hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Książki - wyszukiwanie
Książki
Zabawki
Puzzle
Gry planszowe
Audiobooki
Muzyka
Filmy

Kalendarz premier z dnia 2019.09.10

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli we wtorek 10 września 2019 roku. Na pierwszym miejscu znajduje się Infos Aktuell 2. Język niemiecki dla liceów i techników. Podręcznik wieloletni + kod (interaktywny podręcznik) (Birgit Sekulski, Nina Drabich, Tomasz Gajownik, Cezary Serzysko), na drugim Pompony dekoracyjne, 120 sztuk (Craft with Fun). Kolejny produkt to Czytam i układam sylaby. Układanka sylabowa (Kapitan Nauka - gry) oraz Opowieści niesamowite. Tom 2. Literatura rosyjska (praca zbiorowa).
1
Infos Aktuell 2. Język niemiecki dla liceów i techników. Podręcznik wieloletni + kod (interaktywny podręcznik) - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Infos Aktuell 2. Język niemiecki dla liceów i techników. Podręcznik wi...
Dostępny10008 szt.

„Infos Aktuell” to czteropoziomowy kurs do nauki języka niemieckiego dla uczniów liceów i techników. Kurs kierowany jest do uczniów rozpoczynających lub kontynuujących naukę drugiego oraz pierwszego języka obcego. Kurs kładzie nacisk na skuteczną komunikację w sytuacjach życia codziennego oraz wspiera przygotowanie do egzaminu maturalnego.

57,90 zł
51,53 zł

Rabat 11,0%
oszczędzasz 6,37 zł

23 osoby kupiły
2
Pompony dekoracyjne, 120 sztuk - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pompony dekoracyjne, 120 sztuk
Craft with Fun
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.01.23

Małe pompony w pięknych, pastelowych kolorach to idealny dodatek do różnego rodzaju dekoracji i prac plastycznych. Średnica pomponika: około 1.0 cm Cena za 1 opakowanie zawierające 120 pomponów.

5,30 zł
3,99 zł
Powiadomienie

Rabat 24,7%
oszczędzasz 1,31 zł

13 osób kupiło
3
Czytam i układam sylaby. Układanka sylabowa - Gry planszowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Czytam i układam sylaby. Układanka sylabowa
Kapitan Nauka - gry, od 4 lat
Dostępny192 szt.

„Czytam i układam sylaby” to niezwykła układanka, która oswaja dziecko z metodą czytania sylabowego. Zabawa pozytywnie wpłynie na rozwój mowy dziecka, koncentracji i motoryki małej. Ukształtuje również poprawny kierunek czytania od lewej do prawej strony. Zaskakująco prosta i efektywna gra, która zmienia wyzwanie, jakim jest nauka czytania, w świetną zabawę. Sposobów na naukę z układanką jest kilka – można łączyć kafelki, patrząc na obrazki lub dopasowując sylaby i tworząc od razu całe wyrazy. Do odnalezienia i dopasowania jest aż 18 obrazków z nazwami, ale to nie wszystko! Najmłodsi mogą również uruchomić swoją kreatywność i tworzyć dowolne wyrazy, korzystając z pojedynczych liter umieszczonych na rewersach elementów. Uwagę maluchów przyciągnie zbiór barwnych ilustracji autorstwa Joanny Gwis. Wystarczy spojrzeć na kolorowego krokodyla na pudełku, aby przekonać się, ile radości czeka na maluchów podczas zabawy! W pudełku znajduje się aż 45 kolorowych elementów do ułożenia 2- i 3-sylabowych nazw rzeczowników z awersów i pojedyncze litery na rewersach, dzięki którym dziecko może uruchomić swoją kreatywność, samodzielnie łączyć sylaby, tworząc wyrazy.

44,90 zł
35,02 zł

Rabat 22,0%
oszczędzasz 9,88 zł

10 osób kupiło
4
Opowieści niesamowite. Tom 2. Literatura rosyjska - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Opowieści niesamowite. Tom 2. Literatura rosyjska
Dostępny1 szt.

Tom drugi serii gromadzi to, co najbardziej niesamowite w prozie rosyjskiej. Klasyczni autorzy: Michaił Arcybaszew, Walery Briusow, Anton Czechow, Fiodor Dostojewski, Nikołaj Gogol, Władimir Titow, Michaił Lermontow, Nikołaj Leskow, Aleksandr Puszkin, Aleksy K. Tołstoj, Iwan Turgieniew; znakomici tłumacze: Irena Bajkowska, Natalia Gałczyńska, Paweł Hertz, Maria Leśniewska, Seweryn Pollak, René Śliwowski, Jerzy Wyszomirski. Jak pisze w posłowiu Maciej Płaza: „Rosyjskie opowieści niesamowite jak mało które utwory tego gatunku lubią być właśnie opowieściami; czytamy je, zwłasz­cza te najwcześniejsze, głównie uchem, słyszymy, jak tętni w nich jeszcze żywioł ludowej ględźby. O czym zaś przez wieki ględziło się po futorach w okrutne zimowe noce, przy słabym świetle pieca i łojowej świeczki? (...) Dwie były głów­ne pokusy, które wiodły Rusina do złego: chciwość i żądza”.

49,00 zł
31,36 zł

Rabat 36,0%
oszczędzasz 17,64 zł

10 osób kupiło
5
Perfekt 2. Język niemiecki dla liceów i techników. Podręcznik + kod (interaktywny podręcznik) - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Perfekt 2. Język niemiecki dla liceów i techników. Podręcznik + kod (i...
Dostępny10136 szt.

„Perfekt” to czteropoziomowy kurs do nauki języka niemieckiego dla uczniów liceów i techników. Kurs kierowany jest do uczniów rozpoczynających lub kontynuujących naukę drugiego języka obcego. Każdy tom przewidziano na rok nauki w wymiarze dwóch godzin tygodniowo.

57,90 zł
51,53 zł

Rabat 11,0%
oszczędzasz 6,37 zł

7 osób kupiło
6
Słownik miejsc wyobrażonych - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Słownik miejsc wyobrażonych
Dostępny35 szt.

Oto prawdziwa uczta dla miłośników literatury i nieskrępowanej wyobraźni. Podróż do Zamku Kafki, na wyspę Robinsona Crusoe, do Krainy Czarów Lewisa Carrolla, Hogwartu i Doliny Muminków, niewidzialnych miast Itala Calvina, Márquezowskiego Macondo, na Wyspę Bezkształtną Alfreda Jarry’ego, w głąb Tolkienowskiego Śródziemia czy Ziemiomorza Ursuli Le Guin. Mają tu swoje miejsce satyryk Swift i historyk Strabon, E.T.A. Hoffmann i Coleridge, Raymond Roussel i Rabelais, na wpół brukowy Rider Haggard i fizyk George Gamow, Casanova i Bruno Schulz. Na potrzeby naszej edycji powstały hasła „polskie”: miejsca Kołakowskiego, Gombrowicza, Gałczyńskiego, Witkacego. „Byliśmy zgodni – piszą autorzy – co do tego, że musimy starannie wyważyć praktycyzm i fantazję. Uznając za pewnik faktyczność fikcji i fikcyjność faktów, postanowiliśmy traktować wybrane teksty równie poważnie, jak traktuje się raporty podróżnika po niezbadanych dotąd krainach bądź zapiski kronikarza, przytaczając jedynie informacje z pierwotnego źródła bez własnych inwencji. (...) oparliśmy pomysł książki na dziewiętnastowiecznych bedekerach – reliktach z czasów, gdy podróże w świecie rzeczywistym obfitowały jeszcze w podniety i przygody. W miarę jednak postępu prac nad projektem lista haseł wydłużała się w nieskończoność. Wobec olbrzymiej rozległości urojonego wszechświata musieliśmy ze względów praktycznych wytyczyć pewne granice. Najpierw świadomie ograniczyliśmy się do miejsc, które podróżny ma szanse odwiedzić, wykluczyliśmy zatem wszelkie piekła oraz krainy z przyszłości, a także pozaziemskie. Postanowiliśmy pominąć takie miejsca, które są w istocie maską istniejących okolic. Dla niektórych haseł nie mamy jednak przekonującej wymówki. W ostatecznym rozrachunku przyznajemy, że pewne miejsca kazał nam wybrać po prostu ten nieopisany dreszcz, który budzi w nas prawdziwe dzieło literackie. Świat byłby bez nich dużo uboższy”. „Słownik ten jest erudycyjną zabawą, ale i popisem wielkiego oczytania, wzorowanym na dziełach Jorge Louisa Borgesa i Umberta Eco, a także świadectwem bogactwa i różnorodności tradycji naszej kultury” – prof. Dominika Oramus. „To jedno z najśmielszych współcześnie przedsięwzięć mających na celu propagandę książki i czytelnictwa. Traktować go można jako dający do myślenia rekonesans badawczy w dziedzinę historii wyobraźni, form literackich i doktryn społecznych. Przeznaczony jest jednak, jak zazwyczaj dzieła encyklopedyczne, nie tyle do ciągłej lektury, ile do rozpoznawania nieznanych czytelnikom obszarów piśmiennictwa. Służy budzeniu zdziwień w obliczu różnorodności pisarskich fantazji, jak i długowieczności niektórych idei” – dr hab. Wojciech Michera).

129,00 zł
95,46 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 33,54 zł

6 osób kupiło
7
Ciało człowieka - Gry planszowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ciało człowieka
Kapitan Nauka - gry, od 6 lat
Dostępny301 szt.

Edukacyjna gra planszowaCiało człowieka” to porywająca gra planszowa łącząca elementy wyścigu, bitwy na refleks oraz quizu dotyczącego ludzkiego ciała. Po co jest gęsia skórka i co to jest małżowina? – na te i wiele innych pytań można poznać odpowiedzi w czasie rozgrywki. Wszystko w imię zasady, aby przez zabawę rozwijać wiedzę i zainteresowania oraz kształcić przydatne dziecku umiejętności, refleks, spostrzegawczość i koncentrację. W skład gry wchodzą: • duża plansza z rysunkami układów ludzkiego ciała, • plakat z opisanymi częściami ciała, • 55 kart z quizem oraz grą obserwacyjną, • pionki, • kostka.

49,90 zł
38,92 zł

Rabat 22,0%
oszczędzasz 10,98 zł

6 osób kupiło
8
Cekiny kremowe. Guziki, białe - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Cekiny kremowe. Guziki, białe
Craft with Fun
Dostępny131 szt.

Przy pomocy tego zestawu możesz zaprojektować własne ozdoby świąteczne. Używaj tych produktów w połączeniu z innymi akcesoriami z serii Craft With Fun lub z innymi kompletami z serii. Zalety produktu: • idealne do zdobienia kartek okolicznościowych, • świetnie sprawdzą się również jako element dekoracyjny do pokoju dziecka czy dodatki do prezentów. Średnica cekina: ok. 8 mm Opakowanie zawiera 14 g cekinów.

5,10 zł
3,99 zł

Rabat 21,8%
oszczędzasz 1,11 zł

6 osób kupiło
9
Na tropie angielskich słówek - Gry planszowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Na tropie angielskich słówek
Kapitan Nauka - gry, od 3 lat
Dostępny232 szt.

Edukacyjna gra planszowa do wczesnej nauki języka angielskiego „Na tropie angielskich słówek” to edukacyjna gra planszowa typu wyścig przeznaczona dla przedszkolaków i wspierająca naukę podstawowych zwrotów w języku angielskim. Stanowi znakomity wstęp do poznania najprostszych słówek i podstaw gramatyki. W skład gry wchodzą: • duża plansza z rysunkiem zoo, • 55 kart z quizem oraz grą obserwacyjną, • pionki, • kostka.

49,90 zł
38,92 zł

Rabat 22,0%
oszczędzasz 10,98 zł

6 osób kupiło
10
Przedwiośnie Stefana Żeromskiego. Streszczenie, analiza, interpretacja - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Przedwiośnie Stefana Żeromskiego. Streszczenie, analiza, interpretacja
Dostępny120 szt.

Szczegółowe i obszerne streszczenie, dokładna analiza, charakterystyka bohaterów, ważne pojęcia niezbędne przy omawianiu lektury, przykładowe zagadnienia, testy sprawdzające z kluczem, krzyżówki. Przejrzysty układ, wygodny format. Doskonała pomoc w przygotowaniu do lekcji, testów sprawdzających, prac klasowych i matury. Konsultacja merytoryczna z nauczycielami języka polskiego z wieloletnim doświadczeniem zawodowym.

5,99 zł
5 osób kupiło
11
Różaniec ze św. Teresą od Dzieciątka Jezus - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Różaniec ze św. Teresą od Dzieciątka Jezus
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.02.05

Teresa od Dzieciątka Jezus kochała Maryję za Jej pokorne i ukryte życie, za to że doświadczyła od Niej matczynej opieki. Po śmierci ziemskiej mamy to właśnie Maryję prosiła, by odtąd była jej Mamą. Jak my najlepiej możemy wyrazić miłość do Maryi? Zwracajmy się do Niej z czułością słowami, którymi pozdrowił Ją Archanioł Gabriel w czasie zwiastowania. Rozmyślajmy nad tajemnicami życia Maryi i Jezusa

8,90 zł
6,99 zł
Powiadomienie

Rabat 21,5%
oszczędzasz 1,91 zł

5 osób kupiło
12
Filc różowy, 5 arkuszy - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Filc różowy, 5 arkuszy
Craft with Fun
Dostępny221 szt.

Arkusze filcowe do kreatywnej zabawy i ozdabiania. W opakowaniu znajduje się 5 arkuszy w kolorze różowym. Wymiary arkusza: 20.0 x 30.0 cm

8,30 zł
6,99 zł

Rabat 15,8%
oszczędzasz 1,31 zł

5 osób kupiło
13
Kinetic Sand. Walizka z piaskiem - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kinetic Sand. Walizka z piaskiem
Spin Master
Dostępny148 szt.

Podczas ściskania piasku możesz poczuć całą zabawę i przekonać się że piasek przylega tylko do siebie, a nie do twoich dłoni. Piasek w niezwykły sposób przepływa przez palce jak ciecz, ale pozostawia je suche. Sam piasek nigdy nie wysycha, co pozwala na niekończącą się zabawę. Przenieś radość z plaży do domu. Budowa zamków z piasku z Kinetic Sand jest możliwa nawet w domu! Ten wyjątkowy piasek, nigdy nie brudzi dłoni a ponadto nigdy nie wysycha i lepi się tylko do siebie. Piasek wraz z akcesoriami umieszczony został w praktycznej, zamykanej walizce, stanowiącej przestrzeń do zabawy i przechowywania. Piasek jest magiczny, wyjątkowo przyjemny i gładki w dotyku a zabawa relaksująca. Zawartość opakowania: • 5 plastikowych foremek do piasku, • 2 narzędzia, • plastikowa otwierana walizka stwarzająca fantastyczną przestrzeń do zabawy i przechowywania piasku i akcesoriów, • 907 g piasku w naturalnym kolorze, • instrukcja. Wymiary opakowania: 38.5 x 27.0 x 11.5 cm

149,90 zł
134,91 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 14,99 zł

5 osób kupiło
14
Drewniane spinacze, owoce (10 sztuk) - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Drewniane spinacze, owoce (10 sztuk)
Craft with Fun
Dostępny268 szt.

Oryginalna dekoracja – drewniane spinacze z motywem owoców. Mogą posłużyć na przykład do przymocowania zdjęć lub ozdobienia prezentów. Cena za 1 opakowanie zawierające 10 spinaczy.

9,60 zł
7,99 zł

Rabat 16,8%
oszczędzasz 1,61 zł

5 osób kupiło
15
Psi Patrol. Gra chińczyk + memo - Gry planszowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Psi Patrol. Gra chińczyk + memo
Spin Master, od 4 lat
Dostępny250 szt.

Gra 2w1 to wspaniały zestaw dla całej rodziny z ulubionymi bohaterami bajki „Psi Patrol”. Zestaw zawiera grę planszową chińczyk – bądź pierwszym graczem, który przeprowadzi wszystkie swoje pionki wokół planszy i wprowadzi je z powrotem do bazy. Plastikowa plansza, podzielona na cztery strefy: czerwoną, żółtą, niebieską i zieloną z pieskami Marshall, Chase, Rubble i Rocky. W zestawie znajdziemy także grę pamięciową memo, która doskonale ćwiczy pamięć, koncentrację i spostrzegawczość. Sama zabawa polega na zbieraniu par identycznych kart. Dodatkowo postaci z Psiego Patrolu zachęcą do zabawy nawet najmłodszych graczy. Wszystkie elementy zostały wykonane z trwałej i grubej tektury, bezpiecznej dla dzieci. Idealny zestaw dla małego fana bajki o pieskach z „Psiego Patrolu”. Zawartość i cechy zestawu: • 1 plansza do gry, • 16 kolorowych pionków, • 1 kostka, • 72 karty, • 1 instrukcja.

61,40 zł
55,26 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 6,14 zł

4 osoby kupiły
16
Anatomia pewnego ludobójstwa. Życie i śmierć Buczacza - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Anatomia pewnego ludobójstwa. Życie i śmierć Buczacza
Dostępny59 szt.

Buczacz, niewielkie kresowe miasteczko, dziś należy do Ukrainy. Założyli je Polacy, a obok nich mieszkali tu Żydzi i Rusini. Wybitny historyk Omer Bartov z imponującą precyzją i z dystansem analizuje kształtowanie się relacji pomiędzy nimi, odtwarza codzienność, opisuje, jak przez kilka stuleci, pomimo różnic religijnych i etnicznych, tworząc odrębne opowieści o przeszłości, inaczej rozumiejąc teraźniejszość i całkowicie odmiennie planując przyszłość, żyli obok siebie polscy, ukraińscy i żydowscy mieszkańcy. I zadaje pytanie: jak doszło do ludobójstwa? Badając dzieje Buczacza, autor przygląda się narastaniu napięć, które przerodziły się w okrucieństwo, przemoc i zdradę. Nie szczędzi słów krytyki ani polskiej polityce wobec mniejszości narodowych, ani ukraińskim nacjonalistom zainfekowanym nazizmem, nie unika też pokazywania ciemnych stron społeczności żydowskiej. Sam przyznaje, że impulsem do napisania tej książki były wspomnienia jego matki, która zapamiętała Buczacz z dzieciństwa. Praca nad Anatomią pewnego ludobójstwa zajęła mu dwie dekady. Przeszukał liczne archiwa, odnalazł nietknięte dokumenty, dotarł do wielu żyjących ocalałych, a także setek relacji, których zbieranie rozpoczęto jeszcze przed zakończeniem wojny. Dzienniki, sprawozdania, zeznania sądowe, publikowane i niepublikowane wspomnienia – wszystko to składa się na wielowymiarowy i skomplikowany obraz wzajemnych stosunków pomiędzy Polakami, Żydami i Ukraińcami z Buczacza.

54,90 zł
40,08 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 14,82 zł

4 osoby kupiły
17
Przyszłość zawodów. Jak technologia zmieni pracę ekspertów - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Przyszłość zawodów. Jak technologia zmieni pracę ekspertów
Dostępny5 szt.

Profesjonaliści: prawnicy, lekarze, nauczyciele czy dziennikarze odgrywają tak istotną rolę w życiu każdego z nas, że trudno sobie wyobrazić, aby te zawody miały w przyszłości zaniknąć. Richard i Daniel Susskind przewidują, że wraz z rozwojem technologicznym coraz zdolniejsze maszyny przejmą wiele zadań, które w przeszłości były wyłączną domeną profesjonalistów. Zmianom ulega nie tylko zakres pracy poszczególnych specjalistów, lecz także sposoby, w jakich ich wiedza jest przechowywana i udostępniana społeczeństwu. Autorzy opisują w książce m.in.: – jaki jest potencjał i ograniczenia coraz zdolniejszych maszyn, – jaki będzie wpływ technologii na zatrudnienie, – czy wszystkie zawody można zastąpić pracą maszyn, – jaką drogę zawodową powinny wybrać kolejne pokolenia, – jak rządy powinny dostosowywać swoje działania do zmieniających się realiów rynkowych. Rozważania autorów oparte są na przeprowadzonych przez nich badaniach ponad 10 różnych zawodów (m.in. prawników, lekarzy, księgowych, doradców podatkowych, nauczycieli, architektów, dziennikarzy) i są zilustrowane wieloma praktycznymi przykładami.

79,00 zł
71,10 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 7,90 zł

3 osoby kupiły
18
Naklejki lamy puffy - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Naklejki lamy puffy
Craft with Fun
Dostępny669 szt.

Kolorowe naklejki z uroczymi lamami. Świetny sposób na ozdobienie zeszytów. Cena za 1 arkusz zawierający 22 naklejki.

5,40 zł
3,99 zł

Rabat 26,1%
oszczędzasz 1,41 zł

3 osoby kupiły
19
Zimowe bajki - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zimowe bajki
Dostępny258 szt.

Przedstawiamy bajki idealne na długie zimowe wieczory W książce znajdują się znane i lubiane baśnie, które przez lata towarzyszą kolejnym pokoleniom dzieci. Pełne uroku, magii i tajemnic opowieści zabiorą najmłodszych w podróż, gdzie dobro triumfuje nad złem, a sprawiedliwość i odwaga są nagradzane.

10,99 zł
7,99 zł

Rabat 27,3%
oszczędzasz 3,00 zł

3 osoby kupiły
20
Cekiny gładkie, guziki srebrne - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Cekiny gładkie, guziki srebrne
Craft with Fun
Dostępny54 szt.

Gładkie, srebrne cekiny to pomysłowy dodatek do różnego rodzaju dekoracji. Średnica cekina: około 8 mm Cena za 1 opakowanie zawierające 14 g cekinów.

5,10 zł
3,99 zł

Rabat 21,8%
oszczędzasz 1,11 zł

3 osoby kupiły
21
Dawniej to było. Przewodnik po historii Polski - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dawniej to było. Przewodnik po historii Polski
Dostępny1 szt.

Publikacja wchodzi w skład pakietu edukacyjnego Dawniej tak było przygotowanego przez Stowarzyszenie Wspólnota Polska. Pakiet edukacyjny Dawniej to było został sfinansowany ze środków otrzymanych z Senatu Rzeczypospolitej Polskiej w ramach konkursu na realizację zadań publicznych w zakresie opieki nad Polonią i Polakami za granicą w 2018 r. za pośrednictwem Stowarzyszenia Wspólnota Polska. Niniejsze szkice, obejmujące czasy najdawniejsze, a doprowadzone niemal do chwili bieżącej, są próbą przybliżenia historii Polski i Polaków. Autor starał się pisać możliwie prosto, wydobywając kwestie najistotniejsze, te, o których, w jego przekonaniu, należy wiedzieć. Stąd też cały cykl przeznaczony jest nie dla ściśle określonego adresata, lecz dla tych wszystkich, którzy swe rozproszone bądź wyrywkowe informacje pragnęliby usystematyzować i utrwalić. Dla tych, którzy nie są w stanie sięgać po opasłe, przesycone wyłącznie naukową treścią tomy. Dla tych, którzy z dziejami ojczystymi pragną utrzymywać żywy kontakt.

40,00 zł
28,80 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 11,20 zł

3 osoby kupiły
22
50 idei, które powinieneś znać. Architektura - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
50 idei, które powinieneś znać. Architektura
Dostępny109 szt.

Nowe wydanie światowego bestsellera literatury popularnonaukowej, część pasjonującej serii „50 idei, które powinieneś znać” Jaka jest różnica pomiędzy kolumną dorycką a jońską? Jak działa łuk przyporowy? Jakimi wytycznymi kieruje się współczesna architektura? Czym różni się konserwacja od renowacji? Jeżeli kiedykolwiek nurtowały cię te pytania – lub zastanawiałeś się nad tym, kiedy budynek jest po prostu budynkiem, a kiedy stanowi dzieło sztuki – odpowiedzi znajdziesz w tej książce, będącej znakomitym wprowadzeniem w świat architektury. Prześledziwszy niezliczone metody i sposoby, przy pomocy których ludzkość przez wieki tworzyła i kształtowała nasze środowisko architektoniczne, Philip Wilkinson zwięźle i przystępnie wyjaśnia podstawowe teorie architektury. W tej niezwykle wciągającej narracji znajdziemy fachowe wprowadzenie do trendów najważniejszych w całej historii architektury i do najbardziej reprezentatywnych prac największych architektów. Poczynając opis od najstarszych starożytnych korzeni architektury, idąc dalej przez jej rewolucyjny rozwój pod koniec XIX wieku, rzeźbiarskie formy ekspresjonistów, do oszczędnych szklano-betonowych budynków stylu międzynarodowego – i wreszcie do ironii i aluzji postmodernizmu i najnowszych wskazań dzisiejszej architektury ekologicznej, niniejszy przewodnik pozwala na zrozumienie architektury i docenienie jej ogromnego wpływu na świat, w którym żyjemy. 50 idei, które powinieneś znać to seria książek wprowadzających w fascynujący świat pytań i zagadnień - tych trudnych oraz tych zupełnie podstawowych – które od dawna towarzyszą ludzkości w jej misji zrozumienia świata. Seria prezentuje najważniejsze teorie i idee głównych dziedzin wiedzy, stanowiąc świetny punkt wyjścia do dalszej nauki. Obowiązkowa lektura każdego początkującego erudyty!

59,00 zł
51,92 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 7,08 zł

3 osoby kupiły
23
Erotica III - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Erotica III
Dostępny18 szt.

EROTICA III to album poświęcony jednemu z najpiękniejszych i najbardziej fascynujących tworów natury ? ciału człowieka. Przez tysiąclecia ludzkie ciało było uniwersalnym motywem każdej sztuki człowieka. EROTICA III zawiera wybór najpiękniejszych i najciekawszych nagich fotografii stworzonych przez współczesnych artystów. Na 360 stronach zaprezentowano prace ponad 40 artystów fotografików z całego świata.

79,90 zł
67,12 zł

Rabat 16,0%
oszczędzasz 12,78 zł

3 osoby kupiły
24
Olive powraca - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Olive powraca
Dostępny29 szt.

Kontynuacja kultowej książki Olive Kitteridge Olive Kitteridge, która stała się ikoniczną postacią dla milionów czytelników i widzów serialu HBO na całym świecie, nie pozwoliła o sobie zapomnieć. Jak przyznaje autorka, Elizabeth Strout, przez dziesięć lat „przypominała o sobie, dźgała mnie w bok, aż jej uległam”. I znów wracamy do nadmorskiego miasteczka Crosby, podglądamy życie Olive i jej drugiego męża, widzimy, jak komplikuje i rozwija się jej relacja z synem, ale przede wszystkim wtapiamy w małomiasteczkową, gęstą, sąsiedzką atmosferę. Olive stara się zrozumieć nie tylko siebie i swoje życie, ale także życie ludzi wokół niej – nastolatki, która musi pogodzić się ze stratą ojca, młodej dziewczyny, która musi urodzić dziecko w najmniej odpowiednim momencie, szkolnej pielęgniarki, której sekret wstrząśnie całym miasteczkiem czy prawnika, który zmierzy się z niechcianym spadkiem. Niezapomniana Olive będzie nas znów zaskakiwać, poruszać i chwytać bezcenne chwile codzienności.

39,90 zł
29,53 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 10,37 zł

3 osoby kupiły
25
Craft with Fun Ozdoba dekoracyjna Filc Arkusz 20x30/5szt Czern 40/80 - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
8,20 zł
5,99 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 2,21 zł

2 osoby kupiły
26
Dungeons & Dragons. Monster Manual. Księga Potworów - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dungeons & Dragons. Monster Manual. Księga Potworów
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.01.27

Fantastyczny bestiariusz od A do Z. „Monster Manual. Księga Potworów” przedstawia mrowie klasycznych stworzeń z Dungeons & Dragons, między innymi smoków, gigantów, łupieżców umysłu i obserwatorów. To prawdziwa potworna uczta dla Mistrzów Podziemi gotowych stawiać przed swoimi graczami nowe wzywania. Zawarte w księdze potwory zostały wybrane ze wspaniałej historii D&D i opisane przystępnymi statystykami oraz fascynującymi opowieściami, które pobudzą twoją wyobraźnię. W księdze znajdziesz: • informacje o tym, czym mogą charakteryzować się potwory w świecie D&D, • porady, jak dobierać wyzwania do siły drużyny bohaterów graczy, • wyczerpujące opisy ponad 100 przeciwników, gotowych do wykorzystania przez Mistrza Podziemi, • zestawienie statystyk dla względnie nieagresywnych stworzeń i bohaterów niezależnych.

200,00 zł
176,00 zł
Powiadomienie

Rabat 12,0%
oszczędzasz 24,00 zł

2 osoby kupiły
27
Cekiny metaliczne, złote - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Cekiny metaliczne, złote
Craft with Fun
Dostępny77 szt.

Przy pomocy Cekinów Craft With Fun można zaprojektować własne ozdoby lub dekoracje. Idealne do wykonywania wszelkich prac dekoratorskich, jak również do zabaw plastycznych, do wzbogacenia ozdób wykonanych techniką decoupage. Używaj tych produktów w połączeniu z innymi akcesoriami oraz kompletami z serii Craft With Fun! Średnica cekina: ok. 8.0 mm Opakowanie zawiera 14 g cekinów.

5,10 zł
3,99 zł

Rabat 21,8%
oszczędzasz 1,11 zł

2 osoby kupiły
28
Kreski, szlaczki i ślimaczki. Ćwiczenia grafomotoryczne - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kreski, szlaczki i ślimaczki. Ćwiczenia grafomotoryczne
Dostępny153 szt.

Doskonała zabawa edukacyjna dla dzieci w wieku przedszkolnym ? zbiór różnorodnych ćwiczeń grafomotorycznych, przygotowujących do nauki pisania. Znajdziesz tu łączenie kropeczek, rysowanie po śladzie, dokańczanie wzorów, kolorowanie i rysowanie według wzoru.

3,99 zł
3 osoby kupiły
29
Kamienica pod śniegiem - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kamienica pod śniegiem
Dostępny16 szt.

Świąteczno-noworoczne cuda czasem się zdarzają. Ale niektórym trzeba pomóc... Rozgrzewająca serce opowieść o mieszkańcach pewnej kamienicy, ich bliskich oraz nieznajomych, których losy zaskakująco się splatają. To m.in. kobieta na zakręcie, która musi wybierać między kilkoma adoratorami, młodzi duchem starsi państwo, rozczarowany kobietami samotny ojciec, skrywająca tajemnicę zabiegana matka i żona, pewny siebie biznesmen, niewierny mąż, nieśmiała poetka, zagadkowy kurier i rezolutny dziesięciolatek, postanawiający naprawić świat dorosłych. Czy wszystkim rządzi przeznaczenie? A może przypadek? Jak odważyć się na spełnienie marzeń i bycie sobą? Czy można wpłynąć na życie innych, nawet o tym nie wiedząc? Czy po wielu rozczarowaniach można odnaleźć miłość? I w jaki sposób naprawić błędy, które wydają się przekreślać wszystko?

34,90 zł
25,83 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 9,07 zł

2 osoby kupiły
30
Popraw sprawność umysłu - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Popraw sprawność umysłu
Dostępny9 szt.

W tej książce znajdziesz ponad 400 zagadek, gier i łamigłówek, które poprawią sprawność mózgu.

25,00 zł
19,99 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 5,01 zł

1 osoba kupiła
31
Rebelia. Kościół katolicki i kulturowa rewolucja - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Rebelia. Kościół katolicki i kulturowa rewolucja
Dostępny11 szt.

Rebelia. Kościół katolicki i kulturowa rewolucja to książka o ostatecznym cywilizacyjnym starciu między Kościołem katolickim a oświeceniem – wojnie rozgrywającej się na naszych oczach od przeszło sześćdziesięciu lat. Atak wrogów Kościoła, według E. Michaela Jonesa, skupił się na trzech głównych obszarach: edukacji, publicznej promocji nieprzyzwoitości, demontażu pojęć takich jak tradycyjny model rodziny i seksualności. Autor ukazuje, jak doszło do stworzenia nowej wywrotowej broni – ideologii kontrolowanego rozbudzania libido, która, w myśl jej twórców, ma doprowadzić ostatecznie do powszechnej laicyzacji. Książka jest dobrą analizą negatywnej roli, jaką w tej wojnie odegrały świeckie sądy, kościelne uczelnie oraz owoce, które przyniósł światu Sobór Watykański II. Jones opisuje przebieg katolickich bitew z mediami i ośrodkami kultury masowej, zwłaszcza z Hollywood, ujawnia także źródła i scenariusze rebelii, która przeniosła się na łono samego Kościoła. Fundament, na którym opiera się działająca w Kościele piąta kolumna, to według autora książki tzw. amerykanizm – ideologia próbująca pogodzić mistyczne Ciało Chrystusa na ziemi z koncepcją idealnego, liberalnego państwa, którym miałyby być Stany Zjednoczone Ameryki. Idea ta, potępiona jeszcze przez papieża Leona XIII w Testem Benevolentiae Nostrae, wróciła niepostrzeżenie po Soborze Watykańskim II, ukradkiem zaabsorbowana przez rzymskokatolickie magisterium, stała się powodem jego niebezpiecznego rozdwojenia.

49,00 zł
35,28 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 13,72 zł

3 osoby kupiły
32
Filc fioletowy (5 arkuszy) - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Filc fioletowy (5 arkuszy)
Craft with Fun
Dostępny103 szt.

Arkusze filcu w kolorze fioletowym mogą posłużyć do wykonania różnego rodzaju dekoracji. Można łączyć je z innymi akcesoriami Craft with Fun. Cena za 1 opakowanie zawierające 5 arkuszy o wymiarach 20.0 x 30.0 cm

8,20 zł
5,99 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 2,21 zł

3 osoby kupiły
33
Art Nouveau - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Art Nouveau
Dostępny2 szt.

Art Nouveau miała niejedno oblicze. W latach 1890-1910 artyści rozwijali różne style od roślinnych form belgijsko-francuskiego Art Noveau po ornamenty Secesji Wiedeńskiej. Wszyscy oni dążyli do stworzenia nowego, nowoczesnego stylu i odnowy sztuki. W albumie omówiono dzieła artystów z Austro-Węgier i Niemiec, Belgii i Francji, Katalonii, Szkocji i innych regionów.

49,90 zł
41,92 zł

Rabat 16,0%
oszczędzasz 7,98 zł

1 osoba kupiła
34
Jak zdać maturę z matematyki na poziomie rozszerzonym. Arkusze maturalne NW - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Jak zdać maturę z matematyki na poziomie rozszerzonym. Arkusze matural...
Dostępny128 szt.

Arkusze maturalne: - 10 arkuszy maturalnych - opracowanych na podstawie oficjalnych arkuszy Komisji Egzaminacyjnek - 171 zadań z nowej podstawy programowej - odpowiedzi do wszystkich zadań - rozwiązania do zadań - z dowodami i na wykazywanie

22,00 zł
15,99 zł

Rabat 27,3%
oszczędzasz 6,01 zł

2 osoby kupiły
35
Cekiny transparentne, guziki fioletowe - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Cekiny transparentne, guziki fioletowe
Craft with Fun
Dostępny143 szt.

Transparentne, fioletowe cekiny w kształcie guzików to pomysłowy dodatek do różnego rodzaju dekoracji. Średnica cekina: około 8 mm Cena za 1 opakowanie zawierające 14 g cekinów.

4,70 zł
3,99 zł

Rabat 15,1%
oszczędzasz 0,71 zł

1 osoba kupiła
36
Cekiny pastelowe, guziki ciemnoniebieskie - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Cekiny pastelowe, guziki ciemnoniebieskie
Craft with Fun
Dostępny112 szt.

Pastelowe, ciemnoniebieskie cekiny to pomysłowy dodatek do różnego rodzaju dekoracji. Średnica cekina: około 8 mm Cena za 1 opakowanie zawierające 14 g cekinów.

4,70 zł
3,99 zł

Rabat 15,1%
oszczędzasz 0,71 zł

1 osoba kupiła
37
Wojenne sekrety Bydgoszczy - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wojenne sekrety Bydgoszczy
Dostępny18 szt.

Bydgoszcz jest pięknym miastem mającym bardzo ciekawą, ale słabo znaną historię. Obfituje ona w wiele wydarzeń, które jednak nie nadają się do analizy w obszernych opracowaniach naukowych. Zresztą wiele osób takowych nie czyta, w zamian chętnie sięga po lżejszą lekturę zawierającą intrygujące wątki, ale opisane przystępnym stylem. Taki też cel przyświecał K. Drozdowskiemu, gdy publikował cykl artykułów o niektórych wątkach z historii Bydgoszczy w lokalnej prasie. Teksty te stanowią główny zrąb niniejszej publikacji. Całość dopełniają zupełnie nowe rozdziały, które wypełniają białe plany w historii miasta nad Brdą i Wisłą. Wśród najciekawszych tematów opisanych przez autora są: historia niemieckich Zakładów Amunicji Lotniczej – Luftamunitionanstalt 1/II Bromberg (poprzednik zakładów Zachem, a obecnie Nitrochem), sylwetka szefa Ekspozytury nr 3 w Bydgoszczy Oddziału II (wywiad) Sztabu Głównego Wojska Polskiego mjr. Jana Żychonia – asa polskiego wywiadu, rola Elli Harder w procesie innego asa polskiego wywiadu – mjr. Jerzego Sosnowskiego, wizyta Reichsführera SS Heinricha Himmlera w Bydgoszczy, historia nazistowskiego złota w Bydgoszczy, kulisy masowych egzekucji inteligencji bydgoskiej w Doliny Śmierci w Fordonie w październiku 1939 r., przebieg operacji „Walkiria” (zamach na A. Hitlera 20 VII 1944 r.) w Bydgoszczy, mit o zdobyciu niemieckiego lotniska w Bydgoszczy w styczniu 1945 r. przez lokalnych konspiratorów, historia wieży spadochronowej w Bydgoszczy, kulisy budowy pomnika marsz. J. Piłsudskiego w Bydgoszczy, budowa tajnego schronu dla lokalnych władz zbudowanego w latach 50. Tekst urozmaica kilkadziesiąt zdjęć dokumentalnych.

38,00 zł
27,36 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 10,64 zł

1 osoba kupiła
38
Ozdoba dekoracyjna. Filcowy arkusz, 5 sztuk, niebieski - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ozdoba dekoracyjna. Filcowy arkusz, 5 sztuk, niebieski
Craft with Fun
Dostępny164 szt.

Arkusz filcu w kolorze niebieskim możę posłużyć do wykonania różnego rodzaju dekoracji. Można go łączyć z innymi akcesoriami Craft with Fun. Opakowanie zawiera 5 sztuk arkuszy w wymiarze 20.0 x 30.0 cm

8,20 zł
5,99 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 2,21 zł

1 osoba kupiła
39
Bębenek mały - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bębenek mały
MAREK
Dostępny31 szt.

Kolorowy bębenek z pałeczkami w komplecie to uniwersalna zabawka, rozwijająca wrażliwość muzyczną dziecka. Mix wzorów, kolor i elementy dekoracyjne mogą różnić się od prezentowanych na zdjęciu. Produkt wysyłany losowo.

15,90 zł
14,99 zł

Rabat 5,7%
oszczędzasz 0,91 zł

1 osoba kupiła
40
Samoprzylepna ozdoba filcowa. Boże Narodzenie, mix wzorów - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Samoprzylepna ozdoba filcowa. Boże Narodzenie, mix wzorów
Craft with Fun
Dostępny80 szt.

Zalety produktu: • idealne do zdobienia kartek świątecznych, • świetnie sprawdzą się również jako element dekoracyjny do pokoju dziecka czy dodatki na Boże Narodzenie, • ozdoby posiadają samoprzylepne taśmy do przyklejenia, • występują w 5 wzorach: renifery, bałwany, Mikołaje, misie w zimowej czapce, aniołki, • wszystkie elementy wykonane z filcu. Miękkie piankowe naklejki od Craft With Fun. Żywe kolory, różnorodne kształty i wzory dają praktycznie nieskończoną ilość możliwości ich stosowania. Używaj tych produktów w połączeniu z innymi akcesoriami oraz kompletami z serii Craft With Fun. Zawartość opakowania: 6 sztuk filcowych ozdób świątecznych. Rozmiar opakowania: 10.0 x 12.0 x 2.0 cm Uwaga! Mix wzorów. Towar wysyłany losowo. Cena dotyczy 1 sztuki. Zestaw zapakowany w woreczek z zawieszką.

8,20 zł
5,99 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 2,21 zł

1 osoba kupiła
41
Flemish & Dutch Baroque Painting - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Flemish & Dutch Baroque Painting
Dostępny3 szt.

Malarstwo flamandzkie i holenderskie rozkwitło w okresie baroku. Zainteresowanie sztuką arystokracji i bogacących się mieszczan pozwoliło tworzyć wielu niezwykłym artystom. Prócz najbardziej znanych - Breughla, Rembrandta, Rubensa, Vermeera, album prezentuje także prace ponad 100 malarzy, którzy współtworzyli tę niezwykłą epokę i których dzieła przeszły do historii malarstwa.

49,90 zł
41,92 zł

Rabat 16,0%
oszczędzasz 7,98 zł

1 osoba kupiła
42
Walki kawaleryjskie pod Mirem i Romanowem 1812 r. - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Walki kawaleryjskie pod Mirem i Romanowem 1812 r.
Dostępny7 szt.

Reedycja z 1934 roku. „Położenie było fatalne. W wojsku nastroje były nie najlepsze. Żołnierz był nieopłacony, źle żywiony i źle ubrany. Przybywający z wojska francuskiego wachmistrz Dmochowski taki kreśli obrazek o stosunkach w 7. p. j. Żołnierz bezpłatny i bez subordynacji oficer nadęty jak pęcherz, a podoficer goły jak święty turecki. Informuje on też nas, iż przez 2,5 roku służby ledwo za 6 miesięcy był mu wypłacony żołd. Znaczną winę ponosi za to administracja wojskowa, gdyż płk Zawadzki skarży się ks. Józefowi, że podinspektor popisów Radziejowski nie podpisał listy płacy dla szwadronu stojącego w Głogowie (a tam był przydzielony Dmochowski), przez to na pułk wypadła mniejsza suma. Najgorzej zaś, że ludzie, pełnili służbę poza krajem i zostali bez środków do życia. Ten brak funduszów często mścił się na żołnierzach. Wiemy np. iż w 12. p. j. dla zaspokojenia pretensji fabrykanta z Kodna, Grabowskiego, użyto pieniędzy przeznaczonych na żołd, narażając żołnierzy na niedostatek”.

25,00 zł
19,99 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 5,01 zł

1 osoba kupiła
43
Klacz Akhal-Teke perlino - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Klacz Akhal-Teke perlino
Dostępny152 szt.

Figurka kolekcjonerska firmy Collecta. Produkty tej firmy cechuje wysoka jakość wykonania oraz wiernie oddany kształt oraz kolor zwierzęcia. Cała kolekcja obejmuje przeszło 553 gatunków.

36,30 zł
31,94 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 4,36 zł

2 osoby kupiły
44
Cekiny laserowe, guziki czerwone - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Cekiny laserowe, guziki czerwone
Craft with Fun
Dostępny46 szt.

Błyszczące, czerwone cekiny to pomysłowy dodatek do różnego rodzaju dekoracji. Średnica cekina: około 8 mm Cena za 1 opakowanie zawierające 14 g cekinów.

5,30 zł
3,99 zł

Rabat 24,7%
oszczędzasz 1,31 zł

1 osoba kupiła
45
Konturek. Fizjologia człowieka - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Konturek. Fizjologia człowieka
Dostępny150 szt.

Trzecie wydanie książki Konturek. Fizjologia człowieka to kontynuacja podręcznika, którego pomysłodawcą, redaktorem naukowym i autorem wielu rozdziałów był Profesor Stanisław J. Konturek – jeden z najbardziej utytułowanych i znanych na świecie polskich lekarzy i naukowców, fizjologów i gastroenterologów. W opracowaniu obecnego wydania uczestniczyli przedstawiciele większości Katedr Fizjologii w Polsce, a równocześnie uznani specjaliści z dziedzin klinicznych. Wydanie trzecie zostało wzbogacone o uaktualnione informacje, chociażby z zakresu terapii przeciwzakrzepowej, fizjologii zmysłów, funkcjonowania płuc i nerek, fizjologii przewodu pokarmowego, w tym wieloaspektowego wpływu mikrobiomu przewodu pokarmowego na organizm człowieka. Ponadto, kontynuując pionierski zamysł poprzedniego redaktora, tekst uzupełniono o nowe dodatki kliniczne. Przyświecała nam idea, aby obecna forma podręcznika była w jak największym stopniu przydatna studentom w różnych programach nauczania: tradycyjnym, systemowym i problemowym.

179,00 zł
1 osoba kupiła
46
Cekiny pastelowe, guziki fioletowe - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Cekiny pastelowe, guziki fioletowe
Craft with Fun
Dostępny279 szt.

Pastelowe, fioletowe cekiny to pomysłowy dodatek do różnego rodzaju dekoracji. Średnica cekina: około 8 mm Cena za 1 opakowanie zawierające 14 g cekinów.

4,70 zł
3,99 zł

Rabat 15,1%
oszczędzasz 0,71 zł

1 osoba kupiła
47
Ozdoba dekoracyjna. Filcowy arkusz, 20 x 30 cm, 5 sztuk, brązowy - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ozdoba dekoracyjna. Filcowy arkusz, 20 x 30 cm, 5 sztuk, brązowy
Craft with Fun
Dostępny83 szt.

Arkusze filcowe do kreatywnej zabawy i ozdabiania. Przy pomocy filcowego arkusza Craft With Fun można zaprojektować własne ozdoby lub dekoracje. Idealne do wykonywania wszelkich prac dekoratorskich, jak również do zabaw plastycznych, do wzbogacenia ozdób wykonanych techniką decoupage. Używaj tych produktów w połączeniu z innymi akcesoriami oraz kompletami z serii Craft With Fun! Zestaw zawiera 5 arkuszy w formacie 20.0 x 30.0 cm

8,20 zł
5,99 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 2,21 zł

1 osoba kupiła
48
Płatki śniegu, niebieskie (6 sztuk) - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Płatki śniegu, niebieskie (6 sztuk)
Craft with Fun
Dostępny93 szt.

Błyszczące, samoprzylepne płatki śniegu w odcieniach koloru niebieskiego to pomysłowy sposób na dekorację i świetny dodatek do prac plastycznych. Cena za 1 opakowanie zawierające 6 płatków.

3,90 zł
2,99 zł

Rabat 23,3%
oszczędzasz 0,91 zł

1 osoba kupiła
49
Impressionism - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Impressionism
Dostępny12 szt.

Kiedy myślimy o impresjonizmie, przywołujemy w pamięci nastrojowe pejzaże, piękne portrety oraz tętniące życiem sceny miejskie pędzla Moneta, Renoire?a, Degasa i Cezanne?a. Artyści ci chętnie tworzyli w plenerze, malując szybkimi, niedokładnymi pociągnięciami pędzla, dzięki czemu byli w stanie uchwycić zmienną kolorystykę wody i powietrza w jednej konkretnej chwili. 300 zaprezentowanych w albumie reprodukcji ilustruje pełną panoramę malarstwa impresjonistów. Anglojęzyczne wydanie znanego w Polsce albumu Hajo Düchtinga pt. Impresjonizm, w nowym mniejszym poręcznym formacie.

49,90 zł
41,92 zł

Rabat 16,0%
oszczędzasz 7,98 zł

1 osoba kupiła
50
Zakochaj się w tym, co jest - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zakochaj się w tym, co jest
Dostępny28 szt.

Kiedy otwieramy się na życie, miłość i na siebie nawzajem, kiedy budzimy się ze snu o oddzieleniu, napotykamy nie tylko rozkosz istnienia, ale też jego ból, nie tylko ekstazę życia, ale również jego agonię. Uzdrowienie nie zawsze odbierane jest jako coś dobrego, komfortowego czy nawet duchowego, ponieważ nieuchronnie jesteśmy zmuszani do konfrontacji z naszymi cieniami, lękami i najgłębszymi tęsknotami – tymi sekretnymi częściami nas samych, które wyparliśmy, stłumiliśmy lub uznaliśmy za negatywne i niewarte naszej miłości. Jak możemy odnaleźć spokój w środku sztormu? Czy możemy być spokojni, gdy ziemia usuwa nam się spod nóg?

49,00 zł
39,20 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 9,80 zł

2 osoby kupiły
Wróć do góry