hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Książki - wyszukiwanie
Książki
Zabawki
Puzzle
Gry planszowe
Audiobooki
Muzyka
Filmy

Kalendarz premier z dnia 2019.07.08

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli w poniedziałek 8 lipca 2019 roku. Na pierwszym miejscu znajduje się Cykl o Jakubie Wędrowyczu. Tom 9. Karpie bijem (Andrzej Pilipiuk), na drugim Gambit Wielopolskiego (Adam Przechrzta). Kolejny produkt to Kucharka szlachecka (Maria Marciszewska) oraz Dom i mieszkanie. Obrazki dla maluchów (Belineau Nathalie).
1
Cykl o Jakubie Wędrowyczu. Tom 9. Karpie bijem - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Cykl o Jakubie Wędrowyczu. Tom 9. Karpie bijem
Dostępny224 szt.

Terminator napędzany samogonem powraca! I to w wielkim stylu, bo dzieją się nieprawdopodobne. Dowiecie się, jak zamienić Babę Jagę w broń ostatecznej Zagłady, jak w Dębince realizują konwergencję kultur, jakie zagrożenia mogą płynąć ze świętowania Światowego Dnia Przytulania oraz co Syndrom sztokholmski ma wspólnego z samogonem. Uwaga! Tom zawiera drastyczne treści mogące zdruzgotać wiarę czytelników w niezłomną nienawiść pomiędzy rodami Wędrowyczów i Bardaków.

39,90 zł
29,53 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 10,37 zł

9 osób kupiło
2
Gambit Wielopolskiego - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Gambit Wielopolskiego
Dostępny116 szt.

Dwudziesty drugi wiek. Cesarstwo rosyjskie znajduje się u szczytu potęgi. I nic dziwnego: w tej rzeczywistości nie było powstania styczniowego ani wojen światowych. Za to od czasu do czasu pojawiają się jokerzy – charyzmatyczne jednostki zdolne zmienić bieg historii. Sztabskapitan Czachowski, były buntownik i terrorysta, otrzymuje zadanie przeciągnięcia na stronę caratu jednego z nich. Sam od pewnego czasu uważany jest za pretorianina imperium, choć niektórzy mają wątpliwości, czy rzeczywiście i do końca wyrzekł się dawnych poglądów. Jednak sprawa nie jest prosta: jego cel znajduje się w nadgranicznej stanicy, a wrogowie Rosji mają swoje plany...

39,90 zł
31,92 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 7,98 zł

4 osoby kupiły
3
Kucharka szlachecka - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kucharka szlachecka
Dostępny17 szt.

Pierwsze wydanie książki to rok 1893. Proste dania naszych babć, a jest ich ponad trzy tysiące. Gotowe receptury, sprawdzone przepisy i porady na temat prowadzenia domu i przygotowania spiżarni - wspaniały prezent mam dla swoich córek. I właśnie tym Młodym Gospodyniom autorka, Maria Marciszewska, w przedmowie dedykuje swoją książkę. Aromatyczne zupy, soczyste mięsiwa, leguminy, dania z ryb i dzikiego ptactwa, przepisy na domowy wyrób wędlin, konfitur czy staropolskich nalewek oraz sposoby przygotowania tych dań stanowią o wartości tej pozycji wydawniczej. Radzimy więc nie przystępować do lektury z pustym żołądkiem...

89,00 zł
64,97 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 24,03 zł

2 osoby kupiły
4
Dom i mieszkanie. Obrazki dla maluchów - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dom i mieszkanie. Obrazki dla maluchów
Dostępny161 szt.

Książka dla najmłodszych, dzięki której dowiedzą się, jak mieszkają ich rówieśnicy... W serii ukazały się m.in. tytuły: Przeciwieństwa, Dzień malucha, Uwaga, to niebezpieczne!, Morze, Dzieje biblijne, Chrońmy naszą planetę, Wieś, Kolory, Ciało, Zwierzęta, Przyroda, Czekamy na dzidziusia, Boże Narodzenie, Nazywam świat!, Góry, Cyfry, Dbaj o zdrowie, Las, Dom i mieszkanie, Życie w mieście, Gry i zabawy dla najmłodszych.

24,99 zł
19,99 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 5,00 zł

2 osoby kupiły
5
Witaj na Mszy Świętej - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Witaj na Mszy Świętej
Dostępny11 szt.

Wyobraź sobie, że przychodzisz do kościoła na Mszę Świętą, a tam czeka na ciebie sam Pan Jezus. Ale przecież tak właśnie mówią wszyscy, że czeka, w tabernakulum pod postacią chleba i wina i jest cały czas obecny wśród nas. Tylko, że dziecko chciałoby inaczej, chciałoby, by Pan Jezus przywitał je w drzwiach kościoła, a potem usiadł obok w ławce i po prostu był – Pan Jezus w jasnych szatach, z uśmiechem na twarzy. W tej książce właśnie tak jest – zgodnie z pragnieniami dzieci. Pan Jezus osobiście zaprasza je na Mszę Świętą, wita, a potem jest obok i cierpliwie opowiada i tłumaczy, co dzieje się w kościele i dlaczego. Znakomity przewodnik po Mszy Świętej dla najmłodszych i znakomite zaproszenie do udziału w nabożeństwie.

17,90 zł
12,99 zł

Rabat 27,4%
oszczędzasz 4,91 zł

2 osoby kupiły
6
Królewska roszada. Audiobook - Audiobooki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyprzedaż
Królewska roszada. Audiobook
Eugeniusz Dębski, StoryBox
Dostępny2 szt.

Pierwszy tom przygód dwójki awanturników – Hondelyka, obdarzonego zdolnością przybierania form innych ludzi, oraz jego wiernego sługi, Cadrona – którzy razem wędrują po świecie i wdają się w potyczki ze złem, a wolny czas spędzają w karczmach, gdzie piją ogromne ilości piwa. Humor Eugeniusza Dębskiego oraz wciągające przygody, opisane w sposób lekki, bez zbędnego napuszenia i patosu, zapewnią doskonałą rozrywkę i poprawią nastrój. W skład tomu wchodzą opowiadania: - „Śmierdząca robota”, - „Wydrwiząb”, - „Fiollun cnotliwe, nieszczęśliwe...”, - „Królewska roszada”, - „Przerwany popas”, - „Sen o wolności, sen o śmierci”.

28,00 zł
15,40 zł

Rabat 45,0%
oszczędzasz 12,60 zł

1 osoba kupiła
7
Unosząc zasłonę dualizmu dobra i zła. Jak przestać osądzać i doświadczyć realnej wolności - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Unosząc zasłonę dualizmu dobra i zła. Jak przestać osądzać i doświadcz...
Dostępny18 szt.

Pułapka, w której wszyscy tkwimy. Postąpiłem słusznie,czy źle? Czy nie powinienem był zachować się inaczej, mimo że wewnętrznie czułbym się wówczas niedobrze? Czy naprawdę każde z narzuconych mi przekonań ma sens i kurczowe trzymanie się ich jest jedyną słuszną ścieżką, jaką powinienem podążać? Czy wszystko jest czarne lub białe? Autor międzynarodowych bestsellerów odpowiada na najważniejsze pytania ludzkości! Andreas Moritz obnaża iluzję dualizmu – dobra i zła, światła i mroku. Nakreśla prosty sposób na usunięcie wszelkich ograniczeń, które na siebie nałożyłeś w trakcie dotychczasowego życia. Dzięki niemu uzyskujesz unikalną możliwość ujrzenia siebie samego i otaczającego Cię świata z zupełnie nowej perspektywy. Ujrzyj wszystko i wszystkich w nowym świetle Dzięki tej książce uzyskasz unikalną jasność widzenia, głęboki wgląd w każde wydarzenie, a jednocześnie całkowicie wyzbędziesz się skłonności do osądzania ludzi. Dowiesz się, dlaczego pomyłki, oszustwa, nieuczciwość, ból, choroby, wypadki, niesprawiedliwość, wojny, przestępczość czy terroryzm mają głębszy cel. Spojrzysz również na doznane przez siebie traumy z zupełnie nowej, znacznie szerszej perspektywy. Sztandarowa książka kultowego pisarza wreszcie dostępna! Andreas Moritz to jeden z czołowych ekspertów w dziedzinie medycyny naturalnej na świecie i autor międzynarodowych bestsellerów. Przez ponad 30 lat nauczał zasad ajurwedy, jogi, medytacji i zdrowego odżywiania. Zgłębił również metody irydologii, shiatsu i terapii fal. Dzięki holistycznemu podejściu do uzdrawiania pomógł w osiągnięciu zdrowia wielu osobom w końcowych stadiach chorób, w przypadku których konwencjonalne metody leczenia okazały się nieskuteczne.

49,90 zł
37,43 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 12,47 zł

1 osoba kupiła
8
Dzień psa - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dzień psa
Dostępny29 szt.

Nasze pieski też mają swoje święto! Najlepszym prezentem będzie ich wygłaskanie, spacer, zabawa. Ale jak świętować, gdy nie masz swojego pieska? Ważny dzień – 1 lipca!

9,90 zł
7,99 zł

Rabat 19,3%
oszczędzasz 1,91 zł

1 osoba kupiła
9
Niezwykły rodzic - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Niezwykły rodzic
Dostępny52 szt.

Każdy rodzic odczuwa czasem bezradność lub wychowawczą niemoc. Próbuje tłumaczyć, prosić, zakazywać i… nic. Dziecko nie słucha się lub odpowiada opryskliwie. Czasem pojawiają się poważniejsze problemy, wtedy zamyka się w sobie, cierpi na zaburzenia odżywiania lub jest agresywne. Wówczas rodzice pytają siebie: „Może to moja wina? Może nie jestem dobrym rodzicem?”. Warto w takiej sytuacji skorzystać z rad doświadczonego psychologa dziecięcego. W wielu wypadkach okazuje się, że trudne problemy mają całkiem proste rozwiązania. • Co robić, gdy rozrabia maluch, a jak postępować, gdy robi to dziecko starsze? • W jaki sposób komunikować się z nim komunikować? • Jak pogodzić szczęśliwe dzieciństwo z przygotowaniem go do życia we współczesnym świecie? • Które z zachowań są naturalna częścią dojrzewania, a które powinny nas niepokoić? • Jak reagować w trudnych sytuacjach? Na wszystkie te pytania i wiele innych w rozmowie z dziennikarką Beatą Pawłowicz odpowiada psycholog i psychoterapeuta Tomasz Srebnicki. Beata Pawłowicz – dziennikarka. Autorka i współautorka książek, m.in. Dekalog szczęścia i Życie w micie (Wydawnictwo Zwierciadło). Związana z miesięcznikiem „Zwierciadło”. Tomasz Srebnicki – psycholog i certyfikowany terapeuta poznawczo-behawioralny, w trakcie specjalizacji z psychologii klinicznej. Starszy asystent w Klinice Psychiatrii Wieku Rozwojowego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Trener i wykładowca w Szkole Psychoterapii Centrum CBT w Warszawie. Nauczyciel akademicki. Ekspert miesięcznika „Sens”.

39,90 zł
29,13 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 10,77 zł

1 osoba kupiła
10
Od myślenia do olśnienia. 60 diagramów: jak wizualnie rozwiązywać problemy - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Od myślenia do olśnienia. 60 diagramów: jak wizualnie rozwiązywać prob...
Dostępny15 szt.

Ludzie pamiętają tylko 10% tego, co czytają, ale 30% tego, co widzą. Obrazy mają przewagę nad słowami. Poznaj najbardziej użyteczne pomysły, dzięki którym jasno zaprezentujesz koncepcję i z sukcesem sprzedasz swoją ideę. Ponad 60 diagramów pomoże ci zwizualizować każde zagadnienie, aby później z powodzeniem zastosować je w praktyce. Z książki dowiesz się m. in.: • jak wykorzystać w praktyce piramidę i drzewo decyzyjne, • w czym pomoże ci diagram Venna lub Złudzenie Ebbinghausa, • jak używać takich narzędzi jak lejek, cieknące wiadro i długi ogon, • do czego służy oś czasu, • jak poprawnie przygotować schemat organizacyjny. Poradnik powstał na bazie doświadczeń międzynarodowych konsultantów, naukowców, studentów MBA i menedżerów. Książka zawiera użyteczne porady i szkice. Pod każdym rozdziałem zamieszczono praktyczne ćwiczenia. Kevin Duncan jest doradcą biznesowym, ekspertem ds. marketingu i mówcą motywacyjnym. Posiada wieloletnie doświadczenie w sektorze komunikacji i reklamy. Od kilkunastu lat doradza firmom w prowadzeniu biznesu. Autor 20 książek biznesowych, m. in. I co z tego. Najważniejsze pytania dotyczące biznesu (2018), Start: Jak uruchomić własną firmę (2009), Zaznacz: załatwione! Jak wykonywać zadania do końca (2013) oraz bestsellerowego poradnika Od olśnienia do myślenia. 60 diagramów: jak wizualnie rozwiązywać problemy. (The Diagram Book). Prawa do niego sprzedano do ponad 10 krajów. Po jego sukcesie napisał kolejny pt. Eureka! 60 sposobów: jak mieć dobre pomysły (The Ideas Book).

36,90 zł
26,94 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 9,96 zł

11
Dziennik. Tom VI. 1990-2001 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dziennik. Tom VI. 1990-2001
Niedostępny
Brak

W stulecie urodzin Jana Józefa Szczepańskiego – szósty i ostatni tom wielkiego dzieła pisarza. Dziennik wybitnego prozaika polskiego, Jana Józefa Szczepańskiego, obejmujący lata 1945-2002, to nie tylko dzieło literackie o wyjątkowych walorach artystycznych, ale także rzecz o wybitna pod względem dokumentalno-poznawczym, bo portretująca cały okres powojenny do końca 2001 roku. Jan Józef Szczepański pokazuje, jak wielowarstwowe i barwne było życie w czasach powszechnie uważanych za szare i monotonne. Szósty, ostatni tom jest świadectwem mniej już intensywnej aktywności Jana Józefa Szczepańskiego, a stopniowo staje się przejmującym zapisem odchodzenia i podsumowań: pisarz wspomina zmarłych przyjaciół, żegna się z życiem, pisarstwem, domem w Kasince. Ostatni wpis w dzienniku nosi datę 29 grudnia 2001 roku, pisarz żył potem jeszcze kilkanaście miesięcy, zmarł w Krakowie 20 lutego 2003 roku. „Wiek dwudziesty to w literaturze polskiej wiek wielkich dzienników – Gombrowicza, Dąbrowskiej, Nałkowskiej, Herlinga-Grudzińskiego. Nieznany dotąd dziennik Jana Józefa Szczepańskiego staje teraz w ich rzędzie. Wyraziste, mocne i świetne pisarsko świadectwo obejmuje całe powojenne półwiecze – jest to olbrzymi fresk portretujący epokę i autoportret człowieka niepodległego duchowo, konsekwentnie broniącego swoich racji” – Tomasz Fiałkowski.

69,90 zł
52,43 zł
Powiadomienie

Rabat 25,0%
oszczędzasz 17,47 zł

12
WHEN I HAVE FEARS. CD - Muzyka
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
WHEN I HAVE FEARS. CD
MURDER CAPITAL, THE, Warner Music Polska
Niedostępny
Brak

61,90 zł
56,95 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 4,95 zł

13
Ogniem i dymem. Niebanalne przepisy. Nie tylko z warzyw - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ogniem i dymem. Niebanalne przepisy. Nie tylko z warzyw
Dostępny24 szt.

Publikacja zabierze cię w podróż po nowych, wyjątkowych i niespotykanych smakach oraz zapachach. Odkryj, jak opiec, przyrumieniać, uprażyć warzywa na ogniu i sprawić, by cebula stała się słodka, bakłażan przeszedł smakowitym dymem, a buraki nabrały pięknego brązowego koloru. Przyrządzanie warzyw na ogniu, to znacznie więcej niż tylko pieczenie na grillu. Niektóre jarzyny można żarzyć bezpośrednio na gorącym węglu, inne opiekać na ruszcie albo po prostu wędzić. Ta wyjątkowa książka pomoże ci przygotować oryginalne i niepowtarzalne dania. Wykorzystaj jeden z ponad 70 autorskich przepisów. Baw się i eksperymentuj. Wypróbuj nowe techniki, miej odwagę skosztować grillowanego groszku czy ananasa, poczuj wyjątkowy smak chrupiących papryczek chili i kalafiora. Wypij love drink z pieczonego selera. Zjedz wędzone pomidory, czy burgera z kabaczka i fasoli mung. Zaproś przyjaciół, sąsiadów i rodzinę do stołu, zaproponuj im pyszny, aromatyczny posiłek oraz niezapomnianą podróż kulinarną w krainę ognia i dymu. Martin Nordin – pasjonat kuchni i fotografii. Prowadzi własną firmę cateringową i artystyczną The Cabbage Butcher. Autor książki Gröna burgera (Zielone burgery), przetłumaczonej na 6 języków. W wolnym czasie fotografuje potrawy i prowadzi popularny kulinarny profil na Instagramie (martin_nordin). Już jako dziecko lubił przebywać w kuchni, gdzie chłonął zapachy i smaki potraw gotowanych przez matkę i babcię. Pierwsze profesjonalne oświadczenie zdobył na lodołamaczu, gdzie spędził kilkunastomiesięczną służbę wojskową jako szef kuchni. Przez wiele lat pracował dla Ikea Food m.in. jako Creative Leader. Ma wielu przyjaciół wegetarian i wegan, stąd zainteresowanie nowymi, niemięsnymi potrawami. Lubi eksperymentować w kuchni z różnymi warzywami i sposobami gotowania. Ciągle poszukuje nowych smaków. W swoich książkach dzieli się z czytelnikami pasją do potraw z warzyw i nie tylko. Mieszka i pracuje w Malmö.

39,90 zł
29,13 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 10,77 zł

14
Klub - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Klub
Dostępny3 szt.

Od kiepskich stadionów i brutalnych kiboli do światowego produktu klasy premium! O tym, jak angielska Premier League stała się najbardziej szaloną, najbogatszą i najbardziej destruktywną siłą w sporcie. Premier League to prawdziwe komercyjne imperium zbudowane w ćwierć wieku dzięki niepohamowanej ambicji, odważnym eksperymentom i wielkiemu szczęściu. Rządzą nim rosyjscy oligarchowie, arabscy szejkowie i amerykańscy biznesmeni wspierani przez armię twardych menedżerów i agentów sportowych. Za sprawą tych ludzi i niebotycznych kontraktów telewizyjnych liga zbudowała swą markę i trafia do widzów w 195 krajach świata. Ale ten globalny produkt, dzięki któremu świat dowiedział się o przemysłowych miastach na angielskiej prowincji, ma też swą ciemną stronę. Dziś, gdy piłkarze kosztują setki milionów, a kluby wyceniane są na miliardy, biedni miejscowi fani wypadli z gry. Kluby tracą stopniowo tożsamość związaną z miejscem powstania, a Premier League staje się klasyczną biznesową bajką dla naszego zglobalizowanego świata. Clegg i Robinson świetnie pokazują, jak angielski futbol wspiął się na światowe szczyty w niespełna trzy dekady. Klub znalazł się wśród książek nominowanych do The Telegraph Sports Book Awards 2019. „Bogata w szczegóły, wspaniale napisana. Clegg i Robinson dają jedyny w swoim rodzaju dostęp do ludzi, którzy kręcą tą ligą” – Billy Beane.

44,90 zł
33,68 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 11,22 zł

15
Rarest Of Birds. Winyl - Muzyka
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Rarest Of Birds. Winyl
Grizfolk, Warner Music Polska
Niedostępny
Brak

80,90 zł
74,43 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 6,47 zł

16
Halina. Audiobook - Audiobooki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Halina. Audiobook
Anna Kamińska, Wydawnictwo Literackie
Dostępny6 szt.

Pierwsze szczyty zdobywała w chustce na głowie, w czasach, gdy kobiety w górach były traktowane przez wspinaczy jak dodatkowy plecak. To od niej zaczął się alpinizm kobiecy! Uznanie zdobyła spektakularnie. Ta droga uchodziła za przejście dla szaleńców. Zwłaszcza od czasu tragicznego wypadku z 1929 roku, utrwalonego przez Juliana Przybosia w wierszu Z Tatr. Siostry Skotnicówny wyszły ze swojego zakopiańskiego domu, by samodzielnie przejść Zamarłą Turnię. I nigdy nie wróciły do domu. Od tamtej pory żaden kobiecy zespół nie próbował pójść ich szlakiem, utrwalając fatalistyczny mit szczytu. Aż do lata 1960 roku, kiedy rankiem Halina Krüger-Syrokomska wyruszyła z Morskiego Oka, by niedługo być na ustach wszystkich i stać się środowiskową legendą. A potem się zaczęło… Pierwsza Europejka na ośmiotysięczniku, polski rekord wysokości kobiet w Pamirze, wiele pierwszych kobiecych przejść w Tatrach, drogi w Alpach francuskich i szwajcarskich, zdobycie filaru Trollryggen w Norwegii. Należała do pierwszego pokolenia powojennych wspinaczy. Brała udział we wszystkich najważniejszych wyprawach swoich czasów, usilnie promując ideę wspinania się w kobiecych zespołach. Aż nagle odmówiono jej paszportu… Sukcesy Haliny przetarły drogę na najwyższe szlaki świata kolejnym himalaistkom, w tym Wandzie Rutkiewicz, która wielokrotnie towarzyszyła jej podczas wypraw. Te dwie czołowe polskie himalaistki różniło wiele. Nade wszystko: Krüger-Syrokomska nie chciała zginąć w górach… „Góry? To ważne jak cholera, ale oprócz tego jest też inne życie” — mawiała. Po olbrzymim sukcesie Simony… oraz Wandy… Anna Kamińska powraca w góry z fascynującą opowieścią o Halinie Krüger-Syrokomskiej — kobiecie, niczym Simona Kossak, nieodkrytej, a zarazem himalaistce, bez której nie byłoby Wandy Rutkiewicz.

34,90 zł
26,18 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 8,72 zł

17
Co myśli i czuje pies. Przygody ze zwierzęcą neuronauką - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Co myśli i czuje pies. Przygody ze zwierzęcą neuronauką
Niedostępny
Brak

Czy psy przeżywają emocje tak samo jak my? By poznać odpowiedź na to pytanie, naukowiec i bestsellerowy autor Gregory Berns wraz ze swoim zespołem zrobił to, czego nikt nigdy nie próbował: wytresowali psy tak, by całkowicie świadome mogły przejść badanie MRI. To umożliwiło badaczom zrozumienie, co czują i myśli ich podopieczni. Ale psy to dopiero początek. W Co myśli i czuje pies Berns pokazuje nam mózgi i umysły dzikich zwierząt – lwów morskich, które mogą nauczyć się tańczyć, oraz delfinów, które widzą za pomocą dźwięku. W neuroarcheologicznym eksperymencie Berns rekonstruuje mózg jednego z najbardziej tajemniczych zwierząt w historii, wilkowora tasmańskiego, by wyjaśnić, czemu ten gatunek wymarł. Przełomowe badania Bernsa pokazują, jak podobne są mózgi zwierząt i ludzi. Sam autor udowadnia, że zwierzęta – tak samo jak my – mają uczucia. To rzuca zupełnie nowe światło na kwestię praw zwierząt. Pełna mądrości, humoru i empatii, Co myśli i czuje pies to książka o nowym świecie, w którym inteligentne istoty są wszędzie wokół. To nowy manifest wyzwolenia zwierząt w dwudziestym pierwszym wieku.

37,00 zł
27,75 zł
Powiadomienie

Rabat 25,0%
oszczędzasz 9,25 zł

18
Sekretne dziecko. Audiobook - Audiobooki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Sekretne dziecko. Audiobook
Kerry Fisher, Wydawnictwo Literackie
Dostępny2 szt.

Możesz uciekać od swojej przeszłości, ale ona i tak cię dopadnie… Susie musiała zrobić coś, czego odtąd zawsze będzie żałować. A potem zakopała głęboko i wyparła z pamięci przyczyny, dla których postąpiła tak, a nie inaczej. Jednak jej sekret powraca. Czego się tylko nie dotknie, jest naznaczone cieniem tamtego dramatu. Mąż Susie zastanawia się, dlaczego żona oddaliła się od niego. Córki nie potrafią zrozumieć jej zmiennych nastrojów. Susie zdaje sobie sprawę z tego, że przeszłość niszczy jej rodzinę, a poczucie winy zjada ją samą, ale nie potrafi uciec od konsekwencji swoich czynów. Nikt nie zna całej prawdy o Susie, a kiedy jej córki odkrywają rąbek tajemnicy, musi odpowiedzieć na pytanie, które nękało ją przez prawie całe życie: Czy prawda połączy jej rodzinę na nowo, czy rozdzieli na zawsze? Kolejna po Posłusznej żonie poruszająca do głębi opowieść Kerry Fisher o rodzinnych tajemnicach i kłamstwach. Miłośniczki książek Liane Moriarty, Jojo Moyes i Diane Chamberlain będą zachwycone. Numer 1 na liście bestsellerów Kobo. Sprzedaż książek Kerry Fisher przekroczyła już 700 000 egzemplarzy. „Wow! Od pierwszego, jakże pełnego emocji rozdziału, pokochałam tę książkę. Wraz z rozwojem akcji opowieść stawała się coraz lepsza i coraz bardziej przykuwająca… Świetna autorka! Rewelacyjna książka!” Renita d’Silva „Odbyłam pełną wrażeń podróż z rodziną opisaną w książce. Cieszyłam się i płakałam z nimi. Dzieliłam ich uczucia, gdyż autorka uczyniła mnie częścią tej opowieści”. A Haven for Booklovers

34,90 zł
26,18 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 8,72 zł

19
CROSBY, STILLS & NASH (SUMMER OF 69 CAMPAIGN). Winyl - Muzyka
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
161,90 zł
148,95 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 12,95 zł

20
Sztuka wygrywania w tenisie. Jak zwyciężyć w wojnie mentalnej na korcie - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Sztuka wygrywania w tenisie. Jak zwyciężyć w wojnie mentalnej na korci...
Niedostępny
Brak

W Sztuce wygrywania w tenisie (znanej na świecie jako Winning Ugly) Brad Gilbert, niegdyś tenisista z pierwszej dziesiątki światowego rankingu, medalista olimpijski z Seulu, a obecnie jeden z najbardziej cenionych ekspertów, analizuje stronę mentalną tenisa i dowodzi, w jak wielkiej mierze zwycięstwo w meczu zależy od myślenia na korcie. Czerpiąc z własnego doświadczenia, Gilbert, wytrawny gracz i trener, formułuje ponadczasowe zasady strategii i taktyki tenisowej, podsuwając wiele znakomitych rozwiązań, dzięki którym zarówno amatorzy, jak i zawodowcy mogą niemal od razu poprawić skuteczność gry. Do tego wydania swego klasycznego już podręcznika Gilbert napisał nowe wprowadzenie, w którym omawia zmiany w tenisie na początku XXI wieku, i na podstawie analizy gry takich mistrzów, jak Roger Federer, Serena Williams, Rafael Nadal czy Novak Djokovič, podpowiada, jak dzięki taktyce wygrywać nawet z lepszymi od siebie.

39,90 zł
30,72 zł
Powiadomienie

Rabat 23,0%
oszczędzasz 9,18 zł

21
Mgły Tangeru - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mgły Tangeru
Dostępny5 szt.

Przelotny romans. Magiczne miasto. Tajemnica, którą porwał wiatr. W grudniu 1951 roku Paul Dingle zaginął bez śladu w tangerskim porcie. Ponad 60 lat później, Flora Gascón podejrzewa, że był to ten sam człowiek, w którym zakochała się podczas przelotnego romansu w Madrycie. Wspólnym mianownikiem są Mgły Tangeru, powieść, która leżała na nocnym stoliku Paula. Flora wyrusza do Tangeru, by odnaleźć autorkę książki, jedyną osobę, która może wyjaśnić jej, kim był jej kochanek i jak może go odnaleźć. Kobieta szybko orientuje się, że sama musi dopisać zakończenie tej historii. Wyprawa staje się podróżą w głąb siebie i pozwala odkryć Florze, kim tak naprawdę jest. Miłość i tajemnica w mieście o fascynującej przeszłości. Cristina López Barrio urodzona w Madrycie prawniczka, która porzuciła karierę na rzecz pisania. Za swoją debiutancką powieść zdobyła nagrodę Villa de Pozuelo de Alarcón, za drugą powieść Ogród wiecznej wiosny otrzymała tytuł literackiego odkrycia roku. Mgły Tangeru znalazły się w finale Premio Planeta 2017.

35,00 zł
26,25 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 8,75 zł

22
Uzdrawiająca joga tybetańska. Szybkie i skuteczne ćwiczenia, które możesz wykonać wszędzie - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Uzdrawiająca joga tybetańska. Szybkie i skuteczne ćwiczenia, które moż...
Dostępny15 szt.

Joga tybetańska, czyli magiczne ruchy – teraz dostępna dla każdego Podczas gdy joga stała się powszechną praktyką dla zdrowia i dobrego samopoczucia, starożytne narzędzia tybetańskiej wersji tej praktyki przez wieki pozostawały tajemnicą. Tymczasem joga tybetańska może poprawić siłę fizyczną i wspierać pozytywne emocjonalne i psychiczne zdrowie, uzdrawiając system ciało-energia-umysł z pełnym poczuciem świadomości i harmonii. Dzięki tej książce odkryjesz tajniki jogi tybetańskiej, które odmienią Twoje życie i zdrowie. Naucz się jogi tybetańskiej od samego mistrza Autor tej publikacji jest adiunktem i dyrektorem ds. Edukacji w Programie Medycyny Integracyjnej na Uniwersytecie Teksańskim MD Anderson Cancer Center, gdzie prowadzi badania mające na celu ocenę skuteczności praktyk wywodzących się z jogi tybetańskiej. Stosuje również techniki terapeutyczne dla ciała i umysłu u pacjentów cierpiących na choroby nowotworowe oraz ich opiekunów. Jest również starszym instruktorem Akademii Trzech Bram, międzynarodowej organizacji założonej przez Tenzina Wangyala Rinpoche, a stawiającej sobie za cel przekształcanie ludzkiego życia poprzez medytację. Dzieli się swoimi doświadczeniami z codziennej praktyki w różnych środowiskach i kulturach, koncentrując się na prostocie, dostępności i łatwości wykonywania ćwiczeń. Zapewnia także pełne zrozumienie historii tybetańskiej jogi, abyś mógł w pełni usunąć przeszkody ze swojego życia, odzyskać zdrowie i cieszyć się dobrobytem. Najprostsze ćwiczenia do wykonywania w dowolnym momencie dnia: – za każdym razem kiedy myjesz ręce, wykorzystaj ten czas aby obmyć również swój umysł. Koncentrując się na mydleniu i spłukiwaniu, oddychaj powoli, jednocześnie wyobrażając sobie, że oczyszczasz również swój umysł, – siedząc wyciągnij ramiona w górę. Rozciągając w ten sposób plecy, oddychaj głęboko przez nos, do brzucha, wydychając przez nos. Opuść ręce, złóż je na podołku i zrób kilka głębokich spokojnych oddechów, – kiedy zatrzymujesz się na czerwonym świetle zastosuj się do rady wietnamskiego mistrza Thich Nhat Hanha i podziękuj temu światłu za sposobność połączenia się z sobą samym: nie odpowiadaj na telefon, wyłącz radio i daj sobie chwilę na wdychanie spokoju i uwalnianie z wydechem niespokojnych myśli. Rzecz jasna – tę technikę należy wykonywać z otwartymi oczyma. Poznaj wiele innych technik poprawy swojej codzienności opisanych w książce.

39,30 zł
29,48 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 9,82 zł

1 osoba kupiła
23
Vox FM w rytmie hitów. Volume 2, 2 CD - Muzyka
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Vox FM w rytmie hitów. Volume 2, 2 CD
różni, Universal Music Polska
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.01.16

Lista utworów: Płyta 1: 1. Drenchill – Freed From Desire 2. Bayera – Wyjątkowa miłość 3. Jax Jones/Martin Solveig – All Day And Night 4. Pedro Capo – Calma 5. Masters – Portret na niebie 6. Shanguy – Toukasse 7. Sound Of Legend – Tell Me Why 8. Marcin Siegieńczuk – Kiedyś to było 9. Dj F.R.A.N.K Feat. Nynde – A Thousand Miles 10. Alvaro Soler – La Libertad 11. Andre – Na niebie gwiazd tysiące 12. Alma – Perfect 13. Vize Feat.Laniia – Stars 14. Mejk – To chyba cud 15. Chris Odd Feat. Jess Hayes – We Used To Have It All 16. Kazka – Plakala 17. Tomasz Nieciek – Zabiorę cię na warsztat 18. Fly Project – Mexico 19. Vize Feat.Laniia – Stars 20. Patrycja Runo – Do tańca i do różańa Płyta 2: 1. Dejw – No chętnie 2. Komodo – Is This Love 3. Adrienne Valerie – Lucky, Lucky, Lukcy Me 4. After Party/Red Queen – Zagubieni 5. Filatov /Karas – Au, Au 6. Smith & Thell – Forgive Me Friend 7. Miłypan – Małolatki 8. Marnik – Up & Down 9. C-Bool – Catch You 10. Bayera – Popłyniemy 11. Vanotek Feat Mikayla – Cherry Lips 12. Regi Feat. Jake Reese & Ot – Summer Life 13. Masters –Takie serce 14. Livin R X Dara X Noisy – Btw (Bye, Bye) 15. Bob Sinclar Vs The Supermen Lovers Feat. Robbie Williams – Romantico Starlight 16. Marcin Miller/Luka Rosi – Winogrona 17. Minelli – Mariola 18. Enjoy – 1000 Mil 19. Sam Feldt X Kate Ryan – Gold 20. Defis – Argentyna

28,90 zł
28,32 zł
Powiadomienie

Rabat 2,0%
oszczędzasz 0,58 zł

24
Nakarmić wilki - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nakarmić wilki
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.12.14

Kasia, absolwentka warszawskiej SGGW, przyjeżdża w Bieszczady, by zebrać materiał do pracy doktorskiej o wilkach. W stacji naukowej przebywają już Olgierd i Marcin. Mężczyźni nie wierzą, że ich nowa towarzyszka wytrzyma trudy życia w lesie. Kasia jednak okazuje się osobą nie tylko odporną na niewygody, ale też wyjątkowo odważną. Pierwsza nocna obserwacja wilków staje się początkiem wielkiej fascynacji Katarzyny, a kolejne, coraz bliższe spotkania z watahą sprawiają, że między dziewczyną a wilkami wytwarza się niemal mistyczną więź. W jej obliczu wszystkie miejskie rozczarowania tracą znaczenie. Kasia angażuje się obronę okrytych złą sławą zwierząt, sprowadza do pobliskiej wsi owczarki podhalańskie, mające odstraszać drapieżniki i trzymać je z dala od ludzkich zagród. W końcu wchodzi w drogę miejscowemu kłusownikowi, narażając własne życie. W tym samym czasie między nią a Olgierdem rodzi się uczucie. Maria Nurowska – jedna z najwybitniejszych i najpopularniejszych polskich pisarek. Wydała ponad trzydzieści tytułów. Jej książki są wydawane w 23 krajach; w Niemczech, we Francji i w Chinach były bestsellerami.

38,00 zł
28,50 zł
Powiadomienie

Rabat 25,0%
oszczędzasz 9,50 zł

25
Shaft (Original Motion Picture Soundtrack). CD - Muzyka
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
61,90 zł
56,95 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 4,95 zł

26
Hit Single Anthology. CD - Muzyka
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Hit Single Anthology. CD
The Troggs, Universal Music Polska
Niedostępny
Brak

17,99 zł
Powiadomienie
27
Echo In The Canyon (Original Motion Picture Soundtrack). CD - Muzyka
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
65,90 zł
60,63 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 5,27 zł

28
Już się uczę. Teczka zabaw 4-latka - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Już się uczę. Teczka zabaw 4-latka
Niedostępny
Brak

W „Teczce zabaw 4-latka” z serii „Już się uczę” znajdziecie znakomicie przygotowane książki do ćwiczeń, a także materiały do zabawy z dziećmi, tj. karty memo i dwustronny plakat. Teczki z serii „Już się uczę” to fantastyczna zabawa i nauka na wesoło!

17,00 zł
12,99 zł
Powiadomienie

Rabat 23,6%
oszczędzasz 4,01 zł

29
Już się uczę. Teczka zabaw 3-latka - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Już się uczę. Teczka zabaw 3-latka
Niedostępny
Brak

W „Teczce zabaw 3-latka” z serii „Już się uczę” znajdziecie znakomicie przygotowane książki do ćwiczeń, a także materiały do zabawy z dziećmi, tj. karty memo i dwustronny plakat. Teczki z serii „Już się uczę” to fantastyczna zabawa i nauka na wesoło!

17,00 zł
12,99 zł
Powiadomienie

Rabat 23,6%
oszczędzasz 4,01 zł

30
Już się uczę. Teczka zabaw 5-latka - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Już się uczę. Teczka zabaw 5-latka
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.11.03

W „Teczce zabaw 5-latka” z serii „Już się uczę” znajdziecie znakomicie przygotowane książki do ćwiczeń, a także materiały do zabawy z dziećmi, tj. karty memo i dwustronny plakat. Teczki z serii „Już się uczę” to fantastyczna zabawa i nauka na wesoło!

17,00 zł
12,99 zł
Powiadomienie

Rabat 23,6%
oszczędzasz 4,01 zł

31
Leśne wędrówki - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Leśne wędrówki
Niedostępny
Brak

Maria Dunin-Wąsowicz z domu Radziwiłł urodziła się w lipcu 1925 roku w Sichowie Dużym. Kiedy miała 15 lat, hitlerowcy aresztowali jej rodziców, a ona sama musiała opuścić dom rodzinny. Zabrała ze sobą wspomnienia dzieciństwa sichowskiego parku, zapach pól i szelest lasów. Potem całe życie poświeciła pracy z dziećmi. Zmarła w Warszawie w sierpniu 2009 roku. Zapraszam Was do Leśnych wędrówek razem z panią Marią – Stefan Dunin-Wąsowicz.

29,00 zł
20,88 zł
Powiadomienie

Rabat 28,0%
oszczędzasz 8,12 zł

32
Zwierzaki-Dzieciaki. Las - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zwierzaki-Dzieciaki. Las
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.01.13

Nasi mali przyjaciele, posłuchajcie o... ptaku, co ciągle stuka, sarence, której drżą nóżki, rudej kitce, pewnym tchórzliwym futrzaku i skocznym zwierzątku z kapuścianego pola. Poznawać chcę świat wokół mnie!

9,90 zł
7,99 zł
Powiadomienie

Rabat 19,3%
oszczędzasz 1,91 zł

33
Zwierzaki-Dzieciaki. Puszcza - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zwierzaki-Dzieciaki. Puszcza
Dostępny32 szt.

Nasi mali przyjaciele, posłuchajcie o... bardzo skocznym dziku, pewnym mądrym ptaku, sprytnej rudej kitce, wilku, co ma wielki apetyt, i ogromnym, brodatym zwierzu. Poznawać chcę świat wokół mnie!

10,60 zł
7,99 zł

Rabat 24,6%
oszczędzasz 2,61 zł

34
Owieczka - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Owieczka
Niedostępny
Brak

Ach, jak wspaniale! Przyjechało wesołe miasteczko. Zwierzątka już zacierają łapki na te wszystkie atrakcje. Będą śmiać się do rozpuku, ale też wiele napsocą... Co takiego się wydarzy? O tym, drodzy milusińscy, przekonajcie się już sami!

9,90 zł
7,99 zł
Powiadomienie

Rabat 19,3%
oszczędzasz 1,91 zł

35
Zwierzęta z lasu - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zwierzęta z lasu
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.12.15

Przedstawiamy wesołe wierszyki o zwierzętach autorstwa Pawła Beręsewicza, pięknie zilustrowane przez Kazimierza Wasilewskiego. Poznaj przyjaznych mieszkańców lasu: dostojnego łosia, zwinnego jelenia, przezornego borsuka…

9,90 zł
7,99 zł
Powiadomienie

Rabat 19,3%
oszczędzasz 1,91 zł

36
Zwierzęta w Afryce - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zwierzęta w Afryce
Niedostępny
Brak

Przedstawiamy wesołe wierszyki o zwierzętach autorstwa Pawła Beręsewicza, pięknie zilustrowane przez Kazimierza Wasilewskiego. Poznaj przyjaznych mieszkańców Afryki: szalone małpy, wysmukłe żyrafy, wesołe zebry…

9,90 zł
7,99 zł
Powiadomienie

Rabat 19,3%
oszczędzasz 1,91 zł

37
Zwierzęta na wsi - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zwierzęta na wsi
Niedostępny
Brak

Przedstawiamy wesołe wierszyki o zwierzętach autorstwa Pawła Beręsewicza, pięknie zilustrowane przez Kazimierza Wasilewskiego. Poznaj przyjaznych mieszkańców wiejskiej zagrody: wesołego cielaczka, dostojną gęś, kurę i kurczaki…

9,90 zł
7,99 zł
Powiadomienie

Rabat 19,3%
oszczędzasz 1,91 zł

38
Książeczka kontrastowa. Zwierzaki - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Książeczka kontrastowa. Zwierzaki
Niedostępny
Brak

Świat oczami malucha! Przedstawiamy książeczkę z serii, która uwzględnia potrzeby i możliwości najmłodszych. Niemowlak widzi inaczej. Dostrzega kontrastowe barwy, wyraźne kontury i dwuwymiarowy obraz. Wodzi oczami po krawędziach ilustracji, symetrycznych elementach i figurach geometrycznych. Interesuje go rzeczywistość, która go otacza. Zadbajmy o rozwój naszych milusińskich od samego początku!

7,90 zł
5,99 zł
Powiadomienie

Rabat 24,2%
oszczędzasz 1,91 zł

39
Już się uczę. Teczka zabaw 2-latka - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Już się uczę. Teczka zabaw 2-latka
Niedostępny
Brak

W „Teczce zabaw 2-latka” z serii „Już się uczę” znajdziecie znakomicie przygotowane książki do ćwiczeń, a także materiały do zabawy z dziećmi, tj. karty memo i dwustronny plakat. Teczki z serii „Już się uczę” to fantastyczna zabawa i nauka na wesoło!

17,00 zł
12,99 zł
Powiadomienie

Rabat 23,6%
oszczędzasz 4,01 zł

40
Ćwiczę, rysuję, piszę. Część 5. Cyferki - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ćwiczę, rysuję, piszę. Część 5. Cyferki
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.11.24

Seria „Ćwiczę, rysuję, piszę” to świetna propozycja dla rodziców, którzy chcą przygotować swoje dzieci do nauki pisania. Kolorowe ilustracje, naklejki i ciekawe zadania sprawią, że nauka pierwszych liter oraz cyfr będzie rewelacyjną zabawą. W środku duże, kolorowe naklejki do wykorzystania podczas ćwiczeń. Gruba tektura umożliwi zabawę i naukę w każdych warunkach, nawet w podróży!

15,00 zł
10,99 zł
Powiadomienie

Rabat 26,7%
oszczędzasz 4,01 zł

41
Ćwiczę, rysuję, piszę. Część 4. Literki - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ćwiczę, rysuję, piszę. Część 4. Literki
Dostępny6 szt.

Seria „Ćwiczę, rysuję, piszę” to świetna propozycja dla rodziców, którzy chcą przygotować swoje dzieci do nauki pisania. Kolorowe ilustracje, naklejki i ciekawe zadania sprawią, że nauka pierwszych liter oraz cyfr będzie rewelacyjną zabawą. W środku duże, kolorowe naklejki do wykorzystania podczas ćwiczeń. Gruba tektura umożliwi zabawę i naukę w każdych warunkach, nawet w podróży!

15,00 zł
10,99 zł

Rabat 26,7%
oszczędzasz 4,01 zł

42
Tank Power vol. CCIX, 474. Carden-Loyd Mk VI TK-3 TKF TKS 1929-1938 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Tank Power vol. CCIX, 474. Carden-Loyd Mk VI TK-3 TKF TKS 1929-1938
Dostępny7 szt.

Najliczniejszymi pojazdami pancernymi Wojska Polskiego, w latach 1919-1939 były czołgi rozpoznawcze, czyli tankietki. Były to niewielkie pojazdy gąsienicowe, uzbrojone w karabin maszynowy. Ich głównym zadaniem było prowadzenie rozpoznania i w ograniczonym zakresie wspieranie własnych wojsk w operacjach zaczepnych i obronnych. W zasadzie nie były przewidziane do prowadzenia samodzielnych działań bojowych, lecz we wrześniu 1939 roku ich załogi były wielokrotnie zmuszone do podejmowania walki z piechotą i pojazdami pancernymi Wehrmachtu. Niniejsze opracowanie jest pierwszą próbą rzetelnego przedstawienia tematyki służby tankietek w okresie do 1938 roku. Ostatni rok pokoju, wymaga powiązania służby z mobilizacją i późniejszymi działaniami bojowymi. Praca nie jest esejem, nie zawiera cytowanych in extenso regulaminów i dokumentów, lecz niepublikowane informacje na temat służby Carden-Loydów Mk VI, czołgów „X” i wreszcie prototypów oraz seryjnych TK-3, TKF i TKS w jednostkach Wojska Polskiego w latach 1929-1938.

36,00 zł
25,20 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 10,80 zł

43
Świat maluszka. Książeczka kontrastowa - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Świat maluszka. Książeczka kontrastowa
Niedostępny
Brak

Świat oczami malucha! Przedstawiamy książeczkę z serii, która uwzględnia potrzeby i możliwości najmłodszych. Niemowlak widzi inaczej. Dostrzega kontrastowe barwy, wyraźne kontury i dwuwymiarowy obraz. Wodzi oczami po krawędziach ilustracji, symetrycznych elementach i figurach geometrycznych. Interesuje go rzeczywistość, która go otacza. Zadbajmy o rozwój naszych milusińskich od samego początku!

7,90 zł
5,99 zł
Powiadomienie

Rabat 24,2%
oszczędzasz 1,91 zł

44
Owoce i warzywa. Książeczka kontrastowa - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Owoce i warzywa. Książeczka kontrastowa
Niedostępny
Brak

Świat oczami malucha! Przedstawiamy książeczkę z serii, która uwzględnia potrzeby i możliwości najmłodszych. Niemowlak widzi inaczej. Dostrzega kontrastowe barwy, wyraźne kontury i dwuwymiarowy obraz. Wodzi oczami po krawędziach ilustracji, symetrycznych elementach i figurach geometrycznych. Interesuje go rzeczywistość, która go otacza. Zadbajmy o rozwój naszych milusińskich od samego początku!

7,90 zł
5,99 zł
Powiadomienie

Rabat 24,2%
oszczędzasz 1,91 zł

45
Agresja w szkole, wydanie 2 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Agresja w szkole, wydanie 2
Dostępny11 szt.

W książce zamieszczono 19 autorskich tekstów specjalistów z zakresu nauk społecznych (psychologii, pedagogiki, kryminologii i socjologii) Autorzy diagnozują zarówno stan polskiej szkoły w kontekście zachowań dewiacyjnych, jakimi są agresja i przemoc, jak i podpowiadają profilaktyczne rozwiązania wychowawcze. Jest to drugie, poprawione i rozszerzone wydanie książki z 2008 roku. Wielokierunkowe i długofalowe badania kliniczne oraz praktyka profilaktyczna i psychoterapeutyczna wskazują, że kształtowanie poczucia empatii od najwcześniejszych lat życia dziecka, rozbudzanie i wspomaganie rozwoju zainteresowań, systematyczna stymulacja aktywności kulturalnej, artystycznej, sportowej, prospołecznej, religijnej mogą być bardzo dobrymi izolatorami agresji. O te właśnie zagadnienia i konkretne działania profilaktyczne wzbogacone jest drugie wydanie Agresji w szkole.

69,00 zł
56,58 zł

Rabat 18,0%
oszczędzasz 12,42 zł

46
Amerykańska buntowniczka. Burzliwe życie Jane Fondy. Audiobook - Audiobooki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Amerykańska buntowniczka. Burzliwe życie Jane Fondy. Audiobook
Przemysław Słowiński, StoryBox
Dostępny2 szt.

Pasjonująca książka o kontrowersyjnym życiu jednej z najwybitniejszych aktorek zeszłego stulecia. Autor pokazuje proces stopniowej przemiany rozrywkowej dziewczyny z zamożnego domu, modelki oraz pełnej seksapilu aktorki w aktywną pacyfistkę i bojowniczkę o prawa mniejszości narodowych. Ujawnia wiele szczegółów z jej życia prywatnego, opowiada o kulisach powstania mody na aerobik i o roli Jane w imperium medialnym Teda Turnera. W ten sposób powstała zbeletryzowana, nieautoryzowana opowieść o niezwykłej kobiecie, która na trwałe wpisała się w kroniki XX wieku.

28,00 zł
22,40 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 5,60 zł

47
Zezowate oko. Audiobook - Audiobooki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zezowate oko. Audiobook
Józef Jeremski, StoryBox
Dostępny7 szt.

Kryminał z 1930 roku. Warszawski reporter o nazwisku Różewski zostaje oskarżony o morderstwo dziewczyny. Zwłoki miał poćwiartować i ukryć w różnych punktach w Warszawie. Śledztwo w tej sprawie prowadzi jego największy wróg – komisarz Holcman. Różewski wie, że Holcman zrobi wszystko, by mu zaszkodzić, dlatego postanawia spróbować uciec z więzienia i odnaleźć sprawcę na własną rękę. Doskonale uknuta intryga, ucieczka, zdrady, zapewnią dreszczyk emocji do ostatniej minuty tekstu.

25,00 zł
20,00 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 5,00 zł

48
Boni et mali milites romani. Relacje między żołnierzami wojsk rzymskich w okresie Wczesnego Cesarstwa - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Boni et mali milites romani. Relacje między żołnierzami wojsk rzymskic...
Dostępny29 szt.

Celem prezentowanej książki jest wyszczególnienie i zdefiniowanie w oparciu o zachowany materiał źródłowy więzi interpersonalnych, jakie miały miejsce między żołnierzami wojsk rzymskich pełniących służbę w okresie Wczesnego Cesarstwa. Opisane w książce różnorakie więzi pojawiały się już podczas rekrutacji żołnierzy i trwały z różnym nasileniem i na różnorakich płaszczyznach nawet po zakończeniu służby wojskowej. Przedstawione w pracy zależności, pokazujące służbę wojskową w armii rzymskiej od zupełnie innej strony, będą niewątpliwie bardzo atrakcyjne dla wszystkich miłośników historii starożytnej a przede wszystkim dla pasjonatów historii wojskowości.

39,00 zł
31,20 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 7,80 zł

49
Barbie. FXT00 Wróżka podstawowa, mix wzorów - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Barbie. FXT00 Wróżka podstawowa, mix wzorów
Barbie
Niedostępny
Brak

Lalki Wróżki Barbie Dreamtopia pobudzają wyobraźnię. Odgrywaj baśniowe historie dzięki niezwykłym skrzydełkom, które sprawią, że zabawa będzie naprawdę magiczna Wszystkie lalki Barbie Wróżki mają kolorowe gorsety i błyszczące spódniczki, na których znajdują się motywy słodyczy, klejnotów lub tęczy. Dopasowana tiara i buciki sprawiają, że lalki wróżki wyglądają magicznie od stóp do głów. Marzenia stają się rzeczywistością, a fantazja nie ma żadnych granic, bo kiedy wraz z siostrami Barbie i Chelsea wkraczasz do krainy Dreamtopia, wszystko jest możliwe Zbierz wszystkie lalki i zabawki Barbie Dreamtopia i daj się ponieść marzeniom. Zestaw zawiera Lalkę Wróżkę Barbie Dreamtopia ubraną w fantazyjny strój z dodatkami. Każda z lalek ma niezwykłą parę skrzydełek w żywych kolorach i z oryginalnymi wzorami. Sprzedawane oddzielnie w zależności od dostępności. Lalki nie stoją samodzielnie. Kolory i elementy dekoracyjne mogą się różnić. Towar wysyłany losowo.

58,90 zł
53,01 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 5,89 zł

50
Tomek i Przyjaciele. FGR22 Superstacja Tomka - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Tomek i Przyjaciele. FGR22 Superstacja Tomka
Tomek i Przyjaciele, Mattel
Niedostępny
Brak

Teraz dzieci mogą wyruszyć w fascynującą przygodę z Tomkiem i jego przyjaciółmi, kreując świat swojej zabawy na nieskończenie wiele sposobów. Z Superstacją mogą bawić się wszystkimi ulubionymi lokomotywami – z linii „Tomek i Przyjaciele Adventures”, „TrackMaster”, „MINIS” i „Wooden Railway”. Zestaw można przebudowywać, tworząc wiele konfiguracji oraz odłączyć nogi, dzięki czemu pasuje do różnych pomieszczeń w domu. Można tu zmieścić nawet 100 pociągów (sprzedawane oddzielnie), a tory mają łączną długość ponad 10 metrów. Ten wielosystemowy zestaw torów z 3 poziomami zabawy zawiera kultowe miejsca, takie jak Domkowo, Rybkowo, Grotkowo, Warsztat Parowozów, Warsztat Spalinowozów, Kamieniołom pod Niebieską Górą czy Centrum Ratownicze z lądowiskiem dla helikoptera Harolda. Zestaw zawiera również m.in. elementy do załadunku, łączniki umożliwiające połączenie z innymi zestawami do zabawy, dwa tory wyścigowe i przestrzeń do zabawy na podłodze. W Superstacji znajduje się także dźwig Karolek z żurawiem, który można podnosić, obracać i przymocowywać do niego ładunki. Obrotnica kolejowa z dźwignią zatrzymującą lokomotywki TrackMaster pozwala małemu kolejarzowi na szybką zmianę kierunku jazdy. W zestawie nie mogło zabraknąć wspaniałych pojazdów: Tomka (z serii „Tomek i Przyjaciele TrackMaster”), Piotrusia („Tomek i Przyjaciele Adventures”), Kubę („Tomek i Przyjaciele MINIS”) oraz plastikowego Harolda. Lokomotywki można przechowywać w nogach zestawu, na torze oraz w tunelach. Superstacja łączy się z innymi zestawami, dzięki czemu można rozbudowywać świat znany z serialu „Tomek i Przyjaciele” o kolejne elementy. Specjalne łączniki pozwalają na łatwy i szybki montaż zestawów z serii „Adventures”, „TrackMaster”, „MINIS” i „Wooden Railway” (sprzedawane oddzielnie). Dzieci mogą złożyć tor zgodnie z instrukcją lub użyć wyobraźni, aby eksperymentować i budować własne trasy. Zawartość opakowania: • Superstacja, • 4 pojazdy (3 lokomotywki i helikopter), • elementy do załadunku, • łączniki, • instrukcja. Wymiary opakowania: 81.0 x 55.0 x 21.5 cm

429,43 zł
386,49 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 42,94 zł

Wróć do góry