hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Wyszukaj książkę, grę, puzzle, zabawkę
Książki
Zabawki
Gry
Puzzle
Papiernicze i szkolne
Muzyka
Audiobooki

Kalendarz premier z dnia 2019.11.05

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli we wtorek 5 listopada 2019 roku. Na pierwszym miejscu znajduje się Matematyka. Zadania z treścią. Klasa 1 (Ewa Buczkowska), na drugim Nauka pisania. Alfabet rosyjski (Beata Guzowska). Kolejny produkt to Nauka pisania. Duża liniatura (Beata Guzowska) oraz Joga oczu – recepta na życie bez okularów (Kazuhiro Nakagawa).
1
Matematyka. Zadania z treścią. Klasa 1 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Matematyka. Zadania z treścią. Klasa 1
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.26

Zbiór zadań z treścią dla pierwszoklasistów opracowany przez doświadczoną nauczycielkę: zadania ogólne, zadania związane z płaceniem, kupowaniem i systemem monetarnym, zadania związane z kalendarzem i zegarem, zadania z geometrii, zadania związane z wagą i pojemnością.

10,00 zł
9,99 zł
Powiadomienie

Rabat 0,1%
oszczędzasz 0,01 zł

13 osób kupiło
2
Nauka pisania. Alfabet rosyjski - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nauka pisania. Alfabet rosyjski
Dostępny
180 szt.

Zeszyt zawiera ćwiczenia, dzięki którym dziecko zapozna się z alfabetem rosyjskim. Przy każdej wprowadzanej literze znajdują się pomocnicze strzałki, a przy wyrazach - tłumaczenie na język polski.

4,90 zł
3,99 zł

Rabat 18,6%
oszczędzasz 0,91 zł

11 osób kupiło
3
Nauka pisania. Duża liniatura - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nauka pisania. Duża liniatura
Dostępny
151 szt.

Zeszyt do ćwiczeń umiejętności pisania dla dzieci na etapie edukacji wczesnoszkolnej. Dziecko ćwiczy w dużej liniaturze pisanie poszczególnych liter, łączenie z innymi literami oraz poprawność pisania całych wyrazów i zdań, a także rozwiązuje dodatkowe zadania. Korzystnie wpływa to na koordynację wzrokowo-ruchową, analizę i syntezę wzrokową oraz słuchową i ruchową, sprawność manualną, koncentrację i pamięć dziecka.

12,90 zł
9,99 zł

Rabat 22,6%
oszczędzasz 2,91 zł

10 osób kupiło
4
Joga oczu – recepta na życie bez okularów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Joga oczu – recepta na życie bez okularów
Dostępny
49 szt.

Wyeliminuj krótkowzroczność, dalekowzroczność, zaćmę, jaskrę, zeza i inne powszechne dolegliwości wzroku. Czy działania korekcyjne typu okulary, szkła kontaktowe, operacja laserowa lub ortokeratologia są dobre? Komputery stanowią nieodzowne wyposażenie większości miejsc pracy i wiele osób spędza dziesięć i więcej godzin siedząc przed ekranem monitora. Jeśli nie zrobią nic z powstającą w ten sposób krótkowzrocznością, muszą liczyć się z poważnymi konsekwencjami w postaci chorób oczu. Również telefony komórkowe stały się urządzeniami, od których nie odciągają wzroku starsi i młodsi. Bez wątpienia okulary, soczewki kontaktowe, chirurgia laserowa czy ortokorekcja przynoszą natychmiastową poprawę wzroku, ale niekoniecznie idzie to w parze z poprawą widzenia mentalnego, czyli wzroku naszego mózgu. Widzenie co prawda jest lepsze, ale sprawia, że taka osoba bardziej się męczy. Dzięki tej książce poznasz proste ćwiczenia, które umożliwią poprawę twojego wzroku. Metoda Nakagawy Autor opracował i opisał w tej książce niekonwencjonalną terapię poprawy wzroku i nazwał ją Metodą Nakagawy, która odnosi spektakularne sukcesy na całym świecie. Jest twórcą bestsellerów i autorytetem w dziedzinie okulistyki. Uczy swojej metody od ponad 35 lat i pomógł 6 milionom ludzi pozbyć się krótkowzroczności, dalekowzroczności i astygmatyzmu bez użycia okularów, soczewek czy operacji. Sztywny kark – duży problem dla oczu. U osób z osłabionym wzrokiem niezwykle często spotykamy się ze sztywnością karku i nadmiernie spiętą obręczą barkową. Kto nieprzerwanie przez wiele długich godzin siedzi przed komputerem, ten zmaga się z napięciem mięśni ramion odpowiedzialnych za utrzymanie wymuszonej takim siedzeniem pozycji. Takie nadwyrężanie mięśni szyi i karku może się stale utrzymywać, co utrudnia prawidłowy przepływ krwi do mózgu i do oczu. Dlatego istnieje bezpośredni związek między sztywnością karku i ramion a naszym wzrokiem. Wzrok a mózg – ćwiczenia oczu dla poprawy pracy mózgu. Oczy i mózg są dobrze zgraną drużyną. Kiedy mózg jest właściwie stymulowany, to i oczy lepiej widzą, a kiedy oczy lepiej widzą, wzmacniają mózg. Dzięki ćwiczeniom na lepszą koncentrację, pamięć i wyobraźnię wzrok w naturalny sposób poprawia się. W tej książce znajdziesz metodę korekcyjną, która nie wymaga przeprowadzania jakichkolwiek zabiegów chirurgicznych czy przyjmowania leków. Nigdy nie jest za późno na podjęcie starań o poprawę wzroku. Joga oczu sprawi, że odzyskasz pewność siebie i żadne zadania już nie sprawią ci kłopotu. W tej książce znajdziesz ćwiczenia na: • poszerzanie pola widzenia, • poprawę kontrastu, • wzmocnienie oczu, • wyeliminowanie krótkowzroczności, astygmatyzmu i dalekowzroczności, • pozbycie się zeza, zaćmy, nadwzroczności, • lepszą ostrość widzenia gołym okiem, • pokonanie migreny, • poprawę wzroku mimo wielogodzinnej pracy przy komputerze, • odzyskanie wzroku przez osoby słabowidzące, • anti-aging dla oczu. Ostry wzrok bez okularów.

44,40 zł
27,53 zł

Rabat 38,0%
oszczędzasz 16,87 zł

7 osób kupiło
5
Pachnący zestaw szkolny - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pachnący zestaw szkolny
Stnux
Dostępny
45 szt.

Pachnący zestaw szkolny zawiera: jeden 10-kolorowy długopis pachnący, 12 pachnących kredek, 5 pachnących długopisów żelowych, 5 pachnących markerów, temperówkę, 2 arkusze pachnących naklejek, 3 gumki. Kolory (zapachy) długopisów żelowych: żółty (banan), zielony (jabłko), niebieski (jagoda), różowy (arbuz) i czerwony (truskawka). Kolory (zapachy) flamastrów: żółty (banan), zielony (jabłko), niebieski (jagoda), różowy (arbuz) i czerwony (truskawka). Kolory (zapachy) kredek: czarny (kumkwat), brązowy (banan), fioletowy (winogrona), jasny niebieski (melon), ciemny niebieski (borówka), ciemny zielony (ananas), jasny zielony (limonka), żółty (cytryna), pomarańczowy (pomarańcza), czerwony (wiśnia), cielisty (brzoskwinia), różowy (grejpfrut). Zestaw od 3 roku życia.

59,90 zł
52,71 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 7,19 zł

5 osób kupiło
6
Sekretne życie aniołów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Sekretne życie aniołów
Dostępny
2 szt.

To, że ich nie widać, wcale nie świadczy o tym, że ich nie ma. Wejdź w sekretny świat aniołów i poznaj ich życie: • kim są aniołowie i co mogą dla ciebie zrobić (szczególnie Anioł Stróż), • gdzie przebywają i w jaki sposób zbudowany jest ich świat, • jak się poruszają i jak ze sobą rozmawiają, • jaka jest ich hierarchia. Gdy dowiemy się, jaka jest niezwykła potęga aniołów i co potrafią, przekonamy się, że Bóg ma gest – dając człowiekowi do pomocy aniołów, okazał prawdziwie królewską hojność. „Mamy przy sobie kogoś o tak potężnym intelekcie, silnej, utwierdzonej w dobru woli, o tak niezwykłych możliwościach, a nic o nim nie wiemy i często nie mamy z nim żadnej relacji. (...) Przecież to jest zmarnowane dobro” – fragment książki. Aleksander Bańka – doktor hab. filozofii, politolog, świecki lider Centrum Duchowości Ruchu Światło-Życie. Od wielu lat posługuje modlitwą i na wiele sposobów głosi Ewangelię. Autor książek, artykułów oraz audiobooków poświęconych filozofii i duchowości chrześcijańskiej. Prywatnie mąż i ojciec.

39,90 zł
38,70 zł

Rabat 3,0%
oszczędzasz 1,20 zł

5 osób kupiło
7
Szczerze - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Szczerze
Dostępny
142 szt.

To niezwykły, osobisty dziennik Przewodniczącego Rady Europejskiej. Dzień po dniu towarzyszymy jego pierwszym krokom w nowej roli, poznajemy kulisy europejskiej polityki i śledzimy najbardziej dramatyczne wydarzenia ostatnich lat: zamachy terrorystyczne w Paryżu i Brukseli, kryzys uchodźczy, śmierć prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza, niekończące się negocjacje w sprawie Brexitu. W książce znajdziemy też wielowymiarowe i zaskakujące portrety najważniejszych postaci światowej polityki, od Baracka Obamy i Angeli Merkel po Donalda Trumpa i Borisa Johnsona. Ale Szczerze to znacznie więcej niż książka o kulisach władzy. To również zapisane potoczystym, barwnym językiem polityczne credo Donalda Tuska i opowieść o Europie, która pozostaje wielkim marzeniem. A także o europejskiej polityce, która bywa gorzkim rozczarowaniem.

44,99 zł
33,74 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 11,25 zł

6 osób kupiło
8
Ana Lucia Busca Piso - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ana Lucia Busca Piso
Dostępny
48 szt.

W tej części przygód Any poznasz słownictwo związane z wynajmem, kupnem lub sprzedażą mieszkania. Ana decyduje się zmienić mieszkanie, jako że jest już zmęczona współdzieleniem mieszkania z problematycznymi lokatorami. Zdecydowała się zostać u swojej najlepszej przyjaciółki Viktorii, ale wkrótce okaże się, że nie będzie to możliwe. To powoduje, że musi poszukać mieszkania dla niej samej. Nie zabraknie przygód podróżniczych. Gdzie tym razem nasi bohaterowie pojadą...?

29,00 zł
20,59 zł

Rabat 29,0%
oszczędzasz 8,41 zł

3 osoby kupiły
9
Kolorowanka. Pieski - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kolorowanka. Pieski
Dostępny
154 szt.

Kolorowanka Pieski to fantastyczna zabawa z czworonożnymi bohaterami. Spotkasz tutaj Urwisa, Migotkę, Rufusa, a także wiele innych, wesołych zwierzaków, z którymi zaprzyjaźnisz się, wybierając im kolor obroży, dorysowując piłeczki do zabawy lub karmę w miseczce. Z nimi na pewno nie będziesz się nudzić!

6,99 zł
5,99 zł

Rabat 14,3%
oszczędzasz 1,00 zł

3 osoby kupiły
10
Dobry Dinozaur. Koloruję i naklejam - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dobry Dinozaur. Koloruję i naklejam
Dostępny
22 szt.

Seria ""koloruję i naklejam""świetna zabawa w towarystwie ulubionych bohaterówprzeznaczona dla dzieci w wieku przedszkolnymduże, wyraźne obrazki do kolorowaniaćwiczenie i doskonalenie zdlonosci manualnych i spostrzegawczości

12,53 zł
9,99 zł

Rabat 20,3%
oszczędzasz 2,54 zł

3 osoby kupiły
11
Arteterapia dla dzieci i młodzieży. Scenariusze zajęć - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Arteterapia dla dzieci i młodzieży. Scenariusze zajęć
Dostępny
35 szt.

Arteterapia dla dzieci i młodzieży. Scenariusze zajęć może stanowić cenną pomoc dla nauczycieli, pedagogów, metodyków, arteterapeutów oraz studentów wielu specjalności pedagogicznych, edukacji artystycznej i arteterapii. Z tej publikacji, jak z przewodnika, mogą korzystać wszyscy, którzy prowadząc różne grupy zajęć, poszukują prostych i atrakcyjnych metod pracy, dających uczestnikom radość tworzenia i zwiększających efektywność działań twórczych. Książka składa się z dwóch części. Pierwsza ma charakter teoretyczny i wprowadzający – pozwala na poszerzenie i usystematyzowanie wiedzy dotyczącej arteterapii. Natomiast część druga zawiera scenariusze zajęć wraz z dokumentacją fotograficzną, ujęte w trzech blokach tematycznych: Zmysły, Cztery pory roku i Interakcje. Uczestnikami proponowanych warsztatów mogą być dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym oraz młodzież licealna.

44,90 zł
38,61 zł

Rabat 14,0%
oszczędzasz 6,29 zł

3 osoby kupiły
12
BLW. Bobas lubi wybór, wydanie 2 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
BLW. Bobas lubi wybór, wydanie 2
Dostępny
6 szt.

Koniec z prowadzeniem oddzielnej kuchni dla malucha i miksowaniem papek! Bobas lubi wybór to praktyczny przewodnik po rozszerzaniu diety krok po kroku. Dowiesz się z niego: • Czy twoje dziecko jest już gotowe na pierwszy stały posiłek? • Jak skomponować zdrowe i zbilansowane posiłki dla dziecka i całej rodziny? • Co zaproponować do jedzenia dziecku półrocznemu, a co dziewięciomiesięcznemu? • Jak zadbać o bezpieczeństwo podczas jedzenia? • Co dalej z karmieniem piersią lub butelką? W książce znajdziesz również: • pomysły na zdrowe śniadania, obiady, kolacje i przekąski, • tabelę wartości odżywczych oraz 27 kolorowych zdjęć nadesłanych przez polskich rodziców! Baby-led weaning to naturalna metoda wprowadzania pokarmów do diety malucha, która pomaga wychować dziecko uwielbiające zdrowe jedzenie, a nie fast-foody. Autorki przekonują rodziców, że już półroczne niemowlę potrafi jeść samodzielnie! Rodzice stosujący baby-led weaning nie wiedzą, co to niejadek. Każde dziecko może pokochać zdrowe jedzenie, jeśli tylko mu się na to pozwoli! Opinie o książce: „W ostatnich latach w Polsce niepokojąco wzrasta liczba ludzi otyłych, również wśród dzieci. Opiekunom sprawia trudność rozpoznawanie oznak głodu u dziecka. Nagminnego przekarmiania najmłodszych otoczenie nie postrzega jako problemu, za to dla rodziny ogromnym kłopotem jest niejadek. Pomocy szuka się zwykle na zewnątrz – w mediach, w poradni dziecięcej. Bobas lubi wybór pokazuje nam, że podpowiedzi powinniśmy szukać w dziecku”.– Urszula Bernatowicz-Łojko, lekarz pediatra-neonatolog, konsultant laktacyjny IBCLC „Książka o baby-led weaning nie jest tylko książką o jedzeniu. Jest też książką o mitach związanych z żywieniem małych dzieci, o szacunku dla ich granic, o zaufaniu im w kwestii zaspokajania głodu. Bardzo potrzebujemy nowej tradycji żywienia dzieci. Takiej, która szanuje odczucia dziecka dotyczące głodu i sytości. Bobas lubi wybór, bobas lubi samodzielność – to coś, o czym warto pamiętać”.– Agnieszka Stein, psycholog dziecięcy „Książka jest świetna. Rozwój psychoruchowy przebiega w określonej sekwencji. Nauka jedzenia także ma pewne etapy. W swojej pracy propaguję nieingerowanie w rozwój ruchowy dziecka. Uważam, że nie powinniśmy również ingerować w rozwój umiejętności jedzenia. I to właśnie proponują autorki książki – podążać za dzieckiem”.– Marta Ślifirska, fizjoterapeutka „Zdrowe żywienie dzieci to przede wszystkim kształtowanie prawidłowych nawyków żywieniowych. Książka Bobas lubi wybór to doskonały przewodnik dla rodziców po świecie żywienia dziecka. Promuje karmienie piersią, wspólne zdrowe posiłki, unikanie nadmiaru kalorii i niezdrowych dań, świadome i przyjemne jedzenie, czyli wszystko to, co pomaga w kształtowaniu prawidłowych nawyków żywieniowych”.– Ewa Jarymowicz, dietetyczka

39,90 zł
29,13 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 10,77 zł

3 osoby kupiły
13
Pachnący zestaw do kolorowania, duży - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pachnący zestaw do kolorowania, duży
Stnux
Dostępny
30 szt.

Pachnący zestaw duży zawiera: jeden 10-kolorowy długopis pachnący, 12 pachnących kredek, 5 pachnących długopisów żelowych, 5 pachnących flamastrów, 2 arkusze pachnących naklejek. Kolory (zapachy) długopisów żelowych: żółty (banan), zielony (jabłko), niebieski (jagoda), różowy (arbuz) i czerwony (truskawka). Kolory (zapachy) flamastrów: żółty (banan), zielony (jabłko), niebieski (jagoda), różowy (arbuz) i czerwony (truskawka). Kolory (zapachy) kredek: czarny (kumkwat), brązowy (banan), fioletowy (winogrona), jasny niebieski (melon), ciemny niebieski (borówka), ciemny zielony (ananas), jasny zielony (limonka), żółty (cytryna), pomarańczowy (pomarańcza), czerwony (wiśnia), cielisty (brzoskwinia), różowy (grejpfrut). Zestaw od 3 roku życia.

64,48 zł
56,74 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 7,74 zł

2 osoby kupiły
14
Brokat Sypki 6kolx10g 417661 Wb - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
11,99 zł
2 osoby kupiły
15
Japonia - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Japonia
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.13

Odkryj z nami Japonię! Wydaje się, że czas nie ma żadnego wpływu na Japonię – odwieczne tradycje w naturalny sposób wpisują się w reguły współczesności. • Największe atrakcje turystyczne, żebyś niczego nie pominął. • Wskazówki z pierwszej ręki, żebyś poczuł lokalny klimat. • Autorskie trasy, żebyś zobaczył jak najwięcej. • Rozkładana mapa Tokio. • Karta po wylądowaniu – dojazd z lotniska Narita do Tokio.

59,90 zł
44,33 zł
Powiadomienie

Rabat 26,0%
oszczędzasz 15,57 zł

1 osoba kupiła
16
Marker permanentny 4szt TOMA - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Marker permanentny 4szt TOMA
TOMA
Dostępny
7 szt.

Pisaki z tuszem wodoodpornym, do opisywania wielu powierzchni.Nasadka z klipem. Końcówka stożkowa 1 mm. Komplet zawiera 4 sztuki w czterech kolorach.

15,99 zł
1 osoba kupiła
17
Serce Bieszczadów. Opowieść o Ustrzykach Górnych - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Serce Bieszczadów. Opowieść o Ustrzykach Górnych
Dostępny
16 szt.

To nie jest książka dla wszystkich, ale to może być książka dla każdego. Nie dla wszystkich, bo nie wszyscy znają Bieszczady i nie wszyscy chcą je poznać, ale dla każdego, bo każdy może w tych górach znaleźć dla siebie coś i stać się ich miłośnikiem. A dlaczego jest to książka o Ustrzykach Górnych, a nie o Wetlinie, Cisnej, Lutowiskach czy Solinie? Bo nigdzie indziej, jak tam właśnie, długie dzieje Bieszczadów skupiają się niczym w soczewce, i żaden inny ich zakątek nie wabił nigdy takich tłumów, jak ta wieś. Wieś - legenda, wieś - symbol, a przez wiele PRL-owskich lat - oaza prawdziwej wolności dla jakże wielu. Ustrzyki Górne widziały wszystko i wszystkich. Pasterzy i rolników; tołhajów, partyzantów, żołnierzy; pionierów, budowniczych dróg, leśników; turystów, goprowców, studentów, harcerzy; gagatków spod ciemnej gwiazdy, łapserdaków, wadzących się z Bogiem i diabłem, poetów i natchnionych kochanków. O nich jest ta książka. Z nich jest ta książka. O wsi na równinie między Połoniną Caryńską, Wielką Rawką i Szerokim Wierchem.

49,90 zł
35,93 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 13,97 zł

1 osoba kupiła
18
Egzotyczne rośliny owocowe do naszego ogrodu - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Egzotyczne rośliny owocowe do naszego ogrodu
Dostępny
6 szt.

Każdy może założyć i uprawiać ogród... ...trzeba tylko zacząć. Egzotyczne rośliny owocowe to pozycja obowiązkowa dla tych, którzy nie wyobrażają sobie życia bez swojego ogrodu, ale też dla tych, którzy swoją przygodę z ogrodem dopiero zaczynają. Autor ze znawstwem opisuje 20 ciekawych i egzotycznych gatunków roślin, które z powodzeniem można uprawiać w polskich ogrodach. Dzieli się również z czytelnikami swoim bogatym doświadczeniem i udowadnia, że warto spróbować czegoś nowego i zaznajomić się z figą, cytryńcem czy malinotruskawką. Te oryginalne rośliny niejednokrotnie zaskakują swoim wyglądem, pięknie kwitną i owocują, odwdzięczając się w ten sposób za okazaną troskę, przy czym nie wymagają wcale więcej zabiegów niż nasze rodzime grusze, truskawki czy jabłonie. W przygotowaniu II część opisująca kolejne ciekawe rośliny i przyjazne pszczoły nadające się do każdego ogrodu. Rośliny to wdzięczny obiekt naszych pragnień, czasami westchnień i starań – odpłacają za nasz wysiłek, pięknie się rozwijając, kwitnąc i owocując. Kto nie wie, jakie to uczucie, powinien naprawdę spróbować, a kto już wie, nie trzeba go namawiać. Wojciech Grzelak – z zawodu germanista, a z zamiłowania pozytywnie „zakręcony” ogrodnik-pasjonat, który bardzo chętnie i w przystępny sposób dzieli się swoją wiedzą. Zapalony grzybiarz, wielbiciel różnych rodzajów muzyki, literatury i filmu. Smakosz najdziwniejszych egzotycznych owoców i orzechów, eksperymentujący kucharz... taki trochę „człowiek renesansu”.

49,99 zł
36,49 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 13,50 zł

1 osoba kupiła
19
Naklejki Piankowe Gwiazdki Mix kolorów 50szt. Titanum Craft-fun Series - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Naklejki Piankowe Gwiazdki Mix kolorów 50szt. Titanum Craft-fun Series
Hasta
Dostępny
11 szt.

ul li naklejki dekoracyjne wykonane z pianki, dzięki czemu są wypukłe /li li idealne do zdobienia kartek okolicznościowych, zaproszeń, kotylion oacute w, pamiętnik oacute w, a także ścian, mebli, okien, luster i innych płaskich powierzchni w pokoju dziecięcym czy sali przedszkolnej /li li doskonałe uzupełnienie dla techniki scrapbookingu /li li mix kolor oacute w i rozmiar oacute w /li li blister 50 szt. /li li opak 24 blistry /li li karton 6 opak. /li /ul

8,99 zł
1 osoba kupiła
20
Stany zagrożenia życia i zdrowia. Schematy postępowania dla ZRM typu P - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Stany zagrożenia życia i zdrowia. Schematy postępowania dla ZRM typu P
Dostępny
150 szt.

Wyjątkowy manual z setką praktycznych procedur krok po kroku, które pozwolą w zaledwie kilka minut przypomnieć sobie najważniejsze informacje i najnowsze wytyczne oraz skorzystać z cennych uwag i wskazówek Autorów. Wygodny, czytelny przewodnik z odnośnikami do strony internetowej, gdzie umieszczono ogrom informacji, filmy instruktażowe, tabele i podsumowania. Schematy zostały przygotowane przez specjalistów z poszczególnych dziedzin medycyny, omówione i przedyskutowane przez ratowników medycznych, bo w tym przypadku teoria musi przekładać się na praktykę.

109,00 zł
101,37 zł

Rabat 7,0%
oszczędzasz 7,63 zł

1 osoba kupiła
21
Pachnący zestaw, mały - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pachnący zestaw, mały
Stnux
Dostępny
20 szt.

Zestaw pachnący mały zawiera: jeden 10-kolorowy długopis pachnący, 2 arkusze pachnących naklejek, 5 pachnących długopisów żelowych oraz 8 pachnących markerów. Kolory (zapachy) długopisów żelowych: żółty (banan), zielony (jabłko), niebieski (jagoda), różowy (arbuz) i czerwony (truskawka). Kolory (zapachy) markerów: różowy (landrynka), czerwony (truskawka), pomarańczowy (pomarańcza), żółty (krówka mleczna), zielony (jabłko), niebieski (jagoda), fioletowy (winogrona), czarny (jeżyna). Zestaw od 3 roku życia.

48,35 zł
42,55 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 5,80 zł

1 osoba kupiła
22
Życie i przygody Świętego Mikołaja - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Życie i przygody Świętego Mikołaja
Dostępny
50 szt.

Pełna uroku, ciepła i baśniowości opowieść o Świętym Mikołaju. Każde dziecko słyszało o Świętym Mikołaju, który przynosi prezenty na Boże Narodzenie. Mało kto jednak poznał jego historię. Magiczna opowieść Życie i przygody Świętego Mikołaja daje odpowiedzi na wszystkie trudne bożonarodzeniowe pytania. Dlaczego Święty Mikołaj podróżuje saniami, które ciągną renifery? Jak to się dzieje, że mieści się w kominie, i jak udaje mu się dostarczyć wszystkie zabawki w jedną zimową noc? Wydana po raz pierwszy w 1902 roku opowieść zaczyna się w chwili, gdy nimfa leśna znajduje porzucone w lesie niemowlę. Dorastające pośród mitycznych leśnych stworzeń dziecko uczy się, jak pokonywać zło, i u progu dojrzałości odkrywa, jak powrócić do świata ludzi. Wtedy to postanawia obdarowywać prezentami i dzielić się miłością ze swoimi współbraćmi. L. Frank Baum, autor Czarnoksiężnika z Krainy Oz, stworzył porywający wyobraźnię czytelnika, pełen uroku i fantazji świat, zamieszkiwany przez wyjątkowe i wzbudzające sympatię postaci.

29,00 zł
22,91 zł

Rabat 21,0%
oszczędzasz 6,09 zł

1 osoba kupiła
23
Czasopisma literackie młodych i dla młodych po 45 roku - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Czasopisma literackie młodych i dla młodych po 45 roku
Dostępny
11 szt.

W latach 1939 ? 1945 w Polsce do literatury ?wchodziło się? poprzez pismo literackie. Tak działo się np. z noblistką Szymborską, która debiutowała na łamach krakowskiej ?Walki?. Jerzy Putrament pisał : ?Chociaż nie wyszły z tego żadne Żagary to przecież mam z tej Walki pewną satysfakcję. To w niej debiutowała tak dobra poetka Wisława Szymborska ?. Autor niniejszej publikacji wyodrębnił kategorię czasopisma literackie młodych, przeciwstawiając je kategorii czasopisma literackie dla młodych. Wyodrębnione m.in. przez prof. Wykę kategorie periodyzacji literatury: kryterium historyczne i pokoleniowe (grupy i pokolenia literackie) wskazują na jeden z ważnych instrumentów obecności nowych świadomości pokoleniowych w historycznoliterackich dziejach Polski. Kryteria wyodrębnienia: związek instytucjonalny o charakterze najczęściej nieformalnym z dowolną formą zorganizowania lub skupienia literatów, prasa jako ważny czynnik literackich interakcji w społeczeństwie, geneza związana z dążeniem młodych do posiadania własnego, przez siebie programowanego periodyku, opozycja wobec sytuacji zastanej, zarówno w sensie programowym, jak i instytucjonalnym. W kreowaniu tych świadomości pokoleniowych i w powstających programach literackich odegrały ważną rolę periodyki młodo literackie jak np. ?Sztuka i Naród?, ?Walka?, ?Inaczej?, ?Pokolenie?, ?Nurt?, ?Po Prostu?, ?Wyboje?, ?Zebra?, ?Orientacja?, ?Nowy Wyraz? i inne.

28,00 zł
25,76 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 2,24 zł

1 osoba kupiła
24
Ozdoba dekoracyjna Piórka zielony C. 16g 414333 Pbh - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
7,99 zł
1 osoba kupiła
25
Włosy Anielskie 20g Białe Titanum Craft-fun Series - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Włosy Anielskie 20g Białe Titanum Craft-fun Series
Hasta
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.04

ul li Włosy anielskie to tradycyjna, wyjątkowa ozdoba choinki, świątecznego stroika, świecznika, stołu czy wianka /li li Dzięki metalicznemu blaskowi pięknie odbijają refleksy światła z lampek choinkowych i innych źr oacute deł światła /li li Kolor białe /li li Waga 20 g /li li Opak. 24 szt. /li li Karton 6 opak. /li /ul

6,99 zł
Powiadomienie
1 osoba kupiła
26
Najniższy krąg piekła - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Najniższy krąg piekła
Dostępny
6 szt.

Międzynarodowe Święto Pracy 1985 roku. Tadeusz Kostecki, porucznik milicji, który przed kilkoma miesiącami zakończył śledztwo na południu Polski, przybywa na miejsce zbrodni, by rozpocząć kolejne dochodzenie. Tym razem sprawa dotyczy brutalnego zabójstwa jednego z łódzkich notabli. Podczas meczu Polska-Belgia ginie emerytowany podpułkownik MO, zasłużony budowniczy Polski Ludowej. Na miejscu osobiście stawia się szef łódzkiej milicji, a o sprawie natychmiast zostaje poinformowany Kiszczak – śledztwo w jednej chwili otrzymuje status priorytetowego. Przeszłość ofiary i sprofanowane przez mordercę zwłoki zmuszają śledczych do podjęcia dwóch wątków sprawy – politycznego i erotycznego. Najniższy krąg piekła to powieść kryminalna o Łodzi drugiej połowy lat osiemdziesiątych. O mieście, w którym głosy obywateli i towarzyszy mieszają się we wspólnym krzyku na stadionach ŁKS-u i Widzewa, a w podziemiach komendy na Lutomierskiej milicja okłada pałkami przedstawicieli prywatnej inicjatywy. Sowiński kreśli pełnokrwiste i wiarygodne postaci, niepokojąco dobrze przystosowane do funkcjonowania w strukturach złowrogiego miasta. Żaden stołek nie gwarantuje jednak bezpieczeństwa, gdy w łódzkich kręgach grasuje niebezpieczny zabójca.

39,90 zł
28,73 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 11,17 zł

27
Czas miłości. Tom 1. Kochankowie Burzy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Czas miłości. Tom 1. Kochankowie Burzy
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.01.05

Akcja książki rozgrywa się w środowisku szlacheckim i arystokratycznym – od grudnia 1860 r. do stycznia 1866 r. Bohaterką powieści jest młodziutka i piękna Nina Nałęczowska. Jej wielka miłość do arystokratycznego krewnego staje się rodzinnym skandalem i kończy tragedią. Co roku – w rocznicę śmierci Niny pojawiał się na cmentarzu starszy pan, rosyjski generał. Kładł na grobie Niny bukiet czerwonych róż i spędzał w zadumie kilka godzin. Potem odjeżdżał. Trwało to aż do wybuchu I wojny światowej, gdyż Nina spoczywała w Wielkim Księstwie Poznańskim, a on przybywał z Rosji, z którą Prusy były w stanie wojny. Kiedyś ludzie kochali inaczej, bo chyba mieli więcej czasu na rozwinięcie uczuć? Autorka opisuje życie codzienne we dworach i pałacach, Warszawę ogarniętą buntem, bitwy i obozy powstańcze. W Kochankach Burzy jest wiele scen okrutnych, ale takie były wtedy realia. Zbrodnia w różanej altanie nie jest fikcją literacką, lecz autentycznym faktem i rodzinną tajemnicą, której autorka w książce nie ujawnia, zmieniając zakończenie oryginalnej historii. Autorka odważyła się natomiast ukazać kulisy powstania – bynajmniej nie romantyczne. Z jednej strony wypełnione bezgranicznym poświęceniem i miłością do ojczyzny, z drugiej wręcz nikczemne, pełne intryg i bezkompromisowej walki o władzę. W książce występuje wiele postaci historycznych, dziś kompletnie zapomnianych, oraz mało znane fakty historyczne – takie jak: masakra na Placu Zamkowym, zamachy na Wielkiego Księcia Konstantego Romanowa, margrabiego Wielopolskiego i namiestnika Berga, oraz inne wydarzenia... Czytelnicy określają Kochanków Burzy polskim Przeminęło z wiatrem, gdyż obie książki dzieją się w tym samym czasie, a ich bohaterkami są kobiety. „Piękna, niezwykle wzruszająca opowieść o życiu młodej dziewczyny, która z całego serca pragnęła tylko jednego – wielkiej, romantycznej miłości. Niestety, los co rusz podkładał jej kłody pod nogi, lecz ona nie poddawała się, wciąż wierząc, że wreszcie będzie jej dane zaznać szczęścia u boku ukochanego. Jestem pod wielkim wrażeniem nie tylko stylu autorki, lecz przede wszystkim podziwiam jej wiedzę i przygotowanie. Powieść ta jest jedną z najlepszych tego typu publikacji, jakie miałam okazję przeczytać. Nie brak w niej bowiem wzmianek o ówczesnych problemach społeczeństwa, czy np. o polityce. Kochankowie burzy to historia, która wciąga już od pierwszych stron lektury, nie pozwalając o sobie zapomnieć. Gorąco zachęcam do sięgnięcia po nią i zanurzenia się w ten niezwykle klimatyczny, wręcz magiczny świat” – Adriana Rak, pisarka, autorka bloga „Tajemnicze książki”.

39,90 zł
33,92 zł
Powiadomienie

Rabat 15,0%
oszczędzasz 5,98 zł

28
Karuzela życia - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Karuzela życia
Dostępny
80 szt.

Status bestsellera na miesiąc przed premierą! Niesamowity romans z nutką sensacji. Miłość, pożądanie i zdrada, to jeszcze nie wszystko co was czeka w Karuzeli życia. Autorka zaskoczy was mnóstwem niesamowitych emocji, które na długo pozostaną w waszej pamięci. Poznamy Karolinę, główną bohaterkę, której życie kręci się z tak zawrotną prędkością, że sama czasami za nim nie nadąża. Kłopoty to jej specjalność. Jest właścicielką sklepu z bielizną, a po tragicznej śmierci ojca, próbuje też samodzielnie poprowadzić klub nocny. Niestety z marnym skutkiem. Niespodzianki, które zaskakują ją na każdym kroku, nie zawsze okazują się mile widziane. Na jej drodze pojawią się przystojni mężczyźni, rywalizujący o względy pięknej i niedostępnej Karo, swojej szefowej. W związku z tym i w życiu uczuciowym naszej bohaterki będzie kolorowo i emocjonująco. Który zdobędzie jej serce? Czy będzie to jej długoletni, prywatny ochroniarz, czy może nowo zatrudniony menedżer klubu? Jeżeli do tego wszystkiego dodamy wredny charakter bohaterki i jej niewyparzony język, to otrzymamy mieszankę świetnego humoru i wartkiej akcji. Przy tej książce nie będziecie się nudzić. Będzie radość, złość, a nawet łzy – cała Karuzela życia. „Gorąca, zaskakująca, emocjonująca – taka jest Karuzela życia. Jeśli szukacie czegoś na jesienno-zimowe wieczory, to ta historia będzie dla was idealna. Serdecznie polecam!” – K.N. Haner, pisarka. „W tej książce nic nie dzieje się przypadkiem. Zwroty akcji, romans i zaskakujące zakończenie. I tylko jedno pytanie ciśnie się na usta: Czy to na pewno jest debiut? Polecam serdecznie!” – Małgorzata Falkowska, pisarka. „Seksowna, ostra szefowa, dwóch przystojnych mężczyzn, potężna dawka humoru i całe pasmo nieszczęść – przepis na powieść idealną! Jest to jedna z największych emocjonalnych karuzeli w moim życiu, z którą przyszło mi się zmierzyć! Koniecznie sięgnijcie po historię Karo, gwarantuję, że się nie zawiedziecie, ponieważ jest to jeden z najlepszych debiutów tego roku!” – Paula, www.girlsbookslovers.blogspot.com. „Gangsterzy, nielegalne interesy, a w tle romans – to jest to, co kocham w książkach! I to właśnie znalazłam w książce J. B. Grajdy. Karuzela życia to opowieść, przy której nie da się nudzić. Gorąco polecam, to pozycja obowiązkowa!” – Paulina Nowaczyk, 1001 Romansów. „Debiutancka powieść J.B. Grajdy to wciągająca historia, która przenosi czytelnika w świat pełen namiętności i intryg. Kiedy dochodzą do tego mafijne porachunki, fabuła staje się jeszcze bardziej niepowtarzalna. Tutaj wszystko mogło wydarzyć się naprawdę, a każdy wątek przyprawia o szybsze bicie serca! Znakomicie wykreowani bohaterowie, wartka akcja i ogrom uczuć sprawiły, że polecam wam tę powieść z czystym sumieniem. Seksowna i niebezpieczna – taka właśnie jest ta Karuzela życia – Kamila Malec, autorka bestsellera Na krawędzi. Pocałunek ciemności, prowadząca blog „Mama Na Petardzie”. „Ta książka to ogrom emocji. Jest w niej wszystko, czego oczekujemy: miłość, radość, smutek i łzy. Autorka wykreowała świat, w którym wszystko może się wydarzyć, a jutro jest niepewne. Po wszystkim już nic nie będzie takie samo. Silna osobowość i niewyparzony język głównej bohaterki oraz wartka akcja – oto przepis na sukces. Debiut autorki to istna bomba, której nie da się zapomnieć. W końcu mamy do czynienia z Karuzelą życia. Gorąco polecam!” – Anna Węglarz, W oceanie słów. „Całkiem odjechana komedia, gdzie nie zabraknie mężczyzn z krwi i kości, wysublimowanego poczucia humoru, a przede wszystkim pięknych, choć często i niebezpiecznych kobiet. Idealnie wyważona mieszanka mrocznych porachunków z romansem, okraszona pikantnym dowcipem, niejednokrotnie sprawi, że będziecie boki zrywać, by za chwilę w waszych oczach zalśniły łzy wzruszenia lub iskra gniewu. Emocji w tej powieści jest pod dostatkiem!” – Monika Bednarska Książkowy raj Moni.

37,90 zł
32,22 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 5,68 zł

29
Zima. Winter, wersja polsko-angielska - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zima. Winter, wersja polsko-angielska
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.03.17

Sztywnostronicowa książeczka harmonijkowa z obrazkami i podpisami po polsku oraz angielsku jest doskonałą pomocą do poznawania otaczającego świata i języka obcego.

3,00 zł
2,99 zł
Powiadomienie

Rabat 0,3%
oszczędzasz 0,01 zł

30
Sekrety rosyjskich kolei - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Sekrety rosyjskich kolei
Dostępny
27 szt.

Daj się porwać fascynującej opowieści Violetty Wiernickiej o rosyjskiej kolei, która od wieków wywołuje u podróżnych skrajne emocje. Przed Tobą długa podróż: dalekie trasy, ogromne przestrzenie, liczne wiadukty, stylowe dworce, wagony niczym pałace. O dreszcze przyprawią Cię tajemnicze tunele w moskiewskim metrze i tragiczne losy cara Mikołaja II. Rosyjską sieć kolejową można porównać do krwiobiegu, dzięki któremu funkcjonuje cały organizm? państwowy. Bo czy ekspansja na Daleki Wschód byłaby możliwa bez Magistrali Transsyberyjskiej i Drogi Wschodniochińskiej? A czy Związek Radziecki odniósłby zwycięstwo w II wojnie światowej bez oddanych kolejarzy? Wspaniali konstruktorzy, warte zapamiętania spotkania na kolejowych stacjach, jedyna w swoim rodzaju Czerwona Strzała to tylko niektóre z ponad 30 historii, które czekają na odkrycie.

39,90 zł
28,73 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 11,17 zł

31
Moja pierwsza książeczka. Świat dziecka - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Moja pierwsza książeczka. Świat dziecka
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.01.30

Popularna seria niewielkich książeczek sztywnostronicowych skierowana do najmłodszych dzieci i ich rodziców. Proste obrazki oparte na czarno-białym kontraście i atrakcyjna forma harmonijki sprawią, że maluszki nie będą mogły oderwać wzroku i rączek od tych książeczek! W serii: Dom, Kształty, Na wsi, Owoce, Zwierzęta, Ubrania, W lesie, W zoo, Warzywa, Pogoda, Pojazdy, Świat dziecka.

4,00 zł
3,99 zł
Powiadomienie

Rabat 0,2%
oszczędzasz 0,01 zł

32
Moja pierwsza książeczka. Dom - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Moja pierwsza książeczka. Dom
Dostępny
37 szt.

Seria niewielkich książeczek sztywnostronicowych – skierowana do najmłodszych dzieci i ich rodziców. Proste obrazki oparte na czarno-białym kontraście i atrakcyjna forma harmonijki sprawią, że maluszki nie będą mogły oderwać wzroku i rączek od tych książeczek! W serii: Dom, Kształty, Na wsi, Owoce, Zwierzęta, Ubrania, W lesie, W zoo, Warzywa, Pogoda, Pojazdy, Świat dziecka.

4,99 zł
33
Moja pierwsza książeczka. W lesie - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Moja pierwsza książeczka. W lesie
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.01.12

Popularna seria niewielkich książeczek sztywnostronicowych skierowana do najmłodszych dzieci i ich rodziców. Proste obrazki oparte na czarno-białym kontraście i atrakcyjna forma harmonijki sprawią, że maluszki nie będą mogły oderwać wzroku i rączek od tych książeczek! W serii: Dom, Kształty, Na wsi, Owoce, Zwierzęta, Ubrania, W lesie, W zoo, Warzywa, Pogoda, Pojazdy, Świat dziecka.

3,00 zł
2,99 zł
Powiadomienie

Rabat 0,3%
oszczędzasz 0,01 zł

34
Moja pierwsza książeczka. Na wsi - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Moja pierwsza książeczka. Na wsi
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.05.13

Seria niewielkich książeczek sztywnostronicowych skierowana do najmłodszych dzieci i ich rodziców. Proste obrazki oparte na czarno-białym kontraście i atrakcyjna forma harmonijki sprawią, że maluszki nie będą mogły oderwać wzroku i rączek od tych książeczek! W serii: Dom, Kształty, Na wsi, Owoce, Zwierzęta, Ubrania, W lesie, W zoo, Warzywa, Pogoda, Pojazdy, Świat dziecka.

4,00 zł
3,99 zł
Powiadomienie

Rabat 0,2%
oszczędzasz 0,01 zł

35
Moja pierwsza książeczka. Owoce - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Moja pierwsza książeczka. Owoce
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.10.04

Popularna seria niewielkich książeczek sztywnostronicowych skierowana do najmłodszych dzieci i ich rodziców. Proste obrazki oparte na czarno-białym kontraście i atrakcyjna forma harmonijki sprawią, że maluszki nie będą mogły oderwać wzroku i rączek od tych książeczek! W serii ukazały się: Dom, Kształty, Na wsi, Owoce, Zwierzęta, Ubrania, W lesie, W zoo, Warzywa, Pogoda, Pojazdy, Świat dziecka. Książeczka całokartonowa w formie harmonijki.

4,00 zł
3,99 zł
Powiadomienie

Rabat 0,2%
oszczędzasz 0,01 zł

36
Moja pierwsza książeczka. Ubrania - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Moja pierwsza książeczka. Ubrania
Dostępny
61 szt.

Popularna seria niewielkich książeczek sztywnostronicowych skierowana do najmłodszych dzieci i ich rodziców. Proste obrazki oparte na czarno-białym kontraście i atrakcyjna forma harmonijki sprawią, że maluszki nie będą mogły oderwać wzroku i rączek od tych książeczek! W serii: Dom, Kształty, Na wsi, Owoce, Zwierzęta, Ubrania, W lesie, W zoo, Warzywa, Pogoda, Pojazdy, Świat dziecka.

2,99 zł
37
Moja pierwsza książeczka. Pogoda - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Moja pierwsza książeczka. Pogoda
Dostępny
150 szt.

Popularna seria niewielkich książeczek sztywnostronicowych skierowana do najmłodszych dzieci i ich rodziców. Proste obrazki oparte na czarno-białym kontraście i atrakcyjna forma harmonijki sprawią, że maluszki nie będą mogły oderwać wzroku i rączek od tych książeczek! W serii: Dom, Kształty, Na wsi, Owoce, Zwierzęta, Ubrania, W lesie, W zoo, Warzywa, Pogoda, Pojazdy, Świat dziecka.

4,99 zł
38
Moja pierwsza książeczka. Warzywa - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Moja pierwsza książeczka. Warzywa
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.07.08

Popularna seria niewielkich książeczek sztywnostronicowych skierowana do najmłodszych dzieci i ich rodziców. Proste obrazki oparte na czarno-białym kontraście i atrakcyjna forma harmonijki sprawią, że maluszki nie będą mogły oderwać wzroku i rączek od tych książeczek! W serii: Dom, Kształty, Na wsi, Owoce, Zwierzęta, Ubrania, W lesie, W zoo, Warzywa, Pogoda, Pojazdy, Świat dziecka.

3,00 zł
2,99 zł
Powiadomienie

Rabat 0,3%
oszczędzasz 0,01 zł

39
Moja pierwsza książeczka. W zoo - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Moja pierwsza książeczka. W zoo
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.03.16

Popularna seria niewielkich książeczek sztywnostronicowych skierowana do najmłodszych dzieci i ich rodziców. Proste obrazki oparte na czarno-białym kontraście i atrakcyjna forma harmonijki sprawią, że maluszki nie będą mogły oderwać wzroku i rączek od tych książeczek! W serii: Dom, Kształty, Na wsi, Owoce, Zwierzęta, Ubrania, W lesie, W zoo, Warzywa, Pogoda, Pojazdy, Świat dziecka.

3,00 zł
2,99 zł
Powiadomienie

Rabat 0,3%
oszczędzasz 0,01 zł

40
Zima - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zima
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.08.03

Seria niewielkich książeczek sztywnostronicowych w formie harmonijki - skierowana do najmłodszych dzieci i ich rodziców. Wspaniała zabawa połączona z nauką gwarantowana!

3,00 zł
2,99 zł
Powiadomienie

Rabat 0,3%
oszczędzasz 0,01 zł

41
Nela w krainie orek - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nela w krainie orek
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.04.24

Cześć! Czy marzyłeś kiedyś, żeby pływać z orkami? Prawdziwymi drapieżnikami mórz i oceanów? To marzenie może wydawać się dziwne, bo to przecież ogromne drapieżniki, które budzą grozę i strach… Ale nie u mnie. Nie wiem czemu, ale ja czuję z orkami dziwną więź. Niesamowite uczucie i pragnienie zanurzenia się z nimi w morskiej głębi. Dotknięcia ich, pływania z nimi… Orki mają w sobie jakąś magiczną moc, która mnie wzywa… Postanowiłam odpowiedzieć na to wołanie i wyruszyć na ich poszukiwania. Czy pojedziesz ze mną? Wyruszymy szukać orek u wybrzeży Norwegii, Argentyny oraz w mroźnych wodach Antarktydy. Poznamy ich niesamowite rodziny, sposoby polowań i komunikacji, bo to jedne z najbardziej inteligentnych zwierząt na świecie! Pojedziemy też do Papui-Nowej Gwinei, gdzie żyją inne fajne walenie – fałszywe orki oraz tajemnicze gatunki delfinów z kłami J. Świat jest cudowny i oczami wyobraźni możesz podróżować ze mną oraz przeżywać wspaniałe przygody. Pakuj się! Jedziemy na obserwacje orek! Ten, kto usłyszał choć raz śpiew orek lub wielorybów, na zawsze będzie nosił ocean w sercu. Nela

44,90 zł
32,78 zł
Powiadomienie

Rabat 27,0%
oszczędzasz 12,12 zł

42
Pustelnik - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pustelnik
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.11.23

Bohaterowie bestsellerów Dziewczyna bez skóry i Zimny strach powracają w kolejnym mrożącym krew w żyłach thrillerze! Mroczna strona skutego lodem i otulonego mgłą grenlandzkiego miasteczka. Mroźna wyspa, która nie zna litości… Na Grenlandii, w pobliżu wikińskich ruin, położonych w odizolowanej osadzie Sandnæs, na dnie studni zostaje znalezione ciało mężczyzny. Gdy policja dochodzi do wniosku, że zabiła go kobieta, która zmarła półtora roku wcześniej, na niewielką arktyczną społeczność pada blady strach. Jak to możliwe? A jeśli to qivittoq – tajemniczy grenlandzki pustelnik, którego jedynym celem jest zemsta? Śledczy skupiają uwagę na młodej Inuitce Tupaarnaq, która wcześniej odsiadywała wyrok za zabójstwo ojca, a teraz zniknęła. Na poszukiwania wyrusza jej jedyny przyjaciel, dziennikarz Matthew Cave. I wkrótce odkrywa, że Tupaarnaq nie jest osobą, za którą ją uważał… Tymczasem policja znajduje kolejne zwłoki, a Matthew nagle staje się nie tylko podejrzanym, ale także zwierzyną łowną dla przestępcy.

39,90 zł
29,13 zł
Powiadomienie

Rabat 27,0%
oszczędzasz 10,77 zł

43
Odpowiedzialność karna menedżerów spółek handlowych - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Odpowiedzialność karna menedżerów spółek handlowych
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.10.17

W publikacji omówiono odpowiedzialność karną osób zawodowo zajmujących się szeroko rozumianym zarządzaniem spółkami handlowymi. Opracowanie łączy wyczerpującą prezentację zagadnień prawnokarnych z właściwymi instytucjami z zakresu prawa cywilnego i handlowego, które znajdują zastosowanie przy ocenie odpowiedzialności karnej menedżerów spółek handlowych. W książce szczegółowo przedstawiono m.in.: - przestępstwa nadużycia zaufania w obrocie gospodarczym, - wyrządzenie znacznej szkody majątkowej, - nieprowadzenie lub nierzetelne prowadzenie dokumentacji spółki, - przestępstwa związane z upadłością spółki i z rachunkowością, - ogłoszenie lub przedstawienie nieprawdziwych danych. Opracowanie zainteresuje adwokatów, radców prawnych, sędziów, prokuratorów zajmujących się sprawami karnymi gospodarczymi, a także menedżerów spółek handlowych.

149,00 zł
134,10 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 14,90 zł

44
Umowa o świadczenie zdrowotne - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Umowa o świadczenie zdrowotne
Niedostępny
Brak

Książka zawiera prawnoporównawczą, systemową i dogmatyczną analizę umowy o świadczenie zdrowotne. Kontrakt ten, mimo że pozostaje jednym z najczęściej zawieranych w obrocie, dotychczas nie doczekał się swojej kodeksowej regulacji jako osobny typ umowy nazwanej. W monografii poruszono problematykę m.in.: - europejskich regulacji stosunków prawa medycznego wynikających z umów, - relacji umowy o udzielanie świadczeń opieki zdrowotnej finansowanych ze środków publicznych do umowy o świadczenie zdrowotne, - dyrektywy odpowiedniego stosowania przepisów o zleceniu oraz przepisów o rękojmi, - stron, przedmiotu, sposobu, formy i miejsca zawarcia umowy o świadczenie zdrowotne, - swobody kontraktowania stron, - obowiązków umownych stron i odpowiedzialności z tytułu ich naruszenia, - zagadnień procesowo-dowodowych wzbogaconych o postulaty de lege ferenda. Autor dowodzi tezy, że pomimo nawiązywania stosunków prawa medycznego na masową skalę, obrót świadczeniami zdrowotnymi wciąż nie jest transparentny, a obecny poziom prawnego uregulowania treści tych stosunków jest niesatysfakcjonujący dla ochrony interesów pacjenta. Uzasadnione pozostaje podjęcie inicjatywy legislacyjnej zmierzającej do znormatywizowania na gruncie kodeksu cywilnego, w obrębie części szczególnej zobowiązań, umowy o świadczenie zdrowotne jako osobnego typu umowy nazwanej będącej podstawowym źródłem prywatnoprawnego stosunku prawa medycznego. Publikacja zawiera liczne poglądy doktryny oraz aktualne tezy z orzecznictwa sądów polskich i zagranicznych.

149,00 zł
134,10 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 14,90 zł

45
Twórczość Gerarda Gasztowta - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Twórczość Gerarda Gasztowta
Dostępny
70 szt.

Twórczość Gerarda Gasztowta to odpowiedź Przybyszewskiej na powieść jej ojca zatytułowaną Krzyk (1917). Utwór opowiada o losach stojącego u progu kariery malarza. Pewnego dnia Gasztowt ratuje niedoszłą samobójczynię. Nieprzeciętna inteligencja nieznajomej fascynuje artystę, który użycza jej na noc swojego mieszkania. Rankiem Tamara znika. Poszukujący jej Gerard błąka się w plątaninie miejskich ulic i zaczyna tracić kontakt z rzeczywistością. Groteska łączy się tu z horrorem, a proza psychologiczna z ekspresjonistyczną. Nie wiadomo, które wydarzenia rozgrywają się naprawdę, a które są jedynie projekcją umysłu bohatera, czy Gasztowt jest chory psychicznie, czy opętany. Przybyszewska podejmuje dialog nie tylko ze swoim ojcem, ale i z całą tradycją młodopolską, wykorzystując w powieści motyw okrucieństwa artysty, opisy sadystycznej seksualności oraz obrazowanie za pomocą halucynacji i alkoholowych wizji.

49,00 zł
41,16 zł

Rabat 16,0%
oszczędzasz 7,84 zł

46
Matka noc - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Matka noc
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.11

Pierwsza „polityczna” powieść Kurta Vonneguta ukazująca dramat człowieka uwikłanego w grę sił, które go przerastają. Amerykański pisarz Howard W. Campbell jr, umieszczony podczas II wojny światowej przez amerykański wywiad w samym sercu nazistowskiej machiny propagandowej, po latach staje przed sądem państwa Izrael jako zbrodniarz wojenny. Jego osobą interesuje się również wywiad radziecki… Życie Howarda W. Campbella jr. zmienia się w koszmar, z którego jedynym wyjściem może okazać się śmierć. W 1996 roku powstała ekranizacja tej powieści, wyreżyserowana przez Keitha Gordona. W głównej roli wystąpił Nick Nolte.

45,00 zł
35,55 zł
Powiadomienie

Rabat 21,0%
oszczędzasz 9,45 zł

1 osoba kupiła
47
Lodowy smok (wersja ilustrowana) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Lodowy smok (wersja ilustrowana)
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.05.31

Niezapomniana opowieść o odwadze, miłości i poświęceniu, stworzona przez najsławniejszego pisarza fantasy na świecie i ozdobiona pięknymi rysunkami sławnego hiszpańskiego artysty Luisa Royo. Lodowy smok był przerażającą, legendarną istotą. Nikomu dotąd nie udało się oswoić takiego smoka. Tam, gdzie przeleciał, zostawiał za sobą zimne pustkowie i zamarzniętą ziemię. Ale Adara nie czuła strachu, była bowiem zimowym dzieckiem, urodzonym podczas mrozów tak srogich, że nawet najstarsi takich nie pamiętali. Adara nie przypominała sobie, kiedy po raz pierwszy ujrzała lodowego smoka. Zdawało jej się, że zawsze był obecny w jej życiu. Dostrzegała go w oddali, bawiąc się w lodowatym śniegu, gdy inne dzieci dawno już uciekły do domu przed zimnem. W czwartym roku życia dotknęła go, a w piątym po raz pierwszy poleciała na jego szerokim mroźnym grzbiecie. Potem, w siódmym roku jej życia, na spokojne gospodarstwo rolne, w którym żyła Adara, opadły ogniste smoki z północy. Tylko zimowe dziecko i lodowy smok, który je kochał, mogły ocalić świat Adary przed całkowitym zniszczeniem… Lodowy smok jest jedyną książką dla dzieci w dorobku George’a R.R. Martina, zdobywcy wielu nagród i autora bestsellerowej sagi „Pieśń Lodu i Ognia”. „Lodowy smok wypełnia się magią i pięknem aksamitnie bogatej prozy Martina już od pierwszego zdania. Czytelników w każdym wieku oczaruje ta fantastyczna opowieść o bohaterach i smokach, sile rodziny i dojrzewaniu wyjątkowej dziewczyny. Absolutnie obowiązkowa lektura dla każdego miłośnika fantasy” – Voya.

34,90 zł
27,57 zł
Powiadomienie

Rabat 21,0%
oszczędzasz 7,33 zł

48
Nowa matryca stawek VAT-Usługi - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nowa matryca stawek VAT-Usługi
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.01.18

1 kwietnia 2020 r. nastąpią dwie rewolucyjne zmiany dla podatników. Według nowych zasad będziemy klasyfikować usługi i ustalać stawki VAT. Każdy podatnik VAT musi prawidłowo zakwalifikować usługę, stosując aktualny numer z PKWiU 2015 zamiast dotychczasowego z PKWiU 2008. Po ustaleniu numeru PKWiU musi przyporządkować właściwą stawkę VAT. PKWiU 2015 będzie stosowana nie tylko przy ustalaniu stawek VAT. Znajomość tej klasyfikacji będzie także konieczna, aby odpowiedzieć na pytania: ?czy stosujemy obowiązkowy split payment; ?czy możemy stosować zwolnienie z VAT; ?kiedy powstaje obowiązek podatkowy dla niektórych usług; ?czy możemy stosować zwolnienie z obowiązku ewidencjonowania na kasie rejestrującej. Dlatego w 2020 r. podatnicy muszą wprowadzić do swoich systemów księgowych dwie kluczowe i rewolucyjne zmiany: nowy numer PKWiU dla usług, a do niego dopisać także nową stawkę VAT. Niniejsza publikacja pozwoli przygotować się do tych zmian i uchronić przed błędnymi stawkami VAT. Jako jedyna na rynku zawiera pełne zestawienie wszystkich usług wymienionych w nowej klasyfikacji. Do pozycji z PKWiU 2015 są przypisane: ?obecny numer PKWiU 2008 według klucza powiązań GUS ? UWAGA! Pozwoli to Czytelnikowi ustalić nowy numer, gdy będzie dysponował tylko starym numerem PKWIU; ?właściwa stawka lub zwolnienie z VAT i podstawa prawna ich zastosowania ? jeśli dla danej usługi zastosowanie obniżonej stawki lub zwolnienia nie jest uzależnione od numeru PKWiU, wymieniamy też warunki ustawowe ich zastosowania. Wraz z książką Czytelnicy otrzymują dostęp do serwisu, aktualizowanego na bieżąco. Korzystając z wyszukiwarki internetowej, w łatwy i szybki sposób znajdą interesujący ich usługę. Wyszukiwanie będzie możliwe przez podanie: ?nazwy usługi albo ?numeru PKWiU 2015, albo ?starego numeru PKWiU 2008. ATUTY PUBLIKACJI: ?Zawiera wykaz wszystkich usług z PKWiU 2015 z przypisanymi stawkami. ?Umożliwia ustalenie symbolu PKWiU 2015, jeśli znany jest stary numer PKWIU 2008. ?Daje dostęp do serwisu z wyszukiwarką, która umożliwia łatwe wyszukanie usługi po: jej nazwie, numerze PKWiU 2015 albo numerze PKWiU 2008.

198,00 zł
190,08 zł
Powiadomienie

Rabat 4,0%
oszczędzasz 7,92 zł

49
Ćwiczenia ortograficzne dla klas II-III - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ćwiczenia ortograficzne dla klas II-III
Dostępny
150 szt.

Zbiór różnorodnych i bardzo ciekawych zadań do ćwiczenia ortografii dla uczniów klasy drugiej i trzeciej szkoły podstawowej. Poprzez zabawę dziecko utrwali z pewnością skuteczniej i szybciej zasady pisowni oraz wyjątki ortograficzne.

9,99 zł
50
Angielski dla dzieci 19. Ćwiczenia. Zima. 6-8 lat - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Angielski dla dzieci 19. Ćwiczenia. Zima. 6-8 lat
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.11.14

Naukę z serią Angielski dla dzieci można rozpocząć od dowolnego zeszytu. Wszystkie części zawierają różnorodne ćwiczenia ułatwiające przyswajanie języka angielskiego w nauczaniu początkowym oraz słowniczek. Uczą pisania i wymowy oraz pozwalają połączyć naukę z zabawą. Zostały opracowane przez doświadczonych anglistów specjalizujących się w nauczaniu najmłodszych. Ten zeszyt zawiera angielskie słownictwo dotyczące zimy. Wśród rozdziałów między innymi: Winter clothes, Winter sports, Life on the Poles, Merry Christmas.

6,99 zł
Powiadomienie
51
Moja pierwsza książeczka. Pojazdy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Moja pierwsza książeczka. Pojazdy
Dostępny
150 szt.

Popularna seria niewielkich książeczek sztywnostronicowych – skierowana do najmłodszych dzieci i ich rodziców. Proste obrazki oparte na czarno-białym kontraście i atrakcyjna forma harmonijki sprawią, że maluszki nie będą mogły oderwać wzroku i rączek od tych książeczek! W serii: Dom, Kształty, Na wsi, Owoce, Zwierzęta, Ubrania, W lesie, W zoo, Warzywa, Pogoda, Pojazdy, Świat dziecka.

4,99 zł
52
Hu, hu, ha! Zima zła - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Hu, hu, ha! Zima zła
Dostępny
120 szt.

Książeczka harmonijkowa dla najmłodszych dzieci ? zawiera znany wiersz Marii Konopnickiej w atrakcyjnej szacie graficznej.

5,99 zł
53
Miliardy, miliardy. Rozmyślania o życiu i śmierci u schyłku tysiąclecia - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Miliardy, miliardy. Rozmyślania o życiu i śmierci u schyłku tysiącleci...
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.02.22

Przenikliwa analiza najważniejszych kwestii dotyczących naszego życia, świata i kosmosu. W swojej ostatniej książce słynny astronom, futurolog i pisarz Carl Sagan zabiera nas zarówno w bezmiar kosmosu, jak i w zakamarki ludzkiego umysłu, zadając fascynujące pytania o to, jak powstał wszechświat i jaki będzie jego koniec, a także jak, łącząc naukę ze współczuciem, możemy stawić czoło wyzwaniom nadchodzącego stulecia. W swojej książce autor odnosi wiedzę z dziedziny biologii, matematyki i astronomii do życia codziennego, a także do arcyważnych kwestii związanych ze środowiskiem i naszą przyszłością. Prezentując szeroki wachlarz tematów, zabiera czytelnika we wspaniałą podróż, od wynalazku szachów po możliwość życia na Marsie, od poniedziałkowego futbolu po relacje między USA a ZSSR, od globalnego ocieplenia po debatę aborcyjną. Jest też bardziej intymny fragment: mamy wyjątkową okazję poznać samego autora, czytając o jego walce o życie, o miłości do rodziny i o osobistych przemyśleniach na temat śmierci i Boga. Miliardy, miliardy, książka przenikliwa, tchnąca niepohamowaną ciekawością autora, to spuścizna jednego z największych umysłów naszych czasów. „Sagan wykorzystał reflektor swojej sławy, by oświetlić przepaść, w którą mogą nas zepchnąć głupota, chciwość i żądza władzy. Wszystkie te mechanizmy są sprawnie opisane w Miliardach, miliardach” – The Washington Post Book World. „Astronom Carl Sagan nie dożył nowego tysiąclecia, ale prawdopodobnie zrobił więcej niż każdy inny popularyzator nauki, by przygotować nas na jego nadejście” – Atlanta Journal & Constitution.

49,90 zł
39,42 zł
Powiadomienie

Rabat 21,0%
oszczędzasz 10,48 zł

54
Starcie królów (wersja ilustrowana) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Starcie królów (wersja ilustrowana)
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.11.03

To specjalne wydanie Starcia królów ze wstępem Bernarda Cornwella, opublikowane dla uczczenia dwudziestej rocznicy narodzin sławnego cyklu, zawiera szereg kolorowych, a także ponad dwadzieścia czarno białych ilustracji autorstwa Lauren K. Cannon. Ilustracje przydają nowego życia temu arcydziełu fantasy, które stało się prawdziwym kulturowym fenomenem. Tajemnice, intrygi, romantyzm i przygody wypełniające sagę stają przed oczyma czytelnika żywe jak nigdy dotąd. Żelazny Tron jednoczył Zachodnie Królestwa aż do śmierci króla Roberta. Wdowa jednak zdradziła królewskie ideały, bracia wszczęli wojnę, a Sansa została narzeczoną mordercy ojca, który teraz okrzyknął się królem. Zresztą, w każdym z królestw, od Smoczej Wyspy po Koniec Burzy, dawni wasale Żelaznego Tronu ogłaszają się królami. Pewnego dnia z Cytadeli przylatuje biały kruk, przynosząc zapowiedź końca lata, jakie pamiętali żyjący ludzie. Najgroźniejszym wrogiem dla wszystkich bez wyjątku może okazać się nadciągająca zima…

79,00 zł
62,41 zł
Powiadomienie

Rabat 21,0%
oszczędzasz 16,59 zł

55
Rejoice. CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Rejoice. CD
Sławek Maria , Zdunik Marcin, Universal Music Polska
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.09.10

43,90 zł
43,02 zł
Powiadomienie

Rabat 2,0%
oszczędzasz 0,88 zł

56
Niepodległa - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Niepodległa
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.11.03

Niepodległa to edukacyjna gra planszowa Instytutu Pamięci Narodowej na 100-lecie odrodzenia Polski. Gra poprzez zabawę ukazuje wydarzenia, które doprowadziły do odzyskania przez Polskę niepodległości. Mechanika gry ma charakter kooperacyjny i jest oparta na kościach i kartach. Gra ma dwa warianty: podstawowy (30 min) i zaawansowany (90 min) i jest przeznaczona dla 2 do 4 graczy w wieku od 12 lat. Akcja gry obejmuje wydarzenia z lat 1910?1920, z naciskiem na okres od wybuchu I wojny światowej do odzyskania niepodległości w 1918 r. Plansza przedstawia obszar przyszłej Polski. Gracze podejmują działania właściwe bohaterom czasów walk o niepodległość: starają się szerzyć idee niepodległościowe, zabiegać o narodową zgodę oraz umacniać pozycję Polski na świecie. Jeżeli spełnią określone warunki, Polska odzyska niepodległość w wielkim finale 1918 r. Jednak mimo odzyskania suwerenności Polska może przestać istnieć, jeśli graczom nie uda się stawić czoła decydującym wyzwaniom ? konferencji pokojowej w Paryżu, pracy nad utworzeniem nowej administracji państwowej, a także walce o granice, powstaniom w Wielkopolsce i na Śląsku oraz wojnie polsko-bolszewickiej. Niepodległa to najokazalsza z dotychczasowych gier Instytutu, prawdziwa planszówkowa megaprodukcja na cześć 100-lecia. Gra zawiera 50 elementów drewnianych (w tym 19 specjalnych kości), 110 pięknie ilustrowanych dużych kart do gry i 24 małe, 88 elementów kartonowych oraz 2 instrukcje i broszurę z opracowaniem historycznym. Niepodległa to pierwsza kooperacyjna gra IPN ? gracze nie rywalizują ze sobą, ale wspólnie walczą przeciwko systemowi gry. Taki zabieg ma pokazać, że tylko dzięki wspólnemu wysiłkowi wszystkich, czasem nawet niechętnych sobie działaczy niepodległościowych Polska odzyskała niepodległość ? nie byłoby niepodległej Polski bez współpracy różnych opcji politycznych. Pełny wariant gry ? do rozegrania w około 60?90 minut ? ukazuje graczom ponad 80 postaci i wydarzeń historycznych, mających ścisły związek z odzyskaniem niepodległości przez Polskę. Wariant prostszy, którego rozegranie zajmuje nie więcej niż 20?30 minut, przeznaczony jest dla edukacji. Podobnie jak pozostałe gry przygotowywane przez Instytut Pamięci Narodowej, także i Niepodległa została pomyślana jako narzędzie edukacyjne. Jednak do rozgrywki nie jest wymagana żadna wiedza ? uczestnicy wszystkiego uczą się podczas gry.

99,00 zł
71,28 zł
Powiadomienie

Rabat 28,0%
oszczędzasz 27,72 zł

57
Homeopatyczne symbole uzdrawiające. Najnowsze odkrycie medycyny energetycznej i informacyjnej - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Homeopatyczne symbole uzdrawiające. Najnowsze odkrycie medycyny energe...
Dostępny
26 szt.

Podobne lecz podobnym Z roku na rok klasyczna homeopatia zyskuje na popularności. Pacjenci, często rozczarowani efektami jakie daje zachodnia medycyna, poszukują alternatywnych i bezpiecznych metod leczenia. Takie właśnie daje nam homeopatia wraz ze swoim przeszło 200-letnim doświadczeniem. Jednak wraz z upływem lat i rozwojem nauki, również ona zrobiła krok naprzód. Tym krokiem jest powstanie nowej homeopatii, która stanowi gałąź medycyny energetycznej i informacyjnej. Pokazuje, w jaki sposób symbole, kolory, dźwięki lub słowa mogą przenikać do ludzkiego organizmu i tam wykazywać swoje działanie harmonizujące i lecznicze. Ekspertki uzdrawiania symbolami Roswitha Stark, naturopatka i ekspert w dziedzinie medycyny symbolicznej oraz Christina Baumann, trener rozwoju osobowości oraz holistyczno-energetycznych metod leczenia, połączyły swoje siły i stworzyły przełomową publikację w dziejach nowej homeopatii. W swojej książce wyjaśniają czym są symbole homeopatyczne, jak należy je stosować oraz z jakimi częstotliwościami łączyć. Wyjaśniają czym jest potencjonowanie i jaką potencję należy przypisać do danego symbolu, aby środek wykazywał pożądane działanie. Przybliżają również pojęcie medycyny wibracyjnej oraz metod przez nią stosowanych. 101 symboli homeopatycznych do zastosowania od zaraz Obszerną część publikacji zajmuje leksykon preparatów homeopatycznych, wśród których znajdziemy symbole dla 70 dobrze znanych środków, takich jak kasztanowiec, kamfora, niepokalanek pospolity, ostropest plamisty, wapno palone czy chinowiec lekarski. Dodatkowo, Autorki przedstawiły 31 dotychczas nieuznawanych za homeopatyczne substancji, które podobnie jak klasyczne preparaty mogą podlegać potencjonowaniu. Pełnią one wiele fizycznych i energetycznych funkcji w przypadku wszystkich żywych organizmów na Ziemi. Należą do nich np. grzyby, wirusy, światło słoneczne, enzymy, jony ujemne czy algi. Każdy środek został dokładnie opisany, począwszy od jego esencji, czyli ogólnej charakterystyki, przez substancję czynną, osobowość, aż po zakres zastosowania. Symbole, które wzmacniają uzdrawianie Autorki zachęcają do eksperymentowania, tak jak przed laty robił to sam Hahnemann. Dzięki informacjom, które zawarły w tym podręczniku, będziesz mógł bezpiecznie sprawdzić w jaki sposób działają same symbole uzdrawiające lub połączenie symbolu z granulkami homeopatycznymi (wzmocnisz dzięki temu ich działanie). Pomocny będzie również plakat znajdujący się na końcu książki. Przy jego użyciu, będziesz w stanie na wiele sposobów wyszukać odpowiedni symbol, który pasuje do danej sytuacji czy dolegliwości. Ważne jednak, abyś wiedział do czego będzie Ci on potrzebny oraz w jaki sposób pragniesz go wykorzystać np. w kwestii fizycznej, emocjonalnej bądź też przy problemie, który Cię trapi. Wkrocz w nowy wymiar homeopatii!

44,40 zł
33,30 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 11,10 zł

1 osoba kupiła
58
Aby Polska rosła w siłę, a ludzie żyli dostatniej - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Aby Polska rosła w siłę, a ludzie żyli dostatniej
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.03.10

Hasło ?Aby Polska rosła w siłę, a ludzie żyli dostatniej? miało komunikować cel polityki I sekretarza KC PZPR Edwarda Gierka i jego współpracowników. Poczynione w latach 1971?1975 inwestycje gospodarcze, finansowane głównie z zachodnich kredytów, przyczyniły się do chwilowego wzrostu stopy życiowej Polaków. Popełnione błędy, takie jak nieuwzględnienie trendów w gospodarce światowej, oparcie programu inwestycyjnego na kredytach zachodnich, ciążące zadłużenie zagraniczne, stosowanie przestarzałych technologii oraz nieracjonalność wydatków szybko doprowadziły do poważnego kryzysu społeczno-gospodarczego, którego konsekwencją było odsunięcie Edwarda Gierka od władzy w 1980 r. Książka jest próbą analizy polskiej rzeczywistości pierwszej połowy lat siedemdziesiątych. Podjęło się jej 22 historyków reprezentujących rożne krajowe ośrodki naukowe.

40,00 zł
28,80 zł
Powiadomienie

Rabat 28,0%
oszczędzasz 11,20 zł

59
TOMY FARM Traktor 6210R John Deere 42837 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
184,90 zł
175,66 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 9,24 zł

60
Big Farm John Deere. Traktor zdalnie sterowany - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Big Farm John Deere. Traktor zdalnie sterowany
Tomy
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.09.08

Traktor wydaje odgłosy pracy silnika. Posiada świecące się światła, opony gumowe z widocznym bieżnikiem. Posiada pełny zakres sterowania: przód, tył, lewo, prawo. Na dachu 2 przyciski do włączania dźwięków i oświetlenia (można aktywować podczas wyłączonego pilota. Możliwość zaczepienia większości przyczep marki Bruder i Britains Big Farm montowanych na tył ciągnika. Nadaje się do użycia wewnątrz i na zewnątrz. Cechy produktu: – traktor zdalnie sterowany, – skala: 1:16, – zabawka ze światłem i dźwiękiem, – zasilanie: baterie 4 x AA, 1 x 9V (w zestawie baterie testowe), – wykonany z wysokiej jakości plastiku. Rozmiar opakowania: 38.0 x 24.0 x 22.0 cm

287,99 zł
273,59 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 14,40 zł

61
Skrzydła anioła, białe - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Skrzydła anioła, białe
Godan
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.11.24

Cechy produktu: – skrzydła anioła dla dzieci, – wykonane z piór, – białe skrzydła obszyte dużą ilością długich piór, – wykończone delikatnym białym puszkiem, – precyzyjnie wykonane, – element charakteryzacji w czasie przedstawień, spektakli, animacji, zabaw karnawałowych, – mocowane za pomocą gumki, – rozmiar: 50.0 x 40.0 cm. Uwaga! Produkt nieodpowiedni dla dzieci poniżej 3 lat.

22,21 zł
21,10 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,11 zł

62
SPANISH LANDSCAPES. CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
SPANISH LANDSCAPES. CD
MORENO, LETICIA, Universal Music Polska
Niedostępny
Brak

19,99 zł
Powiadomienie
63
TY Flippable. Cekinowy słoń - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
TY Flippable. Cekinowy słoń
Ty Inc.
Dostępny
2 szt.

Przedstawiamy maskotkę z uwielbianej przez dzieci serii „Ty” Słonik został wykonany z wysokiej jakości materiałów, z dbałością o szczegóły. Ma piękne i wielkie oczy, które przykują wzrok dziecka. Cekinowe pokrycie sprawi, że zabawa będzie jeszcze bardziej bajkowa. To świetny pomysł na prezent.

18,94 zł
17,99 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 0,95 zł

64
Malezja i Singapur - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Malezja i Singapur
Dostępny
91 szt.

Odkryj z nami Malezję i Singapur! Potężne metropolie, wieloetniczna kultura, kulinarne niespodzianki, wspaniałe plaże, strzeliste góry oraz kuszące dziką przyrodą parki narodowe. Wszystko to w dynamicznym duecie z Azji Południowo-Wschodniej. • Największe atrakcje turystyczne, żebyś niczego nie pominął. • Wskazówki z pierwszej ręki, żebyś poczuł lokalny klimat. • Autorskie trasy, żebyś zobaczył jak najwięcej. • Rozkładana mapa Kuala Lumpur i Singapuru.

64,90 zł
48,03 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 16,87 zł

65
Pinokio. Audiobook - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pinokio. Audiobook
Carlo Collodi, Siedmioróg
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.03.13

Dawno temu, kiedy rodzice byli jeszcze dziećmi, na co dzień słuchano w radiu czy z płyt inscenizacji bajek. Wielu rodziców do dziś jeszcze pamięta niezwykły urok i klimat tych słuchowisk, a niejeden potrafi zaśpiewać swoim dzieciom niegdyś zasłyszane piosenki. I oto raz jeszcze zebrali się w Teatrze Polskiego Radia najwybitniejsi aktorzy, żeby zinterpretować dla dzieci bajkę. Powstało słuchowisko o niecodziennym rozmachu i na niespotykanym poziomie reżyserskim, muzycznym i aktorskim. Literacki, a zarazem współczesny język, budująca bajkową atmosferę i napięcie narracja, żywe dialogi pomiędzy bohaterami, różnorodny podkład muzyczny i akustyczny, wzruszające piosenki: wszystko w tym nagraniu składa się na jego niezwykły charakter. Wydawca gwarantuje, że każdy, kto wysłucha tej bajki, będzie nią zachwycony i zapragnie dać ją do przesłuchania swoim dzieciom.

30,00 zł
21,60 zł
Powiadomienie

Rabat 28,0%
oszczędzasz 8,40 zł

66
Królowa Śniegu. Audiobook - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Królowa Śniegu. Audiobook
Hans Christian Andersen, Siedmioróg
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.08.10

Dawno temu, kiedy rodzice byli jeszcze dziećmi, na co dzień słuchano w radiu czy z płyt inscenizacji bajek. Wielu rodziców do dziś jeszcze pamięta niezwykły urok i klimat tych słuchowisk, a niejeden potrafi zaśpiewać swoim dzieciom niegdyś zasłyszane piosenki. I oto raz jeszcze zebrali się w Teatrze Polskiego Radia najwybitniejsi aktorzy, żeby zinterpretować dla dzieci bajkę. Powstało słuchowisko o niecodziennym rozmachu i na niespotykanym poziomie reżyserskim, muzycznym i aktorskim. Literacki, a zarazem współczesny język, budująca bajkową atmosferę i napięcie narracja, żywe dialogi pomiędzy bohaterami, różnorodny podkład muzyczny i akustyczny, wzruszające piosenki: wszystko w tym nagraniu składa się na jego niezwykły charakter. Wydawca gwarantuje, że każdy, kto wysłucha tej bajki, będzie nią zachwycony i zapragnie dać ją do przesłuchania swoim dzieciom.

30,00 zł
21,60 zł
Powiadomienie

Rabat 28,0%
oszczędzasz 8,40 zł

67
Alfabet empatii - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Alfabet empatii
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.02.08

Jeśli nigdy ci się nie zdarzyło: • wybuchnąć bez powodu, • zgodzić się na coś, co wcale ci się nie podobało, • zrezygnować z przyjemności, bo „co ludzie powiedzą?”, • być u kresu sił, a i tak zgodzić się pomóc komuś w ostatniej chwili, mieć poczucie, że ktoś się na tobie zawiódł, • działać wbrew sobie, ta książka nie jest dla ciebie. Możesz ją spokojnie odłożyć na półkę. Ale jeżeli choć jedna sytuacja brzmi znajomo, natychmiast bierz się do lektury! Vesna Lorenc i Joanna Berendt, specjalistki Porozumienia bez Przemocy, przystępnie i z humorem wyjaśniają, jak działają nasze emocje. Prawdziwe historie z ich coachingowej praktyki pozwolą ci łatwo określić własne problemy, a dzięki prostym ćwiczeniom na końcu każdego rozdziału nauczysz się lepiej rozpoznawać i wyrażać swoje uczucia. Szkoda czasu na nerwy i nieprzepracowane emocje. Zrób w swojej głowie miejsce dla życia w zgodzie ze sobą, z bliskimi i ze światem!

44,90 zł
32,78 zł
Powiadomienie

Rabat 27,0%
oszczędzasz 12,12 zł

68
Gra Elektroniczna Tetris Motyl Zielony - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Gra Elektroniczna Tetris Motyl Zielony
Dostępny
5 szt.

Tetris jest jedną z najbardziej popularnych gier mających za zadanie trenowanie umysłu. Zadaniem jest odwracanie klocków o różnych kształtach w sposób umożliwiający ułożenie ich na planszy tak, by zapełnić cały wiersz. Uzupełniony wiersz znika, pozostawiając miejsce na kolejne elementy ? aż do czasu, gdy nie zabraknie go na wyświetlaczu. W czasie gry możne sprawdzić, jaki klocek będzie następny, dzięki czemu użytkownik ma możliwość analitycznego przemyślenia, jaki powinien być jego kolejny ruch. Z każdym usuniętym wierszem wzrasta prędkość gry, a elementy opadają szybciej. Dzięki solidnej obudowie i rozmiarom większym od kieszonkowych wersji, Zielona Gra Tetris w kształcie Motyla doskonale leży w dłoni, zapewniając pewny chwyt. Kolorowy plastik i barwna naklejka z pewnością przyciągną wzrok każdej osoby, przy której będziesz korzystać z tego urządzenia! Zabawka jest zgodna z normą EN 71, według zaleceń producenta polecana jest dla wszystkich dzieci powyżej 5. roku życia. By móc korzystać ze wszystkich funkcji zabawki, należy włożyć do niej dwie sztuki baterii AA 1.5 V, które nie są dołączone do zestawu. Wymiary produktu: - 12,5 cm x 9 cm x 2,5 cm. Wymiary opakowania: - 16,5 cm x 17,5 cm x 3 cm.

11,99 zł
69
Opowieści o Świętym Mikołaju - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Opowieści o Świętym Mikołaju
Dostępny
1 szt.

Dzieci kochają kiedy opowiada im się o Świętym Mikołaju! Ta urocza pięknie ilustrowana książka przenosi je w magiczny i radosny świat całkiem podobny do naszego, tyle że oprócz ludzi żyją w nim Święty Mikołaj, elfy leśne zwane Troszkami i Pani Zima. W opowiadaniach przeczytamy między innymi o liście do Świętego Mikołaja i podbiegunowej fabryce zabawek, czarodziejskich piernikach i aniołkach, cudownej choince czy dobrodusznym zakonniku Gerwazym. Teksty przekazują chrześcijańskie przesłanie miłości i wzajemnej pomocy. Przeplatane są opisami ozdób do zrobienia przez dzieci oraz przepisami na pyszne ciasteczka. Połączenie literackości i praktycznych zadań tworzy spójną kompozycyjnie książkę, wprowadzającą małego czytelnika w tradycję Bożego Narodzenia i zachęcającą do współuczestniczenia w przygotowaniach do świąt.

29,99 zł
21,59 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 8,40 zł

70
Sakrament święceń. Święcenia prezbiterów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Sakrament święceń. Święcenia prezbiterów
Dostępny
9 szt.

Posługiwanie kapłanów (biskupów i prezbiterów) należy do istotnych struktur Kościoła. Z ustanowienia Chrystusa jego podstawą jest sakrament święceń. Kapłani kontynuują w Kościele posłannictwo Chrystusa Kapłana, Proroka i Króla: głoszą słowo Boże, uświęcają ud Boży przez sakramenty święte i kierują wspólnotą wiernych. Na mocy sakramentu święceń, namaszczeni Duchem Świętym reprezentują Chrystusa, są Jego żywym znakiem i narzędziem.Autor ukazuje historyczny rozwój liturgii sakramentu święceń (od starożytności do czasów współczesnych) i aktualnie obowiązujące obrzędy święceń prezbiterów. Na podstawie liturgii święceń oraz nauczania Kościoła prezentuje także najważniejsze tematy z teologii kapłaństwa (działanie In persona Christi Capitis et Ecclesiae, relacyjny i kolegialny charakter prezbiteratu) oraz posługiwanie prezbiterów jako gorliwych współpracowników biskupów przez wypełnianie posługi słowa Bożego, posługi uświęcania i pasterzowania (tria munera). Książka ta jest systematycznym i wyczerpującym ujęciem sakramentu święceń w stopniu prezbitera.Z recenzji ks. prof. dra hab. Krzysztofa Góździa

49,90 zł
36,93 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 12,97 zł

71
Prawda, dobro, sumienie - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Prawda, dobro, sumienie
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.07.08

Autor z głębokim zaangażowaniem i precyzją ukazuje właściwe rozumienie dynamizmu życia moralnego oraz tłumaczy jego funkcjonowanie, tak w wymiarze indywidualnym (osoba - podmiot działań moralnych) jaki wspólnotowym (etyczne odniesienia społeczne). Przeprowadzona refleksja ma charakter praktyczny i bardzo życiowy, zachowując jedno­cześnie walor naukowy i w pełni profesjonalny. W swoich rozważaniach Autor opiera się na rozumnej obserwacji rzeczywistości, odnosi się do prawd objawionych, korzysta z nauczania Magisterium Kościoła i odwołuje się do licznych autorytetów z dziedziny etyki teologicznej oraz innych dyscyplin naukowych, przez co praca zyskuje walor interdyscyplinarny, a jed­nocześnie zachowuje swój zasadniczy rys rozprawy o charakterze teologicznomoralnym.Z recenzji wydawniczej ks. dr. hab. Macieja Olczyka, prof. UAM

39,90 zł
29,53 zł
Powiadomienie

Rabat 26,0%
oszczędzasz 10,37 zł

72
Pakiet Atlas geograficzny świata + globus - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pakiet Atlas geograficzny świata + globus
Demart
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.12.03

Pakiet stanowi globus z podziałem politycznym o średnicy 22.0 cm i Atlas świata z rozbudowaną częścią poświęconą Polsce. Atlas i globus w jednym pakiecie dają możliwość zarówno pokazania bogatej informacji rozmieszczonej przestrzennie na mapach w większych skalach na mniejszym obszarze, jak i poprawnego przedstawienia obrazu całego świata na kulistym globusie w skali 1 : 60 000 000. Świetnie się więc uzupełniają. Atlas świata to publikacja książkowa skonstruowana zgodnie z zasadą od ogółu do szczegółu zawierająca opis i grafiki Wszechświata, w tym Układu Słonecznego oraz Ziemi jako planety, zestawienie rekordów naszego globu, a także wiele map (świata, kontynentów, regionów, Polski). Atlas umożliwia bardzo efektywną prezentację wielu informacji, w tym przestrzennych, z wydobyciem ich rangi lokalnej, kontynentalnej czy światowej. Na mapie świata znajdują się bowiem tylko najważniejsze obiekty. Na mapach niektórych obszarowo mniejszych – z różnych względów ważnych – obszarów takich jak np. Polska, poszczególne części Europy, najwyższe góry świata, najbardziej zaludniona część Chin, małe państwa, ważne kanały (Panamski i Sueski) przedstawia się szczegóły niemożliwe do pokazania w skali globalnej. Wtedy stosuje się specjalne odwzorowania kartograficzne i odpowiednio większe skale. W atlasie znajduje się około 20 000 geograficznych nazw własnych, na które składają się różne kategorie obiektów. Globus to przedstawienie Ziemi na powierzchni kuli w określonej skali. W przeciwieństwie do map świata nie zniekształca: ani kształtów, ani kątów, ani odległości i proporcji. W danej skali przedstawia wiernie zarysy obszarów i linie np. kontynenty, wyspy, rzeki, drogi. Globus posiada funkcję obracania (odpowiadającą ruchowi obrotowemu Ziemi wokół osi skutkującemu porami dnia), która pozwala na wygodne oglądanie dowolnego obszaru naszego globu. W zestawieniu z atlasem globus koryguje niedogodności wynikające ze wspomnianych zniekształceń na mapach świata. Z oczywistych względów nie może jednak konkurować w zakresie bogactwa treści z atlasem. Nasz globus posiada estetyczną plastikową podstawkę, jest poręczny i lekki. Wymiary: 31.8 x 23.2 x 22.0 cm

49,90 zł
34,93 zł
Powiadomienie

Rabat 30,0%
oszczędzasz 14,97 zł

73
Dermatologia i choroby przenoszone drogą płciową - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dermatologia i choroby przenoszone drogą płciową
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.11.03

Najnowszy przekrojowy podręcznik opracowany we współpracy dwóch wiodących ośrodków naukowych – Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego i Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Publikacja skierowana do studentów i lekarzy w trakcie specjalizacji w przystępny sposób omawia najważniejsze schorzenia dermatologiczne i wenerologiczne. Uzupełniona o szeroki wybór ilustracji stanowi niezastąpioną pomoc naukową. Publikacja obejmuje m.in.: – choroby o podłożu bakteryjnym, wirusowym, grzybiczym, pasożytniczym i alergicznym, – infekcje HPV, HSV, HIV, – reakcje polekowe, – nieczerniakowe nowotwory skóry, – nowotwory narządów płciowych, – terapię dermatologiczną.

159,00 zł
147,87 zł
Powiadomienie

Rabat 7,0%
oszczędzasz 11,13 zł

74
O hymnie – propozycja korekty tekstu Mazurka Dąbrowskiego - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
O hymnie – propozycja korekty tekstu Mazurka Dąbrowskiego
Dostępny
150 szt.

W związku z przypadającą w 2018 roku setną rocznicą odzyskania przez Polskę niepodległości uznałem, że warto podzielić się myśleniami dotyczącymi naszego hymnu narodowego i zaproponować wynikającą z nich korektę tekstu Mazurka Dąbrowskiego, który od 26 lutego 1927 roku jest naszym hymnem państwowym. Książka zawiera propozycje zmian wraz z uzasadnieniami.

10,00 zł
7,99 zł

Rabat 20,1%
oszczędzasz 2,01 zł

75
Tło - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Tło
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.07.02

Jak ona to robi? Najprościej, z tła bierze detal i go powiększa. Jednym ruchem pióra. Akt wyboru jest zawsze aktem twórczym – zmienia się skala, powstaje napięcie. Nieraz do bólu. Jak w haiku, minimum słów daje pełny wgląd w istotę rzeczy. Aż trudno uwierzyć, że dramat życia, dramat śmierci mieszczą się całe w tych niezwykle delikatnych i oszczędnych utworach - Anna Janko Tło to jedna z najlepszych książek poetyckich tego roku - Lubimyczytac.pl Koncepcyjny, niezwykle spójny i konsekwentny tomik - Xenna.com.pl

27,00 zł
18,99 zł
Powiadomienie

Rabat 29,7%
oszczędzasz 8,01 zł

76
BMW X6 KT5336D p12 HIPO, cena za 1szt. - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
24,90 zł
23,66 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,24 zł

77
Audi TT Coupe p12 KT5016D HIPO, cena za 1szt. - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Audi TT Coupe p12 KT5016D HIPO, cena za 1szt.
Hipo
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.12.06

20,90 zł
19,99 zł
Powiadomienie

Rabat 4,4%
oszczędzasz 0,91 zł

78
Bajkowe lulanki - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bajkowe lulanki
Dostępny
13 szt.

Oto krótkie bajki dla malutkich i całkiem dużych czytelników. Dla tych wszystkich, którzy nie mogą zasnąć bez literackiej kolacji. Zapraszają na nią serdecznie bohaterowie tej książki: Wróżka Lukrecja, Elfiątko, Srebrzysta Ćma, Zielonooki Wiatr i inni. Smacznego czytania przed snem!

25,90 zł
20,20 zł

Rabat 22,0%
oszczędzasz 5,70 zł

79
Nils Frahm, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nils Frahm, CD
Nils Frahm, Sonic
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.12.20

Zbiór utworów wydanych wcześniej tylko na 3 winylowych epkach: „Encores” 1, 2 i 3, po wydaniu ostatniego albumu „All Melody” Nils Frahm to niemiecki kompozytor, który od wielu lat w sposób bardzo oryginalny łączy muzykę fortepianową ze współczesną elektroniką, muzyką eksperymentalną i improwizowaną. Większość jego płyt wydaje brytyjska wytwórnia Erased Tapes (m.in. Kiasmos, Olafur Arnalds, Lubomyr Melnyk). Lista utworów: 1. The Roughest Trade 2. Ringing 3. To Thomas 4. The Dane 5. Harmonium In The Well 6. Sweet Little Lie 7. A Walking Embrace 8. Talisman 9. Spells 10. Artificially Intelligent 11. All Armed 12. Amirador

65,90 zł
62,61 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 3,29 zł

80
Maria Magdalena. Kapłanka, Dama, Apostołka - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Maria Magdalena. Kapłanka, Dama, Apostołka
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.31

Przed państwem Maria Magdalena, druga – po Królowej Saby – powieść Ewy Kassali o silnych kobietach w Biblii. Ta opowieść jest jak wciągający hollywoodzki film – wartka akcja, mocne charaktery, dynamika zdarzeń. Jest też jak lustro – każdy może zobaczyć w niej swoje własne odbicie. I swoją Marię Magdalenę. Czy byłą kochanką Jezusa? Jawnogrzesznicą opętaną przez demony? Kapłanką Izydy, głoszącą własną ewangelię? Kto i dlaczego nazwał ją doskonałością nad doskonałościami? Maria Magdalena Ewy Kassali jest jedną z nas. Możemy się z nią utożsamiać, bo tak jak my kocha, błądzi, cierpi, waha się, marzy o miłości wiecznej i ponadczasowej. Jest wykształcona i wrażliwa, dobra i obdarzona niezwykłą duchową mocą, ale bywa też naiwna, zarozumiała i próżna. Wychowywana w hermetycznym świecie dobrobytu, nie do końca rozumie rzeczywistość i problemy zwykłych ludzi. Jednak przechodzi przemianę, a po upadku na samo dno odradza się do nowego życia. Z wychowanki kapłanek Izydy i salonowej damy staje się apostołką. Po długiej duchowej wędrówce odkrywa swoją życiową misję. Jej zadaniem jest przenoszenie przez czas wiecznego ognia i kobiecej cząstki boskiej energii. Zostaje towarzyszką Jezusa i obok jego matki staje się najważniejszą kobietą w jego życiu.

39,90 zł
29,93 zł
Powiadomienie

Rabat 25,0%
oszczędzasz 9,97 zł

81
All Melody. CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
All Melody. CD
Frahm, Nils, Sonic
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.05.25

Nils Frahm to niemiecki kompozytor, który od wielu lat w sposób bardzo oryginalny łączy muzykę fortepianową ze współczesną elektroniką, muzyką eksperymentalną i improwizowaną. Większość jego płyt wydaje brytyjska wytwórnia Erased Tapes (m.in. Kiasmos, Olafur Arnalds, Lubomyr Melnyk). Przez ostatnie dwa lata Nils Frahm zajmował się przede wszystkim budową swego nowego studia za majestatycznymi ścianami historycznego Berliner Funkhaus. Nazwał go Saal 3 (Sala 3). W ten sposób zrealizował swoje dziecięce marzenie, które miał od kiedy po raz pierwszy zobaczył robiące wrażenie studio dźwiękowe przyjaciela rodziny. Przy renowacji nie tylko zamontowano nowe kable, przewody i boazerię, lecz także organy i kompletny stół mikserski, które z pomocą przyjacioł skonstruował według własnego projektu. Tak powstało miejsce, w którym Frahm swą muzykę może tak kształtować i prezentować, by odpowiadała jak najbliżej jego własnym wyobrażeniom.

65,90 zł
62,61 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 3,29 zł

82
Włosy Anielskie 20g Złote Titanum Craft-fun Series - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Włosy Anielskie 20g Złote Titanum Craft-fun Series
Hasta
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.11.10

ul li Włosy anielskie to tradycyjna, wyjątkowa ozdoba choinki, świątecznego stroika, świecznika, stołu czy wianka /li li Dzięki metalicznemu blaskowi pięknie odbijają refleksy światła z lampek choinkowych i innych źr oacute deł światła /li li Kolor ZŁOTE /li li Waga 20 g /li li Opak. 24 szt. /li li Karton 6 opak. /li /ul

6,99 zł
Powiadomienie
83
Naklejki piankowe Sniezynki Brok Mic 282954 Pbh 12sz - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
6,99 zł
84
Dekoracje Drewniane Bałwanki 6szt. Białe Titanum Craft-fun Series - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dekoracje Drewniane Bałwanki 6szt. Białe Titanum Craft-fun Series
Hasta
Dostępny
6 szt.

ul li Drewniane elementy dekoracyjne świetnie nadają się do tworzenia zaproszeń, kartek okolicznościowych, pamiętnik oacute w czy ozd oacute b świątecznych. /li li Można wykorzystać je do wykańczania wnętrz zdobienia mebli, luster, okien, firan, przedmiot oacute w wiklinowych oraz innych prac dekoratorskich. /li li Stanowią doskonałe uzupełnienie dla techniki decoupage i scrapbooking. /li li Wz oacute r bałwanki /li li Kolor biały /li li Wymiary 38 x 50 mm /li li Ilość 6 szt. /li li Opak. 24 szt. /li li Karton 6 opak. /li /ul

7,99 zł
85
Dekoracje Drewniane Renifery Na Biegunach 15szt. Białe Titanum Craft-fun Series - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dekoracje Drewniane Renifery Na Biegunach 15szt. Białe Titanum Craft-f...
Hasta
Dostępny
1 szt.

ul li Drewniane elementy dekoracyjne świetnie nadają się do tworzenia zaproszeń, kartek okolicznościowych, pamiętnik oacute w czy ozd oacute b świątecznych. /li li Można wykorzystać je do wykańczania wnętrz zdobienia mebli, luster, okien, firan, przedmiot oacute w wiklinowych oraz innych prac dekoratorskich. /li li Stanowią doskonałe uzupełnienie dla techniki decoupage i scrapbooking. /li li Wz oacute r renifery na biegunach /li li Kolor biały /li li Wymiary 29 x 29 mm /li li Ilość 15 szt. /li li Opak. 20 szt. /li li Karton 10 opak. /li /ul

7,64 zł
4,66 zł

Rabat 39,0%
oszczędzasz 2,98 zł

86
Bombki Drewniane 3d Składane Choinki 2szt. Titanum Craft-fun Series - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bombki Drewniane 3d Składane Choinki 2szt. Titanum Craft-fun Series
Hasta
Dostępny
18 szt.

ul li Drewniane zawieszki 3D wykonane ze sklejki o grubości 2 mm /li li Każda składa się z dw oacute ch element oacute w do złożenia i jutowego sznureczka /li li Zawieszki można wykończyć dowolną techniką lub pozostawić w stanie surowym, co polecamy zwolennikom dekoracji świątecznych w naturalnym stylu /li li Wz oacute r choinki /li li Wymiary 60 x 130 mm /li li 2 dekoracje w blistrze /li li Opak. 24 szt. /li li Karton 5 opak. /li /ul

10,99 zł
87
Zestaw Do Złożenia Wianek Titanum Craft-fun Series - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zestaw Do Złożenia Wianek Titanum Craft-fun Series
Hasta
Dostępny
24 szt.

ul li Zestaw dekoracji do samodzielnego złożenia /li li 57 element oacute w /li li W zestawie wianek 33,5 cm z pianki zawieszka 28 mm dekoracje poinsencja 57 szt. /li li Wz oacute r wianek z poinsencjami /li li Kolor zielono-czerwony /li li 1 zestaw /li li Opak. 12 szt. /li li Karton 6 opak. /li /ul

16,99 zł
88
Dekoracja Kulki, Bombki 54szt. Titanum Craft-fun Series - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dekoracja Kulki, Bombki 54szt. Titanum Craft-fun Series
Hasta
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2020.11.25

ul li Kolorowe kulki, w trzech rozmiarach /li li Wykonane z pianki ndash Oslash 20 mm lub z plastiku ndash Oslash 40 mm i 50 mm /li li Idealnie nadają się jako element dekoracyjny przy ozdabianiu aranżacji w świecznikach, wazonach, plastikowych bombkach /li li Kolor biały, zielony, czerwony /li li Blister 54 szt. /li li Opak. 12 szt. /li li Karton 12 opak. /li /ul

13,99 zł
Powiadomienie
89
Choinki Miniaturowe 10cm 2szt. Titanum Craft-fun Series - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Choinki Miniaturowe 10cm 2szt. Titanum Craft-fun Series
Hasta
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.11.22

ul li Miniaturowe choinki wykonane z plastiku /li li Do zastosowania w modelach, dioramach, szklanych kulach, plastikowych bombkach, a także przy tworzeniu bożonarodzeniowych aranżacji, wiank oacute w, girland czy stroik oacute w /li li Kolor zielone na drewnianej naturalnej podstawce /li li Wymiary 40 x 90 mm /li li Blister 2 szt. /li li Opak. 6 szt. /li li Karton 12 opak. /li /ul

8,99 zł
Powiadomienie
90
Dekoracje Drewniane Bombki 15szt. Białe Titanum Craft-fun Series - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dekoracje Drewniane Bombki 15szt. Białe Titanum Craft-fun Series
Hasta
Dostępny
5 szt.

ul li Drewniane elementy dekoracyjne świetnie nadają się do tworzenia zaproszeń, kartek okolicznościowych, pamiętnik oacute w czy ozd oacute b świątecznych. /li li Można wykorzystać je do wykańczania wnętrz zdobienia mebli, luster, okien, firan, przedmiot oacute w wiklinowych oraz innych prac dekoratorskich. /li li Stanowią doskonałe uzupełnienie dla techniki decoupage i scrapbooking. /li li Wz oacute r bombki /li li Kolor biały /li li Wymiary 26 x 32 mm /li li Ilość 15 szt. /li li Opak. 20 szt. /li li Karton 10 opak. /li /ul

8,99 zł
91
Dekoracje Drewniane Świąteczne 6szt. Titanum Craft-fun Series - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dekoracje Drewniane Świąteczne 6szt. Titanum Craft-fun Series
Hasta
Dostępny
18 szt.

ul li Dekoracje drewniane /li li Choinka 35x75mm, gwiazdka 35/25mm, prezent 39x57mm, gwiazda betlejemska 62x29mm, bałwanek 35x70mm /li li 6 szt. /li li Opak. 24 szt. /li li Karton 5 opak. /li /ul

7,99 zł
92
Bombki Drewniane 3d Składane Gwiazdy 3szt. Titanum Craft-fun Series - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bombki Drewniane 3d Składane Gwiazdy 3szt. Titanum Craft-fun Series
Hasta
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.12.07

ul li Drewniane zawieszki 3D wykonane ze sklejki o grubości 2 mm /li li Każda składa się z dw oacute ch element oacute w do złożenia i jutowego sznureczka /li li Zawieszki można wykończyć dowolną techniką lub pozostawić w stanie surowym, co polecamy zwolennikom dekoracji świątecznych w naturalnym stylu /li li Wz oacute r gwiazda /li li Wymiary 85 x 80 mm /li li 3 dekoracje w blistrze /li li Opak. 24 szt. /li li Karton 5 opak. /li /ul

10,99 zł
Powiadomienie
93
Bombki Drewniane 3d Składane Kule 3szt. Titanum Craft-fun Series - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bombki Drewniane 3d Składane Kule 3szt. Titanum Craft-fun Series
Hasta
Dostępny
12 szt.

ul li Drewniane zawieszki 3D wykonane ze sklejki o grubości 2 mm /li li Każda składa się z dw oacute ch element oacute w do złożenia i jutowego sznureczka /li li Zawieszki można wykończyć dowolną techniką lub pozostawić w stanie surowym, co polecamy zwolennikom dekoracji świątecznych w naturalnym stylu /li li Wz oacute r kula /li li Wymiary 75 x 82 mm /li li 3 dekoracje w blistrze /li li Opak. 24 szt. /li li Karton 5 opak. /li /ul

10,99 zł
94
Dekoracje Drewniane Dzwonki 5szt. Białe Titanum Craft-fun Series - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dekoracje Drewniane Dzwonki 5szt. Białe Titanum Craft-fun Series
Hasta
Dostępny
2 szt.

ul li Drewniane elementy dekoracyjne świetnie nadają się do tworzenia zaproszeń, kartek okolicznościowych, pamiętnik oacute w czy ozd oacute b świątecznych. /li li Można wykorzystać je do wykańczania wnętrz zdobienia mebli, luster, okien, firan, przedmiot oacute w wiklinowych oraz innych prac dekoratorskich. /li li Stanowią doskonałe uzupełnienie dla techniki decoupage i scrapbooking. /li li Wz oacute r dzwonki /li li Kolor biały /li li Wymiary 50 x 60 mm /li li Ilość 5 szt. /li li Opak. 20 szt. /li li Karton 10 opak. /li /ul

7,99 zł
95
Zawieszki Prezentowe 8szt. Titanum Craft-fun Series - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zawieszki Prezentowe 8szt. Titanum Craft-fun Series
Hasta
Dostępny
4 szt.

ul li Zawieszki do prezent oacute w wykonane z kartonu /li li W każdej zawieszce jest wycięty otw oacute r na dowieszenie sznureczka /li li Tylna strona zawieszki nie posiada nadruku /li li Wz oacute r piernikowe domki 2 wzory /li li Kolor beżowo-białe /li li Wymiary 80 x 50 mm /li li Ilość 8 szt. /li li Opak. 24 szt. /li li Karton 12 opak. /li /ul

6,99 zł
96
Dekoracje Filcowe Płatki Śniegu 60mm 6szt. Titanum Craft-fun Series - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dekoracje Filcowe Płatki Śniegu 60mm 6szt. Titanum Craft-fun Series
Hasta
Dostępny
5 szt.

ul li Dekoracje filcowe wykończone tkaniną /li li Wz oacute r płatki śniegu /li li Wymiar 60 x 60 mm /li li Kolor biało-niebieski /li li Blister 6 szt. /li li Opak. 40 szt. /li li Karton 10 opak. /li /ul

8,99 zł
97
Naklejki Wypukłe Prezenty Titanum Craft-fun Series - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Naklejki Wypukłe Prezenty Titanum Craft-fun Series
Hasta
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.05.22

ul li Naklejki dekoracyjne, wypukłe /li li Wz oacute r prezenty /li li Kolor mix /li li Opak. 50 szt. /li li Karton 10 opak. /li /ul

7,99 zł
Powiadomienie
98
Naklejki 3d Kule Śnieżne Titanum Craft-fun Series - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Naklejki 3d Kule Śnieżne Titanum Craft-fun Series
Hasta
Dostępny
13 szt.

ul li Naklejki dekoracyjne 3D /li li Wz oacute r kule śnieżne z koralikami /li li Kolor mix /li li Opak. 24 szt. /li li Karton 6 opak. /li /ul

8,99 zł
99
Wianki Miniaturowe Plastikowe 35mm 4szt. Titanum Craft-fun Series - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wianki Miniaturowe Plastikowe 35mm 4szt. Titanum Craft-fun Series
Hasta
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.10.17

ul li Miniaturowe, plastikowe wianki dekoracyjne, wyglądające jak ich naturalnych rozmiar oacute w odpowiedniki /li li Wykończone kokardką, sprawiają wrażenie oszronionych /li li Niezastąpione przy tworzeniu bożonarodzeniowych aranżacji, dekoracji choinek, wiank oacute w, girland czy stroik oacute w /li li Idealne przy dekorowaniu kompozycji florystycznych, pakowaniu prezent oacute w /li li Kolor zielone z czerwoną kokardą /li li Wymiary 35 mm /li li Blister 4 szt. /li li Opak. 24 szt. /li li Karton 12 opak. /li /ul

8,99 zł
Powiadomienie
100
Naklejki Wypukłe Bałwanki, Pingwiny 2 Plansze Titanum Craft-fun Series - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Naklejki Wypukłe Bałwanki, Pingwiny 2 Plansze Titanum Craft-fun Series
Hasta
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.08.05

ul li Naklejki dekoracyjne, wypukłe /li li Wz oacute r mix bałwanki, pingwinki /li li Kolor mix /li li 2 plansze w blistrze /li li Opak. 48 szt. /li li Karton 3 opak. /li /ul

5,99 zł
Powiadomienie
Wróć do góry