hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Wyszukaj książkę, grę, puzzle, zabawkę
Książki
Zabawki
Puzzle
Gry planszowe
Audiobooki
Muzyka
Filmy

Kalendarz premier z dnia 2019.08.02

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli w piątek 2 sierpnia 2019 roku. Na pierwszym miejscu znajduje się Obrazkowe ćwiczenia logopedyczne dla przedszkolaków. Ćwiczenia wspomagające terapię logopedyczną głosek S, Z, C, DZ (Barbara Czarnik), na drugim Wkład do długopisu wymazywalnego ze skuwką 3szt. Kolejny produkt to Szalone gary (Trefl) oraz Witaj, Karolciu! (Maria Kruger).
1
Obrazkowe ćwiczenia logopedyczne dla przedszkolaków. Ćwiczenia wspomagające terapię logopedyczną głosek S, Z, C, DZ - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Obrazkowe ćwiczenia logopedyczne dla przedszkolaków. Ćwiczenia wspomag...
Dostępny
85 szt.

Książka ta powstała z myślą o najmłodszych dzieciach objętych terapią logopedyczną. Ponieważ przedszkolaki nie potrafią jeszcze czytać, ćwiczenia opierają się na ilustracjach. Każdy obrazek to nowe słowo, każde słowo to kolejna realizacja ćwiczonej głoski. Ogółem książka obejmuje ok. 62 ćwiczenia.

17,00 zł
11,99 zł

Rabat 29,5%
oszczędzasz 5,01 zł

10 osób kupiło
2
Wkład do długopisu wymazywalnego ze skuwką 3szt - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wkład do długopisu wymazywalnego ze skuwką 3szt
Dostępny
157 szt.

Wkład do długopisu wymazywalnego ze skuwką. 3 sztuki w opakowaniu.

8,80 zł
6,99 zł

Rabat 20,6%
oszczędzasz 1,81 zł

9 osób kupiło
3
Szalone gary - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Szalone gary
Trefl, od 5 lat
Dostępny
76 szt.

Chcesz zrobić koledze niewinnego psikusa i nakłonić go do zjedzenia kawałka cytryny? Niewinny dowcip, czy złośliwy żart – w tej grze wszystko jest możliwe! Napełnij garnuszki swojego przeciwnika małymi kęskami jedzenia i stań do gry. Zgadniesz czy nie – co w twoim garnku kryje się? Zawartość opakowania: • 20 garnuszków z pokrywkami, • 12 żetonów, • plansza, • instrukcja.

63,79 zł
55,50 zł

Rabat 13,0%
oszczędzasz 8,29 zł

7 osób kupiło
4
Witaj, Karolciu! - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Witaj, Karolciu!
Dostępny
52 szt.

Witaj, Karolciu! to kontynuacja bestsellerowej powieści Marii Krüger – Karolcia. Przygody dziewięcioletniej dziewczynki, która znajduje spełniającą życzenia niebieską kredkę (w pierwszym tomie magicznym elementem jest błękitny koralik), zainteresują każde dziecko, szczególnie dziewczynkę. W opowieści o Karolci pojawia się tak lubiane przez dzieci połączenie świata realnego, zwyczajnego, otaczającego nas wszystkich, z elementem magii. W książce zostały wykorzystane rysunki jednej z czołowych polskich ilustratorek, Haliny Bielińskiej.

17,50 zł
12,99 zł

Rabat 25,8%
oszczędzasz 4,51 zł

4 osoby kupiły
5
Różaniec ze świętym Charbelem - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Różaniec ze świętym Charbelem
Dostępny
14 szt.

Św. Charbel Makhlouf był zakonnikiem, pustelnikiem żyjącym w Libanie w XIX wieku. Już za życia za jego wstawiennictwem działy się liczne cuda. Po śmierci okazało się, że jego ciało nie rozkłada się, a w dodatku wydobywa się z niego tajemniczy płyn, który ma właściwości uzdrawiające. Do jego grobu rychło zaczęli ściągać pielgrzymi, wśród których zanotowano tysiące uzdrowień. Kult otaczający libańskiego mnicha został ostatecznie usankcjonowany przez bł. Pawła VI, a jego popularność dawno już przekroczyła granice jego ojczyzny, sięgając także i Polski. W tej książeczce znalazły się rozważania tajemnic różańcowych inspirowane życiem i myślami świętego Charbela, który zawsze starał się wiernie naśladować Jezusa Chrystusa i Jego Matkę. Dorota Mazur jest z wykształcenia historykiem Kościoła i dziennikarzem, autorką książki Mała Arabka. Życie i cuda św. Marii od Jezusa Ukrzyżowanego. Współpracowała m.in. z „Posłańcem Ducha Świętego”, „Głosem Karmelu”, „Egzorcystą”, „Wzrastaniem”, „Czasem Serca” i kwartalnikiem „eSPe”.

10,40 zł
7,99 zł

Rabat 23,2%
oszczędzasz 2,41 zł

3 osoby kupiły
6
Infos Aktuell 1. Język niemiecki dla liceów i techników. Podręcznik wieloletni + kod (interaktywny podręcznik) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Infos Aktuell 1. Język niemiecki dla liceów i techników. Podręcznik wi...
Dostępny
10020 szt.

„Infos Aktuell” to czteropoziomowy kurs do nauki języka niemieckiego dla uczniów liceów i techników. Kurs kierowany jest do uczniów rozpoczynających lub kontynuujących naukę drugiego oraz pierwszego języka obcego. Kurs kładzie nacisk na skuteczną komunikację w sytuacjach życia codziennego oraz wspiera przygotowanie do egzaminu maturalnego.

62,90 zł
55,98 zł

Rabat 11,0%
oszczędzasz 6,92 zł

2 osoby kupiły
7
Złote piachy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Złote piachy
Dostępny
41 szt.

To nie jest książka o słonecznych czarnomorskich kurortach, które zwykle stają nam przed oczami, kiedy myślimy o Bułgarii. To portret kraju o znacznie surowszym obliczu, na którym piętno odcisnęło ponad trzynaście stuleci burzliwych dziejów. Sylwia Siedlecka opisuje ostatnie kilkadziesiąt lat: komunistyczną Bułgarię rządzoną twardą ręką Todora Żiwkowa, okres niełatwej transformacji oraz bułgarską teraźniejszość. Pisze o miejscach, czasach i ludziach – przede wszystkim o ludziach. O jasnowidzącej Wandze, właścicielu bułgarskiego cyrku, premierze Bojku Borisowie, który karierę polityczną rozpoczynał jako ochroniarz Żiwkowa, architekcie, który zaprojektował gigantyczny, przypominający ufo monument, symbol bułgarskiego socjalizmu, o filozofce Julii Kristevej i dyskusjach na temat jej współpracy z tajnymi służbami, o mieszkańcach współczesnej Sofii. O dramatycznej historii zabliźnionej w ludzkich życiorysach, wrośniętej w architekturę, wykrzyczanej w ludowych pieśniach, wytańczonej w choro. Na taką książkę o Bułgarii czekaliśmy od lat.

39,90 zł
29,13 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 10,77 zł

4 osoby kupiły
8
High Note 3. Workbook + kod (interactive workbook) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
High Note 3. Workbook + kod (interactive workbook)
Dostępny
10039 szt.

„High Note” to 5-poziomowa seria stworzona na bazie podstawy programowej dla liceów i techników obowiązującej od września 2019 dla klas z minimum 5 lekcjami języka angielskiego w tygodniu. Zapewnia pełną realizację wymagań ogólnych i szczegółowych, łącząc równomierny rozwój językowy pod kątem matury z przygotowaniem uczniów do wyzwań czekających na studiach i rynku pracy. „High Note” stawia przed uczniami cele, które oni sami chcą osiągnąć i rozwija obszary językowe, które oni sami uznają za ważne. Seria składa się z komponentów, które gwarantują komfort pracy w szkole i w domu! Uczniowie znajdą tam m.in. rozbudowany program szkolnictwa (nowe słowa oznaczone kolorem, dodatkowe utrwalenie słownictwa w ćwiczeniach leksykalnych) oraz będą w stanie rozwijać praktyczne umiejętności komunikacji. Seria umożliwi im opanowanie znajomości struktur i słownictwa niezbędnego do realizacji funkcji językowych oraz pokaże jak tworzyć rodzaje wypowiedzi ustne i pisemne. Zeszyt ćwiczeń do kursu High Note: • materiał utrwalający do każdej lekcji, • maturalne zadania na środki językowe do każdej lekcji oraz dodatkowe zadania Use of English pogrupowane według typu zadań, • arkusze pracy z filmami, dzięki którym autentyczne materiały wideo można wykorzystać jako wsparcie regularnej lekcji lub jako osobne zajęcia, a wszystko BEZ POTRZEBY KSEROWANIA. PLUS dostęp do MyEnglishLab z Online Practice, który zapewnia uczniowi interaktywną wersję zeszytu ćwiczeń oraz dodatkowe materiały, pozwalające przedłużyć kontakt z językiem angielskim także poza lekcją: • nagrania audio i wideo do kursu, • Grammar Checkpoints, czyli dodatkowe interaktywne ćwiczenia utrwalające zagadnienia gramatyczne z rozdziału, • Vocabulary Checkpoints, czyli powtórka słownictwa w wygodnej interaktywnej formie, • Use of English Checkpoints, czyli utrwalenie znajomości środków językowych, • Unit Checkpoints, czyli zestawy interaktywnych zadań dających okazję do przećwiczenia zagadnień gramatycznych, leksykalnych i komunikacyjnych przed sprawdzianem. Zadania są automatycznie sprawdzane, a nauczyciel otrzymuje raport o najczęściej popełnianych błędach. Kod nauczycielski do MyEnglishLab z Online Practice znajduje się w książce nauczyciela do kursu. Kody dostępu są ważne przez 24 miesiące od daty aktywacji i można je aktywować tylko na jednym urządzeniu.

70,90 zł
63,10 zł

Rabat 11,0%
oszczędzasz 7,80 zł

1 osoba kupiła
9
Pożegnanie z Marią i inne opowiadania - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pożegnanie z Marią i inne opowiadania
Dostępny
19 szt.

Pożegnanie z Marią i inne opowiadania Tadeusza Borowskiego, napisane zaraz po II wojnie światowej między 1946 a 1950 rokiem, należą do klasyki literatury polskiej i literatury wojennej. Pisarz dał w nich świadectwo przemocy okupujących Europę Niemców. Bohaterowie Borowskiego są ludźmi zlagrowanymi, czyli odczłowieczonymi, których potrzeby zostały sprowadzone do myśli o przetrwaniu, a podstawowymi motorami działań są głód i strach. W tej wstrząsającej lekturze Borowski nie analizuje zachowań i nie próbuje się wczuwać w emocje bohaterów, a jedynie opisuje beznamiętnie historie obozowe, co idzie w parze z jego przekonaniem o zezwierzęceniu człowieka w nieludzkim świecie obozów zagłady i pokazuje dobitnie, do czego doprowadziła faszystowska ideologia i jak mało znaczy człowiek w czasach wojny. Lektura w szkole średniej.

34,50 zł
24,84 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 9,66 zł

1 osoba kupiła
10
Gamy i pasaże na altówkę PWM - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Gamy i pasaże na altówkę PWM
Dostępny
3 szt.

Wyczerpujący zbiór zawiera gamy i pasaże przeznaczone dla instrumentalistów zaawansowanych. Stanowi świetny materiał do ćwiczeń jakiego brakuje na rynku wydawniczym. Gamy prezentowane są w coraz wyższych pozycjach, w dwudźwiękach (sekstach, oktawach), a także prowadzone w różnej rytmice. W każdej tonacji dla każdej gamy - 14 sposobów ćwiczenia. 

45,00 zł
34,65 zł

Rabat 23,0%
oszczędzasz 10,35 zł

1 osoba kupiła
11
Rodzina i dziecko z chorobą przewlekłą - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Rodzina i dziecko z chorobą przewlekłą
Dostępny
3000 szt.

Diagnoza choroby przewlekłej może być szokiem dla całej rodziny. Rodzice skupiają wtedy całą swoją uwagę i energię na walce o zdrowie dziecka, zaniedbując własne potrzeby oraz potrzeby innych członków rodziny. Jesper Juul pisze, że rodziny z chorym dzieckiem mają mniej czasu na rozwój. Muszą szybciej wypracować kulturę i wartości sprzyjające dobremu, zrównoważonemu życiu rodzinnemu. Jego książka może okazać się wsparciem dla rodziców dzieci chorujących lub zdrowiejących i pomóc im odnaleźć się w sytuacji pełnej nowych wyzwań. – Jak zadbać o równowagę między chorobą a zdrowiem? – Jak wzmacniać odporność psychiczną dziecka w kontakcie ze światem? – Jak zaspokajać jego potrzebę poczucia własnej wartości i odpowiedzialności za siebie? – Jak zmieniają się relacje w rodzinie, kiedy choroba staje się nowym „członkiem rodziny”? Jesper Juul – duński pedagog i terapeuta rodzinny, jeden z liderów współczesnej rewolucji w podejściu do dzieci. Propaguje idee szacunku i współdziałania we wzajemnych relacjach z dzieckiem oraz dojrzałe przywództwo dorosłych. W 2004 roku założył międzynarodową organizację Familylab, która rozwija jego idee i wartości na całym świecie. Jest autorem wielu książek. Najbardziej znana Twoje kompetentne dziecko (wyd. polskie 2011), stała się światowym bestsellerem. Jest ceniona na równi przez rodziców i profesjonalistów. W 2012 roku przeszedł ciężką chorobę neurologiczną, która ograniczyła jego działalność wykładową i terapeutyczną. Obecnie udziela się głównie jako autor, doradca i superwizor. Spis rzeczy Wprowadzenie Rodzina Miłość Wspólne życie z chorym dzieckiem Potrzeby dziecka Poczucie własnej wartości i pewność siebie Co możemy zrobić? „Popatrz!” Uznanie Osobista odpowiedzialność Poczucie winy Dzieci współdziałają Dzieci czują się odpowiedzialne Dwa ważne rozdziały w życiu Rodzina jako para Zakochanie i miłość Role Rozmawiać ze sobą Pożegnanie z dzieckiem naszych marzeń Erotyka i współżycie Odciążenie i opieka Pomyślcie o sobie! Rodzeństwo Wkład rodzeństwa „O co ci chodzi?” Sieć Przyjaciele i rodzina Sieć profesjonalna

29,90 zł
27,81 zł

Rabat 7,0%
oszczędzasz 2,09 zł

1 osoba kupiła
12
Focus 1. Second Edition. Język angielski. Workbook + kod Online Practice. Poziom A2/A2+ - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Focus 1. Second Edition. Język angielski. Workbook + kod Online Practi...
Dostępny
10059 szt.

„Focus. Second Edition” to nowa edycja bestsellerowej serii „Matura Focus”, stworzona na bazie podstawy programowej dla liceów i techników obowiązującej od września 2019. Zapewnia pełną realizację wymagań ogólnych i szczegółowych, łącząc naturalną komunikację, poprawność językową i gwarantując realne postępy w nauce. Szczegóły: • każdej lekcji z podręcznika odpowiada strona materiału utrwalającego w zeszycie ćwiczeń, • identyczna numeracja stron w podręczniku i zeszycie ćwiczeń pozwala łatwo nawigować między komponentami w trakcie lekcji, • zeszyt ćwiczeń zawiera arkusze pracy z filmami BBC, dzięki czemu autentyczne materiały wideo można wykorzystać jako wsparcie regularnej lekcji lub jako osobne zajęcia, • Online Practice zapewnia uczniowi materiały, które pozwolą przedłużyć kontakt z językiem angielskim także poza lekcją.

75,90 zł
67,55 zł

Rabat 11,0%
oszczędzasz 8,35 zł

1 osoba kupiła
13
Bob Honey robi swoje - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bob Honey robi swoje
Dostępny
4 szt.

Bob Honey z trudem nawiązuje kontakt z innymi ludźmi. Ma dosyć wciskania mu marketingowych bredni, dosyć świata, w którym nawet orgazm nie jest realny, dopóki nie napisze się o nim na Twitterze. Jako modelowy biznesmen ze starej amerykańskiej szkoły sprzedaje zbiorniki septyczne świadkom Jehowy i organizuje pokazy pirotechniczne dla zagranicznych dyktatorów. Jest też zatrudniony jako kontraktowy zabójca przez sekcję wywiadu Stanów Zjednoczonych, w tajnym programie likwidacji zniedołężniałych seniorów oraz wszystkich innych, którzy nadwyrężają zasoby konsumpcyjnego społeczeństwa. Kiedy życiem Boba zaczyna się interesować wścibski dziennikarz, Honey nie jest pewien, czy oznacza to dla niego szansę na przyjaźń, czy raczej początek końca. Widząc, jak wszyscy dokoła węszą wszędzie zdradę i dopatrują się terroryzmu, uznaje, że nadszedł czas, aby coś zmienić – jeśli wcześniej sam nie zostanie zlikwidowany przez swoich tajemniczych zwierzchników lub zdemaskowany przez żarłoczne media… „Podejrzewam, że Thomas Pynchon i Hunter S. Thompson pokochaliby tę książkę” – Salman Rushdie. „Prowokuje i daje dużo frajdy” – Kirkus Reviews.

38,00 zł
28,50 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 9,50 zł

1 osoba kupiła
14
Psychologia kliniczna dzieci i młodzieży - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Psychologia kliniczna dzieci i młodzieży
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2020.10.09

Psychologia kliniczna dzieci i młodzieży to pierwszy tak obszerny polski podręcznik tej dyscypliny. Do jego stworzenia zaproszono autorki i autorów reprezentujących wiodące uczelnie w Polsce, uznanych praktyków klinicznych oraz psychoterapeutów. Podjęli oni trud przekazania najbardziej współczesnej wiedzy teoretycznej i empirycznej w sposób zrozumiały i odnoszący się do działań praktycznych. Treści podręcznika uporządkowano w sześciu częściach: • Teoretyczne podstawy psychologii klinicznej dzieci i młodzieży – omówiono tu rys historyczny oraz podstawy psychologii klinicznej dzieci i młodzieży, zdefiniowano tę dziedzinę nauki i określono jej przedmiot, przedstawiono ogólne teorie i modele stosowane do analizy zjawisk zdrowia i zaburzeń okresu dzieciństwa i adolescencji oraz wiedzę z psychologii rozwojowej niezbędną do rozumienia nieprawidłowości w rozwoju dzieci i młodzieży. • Psychologiczna diagnoza kliniczna dzieci i młodzieży – szczególną uwagę poświęcono tu specyfice diagnozy klinicznej dzieci i młodzieży; omówiono modele diagnozy, postępowanie diagnostyczne dziecięcego psychologa klinicznego oraz stosowane w diagnozie klinicznej dziecka metody, z uwzględnieniem specyfiki diagnozy neuropsychologicznej. W bloku tym znalazł się też rozdział poświęcony etycznym zasadom postępowania psychologia klinicznego dzieci i młodzieży jako badacza i praktyka. • Psychologia zaburzeń psychicznych dzieci i młodzieży – w tej części omówiono psychologię zaburzeń okresu dzieciństwa i adolescencji. Zaprezentowano wiedzę psychologiczną i wyniki badań nad wybranymi zaburzeniami psychicznymi występującymi u dzieci i młodzieży opisanymi w aktualnie obowiązujących systemach klasyfikacyjnych. • Kliniczne problemy dzieci i młodzieży – w kolejnych rozdziałach specjaliści scharakteryzowali wybrane trudności, które nie spełniają kryteriów zaburzenia psychicznego, ale znacząco wpływają na dyskomfort psychiczny oraz obniżają zdolności do skutecznego funkcjonowania w najważniejszych dziedzinach życia (m.in. agresja, samookaleczenia, otyłość czy przedwczesne macierzyństwo). • Specjalne obszary zainteresowania psychologii klinicznej dzieci i młodzieży – opisano tu trudności obserwowane u dzieci i młodzieży, które dotyczą m.in. zmagania się dziecka z chorobą, zaburzeń psychicznych rodzica, kryzysów rodzinnych, adopcji i opieki zastępczej oraz cyfryzacji życia. • Wybrane problemy pomocy psychologicznej – podręcznik kończą zagadnienia związane z różnymi formami praktycznej działalności psychologa klinicznego dzieci i młodzieży. Oprócz omówienia specyfiki pomocy udzielanej dzieciom i ich rodzinom poruszono też zagadnienia profilaktyki, psychoterapii wybranych zaburzeń, wczesnej interwencji i terapii neuropsychologicznej oraz społecznych i środowiskowych form pomocy (np. socjoterapia). Podręcznik jest adresowany do wszystkich osób zainteresowanych problematyką psychologii klinicznej dzieci i młodzieży, a zwłaszcza do studentów psychologii, słuchaczy studiów podyplomowych i uczestników kursów specjalizacyjnych. Polecamy go także psychologom praktykom pracującym z dziećmi, młodzieżą i ich rodzinami oraz przedstawicielom zawodów pokrewnych: pedagogom, kuratorom sądowym, lekarzom, socjologom itp. Mogą z niego skorzystać także rodzice, którzy niepokoją się o przebieg rozwoju i wzorce funkcjonowania swoich dzieci. Mamy nadzieję, że prezentowane opracowanie wypełni lukę na rynku wydawniczym i stworzy okazję nie tylko do uzupełnienia wiedzy, ale też do refleksji, przemyśleń, dyskusji i rozwoju zawodowego.

189,00 zł
166,32 zł
Powiadomienie

Rabat 12,0%
oszczędzasz 22,68 zł

15
Beneath The Eyrie, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Beneath The Eyrie, CD
Pixies, Warner Music Polska
Dostępny
87 szt.

Lista utworów: 1. In the Arms of Mrs. Mark of Cain 2. On Graveyard Hill 3. Catfish Kate 4. This Is My Fate 5. Ready for Love 6. Silver Bullet 7. Long Rider 8. Los Surfers Muertos 9. St. Nazaire 10. Bird of Prey 11. Daniel Boone 12. Death Horizon

65,90 zł
60,63 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 5,27 zł

16
Ziarna wolności. Tom 1 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ziarna wolności. Tom 1
Dostępny
10 szt.

Tom pierwszy powieści, której akcja rozgrywa się w czasach Wielkiej Wojny Warszawa, rok 1913. Marek Sokalski, pomocnik dekarza, pracuje przy naprawie dachu więzienia. Pewnego dnia wdaje się w rozmowę z jednym z więźniów i postanawia spełnić jego prośbę. Od tej chwili odmienia się całe jego życie, pojawia się w nim Marta Brońska, dla której gotów jest zaryzykować wszystko. Zmuszony uciekać z kraju trafia do Krakowa, gdzie wstępuje do polskich drużyn strzeleckich. Marta tymczasem musi zmierzyć się z wszechwładną carską policją. Ich miłość wystawiona zostanie na próbę, kiedy na scenę wkroczą piękna kobieta, rosyjski książę i... historia. Wojna i rewolucja zabiją część dawnych uczuć, narodzą nowe oraz wskrzeszą stare, przechowywane z pokolenia na pokolenie w sercach Polaków. Czy dawne namiętności przetrwają próbę lat? Jaki plon dadzą ziarna zasiane w nieurodzajnej, wojennej glebie?

37,90 zł
32,22 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 5,68 zł

17
Breaking rules. Gra rozpoczęta - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Breaking rules. Gra rozpoczęta
Dostępny
162 szt.

Andrea Wilson nigdy nie przypuszczała, że stanie się bohaterką swojej książki, a jej poukładane życie rozsypie się jak domek z kart. Zdradzona przez wieloletniego partnera i ojca swojej córki, przez długi czas stawała na nogi, by znowu być tym, kim była kiedyś: pewną siebie kobietą z marzeniami. Jednak złamanego serca nie da się tak łatwo skleić, do tego potrzebna jest nowa miłość, której Andrea unika jak ognia. Aaron, przystojniak z włoskimi korzeniami i szanowany deweloper, po powrocie do Chicago zamierzał skupić się na przejęciu firmy i nie wchodzić w żadne dłuższe relacje z kobietami. Jednakże życie bywa nieprzewidywalne. Wystarczy jedno spojrzenie w piwne oczy atrakcyjnej brunetki, by priorytety i pragnienia Aarona zamieniły się miejscami. Kiedy się spotykają, oboje czują seksualne napięcie, którego nie da się zignorować. Atmosfera gęstnieje, pragnienie się zaostrza i bum! Lądują w łóżku, stosując zasadę: nie proś o więcej i nie oczekuj przyszłości. Andrea zgadza się na warunki, jakie stawia jej Aaron. Lecz szybko zdaje sobie sprawę, że wbrew przyjętym zasadom, chce go więcej. Zasady zostają złamane, napięcie rośnie, niepewność wypełnia każdą myśl. Demony przeszłości zostają uwolnione i pragną jednego: Aarona.

37,90 zł
32,22 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 5,68 zł

18
Mój pierwszy planer szkolny. Rok szkolny pod kontrolą - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mój pierwszy planer szkolny. Rok szkolny pod kontrolą
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.08.27

Planer szkolny to jedyne w swoim rodzaju połączenie poradnika, kalendarza i organizera na rok szkolny dla dzieci w wieku 7+. Właściciel „Planera” krok po kroku zaplanuje swój rok szkolny oraz wszystkie wyzwania, jakie się z nim wiążą. Książka w interaktywny sposób pomoże dziecku odnaleźć się w natłoku zadań i obowiązków, nauczy je radzenia sobie ze stresem czy odnajdywania wewnętrznej motywacji. Współpracując z książką, dziecko nie zapomni odrobić pracy domowej, przygotować się na sprawdzian czy napisać referatu. „Planer szkolny” to znakomity sposób na podniesienie ocen w szkole i poznanie zdolności, jakie przydają się przez całe życie. Książka porusza zagadnienia związane z organizacją zajęć szkolnych i czasu pozalekcyjnego. Najważniejsze z nich to: - 10 rzeczy, które chcę zrobić w życiu - Bezpieczne korzystanie z Internetu - Cele na rok szkolny - Języki obce – słówka - Ważne daty w tym roku - Kalendarz roczny i miesięczne - Planery na trudniejsze dni - Planery dwutygodniowe - Strategia nauki - Przydatne wskazówki - Pokonywanie problemów - Zapanuj nad emocjami - Umiejętności przyszłości Planer szkolny to narzędzie ułatwiające właścicielowi wizualizację celów. Niebanalnie zaprojektowany wciągnie czytelnika, oferując mu atrakcyjną treść i formę. Następnie krok po kroku przeprowadzi go przez zagadnienia związane z planowaniem, wskazując priorytety, podpowiadając jak podzielić duże wyzwania na mniejsze, ucząc przy tym zarządzania swoim czasem.

39,90 zł
29,93 zł
Powiadomienie

Rabat 25,0%
oszczędzasz 9,97 zł

19
Złoczyńcy w uzdrowisku. Tom 3 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Złoczyńcy w uzdrowisku. Tom 3
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.30

Złoczyńcy w uzdrowisku, tom 3 – to antologia po części mrocznych, po części przezabawnych opowiadań dziejących się w Otwocku. Ich bohaterowie wikłają się, a to jako sprawcy, a to jako detektywi, w brutalne morderstwa i kradzieże motywowane miłością, pieniędzmi, władzą, chęcią zemsty, narkotykami, uprzedzeniami i zazdrością. Świat wykreowany przez autorów jest naznaczony skazą, jakimś przenikającym wszystko fatum, które każe umysłom morderców zabijać, a detektywom w trudzie docierać do prawdy. Opowiadania popełnili: Krzysztof Jan Rejmer, Marlena Bogdan-Marut, Artur Rafał Skowroński, Urszula Danuta Tokarska, Michał Adam Ciepliński, Beata Alicja Leszczyńska, Piotr Adam Sowiński, Arkadiusz Mroziński, Aleksandra Nieradka, Monika Nadolska, Barbara Anna Gorzawska, Jędrzej Stanisław Nalepek.

32,00 zł
24,32 zł
Powiadomienie

Rabat 24,0%
oszczędzasz 7,68 zł

20
BEETHOVEN:SYMPH.9. CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
BEETHOVEN:SYMPH.9. CD
KARAJAN, HERBERT VON, Universal Music Polska
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.01.13

54,90 zł
53,80 zł
Powiadomienie

Rabat 2,0%
oszczędzasz 1,10 zł

21
Cobi 24570. Cars. Skoda Fabia - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Cobi 24570. Cars. Skoda Fabia
Cobi
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.01.31

Dzięki klockom Cobi możesz teraz samodzielnie zbudować kultowy model Skody Fabia! Liczba klocków: 77 Wymiary modelu: 11.0 x 6.5 x 4.0 cm Skala: 1:35

54,90 zł
49,41 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 5,49 zł

22
Lalka płacząca Mimo, 42 cm - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Lalka płacząca Mimo, 42 cm
Llorens
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2020.12.23

Lalka płacząca Mimo 42.0 cm została wyprodukowana przez hiszpańską markę Llorens. Jest to uroczy chłopiec niezwykle podobny do prawdziwego dziecka w wieku niemowlęcym. Mimo bardzo lubi swój smoczek, więc gdy mu go zabierzemy, będzie płakał i wołał „mama”, „papa”. Ciało lalki zostało wykonane z przyjemnego w dotyku winylu, a brzuszek z materiału, wypełniony miękką wyściółką. Chłopiec został ubrany w błękitny pajacyk i czapeczkę. Do zestawu dołączono biały kocyk oraz pasującą do stylizacji lalki poduszkę-chmurkę. Lalka została zapakowana w ozdobny karton. Dołączony smoczek pełni funkcję dekoracyjną. Kochamy hiszpańskie lalki Llorens!

344,40 zł
316,85 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 27,55 zł

23
Cobi 24591. Cars. Fiat 126P + przyczepa kempingowa - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Cobi 24591. Cars. Fiat 126P + przyczepa kempingowa
Cobi
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2020.12.24

Model w całości złożony z klocków konstrukcyjnych Cobi przedstawiający polskiego „Malucha” produkowanego na włoskiej licencji FIAT i szalenie popularnej przyczepy kempingowej marki Niewiadów. Zestaw zaprojektowany został w skali 1:35. Posiada wiele ruchomych elementów, takich jak obracające się koła z gumowymi oponami, otwierane drzwi i zdejmowany dach przyczepy, w której można znaleźć meble i pełne wyposażenie. W modelu zastosowano trwałe nadruki i oraz naklejki. Cechy zabawki: • 185 wysokiej jakości elementów, • wyprodukowane w UE przez firmę z ponad 20-letnią tradycją, • klocki spełniają normy bezpieczeństwa dotyczące produktów dla dzieci, • w pełni kompatybilne z innymi markami klocków konstrukcyjnych, • klocki z nadrukami nie odkształcają się i nie bledną w czasie zabawy czy pod wpływem temperatury, • czytelna i intuicyjna instrukcja oparta na rysunkach i ikonach.

79,53 zł
71,58 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 7,95 zł

24
Wodociągi i kanalizacja, część 2 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wodociągi i kanalizacja, część 2
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2020.08.21

W podręczniku omówiono rodzaje i właściwości ścieków, odbiorniki ścieków, rodzaje kanalizacji, instalacje kanalizacyjne, pompownie ścieków i osadów, kanalizacje niekonwencjonalne, oczyszczalnie ścieków oraz lokalne urządzenia kanalizacyjne. Podręcznik do nauki przedmiotu wodociągi i kanalizacja, przeznaczony dla uczniów technikum i szkoły policealnej, zawód: technik urządzeń sanitarnych, oraz do przedmiotu oczyszczanie ścieków – dla uczniów technikum ochrony środowiska, specjalność: uzdatnianie wody i oczyszczanie ścieków. Książkę polecamy również uczniom liceum profilowanego o profilu: kształtowanie środowiska.

76,70 zł
68,26 zł
Powiadomienie

Rabat 11,0%
oszczędzasz 8,44 zł

25
My Funny Valentine. CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
My Funny Valentine. CD
Baker Chet, Universal Music Polska
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2020.07.24

36,90 zł
36,16 zł
Powiadomienie

Rabat 2,0%
oszczędzasz 0,74 zł

26
Kto posłucha, ten usłyszy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kto posłucha, ten usłyszy
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.20

Ćwiczenia usprawniające percepcję słuchową dla najmłodszych uczniów. Kto posłucha, ten usłyszy jest wyjątkową pozycją wydawniczą. W jej skład wchodzą książka oraz dwie płyty CD, na których zapisano cały materiał potrzebny do ćwiczeń, a także polecenia kierowane do dziecka. Z ćwiczeń zawartych w pu­blikacji mogą korzystać dzieci przygotowujące się do nauki czytania i pisania, a także dzieci, które tę naukę już rozpoczęły. Cały materiał do ćwiczeń percepcji słuchowej został starannie uporządkowany. Zachowano zasadę stopniowania trudności. Zadania dotyczą więc kolejno: odgłosów z bliższego i dalsze­go otoczenia dziecka, rytmów, wyrazów, sylab i głosek.

33,00 zł
26,07 zł
Powiadomienie

Rabat 21,0%
oszczędzasz 6,93 zł

27
Cobi 24571. Cars. Skoda Fabia combi - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Cobi 24571. Cars. Skoda Fabia combi
Cobi
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.11.16

Zestaw klocków Skoda Fabia zachwyci każdego fana motoryzacji. Całość została wykonana z dbałością o detale. Skala: 1:35 Liczba klocków: 82 Wymiary: • długość: 12.0 cm, • szerokość: 6.5 cm, • wysokość: 4.0 cm.

48,90 zł
44,01 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 4,89 zł

28
Cobi 24592. Wartburg 353 Tourist + przyczepa kempingowa - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Cobi 24592. Wartburg 353 Tourist + przyczepa kempingowa
Cobi
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2020.11.02

Licencjonowany model w całości złożony z klocków konstrukcyjnych Cobi przedstawia niemieckiego Wartburga 353 Tourist i dołączonej do niego przyczepy kempingowej. Ma wiele ruchomych elementów, takich jak obracające się koła z gumowymi oponami, otwierane drzwi i zdejmowany dach przyczepy, w której można znaleźć meble i pełne wyposażenie. W modelu zastosowano trwałe nadruki i oraz naklejki. Cechy produktu: • 255 wysokiej jakości elementów, • wyprodukowane w UE przez firmę z ponad 20-letnią tradycją, • klocki spełniają normy bezpieczeństwa dotyczące produktów dla dzieci, • w pełni kompatybilne z innymi markami klocków konstrukcyjnych, • klocki z nadrukami nie odkształcają się i nie bledną w czasie zabawy czy pod wpływem temperatury, • czytelna i intuicyjna instrukcja oparta na rysunkach i ikonach, • model na oryginalnej licencji Wartburg, • skala: 1:35.

78,39 zł
70,55 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 7,84 zł

29
Cobi 5702. Kolekcja Historyczna. Zimna wojna. Samolot Douglas C-47 Skytrain Berlin Airlift - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Cobi 5702. Kolekcja Historyczna. Zimna wojna. Samolot Douglas C-47 Sky...
Cobi
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.07.12

Douglas C-47 Skytrain (z ang. „powietrzny pociąg”) nazywany również „Dakota” (DACoTA, czyli Douglas Aircraft Company Transport Aircraft) to jeden z najpopularniejszych samolotów transportowych z okresu II wojny światowej. Produkowany przez USA był używany także przez armie innych krajów alianckich. Był oparty na projekcie cywilnej wersji Douglas DC-3. Występował w zasadzie na wszystkich frontach II wojny światowej i był eksploatowany długo po jej zakończeniu. Służył między innymi do desantu spadochroniarzy i holowania szybowców, a także do transportu zaopatrzenia, amunicji oraz do ewakuacji rannych. W początkowej fazie blokady Berlina Zachodniego (1948–1949) ciężar utrzymania mostu powietrznego spoczywał na samolocie Douglas C-47 Skytrain (Dakota). Później był stopniowo uzupełniany i zastępowany przez maszyny Douglas C-54 Skymaster i Avro York oraz brytyjskie łodzie latające Short Sunderland. Cechy i zawartość zestawu: • 540 wysokiej jakości elementów, • wyprodukowane w UE przez firmę z ponad 20-letnią tradycją, • klocki spełniają normy bezpieczeństwa dotyczące produktów dla dzieci, • w pełni kompatybilne z innymi markami klocków konstrukcyjnych, • klocki z nadrukami nie odkształcają się i nie bledną w czasie zabawy czy pod wpływem temperatury, • czytelna i intuicyjna instrukcja oparta na rysunkach i ikonach, • figurka pilota. Wymiary modelu po złożeniu: 44.5 x 56.0 x 12.0 cm Wymiary opakowania: 45.0 x 7.0 x 32.0 cm

179,90 zł
161,91 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 17,99 zł

30
Długopis BIC Orange Czarny Pouch 4 szt. - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Długopis BIC Orange Czarny Pouch 4 szt.
BIC
Dostępny
88 szt.

Zakończenie i wentylowana skuwka w kolorze tuszu. Charakterystyczna pomarańczowa polistyrenowa, sześciokątna obudowa o średnicy 8,3 mm długość 14,7 cm. Końcówka pisząca z węglika wolframu o średnicy 0,7 mm, grubość linii pisania 0,3 mm. Bardzo wydajny ilość tuszu 0.4 g , długość linii pisania 3500 m. Tusz na bazie oleju trwały, wodoodporny, szybkoschnący 2 s gwarantujący płynność pisania. Oznaczenie producenta, rozmiaru kulki piszącej na obudowie. Produkt z certyfikatem NF. Zgodny z normami nie zawiera toksyn i metali ciężkich ASTM D-4236 EN71-3, ASTM F 963, 16 CFR 1303, 91/338/EEC. Produkt nie zawiera PVC. Kod kreskowy na produkcie. Opakowanie zgodne z europejską dyrektywą 94/62/EC w sprawie opakowań i odpadów opakowaniowych.

14,10 zł
13,99 zł

Rabat 0,8%
oszczędzasz 0,11 zł

31
Medaliony - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Medaliony
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2020.05.13

Cykl opowiadań będących wynikiem obserwacji podczas pracy Głównej Komisji Badania Zbrodni Hitlerowskich, której członkinią była Zofia Nałkowska. Utwory oparte są na autentycznych przeżyciach ludzi, którzy przeszli wojenny koszmar. Wstrząsające relacje nieopatrzone komentarzem odautorskim składają się na dokument oskarżający ludobójstwo.

20,00 zł
14,99 zł
Powiadomienie

Rabat 25,1%
oszczędzasz 5,01 zł

32
Plastusiowy pamiętnik - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Plastusiowy pamiętnik
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.02.09

Plastusiowy pamiętnik jest jedną z najpopularniejszych polskich powieści dla młodszych dzieci. Opisuje świat oczami ludzika z plasteliny, tytułowego Plastusia, który został ulepiony przez Tosię, uczennicę pierwszej klasy. Mieszka on w piórniku dziewczynki, gdzie ma wielu przyjaciół, między innymi gumę-myszkę, ołówek, pióro, scyzoryk i stalówki. Mały bohater aktywnie uczestniczy w szkolnych i domowych przygodach Tosi. Plastusiowy pamiętnik został po raz pierwszy opublikowany w 1936 roku i od tego czasu cieszy się niesłabnącą popularnością wśród kolejnych pokoleń najmłodszych czytelników. Powstały powieści o dalszych przygodach Plastusia i jego przyjaciół: Przygody Plastusia (1956), Plastusiowo (1963) oraz Za żywopłotem (1971). Lektura dla klasy 1

20,00 zł
14,99 zł
Powiadomienie

Rabat 25,1%
oszczędzasz 5,01 zł

33
Kukuryku na ręczniku - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kukuryku na ręczniku
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.04.05

Jest to zbiór 14 opowiadań, w których poruszane są w zabawny sposób tak ważne rzeczy jak: higiena osobista, szanowanie podręczników, posłuszeństwo czy radzenie sobie z codziennymi problemami. Z nich młody czytelnik dowie się, dlaczego Kubuś zdecydował się myć ząbki, co stało się z brudkiem Grzesia i dlaczego pewnego dnia Petronelka strasznie wstydziła się przed całą klasą. Będzie też o tym... jak matematyka po klasie fika, o piłce psotnicy i o tym, jak dziada z babą brakowało, i co się potem stało! Takich ciekawostek nie można przegapić!

15,00 zł
10,99 zł
Powiadomienie

Rabat 26,7%
oszczędzasz 4,01 zł

34
Karolcia - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Karolcia
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.11.10

Najpopularniejszą polską powieścią przygodową dla dzieci 7-9 letnich jest urocza książka Marii Krüger zatytułowana Karolcia. Powieść jest wpisana do podstawy programowej Ministerstwa Edukacji Narodowej jako lektura obowiązkowa dla uczniów klasy drugiej szkoły podstawowej. Książka opowiada o przygodach ośmioletniej Karolci i jej rówieśnika i przyjaciela Piotrusia. Karolcia znajduje cudowny koralik, który ma tę czarodziejską właściwość, że spełnia każde życzenie dziewczynki. Kiedy Karolcia i Piotr odkrywają magiczne działanie zaczarowanego koralika, decydują, że wykorzystają ją by pomagać innym, uczynić świat lepszym, a także… żeby spełnić swoje najśmielsze marzenia. Ale rzeczywistość szybko ich zaskoczy. Pochopnie wypowiadając nieprzemyślane do końca życzenia, Karolcia prowokuje liczne kłopotliwe sytuacje – a to komiczne, a to niebezpieczne, takie, z których bardzo trudno wybrnąć. Na dodatek czarowny koralik przyciąga niebezpiecznego intruza – podstępną i pomysłową czarownicę Filomenę. Dzieciom nie będzie łatwo poradzić sobie z jej zasadzkami. Emocjonujące, często zabawne przygody Karolci i Piotra dostarczą dzieciom nie tylko rozrywki. Dla bohaterów powieści – a także dla czytelników, perypetie z czarodziejskim koralikiem stają się prawdziwą lekcją życia; uczą ich odpowiedzialności za decyzje i czyny, a także sztuki planowania i przewidywania skutków własnych działań. Pełna humoru i mądrości powieść Marii Krüger cieszy się od pierwszego wydania – czyli już od ponad pięćdziesięciu lat, niemalejącą popularnością. Dla pokoleń młodych czytelników Karolcia jest jedną z najlepiej rozpoznawalnych postaci literackich. Stała się ikoną polskiej kultury dziecięcej, do tego stopnia, że niejedna młoda mama nazwała swoją córeczkę Karolcią. Na prośbę tysięcy wielbicieli Karolci, Maria Krüger napisała w 1970 roku drugą część przygód swojej bohaterki, Witaj Karolciu! Ta nowa książka dla dzieci szybko stała się bestsellerem i do dzisiaj gości w każdej księgarni dla dzieci. Zarówno Karolcia, jak Witaj Karolciu! są doskonałymi prezentami na Dzień Dziecka, na urodziny, na Mikołajki czy na Boże narodzenie. Są też doskonałą nagrodą na koniec roku dla uczniów klasy I.

21,50 zł
15,99 zł
Powiadomienie

Rabat 25,6%
oszczędzasz 5,51 zł

35
Tatry. 54 karty pamiątkowe - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Tatry. 54 karty pamiątkowe
Plan
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.08.17

54 karty pamiątkowe do gry z najważniejszymi atrakcjami regionu. Karty stanowią świetną pamiątkę z Tatr.

13,30 zł
9,99 zł
Powiadomienie

Rabat 24,9%
oszczędzasz 3,31 zł

36
Rite Of Passage, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Rite Of Passage, CD
Mirt, Rockers Publishing
Dostępny
6 szt.

To w pewnym sensie kontynuacja i przeciwieństwo ostatniej płyty Mirt – „Heading South”. Podobnie to rodzaj soundtracku do nieistniejącego filmu klasy C. Tytuł pochodzi z odcinka „Miami Vice”, na płycie słychać dialogi ze starych filmów o zombie – brzmi jak żart, ale dla projektu to na prawdę może być swoisty rytuał przejścia... Lista utworów: 1. Rite 1 2. ... 3. Rite 2 4. Rite 3 5. Music For Frogs 6. Rite 11 7. Rite 4 8. Rite 6

35,90 zł
32,31 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 3,59 zł

37
Rite Of Passage, LP - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Rite Of Passage, LP
Mirt, Rockers Publishing
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.10.07

To w pewnym sensie kontynuacja i przeciwieństwo ostatniej płyty Mirt – „Heading South”. Podobnie to rodzaj soundtracku do nieistniejącego filmu klasy C. Tytuł pochodzi z odcinka „Miami Vice”, na płycie słychać dialogi ze starych filmów o zombie – brzmi jak żart, ale dla projektu to na prawdę może być swoisty rytuał przejścia... Lista utworów: Strona A: 1. Rite 1 2. ... 3. Rite 2 4. Rite 3 Strona B: 1. Music For Frogs 2. Rite 11 3. Rite 4 4. Rite 6

65,90 zł
59,31 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 6,59 zł

38
Szklarska Poręba. Karkonosze. Miasto i okolice. Mapa dla aktywnych, 1:12 500 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Szklarska Poręba. Karkonosze. Miasto i okolice. Mapa dla aktywnych, 1:...
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.06.18

Aktualna mapa okolic Szklarskiej Poręby w bardzo dokładnej skali turystycznej. Mapa idealnie nadaje się dla wszystkich turystów, którzy podczas pobytu w Szklarskiej Porębie chcą wędrować po najbliższej okolicy miasta z Karkonoszami włącznie. Dodatkowo na mapie zostały zaznaczone najważniejsze atrakcje turystyczne, które zostały podzielone na łatwo dostępne (Wygodnie) i trudno dostępne (Aktywnie). Na rewersie znajduje się opis każdej zaznaczonej atrakcji ze zdjęciem. Na rewersie znajduje się równie schemat szlaków pieszych w okolicy z czasami przejść. Format po rozłożeniu: 68.0 x 48.0 cm

10,10 zł
7,99 zł
Powiadomienie

Rabat 20,9%
oszczędzasz 2,11 zł

39
Vision 1. Workbook - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Vision 1. Workbook
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2020.12.19

Innowacja w nauczaniu i utrwalaniu słownictwa – metoda oparta na najnowszych badaniach. Rozwój kompetencji kluczowych w lekcjach Life Skills i zadaniach Mediation. Wsparcie dla uczniów o zróżnicowanych potrzebach edukacyjnych – strategie egzaminacyjne i wyjaśnienia gramatyczne w języku polskim. Elektroniczny zeszyt ćwiczeń i aplikacja Oxford English Vocabulary Trainer (OEVT) to atrakcyjne narzędzia zintegrowane z kursem.

66,40 zł
59,76 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 6,64 zł

40
Listy hetmańskie rodu Potockich Tom 3 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Listy hetmańskie rodu Potockich Tom 3
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2020.12.04

Korespondencja hetmańska obejmująca okres od połowy XVII do połowy XVIII wieku, to bezcenne źródło do dziejów Rzeczypospolitej. Idea zebrania, opracowania a następnie wydania listów pięciu hetmanów wywodzących się z rodziny Potockich herbu Pilawa, narodziła się jako odpowiedz na pojawiające się postulaty, niedostatecznego wykorzystania epistolografii w badaniach nad dziejami państwa polsko-litewskiego. Listy wytwarzane w otoczeniu kolejnych hetmanów koronnych, a kierowane do najważniejszych osób w państwie, stanowiły i stanowią doskonałe źródło pokazujące mechanizmy rządzenia państwem, kierowania jego armia, naświetlając jednocześnie wszelkie wady i zalety ówczesnej polityki. Podobnie jak listy kierowane od tychże osób do samych hetmanów. Rozproszone w wielu archiwach, znajdujących się na terenie kilku krajów Europy, często nie dość znane, nie były wykorzystywane przez historyków, w sposób na jaki zasługują. Oddawana w ręce Czytelników seria ;Listów hetmańskich rodu Potockich; ma być próba naprawienia tej sytuacji i wprowadzenia do szerokiego obiegu naukowego listów, które jak można mieć nadzieje, są świadkiem swoich czasów i dziś uzyskują ponownie okazje by przemówić. Przyglądając się postaci hetmana Szczęsnego Kazimierza Potockiego, odnosi się wrażenie, że nie został on zauważony i doceniony przez historiografię. Jego działalność wojskowa i polityczna są najczęściej oceniane krytycznie. Przede wszystkim eksponowany jest brak jego umiejętności wojskowych oraz niestabilność polityczna, co jest raczej cechą charakterystyczną elit przełomu XVII i XVIII wieku. Niniejsza praca pozwoli poznać czytelnikowi najważniejsze fakty z życia hetmana Szczęsnego Kazimierza Potockiego, który był doświadczonym żołnierzem. Z całą pewnością, nie był postacią krystaliczną, ale kontrowersyjną, ukształtowaną ideologicznie, prezentującą radykalną postawę oraz posiadającą jasno sprecyzowane poglądy polityczne. Wydaje się, że Szczęsnemu Kazimierzowi Potockiemu przez całe życie przede wszystkim przyświecało dobro państwa. Ponadto dbał o armię, a gdy dostał szansę samo-dzielnego dowodzenia też ją wykorzystał, nie dopuszczając do jej wewnętrznego i zewnętrznego rozbicia.

63,00 zł
56,70 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 6,30 zł

41
Drewniany łapacz - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Drewniany łapacz
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.03.05

Drewniana zabawka - piłeczka na sznurku do łapania. Dla dzieci w wieku od 3 lat

8,00 zł
7,99 zł
Powiadomienie

Rabat 0,1%
oszczędzasz 0,01 zł

42
Complete IELTS Bands 5-6.5 Student's Book with Answers with CD-ROM with Testbank - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Complete IELTS Bands 5-6.5 Student's Book with Answers with CD-ROM wit...
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.17

The Student's Book with answers contains 8 topic-based units with stimulating speaking activities, a language reference, grammar and vocabulary explanations and examples, to ensure that students gain skills practice for each of the four papers of the IELTS exam. The with Answers edition contains recording scripts for the listening material and complete answer keys. The CD-ROM contains additional skills, grammar, vocabulary and listening exercises. A Testbank access code for four online IELTS Academic practice tests is inside this book.

234,00 zł
210,60 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 23,40 zł

43
Prepare A1. Workbook. Level 1 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Prepare A1. Workbook. Level 1
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.12.03

Prepare 2nd edition, Level 1 provides a foundation for levels 2 and 3 which prepare students for the revised 2020 A2 Key for Schools exam. The Level 1 Workbook provides additional reading, writing and listening practice of the language covered in the Prepare Level 1 Student's Book units, and reinforces vocabulary. The accompanying Audio is available online for download via an access code in the Workbook. A Student's Book and Online Workbook is also available, separately.

70,00 zł
63,00 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 7,00 zł

44
Evolve 4 Class Audio CDs - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Evolve 4 Class Audio CDs
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.02.17

EVOLVE is a six-level English course that gets students speaking with confidence. Class Audio CDs Level 4 (CEFR B1+) correspond with Student's Book Level 4, giving teachers all of the audio needed for the Listening activities in class.

111,00 zł
99,90 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 11,10 zł

45
Open World. First Student's Book Pack - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Open World. First Student's Book Pack
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.02.24

Embark on a journey beyond the traditional boundaries between exam preparation and real-world language with Open World First. Each unit in the Student's Book explores a different topic, allowing students to build up their confidence as they acquire the language and skills needed for everyday English situations as well as exams. A unique exam journey maximises students' performance, providing a systematic route to exam success. The Workbook consolidates and extends the language and exam skills covered in the Open World Student's Book and includes downloadable audio for the listening activities. An Online Workbook is also available, separately. Downloadable Class Audio containing the Student's Book listening material is provided with the Teacher's Book.

160,00 zł
144,00 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 16,00 zł

46
Prepare A1. Student's Book. Level 1 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Prepare A1. Student's Book. Level 1
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.02.19

Prepare 2nd edition, Level 1 provides a foundation for levels 2 and 3 which prepare students for the revised 2020 A2 Key for Schools exam. Students will enjoy interactive, personalised lessons with themes and resources relevant to their interests. The new Life Skills approach inspires learners to expand their horizons and knowledge and includes insights from The Cambridge Framework for Life Competencies. Teachers can relax knowing every unit drives students towards exam success and that the course is creating confident English users with the enhanced vocabulary and grammar syllabus. A Student's Book and Online Workbook is also available, separately.

83,00 zł
74,70 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 8,30 zł

47
Evolve 3. Workbook with Audio - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Evolve 3. Workbook with Audio
Dostępny
17 szt.

Evolve is a six-level English course that gets students speaking with confidence. Workbook Level 3 (CEFR B1) provides further practice of the Student's Book material, with multiple opportunities for consolidation in every unit. It includes activities focusing on all skills as well as functional language, and it can be used as homework or for additional practice in the classroom. The Workbook features listening activities with downloadable audio that students can listen to repeatedly.

76,00 zł
68,40 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 7,60 zł

48
Evolve 4. Workbook with Audio - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Evolve 4. Workbook with Audio
Dostępny
16 szt.

Evolve is a six-level English course that gets students speaking with confidence. Workbook Level 4 (CEFR B1+) provides further practice of the Student's Book material, with multiple opportunities for consolidation in every unit. It includes activities focusing on all skills as well as functional language, and it can be used as homework or for additional practice in the classroom. The Workbook features listening activities with downloadable audio that students can listen to repeatedly.

76,00 zł
68,40 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 7,60 zł

49
Evolve. 2 Workbook with Audio - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Evolve. 2 Workbook with Audio
Dostępny
5 szt.

Evolve is a six-level English course that gets students speaking with confidence. Workbook Level 2 (CEFR A2) provides further practice of the Student's Book material, with multiple opportunities for consolidation in every unit. It includes activities focusing on all skills as well as functional language, and it can be used as homework or for additional practice in the classroom. The Workbook features listening activities with downloadable audio that students can listen to repeatedly.

76,00 zł
68,40 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 7,60 zł

50
Evolve 1. Workbook with Audio - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Evolve 1. Workbook with Audio
Dostępny
2 szt.

Evolve is a six-level English course that gets students speaking with confidence. Workbook Level 1 (CEFR A1) provides further practice of the Student's Book material, with multiple opportunities for consolidation in every unit. It includes activities focusing on all skills as well as functional language, and it can be used as homework or for additional practice in the classroom. The Workbook features listening activities with downloadable audio that students can listen to repeatedly.

76,00 zł
68,40 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 7,60 zł

51
Complete IELTS Bands 5-6.5 Student's Book without Answers with CD-ROM with Testbank - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Complete IELTS Bands 5-6.5 Student's Book without Answers with CD-ROM ...
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.10.15

The Student's Book without Answers contains 8 topic-based units with stimulating speaking activities, a language reference, grammar and vocabulary explanations and examples, to ensure that students gain skills practice for each of the four papers of the IELTS test. The CD-ROM contains additional skills, grammar, vocabulary and listening exercises. A Testbank access code for four online IELTS Academic practice tests is inside this book (class-code from teacher required).

210,00 zł
189,00 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 21,00 zł

52
Complete IELTS Bands 4-5 Student's Book with Answers with CD-ROM with Testbank - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Complete IELTS Bands 4-5 Student's Book with Answers with CD-ROM with ...
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.10.15

It is designed to introduce students to the critical thinking required for IELTS and provide strategies and skills to maximise their score. The 10 topic-based units offer step-by-step approach to completing the different task-types for reading and listening and stimulating speaking activities to increase confidence and fluency. A Language Reference provides further grammar and vocabulary explanations while Writing and Speaking References contain tasks, sample answers and exercises. The Student's Book includes a CD-ROM containing additional skills, grammar and vocabulary exercises and answer keys. A Testbank access code for four online IELTS Academic practice tests is inside this book.

210,00 zł
189,00 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 21,00 zł

53
Complete IELTS Bands 4-5 Student's Book without Answers with CD-ROM with Testbank - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Complete IELTS Bands 4-5 Student's Book without Answers with CD-ROM wi...
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.08.04

It is designed to introduce students to the critical thinking required for IELTS and provide strategies and skills to maximise their score. The 10 topic-based units offer step-by-step approach to completing the different task-types for reading and listening and stimulating speaking activities to increase confidence and fluency. A Language Reference provides further grammar and vocabulary explanations while Writing and Speaking References contain tasks, sample answers and exercises. The Student's Book includes a CD-ROM containing additional skills, grammar and vocabulary exercises. A Testbank access code for four online IELTS Academic practice tests is inside this book (class-code from teacher required).

210,00 zł
189,00 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 21,00 zł

54
Ja Ty My 2 Zestaw materiałów ćwiczeniowych - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ja Ty My 2 Zestaw materiałów ćwiczeniowych
Niedostępny
Brak

W skład zestawu wchodzą: JA, TY ? MY. Dziennik pisarza. Ćwiczenia, część A. JA, TY ? MY. Zeszyt poszukiwacza skarbu. Ćwiczenia JA, TY ? MY. Dziennik badacza świata. Ćwiczenia z wycinankami, JA, TY ? MY. Na tropach matematyki. Ćwiczenia,część 1. JA, TY ? MY. Na tropach matematyki. Ćwiczenia,część 2.

91,00 zł
Powiadomienie
55
Bieszczady. Wycieczki w dolinie górnego Sanu. Przewodnik turystyczny - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bieszczady. Wycieczki w dolinie górnego Sanu. Przewodnik turystyczny
Dostępny
41 szt.

Kolejna publikacja w naszej kolekcji poświęcona Bieszczadom – tym razem zachęcająca do odwiedzenia tzw. bieszczadzkiego worka. To najdalej na południowy-wschód wysunięty obszar Polski, ograniczony od południa i wschodu granicą z Ukrainą. Rejon dziki, pełen nieokiełznanej przyrody i śladów dawnej historii. Jeszcze sto lat temu tętniło tu życie, w okresie PRL teren ten był praktycznie niedostępny. Dziś przeżywa swój wielki turystyczny renesans. O Mucznem głośno jest w całym kraju, a do „wymarzonego grobu hrabiny“ i źródeł Sanu ciągną rzesze spragnionych przygody turystów. Rozmiłowanych w poznawaniu natury przyciąga zagroda pokazowa żubrów, a narciarzy – licznie przygotowywane zimą trasy biegowe. Przewodnik autorstwa prawdziwych znawców Bieszczadów – Edwarda Marszałka i Stanisława Orłowskiego pełen jest ciekawostek i nieznanych wcześniej faktów historycznych. Towarzyszą mu propozycje wycieczek pieszych, tras rowerowych i narciarskich. Całość wzbogacają szczegółowe mapy i zdjęcia. Na końcu dodatek w postaci albumu fotograficznego. Serdecznie polecamy!

35,00 zł
24,50 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 10,50 zł

56
L.O.L. Surprise. Hairgoals, laleczka niespodzianka - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
L.O.L. Surprise. Hairgoals, laleczka niespodzianka
MGA
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.01.08

Laleczki L.O.L. w nowej odsłonie! L.O.L. Surprise #Hairgoals Makeover odmienia laleczki, które dokładnie znacie. Teraz Wasze przyjaciółki mają prawdziwe włosy! W zestawie Hairgoals znajdziecie nowe, zaskakujące stylizacje, zupełnie inne dodatki, a co równie ważne jest także nowy sposób otwarcia pojemniczka z laleczką. Odnajdź wszystkie 15 niespodzianek!

72,03 zł
67,71 zł
Powiadomienie

Rabat 6,0%
oszczędzasz 4,32 zł

57
Top Bright. Układanka 3w1. Dżungla – dzikie zwierzęta - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Top Bright. Układanka 3w1. Dżungla – dzikie zwierzęta
Brimarex
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.11.03

Drewniana układanka pozytywnie wpłynie na rozwój sprawności manualnej twojego dziecka i koordynacji oko-ręka.

20,90 zł
19,99 zł
Powiadomienie

Rabat 4,4%
oszczędzasz 0,91 zł

58
Laser B2. 3rd edition. Student's Book + CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Laser B2. 3rd edition. Student's Book + CD
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.02.17

Kurs dla młodzieży, który przygotowuje uczniów do egzaminu FCE już od poziomu A1+ do B2.Seria Laser składa się z pięciu części, a materiał zawarty w każdej z nich jest w pełni zgodny z założeniami Common European Framework dla poziomów od Breakthrough do Vantage (A1+ do B2). Główne założenia serii to harmonijny rozwój wszystkich sprawności językowych oraz regularne powtórki materiału, ułatwiające przygotowanie młodzieży do egzaminu, a to wszystko w kontekście współczesnej, młodzieżowej tematyki. Do każdej z książek zostały dołączone płyty: CD-ROM oraz audio dla ucznia, które mają za zadanie urozmaicić zajęcia i zapewnić nastolatkom dodatkową motywację do nauki. W nowej wersji znalazły się zmienione i zupełnie nowe teksty oraz lubiane przez młodzież zadania typu webquest. Do książki nauczyciela dołączono nowy cyfrowy komponent DigiBook.

98,50 zł
85,70 zł
Powiadomienie

Rabat 13,0%
oszczędzasz 12,80 zł

59
Skillful 3. 2nd edition. Reading&Writing. Student's Book Premium - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Skillful 3. 2nd edition. Reading&Writing. Student's Book Premium
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2020.11.16

The Premium Digital Student's Book Pack contains a Digital Student's Book, an Online Workbook, and a code to access the Student's Resource Centre.

75,00 zł
65,25 zł
Powiadomienie

Rabat 13,0%
oszczędzasz 9,75 zł

60
Optimise B1+. Workbook Pack online - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Optimise B1+. Workbook Pack online
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.02.18

The Online Workbook provides interactive versions of the activities in the Optimise Workbook and audio. The Online Workbook marks students' work and collates into the Gradebook. Teachers can manage multiple classes, set tasks and monitor progress.

55,50 zł
48,29 zł
Powiadomienie

Rabat 13,0%
oszczędzasz 7,21 zł

61
Pachnący breloczek, arbuz - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pachnący breloczek, arbuz
Scentco
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.05.17

Dzieci uwielbiają breloczki, które mogą przyczepić do plecaka, piórnika, kluczy. Breloczki od Scentco to pachnące i miękkie pluszaki, które codziennie umilą dzień zapracowanego dziecka. Zabierz je ze sobą do szkoły, na trening, do pracy – każdy brelok ma plastikowy karabińczyk, dzięki któremu można szybko i łatwo przymocować go do plecaka, torebki, kluczy. Zapach utrzymuje się przez 2 lata. Breloczek wypchany jest mięciutkim wypełnieniem i zapachowymi koralikami.

23,30 zł
20,97 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 2,33 zł

62
Password Reset. Workbook. Poziom B1+ - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Password Reset. Workbook. Poziom B1+
Dostępny
52 szt.

Nowe wydanie uwielbianego przez nauczycieli podręcznika Password, autorstwa Marty Rosińskiej, realizuje wszystkie założenia i jest dostosowane do nowej, trudniejszej podstawy programowej, która zacznie obowiązywać w szkołach ponadpodstawowych od września 2019 roku. Dodatkowo Password Reset: • kładzie duży nacisk na bogactwo wprowadzanego słownictwa, zwłaszcza nauczanie pełnych zwrotów i wyrażeń, • wykorzystuje różnorodne zadania zwracające uwagę na typowe błędy i wyrazy często mylone oraz zadania wymagające użycia języka polskiego (np. tłumaczenia).

68,00 zł
59,16 zł

Rabat 13,0%
oszczędzasz 8,84 zł

63
Pachnący breloczek, donut - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pachnący breloczek, donut
Scentco
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2020.11.18

Dzieci uwielbiają breloczki, które mogą przyczepić do plecaka, piórnika, kluczy. Breloczki od Scentco to pachnące i miękkie pluszaki, które codziennie umilą dzień zapracowanego dziecka. Zabierz je ze sobą do szkoły, na trening, do pracy – każdy brelok ma plastikowy karabińczyk, dzięki któremu można szybko i łatwo przymocować go do plecaka, torebki, kluczy. Zapach utrzymuje się przez 2 lata. Breloczek wypchany jest mięciutkim wypełnieniem i zapachowymi koralikami.

27,80 zł
25,02 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 2,78 zł

64
Pachnący breloczek, ciasteczko - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pachnący breloczek, ciasteczko
Scentco
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.08.06

Dzieci uwielbiają breloczki, które mogą przyczepić do plecaka, piórnika, kluczy. Breloczki od Scentco to pachnące i miękkie pluszaki, które codziennie umilą dzień zapracowanego dziecka. Zabierz je ze sobą do szkoły, na trening, do pracy – każdy brelok ma plastikowy karabińczyk, dzięki któremu można szybko i łatwo przymocować go do plecaka, torebki, kluczy. Zapach utrzymuje się przez 2 lata. Breloczek wypchany jest mięciutkim wypełnieniem i zapachowymi koralikami.

23,30 zł
20,97 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 2,33 zł

65
Pachnący breloczek, arbuz - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pachnący breloczek, arbuz
Scentco
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2020.12.03

Dzieci uwielbiają breloczki, które mogą przyczepić do plecaka, piórnika, kluczy. Breloczki od Scentco to pachnące i miękkie pluszaki, które codziennie umilą dzień zapracowanego dziecka. Zabierz je ze sobą do szkoły, na trening, do pracy – każdy brelok ma plastikowy karabińczyk, dzięki któremu można szybko i łatwo przymocować go do plecaka, torebki, kluczy. Zapach utrzymuje się przez 2 lata. Breloczek wypchany jest mięciutkim wypełnieniem i zapachowymi koralikami.

23,30 zł
20,97 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 2,33 zł

66
Pachnący breloczek, cola - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pachnący breloczek, cola
Scentco
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.12.10

Dzieci uwielbiają breloczki, które mogą przyczepić do plecaka, piórnika, kluczy. Breloczki od Scentco to pachnące i miękkie pluszaki, które codziennie umilą dzień zapracowanego dziecka. Zabierz je ze sobą do szkoły, na trening, do pracy – każdy brelok ma plastikowy karabińczyk, dzięki któremu można szybko i łatwo przymocować go do plecaka, torebki, kluczy. Zapach utrzymuje się przez 2 lata. Breloczek wypchany jest mięciutkim wypełnieniem i zapachowymi koralikami.

27,80 zł
25,02 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 2,78 zł

67
Pachnący breloczek, lód na patyku - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pachnący breloczek, lód na patyku
Scentco
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.06.10

Dzieci uwielbiają breloczki, które mogą przyczepić do plecaka, piórnika, kluczy. Breloczki od Scentco to pachnące i miękkie pluszaki, które codziennie umilą dzień zapracowanego dziecka. Zabierz je ze sobą do szkoły, na trening, do pracy – każdy brelok ma plastikowy karabińczyk, dzięki któremu można szybko i łatwo przymocować go do plecaka, torebki, kluczy. Zapach utrzymuje się przez 2 lata. Breloczek wypchany jest mięciutkim wypełnieniem i zapachowymi koralikami.

23,30 zł
20,97 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 2,33 zł

68
Pachnący breloczek, kiwi - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pachnący breloczek, kiwi
Scentco
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2020.12.03

Dzieci uwielbiają breloczki, które mogą przyczepić do plecaka, piórnika, kluczy. Breloczki od Scentco to pachnące i miękkie pluszaki, które codziennie umilą dzień zapracowanego dziecka. Zabierz je ze sobą do szkoły, na trening, do pracy – każdy brelok ma plastikowy karabińczyk, dzięki któremu można szybko i łatwo przymocować go do plecaka, torebki, kluczy. Zapach utrzymuje się przez 2 lata. Breloczek wypchany jest mięciutkim wypełnieniem i zapachowymi koralikami.

23,30 zł
20,97 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 2,33 zł

69
Pachnący breloczek, dinozaur Parasaurolophus - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pachnący breloczek, dinozaur Parasaurolophus
Scentco
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.05.01

Dzieci uwielbiają breloczki, które mogą przyczepić do plecaka, piórnika, kluczy. Breloczki od Scentco to pachnące i miękkie pluszaki, które codziennie umilą dzień zapracowanego dziecka. Zabierz je ze sobą do szkoły, na trening, do pracy – każdy brelok ma plastikowy karabińczyk, dzięki któremu można szybko i łatwo przymocować go do plecaka, torebki, kluczy. Zapach utrzymuje się przez 2 lata. Breloczek wypchany jest mięciutkim wypełnieniem i zapachowymi koralikami.

23,30 zł
20,97 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 2,33 zł

70
Pachnący breloczek, ananas - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pachnący breloczek, ananas
Scentco
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.03.11

Dzieci uwielbiają breloczki, które mogą przyczepić do plecaka, piórnika, kluczy. Breloczki od Scentco to pachnące i miękkie pluszaki, które codziennie umilą dzień zapracowanego dziecka. Zabierz je ze sobą do szkoły, na trening, do pracy – każdy brelok ma plastikowy karabińczyk, dzięki któremu można szybko i łatwo przymocować go do plecaka, torebki, kluczy. Zapach utrzymuje się przez 2 lata. Breloczek wypchany jest mięciutkim wypełnieniem i zapachowymi koralikami.

23,30 zł
20,97 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 2,33 zł

71
Pachnący breloczek. Cytynowe ciastko bezowe - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pachnący breloczek. Cytynowe ciastko bezowe
Scentco
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.04.26

Dzieci uwielbiają breloczki, które mogą przyczepić do plecaka, piórnika, kluczy. Breloczki od Scentco to pachnące i miękkie pluszaki, które codziennie umilą dzień zapracowanego dziecka. Zabierz je ze sobą do szkoły, na trening, do pracy – każdy brelok ma plastikowy karabińczyk, dzięki któremu można szybko i łatwo przymocować go do plecaka, torebki, kluczy. Zapach utrzymuje się przez 2 lata. Breloczek wypchany jest mięciutkim wypełnieniem i zapachowymi koralikami.

23,30 zł
20,97 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 2,33 zł

72
Pachnący breloczek, truskawka - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pachnący breloczek, truskawka
Scentco
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2020.11.06

Dzieci uwielbiają breloczki, które mogą przyczepić do plecaka, piórnika, kluczy. Breloczki od Scentco to pachnące i miękkie pluszaki, które codziennie umilą dzień zapracowanego dziecka. Zabierz je ze sobą do szkoły, na trening, do pracy – każdy brelok ma plastikowy karabińczyk, dzięki któremu można szybko i łatwo przymocować go do plecaka, torebki, kluczy. Zapach utrzymuje się przez 2 lata. Breloczek wypchany jest mięciutkim wypełnieniem i zapachowymi koralikami.

23,30 zł
20,97 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 2,33 zł

73
Pachnący breloczek, pomarańcza - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pachnący breloczek, pomarańcza
Scentco
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.10.17

Dzieci uwielbiają breloczki, które mogą przyczepić do plecaka, piórnika, kluczy. Breloczki od Scentco to pachnące i miękkie pluszaki, które codziennie umilą dzień zapracowanego dziecka. Zabierz je ze sobą do szkoły, na trening, do pracy – każdy brelok ma plastikowy karabińczyk, dzięki któremu można szybko i łatwo przymocować go do plecaka, torebki, kluczy. Zapach utrzymuje się przez 2 lata. Breloczek wypchany jest mięciutkim wypełnieniem i zapachowymi koralikami.

23,30 zł
20,97 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 2,33 zł

74
Pachnący breloczek, Pteranodon - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pachnący breloczek, Pteranodon
Scentco
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.01.06

Dzieci uwielbiają breloczki, które mogą przyczepić do plecaka, piórnika, kluczy. Breloczki od Scentco to pachnące i miękkie pluszaki, które codziennie umilą dzień zapracowanego dziecka. Zabierz je ze sobą do szkoły, na trening, do pracy – każdy brelok ma plastikowy karabińczyk, dzięki któremu można szybko i łatwo przymocować go do plecaka, torebki, kluczy. Zapach utrzymuje się przez 2 lata. Breloczek wypchany jest mięciutkim wypełnieniem i zapachowymi koralikami.

23,30 zł
20,97 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 2,33 zł

75
Pachnący breloczek, Triceratops - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pachnący breloczek, Triceratops
Scentco
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2020.10.16

Dzieci uwielbiają breloczki, które mogą przyczepić do plecaka, piórnika, kluczy. Breloczki od Scentco to pachnące i miękkie pluszaki, które codziennie umilą dzień zapracowanego dziecka. Zabierz je ze sobą do szkoły, na trening, do pracy – każdy brelok ma plastikowy karabińczyk, dzięki któremu można szybko i łatwo przymocować go do plecaka, torebki, kluczy. Zapach utrzymuje się przez 2 lata. Breloczek wypchany jest mięciutkim wypełnieniem i zapachowymi koralikami.

23,30 zł
20,97 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 2,33 zł

76
Ciastolina – Lód na patyku - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ciastolina – Lód na patyku
Scentco
Niedostępny
Brak

Lekka Jak Powietrze Ciastolina – Lód na patyku.Air Dough – Lekka jak powietrze ciastolina to super lekka, elastyczna, nieprzywierająca do rąk, gładka w dotyku ciastolina, która stymuluje kreatywność i naukę opartą na zabawie. Aby ulepić loda na patyku, należy postępować zgodnie z prostymi obrazkowymi instrukcjami załączonymi do opakowania lub wymieszać i stworzyć własne kolory, aby stworzyć dowolną rzecz.Zestaw Lekka jak powietrze ciastolina – Lód na patyku:Super lekka ciastolina.Bardzo elastyczna – idealna do zgniatania, rozciągania, formowania i modelowania.Wysychająca na powietrzu – stworzony lód na patyku lub inne kreacje wysychają z dnia na dzień stając się suche i twarde. Dokładny czas schnięcia zależy od wielkości kreacji.Spryskaj wodą suchą ciastolinę, aby odzyskała sprężystość.Genialna zabawa ciastoliną bez bałaganu.Gładka, nie klejąca i przyjemna w dotyku.Kreatywna zabawa rozwijająca zmysły dziecka i wyobraźnię.Zawiera 4 kolory – żółty, biały, różowy, brązowy.Obrazkowa instrukcja lepienia loda na patykuBezpieczna, nietoksyczna, testowana w laboratorium.

17,40 zł
15,99 zł
Powiadomienie

Rabat 8,1%
oszczędzasz 1,41 zł

77
Ołówek eko pachnący, Valentine, Smencils (5 sztuk) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ołówek eko pachnący, Valentine, Smencils (5 sztuk)
Scentco, 5
Dostępny
13 szt.

Dzieci uwielbiają pysznie pachnące ołówki, rodzice to, że oszczędzają drzewa! Smencils to jedyne na rynku pachnące ołówki 100% ekologiczne.Smencils to najsmaczniej pachnące ołówki, jakimi kiedykolwiek będziesz mieć okazję pisać i rysować. Ołówki wykonane są w 100% z przetworzonych gazet, wszystkie składniki ołówka i jego opakowania pochodzą z recyklingu lub są przyjazne dla środowiska. Materiał, z którego ołówki zostały zrobione, jest tak utwardzony, że są one tak samo wytrzymałe i można je tak samo temperować jak te drewniane.Każdy ołówek zapakowany jest w tubę z zabawnym znaczkiem zapachu, aby ołówek, który dostaniesz do ręki pachniał tak samo jak wtedy, gdy został nasączony najwyższej jakości ekologicznymi olejkami.Opakowanie Eko-ołówków Smencils zawiera 5 ołówków w różnych zapachach, w tubach, które można kolekcjonować:truskawka,pianka marshmallow,pączek,czekolada,jagoda.

55,20 zł
49,68 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 5,52 zł

78
Piórnik pachnący Arbuz - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Piórnik pachnący Arbuz
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.02.04

Pachnący Pluszowy Piórnik - Arbuz. Śliczny i pachnący pomarańczą pluszowy piórnik o wyglądzie zabawnej pomarańczki jest idealny aby schować w nim ołówki, kredki, długopisy i inne skarby. Wykonany z wytrzymałego i miękkiego pluszu.Zapinany na zamek błyskawiczny.Zapach utrzymuje się przez 2 lata.Cena za piórnik.

32,50 zł
29,25 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 3,25 zł

79
Piórnik pachnący Zielone jabłuszko - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Piórnik pachnący Zielone jabłuszko
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2020.08.26

Pachnący Pluszowy Piórnik - Jabłuszko. Śliczny i pachnący pluszowy piórnik o wyglądzie zabawnego jabłuszka jest idealny aby schować w nim ołówki, kredki, długopisy i inne skarby. Wykonany z wytrzymałego i miękkiego pluszu.Zapinany na zamek błyskawiczny.Zapach utrzymuje się przez 2 lata.Cena za sam piórnik.

28,00 zł
25,20 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 2,80 zł

80
Kredki żelowe pachnące, Sketch&Sniff, Zapachy wiosny - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kredki żelowe pachnące, Sketch&Sniff, Zapachy wiosny
Scentco
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2020.11.30

Dzieci uwielbiają pysznie pachnące jak galaretka żelowe kredki. Pachnące żelowe kredki to najsmaczniej pachnące kredki, jakimi kiedykolwiek będziesz mieć okazję rysować.Rysowanie żelowymi kredkami pobudza wyobraźnię i kreatywność. Kredki Sketch & Sniff są supergładkie, a stworzone dzieła sztuki przepysznie pachną. Kredki żelowe są w jasnych kolorach. Żelowy pachnący wkład jest w plastikowym opakowaniu, gdy zacznie się kończyć wystarczy wykręcić więcej.Opakowanie pachnących żelowych kredek Sketch & Sniff zawiera 5 kredek w różnych kolorach i owocowych zapachach:różowy – guma balonowa,fioletowy – galaretka,niebieski – wata cukrowa,żółty – owocowy,zielony – kwaśne jabłko.

37,90 zł
34,11 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 3,79 zł

81
Ołówki eko pachnące, Zapachy wiosny, Smencils (5 sztuk) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ołówki eko pachnące, Zapachy wiosny, Smencils (5 sztuk)
Scentco
Dostępny
3 szt.

Dzieci uwielbiają pysznie pachnące ołówki, rodzice to, że oszczędzają drzewa! Smencils to jedyne na rynku pachnące ołówki 100% ekologiczne.Smencils to najsmaczniej pachnące ołówki, jakimi kiedykolwiek będziesz mieć okazję pisać i rysować. Ołówki wykonane są w 100% z przetworzonych gazet, wszystkie składniki ołówka i jego opakowania pochodzą z recyklingu lub są przyjazne dla środowiska. Materiał, z którego ołówki zostały zrobione, jest tak utwardzony, że są one tak samo wytrzymałe i można je tak samo temperować jak te drewniane.Każdy ołówek zapakowany jest w tubę z zabawnym znaczkiem zapachu, aby ołówek, który dostaniesz do ręki, pachniał tak samo jak wtedy, gdy został nasączony najwyższej jakości ekologicznymi olejkami.Opakowanie ołówków Smencils zawiera 5 ołówków w różnych zapachach, w tubach, które można kolekcjonować:guma balonowa,galaretka,wata cukrowa,owocowy,kwaśne jabłko.

40,70 zł
36,63 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 4,07 zł

82
Piórnik pachnący – Pomarańcza - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Piórnik pachnący – Pomarańcza
Scentco
Niedostępny
Brak

Pachnący pluszowy piórnik – Pomarańcza. Śliczny i pachnący pomarańczą pluszowy piórnik o wyglądzie zabawnej pomarańczki jest idealny, aby schować w nim ołówki, kredki, długopisy i inne skarby. Wykonany z wytrzymałego i miękkiego pluszu. Zapinany na zamek błyskawiczny. Zapach utrzymuje się przez 2 lata.

28,00 zł
25,20 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 2,80 zł

83
Dzikie Zwierzęta. Tom 12. Ryś - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dzikie Zwierzęta. Tom 12. Ryś
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.03.21

Seria książek i gadżetów dla młodych miłośników przyrody. W każdym wydaniu znajdziemy ciekawostki o dzikich zwierzętach, propozycje edukacyjnych gier i zabaw, dział poświęcony ekologii. Do tego figurki, naklejki oraz cała masa niespodzianek np. maska do wycięcia, zakładka do książki, zawieszka na drzwi i wiele innych.

19,99 zł
15,99 zł
Powiadomienie

Rabat 20,0%
oszczędzasz 4,00 zł

84
Długopisy pachnące trójkolorowe Smens 4szt - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Długopisy pachnące trójkolorowe Smens 4szt
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.08.01

Dzieci uwielbiają pysznie pachnące długopisy, nawet praca domowa staje się przyjemnością! Smens to najsmaczniej pachnące długopisy jakimi kiedykolwiek będziesz mieć okazję pisać, rysować, zaznaczać. Opakowanie zawiera, 4 trójkolorowe długopisy, które piszą czerwonym, niebieskim i czarnym atramentem w 4 zapachach.Zestaw Pachnących Długopisów Smens zawiera 4 trójkolorowe długopisy w 4 zapachach:fioletowy - winogrono,pomarańczowy - mandarynka,czerwony - arbuz,zielony - kwaśne jabłko.

31,20 zł
28,08 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 3,12 zł

85
Informatyka Europejczyka. Podręcznik dla szkół ponadpodstawowych. Część 1. Zakres podstawowy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Informatyka Europejczyka. Podręcznik dla szkół ponadpodstawowych. Częś...
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.09.13

Technologia informacyjna i informatyka to dziedziny, których wykorzystanie i dostępność stale rosną, a tempo zachodzących w nich zmian jest nieporównywalne z rozwojem innych dyscyplin. Umiejętność biegłego posługiwania się komputerem i urządzeniami peryferyjnymi oraz znajomość obsługi pakietów biurowych są obowiązkowe na rynku pracy. Wkrótce każdy z nas będzie musiał się również legitymować wiedzą z zakresu podstaw programowania, tworzenia grafiki czy zagadnień związanych z prawem w sieci. Informatyka w szkole ponadpodstawowej na poziomie podstawowym: • jest przedmiotem obowiązkowym prowadzonym we wszystkich klasach, • nie jest przedmiotem maturalnym, • stanowi poziom podstawowy dla przedmiotu informatyka na poziomie rozszerzonym. Dzięki pracy z książką Informatyka Europejczyka. Podręcznik dla szkół ponadpodstawowych. Zakres podstawowy. Część 1 nauczysz się szybko i sprawnie rozwiązywać problemy z użyciem komputera. Poznasz przyjazny i łatwy do opanowania język Python, co będzie świetnym wprowadzeniem do programowania. Opanujesz wiedzę z zakresu ochrony danych osobowych oraz prawa autorskiego – w efekcie będziesz bardziej świadomie i bezpiecznie korzystać z internetu. Dowiesz się, jak tworzyć atrakcyjne grafiki i prezentacje multimedialne, co z pewnością przyda ci się przy przygotowywaniu referatów z historii, geografii i biologii. Znajomość zaawansowanych możliwości edytorów tekstu może okazać się zbawienna, gdy zechcesz napisać na przykład dłuższe wypracowanie i podczas przygotowań do matury z języka polskiego oraz potem – na studiach. W skład kompletnego pakietu edukacyjnego dla szkoły ponadpodstawowej wchodzą także podręczniki: • Informatyka Europejczyka. Podręcznik dla szkół ponadpodstawowych. Zakres podstawowy. Część 2, • Informatyka Europejczyka. Podręcznik dla szkół ponadpodstawowych. Zakres podstawowy. Część 3, • Informatyka Europejczyka. Podręcznik dla szkół ponadpodstawowych. Zakres rozszerzony. Część 1, • Informatyka Europejczyka. Podręcznik dla szkół ponadpodstawowych. Zakres rozszerzony. Część 2. Podręczniki z serii Informatyka Europejczyka ułatwią uczniom zdobywanie wiedzy i umiejętności podczas wykonywania ćwiczeń praktycznych, a nauczycielom przekazywanie nowego materiału w interesujący i niebanalny sposób. Numer dopuszczenia MEN: 1087/1/2020

49,90 zł
44,91 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 4,99 zł

86
Macmillan Science 2. Pupil's Book + eBook + CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Macmillan Science 2. Pupil's Book + eBook + CD
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.08.19

Seria Macmillan Science przeznaczona jest dla dzieci w wieku 6–12 lat. Została napisana przez specjalistów w zakresie tworzenia materiałów do nauki przedmiotów ścisłych i odzwierciedla najnowsze trendy w ich nauczaniu. Interesujące zagadnienia i starannie dobrane ćwiczenia wzbudzają zainteresowanie uczniów i rozwijają zarówno ich sprawności językowe, jak i wiedzę na temat przedmiotów ścisłych.• Każda lekcja rozpoczyna się nawiązaniem do otoczenia dzieci, co ma korzystny wpływ na ich zainteresowanie nowym tematem.• CD-ROM dla każdego poziomu zawiera aż 100 angażujących ćwiczeń, które zachęcają uczniów do aktywności i powtarzania nowego materiału w domu.• Graficzne wyodrębnienie kluczowego i trudniejszego słownictwa jest dużą pomocą dla uczniów.

52,30 zł
45,50 zł
Powiadomienie

Rabat 13,0%
oszczędzasz 6,80 zł

87
Kreatywne wyklejanki, mix wzorów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kreatywne wyklejanki, mix wzorów
Argus
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.06.23

Zestaw kreatywny zawiera: zdjęcie ze wzorem, wycinane samoprzylepne części piankowe, ramkę z pianki, uchwyt na karton, naklejki i instrukcję użytkowania. Uwaga. Mix wzorów, towar wysyłany losowo. Cena dotyczy 1 sztuki.

12,30 zł
10,99 zł
Powiadomienie

Rabat 10,7%
oszczędzasz 1,31 zł

88
Skillful 2nd ed. 3 Listening & Speaking SB Premium - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Skillful 2nd ed. 3 Listening & Speaking SB Premium
Dostępny
2 szt.

Skillful 2nd edition Level 3 Listening & Speaking Premium Digital Student's Book Pack

89,90 zł
78,21 zł

Rabat 13,0%
oszczędzasz 11,69 zł

89
Skillful 4. Reading & Writing. Student's Book + DigiBook - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Skillful 4. Reading & Writing. Student's Book + DigiBook
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2020.11.16

Seria koncentruje się na rozwijaniu wszystkich czterech umiejętności językowych. Dzięki różnorodnym zadaniom, ciekawej tematyce i zachęcającym do myślenia zagadnieniom do dyskusji studenci kształtują swoje umiejętności na poziomie akademickim. Warto wiedzieć: Digibook zawiera interaktywną wersję podręcznika i filmy video. W każdym rozdziale znajdują się praktyczne materiały Stelli Cottrell autorki Study Skills Handbook. Sekcje Study Skills zawierają jeszcze więcej użytecznych wskazówek i ćwiczeń dotyczących efektywnego uczenia się. Seria przygotowana w wersji American English.

69,90 zł
60,81 zł
Powiadomienie

Rabat 13,0%
oszczędzasz 9,09 zł

90
Skillful 2nd ed. 2 Listening & Speaking SB Premium - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Skillful 2nd ed. 2 Listening & Speaking SB Premium
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2020.11.16

The Premium Digital Student's Book Pack contains a Digital Student's Book, an Online Workbook, and a code to access the Student's Resource Centre.

75,00 zł
65,25 zł
Powiadomienie

Rabat 13,0%
oszczędzasz 9,75 zł

91
Skillful 2nd ed. 1 Listening & Speaking SB Premium - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Skillful 2nd ed. 1 Listening & Speaking SB Premium
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2020.11.16

The Premium Digital Student's Book Pack contains a Digital Student's Book, an Online Workbook, and a code to access the Student's Resource Centre.

75,00 zł
65,25 zł
Powiadomienie

Rabat 13,0%
oszczędzasz 9,75 zł

92
Skillful 2nd ed. 2 Reading & Writing SB Premium - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Skillful 2nd ed. 2 Reading & Writing SB Premium
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2020.11.16

The Premium Digital Student's Book Pack contains a Digital Student's Book, an Online Workbook, and a code to access the Student's Resource Centre.

75,00 zł
65,25 zł
Powiadomienie

Rabat 13,0%
oszczędzasz 9,75 zł

93
Skillful 2nd ed. 4 Listening & Speaking SB Premium - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Skillful 2nd ed. 4 Listening & Speaking SB Premium
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2020.11.12

Skillful Second Edition is a 5-level academic English course designed for students in university programmes. Its rigorous step-by-step approach develops language proficiency and academic skills, helping students perform at their best. Skillful Second Edition engages and challenges students with interesting and relevant topics, using fresh, dynamic content and meaningful academic tasks. The material in this latest edition, enhanced with digital content, encourages learners to study and analyze a wide range of ideas and problems in order to form and express their own opinions with the confidence needed to achieve academic success.

75,00 zł
65,25 zł
Powiadomienie

Rabat 13,0%
oszczędzasz 9,75 zł

94
Skillful 3. Listening & Speaking. Student's Book + Digibook - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Skillful 3. Listening & Speaking. Student's Book + Digibook
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2020.11.16

Seria koncentruje się na rozwijaniu wszystkich czterech umiejętności językowych. Dzięki różnorodnym zadaniom, ciekawej tematyce i zachęcającym do myślenia zagadnieniom do dyskusji studenci kształtują swoje umiejętności na poziomie akademickim.

69,00 zł
60,03 zł
Powiadomienie

Rabat 13,0%
oszczędzasz 8,97 zł

95
Skillful 2nd ed. 1 Reading & Writing SB Premium - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Skillful 2nd ed. 1 Reading & Writing SB Premium
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.02.18

The Premium Digital Student's Book Pack contains a Digital Student's Book, an Online Workbook, and a code to access the Student's Resource Centre.

81,50 zł
70,91 zł
Powiadomienie

Rabat 13,0%
oszczędzasz 10,59 zł

96
Skillful Found. 2nd ed. Reading&Writing SB Premium - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Skillful Found. 2nd ed. Reading&Writing SB Premium
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2020.11.16

The Premium Digital Student's Book Pack contains a Digital Student's Book, an Online Workbook, and a code to access the Student's Resource Centre.

75,00 zł
65,25 zł
Powiadomienie

Rabat 13,0%
oszczędzasz 9,75 zł

97
Skillful Found. 2ed. Listening&Speaking SB Premium - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Skillful Found. 2ed. Listening&Speaking SB Premium
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2020.11.16

The Premium Digital Student's Book Pack contains a Digital Student's Book, an Online Workbook, and a code to access the Student's Resource Centre.

75,00 zł
65,25 zł
Powiadomienie

Rabat 13,0%
oszczędzasz 9,75 zł

98
Skillful 2nd ed. 4 Reading & Writing SB Premium - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Skillful 2nd ed. 4 Reading & Writing SB Premium
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2020.10.20

The Premium Digital Student's Book Pack contains a Digital Student's Book, an Online Workbook, and a code to access the Student's Resource Centre.

75,00 zł
65,25 zł
Powiadomienie

Rabat 13,0%
oszczędzasz 9,75 zł

99
Emglish Word 2 PB + eBook MACMILLAN - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Emglish Word 2 PB + eBook MACMILLAN
Dostępny
14 szt.

Nowy kurs English World jest owocem pracy grupy znakomitych autorów takich bestsellerów, jak Way Ahead czy Macmillan English. Seria składa się z dziesięciu poziomów i jest przeznaczona dla uczniów w wieku 616 lat. English World harmonijnie rozwija wszystkie sprawności językowe, kładąc szczególny nacisk na efektywną komunikację już na pierwszych etapach nauki. Tłem dla prezentacji materiału językowego zawartego w książkach są informacje zaczerpnięte z różnych dziedzin nauki, co poszerza wiedzę dzieci o otaczającym je świecie. Metodyka nauczania i szata graficzna zmieniają się wraz z poziomem zaawansowania, dzięki czemu uczniowie dostrzegają, że bohaterowie kursu dorastają wraz z nimi.

59,50 zł
51,77 zł

Rabat 13,0%
oszczędzasz 7,73 zł

100
New Inside Out Upper Intermediate SB + eBook - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
New Inside Out Upper Intermediate SB + eBook
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.08.01

New Inside Out w ciekawy sposób łączy efektywne techniki nauczania z fascynującymi tematami i personalizowanymi ćwiczeniami sprawności mówienia, tzw. anecdotes, które zdecydowały o sukcesie pierwszej edycji jednego z najbardziej znanych podręczników dla młodzieży i dorosłych Inside Out. Duet autorski poprzedniej wersji książki, Sue Kay i Vaughan Jones, obserwowali nauczycieli korzystających z pierwszego wydania Inside Out i na tej podstawie stworzyli w pełni nowoczesny podręcznik, zachowujący jednocześnie wyjątkowy charakter serii.

94,70 zł
82,39 zł
Powiadomienie

Rabat 13,0%
oszczędzasz 12,31 zł

Wróć do góry