hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Książki - wyszukiwanie
Książki
Zabawki
Puzzle
Gry planszowe
Audiobooki
Muzyka
Filmy

Kalendarz premier z dnia 2019.12.23

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli w poniedziałek 23 grudnia 2019 roku. Na pierwszym miejscu znajduje się Boży pył codzienności (Witold Gadowski), na drugim ANNA JEDNO IMIĘ WIELE HISTORII (praca zbiorowa). Kolejny produkt to JULIA JEDNO IMIĘ WIELE HISTORII (praca zbiorowa) oraz Język polski? Chcę i mogę! Część II A1+ (Edyta Gałat, Beata Sałęga-Bielowicz).
1
Boży pył codzienności - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Boży pył codzienności
Dostępny4 szt.

Boży pył to zbiór tekstów publicystycznych Witolda Gadowskiego komentujących bieżące wydarzenia zarówno w Polsce jak i na całym świecie. Autor w swoim charakterystycznym – niepokornym, pełnym krytyki wobec mitów współczesności – stylu analizuje teraźniejszość przez pryzmat kontekstów historycznych, filozoficznych i naukowych, jak i przez pryzmat doświadczeń wynikających ze spotkań z fascynującymi ludźmi, których miał okazję poznać na swojej dziennikarskiej i artystycznej drodze. Wydaje się, że właśnie owo doświadczenie spotkania z drugim człowiekiem jest dla Witolda Gadowskiego najważniejsze. Stosuje on swoistą – „podwójną” – metodę majeutyczną – stara się wydobyć prawdę, mądrość, światło z ludzi spotkanych na swojej drodze i przelać te doświadczenia na słowo pisane. Z drugiej zaś strony, Gadowski prowokuje czytelnika do myślenia i pomaga nam odkrywać, że pewne uniwersalne prawdy, każdy z nas ma już zapisane w sobie( a przynajmniej ma w sobie potencjał do odkrywania prawdy – zwany logicznym myśleniem). Otaczającą nas rzeczywistość autor stara się analizować aksjologicznie (pod względem wartości) i teleologicznie (przez pryzmat celu) – czyli przez pryzmaty tak bardzo potrzebne w publicystyce, a tak często zastępowane dziś postmodernistycznym bełkotem- gdzie liczy się to co przyjemne, łatwe, „modne”. Witold Gadowski stara się rozbijać wysokie mury poprawności politycznej by oglądać i opisywać świat takim, jaki jest naprawdę – z całym jego trudem i cierpieniem, dobrem i pięknem.”

50,00 zł
47,50 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 2,50 zł

2 osoby kupiły
2
ANNA JEDNO IMIĘ WIELE HISTORII - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
ANNA JEDNO IMIĘ WIELE HISTORII
Dostępny13 szt.

Dziesięć wyjątkowych historii i pięknych portretów znanych Ann, które stały się ważne dla świata, w interpretacji polskich artystów. Doskonały prezent dla każdej Ani, która na nowo odkryje moc swojego imienia.

39,00 zł
28,86 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 10,14 zł

1 osoba kupiła
3
JULIA JEDNO IMIĘ WIELE HISTORII - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
JULIA JEDNO IMIĘ WIELE HISTORII
Dostępny16 szt.

Dziesięć wyjątkowych historii i pięknych portretów znanych Julii, które stały się ważne dla świata, w interpretacji polskich artystów. Doskonały prezent dla każdej Julki, która na nowo odkryje moc swojego imienia.

39,00 zł
28,86 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 10,14 zł

1 osoba kupiła
4
Język polski? Chcę i mogę! Część II A1+ - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Język polski? Chcę i mogę! Część II A1+
Dostępny91 szt.

Podręcznik do nauki języka polskiego jako obcego pod tytułem: Język polski – chcę i mogę! w dwóch powiązanych ze sobą merytorycznie i kompozycyjnie częściach, jest propozycją przeznaczoną dla poziomu A1 (ESOKJ, 2003), adresowaną przede wszystkim do osób dorosłych, choć może być też wykorzystywany w pracy z młodzieżą. Książka jest owocem doświadczeń autorek zebranych w trakcie wieloletniej pracy z grupami początkującymi na różnego typu kursach w Uniwersytecie Jagiellońskim, w Międzynarodowym Centrum Kształcenia Politechniki Krakowskiej oraz w szkołach prywatnych. Koncepcja podręcznika wpisuje się w nurt podejścia komunikacyjnego. Celem nauczania w tym podejściu jest rozwijanie kompetencji komunikacyjnej uczących się, rozumianej jako umiejętność posługiwania się językiem obcym poprawnie pod względem językowym i adekwatnie do kontekstu sytuacyjnego. Ważny więc jest zarówno rozwój sprawności językowych (słuchania, mówienia, pisania i czytania), jak i leżących u ich podłoża – kompetencji lingwistycznych (gramatycznej, leksykalnej, fonologicznej i ortograficznej), o co zadbano w przygotowywanej pozycji. Podręcznik składa się z 15 jednostek, podzielonych na dwie części (pierwsza część ma 9 jednostek podstawowych i 3 powtórzeniowe; druga – 6 jednostek podstawowych i 2 powtórzeniowe oraz suplement, w którym, oprócz wielorakich ćwiczeń gramatycznych i słownikowych, jest kilka tekstów do czytania, pomyślanych jako materiały dodatkowe dla uczącego i uczącego się). Po każdych trzech jednostkach zamieszczono lekcję powtórzeniową, która pozwala nauczycielowi, i uczącym się monitorować przebieg i efektywność procesu kształcenia. W każdej lekcji, oprócz tekstów, dialogów, sytuacji komunikacyjnych, znajduje się duża liczba ćwiczeń językowych i sprawnościowych (jest ich w zależności od tematu od 20 do ok. 30). Ostatnia jednostka, w obydwu częściach, bez numeru, nosi tytuł Świętujemy w Polsce! Jej fragmenty mogą zostać wykorzystane w dowolnym momencie kursu – moment ten wyznaczą bądź potrzeby, bądź rytm roku. W jednostce tej znalazły się informacje o polskich tradycjach, świętach i sposobach ich obchodzenia. Treści socjokulturowe znajdują się w całym podręczniku – uczący się towarzyszą w codziennym życiu rodzinie Różyckich, ich krewnym oraz przyjaciołom i znajomym. Do każdej niemal lekcji wplecione też zostały różne materiały autentyczne, m.in. reklamy, ulotki, bilety oraz formularze, które należy wypełnić on-line (...). Opracowanie graficzne jednostek, bogate w kolory, lecz nie przekrzyczane, ma za zadanie wspierać proces przyswajania wiedzy. Grafika wyraźnie nawiązuje do znanej uczącym się grafiki Facebooka, bloga i innych form współczesnej komunikacji. – fragment Wstępu

79,00 zł
57,67 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 21,33 zł

1 osoba kupiła
5
Grażyna Bacewicz- sonaty na skrzypce i fortepian - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Grażyna Bacewicz- sonaty na skrzypce i fortepian
Dostępny352 szt.

Jest to pierwsze dla Polskiego Radia nagranie wszystkich Sonat skrzypcowych Grażyny Bacewicz. Przybliży ono melomanom twórczość tej wybitnej polskiej kompozytorki. Ostatnia Sonata na skrzypce i fortepian to dzieło wybitne, a mało popularne i rzadko wykonywane. Nagranie Jakuba Jakowicza i Bartosza Bednarczyka pomoże zmienić ten stan rzeczy i V Sonata znajdzie zasłużone miejsce w kanonie wykonawczym. Po świetnym przyjęciu płyty z utworami na skrzypce i fortepian Franza Schuberta (Polskie Radio 2017), duet Jakowicz/Bednarczyk powraca z kolejnym nagraniem, tym razem z repertuarem XX-wiecznym. W roku sto dziesiątej rocznicy urodzin oraz pięćdziesiątej rocznicy śmierci Grażyny Bacewicz, ukazuje się nagranie pięciu Sonat skrzypcowych tej wybitnej polskiej kompozytorki. Wydawnictwo to - poza ogromną wartością muzyczną - ma także na celu przybliżenie publiczności jej postaci i sztuki kompozytorskiej. Dodatkowym atutem wydawnictwa jest zamieszczone na wstępie słowo kompozytorki nagrane dla Polskiego Radia w 1964 roku. Omówienie do płyty napisała wybitna znawczyni sztuki i życia Grażyny Bacewicz - red. Małgorzata Gąsiorowska.

50,00 zł
49,00 zł

Rabat 2,0%
oszczędzasz 1,00 zł

1 osoba kupiła
6
Gdyby Polacy nie byli Polakami. Kresowa apokalipsa: reportaże i perory - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Gdyby Polacy nie byli Polakami. Kresowa apokalipsa: reportaże i perory
Dostępny36 szt.

Przedstawiamy kolejny zbiór reportaży Wojciecha Pestki o mieszkańcach wschodnich ziem II Rzeczpospolitej. Poprzedni, Do zobaczenia w piekle (wznowiony w 2019 roku), został doceniony przez czytelników i obsypany licznymi nagrodami. Tytuł zbioru nawiązuje do pełnych pogardliwej wyższości słów carskiego historyka Mikołaja Berga. Pisał o nas w 1906 roku: [...] gdyby Polacy nie byli Polakami, tj. gdyby byli zgodniejsi i nie rozpadali się na tyle różnorodnych stronnictw, gdyby w swych działaniach politycznych okazali więcej ładu organicznego i wytrwałości, już by się Polska dawno wyzwoliła. Nieraz Polakom kładziono do ust wolność […] W książce znalazły się m.in. reportaże o rosyjskich szpiegowskich radioteleskopach i Wiktorze Bagieńskim z Windawy, o Litwie, nazwanej przez Miłosza ziemią mitów i poezji, o Jozefie Dobkiewiczu z Łatgalii, bitwie pociągów pancernych i frachtowcu „Athen” w roli obozu zagłady, największym w Europie cmentarzu jeńców wojennych w Dęblinie i rosyjskich przygotowaniach w 1981 r. do interwencji wojskowej w Polsce… Wojciech Pestka nadaje swoim reportażom obiektywny wymiar: unika uproszczeń, nie wypowiada łatwych sądów, dokumentując życiowe doświadczenia swoich bohaterów. Znakiem rozpoznawczym jest opanowana do perfekcji technika „cudzego głosu” – narracji budowanej z wypowiedzi bohaterów, relacji medialnych, informacji faktograficznych. Reportaże Wojciecha Pestki były wielokrotnie nagradzane, m.in. Międzynarodową Nagrodą Literacką im. Hryhorija Skoworody (Ukraina), Międzynarodową Nagrodą Literacką im. Mikołaja Gogola (Ukraina), Ogólnopolską Literacką Nagrodą im. B. Prusa. Wydanie książki zostało dofinansowane ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

36,90 zł
26,57 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 10,33 zł

1 osoba kupiła
7
JAN JEDNO IMIĘ WIELE HISTORII - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
JAN JEDNO IMIĘ WIELE HISTORII
Dostępny19 szt.

Dziesięć wyjątkowych historii i pięknych portretów znanych Janów, którzy stali się ważni dla świata, w interpretacji polskich artystów. Doskonały prezent dla każdego Janka, który na nowo odkryje moc swojego imienia.

39,00 zł
28,86 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 10,14 zł

1 osoba kupiła
8
JAKUB JEDNO IMIĘ WIELE HISTORII - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
JAKUB JEDNO IMIĘ WIELE HISTORII
Dostępny11 szt.

Dziesięć wyjątkowych historii i pięknych portretów znanych Jakubów, którzy stali się ważni dla świata, w interpretacji polskich artystów. Doskonały prezent dla każdego Kuby, który na nowo odkryje moc swojego imienia..

39,00 zł
28,86 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 10,14 zł

1 osoba kupiła
9
Biblioteka maluszka Rozśpiewana żabka - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Biblioteka maluszka Rozśpiewana żabka
Niedostępny
Brak

Biblioteka Maluszka to seria ślicznie ilustrowanych, sztywnostronicowych książeczek dla najmłodszych, z uroczymi wierszami o zwierzątkach. Jest wśród nich kurka, która zgubiła się i nie mogła trafić na swoją grzędę, żabka, która chciała z kimś zaśpiewać, kotek, który uwielbiał samotne wędrówki, a także słonik, świnka, piesek i owieczka. Książeczka polecana dzieciom w wieku od 0 do 2 lat.

6,00 zł
4,99 zł
Powiadomienie

Rabat 16,8%
oszczędzasz 1,01 zł

10
Kronos 3/2019. Florenski - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kronos 3/2019. Florenski
Niedostępny
Brak

Przedstawiamy kwartalnik wydawany przez Instytut Filozofii Uniwersytetu Warszawskiego i Fundację Augusta hrabiego Cieszkowskiego. Jego misją jest rozwój i upowszechnianie myśli humanistycznej, szczególnie filozoficznej, międzynarodowa wymiana myśli, budowa europejskiej wspólnoty naukowej i zacieśnianie współpracy pomiędzy krajami UE na gruncie szeroko pojętej humanistyki. W środku znajdziemy solidną porcję esejów, polemik i recenzji, teksty poświęcone historii filozofii polskiej oraz prezentacje najważniejszych autorów i myślicieli.

20,00 zł
14,99 zł
Powiadomienie

Rabat 25,1%
oszczędzasz 5,01 zł

11
Maskotka Kot 25,5 cm - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
55,90 zł
51,43 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 4,47 zł

12
Maskotka Słoń 25,5 cm - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
45,90 zł
42,23 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 3,67 zł

13
Maskotka Pies 25,5 cm - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
43,90 zł
40,39 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 3,51 zł

14
Maskotka Lew 25,5 cm - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
46,90 zł
43,15 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 3,75 zł

15
Zostań legendą. Profesjonalne przygotowanie motoryczne i mentalne w sportach wyczynowych - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zostań legendą. Profesjonalne przygotowanie motoryczne i mentalne w sp...
Dostępny13 szt.

Zainspirowana niezwykłymi przemianami sportowców. Potężne wewnętrzne przemiany mistrzów świata, olimpijczyków oraz reprezentantów Polski wielu dyscyplin sportowych były inspiracją do powstania tej książki. Odkrywamy w niej tajniki treningu przygotowania motorycznego i mentalnego sportowców wyczynowych. Książkę dedykujemy profesjonalnym zawodnikom, ich rodzicom oraz trenerom. Blisko 600 stron kompletnej wiedzy. Wiedza zawarta w książce została oparta na najlepszych szkoleniach i prelekcjach Dawida Piątkowskiego, opracowanych podczas współpracy z mistrzami świata, Europy oraz reprezentantami Polski niemal wszystkich dyscyplin sportowych. Znajdziesz tu między innymi tematy takie jak: • tworzenie wojowniczej osobowości, • 11 potęg niezachwianej motywacji, • 11 obsesji doskonałości, • tajniki treningu mentalnego, • przygotowanie motoryczne najlepszych sportowców.

149,00 zł
107,28 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 41,72 zł

16
Strategiczna logika firm rodzinnych. Model Beliefs - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Strategiczna logika firm rodzinnych. Model Beliefs
Dostępny81 szt.

„Istota firmy rodzinnej polega na połączeniu dwóch systemów – rodziny i biznesu. Spoiwem tych elementów jest nie tylko kapitał, lecz więź osób należących do jednej rodziny w układzie pokoleniowym. Wyznacza to sposób funkcjonowania podmiotu gospodarczego, determinuje cele, wpływa na kulturę organizacyjną i strategię działania. Równocześnie nakładanie się systemów rodzinnego i firmowego prowadzi do wzajemnego nasilania relacji pomiędzy tymi systemami. Badania potwierdzają, że efektywność firmy rodzinnej nie może być analizowana i oceniana bez analizy systemu rodzinnego. Firmy rodzinne są skłonne do wielkich ofiar, nawet do przetrwania długookresowego załamania, aby tylko oszczędzić firmę i społeczność wokół niej. Potwierdza to istnienie innej logiki niż tylko w wymiarze ekonomicznym. Firma rodzinna stała się modelem dla wszystkich firm. Powodem tego zainteresowania jest fakt, że dzisiejsza firma, bardziej niż kiedykolwiek (…), zbudowana jest w oparciu o budulec, z którego zbudowane są również same rodziny. Podejście to uwypukliło się w obliczu kryzysu gospodarczego ostatnich lat, który pokazał, że przedsiębiorstwa rodzinne mają wysokie kompetencje do przetrwania w trudnych warunkach gospodarczych i radzą sobie lepiej niż firmy nierodzinne” – ze wstępu. „Teza główna publikacji dotyczy potrzeby, możliwości i konsekwencji wynikających z harmonizacji kodów wartości, które autorka przedstawia w modelu Beliefs, będącym syntezą wartości wywodzących się z systemu rodzinnego i firmowego. Im większa harmonizacja, tym większa szansa na sukces. Główne wnioski, które autorka na podstawie tych badań wyprowadza są takie, że decyzje, jakie zapadają w firmach rodzinnych na różnych etapach tego procesu, nie mają swojego uzasadnienia w analizie strategicznej, ani też częstokroć – jak pokazują strategie funkcjonalne – w racjonalności ekonomicznej. Za decyzjami strategicznych firm rodzinnych stoją również inne zmienne niż logika biznesowa. Różnice te najwyraźniejsze są w obszarze analizy zasobów, stawiania celów, funkcjonalnych strategii HR, oraz strategii finansowych. Zestawione w ramach procesu strategicznego dały pierwszy obraz na proces porównawczy: zarządzania strategicznego w firmach rodzinnych i nierodzinnych” – z recenzji dra hab. Jana Klimka, prof. SGH. Adrianna Lewandowska – wizjonerka polskiej przedsiębiorczości rodzinnej, strateg, doradca, architekt sukcesu wielu polskich firm rodzinnych. Partner zarządzający w Lewandowska i Partnerzy Family Business Consulting, założyciel i prezes Instytutu Biznesu Rodzinnego, członek IFERA, wykładowca programu MBA, akredytowany partner PARP, inicjator Akademii Sukcesora, trener i doradca.

89,00 zł
78,32 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 10,68 zł

17
Zestaw artystyczny 71 elementów DF 18 - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zestaw artystyczny 71 elementów DF 18
Derform
Niedostępny
Brak

Zestaw artykułów plastycznych w walizce z nadrukiem licencyjnym. W skład zestawu wchodzą: linijka, 12 pisaków, 12 kredek ołówkowych, 12 farb akwarelowych, 1 pędzel, 1 ołówek, klej, temperówka, gumka do mazania, 12 kredek woskowych, 12 pasteli woskowych + kolorowanka (4 kartki) + przeźroczysta paleta.

25,90 zł
Powiadomienie
18
Banita. Wydanie 3 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Banita. Wydanie 3
Niedostępny
Brak

Jam Jacek Dydyński, kiedyś szlachcic, polski pan. Teraz banita wyjęty spod prawa! Tyle znaczyłem, co szabla, którą najmowałem za złoto magnatów. Dziś nie mam nic! Dworu, rodziny Straciłem młodość w zwadach, pojedynkach. Wzgardzony, wyśmiewany, oddaję szablę, co kiedyś służyła hetmanom - na usługi pięknej kurtyzany. Stworzenia - jak mówią - bez duszy. Zabić je - ot jak świecę zgasić. Ja jednak wiem, że to nieprawda Bo zamieniłem szlachecką fantazję Na miłość ladacznicy. Dziś zagram o nią w kości z samą panią śmiercią.

29,90 zł
23,92 zł
Powiadomienie

Rabat 20,0%
oszczędzasz 5,98 zł

19
Świat w obrazkach. Domowe zwierzątka - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Świat w obrazkach. Domowe zwierzątka
Niedostępny
Brak

Czy znasz wszystkie zwierzęta domowe? Jakich mamy ulubieńców? Skąd pochodzą psy? Jak dbać o kota? Czy trudno opiekować się chomikiem? Jakie warunki zapewnić królikowi, a jakie szczurowi? Jakie wybrać rybki do domowego akwarium? Przeczytaj tę książkę, a wszystkiego się dowiesz! W serii „Świat w obrazkach” ukazały się m.in. tytuły: Wieś, Zwierzęta, Przyroda, Ludzkie ciało, Ziemia, Konie, Muzyka, Rekordy zwierząt, Góry, Dinozaury i prehistoria, Las, Zwierzęta domowe, Zawody, Miasto, Transport, Morze, Dzieci świata, Smoki, Kosmos, Strażacy.

20,00 zł
15,99 zł
Powiadomienie

Rabat 20,1%
oszczędzasz 4,01 zł

20
Ludzkie ciało. świat w obrazkach - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ludzkie ciało. świat w obrazkach
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.01.19

Dzięki przystępnym opisom oraz barwnym obrazkom dziecko odkryje strona po stronie, jak działa jego organizm. Zrozumie, dlaczego musi jeść, myć się, spać lub uprawiać sport. Dowie się też, jak w łonie matki rozwija się życie. W serii "świat w obrazkach" dotychczas ukazały się tytuły: Wieś, Zwierzęta, Przyroda, Ludzkie ciało, Ziemia, Konie, Muzyka, Rekordy zwierząt, Góry, Dinozaury i prehistoria, Las, Zwierzęta domowe, Zawody, Miasto, Transport, Morze, Dzieci świata, Smoki, Kosmos, Strażacy.

20,00 zł
15,99 zł
Powiadomienie

Rabat 20,1%
oszczędzasz 4,01 zł

21
Kosmos. świat w obrazkach - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kosmos. świat w obrazkach
Niedostępny
Brak

Ta pięknie ilustrowana książeczka pomoże dzieciom zrozumieć, czym jest wszechświat. Dzięki niej młodzi czytelnicy poznają Układ Słoneczny i najważniejsze ciała niebieskie, które się w nim znajdują, dowiedzą się, jak żyją kosmonauci podczas dalekich podróży i poczytają o historii lotów w kosmos. To rozwijająca lektura, idealna dla dzieci zainteresowanych otaczającym je światem. W serii „Świat w obrazkach” dotychczas ukazały się tytuły: Wieś, Zwierzęta, Przyroda, Ludzkie ciało, Ziemia, Konie, Muzyka, Rekordy zwierząt, Góry, Dinozaury i prehistoria, Las, Zwierzęta domowe, Zawody, Miasto, Transport, Morze, Dzieci świata, Smoki, Kosmos, Strażacy.

20,00 zł
15,99 zł
Powiadomienie

Rabat 20,1%
oszczędzasz 4,01 zł

22
Polscy poeci dzieciom - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Polscy poeci dzieciom
Niedostępny
Brak

Polscy poeci dzieciom to zbiór najbardziej znanych utworów literackich od pokoleń czytanych polskim dzieciom. Czytajmy je i dziś, by i nasze pociechy poznały Stefka Burczymuchę, Słonia Trąbalskiego, Pawła i Gawła czy Bazyliszka.

30,00 zł
23,70 zł
Powiadomienie

Rabat 21,0%
oszczędzasz 6,30 zł

23
Dom ośmiu tajemnic - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dom ośmiu tajemnic
Niedostępny
Brak

Uwaga! Nowi! Dorosły, Dorosła i Chłopak wprowadzają się do bardzo starej, zniszczonej kamienicy, która nosi ślady bogatej przeszłości. DOM nie jest tym zachwycony, a jednak z czasem coś się zmienia. Czy Marcin zdobędzie zaufanie Domu Numer 8 i całej Ulicy? Czy stara kamienica zdradzi mu swoje najbardziej skryte tajemnice? Niezwykli bohaterowie, tajemnicze przygody, zaskakujące znajomości, nieoczekiwane wędrówki w czasie i przestrzeni – opowiedziane przez nagrodzoną Medalem IBBY Lilianę Bardijewską 0 to wymarzona książka dla rówieśników Marcina, którzy podobnie jak on chętnie odwiedziliby szkołę duchów czy spróbowali jeszcze ciepłych migdałowych babeczek sprzed kilkudziesięciu lat! To świat, którego nie znamy – świat Bramy, która nie zawsze stoi otworem, Podłogi, która cieszy się z Pierwszych Kroków, zakamarków Piwnic, Strychu i Czasu. Książka uhonorowana została tytułem Książki Roku przez Polską Sekcję IBBY!

29,90 zł
21,53 zł
Powiadomienie

Rabat 28,0%
oszczędzasz 8,37 zł

24
Słówka. Otwórz okienko - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Słówka. Otwórz okienko
Niedostępny
Brak

Ta kolorowa książka z okienkami to idealna pomoc dla początkujących czytelników. Dzieci, bawiąc się w dopasowywanie słów do obrazków, ćwiczą czytanie metodą globalną.

29,99 zł
23,69 zł
Powiadomienie

Rabat 21,0%
oszczędzasz 6,30 zł

25
Kolory. Otwórz okienko - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kolory. Otwórz okienko
Niedostępny
Brak

Ta książka pomoże dzieciom poznać i utrwalić nazwy kolorów. Szukanie szczegółów, dopasowywanie i liczenie elementów to dodatkowe umiejętności, które maluchy będą mogły udoskonalić, odpowiadając na pytania i otwierając okienka.

30,00 zł
23,70 zł
Powiadomienie

Rabat 21,0%
oszczędzasz 6,30 zł

26
Schowek
Sonia, która za dużo chciała
Niedostępny
Brak

Niektórzy lubią opowiadania krótkie, inni długie, więc ułożyłem tę książkę tak, żeby wyszło siedem na siedem. Wymieszałem opowieści nowojorskie z PRL-owskimi. Poza tytułowym opowiadaniem wszystkie były kiedyś w jakimś zbiorze wydrukowane, ale niektóre kilkadziesiąt lat temu. Ból gardła, Nowy taniec La ba da czy Wizyta to moje zupełne początki. Przeczytałem je niedawno i bardzo mi się podobały. - Może nie mam racji, ale wolałbym ją mieć - jak powiedział jeden producent z Paramountu, odrzucając mi scenariusz. - Janusz Głowacki Janusz Głowacki (ur. 1938) - warszawiak i nowojorczyk, prozaik, dramaturg,  scenarzysta. Opublikował m.in. My sweet Raskolnikow, Raport Piłata, Moc truchleje, Ostatni cieć, Z głowy, Good night Dżerzi, Przyszłem, czyli jak pisałem scenariusz o Lechu Wałęsie dla Andrzeja Wajdy. Współautor scenariuszy: Rejs i Psychodrama w reż. Marka Piwowskiego i autor scenariuszy: Trzeba zabić tę miłość  w  reż.  Janusza Morgensterna oraz Polowanie na muchy i Wałęsa. Człowiek z nadziei  w reż. Andrzeja Wajdy. Autor sztuk teatralnych m. in: Kopciuch, Fortynbras się upił, Polowanie na karaluchy, Antygona w Nowym Jorku, Czwarta siostra.

36,90 zł
29,52 zł
Powiadomienie

Rabat 20,0%
oszczędzasz 7,38 zł

27
Zakątki marzeń - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zakątki marzeń
Niedostępny
Brak

Odległe kraje, dziewicza natura, tętniące życiem metropolie, egzotyczne wyspy i zabytki architektury - wszystko to można znaleźć w tym albumie. Wybierzcie się z nami w podróż do najpiękniejszych miejsc na świecie. Ponad 500 fascynujących zakątków czeka na odkrycie. Królowa rzek, Amazonka, lśniące lodowce Gór Skalistych, najpotężniejszy na świecie Wielki Mur Chiński, a także miasto mostów, Wenecja, przepiękne plaże Zanzibaru i położone z daleka od cywilizacji, rozległe przestrzenie Australii - to tylko niektóre z kuszących atrakcji. Wszystkie te przepiękne miejsca zostały obrazowo opisane i zilustrowane wspaniałymi fotografiami. Aby umożliwić jeszcze lepszą orientację, dołączono także wielkie mapy kontynentów oraz indeks.

39,99 zł
31,59 zł
Powiadomienie

Rabat 21,0%
oszczędzasz 8,40 zł

28
Potęga podświadomości (nowe wydanie uzupełnione) - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Potęga podświadomości (nowe wydanie uzupełnione)
Niedostępny
Brak

Potęga podświadomości to jeden z najlepszych i najskuteczniejszych poradników, jakie kiedykolwiek napisano. Ta książka pomogła milionom ludzi na całym świecie osiągnąć upragnione cele jedynie dzięki zmianie sposobu myślenia. Teraz do rąk czytelników trafia nowe wydanie uzupełnione komentarzami z nigdy nie publikowanych prac Autora. Rewolucyjne techniki doktora Murphyego opierają się na sprawdzonej zasadzie: Jeśli uwierzysz w coś bez zastrzeżeń i możesz to zobrazować w swoim umyśle, usuniesz podświadome przeszkody, które powstrzymują cię przed osiągnięciem upragnionego celu, a twoja wiara stanie się rzeczywistością. Ten niezwykły poradnik pomoże ci uwolnić umysł i przekaże praktyczne wskazówki, dzięki którym osiągniesz sukces, prestiż i dobrobyt, zdobędziesz przyjaciół, umocnisz szczęśliwe małżeństwo, pokonasz lęki, pozbędziesz się złych nawyków i nałogów. Opanuj proste techniki przedstawione w POTĘDZE PODśWIADOMOśCI i odkryj, jak łatwo możesz usunąć psychiczne bariery między tobą a twoimi marzeniami.

34,90 zł
27,92 zł
Powiadomienie

Rabat 20,0%
oszczędzasz 6,98 zł

29
Duch Ashleya Browna. Cykl Historie z dreszczykiem - Przygody Jessiki Bannister. Tom 22 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Duch Ashleya Browna. Cykl Historie z dreszczykiem - Przygody Jessiki B...
Niedostępny
Brak

Ambitna dziennikarka Jessica Bannister sięga po nierozwiązane zagadki i zapomniane tajemnice. Nie boi się trudnych tematów, bo jako jedyna jest w stanie dojść do prawdy. Pomaga jej w tym szósty zmysł, dzięki któremu widzi to, co dla innych pozostaje niewidzialne Tom 22 Ashley Brown, były przemytnik i tajny agent, zdobył serce Jessiki Bannister, ale wciąż pozostawał dla niej zagadką. Jego mroczna przeszłość nadal skrywała wiele tajemnic. Po jednej z randek z Jessiką upiory przeszłości dopadły Ashleya i to niemal dosłownie: został porwany przez zamaskowanych napastników! Czy znaleziony na miejscu zdarzenia sześciokątny talizman, na którym widnieje oblicze istoty o dwóch twarzach - człowieka i trupiej czaszki - doprowadzi Jessikę do drzwi, za którymi przetrzymywany jest Ashey?

11,00 zł
8,99 zł
Powiadomienie

Rabat 18,3%
oszczędzasz 2,01 zł

30
10 Pułk Ułanów. Wielka Księga Kawalerii Polskiej 1918-1939. Odznaki Kawalerii. Tom 22 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
10 Pułk Ułanów. Wielka Księga Kawalerii Polskiej 1918-1939. Odznaki Ka...
Niedostępny
Brak

"Odznaki Kawalerii" to seria dzięki której możecie zebrać wysokiej jakości repliki odznak wszystkich przedwojennych pułków kawalerii. Repliki odznak są identycznej wielkości jak odznaki oryginalne i są zabezpieczone plastikowym etui. Każdą książkę podzieliliśmy na cztery części, w których opisujemy: odznakę pułkową, historię pułku, koszary pułku oraz legendę pułku, czyli postać nierozerwalnie związaną z daną jednostką. "Odznaki Kawalerii" to kolekcja dla każdego prawdziwego miłośnika polskiej kawalerii.

33,00 zł
25,08 zł
Powiadomienie

Rabat 24,0%
oszczędzasz 7,92 zł

31
Długopis JUMBO B DF 18 - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
7,99 zł
Powiadomienie
32
Portfel MI 13 - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Portfel MI 13
Derform
Niedostępny
Brak

7,99 zł
Powiadomienie
33
Baby Born. Lalka interaktywna, kąpielowa - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Baby Born. Lalka interaktywna, kąpielowa
Zapf Creation
Niedostępny
Brak

Cudowna przygoda z nową lalką Baby Born Soft Touch! Lalka funkcyjna Baby Born to najważniejsza propozycja kolekcji Zapf Creation Baby Born, składającej się z całej gamy akcesoriów i ubranek, dzięki czemu zabawa z tą lalką nigdy się nie znudzi. Nowa lalka jest delikatna w dotyku, ponieważ jej „ciało” stało się bardziej miękkie i elastyczne, co niewątpliwie zachęca do przytulania. Ramiona są teraz o wiele bardziej ruchome, dzięki czemu łatwo można ją przebierać w kolorowe ubrania. Jeśli jest smutna, wtedy może płakać "prawdziwymi" łzami. Dzięki nowym realistycznym funkcjom zabawa w odgrywanie ról staje się o wiele ciekawsza. Zestaw zawiera lalkę w różowej bluzeczce z kolorową aplikacją, w błękitnych spodenkach we wzorki oraz czapeczką, a także 10 akcesoriów do wspaniałej zabawy: nocnik, talerzyk, łyżeczkę, butelkę, smoczek, pieluszkę, pokarm, certyfikat Baby Born, a także bransoletkę dla lalki i dziewczynki. Laleczka posiada 9 wyjątkowych funkcji, które naśladują odruchy dziecka, a dziewczynki mogą poczuć się, jak prawdziwe mamusie, otaczając opieką Baby Born. • Lalka pije – można poić laleczkę z butelki. • Lalka siusia do pieluszki (możesz zmieniać jej pieluszki). • Lalka płacze „prawdziwymi” łzami – gdy naciśniesz jej miękki górny korpus, wówczas z jej oczu popłyną łzy. • Lalka je – można karmić ją specjalnym pokarmem Baby born. • Lalka siusia na nocniczku – po napojeniu i naciśnięciu pępuszka. • Lalka robi kupkę – po nakarmieniu i naciśnięciu pępuszka, lala robi kupkę. • Lalka może być kąpana – laleczka może zażywać prawdziwej kąpieli i towarzyszyć swojej mamusi podczas zabawy w wodzie. • Lalka ma ruchome nóżki, głowę. Rączki w nowej odsłonie lalki są o wiele bardziej ruchome. • Lalka zasypia – po ułożeniu lalki w pozycji leżącej, jej oczka się zamykają.

251,90 zł
239,31 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 12,59 zł

34
Chaser Dive Bar - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Chaser Dive Bar
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.11.26

Wróć do Dive Bar, by znów spotkać pełnokrwistych bohaterów, dzięki którym to miejsce jest jedyne na świecie. Tym razem Eric, który w pełni zasłużył na złą opinię, zorientował się, że ma duży problem ze znalezieniem interesującej kobiety. Trzeba przyznać, że było to dla niego frustrujące odkrycie. Oto pierwszy playboy w okolicy musiał znosić prawdziwą seksualną posuchę! Jean właśnie przeprowadziła się do nowego miasta. Była w ciąży i postanowiła odmienić swoje życie – zostać dobrą matką. I wszystko szłoby gładko, gdyby nie jej dziecko, które na chwilę narodzin wybrało sobie sam środek paskudnej śnieżycy. W jednym z najdramatyczniejszych momentów w życiu Jean z pomocą przychodzi jej... Eric. Playboy, który usiłuje zaciągnąć każdą ładną dziewczynę do łóżka, to nie najlepszy kandydat na partnera samotnej matki. Skupiona na dziecku młoda kobieta nie jest w stanie zatrzymać przy sobie chłopaka, dla którego liczy się głównie dobry seks. Jednak w tym przypadku pojawia się więź. Nienazwana, delikatna. Czy to wystarczy, aby otworzyć się na miłość? Czy warto podjąć ryzyko kolejnego zranienia? Czy Eric znajdzie w sobie wystarczająco odwagi, aby stać się takim mężczyzną, jakiego pragnie i potrzebuje Jean? Czy w pościgu za idealnym uczuciem pozwolisz się dogonić miłości? Kylie Scott – jest autorką bestsellerów wielokrotnie wyróżnianych przez „New York Timesa” i „USA Today”. W 2013 i 2014 roku otrzymała wyróżnienia Australijskiego Stowarzyszenia Autorów Romansów. Jej fascynujące książki zostały dotychczas przetłumaczone na kilkanaście języków. Od wielu lat jest gorącą miłośniczką romansów, rocka i horrorów klasy B. Mieszka w Queensland w Australii z mężem i dwójką dzieci. Odwiedź jej stronę internetową pod adresem www.kylie-scott.com.

39,90 zł
28,73 zł
Powiadomienie

Rabat 28,0%
oszczędzasz 11,17 zł

35
Spring w akcji, wydanie 5 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Spring w akcji, wydanie 5
Dostępny10 szt.

Spring jest frameworkiem ułatwiającym tworzenie nowoczesnych aplikacji w Javie. To narzędzie, które dynamicznie się rozwija i z każdym nowym wydaniem zapewnia programistom kolejne, ekscytujące możliwości. Piąta wersja Springa okazała się krokiem milowym. Obecnie projektanci mogą tworzyć mikrousługi, korzystać z funkcji programowania reaktywnego i doskonalić budowanie aplikacji zgodnie z modelem MVC. Dzięki pełnej integracji Springa ze Spring Boot nawet najbardziej złożone projekty wymagają minimalnej ilości kodu konfiguracyjnego. W efekcie tworzone aplikacje internetowe są w większym stopniu skalowalne i efektywniejsze w wykorzystywaniu wątków. To kolejne, uzupełnione i zaktualizowane wydanie przewodnika po frameworku Spring. Książka jest napisana w zwięzłym, przejrzystym i jasnym stylu, dzięki czemu szybko zrozumiesz zasady pracy ze Springiem i zbudujesz nowoczesną aplikację internetową współpracującą z bazą danych. Pokazano tu techniki programowania reaktywnego, pisania mikrousług, wykrywania usług, wyjaśniono również pracę z API RESTful i zasady wdrażania aplikacji. Nauczysz się też stosować najlepsze praktyki programowania w Springu. Książka jest znakomitą pomocą dla programistów Javy, którzy dopiero zaczynają pracę z tym frameworkiem, a także dla tych, którzy chcą opanować nowe rozwiązania oferowane przez kolejne wersje ekosystemu Springa. W tej książce między innymi: - solidne wprowadzenie do frameworków Spring i Spring Boot - integracja aplikacji Springa z innymi aplikacjami - programowanie reaktywne w tworzeniu aplikacji internetowych - tworzenie mikrousług i praca ze Spring Cloud - wdrażanie aplikacji w środowisku produkcyjnym i korzystanie ze Spring Boot Admin Nowoczesna aplikacja w Javie? Sprawdź Springa! Craig Walls - starszy programista w firmie Pivotal. Zaangażowany w promocję frameworka Spring, często występuje jako prelegent na konferencjach. Swoje wystąpienia poświęca właśnie Springowi. Craig Walls, ma szczególny dar do przedstawiania zwięzłych i zabawnych przykładów, które w doskonały sposób demonstrują możliwości i techniki, które będziesz musiał poznać.

89,00 zł
62,30 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 26,70 zł

36
Energetyka w kierunku nowej polityki energetycznej t.2 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
60,90 zł
43,85 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 17,05 zł

37
Miasto Noży. Najniebezpieczniejsza powieść o Polsce lat 90. - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Miasto Noży. Najniebezpieczniejsza powieść o Polsce lat 90.
Niedostępny
Brak

Kraków, lata dziewięćdziesiąte XX wieku. Czas, kiedy obraz widziany w telewizyjnych reklamach i odtwarzany na filmach VHS kontrastuje z szarością codziennego życia i bloków z wielkiej płyty. Miasto Noży to nie tylko wstrząsający thriller o brutalnych porachunkach kibiców dwóch krakowskich drużyn – Cracovii i Wisły. To opowieść o tym, co kształtowało ludzi wchodzących w dorosłe życie w pierwszej dekadzie po transformacji ustrojowej. Przenieś się do Polski, o której istnieniu wielu wolałoby nie pamiętać.

49,00 zł
35,28 zł
Powiadomienie

Rabat 28,0%
oszczędzasz 13,72 zł

38
Cry Tape - Muzyka
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Cry Tape
Cigarettes After Sex, Mystic Production
Niedostępny
Brak

37,90 zł
34,87 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 3,03 zł

39
Stance - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Stance
Dostępny5 szt.

Włoskie powiedzenie a carnevale ogni scherzo vale, w wolnym tłumaczeniu oddawane jako "dobry żart tynfa wart", w istocie odnosi się do karnawału i tego, że w tym właśnie okresie każdy dowcip jest odpowiedni. Stance rodzą się właśnie jako karnawałowy żart, wyrafinowany, wymagający dużego nakładu pracy zarówno literackiej, jak i inscenizacyjnej, ale jednak żart. Dworska atmosfera kończącego się karnawałowego święta, obecność znanego z sercowych podbojów Giuliana de’ Medici, temat miłości typowy dla wielu konwersacji tamtego czasu (choćby i tych przytoczonych w Dworzaninie), sprawiają, że Bembo żartobliwie kieruje swoją apologię do wrażliwych, wykształ­conych i znanych z ciętego języka (jak Emilia Pio) dam, które były równocześnie wzorem małżeńskiego oddania i wierności nawet ponad miarę (jak Emilia i księżna Elisabetta). Stance są też inspirowane neoplatońską wizją miłości przefiltrowaną przez doświadczenie Bemba, które już w Rozmowach w Asolo kazało mu silniej zaakcentować pierwiastek zmysłowy. Wypływając z neo­platońskiego idealizmu stają się przez to Stance epikurejskim hymnem miłosnym i nietrudno zauważyć podobieństwa do rozpoczynającej De rerum natura Lukrecjusza inwokacji do Wenus. Seria Dawna Literatura Włoska. Studia i Źródła ma w swym założeniu przybliżać polskiemu czytelnikowi, w pełniejszym niż dotąd zakresie, literackie dziedzictwo Italii XVI–XVIII w., która, mimo swej politycznej słabości i zmiennych, nierzadko burzliwych, losów, odegrała trudną do przecenienia rolę w ukształtowaniu kulturowego oblicza wczesno nowożytnej Europy. W zaplanowanej na szereg tomów serii ukazywać się będą zarówno pojedyncze naukowe rozprawy naświetlające rozmaite aspekty piśmiennictwa dawnej Italii, z uwzględnieniem jego silnych związków z ówczesną literaturą polską, jak i przekłady włoskich tekstów literackich.

20,00 zł
16,99 zł

Rabat 15,1%
oszczędzasz 3,01 zł

40
Życie - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Życie
Niedostępny
Brak

W swoim życiu poznałem wielu ludzi. Na niektórych czekałem przez całe życie, a niektórzy przyszli sami, bez zaproszenia. Każdy z nich wniósł coś do mego życia. Dzisiaj są dla mnie miłym wspomnieniem albo lekcją. Dlatego z wiekiem zrozumiałem, że spotkanie każdego człowieka na mojej drodze nie było przypadkowe i miało jakieś znaczenie. Zrozumiałem, że ładna twarz, miliony na koncie nic nie znaczą, gdy człowiek ma brzydkie serce, a prawdziwy przyjaciel, który może pomóc lub potrafi wydobyć ze mnie to, co najcenniejsze, wart jest więcej niż setki moich znajomych czy krewnych. Dlatego wierzę, że ludzie, których spotykamy w naszym życiu, sprawiają, że stajemy się lepsi, że wydobywają z nas to, co jest ukryte.

48,00 zł
34,56 zł
Powiadomienie

Rabat 28,0%
oszczędzasz 13,44 zł

41
Śpiący za życia. Tom 1 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Śpiący za życia. Tom 1
Niedostępny
Brak

Książka Śpiący za życia jest dość kontrowersyjna. Autor prezentuje w swoim dziele zbiór myśli o życiu, w którym przewodnią refleksją jest porównanie ludzi do lunatyków. Według autora człowiek jest tylko marionetką w rękach systemu, Boga, Losu czy też innego człowieka. Książka w sposób przejrzysty i dokładny uświadamia czytelnikowi, czym jest zniewolenie oraz czym są kajdany społeczne. Po jej przeczytaniu każdy człowiek może pomóc sobie w odpowiedzi na pytanie: czy jest pod wpływem swojej prawdziwej jaźni, czy może bardziej jest zdominowany przez czyjeś wpływy? „Kiedyś miałem sen, że umarłem. To nie był sen, ja naprawdę umarłem – umarłem za życia” – Mariusz Paśko Ras.

48,00 zł
34,56 zł
Powiadomienie

Rabat 28,0%
oszczędzasz 13,44 zł

42
Model plastikowy Airbus A350-900 Lufthansa - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
126,90 zł
43
Model helikoptera do sklejania OH-58 Kiowa, 1:35 - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Model helikoptera do sklejania OH-58 Kiowa, 1:35
Revell
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.12.16

Model amerykańskiego lekkiego śmigłowca rozpoznawczego do sklejania. Nie zawiera farb i kleju. Specyfikacja: • długość modelu: 34.5 cm, • średnica wirnika: 30.5 cm, • ilość elementów: 254, • skala: 1:35, • skala trudności: 5 (w 5-stopniowej skali), • instrukcja w zestawie. Sugerowane kolory farb - 32101, 32105, 32108, 32109, 32116, 32131, 32135, 32161, 32165, 32178, 32190, 32191, 32362

177,79 zł
Powiadomienie
44
Model samolotu Airbus A320 Neo Lufthansa, 1:144 - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Model samolotu Airbus A320 Neo Lufthansa, 1:144
Revell
Niedostępny
Brak

Plastikowy model samolotu do sklejania. Nie zawiera farb, pędzli i kleju. Specyfikacja: • długość modelu: 26.1 cm, • rozpiętość skrzydeł: 24.8 cm, • ilość elementów: 38, • skala: 1:144, • skala trudności: 3 (w 5-stopniowej skali). Sugerowane kolory farb: 32104, 32107, 32109, 32131, 32147, 32154, 32155, 32176, 32191, 32199, 32364, 32371

91,74 zł
Powiadomienie
45
Model samolotu Airbus A321 Neo, 1:144 - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Model samolotu Airbus A321 Neo, 1:144
Revell
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.01.31

Plastikowy model do sklejania. Nie zawiera farb i kleju. Specyfikacja: • długość modelu: 30.9 cm, • rozpiętość skrzydeł: 24.8 cm, • ilość elementów: 68, • skala: 1:144, • skala trudności: 4 (w 5-stopniowej skali). Sugerowane kolory farb - 32104, 32109, 32131, 32147, 32155, 32176, 32190, 32191, 32199, 32364, 32371

101,05 zł
Powiadomienie
46
Modelarski zestaw upominkowy Iron Maiden Spitfire MK.II AC, 1:32 - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Modelarski zestaw upominkowy Iron Maiden Spitfire MK.II AC, 1:32
Revell
Dostępny3 szt.

Spitfire of Supermarine był jednym z najczęściej budowanych samolotów na świecie. Jego duża prędkość, niezawodność, a przede wszystkim ogromna zwrotność sprawiły, że jest najpopularniejszym myśliwcem wszech czasów. Podczas bitwy o Anglię ich wdrożenie zapewniło wspaniałe zwycięstwo Brytyjskich Sił Powietrznych. Nic dziwnego, że inna legenda ustanowiła muzyczny pomnik tej legendy: heavy metalowy zespół Iron Maiden ze swoim super hitem „Aces High” na albumie „Powerslave” z 1984 roku. Specyfikacja: • skala: 1:32, • liczba elementów: 134. Zestaw zawiera: • 5 podstawowych farbek, • pędzelek, • klej. • dwie figurki pilota Eddiego (siedzącego i stojącego). Zalecane kolory farb: 32105, 32108, 32109, 32115, 32116, 32137, 32148, 32159, 32168, 32175, 32179, 32182, 32184, 32189, 32190, 32191, 32199, 32330, 32364.

177,79 zł
47
Model czołgu SLT 50-3 Elefant + Leopard 2 A4, 1:72 - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Model czołgu SLT 50-3 Elefant + Leopard 2 A4, 1:72
Revell
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.11.28

SLT 50-3 Elefant + Leopard 2A4 – ciężki ciągnik siodłowy, transporter czołgów, niemiecki czołg podstawowy. Plastikowy model do sklejania nie zawiera w komplecie farb i kleju. Specyfikacja: • długość modelu: 26.2 cm, • szerokość: 5.9 cm, • wysokość: 6.5 cm, • ilość elementów: 421, • skala: 1:72, • skala trudności: 5 (w 5-stopniowej skali). Sugerowane kolory farb: 32105, 32106, 32109, 32130, 32131, 32184, 32190, 32191, 32381

143,90 zł
Powiadomienie
48
Model do sklejania. Ciągnik Deutz D30, 1:24 - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Model do sklejania. Ciągnik Deutz D30, 1:24
Revell
Dostępny5 szt.

Plastikowy model do składania. Nie zawiera farb. W modelu zastosowano innowacyjny Easy-Click-System, nie wymaga użycia kleju przy montażu modelu. Specyfikacja: • długość: 13.1 cm, • skala: 1:24, • liczba elementów: 96, • wysokość: 8.4 cm, • szerokość: 6.8 cm.

101,05 zł
49
Zestaw upominkowy Hawker Harrier GR, 1:32 - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zestaw upominkowy Hawker Harrier GR, 1:32
Revell
Niedostępny
Brak

Zestaw modelarski z akcesoriami. Zestaw zawiera: • model brytyjskiego samolotu rozpoznawczego bliskiego wsparcia, • 5 podstawowych farbek, • pędzelek, • klej. Zalecane kolory farb: 32109, 32135, 32167, 32184, 32191, 32301, 32330, 32364. Specyfikacja: • długość: 44.6 cm, • rozpiętość skrzydeł: 23.8 cm, • skala: 1:32, • stopień trudności: 4 (w 5-stopniowej skali), • ilość elementów: 116, • instrukcja.

131,98 zł
Powiadomienie
50
Model samochodu Land Rover Seria III, 1:24 - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Model samochodu Land Rover Seria III, 1:24
Revell
Dostępny6 szt.

Plastikowy model do sklejania Land Rover Series III LWB 109 Station Wagon. Nie zawiera w komplecie farb i kleju. Specyfikacja: • skala: 1:24, • długość: 19.4 cm, • szerokość: 8.6 cm, • wysokość: 9.8 cm, • liczba elementów: 184.

131,98 zł
Wróć do góry