hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Wyszukaj książkę, grę, puzzle, zabawkę
Książki
Zabawki
Puzzle
Gry planszowe
Audiobooki
Muzyka
Filmy

Kalendarz premier z dnia 2019.07.24

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli w środę 24 lipca 2019 roku. Na pierwszym miejscu znajduje się Puzzle 30 elementów. Bing. Wspólne wypieki (Trefl), na drugim Zestaw edukacyjny. Drewniane patyczki i liczby do nauki liczenia (ADAR). Kolejny produkt to Focus 3. Second Edition. Język angielski. Workbook. Poziom B1/B1+ (Daniel Brayshaw, Dean Russell, Bartosz Michałowski) oraz Aqua Gelz. Zestaw kreatywny (Dumel Discovery).
1
Puzzle 30 elementów. Bing. Wspólne wypieki - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bestseller
Puzzle 30 elementów. Bing. Wspólne wypieki
Trefl, 30
Dostępny
493 szt.

Przedstawiamy puzzle 30 elementów z uwielbianymi przez dzieci postaciami. Po ułożeniu powstanie obrazek o wymiarach 20.0 x 27.0 cm. Wysoką jakość, nasycenie kolorów i bezpieczeństwo układania zapewnia wykorzystanie materiałów ekologicznych.

12,99 zł
11,99 zł

Rabat 7,7%
oszczędzasz 1,00 zł

56 osób kupiło
2
Zestaw edukacyjny. Drewniane patyczki i liczby do nauki liczenia - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zestaw edukacyjny. Drewniane patyczki i liczby do nauki liczenia
ADAR
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.26

Ten zestaw edukacyjny spodoba się dzieciom i zachęci je do nauki liczenia. Wymiary opakowania: 23.5 x 16.0 x 2.5 cm

13,90 zł
12,99 zł
Powiadomienie

Rabat 6,5%
oszczędzasz 0,91 zł

29 osób kupiło
3
Focus 3. Second Edition. Język angielski. Workbook. Poziom B1/B1+ - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Focus 3. Second Edition. Język angielski. Workbook. Poziom B1/B1+
Dostępny
10223 szt.

„Focus. Second Edition” to nowa edycja bestsellerowej serii „Matura Focus”, stworzona na bazie podstawy programowej dla liceów i techników obowiązującej od września 2019. Zapewnia pełną realizację wymagań ogólnych i szczegółowych, łącząc naturalną komunikację, poprawność językową i gwarantując realne postępy w nauce. Nowa edycja dla nowej szkoły średniej. „Focus. Second Edition” zachowuje najlepsze cechy kursu „Matura Focus”, w tym wypróbowaną metodykę, dzięki której: • 90% nauczycieli mówi, że wybór serii Focus był bardzo dobrą decyzją, • ponad 80% uczniów uczących się z Focusa uważa, że ich zasób słownictwa wyraźnie zwiększył się po roku nauki z kursem, • 80% uczniów zauważyło realne postępy po roku nauki z kursem. Druga edycja została stworzona w oparciu o założenia nowej podstawy programowej i uzupełniona o cyfrowe rozwiązania, których wykorzystanie pozytywnie wpłynie na postępy uczniów.

75,90 zł
67,55 zł

Rabat 11,0%
oszczędzasz 8,35 zł

23 osoby kupiły
4
Aqua Gelz. Zestaw kreatywny - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Aqua Gelz. Zestaw kreatywny
Dumel Discovery
Dostępny
1 szt.

Baw się kreatywnie rozwijając wyobraźnię i tworząc stworki w różnych kolorach i kształtach! Aby stworzyć postać, należy wypełnić żelem foremkę a następnie umieścić ją w przygotowanym wcześniej, zgodnie z instrukcją obsługi, rozczynie. Po chwili stworek stężeje i będzie gotowy do zabawy! W skład zestawu wchodzą 4 foremki (z 8 dostępnych) 8 butelek z żelem w różnych kolorach, 6 torebek z granulatem do tworzenia rozczynu oraz 2 pojemniki wielokrotnego użytku, jeden do tworzenia rozczynu, a drugi do wyeksponowania gotowych prac. Jeśli zużyjesz żele i granulat znajdujące się w zestawie, możesz dokupić zestawy uzupełniające: Aqua Gelz – kolory przezroczyste i Aqua Gelz – kolory magiczne, zawierający żele brokatowe oraz świecący w ciemności (sprzedawane oddzielnie w zależności od dostępności).

52,99 zł
46,63 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 6,36 zł

5 osób kupiło
5
Wokół Tatr. Mapa atrakcji polskiego i słowackiego Podtatrza, 1:120 000 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wokół Tatr. Mapa atrakcji polskiego i słowackiego Podtatrza, 1:120 000
Dostępny
29 szt.

Ciekawą opcją urozmaicenia pobytu na Podhalu jest odwiedzenie naszych południowych sąsiadów i poznanie Tatr od drugiej – mniej znanej strony. Słowackie Podtatrze obejmuje rozległe obszary Liptowa, Orawy i Spiszu. To krainy o bogatej historii, wielowiekowych tradycjach i niespotykanych nigdzie indziej zabytkach. Warto wspomnieć chociażby o monumentalnych zamkach – Orawskim i Spiskim, drewnianych kościołach mogących pomieścić nawet kilka tysięcy wiernych (Svätý Kríž) oraz urokliwych zespołach budownictwa ludowego, nierzadko w postaci „żywego skansenu” (Osturňa, Vlkolinec). To wszystko w otoczeniu spektakularnej przyrody, z widokiem na najwyższe pasmo Karpat. W naszym zestawieniu nie mogło zabraknąć propozycji pieszych wycieczek w Tatry – zarówno od polskiej, jak i słowackiej strony. Miłośnikom dwóch kółek polecamy Szlak wokół Tatr, a rodzinom z dziećmi – szereg dodatkowych atrakcji – od aquaparków, ogrodów zoologicznych po Ścieżkę w koronach drzew (Bachledka).

9,90 zł
6,99 zł

Rabat 29,4%
oszczędzasz 2,91 zł

4 osoby kupiły
6
Aqua Gelz. Magiczne kolory - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Aqua Gelz. Magiczne kolory
Dumel Discovery
Dostępny
2 szt.

Rozwijaj wyobraźnię i kreatywność tworząc żelowe stworki w różnych kształtach i kolorach! Kolory magiczne to zestaw 4 brokatowych żeli i 1 żelu świecącego w ciemnościach. W opakowaniu znajdują się także 4 torebki z granulatem do stworzenia magicznego rozczynu. Aby stworzyć postać, należy wypełnić żelem foremkę z innego zestawu Aqua Gelz, a następnie umieścić ją w przygotowanym wcześniej, zgodnie z instrukcją obsługi, rozczynie lub wycisnąć żel bezpośrednio do rozczynu. Po chwili stworek stężeje i będzie gotowy do zabawy! Uwaga! Opakowanie nie zawiera foremek.

29,80 zł
26,22 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 3,58 zł

3 osoby kupiły
7
Niemapa. Bieszczady - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Niemapa. Bieszczady
Dostępny
10 szt.

Wyjedź z dziećmi w Bieszczady! Lasy Państwowe i seria przewodników Niemapa zapraszają poprzez Niemapę Bieszczady – nowy, ilustrowany przewodnik dla rodzin z dziećmi prezentujący ciekawe miejsca, przyrodę, architekturę i kulturę Bieszczadów. Rozległe bukowe lasy, połoniny i malownicze górskie rzeki tworzą krajobraz, w którym króluje dzika przyroda, m.in. niedźwiedzie, żubry, wilki, rysie, jelenie, a także wąż Eskulapa, to wszystko czeka na Was z naszą nową Niemapą. Niemapa Natura to nowa seria wyjątkowo zaprojektowanych ilustrowanych przewodników, pomagająca na nowo odkryć okolicę, a piękne ilustracje i kreatywne zadania zachęcają do wyjścia na rodzinny spacer i bliskie spotkanie z naturą. Sposób wydania w formie poręcznej rozkładanej mapy zachęca do aktywności i wykorzystania jej w terenie. Najwyższa jakość papieru gwarantuje trwałość i zaprasza dzieci do współtworzenia przewodnika poprzez wypełnianie zadań.

20,00 zł
14,99 zł

Rabat 25,1%
oszczędzasz 5,01 zł

3 osoby kupiły
8
Leśne Ludki i mnóstwo szukania - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Leśne Ludki i mnóstwo szukania
Dostępny
160 szt.

Wielką pasją Leśnych Ludków jest szukanie, do którego zachęcają także małych Czytelników, ćwicząc z zapałem ich spostrzegawczość. Początkowo na ośmiu rozkładówkach maluch towarzyszy każdemu z Ludków przy wyszukiwaniu ukrytych przedmiotów. Kiedy wszystkie Ludki odnajdują wymienione w wierszyku rzeczy, pakują je do worków i zanoszą do swojego domku „na jasnej, łysej polanie”. Ale na tym nie koniec! Ludki bowiem „przedmioty z worków siup! wysypały”. No i popatrzcie, co tu się stało! Wszystko ze wszystkim się pomieszało!?. Zabawa zaczyna się od nowa! Przeznaczona dla dzieci w wieku 2-4 lata książeczka jest kartonowa, z zaokrąglonymi rogami, solidnie wykonana, co pozwala na jej łatwe kartkowanie i wróży długi żywot – a to ważne, bo kolorowe, wykonane techniką kolażu ilustracje i wesoły, rytmiczny tekst zachęcają dzieci do wielokrotnej lektury.

22,90 zł
16,99 zł

Rabat 25,8%
oszczędzasz 5,91 zł

2 osoby kupiły
9
Żyj po swojemu. Jak zwolnić w szybkim świecie - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Żyj po swojemu. Jak zwolnić w szybkim świecie
Dostępny
96 szt.

Nie daj sobie wmówić, że z twoim życiem jest coś nie tak. Nie podążaj za trendami – zwolnij, zadawaj pytania, a zobaczysz, jak wiele masz! Świat próbuje nam wmówić, że wciąż zbyt mało posiadamy, niewiele wiemy, za mało przeżyliśmy. Media społecznościowe sprawiają, że czujemy się gorsi i niewystarczający (ach, te wakacje na Malediwach i skandynawskie wnętrza). Zapominamy, że o naszym życiu decydujemy tylko my sami! Zachwycasz się życiem innych, a tak rzadko swoim? Naucz się żyć bez pośpiechu, w swoim tempie, #bez_filtrów. Przyjmij to, co dostajesz, i znajdź w tym wartość. Agnieszka Krzyżanowska – autorka bestsellera Prosto i uważnie na co dzień. Prowadzi bloga Agnes on the cloud, gdzie inspiruje do życia w zgodzie ze sobą. Woli słuchać, niż mówić. Skończyła filologię polską, ma doktorat z filozofii.

39,90 zł
29,53 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 10,37 zł

2 osoby kupiły
10
Mały przyrodnik poznaje i koloruje. Kwiaty - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mały przyrodnik poznaje i koloruje. Kwiaty
Dostępny
15 szt.

Jak wygląda chaber na łące, a jak piwonia w ogrodzie? Książeczka przyrodnicza z kolorowanką adresowana jest dla dzieci, które chcą poznać najważniejsze kwiaty występujące wokół nas i umieć je od siebie odróżniać. Mały przyrodnik znajdzie w niej ciekawe informacje o roślinach, liczne ich zdjęcia, które pomogą zapamiętać wiele gatunków kwiatów, oraz obrazki do kolorowania, utrwalające zdobytą wiedzę. Dzięki dołączonym naklejkom zabawa w przyrodnika będzie jeszcze ciekawsza! Poznaj i pokoloruj świat kwiatów!

10,50 zł
8,99 zł

Rabat 14,4%
oszczędzasz 1,51 zł

1 osoba kupiła
11
Niemapa. Puszcza Białowieska - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Niemapa. Puszcza Białowieska
Dostępny
11 szt.

Niemapa. Puszcza Białowieska przygotowana razem z Lasami Państwowymi to wyjątkowy projekt, który pozwoli wam zbliżyć się do natury, poznać nowe szlaki spacerowe, a nawet spotkać żubry! Większą część Puszczy Białowieskiej rodziny mogą zwiedzać swobodnie, bez przewodnika. Rezerwat pokazowy żubrów, ciekawe uroczyska, ścieżki edukacyjne czy herbarium przygotowane przez leśników świetnie nadają się na rodzinne wycieczki. Niemapa Natura to nowa seria wyjątkowo zaprojektowanych ilustrowanych przewodników, pomagająca na nowo odkryć okolicę, a piękne ilustracje i kreatywne zadania zachęcają do wyjścia na rodzinny spacer. Sposób wydania w formie poręcznej rozkładanej mapy zachęca do aktywności i wykorzystania jej w terenie. Najwyższa jakość papieru gwarantuje trwałość i zaprasza dzieci do współtworzenia przewodnika poprzez wypełnianie zadań.

20,00 zł
14,99 zł

Rabat 25,1%
oszczędzasz 5,01 zł

1 osoba kupiła
12
Dziwaki - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dziwaki
Dostępny
166 szt.

Wszyscy nie muszą być tacy sami! Inny nie znaczy gorszy. Bycie innym może oznaczać coś pozytywnego i ciekawego! Przekonał się o tym samotny, wytykany w morskich głębinach Tyci Wieloryb, gdy pewnego dnia wyruszył w świat. W Warszawie spotkał Łysego Jeża i Słonia z Trąbą w Miejscu Ogona, którzy mieszkają pod jednym dachem ?z innymi jak on dziwakami?: zebrami w kratkę, koniem, który mówi i śpiewa, pół-fokami, pół-fokami, beczącą mewą, tygrysem, ?co tylko by gryzł trawę i polne kwiatki?? W domu na Dziwnej każdy jest nietypowy, ale wszystkich łączy przyjaźń, otwartość i wielkie serca. A także poczucie wolności i bezpieczeństwa, bo wśród dziwaków: ?Nikt nie dogryzał nikomu i nikt nie zjadał nikogo, nawet gdy był bardzo głodny i z łóżka wstał lewą nogą?. Cudna, dowcipnie napisana, niebanalnie ilustrowana bajka o tolerancji, przyjaźni, lojalności, współdziałaniu i szacunku dla ?innego? adresowana do najmłodszych czytelników (nawet dwulatków!).

22,90 zł
16,99 zł

Rabat 25,8%
oszczędzasz 5,91 zł

1 osoba kupiła
13
Województwo Dolnośląskie. Mapa atrakcji turystycznych, 1:200 000 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Województwo Dolnośląskie. Mapa atrakcji turystycznych, 1:200 000
Dostępny
47 szt.

Wybrać około 100 atrakcji z tego regionu to niezwykle trudne zadanie. Miejsc szczególnych, wartych odwiedzenia jest tutaj znacznie więcej. Subiektywnego wyboru dokonał – opierając się na doświadczeniu jako pilota wycieczek, przewodnika turystycznego i górskiego – Waldemar Brygier (naszesudety.pl). Wśród polecanych atrakcji: zamki, pałace, muzea, skanseny, kopalnie, twierdze, osobliwości przyrody, uzdrowiska i wiele innych. Zapraszamy do lektury!

10,90 zł
7,99 zł

Rabat 26,7%
oszczędzasz 2,91 zł

1 osoba kupiła
14
Odkurzacz 428010 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Odkurzacz 428010
ADAR
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.20

98,90 zł
89,01 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 9,89 zł

1 osoba kupiła
15
Kroniki Czerwonej Kompanii. Tom 2. Wilk, wydanie 2. Audiobook - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kroniki Czerwonej Kompanii. Tom 2. Wilk, wydanie 2. Audiobook
Arkady Saulski, StoryBox
Dostępny
7 szt.

Układ Słoneczny nareszcie stanął przed ludzkością otworem – prywatne, wielkie korporacje skolonizowały praktycznie wszystkie planety naszego systemu. Zbrojnym ramieniem firm są prywatne armie, a pośród nich najsłynniejsza, legendarna – Czerwona Kompania. En estaguerra no hayfronteras – w tej wojnie nie ma granic. Kera Puławska, jedyny ocalały świadek wydarzeń na Marsie, ukrywa się na Ziemi, ścigana zarówno przez korporacje, jak i rządy. Tymczasem do Błękitnego Globu zbliża się flota Bractwa pragnącego pomścić tragedię Czerwonej Planety, a jego bojownicy przenikają na planetę w zalewie uchodźców. Jednak ani korporacje, ani rządy pogrążone we wzajemnej rywalizacji nie zauważają zagrożenia – a gra toczy się o wyższą stawkę niż kiedykolwiek przedtem. Tę wojnę przetrwają tylko wilki.

28,00 zł
22,40 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 5,60 zł

1 osoba kupiła
16
KLEJ BROKATOWY 12 KOLORÓW 6 ML KIDEA - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
KLEJ BROKATOWY 12 KOLORÓW 6 ML KIDEA
Derform
Dostępny
59 szt.

Zestaw zawiera 12 kolorów, gęstego o dużej zawartości brokatu kleju.

13,99 zł
2 osoby kupiły
17
Reykjavik Noir. Tom 3. Klatka - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Reykjavik Noir. Tom 3. Klatka
Dostępny
32 szt.

Mistrzowskie, wybuchowe zakończenie islandzkiej trylogii „Reykjavik Noir” W klatce nawet największy wróg może zostać sprzymierzeńcem. Po wyjściu na wolność Agla robi wszystko, żeby nie trafić z powrotem za kratki. Jednak gdy grupa biznesmenów próbuje wplątać ją w oszustwo, które zakrawa na największe w historii, Agla i jej była nemezis Maria odkrywają, że stawka, jaką jest ich życie, rośnie z przerażającą prędkością. Sonja musi zmierzyć się z długoletnimi przeciwnikami, a baron narkotykowy Ingimar robi wszystko, aby chronić swoje przestępcze imperium. Śmiertelne zagrożenie dla Sonji i jej rodziny sprowadza ją z Londynu na Islandię, gdzie musi rozliczyć się ze swoimi przeciwnikami, jeśli chce pozostać przy życiu. Spotkają się w niespodziewanym i szokującym momencie gdy uświadomią sobie, że każdy siedzi na beczce prochu. We wstrząsającym crescendo narkotyki, polityka i duże pieniądze łączą się z miłością, pasją i morderstwem. Zwycięzca weźmie wszystko. Lilja Sigurdardóttir – islandzka autorka kryminałów i sztuk teatralnych. Lilja rozpoczęła karierę pisarską w 2008 roku, kiedy wysłała manuskrypt powieści na konkurs, którego celem było znalezienie islandzkiego Dana Browna. Lilja jest najbardziej znana z trylogii „Reykjavik Noir” (Pułapka, Sieć, Klatka).

34,90 zł
25,83 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 9,07 zł

1 osoba kupiła
18
Mapa turystyczna - Beskid Żywiecki 1:50 000 WIT - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
16,80 zł
15,99 zł

Rabat 4,8%
oszczędzasz 0,81 zł

1 osoba kupiła
19
Wigierski Park Narodowy, Suwalski Park Krajobrazowy. Mapa turystyczna, 1:40 000 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wigierski Park Narodowy, Suwalski Park Krajobrazowy. Mapa turystyczna,...
Dostępny
2 szt.

Jest to mapa dwustronna w skali 1:40 000. Przedstawia najatrakcyjniejszy turystycznie fragment Suwalszczyzny, obejmujący Wigierski Park Narodowy i Suwalski Park Krajobrazowy. Jedna strona mapy obejmuje WPN, druga SPK, wspólna część to fragment Suwałk. Zasięg mapy wyznaczają: Wiżajny na północy, Skajzgiry na zachodzie, Jezioro Blizno na południu oraz Pogorzelec na wschodzie. Jest to region o wyjątkowo urokliwych krajobrazach. Zawdzięczamy je ostatniemu zlodowaceniu, po którym topniejące masy lodu i polodowcowe wody ukształtowały morenowe wzniesienia porozdzielane głębokimi dolinami rzecznymi i jeziorami z największym jeziorem Suwalszczyzny Wigrami i najgłębszym polskim jeziorem Hańczą na czele. Polodowcową pamiątką są liczne, okazałe głazy tworzące głazowiska, przetransportowane tu ze Skandynawii. Uroku dodają rozległe kompleksy Puszczy Augustowskiej, okalającej większą część linii brzegowej Jeziora Wigry. Obszar ten to idealne miejsce dla amatorów sportów wodnych. Dużą popularnością cieszą się spływy kajakowe Czarną Hańczą. Warto również wybrać się na spacery i wycieczki rowerowe po Wigierskim Parku Narodowym i Suwalskim Parku Krajobrazowym.

8,90 zł
6,99 zł

Rabat 21,5%
oszczędzasz 1,91 zł

1 osoba kupiła
20
Nie igraj z ogniem - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nie igraj z ogniem
Dostępny
73 szt.

Sekret, który spala od środka Porywający thriller Amandy Searcy, amerykańskiej autorki bestsellerów z gatunku Young Adult. Przeprowadzka do ojca i zamieszkanie w remontowanym właśnie hotelu w ponurej, przerażającej mieścinie były dla Jenny koniecznością. Bardzo daleką od jej marzeń i pragnień, ale jedyną, która zapewni jej bezpieczeństwo. Jednak zmiana otoczenia nie uwalnia jej od uzależnienia, które spala ją od środka. Codziennie woła ją ogień. Nie może go powstrzymać od czasu wypadku sprzed lat. Do tego zaczyna mieć dziwne przeczucie, że ktoś obserwuje każdy jej ruch. Czy tajemnice Jenny zostaną odkryte? Czym jest płonąca głęboko w niej prawda?

34,90 zł
25,13 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 9,77 zł

1 osoba kupiła
21
Feralne Biuro Śledcze. Tom 4. Złodziej widmo - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Feralne Biuro Śledcze. Tom 4. Złodziej widmo
Dostępny
155 szt.

W Kłopotkowie znikają słodycze: żelki, batony, cukierki, lizaki, wafle. Dosłownie rozpływają się w powietrzu! Mieszkańcy i turyści są poirytowani. Skarg przybywa, a sprawców kradzieży trudno złapać. Nie zostawiają po sobie żadnych śladów. Ale jest w mieście ktoś sprytniejszy od nich? Oj, będzie bolało! Kolejny tom „Feralnego Biura Śledczego” – nowej serii opowiadań detektywistycznych dla dzieci od lat 7. Duża czcionka ułatwia samodzielną lekturę. Fabuła pełna zagadek uruchamia logiczne myślenie. Zabawni bohaterowie poprawiają humor. Interaktywne sekcje zachęcają do udziału w przygodzie. Poręczny format umożliwia wspólne podróże. Sven Jönsson (ur. 1971) – autor bestsellerów detektywistycznych dla dzieci i młodzieży. Pochodzi ze Szwecji, mieszka w Oxfordzie. Bardzo dba o swoją prywatność: nie pozwala robić sobie zdjęć, nie występuje publicznie. Pisze szyfrem, do którego klucz zna tylko wydawca!

29,90 zł
21,53 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 8,37 zł

22
Pucio umie opowiadać - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pucio umie opowiadać
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.03.24

Poznajcie Pucia i jego bliskich! Ten sympatyczny maluch jest ulubionym towarzyszem dzieci w stawianiu pierwszych kroków w nauce mowy. Piąta część przygód Pucia to dla dzieci potrafiących już mówić okazja do ćwiczenia umiejętności opowiadania. Zachętą do tego są perypetie związane z pojawieniem się nowego członka rodziny. Pod każdą dużą ilustracją znajdują się dodatkowe obrazki mobilizujące do opisywania przeżyć bohaterów własnymi słowami, a także pytania skłaniające do rozmowy z rodzicem na temat szczególnie interesujący każdego malucha: własne przyjście na świat. Opowiadanie wymaga m.in. rozumienia związków przyczynowo-skutkowych i relacji czasowych. Możemy dzieciom pomóc, zadając pytania typu: „Co się wydarzyło na początku?”, „Co potem zrobił Pucio?”, „Dlaczego?” oraz używając zwrotów: „najpierw”, „później”, „na koniec”. Przede wszystkim jednak pozwólmy swoim pociechom na samodzielność w opowiadaniu, zadawaniu pytań i wyjaśnianiu napotkanych w książce sytuacji. Dr n. hum. Marta Galewska-Kustra – logopeda, pedagog dziecięcy, pedagog twórczości. Wciąż krąży między Łodzią i Warszawą. W Łodzi prowadzi gabinet logopedyczny dla dzieci, w Warszawie pracuje jako adiunkt w Akademii Pedagogiki Specjalnej. Autorka serii książek wspierających rozwój mowy dziecka, w tym bestsellerowych Z muchą na luzie ćwiczymy buzie i Pucio uczy się mówić. Joanna Kłos ukończyła grafikę na Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie, dyplom obroniła w Pracowni Projektowania Plakatu. Przez kilkanaście lat pracowała jako graficzka, by wreszcie zostawić „pracę na etacie” i zająć się ilustracją. Wspólnie z siostrą prowadzi pracownię lalek Kalikayo. Uwielbia czekoladę z pomarańczą i piesze wyprawy ze swoimi psami.

39,90 zł
29,93 zł
Powiadomienie

Rabat 25,0%
oszczędzasz 9,97 zł

23
Bracia Slater. Tom 5. Damien - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bracia Slater. Tom 5. Damien
Dostępny
26 szt.

Piąty tom bestsellerowej serii „Bracia Slater”, która uwiodła tysiące czytelniczek na całym świecie! Alannah Ryder zawsze cierpiała w milczeniu. Czasem cisza stawała się tak ogłuszająca, że doprowadzała ją niemal do szaleństwa. Kiedyś zamarzyła o przygodzie, o czymś innym niż zwykłe życie, które wiodła. Marzenie, którym był przystojny uwodziciel, odwróciło się przeciwko niej i sprawiło, że Alannah kompletnie się załamała. Damien Slater był przyczyną wszystkich nieszczęść w życiu ukochanych osób. Decyzja, którą podjął, gdy miał zaledwie piętnaście lat, zniszczyła życie jego braci i nie mógł zrobić nic, aby to zmienić. Najboleśniejsze było to, że zrujnował życie jedynej kobiety, która pragnęła zostać z nim dłużej niż jedną noc. Ta myśl nieomal zniszczyła też jego. Chwilowa ucieczka pomogła mu się uleczyć, ale jego powrót do Irlandii wywołał jeszcze większy ból Alannah. Czy pojawi się między nimi iskra, która na nowo wznieci ogień w ich sercach? L.A. Casey – bestsellerowa autorka „The New York Times” i „USA Today”. Pochodzi z Irlandii, mieszka w Dublinie. Jej życie składa się z dwóch podstawowych elementów: wychowywania cudownej córeczki oraz „czarowania” kolejnych powieści. Uwielbia rozmawiać ze swoimi fankami na Facebooku. Zainspirowana literaturą erotyczną ciężko pracowała nad własną książką i determinacją wywalczyła jej wydanie. Całe szczęście! Tak powstał kultowy Dominic z serii „Bracia Slater”. Choć miała zaledwie dziewiętnaście lat, przygodę z pisarstwem rozpoczęła od hitu. Dominic według recenzji sklepu internetowego Amazon to spektakularny sukces i bestsellerowa książka.

36,90 zł
27,31 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 9,59 zł

24
Bracia Slater. Tom 5. Alannah - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bracia Slater. Tom 5. Alannah
Dostępny
25 szt.

Dalszy ciąg piątego tomu powieści. Kontynuacja bestsellerowej serii irlandzkiej pisarki L.A. Casey. Alannah Ryan zmaga się z demonami: nawiedzająca ją w snach twarz zamienia jej noce w koszmar. Zachowuje to dla siebie, chcąc chronić ukochanego, uginającego się pod ciężarem własnych problemów. Jednak strach zaczyna całkowicie ją pochłaniać. Damien Slater wiedzie życie, jakiego zawsze pragnął, i ma u swojego boku kobietę, którą kocha. Zauważa jednak, że Alannah tłumi w sobie coś, co ją niszczy. Czy zdoła dotrzeć do ukochanej? Czy udowodni, że jego miłość jest wieczna? L.A. Casey – bestsellerowa autorka „The New York Times” i „USA Today”. Pochodzi z Irlandii, mieszka w Dublinie. Jej życie składa się z dwóch podstawowych elementów: wychowywania cudownej córeczki oraz „czarowania” kolejnych powieści. Uwielbia rozmawiać ze swoimi fankami na Facebooku. Zainspirowana literaturą erotyczną ciężko pracowała nad własną książką i determinacją wywalczyła jej wydanie. Całe szczęście! Tak powstał kultowy Dominic z serii „Bracia Slater”. Choć miała zaledwie dziewiętnaście lat, przygodę z pisarstwem rozpoczęła od hitu. Dominic według recenzji sklepu internetowego Amazon to spektakularny sukces i bestsellerowa książka.

29,90 zł
22,13 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 7,77 zł

25
Pięć zdrowych nawyków - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pięć zdrowych nawyków
Dostępny
2 szt.

Przełomowy poradnik, który pomógł tysiącom ludzi wrócić do zdrowia Darin Olien – twórca metody „SuperLife”, ekspert w dziedzinie zdrowia i odnowy biologicznej, nazywany „Indiana Jones of superfoods”, na podstawie własnych badań, prowadzonych na całym świecie stworzył unikalną metodę, która całkowicie zmienia sposób myślenia o własnym zdrowiu. Pokazuje jak dzięki odpowiedniemu zidentyfikowaniu sił życiowych: jakości żywienia, nawodnienia, detoksykacji, natlenienia i alkalizacji osiągnąć i utrzymać prawidłową wagę, zapobiegać nawet najpoważniejszym chorobom a przede wszystkim zadbać o dobre samopoczucie. Pięć zdrowych nawyków to napisany lekko, przystępnie i zabawnie poradnik, dzięki któremu dowiesz się jak łatwo wdrożyć dobre, codzienne nawyki, poprawić zdrowie, nabrać energii i zmienić sposób postrzegania siebie. Darin Olien – twórca metody „SuperLife”, ekspert w dziedzinie zdrowia i odnowy biologicznej, działacz na rzecz ochronyśrodowiska. Nazywany „Indiana Jones of superfoods”, pasjonat poszukiwania egzotycznych, niewykorzystywanych dotąd roślino leczniczych właściwościach. Uznany autorytet w dziedzinie żywienia, nawadniania organizmu i ziołolecznictwa. Współpracuje z tysiącami producentów żywności na całym świecie, dbając o wysoką jakość produktów spożywczych wprowadzonych na rynek. Jest autorem popularnego suplementu diety Shakeology®. Jest także znawcą i doradcą w dziedzinie rozwoju osobistego.

39,90 zł
29,53 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 10,37 zł

26
Magia Glamour - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Magia Glamour
Dostępny
51 szt.

Poznaj magię glamour i zacznij dostawać od życia to, czego chcesz! Zaczerpnij niezwykłą wiedzę od bestsellerowej Deborah Castellano. Glamour to sztuka. Sztuka wzbudzania ekscytacji i zainteresowania innych oraz wykorzystywania tego do osiągania swoich celów. Poznaj Magię glamour, rozwiń swój potencjał i naucz się magicznego sprytu. Dowiedz się, kto z postaci historycznych i jak sięgał po magię glamour, aby zdobyć powodzenie dla swoich planów. Odkryj eksperymenty, ćwiczenia i rytuały, które staną się twoją tajną bronią w dążeniu do zdobycia wszystkiego, czego pragniesz. Prawdziwa moc pochodzi z wnętrza, a twoje jest glamour! „Castellano da ci absolutną pewność, że masz wszystkie magiczne narzędzia, których potrzebujesz, aby przechylić szalę na swoją korzyść”. – Devin Hunter, autor The Witch’s Book of Spirits

39,90 zł
29,53 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 10,37 zł

27
Pieśń syreny - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pieśń syreny
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.02.23

Mroczna wersja Małej syrenki, w której świat podmorskich głębin zamieszkują przerażające zabójczynie Księżniczka Lira to najskuteczniejsza morska morderczyni. Serca siedemnastu lądowych książąt to trofea, dzięki którym zdobyła respekt w głębinach. Jednak kiedy niefortunnie zabija jedną z syren, jej matka nie ma dla niej litości. Królowa Mórz zmienia ją w istotę, którą gardzi najbardziej na świecie – człowieka. Lira ma teraz tylko jeden cel – odzyskać dawną, syrenią postać. Żeby to osiągnąć musi dostarczyć królowej serca księcia Eliana. Dziedzic lądowego królestwa, Książę Elian, to najskuteczniejszy i bezwzględny pogromca syren. Kiedy na środku oceanu ratuje tonącą kobietę, nie ma pojęcia, że właśnie pomógł komuś, na kogo poluje. Skuszony obietnicą pomocy w wyplenieniu syreniego rodu, dobija niebezpiecznego targu z nieznajomą. Czy jednak powinien jej ufać? Który z dwóch największych zabójców wygra tę ryzykowną grę? Mocna mieszanka disneyowskiej historii i morskiego thrillera, która wciąga w niebezpieczne głębiny od pierwszych stron!

39,90 zł
28,73 zł
Powiadomienie

Rabat 28,0%
oszczędzasz 11,17 zł

28
Stylistka podbija Manhattan - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Stylistka podbija Manhattan
Dostępny
2 szt.

Stylistka powraca w iście światowym stylu! Odkąd Amber Green wyrwała się ze szponów hollywoodzkiej szefowej z piekła rodem, w jej życiu panuje niczym niezmącona idylla. Ma wymarzoną pracę i jest szczęśliwa u boku seksownego Roba. Jednak sytuacja okazuje się przejściowa, Rob dostaje pracę w Nowym Jorku i oboje muszą zmienić miejsce zamieszkania. Stolica światowej mody okazuje się wyjątkowo trudna. Amber staje się częścią świata skandali towarzyskich, wywołanych jednym zdjęciem na Instagramie i ciągłego wyścigu o popularność. Na domiar złego znów trafia na wyjątkowo trudny charakter w swoim otoczeniu… Czy Amber uda się ugryźć słodki kęs Wielkiego Jabłka modowego świata zanim ten pożre ją żywcem? Rosie Nixon jest redaktorką naczelną magazynu „HELLO!” i baczną obserwatorką świata mody i wielkich gwiazd. Przez wiele lat pracowała w różnych magazynach związanych z branżą modową oraz plotkami ze świata celebrytów, m. in. w „Glamour”, „Grazii” czy „Red”. Podczas swojej dziennikarskiej kariery relacjonowała ceremonie rozdania nagród, premiery wielkich produkcji filmowych oraz wesela gwiazd. Uwielbiana przez sławy często obraca się w ich towarzystwie i przygląda się showbiznesowi od środka, co zainspirowało ją do napisania zabawnej powieści o Amber Green.

36,90 zł
18,45 zł

Rabat 50,0%
oszczędzasz 18,45 zł

29
Więcej. Tom 3. Więcej niż on - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Więcej. Tom 3. Więcej niż on
Dostępny
2 szt.

Romantyczna powieść Jay McLean, autorki bestsellerów Więcej niż ona i Więcej niż my Każdego ranka masz wybór: możesz dalej śnić lub obudzić się i ruszyć w pogoń za marzeniami. Będę żyć dla siebie i tylko dla siebie. Randki były naprawdę ostatnią rzeczą, na jaką miałam teraz ochotę. A powinnam była zrobić tyle rzeczy. Chyba po prostu nie rozumiałam, że mamy tak mało czasu. Może nasze dusze są splecione tak, że jeśli on przestaje oddychać, to ja też. Jeśli on umrze, ja umrę razem z nim. Ale żyłam. Byłam przytomna. Lecz nie zobaczyłam go już potem. Nie przyszedł do mnie. Po prostu odszedł.

36,90 zł
18,45 zł

Rabat 50,0%
oszczędzasz 18,45 zł

30
Z widokiem na miłość - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Z widokiem na miłość
Dostępny
19 szt.

W architekturze można zaplanować prawie wszystko. W miłości niczego nie da się przewidzieć. Holly Ashton nie obchodzi urodzin od czasu, gdy zmarła jej matka. Zamiast tego w ten jeden dzień w roku pozwala sobie na żałobę. Resztę roku spędza na udawaniu silnej i niezależnej kobiety, którą bardzo chce być. Całkowicie pochłania ją świetna praca architektki w najbardziej prestiżowej firmie w Sydney. Jej życie wygląda dokładnie tak, jak według niej powinno wyglądać. Aż do jej dwudziestych piątych urodzin dziewczyny. Przypadkowe spotkanie z Ryanem Davenportem, dyrektorem generalnym firmy deweloperskiej, wywraca jej ściśle kontrolowany świat do góry nogami. Ryan jest przebojowy, ambitny i przyzwyczajony do tego, że dostaje to, czego chce. A tym, czego aktualnie chce jest piękna, okropnie wygadana Holly Ashton. Czy mogą żyć długo i szczęśliwie, skoro żadne z nich nie wierzy w szczęśliwe zakończenia?

36,90 zł
27,31 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 9,59 zł

31
Powstanie sejneńskie 1919 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Powstanie sejneńskie 1919
Dostępny
2 szt.

O niepodległość i granice odrodzonej w 1918 roku Rzeczypospolitej Polacy musieli walczyć nie tylko z Rosjanami, Ukraińcami czy Niemcami, ale także z Litwinami. Armia niemiecka ewakuująca się z Podlasia i Suwalszczyzny oddała w zarząd administracji litewskiej powiaty suwalski, sejneński i augustowski. Litwini nie wycofali się z tych terenów, mimo że znalazły się one po polskiej stronie wyznaczonej przez mocarstwa zachodnie linii demarkacyjnej zwanej linią Focha. 23 sierpnia 1919 r. wybuchło powstanie sejneńskie. Przeciwko regularnym wojskom litewskim wystąpili ochotnicy z Polskiej Organizacji Wojskowej. W końcowej fazie walk, które trwały do 28 lipca, peowiaków wsparł 41. pułk piechoty Wojska Polskiego. Litwini zostali wyparci z powiatu sejneńskiego, który włączono do państwa polskiego. O powstaniu sejneńskim – jednym z nielicznych polskich powstań zakończonych zwycięsko – pisze prof. dr hab. Wiesław Jan Wysocki, historyk z Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego, czołowy znawca problematyki walk niepodległościowych w latach 1918-1921. To powstanie wywarło znaczący wpływ na tożsamość mieszkańców Suwalszczyzny i pozostało w ich pamięci. Książka ma charakter popularny: napisana przystępnym językiem, bogato ilustrowana (w środku ok. 100 fotografii archiwalnych i współczesnych, reprodukcji dokumentów i map), jest skierowana przede wszystkim do młodzieży i osób zainteresowanych historią, zwłaszcza regionalną. Częścią publikacji jest opowieść o dziejach Suwalszczyzny i ziemi sejneńskiej, a także prezentacja pomników i cmentarzy związanych z wydarzeniami z sierpnia 1919 r.

29,90 zł
23,92 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 5,98 zł

32
Pralka - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pralka
ADAR
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2020.09.18

Interaktywna pralka, która do złudzenia przypomina prawdziwą, na pewno przypadnie do gustu każdej małej pani domu. Biało-czerwony kolor zachwyci dziewczynki, które chętnie pobawią się w dom! Zabawka do złudzenia przypomina ich „dorosłą” wersję, wydają dźwięki charakterystyczne dla ich pracy, migają światełkami itp. Aby rozpocząć zabawę należy nacisnąć jedyny przycisk w urządzeniu który uruchamia interaktywność zabawki, jakim jest ON/OFF. Pralka posiada otwierane drzwiczki, jej bęben wiruje. Jeśli dziecko stwierdzi, że pranie się już skończyło, musi ręcznie przyciskiem wyłączyć działanie pralki. W zestawie znajdują się również 2 czerwone wieszaki. Rozmiar zabawki: ok. 19.0 x 13.0 x 9.5 cm Rozmiar opakowania ok. 21.0 x 19.0 x 11.5 cm Zasilanie: 2 x 1,5V LR6/ AA

33,90 zł
30,51 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 3,39 zł

33
Mikrofalówka - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mikrofalówka
ADAR
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2020.11.24

Mikrofalówka, która do złudzenia przypomina prawdziwą. Z pewnością przypadnie do gustu każdemu małemu kucharzowi.

73,90 zł
66,51 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 7,39 zł

34
Mały przyrodnik poznaje i koloruje. Drzewa - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mały przyrodnik poznaje i koloruje. Drzewa
Dostępny
10 szt.

Jak wygląda świerk, a jak brzoza? Książeczka przyrodnicza z kolorowanką adresowana jest dla dzieci, które chcą poznać najważniejsze drzewa występujące wokół nas i umieć je od siebie odróżniać. Mały przyrodnik znajdzie w niej ciekawe informacje o roślinach, liczne ich zdjęcia, które pomogą zapamiętać wiele gatunków drzew oraz obrazki do kolorowania, utrwalające zdobytą wiedzę. Dzięki dołączonym naklejkom zabawa w przyrodnika będzie jeszcze ciekawsza! Poznaj i pokoloruj świat drzew!

10,50 zł
8,99 zł

Rabat 14,4%
oszczędzasz 1,51 zł

35
Everything All The Time, LP - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Everything All The Time, LP
Band Of Horses, Mystic Production
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.15

Lista utworów: Strona A: 1. The First Song 2. Wicked Gil 3. Our Swords 4. The Funeral 5. Part One Strona B: 1. The Great Salt Lake 2. Weed Party 3. I Go To The Barn Because I Like The 4. Monsters 5. St. Augustine

75,90 zł
69,83 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 6,07 zł

36
Here To Stay. Best Of 2000-2012, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Here To Stay. Best Of 2000-2012, CD
John Hiatt , Mystic Production
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.06.07

Lista utworów: 1. Crossing Muddy Waters 2. Lift Up Every Stone 3. My Old Friend 4. Everybody Went Low 5. My Baby Blue 6. Circle Back 7. Love's Not Where We Thought We Left It 8. Master Of Disaster 9. Love You Again 10. What Love Can Do 11. The Open Road 12. What Kind Of Man 13. Damn This Town 14. Adios To California 15. We're Alright Now 16. Blues Can't Even Find Me 17. Here To Stay

53,90 zł
49,59 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 4,31 zł

37
Onboard The International Space Station Concert For Peace, LP - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Onboard The International Space Station Concert For Peace, LP
The Flaming Lips , Mystic Production
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2020.11.04

Lista utworów: Strona A: 1. How?? 2. Do Glowy 3. Listening To The Frogs With Demon Eyes 4. Nigdy Nie (Never No) Strona B: 1. The Castle 2. There Should Be Unicorns 3. We A Family

97,90 zł
90,07 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 7,83 zł

38
The Woods, 2 LP - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
The Woods, 2 LP
Sleater-Kinney, Mystic Production
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2020.09.01

Lista utworów: LP 1: Strona A: 1. The Fox 2. Wilderness 3. What's Mine Is Yours 4. Jumpers Strona B: 1. Modern Girl 2. Entertain 3. Rollercoaster 4. Steep Air LP 2: Strona C: 1. Let's Call It Love 2. Night Light

75,90 zł
69,83 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 6,07 zł

39
Summer Dancing, LP - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Summer Dancing, LP
Judy Dyble & Andy Lewis, Mystic Production
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.03.15

Lista utworów: Strona A: 1. He Said/I Said 2. Up The Hill 3. Summer Dancing 4. No Words 5. A Message 6. Night Of A Thousand Hours 7. A Net Of Memories (London) Strona B: 1. My Electric Chauffeur 2. Treasure 3. The Day They Took The Music Away 4. Such Fragile Things 5. Summers Of Love 6. Tired Bones 7. The Weathermonger

97,90 zł
90,07 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 7,83 zł

40
Hellraiser III Hell On Earth OST LP. Winyl - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Hellraiser III Hell On Earth OST LP. Winyl
Miller Randy, Mystic Production
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.12.06

149,90 zł
137,91 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 11,99 zł

41
An Introduction To... Laibach, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
An Introduction To... Laibach, CD
Laibach, Mystic Production
Dostępny
20 szt.

Lista utworów: 1. Warme Lederhaut 2. Ballad Of A Thin Man 3. Germania 4. Anglia 5. Mama Leone 6. B Mashina 7. Bruderschaft 8. God Is God 9. Final Countdown 10. Alle Gegen Alle 11. Across The Universe 12. Get Back 13. Leben Heißt Leben 14. Geburt Einer Nation 15. Opus Dei

53,90 zł
49,59 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 4,31 zł

42
1974-76 LP. Winyl - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
1974-76 LP. Winyl
Voltaire Cabaret, Mystic Production
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.05.25

1. The Dada Man 2. Ooraseal 3. A Sunday Night In Biot 4. In Quest Of The Unusual 5. Do The Snake 6. Fade Crisis 7. Doubled Delivery 8. Venusian Animals 9. The Outer Limits 10. She Loved You

106,90 zł
98,35 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 8,55 zł

43
Retrospect LP. Winyl - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Retrospect LP. Winyl
Los Retros, Mystic Production
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.03.28

1. Never Have Enough 2. Friends 3. Love Tape 4. Nostalgic Vibrations 5. Oh Grace 6. Last Day On Earth

75,90 zł
69,83 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 6,07 zł

44
Dawnbreaker, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dawnbreaker, CD
Daughters Of Swords, Mystic Production
Dostępny
12 szt.

Lista utworów: 1. Fellows 2.Gem 3. Fields 4. Shining Woman 5. Grasses 6. Easy 7. Rising Sun 8. Long Leaf Pine 9. Human 10. Dawnbreaker

53,90 zł
49,59 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 4,31 zł

45
Live At WOMAD 1985, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Live At WOMAD 1985, CD
Dostępny
20 szt.

Zapis pierwszego występu legendarnego artysty Qawwali na festiwalu Womad Festival w 1985 r., co stało się początkiem jego współpracy z Real World Records i Peterem Gabrielem. Koncert zmienił na zawsze postrzeganie muzyki Sufi poza granicami Azji. Lista utworów: 1. Allah Ho Allah Ho 2. Haq Ali Ali 3. Shahbaaz Qalandar 4. Biba Sada Dil Mor De

53,90 zł
49,59 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 4,31 zł

46
So It Is, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
So It Is, CD
Preservation Hall Jazz Band, Mystic Production
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.13

Lista utworów: 1. So It Is 2. Santiago 3. Innocence 4. La Malanga 5. Convergence 6. One Hundred Fires 7. Mad

53,90 zł
49,59 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 4,31 zł

47
Live At Auckland Town Hall, 2 LP - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Live At Auckland Town Hall, 2 LP
Marlon Williams , Mystic Production
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.12.15

Lista utworów: LP 1: Strona A: 1. Come To Me 2. I Know A Jeweller 3. Everyone's Got Something To Say 4. Beautiful Dress 5. I Didn't Make A Plan 6. The Fire Of Love Strona B: 1. Is Anything Wrong 2 Can I Call You 3. Dark Child 4. I'm Lost Without You 5. What's Chasing You LP 2: Strona C: 1. Party Boy 2. Carried Away 3. Vampire Again 4. Nobody Gets What They Want Anymore 5. Make Way For Love Strona D: 1. Love Is A Terrible Thing 2. Portrait Of A Man 3. When I Was A Young Girl

97,90 zł
90,07 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 7,83 zł

48
Live At Auckland Town Hall, 2 CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Live At Auckland Town Hall, 2 CD
Marlon Williams , Mystic Production
Dostępny
6 szt.

Lista utworów: CD 1: 1. Come To Me 2. I Know A Jeweller 3. Everyone's Got Something To Say 4. Beautiful Dress 5. I Didn't Make A Plan 6. The Fire Of Love 7. Is Anything Wrong 8. Can I Call You 9. Dark Child 10. I'm Lost Without You 11. Nobody Sees Me Like You Do CD 2: 1. What's Chasing You 2. Party Boy 3. Carried Away 4. Vampire Again 5. Nobody Gets What They Want Anymore 6. Make Way For Love 7. Love Is A Terrible Thing 8. Portrait Of A Man 9. When I Was A Young Girl

92,90 zł
85,47 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 7,43 zł

49
Run Fast Sleep Naked LP. Winyl - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Run Fast Sleep Naked LP. Winyl
Nick Murphy, Mystic Production
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.02.16

Dysk: 1 1. Hear It Now 2. Harry Takes Drugs on the Weekend 3. Sanity 4. Sunlight 5. Some People 6. Yeah I Care 7. Novacaine and Coca Cola 8. Never No 9. Dangerous 10. Believe Me 11. Message You At Midnight

106,90 zł
98,35 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 8,55 zł

50
Feel The Spirit Lp. Winyl - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Feel The Spirit Lp. Winyl
Hutson, Leroy, Mystic Production
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.01.18

86,90 zł
79,95 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 6,95 zł

51
W poszukiwaniu złotego środka. Spotkania - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
W poszukiwaniu złotego środka. Spotkania
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.12.13

Zosia, Leon i Dorota poznają się w Małym Cichym. To właśnie tam, w magicznej scenerii pośród majestatycznych Tatr, przeżywają wspólnie piękne chwile. Spotkania na szlaku, podczas modlitwy w górskim kościółku czy w domu pani Kasi przy pięknie pachnącym cieście, obfitują w głębokie rozmowy o życiu i przemijaniu. Każdy z bohaterów nosi w sobie wiele miłości i cierpienia. Czy przeszłość stanie im na drodze do szczęścia? Czy przyszłość będzie potrafiła jawić się w piękniejszych barwach niż to, co mają tu i teraz, w cieniu potężnego Giewontu? Sięgnij po książkę autorstwa Hanny Hippler, by nauczyć się cieszyć każdym dniem i odpocząć, delektując poezją i górskimi krajobrazami. Może dzięki powieści i ty odnajdziesz swój własny złoty środek?

39,90 zł
29,93 zł
Powiadomienie

Rabat 25,0%
oszczędzasz 9,97 zł

52
Bezpieczeństwo imprez masowych. Leksykon - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bezpieczeństwo imprez masowych. Leksykon
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.01.18

Wszystko, co o imprezach masowych powinien wiedzieć: organizator, ochroniarz, uczestnik, organ opiniujący i wydający zezwolenie. Z leksykonu dowiedzieć się można między innymi o tym: – jak sąd postrzega obowiązek zapewnienia bezpieczeństwa przez organizatora imprezy, – jaka powinna być szerokość wyjść ewakuacyjnych podczas imprezy plenerowej, – jak obliczyć ilość potrzebnych kabin sanitarnych, – co to jest barierka mojo a remopla, – jaka była największa impreza plenerowa w Polsce i na świecie. Leksykon zawiera 670 haseł w układzie alfabetycznym, stanowiących kompendium wiedzy objaśniające pojęcia występujące w ustawie z dnia 20 marca 2009 roku o bezpieczeństwie imprez masowych i przepisach wykonawczych oraz ustawach powiązanych, a także wyjaśniających słownictwo związane z imprezami masowymi i ich zabezpieczeniem, ochroną osób, zabezpieczeniem medycznym, sanitarnym i pożarowym. W Leksykonie znajdują się również krótkie omówienie zdarzeń, wypadków i katastrof związanych z imprezami, wskazanie klauzul niedozwolonych stosowanych w regulaminach imprez, wyroki sądowe i wiele innych ważnych, ciekawych i niezbędnych informacji.

62,00 zł
54,56 zł
Powiadomienie

Rabat 12,0%
oszczędzasz 7,44 zł

53
100 wybitnych postaci Warmii i Mazur w stulecie niepodległości Polski - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
100 wybitnych postaci Warmii i Mazur w stulecie niepodległości Polski
Dostępny
20 szt.

100 wybitnych postaci Warmii i Mazur, pod red. S. Achremczyka i J. Kiełbika to wyjątkowa książka wydana z okazji obchodów stulecia odzyskania niepodległości przez Polskę we współpracy Ośrodka Badań Naukowych i Towarzystwa Naukowego im. Wojciecha Kętrzyńskiego w Olsztynie. W regionie takim jak nasz, o bogatej historii, gdzie przeplatają się dzieje różnych narodów, warto poszukać tych elementów, które mówią o jego tożsamości, a jednocześnie wpisują go w przestrzeń kultury polskiej i europejskiej. W ocenie twórców tej książki takimi elementami są po prostu ludzie. Zarówno ci, którzy się tu urodzili, jak i ci, którzy tu przyszli. Swą działalnością, często wychodzącą daleko poza granice regionu, kształtowali go, zmieniali, a wreszcie rozsławiali. Wybór stu osób ma charakter symboliczny – dominują postacie związane z nauką, kulturą i sztuką, rzadziej z polityką, osoby odznaczane, honorowane, artyści, mecenasi sztuki. Wśród nich są ci, którzy swój ślad pozostawili w czasach najdawniejszych, jak i ci, którzy do niedawna byli pomiędzy nami. Publikacja jest próbą zebrania różnych wątków stanowiących o historii Warmii i Mazur, a jednocześnie próbą pokazania, że mimo swego peryferyjnego położenia zawsze silnie wpisywały się w główne prądy myśli europejskiej i polskiej.

84,00 zł
63,00 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 21,00 zł

54
Megakolorowanka 2 - Mapy Polski (Mapa Przyrody + Mapa Zabytki) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Megakolorowanka 2 - Mapy Polski (Mapa Przyrody + Mapa Zabytki)
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.16

Podwójna zabawa! W kolorowym tekturowym etui dzieci znajdą olbrzymią zwiniętą planszę do kolorowania farbami, kredkami lub flamastrami. Po jej rozwinięciu będą mogły stworzyć wyjątkowe dzieło sztuki. Przed nimi mnóstwo radości i zabawy. Powstanie jedyna w swoim rodzaju kolorowa plansza o wymiarach 98x68 cm.

13,00 zł
10,99 zł
Powiadomienie

Rabat 15,5%
oszczędzasz 2,01 zł

55
Megakolorowanka 2 - Jestem Polakiem (Mapa Historyczna + Mapa Symboli, Herbów) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Megakolorowanka 2 - Jestem Polakiem (Mapa Historyczna + Mapa Symboli, ...
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.16

Podwójna zabawa! W kolorowym tekturowym etui dzieci znajdą olbrzymią zwiniętą planszę do kolorowania farbami, kredkami lub flamastrami. Po jej rozwinięciu będą mogły stworzyć wyjątkowe dzieło sztuki. Przed nimi mnóstwo radości i zabawy. Powstanie jedyna w swoim rodzaju kolorowa plansza o wymiarach 98x68 cm.

13,00 zł
10,99 zł
Powiadomienie

Rabat 15,5%
oszczędzasz 2,01 zł

56
Całe tony zwierzaków - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Całe tony zwierzaków
Dostępny
24 szt.

Na stronach tej książki znajdziesz mnóstwo niezwykłych zwierząt z różnych zakątków świata oraz mnóstwo ciekawostek, które cię zaskoczą, zafrapują, a nawet rozbawią. Czytaj, wytężaj wzrok i testuj swoją spostrzegawczość!

39,99 zł
31,59 zł

Rabat 21,0%
oszczędzasz 8,40 zł

57
Teczka z gumką A4. Kaktus/ananas, mix wzorów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Teczka z gumką A4. Kaktus/ananas, mix wzorów
Starpak
Dostępny
3 szt.

Teczka do przechowywania dokumentów, dyplomów i prac artystycznych. Otworki na gumkę zabezpieczone nitami. Gumka w oplocie wykonana z estetycznej tkaniny. Teczka jest laminowana, dzięki temu bardziej trwała i ozdobiona kolorową grafiką. Teczka ozdobiona grafiką z kaktusami lub ananasami. Uwaga! Mix wzorów. Wzór wysyłany losowo.

34,90 zł
33,16 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,74 zł

58
Długa droga - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Długa droga
Dostępny
5 szt.

Czasem trzeba przebyć naprawdę daleką drogę, by odnaleźć to, co najważniejsze... Kiedy Alice wraca po dwóch latach do rodzinnego miasteczka Lakeville, nie podejrzewa nawet, jak wielkie niespodzianki tu na nią czekają. Serię wydarzeń, które wkrótce wywrócą jej życie do góry nogami, rozpoczyna spotkanie z Davidem, przyjacielem z czasów dzieciństwa. Choć nie widzieli się od długiego czasu, pewne rzeczy w ich relacji się nie zmieniły – wciąż czują, że ta znajomość mogłaby przerodzić się w coś naprawdę pięknego i głębokiego... Ale czy dzielące tych dwoje różnice, które kiedyś sprawiły, że ich drogi się rozeszły, teraz również dadzą o sobie znać? Długa droga to wzruszająca, pełna emocji opowieść o trudnych życiowych wyborach, walce z przeciwnościami losu i miłości, która trwa, na przekór wszystkiemu i wszystkim. „David odwrócił się i skierował w stronę drzwi. Wszedł do środka. Już tylko jedna rzecz pozostała mu po wizycie Alice, mianowicie pusta filiżanka, którą postawił na ławie, zanim wyszedł za paniami. Usiadł w fotelu, w którym siedziała Alice. Zamknął oczy i wspomniał tę chwilę, kiedy trzymał ją w swoich ramionach. Nadal czuł jej zapach i widział jej twarz...”. Anna Węgrzynowska – urodziła się w Gdańsku w 1979 roku. Z malowniczych Mazur wyjechała wraz z mężem do Bristolu w Anglii, gdzie obecnie wychowują dwójkę dzieci. Pasję do książek zawdzięcza przyjaciółce, z którą po raz pierwszy wybrała się do biblioteki szkolnej. Uwielbia gotować oraz spędzać czas z rodziną i przyjaciółmi. Twórczemu zapałowi oddaje się w chwilach ciszy i samotności. Długa droga jest powieścią, którą, jak twierdzi, „otrzymała od Boga”. Budząc się pewnego ranka zaczęła opisywać swój sen. Na kanwie wyśnionej historii powstała fabuła jej literackiego debiutu.

37,00 zł
27,01 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 9,99 zł

59
Koperta C4 HK biała /10 folia. - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
7,99 zł
60
Duchy we śnie, duchy na jawie - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Duchy we śnie, duchy na jawie
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.05.02

Duchy we śnie, duchy na jawie to opowieść o spotkaniu z żyjącymi w interiorze Nowej Gwinei ludźmi Dani. Nie używam słowa plemię, bo w języku Dani to słowo oznacza ludzi. Żyją na granicy światów: cywilizacji współczesnej i tej z epoki kamienia łupanego. Palą swoich zmarłych, rozmawiają z duchami, polują z łukiem i strzałami, które nie mogą zniszczyć piór świętych ptaków i gotują w dołach wygrzebanych w ziemi. Ale widzieli samolot i komputer, a odkąd zawitali do nich misjonarze, nie jedzą swoich wrogów. Żyją na granicy wolności i niewoli, bo Papua choć pragnie wolności, jest terytorium podległym Indonezji. Żyją na granicy chrześcijaństwa i animizmu, a granica ta przebiega w poprzek ich serc. Żyją w strefie kontaktowej. Trochę we śnie, trochę na jawie. Nie można tam przeniknąć, ale można dotrzeć, chociaż trzeba iść pieszo, wynająć tragarzy, kucharza i przewodnika. Trzeba spać ze świniami, jeść tylko pataty i banany, czasem nawet narysować słownik. To przygodowa opowieść. Nie ma pretensji żeby cokolwiek wyjaśnić, po prostu opowiada kawałek świata, który trudno zrozumieć, ale do którego warto dotrzeć, żeby nauczyć się kilku spraw o samym sobie”. Grzegorz Kapla – reporter. Żyje z pisania, odkąd odkrył konfucjańską zasadę, że jeśli wybierzesz zajęcie, które kochasz, nie będziesz musiał pracować ani jednego dnia. Imał się wielu zajęć. Czyścił zęzy na statkach, malował kominy, produkował papier, uchwalał budżet miasta na prawach powiatu, próbował napisać słownik polsko-papuaski, skakał z wodospadu, próbował nowych dróg w Tatrach, kochał i próbował odnaleźć eliksir na złamane serce, włócząc się dookoła świata. Autor kilku reporterskich książek (w tym jednej nominowanej do tytułu Podróżnicza Książka Roku) i trzech powieści (jedna nominowana do Róż Gali).

49,90 zł
33,93 zł
Powiadomienie

Rabat 32,0%
oszczędzasz 15,97 zł

61
Wrzosia do mężczyzn i o mężczyznach - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wrzosia do mężczyzn i o mężczyznach
Dostępny
12 szt.

Książka od której nie sposób się oderwać. Jej treść i forma nie pozwalają, aby w pośpiechu przebrnąć przez lekturę. Zupełnie nowatorski projekt młodej autorki z Koszalina, która w swoim dorobku ma już dwa tomiki poezji i książkę napisaną prozą. Każda kolejna książka Natalie Wieszczyckiej pokazuje niesamowity rozwój literacki. Wrzosia do mężczyzn i o mężczyznach można powiedzieć, że jest milowym krokiem do przodu w twórczych poczynaniach. Na kartach książki poezja naprzemiennie współgra z tekstami napisanymi prozą. We wstępie kilka zdań wprowadzenia napisane przez samą autorkę: Wrzosia do mężczyzn i o mężczyznach nie jest jedynie zbiorem poezji, lecz pewnym projektem poetycko-literackim. Od kilku lat tworzę tekst o rezolutnej Wrzosowej. Młodej kobiecie przedzierającej się przez świat dużo starszych, od niej, mężczyzn. Choć może to tak zabrzmieć, nie pochylam się w tej pracy nad patriarchatem. Muszę jednak przyznać, że mężczyźni dla Wrzosowej są nie tylko partnerami, ale także mistrzami, nauczycielami... W jej życiu pojawia się cała plejada wartościowych osób. Równolegle do historii Wrzosowej Dziewczynki piszę również poezję. Jest ona pewną ilustracją poczynań książkowej bohaterki. Stąd właśnie nazwa tomu. Być może wielu z Państwa nie uzna tych lapidarnych form za wiersze. Część z nich może na zawsze pozostanie jedynie myślami. Dodam tylko, że najwspanialszym narzędziem, jakim posługuje się autor jest fikcja literacka. Grzegorz Ciechowski śpiewał o Polsce: dlatego myślę że że nie ma dla mnie innych miejsc Moim miejscem jest Twoje ramię Twoje duże dłonie zamykające moje ciało uściskiem Twoje usta na skroni, policzku, włosach cały Ty jesteś moim miejscem Ojczyzną – Za wcześnie się urodziłem – – Za późno urodziłam się ja – Miejsce przy Tobie jest tak długo zajęte Twoje dłonie mają pewien kształt unikatowy niezbywalny Wierzaj mi, ja pasuję do niego najlepiej Wepchnęłam go do foto-budki. Nie mam pojęcia, skąd się wzięła akurat w tym miejscu, ale okazała się zbawienna. Zesłana przez opatrzność. Wyjrzałam na zewnątrz. Świat jest mały. Przepełniony znajomymi ludźmi. Teraz jesteśmy znani oboje. Ja mniej. Wiem. Ale jednak. Nasza wspólna koleżanka przystanęła nieopodal, paląc papierosa. Gdy wychyliłam się na zewnątrz, nieznacznie się wypięłam. Jak to jest? Przecież to jemu powinno zależeć, żeby nikt nas nie zauważył. Mnie okowy nie trzymają. Nikomu nic nie przysięgałam. To on jest winny. Ale zamiast choć trochę się zdenerwować, czy zestresować, wolał zsuwać mi pończochy. Odwróciłam się. Uwielbiałam ten jego wyraz twarzy. Zawsze mam wrażenie, że dla lepszego panowania nad sobą wolałby mnie raczej zabić. Pewnie i tak już nie mam szans na normalne życie. Wsunęłam kilka monet w otwór machiny i oderwałam mężczyznę od swoich nóg. Pocałowałam, nim pierwsze zdjęcie zatrzymało nas w bezruchu. Przyciągnął mnie mocniej do siebie. Drugie zdjęcie. Na trzecim miałam zadartą sukienkę. Poczekaliśmy na wydruk. – Powinnam zostać twoją modelką. Czujesz się zainspirowany? – przeczesałam dłonią jasne włosy i wsunęłam obie odbitki do torebki. Dowody zbrodni...

20,00 zł
14,99 zł

Rabat 25,1%
oszczędzasz 5,01 zł

62
Pióro kulkowe na naboje Campus, mix - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pióro kulkowe na naboje Campus, mix
Cresco, 1
Niedostępny
Brak

Pióro z gumowym, profilowanym uchwytem, w którym zastosowano najnowszej jakości system piszący EasyGO. • materiał: plastik i guma, • stalówka: irydowa, M, • pióro na standardowe naboje. Uwaga! Cena dotyczy 1 sztuki. Wzór wysyłany losowo.

8,99 zł
Powiadomienie
63
Zestaw. Pióro z długopisem, Aston - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zestaw. Pióro z długopisem, Aston
Cresco
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.11.30

Elegancki zestaw od Cresco idealnie nadaje się na prezent lub wyposażenie biurowe. W zestawie: • pióro wieczne, • długopis, • etui.

49,99 zł
Powiadomienie
64
Owej ciszy w pąs - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Owej ciszy w pąs
Dostępny
20 szt.

Tak w kilku zdaniach autorka pisze o sobie na pierwszych stronach książki: „Duszka spod lasu, tak mnie nazwano w burgundzkiej wiosce – region Francji, gdzie mieszkam od 26 lat. W Polsce moim cichym zakątkiem twórczym, oazą spokoju pośród leśnej ciszy, pól i łąk jest również mała wieś nad jeziorem w Nienawiszczu. Podzielona na dwa „światy” codzienność przebiegam, wygładzając chwile, a czas ulatuje z wiatrem uczuć moich... Tobie dziś piszę. Nienawiszcz – Salornay sur Guye.” Pierwszy z wierszy pt. „Nad wierzchołkami” poetka poświęca swojej przyjaciółce, także poetce – śp. Elżbiecie Korjat. Dogodny format i waga książki zachęca do zabierania lektury ze sobą. Bez problemu zmieści się w każdej damskiej torebce. Polecamy zatem. delikatnych płatków biel tak poranek rosą kroczy gdzie tęsknoto biec chcesz gdzie tam gdzie szumią smukłe brzozy gdzie zaparty w ciszy tchem trwał wpatrzony zachwyt chwili oniemiałej przycichł szept w sen najczulszy pieśnią miłą /szept/

20,00 zł
14,99 zł

Rabat 25,1%
oszczędzasz 5,01 zł

65
Wokaliza małej duszy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wokaliza małej duszy
Dostępny
21 szt.

Wokaliza małej duszy – trzynasty zbiór poezji Danuty Capliez-Delcroix Bylińskiej. Tomik podobnie jak zbiór wierszy pt. Owej ciszy w pąs w dogodnym, podręcznym formacie. Całość upiększona graficznie fragmentami zdjęcia z obiektywu Krystyny Wajdy. Na pierwszych stronach słowa od autorki: „Nie tylko – dwa słowa – tobie dedykuję... Duszka”. A tak autorka zaprasza do lektury: „Czytelniku, proszę otwórz jedną z wielu zapisanych stron. Widzisz – jestem, gdy mnie czytasz...”.

20,00 zł
14,99 zł

Rabat 25,1%
oszczędzasz 5,01 zł

66
Cztery pory roku. Wiosenne rozmarzenia. Antologia 7 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Cztery pory roku. Wiosenne rozmarzenia. Antologia 7
Dostępny
12 szt.

Wiosenne rozmarzenia – siódma antologia internetowej grupy „Klub Poetów Niepokornych”. Tym razem jest to antologia tematyczna rozpoczynająca cykl „Cztery pory roku”. Tematem obecnej książki są teksty wiosenne, a zatem podtytuł Wiosna. Udział w antologii wzięło 52 autorów pośród których znajdują się: Marzena Albińska, Dorota Bagińska, Anna Bednarek, Renata, Monika Blanik, Ewa Buraczewska, Maria Cenar, Bożena Cieplińska, Katarzyna Dominik, Renata Górska, Adam Gabriel Grzelązka, Maria Grzyb, Mariusz Maciej Jackiewicz-Borowczak, Elżbieta Kawszyniec, Magdalena Kondracka, Urszula Konieczna, Agata Kozieł, Zbigniew Kurzyński, Agnieszka Kuśmierczuk, Jacek Kwiecień, Ilona Leśniak, Katarzyna Łęczycka, Ewa Maciejewska, Adrian Marcinkiewicz, Małgorzata Marcinkowska, Beata Mietła, Maciej Arkadiusz Mikołajczyk, Iwona Miżyńska van Eck, Janina Moczydłowska, Agnieszka Mrozek, Joanna Nawrot, Danuta Nogawka-Kryszkowska, Ewa Pawlak, Ewelina Podolska, Izabela Prajzler, Agata Rak, Krystyna Rolewska, Ewa Rzepecka, Krystyna Sadowska, Małgorzata Siemieniuk, Dariusz Sobczak, Zenobia Stefaniuk, Marcin Stępień, Marzena Szczur, Krystyna Szymusiak, Dariusz Paweł Trybuła, Krystyna Wajda, Jagoda Warpechowska, Barbara Wesołowska, Wiesława Wojtczak-Haremza, Jarema Zajda, Przemysław Zarychta, Małgorzata Zwierzyk-Krzak. Na stronach książki obok tekstów znajdują się także zdjęcia i noty biograficzne autorów. Słowo wstępne napisała założycielka i główna administratorka grupy Barbara Wesołowska. Całość dodatkowo wzbogacona kilkoma wyróżnionymi wierszami członków grupy. Autorami wyróżnionych wierszy są: Agnieszka Kuśmierczuk, Mariusz Maciej Jackiewicz-Borowczak, Marzena Szczur, Danuta Nogawka-Kryszkowska, Marcin Stępień. Grafika na okładce i pomysł tytułu – Barbara Wesołowska. Projekt okładki – Krystyna Wajda. Szanowni autorzy i czytelnicy, po raz siódmy spotykamy się we wspólnej antologii „Klubu Poetów Niepokornych”. Tym razem, rozpoczyna ona cykl Czterech Pór Roku. Zaczynamy od Wiosny. Znajdziemy tu ciepły powiew wiosennego wiatru, wiosennego słońca i tego wszystko, co budzi się wraz z nią. Nowe życie na Ziemi, a wraz z nim miłość, radość, zapachy, różnobarwne kolory, kwiaty o barwach tęczy i wiosenne krople deszczu, kwitnące drzewa ubrane w soczystą zieleń i wiatr, który swoim powiewem sprawia, że powietrze pachnie tymi wszystkimi zapachami wiosny. Moi mili, jak co roku systematycznie dochodzą nowe osoby do klubu, nadal douczamy się na warsztatach, zdobywamy nową wiedzę i udoskonalamy nasze wiersze. Życzę wam, abyśmy w kolejnej antologii spotkali się w tym samych gronie, a może dołączą nowe osoby, aby wzbogacić swoją poezją puste kartki, czego serdecznie życzę. Niektórzy mówią, że wiosna to najpiękniejszy miesiąc, że wiosna pachnie majem, a maj ma zapach bzu i mają rację.

38,00 zł
26,98 zł

Rabat 29,0%
oszczędzasz 11,02 zł

67
Aqua Gelz. Zestaw startowy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Aqua Gelz. Zestaw startowy
Dumel Discovery
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.02.08

Aqua Gelz uczy dzieci, jak stać się artystami w zupełnie nowy sposób. To świeży pomysł na rozwijanie kreatywności i pozwala dzieciom na stworzenie własnego projektu np zwierzątka lub jakiejś postaci. Umieść swojego stworka w foremce, zamocz i patrz, jak wygląda magia. Stwórz ponad 9 postaci. Zestaw zawiera: – 2 x foremka, – pojemnik na roztwór, – różowy 30 ml, – niebieski 30 ml, – zielony 30 ml, – 2 x 5 g granulat do tworzenia rozczynu. Rozmiar opakowania: 22.0 x 21.0 x 6.0 cm

20,99 zł
18,99 zł
Powiadomienie

Rabat 9,5%
oszczędzasz 2,00 zł

68
Aqua Gelz. Kolory przezroczyste - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Aqua Gelz. Kolory przezroczyste
Dumel Discovery
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.02.12

Twórz stworki przy pomocy kolorowego żelu. Aby stworzyć postać, należy wypełnić żelem foremkę a następnie umieścić ją w przygotowanym wcześniej roztworze, zgodnie z instrukcją obsługi. Po chwili stworek stężeje i będzie gotowy do zabawy! W zestawie: • 4 buteleczki półtransparentnego żelu w różnych kolorach (zielony, czerwony, błękitny i biały), • granulat do rozczynu, • foremki umożliwiające stworzenie aż 66 różnych stworków. Możesz tworzyć postacie w różnych kolorach, a później się nimi bawić. Zabawka przeznaczona dla dzieci od 5 roku życia. Wymiary opakowania: 21.0 x 20.5 x 4.0 cm

33,50 zł
29,48 zł
Powiadomienie

Rabat 12,0%
oszczędzasz 4,02 zł

69
Hipciowóz - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Hipciowóz
Dumel Discovery
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.08.01

Zabawka edukacyjna wesoły Hipciowóz zachwyci dzieci! Szczegóły: • zabawka odtwarza piosenkę w języku polskim oraz wesołą melodię, • na przyczepie znajduje się sorter kształtów, • po umieszczeniu zwierzątka we właściwym otworze, usłyszymy rymowankę na jego temat i realistyczny odgłos zwierzaka, • Hipcio prowadzony rączką, zabawnie kłapie pyszczkiem, • każde ze zwierzątek znajdujących się w hipciowej przyczepce posiada terkoczące, ruchome nóżki.

159,26 zł
140,15 zł
Powiadomienie

Rabat 12,0%
oszczędzasz 19,11 zł

70
Aqua gelz. Magiczna przemiana. Zestaw deluxe - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Aqua gelz. Magiczna przemiana. Zestaw deluxe
Dumel Discovery
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.07.13

Wspaniała, kreatywna zabawa rozwijająca wyobraźnię twojego dziecka! Za pomocą produktu od Dumel Discovery możesz stworzyć ponad 40 postaci i do woli bawić się nimi! Wystarczy, że zrobione przez siebie zabawki zamoczysz w wodzie i gotowe. W zestawie Deluxe znajduje się: • 6 x żel 60 ml, • 2 x żel brokatowy 15 ml, • żel świecący w ciemności 15 ml, • foremka (6 sztuk), • 8 x 5 g granulatu, • pojemnik na roztwór, • pojemnik do wyeksponowania gotowych prac.

79,99 zł
70,39 zł
Powiadomienie

Rabat 12,0%
oszczędzasz 9,60 zł

71
Żółwik, sorter kształtów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Żółwik, sorter kształtów
Dumel Discovery
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.12.01

Wesoły żółwik zapewni wspaniałą zabawę, ucząc kształtów i kolorów. W skorupie zwierzaka znajdują się otwory, w których należy umieścić klocki. Kiedy dziecko prawidłowo dopasuje kształt, żółwik nagrodzi je wesołą piosenką w języku polskim, melodią, nazwą koloru lub kształtu. Zabawka ma sznureczek służący do prowadzenia żółwika za sobą. Żółwik – sorter kształtów: • wspiera motorykę, • ćwiczy koordynację wzrokowo-ruchową, • pobudza zmysły, • pozwala poznać zależności przyczynowo-skutkowe. Cechy zabawki: • migające światełka, • terkocząca głowa, • nauka kształtów i kolorów, • sorter kształtów, • zabawka mówi w języku polskim, • 4 różne kształty w zestawie.

85,18 zł
74,96 zł
Powiadomienie

Rabat 12,0%
oszczędzasz 10,22 zł

72
Margaretkolandia. Opowieści spod Złocistej Tęczy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Margaretkolandia. Opowieści spod Złocistej Tęczy
Dostępny
29 szt.

Jest to historia o pięknej i szlachetnej dziewczynce, którą wszyscy nazywają Margaretka i o jej dzielnym bracie o imieniu Marko. W baśni jest też zachłanny i bezduszny władca, który na swoje rozkazy ma ślepo oddanego czarnoksiężnika Tamira. Jest także dobra wróżka, która próbuje walczyć ze złem. Są również ludzie o dobrym sercu. I jak to w baśniach bywa dobro zwycięża. Książka wzbogacona kolorowymi rysunkami Ryszarda Dąbrowskiego, artysty-plastyka z Koszalina.

10,00 zł
7,99 zł

Rabat 20,1%
oszczędzasz 2,01 zł

73
Cień zabójcy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Cień zabójcy
Dostępny
23 szt.

Pożar szpitala dla psychicznie i nerwowo chorych. Są ofiary śmiertelne. Lokalne służby próbują opanować sytuację i ustalić przyczynę nocnego zdarzenia, które na długo pozostanie w pamięci mieszkańców Wojnowa. Na miejscu wypadku pośród zgromadzonych jest także Piotr Jakowicz, emerytowany policjant zatrudniony w lokalnej gazecie, gdzie dorabia do emerytury, jako dziennikarz śledczy. Niewyjaśnione okoliczności pożaru są początkiem zdarzeń, w wyniku których raz po raz pojawiają się nowe ofiary. Jakowicz postanawia napisać obszerny artykuł związany z tymi epizodami i prowadzi własne śledztwo. Próbując dociekać prawdy, wykorzystuje dawne układy i znajomości. Z determinacją podąża tropami mordercy, który natchniony światłem księżyca, niczym cień nie pozostawia śladów.

40,00 zł
28,40 zł

Rabat 29,0%
oszczędzasz 11,60 zł

74
Wikingowie w Polsce? Zabytki skandynawskie z ziem polskich - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wikingowie w Polsce? Zabytki skandynawskie z ziem polskich
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2020.11.21

Redakcja naukowa: Michał Bogacki, Andrzej Janowski, Łukasz Kaczmarek Bogaty w ilustracje i zdjęcia katalog zabytków tzw. „wikińskich” z Polski oraz zbiór artykułów najwybitniejszych polskich badaczy tego zagadnienia. Wydawnictwo Triglav po raz wtóry weszło we współpracę wydawniczą z Muzeum Początków Państwa Polskiego w Gnieźnie, czego efektem jest ta pierwsza publikacja z serii wydawniczej Collectio Cathalogorum Gnesnensium. Spis treści: Wprowadzenie Michał Bogacki, Łukasz Kaczmarek, Wstęp do serii Michał Bogacki, Andrzej Janowski, Łukasz Kaczmarek, Słowo wstępu do tomu Michał Bogacki, Andrzej Janowski, Wystawa „Wikingowie w Polsce? Zabytki skandynawskie z ziem polskich” Artykuły: Jerzy Sikora, Skandynawowie a ziemie polskie w badaniach archeologicznych Remigiusz Gogosz, Kilka uwag nad metodyką badań z punktu widzenia historyka Grzegorz Kiarszys, Gdy archeolog pyta o etnos… Dariusz Andrzej Sikorski, Obecność Skandynawów w Polsce w okresie wczesnopiastowskim w świetle źródeł pisanych Jakub Morawiec, Obraz Słowian w średniowiecznej literaturze skandynawskiej Przemysław Urbańczyk, Archeologiczne świadectwa obecności „Skandynawów” w państwie Bolesława Chrobrego Marek Franciszek Jagodziński, Truso — jak bardzo skandynawskie? Leszek Gardeła, Czy w Polsce są groby wikingów? Skandynawskie praktyki pogrzebowe na ziemiach polskich we wczesnym średniowieczu Paweł Kucypera, Broń „wikingów” w Polsce Katalog zabytków Bibliografia

79,90 zł
55,93 zł
Powiadomienie

Rabat 30,0%
oszczędzasz 23,97 zł

75
Integracja Europejska Instytucje Polityka Prawo - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Integracja Europejska Instytucje Polityka Prawo
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.10.27

W obszarze zainteresowań badawczych Profesora Stanisława Parzymiesa znajdują się różne zjawiska i procesy zachodzące w stosunkach międzynarodowych. Jest wśród nich problematyka francuska, analizy i opracowania dotyczące polityki zagranicznej Francji, roli tego państwa w środowisku międzynarodowym, relacji z krajami Maghrebu, frankofonii, są kwestie dotyczące instytucji współpracy regionalnej, są wreszcie bardzo szeroko traktowane zagadnienia związane z integracją europejską, Wspólnotami Europejskimi i Unią Europejską.

44,10 zł
38,81 zł
Powiadomienie

Rabat 12,0%
oszczędzasz 5,29 zł

76
Matematyka z kluczem. Podręcznik dla klasy 6 szkoły podstawowej. Część 2 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Matematyka z kluczem. Podręcznik dla klasy 6 szkoły podstawowej. Część...
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.11.04

Podręcznik zgodny z zapisami nowej podstawy programowej, ułatwia naukę i odkrywanie świata matematyki. – Pozwala dostrzec prawa matematyki dzięki interesującym wprowadzeniom „Na dobry początek”. – Wspiera rozwijanie umiejętności dzięki przykładom szczegółowo rozwiązanych zadań. – Każdy uczeń może pracować w indywidualnym tempie, rozwiązując specjalnie przygotowane zadania z kluczem. – Ułatwia naukę dzięki praktycznym wskazówkom w ramkach „Dobra rada”. – Rozwija zainteresowania matematyczne dzięki zadaniom z pucharem, treściom „Dla dociekliwych” i zestawom „Zadania na deser”. – Pomaga systematycznie utrwalać wiadomości i umiejętności dzięki zestawom zadań „Powtórzenie przed klasówką” oraz „Zadania na temat”, zamieszczonym na końcu każdego działu. – Ułatwia systematyczne utrwalanie nabytych wcześniej umiejętności dzięki znajdującym się na końcu każdego tematu zadaniom dotyczącym treści omawianych we wcześniejszych działach lub klasach. Numer dopuszczenia: 875/3/2019

20,50 zł
18,99 zł
Powiadomienie

Rabat 7,4%
oszczędzasz 1,51 zł

77
Torebka Lux z brokatem GIRLS duża A4 12 sztuk mix - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Torebka Lux z brokatem GIRLS duża A4 12 sztuk mix
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.10.25

Torebka Lux z brokatem GIRLS set 1 Duża A4 Pakowane po 12 szt. mix 4 wzorów

78,30 zł
62,64 zł
Powiadomienie

Rabat 20,0%
oszczędzasz 15,66 zł

78
Wyzwania gospodarcze i polityczne państw Dalekiego Wschodu - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyzwania gospodarcze i polityczne państw Dalekiego Wschodu
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2020.11.15

Rozwój zrównoważony w wymiarze globalnym niesie poważne problemy, zwłaszcza w wymiarze aplikacyjnym czy odmiennego postrzegania jego skutków politycznych, społecznych i ekonomicznych w różnych częściach świata. Z perspektywy zachodniej jest traktowany jako holistyczna koncepcja będąca odpowiedzią na potrzeby i wyzwania XXI w. Natomiast z perspektywy państw rozwijających się Dalekiego Wschodu może się jednak okazać kolejną próbą narzucenia dominacji zachodniego myślenia na drodze do modernizacji tej części globu. (...) Celem monografii jest wskazanie przyczyn oraz zasadności odmiennych od zachodnich interpretacji koncepcji zrównoważonego rozwoju, jak również kluczowej roli państw Dalekiego Wschodu.

28,00 zł
26,88 zł
Powiadomienie

Rabat 4,0%
oszczędzasz 1,12 zł

79
Camino del Norte z Irun do Santiago de Compostela. Poradnik pielgrzyma - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Camino del Norte z Irun do Santiago de Compostela. Poradnik pielgrzyma
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.01.23

Poradnik dotyczy trasy z Irun do Santiago de Compostela, która ma 815 km.

29,90 zł
22,43 zł
Powiadomienie

Rabat 25,0%
oszczędzasz 7,47 zł

80
Gęby - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Gęby
Dostępny
175 szt.

101,60 zł
81
Białystok. Papierowy plan miasta, 1:20 000 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Białystok. Papierowy plan miasta, 1:20 000
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.02.16

Dostojny pałac Branickich z ciekawym Muzeum Historii Medycyny i Farmacji Uniwersytetu Medycznego, malownicze Bulwary Kościałkowskiego, a dla miłośników klimatów industrialnych – zabytkowe zabudowania browaru Dojlidy. Papierowy plan Białegostoku pomoże odnaleźć jeszcze więcej atrakcji stolicy województwa podlaskiego. Na mapie m.in.: – szczegółowy rysunek zabudowy, – linie autobusowe wraz z przystankami, – sygnalizacja świetlna, ulice jednokierunkowe, parkingi, strefa płatnego parkowania, – bogata treść turystyczna, m.in.: zabytki, muzea, hotele i inne istotne obiekty, – budynki użyteczności publicznej, centra handlowe, – szczegółowy plan centrum Białegostoku w skali 1:12 000 (1 cm – 120 m), – skorowidz ulic.

9,90 zł
6,99 zł
Powiadomienie

Rabat 29,4%
oszczędzasz 2,91 zł

82
Zamki i pałace województwa śląskiego 1:210 000 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zamki i pałace województwa śląskiego 1:210 000
Dostępny
7 szt.

Mapa województwa śląskiego z aktualną siecią dróg. Zaznaczono na niej, za pomocą ilustracji, zamki i pałace. Łącznie 132 miejsca warte odwiedzenia.Na rewersie umieszczono obszerny opis wybranych budowli wraz z fotografiami.Mapa jest zgodna z układem współrzędnych WGS-84.

13,30 zł
9,99 zł

Rabat 24,9%
oszczędzasz 3,31 zł

83
Przewodnik - Kazimierz Dolny. Nałęczów w.2019 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Przewodnik - Kazimierz Dolny. Nałęczów w.2019
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.05.06

Ilustrowany przewodnik z mapami po Kazimierzu Dolnym oraz Kazimierskim Parku Krajobrazowym.W przewodniku znajduje się szeroki opis historyczny Kazimierza Dolnego oraz jego najważniejszych zabytków. Umieszczona została również mapa atrakcji turystycznych okolicy z opisem najważniejszych tj.: Nałęczów, Janowiec, Bochotnica czy Puławy. Dla aktywnych zaproponowano wycieczki piesze po mieście i okolicy. Każda wycieczka posiada własną mapę.

13,50 zł
9,99 zł
Powiadomienie

Rabat 26,0%
oszczędzasz 3,51 zł

84
Plan kieszonkowy rys.-Wrocław w.angielska 1:16 500 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Plan kieszonkowy rys.-Wrocław w.angielska 1:16 500
Dostępny
8 szt.

Rysunkowy plan kieszonkowy Wrocławia- skala 1:16 500- powiększone centrum- najciekawsze miejsca- opisy z fotografiami- rysunki najciekawszych atrakcji

10,00 zł
7,99 zł

Rabat 20,1%
oszczędzasz 2,01 zł

85
Kalendarz 2020 A4 Tygodniowy SK-0 MIX - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kalendarz 2020 A4 Tygodniowy SK-0 MIX
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.10

Format:A4 - 20 28,5 cm, 144 stronyUkład:1 tydzień na dwóch stronach (po otwarciu), registry nadrukowaneDruk, papier:2 kolory, papier 80 g/m2 w kolorze chamoisKalendarium:w języku polskim, angielskim, niemieckim, rosyjskim, numeracja dni i tygodni, wschody i zachody Słońca, potrójne imieniny, perforacja narożnikówCzęść informacyjna:plan roczny, miesięczny, telefony kierunkowe, skorowidz alfabetyczny, drogowa mapa Polski, administracyjna mapa Europy, mapki z odległościami drogowymi w Polsce i Europie, kalendarz stuletni, strefy czasowe, daty imienin i inne

60,10 zł
Powiadomienie
86
Nowenna do św. Teresy od Dzieciątka Jezus + dodatki - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nowenna do św. Teresy od Dzieciątka Jezus + dodatki
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2019.12.13

Nowenna do św. Teresy od Dzieciątka Jezus + medalik + relikwie Święta Teresa od Dzieciątka Jezus cieszy się ogromnym wstawiennictwem u Boga. Chce również i dzisiaj zsyłać nam deszcz róż – deszcz łask na ziemię. Nowenna do świętej Teresy od Dzieciątka Jezus – mała broszurka – zawiera: życiorys świętej Teresy, modlitwy na 9 dni nowenny, modlitwy do świętej w różnych potrzebach. Poprzez nowennę i modlitwy chcemy prosić Boga o łaski za wstawiennictwem tej świętej.

5,50 zł
3,99 zł
Powiadomienie

Rabat 27,5%
oszczędzasz 1,51 zł

87
Hencz Toys Szeleścik z gwiazdką czarny - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Hencz Toys Szeleścik z gwiazdką czarny
Dostępny
52 szt.

Minky należy do najbardziej lubianych tkanin przez dzieci. Miły w dotyku i pokryty licznymi wybrzuszeniami materiał bez problemu przyciąga dłonie dziecka. Przy każdym dotyku budzą one szelest, dźwięk wpływający na dzieci w dwojaki sposób. Z jednej strony budzący zainteresowanie, z drugiej uspokajający bowiem kojarzy się on z czasem kiedy wasza pociecha przebywała w łonie matki. Ta mocno kontrastowa zabawka ma jeszcze jedną zaletę. Dominujące w niej kolory według psychologów wpływają pozytywnie na rozwój wzroku dzieci. Rozmiar: 19x25 cm Miejsce produkcji: 0+ Surowiec: tkanina frotte, metki Miejsce produkcji: Polska

37,80 zł
34,40 zł

Rabat 9,0%
oszczędzasz 3,40 zł

88
Hencz. Zwestaw rybek do kąpieli (3 sztuki) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Hencz. Zwestaw rybek do kąpieli (3 sztuki)
Artyzan
Dostępny
40 szt.

Wyraziste kolory i ciekawe wzory zachęcają dziecko do zabawy. Łatwe do schwytania. Pomagają rozwijać koordynacje oko–ręka. Zabawa Ruberrkami to fajny sposób na naukę nazw zwierząt. Zestaw zawiera 3 szt. Bez BPA i Ftalanów. Wyprodukowane w Polsce. Ręcznie malowane. Grupa wiekowa: 0+Różne wzory, towar wysyłany losowo. Zabawki kąpielowe są:

26,00 zł
23,66 zł

Rabat 9,0%
oszczędzasz 2,34 zł

89
Zaproszenia Style nr 03 (opakowanie 10 szt) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zaproszenia Style nr 03 (opakowanie 10 szt)
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.10.11

Opakowanie zawiera 10 sztuk zaproszeń i 10 sztuk kopert.

20,00 zł
17,99 zł
Powiadomienie

Rabat 10,1%
oszczędzasz 2,01 zł

90
Matura 2020. Chemia. Vademecum. Zakres rozszerzony - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Matura 2020. Chemia. Vademecum. Zakres rozszerzony
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.02.26

Vademecum Operonu to Twoja gwarancja sukcesu na egzaminie maturalnym. Zawarte w nim treści pozwolą Ci uporządkować i powtórzyć wiadomości określone w podstawie programowej oraz skutecznie przygotować się do matury! Książka zawiera unikalny kod dostępu do interaktywnej platformy edukacyjnej GieldaMaturalna.pl, na której znajdziesz dodatkowe materiały, testy i informacje.

44,40 zł
39,96 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 4,44 zł

91
Hencz Toys. Mini ośmiornica, biało-czarna - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Hencz Toys. Mini ośmiornica, biało-czarna
Artyzan
Dostępny
31 szt.

Wyjątkowa przytulanka – ośmiornica/b>, której forma sprawia, że jest ona idealną pierwszą przytulanką dla niemowlaka. Pomaga dziecku w stopniowej adaptacji do nowych warunków poza brzuchem mamy, zaś kontrastowe kolory przyciągają nawet słabo rozwinięty wzrok. Ważnym elementem zabawki są macki, które przypominają dziecku pępowinę, którą bawiło się podczas życia płodowego. Znajomy element sprawia, że maluch jest spokojniejszy i ma poczucie bliskości. Może je memłać, ugniatać i owijać wokół paluszków tak jak robił to wcześniej. Co ważne maluch ćwiczy przy tym m.in. chwytanie a także koordynację oko–ręka. Charakterystyka: • uspokaja niemowlę i daje mu poczucie bliskości, • macki ośmiornicy przypominają pępowinę, którą dziecko chwyta w brzuchu, • kontrastowe kolory dobrze widziane przez niemowlęta, • idealna pierwsza zabawka poręczna i miła w dotyku, • produkt przeznaczony dla dzieci od narodzin, • wyprodukowana w Polsce. Wymiary: ok. 7.0 x 23.0 cm

52,50 zł
47,78 zł

Rabat 9,0%
oszczędzasz 4,72 zł

92
Hencz Toys Kacza rodzinka - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Hencz Toys Kacza rodzinka
Dostępny
32 szt.

Wyraziste kolory i ciekawe wzory zachęcają dziecko do zabawy. Łatwe do schwytania. Pomagają rozwijać koordynacje Oko-Ręka. Zabawa Ruberrkami to fajny sposób na naukę nazw zwierząt. Zestaw zawiera 2 szt Bez BPA i Ftalanów. Wyprodukowane w Polsce. Ręcznie malowane. Grupa wiekowa: 0+

26,80 zł
24,39 zł

Rabat 9,0%
oszczędzasz 2,41 zł

93
Hencz Toys Jeżyk mix - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Hencz Toys Jeżyk mix
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.06.11

Dzięki zastosowanej fakturze możesz w różnoraki sposób pobudzać receptory czuciowe dziecka Prowadzące piłeczkę po plecach i nóżkach rozluźniamy mięśnie maluszka. Są one napięte zwłaszcza w okresie poniżej 3 miesiąca kiedy dziecko adaptuje się do życia poza brzuchem matki. Dając mu piłkę do zabawy rozwijasz mięśnie dłoni i uczysz panować nad palcami. Dziecko doskonali tym samym koordynacje pomiędzy świadomym chwytaniem, a widzeniem. Możesz wspomagać ten proces także masując piłeczką delikatnie opuszki palców. Delikatnie masowanie całego ciała rozluźnia i uspokaja dziecko przyspieszając zasypianie. Dzięki zastosowaniu najwyższej jakości surowców nie musisz się obawiać używania piłki jako gryzaka. Zagłębienia i wypustki są ciekawym elementem dla dziecka w okresie poznawania świata ustami. Kąpiel dziecka jest nie tylko ważna od strony higieny, ale to także świetna okazja do zabawy stymulującej integracje sensoryczna u dziecka. Nie zapomnij zabierać piłeczek ze sobą. Rozwija, Uczy Postaw na bezpieczeństwo Produkt wolny od ftalanów i metali ciężkich. Bezpieczny od pierwszych dni życia. Grupa wiekowa 0+. Spełniamy normę unijną EN71 CE Jesteśmy polskim producentem z 35 letnim doświadczeniem. Zaleca się masowanie co najmniej 3-4 razy w tygodniu.Mix kolorów, towar wysyłany losowo.

10,90 zł
9,99 zł
Powiadomienie

Rabat 8,3%
oszczędzasz 0,91 zł

94
Hencz. Zestaw piłeczek sensorycznych, 3 sztuki - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Hencz. Zestaw piłeczek sensorycznych, 3 sztuki
Artyzan
Dostępny
76 szt.

Dzięki zastosowanej fakturze możesz w różnoraki sposób pobudzać receptory czuciowe dziecka Prowadzące piłeczkę po plecach i nóżkach rozluźniamy mięśnie maluszka. Są one napięte zwłaszcza w okresie poniżej 3 miesiąca kiedy dziecko adaptuje się do życia poza brzuchem matki. Dając mu piłkę do zabawy rozwijasz mięśnie dłoni i uczysz panować nad palcami. Dziecko doskonali tym samym koordynacje pomiędzy świadomym chwytaniem, a widzeniem. Możesz wspomagać ten proces także masując piłeczką delikatnie opuszki palców. Delikatnie masowanie całego ciała rozluźnia i uspokaja dziecko przyspieszając zasypianie. Dzięki zastosowaniu najwyższej jakości surowców nie musisz się obawiać używania piłki jako gryzaka. Zagłębienia i wypustki są ciekawym elementem dla dziecka w okresie poznawania świata ustami. Kąpiel dziecka jest nie tylko ważna od strony higieny, ale to także świetna okazja do zabawy stymulującej integracje sensoryczna u dziecka. Nie zapomnij zabierać piłeczek ze sobą.

28,30 zł
25,75 zł

Rabat 9,0%
oszczędzasz 2,55 zł

95
Karnet PM172 wycinany + koperta Pszczoły - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Karnet PM172 wycinany + koperta Pszczoły
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.01.26

Karnet laserowo wycinany z kopertą. Z tyłu miejsce na życzenia. Wyprodukowany w Wielkiej Brytanii.

11,20 zł
10,99 zł
Powiadomienie

Rabat 1,9%
oszczędzasz 0,21 zł

96
Matura 2020. Biologia. Vademecum. Zakres rozszerzony - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Matura 2020. Biologia. Vademecum. Zakres rozszerzony
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2020.08.29

Vademecum z biologii Wydawnictwa Operon to twoja gwarancja sukcesu na egzaminie maturalnym. Zawarte w tym repetytorium treści pozwolą ci uporządkować i powtórzyć wiadomości określone w podstawie programowej oraz skutecznie przygotować się do matury z biologii! Książka zawiera unikalny kod dostępu do interaktywnej platformy edukacyjnej GieldaMaturalna.pl, na której znajdziesz dodatkowe materiały, testy i informacje.

44,40 zł
39,96 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 4,44 zł

97
Karnet PM279 wycinany + koperta Fala - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Karnet PM279 wycinany + koperta Fala
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.08.03

Karnet laserowo wycinany z kopertą. Z tyłu miejsce na życzenia. Wyprodukowany w Wielkiej Brytanii.

11,20 zł
10,99 zł
Powiadomienie

Rabat 1,9%
oszczędzasz 0,21 zł

98
Karnet PM207 wycinany + koperta Ptaszki i kwiaty - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Karnet PM207 wycinany + koperta Ptaszki i kwiaty
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.01.14

Karnet laserowo wycinany z kopertą. Z tyłu miejsce na życzenia. Wyprodukowany w Wielkiej Brytanii.

11,20 zł
10,99 zł
Powiadomienie

Rabat 1,9%
oszczędzasz 0,21 zł

99
Karnet PM173 wycinany + koperta Biedronki - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Karnet PM173 wycinany + koperta Biedronki
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.06.17

Karnet laserowo wycinany z kopertą. Z tyłu miejsce na życzenia. Wyprodukowany w Wielkiej Brytanii.

11,20 zł
10,99 zł
Powiadomienie

Rabat 1,9%
oszczędzasz 0,21 zł

100
Karnet PM201 wycinany + koperta Sowy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Karnet PM201 wycinany + koperta Sowy
Dostępny
15 szt.

Karnet laserowo wycinany z kopertą. Z tyłu miejsce na życzenia. Wyprodukowany w Wielkiej Brytanii.

11,30 zł
10,99 zł

Rabat 2,7%
oszczędzasz 0,31 zł

Wróć do góry