hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Książki - wyszukiwanie
Książki
Zabawki
Puzzle
Gry planszowe
Audiobooki
Muzyka
Filmy

Kalendarz premier z dnia 2019.12.18

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli w środę 18 grudnia 2019 roku. Na pierwszym miejscu znajduje się Repetytorium - szkoła podstawowa. Geografia (Krystyna Duplaga), na drugim Włoszki. Czego mogą nas nauczyć? (Gabriella Contestabile). Kolejny produkt to Pięć pierwszych sobót miesiąca. Wielka obietnica Matki Bożej (Giuseppe Brioschi SDB) oraz Punkt zerowy (Artem Czech).
1
Repetytorium - szkoła podstawowa. Geografia - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Repetytorium - szkoła podstawowa. Geografia
Dostępny247 szt.

Przedstawiamy najnowszą publikację do nauki geografii, skierowaną do uczniów klas 5-8 szkoły podstawowej. Repetytorium – szkoła podstawowa – geografia to książka idealna do korzystania na co dzień, jak i do powtórek przed klasówką czy sprawdzianem. Jest w pełni zgodna z podstawą programową, zawiera wszystkie wymagane działy tematyczne, a materiał został przedstawiony językiem zrozumiałym i przystępnym także dla uczniów młodszych klas. Kolorowa, nowoczesna oprawa graficzna, liczne tabele, schematy, wykresy, bogaty materiał zdjęciowy i ilustracyjny, wyszczególnienie ważnych definicji pomagają w szybkiej i bezproblemowej nauce, jednocześnie sprawiają, że jest ona łatwa i przyjemna. Są tutaj także zadania wraz z rozwiązaniami. Pomocny jest też znaczek „pewniak na teście”, zwracający uwagę na treści, które najprawdopodobniej pojawią się na sprawdzianach. Polecamy!

34,90 zł
19,99 zł

Rabat 42,7%
oszczędzasz 14,91 zł

21 osób kupiło
2
Włoszki. Czego mogą nas nauczyć? - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Włoszki. Czego mogą nas nauczyć?
Dostępny22 szt.

Kobiecość po włosku. Jak przeżyć własne Rzymskie wakacje, być jak Monica Belluci i kochać życie z wzajemnością. Przebojowe, pewne siebie, niezależne. Włoszki nie mają sobie równych, jeśli chodzi o temperament i fason. To one rządzą w domu, a gdy idą ulicą – roześmiane, zniewalająco seksowne i eleganckie – świat leży u ich stóp. Chciałybyśmy być takie. Czy to możliwe? Gdzie tkwią źródła tej nieskrępowanej wolności i dobrego samopoczucia? Na czym polega niepowtarzalny styl mieszkanek Rzymu, Wenecji czy Neapolu? Jak one to robią, że znajdują czas na plotki z przyjaciółką, zakupy na targu, gotowanie dla całej rodziny, własne przyjemności, pracę, której poświęcają się z pasją i wyobraźnią, a przy tym zawsze wyglądają ponętnie i kobieco? By zrozumieć ten sekret, warto wraz z autorką zajrzeć do domów zwykłych Włoszek, wsłuchać się w głosy gwiazd włoskiego kina, odwiedzić warsztaty florenckich rzemieślników i pracownie odważnych projektantek – Miuccii Prady i Donatelli Versace. To książka o tym, że życie może być sztuką, małe sprawy – źródłem wielkiej radości, a piękno jest wokół nas, wystarczy zatrzymać się na chwilę, popatrzeć… O prawdziwym szczęściu, tym, co czyni kobietę piękną, sposobach wydobywania magii z szarej codzienności. Zresztą sama spróbuj, przekonaj się… Możesz zacząć od małej filiżanki espresso.

39,90 zł
27,13 zł

Rabat 32,0%
oszczędzasz 12,77 zł

10 osób kupiło
3
Pięć pierwszych sobót miesiąca. Wielka obietnica Matki Bożej - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pięć pierwszych sobót miesiąca. Wielka obietnica Matki Bożej
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.02.06

Nabożeństwo pięciu pierwszych sobót miesiąca to droga do całkowitego ofiarowania się Matce Bożej, by – zgodnie z Jej wezwaniem z Fatimy – naprawić krzywdy wyrządzone Niepokalanemu Sercu. Maryja obiecała, że dzięki jego praktykowaniu wielu może zostać uratowanych od wiecznego potępienia. Ksiądz Giuseppe Brioschi SDB krok po kroku prowadzi nas do zrozumienia tego nabożeństwa i wskazuje, w jaki sposób je sprawować, by przynosiło owoce w życiu naszym i naszych bliskich. Giuseppe Brioschi SDB – włoski salezjanin, uznany popularyzator kultu Niepokalanego Serca Maryi.

12,90 zł
9,99 zł
Powiadomienie

Rabat 22,6%
oszczędzasz 2,91 zł

5 osób kupiło
4
Punkt zerowy - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Punkt zerowy
Dostępny32 szt.

Punkt zerowy to wyjątkowo szczera i bezstronna, a zarazem niepozbawiona humoru oraz dystansu do siebie i wszystkiego wokół relacja z wojny na wschodzie Ukrainy. To książka o wojnie, w której nie ma patosu i bohaterstwa, są natomiast wnikliwe, wyważone i bezpretensjonalne opisy absurdów rzeczywistości wojennej, a zarazem przemian świadomości narratora. Punkt zerowy to pierwsza linia frontu, ale też stan totalnego wyzerowania świadomości – wyzbycia się myśli, uczuć, pragnień, zależności i złudzeń. Polskie tłumaczenie zbioru autobiograficznych esejów Punkt zerowy, opublikowanego na Ukrainie w 2017 roku. Książka dostała nagrodę „LitAkcent Roku 2017” w kategorii „Eseistyka i reportaż fabularny”.

40,00 zł
28,00 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 12,00 zł

5 osób kupiło
5
Cool po koreańsku - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Cool po koreańsku
Dostępny42 szt.

Kiedyś zakazywano tu minispódniczek u kobiet i długich włosów u mężczyzn. Teraz masowo produkuje się światowej sławy boysbandy, seriale telewizyjne i smartfony. Jak to się stało, że niemal w każdym domu znajdują się dziś produkty marki Samsung? Jak do tego doszło w tak krótkim czasie? Gigantyczna popularność piosenki „Gangnam Style” nie była przypadkowa. Ten utwór to jedno z wielu narzędzi perfekcyjnie dopracowanej i nieprawdopodobnie skutecznej strategii wypracowanej przez Koreę Południową, która postanowiła zostać największym eksporterem popkultury. Euny Hong jako dziecko przeprowadziła się z USA do dzielnicy Gangnam w Seulu. Na jej oczach Korea Południowa dokonała przyspieszonego rozwoju gospodarczego, przechodząc od dyktatury wojskowej do liberalnej demokracji. Z reporterską wnikliwością autorka opisuje, jak Korea Południowa wkroczyła w XXI wiek, stając się światowym liderem w biznesie, technologii, edukacji i popkulturze.

39,90 zł
27,93 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 11,97 zł

4 osoby kupiły
6
My Hero Academia. Tom 16 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
My Hero Academia. Tom 16
Dostępny2 szt.

Grupa stażystów w składzie: Midoriya, Kirishima, Uraraka i Asui wraz z zawodowymi bohaterami biorą udział w interwencji! Kirishima, jesteś mężczyzną, na którym można polegać, gotowym zasłonić towarzyszy własnym ciałem! Uwierz w siebie i walcz dalej!

22,00 zł
17,99 zł

Rabat 18,2%
oszczędzasz 4,01 zł

3 osoby kupiły
7
Masza i Niedźwiedź. Zeszyt zadań - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Masza i Niedźwiedź. Zeszyt zadań
Dostępny12 szt.

Zakręcone labirynty, szarady słowne, wykreślanki, proste zagadki logiczne i mnóstwo innych szalonych łamigłówek z Maszą w roli głównej, a do tego dwie strony naklejki. Ta książka zapewni maluchom długie godziny zabawy, a przy okazji – wyśmienity trening intelektu! Zawarte w Zeszycie zadań ćwiczenia zostały opracowane z uwzględnieniem indywidualnych różnic w rozwoju dzieci. Są tu zarówno łatwe, jak i bardziej skomplikowane łamigłówki, które pomogą kształtować umiejętności niezbędne dzieciom na pierwszym etapie edukacji. Towarzystwo ulubionej bohaterki to gwarancja doskonałej rozrywki – Masza uwielbia kłopoty, a zadania w zabawny sposób nawiązują do jej perypetii, które młody odbiorca zna z serialu!

9,80 zł
7,99 zł

Rabat 18,5%
oszczędzasz 1,81 zł

3 osoby kupiły
8
Frau Müller nie zamierza płacić więcej - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
40,00 zł
28,00 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 12,00 zł

2 osoby kupiły
9
Wieczorne słońce - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wieczorne słońce
Dostępny22 szt.

„Te wiersze są jak on, on jest ja one. Mądre, subtelne, ironiczne, życzliwe, sarkastyczne, filozoficzne, wchodzące w interakcję ze współczesnością, uniwersalne i ukraińskie, zdystansowane. O wojnie, o sztuce. Narracyjne i aforystyczne. Czasem przypominające chińskie czy japońskie malarstwo, czasem chwytające codzienność w satyrycznym skrócie. Często czerpiące z filozofii Wschodu – autor bardzo ceni buddyzm, choć nie traktuje go jako religii”. – Bohdan Zadura

35,00 zł
24,50 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 10,50 zł

1 osoba kupiła
10
Autentyczność: stan krytyczny. Problem autentyczności w kulturze XXI wieku - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Autentyczność: stan krytyczny. Problem autentyczności w kulturze XXI w...
Dostępny12 szt.

„Wszystko jest obłędem i sprzecznością w urządzeniach ludzkich” – pisze Jean-Jacques Rousseau, jeden z najważniejszych myślicieli oświeceniowych, ten, od którego pism rozpoczyna swą wielką karierę pojęcie autentyczności. Trudna historia autentyczności odciska się na współczesnym statusie tego zjawiska – wielokrotnie skompromitowanego, ale zarazem nieznośnie obecnego także w XXI wieku. Niniejsza książka stanowi próbę analizy autentyczności jako wyzwania we współczesności. Ale nie tylko. W książce Autentyczność: stan krytyczny. Problem autentyczności w kulturze XXI wieku tytułowa idea jawi się zarówno jako narzędzie krytyczne, problem z zakresu historii idei, wyzwanie egzystencjalne, projekt estetyczny i artystyczny, jak i ważne zagadnienie polityczne. Transnarodowy i transdyscyplinarny charakter pracy pozwala na ujęcie tych kwestii w możliwie najszerszym wymiarze i postawienie pytań wywodzących się z różnych porządków. Złożoność idei autentyczności jest przez autorkę analizowana zarówno w wymiarze teoretycznym, jak i poszczególnych realizacji artystycznych. Obok krytycznej rewizji dziedzictwa oświecenia pojawiają się odkrywcze interpretacje m.in. performansów Mariny Abramović, serialu Dziewczyny czy współczesnych miejskich utopii. Książka ta stanowi ważny głos w dyskusji toczonej na temat kondycji podmiotu. Skutecznie też przekonuje o nieoczekiwanej aktualności idei autentyczności.

44,00 zł
32,12 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 11,88 zł

1 osoba kupiła
11
Nastka. Zestaw naczyń na 2 osoby - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nastka. Zestaw naczyń na 2 osoby
Polesie
Dostępny8 szt.

Piknik, podwieczorek, obiad, kolacja i każdy inny poczęstunek... Okazuje się, że lalki i pluszaki naszych pociech spożywają niezliczoną ilość posiłków w ciągu dnia! My możemy urozmaicić zabawę dając naszym dzieciom w prezencie zestaw naczyń oraz sztućców od firmy Polesie. Zestaw został wykonany z wysokiej jakości materiałów z zastosowaniem filetowo-popielatej kolorystyki. Wymiary: 16.6 x 14.0 x 13.8 cm

13,90 zł
12,99 zł

Rabat 6,5%
oszczędzasz 0,91 zł

1 osoba kupiła
12
Żywoty - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Żywoty
Dostępny28 szt.

Żywoty to krótkie opowiadania, odwołujące się do czasu dzieciństwa i dorastania. To swoista próba skreślenia własnej autobiografii z przymrużeniem oka. „Kto weźmie do rąk tę niewielką książeczkę, składającą się z ośmiu opowiadań, zapewne nie będzie potrzebował informacji o tym, kim jest jej Autor. Bo będzie wiedział. (…) W tej niewielkiej książeczce czytelnik odnajdzie obraz ulegających erozji stosunków społecznych i rodzinnych, obraz problemów w czasie upadku poprzedniego systemu, krytyczne spojrzenie na system edukacji i służbę zdrowia, a równocześnie empatię wobec ludzkiego losu i pochwałę czegoś, co można nazwać prawością lub przyzwoitością. Nie milczeć, gdy ktoś próbuje poniżyć drugiego człowieka, nawet, a może zwłaszcza, gdy ten drugi jest ułomny, jak chłopiec z zespołem Downa z opowiadania Szpital. Będąc opowieścią o radzieckim dzieciństwie, o Krymie, o ukraińskiej prowincjonalnej codzienności, ma równocześnie ta proza wymiar humanistyczny i uniwersalny”. – Bohdan Zadura, fragment przedmowy do książki

35,00 zł
24,50 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 10,50 zł

1 osoba kupiła
13
Miłość w kasztanie zaklęta - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Miłość w kasztanie zaklęta
Dostępny145 szt.

Wierzę w to, że miłość jest nieśmiertelna. Nie istnieją dla niej czas ani żadne granice. Ona trwa, wbrew nam, wbrew zwątpieniu, wbrew zdrowemu rozsądkowi, wbrew wszystkiemu. Miłość w kasztanie zaklęta to piękna powieść o miłości, która musi przetrwać mimo przeciwności losu. O trudnych decyzjach, ludzkich słabościach i umiłowaniu życia. O dostrzeganiu niedostrzegalnego. Marta, samotna trzydziestoparoletnia nauczycielka, ma przyjaciół, plany i marzenia, ale nie ma nikogo bliskiego, z kim mogłaby się nimi dzielić. Przedwczesna śmierć rodziców, a potem odejście ukochanej babci pozostawiły w niej głęboki ślad oraz poczucie ulotności i kruchości ludzkiego życia. Marta wie jednak, że wszystko ma swój czas, i dlatego czeka na księcia z bajki. Niespodziewanie w jej życiu pojawia się Piotr. Kim jest jednak tajemnicza kobieta, która zaklęła w kasztanie swą miłość do Piotra i do małego Miłosza? Czy ich losy, w zadziwiający sposób wplecione w życie Marty, się połączą? Czy Marta jest gotowa na przyjęcie wszystkiego, co przyniesie jej przyszłość?

39,90 zł
29,13 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 10,77 zł

1 osoba kupiła
14
Worochtarium - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
40,00 zł
21,60 zł

Rabat 46,0%
oszczędzasz 18,40 zł

1 osoba kupiła
15
Norweska kronika Mnicha Teodoryka - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Norweska kronika Mnicha Teodoryka
Dostępny1 szt.

Z kroniki Mnicha Teodoryka nie dowiemy się, co mógł myśleć ?przeciętny wiking?. Próżno szukać w niej odwołań do przedchrześcijańskiej kultury czy mitologii, postrzeganych inaczej niż przez pryzmat interpretatio Christiana. Samo posługiwanie się łaciną pociągało za sobą rozmaite konsekwencje w treści i konstrukcji wypowiedzi. Jako autor Teodoryk z pewnością ustępuje pod względem rozmachu intelektualnego swoim sławniejszym kolegom po piórze ? Saksonowi i Snorriemu. Wszakże ukończona w latach 1177?1188 Historia de antiquitate regum Norwagiensium konkuruje o zaszczytne miano najstarszej norweskiej kroniki ? i już choćby z tego powodu powinna zostać uznana za dzieło dla rodzimej kultury fundamentalne. Teodoryk podjął w niej pionierską próbę skonstruowania norweskich dziejów, począwszy od zjednoczenia kraju do czasów niemal sobie współczesnych. Przekonywał w niej, że Norwegowie, mając własną historię, nie są już ludem barbarzyńskim, tylko pełnoprawnym członkiem cywilizowanej ekumeny. W sukurs szły mu erudycja, zdobyta prawdopodobnie w paryskim opactwie św. Wiktora, wiedza uzyskana od Islandczyków, a także niewątpliwe atuty rodzimej historii, z Olafem Świętym na czele.

38,00 zł
1 osoba kupiła
16
THE BEST OF NEW ROMANTIC VOL. 2. CD - Muzyka
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
THE BEST OF NEW ROMANTIC VOL. 2. CD
Various, Universal Music Polska
Niedostępny
Brak

26,90 zł
26,36 zł
Powiadomienie

Rabat 2,0%
oszczędzasz 0,54 zł

17
THE BEST OF LATINO VOL. 2. CD - Muzyka
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
THE BEST OF LATINO VOL. 2. CD
Various, Universal Music Polska
Niedostępny
Brak

26,90 zł
26,36 zł
Powiadomienie

Rabat 2,0%
oszczędzasz 0,54 zł

18
THE BEST OF POP VOL. 2. CD - Muzyka
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
THE BEST OF POP VOL. 2. CD
Various, Universal Music Polska
Niedostępny
Brak

26,90 zł
26,36 zł
Powiadomienie

Rabat 2,0%
oszczędzasz 0,54 zł

19
THE BEST OF ITALO DISCO VOL. 3. CD - Muzyka
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
THE BEST OF ITALO DISCO VOL. 3. CD
Various, Universal Music Polska
Niedostępny
Brak

26,90 zł
26,36 zł
Powiadomienie

Rabat 2,0%
oszczędzasz 0,54 zł

20
THE BEST OF 80s VOL. 2. CD - Muzyka
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
THE BEST OF 80s VOL. 2. CD
Various, Universal Music Polska
Dostępny300 szt.

26,90 zł
26,36 zł

Rabat 2,0%
oszczędzasz 0,54 zł

21
THE BEST OF DISCO VOL. 2. CD - Muzyka
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
THE BEST OF DISCO VOL. 2. CD
Various, Universal Music Polska
Dostępny300 szt.

26,90 zł
26,36 zł

Rabat 2,0%
oszczędzasz 0,54 zł

22
THA LAST CONCERT AT LA SCALA. CD - Muzyka
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
THA LAST CONCERT AT LA SCALA. CD
PRETRE, GEORGES, Universal Music Polska
Dostępny24 szt.

54,90 zł
53,80 zł

Rabat 2,0%
oszczędzasz 1,10 zł

23
Pamiętaj o mnie. Tom 1. List - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pamiętaj o mnie. Tom 1. List
Dostępny49 szt.

Ta historia zostanie z tobą na długo. Emocje skradną ci serce, jak i bohaterka, którą najlepiej zrozumie jedynie druga kobieta. Małgorzata jest szczęśliwą żoną i matką. Od kilku lat jako pisarka święci triumfy. Najbliżsi sądzą, że ma wszelkie powody do zadowolenia. Ale pozory mylą. Małżeństwo nie należy do szczęśliwych, a ona nosi w sobie brzemię dramatycznej decyzji z przeszłości, która zaważyła na jej całym dotychczasowym życiu. Kiedy wydaje się, że nigdy nie wydobędzie się z matni, dostaje od kogoś nieznajomego list, który zmieni wszystko. Pozostaje pytanie, kto i w jakim celu do niej napisał… Jak daleko sięgają cienie przeszłości? List to pierwszy tom nowego cyklu „Pamiętaj o mnie”. Drugi tom, Postscriptum, już w przygotowaniu. Anna Karpińska – autorka poczytnych książek obyczajowych, które cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem czytelników. Ukończyła politologię na Uniwersytecie Wrocławskim, uczyła studentów, była dziennikarką, wydawała książki, prowadziła firmę. Siedem lat temu porzuciła dotychczasowe życie zawodowe, całkowicie oddając się pisaniu powieści. Ma męża, trójkę dorosłych dzieci i troje wnucząt. Mieszka w Toruniu, weekendy spędza na wsi, przynajmniej raz w roku podróżuje gdzieś dalej, by naładować akumulatory. „Nie wyobrażam sobie życia bez moich bohaterów, ale tworzę dla czytelników. To ich zainteresowanie stanowi dla mnie źródło satysfakcji i motywuje do pracy” – mówi.

39,99 zł
29,99 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 10,00 zł

24
Skrzydlata wojna - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Skrzydlata wojna
Niedostępny
Brak

Fascynująca lektura opowiadająca o zdarzeniach rozgrywających się na froncie brytyjsko-niemieckim na terenie północnej Francji podczas Wielkiej Wojny. Wydarzenia te są opowiedziane przez jednego z ich uczestników, majora Williama A. Bishopa, Kanadyjczyka, asa lotnictwa Brytyjskiego Królewskiego Korpusu Lotniczego. William A. Bishop jako narrator w sposób fascynujący nakreśla tło historyczne i opisuje wydarzenia z perspektywy ich uczestnika, którym był w okresie swojej służby w lotnictwie brytyjskim. Major Bishop za swoje zasługi wojenne został uhonorowany całym szeregiem medali, i to takich, które stanowią obiekt pożądania każdego żołnierza. Jako jedyny żyjący człowiek znalazł się w posiadaniu Krzyża Wiktorii, dwukrotnie odznaczono go Orderem za Waleczną Służbę, nagrodzono go też Krzyżem Wojskowym. Major Bishop ma dwadzieścia trzy lata i jest weteranem wojennym. Najbardziej jednak niesamowity i godny podziwu jest fakt, że majorowi udało się zdobyć wszystkie te odznaczenia w trakcie trwania jednej wojny. Podczas tej jednej z największych w historii podniebnych batalii, jaka rozegrała się w 1917 roku nad terenami Francji i Flandrii, major Bishop dokonał przede wszystkim rzeczy prawie niemożliwej, a mianowicie udało mu się zachować coś najcenniejszego, coś, czego zachowanie było najcenniejszym wyróżnieniem ? własne życie.

34,00 zł
Powiadomienie
25
Wszyscy ludzie króla Zygmunt III Waza i jego stronnicy - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wszyscy ludzie króla Zygmunt III Waza i jego stronnicy
Niedostępny
Brak

Prezentowana książka wpisuje się w nurt badań nad wczesnonowożytnymi stronnictwami dworskimi oraz stosunkami klientalnymi, stanowiąc przy tym interesującą i opartą na pokaźnym materiale źródłowym analizę sytuacji wewnętrznej w Wielkim Księstwie Litewskim w pierwszych dekadach XVII w. Autor omówił kariery czołowych litewskich regalistów, ich wpływy na prowincji i w centrum władzy, podstawy patronatu, skład i strukturę sympatyzujących z tronem fakcji magnackich, a także wyjaśnił, w jaki sposób i z jakim skutkiem Zygmunt III Waza budował swoje zaplecze polityczne na Litwie.

44,00 zł
Powiadomienie
26
MOZARTISSIMO. CD - Muzyka
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
MOZARTISSIMO. CD
Rolando Villazon, Universal Music Polska
Niedostępny
Brak

54,90 zł
53,80 zł
Powiadomienie

Rabat 2,0%
oszczędzasz 1,10 zł

27
BEETHOVEN PIANO CONCERTOS. CD - Muzyka
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
BEETHOVEN PIANO CONCERTOS. CD
LISIECKI, JAN, Universal Music Polska
Dostępny18 szt.

91,90 zł
90,06 zł

Rabat 2,0%
oszczędzasz 1,84 zł

28
Top Wing. Ptasia Akademia. Wesoła kolorowanka - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Top Wing. Ptasia Akademia. Wesoła kolorowanka
Niedostępny
Brak

32 kapitalne ilustracje do pokolorowania i dwie strony naklejek z postaciami bohaterów serialu „Top Wing” zapewnią młodym odbiorcom długie godziny relaksującej zabawy. Kolorowanie to rodzaj aktywności bliski wszystkim maluchom i niewymagający pomocy rodziców. Kolorując obrazki, dziecko ćwiczy sprawność manualną, wyobraźnię, poczucie estetyki i kreatywność, ma również szansę wyrazić swoje emocje. Książkę warto więc zabrać ze sobą tam, gdzie młody człowiek może się nudzić lub przeżywać stres – kolorowanka będzie niezastąpiona w poczekalni u lekarza, w pociągu albo w samolocie.

9,80 zł
7,99 zł
Powiadomienie

Rabat 18,5%
oszczędzasz 1,81 zł

29
Minecraft. Na głęboką wodę. Kroniki Woodsword. Tom 3 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Minecraft. Na głęboką wodę. Kroniki Woodsword. Tom 3
Niedostępny
Brak

Trzecia część z serii powieści osnutych na kanwie bestsellerowej gry Minecraft, przeznaczona dla czytelników w wieku od 8 lat. Piątka szkolnych przyjaciół i speców od Minecrafta, która dzięki specjalnym goglom przenosi się wprost do wirtualnego świata gry, odnajduje tajemniczą mapę skarbów we wraku statku porzuconym na plaży. Mapa prowadzi przez ocean – jeden z biomów, w którym jeszcze nie byli. Przyjaciele decydują się podążyć za mapą pomimo wyraźnych sygnałów świadczących o tym, że cała ta historia z wrakiem i mapą to niebezpieczna zasadzka... Co odkryją w oceanicznych głębinach? I jaki związek ma ich wirtualna przygoda ze szkolnym eksperymentem o koralowcach? Wydanie oficjalne na licencji studia Mojang.

30,00 zł
22,80 zł
Powiadomienie

Rabat 24,0%
oszczędzasz 7,20 zł

30
Top Wing. Ptasia Akademia. Zeszyt zadań - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Top Wing. Ptasia Akademia. Zeszyt zadań
Dostępny12 szt.

Zakręcone labirynty, szarady słowne, wykreślanki, proste zagadki logiczne i mnóstwo innych szalonych łamigłówek z bohaterami serialu „Top Wing” w rolach głównych, a do tego – dwie strony naklejek. Ta książka zapewni maluchom długie godziny zabawy, a przy okazji – wyśmienity trening intelektu! Zawarte w Zeszycie zadań ćwiczenia zostały opracowane z uwzględnieniem indywidualnych różnic w rozwoju dzieci. Są tu zarówno łatwe, jak i bardziej skomplikowane łamigłówki, które pomogą kształtować umiejętności niezbędne dzieciom na pierwszym etapie edukacji. Towarzystwo ulubionych bohaterów to gwarancja doskonałej rozrywki – zadania w zabawny sposób nawiązują do perypetii kadetów Ptasiej Akademii, które młody odbiorca zna z serialu!

9,80 zł
7,99 zł

Rabat 18,5%
oszczędzasz 1,81 zł

31
My Little Pony. Zeszyt zadań - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
My Little Pony. Zeszyt zadań
Niedostępny
Brak

Zakręcone labirynty, szarady słowne, wykreślanki, proste zagadki logiczne i mnóstwo innych szalonych łamigłówek z uwielbianymi przez dzieciaki kucykami w rolach głównych, a do tego – dwie strony naklejek. Ta książka zapewni maluchom długie godziny zabawy, a przy okazji – wyśmienity trening intelektu! Zawarte w Zeszycie zadań ćwiczenia zostały opracowane z uwzględnieniem indywidualnych różnic w rozwoju dzieci. Są tu zarówno łatwe, jak i bardziej skomplikowane łamigłówki, które pomogą kształtować umiejętności niezbędne dzieciom na pierwszym etapie edukacji. Towarzystwo ulubionych bohaterów to gwarancja doskonałej rozrywki – zadania w zabawny sposób nawiązują do perypetii kucyków, które młody odbiorca zna z serialu!

9,80 zł
7,99 zł
Powiadomienie

Rabat 18,5%
oszczędzasz 1,81 zł

32
Hilda i Wielka Parada - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Hilda i Wielka Parada
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.11.29

Hilda i jej mama przeprowadziły się do gwarnego Trolbergu, który w niczym nie przypomina porzuconych przez nie pustkowi. Kiedy na Hildę spada konieczność przygotowania prezentacji o największych atrakcjach miasta, dziewczynka ma pustkę w głowie... Nie potrafi jednak oprzeć się pokusie rozpoczęcia nowej przygody! Po drodze przyjdzie jej spotkać dzikie elfy, ziejącego ogniem smoka, tajemniczego gadającego kruka oraz nowych przyjaciół, którzy być może sprawią, że Hilda zmieni zdanie o Trolbergu… Koniecznie zobaczcie na Netflixie serial o przygodach Hildy!

36,99 zł
28,11 zł
Powiadomienie

Rabat 24,0%
oszczędzasz 8,88 zł

33
Banda Beti. Wesoła kolorowanka - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Banda Beti. Wesoła kolorowanka
Dostępny7 szt.

32 kapitalne ilustracje do pokolorowania i dwie strony naklejek z postaciami Beti i jej niezwykłych przyjaciół zapewnią młodym odbiorcom długie godziny relaksującej zabawy. Kolorowanie to rodzaj aktywności bliski wszystkim maluchom i niewymagający pomocy rodziców. Kolorując obrazki, dziecko ćwiczy sprawność manualną, wyobraźnię, poczucie estetyki i kreatywność, ma również szansę wyrazić swoje emocje. Książkę warto więc zabrać ze sobą tam, gdzie młody człowiek może się nudzić lub przeżywać stres – kolorowanka będzie niezastąpiona w poczekalni u lekarza, w pociągu albo w samolocie.

9,80 zł
7,99 zł

Rabat 18,5%
oszczędzasz 1,81 zł

34
Spod kozetki. O pewnym psychiatrze i jego najdziwniejszych przypadkach - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Spod kozetki. O pewnym psychiatrze i jego najdziwniejszych przypadkach
Dostępny212 szt.

Prawdziwe historie potrafią zdumiewać bardziej niż fikcja. Gary Small przez trzydzieści lat wybitnej kariery psychiatrycznej widział już wszystko. Teraz uchyla drzwi swojego gabinetu, by podzielić się opowieściami o najbardziej intrygujących pacjentach. Spod kozetki to historie – nierzadko zabawne, czasami tragiczne, ale zawsze interesujące – najbardziej frapujących przypadków: kobiety stawającej nago w centrum miasta na głowie czy mężczyzny przeświadczonego, że jego penis się kurczy. Nie zabraknie też histerycznej ślepoty, psychotycznych ataków miłosnych fantazji, mdlejących uczennic czy prób autoamputacji. To wyjątkowa okazja – utrzymana w duchu bestsellerowych publikacji Olivera Sacksa – do przyjrzenia się niezwykłym wyskokom naszego mózgu. „Niezwykle rzetelnie, a jednocześnie lekko i błyskotliwie napisana książka harwardzkiego psychiatry. Nie unikając autoironii i dystansu do samego siebie, autor z precyzją, szacunkiem i realizmem opisuje swoje doświadczenia w pracy z pacjentami. Gary Small jest w tej książce niczym doktor House psychiatrii – szuka, diagnozuje, nie poddaje się i pomaga. Jego opowieści fascynują i jednocześnie sprawiają, że otwieramy się na wiedzę i odważamy się porzucić mity i lęki, które narosły wokół psychiatrii, chorób psychicznych i psychoterapii. Polecam” – dr Joanna Heidtman, psycholog, konsultant i coach.

39,90 zł
28,73 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 11,17 zł

35
Batman. Wesoła kolorowanka - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Batman. Wesoła kolorowanka
Niedostępny
Brak

32 kapitalne ilustracje do pokolorowania i dwie strony naklejek z postaciami Batmana, jego sprzymierzeńców i wrogów zapewnią młodym odbiorcom długie godziny relaksującej zabawy. Kolorowanie to rodzaj aktywności bliski wszystkim maluchom i niewymagający pomocy rodziców. Kolorując obrazki, dziecko ćwiczy sprawność manualną, wyobraźnię, poczucie estetyki i kreatywność, ma również szansę wyrazić swoje emocje. Książkę warto więc zabrać ze sobą tam, gdzie młody człowiek może się nudzić lub przeżywać stres – kolorowanka będzie niezastąpiona w poczekalni u lekarza, w pociągu albo w samolocie.

9,80 zł
7,99 zł
Powiadomienie

Rabat 18,5%
oszczędzasz 1,81 zł

36
Masza i Niedźwiedź. Wesoła kolorowanka - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Masza i Niedźwiedź. Wesoła kolorowanka
Niedostępny
Brak

32 kapitalne ilustracje do pokolorowania i dwie strony naklejek z postaciami Maszy, Niedźwiedzia oraz ich przyjaciół zapewnią młodym odbiorcom długie godziny relaksującej zabawy. Kolorowanie to rodzaj aktywności bliski wszystkim maluchom i niewymagający pomocy rodziców. Kolorując obrazki, dziecko ćwiczy sprawność manualną, wyobraźnię, poczucie estetyki i kreatywność, ma również szansę wyrazić swoje emocje. Książkę warto więc zabrać ze sobą tam, gdzie młody człowiek może się nudzić lub przeżywać stres – kolorowanka będzie niezastąpiona w poczekalni u lekarza, w pociągu albo w samolocie.

9,00 zł
6,99 zł
Powiadomienie

Rabat 22,3%
oszczędzasz 2,01 zł

37
Lepszy pracodawca. - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Lepszy pracodawca.
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.11.17

Autentyczny employer branding, na który stać Cię już dziś Firmy inwestują potężne środki w reklamę i marketing, ale z jakiegoś powodu zbyt mało uwagi poświęcają komunikacji z pracownikami i kandydatami do pracy. Albo robią to nieudolnie, udając na rynku kogoś, kim nie są. W efekcie, zamiast budować wizerunek solidnego pracodawcy, tworzą jego protezę. A przecież autentyczny employer branding ma dziś ogromny potencjał i wcale nie musi być drogi. Jakość komunikacji wypracowana przez pracodawcę wpływa nie tylko na skuteczność rekrutacji i poziom retencji, ale również na markę produktów i usług. Klienci bowiem chcą kupować od organizacji, w których absolutnie wszystkich traktuje się należycie. I w których candidate experience i employee experience to coś więcej niż tylko mądre terminy w HR-owych prezentacjach. Wybierz się w podróż do świata, w którym Zyta Machnicka ? czołowa postać employer brandingu w Polsce ? żyje od lat. To świat lepszych pracodawców, czyli firm, które małymi krokami wdrażają wielkie zmiany w swojej komunikacji z pracownikami i kandydatami. To świat dobrych praktyk, obserwacji i przemyśleń na temat aktualnych wyzwań na rynku pracy. Wreszcie: to przestrzeń na autentyczny employer branding, z domieszką design thinking, pozwalający pokazać firmę taką, jaką jest naprawdę. Podczas tej podróży nauczysz się przyciągać i zatrzymywać właściwych ludzi. I osiągać w biznesie to, co jeszcze wczoraj wydawało się nie do osiągnięcia.

54,90 zł
38,43 zł
Powiadomienie

Rabat 30,0%
oszczędzasz 16,47 zł

38
Twój dzień, Twoje życie. - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Twój dzień, Twoje życie.
Dostępny6 szt.

Aby żyć pełnią radosnego, szczęśliwego życia, trzeba pamiętać o wielu ważnych sprawach: zdrowym odżywianiu, pozytywnym myśleniu, przyjaznych i rozwijających relacjach z innymi ludźmi, dobrej formie, produktywnej i zarazem satysfakcjonującej pracy - oraz o bezliku innych. Ten natłok może sprawić, że gdy skoncentrujemy się na jednej kwestii, stracimy z oczu inne. Uniemożliwia to dokonanie prawdziwej zmiany w życiu: nawet jeśli uda się osiągnąć wymarzoną sylwetkę czy sukces w pracy, może się okazać, że równocześnie ucierpiały na tym relacje z ukochaną osobą albo pojawiły się kłopoty ze zdrowiem. Konieczne jest więc przyjęcie innego, holistycznego podejścia do siebie. Ta książka przekona Cię, że możesz zaprogramować i przeprowadzić wyjątkowo skuteczną transformację swojego życia właśnie dzięki holistycznemu podejściu do... pojedynczego dnia. Dowiesz się, w jaki sposób osiągnąć doskonałą kontrolę nad wszystkimi ważnymi aspektami życia, począwszy od przejęcia pełnej kontroli nad jednym dniem swojego życia. Jeśli tylko masz dość odwagi, aby po raz pierwszy przeżyć jeden dzień świadomie i krok po kroku dokonywać optymalnych wyborów, już wkrótce znajdziesz się na drodze do życia pełnego koloru, witalności, zadowolenia i przyjemności. W tej metodzie bowiem nie chodzi o ograniczanie się i odmawianie sobie miłych rzeczy: dzięki holistycznej filozofii optymalizacji w pełni wykorzystasz każdą chwilę! Dowiedz się, jak w dniu pod kontrolą: obudzić się i przygotować do działania zaplanować zdrowe posiłki i uzupełnić je o ważne składniki wykorzystać czas, który spędzasz w samochodzie efektywnie pracować zadbać o formę, zabawić się i zadbać o najbliższych, zasypiać, aby zapewnić sobie pełną regenerację i odpoczynek Nie ma rzeczy ważniejszych ponad ten jeden dzień! O autorze Aubrey Marcus jest założycielem i dyrektorem generalnym Onnit, szybko rozwijającej się spółki promującej styl życia oparty na holistycznej filozofii zdrowia zwanej Total Human Optimization. Marcus jest obecnie gospodarzem podcastu motywacyjnego Aubrey Marcus Podcast, w ramach którego przeprowadza inspirujące rozmowy o sporcie, biznesie, nauce, związkach i duchowości. Obecnie mieszka z ukochaną towarzyszką życia w Austin w Teksasie.

39,90 zł
27,93 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 11,97 zł

39
Burza - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Burza
Dostępny24 szt.

Genialna historyczna powieść kryminalna, rozgrywająca się w Los Angeles i Meksyku po ataku na Pearl Harbor, ekscytująca i dynamiczna. Druga część drugiego Kwartetu L.A. Styczeń 1942. Nad Los Angeles przetaczają się groźne nawałnice, a w Griffith Park błotna lawina odsłania zakopane dotąd ciało. Okazuje się, że to ofiara morderstwa, które łączy się z nierozwiązaną sprawą kradzieży złota z 1931 roku. Elmer Jackson, skorumpowany gliniarz, Hideo Ashida, laborant, któremu grozi internowanie w związku z konfliktem amerykańsko-japońskim, Dudley Smith, twardy i bezkompromisowy funkcjonariusz LAPD (Los Angeles Police Department) zagorzały faszysta i pracownik wywiadu wojskowego, i szelmowska Joan Conville, świeżo upieczona porucznik marynarki wojennej, w obliczu światowego kryzysu będą musieli prowadzić własne wojny. „Krwawa, wciągająca powieść, która po raz kolejny dowodzi, że Ellroy jest prawowitym spadkobiercą Chandlera, Caina i Hammetta” – Kirkus Reviews. „Zapytajcie mnie o nazwisko najlepszego żyjącego powieściopisarza, który jest agresywny, odważny, zabawny, zawiły, piękny, momentami nieprzyzwoity, a jednocześnie prosty, to powiem James Ellroy” – Stephen King.

44,90 zł
33,68 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 11,22 zł

40
DMZ – Strefa zdemilitaryzowana - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
DMZ – Strefa zdemilitaryzowana
Dostępny4 szt.

Pierwszy tom jednej z najciekawszych serii wojennych ostatnich lat. Akcja opowieści dzieje się w niedalekiej przyszłości. Stany Zjednoczone zwalczają antyestablishmentowe powstanie amerykańskich klas średnich, które utworzyły tak zwane Wolne Stany. Ta druga wojna secesyjna spustoszyła cały kraj, ale największym zniszczeniom uległ Nowy Jork. Rząd USA kontroluje wschód, Wolne Stany zachód, a obie strony starają się przejąć wyspę Manhattan, zwaną teraz strefą zdemilitaryzowaną – DMZ. Właśnie tam wylądował młody fotoreporter Matty Roth. Reszta jego ekipy prawdopodobnie zginęła – Matty jest sam, brakuje mu doświadczenia i sprzętu. Jednak w DMZ dostanie życiową szansę, by relacjonować wydarzenia, do których nie mają dostępu inni dziennikarze. Jeśli uda mu się pokazać prawdę, może zostać największym korespondentem wojennym w dziejach. Autorem scenariusza „DMZ” jest wielokrotnie nominowany do Nagrody Eisnera Brian Wood, znany z takich serii jak „Ludzie Północy”, „The Couriers”, „The Massive”, „Star Wars”, „Conan The Barbarian”, „Lord of the Rings” i „X-Men”. Rysunki wykonał włoski artysta Riccardo Burchielli, znany polskim fanom z serii „Ludzie Północy”.

90,00 zł
69,30 zł

Rabat 23,0%
oszczędzasz 20,70 zł

41
MAHLER SYMPHONY 8. CD - Muzyka
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
MAHLER SYMPHONY 8. CD
NEZET-SEGUIN, YANNICK, Universal Music Polska
Niedostępny
Brak

19,99 zł
Powiadomienie
42
Połącz kropki. Batman - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Połącz kropki. Batman
Niedostępny
Brak

Łączenie kropek to świetna zabawa, która przynosi maluchom ogromną satysfakcję. Dzięki tej książce sami mogą stać się twórcami ilustracji przedstawiających Batmana, jego sprzymierzeńców i przeciwników! Łączenie kropek ma także walor edukacyjny. Dziecko uczy się rozpoznawać cyfry i podążać za liczbami w odpowiedniej kolejności, ćwicząc jednocześnie sprawność manualną i koncentrację. Ilustracje zawarte w książce mają zróżnicowany stopień trudności, ale żadna z nich nie jest wykropkowana w całości – dzięki temu z łączeniem punktów poradzą sobie także młodsze dzieci.

9,00 zł
6,99 zł
Powiadomienie

Rabat 22,3%
oszczędzasz 2,01 zł

43
Źródła naszej nadziei. Nieprzemijające słowa pociechy i ufności - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Źródła naszej nadziei. Nieprzemijające słowa pociechy i ufności
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.11.12

Teksty abp. Fultona J. Sheena, choć powstawały kilkadziesiąt lat temu, nie tracą na aktualności. Pozwalają nam nie tylko lepiej rozumieć duchową rzeczywistość, ale także doskonalić się duchowo. W tym zbiorze krótkich rozważań amerykański kaznodzieja proponuje nam drogę wewnętrznej przemiany. Jej początkiem zawsze jest czas zamętu i niepewności. Każdy z nas musi przejść przez mroczny okres Wielkiego Piątku, by doświadczyć radości zmartwychwstania. Arcybiskup Sheen uświadamia nam, że stoimy przed wyborem: albo spróbujemy zrewolucjonizować świat i damy mu się złamać, albo zrewolucjonizujemy siebie i przemienimy świat.

19,90 zł
14,99 zł
Powiadomienie

Rabat 24,7%
oszczędzasz 4,91 zł

44
Pokusy. Skąd pochodzą, co oznaczają, jak je pokonać - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pokusy. Skąd pochodzą, co oznaczają, jak je pokonać
Dostępny1 szt.

Czy boisz się pokus? A może przygnębia cię myśl, że nie jesteś w stanie ich uniknąć? Pokusa wcale nie musi być powodem do zmartwień. Wręcz przeciwnie: świadomość walki, którą musimy stoczyć, i kolejne zwycięstwa torują nam drogę do nieba. Doświadczanie pokus nie oznacza, że jesteśmy źli – mogą one być nie tylko karą, ale też próbą, wyzwaniem pochodzącym od Boga. W jaki sposób je podjąć, żeby nie ulec? Doświadczony jezuita dzieli się swoją wiedzą na temat codziennej walki duchowej. P.J. Michel SJ – profesor teologii. Każdego dnia spędzał wiele godzin w konfesjonale, czego efektem są liczne publikacje, w których podpowiada, w jaki sposób walczyć z grzechem powszednim oraz leczyć duchowe rany.

14,90 zł
10,99 zł

Rabat 26,2%
oszczędzasz 3,91 zł

45
Rozmowy z Bogiem. Modlitwa serca. Droga do wewnętrznego pokoju - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Rozmowy z Bogiem. Modlitwa serca. Droga do wewnętrznego pokoju
Dostępny12 szt.

Nieustanne ożywianie modlitwy i budowanie jedności z Bogiem to najważniejsze zadania stojące przed każdym, kto chce świadomie przeżywać swoją wiarę. Jak dostrzec w rozmowie z Bogiem więcej niż religijną metaforę? Co zrobić, by stała się ona elementem zwykłej chrześcijańskiej codzienności? Wsłuchana w głos Chrystusa Chiara Amirante dzieli się swoim doświadczeniem modlitwy i podpowiada, jak otworzyć serce na relacje z Bogiem. Zainspiruj się do kontemplacji i sięgnij po konkretne fragmenty słowa Bożego. Chiara Amirante – katolicka działaczka społeczna, założycielka wspólnoty Nowe Horyzonty, pomagającej ubogim i skrzywdzonym w wielu krajach, oraz domów dla ludzi z marginesu – Miasteczek Niebo. W 2006 roku powołała wspólnotę modlitewną Rycerze Światła, która posługuje nie tylko we Włoszech, ale również w Belgii, Francji, Niemczech i USA. Jej inicjatywy wspiera papież Franciszek, z którym autorka regularnie się spotyka.

29,90 zł
21,83 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 8,07 zł

46
Cicca Dum-Dum - 2 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Cicca Dum-Dum - 2
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.01.25

Seksualna wstrzemięźliwość okazuje się najstraszliwszym z wyzwań, jakie kiedykolwiek spadło na Ciccę Dum-Dum, profesjonalną damę w opresji. Oto bowiem boginię seksu mylnie uznano za boginię czystości, czuwającą nad dobrobytem plemienia dzikich. Sił natury nie sposób jednak okiełznać. Skryty wśród dżungli Pałac Nieskalanej Niewinności czeka prawdziwa rewolucja obyczajowa. Pośród tej całej zawieruchy serce Karen podbija urocza Pigmejka, natomiast jej ciało przejmuje szalony naukowiec z ambicją podboju Hollywood. Cicca poznaje los więźniarki, lecz jej uroda okazuje się bardziej zniewalająca niż najsolidniejsze kraty. Dziewczyny próbują wyjść z szafy? pełnej strupieszałych gwiazd srebrnego ekranu. W objęciach Frankensteina nienasycona brunetka przechodzi prawdziwą transcendencję, a pożądanie okazuje się silniejsze od samej śmierci. Zabójczo zabawny komiks erotyczny od znanego duetu: rysownika ? Jordiego Berneta (Torpedo) i scenarzysty ? Carlosa Trillo (Wielki Kant). Tylko dla dorosłych!

59,90 zł
46,12 zł
Powiadomienie

Rabat 23,0%
oszczędzasz 13,78 zł

1 osoba kupiła
47
Divinity - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Divinity
Dostępny21 szt.

NIECH ZIEMIANIE PRZYGOTUJ SIĘ NA SPOTKANIE NOWEGO BOGA. JEST KOMUNIST. W szczytowym okresie zimnej wojny Związek Radziecki zatwierdził niebezpieczną misję. Jej celem była wyprawa tam, gdzie nie dotarł jeszcze żaden człowiek ? daleko w kosmos. Zagubiona pośród gwiazd ekspedycja odkryła coś nieznanego. Po tym wydarzeniu jeden z kosmonautów powrócił na Ziemię. Wylądował w Australii. Nieliczne z osób, które zdołały do niego dotrzeć, twierdzą, że stał się bóstwem. Że potrafi zmieniać materię i zaginać czasoprzestrzeń siłą woli. Superbohaterowie działający na Ziemi czekają na jego decyzję. Nie wiedzą czy zaproponuje im współpracę, czy może przyjdzie im walczyć o życie w starciu z boską mocą. Scenarzysta bestsellerowych komiksów Matt Kindt (WALECZNI, MIND MGMT) oraz rysownik Trevor Hairsine (X-Men: Mordercza geneza) prezentują nową szokującą wizję na miarę XXI wieku! Album zawiera materiały opublikowane pierwotnie w zeszytach miniserii DIVINITY #1?4 oraz niemal trzydzieści stron dodatków.

49,00 zł
41,65 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 7,35 zł

48
Zestaw naczyń "Minutka" z tacą na 4 osoby - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zestaw naczyń "Minutka" z tacą na 4 osoby
Polesie
Niedostępny
Brak

Przedstawiamy zestaw naczyń, które pokocha każdy maluch. Został wykonany z dbałością o szczegóły. Dzieci będą mogły robić przyjęcia dla maskotek i lalek. Zawartość opakowania: • taca, • sztućce, • talerzyki, • kubeczki.

14,27 zł
12,99 zł
Powiadomienie

Rabat 9,0%
oszczędzasz 1,28 zł

49
Zestaw naczyń  "Nastka" na 4 osoby - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zestaw naczyń "Nastka" na 4 osoby
Polesie
Dostępny7 szt.

Przedstawiamy zestaw naczyń, które pokocha każdy maluch. Został wykonany z dbałością o szczegóły. Dzieci będą mogły robić przyjęcia dla maskotek i lalek. Zawartość opakowania: • garnek z pokrywką, • patelnia z pokrywką, • dzbanuszek, • pojemniki na sól i pieprz, • sztućce, • talerzyki, • kubeczki.

18,90 zł
17,99 zł

Rabat 4,8%
oszczędzasz 0,91 zł

50
Zestaw naczyń  "Minutka" na 4 osoby - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zestaw naczyń "Minutka" na 4 osoby
Polesie
Dostępny7 szt.

Przedstawiamy zestaw naczyń, które pokocha każdy maluch. Został wykonany z dbałością o szczegóły. Dzieci będą mogły robić przyjęcia dla maskotek i lalek. Zawartość opakowania: • sztućce, • talerzyki, • kubeczki.

9,89 zł
8,99 zł

Rabat 9,1%
oszczędzasz 0,90 zł

Wróć do góry