hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Wyszukaj książkę, grę, puzzle, zabawkę
Książki
Zabawki
Puzzle
Gry planszowe
Audiobooki
Muzyka
Filmy

Kalendarz premier z dnia 2019.07.22

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli w poniedziałek 22 lipca 2019 roku. Na pierwszym miejscu znajduje się Mój rok relaksu i odpoczynku (Ottessa Moshfegh), na drugim Kaczka klepaczka do pchania (LAZUR-MIX). Kolejny produkt to Druga płeć (Simone de Beauvoir) oraz Wisła w ogniu. Jak bandyci ukradli Wisłę Kraków (Szymon Jadczak).
1
Mój rok relaksu i odpoczynku - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mój rok relaksu i odpoczynku
Dostępny
206 szt.

Bohaterka powieści, młoda Amerykanka, jest piękna, chuda, świetnie wykształcona i zamożna. Na pierwszy rzut oka powinna być też szczęśliwa, ale nie jest. Mamy rok 2000, za chwilę początek nowego tysiąclecia, gospodarka kwitnie i wszystko mogłoby się układać idealnie, jednak tylko długi odpoczynek i odcięcie się od rzeczywistości dają bohaterce nadzieję na dalsze normalne życie. Mój rok relaksu i odpoczynku to opowieść o niemożliwej do przezwyciężenia samotności i braku radości życia pomimo tego, że na pozór wszystkie okoliczności sprzyjają dobrej i wygodnej przyszłości bohaterki tej historii. W ciągłej pogoni za kimś lub za czymś, co da nam szczęście, warto się zatrzymać na chwilę i zastanowić nad sobą. Może hasło „szczęście jest w nas” choć banalne, jest zwyczajnie prawdziwe? „Marzenie. Wypisać się z życia. Nie wychodzić z domu, leżeć na kanapie, łykać tabletki na sen i nie robić nic. Mój rok relaksu i odpoczynku czytałam nie jak powieść, lecz jak literaturę faktu – tak jak czyta się o wyprawach na Syberię, na którą chciałoby się pojechać, ale wiemy, że nie wystarczy nam do tego odwagi. Jestem pewna, że to marzenie o wypisaniu się z życia jest zjawiskiem powszechnym, dlatego wiem, że nie tylko o ja chciałabym czytać tę książkę non stop”. – Małgorzata Halber „To chyba najlepsza powieść egzystencjalna nienapisana przez Francuza…napięta jak struna opowieść, której autorka nie boi się mroku, ale też czarnego humoru kryjącego się w ciemności”. – „Kirkus” „Chociaż akcja powieści rozgrywa się prawie 20 lat temu, ta historia jest nadal aktualna. Pomysł, aby przespać akurat ten moment w dziejach świata, wydaje mi się całkiem sensowny”. – Dwight Garner, „The New York Times” „Po zakończeniu lektury tej mrocznej, ale momentami bardzo śmiesznej powieści raczej nie będziecie mieli poczucia relaksu i odpoczynku – prędzej zaczniecie się zastanawiać nad skomplikowanymi stanami ludzkiej duszy”. – „Marie Claire” „Nie od dzisiaj wiadomo, że sen jest dobrym antidotum na problemy, bo to, co dziś jest nie do zniesienia, jutro będzie znacznie łatwiejsze. Bohaterka tej książki również odkłada swoje problemy, ale na… za rok. Zamierza przespać dwanaście miesięcy, by poukładać sobie to, co niepoukładane. Przejmująca powieść o zagubieniu, alienacji, depresji i dziwnej przyjaźni. Bez obaw, Wy przy tej książce nie zaśniecie. Gwarantuję!” – Agnieszka Kalus, „Czytam, bo lubię”

39,90 zł
23,54 zł

Rabat 41,0%
oszczędzasz 16,36 zł

53 osoby kupiły
2
Kaczka klepaczka do pchania - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kaczka klepaczka do pchania
LAZUR-MIX
Dostępny
40 szt.

Kaczka w kapeluszu, która klapie nogami, gdy dziecko ją pcha. Dzięki tej zabawce maluch jest zmotywowany do doskonalenia umiejętności chodzenia.

13,32 zł
11,99 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 1,33 zł

13 osób kupiło
3
Druga płeć - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Druga płeć
Dostępny
61 szt.

Druga płeć to traktat o sytuacji kobiety. Beauvoir swoje opus magnum poświęca interpretacjom faktów i mitów narosłych wokół „kobiecości”. Bada kształtowanie się kobiety w kobiecie, żeńskość i dialogi płci. Dowodzi, iż świat został fałszywie zbudowany na prawach mężczyzn, a męski punkt widzenia funkcjonuje wciąż jako dominujący. Posługując się bogatym materiałem erudycyjnym, demaskuje uprzedzenia, usprawiedliwienia i ostatecznie wiedzie ku wyzwoleniu. Książka jest gruntowną analizą kobiecości, jednym z fundamentów dyskursu feministycznego.

69,99 zł
44,79 zł

Rabat 36,0%
oszczędzasz 25,20 zł

12 osób kupiło
4
Wisła w ogniu. Jak bandyci ukradli Wisłę Kraków - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wisła w ogniu. Jak bandyci ukradli Wisłę Kraków
Dostępny
90 szt.

„Damian, kiedyś będziesz prezydentem tego miasta”. To zdanie – wypowiedziane przez jednego z kompanów do Damiana D., byłego wiceprezesa Wisły Kraków, a dziś podejrzanego w wiślackiej aferze – kiedyś mogło budzić śmiech. Dziś już nie. Jeśli bandyci mogli przejąć utytułowany polski klub sportowy, mogli przejąć i miasto. Przez lata w powietrzu przy Reymonta 22 w Krakowie unosił się strach. Jak w tanim filmie o gangsterach oprychy obnosiły się ze swoją władzą i chamstwem. Możliwe było nawet to, że bandzior, który publicznie rzucił nożem w piłkarza, wyszedł z więzienia i jakby nigdy nic stanął na czele kibolskiej mafii. W nieudolność „stróżów prawa” nie da się uwierzyć. Za to łatwo uwierzyć, że współpracowali z bandytami. Pytanie tylko, jak wysoko to sięgało? Kibole w Krakowie kontrolowali 80% rynku narkotyków. Porywali, torturowali, okaleczali i zabijali ludzi maczetami. Traktowali jak śmieci poważnych biznesmenów i lokalnych polityków. A ci jak idioci próbowali im się przypodobać albo udawali, że nic nie widzą. Przez dwie dekady zblatowana sitwa pielęgnowała rozwój Miśka i jego bandy. Szymon Jadczak jako pierwszy odważył się odsłonić prawdę i rok temu w Superwizjerze TVN pokazał, jak gnije od środka sportowa wizytówka Krakowa. Dziś bandyci są w więzieniu, ale to dopiero wierzchołek góry lodowej. Ludzie, którzy odegrali w tej historii ważne role, nie ponieśli żadnych konsekwencji. Kibole nadal biegają z maczetami. Dzięki tej książce poznasz całą prawdę.

39,90 zł
30,72 zł

Rabat 23,0%
oszczędzasz 9,18 zł

4 osoby kupiły
5
Metamorfoza czyli terapia jednego spotkania - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Metamorfoza czyli terapia jednego spotkania
Dostępny
50 szt.

„Terapia jednego spotkania” to przewrotny i autorski pomysł. Zamiast wielu godzin spędzonych na kozetce, autorka proponuje jedno spotkanie, podczas którego można odkryć sedno problemu i otrzymać konkretne wskazówki i narzędzia, które staną się impulsem do zmian. Autorka na przykładach z życia bohaterów, w kilku krokach przedstawia proces myślenia i uświadamia pacjentowi problem. Opisywane przypadki mogą dotyczyć każdego z nas: pracoholizm, samotność, prokrastynacja, ale także np. nawyk ciągłego spóźniania się. Z książki dowiemy się również jak znaleźć własny przepis na optymizm, samoakceptację i poczucie własnej wartości. Na końcu każdego rozdziału znajdują się ćwiczenia do samodzielnej pracy w ramach autoterapii. Książka Metamorfoza czyli terapia jednego spotkania powstała na podstawie artykułów publikowanych w miesięczniku SENS. Książka jest pierwszą pozycją z serii „Czuję, myślę, zmieniam”. Ewa Klepacka-Gryz – psycholog, terapeutka, a także autorka wielu poradników psychologicznych. Współtwórczyni autorskiej metody pracy z chorobami psychosomatycznymi. Prowadzi warsztaty dla osób cierpiących na dolegliwości psychosomatyczne, kobiet w trudnych sytuacjach życiowych oraz par w kryzysach.

39,90 zł
29,13 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 10,77 zł

4 osoby kupiły
6
Kraków 1655-1657 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kraków 1655-1657
Dostępny
8 szt.

Kraków był pierwszym miastem Rzeczypospolitej, które w czasie II wojny północnej na pewien czas oparło się szwedzkim najeźdźcom. Wojska walczące pod dowództwem Stefana Czarnieckiego zadały Szwedom spore straty, blokując armię szwedzką i wstrzymując jej pochód na wschód Rzeczypospolitej. Kraków odpokutował to zniszczeniem jego substancji i obrabowaniem jego mieszkańców. Odzyskanie miasta w 1657 roku stało się jednym z priorytetów wojennych wojsk Rzeczypospolitej i dokonało się przy pomocy wojsk Cesarstwa Rzymskiego, a konkretnie Austrii. Autor pokazał dwuletnie zmagania wojenne o Kraków, stanowiące znaczący epizod w dziejach II wojny północnej.

29,90 zł
23,92 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 5,98 zł

2 osoby kupiły
7
Celiakia - autodiagnoza i samodzielne leczenie. Najnowsze badania i najskuteczniejsze terapie na nietolerancję glutenu - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Celiakia - autodiagnoza i samodzielne leczenie. Najnowsze badania i na...
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.11

Czy te objawy dotknęły również Ciebie? Czy cierpisz na dolegliwości żołądkowo-jelitowe, zmęczenie, bóle głowy, bóle stawów, anemię i/lub swędzenie skóry? Czy zdiagnozowałeś u siebie alergię pokarmową? A może konsultowałeś się z licznymi lekarzami, którzy przepisywali Ci leki i zalecali diety, ale one tylko chwilowo złagodziły niektóre objawy? Jeśli odpowiedziałeś twierdząco na którekolwiek z powyższych pytań, możesz mieć celiakię, dziedziczną chorobę autoimmunologiczną wywoływaną przez gluten, białko występujące w pszenicy, życie i jęczmieniu. Dlaczego gluten szkodzi? Gluten uszkadza wyściółkę jelita cienkiego, przez co nie może ono prawidłowo wchłaniać pokarmu. Bez niezbędnych składników odżywczych cały organizm cierpi. Choroba dotyka prawie jedną na sto osób, a 85% z nich pozostaje niezdiagnozowanych i nieleczonych. Powikłania celiakii obejmują niepłodność, choroby wątroby, depresję, inne choroby autoimmunologiczne, takie jak cukrzyca typu 1 i choroby tarczycy, a nawet nowotwory. Jedna książka na wiele dolegliwości! Lek na Twoje problemy ze zdrowiem może znajdować się w tej książce. Dr Peter H. R. Green, dyrektor Centrum ds. Celiakii przy Uniwersytecie Columbia i światowej sławy ekspert w dziedzinie celiakii, wraz z Rory Jones, uznaną autorką książek z zakresu medycyny, u której zdiagnozowano celiakię w 1998 roku, napisali wyjątkowy przewodnik dotyczący tej choroby: jej prawidłowego diagnozowania, leczenia i życia z nią. Czas, byś odkrył: • najnowsze badania medyczne dotyczące celiakii, nietolerancji glutenu i wrażliwości na gluten, • porady dotyczące radzenia sobie z psychologicznymi aspektami życia z przewlekłą chorobą i na diecie bezglutenowej, • nowe wytyczne dotyczące eliminowania objawów celiakii, • pełne spektrum bezpiecznych składników i zbóż, listę bezglutenowych produktów oraz krajowych i międzynarodowych grup wsparcia. Autorytety nie mogą się mylić! „Obowiązkowa pozycja dla każdego chorego na celiakię lub kogoś, kto zaobserwuje u siebie podobne objawy (problemy z układem trawiennym, anemia, zmęczenie, bóle głowy i stawów itd.) Jeśli możesz kupić tylko jedną książkę o celiakii, wybierz tę”. – Living Without „Oto książka, której potrzebują wszyscy chorzy na celiakię”. – Gluten Intolerance Group „Kompleksowa i zwięzła książka, łatwa do zrozumienia. To pozycja, którą należy mieć”. – Elaine Monarch, dyrektor Fundacji Walki z Celiakią „Łatwa do przeczytania… Pełna zdroworozsądkowych porad i sugestii, które trafiają w sedno problemów związanych z celiakią”. – Gluten-Free Living „Wyjątkowo kompletny, ale łatwy do przeczytania przewodnik dotyczący celiakii i strategii, aby dobrze z nią żyć… Gorąco polecamy”. – ChildrenWithDiabetes.com „Użyteczne, pogłębione informacje dla chorych… Ważna książka w księgarniach zajmujących się zdrowiem i księgozbiorach dotyczących zdrowia w publicznych bibliotekach”. – Library Journal „Jako dyrektor Centrum ds. Celiakii przy Uniwersytecie Kolumbii, Green jest najwyższej klasy ekspertem w zakresie jednej z najbardziej bagatelizowanych chorób w Ameryce”. – New York Post „Najlepsze źródło wiedzy dla każdego chorującego na celiakię, także dla osób, których jeszcze nie zdiagnozowano oraz dla ich rodzin”. – Fundacja Walki z Celiakią Pokonaj celiakię już dziś!

59,50 zł
43,44 zł
Powiadomienie

Rabat 27,0%
oszczędzasz 16,06 zł

1 osoba kupiła
8
Arka. Opowieść o życiu i przetrwaniu. Aleksander Skotnicki w rozmowie z Katarzyną Kachel i Maciejem Kwaśniewskim - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Arka. Opowieść o życiu i przetrwaniu. Aleksander Skotnicki w rozmowie ...
Dostępny
137 szt.

Nie ma rzeczy cenniejszych od życia i pamięci Są postawy, które są niezmienne bez względu na okoliczności historyczne. Są wybory, które determinuje zmysł moralny i elementarne poczucie ludzkiej solidarności. Aleksander B. Skotnicki w rozmowie z dwójką dziennikarzy opowiada o swojej codziennej walce o życie pacjentów z białaczką i o przeszczepach szpiku, które pozwalają okiełznać chorobę. Druga jego pasja i obszar niestrudzonej aktywności to przywracanie powszechnej pamięci niewiarygodnych losów podopiecznych Oskara Schindlera ocalonych przez niego z Holokaustu. 1943 rok, krakowskie getto. Nastoletnia dziewczyna pozuje do zdjęcia, choć grozi za to śmierć. 2005 rok, Tel Awiw. Hematolog z Krakowa prof. Aleksander B. Skotnicki prezentuje historyczne zdjęcia miasta, którego już nie ma. Na widowni ponad setka byłych mieszkańców Krakowa, ocalałych z Holokaustu. Gdy wyświetla zdjęcie nastolatki, na widowni odzywa się mocny głos: „To ja jestem na tym zdjęciu”. „Na co dzień zajmuję się ratowaniem życia. Historie tych, którzy je zachowali w tak okrutnych czasach, wzbogacają mnie jako lekarza. Pomagają mi wskazywać moim chorym wartość i sens życia” – Aleksander B. Skotnicki. Aleksander B. Skotnicki – profesor medycyny, hematolog, transplantolog, były kierownik Katedry Hematologii CMUJ, twórca i długoletni ordynator Kliniki Hematologii Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie, członek Polskiej Akademii Umiejętności, następca profesora Juliana Aleksandrowicza. Społecznik, badacz losów Żydów uratowanych z Holokaustu i ich wielki przyjaciel.

44,90 zł
34,57 zł

Rabat 23,0%
oszczędzasz 10,33 zł

2 osoby kupiły
9
Cymanowski młyn (wydanie kieszonkowe) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Cymanowski młyn (wydanie kieszonkowe)
Dostępny
4 szt.

Małżeństwo Moniki i Macieja przechodzi głęboki kryzys. Oboje łudzą się, że tajemniczy prezent: urlop w leśnym pensjonacie, z dala od ludzi i cywilizacji, może jeszcze wszystko uratować. Początkowo ulegają romantycznym chwilom, jednak nagły wyjazd Macieja budzi demony przeszłości. Łukasz, przystojny syn właściciela, do złudzenia przypomina Monice jej byłego narzeczonego. Czy to tylko przypadkowe podobieństwo? Wyjazd, który miał ratować związek, okazuje się początkiem trudnych do wyjaśnienia i niepokojących zdarzeń. Nic nie jest oczywiste, bohaterowie głęboko skrywają tajemnice, a na światło dzienne wypływają przerażające wspomnienia o krwawych zbrodniach sprzed lat. Kim tak naprawdę jest Łukasz? Czy małżeństwo Moniki i Maćka przetrwa próbę sił? I jaką rolę pełni dziewczynka ze starej wyblakłej fotografii? Mistrzowskie połączenie powieści obyczajowej i thrillera zapewnia lekturę na najwyższym poziomie emocji od pierwszej do ostatniej strony!

14,90 zł
10,99 zł

Rabat 26,2%
oszczędzasz 3,91 zł

1 osoba kupiła
10
Maszyna do myślenia. Studia o nowoczesnej literaturze i filozofii - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Maszyna do myślenia. Studia o nowoczesnej literaturze i filozofii
Dostępny
4 szt.

Na książkę – prócz rozdziału objaśniającego metodę interpretacyjną – składają się studia o dziewięciu pisarzach różnych generacji. Innowacyjne projekty pisarskie Witolda Gombrowicza, Tadeusza Różewicza, Leopolda Buczkowskiego, Adama Ważyka, Edwarda Redlińskiego, Juliana Kornhausera, Jerzego Krzysztonia, Dariusza Bitnera oraz Zbigniewa Kruszyńskiego inscenizują dylematy i aporie dojrzałej oraz późnej nowoczesności. Autor wpisuje analizowane utwory w historyczne i historycznoliterackie konteksty, przede wszystkim jednak wprawia w ruch gry językowe zaczerpnięte z pism współczesnych filozofów (m.in. Michela Foucaulta, Richarda Rorty’ego, Jacques’a Derridy, Giorgio Agambena czy Petera Sloterdijka). Powiązanie literatury i filozofii w schemacie nazwanym „produkcyjnym” pozwala mu ukazać, w jaki sposób maszyna tekstowa produkuje myśl, to znaczy dochodzi do swoich własnych prawd dzięki pośrednictwu filozofii. „Jerzy Franczak konsekwentnie ujmuje literaturę nowoczesną jako szczególny rodzaj filozofii, ściślej – szczególny (a nawet poszczególny) sposób filozofowania. Szczególny, bo realizujący się nie poprzez sam ruch myśli, lecz za sprawą idiomatycznego gestu pisarskiego. Jeśli w literaturze szuka filozofii, to nie znaczy, że filozofia funkcjonuje u niego na prawach klucza objaśniającego sens omawianych utworów. Nie znaczy to również, że czyjś gest pisarski przekłada się na jakąś znaną skądinąd koncepcję. Znaczy to, że pisanie – wraz ze wszystkimi osobliwościami właściwymi dla danego tekstu czy autora – jest praktyką refleksyjno-krytyczną par exellence”. – prof. dr hab. Krzysztof Uniłowski Jerzy Franczak – pisarz, eseista, literaturoznawca. Autor powieści i zbiorów opowiadań, książek eseistycznych (m.in. Niepoczytalne, Libron, Kraków 2019) oraz rozpraw naukowych: Rzecz o nierzeczywistości. „Mdłości” Jean-Paul Sartre’a i „Ferdydurke” Witolda Gombrowicza (Universitas, Kraków 2002), Poszukiwanie realności. Światopogląd polskiej prozy modernistycznej (Universitas, Kraków 2007), Błądzące słowa. Jacques Rancière i filozofia literatury (Instytut Badań Literackich, Warszawa 2017). Pracownik naukowy Wydziału Polonistyki na Uniwersytecie Jagiellońskim.

42,00 zł
30,66 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 11,34 zł

1 osoba kupiła
11
Znaki drogowe - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Znaki drogowe
Dostępny
111 szt.

Zestaw znaków drogowych dla dzieci. Może np. ułatwić naukę przed egzaminem na kartę rowerową.

15,40 zł
13,99 zł

Rabat 9,2%
oszczędzasz 1,41 zł

2 osoby kupiły
12
Dobre uczynki (wydanie kieszonkowe) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dobre uczynki (wydanie kieszonkowe)
Dostępny
2 szt.

Podobno dobre uczynki wracają do nas po stokroć. Dlaczego więc tak bardzo o nie trudno? Zwłaszcza, gdy uwagę zaprzątają własne sprawy: zdrowie, rodzina, praca czy miłość. Nawet mieszkańcy Kamienicy pod Szczęśliwą Gwiazdą muszą się zmierzyć z nowymi wyzwaniami. Dla Heleny nie jest to łatwy rok: boryka się z problemami zdrowotnymi, kłopotami z mydlarnią i sytuacją rodzinną. Na jaw wychodzi szokująca tajemnica, która już na zawsze odmieni los bohaterki. Zbliża się moment próby dla wszystkich lokatorów – czy wyjdą z niego zwycięsko? Na pewno odkryją prawdę o sobie, której wcześniej nawet się nie spodziewali. Drugi tom sagi „Uśmiech losu”, opisującej perypetie lokatorów Kamienicy pod Szczęśliwą Gwiazdą.

14,90 zł
10,99 zł

Rabat 26,2%
oszczędzasz 3,91 zł

1 osoba kupiła
13
Platon i dialog sokratyczny - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Platon i dialog sokratyczny
Dostępny
29 szt.

Książka Charlesa H. Kahna, światowej sławy znawcy filozofii starożytnej i historii teorii politycznych, to jedna z tych kanonicznych prac ostatnich dwóch dekad, które znacząco wpłynęły na sposób odczytywania i rozumienia greckiej filozofii. Nie tylko każdy, kto dziś podejmuje się akademickich badań nad myślą Sokratesa i Platona, ale też każdy jakkolwiek nią zainteresowany, mierzy się z interpretacją Kahna: pierwszy bezpośrednio, drugi pośrednio, gdyż teza Kahna jest do dziś punktem odniesienia lub przedmiotem polemiki w większości prac dotykających problemu treści nauki historycznego Sokratesa oraz spójności i oryginalności myśli Platona”. – prof. D. Zygmuntowicz Charles H. Kahn (ur. 1928) – filozof, historyk teorii politycznej i filozofii greckiej, zwłaszcza presokratyków, Platona i Arystotelesa. Profesor Uniwersytetu w Pensylwanii. Oprócz książki Plato and the Socratic Dialogue. The Philosophical Use of a Literary Form (1996) wydał między innymi Anaximander and the Origins of Greek Cosmology(1960), The Verb „Be” in Ancient Greek (1972), Pythagoras and the Pythagoreans (2001), Essays on being (2009).

54,00 zł
37,80 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 16,20 zł

1 osoba kupiła
14
Polana smaków. Tradycyjna polska kuchnia w nowoczesnym wydaniu - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Polana smaków. Tradycyjna polska kuchnia w nowoczesnym wydaniu
Dostępny
1788 szt.

Najnowsza książka Andrzeja Polana to opowieść, która toczy się wokół stołu. Znany szef kuchni czerpie inspirację z polskiej tradycji kulinarnej, ale w jej nowym, lekkim wydaniu. To jego znak firmowy. Autor chce nam przypomnieć, że wspólne gotowanie i dzielenie się posiłkami zbliża, umacnia związki, utrwala przyjaźnie, scala rodzinę. Książka nawiązuje do sielskich klimatów, pełnych ziół, naturalnych składników, polnych kwiatów. Jest jak cudownie smaczne letnie wakacje – będzie je przypominać przez cały rok. Andrzej Polan – kucharz, restaurator, osobowość telewizyjna. Potrafi przełożyć na język smaku najbardziej zaskakujące połączenia, a wszystko to robi z lekkością prawdziwego geniusza. Twierdzi, że talent do gotowania odziedziczył po mamie i babci. I wspomnienie gotowanych przez nie dań nosi najgłębiej w sercu. Każdy, kto spróbował jego kuchni, będzie chciał do niej wrócić.

49,90 zł
39,92 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 9,98 zł

1 osoba kupiła
15
Paradoksy i żółcienie - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Paradoksy i żółcienie
Dostępny
19 szt.

„Oddawane właśnie do rąk czytelnika nowe tłumaczenie obejmuje zarówno wiersze, które wcześniej znalazły się w wyborze Kasprowicza, jak i utwory dotąd nieznane polskiemu odbiorcy. Największą część stanowią te, które Wilde opublikował w swym tomiku Poems z 1881 roku. Dodano jednak także utwory późniejsze – ostatni z 1889 roku. Tytuł Paradoksy i żółcienie odwołuje się z jednej strony do ulubionego i wręcz programowego koloru Wilde’a i całej epoki – żółci. Wiele jej odcieni, od ochry aż po złoto, przewija się w zebranych tu wierszach. Zamiłowanie do tej barwy powiązane było z pewnością z wprowadzeniem syntetycznych farb do malarstwa, które wywarło ogromny wpływ na estetykę literacką XIX wieku. Termin „paradoksy” nawiązuje natomiast do rodzimej tradycji recepcji Wilde’a, którego w Polsce zwykło się nazywać Lordem Paradoksem. Ten przydomek, choć dziś rzadko przywoływany, świetnie opisuje jego zaskakującą i pełną sprzeczności osobowość, która ujawnia się w dorobku literackim poety, również w wierszach zebranych w tym tomiku. Ich dobór był podyktowany przede wszystkim własnym gustem tłumaczki, starającej się jednak uwzględnić jak najwięcej grup tematycznych pojawiających się w twórczości Wilde’a. Czytelnik znajdzie tu więc zarówno wiersze miłosne, jak i patriotyczne, impresje inspirowane sztuką i naturą, ale też pieśni czy elegie. Poza tym w zbiorze pojawiają się różnorodne formy wierszy stroficznych i pieśni, a nawet vilanella. Najsilniej reprezentowanym gatunkiem jest jednak sonet, który w opinii tłumaczki nadal stanowi najpiękniejszą i najdoskonalszą formę poezji” – ze wstępu Joanny Stadler. Fragmenty: Żółta symfonia Przez most omnibus z wolna się przeprawia, przypominając żółtego motyla, a jak robaczek nerwowy co chwila jakiś przechodzień nagle się pojawia. Barki nabite po brzeg żółtym sianem zacumowano wzdłuż cienistej kładki. Niczym szal żółty, jedwabny i gładki wiszą opary nad brzegiem rozlane. Bledną już żółcie w liściastych koronach, a z wiązów Temple każdy liść opada, u mych stóp wije się Tamiza blada jak nefrytowa wstęga pokręcona.

45,00 zł
32,40 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 12,60 zł

1 osoba kupiła
16
Pokuta (wydanie kieszonkowe) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pokuta (wydanie kieszonkowe)
Dostępny
19 szt.

Trzeci tom bestsellerowej trylogii o komisarzu Eryku Deryle. Brutalny seryjny morderca Cztery Iks w końcu wpada w ręce policji. To jednak nie koniec koszmaru, wkrótce bowiem odnalezione zostają zmasakrowane zwłoki. Mimo iż schwytany psychopata nie mógł popełnić tej zbrodni, zna jej szczegóły. Co więcej, istnieje podejrzenie, iż niektóre z uprowadzonych przez Cztery Iksa kobiet wciąż żyją. Komisarz Eryk Deryło musi podjąć grę z mordercą, której stawką będzie nie tylko życie wielu niewinnych osób, ale także dusza śledczego. Demony z przeszłości policjanta nie pozwalają o sobie zapomnieć, a odżywające okrutne wydarzenia sprzed lat zaczynają przyprawiać go o szaleństwo. Odpuszczenie Grzechu wymagało Ofiary. Teraz przyszedł czas na Pokutę.

14,90 zł
10,99 zł

Rabat 26,2%
oszczędzasz 3,91 zł

1 osoba kupiła
17
Scooby-Doo! Powrót na wyspę zombie, DVD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Scooby-Doo! Powrót na wyspę zombie, DVD
2019
Dostępny
201 szt.

Nowy pełnometrażowy film pełen zagadkowych przygód Scooby-Doo! Tym razem Scooby-Doo i Brygada Detektywów wygrywają wakacje „all inclusive” i wyruszają w podróż życia do tropikalnego raju. Ich celem okazuje się jednak wyspa zombie. Zaraz po przybyciu zdają sobie sprawę, że miejsce wygląda dziwnie znajomo i przypomina wyspę, na której byli parę lat temu, gdzie rozwiązywali tajemnicę nieumarłych… Brygada szybko zadaje sobie sprawę, że ich podróż do raju ma swoją cenę. Zombie wynurzają się ponownie i atakują ich hotel. Czy Scooby-Doo i Brygada Detektywów w końcu rozwiążą tajemnicę wyspy zombie?

23,90 zł
22,71 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,19 zł

18
Dziewięcioro nieznajomych - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dziewięcioro nieznajomych
Dostępny
980 szt.

„Skoro trzy bohaterki Wielkich kłamstewek potrafiły tak namieszać, pomyśl, co zrobi dziewiątka” – „New York Times Book Review”. Jedno miejsce, dziewięcioro nieznajomych i dziesięć dni, które zmienią wszystko. To miał być zwyczajny pobyt w SPA. Dziewięcioro nieznajomych przyjeżdża do tajemniczego ośrodka, by „całkowicie przemienić umysł i ciało”. Przemycają wino, papierosy i książki – ale są gorsze rzeczy, które mają do ukrycia. Odludne miejsce będzie musiało przechować dziewięć sekretów, które absolutnie nie mogą wyjść na światło dzienne. Ale charyzmatyczna szefowa ośrodka zna sposoby na wyciąganie tego, co wstydliwe i skrzętnie ukrywane. Zwłaszcza że sztukę sekretów sama opanowała do perfekcji. Wszyscy kłamią – to jedyna prawda. Lecz co się dzieje, kiedy nie można już dłużej ukrywać tego, kim się jest? Co zrobisz, kiedy twoje życie będzie zależało od nieznajomego? Czy powiesz mu o sobie wszystko? Najnowsza książka bestsellerowej autorki Wielkich kłamstewek, serialowego hitu HBO, to opowieść o tym, co nam dają nasze kłamstwa i kim bylibyśmy, gdyby nie one. Sprzedane prawa do ekranizacji. Liane Moriarty – bestsellerowa autorka hitów takich jak przeniesione na ekran Wielkie kłamstewka. Mistrzyni niezapominanych charakterów i historii głęboko zapadających w pamięć.

44,90 zł
34,57 zł

Rabat 23,0%
oszczędzasz 10,33 zł

19
Lego DC. Batman. Grunt to rodzinka, DVD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Promocja
Lego DC. Batman. Grunt to rodzinka, DVD
Matt Peters, 2019
Dostępny
101 szt.

Złowróżbne listy, podrzucane rodzinie Batów, zmuszają tych nocnych bohaterów do wyścigu z czasem. Muszą oni powstrzymać złego Red Hooda, który gromadzi wokół siebie największych drani z Gotham, pragnąc zemsty na Mrocznym Rycerzu. Tożsamość Red Hooda zostaje stopniowo ujawniona, wtedy jednak pojawia się nowe zagrożenie – całe Gotham obejmuje czujne i niebezpieczne spojrzenie Brata Oko! Batman musi stawić czoło przeszłości, żeby ocalić przyszłość w filmie „Lego Dc Batman: Grunt to rodzinka!”.

26,90 zł
23,40 zł

Rabat 13,0%
oszczędzasz 3,50 zł

20
Batman kontra Wojownicze Żółwie Ninja, DVD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Promocja
Batman kontra Wojownicze Żółwie Ninja, DVD
Jake Castorena, 2019
Dostępny
101 szt.

Nieznani sprawcy kradną eksperymentalną aparaturę w Gotham City, co zwraca uwagę Batmana. Okazuje się jednak, że sprawę bada też drużyna tajemniczych wojowników, ukrywających się pod ulicami miasta. To Wojownicze Żółwie Ninja! Ci czterej bracia i mistrzowie sztuk walk – stanowczy Leonardo, bystry Donatello, nieustraszony Rafael i kąśliwy Michelangelo – znajdują się na najlepszej drodze do starcia z Mrocznym Rycerzem. „Batman kontra Wojownicze Żółwie Ninja” to film oparty na popularnym komiksie DC. W Gotham nie widziano jeszcze równie ekscytujących przygód!

26,90 zł
23,40 zł

Rabat 13,0%
oszczędzasz 3,50 zł

21
Batman i Robin, Blu-ray - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Promocja
Batman i Robin, Blu-ray
Joel Schumacher, 1997
Dostępny
22 szt.

Największe hity DC w wyjątkowej kolekcji! Przeraźliwy chłód sparaliżował Gotham City. Znękane miasto staje w obliczu zagłady. Ostatnią nadzieją na ocalenie jest Batman. Tym razem nie jest sam. Towarzyszy mu przyjaciel i pomocnik – Robin, który na swym turbomotocyklu podąża za pojazdem Batmana. To nie będzie łatwa walka. Mr Freeze ma do pomocy piękną, ale niebezpieczną istotę zadającą śmierć poprzez pocałunek – kobietę o mrożącym krew w żyłach przydomku Trujący Bluszcz. Na szczęście w sukurs obrońcom przychodzi nowa postać – Batgirl – niezwykle sprawna i odważna dziewczyna.

55,90 zł
48,63 zł

Rabat 13,0%
oszczędzasz 7,27 zł

22
Batman Forever, Blu-ray - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Batman Forever, Blu-ray
Joel Schumacher, 1995
Dostępny
5 szt.

Największe hity DC w wyjątkowej kolekcji! Trzecia część przygód tajemniczego Człowieka-Nietoperza, w którego tym razem wcielił się Val Kilmer. Przed Batmanem pojawia się dość poważne wyzwanie, musi bowiem zmierzyć się z dwoma wyjątkowo niebezpiecznymi przeciwnikami. Człowiek-Dwie Twarze szukający zemsty za swoją zeszpeconą twarz oraz jeden z najbardziej niebezpiecznych i tajemniczych przestępców – Człowiek-Zagadka połączeni są wspólnym celem zdobycia kontroli nad umysłami obywateli Gotham City i ostatecznego rozprawienia się z największym stróżem porządku.

55,90 zł
53,11 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 2,79 zł

23
Willa pod kasztanem. Tom 4. Światło gwiazd - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Willa pod kasztanem. Tom 4. Światło gwiazd
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.01.06

W wilii po kasztanem nastała jesień. W wielkim ogrodzie jak zawsze pięknie, ale w życiu mieszkańców wiele zawirowań. Pewien mężczyzna, który częściej niż pod nogi spogląda w gwiazdy, bowiem z zawodu jest astrofizykiem, wprowadzi sporo zamieszania w życie jednej z kobiet. Bartek w swoim polowaniu na miłość będzie przekraczał kolejne granice, a dwie synowe pod jednym dachem mocno dadzą się we znaki spokojnej z natury babci Kalinie. Zapach szarlotki i smak domowej lemoniady nie wystarczą, by zaprowadzić pokój. Trzeba będzie użyć mocniejszych środków. Jak wyprostować zawikłane rodzinne relacje? Czy uda się wszystkim zasiąść przy wspólnym stole? Kto zostanie w wilii pod kasztanem? Droga do szczęścia czasem bywa krucha, ale zawsze warto jej szukać.

39,90 zł
31,92 zł
Powiadomienie

Rabat 20,0%
oszczędzasz 7,98 zł

24
Pakiet Avengers. 4 filmy, 4 Blu-ray - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pakiet Avengers. 4 filmy, 4 Blu-ray
Joss Whedon, Anthony Russo, Joe Russo, 2019
Dostępny
101 szt.

Zobacz, jak grupa największych superbohaterów z Universum Marvela łączy siły, by wspólnie walczyć z siłami zła. Plejada gwiazd światowego kina i trzymająca w napięciu akcja, to znaki rozpoznawcze wszystkich filmów z serii Avengers. Pakiet 4 filmów to ponad 580 minut humoru i efektów specjalnych na najwyższym poziomie!

239,99 zł
227,99 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 12,00 zł

25
Detektyw. Sezon 3, 3 DVD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Detektyw. Sezon 3, 3 DVD
Jeremy Saulnier, 2019
Dostępny
101 szt.

Trzeci sezon tego uznanego serialu HBO osnuty jest na tajemnicy spowijającej mrożącą krew w żyłach zbrodnię dokonaną w sercu hrabstwa Ozark. Tajemnica gmatwa wątki przez trzy dekady. Zdobywca Oscara i Złotego Globu Mahershala Ali gra Wayne'a Haysa, emerytowanego detektywa, któremu od 35 lat nie daje spokoju zaginięcie dwójki dzieci z West Finger w stanie Arkansas w 1980 roku. Starzejący się Hays opowiada o śledztwie producentowi telewizyjnemu. Szczegóły sprawy poznajemy z prześladujących go wspomnień. Twórcą serialu jest Nic Pizzolatto, a oprócz Mahershali Alego grają także: Stephen Dorff, Carmen Ejogo i Scoot McNairy.

69,99 zł
66,49 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 3,50 zł

26
Dziewczyna o chabrowych oczach - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dziewczyna o chabrowych oczach
Dostępny
2 szt.

Poruszająca historia o przyjaźni, która jest silniejsza niż śmierć Paix to wiekowe miasteczko, starannie ukryte w głębi lasu rozpościerającego się na północ od Strasbourga, zamieszkane przez tajemnicze istoty, które pragną żyć poza ludzką cywilizacją. Panujący tu odwieczny spokój zostaje pewnego dnia zakłócony przez brutalną napaść. Ci, którzy ocaleli z masakry, trafiają do ludzkiego świata, znanego im dotychczas jedynie z opowieści. Mimo strachu i uprzedzeń starają się go poznać i zrozumieć. Ale czy to możliwe, by między tymi dwoma tak odległymi od siebie światami kiedykolwiek nawiązała się nić przyjaźni?

43,00 zł
31,39 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 11,61 zł

27
Across The Stars, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Across The Stars, CD
Anne-Sophie Mutter, John Williams, Universal Music Polska
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.12.12

John Williams dyryguje swoimi najsłynniejszymi tematami filmowymi w nowych oszałamiających aranżacjach stworzonych specjalnie dla Anne-Sophie Mutter. Album „Across the Stars” zawiera znane motywy m.in. z „Gwiezdnych wojen”, „Harry'ego Pottera” i innych filmów, w nowych wyjątkowych aranżacjach. Lista utworów: 1. Rey's Theme – „Star Wars: The Force Awakens” 2. Yoda's Theme – „Star Wars: The Empire Strikes Back” 3. Hedwig's Theme – „Harry Potter And The Philosopher's Stone” 4. Across the Stars (Love Theme) – „Star Wars: Attack Of The Clones” 5. Donnybrook Fair – „Far And Away” 6. Sayuri's Theme – „Memoirs Of a Geisha” 7. Night Journeys – „Dracula” 8. Theme – „Sabrina” 9. The Duel – „The Adventures Of Tintin: The Secret Of The Unicorn” 10. Luke and Leia – „Star Wars: Return Of The Jedi” 11. Nice to Be Around – „Cinderella Liberty” 12. Theme – „Schindler's List”

54,90 zł
53,80 zł
Powiadomienie

Rabat 2,0%
oszczędzasz 1,10 zł

28
7 nawyków szczęśliwego dziecka - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
7 nawyków szczęśliwego dziecka
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.10.04

Przedstawiamy zbiór zabawnych i pięknie zilustrowanych opowiadań, które przybliżają rodzicom i dzieciom metodę 7 nawyków skutecznego działania. Bohaterowie każdego opowiadania uczą się jednego z dobrych nawyków. Dzięki temu dzieci poznają 7 prostych kroków, które pomogą im mądrze planować czas na naukę i odpoczynek, być dobrymi przyjaciółmi i lubianymi kolegami, radzić sobie, gdy pojawiają się kłopoty, i nie poddawać się presji grupy.

34,90 zł
26,87 zł
Powiadomienie

Rabat 23,0%
oszczędzasz 8,03 zł

29
Płynąc do domu - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Płynąc do domu
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.02.17

Wyjaw mi historię swego życia, a ja pomogę ci o niej zapomnieć. Willa pod Niceą, wibrujące napięciem gęste powietrze, przesycone zapachem rozgrzanej ziemi. W basenie unosi się nagie kobiece ciało. To Katie Finch – rudowłosa miłośniczka roślin, której niespodziewana obecność zburzy przez lata budowany rodzinny spokój. Po tych wakacjach nic nie będzie takie samo. „Levy to pełna życia, inteligentna literacka bestia” – „The Telegraph”. „Epika najwyższej próby” – „The Independent”. „Nowatorska, świeża, a przy tym głęboka... Lektura Płynąc do domu jest jak użądlenie osy” – „The Denver Post”.

39,90 zł
30,72 zł
Powiadomienie

Rabat 23,0%
oszczędzasz 9,18 zł

30
Rudy, Agata i ja - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Rudy, Agata i ja
Dostępny
6 szt.

Poznaj cudowną moc przyjaźni! Ile przygód może spotkać dwunastolatka? Od momentu, w którym Konrad spotyka Rudego, w jego życiu zaczynają dziać się niezwykłe rzeczy. Wspólnie z czworonożnym przyjacielem, Figą i Agatą przyjdzie mu zmierzyć się z wieloma wyzwaniami. Czy Konrad poradzi sobie ze swoim największym wrogiem Sroką? Czy uda mu się ustalić, kto prześladuje Agatę? Na czym dokładnie polegać ma walka ze smokiem? No i najważniejsze – jaki wpływ na losy postaci będzie miał słynny piłkarz, Robert Lewandowski? Rudy, Agata i Ja to książka o pięknej przyjaźni, dorastaniu, konfrontacji świata dorosłych i nastolatków. Bohaterowie stawiają czoła wielu problemom, a z każdej sytuacji wychodzą obronną ręką. Wszystko za sprawą cudownej mocy przyjaźni! Marta Owczarek-Boraczyńska – filolożka, nauczycielka, malarka Vedic Art, joginka, konsultantka psychobiologii, trener Radykalnego Wybaczania metodą Collina Tippinga. Przez wiele lat współpracowała z Pomorskim Studiem Wdrożeń Dydaktycznych, tworząc autorskie gry i projekty, m.in. Klub Przyjaciół Ortofrajdy. Swoje innowacyjne podejście do pedagogiki prezentowała podczas wielu konferencji i warsztatów. Jej artykuły ukazywały się na łamach czasopism pedagogicznych. Od lat wspiera akcje promujące czytelnictwo wśród dzieci i młodzieży.

30,00 zł
21,90 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 8,10 zł

31
I sypnęła łaciną - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
I sypnęła łaciną
Dostępny
6 szt.

Nie zna życia ten, kto nie zna łaciny Myślicie, że łacina to język martwy, który nikomu nie jest już dziś potrzebny, a jego znajomości nie warto nawet wpisywać do CV? Jesteście w błędzie! Wiele powiedzeń znanych nam w języku polskim ma swoje źródło w sentencjach łacińskich. Agata Kelso udowadnia, że mnóstwo z nich zupełnie nie straciło na aktualności, a mądrości głoszone przez Horacego czy Sokratesa wciąż mogą inspirować i zadziwiać uniwersalnym przesłaniem. W książce I sypnęła łaciną znajdziecie teksty, które w błyskotliwy, zabawny i przystępny sposób dyskutują z odwiecznymi tematami takimi jak polityka, religia, feminizm czy... zamiłowanie do wysokoprocentowych trunków. Autorka wskazuje jednocześnie, że natura ludzka (nie zawsze doskonała) pozostaje taka sama od tysiącleci. Warto zatem czerpać z doświadczeń starych myślicieli i filozofów, by ją udoskonalić! „Horacy zaleca: Aequam memento rebus in arduis servare mentem non secus in bonis (Pamiętaj zachować spokój umysłu, tak w nieszczęściu, jak i w powodzeniu) i dodaje: Ira furor brevis est (Gniew jest chwilowym szaleństwem). Seneka radzi podobnie: Adhibe rationem ifficultatibus (W trudnościach odwołuj się do rozumu). Oj, panowie, panowie… Łatwiej powiedzieć niż wykonać! A co począć z najnormalniejszymi ludzkimi emocjami? (…) W moim przypadku pierwszą naturalną reakcją na jakiekolwiek przeciwieństwo losu jest soczyste przekleństwo!” Agata Kelso – absolwentka wydziału kulturoznawstwa, studiowała na Uniwersytetach: Wrocławskim i Śląskim. Od 1992 roku przebywa na emigracji. Spędziła 10 lat w Londynie, od 2000 roku mieszka w Holandii. Pracuje tam na stałe w ISE (Międzynarodowej Szkole Średniej). Wychowała dwoje dzieci. Mieszka z ukochanym partnerem i kotem o imieniu John Lennon. Uwielbia naturę, film, malarstwo, muzykę i podróże.

26,00 zł
18,99 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 7,01 zł

32
Dziękuję i zapraszam ponownie - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dziękuję i zapraszam ponownie
Dostępny
6 szt.

Romantyczność na miarę XXI wieku Urszula to trzydziestoletnia singielka z zasadami. W swoim życiu boryka się z problemami – trudną sytuacją rodzinną i niezadowalającą pracą, lecz jej największą bolączką jest brak odpowiedniego mężczyzny u jej boku. Kobieta, jak na prawdziwą romantyczkę przystało, czeka na księcia na białym koniu – czarującego, szarmanckiego i nieziemsko przystojnego. Co zrobić, kiedy nagle w jej życiu pojawia się aż trzech kandydatów na raz? I co wspólnego z tym wszystkim ma narrator? Dziękuję i zapraszam ponownie to powieść o współczesnej kobiecie, która pragnie kochać i być kochaną. Książka ta w początkowym zamyśle miała być romansem w stylu Danielle Steel, napisanym w prezencie dla mamy. Szybko jednak okazało się, że jestem za mało romantyczna, aby napisać takie dzieło. Opowiastka ta prezentuje więc życie współczesnej kobiety, której marzeniem jest bycie szczęśliwą.

27,00 zł
19,99 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 7,01 zł

33
Elusia z doliny Dramy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Elusia z doliny Dramy
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.05.12

Opowieść o dziewczynce, która bardzo chciała mówić po śląsku Elusia przeprowadza się wraz z rodzicami do niewielkiej śląskiej miejscowości o nazwie Stare Repety. Czekają tu na nią nowi koledzy i nowe przygody, ale dziewczynka nie czuje się szczęśliwa z tego powodu. I nic dziwnego, bo śląska godka, czyli gwara, jaką mówią jej rówieśnicy, to dla niej zupełna nowość. Senior rodu – dziadek – uważa, że Elusia jest jeszcze za mała na naukę śląskiego. Ale uparta i ciekawa świata dziewczynka znajdzie sposób, aby poznać nieznany jej do tej pory język, a przy okazji odkryje rozmaite śląskie tradycje i historie, które bardzo jej się spodobają. Jak skończy się niezwykłe spotkanie z legendarnym duchem kopalni, Skarbnikiem? Czy uda się wypędzić hałasującego na strychu sąsiadów nieproszonego gościa? Kim są podzióbane Poloki? Wejdź do świata pełnego śląskich opowieści i odkryj ich magię! „– Gdy tak dzisiaj opowiadamy o wszystkim, to może powiedzielibyście mi, dlaczego my jesteśmy podzióbane Poloki? – Spojrzała zadziornie na dziadka, ale pod jego surowym wzrokiem bardzo się zawstydziła. – Co to ma znaczyć, o co ty pytasz? – chciał wiedzieć dziadek. Babcia odeszła od kredensu, przysunęła sobie krzesło i usiadła, gotowa pomóc w wyjaśnieniach. – Ciebie to też interesuje, matka? Wszystkich to bardzo interesuje? – zapytał z sarkazmem dziadek. – Już mi Lusia mówiła, że dzieci ją tak nazwały, więc trzeba jej to jakoś wytłumaczyć – dodał. – Najwyższa pora – poparła go babcia”.

26,00 zł
18,99 zł
Powiadomienie

Rabat 27,0%
oszczędzasz 7,01 zł

34
Jedna na milion - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Jedna na milion
Dostępny
3 szt.

Jakie tajemnice skrywa twoje serce? Codzienność Seo Hyun, koreańskiej licealistki, pełna jest problemów, z jakimi nie poradziłby sobie niejeden dorosły, a co dopiero zwykła nastolatka. Po stracie rodziców dziewczyna dowiaduje się, że cierpi na nieuleczalną chorobę i jedyną szansą na dalsze życie jest przeszczep serca. Nie chcąc się poddawać, decyduje się na wzięcie udziału w eksperymencie medycznym, który może się okazać dla niej ratunkiem lub... wyrokiem śmierci. Jednocześnie zgłasza się do znanego programu muzycznego Pretend Idol, mającym pomóc w spełnieniu jej największego marzenia – zostania piosenkarką. Wkrótce życie Seo Hyun znów zmieni bieg, a to za sprawą dwóch mężczyzn, którzy dostrzegą w niej coś wyjątkowego...

38,00 zł
27,74 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 10,26 zł

35
Naszyjnik z turmalinem - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Naszyjnik z turmalinem
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.01.13

To, co nazywasz przypadkiem, może się okazać przeznaczeniem... Florentyna Sulimirska nie spodziewała się, że zwykły służbowy wyjazd może zmienić całe jej życie. Miała jedynie wziąć udział w lokalnym festiwalu sztuki regionalnej, a okazało się, że trafiła do miejsca, w którym czekano na nią od lat. W tysiącletniej Łysej Górze, gdzie w zgodzie z mieszkańcami żyją duchy przeszłości, a w rodowych artefaktach drzemie magiczna moc, Florentyna odkryje tajemnice, które naprowadzą ją na trop zagmatwanej rodzinnej historii. Pomoże jej w tym plejada niezwykłych postaci, a także... nieustraszony wilk. Wkrótce okaże się, że przyszłość, jaką zgotowali jej pradawni, w zadziwiający sposób łączy się ze starym pałacem, płytą orantów i brakteatem Jaksy z Miechowa. „Franciszek Sulimirski zamknął kopertę i głęboko odetchnął. Było jeszcze wcześnie rano i upał nie zdążył przybrać na sile. Zresztą morska bryza i tak łagodziła jego skutki. Sulimirski wyszedł na taras i spojrzał na roztaczający się wokół bezkresny ocean. Zawsze lubił ten widok i dla niego kilkanaście lat temu kupił tę willę. Z tarasu nie widać było nic oprócz oceanu. (…) Sulimirski głęboko wciągnął świeży powiew, obracając sygnet na palcu. Srebrny gryf uniósł się na tylnych łapach i zatrzepotał skrzydłami. Jego ostry krzyk przywrócił Sulimirskiego do rzeczywistości. Za chwilę James przyniesie mu czarną kawę i gazetę. Jak zwykle. Jak przez ostatnie dwadzieścia lat. Lekarze dali mu trzy miesiące życia, więc postanowił nic w nim nie zmieniać. Z wyjątkiem testamentu”.

29,99 zł
21,89 zł
Powiadomienie

Rabat 27,0%
oszczędzasz 8,10 zł

36
Naturalne wody owocowe. Jak prawidłowo wykonać energetyzujące, oczyszczające i antyoksydacyjne izotoniki - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyprzedaż
Naturalne wody owocowe. Jak prawidłowo wykonać energetyzujące, oczyszc...
Dostępny
3 szt.

Czy Ty również jesteś uzależniony od słodzonych soków i napojów? Z pewnością zauważyłeś, że aby ugasić swoje pragnienie, często sięgasz po gazowane napoje, a także sztucznie słodzone soki. Ich spożywanie jest bardzo uzależniające, ponieważ zawierają one ogromne ilości cukru, podczas gdy prawdziwego soku jest w nich naprawdę niewiele. Pijąc je nie tylko dostarczasz swojemu organizmowi nadprogramowy cukier, ale również uzależniasz się od niego. Prostym, szybkim i skutecznym sposobem na zerwanie z tym złym nawykiem jest samodzielne wykonanie naturalnej wody owocowej, o czym dowiesz się z niniejszej publikacji. Unikniesz tym samym współczesnych chorób takich jak cukrzyca, choroby serca, otyłość, zespół metaboliczny i wiele innych. Nawadnianie organizmu kluczem do zachowania zdrowia i witalności Zapewne wiesz, że powinieneś wypijać około dwóch litrów wody dziennie, ale czy rzeczywiście to robisz? Nie pijąc jej wystarczających ilości narażasz się na odwodnienie, którego pierwszymi symptomami są zmęczenie, szybkie tętno, trudności w skupieniu uwagi, suchość skóry, oczu czy w jamie ustnej. Z uwagi na to, że woda nie posiada konkretnego smaku, nie pijesz jej tak chętnie jak słodkich napojów. Z pomocą przyjdzie Ci ta książka. Dzięki niej zaczniesz dodawać ulubione owoce do wody i zwiększysz jej spożycie, utrzymując dzienne zapotrzebowanie na nią na stałym poziomie. Takie samodzielnie przygotowane napoje owocowe możesz pić w pracy, szkole, na wycieczce lub podczas ćwiczeń fizycznych. Przekonaj się, jak wiele korzyści zdrowotnych ma picie wody Picie naturalnej wody owocowej nie tylko doskonale nawadnia organizm i dostarcza mu witamin oraz składników odżywczych, ale również ma wiele innych korzyści zdrowotnych. Jak podaje Autorka, odpowiednia ilość wody wspomaga trawienie i procesy metaboliczne, a także transport substancji w komórkach. To dzięki niej nawilżysz swoją skórę i stawy od środka, a także zyskasz więcej energii. Woda z dodatkiem owoców znakomicie eliminuje toksyny i przyczynia się do utrzymania prawidłowej masy ciała. Picie wody pomaga utrzymać w zdrowiu Twoje nerki, zmniejsza ryzyko zawałów serca, udaru i minimalizuje opuchlizny. Zwiększa także produktywność, poprawia koncentrację i eliminuje bóle głowy. To tylko kilka z wymienionych korzyści, jakie daje Ci woda. A jest ich znacznie więcej! Stwórz własne kompozycje smakowe! Możesz korzystać z przepisów zawartych w tej książce na naturalne wody owocowe z dodatkiem cytrusów, jagód, truskawek, melonów czy bananów. Dowolnie łącz owoce i stwórz własne kompozycje smakowe o unikalnych właściwościach. Używaj owoców dostępnych w sezonie, a w okresie zimowym owocową wodę możesz zrobić z mrożonek. Dodaj szczyptę cynamonu lub pieprzu cayenne, by podkreślić smak i nadać mu korzenną nutę. Owoce z pierwszej tury możesz wykorzystać ponownie lub zrobić z nich smaczne owocowe przekąski, których przepisy znajdziesz w publikacji. Woda owocowa – zdrowo i naturalnie!

49,40 zł
25,19 zł

Rabat 49,0%
oszczędzasz 24,21 zł

37
Baudelaire - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
40,00 zł
28,00 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 12,00 zł

38
Traktor z napędem 405059 ADAR - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
49,90 zł
45,91 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 3,99 zł

39
Ubranko dla lalki - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ubranko dla lalki
ADAR
Niedostępny
Brak

Wspaniałe ubranko dla lalki. Piękny, różowy kolor i miękki materiał sprawią, że Twoja lalka będzie ślicznie wyglądała. Pasuje na lalki typu bobas do 40 cm. Długość ubranka od szyi do pięty 35 cm.

23,90 zł
21,99 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 1,91 zł

40
Narzędzia - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Narzędzia
ADAR
Niedostępny
Brak

Zestaw narzędzi, z którego będzie zadowolony każdy prawdziwy majsterkowicz. Produkt został wykonany z wysokiej jakości produktów oraz z dbałością o detale, dzięki czemu będzie wytrzymałą zabawką, która zapewni dziecku zabawę na wiele godzin.

37,90 zł
34,87 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 3,03 zł

41
Zestaw farma 4/478626 ADAR - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
93,90 zł
86,39 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 7,51 zł

42
Domek dla lalek - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Domek dla lalek
ADAR
Niedostępny
Brak

Duży, rozkładany domek dla lalek będzie idealnym prezentem dla każdej dziewczynki. Do zestawu dołączone są figurki i komplet mebelków, które urozmaicą zabawę. Przy drzwiach wejściowych znajduje się dzwonek, po wciśnięciu którego rozlega sygnał i szczekanie psa oraz zaświecają się lampy na ścianie. W skład zestawu wchodzą: • domek, • 3 figurki, • huśtawka, • stołek, • pianino, • sofa, • szafka nocna, • taboret, • łóżko, • komoda, • 2 fotele, • stolik, • lampa stojąca, • lodówka, • toaletka, • pralka, • wanna, • umywalka, • sedes. Baterie: 2 x 1.5V AA (brak w zestawie) Wymiary opakowania: 92.0 x 56.5 x 9.5 cm Wymiary rozłożonego domku: 68.0 x 38.5 x 7.5 cm Wymiary złożonego domku: 34.0 x 38.5 x 15.0 cm

200,90 zł
184,83 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 16,07 zł

43
Zestaw maszyn rolniczych 504851 ADAR - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
27,90 zł
25,67 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 2,23 zł

44
Pufa owoce, mix wzorów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pufa owoce, mix wzorów
ADAR
Niedostępny
Brak

Pufa welurowa, z pokrywką z motywem owoców, wys: 28 cm; śred: 30 cm Towar wysyłany losowo.

22,90 zł
21,07 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 1,83 zł

45
Czołg na radio z akumulatorem 503915 ADAR - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
82,90 zł
76,27 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 6,63 zł

46
Traktor z napędem 482401 ADAR - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
57,90 zł
53,27 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 4,63 zł

47
Auto na radio z akumulatorem 428614 ADAR - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
181,90 zł
167,35 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 14,55 zł

48
Robot 492516 ADAR - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
40,90 zł
37,63 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 3,27 zł

49
Pisz i Ścieraj. Psi Patrol. Nr 6. Podwodne zabawy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pisz i Ścieraj. Psi Patrol. Nr 6. Podwodne zabawy
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2020.11.03

Więcej przygód Psiego Patrolu znajdziesz w opowiadaniach i książeczkach z naklejkami. Seria „Pisz i Ścieraj” to niezastąpiona pomoc w nauce pisania i rysowania. Wspiera motoryczne umiejętności dziecka i daje nieskończone możliwości ćwiczenia rączki.

15,00 zł
10,99 zł
Powiadomienie

Rabat 26,7%
oszczędzasz 4,01 zł

50
Pisz i Ścieraj. Peppa Pig. Nr 8. Wesołe wyzwania - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pisz i Ścieraj. Peppa Pig. Nr 8. Wesołe wyzwania
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.04.10

Peppa uczy się pisać! Żeby wszystkie napisy były czytelne, najpierw ćwicz rysowanie. Przyłącz się do niej! Używaj specjalnego flamastra i pamiętaj, że to co narysujesz, zawsze możesz zetrzeć gąbką. Seria „Pisz i Ścieraj” to niezastąpiona pomoc w nauce pisania i rysowania. Wspiera motoryczne umiejętności dziecka i daje nieskończone możliwości ćwiczenia rączki.

15,00 zł
10,99 zł
Powiadomienie

Rabat 26,7%
oszczędzasz 4,01 zł

51
L.O.L. Surprise!Pisz i ścieraj Dziewczyny rządzą nr 2 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
L.O.L. Surprise!Pisz i ścieraj Dziewczyny rządzą nr 2
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.10.18

Seria "Pisz i Ścieraj" to niezastapiona pomoc w nauce pisania i rysowania.Wspiera motoryczne umiejętności dziecka i daje nieskończone możliwościćwiczenia rączki.

15,00 zł
10,99 zł
Powiadomienie

Rabat 26,7%
oszczędzasz 4,01 zł

52
Nauka dla zucha. Psi Patrol. Nr 4. Poznaj figury - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nauka dla zucha. Psi Patrol. Nr 4. Poznaj figury
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.06.20

Seria książeczek „Nauka dla zucha” to świetna zabawa połączona z nauką. Dzięki tej książeczce dziecko pozna figury.

10,00 zł
7,99 zł
Powiadomienie

Rabat 20,1%
oszczędzasz 2,01 zł

53
Animal Club Nauka dla zucha nr 2 Pozna liczby - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Animal Club Nauka dla zucha nr 2 Pozna liczby
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.05.20

Seria ksiażeczek "Nauka dla zucha" to świetan zabawa połączona z nauką.Dzięki tej książeczce dziecko pozna liczby.

10,00 zł
7,99 zł
Powiadomienie

Rabat 20,1%
oszczędzasz 2,01 zł

54
Psi Patrol Nauka dla zucha, nr 3: Poznaj kolory - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Psi Patrol Nauka dla zucha, nr 3: Poznaj kolory
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.01.25

Seria książeczek "Nauka dla zucha" to świetna zabawa połączona z nauką. Dzięki tej książeczce dziecko pozna kolory.

10,00 zł
7,99 zł
Powiadomienie

Rabat 20,1%
oszczędzasz 2,01 zł

55
Peppa Pig. Ksiazka z filmem. Widok z wieży - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Peppa Pig. Ksiazka z filmem. Widok z wieży
Dostępny
16 szt.

Książka z płytą DVD: Aż 10 odcinków z przygodami Peppy; 1. Wyspa piratów 2. Lot balonem 3. Jazda na rowerze 4. Zamek Wichrów 5. Muzeum 6. Kapitan tatuś świnka 7. Kemping 8. Nad morzem 9. Na plaży 10. Korek

24,99 zł
18,99 zł

Rabat 24,0%
oszczędzasz 6,00 zł

56
Nauka dla zucha. Peppa Pig. Nr 4. Warzywa i owoce - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nauka dla zucha. Peppa Pig. Nr 4. Warzywa i owoce
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.02.17

Seria książeczek „Nauka dla zucha” to świetna zabawa połączona z nauką. Dzięki tej książeczce dziecko pozna warzywa i owoce.

10,00 zł
7,99 zł
Powiadomienie

Rabat 20,1%
oszczędzasz 2,01 zł

57
Psi Patrol. Książka z filmem. Pieski ratują zatokę - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Psi Patrol. Książka z filmem. Pieski ratują zatokę
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.10.07

Książeczka z filmem na DVD, cztery odcinki z przygodami piesków: 1. Pieski ratują zatokę 2. Pieski ratują smoka 3. Pieski ratują trzy świnki 4. Pieski ratują zatokę przed kwiatem

25,00 zł
18,99 zł
Powiadomienie

Rabat 24,0%
oszczędzasz 6,01 zł

58
Nauka dla zucha. Peppa Pig. Nr 3. Pory roku - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nauka dla zucha. Peppa Pig. Nr 3. Pory roku
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.02.20

Seria książeczek „Nauka dla zucha” to świetna zabawa połączona z nauką. Dzięki tej książeczce dziecko pozna pory roku.

10,00 zł
7,99 zł
Powiadomienie

Rabat 20,1%
oszczędzasz 2,01 zł

59
100 Hits. The Best Jazz Album, 5 CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
100 Hits. The Best Jazz Album, 5 CD
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.12.14

Lista utworów: CD 1: 1. Bud Powell – 52nd Street Theme 2. Charlie Parker Quintet – Just One Of Those Things 3. Gil Evans – Remember 4. Oscar Peterson Trio – Cheek To Cheek 5. Art Pepper – Anthropology 6. Cecil Taylor – This Nearly Was Mine 7. The Bill Evans Trio – Peri's Scope 8. Chet Baker – My Funny Valentine 9. Miles Davis – Weirdo 10. Gerry Mulligan Quartet – The Lady Is A Tramp 11. John Coltrane – Giant Steps 12. Eric Dolphy – Mangolia 13. Horace Silver Trio – Horacescope 14. Thelonious Monk – Willow Weep For Me 15. Modern Jazz Quartet – Django 16. Wes Montgomery – Ecorah 17. Ramsey Lewis Trio – The Ripper 18. Milt Jackson – The Cylinder 19. Sonny Stitt – Splinter 20. Thelonious Monk And John Coltrane – Epistrophy CD 2: 1. Herbie Hancock – Watermelon Man 2. Quincy Jones – Soul Bossa Nova 3. Dizzy Gillespie – There Is No Greater Love 4. Erroll Garner – Misty 5. Max Roach – You're Mine You 6. Modern Jazz Quartet – Velodrome 7. Donald Byrd – Ghana 8. Stan Lacey – Spain 9. Chico Hamilton Quartet – Mr. Smith Goes To Town 10. Yusef Lateef – Titora 11. Lee Konitz – Subconscious Lee 12. Stan Getz And The Oscar Peterson Trio – Blues For Herky 13. Thelonious Monk – Reflections 14. Chet Baker – Street Of Dreams 15. Charles Mingus – Embraceable You 16. Kenny Burrell – I'll Close My Eyes 17. Bud Powell – When I Fall In Love 18. Wayne Shorter – Second Genesis 19. Sonny Rollins – John S. 20. Horace Silver – Cool Eyes CD 3: 1. Maynard Ferguson – More West 2. Horace Silver – The Preacher 3. The Ornette Coleman Quartet – The Sphinx 4. Art Farmer Quartet – Baubles Bangles And Beads 5. Wes Montgomery – Repetition 6. Herbie Mann – Comin' Home Baby 7. Clifford Brown Sextet – Hymn Of The Orient 8. Roland Kirk Quartet – Three For The Festival 9. Eric Dolphy – Far Cry 10. John Coltrane – Everytime We Say Goodbye 11. Art Blakey And The Jazz Messengers – Pierre Et Beatrice 12. Clifford Brown And Horace Silver – Once In A While 13. Kenny Dorham – Spring Cannon 14. Sonny Stitt – For The Fat Man 15. Charles Mingus – Miss Bliss 16. Ahmed Jamal – Ahmed's Blues 17. Max Roach – Dr. Free-Zee 18. Steve Lacy – Let's Get Lost 19. Dizzy Gillespie – Ungawa 20. Charlie Parker – Air Conditioning CD 4: 1. Cannonball Adderley – African Waltz 2. George Shearing – Lullaby Of Birdland 3. Ben Webster – That's All 4. Kenny Dorham And Sonny Rollins – But Beautiful 5. Charles Mingus – In The Still Of The Night 6. Clark Terry And His Orchestra – Taking A Chance On Love 7. Lester Young Trio – I Cover The Warerfont 8. Sonny Stitt – Sonny Sounds 9. Coleman Hawkins – While We're Young 10. Stan Getz – Yesterdays 11. Louis Armstrong – Mack The Knife 12. Charlie Parker With Strings – Just Friends 13. Hank Jones Trio – Now's The Time 14. Hank Mobley – Dig Dis 15. Wayne Shorter – Black Orpheus 16. Gene Ammons – Blue And Sentimental 17. Charles Mingus – Body And Soul 18. George Shearing Quintet – Have You Met Miss Jones? 19. Donald Byrd – Stardust 20. Bud Powell Trio – Autumn In New York CD 5: 1. Al Cohn - Zoot Sims Quintet – The Opener 2. Maynard Ferguson – The Wailing Boat 3. Cecil Taylor – Port Of Call 4. Bill Evans, Jimmy Giuffre And Lee Konitz – Palo Alto 5. Chet Baker – Tem D'Amore 6. Kenny Dorham – Afrodisia 7. Ornette Coleman – Just For You 8. Tal Farlow – If There's Soemone Lovelier Than You 9. Sonny Rollins – The Last Time I Saw Paris 10. Chico Hamilton – Tuesday At Two 11. Art Pepper – Why Are We Afraid? 12. Quincy Jones – The Twitch 13. Charles Mingus – Chazzanova 14. Steve Lacy – Strike Up The Band 15. Quincy Jones – G'Wan Train 16. Johnny Griffin – Nobody Knows The Trouble I've Seen 17. Ramsey Lewis Trio – Gonna Set Your Soul On Fire 18. Ornette Coleman – The Disguise 19. Charles Mingus – Mingus Fingus No. 2 20. Modern Jazz Quartet – A Morning In Paris

51,90 zł
49,31 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 2,59 zł

60
100 Hits. The Best Musicals Album, 5 CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
100 Hits. The Best Musicals Album, 5 CD
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.12.13

Lista utworów: CD 1: 1. Kim Criswell – Memory (Cats) 2. Aimie Atkinson – On My Own (Les Misérables) 3. Caroline O'Connor And Company – All That Jazz (Chicago) 4. John Barrowman And Unknown Artist – Any Dream Will Do (Joseph And His Technicolor Dreamcoat) 5. Suzie Kaye, Betty Wand, George Chakiris, Marni Nixon, Jim Bryant, Tucker Smith, Joanne Miya, Russ Tamblyn, Rita Moreno, Yvonne Othon, Natalie Wood And Richard Beymer – America (West Side Story) 6. Michael Gruber – Singin' In The Rain (Singin' In The Rain) 7. Aileen Quinn – It's The Hard-Knock Life (Annie) 8. Louise Gold – I Get A Kick Out Of You (Anything Goes) 9. Simon Bowman And Unknown Artist – Why, God Why? (Miss Saigon) 10. John Barrowman And Shona Lindsay – All I Ask Of You (The Phantom Of The Opera) 11. Kane Alexander – If I Can't Love Her (Beauty And The Beast) 12. Joanna Ampil And Julia Moller – I Know Him So Well (Chess) 13. Caroline O'Connor – People (Funny Girl) 14. Matt Bogart And LaChanze – Written In The Stars (Aida) 15. John Barrowman And Shona Lindsay – Summer Nights (Grease) 16. Galt MacDermot And Tom Pierson – The Flesh Failures (Let The Sunshine In) (Hair) 17. Caroline O'Connor And Unknown Artist – Dancing Queen (Mama Mia!) 18. Clive Rowe And Unknown Artist – Jesus Christ Superstar (Jesus Christ Superstar) 19. Unknown Artist With Elektravox – We Will Rock You (We Will Rock You) 20. Maria Friedman – Cabaret (Cabaret) CD 2: 1. David Shannon, Paulette Ivory With Unknown Artist – The Circle Of Life (The Lion King) 2. Len Cariou – If I Were A Rich Man (Fiddler On The Roof) 3. Aileen Quinn – Tomorrow (Annie) 4. Debbie Gravitte And Unknown Artist – There's No Business Like Show Business (Annie Get Your Gun) 5. Debbie Gravitte – Don't Rain On My Parade (Funny Girl) 6. Valérie Masterson And Unknown Artist – Getting To Know You (The King And I) 7. Gregg Edelman And Unknown Artist – Luck Be A Lady (Guys And Dolls) 8. Darren Day – Music Of The Night (The Phantom Of The Opera) 9. Paul Manuel And Tinuke Olafimihan – Somewhere (West Side Story) 10. Ron Raines And Unknown Artist – All I Care About Is Love (Chicago) 11. Poppy Tierney, James Graeme – Supercalifragilisticexpialidocious (Mary Poppins) 12. Simon Bowman, Sally Ann Triplett, Max Milner, Hayley Wareham – Chitty Chitty Bang Bang 13. John Diedrich And Madge Ryan – Oh! What A Beautiful Mornin' (Oklahoma!) 14. Nellie Forbush And The Ken Darby Singers – I'm Gonna Wash That Man Right Outa My Hair (South Pacific) 15. Kim Criswell – With One Look (Sunset Boulevard) 16. Elaine Paige With Unknown Artist – Unusual Way (Nine) 17. Joanna Ampil – I Dreamed A Dream (Les Misérables) 18. Galt MacDermot And Tom Pierson – Aquarius (Hair) 19. Charmian Carr, Heather Menzies, Nicholas Hammond, Duane Chase, Angela Cartwright, Debbie Turner, Kym Karath And Bill Lee – The Sound Of Music (The Sound Of Music) 20. Gillian Bevan – Over The Rainbow (The Wizard Of Oz) CD 3: 1. Christopher Lee, Valérie Masterson – Shall We Dance? (The King And I) 2. Marni Nixon And Mona Washbourne– I Could Have Danced All Night (My Fair Lady) 3. John Diedrich , Madge Ryan And Unknown Artist– Oklahoma! (Oklahoma!) 4. Shezwae Powell And Unknown Artist– Another Op'nin', Another Show (Kiss Me, Kate!) 5. Bernadette Peters– Easy Street (Annie) 6. Jonathan Pryce, Claire Moore, Louise Gold– Two Ladies (Cabaret) 7. Caroline O'Connor– Diamonds Are A Girl's Best Friend (Gentlemen Prefer Blondes) 8. Shona Lindsay– Hopelessly Devoted To You (Grease) 9. Michael Gruber And Unknown Artist– Dames (42nd Street) 10. Sean McDermott, Vanessa A. Jones– Elaborate Lives (Aida) 11. Simon Bowman– He Lives In You (The Lion King) 12. Darren Day And Unknown Artist– Close Every Door (Joseph And His Technicolor Dreamcoat) 13. Karen Ziemba, Matt Bogart– The Perfect Year (Sunset Boulevard) 14. Leslie Uggams– I Am What I Am (La Cage Aux Folles) 15. Susan Egan And Unknown Artist– Another Suitcase In Another Hall (Evita) 16. David Shannon– Anthem (Chess) 17. Debbie Gravitte– Defying Gravity (Wicked) 18. John Cudia– Bring Him Home (Les Misérables) 19. Jim Bryant, Marni Nixon, Tucker Smith, Joanne Miya, Betty Wand, Russ Tamblyn, Rita Moreno, Yvonne Othon, Natalie Wood, George Chakiris, Suzie Kaye And Richard BeymerrMaria (West Side Story) 20. Ethan Freeman, Claire Moore And Unknown ArtistrThe Phantom Of The Opera (The Phantom Of The Opera) CD 4: 1. Sean McDermottrCan You Feel The Love Tonight (The Lion King) 2. Gary WatsonrNo Matter What (Whistle Down The Wind) 3. Aimie AtkinsonrI Don't Know How To Love Him (Jesus Christ Superstar) 4. Marni Nixon, EnsemblerWouldn't It Be Loverly (My Fair Lady) 5. Brian Greene And Matt ZimmermanrBrush Up Your Shakespeare (Kiss Me, Kate!) 6. Issy Van Randwyck And ChorusrGood Morning Starshine (Hair) 7. Jonathan Pryce, Maria FriedmanrMoney, Money (Cabaret) 8. Paulette IvoryrMacavity: The Mystery Cat (Cats) 9. Bloody Maryr – Happy Talk (South Pacific) 10. John Barrowman And Maria FriedmanHigh Flying Adored (Evita) 11. Ethan FreemanThe Impossible Dream (Man Of La Mancha) 12. Diana Langton – Only You (Starlight Express) 13. Laurie Gayle Stephenson, Max Von Essen – I Believe My Heart (The Woman In White) 14. Darren Day – This Is The Moment (Jekyll And Hyde) 15. Caroline O'Connor And Unknown Artist – What I Did For Love (A Chorus Line) 16. George Dvorsky And Rebecca Luker – All Through The Night (Anything Goes) 17. Sally Ann Triplett And Unknown Artist – Anything Goes (Anything Goes) 18. Michael Gruber , Christina Saffran And Randy Rogel – Good Mornin' (Singin' In The Rain) 19. Julie Andrews, Charmian Carr, Heather Menzies, Nicholas Hammond, Duane Chase, Angela Cartwright, Debbie Turner, Kym Karath – Do-Re-Mi (The Sound Of Music) 20. Unknown Artist – Springtime For Hitler (The Producers) CD 5: 1. Maria Friedman – Don't Cry For Me Argentina (Evita) 2. Jim Bryant, Marni Nixon, Tucker Smith, Joanne Miya, Betty Wand, Russ Tamblyn, Rita Moreno, Yvonne Othon, Natalie Wood, George Chakiris, Suzie Kaye And Richard Beymer – Tonight (West Side Story) 3. Julie Andrews – My Favorite Things (The Sound Of Music) 4. Cleo Laine – Send In The Clowns (A Little Night Music) 5. John BarrowmanLove Changes Everything (Aspects Of Love) 6. Barry Bostwick And Judy KayeAnything You Can Do (Annie Get Your Gun) 7. Debbie Gravitte – Secret Love (Calamity Jane) 8. Jacqueline Dankworth – If My Friends Could See Me Now (Sweet Charity) 9. Christopher Lee And Unknown Artist – Wanderin' Star (Paint Your Wagon) 10. Alex Gaumond – Bless Your Beautiful Hide (Seven Brides For Seven Brothers) 11. Ken Darby Male Chorus – There Is Nothin' Like A Dame (South Pacific) 12. Stanley Holloway – With A Little Bit Of Luck (My Fair Lady) 13. Elisabeth Welch – True Love (High Society) 14. Laurie Gayle Stephenson, Mark McVey – Stranger In Paradise (Kismet) 15. Kane Alexander And Natalie Doza – Falling Slowly (Once) 16. Jacqueline Dankworth And Unknown Artist – Day By Day (Godspell) 17. John Barrowman – Being Alive (Company) 18. Willard White And Unknown Artist – Ol' Man River (Show Boat) 19. Willard White And Unknown Artist – Summertime (Porgy And Bess) 20. Galt MacDermot & Tom Pierson – I'm Black/Ain't Got No (Hair)

51,90 zł
49,31 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 2,59 zł

61
100 Hits. The Blues, 5 CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
100 Hits. The Blues, 5 CD
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.12.10

Lista utworów: CD.1.: 1. Hangover 2. Dust my blues 3. Need your love so bad 4 Ain't that loving you baby 5. I hear you knocking 6. Mannish boy 7. Smokestack lightnin' 8. My babe 9. Keep it to yourself 10. Corrinne, corrina 11. Forty days and forty nights 12. I can't quit you baby 13. I asked for water (she gave me gasoline) 14. From the bottom 15. Walking the blues 16. Forty four 17. Don't start me talkin' 18. Who 19. (she put the) whamee on me 20. It's my life CD.2.: 1. Just make love to me 2. The things that i used to do 3. You're so fine 4. Poison ivy 5. Make my dreams come true 6. Reconsider baby 7. I'm your hoochie coochie man 8. You don't have to go 9. Play a little while 10. Pouring down rain 11. Kissing in the dark 12. Sloppy drunk blues 13. I want to be loved 14 .Story of my life 15. Last night 16. I'm ready 17. Wanderin' heart 18. Rockin' daddy 19. I'm mad 20. Shake baby shake CD.3.: 1. Call it stormy monday but tuesday is just as 2. Honey hush 3. You're a fool 4. Daddy rollin' stone 5. The come back 6. Party girl 7. Hole in the wall 8. Moanin' at midnight 9. Fussin' & fightin' blues 10. Hide away 11 willie nix 11. Straighten up baby 12. The wolf is at your door 13. I'm tore down 14. Rock me 15. How long 16. How many more years 17. Livin' with the blues 18. By the water 19. San-ho-zay CD.4.: 1. – 2. That's all right 3. Sit and cry 4. Rollin' stone 5. You sure can't do 6. Rollin' and tumblin' 7. When the lights go out 8. The sky is crying 9. Travelin' to california 10. Highway blues 11. Call me if you need 12. Good morning little schoolgirl 13. Turn on your lovelight 14. I could cry 15. I got my mojo working 16. Dyna flow 17. Everything gonna be alright 18. You better move on 19. Poor lover's blues 20. I'm a king bee CD.5.: 1. Spoon's blues 2. Lay some flowers on my grave 3. Love me with a feeling 4. Junker's blues 5. My daily wish 6. It must have been the devil 7. I've got a woman part 1 8. Sweet old chicago 9. C.c. rider 10. Easy 11. The hustle is on 12. You know yeah 13. The day will come 14. The sun is shining 15. Going back to memphis 16. The freeze 17. Hey, mrs. jones 18. Someday baby 19. You will need me 20. Night time is the right time

51,90 zł
49,31 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 2,59 zł

62
100 Hits. The Best Clasical. Album, 5 CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
100 Hits. The Best Clasical. Album, 5 CD
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.02.02

Lista utworów: 1. Wagner – Ride Of The Valkyries (Die Walkure) 2. Dvorak – Symphony No 9 In E Minor Op 95 (The Ne 3. Elgar – Cello Concerto In E Minor Op85 (Allegro 4. Korsakov – The Flight Of The Bumble Bee 5. Bizet – L'arlesienne Suite No 2 (Farandole) 6. Bach – Double Concerto In D Minor For Two Violi 7. Mozart – Serenade In G Major K525 (Eine Kleine 8. Tchaikovsky – The Nutcracker Suite Op71a 9. Mozart – Dies Bildnis ( The Magic Flute) 10. Boccherini – String Quintet In E Major Op. 11 N 11. Rossini – Una Voce Poco Fa (Barber Of Seville) 12. Vivaldi – The Four Seasons (Concerti Grossi) Op 13. Gershwin – Rhapsody In Blue 14. Brahms – Hungarian Dances No 5 In F Sharp Minor 15. Ravel – Bolero 16. Smetana – The Moldau (Ma Vlast) 17. Prokofiev – Romeo & Juliet Suite No 2 Op 64c (D 18. Verdi – La Donna E Mobile (Rigoletto) 19. Bizet – Carmen Suite No 1 (March Of The Toreado 20. Mozart – Overture To The Marriage Of Figaro Płyta 2.: 1. Mozart – Sonata No 11 In A Major (Alla Turka) 2. Saint-saens – Le Carnaval Des Animaux R125 7 (A 3. Chopin – Polonaise No 6 In A Flat Major Op 53 4. Schubert – Ave Maria 5. Debussy – Clair De Lune 6. Satie – Gymnopedie No. 1 7. Chopin – Piano Concerto No 2 In F Minor Op21 8. Faure – Pavane In F Sharp Minor Op 50 9. Offenbach – Barcarolle (Tales Of Hoffmann) 10. Vivaldi – The Four Seasons (Concerti Grossi) Op 11. Corelli – Concerto Op 6 No 4 (Adagio, Allegro) 12. Mozart – Symphony No 40 In G Minor K550 (Menuet 13. Prokofiev – Romeo & Juliet Suite No 1 Op 64b (F 14. Strauss – Die Fledermaus Waltz 15. Dvorak – Slavonic Dance In E Minor Op 46 No 2 16. Rossini – Overture To William Tell 17. Bach – Suite No 2 In B Minor 18. Beethoven – Symphony No 9 In D Minor Opus 125 4 Płyta 3.: 1. Bach – Suite No 3 In D Major (Se7en) 2. Pachelbel – Canon And Gigue In D Major 3. Strauss II – On The Beautiful Blue Danube 4. Beethoven – Bagatelle No: 25 In A Minor (Fur El 5. Satie – Gnossienne No 1 Lent 6. Liszt – Love Dream No 3 In A Flat Minor (Liebes 7. Chopin – Nocturne In E Flat Major Op 9 No 2 8. Mahler – Symphony No 5 In C Sharp Minor (Adagie 9. Sibelius – Valse Triste Op44 No 1 (Kuolema) 10. Beethoven – Overture From Egmont Op: 84 11. Barber – Adagio For Strings Op11 12. Mozart – Requiem In D Minor K626 13. Gounod – Ave Maria (After J.s. Bach) 14. Verdi – Chorus Of The Hebrew Slaves Nabucco) 15. Bizet – Carmen Suite No 2 (Habanera) 16. Saint-saens – Danse Macabre 17. Vivaldi – The Four Seasons (Concerti Grossi) Op 18. Handel – Hallelujah Chorus (Messiah) Płyta 4.: 1. Grieg – Peer Gynt Suite No 1 Op46 (Morning Mood 2. Elgar – Enigma Variations Op36 (Nimrod) 3. Mozart – Piano Concerto No 21 In C Major (Elvir 4. Vivaldi – The Four Seasons (Concerti Grossi) Op 5. Chopin – Ballad In G Minor Op 23 No 1 6. Albinoni / Giazotto – Adagio In G Minor For Str 7. Bach – toccata In D Minor 8. Strauss – Also Sprach Zarathustra (Sunrise) 9. Orff – o Fortuna (Carmina Burana) 10. Tchaikovsky – Overture 1812 Op49 11. Strauss – The Radetzsky March Op228 12. Mendelssohn – Wedding March In C Major 13. Brahms - Hungarian Dances No 3 In F Major 14. Mozart – Horn Concerto No 4 In E Flat Major K49 15. Dukas – The Sorcerer's Apprentice 16. Mozart – Piano Concerto No 20 In D Minor K466 17. Rachmaninov – Piano Concerto No 2 In C Minor Op 18. Beethoven – Symphony No 5 In C Minor Op 67 (All Płyta 5.: 1. Mendelssohn – Hebrides Overture Op 75 (Fingal's 2. Tchaikovsky – Swan Lake Suite Op20 3. Beethoven – Symphony No 7 In A Major Op 92 (All 4. Sibelius – Finlandia Op26 5. Verdi – La Traviata Act 1 (Libiamo) 6. Bizet – l'arlesienne Suite No 1 (Minuetto) 7. Puccini – Un Bel Di Vedremo (Madame Butterfly) 8. Chopin – Prelude In D Sharp Major Op 28 No 15 ( 9. Debussy – La Mer (Jeux De Vagues) 10. Schubert – Symphony No 8 In B Minor 'Unfinished 11. Schubert – Piano Quintet In A Major Op114 (The 12. Bach – Brandenburg Concerto No 3 In G 13. Massenet – Meditation (Thais) 14. Grieg – Peer Gynt Suite No 1 Op46 (In The Hall 15. Waldteufel – The Skaters Waltz, Op 183 16. Khatchaturian – Sabre Dance (Gayane) 17. Elgar – Pomp And Circumstance March No 1 18. Puccini – Nessun Dorma (Turandot)

51,90 zł
49,31 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 2,59 zł

63
Deathcrush, LP - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Deathcrush, LP
Mayhem, Mystic Production
Dostępny
20 szt.

Lista utworów: A1. Silvester Anfang A2. Deathcrush A3. Chainsaw Gutsfuck B1. Witching Hour B2. Necrolust B3. (Weird) Manheim B4. Pure Fucking Armageddon

157,90 zł
145,27 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 12,63 zł

64
Back Above The Clouds, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Back Above The Clouds, CD
Warmrain, Mystic Production
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.13

Lista utworów: 1. Fading Star 2. Absent Friends 3. Running out of Time 4. Alone in Silent Harmony 5. I Should Be Seeing Stars by Now 6. New Dawn 7. Metamorphosis 8. Here Comes the Rain Again (Extended Version) 9. A Hundred Miles High 10. Live the Dream 11. Free Now 12. Flying Dreams 13. Absent Friends (Reprise) 14. Luminous Star (More Than a Memory) 15. Equilibrium

65,90 zł
60,63 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 5,27 zł

65
Baptism In Psychical Analects, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Baptism In Psychical Analects, CD
Akantha, Mystic Production
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.01.28

Lista utworów: 1. Catharsis from Katara and Anathema 2. The Colossal Crisis Of Anax 3. The Monotheistic Pharaoh 4. Heroic 5. Thesis And Antithesis 6. Lethargy

58,90 zł
54,19 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 4,71 zł

66
The Inevitable War, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
The Inevitable War, CD
Amulet, Mystic Production
Dostępny
9 szt.

Lista utworów: 1. The Satanist 2. Shockwave 3. Burning Hammer 4. Call of the Siren 5. La noche de las graviotas 6. Siege Machine [Explicit] 7. Gateway to Hell 8. Poison Chalice 9. Roundhead I: Before the Battle / II: The Inevitable War / III: The Protectorate

59,90 zł
55,11 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 4,79 zł

67
Ithyphallic LP. Winyl - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ithyphallic LP. Winyl
Nile, Mystic Production
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.07.16

134,90 zł
124,11 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 10,79 zł

68
Crimson Thunder LP. Winyl - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Crimson Thunder LP. Winyl
Hammerfall, Mystic Production
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.07.13

128,90 zł
118,59 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 10,31 zł

69
Angel Of Babylon, 2 LP - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Angel Of Babylon, 2 LP
Avantasia, Mystic Production
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.04.07

Lista utworów: A1. Stargazers 9:33 A2. Angel Of Babylon 5:29 B1. Your Love Is Evil 3:53 B2. Death Is Just A Feeling 5:21 B3. Rat Race 4:07 C1. Down In The Dark 4:23 C2. Blowing Out The Flame 4:51 C3. Symphony Of Life 4:30 D1. Alone I Remember 4:48 D2. Promised Land 4:47 D3. Journey To Arcadia 7:12

134,90 zł
124,11 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 10,79 zł

70
Bathory Lp. Winyl - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bathory Lp. Winyl
Bathory, Mystic Production
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.02.16

134,90 zł
124,11 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 10,79 zł

71
The Wicked Symphony LP. Winyl - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
The Wicked Symphony LP. Winyl
Avantasia, Mystic Production
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2020.11.30

134,90 zł
124,11 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 10,79 zł

72
La Muerte LP. Winyl - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
La Muerte LP. Winyl
Gorefest, Mystic Production
Dostępny
5 szt.

134,90 zł
124,11 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 10,79 zł

73
Majesty And Decay LP. Winyl - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Majesty And Decay LP. Winyl
Immolation, Mystic Production
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.02.25

128,90 zł
118,59 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 10,31 zł

74
The Scarecrow, 2 LP - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
The Scarecrow, 2 LP
Avantasia, Mystic Production
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.07.14

Lista utworów: A1. Twisted Mind 6:12 A2. The Scarecrow 11:11 B1. Shelter From The Rain 6:06 B2. Carry Me Over 3:44 B3. What Kind Of Love 4:55 C1. Another Angel Down 5:42 C2. The Toy Master 6:26 C3. Devil In The Belfry 4:40 D1. Cry Just A Little 5:15 D2. I Don't Believe In Your Love 5:32 D3. Lost In Space 3:50

134,90 zł
124,11 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 10,79 zł

75
Shovel Headed Tour Machine, 2 LP - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Shovel Headed Tour Machine, 2 LP
Exodus, Mystic Production
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.03.11

Lista utworów: A1. Bonded By Blood 3:41 A2. Iconoclasm 7:54 A3. Funeral Hymn 8:46 B1. A Lesson In Violence 3:48 B2. Children Of A Worthless God 7:22 B3. Piranha 3:47 C1. Deathamphetamine 8:03 C2. Blacklist 6:24 D1. War Is My Shepherd 4:42 D2. Strike Of The Beast 5:18 D3. Shovel Headed Kill Machine 3:23

134,90 zł
124,11 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 10,79 zł

76
Chapter 13, LP - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Chapter 13, LP
Gorefest, Mystic Production
Dostępny
7 szt.

Lista utworów: A1. Chapter 13 A2. Broken Wing A3. Nothingness A4. Smile A5. The Idiot A6. Repentence A7. Bordello B1. F.S. 2000 B2. All Is Well B3. Unsung B4. Burn Out B5. Super Reality B6. Serve The Masses

128,90 zł
118,59 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 10,31 zł

77
At The Gate Of Sethu LP. Winyl - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
At The Gate Of Sethu LP. Winyl
Nile, Mystic Production
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.03.20

134,90 zł
124,11 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 10,79 zł

78
Ashes To Ashes LP. Winyl - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ashes To Ashes LP. Winyl
Candlemass, Mystic Production
Dostępny
5 szt.

134,90 zł
124,11 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 10,79 zł

79
Lucifer Rising, 2 LP - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Lucifer Rising, 2 LP
Candlemass, Mystic Production
Dostępny
6 szt.

Lista utworów: A1. Lucifer Rising A2. White God A3. Demons Gate B1. At The Gallows End B2. Solitude B3. Emperor Of The Void C1. Devil Seed C2. Mirror Mirror C3. Under The Oak D1. Of Stars And Smoke D2. Black Dwarf D3. Samarithan

134,90 zł
124,11 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 10,79 zł

80
Promised Land, LP - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Promised Land, LP
Queensryche, Mystic Production
Dostępny
5 szt.

Lista utworów: A1. 9:28 AM 1:43 A2. I Am I 3:56 A3. Damaged 3:55 A4. Out Of Mind 4:34 A5. Bridge 3:27 A6. Promised Land 8:25 B1. Disconnected 4:48 B2. Lady Jane 4:23 B3. My Global Mind 4:20 B4. One More Time 4:17 B5. Someone Else? 4:38

157,90 zł
145,27 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 12,63 zł

81
False, LP - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
False, LP
Gorefest, Mystic Production
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.04.19

Lista utworów: A1. The Glorious Dead A2. State Of Mind A3. Reality – When You Die A4. Get – A – Life B1. False B2. Second Face B3. Infamous Existence B4. From Ignorance To Oblivion B5. The Mass Insanity

128,90 zł
118,59 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 10,31 zł

82
Opus Eponymous, LP - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Opus Eponymous, LP
Ghost, Mystic Production
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2020.11.26

Lista utworów: 1. Deus Culpa 2. Con Clavi Con Dio 3. Ritual 4. Elizabeth 5. Stand By Him 6. Satan Prayer 7. Death Knell 8. Prime Mover 9. Genesis

104,90 zł
96,51 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 8,39 zł

83
Dawn Of The Nine, LP - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dawn Of The Nine, LP
Unleashed, Mystic Production
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.06.10

Lista utworów: 1. A New Day Will Rise 2. They Came To Die 3. Defenders Of Midgard 4. Where Is Your God Now? 5. The Bolt Thrower 6. Let The Hammer Fly 7. Where Churches Once Burned 8. Land Of The Thousand Lakes 9. Dawn Of The Nine 10. Welcome The Son Of Thor!

128,90 zł
118,59 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 10,31 zł

84
Hammerheart, 2 LP - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Hammerheart, 2 LP
Bathory, Mystic Production
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.09

Lista utworów: 1. Shores In Flames 2. Valhalla 3. Baptise In Fire And Ice 4. Father To Son 5. Song To Hall Up High 6. Home Of Once Brave 7. One Rode To Asa Bay 8. The Winds Of Mayhem (outro)

157,90 zł
145,27 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 12,63 zł

85
Blood Fire Death, LP - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Blood Fire Death, LP
Bathory, Mystic Production
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.09

Lista utworów: 1. Oden Ride Over Nordland 2. A Fine Day To Die 3. The Golden Walls Of Heaven 4. Pace Till Death 5. Holocaust 6. For All Those Who Died 7. Dies Irae 8. Blood Fire Death 9. The Winds Of Mayhem (outro)

146,90 zł
135,15 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 11,75 zł

86
The Mystery Of Time LP. Winyl - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
The Mystery Of Time LP. Winyl
Avantasia, Mystic Production
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.06.23

134,90 zł
124,11 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 10,79 zł

87
Earse LP. Winyl - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Earse LP. Winyl
Gorefest, Mystic Production
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.03.26

128,90 zł
118,59 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 10,31 zł

88
Odalheim, LP - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Odalheim, LP
Unleashed, Mystic Production
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.11.14

Lista utworów: A1. Fimbulwinter A2. Odalheim A3. White Christ A4. The Hour Of Defeat A5. Gathering The Battalions A6. Vinland B7. Rise Of The Maya Warriors B8. By Celtic And British Shores B9. The Soil Of Our Fathers B10. Germania B11. The Great Battle Of Odalheim

128,90 zł
118,59 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 10,31 zł

89
The Return, LP - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
The Return, LP
Bathory, Mystic Production
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.05.20

Lista utworów: A1. Revelation Of Doom A2. Total Destruction A3. Born For Burning A4. The Wind Of Mayhem A5. Bestial Lust (Bitch) B1. Possessed B2. The Rite Of Darkness B3. Reap Of Evil B4. Son Of The Damned B5. Sadist (Tormentor) B6. The Return Of The Darkness And Evil

97,90 zł
90,07 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 7,83 zł

90
De Mysteriis Dom Sathanas, LP - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
De Mysteriis Dom Sathanas, LP
Mayhem, Mystic Production
Dostępny
20 szt.

Lista utworów: 1. Funeral Fog 2. Freezing Moon 3. Cursed in Eternity 4. Pagan Fears 5. Life Eternal 6. From the Dark Past 7. Buried by Time and Dust 8. De Mysteriis Dom Sathanas

157,90 zł
145,27 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 12,63 zł

91
Renegade, 2 LP - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Renegade, 2 LP
Hammerfall, Mystic Production
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.11.24

Lista utworów: 1. Templars Of Steel 2. Keep The Flame Burning 3. Renegade 4. Living In Victory 5. Always All Be 6. The Way Of The Warrior 7. Destined For Glory 8. The Champion 9. Raise The Hammer 10. A Legend Reborn

128,90 zł
118,59 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 10,31 zł

92
Exhibit B The Human Condition LP. Winyl - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Exhibit B The Human Condition LP. Winyl
Exodus, Mystic Production
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.07.27

134,90 zł
124,11 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 10,79 zł

93
The King Of The Grey Islands LP. Winyl - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
The King Of The Grey Islands LP. Winyl
Candlemass, Mystic Production
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.10.07

134,90 zł
124,11 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 10,79 zł

94
Candlemass, 2 LP - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Candlemass, 2 LP
Candlemass, Mystic Production
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.06.29

Lista utworów: 1. Black Dwarf 2. Seven Silver Keys 3. Assassin Of The Light 4. Copernicus 5. The Man Who Fell From The Sky 6. Witches 7. Born In A Tank 8. Spellbreaker 9. The Day And The Night

134,90 zł
124,11 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 10,79 zł

95
Mindloss, 2 LP - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mindloss, 2 LP
Gorefest, Mystic Production
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.11.05

Lista utworów: Mindloss A1. Intro A2. Metal Misery A3. Putrid Stench Of Human Remains A4. Foetal Carnage A5. Tangled In Gore B6. Confessions Of A Serial Killer B7. Horrors In A Retarded Mind B8. Loss Of Flesh B9. Decomposed B10. Gorefest Tangled In Gore C11. Decomposed C12. Putrid Stench Of Human Remains C13. Gorefest C14. Tangled In Gore Horrors In A Retarded Mind D15. Confessions Of A Serial Killer D16. Loss Of Flesh D17. Horrors In A Retarded Mind D18. Foetal Carnage

134,90 zł
124,11 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 10,79 zł

96
The Hunt, 2 LP - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
The Hunt, 2 LP
Grand Magus, Mystic Production
Dostępny
7 szt.

Lista utworów: A1. Starlight Slaughter A2. Sword Of The Ocean A3. Valhalla Rising B1. Storm King B2. Silver Moon B3. The Hunt C1. Son Of The Last Breath C1a. Part I: Nattfödd C1b. Part II: Vedergällning C2. Iron Hand C3. Draksådd Dodatkowe utwory: D1. Silver Moon (Demo) D2. Storm King (Demo) D3. Sword Of The Ocean (Demo)

134,90 zł
124,11 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 10,79 zł

97
Glory To The Brave, LP - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Glory To The Brave, LP
Hammerfall, Mystic Production
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.08

Lista utworów: A1. The Dragon Lies Bleeding 4:22 A2. The Metal Age 4:29 A3. Hammerfall 4:47 A4. I Believe 4:54 A5. Child Of The Damned 3:42 B1. Steel Meets Steel 4:02 B2. Stone Cold 5:44 B3. Unchained 5:38 B4. Glory To The Brave 7:20

128,90 zł
118,59 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 10,31 zł

98
Soul Survivor, LP - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Soul Survivor, LP
Gorefest, Mystic Production
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.12.26

Lista utworów: 1. Freedom 2. Fourty Shades 3. River 4. Electric Poet 5. Soul Survivor 6. Blood Is Thick 7. Dog Day 8. Demon Seed 9. Chameleon 10. Dragon Man

128,90 zł
118,59 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 10,31 zł

99
Legacy Of Kings, LP - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Legacy Of Kings, LP
Hammerfall, Mystic Production
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.01.27

Lista utworów: 1. Heeding The Call (1998 Version) 2. Legacy Of Kings (1998 Version) 3. Let The Hammer Fall (1998 Version) 4. Dreamland 5. Remember Yesterday 6. At The End Of The Rainbow (1998 Version) 7. Back To Back 8. Stronger Than All (1998 Version) 9. Warriors Of Faith 10. The Fallen One

128,90 zł
118,59 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 10,31 zł

100
Twilight Of The Gods, 2LP - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Twilight Of The Gods, 2LP
Bathory, Mystic Production
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.08

Lista utworów: 1. Twilight Of The Gods 2. Through Blood By Thunder 3. Blood And Iron 4. Under The Runes 5. To Enter Your Mountain 6. Bond Of Blood 7. Hammerheart 8. The Winds Of Mayhem (outro)

134,90 zł
124,11 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 10,79 zł

Wróć do góry