hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Książki - wyszukiwanie
Książki
Zabawki
Puzzle
Gry planszowe
Audiobooki
Muzyka
Filmy

Kalendarz premier z dnia 2019.08.20

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli we wtorek 20 sierpnia 2019 roku. Na pierwszym miejscu znajduje się Terapia ręki od A do Z. Zrób jak ja (Jacek Szmalec, Dariusz Wyszyński), na drugim Dzień dobry, moje kłopoty! (Renata Malek). Kolejny produkt to 5 sekund. Edycja 2019 (Trefl) oraz Egzamin ósmoklasisty. Język angielski. Trening przed egzaminem (Katarzyna Łaziuk).
1
Terapia ręki od A do Z. Zrób jak ja - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Terapia ręki od A do Z. Zrób jak ja
Dostępny69 szt.

Program Terapia ręki od A do Z ma na celu ograniczenie problemów dzieci z pisaniem ręcznym oraz przygotowanie maluchów do nabycia tej umiejętności. Przeznaczony jest dla rodziców i pedagogów, wychowawców pracujących z dziećmi w wieku przedszkolnym, u których występują trudności grafomotoryczne. Może również posłużyć jako materiał treningowy przed rozpoczęciem nauki pisania. Zrób jak ja to pierwsza część zestawu Terapia ręki od A do Z. Składa się z krótkiego wstępu teoretycznego z opisem budowy ręki, analizatora kinestetyczno-ruchowego, analizy prawidłowej postawy podczas pisania oraz chwytu pisarskiego, autorskiego arkusza do terapii ręki i kart, na których przedstawiono 65 pozycji ćwiczeniowych.

35,00 zł
26,60 zł

Rabat 24,0%
oszczędzasz 8,40 zł

13 osób kupiło
2
Dzień dobry, moje kłopoty! - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dzień dobry, moje kłopoty!
Dostępny73 szt.

Książka ta może służyć terapeutom, nauczycielom i rodzicom do pracy z dziećmi, które dopiero uczą się lub mają trudności ze zrozumieniem, jak zachować się w różnych codziennych sytuacjach społecznych. Jest to zbiór krótkich opowiadań oraz opracowanych do nich pytań i zadań, które rozwijają nie tylko umiejętności komunikacyjne i społeczne młodych czytelników, ale także wspierają ich rozwój poznawczy i językowy. Dziecięcy bohaterowie opowiadań każdego dnia popełniają różne gafy: w domu, w szkole, w czasie zabawy z rówieśnikami czy podczas spotkań rodzinnych. Nie rozumieją zasad funkcjonowania w grupie, źle odbierają intencje innych, myślą przede wszystkim o własnych potrzebach. Co w takich sytuacjach im towarzyszy? Najczęściej same kłopoty. Przykre nieporozumienia, niepotrzebne wybuchy złości, chwile wstydu, słowa, które nie powinny zostać wypowiedziane. Jednak każda z historii ma pozytywne zakończenie, a mali (i jednocześnie wielcy) bohaterowie nie poddają się, dzielnie ucząc się, jak radzić sobie w trudnych sytuacjach. Akceptują siebie i swoją niedoskonałość. Wcale nie chcą walczyć ze swoimi trudnościami. Bardziej szukają wsparcia, zaufania, zrozumienia – czyli tego, co najlepsze na wszystkie kłopoty.

19,90 zł
14,99 zł

Rabat 24,7%
oszczędzasz 4,91 zł

8 osób kupiło
3
5 sekund. Edycja 2019 - Gry planszowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
5 sekund. Edycja 2019
Trefl, od 8 lat
Dostępny388 szt.

Lubisz adrenalinę? Polubisz 5 sekund! Nowa odsłona kultowej gry towarzyskiej, w której masz tylko 5 sekund, aby odpowiedzieć na pytanie. Wylosuj kartę i odlicz czas za pomocą specjalnego czasomierza. Spiesz się, masz tylko 5 sekund... Z pewnością bez trudu wymienisz 3 rasy psów... Ale czy dasz radę zrobić to pod presją czasu? Masz 5 sekund, a pozostali gracze tylko czekają na twoje potknięcie! Czas nie jest twoim sprzymierzeńcem, dlatego mówisz co ci ślina na język przyniesie. Podajesz czasem dziwaczne, czasem śmieszne odpowiedzi, podczas gdy kulki szybko mkną w dół spirali specjalnego czasomierza. Zawartość opakowania: • 378 kart z pytaniami (756 pytań), • 6 kart „Następny”, • 6 kart „Zmiana”, • 6 pionków do gry, • plansza do gry, • specjalny czasomierz, • plastikowe pudełko na karty, • instrukcja. Możliwość rozgrywki bez planszy!

85,07 zł
74,01 zł

Rabat 13,0%
oszczędzasz 11,06 zł

7 osób kupiło
4
Egzamin ósmoklasisty. Język angielski. Trening przed egzaminem - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Egzamin ósmoklasisty. Język angielski. Trening przed egzaminem
Dostępny54 szt.

Publikacja została opracowana z myślą o uczniach przygotowujących się do egzaminu ósmoklasisty z języka angielskiego. Zawiera zadania zamknięte i otwarte spełniające wymagania określone w podstawie programowej kształcenia ogólnego. Rozwiązując zadania, uczniowie ćwiczą formułę egzaminu. Publikacja służy powtórzeniu i utrwaleniu wiadomości oraz rozwojowi ogólnych umiejętności językowych uczniów.

19,99 zł
14,99 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 5,00 zł

5 osób kupiło
5
Egzamin ósmoklasisty. Matematyka. Trening przed egzaminem - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Egzamin ósmoklasisty. Matematyka. Trening przed egzaminem
Dostępny180 szt.

Publikacja została opracowana z myślą o uczniach przygotowujących się do egzaminu ósmoklasisty z matematyki jako pomoc w uzupełnieniu, powtórzeniu oraz utrwaleniu wiedzy i rozwijaniu umiejętności. Jest zbiorem różnych typów zadań egzaminacyjnych. Zawiera komentarze dotyczące rozwiązania każdego typu zadań, rozwiązania oraz odpowiedzi.

19,99 zł
14,99 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 5,00 zł

5 osób kupiło
6
Skarbonka Lama metalowa owalna, zamykana - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Skarbonka Lama metalowa owalna, zamykana
Starpak
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.02.03

9,20 zł
8,99 zł
Powiadomienie

Rabat 2,3%
oszczędzasz 0,21 zł

5 osób kupiło
7
Wesołe karteczki. Angielski. Pomarańczowy bestseller - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wesołe karteczki. Angielski. Pomarańczowy bestseller
Dostępny291 szt.

Wesołe karteczki. Angielski to książeczka przeznaczona dla dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym. Dzięki prostym ćwiczeniom dziecko uczy się oraz utrwala angielskie słowa i wyrażenia. Bezpłatne nagrania do pobrania na: www.rea-sj.pl!

8,80 zł
7,99 zł

Rabat 9,2%
oszczędzasz 0,81 zł

5 osób kupiło
8
Sprawdź się! 7-8 lat - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Sprawdź się! 7-8 lat
Dostępny42 szt.

Seria zbiorów ciekawych i różnorodnych zadań, dzięki którym dzieci w różnym wieku będą mogły sprawdzić swoją wiedzę i umiejętności - licząc, rysując, ćwicząc spostrzegawczość, logiczne myślenie i wyobraźnię. W każdej książce znajdą też motywujące nalepki do przyklejenia w nagrodę za dobrze wykonane zadanie. świetna zabawa gwarantowana!

12,50 zł
9,99 zł

Rabat 20,1%
oszczędzasz 2,51 zł

4 osoby kupiły
9
Szkoła logicznego myślenia. Tworzenia ciągów - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Szkoła logicznego myślenia. Tworzenia ciągów
Dostępny6 szt.

Celem publikacji jest rozwijanie spostrzegawczości oraz zdolności logicznego myślenia. Dodatkowo uczeń ćwiczy koncentrację, percepcję wzrokową oraz kształci umiejętność argumentowania. Zadaniem dziecka jest ułożenie obrazków w kolejności określonej w poleceniu, na przykład od najmniejszego do największego, od najszybszego do najwolniejszego, od najstarszego do najnowszego. Na początku pracuje z figurami, cyframi, literami i wyrazami, a dopiero potem z obrazkami. Książka jest przeznaczona dla dzieci w wieku wczesnoszkolnym.

13,90 zł
10,99 zł

Rabat 20,9%
oszczędzasz 2,91 zł

3 osoby kupiły
10
Wesołe karteczki. Angielski. Niebieski bestseller - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wesołe karteczki. Angielski. Niebieski bestseller
Dostępny183 szt.

Wesołe karteczki. Angielski to książeczka przeznaczona dla dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym. Dzięki prostym ćwiczeniom dziecko uczy się oraz utrwala angielskie słowa i wyrażenia. Bezpłatne nagrania do pobrania na: www.rea-sj.pl!

8,80 zł
7,99 zł

Rabat 9,2%
oszczędzasz 0,81 zł

4 osoby kupiły
11
Jej portret. Najpiękniejsze wiersze i piosenki - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Jej portret. Najpiękniejsze wiersze i piosenki
Dostępny34 szt.

Wybór najpopularniejszych i najpiękniejszych wierszy oraz piosenek Jonasza Kofty. Kofta był jednym z największych – obok Agnieszki Osieckiej, Wojciecha Młynarskiego i Jeremiego Przybory – poetów polskiej piosenki. Niemal każdy jego wiersz mógł stać się od razu radiowym szlagierem – do najbardziej znanych należą choćby: „Jej portret”, „Śpiewać każdy może”, „Pamiętajcie o ogrodach”, „Wakacje z blondynką”, „Samba przed rozstaniem”. Sam Jeremi Przybora uważał, że dzięki takim autorom jak Jonasz Kofta powojenna Polska stała się „imperium piosenki na najwyższym poziomie”. Pisał tak, żeby było jak najprościej, najbardziej esencjonalnie bez żadnych zbędnych słów, bez żadnych ozdobników, bez żadnej barokowości a jednocześnie z maksymalną zawartością znaczenia. – Piotr Kofta

42,00 zł
31,50 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 10,50 zł

3 osoby kupiły
12
Barefoot To The Moon. An Acoustic Tribute To Pink Floyd, CD - Muzyka
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Barefoot To The Moon. An Acoustic Tribute To Pink Floyd, CD
Echoes, Mystic Production
Dostępny7 szt.

Lista utworów: 1. Shine on You Crazy Diamond (Part I-v) 2. High Hopes 3. Welcome to the Machine 4. Wish You Were Here 5. The Great Gig in the Sky 6. The Happiest Days of Our Lifes 7. Another Brick in the Wall (Part 2) 8. Hey You 9. Nobody Home 10. Comfortably Numb 11.Money 12. Run Like Hell

59,90 zł
55,11 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 4,79 zł

3 osoby kupiły
13
Dickie City. Tramwaj z otwieranymi drzwiami, mix wzorów - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Promocja
Dickie City. Tramwaj z otwieranymi drzwiami, mix wzorów
Dickie Toys
Dostępny12 szt.

Bardzo realistycznie odwzorowany tramwaj z otwieranymi drzwiami. Tramwaj City Liner to charakterystyczny pojazd przegubowy, przeznaczony do transportu ludzi w mieście. Zabawka posiada 3 pary drzwi, otwieranych za pomocą specjalnych pokręteł. Pojazd wyposażono w wolne koła, dzięki czemu dzieci mogą popychać go swobodnie popychać po płaskich powierzchniach. Tramwaj wiernie odzwierciedla prawdziwy pojazd, znany dzieciom z miejskich dróg. Z pewnością przypadnie do gustu wszystkim dzieciom. Długość pojazdu: ok. 46.0 cm Wymiary opakowania: 13.0 x 54.0 x 8.0 cm Uwaga! Mix wzorów. Wzór wysyłany losowo. Cena dotyczy 1 sztuki.

109,40 zł
83,14 zł

Rabat 24,0%
oszczędzasz 26,26 zł

2 osoby kupiły
14
Macochy - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Macochy
Dostępny17 szt.

Czy można pokochać cudze dziecko? Nadia i Anita to skłócone siostry, które jeszcze w dzieciństwie rozdzielił mur wzajemnej niechęci. Są absolutnie różne, ale łączy je pewne wspólne doświadczenie życiowe: ich partnerzy mają dzieci z poprzednich związków. Zbieg okoliczności, a może przeznaczenie, sprawia, że po latach milczenia obie spotykają się na zajęciach grupy wsparcia. To tu kobiety będące w podobnej sytuacji mogą porozmawiać o tym, do czego nie wypada głośno się przyznawać: o nienawiści do dziecka „tej pierwszej” i nieradzeniu sobie z rolą macochy. Nadia i Anita stają w obliczu dramatów i trudnych wyborów, muszą zdobyć się na mnóstwo cierpliwości i dobrej woli. Czy potrafią dać sobie nawzajem wsparcie, czy też zadawnione urazy okażą się ważniejsze od siostrzanej więzi? Danuta Awolusi – rocznik '86, Ślązaczka mieszkająca obecnie w Warszawie. Pisarka, autorka tekstów, od kilku lat prowadzi blog recenzencki „Książki Zbójeckie”. Wokalistka Gospel w warszawskim chórze Soul Connection Gospel Group. Absolwentka filologii polskiej na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach.

39,99 zł
29,99 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 10,00 zł

2 osoby kupiły
15
Balon Fol 85cm 7 Tecza Go Pbh - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
14,70 zł
13,99 zł

Rabat 4,8%
oszczędzasz 0,71 zł

2 osoby kupiły
16
Największy skarb - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Największy skarb
Dostępny1 szt.

Eucharystia to centrum życia katolika, a przynajmniej powinna nim być. Nie wynika to z żadnego prawa, a z prawdy o Jezusie i życiu wiecznym. Post eucharystyczny, komunia pod dwiema postaciami oraz na rękę, katolicy na nabożeństwie protestanckim, znaczenie 9 pierwszych piątków – to m.in. przedmiot rozważań ojca Jacka Salija, podanych w formie krótkich esejów i listów pisanych żywym językiem. Na mszę świętą przychodzimy, żeby czerpać miłość, którą okazuje Jezus ukrzyżowany i zmartwychwstały. Ojciec Salij spieszy z pomocą, by każdy uczestnik mógł z niej w pełni korzystać.

27,90 zł
25,11 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 2,79 zł

1 osoba kupiła
17
Brat bez brata - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Brat bez brata
Dostępny17 szt.

Analiza polityczna dwóch publicystów tygodnika „Polityka”, prowadzona od 2007 roku po dzień dzisiejszy. Jak doszło do tego, że schyłkowa, wydawałoby się, partia z niedzisiejszym przywódcą, formacja, która sprawiała wrażenie kuriozalnej sekty, stała się mocarnym ugrupowaniem zmieniającym niemal wszystkie reguły państwa? Książka to nie tylko wybór pisanych na bieżąco analiz politycznych, ale i niepublikowana wcześniej całościowa rekonstrukcja panującej w Polsce ideologii państwowej.

39,99 zł
30,79 zł

Rabat 23,0%
oszczędzasz 9,20 zł

1 osoba kupiła
18
Nieodnaleziona. Audiobook - Audiobooki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyprzedaż
Nieodnaleziona. Audiobook
Remigiusz Mróz, StoryBox
Dostępny2 szt.

Pierwszy polski thriller psychologiczny na miarę największych światowych bestsellerów! Gdybym oświadczył jej się chwilę wcześniej, nigdy by do tego nie doszło. Nie napadnięto by nas, ja nie trafiłbym do szpitala, a ona nie zniknęłaby na zawsze z mojego życia. Dziesięć lat po zaginięciu narzeczonej, Damian Werner jest pewien, że nigdy więcej jej nie zobaczy. Pewnego dnia trafia jednak niespodziewanie na ślad ukochanej – ktoś zamieszcza jej zdjęcie na jednym z profili spotted, szukając dziewczyny. Werner jest gotów przyjąć, że to przypadkowe podobieństwo, spotter wgrywa jednak drugie zdjęcie. Zdjęcie, które zrobił jej sam Werner na kilka dni przed zaginięciem – i którego nikomu od tamtej pory nie pokazał. Kto szuka dziewczyny? I czy to naprawdę ona pojawiła się po dziesięciu latach? Damian znał swoją narzeczoną od dziecka, spędzali ze sobą każdą chwilę. Szukając odpowiedzi na kolejne pytania, odkrywa jednak, że nie wiedział o niej wszystkiego...

39,90 zł
22,34 zł

Rabat 44,0%
oszczędzasz 17,56 zł

1 osoba kupiła
19
Detektyw Franek Kołatka i przygody z bohaterami Nowego Testamentu - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Detektyw Franek Kołatka i przygody z bohaterami Nowego Testamentu
Dostępny60 szt.

Nazywam się Kołatka. Franek Kołatka. Jestem detektywem i mam kilka trudnych spraw. Coś czuję, że nie poradzę sobie bez twojej pomocy. Przed nami podróż pełna fascynujących spotkań. Przyjrzymy się życiu Jezusa: – jak uczył uczniów modlitwy, – jak chodził z Piotrem po wodzie, – jak uzdrawiał chorych. Kiedy rozwiążemy krzyżówki, rebusy i inne zagadki, odkryjemy wspaniałe tajemnice. Pomożecie mi? To w drogę!

17,90 zł
12,99 zł

Rabat 27,4%
oszczędzasz 4,91 zł

1 osoba kupiła
20
Andrzej Stasiuk Istnienie - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Andrzej Stasiuk Istnienie
Dostępny10 szt.

?W cienkiej szczelinie pomiędzy odmianami czasu, mam takie nieodparte wrażenie, wydarza się pisarstwo Andrzeja Stasiuka. Ta książka będzie właśnie dyskretną i cierpliwą próbą pobytu w tym prześwicie?. Z rozdziału Żeby bardziej być Błyskotliwa opowieść Adriana Glenia to zaproszenie do szczególnej podróży po życiu i twórczości jednego z najbardziej znanych współczesnych polskich pisarzy. Dzieło i życie zostały tu pokazane jako swego rodzaju jedność bliska formule życiopisania. Autor przekonuje, że literatura jest dla Stasiuka zapisem życia oraz sposobem wyrażania tajemnic istnienia. Tropi egzystencjalne i metafizyczne wątki tego pisarstwa, takie jak fenomen nicości i śmierci, fascynacja światłem, peryferiami i pustką, pragnienie zmysłowego poznania świata czy apoteoza egzystencji. Osobisty styl Glenia godzi warsztat eksperta z doświadczeniem miłośnika twórczości Stasiuka. PROJEKT: EGZYSTENCJA I LITERATURA Seria poświęcona jest wybitnym polskim pisarzom ? ich twórczości ujmowanej przez nich samych i interpretowanej przez krytyków jako projekt egzystencjalny, jako próba ustanowienia i zapisania siebie i swojego sposobu odczytywania sensów rzeczywistości, indywidualnego oglądu różnych jej sfer ? społecznej, politycznej, etycznej, kulturowej, metafizycznej. Istotnymi kategoriami wyjaśniającymi pisarskie dzieło są w tym przypadku biografia, tożsamość oraz kształtujące je szeroko rozumiane doświadczenie: cielesne i zmysłowe, psychiczne i społeczne, historyczne i polityczne, etniczne i estetyczne, religijne i duchowe... W serii ukazały się tomy: Agnieszka Katowska, Witkacy. Etyka Marzena Woźniak-Łabieniec, Rymkiewicz. Metafizyka Maciej Urbanowski, Brzozowski. Nowoczesność Anna Legeżyńska, Hartwig. Wdzięczność Tomasz Garbol, Miłosz. Los Wkrótce: Agnieszka Kramkowska-Dąbrowska, Krasiński. Świadectwo

39,90 zł
34,31 zł

Rabat 14,0%
oszczędzasz 5,59 zł

1 osoba kupiła
21
IAN. Wydanie zbiorcze - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
IAN. Wydanie zbiorcze
Dostępny18 szt.

Rok 2044... Ludzkość jest w stanie tworzyć roboty doskonałe. Są silniejsze, szybsze, sprawniejsze od nas i posłusznie wykonują zadania, jakich od nich wymagamy. Lecz dwójka robotyków postępuje wbrew temu ideałowi doskonałości, tworząc androida wyjątkowego w swoim rodzaju. Robota myślącego, pokrytego skórą, zdolnego do popełniania błędów i cierpienia. Potwora. Wydanie zbiorcze „IAN” zawiera cztery albumy serii, której autorami są scenarzysta Fabien Vehlmann („Piękna ciemność”) i rysownik Ralph Meyer („Asgard”, „Undertaker”).

125,00 zł
102,50 zł

Rabat 18,0%
oszczędzasz 22,50 zł

1 osoba kupiła
22
Bohdan Chmielnicki T.1 Do elekcji Jana Kazimierza - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bohdan Chmielnicki T.1 Do elekcji Jana Kazimierza
Dostępny2 szt.

Klasyczna praca, do dziś uważana za najlepszą biografię Bohdana Chmielnickiego. Od autora: W przedstawianiu działalności Chmielnickiego, oparty nie o teorie polityczne i sentymentalny romantyzm historyczny, lecz o fakty i tylko o fakty, doszedłem do zupełnie innego przekonania w poglądach moich na Kozaczyznę i jej walki niż większość moich poprzedników. Jeżeli o winach może być mowa, to winnymi byli Kozacy i ich przywódcy, pozbawieni wszelkiego zmysłu politycznego, a popychani w wir bezbrzeżnej swawoli, dzięki jedynie dzikości swoich uczuć, niepohamowanej rozlewności temperamentu i nienawiści do wszelkiej władzy, bez względu na jej tytuł i charakter, do wszelkiego porządku społecznego. Jeżeli można poważnie o Kozaczyźnie mówić, to nie był to żaden ustrój, z którego wyłaniają się organizmy państwowe, lecz falanga niezadowolona z każdych stosunków państwowych, rozhukana na bezbrzeżnej, rozbójnickiej swawoli, rozkochana w tej swawoli, w niej widząca cel życia i za pomocą cudzej krzywdy czego nie rozumiała nawet zdobywająca środki do życia. W takich warunkach zdolną była wydawać i wydawała wybujałe indywidualizmy, lecz nie wydała ani jednego męża stanu. Umiała zwyciężać, lecz nie umiała korzystać ze zwycięstw, bo brakło jej rozwagi, spokoju i umiarkowania. Rabunek był celem Kozaczyzny, pragnienie swawoli bezkarnej powodem do walki. Wydzielała się ona wprawdzie z łona ludu wiejskiego, lecz stawała się jego gnębicielką, nieprzyjaciółką wszelkiej poważnej pracy i skutkiem tego zaprzepaściła, zaprzedała dolę swego ludu. O państwie i jego zadaniach, celach, obowiązkach nie miała sformułowanego pojęcia. Państwo uważała jako siłę, hamującą jej swawolę i tylko w imię tego walczyła z nami i Moskwą

65,00 zł
50,05 zł

Rabat 23,0%
oszczędzasz 14,95 zł

1 osoba kupiła
23
Różaniec dla małżeństw - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Różaniec dla małżeństw
Dostępny11 szt.

Małżeństwo jest wspaniałą drogą do świętości. Wędrówka po niej bywa jednak pełna rozmaitych przeszkód i trudności. Pomocą w rozwiązywaniu tych problemów jest na pewno wspólna modlitwa,w szczególności odmawianie różańca. Niech te rozważania różańcowe pomagają nam nieustannie rozwijać się w naszych małżeństwach.Niech pomagają nam odkrywać prawdziwą głębię, złożoność i piękno relacji, do której zostaliśmy przez Boga powołani, niech jeszcze mocniej uświadomią nam, jak ważnego i odpowiedzialnego zadania się podjęliśmy, i niech pomagają nam odkrywać prawdę o nas samych. Emilia Litwinko - żona kochającego męża, mama trójki dzieci; autorka książek Opowieści pajączka, Opowieści kornika, Opowieści mrówki, Opowieści Gwiazdeczki oraz Anioł Stróż i Babcia, Zuzanna, a także Różańca dla matek w trudnej i zagrożonej ciąży. Nieustannie zachwycona miłością - tą mniejszą, ludzką, i tą Największą, Jedyną i Wieczną - oraz zafascynowana macierzyństwem i możliwościami, jakie ono ze sobą niesie.

10,60 zł
7,99 zł

Rabat 24,6%
oszczędzasz 2,61 zł

1 osoba kupiła
24
Wesołe karteczki. Angielski. Zielony bestseller - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wesołe karteczki. Angielski. Zielony bestseller
Dostępny417 szt.

Przedstawiamy książeczkę przeznaczoną dla dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym. Dzięki prostym ćwiczeniom dziecko uczy się oraz utrwala angielskie słowa i wyrażenia.

8,80 zł
7,99 zł

Rabat 9,2%
oszczędzasz 0,81 zł

2 osoby kupiły
25
Angielski - wesołe karteczki. Czerwony bestseller - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Angielski - wesołe karteczki. Czerwony bestseller
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.01.24

Angielski ? wesołe karteczki to książeczka przeznaczona dla dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym. Dzięki prostym ćwiczeniom dziecko uczy się oraz utrwala angielskie słowa i wyrażenia. Bezpłatne nagrania do pobrania na: www.rea-sj.pl!

8,80 zł
7,99 zł
Powiadomienie

Rabat 9,2%
oszczędzasz 0,81 zł

2 osoby kupiły
26
Uroda życia - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Uroda życia
Dostępny44 szt.

Powieść, która mogła się ukazać tylko poza zasięgiem carskiej cenzury. Historia odrodzenia świadomości narodowej człowieka, którego los skazał na wynarodowienie. Piotr Rozłucki jest wiernym Rosji oficerem armii rosyjskiej. Został tak wychowany przez stryja generała, mimo ostatniej woli ojca, by był Polakiem. Jego nastawienie zmienia się, kiedy widzi mogiłę ojca, powstańca styczniowego, i poznaje jego tragiczne losy. Pragnie wrócić do polskich korzeni, ale na drodze staje mu miłość do pięknej Rosjanki. Bohater powieści Stefana Żeromskiego musi wybierać między trudnym losem Polaka a tytułową urodą życia. Jakże ta powieść rozpłomieniła wszystkie nasze uczucia, jakim stała się wezwaniem i świadectwem wierności Polsce poprzez wszystko i mimo wszystko. – Maria Dąbrowska Czytanie książek tych przeobraża. Inaczej się po nich widzi, czuje, inaczej życie własne przeżywa. – Stanisław Brzozowski

38,00 zł
28,50 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 9,50 zł

1 osoba kupiła
27
Trudne R. Utrwalanie prawidłowej wymowy głoski R - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Trudne R. Utrwalanie prawidłowej wymowy głoski R
Dostępny77 szt.

Książka zawiera zbiór krótkich opowiadań dla dzieci w wieku przedszkolnym. Każda z historyjek poświęcona jest głosce „r”, dzięki czemu mali czytelnicy mogą doskonalić jej wymowę i poszerzać słownictwo. Dodatkowo do każdego opowiadania dołączona jest krzyżówka, co jeszcze bardziej umili czytanie. Jej rozwiązanie nie będzie stanowiło żadnego problemu, gdyż wszystkie wyrazy można znaleźć w tekście. Publikacja może stanowić źródło inspiracji dla rodziców, nauczycieli, terapeutów oraz wszystkich, których interesuje prawidłowy rozwój mowy dziecka.

12,00 zł
9,99 zł

Rabat 16,8%
oszczędzasz 2,01 zł

1 osoba kupiła
28
Hope Again - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Hope Again
Dostępny18 szt.

Trzymająca w napięciu, pikantna historia miłosna (New Adult), w której bohaterowie muszą zmierzyć się z demonami przeszłości. 4 tom poczytnej serii dla młodzieży! Everly Penn nigdy nie chciała się zakochać, a już na pewno nie w wykładowcy. Ale Nolan Gates jest czarujący, inteligentny i seksowny i tylko przy nim Everly udaje się zapomnieć o mrocznych myślach, które od dzieciństwa nie dają jej spać w nocy. Im lepiej go poznaje, tym intensywniejsza staje się więź między nimi, tym bardziej Everly chce przekroczyć niewidzialną granicę, oddzielającą ją od Nolana. Nie wie jednak, że za jego optymizmem i miłością do literatury kryje się tajemnica. Tajemnica, która może zniszczyć ich miłość, zanim się na dobre zaczęła.

37,90 zł
27,29 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 10,61 zł

1 osoba kupiła
29
Dawn Of The Dragonstar. Limited Edition, CD - Muzyka
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dawn Of The Dragonstar. Limited Edition, CD
Twilight Force , Mystic Production
Dostępny21 szt.

Lista utworów: 1. Dawn of the Dragonstar 2. Thundersword 3. Long Live the King 4. With the Light of a Thousand Suns 5. Winds of Wisdom 6. Queen of Eternity 7. Valley of the Vale 8. Hydra 9. Night of Winterlight 10. Blade of Immortal Steel Bonus Tracks 11.The Power of the Ancient Force (Hanna Turi Version) 12. With the Light of a Thousand Suns (Orchestral Version) 13. Enchanted Dragon of Wisdom (2007 Demo Version) 14. Forest of Destiny (2007 Demo Version)

65,90 zł
60,63 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 5,27 zł

1 osoba kupiła
30
Dworek w Miłosnej. Audiobook - Audiobooki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyprzedaż
Dworek w Miłosnej. Audiobook
Agnieszka Olejnik, StoryBox
Dostępny3 szt.

Wyobraź sobie długą, wysadzaną strzelistymi drzewami aleję, wiodącą do pełnego wspomnień dworku w stylu angielskim. Zajrzyj do rosarium z ogrodnikiem Antonim, przejdź się nad staw, odetchnij zapachem lawendy… Zajrzyj do miejsca, gdzie przeszłość splata się z teraźniejszością. Daj się uwieść niespiesznemu rytmowi życia w cichym miasteczku Miłosna. Bogna Rytter, dziedziczka posiadłości, zapisuje swój majątek jedynym krewnym – kuzynkom Adzie i Monice. Co zrobią z nieoczekiwanym spadkiem? Czy każda zmiana jest zmianą na lepsze? Jak ułożą się stosunki między dwiema niemal obcymi kobietami, między którymi staną wielkie pieniądze i… mężczyzna? Stare mury kryją niejedną tajemnicę. A kiedy do dworku wprowadzi się młodość, wraz z nią zamieszkają tam marzenia, namiętności i tęsknoty.

29,95 zł
16,47 zł

Rabat 45,0%
oszczędzasz 13,48 zł

1 osoba kupiła
31
Balon Fol 85cm 6 Tecza Go Pbh - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
14,70 zł
13,99 zł

Rabat 4,8%
oszczędzasz 0,71 zł

1 osoba kupiła
32
Bohdan Chmielnicki T.2 Od elekcji Jana Kazimierza - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bohdan Chmielnicki T.2 Od elekcji Jana Kazimierza
Dostępny4 szt.

Klasyczna praca, do dziś uważana za najlepszą biografię Bohdana Chmielnickiego. Od autora: W przedstawianiu działalności Chmielnickiego, oparty nie o teorie polityczne i sentymentalny romantyzm historyczny, lecz o fakty i tylko o fakty, doszedłem do zupełnie innego przekonania w poglądach moich na Kozaczyznę i jej walki niż większość moich poprzedników. Jeżeli o winach może być mowa, to winnymi byli Kozacy i ich przywódcy, pozbawieni wszelkiego zmysłu politycznego, a popychani w wir bezbrzeżnej swawoli, dzięki jedynie dzikości swoich uczuć, niepohamowanej rozlewności temperamentu i nienawiści do wszelkiej władzy, bez względu na jej tytuł i charakter, do wszelkiego porządku społecznego. Jeżeli można poważnie o Kozaczyźnie mówić, to nie był to żaden ustrój, z którego wyłaniają się organizmy państwowe, lecz falanga niezadowolona z każdych stosunków państwowych, rozhukana na bezbrzeżnej, rozbójnickiej swawoli, rozkochana w tej swawoli, w niej widząca cel życia i za pomocą cudzej krzywdy czego nie rozumiała nawet zdobywająca środki do życia. W takich warunkach zdolną była wydawać i wydawała wybujałe indywidualizmy, lecz nie wydała ani jednego męża stanu. Umiała zwyciężać, lecz nie umiała korzystać ze zwycięstw, bo brakło jej rozwagi, spokoju i umiarkowania. Rabunek był celem Kozaczyzny, pragnienie swawoli bezkarnej powodem do walki. Wydzielała się ona wprawdzie z łona ludu wiejskiego, lecz stawała się jego gnębicielką, nieprzyjaciółką wszelkiej poważnej pracy i skutkiem tego zaprzepaściła, zaprzedała dolę swego ludu. O państwie i jego zadaniach, celach, obowiązkach nie miała sformułowanego pojęcia. Państwo uważała jako siłę, hamującą jej swawolę i tylko w imię tego walczyła z nami i Moskwą

65,00 zł
50,05 zł

Rabat 23,0%
oszczędzasz 14,95 zł

1 osoba kupiła
33
Polskie szlagiery: Nie liczę godzin i lat, CD - Muzyka
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Polskie szlagiery: Nie liczę godzin i lat, CD
różni, MTJ Agencja Artystyczna
Dostępny9 szt.

"Polskie szlagiery" to przekrojowa seria kompilacji najważniejszych polskich utworów z lat siedemdziesiątych i osiemdziesiątych dwudziestego wieku. Trafiły na nią nagrania zespołów, które w tamtych Czasach odnosiły największe sukcesy, zdobywały szczyty list przebojów oraz podbijały parkiety dyskotek w całym kraju. Okazało się, że wiele spośród tamtych kapel na długie lata podbiły też serca słuchaczy, a ich utwory stały się prawdziwymi szlagierami. Lista utworów: 1. Andrzej Rybiński - Nie liczę godzin i lat 2. Jan Wojdak, Wawele - Nie szkoda róż 3. Czesław Niemen - Ulice niby piosenki 4. Eleni - Dla Ciebie jestem ja 5. Halina Frąckowiak - Jak pięknie by mogło być 6. Iwona Niedzielska - Lato w sercu masz 7. Anna Jurksztowicz - Stan pogody 8. Janusz Gniatkowski - Mexicana 9. Jerzy Połomski - Nie zapomnisz nigdy 10. Katarzyna Sobczyk - O mnie się nie martw 11. Czerwone Gitary, Alibabki - Port piratów 12. Marek Grechuta, Teresa Haremza - Muza pomyślności 13. Andrzej Sikorowski, Pod Budą - Bardzo smutna piosenka retro 14. Tercet Egzotyczny - Jej pierwsza corrida 15. Trubadurzy - Znamy się tylko z widzenia 16. Waldemar Kocoń - Uśmiechnij się, mamo 17. Vox - A gdyby tak 18. Danuta Stankiewicz - Dzisiaj jutro zawsze

35,90 zł
34,11 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,79 zł

1 osoba kupiła
34
Dzielenie łupów. Wojna o imperium Aleksandra Wielkiego - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dzielenie łupów. Wojna o imperium Aleksandra Wielkiego
Dostępny22 szt.

W niespełna dziesięć lat Aleksander Wielki zbudował jedno z największych imperiów w dziejach świata. Po niespodziewanej śmierci wielkiego zdobywcy w 323 roku p.n.e. nastało pół wieku zdrad, zmiennych sojuszy, rzezi i morderstw, gdy jego spadkobiercy, diadochowie, rozdzielali między siebie ogromne zdobycze Macedończyka; reperkusje tych burzliwych wydarzeń odczuwalne są do dziś w państwach bałkańskich i nie tylko tam. W tej ze swadą pisanej opowieści genialnie splatają się ze sobą polityka, wojna i kultura. „Błyskotliwa narracja Robina Waterfielda w pełni oddaje wszystkie aspekty tego niezwykłego półwiecza”. – Paul Cartledge, autor Aleksandra Wielkiego oraz Spartan „Porywająca, dramatyczna opowieść”. – Tom Holland, autor Perskiego ognia „Oparta na wynikach najnowszych badań i gruntownie udokumentowana (…), umiejętnie rozmieszczone przerywniki podsumowujące hellenistyczne osiągnięcia w dziedzinie życia społecznego, literatury, sztuki, gospodarki, filozofii, religii”. – Peter Green, „Wall Street Journal” „Znakomite wprowadzenie (...). Oddaje dramatyzm okresu po śmierci Aleksandra z pasją powieściopisarza”. – „Military Times” „Jeśli w ogóle możliwe jest zrozumienie wczesnej epoki hellenistycznej dzięki jednej książce, to prawdopodobnie dzięki tej właśnie”. – Janice Gabbert, Choice „Nieliczne okresy dziejów były bogatsze w wydarzenia niż epoka diadochów (...). Robin Waterfield przywraca do życia barwne osobowości tych burzliwych czasów, prezentując również nowe trendy w filozofii i sztuce, które zapowiadały epokę hellenistyczną i potęgę Rzymu”. – Lawrence Tritle, autor A New History of the Peloponnesian War

49,90 zł
37,43 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 12,47 zł

1 osoba kupiła
35
Cobi 02254. Blume. Kwiatowa laleczka - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Cobi 02254. Blume. Kwiatowa laleczka
Cobi
Dostępny6 szt.

Uwielbiasz hodować kwiatki? Nasz kwiatek Blume jest wyjątkowy! Nabierz wody do konewki, podlej doniczkę, a za kilka sekund pojawi się w doniczce kwiatek- laleczka! Doniczka po otwarciu zamienia się w domek. W kolekcji jest 22 różnych lalek. Mieszaj i łącz lalki i akcesoria między sobą (włosy, ubranka). Wielkość laleczki z piankowymi włosami – 15.0 cm, bez włosów 8.0 cm. Zawartość opakowania: • doniczka, • laleczka, • 8 akcesoriów.

69,90 zł
62,91 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 6,99 zł

1 osoba kupiła
36
Balon premium, W Dniu Urodzin (5 sztuk) - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Balon premium, W Dniu Urodzin (5 sztuk)
Godan, 5 sztuki
Dostępny3 szt.

Miks kolorów w opakowaniu

7,10 zł
6,99 zł

Rabat 1,5%
oszczędzasz 0,11 zł

2 osoby kupiły
37
Głodni Boga. Sytuacja osób wierzących - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Głodni Boga. Sytuacja osób wierzących
Dostępny6 szt.

Od Autora: "Chcę przywołać głos Kościoła i w ten sposób pokazać, jak można tu i teraz zaradzić duchowym potrzebom ludzi, aby nikt nie musiał cierpieć z powodu niezaspokojenia głodu Boga." Coraz więcej ludzi szuka Pana świadomie i dobrowolnie, i chociaż nie są to tłumy, to jednak cieszy fakt, że tyle osób robi to ze szczerej potrzeby serca, z powodu głodu Boga. Ks. dr Jacek Kołak (ur. 1975) duszpasterz, rekolekcjonista i kierownik duchowy, nauczyciel, kapelan szpitalny. Autor książek z serii Duchowość dla każdego.

15,00 zł
13,99 zł

Rabat 6,7%
oszczędzasz 1,01 zł

1 osoba kupiła
38
Igor, LP - Muzyka
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Igor, LP
Tyler The Creator , Sony Music Entertainment
Dostępny199 szt.

Lista utworów: 1. Igor's Theme 2. Earfquake 3. I Think 4. Exactly What You Run From You End Up Chasing 5. Running Out Of Time 6. New Magic Wand 7. A Boy Is A Gun* 8. Puppet 9. What's Good 10. Gone, Gone / Thank You 11. I Don't Love You Anymore 12. Are We Still Friends?

120,99 zł
1 osoba kupiła
39
O włos od piwa, wydanie II. Audiobook - Audiobooki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
O włos od piwa, wydanie II. Audiobook
Eugeniusz Dębski, StoryBox
Dostępny4 szt.

Ostatni zbiór opowiadań z Hondelykiem i Cadronem w rolach głównych. W każdym z tekstów przyjaciele doświadczają różnorodnych przygód, są wystawiani na liczne próby i pokusy. Odbywają podróże do odległych tajemniczych krain, podczas których stają do walki z wieloma oryginalnymi przeciwnikami, np. skrzydlatym stworem, piękną kobietą czy dzikim wojownikiem. W każdej historii jako nieodłączny element pojawia się także znany i lubiany złocisty trunek. Dębski po raz kolejny udowadnia, że jest mistrzem krótkiej formy. Wciągająca fabuła, kompozycyjna klarowność i duża doza humoru czynią całość lekturą łatwą, lekką, przyjemną i obowiązkową dla fanów gatunku. W skład tomu wchodzą opowiadania: Dziewczyna ze snu Hoża młynarka Wszystkie lady Lesterlady Zmiennokształtny przyjaciel

28,00 zł
22,40 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 5,60 zł

1 osoba kupiła
40
Vanderbeekers. Rodzina ze 141 Ulicy i ukryty ogród - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Vanderbeekers. Rodzina ze 141 Ulicy i ukryty ogród
Dostępny52 szt.

Kontynuacja opowieści o cudownej, wieloosobowej rodzinie z Harlemu. Kiedy na panią Josie i pana Jeeta spada nieszczęście, młodzi Vanderbeekerowie postanawiają stworzyć dla ukochanych sąsiadów wspaniałą oazę – magiczny ogród w Harlemie. A wszystko to mimo licznych przeszkód, krat, ostów i śmieci oraz wbrew niecnym planom bogatego dewelopera. W czasie gdy Isa spędza czas na obozie muzycznym, Jessie, Oliver, Hiacynta i Laney zabierają się do pracy. Muszą zrobić to, co robią najlepiej: wymyślić plan, a potem go zrealizować.

39,99 zł
29,19 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 10,80 zł

1 osoba kupiła
41
Detektyw Franek Kołatka i przygody z bohaterami Starego Testamentu - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Detektyw Franek Kołatka i przygody z bohaterami Starego Testamentu
Dostępny79 szt.

Nazywam się Kołatka. Franek Kołatka. Mam dla ciebie propozycję. Wyruszymy w podróż pełną tajemnic i zagadek. Jestem w tym całkiem dobry, ale potrzebuję twojej pomocy. Razem zobaczymy: – jak Bóg stworzył świat, – jak Noe zbudował Arkę, – jak Dawid pokonał Goliata. Będziemy rozwiązywać rebusy, krzyżówki, szyfry, a przy tym nie zabraknie świetnej zabawy. Gotowi na przygodę? To ruszamy!

17,90 zł
12,99 zł

Rabat 27,4%
oszczędzasz 4,91 zł

1 osoba kupiła
42
Egzamin ósmoklasisty. Język polski. Trening przed egzaminem - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Egzamin ósmoklasisty. Język polski. Trening przed egzaminem
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.02.05

Publikacja została opracowana z myślą o uczniach przygotowujących się do egzaminu ósmoklasisty z języka polskiego jako pomoc w uzupełnieniu, powtórzeniu oraz utrwaleniu wiedzy i rozwijaniu umiejętności. Jest zbiorem różnych typów zadań egzaminacyjnych oraz tekstów źródłowych. Zawiera komentarze dotyczące sposobu rozwiązania każdego typu zadań oraz informacje o umiejętnościach, jakie są sprawdzane. W publikacji znajdują się również rozwiązania zadań zamkniętych i propozycje rozwiązań zadań otwartych.

20,00 zł
14,99 zł
Powiadomienie

Rabat 25,1%
oszczędzasz 5,01 zł

1 osoba kupiła
43
Medytacja kodu źródłowego - nowatorska technika. Jak szybko pokonać lęk, stres i skutecznie osiągnąć cele, aktywując niewykorzystany potencjał mózgu - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Medytacja kodu źródłowego - nowatorska technika. Jak szybko pokonać lę...
Dostępny11 szt.

Poznaj brakujące ogniwo oświecenia Dzięki tej książce poznasz metody osobistej transformacji. Wreszcie zmiany w Twoim życiu nabiorą koniecznego rozpędu. Odkryjesz ogniwo, którego brak powstrzymywał Cię nawet przed codziennymi zmianami poprawiającymi życie, takimi jak zrzucanie wagi, naprawianie związków czy rozwijanie kariery. Te proste ćwiczenia sprawią, że odzyskasz radość, na nowo odkryjesz swoje pasje i dotrzesz do wymarzonego celu. Otrzymasz możliwość przeżywania autentycznej i głębokiej duchowości oraz oświeconego stanu istnienia. Nowy system do osiągnięcia pełnej transformacji Autor poświęcił 30 lat na badania ludzkiego potencjału. Praca jego życia skupia się na tworzeniu nowych technologii mających za cel uwolnienie subtelnej energii w ciele i przebudzenie mózgu. Jest twórcą techniki życia w wyższym mózgu i medytacji kodu źródłowego, dzięki którym Twoja transformacja jest możliwa. Są one narzędziami, które możesz wykorzystać jako kompletny system do osiągania wyższych celów, ale również do pokonywania codziennych problemów. Nie wykluczają jednak tego, co obecnie robisz w kierunku własnego rozwoju i dobrostanu. Dostrzeżesz nowy potencjał skryty w tym, co od lat robisz. Na przykład, jeśli zastosujesz metodę medytacji kodu źródłowego i jednocześnie uczestniczysz w zajęciach jogi, odczujesz korzyści z tej praktyki, jakich nawet sobie nie wyobrażałeś. Czym jest medytacja kodu źródłowego Medytacja kodu źródłowego jest techniką przede wszystkim dla mózgu. Kiedy dołączysz do niej 9 szczytów transformacji, można te techniki uznać jako jogę XXI wieku. Jednak nie jest to forma ćwiczeń oparta na asanach (pozycjach). Przywracają one zamysł starożytnej jogi jako sposobu na osiągnięcie pełnego uwolnienia jeszcze w tym życiu. Poznanie tych technik do tej pory było możliwe jedynie poprzez uczestnictwo w intensywnym szkoleniu. Jednak ta publikacja sprawi, że poznasz je i bez wysiłku nauczysz się ich praktykowania. Po przeczytaniu tej książki będziesz posiadał narzędzia niezbędne do spowodowania radykalnej przemiany w swoim mózgu. Medytacja kodu źródłowego zapewnia także metody, które odpowiednio aktywują wyższy mózg aby efekt medytacji był skuteczny. Obszary zmian, które zauważysz w krótkim czasie po stosowaniu medytacji kodu źródłowego: – uczucie szczęścia u Ciebie i innych, – zmniejszenie lęku, – lepsze relacje, – poczucie bycia kompetentnym i sprawnym, – osiągnięcie własnego celu, – doświadczanie większego sensu w życiu, – więcej entuzjazmu, – panowanie nad życiem, – zdolność rozwiązywania życiowych problemów, – mniej strachu, – wyższy poziom energii, – mniej nudy, – postęp w kierunku celów, – bycie szanowanym, – więcej współczucia.

49,40 zł
37,05 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 12,35 zł

1 osoba kupiła
44
Niezwyczajni. Tom 3. Zamarznięta luneta - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Niezwyczajni. Tom 3. Zamarznięta luneta
Dostępny45 szt.

Trzeci tom serii „Niezwyczajni”. Po ostatnich wydarzeniach Ivy, Seb i Valian są przekonani, że na zawsze pokonali swoich wrogów i Lundinora. Okazuje się, że ich przygoda dopiero się zaczyna. Wszyscy spotykają się w Nubrook, zdumiewającym i ukrytym pod Nowym Jorkiem miejscu. Ale nie ma czasu, aby rozkoszować się niesamowitymi widokami. Mają misję, muszą odnaleźć zaginioną siostrę Valiana, Rosie. Wygląda na to, że nie tylko oni jej szukają. Czy Ivy, Seb i Valian odnajdą ją pierwsi?

39,99 zł
29,19 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 10,80 zł

45
Bałtyckie zwierzaki - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bałtyckie zwierzaki
Dostępny95 szt.

Zbiór wierszy i pięknych ilustracji o zwierzętach żyjących w Morzu Bałtyckim. „Dorsz” Oto dumny król Bałtyku, o uroczym, cud wąsiku. Na podbródku wąsik ów, szyk i klasa, brak mi słów! Drobnych plamek moc na ciele, spójrzcie drodzy przyjaciele... rzuca się dziś w oczy zwłaszcza, ta drapieżna, rybia paszcza. Słynie dorsz ze swej urody, pływa tam, gdzie głębsze wody, bywa też pomuchlem zwany, dorsz – pomuchel, doceniany!

34,99 zł
25,54 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 9,45 zł

46
Fale grawitacyjne. Nowa era astrofizyki - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Fale grawitacyjne. Nowa era astrofizyki
Niedostępny
Brak

14 września 2015 roku zaczęła się era nowej astronomii, która przez najbliższe stulecia kształtować będzie naszą wizję świata, opartą na obserwacji nie światła, lecz fal grawitacyjnych emitowanych przez ruchy i drgania ciał niebieskich. Od tego czasu zarejestrowaliśmy nie tylko fale grawitacyjne, emitowane wskutek łączenia się czarnych dziur, ale również gwiazd neutronowych. Nasza wiedza rozwija się w tempie wprost fenomenalnym! Nathalie Deruelle i Jean-Pierre Lasota, fizycy zaangażowani w badania fal grawitacyjnych, opowiadają w swojej książce zarówno o historii, jak i o najnowszych obserwacjach i wynikach. Zadają pytanie, jak zadziwiające niespodzianki przyniesie nam jeszcze astronomia fal grawitacyjnych i jak bardzo odmieni nasz obecny obraz Wszechświata. Nathalie Deruelle – francuska fizyk teoretyk, profesor honorowy we francuskim Narodowym Centrum Badań Naukowych, związana z Uniwersytetem Paris Diderot i Yukawa Institute for Theoretical Physics w Kioto, autorka kilku podręczników. Głównym obszarem jej badań jest ogólna teoria względności. Była współautorką pionierskich prac na temat fal grawitacyjnych generowanych przez układy podwójne, składające się z pulsara i gwiazdy neutronowej, a teraz pracuje nad zagadnieniami kosmologii i alternatywnymi teoriami grawitacji. Jean-Pierre Lasota – fizyk teoretyk i astrofizyk, autor ponad 250 prac naukowych i kilku książek. Profesor honorowy w Instytucie Astrofizyki w Paryżu i profesor zwyczajny w Centrum Astronomicznym im. Mikołaja Kopernika PAN w Warszawie. Przez wiele lat kierował Wydziałem Astrofizyki Relatywistycznej i Kosmologii Obserwatorium Paryskiego i był doradcą naukowym prezesa francuskiego Narodowego Centrum Badań Naukowych. Wieloletni członek komitetów nadzorujących budowę i działanie detektora fal grawitacyjnych Virgo.

39,99 zł
29,99 zł
Powiadomienie

Rabat 25,0%
oszczędzasz 10,00 zł

47
Warszawa literacka przełomu XIX i XX wieku - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Warszawa literacka przełomu XIX i XX wieku
Dostępny9 szt.

Codzienne życie literatów Warszawy, jego specyfika (powszechne jadanie śniadań w mleczarniach i handelkach oraz bywanie w kawiarniach i na jour fixe'ach) i towarzyszące mu zabójstwa z miłości i pobicia z urażonej ambicji, orgie i nieślubne dzieci, zakazy cenzury i próby ich obejścia, słowem – to, o czym nie piszą podręczniki literatury. Odkłamane sylwetki pisarzy, które czasem fałszowano – ze względów obyczajowych, towarzyskich czy politycznych. Szczególnie ucierpiało pokolenie pozytywistów, z których niezasłużenie uczyniono nudziarzy, z kolei do twórców Młodej Polski przylgnęło miano szaleńców. Pięćdziesiąt lat historii Warszawy – od powstania styczniowego po wybuch I wojny światowej – miasta znaczącego, dawnej stolicy Rzeczypospolitej, sprowadzonej przez zaborcę do rzędu miasta gubernialnego na rosyjskiej prowincji. Przemiany cywilizacyjne w Warszawie, życie pisarzy pod zaborem rosyjskim, dokonania twórcze, sukcesy wydawnicze, skandale, romanse – to znajdziemy w książce Warszawa literacka przełomu XIX i XX wieku. Piotr Łopuszański (ur. 1966 we Francji) – pisarz, publicysta. Z wykształcenia filozof. Na Uniwersytecie Warszawskim studiował także polonistykę i historię sztuki. Jako publicysta zadebiutował w 1991 roku na łamach prasy literackiej. Publikował m.in. na łamach „Życia Warszawy”, „Przeglądu Artystyczno-Literackiego”, „Twórczości”, „Podkowiańskiego Magazynu Kulturalnego”, „Pamiętnika Literackiego”, „Stolicy” i „Skarpy Warszawskiej”. Zajmuje się badaniem życia i twórczości Bolesława Leśmiana, o którym wydał 4 książki. Ponadto opublikował m.in. biografię Gustaw Holoubek. Filozof bycia, PRL w stylu pop oraz Warszawę literacką w PRL i Warszawę literacką w okresie międzywojennym.

42,00 zł
31,50 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 10,50 zł

48
Kto się śmieje ostatni - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kto się śmieje ostatni
Niedostępny
Brak

Nowy zaskakujący thriller autorki Straconej. Dana Diaz jest początkującą stand-upperką szukającą dla siebie miejsca w zdominowanym przez mężczyzn środowisku komediowym. Amanda Dorn to silna i nieustępliwa programistka komputerowa. Kobiety szybko nawiązują nić porozumienia, kiedy odkrywają, że obie doświadczyły dyskryminacji w zawodach, w których faworyzowani są mężczyźni. Po spontanicznym wyznaniu Dany, że niedawno padła ofiarą molestowania, Amanda wpada na pomysł odwetu w stylu „Nieznajomych z pociągu”. Zemsta, chociaż słodka, wciąga Danę do labiryntu zdrad i rozczarowań. Narastająca paranoja pozbawia ją zaufania nawet wobec najbliższych przyjaciół, a po pewnym czasie – samej siebie. Ile jest w stanie poświęcić dla wyrównania rachunków? Kto ostatecznie zapłaci najwyższą cenę? I czy po tym wszystkim będzie jeszcze można komuś zaufać? Amy Gentry zadebiutowała thrillerem Stracona, który został przetłumaczony na kilkanaście języków i okazał się międzynarodowym sukcesem literackim. Oprócz powieści pisuje też recenzje literackie i felietony kulturalne, a nawet zdarzyło jej się prowadzić przez rok rubrykę dotyczącą mody. Mieszka w Austin w stanie Teksas, gdzie przez wiele lat jako wolontariuszka pomagała ofiarom przemocy domowej i seksualnej.

39,90 zł
29,93 zł
Powiadomienie

Rabat 25,0%
oszczędzasz 9,97 zł

49
Rak trzustki, czyli jak wygrać z cichym zabójcą - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Rak trzustki, czyli jak wygrać z cichym zabójcą
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.11.03

Najwybitniejszy specjalista w Polsce od raka trzustki o chorobie, która zabiła Annę Przybylską, Patricka Swayze i Steve'a Jobsa. Leczenie nowotworów trzustki to jedno z najtrudniejszych wyzwań współczesnej medycyny. Większość z nich nie daje na początku żadnych widocznych objawów, a w krótkim czasie staje się już niemożliwa do leczenia. Ale mimo smutnych statystyk rak trzustki coraz rzadziej oznacza wyrok śmierci. Czym więcej o nim wiemy, tym łatwiej go uniknąć, a w razie zachorowania – rozpoznać i pokonać. W książce Rak trzustki, czyli jak wygrać z cichym zabójcą profesor Paweł Lampe opowiada nie tylko o przyczynach i odmianach nowotworów trzustki, ale też najnowszych metodach leczenia oraz pułapkach, w jakie może wpaść chory w kontakcie ze służbą zdrowia. W leczeniu raka trzustki kluczowy jest czas – ta książka uczy, jak go najlepiej wykorzystać i pokonać chorobę. Książka wzbogacona o rozmowy, które pozwalają spojrzeć szerzej na cały proces leczenia: z transplantologiem doktorem Michałem Wszołą, endokrynolog profesor Beatą Kos-Kudłą, onkologiem doktorem Michałem Piątkiem i Januszem Kondratiukiem, który jako pacjent przeszedł zabieg usunięcia trzustki. Prof. dr hab. n. med. Paweł Lampe – wybitny chirurg, pionier wielu technik zabiegowych, specjalista w zakresie chirurgii przewodu pokarmowego, w tym niezwykle trudnych w leczeniu nowotworów trzustki. W latach 1997-2018 pełnił funkcję kierownika Katedry i Kliniki Chirurgii Przewodu Pokarmowego w Centralnym Szpitalu Klinicznym im. Kornela Gibińskiego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. Odznaczony m.in. Krzyżem Kawalerskim (2001) i Krzyżem Oficerskim Orderu Odrodzenia Polski (2014). Magdalena Żakowska – dziennikarka. Pracowała m.in. w „Dzienniku”, Radiu Roxy i magazynie „Duży Format” w „Gazecie Wyborczej”. Obecnie związana z miesięcznikiem „Uroda Życia”. Wspólnie z Markiem Raczkowskim napisała Książkę, którą napisałem, żeby mieć na dziwki i narkotyki (2013) i Książkę, którą napisałem, żeby mieć na odwyk (2015).

40,00 zł
30,00 zł
Powiadomienie

Rabat 25,0%
oszczędzasz 10,00 zł

50
Była arabską stewardesą - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Była arabską stewardesą
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.11.09

Nowa książka autora bestsellera Jak podrywają szejkowie. Wstrząsająca historia Polki pracującej w najsłynniejszych arabskich liniach lotniczych. O podobnych koszmarach nikt nie mówi. Ona zdecydowała się przerwać milczenie. Praca stewardesy w luksusowych arabskich liniach lotniczych miała być spełnieniem marzeń – okazała się największym horrorem w jej życiu. Anna podróżuje po świecie, świetnie zarabia, a do tego na pokładzie samolotu spotyka mężczyznę swych snów. Przystojny, szarmancki i niebywale bogaty Arab wydaje się księciem z bajki, ale z czasem ujawnia prawdziwe oblicze. Dziewczyna wpada w pułapkę. Seria tajemniczych samobójstw, sekrety z przeszłości i honorowe zemsty rządzą światem mężczyzn, dla których kobiety są tylko narzędziem do zaspokajania wyuzdanych żądz. Jak wygląda praca w jednych z najbogatszych linii lotniczych na świecie? Do czego jest zdolny zakochany Arab? I czy można uciec z piekła? Marcin Margielewski – karierę zaczynał jako dziennikarz radiowy, prasowy i telewizyjny, pracując dla mediów takich jak „Maxim”, „CKM”, „Super Express”, Gazeta.pl, TVP czy Polsat Café. Przez dziesięć lat podróżował, mieszkając między innymi w Wielkiej Brytanii, Dubaju, Kuwejcie i Arabii Saudyjskiej. Był dyrektorem kreatywnym kilku światowych marek. Jego debiut Jak podrywają szejkowie na długie tygodnie podbił listy bestsellerów.

36,00 zł
27,00 zł
Powiadomienie

Rabat 25,0%
oszczędzasz 9,00 zł

Wróć do góry