hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Książki - wyszukiwanie
Książki
Zabawki
Puzzle
Gry planszowe
Audiobooki
Muzyka
Filmy

Kalendarz premier z dnia 2019.12.28

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli w sobotę 28 grudnia 2019 roku. Na pierwszym miejscu znajduje się Plan miasta - Wrocław Judaiki w.polska (praca zbiorowa), na drugim Przewodnik po Polsce z filozofią w tle. Tom 2. Dolny Śląsk (Grzegorz Senderecki). Kolejny produkt to Moja pierwsza Biblia (Grosche Erwin) oraz Głos sumienia (Danielle Steel).
1
Plan miasta - Wrocław Judaiki w.polska - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Plan miasta - Wrocław Judaiki w.polska
Dostępny7 szt.

Mapa opatrzona jest krótkim szkicem historycznym i zawiera blisko 50 punktów z opisami miejsc, związanych z życiem i działalnością wrocławskich Żydów, społeczności silnie zintegrowanej i zasymilowanej ze społeczeństwem niemieckim, obecnej w gospodarce, nauce i kulturze. Na obszarze miasta wciąż można odnaleźć namacalne ślady ich materialnego dorobku, w części bowiem przetrwały wojnę i są spuścizną, z której współcześni mieszkańcy czerpią do dziś, jak np. Park Południowy, Domy Handlowe Renoma i Feniks. Na mapie zaznaczono także miejsca, z których latach 19411944 przeprowadzano masowe akcje deportacyjne do obozów zagłady. 

10,00 zł
7,99 zł

Rabat 20,1%
oszczędzasz 2,01 zł

2 osoby kupiły
2
Przewodnik po Polsce z filozofią w tle. Tom 2. Dolny Śląsk - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Przewodnik po Polsce z filozofią w tle. Tom 2. Dolny Śląsk
Dostępny11 szt.

Opowieść o miejscach, czasach, ludziach i ideach Ten przewodnik zabierze Cię w podróż po Dolnym Śląsku i chyba zaskoczy. Wrocław, Świdnica, Strzegom, Legnica, Nysa, Otmuchów, Jelenia Góra i inne miejscowości Dolnego Śląska przyciągały mistyków, filozofów, astronomów i różnych szaleńców, którzy zostawili tu swój ślad. Jeśli pragniesz podążyć ich drogami, książka ta pomoże Ci zrozumieć, co chcieli nam przekazać. Wskaże miejsca, które ukształtowały ich niepospolite umysły. Urokliwe położenie tych miejsc i fascynujące zabytki stanowią przyczynek do snucia żywych opowieści o dawnych czasach, ludziach oraz ideach, którymi się kierowali i które tworzyli. Anegdoty, obrazowość i sugestywna narracja sprawią, że udasz się w podróż inną niż dotąd. Rodzina Kauffmannów była niechętna małżeństwu ich córki z Gustavem Bornem, gdyż ten był tylko ubogim asystentem, którego praca polegała głównie na inseminacji żabich jaj. Do tego po pracy pisał wiersze, prezentował się więc niezbyt poważnie. Mimo oporu ze strony rodziców małżeństwo zostało zawarte. W roku 1882 w kamienicy przy placu Wolności 5 przyszedł na świat Max Born. Grzegorz Senderecki – rocznik 1972, absolwent filozofii oraz prawa na Uniwersytecie Jagiellońskim. Radca prawny, podróżnik.

45,00 zł
32,85 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 12,15 zł

1 osoba kupiła
3
Moja pierwsza Biblia - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Moja pierwsza Biblia
Dostępny2 szt.

Ta piękna kartonowa Biblia została przygotowana z myślą o małych chrześcijanach. Kolorowe ilustracje i ubrane w piękne słowa historie ze Starego i Nowego Testamentu pomogą maluchom odkryć skarb słowa Bożego. Stworzenie świata, Arka Noego, historia Mojżesza, Jonasza i Dawida? Przyjście Jezusa na świat, Jego cuda i przypowieści, Jego śmierć i chwalebne zmartwychwstanie? Przecież nigdy nie jest za wcześnie, by poznawać Świętą Księgę naszej wiary! Zachęcamy całe rodziny do wspólnego rozważania Biblii!

34,00 zł
25,16 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 8,84 zł

1 osoba kupiła
4
Głos sumienia - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Głos sumienia
Dostępny662 szt.

Czym kierować się w życiu, gdy tak łatwo zboczyć z właściwej drogi? Elitarna szkoła Saint Ambrose Preparatory dla chłopców. To stąd wychodzą w świat przyszli politycy, filmowcy i ludzie sukcesu. To oni są przeznaczeni do życia pełnego przywilejów i splendoru. Ale za tą baśniową fasadą kryją się samotność, brak miłości i wielka niepewność. A jednocześnie głód życia, który niesie ze sobą młodość. Kiedy do szkoły zostaje przyjętych ponad sto uczennic, świat młodych ludzi stanie na głowie. I tylko iskra wystarczy, by wybuchł w nim prawdziwy pożar. Kto z nas uchronił się od błędów młodości? A może to właśnie dzięki nim uczymy się, jak żyć? Każdy z nas ma swój wewnętrzny głos, który prowadzi nas przez życie. W swojej najnowszej powieści Danielle Steel pokazuje, jak go usłyszeć.

39,99 zł
30,79 zł

Rabat 23,0%
oszczędzasz 9,20 zł

1 osoba kupiła
5
EKOsprzątanie Cudowne środki czystości - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
EKOsprzątanie Cudowne środki czystości
Dostępny46 szt.

Czyszczenie domowymi środkami jest prawdziwą przyjemnością! Już nasze babcie sięgały po ocet spirytusowy, sodę oczyszczoną, cytrynę i glinki, aby zadbać o czystość w domu. Do dzisiaj wszystkie opisane w książce produkty są wyjątkowo skutecznymi i jednocześnie nietoksycznymi środkami. Warto poznać ich zalety, dowiedzieć się, jak je stosować, a następnie zacząć wymyślać własne przepisy na tanie ekologiczne produkty. W tej książce znajdziecie porady dotyczące sprzątania, dezynfekowania oraz usuwania plam i nieprzyjemnych zapachów, a także liczne receptury na środki do wnętrz, mebli i sprzętów domowych. W sklepach pełno jest środków czystości do wszystkiego, działających bakteriobójczo, rozsiewających zapach czystości, dostępnych w pięknych opakowaniach i szeroko reklamowanych. Do środków czystości producenci dodają kolejne rozpuszczalniki, kolejne składniki chlorowane i powierzchniowo czynne, byle tylko były coraz skuteczniejsze. Składniki przemysłowych środków czystości są szkodliwe dla naszego zdrowia i jeszcze bardziej dla środowiska naturalnego. Soda oczyszczona, ocet spirytusowy, mydło marsylskie, czarne mydło, cytryna były już używane przez nasze babcie. Wymienione produkty to wyjątkowo skuteczne, nietoksyczne środki czystości. W dodatku są biodegradowalne i generują umiarkowane ilości dwutlenku węgla, również z tego powodu, że sprzedawane są w niewielkich, zazwyczaj kartonowych opakowaniach albo dostępne są luzem, jak cytryny. Ocet spirytusowy, soda oczyszczona, czarne mydło w płynie, mydło marsylskie w kostce ? wszystkie te produkty są tańsze niż przemysłowy proszek do prania, płyn zmiękczający, płyn do szyb i do mycia naczyń, odkamieniacze, produkty udrażniające kanalizację czy środki oczyszczające powietrze, i z powodzeniem mogą je zastąpić. Nie trzeba długo liczyć, żeby zobaczyć ewentualne oszczędności.

38,00 zł
28,12 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 9,88 zł

1 osoba kupiła
6
Zawsze i wszędzie. Modlitewnik ministranta - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zawsze i wszędzie. Modlitewnik ministranta
Dostępny58 szt.

Pierwsze modlitewne kompendium ministranta w Polsce! W tym modlitewniku każdy chłopiec znajdzie wszystko to, co pozwoli mu być lepszym ministrantem: • Sylwetki patronów ministrantów i modlitwy za ich przyczyną. • Przebieg Mszy Świętej z uwzględnieniem roli służby liturgicznej ołtarza. • Modlitwy ministrantów według stopni i funkcji (także na różne okresy roku liturgicznego). • Prawdy wiary, rachunek sumienia, modlitwy i nabożeństwa. • Pieśni na różne okazje. • Słownik terminów i pojęć liturgicznych. Publikacja opatrzona Imprimatur Kurii Kieleckiej. „Duchu Święty, proszę Cię o dar mądrości do lepszego poznawania Ciebie i Twoich doskonałości Bożych, o dar rozumu do lepszego zrozumienia ducha tajemnic wiary świętej, o dar umiejętności, abym w życiu kierował się zasadami tejże wiary, o dar rady, abym we wszystkim u Ciebie szukał rady i u Ciebie ją zawsze znajdował, o dar męstwa, aby żadna bojaźń ani względy ziemskie nie mogły mnie od Ciebie oderwać, o dar pobożności, abym zawsze służył Twojemu Majestatowi z synowską miłością, o dar bojaźni Bożej, abym lękał się grzechu, który Ciebie, o Boże, obraża. Amen”. – modlitwa ministranta Karola Wojtyły (św. Jana Pawła II)

14,40 zł
10,99 zł

Rabat 23,7%
oszczędzasz 3,41 zł

1 osoba kupiła
7
Ostatnia godzina - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ostatnia godzina
Dostępny100 szt.

Wezuwiusz powoli budzi się ze snu i zaczyna kasłać gorącym pyłem, zapowiadając potężną erupcję. W Australii dochodzi do zdumiewających i niebezpiecznych zmian klimatycznych. Nad Amsterdamem zbierają się czarne chmury - straszliwa burza zdaje się zwiastować nieuchronny koniec świata. W jej trakcie spotykają się dwie nietypowe osobowości. Mercy to poukładana lekarka i wrażliwa idealistka, Alex jest niepokornym pragmatykiem, za którym ciągnie się brzydki cień skomplikowanej przeszłości. Oboje woleliby wierzyć, że wpadli na siebie przez czysty przypadek, niestety dość szybko orientują się, że ich losy splotła ze sobą potężna siła, której natury i całkowitej skali nie znają i nie rozumieją. Wiedzą jednak, że stali się ścisłymi częściami niezwykłego i fatalnego procesu, w którym żywioły szaleją, a kula ziemska zmienia się nie do poznania i nie wiadomo, czy przetrwa, czy przepadnie na zawsze? Historia świata pisze się dosłownie na oczach Alexa i Mercy – tu i teraz, w bieżącej chwili. Nadciąga moment ostatecznej próby – wszystko wskazuje na to, że wybór pomiędzy potępieniem a zbawieniem leży właśnie w rękach Mercy i Alexa, a stawką w tej groźnej rozgrywce są ich własne dusze. Ryzyko jest olbrzymie, a zwycięstwo obłąkańczo niepewne. Wrogowie nie śpią, zdrowy racjonalizm nie wystarczy, czas ucieka i każda godzina może być tą ostatnią? „Ostatnia godzina to debiut, na jaki czekałam od dawna! Zbliżająca się apokalipsa, ciekawie wykreowane postacie, wartka akcja oraz nutka sił nadprzyrodzonych, wszystko to brzmi jak scenariusz filmu katastroficznego na miarę Oscara! Jedno jest pewne: macie ostatnią godzinę, żeby powspominać swoje ulubione książki, bo ta oto je zastąpi. Powieść autorek odciśnie na was piętno” – Agnieszka Asenkowicz – Panna Sasna. „A gdyby tak piekło znajdowało się dokładnie tutaj, na ziemi? Ostatnia godzina na świecie, ostatnia godzina dla nas. Bohaterowie muszą pozostawić życie doczesne i zająć się sprawami większej wagi... Sięgając po tę książkę, przygotuj się na nieprzespaną noc” – Nikola Mańdok – Doktor Book.

39,90 zł
33,92 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 5,98 zł

8
Walcząc z przeszłością - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Walcząc z przeszłością
Dostępny32 szt.

Dzieciństwo jest najważniejszym okresem w życiu każdego z nas. Pozostawia ono trwały ślad w psychice i wpływa na to, jak później radzimy sobie w dorosłym życiu. Walcząc z przeszłością jest świadectwem tego, że często dzieci borykają się z problemami, których mógłby nie udźwignąć nawet dorosły człowiek. To opowieść o losach Emmy, młodej kobiety, która nie może poradzić sobie z demonami przeszłości. Wciąż wraca ona wspomnieniami do dzieciństwa, które było dla niej pasmem przykrości, upokorzeń, a także krzywdy - zarówno psychicznej, jak i fizycznej - której doznała od bliskiej osoby. Czy uda się jej przezwyciężyć wszystkie swoje lęki? Wydarzenia, których będziesz świadkiem, sprawią, że zaczniesz doceniać to, co masz.

37,90 zł
32,22 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 5,68 zł

9
Scars. Przewrotny los - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Scars. Przewrotny los
Dostępny140 szt.

To nie historia o pięknej, która ratuje bestię od klątwy swoją dobrocią i swoim poświęceniem. To historia o dwojgu ludzi, dla których liczy się tylko tu i teraz. Bawią się swoimi drogimi zabawkami. Imprezują. Co się stanie, gdy to się skończy? Mówili o nim Bestia. Nie dlatego, że ludzie się go bali. Nie dlatego, że był niepokonany. Nie dlatego, że miał władzę. Bestią stał się dlatego, że był próżny. Zachłanny, zarozumiały i frywolny. Życie było dla niego tylko szeregiem imprez, pijaństwa i przygód na jedną noc. Ranił wszystkich dookoła, rodzinę, znajomych i praktycznie, każdego kto stanął na jego drodze. Liczył się tylko on i jego wygoda. Jednak wszystko, co dobre, szybko się kończy, a karma to wyjątkowo sprawiedliwa suka. Ona. Co się z nią stanie, gdy tym razem rodzice nie podadzą jej ręki? Co będzie, gdy konsekwencje jej wyskoków będą większe, niż się spodziewała?

38,90 zł
33,07 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 5,83 zł

10
Piętro wyżej - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Piętro wyżej
Dostępny47 szt.

Podczas odbywającej się w 1925 roku Międzynarodowej Wystawy Sztuki Dekoracyjnej i Wzornictwa prekursor modernizmu, architekt Le Corbusier zaprezentował światu swój rewolucyjny ?Plan Voisin?. Zaproponował wyburzenie historycznej części Paryża i zabudowanie jej osiedlem sześćdziesięciopiętrowych mieszkalnych kolosów z żelbetonu. Chciał na miejsce budynków w mieście stworzyć miasto w budynkach. Miasto przyszłości. Wyśmiano go, oczywiście. Planu nigdy nie zrealizowano. "Piętro Wyżej" zabiera czytelnika w oszałamiającą, obfitującą w barwne charaktery i pełną fantastycznych zwrotów akcji podróż po przedwojennym mieście idealnym. Po mieście zaprojektowanym jak szwajcarski zegarek... którego trybiki pewnego dnia postanawiają wyjść na ulice, chwycić za broń i wywrócić świat do góry nogami. Robotnicza rewolucja błyskawicznie rozprzestrzenia się po odciętej od świata metropolii i odmienia życia kolejnych jej mieszkańców ? jedno po drugim. Nieznani jeszcze wczoraj konspiratorzy dziś wyrastają do roli przywódców, od decyzji których zależeć będzie przyszłość miasta. Rozpoczyna się polityczna rozgrywka, w której sojusznika łatwo można pomylić z wrogiem, a której stawką ? poza władzą ? jest życie tysięcy ludzi. Najnowsza powieść Ludwika Lorena to historia fikcyjna, garściami jednak czerpiąca z doświadczeń pierwszej połowy XX wieku. Losy gotowej na każde poświęcenie rewolucjonistki, nawiedzonego wynalazcy i karierowicza, któremu została jeszcze odrobina serca, splatają się w niej w porywającą opowieść o ideałach, ambicjach, uczuciach, kłamstwie i pytaniach, na które nie ma dobrej odpowiedzi. Daj się porwać dynamicznej, pierwszoosobowej narracji, odwiedź fascynujący świat, w którym magią są pieniądze i razem z Oskarem Leibnitzem spróbuj odgadnąć, jak wiele trzeba mieć w sobie bohaterstwa, żeby zasłużyć na miano głównego bohatera.

37,90 zł
32,22 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 5,68 zł

11
Kolumb A.D. 2100 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kolumb A.D. 2100
Dostępny80 szt.

Przyszłość, Los Angeles, około roku 2100. Technologia w Ameryce oraz Europie wkradła się w każdy zakamarek życia i pozbawiła ludzi pracy. Większość utrzymuje się z wypłacanej przez rząd pensji, po drodze szukając jakiegokolwiek zajęcia, lecz tylko nieliczni dostępują przywileju pracy. Co dzieje się z człowiekiem, który nie musi pracować? Którego przygniata każda chwila? Jonathan jest prezesem jednej z największych grup kapitałowych, która dzięki prawu własności do przełomowych technologii sukcesywnie wprowadza rządy monopolistyczne. Jon należy do wyższej kasty ? posiadającej pieniądze i uczestniczącej w klasycznym wyścigu szczurów. Pewnego dnia odkrywa, iż ktoś wymazał z sieci dane na temat XX-wiecznego polskiego matematyka, któremu udało się przewidzieć między innymi ekonomiczne rozwarstwienie społeczeństw. Nazajutrz tajemnicza postać uchyla Jonowi rąbka tajemnicy, kto i jak steruje światem. A to zaledwie początek szeregu intryg i sensacyjnych akcji. Po drodze miłość pięknej i ambitnej Susan, partnerki Jona, uruchamia prywatną rewolucję, która szybko krzyżuje się ze światową ? prowadzoną przez tajemniczą organizację KOLUMB. Ta błyskotliwa powieść ? refleksyjna i jednocześnie bardzo wartka ? to historia o nowym jutrze determinowanym przez niebywałą tajemnicę, o grupie trzymającej władzę i pociągającej za sznurki, o zadziwiającej technologii i niewoli skrojonej przez postęp. Ta powieść to także gorący, odważny romans i dziki, autentyczny seks?To pełna, niezwykle magnetyzująca przygoda, a obok takiej nie sposób przejść obojętnie!

38,90 zł
33,07 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 5,83 zł

12
Spadek Barbary Tryźnianki - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Spadek Barbary Tryźnianki
Dostępny120 szt.

Dla trojga rodzeństwa nastają ciężkie czasy. Kiedy ich ojciec umiera, okazuje się, że spadek, ogromny majątek, otrzymuje nieznana nikomu Barbara Tryźnianka. Rozsierdzone rodzeństwo postanawia za wszelką cenę odnaleźć tajemniczą kobietę.Jednakże o Barbarze Tryźniance nikt nigdy nie słyszał i nikt jej nigdy nie widział. Jakby zapadła się pod nią ziemia. Kim jest kobieta wskazana przez ojca na wykonawczynię testamentu? Jak ją odnaleźć? I czy kobieta zwróci to, co jej się, według innych, nie należy? Dlaczego też ojciec przekazał majątek obcej kobiecie? Na te i wiele innych pytań znajdzie czytelnik odpowiedzi w tej porywającej powieści.

36,90 zł
31,37 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 5,53 zł

13
Dopóki śmierć nas nie rozłączy - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dopóki śmierć nas nie rozłączy
Dostępny1 szt.

Zakochaj się na zabój, pałaj zemstą z powodu nieodwzajemnionej miłości, pozwól doprowadzić się do szaleństwa i ustrzelić Amorowi. Tylko uważaj, nie każde love story kończy się dobrze, za to we wszystkich serce odgrywa najważniejszą rolę ? albo zaczyna bić szybciej, albo zatrzymuje się na zawsze. Pozwól nam się porwać do mrocznego tańca, w którym słowa ?Dopóki śmierć nas nie rozłączy? nabiorą zupełnie nowego znaczenia! Autorzy: Ewa Pirce, Emilia Szelest, Ana Rose, Anna Fobia, Małgorzata Kasprzyk, Lilianna Garden, Noemi Vain, D. B. Foryś, Aga Kalicka, Camille O'Naill, Magdalena Lisiecka, Anna Langner, Kamila Malec, Francesca Vulneratus,Anna Tuziak, Ludka Skrzydlewska, K.C. Hiddenstorm, Rain Winter, Justyna Szumańska

36,90 zł
31,37 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 5,53 zł

14
Droga 88 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Droga 88
Niedostępny
Brak

"On zawdzięcza jej życie, ona jeszcze nie wie, czy chce coś zawdzięczać jemu?" Dramatycznym zrządzeniem losu spotykają się na ruchliwej trasie Gliwice Bytom. Ona ratuje jego, po czym odjeżdża w swoją stronę. On pragnie odnaleźć tę, która ocaliła mu życie? Oboje mają swoje rodziny, swoje sprawy, swoją prozę dnia codziennego. Sabina jest żoną, a także matką dwojga dzieci. Roman to czterdziestolatek po rozwodzie ? od dawna nieszukający partnerki i samotnie wychowujący syna. Ona wiedzie z wierzchu spokojne, a w rzeczywistości nudne życie. On powraca w myślach do owego dramatu na drodze numer osiemdziesiąt osiem. W międzyczasie fortuna wystawia i Sabinę, i Romana na kolejne próby, które skutkują komplikacjami? Czy on i ona jeszcze się zobaczą? Czy nużące życie Sabiny nabierze rozpędu? Czy samotne życie Romana ulegnie przemianie? I czy droga 88, na której zetknęli się przypadkiem, stanie się dla nich symbolem czegoś innego niż dramat, a może musi ona popaść w banalne zapomnienie ? takie, na jakie zazwyczaj skazane są przypadki?? Droga 88 to współczesna powieść obyczajowa, która porusza serce dojrzałym opisem ?niecodziennej codzienności?. Ta historia nie potrzebuje akcji ? ani pościgów, ani strzelanin ? by budzić w czytelnikach nieprzeciętne, ostre emocje!

36,90 zł
31,37 zł
Powiadomienie

Rabat 15,0%
oszczędzasz 5,53 zł

15
Podstawy praktyki buddyjskiej - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Podstawy praktyki buddyjskiej
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.11.03

Wiele osób, które dorastały w społeczeństwach zachodnich, chce zgłębiać tradycyjne nauki buddyjskie. Angażują się w buddyzm, przyjmując racjonalne podejście oparte na logicznych wyjaśnieniach i oczekując, że uzyskana wiedza zachowa sens i spójność. Ponieważ jednak wywodzą się ze skrajnie odmiennych od buddyjskiego kręgów kulturowych, doświadczają rozterek i wątpliwości, których nie sposób rozstrzygnąć za pomocą klasycznych tekstów buddyjskich. W XXI wieku osoba praktykująca nauki buddyjskie powinna wykazywać się elastycznym umysłem i umiejętnością rozumienia różnych punktów widzenia. Książka jest przeznaczona dla tych, którzy chcą realizować ścieżkę nauk Buddy o niekrzywdzeniu, miłości, współczuciu i etycznym postępowaniu. Wartości te nabierają dziś szczególnego znaczenia jako antidotum na wszechobecny egoizm pojedynczych ludzi i całych nacji. W książce omówiono cztery pieczęcie (podstawowe tezy buddyzmu) stanowiące wspólny punkt wszystkich filozofii buddyjskich oraz przedstawiono opis wiarygodnego poznania. Znalazły się tu również wyjątkowe rozważania o naturze ciała i umysłu, znaczeniu ludzkiego życia, a także o głębszych implikacjach przyczynowości. Dzięki wiedzy zawartej w tej publikacji łatwiej zrealizujesz swoje duchowe cele i odczujesz większą radość z życia. Wybrane zagadnienia: • Relacje między przewodnikiem duchowym a uczniem, • Kształtowanie sesji medytacyjnej, • Reinkarnacja i koło sansary, • Przygotowanie się na śmierć i pomoc umierającemu, • Karma i jej skutki, • Poznawaj dharmę. Praktykuj mądrość i współczucie, • O autorach. Jego Świątobliwość XIV Dalajlama jest duchowym przywódcą Tybetańczyków i laureatem Pokojowej Nagrody Nobla. Promuje pokój, współczucie i jest zwolennikiem zgody pomiędzy ruchami religijnymi. Wyświęcony w dzieciństwie na buddyjskiego mnicha, uzyskał w 1959 roku tytuł gesze (odpowiednik zachodniego doktoratu) w zakresie filozofii buddyjskiej. Słynie z erudycji, otwartości i skromności. Od 1959 roku przebywa na emigracji w Indiach.Poznawaj dharmę. Praktykuj mądrość i współczucie Venerable Thubten Chodron (Bhiksuni Thubten Cziedryn) od 1977 roku jest buddyjską mniszką. Założyła opactwo Sravasti, buddyjski klasztor działający w stanie Waszyngton. Jest autorką kilku bestsellerów objaśniających stosowanie nauk buddyjskich w codziennym życiu.

39,90 zł
27,93 zł
Powiadomienie

Rabat 30,0%
oszczędzasz 11,97 zł

16
Zakochać się w żonie - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zakochać się w żonie
Niedostępny
Brak

Valentina wierzyła, że grecki biznesmen Kairos Constantinou poślubił ją z miłości, dopóki nie odkryła, że była to tylko transakcja pomiędzy nim a jej bratem. Ucieka od męża, ale Kairos odnajduje ją i składa propozycję nie do odrzucenia. Da jej rozwód, jeśli Valentina jeszcze przez trzy miesiące będzie udawała jego kochającą żonę?

18,00 zł
12,99 zł
Powiadomienie

Rabat 27,8%
oszczędzasz 5,01 zł

17
Bezpieczeństwo międzynarodowe Polityka-Strategie-Interwencje - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bezpieczeństwo międzynarodowe Polityka-Strategie-Interwencje
Dostępny3 szt.

Bezpieczeństwo międzynarodowe. Polityka ? strategie ? interwencje pod redakcją naukową prof. dr. hab. Dariusza Kozerawskiego przedstawia zagadnienia dotyczące szeroko rozumianej polityki, doktryn i strategii w odniesieniu do środowiska bezpieczeństwa międzynarodowego. Oprócz międzynarodowego kontekstu doktryny Busha oraz strategii bezpieczeństwa Federacji Rosyjskiej względem Chin, obwodu kaliningradzkiego i basenu Morza Bałtyckiego w XXI wieku opracowanie przybliża politykę językową jako wyzwanie bezpieczeństwa w Europie Środkowo-Wschodniej na przykładzie Ukrainy oraz pojęcie neutralności współczesnego państwa. Dużo miejsca poświęcono konfliktom, sporom i interwencjom z perspektywy szans i zagrożeń dla bezpieczeństwa międzynarodowego. Na szczególne podkreślenie zasługują unikalne doświadczenia autorów z wykonywania zadań w strefach działań wojennych, stabilizacyjnych, jak również prowadzone przez nich badania terenowe w strefach konfliktów, rejonach pokonfliktowych oraz w ramach interwencji międzynarodowych realizowanych na Bałkanach, Bliskim Wschodzie, Kaukazie i w Azji Centralnej. Niniejsza publikacja może stanowić przydatne źródło wiedzy zarówno dla badaczy problematyki bezpieczeństwa międzynarodowego i narodowego, urzędników publicznych, żołnierzy oraz funkcjonariuszy służb i formacji mundurowych, jak i nauczycieli, studentów (m.in. kierunków: bezpieczeństwo, stosunki międzynarodowe, politologia), a także uczniów szkół ponadpodstawowych o profilach klas: mundurowym, społecznym i humanistycznym.

56,00 zł
53,76 zł

Rabat 4,0%
oszczędzasz 2,24 zł

18
Układ z księciem - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Układ z księciem
Niedostępny
Brak

Alexandra Bolton porzuciła marzenia o osobistym szczęściu. Skupia się na opiece nad siostrami i spłacie długów ojca hazardzisty. Zarabia szyciem, co dla panny z towarzystwa jest powodem do wstydu. Zgadza się poślubić o wiele starszego, ale zamożnego mężczyznę, bo tylko w ten sposób może zapewnić rodzinie bezpieczeństwo. Jej plany krzyżuje książę Clarewood, najbogatszy właściciel ziemski w okolicy. Jest znany z niechęci do małżeństwa, jednak Alexandra od pierwszego wejrzenia zrobiła na nim oszałamiające wrażenie. Proponuje jej romans i finansową pomoc. Jest przyzwyczajony, że to on dyktuje warunki w takich związkach, ale tym razem trafił na bardzo dumną i upartą kobietę?

18,00 zł
12,99 zł
Powiadomienie

Rabat 27,8%
oszczędzasz 5,01 zł

19
Spojrzenia nie tylko na wschód Od Dolnego Śląska po Syberię XX wiek w historii historiografii i naukach politycznych - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Spojrzenia nie tylko na wschód Od Dolnego Śląska po Syberię XX wiek w ...
Dostępny5 szt.

Księga dedykowana Profesorowi Stanisławowi Ciesielskiemu w 65.rocznicę urodzin. Nie sposób sobie wyobrazić badań wschodnich, studiów o historii Związku Radzieckiego i stalinizmu,myśli politycznej polskiej lewicy, dziejów tzw. Polski Ludowej bez osoby profesora Stanisława Ciesielskiego. Jego, już ponad 40-letnia, aktywność naukowa zaznaczyła się w dobitny sposób na dorobku polskiej historiografii. Bogata i zróżnicowana twórczość profesora Stanisława Ciesielskiego w niemałej mierze określa miejsce i rangę wrocławskiego ośrodka historycznego w Polsce oraz poza jej granicami. Bardzo trudno o ile to możliwe, jest też gronu Jego najbliższych współpracowników wyobrazić sobie lepszego, bardziej kompetentnego, wyrozumiałego a zarazem krytycznego przewodnika i współuczestnika niełatwej, ale zawsze fascynującej i dającej w efekcie wiele satysfakcji przygody w eksploracji przeszłości. Jego aktywność naukowa nierozerwalnie związana była z odpowiedzialnością, jaką odczuwał i jakiej dawał wyraz, za losy wrocławskiego środowiska historycznego. Naznaczone głęboką troską, celne, uargumentowane, zmuszające do refleksji wypowiedzi w trakcie posiedzeń różnych gremiów uniwersyteckich oraz pozauczelnianych cechowały i cechuje wzgląd i dbałość o zachowanie odpowiedniego poziomu naukowego, ale także o godność i szacunek dla republiki uczonych.

74,70 zł
71,71 zł

Rabat 4,0%
oszczędzasz 2,99 zł

20
Rozkoszne niespodzianki /Gorący Romans - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Rozkoszne niespodzianki /Gorący Romans
Niedostępny
Brak

Emma Layton uciekła do Wyoming przed agresywnym byłym partnerem. Zamożny przedsiębiorca, Carson McNeill, proponuje jej schronienie. Emma przyjmuje propozycję, choć nie jest pewna, czy postępuje słusznie. Carson budzi w niej wiele gorących uczuć. Po kilku wspólnych nocach Emma uświadamia sobie, że Carson zyskał nad nią władzę, której nie chciała dać żadnemu mężczyźnie. Carson mógłby zranić ją bardziej niż jej były partner. Ale czy słusznie go ocenia?

10,00 zł
7,99 zł
Powiadomienie

Rabat 20,1%
oszczędzasz 2,01 zł

21
Romans panny Brook - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Romans panny Brook
Niedostępny
Brak

Lydia Brook marzy o własnym sklepie w Londynie, ale brakuje jej pieniędzy. Zgadza się na małżeństwo z bogatym panem Sturgisem, jednak w dniu ślubu dochodzi do skandalu. Ceremonię przerywa szwagier pana młodego, Alex Golding, wyjawiając Lydii szokującą prawdę. Jej wybranek wcale nie jest wdowcem, zawierając z nią małżeństwo, zostałby bigamistą. Alex czuje się odpowiedzialny za wybryk szwagra i postanawia pomóc oszukanej dziewczynie. Jest nią tak zauroczony, że ich znajomość szybko przeradza się w gorący romans. To miał być łatwy i przyjemny układ, ale plany w sferze uczuć są na ogół skazane na porażkę.

15,00 zł
10,99 zł
Powiadomienie

Rabat 26,7%
oszczędzasz 4,01 zł

22
Niespodziewany ślub - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Niespodziewany ślub
Niedostępny
Brak

Doktor Isla MacLeay przylatuje na karaibską wyspę, by odwiedzić ojca. Okazuje się, że wyspa wcale nie jest rajem. By ratować życie, Isla jest zmuszona wziąć ślub z miejscowym lekarzem, Diego Vasquezem. Ich związek ma potrwać tylko miesiąc. Pracują razem, razem też mieszkają, w końcu ulegają namiętności. Gdy nadchodzi czas wyjazdu, Diego prosi ją, by została. Isla odmawia. Przecież Diego jej nie kocha, jest mu potrzebna tylko jako lekarz...

10,00 zł
7,99 zł
Powiadomienie

Rabat 20,1%
oszczędzasz 2,01 zł

23
Ślub musi się odbyć - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ślub musi się odbyć
Niedostępny
Brak

Angielski arystokrata Randall Grant od lat wiedział, że poślubi Sophie. Jednak w dniu ślubu jego narzeczona ucieka sprzed ołtarza z mężczyzną, którego kocha. Randall wini za tę sytuację swoją asystentkę, przyjaciółkę Sophie ? Poppy Marr. Jest na nią wściekły za publiczne upokorzenie. Poza tym, by nie stracić prawa do spadku, musi się ożenić najdalej za dwa tygodnie. Postanawia, że Poppy poniesie konsekwencje swojej intrygi? Druga część miniserii ukaże się w lutym.

10,00 zł
7,99 zł
Powiadomienie

Rabat 20,1%
oszczędzasz 2,01 zł

24
Marzenia się spełniają - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Marzenia się spełniają
Niedostępny
Brak

Hallie Hatfield nie zamierzała nigdy informować właściciela hoteli Cristiana Morettiego, że urodziła mu syna. Nie mogła mu wybaczyć, że po jednej wspólnej nocy zwolnił ją z pracy, a potem nie odbierał telefonów. Teraz jednak Hallie bardzo potrzebuje pieniędzy na utrzymanie dziecka. Przyjaciółki namawiają ją, by poprosiła o nie Morettiego. Hallie jest przekonana, że Cristiano da jej pieniądze i będzie szczęśliwy, gdy ona zniknie na zawsze z jego życia?

10,00 zł
7,99 zł
Powiadomienie

Rabat 20,1%
oszczędzasz 2,01 zł

25
Miłość primabaleriny - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Miłość primabaleriny
Niedostępny
Brak

Francuski biznesmen Benjamin Guillem uważał braci Casillas niemal za własną rodzinę. Dlatego nie mógł się pogodzić z tym, że go oszukali i okradli. Postanawia wyrównać rachunki. Porywa narzeczoną Javiera Casillasa ? piękną primabalerinę Freyę Clements ? i zabiera ją do swego zamku w Prowansji. Jeśli Javier nie spłaci długu w ciągu doby, to Benjamin poślubi Freyę? Druga część miniserii ukaże się w lutym.

10,00 zł
7,99 zł
Powiadomienie

Rabat 20,1%
oszczędzasz 2,01 zł

26
Śledztwo kapitana Brethertona - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Śledztwo kapitana Brethertona
Niedostępny
Brak

Kapitan Harry Bretherton prowadzi prywatne śledztwo. Zamierza dopaść i oddać w ręce sprawiedliwości człowieka, który zamordował jego przyjaciela. Trop prowadzi do Bath, gdzie działa gang bezwzględnych złodziei i przemytników. Bretherton ustala miejsce zamieszkania szefa bandy, ale musi znaleźć usprawiedliwienie dla częstych odwiedzin w tej zakazanej okolicy. Udaje zalotnika mieszkającej tam Lizzie Hutton, jednak szybko zaczyna odczuwać wyrzuty sumienia. Dziewczyna naprawdę mu się podoba, a on rozpoczął ich znajomość od oszustwa. Zanim zdąży jej wyznać prawdę, wywołają w rozplotkowanym kurorcie jeden z największych skandali?

15,00 zł
10,99 zł
Powiadomienie

Rabat 26,7%
oszczędzasz 4,01 zł

27
Seks i miłość - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Seks i miłość
Niedostępny
Brak

?Niektóre wieczory spędzali na spacerach, trzymając się za ręce i opowiadając sobie historyjki z przeszłości. Kiedy indziej zaś rezygnowali z kolacji na rzecz niekończących się pocałunków i szaleńczego seksu. Will czuł, że nie odda tak rozkosznego życia bez walki. Z każdą godziną coraz bardziej kochał kobietę, która poślubiła jego wroga numer jeden??.

18,00 zł
12,99 zł
Powiadomienie

Rabat 27,8%
oszczędzasz 5,01 zł

28
W oliwnym gaju - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
W oliwnym gaju
Niedostępny
Brak

Znany producent oliwy Bastian Carrera wypowiada umowy najmu należących do niego domów, by zyskać teren pod uprawy. Lily Alexander, ilustratorka książek dla dzieci, nie chce się wyprowadzić. Twierdzi, że to miejsce daje jej natchnienie do pracy. Bastian idzie do niej, by ją przekonać. Niezwykła uroda Lily sprawia, że traci głowę i ich spotkanie przebiega zupełnie inaczej, niż zaplanował?

10,00 zł
7,99 zł
Powiadomienie

Rabat 20,1%
oszczędzasz 2,01 zł

29
Na jachcie szejka - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Na jachcie szejka
Niedostępny
Brak

Jako nastolatka Millie Dillinger przeżyła traumatyczne chwile na jachcie szejka Saifa. Z rąk szejka wybawił ją jego brat ? Khalid, lecz tej nocy zginęła jej matka. Po ośmiu latach Millie ponownie spotyka się z Khalidem. Chce poznać prawdę o wydarzeniach tamtej nocy. Nie jest jednak przygotowana na wrażenie, jakie wywiera na niej przystojny i władczy Khalid, ani na propozycję, jaką jej składa?

18,00 zł
12,99 zł
Powiadomienie

Rabat 27,8%
oszczędzasz 5,01 zł

30
Zmiany jakościowe i ich miara w traktacie O sześciu niedorzecznościach - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zmiany jakościowe i ich miara w traktacie O sześciu niedorzecznościach
Niedostępny
Brak

Do rąk czytelnika trafia druga książka z serii tłumaczeń tekstów autorstwa Oksfordzkich Kalkulatorów ? czternastowiecznych filozofów przyrody działających na Uniwersytecie Oksfordzkim. Pierwsze dzieło przetłumaczone na język polski to Kwestie o ruchu Ryszarda Kilvingtona, będące częścią jego komentarza do Fizyki Arystotelesa (Elżbieta Jung, Arystoteles na nowo odczytany. Ryszarda Kilvingtona ?Kwestie o ruchu?, Łódź: Wydawnictwo Uniwersytetu Łódzkiego 2014). Obecny tom zawiera tłumaczenie, poprzedzone obszernym wstępem monograficznym, dwu kwestii wchodzących w skład anonimowego czternastowiecznego traktatu zatytułowanego O sześciu niedorzecznościach (tytuł oryginału: De sex inconvenientibus). Autor tego dzieła bez wątpienia należał do szkoły Oksfordzkich Kalkulatorów, o czym świadczy zarówno fakt, iż znał i cytował dzieła swoich poprzedników, jak i fakt, że jego tekst był cytowany przez kolejne pokolenie Kalkulatorów. Dzieło to, napisane w połowie czternastego wieku, między rokiem 1335 a 1344, jest poświęcone problemom zmian, a właściwie możliwości wyznaczania ich szybkości. Jego autor zajmuje się kolejno podstawowymi zmianami, jakie zachodzą w przyrodzie w postaci powstawania i ginięcia, a także procesami przekształceń jakościowych, ilościowych oraz dotyczących zmiany miejsca. Ponieważ dyskutowane w tym traktacie problemy związane z ruchem są analizowane zgodnie z teorią proporcji, tym samym jest on najlepszym świadectwem recepcji teorii twórców szkoły Kalkulatorów Oksfordzkich.

42,90 zł
36,89 zł
Powiadomienie

Rabat 14,0%
oszczędzasz 6,01 zł

31
Moja połowa kobiecości - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Moja połowa kobiecości
Dostępny5 szt.

Odważyłam się poruszyć sprawę bardzo osobistą, sprawę schorzenia, które dziś, wcześniej niż za moich młodych lat wykrywane, stanowi ? zdaniem niektórych ? wskazanie do usunięcia ciąży. A pewien lekarz, znawca zagadnienia, pytał mnie, czy jestem rencistką. No cóż? Dalej rzuciłam trochę wspomnień, refleksji historycznych, literackich, artystycznych, filozoficznych, wreszcie nawiązałam do postaci Alberta Schweitzera. Tak czy inaczej nie zamierzam czuć się ?inna?. Nawet to nie jest dziwne, że z formą poetycką się zmagam. ?Wszystko jest poezja?? Od autorki

17,99 zł
32
Live From London. CD - Muzyka
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Live From London. CD
Gary Moore, Mystic Production
Dostępny20 szt.

59,90 zł
55,11 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 4,79 zł

33
Live From London Limited Edition. CD - Muzyka
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
79,90 zł
73,51 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 6,39 zł

34
40 Red LP. Winyl - Muzyka
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
40 Red LP. Winyl
Stray Cats, Mystic Production
Niedostępny
Brak

A1 Cat Fight (Over A Dog Like Me) A2 Rock It Off A3 Got Love If You Want It A4 Cry Danger A5 I Attract Trouble A6 Three Times A Charm B1 That's Messed Up B2 When Nothing's Going Right B3 Desperado B4 Mean Pickin' Mama B5 I'll Be Looking Out For You B6 Devil Train

86,90 zł
79,95 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 6,95 zł

35
Tascam Tapes. CD - Muzyka
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Tascam Tapes. CD
DeWolff, Mystic Production
Dostępny9 szt.

1.Northpole Blues 2.Blood Meridian I 3.It Ain't Easy 4.Rain 5.Made it to 27 6.Nothing's Changing 7.Let it Fly 8.Blood Meridian II 9.Awesomeness of Love 10.Love is Such a Waste 11.Am I Losing My Mind 12.Life in a Fish Tank

59,90 zł
55,11 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 4,79 zł

36
The Evolution of Chaos - 10th Year Anniversary CDDVD. CD  +  DVD - Muzyka
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
59,90 zł
55,11 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 4,79 zł

37
The Evolution of Chaos - 10th Year Anniversary LP. Winyl - Muzyka
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
The Evolution of Chaos - 10th Year Anniversary LP. Winyl
Heathen, Mystic Production
Niedostępny
Brak

A1 Intro A2 Dying Season A3 Control By Chaos B1 No Stone Unturned B2 Arrows Of Agony B3 Fade Away C1 A Hero's Welcome C2 Undone C3 Bloodkult D1 Red Tears Of Disgrace D2 Seasons In Purgatory [Bonus Track] D3 Silent Nothingness

97,90 zł
90,07 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 7,83 zł

38
Tyranni. CD - Muzyka
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Tyranni. CD
Avslut, Mystic Production
Niedostępny
Brak

73,90 zł
67,99 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 5,91 zł

39
Morbid Realms. CD - Muzyka
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Morbid Realms. CD
Sentient Horror, Mystic Production
Niedostępny
Brak

1.Call of Ancient Gods 2.Bound to Madness 3.Sworn to the Dead 4.Reanimated 5.Ripped from Hell 6.Loss of Existence 7.Black Wings of Delirium 8.Obsessive Killing Disorder 9.Morbid Realms 10.Cemetery Slaughter

68,90 zł
63,39 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 5,51 zł

40
Tragediens Trone. CD - Muzyka
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Tragediens Trone. CD
Tragediens Trone, Mystic Production
Dostępny5 szt.

1.Entrance 2.Cold Depths Of Solitude 3.The Bornless One 4.Stygian Fluke 5.Erbrechen 6.Avgrunnsmarsj 7.Siphon Anima

73,90 zł
67,99 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 5,91 zł

41
NEDXXX. CD - Muzyka
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
NEDXXX. CD
NEDXXX, Mystic Production
Niedostępny
Brak

1.NED XXX 1 2.NED XXX 2 3.NED XXX 3 4.NED XXX 4 5.NED XXX 5 6.NED XXX 6 7.NED XXX 7 8.NED XXX 8

73,90 zł
67,99 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 5,91 zł

42
A Pyrrhic Existence. CD - Muzyka
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
A Pyrrhic Existence. CD
Esoteric, Mystic Production
Dostępny5 szt.

I 1.Descent 2.Rotting in Dereliction 3.Antim Yatra II 4.Consuming Lies 5.Culmination 6.Sick and Tired

73,90 zł
67,99 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 5,91 zł

43
Doedsformasjon. CD - Muzyka
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Doedsformasjon. CD
Hovmod, Mystic Production
Niedostępny
Brak

1. Total Krig 2. Doedsformasjon 3. I Grevens Tid 4. Blodsbaand 5. Hatskapt 6. Evig Mistru 7. Maktdemon 8. I Endens Kapittel

68,90 zł
63,39 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 5,51 zł

44
Age Of Capricorn. CD - Muzyka
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Age Of Capricorn. CD
Arkona, Mystic Production
Dostępny13 szt.

1.Stellar Inferno 2.Alone Among Wolves 3.Age of Capricorn 4.Deathskull Mystherium 5.Towards the Dark 6.Grand Manifest of Death

68,90 zł
63,39 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 5,51 zł

45
Ugra Karma. CD - Muzyka
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ugra Karma. CD
Impaled Nazarene, Mystic Production
Dostępny10 szt.

1. Goatzied 2. Horny and the Horned 3. Sadhu Satana 4. Chaosgoat Law 5. Hate 6. Gott Ist Tot Antichrist War Mix 7. Coraxo 8. Soul Rape 9. Kali Yaga 10. Cyberchrist 11. False Jehova 12. Sadistic 666/Under a Golden Shower 13. Satanic Masowhore 14. Conned Thru Life Diabolical Penis Mix

73,90 zł
67,99 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 5,91 zł

46
Killection Turquoise LP. Winyl - Muzyka
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Killection Turquoise LP. Winyl
Lordi, Mystic Production
Niedostępny
Brak

Disc: 1 1. Radio SCG 10 2. Horror for Hire 3. Shake the Baby Silent 4. Like a Bee to the Honey 5. Apollyon 6. SCG10 the Last Hour 7. Blow My Fuse 8. I Dug a Hole in the Yard for You Disc: 2 1. Zombimbo 2. Up to No Good 3. SCG10 Demonic Semitones 4. Cutterfly 5. Evil 6. Scream Demon 7. Carnivore (Vinyl Bonus) 8. SCG10 I Am Here

134,90 zł
124,11 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 10,79 zł

47
Best Of EMI Years LP. Winyl - Muzyka
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Best Of EMI Years LP. Winyl
Axxis, Mystic Production
Niedostępny
Brak

Tracklista: Disc 1 1 Living in a World 2 Kingdom of the Night 3 Face to Face 4 Fire and Ice 5 Young Souls 6 Love Is Like an Ocean 7 The Moon 8 Tears of the Trees 9 Kings Made of Steel 10 Save Me 11 Touch the Rainbow 12 Rolling Like Thunder Disc 2 1 Ships Are Sailing 2 Little Look Back 3 Face to Face 4 Stay Don't Leave Me 5 Little War 6 Brother Moon 7 Waterdrop 8 Ecstasy 9 C'est La Vie 10 Just a Story 11 Helena 12 The Show Is Over

134,90 zł
124,11 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 10,79 zł

48
Binary Fall Out. CD - Muzyka
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Binary Fall Out. CD
Shock Treatment, Mystic Production
Dostępny5 szt.

1.The Mugger 2.Nuclear Warfare 3.Mr. Computa

79,90 zł
73,51 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 6,39 zł

49
World Of Pain. CD - Muzyka
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
World Of Pain. CD
Horrizon, Mystic Production
Dostępny11 szt.

Tracklista: 1 Once in a While 2 Sentenced to Death 3 Where Am I? 4 Word of Pain 5 Haunted By the Past 6 Ancient Wisdom 7 Dying God 8 Lost 9 Why? 10 Reborn 11 Endless Rain

49,90 zł
45,91 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 3,99 zł

50
Reign Of Gold. CD - Muzyka
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Reign Of Gold. CD
Human Fortress, Mystic Production
Dostępny8 szt.

Tracklista: 01 Imminence 02 Thunder 03 Reign Of Gold 04 Lucifer's Waltz 05 Bullet Of Betrayal 06 Shining Light 07 Surrender 08 The Blacksmith 09 Martial Valor 10 Legion Of The Damned 11 Victory

44,90 zł
41,31 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 3,59 zł

Wróć do góry