ukrywa się w amerykańskim miasteczku. Trzynastoletni chłopak okaże się bardzo pojętnym uczniem oprawcy z Auschwitz... Ciało Czwórka dwunastoletnich chłopców wyrusza do lasu w poszukiwaniu ciała martwego nastolatka... Metoda oddychania Emlyn McCarron opowiada historię niezwykłego porodu, jaki przed laty odebrał w Wigilię Bożego Narodzenia. Porodu, który zaczął się śmiercią pacjentki w wyjątkowo drastycznych okolicznościach...

39,20 zł
31,36 zł
Powiadomienie

Rabat 20,0%
oszczędzasz 7,84 zł

63
Flora i Grace - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Flora i Grace
Niedostępny
Brak

Nowa powieść popularnej angielskiej pisarki, autorki min. powieści "Wrześniowe dziewczynki", "Wędrówka Marty", "Matka Pearl" i "Nic nie trwa wiecznie". Przejmująca opowieść o wojnie, macierzyństwie i trudnych wyborach. Rok 1944. Nastoletnia Flora Knox rozkoszuje się pięknym wiosennym porankiem na stacji kolejowej w Szwajcarii. Niespodziewanie widzi zbliżający się pociąg do przewożenia bydła i słyszy dobiegające z niego błagania i jęki. Gdy przerażona podbiega do z wolna toczącego się przez stację pociągu, jedna z pasażerek wypycha przez szparę między deskami wagonu zawiniątko, rozpaczliwie szepcząc: "Zabierz go. Ma na imię Simon". Pociąg odjeżdża, a Flora zostaje na peronie sama z maleńkim chłopcem. Chociaż wszystko wokół niej wygląda tak jak chwilę wcześniej, dla Flory nic już nie będzie takie samo...

32,90 zł
26,32 zł
Powiadomienie

Rabat 20,0%
oszczędzasz 6,58 zł

64
Niepotrzebne skreślić - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Niepotrzebne skreślić
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.03.08

Ile kosztuje poświęcenie? Kiedy stajemy się naprawdę dorośli? Czy biedak zasługuje na miano człowieka? Pierwsza polska powieść pokolenia umów śmieciowych. Opisana z punktu widzenia dalekiej przyszłości - orwellowskiego świata, w którym każdy każdego podgląda - historia dwojga ludzi, którzy rozpaczliwie i groteskowo starają się zachować godność we współczesnym świecie. Dwudziestokilkuletni Wiktor wiąże koniec z końcem, pracując jako windykator. Rozpracowuje sprawę dwudziestoletniej Weroniki. Weronika nie uczy się ani nie pracuje, żyje na koszt swojej matki sprzątaczki. Bierze parabankowy kredyt, by przez kilka miesięcy pożyć na poziomie. Sprawy się komplikują, gdy spłukana zatrudnia się jako opiekunka pogrążonej w śpiączce narzeczonej Wiktora i zaczyna dociekać, jak dwudziestokilkuletni karierowicz zebrał środki na prywatne leczenie dziewczyny... Dostaje się tu wszystkim - lewakom i prawakom, lemingom i moherom, hipsterom i świętoszkom, `Gazecie Wyborczej`, Unii Europejskiej i portalowi Facebook. Czy jest obrzydliwie? Cóż, powiada autor, trudno winić lustro, że obraz, który odbija, jest szpetny Wojciech Engelking (ur. 1992) - student prawa w ramach Kolegium Międzywydziałowych Indywidualnych Studiów Humanistycznych na Uniwersytecie Warszawskim, publicysta. Stały współpracownik tygodnika `Kultura Liberalna`, dziennikarz portalu natemat.pl. Publikował i publikuje między innymi w `Do Rzeczy`, `Tygodniku Powszechnym`, `Res Publice`, `Dialogu`, `Kronosie` i `Nowych Mediach`. Był stypendystą Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego, laureatem konkursu TVP dla młodych twórców `Dolina Kreatywna`. Mieszka w Warszawie. Brawurowa, budzącą grozę groteska, gdzie prawdziwą bohaterką jest polska, wielkomiejska, rozkwitająca bieda i wykluczenie, przeglądająca się w krzywym zwierciadle powszechnego konsumpcjonizmu. Wojciech Engelking przeraża, żebyśmy mogli przejrzeć na oczy. Roman Kurkiewicz Młody pisarz z równą przenikliwością obnaża okrucieństwo dzisiejszych relacji międzyludzkich, jak i bezwzględność prowadzących do wykluczenia nierówności społecznych. `Czy życie, którego nikt nie ma ochoty podglądać, życie, którego nikt nie ma ochoty przeżywać - jest cokolwiek warte?`, pyta retorycznie Engelking. I pisze o tym powieść na miarę debiutów Doroty Masłowskiej i Ignacego Karpowicza. Piotr Bratkowski Powieść Wojciecha Engelkinga z wyżyn futurystycznej cywilizacji podglądu inwigiluje, w kunsztownej ramie neomorałów, społeczność przyszłą, czyli naszą aktualną. Kogo, czemu i czym rozpala podgląd Warszawy z połowy lat dziesiątych XXI wieku, to kwestia otwarta. Cały ów spektakl retro to ponoć jedna ściema. Jan Gondowicz Dwie historie, dwa dramaty. Dwa życiorysy podglądane z przyszłości. Ona z biedy wyrosła, on biedę piętnuje. Oboje cierpią, ale ich cierpienie ma wymiar dość uniwersalny, Engelking opisuje bowiem brutalny świat, w którym nie liczy się człowiek. W tym świecie trudno nawet współczuć poszkodowanym. Jarosław Czechowicz

32,90 zł
26,32 zł
Powiadomienie

Rabat 20,0%
oszczędzasz 6,58 zł

65
Projekt: Matka - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Projekt: Matka
Niedostępny
Brak

Opowieść o metamorfozie z kobiety w matkę. I z matki w kobietę. Najpierw strategiczne inwestycje: studia, staże, kursy. Praca. ślub. Kredyt. Kalkulacje, analizy. Kolejne, coraz bardziej ambitne projekty. A projekt `dziecko`? Nie teraz, może później, nie w tym kwartale. I tak bez kwalifikacji? `święty Mikołaju, daj mi na próbę trzylatkę. Od osiemnastej do dwudziestej, w dni robocze. Przymierzę się`. Aż któregoś dnia budzisz się i masz dzieci, dom, pracę. Za krótką dobę. Tylko dwie ręce. Tylko jedną głowę. I coraz mniej siebie. Książka Małgorzaty Łukowiak nie jest zapisem wyidealizowanego macierzyństwa, ale i nie martyrologii pieluchowo-smoczkowo-słoiczkowej. To reportaż o (r)ewolucji od bezdzietności do wielodzietności, rejestracja stanów ducha i ciała kobiety, z której wykluwa się matka. Ze wzrostem liczby dzieci rośnie nie tylko zmęczenie narratorki, ale i jej samoświadomość, zmienia się postrzeganie świata. Niestereotypowa i bardzo prawdziwa opowieść wielomatki o macierzyństwie i ocalaniu siebie każdego dnia. Książka dla mężczyzn i dla kobiet. Dla singli i matek. Dla tych, które Nigdy Nie Mogą Odpuścić, Matek Mnie Nikt Nie Zastąpi, Matek Zaraz Oszaleję, Matek Po Co Mi To Było, Matek Dziergaczek Rzeczywistości, Matek Polek i zbuntowanych Superbohaterek Dnia Codziennego. Dla wszystkich.

14,99 zł
11,99 zł
Powiadomienie

Rabat 20,0%
oszczędzasz 3,00 zł

66
Romy i Alain. Szalona miłość - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Romy i Alain. Szalona miłość
Niedostępny
Brak

LEGENDARNA PARA EUROPEJSKIEGO KINA Romy Schneider i Alain Delon poznali się w roku 1958 na planie filmowym Christine - było to spotkanie dwóch przyszłych wielkich gwiazd filmu i najpiękniejszej pary wielkiego ekranu. Prasa prześcigała się w domysłach na temat ich romansu. Jednak związek obojga przetrwał tylko pięć lat i zakończył się dramatycznie. Günter Krenn zajmująco, ze swadą i zaangażowaniem opowiada o jednej z największych historii miłosnych europejskiego kina. Uroda, sukces i seksapil - dla wielu Romy była obiektem tęsknot i marzeń. Inni odnosili się do niej niechętnie z powodu jej rzekomo chwiejnej moralności. Kiedy Romy Schneider i Alain Delon się poznali, ona była już słynna w Niemczech dzięki filmom o Sissi. A Delon był najprzystojniejszą wizytówką francuskiego kina. Jednak związek obojga zakończył się nieszczęśliwie. Mniej znany jest fakt, że Delon, po kolejnej wspólnej pracy obojga na planie filmu Basen, przez kilkadziesiąt lat wspierał Romy jako wierny przyjaciel. Barwne życie obojga i dramatyczne losy Romy (jej choroba nowotworowa, śmierć kilkuletniego syna, i wreszcie jej własna samobójcza śmierć) są powodem, dla którego fani kina ciągle ich pamiętają. Ta książka opowiada o wielkiej i tragicznej miłości dwojga aktorów, miłości, która stała się  legendą. Günter Krenn urodzony w 1961 roku, studiował filozofię i teatrologię na Uniwersytecie Wiedeńskim. Jest współpracownikiem naukowym Filmarchiv Austria. Ma na koncie liczne publikacje z dziedziny filmu, m. in. o Billym Wilderze, Walterze Reischu, a także książki  Psyche im Kino: Sigmund Freud und der Film, Louise Brooks: Rebellin, Ikone, Legende oraz biografię Romy Schneider. Autor mieszka w Wiedniu.

37,91 zł
30,33 zł
Powiadomienie

Rabat 20,0%
oszczędzasz 7,58 zł

67
Zostań przy mnie (wydanie pocketowe) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zostań przy mnie (wydanie pocketowe)
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.02.18

Megan Pierce wiedzie życie będące ucieleśnieniem American Dream: u boku męża. w domu z ogrodem i basenem, realizując się jako matka nastoletnich dzieci i żona. W jej przypadku stabilizacja nie jest jednak równoznaczna z osobistym szczęściem. Megan tęskni za swoją bujną przeszłością striptizerki w Vegas i Atlantic City, za pełnymi pożądania spojrzeniami mężczyzn, za pulsującą muzyką i migoczącymi światłami sceny. Ray Levine stał kiedyś u progu wielkiej kariery w dziedzinie fotoreportażu, niestety życie dało mu wycisk i zawodowo spadł na samo dno: pracuje jako paparazzi do wynajęcia w agencji świadczącej usługi niedoszłym celebrytom. Swoje frustracje topi w alkoholu. Broome jest detektywem, któremu nie daje spokoju sprawa zagadkowego zniknięcia przykładnego ojca rodziny, Stewarta Greena. Sprawa sprzed lat, której nie udało mu się rozwiązać. Choć niedługo przechodzi na emeryturę, wciąż prowadzi śledztwo i regularnie raz w roku odwiedza rodzinę zaginionego. Megan, Ray i Broome. Troje ludzi połączonych skrywanymi za fasadą codzienności sekretami, których istnienia nie podejrzewają nawet ich najbliżsi. Wiele lat temu w ich życiu wydarzyło się coś, co teraz może je ostatecznie zrujnować. Kolejne tajemnicze zaginięcie mężczyzny w święto Mardi Gras, dokładnie w siedemnastą rocznicę zniknięcia Greena, doprowadzi do ujawnienia łańcucha zbrodni, których nikt dotąd ze sobą nie powiązał...

15,00 zł
12,99 zł
Powiadomienie

Rabat 13,4%
oszczędzasz 2,01 zł

68
Jeździec Miedziany - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Jeździec Miedziany
Niedostępny
Brak

Wojna i miłość, bohaterowie i zdrajcy, fascynujące postaci i ich losy, które zostaną na długo w pamięci. Wybucha II wojna. Siedemnastoletnia Tatiana błyskawicznie staje się dorosła. Podczas blokady Leningradu jest podporą dla całej rodziny. Wielką miłością do Aleksandra, młodego oficera, nie ma kiedy się nacieszyć. Gdy chłopak, skrywający politycznie niebezpieczną tajemnicę, nagle znika, Tatiana jest w ciąży i udaje się w głąb Rosji, by odnaleźć ukochanego. Wspaniała historia uczucia, które pozwoliło przetrwać wojenny koszmar.

39,90 zł
31,92 zł
Powiadomienie

Rabat 20,0%
oszczędzasz 7,98 zł

69
Oficjalny przewodnik Fortnite. Jak rysować - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Oficjalny przewodnik Fortnite. Jak rysować
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.15

Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się, jak narysować ulubione stroje, pojazdy i broń z Fortnite'a? Z tej oficjalnej publikacji Epic Games nauczysz się rysować dziesiątki kultowych strojów, broni, materiałów budowlanych i pojazdów, które znasz i lubisz dzięki grze Fortnite. Przeprowadzimy cię krok po kroku, w łatwych do prześledzenia etapach, od wstępnego szkicu do bogatego w detale gotowego rysunku. Poradnik zainspiruje zarówno nowicjuszy, jak i doświadczonych rysowników do sięgnięcia po ołówek i szkicowania. W środku: • najbardziej odjazdowe pojazdy w grze, • 16 kultowych strojów, • 8 budzących respekt broni, • przewodnik po rysowaniu okiem rysownika. Oficjalna książka Epic Games, twórcy Fornite – największej marki w świecie gier.

39,99 zł
31,99 zł
Powiadomienie

Rabat 20,0%
oszczędzasz 8,00 zł

70
Oficjalny przewodnik Fortnite. Stroje - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Oficjalny przewodnik Fortnite. Stroje
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.11.03

Ta edycja kolekcjonerska jest źródłem wiedzy o strojach i akcesoriach Fortnitea z sezonów 1-7. Przedstawiliśmy je według zestawów i dodaliśmy wskazówki, jak sprawić, by twoja stylizacja wyglądała wyjątkowo! Od zabawnych i bajecznych po budzące respekt i przerażające - każdy znajdzie tu strój dla siebie. Niezależnie od tego, czy wybierzesz Dziką Kartę, Taryfiarę, Mistrza Rzucania Mięsem czy Motocyklistę, zerknij ostatni raz w lustro i ruszaj do gry! Przypomnij sobie najpopularniejsze stroje i sprawdź swoją wiedzę o rzadkich propozycjach, Bo mogły ci umknąć - które z nich masz w swojej szafce? Poznaj historie stojące za poszczególnymi strojami i zobacz ekskluzywne grafiki koncepcyjne od Epic Games. Zdobądź listę smug, lotni, zbieraków i sprzętu na plecy, które dopełnią twoją stylizację. Oficjalna książka Epic Games, twórcy FORTNITE - największej marki w świecie gier.

40,00 zł
32,00 zł
Powiadomienie

Rabat 20,0%
oszczędzasz 8,00 zł

71
Lew-Starowicz Kolekcja - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Lew-Starowicz Kolekcja
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.06.08

Mężczyzna w całej erotycznej okazałości i kobieta ze swoją przebogatą seksualnością, czyli bestsellerowa seria dwóch książek profesora Zbigniewa Lwa-Starowicza. W jaki sposób sprawić największą przyjemność kobiecie, a w jaki mężczyźnie? Gdzie są nieodkryte zakamarki rozkoszy i jak do nich dotrzeć? Czym różni się męskie spełnienie od kobiecego? W tej serii nie ma tabu ani pytań bez odpowiedzi.

54,90 zł
42,27 zł
Powiadomienie

Rabat 23,0%
oszczędzasz 12,63 zł

72
Pranie. Książka do pisania - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pranie. Książka do pisania
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.11.24

Książka do pisania poświęcona jednej z najlepiej strzeżonych tajemnic polskiej literatury XX wieku. Ukryta głęboko w Puszczy Piskiej niepozorna leśniczówka na długi czas stała się potrzebną przystanią na krętej drodze życia Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego. Surowa i dzika przyroda, bliska obecność Jeziora Nidzkiego i nieodłączne, stałe poczucie dystansu wobec (nie tylko) literackiego świata sprawiły, że leśniczówka przyciąga kolejne pokolenia pisarzy, ludzi kultury i sztuki. Duchowa wspólnota i wart pielęgnowania ekskluzywizm Prania przebija z cytatów i zdjęć, których wyboru podjęli się Jagienka i Wojciech Kassowie, od ponad 20 lat prowadzący tamtejsze Muzeum Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego.

38,00 zł
27,36 zł
Powiadomienie

Rabat 28,0%
oszczędzasz 10,64 zł

73
Wind-up train book with slot-together tracks - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wind-up train book with slot-together tracks
Dostępny
18 szt.

A toy and a book in one, this large, chunky board book comes with a wind-up toy steam train and four slot-together tracks. Children can wind up the train and place it on the tracks to see it chugging through the city, over mountains and alongside rivers until it reaches the train museum. The tracks can be used embedded in the pages of the book or slotted together to make one giant train track. A fantastic gift for young train enthusiasts.

113,00 zł
108,48 zł

Rabat 4,0%
oszczędzasz 4,52 zł

Wróć do góry