hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Wyszukaj książkę, grę, puzzle, zabawkę
Książki
Zabawki
Puzzle
Gry planszowe
Audiobooki
Muzyka
Filmy

Kalendarz premier z dnia 2019.10.03

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli w czwartek 3 października 2019 roku. Na pierwszym miejscu znajduje się Zaginione miasta. Tom 1. Strażniczka (Shannon Messenger), na drugim Smily Play. Zabawka interaktywna. Zaczarowany garnek (Smily Play). Kolejny produkt to Bójka na słówka. Gra do nauki języka niemieckiego (Edgard - gry) oraz Megakolorowanka 2 Las, Zoo.
1
Zaginione miasta. Tom 1. Strażniczka - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zaginione miasta. Tom 1. Strażniczka
Dostępny
375 szt.

Harry Potter i Percy Jackson na pewno znają już Sophie Foster – ta trójka zmieniła świat. Czas na ciebie! Bestsellerowa seria „Zaginione miasta” wznawiana, tłumaczona i sprzedawana w wielotysięcznych nakładach wreszcie trafia do rąk polskich czytelników! Sophie ma pewien sekret – słyszy myśli innych ludzi. I nie ma pojęcia, dlaczego. Zawsze jednak uważała, że tę zdolność na pewno da się jakoś logicznie wytłumaczyć. Do czasu, gdy poznaje Fitza, tajemniczego chłopaka, który pojawia się nie wiadomo skąd i również czyta ludzkie myśli.Wkrótce Sophie dowiaduje się szokującej prawdy: świat ludzi nie jest jej prawdziwym domem. W mgnieniu oka musi zostawić za sobą wszystko, co do tej pory znała i kochała – w tym rodzinę – i nauczyć się zasad panujących w świecie Zaginionych miast (a nie wszyscy są tam zachwyceni jej powrotem do domu). Musi także dotrzeć do tajemnic tkwiących głęboko w jej pamięci: kim jest naprawdę, dlaczego przez tyle lat ukrywano ją w świecie ludzi i dlaczego jest tak ważna dla swojego nowego starego świata zanim te informacje wpadną w niepowołane ręce osób, które są gotowe dla nich zabić.

39,90 zł
31,12 zł

Rabat 22,0%
oszczędzasz 8,78 zł

6 osób kupiło
2
Smily Play. Zabawka interaktywna. Zaczarowany garnek - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Smily Play. Zabawka interaktywna. Zaczarowany garnek
Smily Play, Smily Play
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.31

Cechy produktu: – wykonany z wysokiej jakości tworzywa, – zachęca do wyrobienia nawyków zdrowego odżywiania, – uczy prawidłowych zasad zachowania, zwrotów grzecznościowych, manier przy stole, – mówi po polsku, – pełni funkcję sortera klocków, – światełko sygnalizuje zakończenie gotowania, – zawiera pokrętło regulacji temperatury, – gra zabawne dźwięki i melodie, – wymiary: 18.0 x 18.0 x 12.0 cm. W zestawie: – 4 potrawy w różnym kształcie, – zdejmowana patelnia, – łopatka, – łyżka, – 4 kolorowe przyciski i obrotowy przełącznik.

84,00 zł
75,60 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 8,40 zł

5 osób kupiło
3
Bójka na słówka. Gra do nauki języka niemieckiego - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bójka na słówka. Gra do nauki języka niemieckiego
Edgard - gry, od 7 lat
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.27

Graj i ucz się niemieckich słówek! „Bójka na słówka” to wciągająca gra, dzięki której nauczysz się nowych, przydatnych słówek, a także poprawisz spostrzegawczość i refleks. W pudełku znajdziesz kolorowe karty z zabawnymi ilustracjami, minisłowniczek obrazkowy, wyrażenia przydatne podczas rozgrywki oraz instrukcję. Bójka na słówka umożliwia aż 3 warianty gry, dzięki czemu szybko się nie znudzi. Gra nadaje się zarówno dla początkujących, jak i bardziej zaawansowanych i zawiera dwa zestawy słownictwa, dzięki którym opanujesz blisko 200 wyrazów. Szukaj wspólnych elementów na kartach i wygrywaj! Z „Bójką na słówka”: • ćwiczysz swój niemiecki, • rozwijasz spostrzegawczość i refleks, • zapamiętujesz blisko 200 niemieckich słówek, • doskonale się bawisz, W zestawie: • 105 kart z kolorowymi ilustracjami, • słowniczek obrazkowy, • przydatne zwroty i wyrażenia, • blisko 200 słówek, • 17 kategorii tematycznych, takich jak: dom, części ciała, kuchnia, transport, czas wolny, szkoła, miasto, zwierzęta, uczucia i inne, • 2 zestawy słówek na dwóch poziomach zaawansowania, • 3 warianty gry.

44,90 zł
35,02 zł
Powiadomienie

Rabat 22,0%
oszczędzasz 9,88 zł

4 osoby kupiły
4
Megakolorowanka 2 Las, Zoo - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Megakolorowanka 2 Las, Zoo
Dostępny
19 szt.

Podwójna zabawa!W kolorowym tekturowym etui dzieci znajdą olbrzymią zwiniętą planszę do kolorowania farbami, kredkami lub flamastrami. Po jej rozwinięciu będą mogły stworzyć wyjątkowe dzieło sztuki. Przed nimi mnóstwo radości i zabawy. Powstanie jedyna w swoim rodzaju kolorowa plansza o wymiarach 98x68 cm.

13,70 zł
10,99 zł

Rabat 19,8%
oszczędzasz 2,71 zł

4 osoby kupiły
5
Ciumkowe historie (w tym jedna smutna) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ciumkowe historie (w tym jedna smutna)
Dostępny
40 szt.

Kontynuacja przygód Ciumków. A co u nich tym razem? Normalka... łabądek tańczy w dresiku, ciocia Kazia ssie smoczusia, Grześkowi rosną skrzydełka, prapraprapraprapraprapradziad wyrusza na łowy, Dama Różowa w Serca ciągnie za włosy Damę Błękitną w Gwiazdki, a Kaśka świetlnym mieczem zwycięża zło wszechświata... normalka.

23,90 zł
17,99 zł

Rabat 24,7%
oszczędzasz 5,91 zł

3 osoby kupiły
6
Donżon. Wydanie zbiorcze 1 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Donżon. Wydanie zbiorcze 1
Dostępny
139 szt.

W 1998 roku Joann Sfar i Lewis Trondheim rozpoczęli serię „Donżon” – sagę, która pod przykrywką parodii heroicznego fantasy skrywa bogate i złożone uniwersum porównywalne z dokonaniami wielkich klasyków literatury spod tego samego znaku. Wydawnictwo timof comics w kolekcji wydań zbiorczych publikuje wszystkie odcinki kultowej serii, bez której prawdopodobnie nie powstałyby takie dzieła jak Pora na przygodę. To pełne wydanie, zredagowane pod auspicjami obu autorów, pozwoli w najlepszy z możliwych sposobów odkryć czytelnikom jedno najdoskonalszych dzieł w swym gatunku. Podzielony na trzy cykle narracyjne Donżon to jeden z najbardziej wpływowych i oryginalnych komiksów europejskich. Na jego stronach pokazali się tak ważni autorzy, jak Christophe Blain, Blutch, Manu Larcenet czy Andreas, którzy wraz z Trondheimem i Sfarem stworzyli serię kipiącą energią, talentem i wyobraźnią.

200,00 zł
144,00 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 56,00 zł

2 osoby kupiły
7
Wilczerka - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wilczerka
Dostępny
27 szt.

Najnowsza, wielokrotnie nagradzana powieść utytułowanej pisarki Katherine Rundell, autorki ciepło przyjętych w Polsce Dachołazów i Odkrywcy, o przygodach Fieodory, nieustraszonej dziewczynki, która mieszka w lasach Syberii, w połowie października ukaże się w Polsce nakładem wydawnictwa Poradnia K. Tym razem autorka przenosi czytelnika w przeddzień rewolucji, w zaśnieżone lasy Rosji, gdzie w maleńkiej chatce mieszkają Fieodora i jej matka. Fieodora uczy się, jak sprawiać, by oswojone wilki mogły powrócić do swojej dzikiej natury. To ważne zadanie: ludzie tutaj mówią, że ten, kto zabije wilka, zabija siebie samego, a w domach arystokratów pełno jest oswojonych zwierząt, które gdy stają się niebezpieczne, są odsyłane do lasu. Pewnego dnia wojska carskie pod dowództwem generała Rakowa palą dom Fieo, a jej matkę zabierają do niewoli. Dziewczynka będzie musiała znaleźć sposób, by uwolnić matkę z petersburskiego więzienia… Jej jedyną pomocą jest młody chłopak Aleksiej i wierne wilki. Wilczerka to wyjątkowa, pięknie ilustrowana opowieść o sile miłości i przyjaźni, lojalności, o wierności sobie i swoim ideałom, a także wolności, która jest najcenniejszą wartością.

34,99 zł
25,54 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 9,45 zł

2 osoby kupiły
8
Budowa pojazdów samochodowych - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Budowa pojazdów samochodowych
Dostępny
116 szt.

Bogato ilustrowany podręcznik poświęcony podstawom budowy i działania wszystkich zespołów i układów pojazdów samochodowych. Przedstawiono w nim zagadnienia dotyczące klasyfikacji i identyfikacji pojazdów samochodowych, głównych zasad ich eksploatacji, obsługi i naprawy, budowy poszczególnych układów i zespołów silników spalinowych oraz podstawowe informacje o napędach alternatywnych pojazdów samochodowych. Opisano także budowę i działanie układów: przeniesienia napędu, hamulcowego, kierowniczego i jezdnego, jak również ram i nadwozi pojazdów samochodowych, rodzaje przyczep i naczep, budowę motocykli oraz najważniejsze układy bezpieczeństwa i komfortu jazdy. Materiał nauczania zilustrowano licznymi zdjęciami i rysunkami przykładów nowoczesnych rozwiązań konstrukcyjnych i technologicznych. Na końcu każdego rozdziału zamieszczono ćwiczenia i testy kontrolne (z prawidłowymi odpowiedziami podanymi na końcu książki), umożliwiające sprawdzenie stopnia opanowania podanych wiadomości. Książka jest przeznaczona dla uczniów kształcących się w zawodach technika pojazdów samochodowych i elektromechanika pojazdów samochodowych oraz uczestników kursów zawodowych w zakresie kwalifikacji MG.12. Obsługa, diagnozowanie oraz naprawa elektrycznych i elektronicznych układów pojazdów samochodowych. Podręcznik może być wykorzystywany do kształcenia w zawodach szkolnictwa branżowego zgodnie z podstawą programową 2019 w zakresie kwalifikacji MOT.02 i MOT.06. Nr ewidencyjny w wykazie podręczników MEN: 1.54.8/2019.

89,00 zł
68,53 zł

Rabat 23,0%
oszczędzasz 20,47 zł

2 osoby kupiły
9
Plan Warszawy 1768. Georges Louis Le Rouge, wydanie 2 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Plan Warszawy 1768. Georges Louis Le Rouge, wydanie 2
Dostępny
51 szt.

Dzięki serii Plany Warszawy można prześledzić rozwój przestrzenny miasta, poznając wybitne dzieła kartografii ze zbiorów Muzeum Warszawy. Każda publikacja w serii zawiera plan w oryginalnej skali wraz z opracowaną legendą, szkic historyczny o Warszawie z czasów jego powstania oraz szczegółowy opis kartograficzny. Plan Warszawy Georges’a Louisa Le Rouge’a z 1768 roku to jedno z najwierniejszych i najbardziej interesujących odwzorowań XVIII-wiecznej Warszawy. W tej publikacji porównany został z trzema innymi planami z epoki Tirregaille’a, Rizzi Zannoniego i Tardieu. Przedstawia Warszawę z początku panowania Stanisława Augusta, kiedy miasto rozwijało się dynamicznie za sprawą reform i obecności dworu. Zmiany gospodarcze i społeczne sprzyjały poprawie warunków życia oraz urbanizacji nowych terenów – m.in. Żoliborza, Powiśla i dzisiejszej Pragi a kulturalny mecenat króla przyczyniał się do upowszechnienia idei oświeceniowych.

69,00 zł
49,68 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 19,32 zł

2 osoby kupiły
10
Smily Play, zjeżdżalnia z autami - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Smily Play, zjeżdżalnia z autami
Smily Play, Smily Play
Dostępny
19 szt.

62,10 zł
55,89 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 6,21 zł

2 osoby kupiły
11
Prawo międzynarodowe publiczne, wydanie 2019 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Prawo międzynarodowe publiczne, wydanie 2019
Dostępny
11 szt.

Podręcznik Prawo międzynarodowe publiczne omawia instytucje z zakresu prawa międzynarodowego publicznego z licznymi odniesieniami do praktyki stosunków międzynarodowych. Zawiera także przykłady w postaci cytowań aktów prawnych i orzecznictwa sądów międzynarodowych. Jego zadaniem jest poszerzanie wiedzy na temat procesów zachodzących we współczesnym świecie, związanych m.in. z globalizacją. Nawiązano w nim również do najnowszych trendów w prawie międzynarodowym m.in.: – międzynarodowego prawa konfliktów zbrojnych, – międzynarodowego prawa karnego, – zwalczania terroryzmu, – rozwoju prawa organizacji międzynarodowych, – rozwoju systemów ochrony praw człowieka. W publikacji omówiono zagadnienia dotyczące m.in.: – podstawowych zasad prawa międzynarodowego, – źródeł prawa międzynarodowego, – podmiotów prawa międzynarodowego, – międzynarodowego prawa lotniczego i kosmicznego, – ochrony praw człowieka w prawie międzynarodowym, – prawa międzynarodowego karnego, – prawa dyplomatycznego i konsularnego, – użycia siły w stosunkach międzynarodowych. Podręcznik napisany został głównie z myślą o studentach prawa i administracji, może okazać się pomocną lekturą także dla studentów politologii i stosunków międzynarodowych.

99,00 zł
82,17 zł

Rabat 17,0%
oszczędzasz 16,83 zł

2 osoby kupiły
12
Scenariusze z języka polskiego. Od antyku do oświecenia - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Scenariusze z języka polskiego. Od antyku do oświecenia
Dostępny
20 szt.

Książka skierowana jest do nauczycieli języka polskiego, zawiera zbiór 30 scenariuszy z kartami pracy czy prezentacjami. Dodatkowo, przy każdej epoce, znajduje się sprawdzian (można go zastosować również jako ćwiczenie lub pracę domową) i podsumowanie do matury – z zaznaczonymi nawiązaniami z innych okresów literackich. W sprawdzianach dominują pytania otwarte i raczej problemowe – zawsze po to, by zmotywować ucznia do samodzielnego myślenia. Z drugiej strony wprowadzono także typowe egzaminacyjne tabele i formuły pytań, by uczeń mógł przećwiczyć taki sposób sprawdzania wiedzy. Treść ich podporządkowana jest naczelnej zasadzie – doskonaleniu umiejętności wnioskowania. Większość kart pracy zawiera pytania do tekstów poetyckich i nawiązujących – z innej epoki – ewentualnie dzieła sztuki korespondującego z nimi. Właśnie tekst poetycki dominuje w książce, bo ten sprawia uczniom największe problemy i po nim nauczyciel może być przewodnikiem. To właśnie w tekście poetyckim – niuansowym, wielowymiarowym, subtelnym i metaforycznym – zawarta jest mądrość pokoleń; ich przemyślenia – odwieczne prawdy, wartości dla nas ważne.

45,00 zł
36,90 zł

Rabat 18,0%
oszczędzasz 8,10 zł

1 osoba kupiła
13
101 ćwiczeń z ziemi (dodruk 2019) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
101 ćwiczeń z ziemi (dodruk 2019)
Dostępny
83 szt.

Cherry Hill jest autorką wielu bestsellerowych książek. Jest znaną na całym świecie instruktorką i trenerką, a także sędzią kilku amerykańskich organizacji ras koni. Każda chwila, którą spędzasz z koniem, stanowi okazję, żeby nauczyć go dobrych nawyków i rozwinąć jego szacunek do ciebie, zaufanie i chęć do współpracy. Wszystkie konie potrzebują nauki i treningu w postaci pracy z ziemi, która ma za zadanie zwiększyć bezpieczeństwo zarówno w stajni, ujeżdżalni i na padoku, jak i podczas jazdy w terenie. Kolekcja 101 ćwiczeń z ziemi autorstwa Cherry Hill poprowadzi ciebie i twojego konia od schwytania i przywołania go na padoku, przez lonżowanie, ustępowanie od nacisku, skręcanie, odczulanie, cofanie, pracę na długich wodzach z ziemi po pracę na przeszkodach i wiele innych czynności. Wszystkie ćwiczenia są przedstawione krok po kroku, żebyś mógł do nich wrócić podczas pracy z ziemi. Każde ćwiczenie ma jasno określone cele, warianty i opis problemów, które mogą często występować przy jego wykonywaniu, do każdego jest też zestaw ilustracji, ułatwiających jego wykonanie. Znajdziesz tu też zestawy ćwiczeń, sprawdzające postępy w szkoleniu. W pracy z ziemi nie chodzi o wytresowanie zwierzęcia, by stało się posłuszną „małpką cyrkową”. To czasochłonny proces: najpierw wychowywanie konia, a następnie przygotowywanie go do roli towarzysza człowieka – konia wierzchowego. Dzięki tej książce dowiesz się, jak najlepiej z nim postępować, by mu w tym pomóc – Wojciech Mickunas. Ile radości może dawać praca z koniem, wiedzą wszyscy, którzy postrzegają relację ze swoim wierzchowcem jako związek oparty na szacunku i porozumieniu. W takiej sytuacji koń przestaje być niewolnikiem ze strachem spełniającym nasze polecenia i staje się współpracującym partnerem. Korzyści płynące z wykonywania logicznego ciągu ćwiczeń, opisanych w tej książce, docenimy nie tylko w trakcie jazdy, ale również obserwując poprawę zachowania konia podczas codziennej obsługi, wykonywania zabiegów medycznych czy wizyty u kowala. A ponieważ konie uczą się przez całe życie, nigdy nie będzie za późno na wykorzystanie wiedzy z tej książki – Małgorzata Waliszka, redaktorka naczelna miesięcznika „Konie i rumaki”.

59,90 zł
43,73 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 16,17 zł

1 osoba kupiła
14
Smily Play. Zabawka interaktywna. Śpioszek króliczek a ku ku - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Smily Play. Zabawka interaktywna. Śpioszek króliczek a ku ku
Smily Play, Smily Play
Dostępny
2 szt.

Cechy produktu: – interaktywny króliczek, – wykonany z wysokiej jakości materiału, – miękki i przyjemny w dotyku, – mówi po polsku, – posiada świecący brzuszek i opadające uszka, – po wciśnięciu przycisku bawi się w a ku ku, – serduszko świeci łagodnym światełkiem led, – wspomaga rozwój zmysłów, – rozmiar produktu: 25.0 x 42.0 x 18.0 cm. Zabawka działa w 2 trybach: – tryb dzienny (przycisk w prawej łapce) – wypowiada frazy i śpiewa 2 piosenki: „Wlazł kotek na płotek” i „Cztery słonie”, – tryb nocny (przycisk w lewej łapce) – wypowiada frazy na dobranoc, gra uspakajające melodie,

125,99 zł
113,39 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 12,60 zł

1 osoba kupiła
15
LEGO Star Wars™. Sokół Millennium™ 75257 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
LEGO Star Wars™. Sokół Millennium™ 75257
LEGO
Dostępny
19 szt.

• W zestawie siedem postaci LEGO® Star Wars™: minifigurki Finna, Chewbakki, C-3PO, Lando Calrissiana i Boolio, a do tego figurki LEGO droidów R2-D2 i D-O. • Zewnętrzne elementy modelu LEGO® Star WarsSokół Millennium obejmują obrotową górną i dolną wieżyczkę strzelniczą (dolna wieżyczka mieści dwie minifigurki), dwa sprężynowe działka, opuszczaną rampę i otwierany kokpit z miejscem na dwie minifigurki. • Wewnątrz statku znajduje się ładownia z dwoma kontenerami, komputer nawigacyjny z fotelem obrotowym, kanapa i stół do holograficznych szachów Dejarik, kambuz, łóżko, ukryty schowek do przemycania towarów oraz hipernapęd z narzędziami. • Broń: kusza z miotaczem klocków Chewbakki, blaster Finna i blaster Lando. • Odgrywaj sceny z filmu „Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie” z udziałem kultowego koreliańskiego frachtowca. • Zestaw z serii LEGO® Star Wars™ to doskonały prezent urodzinowy, świąteczny lub po prostu prezent dla kolekcjonerów serii „Gwiezdnych wojen” na każdą okazję. • Statek kosmiczny ma ok. 14 cm wysokości, 44 cm długości i 32 cm szerokości. Wymiary pudełka (wys/szer/dł): 58.2;37.8;8.7 cm

799,99 zł
687,99 zł

Rabat 14,0%
oszczędzasz 112,00 zł

1 osoba kupiła
16
Matematyka z Albertem - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Matematyka z Albertem
Dostępny
14 szt.

Zestaw zadań i ćwiczeń matematycznych dla pierwszoklasistów i drugoklasistów. Książka podzielona jest na 34 rozdziały tematyczne obejmujące cały program nauczania, w których znajdują się proste wyjaśnienia zasad matematycznych i różnorodne zadania o rosnącym stopniu trudności. Na końcu książki znajdują się rozwiązania. Zadania są tak skonstruowane, że dziecko uczy się matematyki w sposób aktywny: przelicza, porównuje, porządkuje, koloruje, sprawdza, dopisuje, dorysowuje, uzupełnia, odczytuje, przyporządkowuje. Bogactwo i pomysłowość zadań pozwolą dziecku w łatwy i atrakcyjny sposób nabyć biegłości rachunkowej, utrwalić wiedzę matematyczną i udoskonalić się w sztuce logicznego myślenia. Dziecku towarzyszy w pracy postać psa-profesora i jego przyjaciół, którzy zachęcają do wysiłku, równocześnie wprowadzają pierwiastek humoru. Matematyka z Albertem została opracowana przy udziale zespołu nauczycieli matematyki i pedagogów, a oparta na kanwie podstawy programowej MEN nauczania matematyki dla klas 1-2 szkoły podstawowej. Książka będzie użyteczna zarówno dla dzieci mających trudności z matematyką, jak i dla dzieci zdolnych, pragnących rozwinąć swoje umiejętności. Jest doskonałym narzędziem do wykorzystania przez nauczycieli na zajęciach wyrównawczych lub na kółkach matematycznych. Jest także idealną pomocą dla rodziców, którzy pragną zainteresować swoje dzieci przedmiotem matematyki.

24,99 zł
17,99 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 7,00 zł

1 osoba kupiła
17
Megakolorowanka 2 Plac budowy, Kosmos - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Megakolorowanka 2 Plac budowy, Kosmos
Dostępny
170 szt.

Podwójna zabawa!W kolorowym tekturowym etui dzieci znajdą olbrzymią zwiniętą planszę do kolorowania farbami, kredkami lub flamastrami. Po jej rozwinięciu będą mogły stworzyć wyjątkowe dzieło sztuki. Przed nimi mnóstwo radości i zabawy. Powstanie jedyna w swoim rodzaju kolorowa plansza o wymiarach 98x68 cm.

16,30 zł
12,99 zł

Rabat 20,3%
oszczędzasz 3,31 zł

1 osoba kupiła
18
Ośmiornica interaktywna - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ośmiornica interaktywna
Smily Play
Dostępny
35 szt.

Interaktywna ośmiornica jest wykonana z miękkiego, pluszowego materiału. Szczegóły: • zabawka wibruje, drga i przesuwa się po płaskiej powierzchni, • gra melodie, nazywa pierwsze cyferki, wypowiada krótkie frazy, • zachęca do raczkowania i stawiania pierwszych kroczków, • stymuluje zmysły i kształtuje zdolności motoryczne, • jest wyposażona w lusterko, • rozmiar: ok. 20.0 x 17.0 x 18.0 cm.

86,50 zł
77,85 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 8,65 zł

1 osoba kupiła
19
W szczelinie między czuwanie a snem. Sto dziesięć wierszy włoskich poetów współczesnych - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
W szczelinie między czuwanie a snem. Sto dziesięć wierszy włoskich poe...
Dostępny
11 szt.

W tomie: - Antonella Anedda - Tiziano Broggiato - Franco Buffoni - Claudio Damiani - Milo De Angelis - Alba Donati - Valerio Magrelli - Daniele Piccini - Umberto Piersanti - Fabio Pusterla - Davide Rondoni - Gian Mario Villalta

44,00 zł
31,68 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 12,32 zł

1 osoba kupiła
20
Megakolorowanka 2 Park jurajski, Dinozaury - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Megakolorowanka 2 Park jurajski, Dinozaury
Dostępny
277 szt.

W kolorowym tekturowym etui dzieci znajdą 2 olbrzymie zwiniętą planszę z wzorami do kolorowania farbami, kredkami lub flamastrami. Po jej rozwinięciu będą mogły stworzyć wyjątkowe dzieło sztuki. Przed nimi mnóstwo radości i zabawy. Powstanie jedyna w swoim rodzaju kolorowa plansza o wymiarach 98x68 cm

13,70 zł
10,99 zł

Rabat 19,8%
oszczędzasz 2,71 zł

1 osoba kupiła
21
Schowek
Atrament Fiolet 50ml Wat 51064 pudełko
Waterman
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.30

Dzięki szerokiej palecie dziewięciu wyjątkowych kolorów atramentu, wieczne pióra Waterman pozwalają na ponowne odkrycie autentycznej przyjmności pisania i tworzenia swojego własnego, niepowtarzalnego stylu. Używanie tradycyjnego atramentu w butelce zwiększają radośc tworzenia dzięki szlachetnej elegancji i autentyczności płynnego atramentu. Kolor fioletowy.

36,90 zł
31,37 zł
Powiadomienie

Rabat 15,0%
oszczędzasz 5,53 zł

1 osoba kupiła
22
Teraźniejsze przyszłości - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Teraźniejsze przyszłości
Dostępny
9 szt.

Książka Teraźniejsze przyszłości. Współczesne wyobraźnie lewicowe jest próbą przemyślenia projektu społecznej zmiany systemowej w socjalistycznych nurtach lewicowej radykalnej filozofii politycznej za pomocą narzędzi wypracowanych w poststrukturalistycznych teoriach kultury. Moim zamiarem było przyjrzenie się, jak klasyczny, socjalistyczny projekt społecznej zmiany systemowej może być przekształcony czy też wzbogacony poprzez krytykę poststrukturalistyczną. Starałem się również stworzyć przestrzeń konstruktywnego polilogu między różnymi współcześnie funkcjonującymi poststrukturalistycznymi rekonceptualizacjami socjalizmu, gdzie narzędzia konceptualne i teoretyczne z różniących się pod względem genealogii perspektyw krytycznych mogą dokonywać nowych, nieoczekiwanych interwencji poznawczych.

40,00 zł
28,40 zł

Rabat 29,0%
oszczędzasz 11,60 zł

1 osoba kupiła
23
The Wind-Up Bird Chronicle - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
The Wind-Up Bird Chronicle
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.27

Toru Okada's cat has disappeared. His wife is growing more distant every day. Then there are the increasingly explicit telephone calls he has recently been receiving. As this compelling story unfolds, the tidy suburban realities of Okada's vague and blameless life, spent cooking, reading, listening to jazz and opera and drinking beer at the kitchen table, are turned inside out. He embarks on a bizarre journey, guided by a succession of characters, each with a tale to tell.

50,50 zł
Powiadomienie
1 osoba kupiła
24
Nauka i Teologia niekoniecznie tylko na jednej planecie - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nauka i Teologia niekoniecznie tylko na jednej planecie
Dostępny
49 szt.

„Gdy w gronie ludzi niezaangażowanych religijnie, pada słowo teologia, natychmiast pojawia się pytanie: Czy obecnie, wobec jej notorycznego konfliktu z nauką, można jeszcze mówić o teologii, która w jakimś racjonalnym sensie byłaby partnerką innych nauk? Nawet jeżeli pytanie to nie zostaje wypowiedziane głośno, zawisa w powietrzu jako drążąca wątpliwość. Nie znaczy to jednak, że wszelkie polemiki ustały: zdaniem jednych, konflikty między teologią a nauką polegają wyłącznie na nieporozumieniach metodologicznych; zdaniem innych, dotykają istoty rzeczy i kompromitują teologię. Tak czy inaczej, istnienie konfliktów jest faktem historycznym. I zapewne pozostaną one z nami do końca dziejów zarówno nauki, jak i teologii. Choćby z tego względu, że zagadnienia, jakich te konflikty dotykają, są zbyt doniosłe, by każde pokolenie nie musiało ich przemyśleć od nowa” – Michał Heller.

29,90 zł
20,93 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 8,97 zł

1 osoba kupiła
25
Rzeczy warszawskie - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Rzeczy warszawskie
Dostępny
37 szt.

Książka Rzeczy warszawskie towarzyszy wystawie głównej „Rzeczy warszawskie”. Zawiera wstęp głównego kuratora, dr. Jarosława Trybusia, esej naukowy dr. Magdaleny Wróblewskiej o roli rzeczy w muzeach i ich mikrohistorii składających się na historię miasta, oraz teksty, w których kuratorzy wyjaśniają koncepcje poszczególnych gabinetów i opowiadają historie wybranych rzeczy. Kostka cukru pozostała po skazańcu w celi X Pawilonu warszawskiej Cytadeli, przechowana przez rodzinę jak relikwia, potrzaskane butle z królewskiej apteki, którym ogień pożarów nadał tęczujący połysk antycznych szkieł, okazałe srebrne zastawy z zamożnych warszawskich domów, płócienny identyfikator, jaki matka wyhaftowała dziecku w czasie oblężenia Warszawy, utrwalane przez artystów widoki miasta pięknego i niepięknego, zrujnowanego i dumnie upamiętniającego swoją odbudowę – setki przedmiotów, z których każdy niesie w sobie część historii Warszawy. Wielkiej Historii, ale też niezliczonych wciąż żywych mikrohistorii: prywatnych, rodzinnych, przekazywanych we wspomnieniach i opowieściach. Dopiero razem splecione, tworzą one wielowarstwową, gęstą, zasupłaną historyczną tkankę miasta. Rzeczy warszawskie ‒ niezapomniane, jak słynne zdjęcie autorstwa powstańczego fotografa, ukazujące wybuch pocisku na gmachu Prudentialu 28 sierpnia 1944 roku, i całkowicie zapomniane, jak szydełka do zaciągania kobiecych gorsetów. Nie ofiarowują nam jednej opowieści o dziejach miasta. Odwołują się do emocji, pamięci, wyobraźni, które zdolny jest pobudzić czasem pozornie błahy okruch przeszłości. W ten sposób każdy może zbudować własną historię niezwykłego miasta, jakim jest Warszawa. I poczuć się częścią tej historii – prof. dr hab. Maria Poprzęcka – z noty okładkowej.

49,00 zł
35,28 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 13,72 zł

1 osoba kupiła
26
Czwarta stolica - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Czwarta stolica
Dostępny
8 szt.

Prezentowana książka jest pierwszą z serii ?Łódź w PRL. PRL w Łodzi?. Autorzy serii w pięciu tomach podejmą wysiłek ukazania kolejnych etapów funkcjonowania miasta nad Łódką w latach 1945-1989, by w sposób jak najbardziej przystępny popularyzować wiedzę o Łodzi w kontekście PRL-owskiej rzeczywistości. Autor publikacji przedstawia historię Łodzi w okresie pierwszego pięciolecia po II wojnie światowej, kiedy dawny polski Manchester zaczął odradzać się jako metropolia socjalistycznego przemysłu włókienniczego, prawdziwa stolica polskiej kultury z widokami na przejęcie podobnej funkcji w dziedzinie politycznej po zrujnowanej Warszawie, laboratorium nowej Polski, a także ważne ogniwo w łańcuchu represyjnego, totalitarnego systemu komunistycznego państwa. Odsłania też różne oblicza ówczesnej rzeczywistości: przejmowanie władzy przez komunistów, ich walkę z opozycją i podziemiem, postacie administratorów czerwonej Łodzi, powojenny rozwój miasta, reaktywację ?łódzkiego włókna?, kulturalny boom po II wojnie światowej czy wreszcie utworzenie uczelni wyższych, m.in. Uniwersytetu Łódzkiego. Publikacja jest adresowana do osób, które chcą sobie przypomnieć PRL-owską rzeczywistość Łodzi lub poznać ją na nowo.

39,90 zł
34,31 zł

Rabat 14,0%
oszczędzasz 5,59 zł

1 osoba kupiła
27
Egzamin na szóstkę. Wychowanie komunikacyjne - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Egzamin na szóstkę. Wychowanie komunikacyjne
Dostępny
21 szt.

To zbiór ćwiczeń, dzięki którym dziecko: • pozna zasady prawidłowego poruszania się po drogach, • bawiąc się, przećwiczy rozpoznawanie oraz zastosowanie podstawowych znaków i sygnałów drogowych, • przygotuje się do bezpiecznego zachowania wróżnych sytuacjach komunikacyjnych, • dowie się, • jak bez zagrożenia przechodzić przez jezdnię, • z czego zbudowany jest rower, • co musi zawierać apteczka, • co oznaczają gesty policjanta, • jakie są ważne numery telefonów, • kto ma pierwszeństwo na skrzyżowaniu i wielu innych ciekawych informacji. Znajdziecie tutaj: • 96 kolorowych stron z zadaniami i rozwiązaniami, • ważne wiadomości podane w ciekawej formie, • krzyżówki, rebusy, łamigłówki i inne zadania oróżnym stopniu trudności, • plansze ze znakami drogowymi.

19,99 zł
14,99 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 5,00 zł

1 osoba kupiła
28
Megakolorowanka 2 Księżniczki, Zamki - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Megakolorowanka 2 Księżniczki, Zamki
Dostępny
2 szt.

Podwójna zabawa!W kolorowym tekturowym etui dzieci znajdą olbrzymią zwiniętą planszę do kolorowania farbami, kredkami lub flamastrami. Po jej rozwinięciu będą mogły stworzyć wyjątkowe dzieło sztuki. Przed nimi mnóstwo radości i zabawy. Powstanie jedyna w swoim rodzaju kolorowa plansza o wymiarach 98x68 cm.

13,00 zł
10,99 zł

Rabat 15,5%
oszczędzasz 2,01 zł

1 osoba kupiła
29
Plan Warszawy 1825. Korpus Inżynierów Wojskowych - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Plan Warszawy 1825. Korpus Inżynierów Wojskowych
Dostępny
20 szt.

Plany Korpusu Inżynierów Wojskowych i jego kontynuatorów to wybitne dzieła kartografii warszawskiej, szczegółowo dokumentujące zmiany przestrzeni miejskiej od 1822 do 1859 roku. Plan z 1825 roku, jeden z pierwszych w serii, jest przykładem najwyższego kunsztu pomiarowego, kartograficznego i estetycznego. Warszawa w 1815 roku zyskała rangę stolicy Królestwa Polskiego doby konstytucyjnej. Wchodziła w ten nowy okres dziejów zubożała, wyniszczona okupacją pruską i wojnami napoleońskimi. Jej ówczesny obraz tworzyły nieodnawiane kamienice i kościoły, opuszczone pałace, zdewastowane ogrody publiczne. W ciągu 15 lat została jednak nie tylko odbudowana z zaniedbań, ale zyskała liczne budowle klasycystyczne, zarówno monumentalne, jak i mieszkalne. W zmianach tych uczestniczył Korpus Inżynierów Wojskowych, którego prace służyły regulacji oraz projektowaniu ulic i placów i w którym służbę pełnili także znamienici architekci.

69,00 zł
49,68 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 19,32 zł

1 osoba kupiła
30
Lean Droga do minimalizmu - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Lean Droga do minimalizmu
Dostępny
9 szt.

Mniej znaczy... więcej Lean management tłumaczy się na język polski jako szczupłe zarządzanie. Ta koncepcja, która ma źródło w motoryzacji, bazuje na elastyczności i dążeniu do uzyskania najwyższej jakości ?szczupłym? kosztem, czyli przy maksymalnej oszczędności sił i środków. Ten model działania doskonale sprawdza się w biznesie. Z kolei minimalizm ? obecny w muzyce, literaturze, architekturze i sztukach pięknych ? coraz śmielej wkracza w życie prywatne. Wiele łączy te podejścia. Mało zapasów. Mało marnotrawstwa. Niskie koszty. A równocześnie dużo wartości. Dużo satysfakcji. Zdrowy rozsądek. Zaufanie, odpowiedzialność, szacunek. Brzmi kusząco, prawda? Tylko ? czy życie lean jest realne? Autor tej książki udowadnia, że tak. Sam zdecydował się przenieść leanowe metody zarządzania przedsiębiorstwem do swojej codzienności. Spodziewał się, że szczupłe zarządzanie przyniesie zmiany, nie sądził jednak, że będą one tak spektakularne i pozytywne. Zafascynowany wynikami, postanowił spisać doświadczenia prywatnego lean management w przystępnej formie fabularyzowanej opowieści. Jej bohater ? Mirek Maj ? przygląda się swojemu życiu. W efekcie upraszcza je, wdraża ?szczupłe procedury? w takich jego obszarach jak dom, praca, rzeczy, ubrania, finanse, znajomi ? i wreszcie odzyskuje je dla siebie. Życie proste, sprytne i gotowe na wyzwania, jakie stawia przed nami współczesność. Dołączysz do Mirka?

34,90 zł
24,43 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 10,47 zł

31
MARK HOLLIS LP. Winyl - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
MARK HOLLIS LP. Winyl
HOLLIS, MARK, Universal Music Polska
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.11.15

73,90 zł
72,42 zł
Powiadomienie

Rabat 2,0%
oszczędzasz 1,48 zł

32
AN AMERICAN IN TEXAS. Winyl - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
AN AMERICAN IN TEXAS. Winyl
UNCLE WALT'S BAND, Warner Music Polska
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2020.09.30

116,90 zł
107,55 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 9,35 zł

33
AN AMERICAN IN TEXAS (EXPANDED). CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
AN AMERICAN IN TEXAS (EXPANDED). CD
UNCLE WALT'S BAND, Warner Music Polska
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2020.09.30

70,90 zł
65,23 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 5,67 zł

34
Sun Songs. CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Sun Songs. CD
Art Alexakis, Warner Music Polska
Dostępny
55 szt.

65,90 zł
60,63 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 5,27 zł

35
Kraina Lodu. Pamiętnik z kłódką - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kraina Lodu. Pamiętnik z kłódką
Beniamin
Niedostępny
Brak

Ten pamiętnik z barwną okładką spodoba się wszystkim fanom „Krainy Lodu”. Ma środek z kolorowym poddrukiem. Zamykanie na kłódkę sprawia, że można w nim przechowywać sekretne zapiski. Wymiary: • wysokość: 17.6 cm, • szerokość: 13.5 cm, • głębokość: 1.1 cm.

11,99 zł
Powiadomienie
36
BONESHAKER LP LTD. Winyl - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
BONESHAKER LP LTD. Winyl
Airbourne, Universal Music Polska
Dostępny
1 szt.

124,90 zł
122,40 zł

Rabat 2,0%
oszczędzasz 2,50 zł

37
BONESHAKER. CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
BONESHAKER. CD
Airbourne, Universal Music Polska
Niedostępny
Brak

19,99 zł
Powiadomienie
38
IN SPACE. Winyl - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
IN SPACE. Winyl
Big Star, Warner Music Polska
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2020.09.21

116,90 zł
107,55 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 9,35 zł

39
Stulecie trucicieli, wydanie 2 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Stulecie trucicieli, wydanie 2
Dostępny
49 szt.

Ogarnięci lękiem przed terroryzmem, nie zdajemy sobie sprawy, że dziewiętnastowieczną opinię publiczną równie silnie przerażali truciciele, którzy, jak wierzono, czaili się wśród zwykłych ludzi. Lęk budziły służące dosypujące arszeniku do posiłków swoim gospodarzom. Potępiano rodziców trujących swoje dzieci, by wyłudzić pieniądze od firmy ubezpieczeniowej. Wśród „narzędzi zbrodni” prym wiodły arszenik, strychnina i opium, wówczas łatwo dostępne jako tanie leki i trutki na robactwo. To, że uwolniono świat od wszechobecnego strachu przed trucicielami, było jak się można dowiedzieć z tej pełnej mrocznych opowieści książki zasługą zarówno wytrwałości prokuratorów i policjantów, jak i dociekliwości naukowców. Linda Stratmann przedstawia zarówno głośne, jak i prawie nieznane przypadki otruć w wiktoriańskiej Anglii oraz kreśli portrety najgroźniejszych trucicieli tamtych czasów. Opowiada o trwającym całe stulecie pojedynku na spryt i środki, o szybkim postępie w toksykologii sądowej i próbach urzędowego ograniczenia sprzedaży trujących substancji.

39,99 zł
28,79 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 11,20 zł

40
Curaetion 25. Anniversary Limited Edition, 2 DVD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Curaetion 25. Anniversary Limited Edition, 2 DVD
The Cure, Universal Music Polska
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.04.12

W lipcu 2019 w kinach na całym świecie odbyły się pokazy koncertu „The Cure – Anniversary 1978-2018 Live in Hyde Park London”. Teraz ten wyjątkowy koncert będzie można odtworzyć wielokrotnie w domowym zaciszu. „40 Live - Curætion-25 + Anniversary” pojawi się w sklepach oraz serwisach cyfrowych. Koncerty The Cure z 2018, które celebrowały 40-lecie działalności zespołu, będą dostępne w formatach 10’’ Deluxe Box (2Blu-ray + 4CD lub 2DVD + 4CD wraz z 40-stronową książką), Hardback 2Blu-ray lub 2DVD wraz z 16-stronową wkładką oraz w formacie cyfrowym. W ramach wydawnictwa zobaczymy: • Curaetion-25: From There To Here | From Here To There – zapis dziesiątej i ostatniej nocy 25. edycji Meltdown Festival, której kuratorem był Robert Smith, w Royal Festival Hall w Londynie z czerwca 2018. Nagrane w jakości HD z dźwiękiem 5.1 surround. Smith, Simon Gallup, Jason Cooper, Roger O’Donnell i Reeves Gabrels zagrali po jednej piosence z każdego albumu w chronologicznej kolejności, następnie zagrali kilka nowych, niewydanych kawałków, by na koniec znowu wrócić do grania po jednym kawałku z każdego wydawnictwa. Zwieńczeniem tego wyjątkowego setu było „Boys Don’t Cry”. • Anniversary: 1978-2018 Live In Hyde Park London – zapis koncertu, który był wyświetlany 11 lipca 2019 w kinach na całym świecie. W trwającym 135 minut koncercie muzycy zamieścili 29 utworów, w tym „Just Like Heaven”, „Lovesong”, „High” czy „The End Of The World”. Występ oglądało 65 tysięcy fanów. Piosenkom towarzyszyły widowiskowe wizualizacje. Lista utworów: DVD 1. „Curaetion-25 From There To Here | From Here To There”: 1. Three Imaginary Boys 2. At Night 3. Other Voices 4. A Strange Day 5. Bananafishbones 6. A Night Like This 7. Like Cockatoos 8. Pictures Of You 9. High 10. Jupiter Crash 11. 39 12. Us Or Them 13. It’s Over 14. It Can Never Be The Same 15. Step Into The Light 16. The Hungry Ghost 17. alt.end 18. The Last Day Of Summer 19. Want 20. From The Edge Of The Deep Green Sea 21. Disintegration 22. If Only Tonight We Could Sleep 23. Sinking 24. Shake Dog Shake 25. One Hundred Years 26. Primary 27. A Forest 28. Boys Don’t Cry DVD 2. „Anniversary 1978-2018 Live In Hyde Park London”: 1. Plainsong 2. Pictures Of You 3. High 4. A Night Like This 5. The Walk 6. The End Of The World 7. Lovesong 8. Push 9. Inbetween Days 10. Just Like Heaven 11. If Only Tonight 12. Play For Today 13. A Forest 14. Shake Dog Shake 15. Burn 16. Fascination Street 17. Never Enough 18. From The Edge Of The Deep Green Sea 19. Disintegration 20. Lullaby 21. Caterpillar 22. Friday I’m In Love 23. Close To Me 24. Why Can’t I Be You 25. Boys Don’t Cry 26. Jumping Someone Else’s Train 27. Grinding Halt 28. 10:15 Saturday Night 29. KAA

95,90 zł
93,98 zł
Powiadomienie

Rabat 2,0%
oszczędzasz 1,92 zł

41
SHOTTER'S NATION. Winyl - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
SHOTTER'S NATION. Winyl
Babyshambles, Warner Music Polska
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.04.13

153,90 zł
141,59 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 12,31 zł

42
ONE MAN GANG. CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
ONE MAN GANG. CD
MONROE, MICHAEL, Warner Music Polska
Dostępny
41 szt.

65,90 zł
60,63 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 5,27 zł

43
ONE MAN GANG. Winyl - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
ONE MAN GANG. Winyl
MONROE, MICHAEL, Warner Music Polska
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.01.24

76,90 zł
70,75 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 6,15 zł

44
Daily Battles From Motherless Brooklyn, LP - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Daily Battles From Motherless Brooklyn, LP
Thom Yorke, Flea, Wynton Marsalis, Warner Music Polska
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.04.06

Thom Yorke, Flea, Wynton Marsalis i Daniel Pemberton to twórcy wagi ciężkiej, których muzyka uświetniła soundtrack filmu „Motherless Brooklyn”. Reżyserem, scenarzystą i aktorską gwiazdą obrazu jest Edward Norton. Na płytę trafiły dwie wersje utworu „Daily Battles” – każda wykonana przez ikony współczesnej muzyki. Thom Yorke (który napisał „Daily Battles”) razem z Flea (Red Hot Chili Peppers, Atoms For Peace) zaprezentowali wyjątkowo emocjonalną interpretację. Za drugą wersję odpowiada natomiast wybitny jazzowy trębacz Wynton Marsalis, który z dobranym osobiście kwintetem stworzył istny jazzowy standard, nawołujący stylem do jazzowych klubów Harlemu lat 50. Dodatkowo na albumie znalazły się nowe wersje kilku jazzowych klasyków jak i utwory stworzone specjalnie na potrzeby filmu przez rozchwytywanego kompozytora Daniela Pembertona, a zagrane – w dusznej atmosferze jazzowego klubu – przez Marsalisa i jego ekipę. Lista utworów: Strona A: 1. Daily Battles Strona B: 1. Daily Battles (feat. Joe Farnsworth, Russell Hall, Isaiah J. Thompson & Jerry Weldon)

70,90 zł
65,23 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 5,67 zł

45
THE ROLLING STONES ROCK AND ROLL CIRCUS. Blu-ray - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
THE ROLLING STONES ROCK AND ROLL CIRCUS. Blu-ray
Various, Universal Music Polska
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.08.25

73,90 zł
72,42 zł
Powiadomienie

Rabat 2,0%
oszczędzasz 1,48 zł

46
EVERYTHING NOT SAVED WILL BE LOST PART 2. Winyl - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
147,90 zł
136,07 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 11,83 zł

47
Curaetion 25. Anniversary Limited Edition, 2 Blu-ray - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Curaetion 25. Anniversary Limited Edition, 2 Blu-ray
The Cure, Universal Music Polska
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.05.10

W lipcu 2019 w kinach na całym świecie odbyły się pokazy koncertu „The Cure – Anniversary 1978-2018 Live in Hyde Park London”. Teraz ten wyjątkowy koncert będzie można odtworzyć wielokrotnie w domowym zaciszu. „40 Live - Curætion-25 + Anniversary” pojawi się w sklepach oraz serwisach cyfrowych. Koncerty The Cure z 2018, które celebrowały 40-lecie działalności zespołu, będą dostępne w formatach 10’’ Deluxe Box (2Blu-ray + 4CD lub 2DVD + 4CD wraz z 40-stronową książką), Hardback 2Blu-ray lub 2DVD wraz z 16-stronową wkładką oraz w formacie cyfrowym. W ramach wydawnictwa zobaczymy: • Curaetion-25: From There To Here | From Here To There – zapis dziesiątej i ostatniej nocy 25. edycji Meltdown Festival, której kuratorem był Robert Smith, w Royal Festival Hall w Londynie z czerwca 2018. Nagrane w jakości HD z dźwiękiem 5.1 surround. Smith, Simon Gallup, Jason Cooper, Roger O’Donnell i Reeves Gabrels zagrali po jednej piosence z każdego albumu w chronologicznej kolejności, następnie zagrali kilka nowych, niewydanych kawałków, by na koniec znowu wrócić do grania po jednym kawałku z każdego wydawnictwa. Zwieńczeniem tego wyjątkowego setu było „Boys Don’t Cry”. • Anniversary: 1978-2018 Live In Hyde Park London – zapis koncertu, który był wyświetlany 11 lipca 2019 w kinach na całym świecie. W trwającym 135 minut koncercie muzycy zamieścili 29 utworów, w tym „Just Like Heaven”, „Lovesong”, „High” czy „The End Of The World”. Występ oglądało 65 tysięcy fanów. Piosenkom towarzyszyły widowiskowe wizualizacje. Lista utworów: Blu-ray 1. Curætion-25 From There To Here | From Here To There: 1. Three Imaginary Boys 2. At Night 3. Other Voices 4. A Strange Day 5. Bananafishbones 6. A Night Like This 7. Like Cockatoos 8. Pictures Of You 9. High 10. Jupiter Crash 11. 39 12. Us Or Them 13. It’s Over 14. It Can Never Be The Same 15. Step Into The Light 16. The Hungry Ghost 17. alt.end 18. The Last Day Of Summer 19. Want 20. From The Edge Of The Deep Green Sea 21. Disintegration 22. If Only Tonight We Could Sleep 23. Sinking 24. Shake Dog Shake 25. One Hundred Years 26. Primary 27. A Forest 28. Boys Don’t Cry Blu-ray 2. Anniversary 1978-2018 Live In Hyde Park London: 1. Plainsong 2. Pictures Of You 3. High 4. A Night Like This 5. The Walk 6. The End Of The World 7. Lovesong 8. Push 9. Inbetween Days 10. Just Like Heaven 11. If Only Tonight 12. Play For Today 13. A Forest 14. Shake Dog Shake 15. Burn 16. Fascination Street 17. Never Enough 18. From The Edge Of The Deep Green Sea 19. Disintegration 20. Lullaby 21. Caterpillar 22. Friday I’m In Love 23. Close To Me 24. Why Can’t I Be You 25. Boys Don’t Cry 26. Jumping Someone Else’s Train 27. Grinding Halt 28. 10:15 Saturday Night 29. KAA

110,90 zł
108,68 zł
Powiadomienie

Rabat 2,0%
oszczędzasz 2,22 zł

48
COMPLETE BEETHOVEN RECORDINGS ON ARCHIV PRODUKTION. CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
COMPLETE BEETHOVEN RECORDINGS ON ARCHIV PRODUKTION. CD
GARDINER, JOHN ELIOT, Universal Music Polska
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.06.17

124,90 zł
122,40 zł
Powiadomienie

Rabat 2,0%
oszczędzasz 2,50 zł

49
Finding God Before God Finds Me (Opaque White), LP - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Finding God Before God Finds Me (Opaque White), LP
Bad Omens, Warner Music Polska
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2020.10.02

Lista utworów: Strona A: 1. Kingdom Of Cards 2. Running In Circles 3. Careful What You Wish For 4. The Hell I Overcame 5. Dethrone Strona B: 1. Blood 2. Mercy 3. Said & Done 4. Burning Out 5. If I'm There

95,90 zł
88,23 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 7,67 zł

50
NONE BUT THE LONELY HEART. CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
NONE BUT THE LONELY HEART. CD
LOZAKOVICH, DANIEL, Universal Music Polska
Dostępny
49 szt.

54,90 zł
53,80 zł

Rabat 2,0%
oszczędzasz 1,10 zł

51
THE ROLLING STONES ROCK AND ROLL CIRCUS. DVD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
56,90 zł
55,76 zł

Rabat 2,0%
oszczędzasz 1,14 zł

52
Curaetion 25. Anniversary Limited Edition, 4 CD + 2 DVD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Curaetion 25. Anniversary Limited Edition, 4 CD + 2 DVD
The Cure, Universal Music Polska
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.02.10

W lipcu 2019 w kinach na całym świecie odbyły się pokazy koncertu „The Cure – Anniversary 1978-2018 Live in Hyde Park London”. Teraz ten wyjątkowy koncert będzie można odtworzyć wielokrotnie w domowym zaciszu. „40 Live – Curaetion-25 + Anniversary” pojawi się w sklepach oraz serwisach cyfrowych. • „Curaetion-25: From There To Here | From Here To There” – zapis dziesiątej i ostatniej nocy 25. edycji Meltdown Festival, której kuratorem był Robert Smith, w Royal Festival Hall w Londynie z czerwca 2018. Nagrane w jakości HD z dźwiękiem 5.1 surround. Smith, Simon Gallup, Jason Cooper, Roger O’Donnell i Reeves Gabrels zagrali po jednej piosence z każdego albumu w chronologicznej kolejności, następnie zagrali kilka nowych, niewydanych kawałków, by na koniec znowu wrócić do grania po jednym kawałku z każdego wydawnictwa. Zwieńczeniem tego wyjątkowego setu było „Boys Don’t Cry”. • „Anniversary: 1978-2018 Live In Hyde Park London” – zapis koncertu, który był wyświetlany 11 lipca 2019 w kinach na całym świecie. W trwającym 135 minut koncercie muzycy zamieścili 29 utworów, w tym „Just Like Heaven”, „Lovesong”, „High” czy „The End Of The World”. Występ oglądało 65 tysięcy fanów. Piosenkom towarzyszyły widowiskowe wizualizacje. Lista utworów: DVD 1. „Curaetion-25 From There To Here | From Here To There”: 1. Three Imaginary Boys 2. At Night 3. Other Voices 4. A Strange Day 5. Bananafishbones 6. A Night Like This 7. Like Cockatoos 8. Pictures Of You 9. High 10. Jupiter Crash 11. 39 12. Us Or Them 13. It’s Over 14. It Can Never Be The Same 15. Step Into The Light 16. The Hungry Ghost 17. alt.end 18. The Last Day Of Summer 19. Want 20. From The Edge Of The Deep Green Sea 21. Disintegration 22. If Only Tonight We Could Sleep 23. Sinking 24. Shake Dog Shake 25. One Hundred Years 26. Primary 27. A Forest 28. Boys Don’t Cry DVD 2. „Anniversary 1978-2018 Live In Hyde Park London”: 1. Plainsong 2. Pictures Of You 3. High 4. A Night Like This 5. The Walk 6. The End Of The World 7. Lovesong 8. Push 9. Inbetween Days 10. Just Like Heaven 11. If Only Tonight 12. Play For Today 13. A Forest 14. Shake Dog Shake 15. Burn 16. Fascination Street 17. Never Enough 18. From The Edge Of The Deep Green Sea 19. Disintegration 20. Lullaby 21. Caterpillar 22. Friday I’m In Love 23. Close To Me 24. Why Can’t I Be You 25. Boys Don’t Cry 26. Jumping Someone Else’s Train 27. Grinding Halt 28. 10:15 Saturday Night 29. KAA CD 1. „Curaetion 25 From There To Here | From Here To There”: 1. Three Imaginary Boys 2. At Night 3. Other Voices 4. A Strange Day 5. Bananafishbones 6. A Night Like This 7. Like Cockatoos 8. Pictures Of You 9. High 10. Jupiter Crash 11. 39 12. Us Or Them 13. It’s Over 14. It Can Never Be The Same CD 2. „Curaetion 25 From There To Here | From Here To There”: 1. Step Into The Light 2. The Hungry Ghost 3. alt.end 4. The Last Day Of Summer 5. Want 6. From The Edge Of The Deep Green Sea 7. Disintegration 8. If Only Tonight We Could Sleep 9. Sinking 10. Shake Dog Shake 11. One Hundred Years 12. Primary 13. A Forest 14. Boys Don’t Cry CD 3. „Anniversary 1978-2018 Live In Hyde Park London”: 1. Plainsong 2. Pictures Of You 3. High 4. A Night Like This 5. The Walk 6. The End Of The World 7. Lovesong 8. Push 9. Inbetween Days 10. Just Like Heaven 11. If Only Tonight 12. Play For Today 13. A Forest 14. Shake Dog Shake CD 4. „Anniversary 1978-2018 Live In Hyde Park London”: 1. Burn 2. Fascination Street 3. Never Enough 4. From The Edge Of The Deep Green Sea 5. Disintegration 6. Lullaby 7. Caterpillar 8. Friday I’m In Love 9. Close To Me 10. Why Can’t I Be You 11. Boys Don’t Cry 12. Jumping Someone Else’s Train 13. Grinding Halt 14. 10:15 Saturday Night 15. KAA

265,90 zł
260,58 zł
Powiadomienie

Rabat 2,0%
oszczędzasz 5,32 zł

53
Curaetion 25. Anniversary Limited Edition, 4 CD + 2 Blu-ray - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Curaetion 25. Anniversary Limited Edition, 4 CD + 2 Blu-ray
The Cure, Universal Music Polska
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2020.10.28

W lipcu 2019 w kinach na całym świecie odbyły się pokazy koncertu „The Cure – Anniversary 1978-2018 Live in Hyde Park London”. Teraz ten wyjątkowy koncert będzie można odtworzyć wielokrotnie w domowym zaciszu. Album pojawi się w sklepach oraz serwisach cyfrowych. Koncerty The Cure z 2018, które celebrowały 40-lecie działalności zespołu, będą dostępne w formatach 10’’ Deluxe Box (2Blu-ray + 4CD lub 2DVD + 4CD wraz z 40-stronową książką), Hardback 2Blu-ray lub 2DVD wraz z 16-stronową wkładką oraz w formacie cyfrowym. W ramach wydawnictwa zobaczymy: Lista utworów: Blu-ray 1. „Curætion-25 From There To Here | From Here To There”: 1. Three Imaginary Boys 2. At Night 3. Other Voices 4. A Strange Day 5. Bananafishbones 6. A Night Like This 7. Like Cockatoos 8. Pictures Of You 9. High 10. Jupiter Crash 11. 39 12. Us Or Them 13. It’s Over 14. It Can Never Be The Same 15. Step Into The Light 16. The Hungry Ghost 17. alt.end 18. The Last Day Of Summer 19. Want 20. From The Edge Of The Deep Green Sea 21. Disintegration 22. If Only Tonight We Could Sleep 23. Sinking 24. Shake Dog Shake 25. One Hundred Years 26. Primary 27. A Forest 28. Boys Don’t Cry Blu-ray 2. „Anniversary 1978-2018 Live In Hyde Park London”: 1. Plainsong 2. Pictures Of You 3. High 4. A Night Like This 5. The Walk 6. The End Of The World 7. Lovesong 8. Push 9. Inbetween Days 10. Just Like Heaven 11. If Only Tonight 12. Play For Today 13. A Forest 14. Shake Dog Shake 15. Burn 16. Fascination Street 17. Never Enough 18. From The Edge Of The Deep Green Sea 19. Disintegration 20. Lullaby 21. Caterpillar 22. Friday I’m In Love 23. Close To Me 24. Why Can’t I Be You 25. Boys Don’t Cry 26. Jumping Someone Else’s Train 27. Grinding Halt 28. 10:15 Saturday Night 29. KAA CD 1. „Curaetion 25 From There To Here | From Here To There”: 1. Three Imaginary Boys 2. At Night 3. Other Voices 4. A Strange Day 5. Bananafishbones 6. A Night Like This 7. Like Cockatoos 8. Pictures Of You 9. High 10. Jupiter Crash 11. 39 12. Us Or Them 13. It’s Over 14. It Can Never Be The Same CD 2. „Curaetion 25 From There To Here | From Here To There”: 1. Step Into The Light 2. The Hungry Ghost 3. alt.end 4. The Last Day Of Summer 5. Want 6. From The Edge Of The Deep Green Sea 7. Disintegration 8. If Only Tonight We Could Sleep 9. Sinking 10. Shake Dog Shake 11. One Hundred Years 12. Primary 13. A Forest 14. Boys Don’t Cry CD 3. „Anniversary 1978-2018 Live In Hyde Park London”: 1. Plainsong 2. Pictures Of You 3. High 4. A Night Like This 5. The Walk 6. The End Of The World 7. Lovesong 8. Push 9. Inbetween Days 10. Just Like Heaven 11. If Only Tonight 12. Play For Today 13. A Forest 14. Shake Dog Shake CD 4. „Anniversary 1978-2018 Live In Hyde Park London”: 1. Burn 2. Fascination Street 3. Never Enough 4. From The Edge Of The Deep Green Sea 5. Disintegration 6. Lullaby 7. Caterpillar 8. Friday I’m In Love 9. Close To Me 10. Why Can’t I Be You 11. Boys Don’t Cry 12. Jumping Someone Else’s Train 13. Grinding Halt 14. 10:15 Saturday Night 15. KAA

294,90 zł
289,00 zł
Powiadomienie

Rabat 2,0%
oszczędzasz 5,90 zł

54
Gen wolności - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyprzedaż
Gen wolności
Dostępny
3 szt.

W tomie Gen wolności zostały przypomniane programy polityczne organizacji opozycyjnych działających w Polsce w latach 1975-1989. Publikacja ma charakter źródłowy, ponieważ jej autorami są autentyczni, znaczący przedstawiciele tych organizacji. Niniejsze wydawnictwo jest pokłosiem Pierwszego Ogólnopolskiego Zjazdu Formacji Niepodległościowych, który odbył się w Warszawie 23 lutego 2019 roku. Pojawienie się w Polsce już w latach 70. ubiegłego wieku opozycji politycznej w postaci zorganizowanych struktur, dysponujących podziemną prasą, było zjawiskiem wyjątkowym wśród państw tzw. demokracji socjalistycznej. Wraz z tym faktem stała się możliwa otwarta i wolna myśl polityczna, publikowana i popularyzowana poza komunistyczną cenzurą. Typowa postawa opozycji wyrażała się wtedy stosunkiem poszczególnych organizacji do PZPR. Tzw. lewica laicka była zwolenniczką reform, które miałyby zostać przeprowadzone przy współudziale grupy tzw. reformatorów w PZPR. Natomiast opozycja ?niepodległościowa? stanowczo wykluczała możliwość takiej współpracy, myśląc o PZPR jako o partii Płatnych Zdrajców Pachołków Rosji. Postawy te zapowiadały późniejszy głęboki podział wśród Polaków. Wywołały spór, który przeniósł się w dzisiejsze czasy i przybrał postać sporu pomiędzy projektami Polski liberalnej a Polski solidarnej. Dzisiaj, gdy nie grozi nam już bezpośrednio dyktatura komunizmu, naszym obowiązkiem jest ocalenie pamięci o debacie politycznej z lat 1975-1989, nie tylko ze względu na jej bezkompromisową, odważną, duchową elegancję i przejrzystość, ale także na jej powagę i wysoki poziom intelektualny oraz ze względu na obowiązujące w niej kryteria politycznej dyskusji, np. na kryterium prawdy. Zasady te powinny być wzorem dla współczesnej debaty politycznej!

42,00 zł
12,60 zł

Rabat 70,0%
oszczędzasz 29,40 zł

55
Big Talk. Volume 1, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Big Talk. Volume 1, CD
Ocean Wisdom, Warner Music Polska
Dostępny
3 szt.

Lista utworów: 1. 4am 2. Lowrider (Feat. Ghetts) 3. Chicken Wing 4. Blessed (Feat. Dizzee Rascal) 5. Mr Fix It 6. Breathin' (Feat. P Money) 7. Intricacy 8. Fatboy (Feat. Fatboy Slim) 9. Hootie Hoo 10. Voices In My Head 11. Headlock 12. Isn't It? (Feat. Freddie Gibbs) 13. Munidance 14. No Respect (Feat. Ld) 15. Investments 16. Risky (Feat. Akala) 17. Hot Steppa 18. Yung Boy 19. Stop It 20. Big Talk

61,90 zł
56,95 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 4,95 zł

56
Pro memoria. Tom 8. 1961 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pro memoria. Tom 8. 1961
Dostępny
4 szt.

Tom ósmy Pro memoria obrazuje – z perspektywy prymasa Wyszyńskiego – sytuację Kościoła w PRL w okresie narastającego napięcia w obrębie stosunków wyznaniowych. Zapiski prymasa, rejestrujące prawny i faktyczny status Kościoła, uwarunkowania jego działalności, codzienność życia duchowieństwa, inteligencji polskiej i przeciętnych ludzi, stanowią cenne świadectwo epoki oraz nieobojętny dla dyskursu historiograficznego głos w sprawie okresu gomułkowskiego, który nierzadko bywa idealizowany i „rozgrzeszany”. Władysław Gomułka walczył z Kościołem, ponieważ postrzegał go jako wroga ideologicznego i politycznego. Stosował przede wszystkim metody administracyjne, choć nie tylko. Zmierzał do faktycznej eliminacji przejawów religijności z przestrzeni publiczno-prawnej. W realizacji tego zadania znaczącą rolę odegrała centralna i terenowa administracja wyznaniowa państwa, stanowiąca narzędzie władz partyjno-rządowych w ograniczaniu działalności Kościoła. Podsumowując rok 1961, prymas Wyszyński stwierdził, że dla Kościoła był to czas pełen udręk.

30,00 zł
21,60 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 8,40 zł

57
CN i PKWiU ze stawkami VAT - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
CN i PKWiU ze stawkami VAT
Niedostępny
Brak

Od dnia 1 lipca 2020 r. podstawą identyfikacji stawek VAT stają się - w odniesieniu do towarów Nomenklatura Scalona CN, a w zakresie usług PKWiU 2015. Opracowanie zawiera wyciąg z klasyfikacji CN i PKWiU 2015 z przyporządkowanymi odpowiednim symbolom stawkami VAT z wyjaśnieniami ? szczegółowy, pełny zakres grupowań opodatkowanych inną niż podstawowa stawką VAT (5% i 8%). W publikacji także: - wykaz towarów i usług opodatkowanych stawką 5% i 8% bez względu na kod CN czy PKWiU - wyciąg z ustawy z dnia 11 marca 2004 r. o podatku od towarów i usług (Dz. U. z 2018 r. poz. 2174, z późn. zm.) - wyciąg z ustawy z dnia 9 sierpnia 2019 r. o zmianie ustawy o podatku od towarów i usług oraz niektórych innych ustaw (Dz.U. poz. 1751).

189,00 zł
177,66 zł
Powiadomienie

Rabat 6,0%
oszczędzasz 11,34 zł

58
International economics relations. Selected theoretical issues and policy implications - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
International economics relations. Selected theoretical issues and pol...
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.01.28

Podręcznik zatytułowany? International economic relations: Selected theoretical issues and policy implications? składa się z pięciu rozdziałów. Książka skierowana jest do studentów kierunków, na których językiem wykładowym jest angielski oraz do wszystkich osób interesujących się szeroko rozumianymi międzynarodowymi stosunkami gospodarczymi. Pozycja nie pretenduje do całościowego ujęcia problematyki MSG, a skupia się na wybranych kwestiach, które z względu na swą aktualność, złożoność i doniosłość są godne szczególnej uwagi. Pierwszy rozdział poświęcony został gospodarce światowej z uwzględnieniem jej historii, struktury i podmiotów. W rozdziale drugim skoncentrowano się na problemie ubóstwa i nierówności (rozwarstwienia), zarówno w skali globalnej (tj. pomiędzy państwami), jak i w ujęciu lokalnym (tj. w konkretnych krajach). W rozdziale trzecim omówiono mechanizmy migracji międzynarodowych i transgraniczny transfer wiedzy i technologii. Skoncentrowano się zwłaszcza na przepływie siły roboczej wewnątrz Unii Europejskiej oraz na konsekwencjach nielegalnej imigracji do krajów bogatych. W rozdziale czwartym przedstawiono wybrane kwestie finansów międzynarodowych. Natomiast rozdział piąty poświęcono problemowi integracji ekonomicznej i politycznej w Ameryce Południowej. Podręcznik zatem stanowi próbę przybliżenia czytelnikowi szerokiego spektrum zagadnień z dziedziny międzynarodowych stosunków gospodarczych.

21,00 zł
19,99 zł
Powiadomienie

Rabat 4,8%
oszczędzasz 1,01 zł

59
Alkaline Power. Bateria Base C LR14, 2 sztuki - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Alkaline Power. Bateria Base C LR14, 2 sztuki
Energizer
Niedostępny
Brak

Podstawowe baterie alkaliczne do urządzeń pobierających małą i średnią ilość energii. Energizer Alkaline Power to bateria alkaliczna przeznaczona do codziennego użytku zarówno do urządzeń o wysokim, jak i średnim poborze mocy. W urządzeniach tych zapewnia dłuższe działanie w porównaniu do zwykłych baterii węglowo-cynkowych. Uwzględniając atrakcyjną cenę czyni to z baterii Energizer Alkaline Power doskonały wybór dla urządzeń codziennego użytku. Cechy produktu: • ulepszona konstrukcja chroni dodatkowo przed ewentualnym wylaniem baterii, • idealne do sprzętów codziennego użytku: pilotów, zegarów, latarek, zabawek, • baterie z technologią PowerSeal utrzymują moc do 10 lat, • typ: LR14, • rozmiar: C, • napięcie: 1.5V. Opakowanie zawiera 2 sztuki.

15,99 zł
Powiadomienie
60
Alkaline Power. Bateria Base D, LR20 2 sztuki - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Alkaline Power. Bateria Base D, LR20 2 sztuki
Energizer, LR20
Niedostępny
Brak

Podstawowe baterie alkaliczne do urządzeń pobierających małą i średnią ilość energii. Działają znacznie dłużej od zwykłych baterii węglowo-cynkowych. Ulepszona konstrukcja chroni dodatkowo przed ewentualnym wylaniem baterii. Baterie idealne do sprzętów codziennego użytku: pilotów, zegarów, latarek, zabawek Cechy produktu: • baterie z technologią PowerSeal utrzymują moc do 10 lat, • typ: LR20, • rozmiar: D, • napięcie: 1.5V. Opakowanie zawiera 2 sztuki. 0 D SAP 638203

16,99 zł
Powiadomienie
61
Karty tarot. Frida Kahlo - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Karty tarot. Frida Kahlo
Bicycle, od 12 lat
Dostępny
5 szt.

Karty Tarot Frida Kahlo. Talia kart z ciekawą grafiką.

48,90 zł
41,57 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 7,33 zł

62
Karty Neon - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Karty Neon
Bicycle
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.08.15

Karty Neon: – wytłoczony neonowy wzór z przodu i tyłu zakładki, – wydrukowano na klasycznym kartonie Bicycle, – klasyczne wykończenie Air-Cushion Finish dla łatwego tasowania i optymalnej wydajności.

34,30 zł
29,16 zł
Powiadomienie

Rabat 15,0%
oszczędzasz 5,14 zł

63
Brimarex TOP BRIGHT Kloc ki drewniane jezyki 150 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Brimarex TOP BRIGHT Kloc ki drewniane jezyki 150
Brimarex
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.28

146,90 zł
135,15 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 11,75 zł

64
Brimarex TOP BRIGHT Kloc ki drewniane alfabet,cyf - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Brimarex TOP BRIGHT Kloc ki drewniane alfabet,cyf
Brimarex
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.12.03

84,90 zł
78,11 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 6,79 zł

65
Łowienie rybek - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Łowienie rybek
Brimarex
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.23

78,90 zł
72,59 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 6,31 zł

66
Brimarex TOP BRIGHT Slonik edukacyjny - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Brimarex TOP BRIGHT Slonik edukacyjny
Brimarex
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.10.17

126,90 zł
116,75 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 10,15 zł

67
Brimarex Mondo Hot Wheel s L&S Spark Quick N'sik - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Brimarex Mondo Hot Wheel s L&S Spark Quick N'sik
Brimarex
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.04.29

101,90 zł
93,75 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 8,15 zł

68
Brimarex Mondo Hot Wheel s L&S Spark Spin King 24 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Brimarex Mondo Hot Wheel s L&S Spark Spin King 24
Brimarex
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.02.23

101,90 zł
93,75 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 8,15 zł

69
Brimarex Mondo Hot Wheel s L&S Blazing 13 cm mix - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Brimarex Mondo Hot Wheel s L&S Blazing 13 cm mix
Brimarex
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2020.08.31

41,90 zł
38,55 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 3,35 zł

70
Brimarex Mondo Hot Wheel s L&S Monster Skorpion - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Brimarex Mondo Hot Wheel s L&S Monster Skorpion
Brimarex
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2020.12.01

87,90 zł
80,87 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 7,03 zł

71
Hot Wheels R/C Flip Racer. Samochód zdalnie sterowany - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Hot Wheels R/C Flip Racer. Samochód zdalnie sterowany
Mondo
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.07.13

Fantastyczny, zdalnie sterowany samochód Hot Wheels Flip Racer, który obraca się o 360°! Ma duże koła, które poradzą sobie na każdej nawierzchni. Żywe kolory i oryginalne detale sprawiają, że nikt nie przejdzie obok niego obojętnie! Cechy produktu: • wielofunkcyjny pilot – pełne sterowanie radiowe (do przodu / do tyłu / w prawo / w lewo). Pilot zdalnego sterowania z przyciskami jest łatwy i intuicyjny w użyciu, idealnie nadaje się dla dziecka, • wytrzymała konstrukcja – samochody Hot Wheels są solidne i odporne na uderzenia oraz wstrząsy, • wymiary – 16.0 x 15.5 x 5.0 cm. Długość samochodu nie przekracza 20.0 cm, • zawrotna prędkość, nawet do 8 km/h – samochody Hot Wheels doskonale nadają się dla dzieci, które kochają prędkość, • doskonały pomysł na prezent – zabawka idealnie sprawdzi się jako nagroda za dobre zachowanie lub upominek na dowolną okazję.

121,00 zł
108,90 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 12,10 zł

72
Brimarex Mondo Hot Wheel s R/C Speed series mix - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Brimarex Mondo Hot Wheel s R/C Speed series mix
Brimarex
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.04.30

71,90 zł
66,15 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 5,75 zł

73
Barbie Fashionistas. FXL57 Modna Barbie w zielonych włosach - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Barbie Fashionistas. FXL57 Modna Barbie w zielonych włosach
Barbie
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.12.13

Każda lalka Barbie Fashionistas ma swój wyjątkowy wygląd i styl, począwszy od luźnego stylu casual a na oryginalnym boho-chic skończywszy, wszystkie stylizacje inspirowane są najnowszymi trendami. Różnorodność nowych stylów, kostiumów, bucików i akcesoriów, aby młode specjalistki od mody miały więcej możliwości wykorzystania wyobraźni i odgrywania swoich historyjek. W opakowaniu znajduje się lalka w zielonym koku, jeansowych ogrodniczkach w kropki, koszulce i czarnych butach. Wysokość lalki: ok. 29.0 cm Wymiary opakowania: 33.0 x 12.0 x 6.0 cm

44,90 zł
40,41 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 4,49 zł

74
Solenia. Edycja polska - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Solenia. Edycja polska
Rebel, od 10 lat
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.05.30

Wspomóż mieszkańców niezwykłej planety. Kilka tysięcy lat temu niewielka planeta Solenia utraciła swój naturalny cykl dnia i nocy: jej północna półkula na zawsze pogrążyła się w ciemności, natomiast południowa wiecznie skąpana jest w słońcu. Twoim zadaniem jest kontynuować tradycję przodków poprzez niesienie pomocy obu częściom Solenii. Podczas gdy ludzie dnia pożądają niedostępnych klejnotów i kamieni, ludzie nocy potrzebują drewna i pszenicy do przetrwania. Aby zwyciężyć, musisz być skuteczniejszy i szybszy od swoich przeciwników! Na czym to polega? „Solenia” składa się z cyklu 16 rund, a w każdej z nich uczestnicy zagrywają karty z ręki na puste miejsca planszy o wielkości 5 na 5 pól. Swoje karty możemy zagrywać na: • wyspy produkcyjne, które pozwalają zdobywać zasoby – rodzaj zasobów wskazuje wyspa, natomiast ich liczba odpowiada wartości zagrywanej karty, • miasta, by dostarczać na nie zasoby i realizować podane na nich cele. Jeśli któryś z graczy zagra kartę o wartości zero, znajdujący się na planszy statek przesuwa się o jedno pole, a my odwracamy na drugą stronę najniższy panel planszy i przenosimy go na górę. Jeśli na którymś z pól tego panelu znajdowały się karty, ich właściciel otrzymuje wskazane na nich dobra. Zwycięża gracz z największą liczbą złotych gwiazd, które możemy zdobywać bezpośrednio z wysp, za obsługę miast oraz dodatkowo, spełniając specjalne warunki. Dlaczego pokochasz tę grę? Proste zasady, krótki czas pojedynczej rozgrywki i dopracowana strona estetyczna gry sprawiają, że „Solenia” jest bardzo uniwersalna i świetnie sprawdzi się również dla początkujących. Dzięki zmiennym układom na planszy, losowości w doborze kart (wykorzystujemy tylko część dostępnej talii) oraz możliwością wprowadzania zmian na planszach graczy, „Solenia” zapewni nam wiele niepowtarzalnych rozgrywek i nowych możliwości wyboru. Plansze graczy są dwustronne i dają różne możliwości wyboru, co pozwala na zabawę na dwóch różnych poziomach zaawansowania. Zawartość opakowania: • figurka sterowca, • 5 dwustronnych planszetek, • 48 kafli dostaw, • żetony złota, • 60 zasobów, • 24 kafle rozwoju, • 64 karty sterowca, • 4 plansze graczy, • kostka, • instrukcja.

150,00 zł
132,00 zł
Powiadomienie

Rabat 12,0%
oszczędzasz 18,00 zł

75
Maskotka. Miś Krzyś, brązowy, 30 cm - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Maskotka. Miś Krzyś, brązowy, 30 cm
Axiom
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.11.05

Prześliczny brązowy miś z ogromnymi oczkami zauroczy każde dziecko. Jest przyjemny w dotyku, idealny do tulenia, głaskania i co najważniejsze do kochania, nieważne czy przez dużych czy małych. Zaproś go w magiczną podróż do twojego domu i podaruj komuś, kogo bardzo kochasz. Idealny na prezent również dla dorosłych. Znajdziesz skuteczny sposób na: – rozbudzenie wyobraźni dziecka, – długie wieczorny zabawy z nowym kompanem przygód, – poznanie świata, dzięki zabawie, a zabawki są do tego idealnie stworzone, – rozbudzenie pozytywnych emocji, a zarazem troskliwości u dziecka, Zauważysz, że zabawka jest: – wykonana w 100, z trwałego i bezpiecznego materiału, – odporna na gwałtowne uderzenia.

33,50 zł
30,15 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 3,35 zł

76
Sprężynka pluszowa. Króliczek, 30 cm - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Sprężynka pluszowa. Króliczek, 30 cm
Axiom
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.08.05

New Baby. Królik sprężynka pluszowa z dodatkami to bardzo miła przytulanka w delikatnym kolorze. Zabawka ma uspokajający wpływ na małe dzieci i doskonale się sprawdza jako pomoc przy usypianiu. Królik wykonany jest z miłych, delikatnych materiałów i jest bezpieczny dla dzieci od pierwszych dni życia. Pokaż swojemu dziecku: – jak rozwijać wyobraźnię, spostrzegawczość i zręczność, – że moment przytulania jest najważniejszych rytuałem w ciągu dnia, – to może być maskotka, z którą zwiąże się na długo, – że miękkość i puszystość maskotki ułatwi zasypianie, – ile zabawki mają w sobie miłości, opieki i czułości. Zadbaj o swojego malucha: – zabawka bezpieczna dla dzieci, – brak ostrych krawędzi, – wysokiej klasy zabawka o precyzyjnych szyciach.

28,50 zł
25,65 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 2,85 zł

77
Maskotka. Miś Krzyś, beżowy, 30 cm - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Maskotka. Miś Krzyś, beżowy, 30 cm
Axiom
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.10.06

Prześliczny beżowy miś z ogromnymi oczkami zauroczy każde dziecko. Jest przyjemny w dotyku, idealny do tulenia, głaskania i co najważniejsze do kochania, nieważne czy przez dużych czy małych. Zaproś go w magiczną podróż do twojego domu i podaruj komuś, kogo bardzo kochasz. Idealny na prezent również dla dorosłych. Znajdziesz skuteczny sposób na: – rozbudzenie wyobraźni dziecka, – długie wieczorny zabawy z nowym kompanem przygód, – poznanie świata, dzięki zabawie, a zabawki są do tego idealnie stworzone, – rozbudzenie pozytywnych emocji, a zarazem troskliwości u dziecka, Zauważysz, że zabawka jest: – wykonana w 100, z trwałego i bezpiecznego materiału, – odporna na gwałtowne uderzenia.

33,30 zł
29,97 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 3,33 zł

78
FORMATEX WISH ME Interaktywny Jednorożec mix 2 WME231 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
FORMATEX WISH ME Interaktywny Jednorożec mix 2 WME231
Formatex
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.08.08

95,90 zł
88,23 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 7,67 zł

79
Karuzela podróżna z lampką - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Karuzela podróżna z lampką
Smily Play
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.12.19

Karuzela podróżna z lampką to zabawka, która idealnie sprawdzi się zarówno w domu, jak i podróży. Pasuje do łóżeczek turystycznych, spacerówek. Zabawka działa w dwóch trybach – może być stabilnym pałąkiem z podwieszanymi miękkimi zabawkami lub karuzelą poruszaną siłą mięśni dziecka. Karuzela wygrywa 15 różnych melodii. Karuzela podróżna z lampką pomaga rozwijać umiejętności: • poznawcze – wzbudzając u dziecka ciekawość, • rozwój fizyczny – rozwijając zmysły, • rozwój społeczny – obejmujący emocje. Dzięki zaciskowym uchwytom karuzela jest bardzo łatwa w montażu i demontażu. Zasilanie: 2 baterie AAA

72,15 zł
64,94 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 7,21 zł

80
Mój pierwszy młotek - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mój pierwszy młotek
Smily Play
Niedostępny
Brak

Mój pierwszy młotek to zabawka dla najmłodszych dzieci, które uwielbiają brać do rączek wszystko w zasięgu ręki. Młotek grzechotka ma ruchome elementy. Przekręcające się ucho, wydaje mechaniczne dźwięki i zmienia wyraz oczu. Umieszona w dolnej części kuleczka, obraca się zmieniając kolory i tekstury. Przy potrząsaniu zabawką kolorowe kuleczki grzechoczą. Mój pierwszy młotek: • ma ruchome elementy, • grzechocze i terkocze, • ma różnorodne tekstury, Mój pierwszy młotek pomaga rozwijać umiejętności: • poznawcze – wzbudzając u dziecka ciekawość, • rozwój fizyczny – rozwijając zmysł dotyku, • rozwój społeczny – pomaga wyrażać siebie. Wymiary produktu: szer. 11.0 x 15.0 x gł. 5.0 cm

23,61 zł
21,25 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 2,36 zł

81
Smily Play, ciągacz Lokomotywa czu czu - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Smily Play, ciągacz Lokomotywa czu czu
Smily Play, Smily Play
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.02.15

90,50 zł
81,45 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 9,05 zł

82
Autko edukacyjna- jeździk, safari - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Autko edukacyjna- jeździk, safari
Smily Play
Dostępny
2 szt.

Edukacyjny auto - jeździk, safari to pierwszy pojazd dla najmłodszych. Siedzące dziecko ma za zadanie odpychać się nóżkami, co przy okazji zabawy wzmacnia jego mięśnie. Interaktywny pojazd ma 13 plastikowych dwustronnych kart z wizerunkiem 26 zwierzątek i literkami. Po wsadzeniu karty auto nazywa zwierzę i wypowiada pierwszą głoskę w wyrazie zgodnie z zaleceniami metodyki nauczania języka polskiego. W trybie quizu Auto prosi o znalezienie odpowiedniego zwierzątka. Zabawka ma: • chowany uchwyt, • ruchome elementy, • walkie talkie i kompas, • schowek na akcesoria, • karty z wizerunkami 26 zwierząt i literkami, • 2 tryby zabawy: tryb nauka i quiz, • świecące światła reflektorów. Jeździk pomaga rozwijać umiejętności: • poznawcze- rozwija uczenie się, • rozwój fizyczny – rozwija dużą motorykę, • rozwój społeczny – rozwija komunikację. Wymiary produktu: 20.0 x 30.0 x 41.0 cm Zasilanie: 2 baterie AA (dołączone)

135,57 zł
122,01 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 13,56 zł

83
Dron X10.0 Hero-X 11cm Mondo - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dron X10.0 Hero-X 11cm Mondo
Mondo
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2020.11.19

135,90 zł
122,31 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 13,59 zł

84
Hot Wheels RC L&S Police Pursuit 1:16 MONDO - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Hot Wheels RC L&S Police Pursuit 1:16 MONDO
Mondo
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2020.11.11

183,90 zł
165,51 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 18,39 zł

85
Hot Wheels Pullback Mighty Speeders mix MONDO - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Hot Wheels Pullback Mighty Speeders mix MONDO
Mondo
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2020.11.06

24,50 zł
22,05 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 2,45 zł

86
Ciastolina, mix kolorów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ciastolina, mix kolorów
Play-Doh, Hasbro
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.01.12

Dzięki ciastolinie Play-Doh w różnych kolorach nigdy nie zgadniesz, co jeszcze dzieci mogą stworzyć! Zgniataj, wytłaczaj, wałkuj i kształtuj - rezultaty zabawy zależą tylko od wyobraźni! Zestaw zawiera 1 dużą tubę ciastoliny Play-Doh. Uwaga. Mix kolorów, towar wysyłany losowo. Cena dotyczy 1 sztuki.

7,10 zł
6,99 zł
Powiadomienie

Rabat 1,5%
oszczędzasz 0,11 zł

87
Jules LP. Winyl - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Jules LP. Winyl
Chang, Julien, Mystic Production
Dostępny
5 szt.

1.Deep Green 2.Of The Past 3.Two Voices 4.Moving Parts 5.Candy Cane Rainbow 6.Dogologue 7.Memory Loss 8.Somerville (Demo) 9.Butterflies From Monaco 10.A Day Or Two

106,90 zł
98,35 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 8,55 zł

88
Forever Turned Around Colored LP. Winyl - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Forever Turned Around Colored LP. Winyl
Whitney, Mystic Production
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.12.13

1.Giving Up 2.Used To Be Lonely 3.Before I Know It 4.Song For Ty 5.Valleys (My Love) 6.Rhododendron 7.My Life Alone 8.Day & Night 9.Friend Of Mine 10.Forever Turned Around

97,90 zł
90,07 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 7,83 zł

89
Power Inide LP. Winyl - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Power Inide LP. Winyl
Seratones, Mystic Production
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.06.23

1. Fear 2. Power 3. Heart Attack 4. Lie To My Face 5. Gotta Get To Know Ya 6. Over You 7. Permission 8. Sad Boi 9. Who Are You Now 10. Crossfire

75,90 zł
69,83 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 6,07 zł

90
Body Negative. CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Body Negative. CD
Mnnqns, Mystic Production
Dostępny
16 szt.

1.Body Negative 2.NotWhatYouThoughtYouKnew 3.She's Waiting For The Day 4.Double Visions 5.Different Sides Of Truth 6.Limits Of Town 7.Urinals 8.Desperation Moon 9.Drinking From The Pond 10.Fall Down 11.Stagnant Pools 12.Wire (Down To The)

53,90 zł
49,59 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 4,31 zł

91
All About Eve OST LP. Winyl - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
All About Eve OST LP. Winyl
Harvey PJ, Mystic Production
Dostępny
8 szt.

1. Becoming 2. Shimmer 3. The Sandman 4. Waltz 5. Descending 6. Lieben 7. Ascending 8. Cadenza 9. The Moth 10. Träume 11. Arpeggio Waltz 12. Change in C 13. The Sandman (Demo) 14. The Moth (Demo)

97,90 zł
90,07 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 7,83 zł

92
Jules. CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Jules. CD
Chang, Julien, Mystic Production
Dostępny
17 szt.

1.Deep Green 2.Of The Past 3.Two Voices 4.Moving Parts 5.Candy Cane Rainbow 6.Dogologue 7.Memory Loss 8.Somerville (Demo) 9.Butterflies From Monaco 10.A Day Or Two

53,90 zł
49,59 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 4,31 zł

93
All About Eve ost. CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
All About Eve ost. CD
Harvey PJ, Mystic Production
Dostępny
5 szt.

1. Becoming 2. Shimmer 3. The Sandman 4. Waltz 5. Descending 6. Lieben 7. Ascending 8. Cadenza 9. The Moth 10. Träume 11. Arpeggio Waltz 12. Change in C 13. The Sandman (Demo) 14. The Moth (Demo)

53,90 zł
49,59 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 4,31 zł

94
The Heavy Steps Of Dreaming. CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
53,90 zł
49,59 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 4,31 zł

95
Chain Tripping, LP - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Chain Tripping, LP
Yacht, Mystic Production
Dostępny
6 szt.

Lista utworów: Strona A: 1. (Downtown) Dancing 2. Hey Hey 3. Scatterhead 4. Loud Light 5. Blue On Blue Strona B: 1. Death 2. Sad Money 3. California Dali 4. Stick It To The Station 5. Little Instant

97,90 zł
90,07 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 7,83 zł

96
The Deep Field, 2 LP - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
The Deep Field, 2 LP
Joan As Police Woman, Mystic Production
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.04.29

Lista utworów: LP 1: Strona A: 1. Nervous 2. The Magic 3. The Action Man Strona B: 1. Flash 2. Kiss The Specifics 3. Chemmie LP 2: Strona C: 1. Run For Love 2. Human Condition 3. Forever And A Year Strona D: 1. I Was Everyone 2. It's Possible 3. Human Condition (Solo)

106,90 zł
98,35 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 8,55 zł

97
To Survive, LP - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
To Survive, LP
Joan As Police Woman, Mystic Production
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2020.12.11

Lista utworów: 1. Honor wishes 2. Holiday 3. To be loved 4. To be lonely 5. Magpies 6. Start of my heart 7. Hard white wall 8. Furious 9. To survive 10. To America

44,90 zł
41,31 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 3,59 zł

98
Real Life, LP - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Real Life, LP
Joan As Police Woman, Mystic Production
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.11.10

Lista utworów: Strona A: 1. Real Life 2. Eternal Flame 3. Feed The Light 4. The Ride 5. I Defy Strona B: 1. Flushed Chest 2. Christobel 3. Save Me 4. Anyone 5. We Don't Own It

44,90 zł
41,31 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 3,59 zł

99
D.O.A. The Third And Final Report Of Throbbing Gristle, LP - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
D.O.A. The Third And Final Report Of Throbbing Gristle, LP
Throbbing Gristle, Mystic Production
Dostępny
17 szt.

Lista utworów: Strona A: 1. Throbbing Gristle – I.B.M. 2. Throbbing Gristle – Hit By A Rock 3. Throbbing Gristle – United 4. Peter Christopherson – Valley Of The Shadow Of Death 5. Throbbing Gristle – Dead On Arrival 6. Genesis P-Orridge – Weeping Strona B: 1. Throbbing Gristle – Hamburger Lady 2. Cosey Fanni Tutti – Hometime 3. Chris Carter – AB/7A 4. Throbbing Gristle – E-Coli 5. Unknown Artist – Death Threats 6. Throbbing Gristle – Walls Of Sound 7. Throbbing Gristle – Blood On The Floor

106,90 zł
98,35 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 8,55 zł

100
Miami Memory, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Miami Memory, CD
Alex Cameron , Mystic Production
Dostępny
19 szt.

Lista utworów: 1. Stepdad 2. Miami Memory 3. Far From Born Again 4. Gaslight 5. Bad For The Boys 6. End Is Nigh3:04 7. PC With Me 8. Divorce 9. Other Ladies 10. Too Far

65,90 zł
60,63 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 5,27 zł

Wróć do góry