hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Wyszukaj książkę, grę, puzzle, zabawkę
Książki
Zabawki
Puzzle
Gry planszowe
Audiobooki
Muzyka
Filmy

Kalendarz premier z dnia 2019.07.14

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli w niedzielę 14 lipca 2019 roku. Na pierwszym miejscu znajduje się Pętelki 3. Labirynty (praca zbiorowa), na drugim Woodstock. 3 dni pokoju i muzyki, 2 DVD (edycja specjalna). Kolejny produkt to Zestaw gąsienic (BAM BAM) oraz Bam Bam Zakrecona Gumowa Kula 0/72 (BAM BAM).
1
Pętelki 3. Labirynty - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pętelki 3. Labirynty
Dostępny
14 szt.

„Pętelki” to zbiór zadań edukacyjnych dla najmłodszych. Seria sześciu książeczek zawiera łamigłówki, rebusy, kolorowanki, krzyżówki, zagadki matematyczne i labirynty. Książeczki z pewnością pomogą rozwinąć u dziecka spostrzegawczość, myślenie kreatywne, a także rozumowanie dedukcyjne. Wśród zadań nie brakuje ćwiczeń wspomagających edukację matematyczną.

8,99 zł
6,99 zł

Rabat 22,2%
oszczędzasz 2,00 zł

4 osoby kupiły
2
Woodstock. 3 dni pokoju i muzyki, 2 DVD (edycja specjalna) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Woodstock. 3 dni pokoju i muzyki, 2 DVD (edycja specjalna)
2009
Dostępny
49 szt.

Poruszający śpiew Janis Joplin, przeszywające dźwięki gitary Jimiego Hendrixa oraz zaangażowane teksty utworów Jefferson Airplane czy Canned Heat miały uczynić świat lepszym. Nawet jeśli to się nie udało, ich muzyka przemawia do kolejnego już pokolenia słuchaczy. Ona jest główną bohaterką filmu o festiwalu, który przeszedł do legendy. Dwupłytowe wydanie DVD zawiera zremasterowaną na nowo, 4-godzinną wersję reżyserską filmu. Dodatkowo na płycie znajduje się dokument „Muzeum w Bethel Woods: opowieść o latach sześćdziesiątych i Woodstock”. Wyprawa do urządzonego na terenie festiwalu, supernowoczesnego muzeum, która pozwoli Ci zanurzyć się w obrazach, dźwiękach i ideałach epoki Woodstock.

30,90 zł
29,36 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,54 zł

2 osoby kupiły
3
Zestaw gąsienic - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zestaw gąsienic
BAM BAM
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.15

Duet gąsienic to zabawki edukacyjne przeznaczone dla dziecka od 6 m-ca. Zabawki w intensywnej kolorystyce, wykonane z wytrzymałego i wysokiej jakości plastiku w postaci gąsienic osadzonych na kółeczkach, zachęcają malucha do podjęcia aktywności ruchowej i poruszania nimi czy turlania. Zabawki można ze sobą dowolnie łączyć i zmieniać konfiguracje. Brzuszki gąsienic, wykonane z miękkiej gumy z dużymi oczkami ułatwiają chwytanie i manewrowanie małym paluszkom. Trening koordynacji ruchowej, jaki zapewnia zestaw gąsienic, usprawnia zdolności tak manualne, jak i motoryczne malucha, a przy tym pobudza wyobraźnie i kreatywność.

43,00 zł
37,84 zł
Powiadomienie

Rabat 12,0%
oszczędzasz 5,16 zł

4
Bam Bam Zakrecona Gumowa Kula 0/72 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bam Bam Zakrecona Gumowa Kula 0/72
BAM BAM
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.12.18

Gryzak-grzechotka strong ZAKRĘCONA GUMOWA KULA /strong to idealna zabawka na czas ząbkowania. Kolorowe okręgi nbsp i obręcze o zr oacute żnicowanych kształtach oplatających kulę doskonale nadają się do chwytania, jak i do gryzienia, przynosząc ulgę obolałym dziąsłom dziecka. Rożnorodna kolorystyka pobudza percepcję i zmysł wzroku dziecka. Nieregularne kształty niewątpliwie wpływają nbsp na rozw oacute j zdolności manualnych. Wyważony kształt idealnie pasuje do małych rączek. nbsp Zabawka przeznaczona dla dzieci od 6 m-ca. nbsp

23,20 zł
20,42 zł
Powiadomienie

Rabat 12,0%
oszczędzasz 2,78 zł

5
Muzyczna gumowa kula - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Muzyczna gumowa kula
BAM BAM
Dostępny
51 szt.

Muzyczna kula to zabawka edukacyjna, która zapewniając dziecku doskonałą zabawę, jednocześnie dostarcza pełną gamę bodźców umożliwiających jego harmonijny rozwój. Dzięki dwóm, miękkim na końcach zabawki kulom o zróżnicowanej fakturze oraz z dużymi otworami chwytanie, trzymanie, jak i potrząsanie zabawką jest niezwykle łatwe i poręczne. Wewnątrz kul zamieszczony po jednej stronie kołowrotek, a po drugiej kolorowa kula migocząca w rytm 14 popularnych melodii zapewniają wrażenia wizualne oraz dźwiękowe stymulując rozwój wzroku i słuchu. Na wiralnie skręconych obręczach łączących gumowe kule, ulokowane barwne koraliki dodatkowo urozmaicają zabawę o możliwość wydawania dźwięków oraz ich przesuwania, co doskonale wzmacnia zdolności manualne dziecka. Korzyści: - Łatwe chwytanie, potrząsanie i trzymanie w małych dłoniach idealne we wzmacnianiu rozwoju umiejętności motorycznych. - Barwne koraliki - możliwość przesuwania wzmacnia zdolności manualne i zmysł dotyku. - Migotanie kuli i wygrywanie 14 melodii, obracanie skrzydełek wiatraka, przesuwanie koralików zapewnia efekty wizualne i dźwiękowe, wzmacniając rozwój zmysłów słuchu i wzroku.

68,90 zł
60,63 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 8,27 zł

6
Bam Bam Gryzak Pszczółka 0/96 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bam Bam Gryzak Pszczółka 0/96
BAM BAM
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.02.14

GRYZAK PSZCZ Oacute ŁKA to zabawka przeznaczona dla dzieci 6 m-ca. br / Wielobarwne skrzydełka z miękkich obręczy, umożliwiają wygodne chwytanie oraz trzymanie zabawki, oraz stymulują rozw oacute j zmysłu dotyku i zdolności manualnych. br / Elementy gryzaka łagodzą b oacute l dziąseł podczas ząbkowania. br / Po potrząśnięciu zabawka wydaje charakterystyczny dźwięki.

25,00 zł
22,00 zł
Powiadomienie

Rabat 12,0%
oszczędzasz 3,00 zł

7
Grzechotka/gryzak sówka - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Grzechotka/gryzak sówka
BAM BAM
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.10.10

Zabawka grzechotka Bam Bam przeznaczona jest dla niemowląt. W żywych kolorach, z wysokiej jakości plastiku, zachęca malucha do zabawy, a jednocześnie stymuluje rozwój jego zmysłów wzroku, słuchu oraz zdolności motorycznych. Gryzaki przynoszą ulgę w uciążliwym dla dziecka okresie „ząbkowania”. Zabawka wykonana z najwyższej jakości materiałów, zgodnie z europejska normą EN 71, nie zawierających ftalanów.

7,70 zł
6,99 zł
Powiadomienie

Rabat 9,2%
oszczędzasz 0,71 zł

8
Grzechotka / gryzak - krab - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Grzechotka / gryzak - krab
BAM BAM
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.08.17

Cechy produktu: • Grzechotka-gryzak krab to zabawka dedykowana dla dziecka już od narodzin. • Obły kształt grzechotki idealnie mieści się w dziecięcej rączce, a kolorowe koraliki zamknięte w jej wnętrzu zachęcają malucha do potrząsania nią, wydając przy tym dźwięki stymulujące zmysł słuchu. • Różne faktury materiałów, z jakich wykonana jest grzechotka/ gryzak umożliwiają rozwój zmysłu dotyku, a przy tym przynoszą ulgę w okresie ząbkowania i koją ból dziąseł.

8,60 zł
7,99 zł
Powiadomienie

Rabat 7,1%
oszczędzasz 0,61 zł

9
Grzechotko-gryzak jeżyk - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Grzechotko-gryzak jeżyk
BAM BAM
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.03.07

Marka Bam Bam to seria zabawek edukacyjnych do lat 3, które stworzono z myślą o rozwoju Twojego dziecka poprzez dostarczanie wrażeń i rozbudzanie jego zmysłów na każdym etapie, od noworodka do przedszkolaka. Różnorodność dostępnych wzorów zabawek o wielu kształtach, w bogatej, intensywnej gamie kolorystycznej, oraz wieloma interaktywnymi funkcjami jak szeleszczenie, migoczące światełka, zróżnicowane dźwięki i melodie, wzbudzi zainteresowanie dziecka, umożliwiając mu poprzez zabawę, rozwój jego zdolności manualnych, stymulację zmysłu wzroku, słuchu i dotyku, oraz rozwój zdolności abstrakcyjnego myślenia. Jeżyk to niezwykle kolorowa zabawka, która stymuluje umiejętności manualne. Zajmująca uwagę Twojego dziecka towarzyszka spacerów i zabawy. Wykonana ze zróżnicowanej faktury, aby wzbudzić zainteresowanie i stymulować jego zmysły. Łatwa do chwytania rączka zachęca dziecko do potrząsania i zabawy, przyczyniając się do ćwiczenia rozwijającej się zręczności! Zniweluje także ból dziąseł podczas trudnego okresu ząbkowania. Wymiary opakowania: 20.5 x 15.5 x 1.0 cm

11,80 zł
10,99 zł
Powiadomienie

Rabat 6,9%
oszczędzasz 0,81 zł

10
Grzechotka/gryzak, sówka - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Grzechotka/gryzak, sówka
BAM BAM
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.07.19

Przedstawiona grzechotka to zabawka dedykowana dla dziecka już od narodzin. Obły kształt grzechotki idealnie mieści się w dziecięcej rączce, a kolorowe koraliki zamknięte w jej wnętrzu zachęcają malucha do potrząsania nią, wydając przy tym dźwięki stymulujące zmysł słuchu. Różne faktury materiałów, z jakich wykonana jest grzechotka/ gryzak umożliwiają rozwój zmysłu dotyku, a przy tym przynoszą ulgę w okresie ząbkowania i koją ból dziąseł.

8,78 zł
7,99 zł
Powiadomienie

Rabat 9,0%
oszczędzasz 0,79 zł

11
Bam Bam Grzechotka/gryzak Jez 0/96 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bam Bam Grzechotka/gryzak Jez 0/96
BAM BAM
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.08.06

10,20 zł
8,99 zł
Powiadomienie

Rabat 11,9%
oszczędzasz 1,21 zł

12
Gryzak krabik - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Gryzak krabik
BAM BAM
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.11.26

Gryzak z kategorii wodno-żelowych jest szczególnie przydatny przy etapie ząbkowania, gdy dziąsła są nabrzmiałe i rozpulchnione. Wykonany z miękkiego tworzywa, które szybko poddaje się schłodzeniu w lodówce, przynosi ulgę i ukojenie dziąseł malucha w tym trudnym dla niego okresie. Kształt gryzaczka został zaprojektowany tak, by chwytanie go, jak i trzymanie w małych rączkach, było łatwe i poręczne. Różnorodna struktura i niejednolita powierzchnia gryzaka wzmacnia doznania dotykowe i rozwija zdolności manualne.

7,20 zł
6,99 zł
Powiadomienie

Rabat 2,9%
oszczędzasz 0,21 zł

13
Grzechotko-gryzak wiewiórka - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Grzechotko-gryzak wiewiórka
BAM BAM
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.01.28

Grzechotko-gryzak wiewiórka to zabawka dedykowana dla dziecka już od narodzin. Obły kształt grzechotki idealnie mieści się w dziecięcej rączce, a kolorowe koraliki zamknięte w jej wnętrzu zachęcają malucha do potrząsania nią, wydając przy tym dźwięki stymulujące zmysł słuchu. Różne faktury materiałów, z jakich wykonana jest grzechotka/ gryzak umożliwiają rozwój zmysłu dotyku, a przy tym przynoszą ulgę w okresie ząbkowania i koją ból dziąseł.

7,70 zł
6,99 zł
Powiadomienie

Rabat 9,2%
oszczędzasz 0,71 zł

14
Grzechotka/gryzak rybka - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Grzechotka/gryzak rybka
BAM BAM
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.09.05

Zabawka grzechotka przeznaczona jest dla niemowląt od 3 miesiąca życia. W różnorodnej kolorystyce, z wysokiej jakości plastiku, zachęca malucha do zabawy, a jednocześnie stymuluje rozwój jego zmysłów wzroku, słuchu oraz zdolności motorycznych czy manualnych. Gryzak przynosi ulgę w uciążliwym dla dziecka okresie „ząbkowania”. Wyprofilowany kształt gryzaka umożliwia, tak chwytanie, jak i trzymanie go bez trudu w małej dłoni dziecka. Zabawka wykonana z najwyższej jakości materiałów, zgodnie z europejska normą EN 71, nie zawierających ftalanów.

8,60 zł
7,99 zł
Powiadomienie

Rabat 7,1%
oszczędzasz 0,61 zł

15
Bam Bam Grzechotka/gryzak Mis 0/96 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bam Bam Grzechotka/gryzak Mis 0/96
BAM BAM
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.01.12

7,70 zł
6,99 zł
Powiadomienie

Rabat 9,2%
oszczędzasz 0,71 zł

16
Bam Bam Grzechotka/gryzak Malpka 0/96 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bam Bam Grzechotka/gryzak Malpka 0/96
BAM BAM
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.04.05

7,70 zł
6,99 zł
Powiadomienie

Rabat 9,2%
oszczędzasz 0,71 zł

17
Długopis automatyczny Wat Hemisphere czarny Ct Laka Etui - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Długopis automatyczny Wat Hemisphere czarny Ct Laka Etui
Waterman
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.29

340,90 zł
289,77 zł
Powiadomienie

Rabat 15,0%
oszczędzasz 51,13 zł

18
Baby Alive. Pieluszki (6 sztuk) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Baby Alive. Pieluszki (6 sztuk)
Hasbro
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2020.12.16

Każdy maluszek prędzej czy później potrzebować będzie nowej pieluszki... warto więc trzymać kilka zapasowych! Zestaw 6 pieluszek uzupełniających, które pasują do każdej kupkającej i siusiającej laleczki Baby Alive, na pewno stanie się niezbędnym akcesorium, wzbogacającym zabawę lalką. Wymiary opakowania: 17.0 x 11.0 x 6.0 cm

28,90 zł
26,01 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 2,89 zł

19
UEFA EURO 2016, saszetka z figurką - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
UEFA EURO 2016, saszetka z figurką
MIKI
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.07.06

6,90 zł
5,99 zł
Powiadomienie

Rabat 13,2%
oszczędzasz 0,91 zł

20
Colour Me Free. CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Colour Me Free. CD
Stone Joss, Universal Music Polska
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.01.13

36,90 zł
36,16 zł
Powiadomienie

Rabat 2,0%
oszczędzasz 0,74 zł

21
Lunar Sea. CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Lunar Sea. CD
Camel, Universal Music Polska
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2020.12.08

54,90 zł
53,80 zł
Powiadomienie

Rabat 2,0%
oszczędzasz 1,10 zł

22
Grateful. CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Grateful. CD
DJ Khaled, Sony Music Entertainment
Dostępny
50 szt.

57,90 zł
23
The Unforgettable Fire. Winyl - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
The Unforgettable Fire. Winyl
U2, Universal Music Polska
Dostępny
301 szt.

95,90 zł
93,98 zł

Rabat 2,0%
oszczędzasz 1,92 zł

24
A Reality Tour, DVD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
A Reality Tour, DVD
David Bowie, Sony Music Entertainment
Niedostępny
Brak

Lista utworów: 1. Rebel Rebel 2. New Killer Star 3. Reality 4. Fame 5. Cactus 6. Sister Midnight 7. Afraid 8. All The Young Dudes 9. Be My Wife 10. The Loneliest Guy 11. The Man Who Sold The World 12. Fantastic Voyage 13. Hallo Spaceboy 14. Sunday 15. Under Pressure 16. Life On Mars? 17. Battle For Britain (The Letter) 18. Ashes To Ashes 19. The Motel 20. Loving The Alien 21. Never Get Old 22. Changes 23. I'm Afraid Of Americans 24. „Heroes” 25. Bring Me The Disco King 26. Slip Away 27. Heathen (The Rays) 28. Five Years 29. Hang On To Yourself 30. Ziggy Stardust

48,90 zł
Powiadomienie
25
Bruno Walter Conducts Beethoven. CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bruno Walter Conducts Beethoven. CD
Walter Bruno, Sony Music Entertainment
Dostępny
201 szt.

105,90 zł
26
Shine, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Shine, CD
Various Artists, Universal Music Polska
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.05.04

Lista utworów: 1. With The Help of God, Shine 2. The Polonaise (Chopin) 3. Did He Win 4. Will You Teach Me 5. Scales to America 6. Scenes from Childhood – „Almost Too Serious” 7. These People Are a Disgrace 8. Raindrop Prelude (Chopin) 9. Your Father Your Family 10. Tell Me a Story, Katharine 11. Back Stage 12. Punished for the Rest of Your Life 13. Moments of Genius 14. La Campalesson (Liszt) 15. Letters to Katharine 16. 1st Movement Cadenza from the Rach. 3 17. Night Practice – Parcel from Katharine 18. As If There Was No Tomorrow 19. The Rach.3 (Rachmaninoff) 20. Complicato in Israel 21. Raindrop Reprise (Chopin) 22. Bath to Daisy Beryl 23. Gloria (Vivaldi) 24. Hungarian Rhapsody No.2 (Liszt) 25. Prelude in C# Minor (Rachmaninoff) 26. Flight of The Bumble Bee (Rimsky Korsakov) 27. Rach. 3 Reborn 28. Goodnight Daddy 29. A Loud Bit of Ludwig's 9th 30. Sospiro (Listz) 31. What's The Matter, David – Appassionata... 32. La Campanella (Liszt) 33. Familiar Faces – Rach. 3 Encore (Hirschfelder) 34. Nulla in Mundo Pax Sincera (Vivaldi)

36,90 zł
36,16 zł
Powiadomienie

Rabat 2,0%
oszczędzasz 0,74 zł

27
I Love The Blues. CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
I Love The Blues. CD
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.01.16

37,90 zł
32,22 zł
Powiadomienie

Rabat 15,0%
oszczędzasz 5,68 zł

28
Tago Mago. CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Tago Mago. CD
Can, Mystic Production
Dostępny
19 szt.

1. Paperhouse 2. Mushroom 3. Oh Yeah 4. Halleluwah 5. Aumgn 6. Peking O 7. Bring Me Coffee Or Tea

53,90 zł
49,59 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 4,31 zł

29
Schowek
Gold (Remstered). CD
Peter Frampton, Universal Music Polska
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2020.08.13

23,90 zł
23,42 zł
Powiadomienie

Rabat 2,0%
oszczędzasz 0,48 zł

30
Zdolny Uczeń. Poznaję angielskie słówka. Zeszyt 2 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zdolny Uczeń. Poznaję angielskie słówka. Zeszyt 2
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.08

Poznaj kolejne angielskie słówka! W tej książce dziecko pozna podstawowe, ale jednak trudniejsze niż w przedszkolu, angielskie słownictwo dotyczące: kolorów, ubioru, pór roku i pogody, zwierząt, warzyw i owoców, przedmiotów codziennego użytku.„Zdolny Uczeń” to cykl skierowany do uczniów szkoły podstawowej. Jest doskonałym uzupełnieniem nauki w pierwszych klasach. Dzięki tym książkom rodzic może wesprzeć dziecko w nauce i rozwinąć jego kompetencje.

8,00 zł
5,99 zł
Powiadomienie

Rabat 25,1%
oszczędzasz 2,01 zł

31
Zdolny Uczeń. Poznaję sylaby - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zdolny Uczeń. Poznaję sylaby
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.06.28

Czy wiesz, czym są sylaby? Wiesz, jak je dzielić i składać z nich wyrazy? Z pomocą przychodzi książka Poznaję sylaby, która odpowie wam na te wszystkie pytania! „Zdolny Uczeń” to cykl skierowany do uczniów szkoły podstawowej. Jest doskonałym uzupełnieniem nauki w pierwszych klasach. Dzięki tym książkom rodzic może wesprzeć dziecko w nauce i rozwinąć jego kompetencje.

8,90 zł
6,99 zł
Powiadomienie

Rabat 21,5%
oszczędzasz 1,91 zł

32
Zdolny Uczeń. Ładnie piszę - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zdolny Uczeń. Ładnie piszę
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.10.23

Ładnie piszę to świetna propozycja dla rodziców, którzy chcą przygotować swoje dzieci do nauki pisania. Dzięki zadaniom zawartym w książce dziecko ćwiczy kaligrafię, pisownię małych i dużych liter, rysuje po śladzie, ćwiczy małą motorykę.„Zdolny Uczeń” to cykl skierowany do uczniów szkoły podstawowej. Jest doskonałym uzupełnieniem nauki w pierwszych klasach. Dzięki tym książkom rodzic może wesprzeć dziecko w nauce i rozwinąć jego kompetencje.

8,90 zł
6,99 zł
Powiadomienie

Rabat 21,5%
oszczędzasz 1,91 zł

33
Zdolny Uczeń. Poznaję angielskie słówka. Zeszyt 1 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zdolny Uczeń. Poznaję angielskie słówka. Zeszyt 1
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.03.09

Poznaj kolejne angielskie słówka! W tej książce dziecko pozna podstawowe, ale jednak trudniejsze niż w przedszkolu, angielskie słownictwo dotyczące: kolorów, ubioru, pór roku i pogody, zwierząt, warzyw i owoców, przedmiotów codziennego użytku.„Zdolny Uczeń” to cykl skierowany do uczniów szkoły podstawowej. Jest doskonałym uzupełnieniem nauki w pierwszych klasach. Dzięki tym książkom rodzic może wesprzeć dziecko w nauce i rozwinąć jego kompetencje.

8,00 zł
5,99 zł
Powiadomienie

Rabat 25,1%
oszczędzasz 2,01 zł

34
Zdolny Uczeń. Logiczne myślenie. Zeszyt 1 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zdolny Uczeń. Logiczne myślenie. Zeszyt 1
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.11.16

Ćwicz logiczne myślenie! Tylko jak? Rozwiązuj regularnie zadania logiczne polegające m.in. na dopasowaniu szczegółu do całego obrazka, wskazaniu elementu, który nie pasuje, połączeniu pasujących do siebie elementów, rozwiązaniu zagadki. Zostań mistrzem logicznego myślenia!„Zdolny Uczeń” to cykl skierowany do uczniów szkoły podstawowej. Jest doskonałym uzupełnieniem nauki w pierwszych klasach. Dzięki tym książkom rodzic może wesprzeć dziecko w nauce i rozwinąć jego kompetencje.

8,00 zł
5,99 zł
Powiadomienie

Rabat 25,1%
oszczędzasz 2,01 zł

35
Zdolny Uczeń. Logiczne myślenie. Zeszyt 2 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zdolny Uczeń. Logiczne myślenie. Zeszyt 2
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.08.07

Ćwicz logiczne myślenie! Tylko jak? Rozwiązuj regularnie zadania logiczne polegające m.in. na dopasowaniu szczegółu do całego obrazka, wskazaniu elementu, który nie pasuje, połączeniu pasujących do siebie elementów, rozwiązaniu zagadki. Zostań mistrzem logicznego myślenia! „Zdolny Uczeń” to cykl skierowany do uczniów szkoły podstawowej. Jest doskonałym uzupełnieniem nauki w pierwszych klasach. Dzięki tym książkom rodzic może wesprzeć dziecko w nauce i rozwinąć jego kompetencje.

8,00 zł
5,99 zł
Powiadomienie

Rabat 25,1%
oszczędzasz 2,01 zł

36
Wiedza o społeczeństwie. Ciekawi świata 3. Podręcznik dla szkół ponadgimnazjalnych. Zakres rozszerzony - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wiedza o społeczeństwie. Ciekawi świata 3. Podręcznik dla szkół ponadg...
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.11.03

Podręcznik został dostosowany do wieloletniego użytku. Uczniowie dowiedzą się z podręcznika, na czym polega polityka zagraniczna, dyplomacja oraz racja stanu Polski. Poznają przyczyny zagrożeń i problemów współczesnego świata oraz propozycje ich rozwiązania, podejmowane obecnie zarówno przez organizacje międzynarodowe, jak i przez pojedyncze państwa. W podręczniku zaprezentowano także systemy bezpieczeństwa i współpracy międzynarodowej w szerokim kontekście historycznym. Ponadto przedstawiono najważniejsze zagadnienia związane z Unią Europejską. W podręczniku zastosowano nowoczesne formy przekazu: schematy i infografiki, które skutecznie wspomagają przyswajanie wiedzy. Liczne zdjęcia, wykresy oraz teksty źródłowe, wzbogacone poleceniami, ułatwiają zrozumienie poruszanych tematów oraz uczą analizy źródeł ikonograficznych. Ciekawe propozycje zadań z zastosowaniem różnorodnych metod aktywizujących umożliwią zdobycie przydatnych umiejętności oraz pomogą w kształtowaniu odpowiednich postaw.

51,50 zł
46,35 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 5,15 zł

Wróć do góry