hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Wyszukaj książkę, grę, puzzle, zabawkę
Książki
Zabawki
Gry
Puzzle
Papiernicze i szkolne
Muzyka
Audiobooki

Kalendarz premier z dnia 2019.11.11

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli w poniedziałek 11 listopada 2019 roku. Na pierwszym miejscu znajduje się Opowieści biblijne (praca zbiorowa), na drugim Wielka księga zadań. 153 niebanalne łamigłówki dla bystrej główki (praca zbiorowa). Kolejny produkt to Magiczny quiz dla dzieci 3-4 lata. Różowy (praca zbiorowa) oraz MAGICZNY QUIZ DLA DZIECI 5-6 LAT CZERWONY (praca zbiorowa).
1
Opowieści biblijne - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Opowieści biblijne
Dostępny
48 szt.

Książeczka zawiera zbiór tekstów Starego i Nowego testamentu, który ma na celu przybliżyć dzieciom jedno z najważniejszych dzieł, do którego odwołuje się kultura Zachodu. Bez jego znajomości trudno zrozumieć liczne frazeologizmy czy symbolikę religijną, która otacza nas w codziennym życiu.

9,79 zł
7,99 zł

Rabat 18,4%
oszczędzasz 1,80 zł

1 osoba kupiła
2
Wielka księga zadań. 153 niebanalne łamigłówki dla bystrej główki - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wielka księga zadań. 153 niebanalne łamigłówki dla bystrej główki
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.04.13

Wielka księga zadań. 153 niebanalne łamigłówki dla bystrej główki to wyjątkowo bogaty zbiór zadań logicznych i rozrywek umysłowych dla młodszych nastolatków. Nikomu, kto usiądzie z ołówkiem nad tą książką, przez wiele godzin nie zagrozi nuda.

14,99 zł
13,99 zł
Powiadomienie

Rabat 6,7%
oszczędzasz 1,00 zł

3
Magiczny quiz dla dzieci 3-4 lata. Różowy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Magiczny quiz dla dzieci 3-4 lata. Różowy
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.03.01

"Magiczny quiz" to doskonała zabawa dla dzieci. Magiczna farba zapewnia wielokrotną zabawę i zachęca dzieci do sprawdzania swojej wiedzy oraz poznawania świata. Czarne pola znikają i pojawiają się na nowo. Aby wskazać odpowiedź, należy delikatnie potrzeć pokryty farbą termiczną kwadracik przez około 5 sekund – pod wpływem ciepła pojawi się znaczek poprawnej lub błędnej odpowiedzi. W książce zamieszczonych jest 76 pytań obrazkowych wraz z odpowiedziami. Quiz to pomysł na udany prezent i interesującą naukę.

15,90 zł
12,99 zł
Powiadomienie

Rabat 18,3%
oszczędzasz 2,91 zł

4
MAGICZNY QUIZ DLA DZIECI 5-6 LAT CZERWONY - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
15,90 zł
12,99 zł
Powiadomienie

Rabat 18,3%
oszczędzasz 2,91 zł

5
MAGICZNY QUIZ DLA DZIECI 3-4 LATA FIOLETOWY - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
20,00 zł
16,99 zł
Powiadomienie

Rabat 15,1%
oszczędzasz 3,01 zł

6
Magiczny quiz dla dzieci 4-5 lat. Niebieski - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Magiczny quiz dla dzieci 4-5 lat. Niebieski
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.28

Magiczny quiz to doskonała zabawa dla dzieci. Magiczna farba zapewnia wielokrotną zabawę i zachęca dzieci do sprawdzania swojej wiedzy oraz poznawania świata. Czarne pola znikają i pojawiają się na nowo. Aby wskazać odpowiedź, należy delikatnie potrzeć pokryty farbą termiczną kwadracik przez około 5 sekund – pod wpływem ciepła pojawi się znaczek poprawnej lub błędnej odpowiedzi. W książce zamieszczonych jest 76 pytań obrazkowych wraz z odpowiedziami. Quiz to pomysł na udany prezent i interesującą naukę.

20,00 zł
16,99 zł
Powiadomienie

Rabat 15,1%
oszczędzasz 3,01 zł

7
Psychologia jogi. Wprowadzenie d jogasutr Patandzalego, wydanie 2 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Psychologia jogi. Wprowadzenie d jogasutr Patandzalego, wydanie 2
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.02.08

Joga? To skomplikowane? Na pewno nie proste. Ścieżka jogi klasycznej, którą reprezentował Patańdźali, autor Jogasutr, była szkołą ascetyczną. W formie niezmienionej jest dziś praktycznie niemożliwa do praktykowania. W związku z tym w swojej bestsellerowej książce Maciej Wielobób podjął próbę reinterpretacji dzieła sprzed ponad 2 tysięcy lat i dostosowania 195 sutr do naszych czasów i warunków życia, tak by każdy współczesny człowiek mógł przyswoić filozofię procesu doświadczania. Studiując tę książkę, poznasz źródła, z których czerpią praktykujący jogę. Dowiesz się, jak należy medytować i dlaczego nie powinno się do tego podchodzić bez odpowiedniej podbudowy intelektualnej i duchowej. Maciej Wielobób poprowadzi Cię śladem Patańdźalego ku najskuteczniejszym ścieżkom oczyszczenia umysłu, co przygotuje cię do praktykowania klasycznej jogi. Jeśli podejdziesz do tematu poważnie, twoje dotychczasowe życie wyraźnie się zmieni, a ty staniesz się nową osobą – nieskończenie mądrą i wolną. W drugim wydaniu Psychologii jogi autor jeszcze uważniej przyjrzał się filologicznej warstwie pracy Patańdźalego. Ponadto uzupełnił aneks o medytację miłującej dobroci oraz mapę Jogasutr, która pozwoli lepiej zrozumieć podział sutr na grupy. Maciej Wielobób jest mężem Agnieszki, tatą Tymona, nauczycielem medytacji i jogi oraz autorem wielu książek. Odebrał konwencjonalne wykształcenie w zakresie rozwoju osobistego, jogi i medytacji dostępne na Zachodzie, ale też od 1994 roku podąża tradycyjną ścieżką mistyczną indyjskich sufich. Był członkiem zarządu głównego Międzynarodowego Ruchu Sufich, a obecnie jest głową Otwartej Drogi (The Open Way), jednej z sufickich organizacji inspirowanych nauczaniem Hazrata Inayata Khana. Naucza jogi i medytacji w Polsce i Europie, zarówno na uczelniach, jak i podczas mniej formalnych warsztatów i odosobnień. Wielobób w prosty i użyteczny sposób przekazuje głębię tradycyjnej wiedzy medytacyjnej, tak by czytelnicy i uczestnicy zajęć mogli uwalniać się od napięcia, doświadczać spokoju umysłu i wykorzystywać pełnię swoich możliwości. Uwielbia pokazywać konkretne zastosowania dawnych koncepcji i narzędzi w życiu codziennym.

29,90 zł
22,13 zł
Powiadomienie

Rabat 26,0%
oszczędzasz 7,77 zł

8
MAGICZNY QUIZ DLA DZIECI 5-6 LAT POMARAŃCZOWY - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
20,00 zł
16,99 zł
Powiadomienie

Rabat 15,1%
oszczędzasz 3,01 zł

9
MAGICZNY QUIZ DLA DZIECI 4-5 LAT ZIELONY - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
20,00 zł
16,99 zł
Powiadomienie

Rabat 15,1%
oszczędzasz 3,01 zł

10
Manaslu. Góra Ducha, Góra Kobiet - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Manaslu. Góra Ducha, Góra Kobiet
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.07.27

Niniejsza książka to relacja z wyprawy autorki na znajdujący się w Himalajach ośmiotysięcznik Manaslu (8156 m n.p.m.), pod względem wysokości ósmą górę świata. Podobnie jak inne książki Moniki, nie jest to typowa relacja ze wspinaczki, uzupełnia ją zbiór różnego typu ciekawostek, anegdot i interesujących historii dotyczących zarówno himalaizmu, jak i przyrody czy życia Nepalczyków. W trakcie lektury dowiemy się: • dlaczego Manaslu nazywane jest Górą Ducha; • jak wyglądały pierwsze polskie wyprawy na Manaslu (opowieści K. Wielickiego i R. Gajewskiego); • co sprawia, że Manaslu to góra o dość wysokim współczynniku śmiertelnych wypadków; • dlaczego wspinacze kojarzą Manaslu z samogonem; • czy sępy sępią i jak wygląda lokalna tarantula; • o czym opowiadają nepalskie bajki; • dlaczego Manaslu to Góra Kobiet; • jaki sprzęt warto zabrać na wyprawę; • jak zorganizować sobie, jeśli nie wspinaczkę na szczyt, to przynajmniej himalajski treking. Jedno jest pewne – to książka dla wszystkich, którzy kochają góry! Monika Witkowska – podróże są jej pasją i nałogiem. Odwiedziła 180 krajów na wszystkich kontynentach, ale zdecydowanie bardziej ceni poznawanie niż „zaliczanie” kolejnych miejsc. Jej ulubione wyjazdy to te w pojedynkę (celowo, żeby mieć lepszy kontakt z miejscową ludnością), autostopem albo lokalnymi środkami lokomocji, bez zarezerwowanych z góry noclegów, z żywieniem się w lokalnych knajpkach lub ulicznych gar-kuchniach. Z podróżami wiążą się jej inne pasje, spośród których najważniejsze są góry (zdobyła Mt Everest i prawie całą Koronę Ziemi) oraz żeglarstwo morskie (ma za sobą przepłynięcie Pacyfiku i Atlantyku, opłynięcie Przylądka Horn i pokonanie Przejścia Północno-Zachodniego).

44,90 zł
32,33 zł
Powiadomienie

Rabat 28,0%
oszczędzasz 12,57 zł

11
Kopciuszek. Baśniowe opowieści - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kopciuszek. Baśniowe opowieści
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.01.05

Spraw, aby historia Kopciuszka ożyła dzięki tej książce, która sama opowie baśń! Czytaj, oglądaj kolorowe ilustracje, a potem naciśnij guzik, by usłyszeć tekst z kolejnych stron książki. Bajkę czyta: Roch Siemianowski.

20,00 zł
15,99 zł
Powiadomienie

Rabat 20,1%
oszczędzasz 4,01 zł

12
11 wspaniałych. Część 1. Lionel Messi - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
11 wspaniałych. Część 1. Lionel Messi
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.20

Bogato ilustrowana kolekcja 11 książek prezentujących sylwetki i kariery 11 obecnie aktywnych piłkarzy. Obejmuje następujące postaci: Lionel Messi (Barcelona, Argentyna), Cristiano Ronaldo (Real, Portugalia), Wayne Rooney (Manchester Utd, Anglia), Zlatan Ibrahimovic (Milan, Szwecja), Robin van Persie (Arsenal, Holandia), Jakub Błaszczykowski, Xavi (Barcelona, Hiszpania), Lukas Podolski, Iker Casillas (Real, Hiszpania), Franck Ribery (Bayern, Francja), Wesley Sneijder (Inter Mediolan, Holandia). Najpierw Lionel Messi, potem Cristiano Ronaldo, Wayne Rooney i inni. Nie tylko suche wyniki i największe sukcesy. Przedstawiamy ich życie prywatne, słabości, słabe i mocne strony charakteru. Odpowiadamy, jak to się stało, że wspięli się na szczyt i komu to zawdzięczają. Wszystko bogato ilustrowane unikatowymi zdjęciami. Przypominamy najładniejsze gole i najważniejsze mecze.

4,00 zł
2,99 zł
Powiadomienie

Rabat 25,3%
oszczędzasz 1,01 zł

13
Pinokio. Baśniowe opowieści - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pinokio. Baśniowe opowieści
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.07.25

Spraw, by historia o drewnianym chłopczyku Pinokiu ożyła dzięki tej książeczce, która sama przeczyta baśń! Czytaj, oglądaj kolorowe ilustracje, a potem naciśnij guzik, by usłyszeć tekst z kolejnych stron książki. Bajkę czyta Roch Siemianowski W serii Baśniowe opowieści ukazały się tytuły: Titelitury, Mała syrenka, Jaś i magiczna fasola, Alicja w krainie czarów, Tomcio Paluszek, Mały ołowiany żołnierz, Calineczka, Wilk i siedem koźlątek, Muzykanci z Bremy, Pinokio, Aladyn, Złotowłosa i trzy misie, Piękna i bestia, Brzydkie kaczątko, Kot w butach.

20,00 zł
15,99 zł
Powiadomienie

Rabat 20,1%
oszczędzasz 4,01 zł

14
Bajki z 1000 i jednej nocy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bajki z 1000 i jednej nocy
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.05.23

Ta książka zabierze wszystkie dzieci i ich rodziców w niezapomnianą podróż, gdzie spotkają latające dywany, rozbójników i ich ukryte skarby. W tych baśniach wszystko może się zdarzyć. Barwne opowieści wzbogacają piękne ilustracje doskonale oddające piękno dalekiego kraju i magię opowieści.

10,70 zł
7,99 zł
Powiadomienie

Rabat 25,3%
oszczędzasz 2,71 zł

15
Bajki z 1000 i jednej nocy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bajki z 1000 i jednej nocy
Dostępny
6 szt.

Ta książka zabierze wszystkie dzieci i ich rodziców w niezapomnianą podróż, gdzie spotkają latające dywany, rozbójników i ich ukryte skarby. W tych baśniach wszystko może się zdarzyć. Barwne opowieści wzbogacają piękne ilustracje doskonale oddające piękno dalekiego kraju i magię opowieści.

15,00 zł
10,99 zł

Rabat 26,7%
oszczędzasz 4,01 zł

16
Lulanki. Najpiękniejsze znane i lubiane piosenki na dobranoc - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Lulanki. Najpiękniejsze znane i lubiane piosenki na dobranoc
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.03.07

Wszyscy pamiętamy kołysanki i inne piosenki, śpiewane przez rodziców, dziadków czy starsze rodzeństwo. Kołysały nas do snu, dawały poczucie bezpieczeństwa, przenosiły w świat sennych marzeń... Dziś przynoszą spokojny sen naszym dzieciom, wnukom, małym siostrzyczkom i braciszkom. W tej książce oprócz tradycyjnych „śpiewanek” znalazły się także piękne poetyckie utwory, które można czytać, śpiewać, szeptać... Są także zabawne pełne uroku wierszyki, które – czytane na dobranoc – gwarantują kolorowe sny.

9,99 zł
7,99 zł
Powiadomienie

Rabat 20,0%
oszczędzasz 2,00 zł

17
Chrabąszcz w podróży. Wierszyki logopedyczne - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Chrabąszcz w podróży. Wierszyki logopedyczne
Dostępny
1 szt.

Zbiór lekkich, zabawnych i pełnych inwencji wierszyków. Na niektórych rzeczywiście można połamać sobie język i właśnie na tym polega cała zabawa – zarówno dla młodszych, jak i starszych czytelników. Zawarte w obu częściach dowcipne wierszyki i ilustracje dostarczają mnóstwo uśmiechu i rozrywki, pobudzają wyobraźnię, a przy tym są znakomitymi ćwiczeniami logopedycznymi.

10,70 zł
7,99 zł

Rabat 25,3%
oszczędzasz 2,71 zł

18
Najpiękniejsze wiersze - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Najpiękniejsze wiersze
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.01.08

Wiersze Jana Brzechwy to klasyka literatury dziecięcej. Ich lektura dostarcza wiele radości, gdyż każdy z utworów ma wydźwięk humorystyczny i ukazuje piękno otaczającego nas świata. W swoich krótkich utworach Jan Brzechwa ukazuje bowiem wiele różnych ludzkich postaw, nawet jeżeli bohaterami są zwierzęta czy rośliny. Zapraszamy do wspaniałej lektury.

9,99 zł
7,99 zł
Powiadomienie

Rabat 20,0%
oszczędzasz 2,00 zł

19
Najpiękniejsze wiersze - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Najpiękniejsze wiersze
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.04.07

Książka jest zbiorem najpopularniejszych wierszy Juliana Tuwima. Lektura utworów zapewni wiele radości, ale także pozwoli wysnuć różne ciekawe wnioski na temat otaczającej rzeczywistości. W wierszach Juliana Tuwima pojawia się cała galeria ciekawych postaci, a każda z nich wyróżnia się jakąś cechą, np. Grześ, który często mija się z prawdą czy Zosia, która chce wszystko robić sama.

10,00 zł
7,99 zł
Powiadomienie

Rabat 20,1%
oszczędzasz 2,01 zł

20
Cztery pory roku. Wierszyki logopedyczne - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Cztery pory roku. Wierszyki logopedyczne
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.21

Przedstawiamy zbiór lekkich, zabawnych i pełnych inwencji wierszyków Na niektórych rzeczywiście można połamać sobie język i właśnie na tym polega cała zabawa – zarówno dla młodszych, jak i starszych czytelników. Zawarte w obu częściach dowcipne wierszyki i ilustracje dostarczają mnóstwo uśmiechu i rozrywki, pobudzają wyobraźnię, a przy tym są znakomitymi ćwiczeniami logopedycznymi.

9,99 zł
7,99 zł
Powiadomienie

Rabat 20,0%
oszczędzasz 2,00 zł

21
Zimowe bajki - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zimowe bajki
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.10.28

W książce znajdują się znane i lubiane baśnie, które przez lata towarzyszą kolejnym pokoleniom dzieci. Pełne uroku, magii i tajemnic opowieści zabiorą najmłodszych w podróż, gdzie dobro triumfuje nad złem, a sprawiedliwość i odwaga są nagradzane.

8,90 zł
6,99 zł
Powiadomienie

Rabat 21,5%
oszczędzasz 1,91 zł

Wróć do góry