hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Książki - wyszukiwanie
Książki
Zabawki
Puzzle
Gry planszowe
Audiobooki
Muzyka
Filmy

Kalendarz premier z dnia 2019.12.09

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli w poniedziałek 9 grudnia 2019 roku. Na pierwszym miejscu znajduje się Materiał wyrazowo-obrazkowy do utrwalania poprawnej wymowy głosek sz, ż, cz, dż. Tom 3 (Grażyna Krzysztoszek, Małgorzata Piszczek), na drugim Gra planszowa. Strażak. Wersja podróżna (Artyk). Kolejny produkt to Kryzys psychiczny. Odzyskiwanie zdrowia, wsparcie społeczne, praca socjalna (praca zbiorowa) oraz Co słychać w straży pożarnej? (praca zbiorowa).
1
Materiał wyrazowo-obrazkowy do utrwalania poprawnej wymowy głosek sz, ż, cz, dż. Tom 3 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Materiał wyrazowo-obrazkowy do utrwalania poprawnej wymowy głosek sz, ...
Dostępny53 szt.

Zawarty w zeszycie materiał przeznaczony jest do ćwiczeń prawidłowej wymowy głosek sz, ż, cz, dż w wyrazach (w nagłosie, śródgłosie i wygłosie), wyrażeniach i w całych zdaniach. Opracowany materiał przeznaczony jest dla logopedów i rodziców do pracy z dziećmi w wieku przedszkolnym i młodszym szkolnym i ułożony został według zasad logopedycznych. Należy go wykorzystywać po uprzednim wywołaniu w izolacji głosek sz, ż (rz), cz, dż i utrwaleniu ich w sylabach.

36,00 zł
25,20 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 10,80 zł

11 osób kupiło
2
Gra planszowa. Strażak. Wersja podróżna - Gry planszowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Gra planszowa. Strażak. Wersja podróżna
Artyk, od 6 lat
Dostępny34 szt.

Gra, która uczy dziecko, jak powinno zachować się w kryzysowych i potencjalnie niebezpiecznych sytuacjach, jak troszczyć się o bezpieczeństwo swoje i innych, oraz wspierają rozwój tężyzny fizycznej. Gra polega na poruszaniu się po planszy i odpowiadaniu na pytania z kategorii „zasad bezpieczeństwa”,„przepisów” albo wypełnianiu zadań sprawnościowych. Aż 60 pytań i 20 wyzwań sportowych! Po drodze na planszy czeka na gracza sporo niespodzianek. Zwycięzca, który jako pierwszy dotrze do mety, uzyskuje tytuł strażaka. W zależności od wybranej wersji gry – tematyka pytań dotyczy dbałości o zdrowie lub bezpieczeństwo. Uwaga: Plansze gier z serii o bezpieczeństwie od Artyka można łączyć ze sobą albo grać w każdą niezależnie od siebie. Zawartość opakowania: • tarcza ze strzałką, • 60 kart funkcyjnych, • dyplomy, • plansza, • 4 pionki, • instrukcja, • kostka do gry. Wymiary opakowania: 27.0 x 16.0 x 6.0 cm

21,79 zł
18,99 zł

Rabat 12,8%
oszczędzasz 2,80 zł

4 osoby kupiły
3
Kryzys psychiczny. Odzyskiwanie zdrowia, wsparcie społeczne, praca socjalna - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kryzys psychiczny. Odzyskiwanie zdrowia, wsparcie społeczne, praca soc...
Dostępny12 szt.

Książka w przystępny sposób przedstawia: 1) podstawowe zagadnienia definiujące zdrowie psychiczne oraz chorobę psychiczną, 2) opis funkcji, celów i zadań pracowników socjalnych oraz innych profesjonalistów społecznych w pracy z osobami chorującymi psychicznie i ich rodzinami, 3) syntetyczną charakterystykę instytucji leczenia, terapii, rehabilitacji oraz wsparcia środowiskowego dla tej grupy osób potrzebujących, 4) opis dyskutowanych współcześnie (również w Polsce) zagadnień z zakresu ochrony zdrowia psychicznego. Książka adresowana jest do pracowników socjalnych oraz innych profesjonalistów społecznych zajmujących się problematyką wsparcia dla osób chorujących psychicznie.

45,00 zł
36,90 zł

Rabat 18,0%
oszczędzasz 8,10 zł

2 osoby kupiły
4
Co słychać w straży pożarnej? - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
6,99 zł
5,99 zł

Rabat 14,3%
oszczędzasz 1,00 zł

2 osoby kupiły
5
O chłopcu, który poszedł za tatą do Auschwitz. Prawdziwa historia - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
O chłopcu, który poszedł za tatą do Auschwitz. Prawdziwa historia
Dostępny666 szt.

Numer 1 na liście bestsellerów „Sunday Times”. Ponad 100 tysięcy sprzedanych egzemplarzy w Wielkiej Brytanii. Prawdziwa historia poruszająca niczym Tatuażysta z Auschwitz i Chłopiec w pasiastej piżamie. Gustav, skromny tapicer polskiego pochodzenia, i jego nastoletni syn Fritz byli Żydami. W Austrii, w przededniu wojny nie było gorszego przewinienia. W 1939 roku, rozdzieleni z rodziną, trafiają do obozu w Buchenwaldzie. Tam każdego dnia znoszą głód, katorżniczą pracę i najgorsze ludzkie okrucieństwa. Ale mają siebie. Niezwykła więź daje ojcu i synowi siłę, by przetrwać. Kiedy więc Gustav trafia na listę do Auschwitz, Fritz wie, że to wyrok śmierci. Podejmuje heroiczną decyzję: sam zgłasza się do obozu. Napisana na podstawie sekretnego dziennika Gustava Kleinmanna, opowiedziana z niezwykłą wrażliwością prawdziwa historia podróży w głąb piekła nazistowskich obozów, heroicznej walki o przetrwanie i niewiarygodnego ocalenia. Opowieść o miłości, która daje odwagę, by zejść do piekła. I siłę, by to piekło przetrwać. „Portret głębokiej ludzkiej relacji i opowieść o codziennym życiu obozu sprawiają, że zwłaszcza w dzisiejszych czasach książka zasługuje na jak najszersze grono czytelników” – „Daily Express”. „Wszyscy powinniśmy przeczytać tę zdumiewającą książkę. Niesamowita historia więzi ojca i syna, której nic nie może zniszczyć” – „Daily Mail”.

39,99 zł
30,79 zł

Rabat 23,0%
oszczędzasz 9,20 zł

2 osoby kupiły
6
Co słychać na policji? - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
8,00 zł
6,99 zł

Rabat 12,6%
oszczędzasz 1,01 zł

2 osoby kupiły
7
Co słychać na budowie? - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
6,99 zł
5,99 zł

Rabat 14,3%
oszczędzasz 1,00 zł

1 osoba kupiła
8
Szwecja Zarys systemu ustrojowego - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Szwecja Zarys systemu ustrojowego
Dostępny2 szt.

Monografia Szwecja. Zarys systemu ustrojowego jest czwartą pozycją w serii opracowań książkowych przedstawiających realia polityczne i ustrojowe współczesnych państw Europy Północnej. Dotychczas nakładem Wydawnictwa Uniwersytetu Jagiellońskiego ukazały się trzy książki tego cyklu wydawniczego, dotyczące Finlandii (2007), Norwegii (2015) i Danii (2017). Marian GRZYBOWSKI jest emerytowanym profesorem Uniwersytetu Jagiellońskiego i sędzią Trybunału Konstytucyjnego (2001-2010) w stanie spoczynku, a obecnie profesorem na Wydziale Prawa i Ekonomii Uniwersytetu Humanistyczno-Przyrodniczego im. Jana Długosza w Częstochowie. Był stypendystą rządu Królestwa Norwegii (Oslo, Bergen 1978-1979), Instytutu Szwedzkiego (Umea 1982, Sztokholm 1990), Ministerstwa Edukacji Finlandii (Helsinki, Turku/Abo 1984), konsorcjum uniwersytetów Królestwa Danii (Kopenhaga, Odense 1998), Instytutu Studiów Europejskich w Wiedniu (1990-1991 jako visiting researcher), a także Uniwersytetu Columbia, Brookings Institution (Waszyngton) oraz uniwersytetów w Buffalo i Rochester (Nowy Jork). Napisał dziewięćdziesiąt pięć prac naukowych dotyczących ustrojów państw Europy Północnej, w tym piętnaście opracowań książkowych. Do najważniejszych należą: Prawnoustrojowe przesłanki formowania rządów w Szwecji i Norwegii (1981), Konstytucja Królestwa Danii (autor przekładu i wstępu, 1982, 2002), Współczesny parlamentaryzm skandynawski (1988), Systemy polityczne współczesnej Skandynawii (1989), Konstytucja Królestwa Szwecji (współautor przekładu i autor wstępu, 1991,2000), Rząd i administracja rządowa w monarchiach skandynawskich (Dania, Norwegia, Szwecja) (2001), Systemy konstytucyjne państw skandynawskich (1998,2010), Finlandia. Zarys systemu ustrojowego (2007), Norwegia. Zarys systemu ustrojowego (2015), Królestwo Danii. Zarys systemu ustrojowego (1996), Dania. Zarys systemu ustrojowego (2017). Był ekspertem w Komisji Konstytucyjnej Zgromadzenia Narodowego, a także promotorem w trzydziestu dwóch przewodach doktorskich.

39,90 zł
33,12 zł

Rabat 17,0%
oszczędzasz 6,78 zł

1 osoba kupiła
9
Akademia mądrego dziecka. Pierwsze słowa. Muzyka - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Akademia mądrego dziecka. Pierwsze słowa. Muzyka
Dostępny9 szt.

Bestsellerowa seria dla najmłodszych. Ruchome elementy doskonale wspierają rozwój maluchów i rozwijają sprawność manualną. Piękne kolorowe ilustracje sprawiają, że dzieci z przyjemnością odkrywają świat wokół siebie i chętnie uczą się nowych słów.

26,99 zł
20,51 zł

Rabat 24,0%
oszczędzasz 6,48 zł

1 osoba kupiła
10
The How Not To Die Cookbook - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
The How Not To Die Cookbook
Dostępny6 szt.

From the author of the international bestseller How Not To Die comes The How Not To Die Cookbook – a lavish, beautifully illustrated cookbook full of delicious recipes based on the groundbreaking nutritional science of the original book. Dr Michael Greger, founder of the wildly popular website NutritionFacts, takes his comprehensive, lifesaving science into the kitchen. Why suffer from disease and ill health when the right food is proven to keep you healthy, and without the side effects of drugs? We can avoid heart disease, cancer and our other biggest killers if we use food as medicine, and the How Not To Die Cookbook offers a sustainable and delicious guide to preparing and eating the foods that will prevent and reverse fatal diseases. Featuring over 100 easy-to-follow, beautifully photographed plant-based recipes, with plenty of recipes suitable for vegetarians and vegans, the How Not To Die Cookbook merges cutting-edge science with everyday ingredients from the supermarket to help you and your family eat your way to better health and a longer life.

98,00 zł
88,20 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 9,80 zł

1 osoba kupiła
11
Star Carrier. Tom 8. Światłość - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Star Carrier. Tom 8. Światłość
Dostępny9 szt.

Nie ma już czasu... Zawsze jest czas... Trevor Gray stracił dowodzenie nad lotniskowcem kosmicznym „Ameryka” i nie wie, co ze sobą począć. Wiedział, że zastosowanie się do rad super-AI zwanej Konstantinem może mieć poważne konsekwencje. Nie myślał jednak, że zostanie przez to wyłączony z walki. Ziemię czeka bowiem starcie ze złowieszczą obcą istotą, tak zaawansowaną technologicznie, że ludzkość ma niewielkie szanse na przetrwanie. Gray sprzeciwił się rozkazom właśnie po to, by ją zatrzymać. A teraz jest uziemiony. Właśnie o to chodziło Konstantinowi. Super-AI ma bowiem plan: skontaktować Graya z Paneuropejczykami i wysłać go do dalekiej gwiazdy Deneb. Tam zadaniem Trevora będzie nawiązanie kontaktu z tajemniczą obcą cywilizacją przy użyciu nowej sztucznej inteligencji zwanej Światłością. I, być może, jeśli zdąży wrócić na czas, uratowanie ludzkości przed zagładą.

39,90 zł
28,73 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 11,17 zł

1 osoba kupiła
12
Patologie i dysfunkcje w organizacji - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Patologie i dysfunkcje w organizacji
Dostępny15 szt.

Publikacja ma charakter przeglądowy. Autorzy referują wyniki analizy naukowej najważniejszych badań i koncepcji ostatniego ćwierćwiecza dotyczących patologii i dysfunkcji organizacji poruszając zagadnienia, które w literaturze z obszaru nauk o zarządzaniu pojawią się stosunkowo rzadko (na przykład nepotyzm, zaburzenia osobowości liderów, ageizm). Treść została podzielona na trzy części. W części pierwszej skupiono uwagę na problematyce nepotyzmu, kronizmu i paternalizmu. Przeanalizowano uwarunkowania, przyczyny i skutki mobbingu organizacyjnego. Ważnym elementem tej części pracy jest podrozdziałów dotyczących wpływu stereotypów na proces dyskryminacji w środowisku pracy. Część druga ma charakter psychologiczny. Obejmuje zagadnienia patologicznych zachowań i postaw uwarunkowane osobowościowo i kulturowo. Obok problematyki wypalenia zawodowego i nadmiernego zaangażowania w pracę ujęto tu zagadnienia „ciemnej strony osobowości” oraz patologicznych kultur organizacyjnych, na przykład kultury sekty i kultury narcyzmu. Część trzecia dotyczy zachowań kontrproduktywnych i anomijnych, takich jak kradzieże, sabotaż, zachowania anomijne. W książce wykorzystano bardzo bogaty zbiór materiałów źródłowych, w ogromnej części obcojęzycznych.

59,00 zł
48,38 zł

Rabat 18,0%
oszczędzasz 10,62 zł

1 osoba kupiła
13
Gra planszowa. Policjant. Wersja podróżna - Gry planszowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Gra planszowa. Policjant. Wersja podróżna
Artyk, od 6 lat
Dostępny13 szt.

Gra, która uczy dziecko, jak powinno zachować się w kryzysowych i potencjalnie niebezpiecznych sytuacjach, jak troszczyć się o bezpieczeństwo swoje i innych, oraz wspierają rozwój tężyzny fizycznej. Gra polega na poruszaniu się po planszy i odpowiadaniu na pytania z kategorii „zasad bezpieczeństwa”, „przepisów” albo wypełnianiu zadań sprawnościowych. Po drodze na planszy czeka na gracza sporo niespodzianek. Zwycięzca, który jako pierwszy dotrze do mety, uzyskuje tytuł policjanta. W zależności od wybranej wersji gry – tematyka pytań dotyczy dbałości o zdrowie lub bezpieczeństwo. Aż 60 pytań i 20 wyzwań sportowych! Uwaga: Plansze gier z serii o bezpieczeństwie od Artyka można łączyć ze sobą albo grać w każdą niezależnie od siebie. Zawartość opakowania: • tarcza ze strzałką, • 60 kart funkcyjnych, • dyplomy, • plansza, • 4 pionki, • instrukcja, • kostka do gry. Wymiary opakowania: 32.5 x 24.0 x 4.0 cm

21,79 zł
18,99 zł

Rabat 12,8%
oszczędzasz 2,80 zł

1 osoba kupiła
14
Top Wing. Wodne kolorowanie. Ptasia akademia - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Top Wing. Wodne kolorowanie. Ptasia akademia
Dostępny4 szt.

Ta książeczka to niesamowita zabawa w odkrywanie barw! Aby pokolorować osiem prostych ilustracji z bohaterami serialu Top Wing, potrzeba tylko czystej wody i pędzla – gdy papier zostanie zwilżony, na pokrytych kropkami polach pojawią się kolory! Dzieci mogą zgadywać, jakie barwy ukryte są na kolejnych fragmentach ilustracji, a gdy praca wyschnie – uzupełnić ją kredkami, papierem kolorowym czy metalicznymi mazakami. Malowanie czystą wodą: • pomoże maluchom nauczyć się operować pędzelkiem, zanim w ruch pójdą klasyczne farby, • kształtuje sprawność manualną młodego artysty i jego wrażliwość na kolory, • pozwala również zaoszczędzić czas rodzica – sprzątanie po zabawie jest znacznie mniej uciążliwe niż w przypadku klasycznych farb!

9,99 zł
7,99 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 2,00 zł

15
Banda Beti. Wodne kolorowanie - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyprzedaż
Banda Beti. Wodne kolorowanie
Dostępny1 szt.

Ta książeczka to niesamowita zabawa w odkrywanie barw! Aby pokolorować osiem prostych ilustracji z Beti i jej przyjaciółmi, potrzeba tylko czystej wody i pędzla – gdy papier zostanie zwilżony, na pokrytych kropkami polach pojawią się kolory! Dzieci mogą zgadywać, jakie barwy ukryte są na kolejnych fragmentach ilustracji, a gdy praca wyschnie – uzupełnić ją kredkami, papierem kolorowym czy metalicznymi mazakami. Malowanie czystą wodą pomoże maluchom nauczyć się operować pędzelkiem, zanim w ruch pójdą klasyczne farby, kształtuje sprawność manualną młodego artysty i jego wrażliwość na kolory. Ten rodzaj aktywności pozwala również zaoszczędzić czas rodzica – sprzątanie po zabawie jest znacznie mniej uciążliwe niż w przypadku klasycznych farb!

9,99 zł
5,39 zł

Rabat 46,0%
oszczędzasz 4,60 zł

16
Akademia mądrego dziecka. Pierwsze słowa. Jedzenie - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Akademia mądrego dziecka. Pierwsze słowa. Jedzenie
Niedostępny
Brak

Bestsellerowa seria dla najmłodszych. Ruchome elementy doskonale wspierają rozwój maluchów i rozwijają sprawność manualną. Piękne kolorowe ilustracje sprawiają, że dzieci z przyjemnością odkrywają świat wokół siebie i chętnie uczą się nowych słów.

26,99 zł
20,51 zł
Powiadomienie

Rabat 24,0%
oszczędzasz 6,48 zł

17
Akademia mądrego dziecka. Pierwsze słowa. Zwierzęta domowe - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Akademia mądrego dziecka. Pierwsze słowa. Zwierzęta domowe
Niedostępny
Brak

Bestsellerowa seria dla najmłodszych Ruchome elementy doskonale wspierają rozwój maluchów i rozwijają sprawność manualną. Piękne kolorowe ilustracje sprawiają, że dzieci z przyjemnością odkrywają świat wokół siebie i chętnie uczą się nowych słów.

26,99 zł
19,99 zł
Powiadomienie

Rabat 25,9%
oszczędzasz 7,00 zł

18
Akademia mądrego dziecka. Pierwsze słowa. Dzikie zwierzęta - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Akademia mądrego dziecka. Pierwsze słowa. Dzikie zwierzęta
Niedostępny
Brak

Bestsellerowa seria dla najmłodszych. Ruchome elementy doskonale wspierają rozwój maluchów i rozwijają sprawność manualną. Piękne kolorowe ilustracje sprawiają, że dzieci z przyjemnością odkrywają świat wokół siebie i chętnie uczą się nowych słów.

26,99 zł
20,51 zł
Powiadomienie

Rabat 24,0%
oszczędzasz 6,48 zł

19
Połącz kropki. Tomek i przyjaciele - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Połącz kropki. Tomek i przyjaciele
Niedostępny
Brak

Łączenie kropek to świetna zabawa, która przynosi maluchom ogromną satysfakcję. Dzięki tej książce sami mogą stać się twórcami ilustracji przedstawiających bohaterów serialu „Tomek i przyjaciele”! Łączenie kropek ma także walor edukacyjny. Dziecko uczy się rozpoznawać cyfry i podążać za liczbami w odpowiedniej kolejności, ćwicząc jednocześnie sprawność manualną i koncentrację. Ilustracje zawarte w książce mają zróżnicowany stopień trudności, ale żadna z nich nie jest wykropkowana w całości – dzięki temu z łączeniem punktów poradzą sobie także młodsze dzieci.

9,00 zł
6,99 zł
Powiadomienie

Rabat 22,3%
oszczędzasz 2,01 zł

20
Akademia mądrego dziecka. Pierwsze bajeczki. Dzień dobry, samochodziku - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Akademia mądrego dziecka. Pierwsze bajeczki. Dzień dobry, samochodziku
Niedostępny
Brak

Nowa seria lubianej przez dzieci ilustratorki Natalie Choux znanej z bestsellerowej serii „Pierwsze słowa”. Prosta historyjka, przyjazne ilustracje i ruchome obrazki wspierają rozwój maluchów i rozwijają sprawność manualną.

26,99 zł
20,51 zł
Powiadomienie

Rabat 24,0%
oszczędzasz 6,48 zł

21
Zniewolona, 6 DVD - Filmy
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zniewolona, 6 DVD
Feliks Gerczikow, Maksym Litwinow, 2019
Niedostępny
Brak

Katerina to inteligentna, wykształcona i piękna młoda kobieta z nienagannymi manierami, która wedle woli swojej matki chrzestnej, szlachcianki Anny Czerwińskiej, wychowana została jak panna o błękitnej krwi. Rozumie jednak, że nawet tak wyjątkowa pozycja nie pomoże jej uwolnić się od chłopskiego, niewolniczego rodowodu. Dla reszty świata Katerina jest bowiem jedynie własnością Piotra Czerwińskiego – najbogatszego ziemianina w Nieżynie. By zawalczyć o niezależność i prawo do szczęścia, dziewczyna będzie musiała stawić czoła trudom, w jakich przyszło żyć chłopkom i chłopom pańszczyźnianym XIX-wiecznej Ukrainy, a także poradzić sobie z wymierzonymi przeciw niej intrygami. Co czeka Katerinę na końcu wyczerpującej drogi do wolności?

70,00 zł
58,10 zł
Powiadomienie

Rabat 17,0%
oszczędzasz 11,90 zł

22
Szlak pomiędzy światami - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Szlak pomiędzy światami
Dostępny140 szt.

Świat, w którym żyjemy, jest tylko jednym z wielu, jakie istnieją. Niestety, pozostałe będą dla nas dostępne dopiero po śmierci. Jednak... oddzielająca je bariera najwyraźniej przestała być szczelna, ponieważ w każdym ze światów w tym samym czasie giną potężne artefakty. Przedmioty te łączy pewien drobny szczegół... W Krainie Wyobraźni, Fantamagorium, spotykają się nieprzeciętne postaci z okradzionych krain, by odszukać złodzieja i odzyskać utraconą własność. Niektórym uczestnikom spotkania przyświeca jednak zupełnie inny cel... Niemniej na razie udaje się zebrać drużynę i można wyruszać w drogę. Którędy ona poprowadzi oraz co czeka na jej końcu? Wszystko to rozgrywa się w obrębie dwóch świadomości – wyobraźni oraz realnego życia narratora, a zarazem uczestnika owych wydarzeń. Książka jest swobodnym snuciem przypuszczeń o ewentualnościach, jakie mogą być możliwe, jeśli otworzy się na nie umysł.

24,99 zł
21,24 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 3,75 zł

23
Święta z rybką Mini Mini, CD - Muzyka
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Święta z rybką Mini Mini, CD
różni wykonawcy, Universal Music Polska
Dostępny104 szt.

„Święta z rybką Mini Mini" – najlepsze piosenki świąteczne dla dzieci! Płyta doskonale przybliży najmłodszym wspaniałą, polską tradycję kolędowania oraz zachęci do wspólnego śpiewania piosenek świątecznych w ten piękny, świąteczny czas. Lista utworów: 1. Lecą, lecą aniołowie 2. Dzisiaj w Betlejem 3. Święty Mikołaju 4. Kolędowy czas 5. Bóg się rodzi 6. Kochany Mikołaj 7. Zima, zima, zima 8. Pójdźmy wszyscy do stajenki 9. Pachnący gość 10. Cicha noc

26,90 zł
26,36 zł

Rabat 2,0%
oszczędzasz 0,54 zł

24
Zmiennicy, 5 DVD - Filmy
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zmiennicy, 5 DVD
Stanisław Bareja, 2019
Niedostępny
Brak

Jacek Żytkiewicz (Mieczysław Hryniewicz) to lubiący oddawać się marzeniom bajerant, który zarabia na życie jako kierowca taksówki Warszawskiego Przedsiębiorstwa Taksówkowego (WPT). Nawet nie zdaje sobie sprawy, jak odmieni się jego życie, gdy zacznie współpracować z nowo przydzielonym zmiennikiem Marianem Koniuszko. W rzeczywistości bowiem jest to przebrana za tego osobnika Kasia Piórecka (Ewa Błaszczyk). Tak zawiązuje się główny wątek komediowej opowieści o damsko-męskim duecie taksówkarzy, których losy splatają się z losami przewożonych pasażerów. Oboje mimowolnie wciągnięci w międzynarodową aferę przemytniczą, muszą stawić czoło przebiegłym kombinatorom. Przy tym – jak reszta Polaków – zmagają się z absurdami peerelowskiego systemu. Zmiennicy – podobnie jak pozostałe komedie Stanisława Barei – to kronika obserwowanej przez tego reżysera rzeczywistości, obraz codziennej egzystencji w Polsce ludowej. Nie napawał on szczególnym optymizmem, co irytowało ówczesne władze, jednak bawił Polaków wtedy i bawi również dzisiaj. Ponadto dla nas to bezcenny zapis realiów i klimatu lat osiemdziesiątych w „najweselszym baraku obozu socjalistycznego”.

100,00 zł
83,00 zł
Powiadomienie

Rabat 17,0%
oszczędzasz 17,00 zł

25
Teraz albo nigdy - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Teraz albo nigdy
Dostępny945 szt.

Gdybym miał się pokusić o samoocenę, powiedziałbym pewnie, że jestem genetyczną krzyżówką realisty z optymistą. Gołym okiem widzę, że jest źle. To nie znaczy jednak, że jest beznadziejnie. A skąd! Co zrobić, żeby było dobrze? To, o czym już na tych łamach pisałem. Co najmniej tyle czasu, ile poświęcamy na walkę ze złem, poświęcić na wspieranie dobra. Ile pomyj wylewamy na złych polityków, tyle miodu wylać na polityków (czy kandydatów) dobrych. Ile psioczenia na niemądrych hierarchów, tyle lajków (na różne sposoby wyrażanych) dla tych, którzy robią rzeczy dobre. Ile energii wydanej na krytykowanie wstrętnych mediów, tyle wspierania tych uczciwych i mądrych. Chcemy lepszej Polski, lepszego Kościoła? Samo się, proszę państwa, nie zrobi. Teraz albo nigdy to wybór najciekawszych i zawsze aktualnych tekstów Szymona Hołowni publikowanych na łamach „Tygodnika Powszechnego” w latach 2017-2019. Autor podejmuje w nich najważniejsze tematy dotyczące społeczeństwa, Kościoła, świata.

34,99 zł
26,94 zł

Rabat 23,0%
oszczędzasz 8,05 zł

26
To już gwiazdka kolorowanka - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
To już gwiazdka kolorowanka
Niedostępny
Brak

Seria kolorowanek dla dzieci o tematyce bożonarodzeniowej. Najmłodsi znajdą tu do pokolorowania gila, kotka, śpiącego misia, renifery, bałwanki, Mikołaje, Śnieżynki, świąteczne ozdoby i zimowe krajobrazy.

7,90 zł
5,99 zł
Powiadomienie

Rabat 24,2%
oszczędzasz 1,91 zł

27
Konstelacje - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Konstelacje
Niedostępny
Brak

Dzieło Waltera Benjamina (1892–1940) stanowi jeden z zasadniczych punktów odniesienia dla całej współczesnej humanistyki. Niniejszy wybór obejmuje najważniejsze szkice teoretyczne autora Pasaży, jak również jego najdonioślejsze prace krytycznoliterackie, często obdarzone potężnym ładunkiem filozoficznym. Tom wypełniają niezwykłe rozważania nad językiem, mitem i historią, zadaniem tłumacza i krytyka literackiego, a także mistrzowskie analizy dzieł Goethego, Krausa, Kafki i Baudelaire’a. Zebrane teksty to niewyczerpana kopalnia ekscytujących pomysłów, a zarazem nieodzowne źródło wiedzy o specyficznej pojęciowości Benjamina i najistotniejszych celach jego intelektualnych wysiłków. Wszystkie szkice prezentowane są w nowych przekładach, które mają ukazać zarówno literacki wymiar prac Benjamina, jak i precyzję jego myśli.

40,95 zł
33,99 zł
Powiadomienie

Rabat 17,0%
oszczędzasz 6,96 zł

28
Midnight Parade. Winyl - Muzyka
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Midnight Parade. Winyl
The Day, Mystic Production
Dostępny7 szt.

1.Island 2.Where the Wild Things Are 3.Grow 4.The Golden Glow 5.Yet to Come 6.Exit Sign 7.We Killed Our Hearts 8.Gravity Has Played Its Part 9.Berlin 10.I Drew a Map 11.The Years 12.Illuminate 13.Folded Paper Planes

92,90 zł
85,47 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 7,43 zł

29
Zwierzęta domowe 7-11cm 8szt.w worku.   HIPO - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
29,90 zł
28,41 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,49 zł

30
Pluszowa piramidka. Słonik, duży (25 cm) - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pluszowa piramidka. Słonik, duży (25 cm)
Axiom
Niedostępny
Brak

Pluszowa piramidka Słonik będzie doskonałą zabawką dla każdego malucha. Wysokość piramidki: 25.0 cm

33,90 zł
30,51 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 3,39 zł

31
Pluszowa piramidka. Króliczek, duży (25 cm) - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pluszowa piramidka. Króliczek, duży (25 cm)
Axiom
Niedostępny
Brak

Pluszowa piramidka będzie doskonałą zabawką dla każdego malucha. Wysokość piramidki: 25.0 cm

33,90 zł
30,51 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 3,39 zł

32
Piramidka pluszowa, mała (20 cm) - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Piramidka pluszowa, mała (20 cm)
Axiom
Niedostępny
Brak

Pluszowa piramidka z misiami to doskonała zabawka dla każdego malucha. Wysokość piramidki: 20.0 cm

30,90 zł
27,81 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 3,09 zł

33
Maskotka siedząca. Panda Agata, 75 cm - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Maskotka siedząca. Panda Agata, 75 cm
Axiom
Niedostępny
Brak

Sympatyczny pluszak – siedząca panda Agata z pewnością przypadnie do gustu każdemu dziecku. Doskonała do zabawy jak i do przytulania podczas zasypiania. Wysokość maskotki: 75.0 cm

219,99 zł
197,99 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 22,00 zł

34
The Dead Light. CD - Muzyka
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
The Dead Light. CD
Fen, Mystic Production
Dostępny5 szt.

1. Witness 2. The Dead Light Part 1 3. The Dead Light Part 2 4. Nebula 5. Labyrinthine Echoes 6. Breath of Void 7. Exsanguination 8. Rendered in Onyx

68,90 zł
63,39 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 5,51 zł

35
Shores Of Mourning. CD - Muzyka
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Shores Of Mourning. CD
Isenordal, Mystic Production
Dostępny6 szt.

1 Shores Of Mourning 2 Of Winged Fire And The Crawling Shadow 3 Pyres At Nightfall 4 To Fear The Veil Of Dreams 5 A Gallows Prayer 6 Cleansing Rites

68,90 zł
63,39 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 5,51 zł

36
Sun Of The Sleepless Cavernous Gate. CD - Muzyka
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Sun Of The Sleepless Cavernous Gate. CD
Niedostępny
Brak

Disc: 1 1. Sun of the Sleepless - Wovon Wölfe Träumen 2. Sun of the Sleepless - the Lure of Nyght 3. Sun of the Sleepless - Fall of the Lonesome 4. Sun of the Sleepless - to the Moon on Summer Eves 5. Sun of the Sleepless - Kristall 6. Cavernous Gate - Seclusion 7. Cavernous Gate - Those Who Walk the Fog 8. Cavernous Gate - Amongst Decayed Grass 9. Cavernous Gate - a Pale Shimmer in the Dark

68,90 zł
63,39 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 5,51 zł

37
Tascam Tapes LP. Winyl - Muzyka
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Tascam Tapes LP. Winyl
DeWolff, Mystic Production
Niedostępny
Brak

1.Northpole Blues 2.Blood Meridian I 3.It Ain't Easy 4.Rain 5.Made it to 27 6.Nothing's Changing 7.Let it Fly 8.Blood Meridian II 9.Awesomeness of Love 10.Love is Such a Waste 11.Am I Losing My Mind 12.Life in a Fish Tank

86,90 zł
79,95 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 6,95 zł

38
Post Orgasmic Chill LP. Winyl - Muzyka
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Post Orgasmic Chill LP. Winyl
Skunk Anansie, Mystic Production
Niedostępny
Brak

1.Charlie Big Potato 2.On My Hotel Tv 3.We Don't Need Who You Think You Are 4.Tracy's Flaw 5.The Skank Heads 6.Lately 7.Secretly 8.Good Things Don't Always Come To You 9.Cheap Honesty 10.You'll Follow Me Down 11.And This Is Nothing That 12.I'm Not Afraid

128,90 zł
118,59 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 10,31 zł

39
All Boro Kings. CD - Muzyka
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
All Boro Kings. CD
Dog Eat Dog, Mystic Production
Niedostępny
Brak

1.If These Are Good Times 2.Think [Explicit] 3.No Fronts 4.Pull My Finger 5.Who's the King [Explicit] 6.Strip Song 7.Queen 8.In the Dog House 9.Funnel King 10.What Comes Around [Explicit] 11.No Fronts (Jam Master Jay's Main Edit) 12.It's Like That 13.Dog Eat Dog 14.World Keeps Spinnin' 15.... In the Dog House 16.Psychorama [Explicit] 17.... In the Dog House (Dog Pound Remix)

55,90 zł
51,43 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 4,47 zł

40
Taste For Evil. CD - Muzyka
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Taste For Evil. CD
Cutthroat Brothers, The, Mystic Production
Dostępny10 szt.

1.Taste for Evil 2.Shake Move Howl Kill 3.Out of Control 4.Wrong 5.Black Candle 6.Medicine 7.Killing Time 8.Candy Cane 9.Get Haunted 10.The King Is Dead

55,90 zł
51,43 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 4,47 zł

41
All Boro Kings Live CDDVD. CD  +  DVD - Muzyka
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
All Boro Kings Live CDDVD. CD + DVD
Dog Eat Dog, Mystic Production
Dostępny8 szt.

Disc: 1 1. If These Are Good Times 2. Think 3. Pull My Finger 4. Who's the King 5. Strip Song 6. Queen 7. In the Dog House 8. Funnel King 9. What Comes Around 10. No Fronts Disc: 2 1. If These Are Good Times - Rock Am Ring Warm Up 2. Think - Rock Am Ring Warm Up 3. Pull My Finger - Rock Am Ring Warm Up 4. Who's the King - Rock Am Ring Warm Up 5. Strip Song - Rock Am Ring Warm Up 6. Queen - Rock Am Ring Warm Up 7. In the Dog House - Rock Am Ring Warm Up 8. Funnel King - Rock Am Ring Warm Up 9. What Comes Round - Rock Am Ring Warm Up 10. No Fronts - Rock Am Ring Warm Up Disc: 3 1. Expect the Unexpected - Bonus Live in Wacken 2017 2. Isms - Bonus Live in Wacken 2017 3. Pull My Finger - Bonus Live in Wacken 2017 4. Who's the King - Bonus Live in Wacken 2017 5. Vibe Cartel - Bonus Live in Wacken 2017 6. Rocky - Bonus Live in Wacken 2017 7. Step Right in - Bonus Live in Wacken 2017 8. No Fronts - Bonus Live in Wacken 2017 9. XXV - Bonus Live in Wacken 2017

63,90 zł
58,79 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 5,11 zł

42
Power Soul Rock N Roll Live In Germany CDDVD. CD  +  DVD - Muzyka
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Power Soul Rock N Roll Live In Germany CDDVD. CD + DVD
Lee Aaron, Mystic Production
Dostępny6 szt.

Disc: 1 1. Mistreated 2. Tomboy 3. Rock Candy 4. Metal Queen 5. Fire and Gasoline 6. Powerline 7. I'm a Woman 8. Some Girls Do 9. Sex with Love 10. Barely Holdin on 11. Whatcha Do to My Body 12. Diamond Baby 13. Hot to Be Rocked Disc: 2 1. American High - Bonus Features: Music Videos 2. Diamond Baby - Bonus Features: Music Videos 3. I'm a Woman - Bonus Features: Music Videos

82,90 zł
76,27 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 6,63 zł

43
Songs From The South 1985-2019 Greatest Hits. CD - Muzyka
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Songs From The South 1985-2019 Greatest Hits. CD
Paul Kelly, Mystic Production
Dostępny18 szt.

1.From St Kilda To Kings Cross 2.Leaps And Bounds 3.Before Too Long 4.Darling It Hurts 5.Look So Fine, Feel So Low 6.Dumb Things 7.To Her Door 8.Bradman 9.Everything's Turning To White 10.Sweet Guy 11.Careless 12.Winter Coat 13.From Little Things Big Things Grow 14.When I First Met Your Ma 15.Pouring Petrol On A Burning Man 16.Love Never Runs On Time 17.Song From The Sixteenth Floor 18.Deeper Water 19.Give In To My Love 20.How To Make Gravy 1.Nothing On My Mind 2.I'll Be Your Lover 3.Love Letter 4.Our Sunshine 5.Gathering Storm 6.Every Fuking City 7.Be Careful What You Pray For 8.Love Is The Law 9.If I Could Start Today Again 10.The Oldest Story In The Book 11.Won't You Come Around 12.Gunnamatta 13.Your Lovin' Is On My Mind 14.Song Of The Old Rake 15.They Thought I Was Asleep 16.Everybody Loves You Baby 17.God Told Me To 18.You're 39, You're Beautiful And You're Mine 19.Thoughts In The Middle Of The Night 20.Shane Warne

65,90 zł
60,63 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 5,27 zł

44
Emerald Classics. CD - Muzyka
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Emerald Classics. CD
Swim Deep, Mystic Production
Dostępny20 szt.

1.To Feel Good [Explicit] 2.0121 Desire 3.Bruised 4.World I Share 5.Father I Pray 6.Sail Away, Say Goodbye 7.Drag Queens in Soho 8.Happy as Larrie 9.Top of the Pops 10.Never Stop Pinching Myself

53,90 zł
49,59 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 4,31 zł

45
East Infection. CD - Muzyka
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
East Infection. CD
Gogol Bordello, Mystic Production
Dostępny20 szt.

37,90 zł
34,87 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 3,03 zł

46
N.A.T.I.O.N. LP. Winyl - Muzyka
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
N.A.T.I.O.N. LP. Winyl
Bad Wolves, Mystic Production
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.12.22

112,90 zł
103,87 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 9,03 zł

47
Da Hora. CD - Muzyka
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Da Hora. CD
Meirelles, Vitto, Mystic Production
Dostępny20 szt.

53,90 zł
49,59 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 4,31 zł

48
Uważne współczucie - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Uważne współczucie
Dostępny1268 szt.

Czy jesteś gotowy zmienić swój umysł, swoje emocje i relacje z samym sobą oraz z innymi ludźmi? Stać się bardziej troskliwy i wspierający? Odzyskać życiową równowagę, pewność siebie i dobre samopoczucie? Jeśli tak, to przygotuj się na zmianę sposobu, w jaki doświadczasz swojego życia, dzięki uważności i współczuciu. Paul Gilbert, twórca terapii skoncentrowanej na współczuciu, i Choden, opierając się na swoim długoletnim doświadczeniu, a także na wynikach badań między innymi z dziedziny psychologii ewolucyjnej i neuronauki, wyjaśniają, w jaki sposób praktykowanie uważnego współczucia sprzyja regulacji emocji, dobrostanowi i pogłębianiu relacji społecznych. Uważność to mająca ogromną moc umiejętność, która może pomóc nam żyć bardziej świadomie, ale sama nie wystarczy, by całkowicie zmienić sposób działania naszego umysłu. Aby w pełni się rozwijać, potrzebujemy współczucia, rozumianego jako wrażliwość na własne i cudze cierpienie powiązana z zaangażowanym działaniem na rzecz zapobiegania mu i jego łagodzenia. Współczucie nie jest więc słabością, pobłażaniem sobie, litością czy poddańczą życzliwością – ono wymaga odwagi, mądrości, życzliwości i zaangażowania. Z tej książki dowiesz się, jak uważność i współczucie mogą harmonijnie współdziałać, zapewniając skuteczne i praktyczne sposoby radzenia sobie z lękiem, niepokojem, złością czy depresją. Dzięki zamieszczonym w niej ćwiczeniom wykształcisz pełną troski, współczującą postawę wobec siebie i innych, a także otworzysz się na współczucie płynące z rożnych kierunków. Jeśli chcesz skończyć z toksyczną samokrytyką, uleczyć traumę, pokonać wstyd, czuć się osobą godną szacunku, a także bardziej życzliwie traktować siebie i innych ludzi, to ta książka wskaże ci drogę do tego.

89,90 zł
80,01 zł

Rabat 11,0%
oszczędzasz 9,89 zł

1 osoba kupiła
49
Mitoraj - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
69,90 zł
50,33 zł
Powiadomienie

Rabat 28,0%
oszczędzasz 19,57 zł

50
Kolekcja karmelowa. Zawieszka z dodatkami, królik - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kolekcja karmelowa. Zawieszka z dodatkami, królik
Axiom
Niedostępny
Brak

Zawieszka z króliczkiem oraz dodatkami to bardzo miła przytulanka w delikatnym kolorze. Zabawka ma uspokajający wpływ na małe dzieci i doskonale się sprawdza jako pomoc przy usypianiu. Królik wykonany jest z miłych, delikatnych materiałów i jest bezpieczny dla dzieci od pierwszych dni życia. Pokaż swojemu dziecku: • jak rozwijać wyobraźnię, spostrzegawczość i zręczność, • że moment przytulania jest najważniejszych rytuałem w ciągu dnia, • to może być maskotka, z którą zwiąże się na długo, • że miękkość i puszystość maskotki ułatwi zasypianie, • ile zabawki mają w sobie miłości, opieki i czułości, • zadbaj o swojego malucha.

33,90 zł
30,51 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 3,39 zł

Wróć do góry