hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Książki - wyszukiwanie
Książki
Zabawki
Puzzle
Gry planszowe
Audiobooki
Muzyka
Filmy

Kalendarz premier z dnia 2019.10.08

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli we wtorek 8 października 2019 roku. Na pierwszym miejscu znajduje się Kraina Lodu 2. Forest Spirit (Trefl), na drugim Ćwiczenia duchowe i filozofia starożytna (Pierre Hadot). Kolejny produkt to Montessori. Jabłuszka. Drewniana gra zręcznościowa (Brimarex) oraz Puzzle 60 elementów. Kraina Lodu 2. Zaczarowany świat Anny i Elzy (Trefl).
1
Kraina Lodu 2. Forest Spirit - Gry planszowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kraina Lodu 2. Forest Spirit
Trefl, od 5 lat
Dostępny122 szt.

Gra z bohaterami z filmu „Kraina Lodu” „Forest Spirit” to wyjątkowa, przestrzenna gra planszowa oparta o licencję Frozen 2. Pomóż swoim ulubionym bohaterom filmu „Kraina Lodu II” znaleźć lodowe kryształki i bezpiecznie donieść je do lodowego zamku. Zawartość opakowania: • przestrzenna plansza, • 5 pionków postaci, • 5 podstawek pod pionki, • 5 planszetek graczy, • 12 żetonów akcji, • 21 lodowych kryształków, • kostka, • instrukcja.

51,17 zł
44,52 zł

Rabat 13,0%
oszczędzasz 6,65 zł

17 osób kupiło
2
Ćwiczenia duchowe i filozofia starożytna - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ćwiczenia duchowe i filozofia starożytna
Dostępny28 szt.

Ta książka to bodaj główne dzieło francuskiego filozofa i starożytnika Pierre a Hadota (1922 2010), nad którym pracował on przez kilkanaście lat i które stanowi kwintesencję jego przemyśleń nad charakterem starożytnej filozofii, a także nad naturą filozofii w ogóle. Filozofować, uważał, to wybierać sposób przedstawiania sobie rzeczy, od tego bowiem zależy, jak się do nich odniesiemy. Ten wybór wszakże nie był dziedziną refleksji teoretycznej. Filozofia pierwotnie stanowiła sztukę życia. Uczono się jej poprzez ćwiczenia duchowe, które leżą u podstaw tego, w czym dziś upatrujemy wykładu określonej doktryny. Tymczasem porządek, uważał Hadot, był odwrotny. Szkoły filozoficzne, jak epikurejczycy czy stoicy, uczyły pewnej postawy życiowej, uczyły mądrości, a teksty doktrynalne miały tylko pomocnicze znaczenie. Ten ich użytkowy, doraźny charakter prób ujmowania praktyki swego rodzaju teorią wyjaśniałby niespójność wielu starożytnych tekstów. Tę praktyczną filozofię zastąpiła teoretyczna w chrześcijańskim średniowieczu, gdy filozofia stała się służebnym narzędziem teologii. Jako ćwiczenie duchowe przetrwała w klasztornych praktykach duchowych i u niektórych myślicieli, także nowożytnych. Idee Hadota trzeba uznać za rewolucyjne, zupełnie bowiem zmieniają one nasze postrzeganie filozofii. Tak też są odbierane i dziś już nie sposób pominąć tej perspektywy w refleksji nad filozofią i w filozofii samej.

56,00 zł
39,20 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 16,80 zł

16 osób kupiło
3
Montessori. Jabłuszka. Drewniana gra zręcznościowa - Gry planszowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Montessori. Jabłuszka. Drewniana gra zręcznościowa
Brimarex, od 3 lat
Dostępny38 szt.

Nauka przez zabawę! Gra doskonali u dzieci chwyt pęsetowy, niezwykle ważny dla prawidłowego trzymania kredek, ołówka, długopisu. Co jest wspaniałym ćwiczeniem w nauce pisania dla dzieci przedszkolnych i wczesnoszkolnych. Takie ćwiczenia są wykorzystywane na zajęciach Montessori. Gra ma kilka wariantów i mogą w nią grać już najmłodsze dzieci. Uczy ona również logicznego myślenia i rozpoznawanie kolorów, zasad rywalizacji i precyzji. W zestawie: - dwustronne drewniane drzewo owocowe z otworkami na jabłuszka - zielone / tęczowe, - 2 plastikowe koszyki na owoce, - 2 zabawne plastikowe pęsety w kształcie główek ptaszków, - klepsydra, - kostka do gry, - 8 dużych i 8 małych kolorowych jabłuszek.

60,99 zł
56,11 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 4,88 zł

9 osób kupiło
4
Puzzle 60 elementów. Kraina Lodu 2. Zaczarowany świat Anny i Elzy - Puzzle
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 60 elementów. Kraina Lodu 2. Zaczarowany świat Anny i Elzy
Trefl, 60
Dostępny349 szt.

Zaczarowany świat Anny i Elsy to puzzle składające się z 60 elementów, zaprojektowaną z myślą o wszystkich fanach i fankach filmu Frozen 2 (Kaina Lodu 2). Po ułożeniu układanki powstanie obrazek o wymiarach 33.0 x 22.0 cm.

11,97 zł
10,99 zł

Rabat 8,2%
oszczędzasz 0,98 zł

10 osób kupiło
5
Poezje - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Poezje
Dostępny20 szt.

Wybór najlepszych wierszy z dorobku jednego z nawybitniejszych przedstawicieli angielskiego romantyzmu. W nowych przekładach Doroty Tukaj, tłumaczki poezji H.P.Lovecrafta, Branwella Bronte i Emily Bronte.

15,00 zł
12,99 zł

Rabat 13,4%
oszczędzasz 2,01 zł

6 osób kupiło
6
Puzzle 60 elementów. Supercolor. Kraina Lodu 2 - Puzzle
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 60 elementów. Supercolor. Kraina Lodu 2
Clementoni, 60
Dostępny24 szt.

Puzzle Supercolor Clementoni towarzyszą dziecku w każdej fazie jego wzrostu, pomagając mu rozwijać zręczność manualną i zmysł obserwacji. Jakość materiałów i wyjątkowa technika druku gwarantują, że ilustracje będą zawsze piękne, żywe i błyszczące, a zabawa nigdy się nie znudzi. Wymiary obrazka po ułożeniu: 33.5 x 23.5 cm

12,99 zł
11,99 zł

Rabat 7,7%
oszczędzasz 1,00 zł

6 osób kupiło
7
Kalka maszynowa czarna A4 a'50 D.RECT - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kalka maszynowa czarna A4 a'50 D.RECT
Dostępny4 szt.

- tradycyjna metoda kopiowania pisma maszynowego- samoregenerująca- czarna- format A4- opakowanie 50 szt.

13,99 zł
4 osoby kupiły
8
Hair (20th Anniversary Edition). CD - Muzyka
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Hair (20th Anniversary Edition). CD
Various Artists, Sony Music Entertainment
Dostępny203 szt.

28,90 zł
4 osoby kupiły
9
Lost & Found. CD - Muzyka
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Lost & Found. CD
Smith Jorja, Sony Music Entertainment
Dostępny50 szt.

52,90 zł
3 osoby kupiły
10
Czy krowy jeżdżą do weterynarza? - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Czy krowy jeżdżą do weterynarza?
Dostępny39 szt.

Kim będziesz, gdy dorośniesz? Już wiesz, a może masz kilka różnych pomysłów? Seria edukacyjnych książek o najfajniejszych zawodach wprowadzi cię w tajniki wymarzonej pracy. Dowiesz się, jak trzeba zrobić, żeby zostać weterynarzem, co jest w tej pracy najciekawsze, a co trudne, a także jak już teraz zajmować się zwierzakami. 30 ciekawych pytań i odpowiedzi, zabawne kolorowe ilustracje i solidna dawka wiedzy, której nie ma w szkole. Bo możesz być, kim chcesz!

44,95 zł
32,36 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 12,59 zł

2 osoby kupiły
11
Puzzle 4w1. Supercolor. Kraina Lodu 2 - Puzzle
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 4w1. Supercolor. Kraina Lodu 2
Clementoni, 20, 60, 100, 180
Dostępny17 szt.

4 układanki to 4 razy więcej zabawy! Puzzle Supercolor Clementoni towarzyszą dziecku w każdej fazie jego wzrostu, pomagając mu rozwijać zręczność manualną i zmysł obserwacji. Jakość materiałów i wyjątkowa technika druku gwarantują, że ilustracje będą zawsze piękne, żywe i błyszczące, a zabawa nigdy się nie znudzi. Wymiary obrazka po ułożeniu: 27.0 x 19.0 cm / 38.0 x 30.0 cm

38,99 zł
34,31 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 4,68 zł

2 osoby kupiły
12
Mapa - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mapa
Dostępny43 szt.

7 opowiadań połączonych motywem piętnastowiecznej mapy świata. „Mapy niegdyś pokazywały znany świat i jego krańce, koiły lęk. Ale też rozpalały wyobraźnię. Białe plamy wzywały. Mapa Barbary Sadurskiej – literacko zadziorna i odświeżająca, narracyjnie łotrzykowska i nostalgiczna, konstrukcyjnie nielinearna i precyzyjnie domknięta – nie próbuje pokrywać wyślizganego przez pisarzy terytorium. Ona idzie znacznie dalej. Bawiąc, uczy. Ucząc, przeraża. Że tyle człowiek wie o sobie, ile pierwsi kartografowie wiedzieli o świecie” – Adam Pluszka.

33,00 zł
27,06 zł

Rabat 18,0%
oszczędzasz 5,94 zł

2 osoby kupiły
13
Rózaniec ze świętą Faustyną - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Rózaniec ze świętą Faustyną
Dostępny36 szt.

Wszystko się zaczyna z miłosierdzia Twego i na miłosierdziu Twoim się kończyWszelka łaska wypływa z miłosierdzia i ostatnia godzina pełna jest miłosierdzia dla nas. Niech nikt nie wątpi o dobroci Bożej; choćby grzechy jego były jak noc czarna, miłosierdzie Boże mocniejsze jest niż nędza nasza. Jednego trzeba, aby grzesznik uchylił choć trochę drzwi serca swego na promień łaski miłosierdzia Bożego, a resztę już Bóg dopełni.Rozważania różańcowe przygotowane na podstawie fragmentów Dzienniczka świętej Siostry Faustyny. Ułożone w cyklu tygodniowym, koncentrują się na głównych wartościach życia chrześcijańskiego: wierze, nadziei, miłości, miłosierdziu i pokoju. Niezwykle słowa Apostołki Bożego Miłosierdzia stanowią doskonałą pomoc w codziennej modlitwie, ucząc nas ufności do Chrystusa i czerpania z obfitych łask Bożego Miłosierdzia.

10,40 zł
7,99 zł

Rabat 23,2%
oszczędzasz 2,41 zł

2 osoby kupiły
14
Gustav Klimt - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Gustav Klimt
Dostępny22 szt.

Gustav Klimt (1862-1918), austriacki malarz i grafik, symbolista, współzałożyciel Secesji Wiedeńskiej, nigdy nie lubił mówić o sobie, zawsze odsyłał ciekawskich do swoich dzieł: „Ten, kto chce się czegoś o mnie dowiedzieć (…) powinien uważnie przyjrzeć się moim obrazom, i na tej podstawie próbować się zorientować, kim jestem i czego chcę”. Jego przepełnione złotymi ornamentami obrazy, nasycone erotyką i eksponujące wszelkie przejawy kobiecości, zarówno w jej rozkwicie, jak i po utracie urody, w połączeniu z fascynacją życiem i śmiercią doprowadziły do kulminacji, którą stał się Pocałunek – sztandarowe dzieło europejskiej secesji.

25,00 zł
18,99 zł

Rabat 24,0%
oszczędzasz 6,01 zł

2 osoby kupiły
15
Mówię po angielsku. Krok 4 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mówię po angielsku. Krok 4
Dostępny5 szt.

Seria czterech książeczek przygotowujących dzieci w wieku 5–7 lat do nauki języka angielskiego. Książeczki zawierają podstawowe słowa (Pierwsze słowa po angielsku), ponad 150 słów angielskich wraz z ich tłumaczeniem i wymową (Czytam po angielsku), ponad 100 słów do przetłumaczenia i zapisania (Piszę po angielsku) oraz ponad 50 całych zwrotów, pozwalających na początki konwersacji (Mówię po angielsku). Wszystkie książki ilustrowane są zabawnymi scenkami, które pomogą w opanowaniu podstaw języka angielskiego.

8,90 zł
7,99 zł

Rabat 10,2%
oszczędzasz 0,91 zł

3 osoby kupiły
16
Puzzle 2 x 12 elementów. Praca na farmie - Puzzle
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 2 x 12 elementów. Praca na farmie
Ravensburger, 2 x 12 elementów
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.02.05

Przedstawiamy puzzle dla najmłodszych od lat 3. Obrazki cechuje wysoka jakość wykonania. Elementy idealnie do siebie pasują, a piękne kolory przykuwają wzrok. Każdy obrazek zawiera 12 elementów. Wymiary obrazków po ułożeniu: 26.0 x 18.0 cm

31,07 zł
27,96 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 3,11 zł

2 osoby kupiły
17
Konkursy matematyczne dla szkoły podstawowej edycja 2018/2019 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Konkursy matematyczne dla szkoły podstawowej edycja 2018/2019
Dostępny63 szt.

Zbiór ten zawiera zadania z konkursów matematycznych dla szkół podstawowych organizowanych w różnych województwach w Polsce w roku 2018/2019. Pierwsza część zbioru zawiera zadania w zakresie od etapu szkolnego poprzez rejonowy do wojewódzkiego. W drugiej części zbioru znajdują się odpowiedzi, wskazówki i szkice rozwiązań. Celowo nie zamieszczamy pełnych rozwiązań do wszystkich zadań, aby nie psuć przyjemności samodzielnego rozwiązywania zadań przez uczniów. Zdajemy sobie sprawę, że proponowane przez nas rozwiązania nie są jedyne, co potwierdza się podczas każdego konkursu. Zachęcamy więc do poszukiwania własnych, być może ciekawszych i bardziej oryginalnych rozwiązań. Pozycja ta pozwoli przygotować się każdemu zainteresowanemu matematyką uczniowi szkoły podstawowej do konkursu przedmiotowego.

30,80 zł
24,64 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 6,16 zł

2 osoby kupiły
18
Punishment for Decadence. CD - Muzyka
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Punishment for Decadence. CD
Coroner, Sony Music Entertainment
Dostępny200 szt.

28,90 zł
1 osoba kupiła
19
Live In Dublin. CD - Muzyka
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Live In Dublin. CD
Cohen Leonard, Sony Music Entertainment
Dostępny200 szt.

73,99 zł
1 osoba kupiła
20
Różaniec ze świętą Matką Teresą w.2019 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Różaniec ze świętą Matką Teresą w.2019
Dostępny58 szt.

Ukochać modlitwę to odczuwać często w ciągu dnia jej potrzebę i zadawać sobie trud modlenia się. Modlitwa otwiera nasze serce, przez co staje się ono zdolne do przyjęcia daru, jaki Bóg nam czyni z siebie. Proście i szukajcie, a wasze serca otworzą się, byście mogli Go przyjąć i zachować jak swoją własność.Myśli Matki Teresy otaczanej czcią na całym świecie misjonarki miłości stanowią doskonałe wprowadzenie w rozważanie tajemnic różańcowych. Razem z tą kanonizowaną przez Kościół opiekunką ubogich w cyklu tygodniowym obejmujemy modlitwą życie, wierność Bogu, rodzinę, człowieka i pracę. Za wstawiennictwem świętej Teresy z Kalkuty, która była wiernym świadkiem miłości Chrystusa, możemy zawierzyć Bogu każdy element naszej codzienności, ofiarując mu swoje pragnienia i troski.

9,90 zł
7,99 zł

Rabat 19,3%
oszczędzasz 1,91 zł

1 osoba kupiła
21
Szepty gwiazd - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Szepty gwiazd
Dostępny28 szt.

Zbliża się Boże Narodzenie, pada śnieg i wszyscy dokądś biegną, ogarnięci przedświąteczną gorączką. Poznajemy Agatę, Jacka, Dorotę, Jagodę i Witka – ludzi na życiowym zakręcie, próbujących zacząć od nowa i odmienić los, który dotąd nie był dla nich zbyt łaskawy. Ale czy łączy ich coś jeszcze? Mądra, wzruszająca opowieść o miłości, bolesnych rozstaniach, trudnych wyborach, nowych, nie zawsze łatwych związkach, ale i o nadziei. Bo jakoś o nią łatwiej w tej niepowtarzalnej, magicznej atmosferze świąt...

35,00 zł
25,20 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 9,80 zł

1 osoba kupiła
22
Black Anima. CD - Muzyka
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Black Anima. CD
Coil Lacuna, Sony Music Entertainment
Dostępny202 szt.

42,90 zł
1 osoba kupiła
23
Rivers Of Babylon: Boney M. CD - Muzyka
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Rivers Of Babylon: Boney M. CD
Boney M., Sony Music Entertainment
Dostępny103 szt.

28,90 zł
1 osoba kupiła
24
Confessions & Doubts. CD - Muzyka
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Confessions & Doubts. CD
Heppner Peter, Sony Music Entertainment
Dostępny11 szt.

52,90 zł
1 osoba kupiła
25
Pure... Celtic. CD - Muzyka
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pure... Celtic. CD
Various Artists, Sony Music Entertainment
Dostępny50 szt.

66,90 zł
1 osoba kupiła
26
The Singles 86-98. CD - Muzyka
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
The Singles 86-98. CD
Mode Depeche, Sony Music Entertainment
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.01.18

66,90 zł
Powiadomienie
1 osoba kupiła
27
The Vikings I (Wikingowie - Sezon 1 - muzyka z serialu). CD - Muzyka
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
The Vikings I (Wikingowie - Sezon 1 - muzyka z serialu). CD
Morris Trevor, Sony Music Entertainment
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.02.06

28,90 zł
Powiadomienie
1 osoba kupiła
28
Get Up With It. CD - Muzyka
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Get Up With It. CD
Davis Miles, Sony Music Entertainment
Dostępny200 szt.

57,90 zł
1 osoba kupiła
29
Dom na niedżwiedziej polanie - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dom na niedżwiedziej polanie
Dostępny13 szt.

Gdy Anna wpada na ulicy rodzinnego miasteczka na Podhalu na przystojnego turystę z Warszawy, nie spodziewa się, że ten mężczyzna odmieni jej życie. Do tej pory nie miała szczęścia w miłości, ale Adam wydaje się ideałem. Wcześniej mimo dobrego wykształcenia nie udało jej się zrobić kariery, teraz dostaje świetną ofertę pracy w kancelarii prawnej. Anna twardo stąpa po ziemi, więc trudno jej uwierzyć w taką odmianę losu. I ma rację – życie szykuje jeszcze dla niej kilka niespodzianek. Czy ukochany nie zawiedzie jej zaufania? Kto spróbuje stanąć na drodze ich szczęścia? Jakie dawne tajemnice skrywa Niedźwiedzia Polana?

36,90 zł
26,57 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 10,33 zł

1 osoba kupiła
30
Puzzle 1000 elementów. Czerwona Fregata - Puzzle
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 1000 elementów. Czerwona Fregata
Castorland, 1000
Dostępny11 szt.

Układanie puzzli to twórcza rozrywka bez względu na wiek. Rozwija spostrzegawczość, uczy wytrwałości i ćwiczy koncentrację. Jest wyzwaniem, z którym można zmagać się w pojedynkę lub w większym gronie. Cechy produktu: • wysoka jakość nadruku, • idealnie dopasowane elementy, • różnorodność kształtów, • wykonane z tektury o zwiększonej grubości, • odporne na zginanie. Wymiary opakowania: 35.0 x 25.0 x 5.0 cm Wymiar obrazka po ułożeniu: 68.0 x 47.0 cm

32,99 zł
28,04 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 4,95 zł

1 osoba kupiła
31
Sweet Dreams (Are Made of This). Winyl - Muzyka
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Sweet Dreams (Are Made of This). Winyl
Eurythmics, Sony Music Entertainment
Dostępny19 szt.

124,90 zł
1 osoba kupiła
32
Mistakos. Wyższy szczebel, extra - Gry planszowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mistakos. Wyższy szczebel, extra
Trefl, od 6 lat
Dostępny27 szt.

Kultowa gra zręcznościowa w zupełnie nowej odsłonie Czteroosobowa gra zręcznościowa „Mistakos” w zupełnie nowej odsłonie, z drabinami w roli głównej! Zdobądź jak najmniejszą liczbę punktów karnych lub jak najszybciej pozbądź się drabin w danym kolorze w trakcie ustawiania z nich wspólnej, imponującej konstrukcji. Dobra zabawa gwarantowana – teraz także w większym gronie! Pamiętaj, że gry z serii „Mistakos” możesz ze sobą łączyć. Graj krzesełkami i drabinami w jednym momencie i twórz jeszcze bardziej spektakularne konstrukcje! Zawartość opakowania: • 32 drabiny w 4 kolorach, • instrukcja.

85,07 zł
74,01 zł

Rabat 13,0%
oszczędzasz 11,06 zł

2 osoby kupiły
33
Symphoniae. CD - Muzyka
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Symphoniae. CD
Sequentia, Sony Music Entertainment
Dostępny100 szt.

47,90 zł
1 osoba kupiła
34
The Real Clannad. CD - Muzyka
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
The Real Clannad. CD
Clannad, Sony Music Entertainment
Dostępny199 szt.

52,90 zł
1 osoba kupiła
35
Teczka z gumką Pap A4 Derform Backup 3 Mix 1/10 - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Teczka z gumką Pap A4 Derform Backup 3 Mix 1/10
Derform
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.01.20

4,99 zł
Powiadomienie
1 osoba kupiła
36
Niedaleko pada trup od denata - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Niedaleko pada trup od denata
Dostępny28 szt.

W bibliotece w małym miasteczku dochodzi do incydentu. Pewien mężczyzna, wściekły na żonę za to, że zamiast podać mu obiad, czyta romanse, próbuje udusić twórcę powieści zagrażających małżeńskiemu szczęściu. Kilka dni później w domu Emilii, czekającej na koniec świata prepperki, zostają odnalezione zwłoki kolejnego pisarza, który – tak się składa – był też kiedyś jej mężem... Następna autorka ginie w miejscowym pensjonacie tuż przed spotkaniem z czytelnikami. Prywatne śledztwo w sprawie rozpoczynają Magda, żywo zainteresowana pewnym młodym policjantem, jej były chłopak Paweł, początkujący dziennikarz, a także grupa starszych pań, które pod wpływem filmików z YouTube’a zaczynają wierzyć w demona mordującego pisarzy...

34,95 zł
25,16 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 9,79 zł

1 osoba kupiła
37
Mio Caro Handel. CD - Muzyka
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mio Caro Handel. CD
Simone Kermes, Sony Music Entertainment
Dostępny200 szt.

66,90 zł
1 osoba kupiła
38
Zestaw Stajnia - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
56,60 zł
53,77 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 2,83 zł

1 osoba kupiła
39
Thanks For The Dance, CD - Muzyka
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Thanks For The Dance, CD
Leonard Cohen, Sony Music Entertainment
Niedostępny
Brak

Lista utworów: 1. Happens to the Heart 2. Moving On 3. The Night of Santiago 4. Thanks for the Dance 5. It's Torn 6. The Goal 7. Puppets 8. The Hills 9. Listen to the Hummingbird

57,90 zł
Powiadomienie
40
Thanks For The Dance, LP - Muzyka
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Thanks For The Dance, LP
Leonard Cohen, Sony Music Entertainment
Niedostępny
Brak

Lista utworów: 1. Happens to the Heart 2. Moving On 3. The Night of Santiago 4. Thanks for the Dance 5. It's Torn 6. The Goal 7. Puppets 8. The Hills 9. Listen to the Hummingbird

218,90 zł
Powiadomienie
41
Courage, CD - Muzyka
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Courage, CD
Celine Dion, Sony Music Entertainment
Niedostępny
Brak

Lista utworów: 1. Flying On My Own 2. Lovers Never Die 3. Falling In Love Again 4. Lying Down 5. Courage 6. Imperfections 7. Change My Mind 8. Say Yes 9. Nobody’s Watching 10. The Chase 11. For The Lover That I Lost 12. Baby 13. I Will Be Stronger 14. How Did You Get Here 15. Look At Us Now 16. Perfect Goodbye

47,90 zł
Powiadomienie
42
True Love. A Celebration Of Cole Porter, CD - Muzyka
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
True Love. A Celebration Of Cole Porter, CD
Harry Connick Jr, Universal Music Polska
Dostępny101 szt.

Lista utworów: 1. Anything Goes 2. I Love Paris 3. I Concentrate On You 4. All Of You 5. Mind If I Make Love To You 6. Just One Of Those Things 7. In The Still Of The Night 8. Why Can’t You Behave 9. Begin The Beguine 10. You’d Be So Nice To Come Home To 11. True Love 12. You’re Sensational 13. You Do Something To Me

54,90 zł
53,80 zł

Rabat 2,0%
oszczędzasz 1,10 zł

43
The Best Of 10 Years, CD - Muzyka
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
The Best Of 10 Years, CD
Il Volo, Sony Music Entertainment
Niedostępny
Brak

Lista utworów: 1. Il Mondo 2. 'O Sole mio (Live in Matera) 3. Surrender (Live in Matera) 4. Smile (Live in Matera) 5. Caruso (Live a Pompei) 6. Un amore cosi' grande 7. Granada (Live) 8. My Way (Live) 9. Grande amore 10. Nel blu, dipinto di blu (Volare) 11. Turandot: Nessun Dorma (Live) 12. La Traviata - Libiamo ne`lieti calici (Live) 13. People 14. Arrivederci Roma 15. Musica che resta (Live in Matera) 16. O Holy Night 17. A chi mi dice 18. El Triste 19. Be My Love

47,90 zł
Powiadomienie
44
Kraina Lodu Elsa Zestaw fana - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kraina Lodu Elsa Zestaw fana
Niedostępny
Brak

Zestaw fanki Książki w oryginalnym pudełku to gratka dla wszystkich wielbicielek filmu Kraina lodu. W zestawie znajdują się dwie fantastyczne książki z naklejkami oraz stronami do kolorowania. Dodatkową atrakcję stanowi Sekretnik z miejscem na zapiski, quizami i ciekawostkami na temat ulubionych bohaterów. Ten zestaw to znakomity pomysł na prezent.

39,99 zł
31,59 zł
Powiadomienie

Rabat 21,0%
oszczędzasz 8,40 zł

45
THREE CHORDS AND THE TRUTH. CD - Muzyka
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
THREE CHORDS AND THE TRUTH. CD
MORRISON, VAN, Universal Music Polska
Dostępny4 szt.

54,90 zł
53,80 zł

Rabat 2,0%
oszczędzasz 1,10 zł

46
TO LOSE MY LIFE...(10TH ANNIVERSARY/ EDITION DELUXE). CD - Muzyka
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
30,90 zł
30,28 zł
Powiadomienie

Rabat 2,0%
oszczędzasz 0,62 zł

47
THREE CHORDS AND THE TRUTH 2LP. Winyl - Muzyka
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
147,90 zł
144,94 zł
Powiadomienie

Rabat 2,0%
oszczędzasz 2,96 zł

48
HIS 'N' HERS 2LP. Winyl - Muzyka
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
HIS 'N' HERS 2LP. Winyl
Pulp, Universal Music Polska
Niedostępny
Brak

147,90 zł
144,94 zł
Powiadomienie

Rabat 2,0%
oszczędzasz 2,96 zł

49
Mr. Breakfast. Audiobook - Audiobooki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mr. Breakfast. Audiobook
Jonathan Carroll, Rebis
Dostępny5 szt.

Kiedy jedno życie to za mało. Niespełniony komik Graham Patterson przejeżdża przez zapyziałe miasteczko w Karolinie Północnej, gdy nagle psuje mu się samochód. Zmuszony czekać dwa dni na naprawę, zachodzi do salonu tajemniczej tatuażystki. Zachwycony jej kunsztem, postanawia zrobić sobie tatuaż, który „najmniej mu się podoba”. Nie ma pojęcia, że tym samym zyskał moc przemieszczania się między równoległymi rzeczywistościami. Od tej pory życie Grahama Pattersona rozszczepia się na trzy splatające się wersje jego biografii. Kłopot w tym, że wersje te zaczynają się z sobą mieszać... Dowcipna, lekka forma, a jednak skłaniająca do namysłu – Carroll jest w tym mistrzem! Jonathan Carroll jest jednym z moich ulubionych żyjących pisarzy. Właśnie przeczytałem jego najnowszą powieść „Mr. Breakfast”. Piękna i błyskotliwa refleksja na temat sztuki, miłości, natchnienia i tego, po co warto żyć. (...) Prawdziwa uczta. – Neil Gaiman Minutę temu skończyłem Twoją znakomitą powieść. Końcowe rozdziały czytałem wolniej, sycąc się cudownymi szczegółami. Ta książka jest dla Ciebie zarówno charakterystyczna – stanowiąc część mozaiki Carrolla – jak też jedyna w swoim rodzaju. Podoba mi się jej szufladkowa budowa na zasadzie rosyjskich matrioszek i podobają mi się nowe ujęcia, kiedy wcześniejsze zdarzenia ukazują odmienne oblicze w świetle późniejszych. Podoba mi się humor – figlarność, głupawe dowcipy i surrealnie proste/prosto surrealne kombinacje słów, które od początku są Twoim znakiem rozpoznawczym. – Jonathan Lethem

34,90 zł
19,99 zł

Rabat 42,7%
oszczędzasz 14,91 zł

50
Pedagogika porównawcza - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pedagogika porównawcza
Niedostępny
Brak

Głównym celem pedagogiki porównawczej jest międzynarodowe porównywanie systemów edukacyjnych. Dlaczego ta dyscyplina powstała? W jakim kierunku zmierza? Jakie metody są obecnie stosowane do porównywania systemów edukacyjnych? Książka odpowiada na aktualne pytania, dotyczące pedagogiki porównawczej oraz opisuje główne jej trendy, które określają jej formę i wyniki edukacji w różnych krajach, od edukacji przedszkolnej do szkolnictwa wyższego włącznie. Na podstawie rozwoju bazy instytucjonalnej pedagogiki porównawczej w XX wieku można udokumentować, jak rozwinęło się zainteresowanie różnymi problemami edukacyjnymi na przestrzeni lat. Duży nacisk kładzie się w niej przede wszystkim na międzynarodowe badania efektów uczenia się: metodologię, korzyści, ryzyko i możliwości dostarczenia informacji, dotyczących historii rozwoju badań międzynarodowych, ich metodologii i przetwarzania uzyskanych danych. Równocześnie szuka ona odpowiedzi na pytania, w jakim stopniu krytyka jest uzasadniona i jakie korzyści przyniosły badania oraz jakie mogą nieść za sobą potencjalne szkody; czego można się z nich nauczyć i w których miejscach należy do nich podchodzić ostrożnie. Książka jest przeznaczona dla studentów kierunków pedagogicznych, nauk społecznych i ekonomii, nauczycieli oraz pracowników administracji publicznej zatrudnionej w placówkach edukacyjnych.

39,00 zł
28,08 zł
Powiadomienie

Rabat 28,0%
oszczędzasz 10,92 zł

Wróć do góry