hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Książki - wyszukiwanie
Książki
Zabawki
Puzzle
Gry planszowe
Audiobooki
Muzyka
Filmy

Kalendarz premier z dnia 2019.08.03

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli w sobotę 3 sierpnia 2019 roku. Na pierwszym miejscu znajduje się Etyka 1. Podręcznik dla szkoły ponadpodstawowej. Zakres podstawowy (Jakub Kapiszewski, Paweł Kołodziński), na drugim Zakaz narzekania. Działaj, aby zmieniać na lepsze życie swoje i innych (Salvo Noe). Kolejny produkt to Puzzle mini 54 elementy. Urocze pupile, mix wzorów (Trefl) oraz Budapeszt; laminowany map&guide (2w1: przewodnik i mapa) (praca zbiorowa).
1
Etyka 1. Podręcznik dla szkoły ponadpodstawowej. Zakres podstawowy - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Etyka 1. Podręcznik dla szkoły ponadpodstawowej. Zakres podstawowy
Dostępny1053 szt.

Numer dopuszczenia: 1045/2019 Podręcznik Etyka. Zakres podstawowy jest przeznaczony dla uczniów liceów ogólnokształcących i techników. Podręcznik zawiera treści pozwalające zrealizować wymagania przewidziane w podstawie programowej dla zakresu podstawowego. Autorom podręcznika zależało na przedstawieniu aktualnych problemów poruszanych w dziedzinie etyki. Skupili się na obiektywnym przedstawieniu stosunku do dobra i zła. Dyskurs skierowany do uczniów ma podstawowe znaczenie dla wspierania wychowawczej funkcji edukacji szkolnej. Podręcznik jest także znakomitą pomoc w wyrażaniu osobistych odczuć i przekonań etycznych uczniów. Podręcznik do etyki, zakres podstawowy dla szkół ponadpodstawowych składa się z 14 działów: 1. Doświadczenie zła, 2. Spojrzenie na rozwój moralności: od Kalego do trybunału w Norymberdze, 3. Strach, odwaga i sumienie, 4. Doświadczenie wartości i ich natura, 5. Odpowiedzialność, 6. Niełatwo jest mówić o dobru, 7. Normy moralne a rozwój człowieka, 8. W pogoni za cnotą, 9. W poszukiwaniu szczęścia, 10. Od Augustyna do Levinasa, czyli półtora tysiąc lat refleksji etycznej, 11. Ocena moralna czynu. Od deontologii do utylitaryzmu, 12. Między jednostką a zbiorowością. Etyka a polityka, 13. Etyczny wymiar codzienności, 14. Dobrze żyć i dobrze się mieć.

48,30 zł
43,47 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 4,83 zł

5 osób kupiło
2
Zakaz narzekania. Działaj, aby zmieniać na lepsze życie swoje i innych - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zakaz narzekania. Działaj, aby zmieniać na lepsze życie swoje i innych
Dostępny11 szt.

Narzekanie stało się ulubioną formą w naszej codziennej komunikacji. Często ten, który narzeka, aktywnie tworzy i podsyca negatywny klimat panujący w społeczeństwie. Nie można stawić czoła problemom przez samo narzekanie. Trzeba działać, aby zmieniać na lepsze życie swoje i innych. Dlatego należy znów postawić w centrum prywatnego i zawodowego życia ufność, odpowiedzialność i kompetencję. Doktor Salvo Noe podejmuje ten ważny aspekt rzeczywistości, dzieląc się swoją wiedzą i doświadczeniem. Jego refleksje stanowią cenną wskazówkę, co należy zrobić, żeby nie popaść w pułapkę cierpiętnictwa. Za pomocą anegdot, ćwiczeń oraz strategii osobistego i społecznego wzrostu pokazuje, jak wzmocnić nasze poczucie własnej wartości i tak nas zmotywować, byśmy umieli dostrzec w każdej przeciwności możliwość powstania na nowo, bardziej pewni siebie i zahartowani - co istotne w obecnych czasach, które charakteryzuje pośpiech i wewnętrzne zagubienie. Książka włoskiego psychologa to inspirująca lektura dla każdego czytelnika. Dodatkowym jej atutem jest przedmowa papieża Franciszka, który podkreśla, że narzekanie szkodzi naszemu sercu. Papież zachęca nas zatem, aby "przyjmować każdy dzień jako okazję do dawania, walcząc o usunięcie utyskiwań z życia, jadu z oceniania innych, mętności z myśli, plotkowania ze spotkań, urazy z serca. To jest droga, która pozwala zamieszkać w nas miłości, bo tylko miłość wypełnia pustki, uzdrawia rany, leczy relacje. Jedynie miłość wlewa ufność, daje pokój, przywraca odwagę i przemienia życie w wielki plac budowy pełen nadziei". Salvo Noe, włoski psycholog, psychoterapeuta i mediator rodzinny. Ceniony specjalista od procesów formacyjnych. Wykłada psychologię społeczną i psychologię komunikacji w różnych instytucjach publicznych i prywatnych. Specjalizuje się w zaburzeniach dotyczących niepokoju i depresji.

28,00 zł
20,72 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 7,28 zł

3 osoby kupiły
3
Puzzle mini 54 elementy. Urocze pupile, mix wzorów - Puzzle
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle mini 54 elementy. Urocze pupile, mix wzorów
Trefl, 54
Dostępny38 szt.

Układanka dla miłośników puzzli w małych, wygodnych pudełeczkach, które swobodnie zmieszczą się w dziecięcym plecaczku i na półce z zabawkami. Każda układanka to obrazek, złożony z 54 elementów. Puzzle przyjazne dziecku! Do produkcji puzzli użyto ekologicznych farb spożywczych i płótnowanego papieru eliminującego odbijanie światła, co gwarantuje bezpieczeństwo i radość zabawy. Uwaga. Mix wzorów, towar wysyłany losowo. Cena dotyczy 1 sztuki.

5,50 zł
4,99 zł

Rabat 9,3%
oszczędzasz 0,51 zł

2 osoby kupiły
4
Budapeszt; laminowany map&guide (2w1: przewodnik i mapa) - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Budapeszt; laminowany map&guide (2w1: przewodnik i mapa)
Dostępny25 szt.

Góra Zamkowa i neogotycki Parlament Kąpieliska Gellérta i Széchenyiego Węgierskie specjały: gulasz, leczo i wina Starówka z dominującym Zamkiem Królewskim. Legendarne miejsca sabatów czarownic, czyli Góra Gellérta. Wzgórza Budzińskie i ich fantazyjne jaskinie. Comfort! map&guide „Budapeszt” pomoże odkryć najciekawsze zakątki stolicy Węgier. To wyjątkowe połączenie mapy i przewodnika zawiera wszystkie informacje niezbędne na krótki wyjazd. Praktycznie i treściwie – coś dla zabieganych oraz ceniących wygodę i prostotę: – mapa w skalach użytecznych dla turystów (plan miasta 1:15 000, plan Wzgórz Budzińskich 1: 40 000), – poręczny format, wygoda składania i trwałość, – zajmujące opisy 42 najciekawszych miejsc wartych odwiedzenia, – łatwa nawigacja: atrakcje z przewodnika ponumerowane i zaznaczone na mapie, – przydatne informacje praktyczne: dni i godziny otwarcia obiektów, ceny biletów, transport publiczny, – podpowiedzi, co zjeść i wypić oraz dokąd wybrać się na zakupy, – kalendarium najciekawszych imprez cyklicznych. Seria comfort! map&guide to wyjątkowe połączenie mapy i przewodnika, idealne na krótki wyjazd. Wygodne, praktyczne i treściwe: z opisami kilkudziesięciu najciekawszych miejsc, gotowymi trasami zwiedzania, bogatymi informacjami praktycznymi i świetną kartografią. Publikacje mają poręczny format, są łatwe w składaniu, a dzięki laminacji również wyjątkowo trwałe.

19,90 zł
13,99 zł

Rabat 29,7%
oszczędzasz 5,91 zł

2 osoby kupiły
5
Zator uczuć - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zator uczuć
Dostępny13 szt.

?Byliśmy społeczeństwem tłumiącym uczucia. Trwaliśmy przy naszych uczuciach, nad całym naszym życiem panował i kształtował je zator uczuć. Byliśmy otoczeni emocjonalnym murem, takim, jak mur berliński otaczający nasz kraj?. Tak pisał słynny psychiatra Hans-Joachim Maaz w bestsellerowej książce ?Zator uczuć?, która ukazała się w 1990 roku. Dwadzieścia lat później jego analiza pozostaje nadal aktualna. Przeszłość przemija wolniej niż można było się spodziewać. Mur, w rzeczywistości od dawna zburzony, istnieje nadal, nie tylko w umysłach, jak sądzi wielu, ale przede wszystkim w uczuciach. Presja psychiczna, a w jej następstwie wyraźny zespół niedoboru, mogą powstać nie tylko w warunkach autorytarnego systemu podporządkowania, jak w NRD. Także społeczeństwo pozornie otwarte, oparte wyłącznie na wzroście gospodarczym i konsumpcji oraz na egoistycznym interesie, a przy tym zaprzeczające ograniczeniom, jakim poddane jest życie obywateli, zmierza do zbudowania podstawowych blokad emocjonalnych. Wskazywanie tych blokad, analizowanie ich i przyczynianie się do ich rozwiązania jest i pozostanie życiowym celem Hansa-Joachima Maaza.

39,90 zł
29,53 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 10,37 zł

1 osoba kupiła
6
Podhale. Tatry, Spisz, Orawa; laminowana mapa turystyczna 1:50 000 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Podhale. Tatry, Spisz, Orawa; laminowana mapa turystyczna 1:50 000
Dostępny6 szt.

Podhale. Tatry, Spisz, OrawaPublikacja powstała we współpracy z krajoznawcami z regionu. Jest dwustronnie laminowana i wygodna w składaniu.

24,90 zł
17,99 zł

Rabat 27,8%
oszczędzasz 6,91 zł

1 osoba kupiła
7
Minus Trzy i nieznośna Lucy - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Minus Trzy i nieznośna Lucy
Dostępny182 szt.

Gdy mały dinozaur Minus Trzy dostał wreszcie wymarzonego zwierzaka, nie posiadał się ze szczęścia. Szybko się jednak okazało, że kupiony na wyprzedaży w sklepie zoologicznym praludzik o imieniu Lucy jest niezwykle uciążliwym stworzeniem. Lucy bez przerwy krzyczała, działając wszystkim na nerwy. W końcu rodzice Minusa zdecydowali pozbyć się kłopotliwego nabytku. Przestraszony Minus bardzo się tym przejął i postanowił zrobić wszystko, co możliwe, żeby zatrzymać Lucy. Problem w tym, że postanowienie to jedna sprawa, a znalezienie wyjścia z beznadziejnej sytuacji to druga. Dalszy ciąg zabawnych przygód dinozaura Minusa i praludzika Lucy z urzekającymi, pełnymi humoru ilustracjami.

36,00 zł
26,64 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 9,36 zł

1 osoba kupiła
8
Puzzle mini 54 elementy. Urocze pupile, piesek - Puzzle
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle mini 54 elementy. Urocze pupile, piesek
Trefl, 54
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.01.11

Układanka dla miłośników puzzli w małych, wygodnych pudełeczkach, które swobodnie zmieszczą się w dziecięcym plecaczku i na półce z zabawkami. Każda układanka to obrazek złożony z 54 elementów. Puzzle przyjazne dziecku! Do produkcji puzzli użyliśmy ekologicznych farb spożywczych i płótnowanego papieru eliminującego odbijanie światła, co gwarantuje bezpieczeństwo i radość zabawy.

5,50 zł
4,99 zł
Powiadomienie

Rabat 9,3%
oszczędzasz 0,51 zł

1 osoba kupiła
9
Salvatore - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Salvatore
Dostępny157 szt.

Lucia Wszystko zaczęło się od podpisania kontraktu, najpierw przez niego, potem przeze mnie. Posłusznie odegrałam swoją rolę. Złożyłam podpis i oddałam życie. Mój ojciec nie odezwał się ani słowem, tylko bezsilnie patrzył, jak staję się własnością tych potworów, Benedettich. Symbolem ich władzy. To było pięć lat temu. Teraz nadszedł czas, by Salvatore Benedetti upomniał się o swoją własność. Poprzysięgłam zemstę. Nauczyłam się nienawidzić. Byłam gotowa na wszystko... lecz nie na mężczyznę, który zawładnął moim życiem. Spodziewałam się potwora i zamierzałam go zniszczyć. Jednak nic nie jest tylko czarne albo tylko białe, a ludzie wyłącznie dobrzy albo wyłącznie źli. W mrocznych zakamarkach jego duszy dostrzegłam blask. Pomiędzy złem – dobro. Gwałtowna nienawiść, jaką go darzyłam, przerodziła się w namiętność gorętszą od piekielnych ogni. Należałam do niego, a on do mnie. Był moim własnym potworem. Salvatore Wszedłem w posiadanie księżniczki mafii DeMarco. Teraz należała do mnie. Benedetti wygrali! Czy istnieje lepszy sposób, żeby dać nauczkę, niż odebrać wrogowi to, co dla niego najcenniejsze? Najukochańsze? Miałem stać się królem. Byłem następny w kolejności do władania rodem Benedetti. Lucia DeMarco stanowiła łup wojenny, a ja mogłem z nią zrobić, co chciałem. Złamać ją, zmienić życie w prawdziwe piekło, oto jak powinienem postąpić. Nie było dla niej odwrotu – ani dla mnie, jeśli miałem pokazać wyższość Benedettich. Moja rodzina nigdy nie przegrała, zostawialiśmy po sobie jedynie zgliszcza. Zawsze tak było. I wierzyłem, że zawsze tak będzie. Aż spotkałem Lucię.

39,90 zł
32,32 zł

Rabat 19,0%
oszczędzasz 7,58 zł

10
Zdrowa ciąża na diecie wegańskiej - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zdrowa ciąża na diecie wegańskiej
Dostępny29 szt.

Holistyczne podejście do ciąży na diecie roślinnej. Wszystko, czego potrzebujesz dla zdrowej, radosnej ciąży na diecie wegańskiej! Bez względu na to, czy jesteś weganką od wielu lat, przeszłaś na dietę wegańską dopiero niedawno, czy zaledwie rozważasz taką zmianę, ciąża, jako dodatkowy element układanki, może być dla ciebie źródłem pewnych pytań. Możesz być pewna, że ?Zdrowa ciąża na diecie wegańskiej? nauczy cię wszystkiego, czego potrzebujesz, by zostać mamą zdrowego, szczęśliwego malucha, stosując dietę roślinną. Począwszy od rad ekspertów na temat tego, które witaminy i suplementy są odpowiednie dla wegan, do wskazówek, jak podejść do przyjaciół i rodziny martwiących się twoim stylem życia, nasz przewodnik ma wszystko, czego potrzebujesz. Znajdziesz tu nawet ponad pięćdziesiąt przepisów na pyszne i łatwe w przygotowaniu wegańskie dania, które ułatwią ci spełnienie żywieniowych potrzeb. Możesz mieć pewność, że za pomocą ?Zdrowej ciąży na diecie wegańskiej? ty i maluch przejdziecie zdrowo i szczęśliwie przez wszystkie trzy trymestry. Reed Mangels, PhD, RD, to doradca ds. żywienia w edukacyjnej organizacji non profit Vegetarian Resource Group, jak również redaktorka działu żywienia i regularny kontrybutor dla publikacji Vegetarian Journal. Jest współautorką dokumentu przedstawiającego stanowisko Amerykańskiego Stowarzyszenia Dietetyków względem diet wegetariańskich, jak również ich nowego przewodnika po żywności dla wegetarian. Dr. Mangels jest wykładowcą wydziału żywienia na University of Massachusetts w Amherst.

39,90 zł
30,72 zł

Rabat 23,0%
oszczędzasz 9,18 zł

11
Zwierzęta - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zwierzęta
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.11.03

Tej książki nie sposób przeoczyć! Przyciąga wzrok niezwykłymi zdjęciami przyrodniczymi, które pokazują z bliska zwierzęta z całego świata. Dzięki twardej oprawie w zdobionej obwolucie będzie pięknym i wartościowym podarunkiem dla młodego człowieka ciekawego otaczającej go przyrody. Encyklopedia składa się z sześciu rozdziałów: Ssaki mięsożerne, Ssaki wszystkożerne i roślinożerne, Ptaki, Gady i płazy, Zwierzęta morskie, Bezkręgowce. Podstawowe fakty przedstawione są w ramkach. Czytelne podpisy zawierają najciekawsze informacje. Szczegółowe zdjęcia zwierząt, mające ogromną wartość poznawczą, jeszcze mocniej przykuwają uwagę młodych czytelników. Do tego porcja najnowszych odkryć, faktów i ciekawostek. A to wszystko podane w przystępnej formie, ale nie infantylnej, lecz uwzględniającej terminologię naukową. Encyklopedia ta znakomicie wprowadzi do fascynującego świata fauny dzieci od lat siedmiu. Zapraszamy do lektury nie tylko przyszłych zoologów!

39,00 zł
28,86 zł
Powiadomienie

Rabat 26,0%
oszczędzasz 10,14 zł

12
Papierowy łabędź - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyprzedaż
Papierowy łabędź
Dostępny1 szt.

Mówi się, że wyrobienie nawyku zajmuje dwadzieścia jeden dni. Wytrzymała tyle. Ale dwudziestego drugiego oddałaby wszystko, żeby znaleźć się w słodkich objęciach niebytu. Ponieważ tego dnia zrozumiała, że droga ucieczki oznacza pewną śmierć dla jednego z dwóch mężczyzn, których kochała. Porywająca opowieść o namiętności, stracie i odkupieniu. Mroczny, intensywny, a mimo to wzruszający romans, pełen realizmu, intryg oraz napięcia.

39,90 zł
26,33 zł

Rabat 34,0%
oszczędzasz 13,57 zł

13
Ciemność w południe - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ciemność w południe
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.11.21

Ciemność w południe to jedna z tych książek, których nie ma potrzeby przedstawiać – niemal natychmiast po wydaniu została przetłumaczona na kilkadziesiąt języków i weszła do kanonu najważniejszych lektur obnażających mechanizmy totalitaryzmu. Co niezmiernie rzadkie w nowoczesnej literaturze, wszystkie te przekłady bazowały jednak na angielskim tłumaczeniu Daphne Hardy, sądzono bowiem, że niemiecki oryginał przepadł w wojennej zawierusze. Niezwykłym zrządzeniem losu odnaleziono go w 2015 roku w szwajcarskich archiwach i oto stał się podstawą całkiem nowego tłumaczenia, tym cenniejszego, że zawiera zmienione lub nieistniejące w poprzednim fragmenty.

45,00 zł
33,30 zł
Powiadomienie

Rabat 26,0%
oszczędzasz 11,70 zł

14
Bez złudzeń i bez maski - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bez złudzeń i bez maski
Niedostępny
Brak

Praca Bez złudzeń i bez maski. Publicystyka Leopolda Ungera w paryskiej ?Kulturze? w latach 1970-2000 jest próbą analizy zawartości artykułów Brukselczyka w miesięczniku. Książka jest poszukiwaniem odpowiedzi na pytania o rolę i miejsce L. Ungera w ?Kulturze?, a także o jego niepowtarzalny dziennikarski warsztat. Tłem jest opowieść o trudach życia dziennikarza, które jak w soczewce pokazywały skomplikowaną historię Polski.

30,00 zł
21,60 zł
Powiadomienie

Rabat 28,0%
oszczędzasz 8,40 zł

15
Działalność Konsulatu Generalnego Rzeczypospolitej Polskiej w Londynie w latach 1939-1945 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Działalność Konsulatu Generalnego Rzeczypospolitej Polskiej w Londynie...
Dostępny4 szt.

Książka jest studium z dziejów instytucji Konsulatu Generalnego RP. Autorka w sposób wnikliwy przedstawia działalność wszystkich pionów jednej z najważniejszych placówek konsularnych podczas II Wojny Światowej.

30,00 zł
21,60 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 8,40 zł

16
Ze wspomnień gdańskiej lekarki - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ze wspomnień gdańskiej lekarki
Niedostępny
Brak

Wspomnienia Ireny Jabłońskiej-Kaszewskiej (1927?2014) to opowieść obejmująca kilka epok w dziejach naszego kraju. Autorka przyszła na świat w rodzinie gdańskiej Polonii, w środowisku świadomym swojej tożsamości i polskości. Po dojściu Hitlera do władzy wraz z rodzicami zamieszkała w Toruniu. Kolejne rozdziały wiodą czytelnika przez lata trzydzieste aż po dramat 1 września 1939 r., chaos ewakuacji i pierwszych tygodni wojny. Lata okupacji rodzina Jabłońskich spędza w Toruniu, a po zakończeniu wojny w 1945 r. wraca do Gdańska. Tłem opowieści o życiu prywatnym jest historia odradzającej się gdańskiej Akademii Lekarskiej (od 1950 r. Akademii Medycznej), w której autorka przepracowała niemal pięć dekad. To właśnie z perspektywy tego środowiska obserwujemy ?polskie miesiące? ? rok 1968, 1970, 1980 i wprowadzenie stanu wojennego. Wraz z przełomem politycznym Okrągłego Stołu i wyborów czerwcowych wchodzimy w lata dziewięćdziesiąte XX w. ? dla autorki był to czas intensywnej pracy samorządowej, ale i rozczarowań nową rzeczywistością po roku 1990. Jednym z głównych bohaterów wspomnień Ireny Jabłońskiej-Kaszewskiej jest Gdańsk, dlatego dla każdego gedanisty powinny się one stać lekturą obowiązkową.

30,00 zł
21,60 zł
Powiadomienie

Rabat 28,0%
oszczędzasz 8,40 zł

17
Poiesis doświadczenia, poiesis tożsamości - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Poiesis doświadczenia, poiesis tożsamości
Dostępny2 szt.

Wybuch mózgu, regres, przełom, metafora? Afazja występuje w literaturze, zwłaszcza autobiograficznej, i opracowaniach na swój temat pod różnymi pojęciami. Jest fenomenem egzystencji, który zyskał wiele reprezentacji kulturowych ? nadal wydaje się jednak doświadczeniem umożliwiającym nieustanne powracanie do najważniejszych problemów bycia w świecie. Podstawowym tematem tej książki jest tworzenie (poiesis) narracji o afazji. Mimo że opisy doświadczenia uszkodzenia mózgu stanowią jeden z najmniejszych obszarów współczesnego piśmiennictwa, zostają potraktowane jako uniwersalna narracja o konstruowaniu tożsamości, prezentująca warunki i możliwości poiesis siebie po udarze. Są one konkretnymi analizami stanu po afazji, próbą odtworzenia utraconej pamięci, próbą opracowania doświadczeń w formie autobiografii lub rodzaju poradnika czy wreszcie próbą przedstawienia adekwatnej reprezentacji przeżycia związanego na przykład z utratą możliwości ekspresji uczuć poprzez język czy umiejętności dekodowania symboli językowych wyznaczających dynamikę codziennego życia.

38,00 zł
31,92 zł

Rabat 16,0%
oszczędzasz 6,08 zł

18
Zioła w łagodzeniu objawów i skutków leczenia chorób nowotworowych - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zioła w łagodzeniu objawów i skutków leczenia chorób nowotworowych
Dostępny167 szt.

Jak świadome stosowanie ziół może wzmocnić naturalne mechanizmy obronne organizmu? W jaki sposób można poprawić jakość życia pacjenta cierpiącego na chorobę nowotworową, łagodząc objawy i działania niepożądane leków stosowanych w chemioterapii, m.in. takie jak: ból, bezsenność, depresja, biegunka, suchość w jamie ustnej, świąd skóry, zaparcie, zmęczenie, niepokój, obrzęki. W publikacji zawarto informacje dotyczące środków o udowodnionej skuteczności, aby chronić się przed nieprawdziwymi informacjami rozpowszechnianymi w Internecie. Wyniki najnowszych badań naukowych są przedstawione w prosty i zrozumiały sposób. Rozdział dotyczący interakcji z lekami pozwoli zapewnić bezpieczeństwo terapii.

54,00 zł
39,96 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 14,04 zł

19
Cud miód - Gry planszowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Cud miód
Granna, od 6 lat
Dostępny226 szt.

Słyszycie to przyjemne bzyczenie? To pracowite pszczoły rozpoczynają sezon zbiorów. W maju poszukują nektaru kwitnącego rzepaku. Pszczele zadania zmieniają się wraz z upływem letnich dni. U schyłku lata te barwne owady rozglądają się za pyłkami wrzosu, który kwitnie na przełomie sierpnia i września. Podczas zbierania pożytku (czyli roślin miododajnych będących źródłem nektaru) pszczoły zapylają rośliny, pełniąc tym samym niesamowicie ważną rolę w ekosystemie. Teraz i wy możecie poczuć się jak pracowite pszczoły! W grze Cud miód gracze wcielają się w pszczoły zbierające nektar z kwitnących kwiatów. Uważnie obserwujcie odkrywane kafelki i starajcie się zapamiętać, gdzie znajdują się kwiatki, które niebawem zakwitną. Uważajcie na różne zagrożenia, które czyhają na pszczoły! Gra zawiera dwa warianty - rywalizacyjny oraz kooperacyjny. Konsultacja merytoryczna - Profesor Jerzy Woyke, naukowiec, nestor polskiego pszczelnictwa. Liczba graczy 2-4 Wiek 6+

69,99 zł
66,49 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 3,50 zł

20
Piosenki dla przedszkolaków Książka + 2 CD - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Piosenki dla przedszkolaków Książka + 2 CD
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.01.26

?Piosenki dla przedszkolaków? to zbiór trzydziestu wesołych piosenek zróżnicowanych muzycznie i tema­tycznie. Bohaterami tekstów są między innymi śmieszne ufoludki, które pomogą przezwyciężyć smutki naszych milusińskich, czarodziej, który myli zaklęcia, czy zwierzęta biorące udział w leśnej olimpiadzie. Do wszystkich utworów opracowano zabawy rucho­we dostosowane do możliwości percepcyjnych dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym. Z książki mogą korzystać zarówno nauczyciele, jak i rodzice, którzy dostrzegają znaczenie aktywności muzycznej dla rozwoju swoich podopiecznych i pociech. Do książki dołączone są dwie płyty CD zawierające nagrania wszystkich piosenek w wersji wokalno-instrumentalnej i instrumentalnej.

32,00 zł
25,28 zł
Powiadomienie

Rabat 21,0%
oszczędzasz 6,72 zł

21
Świadome życie z niewydolnością serca - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Świadome życie z niewydolnością serca
Dostępny150 szt.

Niewydolność serca to groźna choroba, o postępującym charakterze, znacznie pogarszająca jakość życia, w konsekwencja mogąca prowadzić do przedwczesnej śmierci. Co warto podkreślić, można jej uniknąć i da się ją leczyć. W obliczu wielkiego zagrożenia jej epidemią stoimy przed wieloma wyzwaniami ? jednym z najważniejszych jest edukacja pacjenta. Książka, którą trzymacie Państwo w ręku podpowiada, jak żyć z niewydolnością serca. To pierwsza taka publikacja dla pacjentów z chorobami serca, w której w prosty i przystępny sposób omówiono, co należy robić, aby cieszyć się długim i komfortowym życiem w niewydolności serca. Wychodząc naprzeciw lawinowo rosnącej liczbie zachorowań autorka podjęła się trudnego, ale jakże ważnego zadania podniesienia poziomu podstawowej wiedzy na temat profilaktyki i leczenia tej choroby. Umiejętność samooceny prowadząca do wczesnej identyfikacji niepokojących objawów pozwoli chorym zmniejszyć ryzyko wystąpienia niebezpiecznych zaostrzeń choroby. Wiedza, przyswojona dzięki tej lekturze, sprawi, że pacjent stanie się świadomym partnerem lekarza w skutecznej walce o zachowanie dobrego zdrowia. dr hab. n. med. Dariusz Kałka

34,00 zł
22
Sycylia. Między niebem a morzem. Eseje i reportaże z podróży - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Sycylia. Między niebem a morzem. Eseje i reportaże z podróży
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.12.31

Sycylia. Między niebem a morzem to zbiór esejów i reportaży o Sycylii dziennikarki Ewy Karoliny Cichockiej z jej licznych podróży na włoską wyspę. Niewątpliwą cechą tego zbioru jest nieustanny zachwyt nad Sycylią, którym autorka zaraża czytelnika – zarówno przez tekst, jak i przepiękne zdjęcia. Barwny język i budząca wręcz podziw wiedza autorki na temat historii, tradycji, mitów, a także kulturowych powiązań Sycylii sprawia, że lektura staje się słoneczną, pasjonującą wyprawą. Wyjątkowym walorem książki są sycylijskie wątki w polskiej literaturze i sztuce od XVI do XXI wieku, które autorka wyśledziła, opisała i umiejętnie wplotła we współczesną podróż. Dzięki temu możemy spojrzeć na Sycylię oczyma Niemcewicza, Krasińskiego, Iwaszkiewicza czy Szymanowskiego oraz współczesnych polskich artystów, oczarowanych wyspą Krzysztofa Zanussiego i Jerzego Stuhra. Ważną częścią publikacji są oryginalne fotografie (szczególnie absolutnie wyjątkowe zdjęcia Ewy Cichockiej i Magdy Pannert z wystawy rzeźb w sycylijskim plenerze słynnego rzeźbiarza Igora Mitoraja, które autorki prezentowały z dużym powodzeniem podczas licznych wystaw w całej Polsce). Sycylia. Między niebem a morzem jest lekturą lekką i pełną humoru. Styl Ewy Cichockiej wytrzymuje najlepsze porównania podróżniczej gawędy. Przejrzysty podział i zakres, obejmujący całą Sycylię, sprawia, że książka może być uzupełnieniem bedekera dla podróżników i amatorów artystyczno-literackich kontekstów.

44,90 zł
30,53 zł
Powiadomienie

Rabat 32,0%
oszczędzasz 14,37 zł

23
News of the World - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
News of the World
Niedostępny
Brak

In the aftermath of the Civil War, an aging itinerant news reader agrees to transport a young captive of the Kiowa back to her people in this exquisitely rendered, morally complex, multilayered novel of historical fiction from the author of Enemy Women that explores the boundaries of family, responsibility, honor, and trust. In the wake of the Civil War, Captain Jefferson Kyle Kidd travels through northern Texas, giving live readings from newspapers to paying audiences hungry for news of the world. An elderly widower who has lived through three wars and fought in two of them, the captain enjoys his rootless, solitary existence. In Wichita Falls, he is offered a $50 gold piece to deliver a young orphan to her relatives in San Antonio. Four years earlier, a band of Kiowa raiders killed Johanna?s parents and sister; sparing the little girl, they raised her as one of their own. Recently rescued by the U.S. army, the ten-year-old has once again been torn away from the only home she knows. Their 400-mile journey south through unsettled territory and unforgiving terrain proves difficult and at times dangerous. Johanna has forgotten the English language, tries to escape at every opportunity, throws away her shoes, and refuses to act ?civilized.? Yet as the miles pass, the two lonely survivors tentatively begin to trust each other, forming a bond that marks the difference between life and death in this treacherous land.

40,00 zł
36,00 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 4,00 zł

24
Corrections - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Corrections
Dostępny6 szt.

After fifty years as a wife and mother, Enid Lambert is ready to have some fun. Unfortunately her husband, Alfred, is losing his sanity, and their children have long since fled for the catastrophes of their own lives. As Alfred?s condition worsens and the Lamberts are forced to face their secrets and failures, Enid sets her heart on one last family Christmas. Bringing the old world of civic virtue and sexual inhibition into violent collision with the era of hands-off parenting, do-it-yourself mental healthcare and globalised greed, ?The Corrections? confirms Jonathan Franzen as one of the most brilliant interpreters of the American soul.

44,00 zł
41,80 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 2,20 zł

25
Żona Boga - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Żona Boga
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.12.21

Dorota – młoda kobieta, zamężna, czynna zawodowo, utalentowana śpiewaczka, wierząca, została wybrana przez Boga, aby głosić jego chwałę. Śmiało można powiedzieć, że przeżywa mistyczną ekstazę, czyta Jana od Krzyża i Dzienniczek św. Faustyny Kowalskiej. Doświadcza w swoim życiu zarówno wielu łask, jak i cierpienia. Bezustannie prowadzi dialog z Bogiem, jest jego żoną, oblubienicą jak w Pieśni nad Pieśniami. Wszystkie przeżycia i rozmowy z Bogiem zapisuje w formie pamiętnika na jego prośbę.

34,90 zł
25,48 zł
Powiadomienie

Rabat 27,0%
oszczędzasz 9,42 zł

26
Things They Carried - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Things They Carried
Dostępny9 szt.

In 1979, Tim O'Brien's Going After Cacciato?a novel about the Vietnam War?won the National Book Award. In this, his second work of fiction about Vietnam, O'Brien's unique artistic vision is again clearly demonstrated. Neither a novel nor a short story collection, it is an arc of fictional episodes, taking place in the childhoods of its characters, in the jungles of Vietnam and back home in America two decades later.

36,00 zł
34,20 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,80 zł

27
Logan Turner's Diseases of the Nose, Throat and Ear, Head and Neck Surgery - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Logan Turner's Diseases of the Nose, Throat and Ear, Head and Neck Sur...
Niedostępny
Brak

This book covers neuro-sensory deafness, head and neck cancer, paediatric airway disease, skull base surgery and the rhinological revolution brought about by the endoscope. It is helpful for the practicing otolaryngologist, ENT specialists in training and those undertaking specialty examinations.

212,40 zł
180,54 zł
Powiadomienie

Rabat 15,0%
oszczędzasz 31,86 zł

28
Puzzle mini 54 elementy. Urocze pupile - Puzzle
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle mini 54 elementy. Urocze pupile
Trefl, 54
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.11.17

Puzzle z grafiką przedstawiającą urocze psiaki dla miłośników zwierząt Puzzle przyjazne dziecku! Do produkcji puzzli użyliśmy ekologicznych farb spożywczych i płótnowanego papieru eliminującego odbijanie światła, co gwarantuje bezpieczeństwo i radość zabawy.

5,50 zł
4,99 zł
Powiadomienie

Rabat 9,3%
oszczędzasz 0,51 zł

29
Puzzle 54el Trefl 19611 Mini Toy Story pudełko - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
2,99 zł
Powiadomienie
30
Puzzle 54el Trefl 19612 Mini Toy Story pudełko - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
2,99 zł
Powiadomienie
31
Puzzle 54el Trefl 19609 Mini Toy Story pudełko - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
2,99 zł
Powiadomienie
32
Puzzle 54el Trefl 19610 Mini Toy Story pudełko - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
2,99 zł
Powiadomienie
33
Puzzle 54el Trefl 19630 Mini Universal Spirit - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
3,20 zł
2,99 zł
Powiadomienie

Rabat 6,6%
oszczędzasz 0,21 zł

34
Puzzle mini 54 elementów. Urocze Pupile - Puzzle
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle mini 54 elementów. Urocze Pupile
Trefl, 54 elementy
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.11.03

Zestaw 4 układanek dla najmłodszych w małych, wygodnych pudełeczkach, które swobodnie zmieszczą się w dziecięcym plecaczku i na półce z zabawkami. Każda układanka to inny obrazek, złożony z 54 elementów. Zestaw jest doskonałym pomysłem na upominek dla rodzeństwa – każdy otrzyma swoją własną, kolorową układankę. Urozmaiceniem zabawy będzie układanie puzzli na czas, porównanie obrazków, szukanie podobieństw i różnic. Puzzle przyjazne dziecku! Do produkcji puzzli użyliśmy materiałów ekologicznych, co gwarantuje bezpieczeństwo i radość zabawy. Rozmiar opakowania: 6.5 x 9.0 x 3.5 cm Rozmiar obrazka po ułożeniu: 20.0 x 13.0 cm

5,50 zł
4,99 zł
Powiadomienie

Rabat 9,3%
oszczędzasz 0,51 zł

35
Puzzle 54el Trefl 19631 Mini Universal Spirit - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
3,20 zł
2,99 zł
Powiadomienie

Rabat 6,6%
oszczędzasz 0,21 zł

36
Puzzle 54el Trefl 19632 Mini Universal Spirit - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
3,20 zł
2,99 zł
Powiadomienie

Rabat 6,6%
oszczędzasz 0,21 zł

37
Puzzle 54el Trefl 19629 Mini Universal Spirit - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
3,20 zł
2,99 zł
Powiadomienie

Rabat 6,6%
oszczędzasz 0,21 zł

38
Wóz strażacki z ciastoliną - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wóz strażacki z ciastoliną
Play-Doh, Hasbro
Niedostępny
Brak

Twórz misje przeciwpożarowe za pomocą tej zabawkowej ciężarówki! Pojazd wyposażony jest w armatkę oraz foremki, dzięki którym można stworzyć różne narzędzia, ogień czy też pieska. Dzieci mogą wyciskać strumienie wody z armatki wodnej na szczycie pojazdu. Wystarczy załadować ciastolinę w specjalnym kolorze do armatki, przekręcić uchwyt i ugasić udawany ogień. Masa plastyczna Play-Doh w specjalnym kolorze sprawia, że wymyślanie historii jest jeszcze przyjemniejsze. To ta sama ciastolina, którą dzieci uwielbiają, ale z rożnym odcieniami niebieskiego, dzięki czemu wygląda jak woda. W zestawie nie zabrakło również 4 tub standardowej ciastoliny Play-Doh. Formy na boku pojazdu odcisną narzędzia strażackie. Dzieci mogą również ćwiczyć precyzyjne cięcia z bezpiecznymi nożyczkami. Zawartość opakowania: • wóz strażacki, • drabina-nakładka do wyciskania kształtów, • nożyczki, • tuba ciastoliny z wzorem wody i 4 standardowe tuby ciastoliny Play-Doh.

125,52 zł
112,97 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 12,55 zł

39
Ciastolina, lody w waflach - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ciastolina, lody w waflach
Play-Doh, Hasbro
Niedostępny
Brak

Ten zestaw to prawdziwa eksplozja wyobraźni! Dzięki 4 tubom ciastoliny w kolorowe plamki dzieci mogą uzyskać niezwykłe efekty. Plamki jednego koloru przechodzą w drugi i tworzą ciekawe wzorki. Ten kreatywny zestaw do tworzenia ciastolinowych deserów lodowych jest także wyposażony we wszystkie niezbędne narzędzia. Dziecko może rozwałkować masę za pomocą wałka, a następnie użyć waflownicy. Z 4 kubeczkami, łyżką, nożem i innymi akcesoriami, ten zestaw to świetny prezent dla dzieci uwielbiających zabawy plastyczne i kreatywne. Dwie karty kreacji podpowiedzą jak krok po kroku przygotować jeszcze więcej smacznych deserów. Zawartość opakowania: • waflownica, • wałek, • narzędzie do dekoracji, • nóż, • łyżeczka, • szpatułka, • 4 kubeczki, • 2 karty kreacji, • 4 tuby z ciastoliną w plamki, • 5 tub standardowej ciastoliny Play-Doh. Wymiary opakowania: 33.0 x 22.0 x 8.0 cm

69,90 zł
62,91 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 6,99 zł

40
Littlest Pet Shop. Arktyczny zestaw zwierzaków - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Littlest Pet Shop. Arktyczny zestaw zwierzaków
Hasbro, Hasbro
Niedostępny
Brak

Cóż za kolekcja zwierzaczków Littlest Pet Shop! Pupilki tylko czekają na przygody i zabawę. Przesłodkie LPS-y w iście arktycznym wydaniu. Ten wyjątkowy zestaw zawiera aż 8 mini oraz 8 malutkich zwierzaków ozdobionych mieniącymi się jak krystaliczny śnieg iskierkami. Ta fantastyczna kolekcja idealna jest na wyluzowane przygody z małymi bohaterami w roli głównej. Powiększ swoją kolekcję zwierzaczków Littlest Pet Shop o zupełnie nowe figurki. Zawartość zestawu: • 8 mini zwierzaków, • 8 malutkich zwierzaków, • zwierzaki ozdobione mieniącymi się jak krystaliczny śnieg iskierkami, • w czterech odcieniach kolorystycznych: różu, błękitu. zieleni i fioletu, • tematyczne opakowanie z mroźnym motywem. Ilość elementów: 16 Wysokość figurek: ok. 1.5 i 3.0 cm Wymiary opakowania: 26.0 x 26.0 x 4.0 cm

114,90 zł
103,41 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 11,49 zł

41
Torebka ozdobna 260x320 Tw Lux Zebra Fol A 12 - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
5,60 zł
4,99 zł
Powiadomienie

Rabat 10,9%
oszczędzasz 0,61 zł

42
Torebka ozdobna 260x320 Tw Lux Alpaka Fol A 12 - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
5,60 zł
4,99 zł
Powiadomienie

Rabat 10,9%
oszczędzasz 0,61 zł

43
Torebka ozdobna 510x720 Tw Lux Past Kwiaty Fol A 12 - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
161,90 zł
129,52 zł
Powiadomienie

Rabat 20,0%
oszczędzasz 32,38 zł

44
Torebka ozdobna 180x240 Tw Lux Alpaka Fol A 12 - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Torebka ozdobna 180x240 Tw Lux Alpaka Fol A 12
Rozette
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.12.05

35,90 zł
28,72 zł
Powiadomienie

Rabat 20,0%
oszczędzasz 7,18 zł

45
Torebka ozdobna 180x240 Tw Lux Panda Fol A 12 - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
3,60 zł
2,99 zł
Powiadomienie

Rabat 16,9%
oszczędzasz 0,61 zł

46
Torebka ozdobna 180x240 Tw Lux Zebra Fol A 12 - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
3,99 zł
Powiadomienie
47
Ciastolina - Pączek - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ciastolina - Pączek
Niedostępny
Brak

Lekka Jak Powietrze Ciastolina - Pączek.Air Dough Lekka Jak Powietrze Ciastolina to super lekka, elastyczna, nieprzywierająca do rąk, gładka w dotyku ciastolina, która stymuluje kreatywność i naukę opartą na zabawie. Aby ulepić pączka należy postępować zgodnie z prostymi obrazkowymi instrukcjami załączonymi do opakowania lub wymieszać i stworzyć własne kolory, aby stworzyć dowolną rzecz.Zestaw Lekka Jak Powietrze Ciastolina - Pączek:Super lekka ciastolina.Bardzo elastyczna - idealna do zgniatania, rozciągania, formowania i modelowania.Wysychająca na powietrzu - stworzony pączek lub inne kreacje wysychają z dnia na dzień stając się suche i twarde. Dokładny czas schnięcia zależy od wielkości kreacji.Spryskaj wodą suchą ciastolinę, aby odzyskała sprężystość.Genialna zabawa ciastoliną bez bałaganu.Gładka, nie klejąca i przyjemna w dotyku.Kreatywna zabawa rozwijająca zmysły dziecka i wyobraźnię.Zawiera 4 kolory - żółty, biały, czerwony, fioletowy.Obrazkowa instrukcja lepienia pączkaBezpieczna, nietoksyczna, testowana w laboratorium

17,40 zł
15,99 zł
Powiadomienie

Rabat 8,1%
oszczędzasz 1,41 zł

48
Plastic map Bieszczady i Góry Sanocko-Turczańskie - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Plastic map Bieszczady i Góry Sanocko-Turczańskie
Niedostępny
Brak

Urzekające połoniny, malownicze przełomy Sanu i Wetliny, niezwykłe zabytki architektury drewnianej oraz umocnienia z czasów II wojny światowej. Z dwustronnie foliowaną mapą turystyczną Bieszczadów i Gór Sanocko-Turczańskich niczego nie przegapisz. Publikacja została opracowana we współpracy z krajoznawcami z regionu.

14,90 zł
10,99 zł
Powiadomienie

Rabat 26,2%
oszczędzasz 3,91 zł

49
Ciastolina - Lew - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ciastolina - Lew
Niedostępny
Brak

Lekka Jak Powietrze Ciastolina - Lew.Air Dough Lekka Jak Powietrze Ciastolina to super lekka, elastyczna, nieprzywierająca do rąk, gładka w dotyku ciastolina, która stymuluje kreatywność i naukę opartą na zabawie. Aby ulepić lwa należy postępować zgodnie z prostymi obrazkowymi instrukcjami załączonymi do opakowania lub wymieszać i stworzyć własne kolory, aby stworzyć dowolną rzecz.Zestaw Lekka Jak Powietrze Ciastolina - Lew:Super lekka ciastolina.Bardzo elastyczna - idealna do zgniatania, rozciągania, formowania i modelowania.Wysychająca na powietrzu - stworzony lew lub inne kreacje wysychają z dnia na dzień stając się suche i twarde. Dokładny czas schnięcia zależy od wielkości kreacji.Spryskaj wodą suchą ciastolinę, aby odzyskała sprężystość.Genialna zabawa ciastoliną bez bałaganu.Gładka, nie klejąca i przyjemna w dotyku.Kreatywna zabawa rozwijająca zmysły dziecka i wyobraźnię.Zawiera 3 kolory - żółty, pomarańczowy, czarny.Zawiera oczyObrazkowa instrukcja lepienia lwaBezpieczna, nietoksyczna, testowana w laboratorium

17,40 zł
15,99 zł
Powiadomienie

Rabat 8,1%
oszczędzasz 1,41 zł

50
Ciastolina - Rekin - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ciastolina - Rekin
Niedostępny
Brak

Air Dough Lekka Jak Powietrze Ciastolina to super lekka, elastyczna, nieprzywierająca do rąk, gładka w dotyku ciastolina, która stymuluje kreatywność i naukę opartą na zabawie. Aby ulepić rekina należy postępować zgodnie z prostymi obrazkowymi instrukcjami załączonymi do opakowania lub wymieszać i stworzyć własne kolory, aby stworzyć dowolną rzecz.Zestaw Lekka Jak Powietrze Ciastolina - Rekin:Super lekka ciastolina.Bardzo elastyczna - idealna do zgniatania, rozciągania, formowania i modelowania.Wysychająca na powietrzu - stworzony rekin lub inne kreacje wysychają z dnia na dzień stając się suche i twarde. Dokładny czas schnięcia zależy od wielkości kreacji.Spryskaj wodą suchą ciastolinę, aby odzyskała sprężystość.Genialna zabawa ciastoliną bez bałaganu.Gładka, nie klejąca i przyjemna w dotyku.Kreatywna zabawa rozwijająca zmysły dziecka i wyobraźnię.Zawiera 3 kolory - biały, czerwony, niebieski.Zawiera oczyObrazkowa instrukcja lepienia rekinaBezpieczna, nietoksyczna, testowana w laboratorium

17,60 zł
15,99 zł
Powiadomienie

Rabat 9,1%
oszczędzasz 1,61 zł

Wróć do góry