hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Wyszukaj książkę, grę, puzzle, zabawkę
Książki
Zabawki
Puzzle
Gry planszowe
Audiobooki
Muzyka
Filmy

Kalendarz premier z dnia 2019.12.27

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli w piątek 27 grudnia 2019 roku. Na pierwszym miejscu znajduje się Strażak. Mały bohater (Beaumont Emilie), na drugim Przedszkole Żyrafki. 6-latek (Joanna Myjak). Kolejny produkt to Słuchawki dla dzieci premium Kraina Lodu 2 FR-140V2 (EKIDS) oraz Wieki światła (Ian R. MacLeod).
1
Strażak. Mały bohater - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Strażak. Mały bohater
Dostępny
1 szt.

Alarm! Alarm! Syrena straży pożarnej głośno wyje. Szybko! Strażacy ubierają się i wóz strażacki wyjeżdża. Barnaba siada za kierownicą i czeka na swojego kolegę Tomka`. Historyjka, dzięki której dziecko może identyfikować się z bohaterem i puścić wodze swojej fantazji. W serii książeczek o Małym bohaterze znalazły się tytuły: Rycerz, Indianin, Odkrywca, Pirat, Kowboj, Super Bohater, Policjant i Strażak.

10,70 zł
8,99 zł

Rabat 16,0%
oszczędzasz 1,71 zł

4 osoby kupiły
2
Przedszkole Żyrafki. 6-latek - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Przedszkole Żyrafki. 6-latek
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.02.24

W Przedszkolu Żyrafki dzieci będą się uczyć, bawiąc! Rozwiązując zagadki, obserwując, porównując, kreśląc, malując i kolorując, maluchy nauczą się poprawnej wymowy, opowiadać, myśleć i tworzyć. Żyrafka zaprasza wszystkich ciekawych świata i twórczych przedszkolaków W teczce znalazły się zeszyty: Cyferki, Litery i sylaby oraz Szlaczki.

22,00 zł
17,99 zł
Powiadomienie

Rabat 18,2%
oszczędzasz 4,01 zł

1 osoba kupiła
3
Słuchawki dla dzieci premium Kraina Lodu 2 FR-140V2 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Słuchawki dla dzieci premium Kraina Lodu 2 FR-140V2
EKIDS
Niedostępny
Brak

Wysokiej jakości słuchawki. Poziom głośności przyjazny dla dzieci. Poziom głośności bezpieczny dla dzieci. Regulowany rozstaw nauszników. Uchylne poduszki nauszne. Możliwość podłączenia do każdego urządzenia. Unikalny styl i oprawa graficzna. Kotrola rodzicielska - ten produkt ma możliwość regulowania limitu głośności by zapewnić bezpieczne doświadczenie słuchania muzyki - 3 poziomy głośności do ustawienia: wysoki, średni i niski z odpowiednimi rekomendacjami (dostępne użytkownikom iOS i Android).

120,90 zł
Powiadomienie
4
Wieki światła - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wieki światła
Niedostępny
Brak

Powieść inspirowana m.in. `Klubem Pickwicka` rozgrywa się w XIX w. w industrialnej Anglii w środowisku lewicowego proletariatu. Najnowsze odkrycie literatury brytyjskiej! To historia w pewien sposób charakterystyczna dla Brytyjczyków, wydestylowana z brytyjskiej kultury. Czytamy o dzieciństwie i dorastaniu bohatera w robotniczym miasteczku na angielskiej prowincji, w towarzyszącym mu nieustannie fatalistycznym poczuciu przeznaczenia do takiej samej pracy, takiego samego życia, jakie jest udziałem jego rodziców. Powraca wciąż metafora wielkiej piramidy społecznej Anglii, przygniatającej swym ciężarem tych stanowiących jej podstawę. Nawet jeśli nie był tego świadomy wówczas, bohater jest tego świadomy teraz, gdy wspomina swe dzieciństwo, był wyzyskiwany, zanim jeszcze się urodził, wyzyskiwani byli jego rodzice, całe miasteczko. Matka umiera na skutek wypadku w fabryce. Siostra uczy dzieci robotników jak być dobrymi robotnikami. Naturalny jest bunt okresu dojrzewania, przeciwko szarej codzienności, przeciwko rodzicom i samej rzeczywistości.

35,00 zł
28,00 zł
Powiadomienie

Rabat 20,0%
oszczędzasz 7,00 zł

5
333 lokomotywy. Najsłynniejsze pojazdy szynowe - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
333 lokomotywy. Najsłynniejsze pojazdy szynowe
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.07.07

Ta wspaniała książka za pomocą kolorowych ilustracji przybliża wizerunki 333 lokomotyw, pochodzących z rożnych stron świata i uznanych za klasykę w dziedzinie kolejnictwa. Autorzy prezentują w niej najważniejsze informacje dotyczące historii i zakresu działania każdej przedstawionej maszyny, a także opisy techniczne zawierające takie dane, jak czas powstania, rodzaj konstrukcji, moc znamionowa, długość, masa służbowa i liczba wyprodukowanych egzemplarzy. Wszystko to składa się na interesujący leksykon. Ponad trzysta opisów i wspaniałych fotografii czyni z tej książki niezwykły kalejdoskop lokomotyw używanych na całym świecie.

20,00 zł
15,99 zł
Powiadomienie

Rabat 20,1%
oszczędzasz 4,01 zł

6
Ilustrowane bajki o zwierzętach - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ilustrowane bajki o zwierzętach
Niedostępny
Brak

Wesołe małpki, przebiegłe psy i magiczna gęś... Ta pięknie ilustrowana książka mieści w sobie dziesięć znanych na całym świecie, pouczających i zabawnych opowieści o przygodach zwierząt i ludzi.

19,99 zł
15,99 zł
Powiadomienie

Rabat 20,0%
oszczędzasz 4,00 zł

7
Król Drozdobrody - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Król Drozdobrody
Niedostępny
Brak

Kolejna książeczka z barwnej serii bajek dla najmłodszych opowiadająca o kapryśnej księżniczce, która zostaje ukarana ciężką pracą za złośliwe wyśmiewanie innych. Piękne obrazki oraz ciekawy, napisany zrozumiałym dla dzieci językiem tekst z morałem, zachęca małych czytelników do zaprzyjaźniania się z książeczkami od najmłodszych lat.

6,99 zł
5,99 zł
Powiadomienie

Rabat 14,3%
oszczędzasz 1,00 zł

8
Świąteczne prezenty. Trójwymiarowe obrazki - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Świąteczne prezenty. Trójwymiarowe obrazki
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2020.11.09

Była zima. Za oknami padał śnieg. Zbliżało się Boże Narodzenie i w warsztacie zabawkarskim Mikołaja wszyscy pracowali, by zdążyć na czas. Elfy pilnowały, przycinały, heblowały, i sklejały zabawki. Nikt nie umiał robić tak pięknych samolotów, drewnianych pociągów i klocków jak one. Teraz pomagał im nawet święty Mikołaj, bo wszystkie dzieci musiały dostać piękne prezenty na Boże Narodzenie... Kolorowa, z pięknymi, trójwymiarowymi obrazkami książeczka dla najmłodszych. Po naciśnięciu guziczka dzieci usłyszą świąteczną melodię. W serii pojawiły się następujące tytuły: Wigilijna podróż Mikołaja, świąteczne prezenty, Uśmiech bałwanka, Choinkowe czary.

10,00 zł
7,99 zł
Powiadomienie

Rabat 20,1%
oszczędzasz 2,01 zł

9
Mroczne szaleństwo - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mroczne szaleństwo
Niedostępny
Brak

`Nazywam się MacKayla, w skrócie Mac. Jestem widzącą sidhe, tą, która widzi elfy. Z tą świadomością pogodziłam się dopiero niedawno i bardzo niechętnie. Moja filozofia jest bardzo prosta - każdy dzień, kiedy nikt nie próbuje mnie zabić, to dla mnie dobry dzień. Ostatnio nie było ich wiele. Szczególnie od czasu, gdy zaczął pękać mur dzielący świat ludzi i elfów. Z drugiej strony, od tego czasu żaden widzący sidhe nie miał dobrego dnia`. Kiedy siostra MacKayli została zamordowana, pozostała tylko jedna wskazówka dotycząca okoliczności jej śmierci - enigmatyczna wiadomość na poczcie głosowej Mac. Dziewczyna jedzie do Irlandii w poszukiwaniu odpowiedzi i wkrótce odkrywa, że stoi przed nią jeszcze większe wyzwanie - pozostanie przy życiu na tyle długo, by zapanować nad mocą, której istnienia nie była nawet świadoma - darem, który pozwala jej spojrzeć poza świat ludzi, w niebezpieczne dziedziny elfów... Gdy Mac zagłębia się w tajemnicę śmierci siostry, każdy jej ruch śledzi mroczny, tajemniczy Jericho... a jednocześnie zbliża się do niej bezlitosny V`lane - elf, który sprawia, że seks staje się dla ludzkich kobiet uzależnieniem. Granica między światami zaczyna pękać, a prawdziwa misja Mac staje się oczywista - musi odnaleźć nieuchwytną Sinsar Dubh, zanim ktoś inny zdobędzie wszechpotężną Mroczną Księgę. Ponieważ ten, kto pierwszy do niej dotrze, zdobędzie całkowitą władzę nad oboma światami...

6,99 zł
5,99 zł
Powiadomienie

Rabat 14,3%
oszczędzasz 1,00 zł

10
Sennik. Porady praktyczne - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Sennik. Porady praktyczne
Niedostępny
Brak

"Sen przypomina teatr, w którym śniący jest sceną, aktorem, suflerem, producentem, autorem, widownią i krytykiem". - Carl Jung. Oto kompletny przewodnik systematyzujący i interpretujący symbole pojawiające się w marzeniach sennych: od spadania do latania! Marzenia senne bywają tajemnicze, emocjonujące i przerażające - ale nie muszą być niezrozumiałe. Za pomocą Sennika poznasz znaczenia ukryte w tych zagadkowych przekazach podświadomości. Jeżeli, na przykład śnisz o tym, że stoisz nago w sali lekcyjnej swojej szkoły średniej, być może nie jesteś przekonany o słuszności ostatnio podjętej decyzji. Natomiast znalezienie we śnie zakopanego skarbu może wskazywać na ukryte zdolności lub wiedzę. Hasła opisują najbardziej dominujący symbol pojawiający się we śnie (np. zwierzęta, jaskinie, szpitale, nauczyciele), a każda kolorowa ilustracja odnosi się do pełnego opisu marzenia sennego. Znajdziesz tu również klucze do interpretacji i wyjaśnienie, dlaczego dany sen czasem powraca. Dowiesz się też, jak poszczególne marzenia senne mógłby zinterpretować Freud i Jung, a także poznasz czasem niezwykły, a często odkrywczy, kontekst historyczny i kulturowy. Z Sennikiem na nocnej szafce nigdy nie będziesz miał wątpliwości, czy cygaro znaczy coś więcej niż cygaro!

9,99 zł
7,99 zł
Powiadomienie

Rabat 20,0%
oszczędzasz 2,00 zł

11
Lektury dla klasy 3 z ćwiczeniami - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Lektury dla klasy 3 z ćwiczeniami
Niedostępny
Brak

"Lektury dla klasy 3 z ćwiczeniami" to zbiór utworów proponowanych w podstawie programowej MEN do omówienia podczas zajęć z dziećmi. Tekstom towarzyszą ciekawe ćwiczenia pomagające zrozumieć utwór oraz ocenić bohaterów literackich. Zabawnie i barwnie ilustrowane zadania przekonają uczniów, że lektura nie musi być ani nudna, ani trudna. Spis treści: Maria Konopnicka: O krasnoludkach i sierotce Marysi (fragmenty) Czesław Centkiewicz: Anaruk, chłopiec z Grenlandii (fragmenty) Roman Pisarski: O psie, który jeździł koleją (fragmenty) Astrid Lingren: Dzieci z Bullerbyn (fragmenty) Wanda Chotomska: Dzieci pana Astronoma (fragmenty) Hans Christian Andersen: Brzydkie kaczątko Hanna Zdzitowiecka: Legenda o Wiśle Dorota Gellner: Kryształowe straszydełko, Domek W serii: "Lektury dla klasy 1 z ćwiczeniami", "Lektury dla klasy 2 z ćwiczeniami", "Lektury dla klasy 3 z ćwiczeniami".

14,99 zł
11,99 zł
Powiadomienie

Rabat 20,0%
oszczędzasz 3,00 zł

12
ABC. Lektura z opracowaniem - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
ABC. Lektura z opracowaniem
Niedostępny
Brak

"A...B...C..." Elizy Orzeszkowej to lektura z sugerowanego przez nową podstawę programową spisu utworów literackich do omawiania w gimnazjum. Nasze wydanie zawiera tekst utworu oraz omówienie.

2,99 zł
Powiadomienie
13
Pierwszych 200 moich słów. Koloruj i ucz się - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pierwszych 200 moich słów. Koloruj i ucz się
Dostępny
19 szt.

Zabawne ilustracje i wesołe zadania z pewnością sprawią przyjemność wielu dzieciom, które nawet się nie zorientują, że uczą się, wykonując ćwiczenia. W zeszycie jest wiele obrazków do kolorowania i wyrazów do czytania. Zapoznaj dziecko z graficznym obrazem wyrazu, proś o łączenie podpisów z właściwym obrazkiem, a przekonasz się, jak szybko opanuje umiejętność czytania i pisania. Ćwicz z dzieckiem głośne powtarzanie głosek zaczynających i kończących wyrazy. Dodatkową atrakcją może być poszukiwanie pieska w sześciu scenkach przedstawiających ciekawe miejsca. W serii: Pierwszych 200 pojazdów, Pierwszych 200 zwierząt, Pierwszych 200 słów, Pierwszych 200 moich słów.

8,00 zł
6,99 zł

Rabat 12,6%
oszczędzasz 1,01 zł

14
11 wspaniałych. Część 10. Franck Ribery - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
11 wspaniałych. Część 10. Franck Ribery
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.02.04

Bogato ilustrowana kolekcja 11 książek prezentujących sylwetki i kariery 11 obecnie aktywnych piłkarzy. Obejmuje następujące postaci: Lionel Messi (Barcelona, Argentyna), Cristiano Ronaldo (Real, Portugalia), Wayne Rooney (Manchester Utd, Anglia), Zlatan Ibrahimovic (Milan, Szwecja), Robin van Persie (Arsenal, Holandia), Jakub Błaszczykowski, Xavi (Barcelona, Hiszpania), Lukas Podolski, Iker Casillas (Real, Hiszpania), Franck Ribery (Bayern, Francja), Wesley Sneijder (Inter Mediolan, Holandia). Najpierw Lionel Messi, potem Cristiano Ronaldo, Wayne Rooney i inni. Nie tylko suche wyniki i największe sukcesy. Przedstawiamy ich życie prywatne, słabości, słabe i mocne strony charakteru. Odpowiadamy, jak to się stało, że wspięli się na szczyt i komu to zawdzięczają. Wszystko bogato ilustrowane unikatowymi zdjęciami. Przypominamy najładniejsze gole i najważniejsze mecze.

4,00 zł
2,99 zł
Powiadomienie

Rabat 25,3%
oszczędzasz 1,01 zł

15
Co słychać w Afryce? Marzipan - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Co słychać w Afryce? Marzipan
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2020.01.01

Razem z dzikimi zwierzętami poznawaj niezwykłe dźwięki! Ta urocza książeczka uprzyjemni dzieciom zdobywanie informacji o świecie. W serii: "Co słychać w Afryce?", "Co słychać na wsi?".

20,00 zł
15,99 zł
Powiadomienie

Rabat 20,1%
oszczędzasz 4,01 zł

16
Dania na lato. Szybko i smacznie - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dania na lato. Szybko i smacznie
Dostępny
8 szt.

Gdy dni stają się dłuższe i cieplejsze, czujemy pokusę, by wyjść z naszym posiłkiem na zewnątrz - do przydomowego ogródka, na balkon czy do pobliskiego parku. Nie znaczy to jednak, że takie posiłki nie mogą być tak ekscytujące i rozpieszczające podniebienie jak te, które spożywamy w domu bądź w restauracji. Szybkie i proste przepisy na dania na lato. Wskazówki krok po kroku, informacja o rzeczywistym czasie przyrządzania. Informacje o wartości kalorycznej każdej potrawy. Dania łatwe w przygotowaniu, niewymagające użycia specjalistycznego sprzętu kuchennego. Wszystkie przepisy sprawdzone i wypróbowane.

5,00 zł
3,99 zł

Rabat 20,2%
oszczędzasz 1,01 zł

17
Mam 4 latka. Zgaduj, naklejaj, rysuj, maluj - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mam 4 latka. Zgaduj, naklejaj, rysuj, maluj
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2020.01.30

Drodzy Rodzice! Każde dziecko chce się uczyć. Potrzebuje jedynie różnorodnych zadań i pochwały. Dzięki pięknie zilustrowanym ćwiczeniom, przygotowanym na miarę możliwości dziecka, książki z `Teczki 4-latka` zapewnią małemu czytelnikowi zarówno rozwój jak i satysfakcję. Pięknie zilustrowane zadania umożliwiają dziecku rozwój i sprawią wiele przyjemności. Życzymy miłej zabawy!

26,90 zł
21,25 zł
Powiadomienie

Rabat 21,0%
oszczędzasz 5,65 zł

18
Kuchnia wegetariańska. Najlepsze przepisy z całego świata - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kuchnia wegetariańska. Najlepsze przepisy z całego świata
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.06.30

Nasza pięknie opracowana książka kucharska zawiera przepisy na wiele wspaniałych wegetariańskich dań - zarówno tradycyjnych, jak i nowoczesnych - pochodzących z całego świata, między innymi z Azji, regionu śródziemnomorskiego oraz z Bliskiego Wschodu. Przepisy przejrzyście zestawiono w grupach tematycznych, opisano krok po kroku i zilustrowano, dzięki czemu nie sprawiają trudności nawet początkującym amatorom gotowania. Każdej potrawie przypisano stopień trudności, czas przygotowania i gotowania oraz wartości odżywcze i kaloryczne, a uzupełnieniem przepisów są praktyczne rady kucharza i warianty dań.

20,00 zł
15,99 zł
Powiadomienie

Rabat 20,1%
oszczędzasz 4,01 zł

19
Dla młodych dam! Przyjęcie u księżniczek. Zagadki z nalepkami - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dla młodych dam! Przyjęcie u księżniczek. Zagadki z nalepkami
Dostępny
6 szt.

Otwórz tę lśniącą książeczkę i pomóż księżniczkom przyszykować się na bal! Znajdziesz tu ponad 50 wspaniałych naklejek i wypychanki. Na każdej stronie czeka na ciebie nowa łamigłówka, gra, zagadka lub świetny projekt plastyczny do wykonania. Jednym słowem - niepowtarzalna zabawa! Pozostałe książki z tej serii: Zabawne wróżki, Kwiatowe wróżki, Wesołe księżniczki.

8,00 zł
6,99 zł

Rabat 12,6%
oszczędzasz 1,01 zł

20
Las. świat w obrazkach - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Las. świat w obrazkach
Niedostępny
Brak

Dzięki tej książeczce, urozmaiconej pięknymi ilustracjami, młodzi czytelnicy poznają świat lasu. Dowiedzą się, jakie zwierzęta mają schronienie w leśnej gęstwinie, czym żywią się mieszkańcy kniei i jak wychowują swoje potomstwo. Młodzi odkrywcy przekonują się, że spacerując po lesie mogą dowiedzieć się wielu ciekawych rzeczy, a obserwowanie przyrody stanie się dla nich źródłem wielu cennych spostrzeżeń. W serii "świat w obrazkach" dotychczas ukazały się tytuły: Wieś, Zwierzęta, Przyroda, Ludzkie ciało, Ziemia, Konie, Muzyka, Rekordy zwierząt, Góry, Dinozaury i prehistoria, Las, Zwierzęta domowe, Zawody, Miasto, Transport, Morze, Dzieci świata, Smoki, Kosmos, Strażacy.

14,99 zł
11,99 zł
Powiadomienie

Rabat 20,0%
oszczędzasz 3,00 zł

21
Z maluchem przy stole - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Z maluchem przy stole
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2020.06.18

Katarzyna Cichopek, popularna aktorka, prezenterka telewizyjna i tancerka, a przede wszystkim mama kilkuletniego Adasia, doradza w książce, jak zapewnić dzieciom prawidłowy wzrost i rozwój, dbając o ich zdrowe odżywianie. Książka, adresowana do wszystkich rodziców, jest bogato ilustrowana i wzbogacona o przepisy na zdrowe dania.

39,90 zł
28,73 zł
Powiadomienie

Rabat 28,0%
oszczędzasz 11,17 zł

22
Nad wodą. Liczę, szukam, koloruję - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nad wodą. Liczę, szukam, koloruję
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2020.12.10

To seria wesołych kolorowanek przygotowanych specjalnie na wakacje. Książeczki w ciekawy sposób łączą naukę z zabawą. Dzieci mogą nie tylko kolorować obrazki, ale też ćwiczyć umiejętność liczenia i spostrzegawczość.

5,00 zł
3,99 zł
Powiadomienie

Rabat 20,2%
oszczędzasz 1,01 zł

23
Kuchnia polska. Domowe wypieki - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kuchnia polska. Domowe wypieki
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2020.01.02

Pachnąca cynamonem szarlotka, rozpływający się w ustach sernik, rozkosznie maślane herbatniki czy świeżutki chleb z chrupiącą skórką… Chyba nikt nie zaprzeczy, że domowe wypieki to niezawodny sposób na dobry nastrój! W niniejszej książce przedstawiamy receptury na rozmaite ciasta, torty oraz całą gamę ciastek i ciasteczek. Prezentujemy także przepisy na pieczywo i wypieki wytrawne. Uzupełnienie publikacji dział z pomysłami na słodkości, które przyrządzisz bez pieczenia. Znajdziesz tu propozycje tańsze i droższe, łatwe w przygotowaniu i wymagające nieco więcej wysiłku. Życzymy zatem wielu smacznych chwil z wypiekami według naszych pomysłów.

20,00 zł
15,99 zł
Powiadomienie

Rabat 20,1%
oszczędzasz 4,01 zł

24
Laszlo boi się ciemności - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Laszlo boi się ciemności
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.01.20

„Lemony Snicket i Jon Klassen stworzyli razem książkę, którą śmiało można określić mianem horroru dla dzieci. To historia chłopca, który bał się ciemności. I ciemności, która nie bała się chłopca. Staromodne ilustracje i powściągliwy styl opowieści tworzą mroczny klimat tej książki – o zaskakującym (jak to bywa w horrorach) zakończeniu. Polecam!” – Michał Rusinek.

29,90 zł
21,83 zł
Powiadomienie

Rabat 27,0%
oszczędzasz 8,07 zł

25
Transport. świat w obrazkach - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Transport. świat w obrazkach
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.09.08

W tej pięknie ilustrowanej książeczce młodzi czytelnicy znajdą interesujące wiadomości na temat transportu. Poznają jego historię oraz dowiedzą się, jakie były najważniejsze odkrycia w tej dziedzinie. Dzieci, zainteresowane nauką i chcące poszerzać swoją wiedzę, będą zachwycone mnogością informacji i ich przystępną formą. W serii "świat w obrazkach"m.in. ukazały się tytuły: Wieś, Zwierzęta, Przyroda, Ludzkie ciało, Ziemia, Konie, Muzyka, Rekordy zwierząt, Góry, Dinozaury i prehistoria, Las, Zwierzęta domowe, Zawody, Miasto, Transport, Morze, Dzieci świata, Smoki, Kosmos, Strażacy.

15,00 zł
11,99 zł
Powiadomienie

Rabat 20,1%
oszczędzasz 3,01 zł

26
Naklejanki. Cyrk - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Naklejanki. Cyrk
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.02.20

Naklejanki to wesołe obrazki, które dziecko tworzy za pomocą nalepek wielokrotnego użytku. Dzięki tej książeczce maluch pozna artystów cyrkowych, wzbogaci swoje słownictwo i będzie się świetnie bawić. Na każdej stronie w lewym górnym rogu jest wzór, zgodnie z którym dziecko powinno uzupełnić obrazek naklejkami.

7,00 zł
5,99 zł
Powiadomienie

Rabat 14,4%
oszczędzasz 1,01 zł

27
Zabawy z kredką - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zabawy z kredką
Niedostępny
Brak

Kolorowanki dla najmłodszych zapewniają dziecku nie tylko radość z wykonanego zadania - zabawa łączy się tu z edukacją! Pamiętajmy, by chwalić malucha bez względu na efekt! Kolorowanie przygotowuje dziecko do nauki i pomaga osiągnąć dojrzałość szkolną.

4,99 zł
3,99 zł
Powiadomienie

Rabat 20,0%
oszczędzasz 1,00 zł

28
365 opowiastek na dobranoc - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
365 opowiastek na dobranoc
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2020.01.01

Oto 365 opowiastek, które rozbudzą marzenia, rozwiną wyobraźnię i pozwolą dziecku odkryć świat. Można je czytać lub opowiadać - co wieczór jedną - przez cały rok.

20,00 zł
15,99 zł
Powiadomienie

Rabat 20,1%
oszczędzasz 4,01 zł

29
Uśmiech gekona. Azja jakiej nie znacie - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Uśmiech gekona. Azja jakiej nie znacie
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2020.10.21

AZJA WEDŁUG DOROTY SUMIŃSKIEJ Może to azjatyckie korzenie po tatarskiej prababce, a może fascynacja Dżyngis-chanem, ale Azja zawróciła mi w głowie już dawno. Wdzierała się powolutku. Najpierw musnęła ciepłym wiatrem znad Morza Czarnego, aby po latach zaciągnąć na Borneo. Już tak mam, że jeśli coś mnie zachwyci, muszę się tym podzielić. Chciałabym zarazić Azją wszystkich, którym drogie są losy naszej planety. Na pewno inne strony świata też są warte ochrony, ale Azja ginie w wielości cywilizacyjnych innowacji. Czy można ją jeszcze uratować? Na pewno, ale musimy zobaczyć ją inaczej. Dorota Sumińska Jej pasją są egzotyczne podróże. Odwiedza niedostępne zakątki Azji, dociera do przyrodniczych "rajów", miejsc, w których ludzie, przyroda i zwierzęta żyją w symbiozie. Spaceruje wśród waranów, pływa z delfinami, bawi się z langurzymi dziećmi, a to tylko kropla w morzu azjatyckich cudowności. Dorota Sumińska, mówi, że Indochiny skradły jej serce na zawsze. Tam pokochała uśmiech Buddy i jego wyznawców. Na Borneo zobaczyła rudego człowieka lasu. Za sprawą małpich karesów poczuła, że naprawdę należy do rodziny człowiekowatych. Na Sri Lance wśród jadowitych węży zachowała zimną krew i poznała cudowne antidotum na śmiertelny jad. W Indiach kąpała młode słonie i tropiła tygrysa. Suczka, której Dorota Sumińska uratowała życie, znalazła dom i przyniosła szczęście domownikom. Książka "Uśmiech gekona. Azja, jakiej nie znacie" to osobisty przewodnik po Azji według Doroty Sumińskiej, która od dwudziestu lat przemierza ten pełen skrajności kontynent, w którym pogodni znajdują spokój, złośliwcy - gniew, malkontenci utwierdzają się, że świat jest do bani, a szczęśliwcy pozostają szczęśliwi. Dorota Sumińska - lekarz weterynarii z wieloletnią praktyką, psycholog zwierzęcy z zamiłowania, od kilku lat prowadząca popularne radiowe i telewizyjne programy o zwierzętach. Autorka poradników i książek o zwierzętach, w tym bestsellerów Autobiografii na czterech łapach, Dalej na czterech łapach, Zwierza w łóżku, powieści świat według psa, Zwykłe, niezwykłe życie, Historie, które napisało życie oraz książek dla najmłodszych pt. Wierzę w jeże.

38,00 zł
28,50 zł
Powiadomienie

Rabat 25,0%
oszczędzasz 9,50 zł

30
Głośny wóz strażacki - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Głośny wóz strażacki
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.02.14

Dołącz dodzielnychstrażaków ipoznaj ich wspaniałemaszyny. Gdy naciśniesz guzik, usłyszysz sygnał - to wóz strażacki wyruszy do akcji! W serii także: Głośny pociąg.

20,00 zł
15,99 zł
Powiadomienie

Rabat 20,1%
oszczędzasz 4,01 zł

31
30 bajkowych dźwięków. Kopciuszek - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
30 bajkowych dźwięków. Kopciuszek
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2020.01.01

świat baśni wzbogacą magiczne dźwięki. Kopciuszek bardzo chciał pojechać na bal, musiał jednak zostać w domu. Czy dobra wróżka, jego matka chrzestna, sprawi, że to marzenie się spełni? Ta interaktywna książka z pięknymi ilustracjami oraz 30 bajkowymi dźwiękami stanowi gwarancję doskonałej zabawy! W serii także: Czerwony Kapturek

45,00 zł
35,55 zł
Powiadomienie

Rabat 21,0%
oszczędzasz 9,45 zł

32
Jestem uczniem. Zeszyt 1 dla klasy 1. Ćwiczenia do `Naszego Elementarza` (MEN) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Jestem uczniem. Zeszyt 1 dla klasy 1. Ćwiczenia do `Naszego Elementarz...
Dostępny
18 szt.

Pierwsze tygodnie i miesiące szkoły potrafią wywrzeć istotny wpływ na przyszły stosunek dziecka do nauki. Dlatego warto przygotować się na ten okres życia, zapoznać z tym, co przyszły pierwszoklasista ma umieć i znać. Zeszyty ćwiczeń są dokładnie dostosowane do najnowszego darmowego podręcznika MEN dla klasy I. 1/ w tej samej kolejności realizują tematy 2/ realizują zadania tylko zasygnalizowane w podręczniku, a zwyczajowo związane z zeszytami ćwiczeń (czyli rozwijające umiejętności manualne, utrwalające wiedzę i sprawdzające jej opanowanie) 3/ realizują podstawę programową MEN dla kl. 1 4/ działają dokładnie tak, jak zeszyty ćwiczeń, które realizowane będą w szkole, ale będą stanowić uzupełnienie edukacji, a nie jej powtarzanie. 5/ zagwarantują więc pomoc w lepszym opanowaniu materiału uczniom mającym problemy lub dodatkowe zadania dzieciom zdolnym, wymagającym większej liczby zadań. Seria zawiera zeszyty: Jestem uczniem - zeszyt 1 Już się uczę - zeszyt 2 Poznaję litery i liczby - zeszyt 3 Piszę i liczę - zeszyt 4 Uczeń na szóstkę - zeszyty 5-16.

8,00 zł
6,99 zł

Rabat 12,6%
oszczędzasz 1,01 zł

33
Nina i Klątwa Pierzastego Węża. Seria Dziewczynka z Szóstego Księżyca. Tom 3 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nina i Klątwa Pierzastego Węża. Seria Dziewczynka z Szóstego Księżyca....
Dostępny
2 szt.

Nina zdobyła już dwa Arkany, ale wie, że by uwolnić myśli dzieci i uratować Szósty Księżyc Xorax, będzie musiała walczyć dalej. I to nie tylko przeciwko hrabiemu Karkowi Ca`d`Oro! U boku młodej alchemiczki po raz kolejny staną jednak coraz bardziej doświadczeni i odważni Cesco, Dodo, Fiore i Roxy. O poprzednich przygodach Niny opowiadają książki: `Dziewczynka z Szóstego Księżyca` oraz `Nina i tajemnica ósmej nuty`

25,00 zł
19,99 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 5,01 zł

34
Transport. świat w obrazkach - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Transport. świat w obrazkach
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.14

W tej pięknie ilustrowanej książeczce młodzi czytelnicy znajdą interesujące wiadomości na temat transportu. Poznają jego historię oraz dowiedzą się, jakie były najważniejsze odkrycia w tej dziedzinie. Dzieci, zainteresowane nauką i chcące poszerzać swoją wiedzę, będą zachwycone mnogością informacji i ich przystępną formą. W serii "świat w obrazkach"m.in. ukazały się tytuły: Wieś, Zwierzęta, Przyroda, Ludzkie ciało, Ziemia, Konie, Muzyka, Rekordy zwierząt, Góry, Dinozaury i prehistoria, Las, Zwierzęta domowe, Zawody, Miasto, Transport, Morze, Dzieci świata, Smoki, Kosmos, Strażacy.

20,00 zł
15,99 zł
Powiadomienie

Rabat 20,1%
oszczędzasz 4,01 zł

35
Wymiary życia - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wymiary życia
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.01.26

Hołd złożony miłości i wnikliwa analiza smutku. Na Wymiary życia składają się trzy odrębne, pozornie niezwiązane ze sobą, a równocześnie splecione wątki, w których Barnes próbuje uporać się ze stratą ukochanej żony. „W pisarstwie Barnesa widać aforystyczną prostotę, spokój i głębię Wymiary życiaksiążką dojmująco smutną, ale też znakomitą: to pean na cześć miłości, i na temat miłości, zaskakująco pełen życia”. – „Herald” To książka przejmująca tym bardziej, że Barnes nie roztkliwia się nad sobą ani nad innymi. Uderzający opis bólu człowieka, który kochał ponad miarę i stracił ponad miarę. – „The Spectator” Każdy, kto kochał i cierpiał z powodu straty, lub po prostu cierpiał, powinien przeczytać tę książkę, a potem przeczytać ją ponownie, i jeszcze raz. – „The Independent” Przeczytać tę książkę to zaszczyt. Napisać ją – to nadzwyczajne dokonanie. – „The Times” Julian Patrick Barnes (ur. 1946) – angielski powieściopisarz, autor opowiadań i eseista. Wydał dziewięć powieści: Metroland, Before She Met Me, Papuga Flauberta, Pod słońce, Historia świata w 10 i pół rozdziałach, Pomówmy szczerze, Jeżozwierz, Anglia, Anglia i Love. Jest także autorem zbioru opowiadań Po drugiej stronie La Manche i zbioru felietonów Letters from London. Jego książki zostały przetłumaczone na ponad trzydzieści języków. Jest jedynym pisarzem (i do tego nie-Francuzem!), którego uhonorowano we Francji zarówno Prix Medicis, jak i Prix Femina. Mieszka w Londynie.

29,90 zł
23,92 zł
Powiadomienie

Rabat 20,0%
oszczędzasz 5,98 zł

36
Na zakupach. Naklejkowe przebieranki - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Na zakupach. Naklejkowe przebieranki
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2020.01.13

Poznaj trzy przyjaciółki, które bardzo lubią chodzić po sklepach. Użyj naklejek i dobierz Karolinie, Laurze i Kasi nowe sukienki i buty, wybierz kreacje na przyjęcie i udaj się na gwiazdkowe zakupy.

15,00 zł
11,99 zł
Powiadomienie

Rabat 20,1%
oszczędzasz 3,01 zł

37
Aktorki - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Aktorki
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2020.01.01

Portrety jedenastu wybitnych aktorek to nie tylko wnikliwy opis ról i zawodowych osiągnięć bohaterek, ale również wspaniała kronika polskiej kultury z perspektywy jej najbardziej fotogenicznych symboli, w której znalazło się miejsce na wdzięk, ironię, uśmiech i suspens. Dzięki opowieściom bohaterek, poznajemy zapachy i klimat międzywojnia, smutek stalinizmu i komunizmu, a także kontrastujące ze sobą kolory transformacji. Wewnątrz spraw wielkiej wagi stale rozgrywają się prywatnie i sceniczne melodramaty, sensacje, a nawet kryminały, a nieuchwytne dotąd ikony polskiego kina i teatru podczas lektury stają się członkami naszych rodzin. Aktorki Łukasza Maciejewskiego to znakomicie napisana, nostalgiczna i dowcipna książka o czymś pozornie nieuchwytnym - fenomenie aktorstwa.

10,00 zł
8,99 zł
Powiadomienie

Rabat 10,1%
oszczędzasz 1,01 zł

38
Księżniczka z Chmur - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Księżniczka z Chmur
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2020.01.01

Księżniczka z chmur to bajka o dziewczynce, która była chmurą i bardzo pragnęła zobaczyć jak jest na Ziemi. Kiedy tam się wybrała, bardzo się jej tam spodobało, ale okazało się, że zaczyna się skraplać pod wpływem promieni słońca. W ostatniej chwili udało się jej uciec w górę i od tej pory już nie tęskniła za Ziemią. To oczywiście konfucjańskie prawdy na temat roli jednostki w społeczeństwie, która powinna być szczęśliwa tam gdzie jest. Oto niezwykła seria współczesnych bajek - Khoa Le jest zarówno autorką wszystkich tekstów, jak i ilustracji. Dzięki tym książkom młodzi czytelnicy poznają opowieść o dziewczynce, która była chmurą i bardzo chciała dowiedzieć się, jak jest na Ziemi. Dowiedzą się też o przygodach chłopca, który bez przerwy płakał i pewnej nocy strumienie łez wyniosły go wraz z łóżkiem na pełne morze W serii: Miodunka, Szymek brudas, Księżniczka z chmur, Słońce i Księżyc, Beksa, Potarganiec.

13,00 zł
10,99 zł
Powiadomienie

Rabat 15,5%
oszczędzasz 2,01 zł

39
Vademecum whisky - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Vademecum whisky
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2020.01.01

Według archiwów Królewskiej Izby Skarbowej pierwszy zapis na temat legalnej produkcji szkockiej whisky pochodzi z końca XV wieku. W 1494 roku zakonnik John Cor z Dunfermline decyzją króla otrzymał zgodę na zakup pół tony jęczmiennego słodu (eiht bolls of malt) w celu wyprodukowania aquavitae. Łacińskie określenie aquavitae, czyli `woda życia`, przeniesione do języka szkocko-gaelickiego będzie brzmiało uisge beatha lub usquebaugh. Anglik wymówi je jako uishgi, a stąd już maleńki krok do dzisiejszego brzmienia - whisky. Słowo aquavitae zadomowiło się w wielu językach zachowując swe wdzięczne brzmienie, odnajdziemy je np. we francuskiej eau-de-vie czy w naszej rodzimej okowicie. Autor książki jest niekwestionowanym autorytetem w dziedzinie whisky. Od wielu lat działa aktywnie w środowisku międzynarodowych dystrybutorów tego szlachetnego trunku. Vademecum Whisky zawiera kompetentny opis ponad 300 producentów whisky: ze Szkocji, Irlandii, Stanów Zjednoczonych, Kanady, a nawet Japonii. Czytelnik znajdzie w tej prawie 400-stronicowej książce historię najbardziej znanych destylarni, liczne anegdoty i szczegółowy opis poszczególnych przedstawicieli zarówno blendów, jak i single malt.

35,00 zł
27,65 zł
Powiadomienie

Rabat 21,0%
oszczędzasz 7,35 zł

40
Moja księga 3000 ślicznych nalepek - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Moja księga 3000 ślicznych nalepek
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.09.26

Naklejkowa zabawa! Kolorowy i duży zbiór zadań, wśród których każde dziecko znajdzie coś dla siebie: szukanie pasujących elementów, kolorowanie, łączenie kropek Do tego gry, w które można grać z przyjaciółmi, i niesamowita liczba naklejek do ozdabiania książeczki (i nie tylko!).

20,00 zł
15,99 zł
Powiadomienie

Rabat 20,1%
oszczędzasz 4,01 zł

41
Naklejanki. Roboty - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Naklejanki. Roboty
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.02.28

Naklejanki to wesołe obrazki, które dziecko tworzy za pomocą nalepek wielokrotnego użytku. W lewym górnym rogu każdej scenki jest wzór pokazujący, jak uzupełnić stronę. Dzięki tej książeczce maluch pozna historyjkę o planecie robotów, wzbogaci słownictwo i będzie się świetnie bawić.

8,00 zł
6,99 zł
Powiadomienie

Rabat 12,6%
oszczędzasz 1,01 zł

42
PRL od kuchni. Smaczne i proste dania - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
PRL od kuchni. Smaczne i proste dania
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.04.09

Zapraszamy w nostalgiczną podróż kulinarną do czasów PRL-u. Przypominamy sztandarowe dania minionej epoki. Znajdziesz tu takie legendarne specjały jak śledzie po japońsku, a także nieco zapomniane przysmaki, m.in. ozorki w sosie chrzanowym.

17,00 zł
13,99 zł
Powiadomienie

Rabat 17,7%
oszczędzasz 3,01 zł

43
Kolorowanka Zosi fiołkowej wróżki - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kolorowanka Zosi fiołkowej wróżki
Dostępny
18 szt.

Blok do kolorowania z naklejkami dla dziewczynek. Sympatyczna bohaterka, wróżka Zosia, oprowadza dzieci po swoim świecie. Obrazki można dodatkowo ozdabiać dołączonymi naklejkami.

19,99 zł
15,99 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 4,00 zł

44
Zabłyśnij! Piękne modelki - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zabłyśnij! Piękne modelki
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2020.02.17

Oryginalna książeczka w formie torebki zachwyci wszystkie dziewczynki. W środku znajdą one mnóstwo naklejek, a także ciekawe łamigłówki, których rozwiązanie z pewnością umili im czas.

7,00 zł
5,99 zł
Powiadomienie

Rabat 14,4%
oszczędzasz 1,01 zł

45
Rozwiąż to sam! / Pokoloruj to sam! - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Rozwiąż to sam! / Pokoloruj to sam!
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2020.06.22

Z tą dwustronną książką nie można się nudzić! Łamigłówki i kolorowanki umilą maluchom czas. Chwyć kredki i pisaki i dobrze się baw!

20,00 zł
15,99 zł
Powiadomienie

Rabat 20,1%
oszczędzasz 4,01 zł

46
Dragons. Zadanie: Naklejanie! - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dragons. Zadanie: Naklejanie!
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2020.01.15

Witaj w Berk! Masz ochotę dołączyć do Jeźdźców Smoków i ich niesamowitych wiernych smoczych kompanów? Nie ma się nad czym zastanawiać, tym bardziej że czeka na ciebie wiele wyzwań! Poznaj drużynę przyjaciół i zaprezentuj im swoje umiejętności, rozwiązując zadania oraz uzupełniając strony naklejkami. Słowo wikinga, że nie będziesz się nudzić! Do dzieła!

12,00 zł
9,99 zł
Powiadomienie

Rabat 16,8%
oszczędzasz 2,01 zł

47
Molokai, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Molokai, CD
Papa Wemba, Mystic Production
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2020.09.24

Lista utworów: 1. Excuse Me 2. Zero 3. Bakwetu 4. Image 5. If The Children Cry 6. Sakana 7. Shofele 8. M'Fono Yami 9. Epelo 10. Awa Y'okeyi 11. Esclave

37,90 zł
34,87 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 3,03 zł

48
I Lost My Body OST LP. Winyl - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
I Lost My Body OST LP. Winyl
Dan Levy, Mystic Production
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2020.11.17

106,90 zł
98,35 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 8,55 zł

49
Lighting At The Door Colored LP. Winyl - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Lighting At The Door Colored LP. Winyl
All Them Witches, Mystic Production
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2020.10.06

LPA 1. Funeral for a Great Drunken Bird 2. When God Comes Back 3. The Marriage of Coyote Woman 4. Swallowed By the Sea 5. Charles William LPB 1. The Death of Coyote Woman 2. Romany Dagger 3. Mountain 4. Romany Dagger (Remended) 5. Surface-To-Air Whistle

86,90 zł
79,95 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 6,95 zł

50
Part Two The Endless Not TG Now. CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Part Two The Endless Not TG Now. CD
Throbbing Gristle, Mystic Production
Dostępny
8 szt.

1. Vow Of Silence 2. Rabbit Snare 3. Separated 4. Almost A Kiss 5. Greasy Spoon 6. Lyre Liar 7. Above The Below 8. Endless Not 9. The Worm Waits Its Turn 10. After The Fall 11. X-Ray 12. Splitting Sky 13. Almost Like This 14. How Do You Deal

53,90 zł
49,59 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 4,31 zł

51
Part Two The Endless Not TG Now LP. Winyl - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Part Two The Endless Not TG Now LP. Winyl
Throbbing Gristle, Mystic Production
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.02.10

1. Vow Of Silence 2. Rabbit Snare 3. Separated 4. Almost A Kiss 5. Greasy Spoon 6. Lyre Liar 7. Above The Below 8. Endless Not 9. The Worm Waits Its Turn 10. After The Fall 11. X-Ray 12. Splitting Sky 13. Almost Like This 14. How Do You Deal

106,90 zł
98,35 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 8,55 zł

52
Paralanguage LP. Winyl - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Paralanguage LP. Winyl
Samson, Will, Mystic Production
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.03.01

Tracklista: 1. Calescent 2. Beyond The Dust 3. Flowerbed 4. Triplet 5. Lacuna 6. The Human Mosaic 7. Ochre Alps 8. The Smallest Sliver

97,90 zł
90,07 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 7,83 zł

53
Odyssey The Sound Of Ivor Raymonde Vol II LP. Winyl - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
146,90 zł
135,15 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 11,75 zł

54
Portrait Indie LP. Winyl - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Portrait Indie LP. Winyl
Yann Tiersen, Mystic Production
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.02.25

180,90 zł
166,43 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 14,47 zł

55
The Soft Bulletin Live At Red Rocks LP. Winyl - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
The Soft Bulletin Live At Red Rocks LP. Winyl
Flaming Lips, The, Mystic Production
Dostępny
8 szt.

1. Race For The Prize (Live at Red Rocks) 2. A Spoonful Weighs A Ton (Live at Red Rocks) 3. The Spark That Bled (Live at Red Rocks) 4. The Spiderbite Song (Live at Red Rocks) 5. Buggin' (Live at Red Rocks) 6. What Is The Light? (Live at Red Rocks) 7. The Observer (Live at Red Rocks) 8. Waitin' For A Superman (Live at Red Rocks) 9. Suddenly Everything Has Changed (Live at Red Rocks) 10. The Gash (Live at Red Rocks) 11. Feeling Yourself Disintegrate (Live at Red Rocks) 12. Sleeping On The Roof (Live at Red Rocks)

106,90 zł
98,35 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 8,55 zł

56
Portrait LP. Winyl - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Portrait LP. Winyl
Yann Tiersen, Mystic Production
Dostępny
12 szt.

180,90 zł
166,43 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 14,47 zł

57
Superbloom. CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Superbloom. CD
Kiefer, Mystic Production
Dostępny
5 szt.

1. Golden 2. Frozen 3. May 20 4. 10,000 Days 5. Good Looking 6. Be Encouraged 7. And Encourage Others 8. Journey 9. Island 10. Orange Crayon 11. Cute 12. Sunny 13. Green Crayon

53,90 zł
49,59 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 4,31 zł

58
Mummer Love. CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mummer Love. CD
Dostępny
8 szt.

1. Aw Abadir 2. La Maison de Rimbaud 3. Eternity 4. Song Of The Highest Power 5. Mummer Love 6. Farewell 7. Bad Blood 8. Sensation

53,90 zł
49,59 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 4,31 zł

59
Shame Engine / Blood Pressure LP. Winyl - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Shame Engine / Blood Pressure LP. Winyl
Health & Beauty, Mystic Production
Dostępny
5 szt.

Disc: 1 1. Saturday Night 2. Yr Wives 3. Rat Shack 4. Clown Disc: 2 1. Lack 2. Bottom Leaves 3. Judy 4. Escaping Error 5. Recourse 6. Love Can Be Kind

106,90 zł
98,35 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 8,55 zł

60
The Covenant The Sword And The Arm Of The Lord Lp. Winyl - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
The Covenant The Sword And The Arm Of The Lord Lp. Winyl
Voltaire Cabaret, Mystic Production
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.06.18

1. L21ST 2. I Want You 3. Hells Home 4. Kickback 5. The Arm Of The Lord Warm 6. Golden Halos 7. Motion Rotation Whip Blow 8. The Web

53,90 zł
49,59 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 4,31 zł

61
Countless Branches. CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Countless Branches. CD
Fay, Billy, Mystic Production
Dostępny
9 szt.

1. In Human Hands 2. How Long, How Long 3. Your Little Face 4. Salt of the Earth 5. I Will Remain Here 6. Filled with Wonder Once Again 7. Time's Going Somewhere 8. Love Will Remain 9. Countless Branches 10. One Life 11. Tiny 12. Don't Let My Marigolds Die (Live in Studio) 13. The Rooster 14. Salt of the Earth 15. Your Little Face (Acoustic Version) 16. Filled with Wonder Once Again (Band Version) 17. How Long, How Long (Band Version) 18. Love Will Remain (Band Version)

65,90 zł
60,63 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 5,27 zł

62
Piórnik Tuba Horses Starpak 396702 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Piórnik Tuba Horses Starpak 396702
Starpak
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2020.09.15

Piórnik w kształcie tuby z zamkiem błyskawicznym z kolekcji Starpak z grafiką Konia w kwiaty. Dzięki żywej kolorystyce oraz ciekawej grafice, użytkowanie go to czysta przyjemność. Zapoznaj się również z innymi produktami Starpak z serii Horses Piórnik pomieści niezbędne artykuły piśmiennicze i pozwoli samemu skompletować asortyment taki jak flamastry, kredki, pióro, długopis czy ołówek, jednocześnie nie zajmie dużo miejsca w plecaku. Posiada wnętrze wyścielane mocną podszewką oraz gumową zawieszkę, ułatwiającą otwieranie i zamykanie. Produkt jest wyrobem tekstylnym. Przeznaczony dla dzieci w wieku 3 . Wymiary produktu wys.x szer. x gł. cm 7,3x21,5x7,3.

9,00 zł
8,99 zł
Powiadomienie

Rabat 0,1%
oszczędzasz 0,01 zł

63
Naklejki 100x260 Serca Brok 359401 Pbh - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
4,99 zł
Powiadomienie
Wróć do góry