hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Wyszukaj książkę, grę, puzzle, zabawkę
Książki
Zabawki
Puzzle
Gry planszowe
Audiobooki
Muzyka
Filmy

Kalendarz premier z dnia 2019.07.05

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli w piątek 5 lipca 2019 roku. Na pierwszym miejscu znajduje się Ostre cięcie. Jak niszczono polską kolej (Karol Trammer), na drugim Elementarz odkrywców. Ćwiczenia zintegrowane. Klasa 3. Część 3 (praca zbiorowa). Kolejny produkt to Plastelina, 24 kolory (Derform) oraz Elementarz odkrywców. Matematyka. Ćwiczenia. Klasa 3. Część 2 (Krystyna Bielenica, Maria Bura, Małgorzata Kwil).
1
Ostre cięcie. Jak niszczono polską kolej - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ostre cięcie. Jak niszczono polską kolej
Dostępny
171 szt.

Wielkie reformy, miliardy z Unii na zrównoważony rozwój, rekordy prędkości pociągów i liczby pasażerów, a tymczasem polskimi kolejami w III RP wciąż jeździ mniej ludzi niż w PRL-u, a najnowszy tabor ma problem z osiągnięciem czasu przejazdów sprzed wojny. Co się stało, że jest tak dobrze, skoro jest tak źle? Pierwszy reportaż o PKP, świetny do poczytania na stacji, kiedy czekamy na spóźniający się pociąg.

39,90 zł
23,94 zł

Rabat 40,0%
oszczędzasz 15,96 zł

22 osoby kupiły
2
Elementarz odkrywców. Ćwiczenia zintegrowane. Klasa 3. Część 3 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Elementarz odkrywców. Ćwiczenia zintegrowane. Klasa 3. Część 3
Dostępny
76 szt.

Ćwiczenia z serii „Elementarz odkrywców” do klasy 3 (część 3) kontynuują wprowadzanie ucznia w świat edukacji polonistycznej, społecznej i przyrodniczej, wspierają w doskonaleniu niezbędnych umiejętności czytania i pisania oraz stosując zasadę stopniowana trudności, przybliżają naukę o języku: – rozwijają umiejętność pisania oraz czytania ze zrozumieniem dzięki odpowiednio dobranym ćwiczeniom, – usprawniają percepcję i pamięć wzrokową na stronach z rozsypankami sylabowymi i wyrazowymi oraz rebusami, – doskonalą sprawność językową i wzbogacają słownictwo, – wprowadzają uczniów w świat nauki o języku oraz w świat ortografii (cykl „Potyczki ortograficzne”), – rozwijają spostrzegawczość, logiczne i twórcze myślenie oraz umiejętność wypowiadania się dzięki specjalnie dobranym ćwiczeniom w cyklu „Dzień odkrywców”, – pozwalają bliżej poznać świat przyrody i uczą szacunku do otaczającego nas świata na stronach „Przygody przyrody”, – umożliwiają zrozumienie i zapamiętanie treści przyrodniczych oraz zachęcają do obserwacji świata przyrody.

18,50 zł
17,99 zł

Rabat 2,8%
oszczędzasz 0,51 zł

15 osób kupiło
3
Plastelina, 24 kolory - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Plastelina, 24 kolory
Derform, 24 sztuki
Dostępny
408 szt.

Miękka i elastyczna konsystencja pozwala na łatwe formowanie różnorodnych kształtów. Plastelina jest niewysychająca, dzięki czemu można z niej korzystać przez długi czas. W zestawie znajdują się 24 kolory, w tym aż 12 kolorów neonowych w formie wygodnych, małych walców.

9,99 zł
13 osób kupiło
4
Elementarz odkrywców. Matematyka. Ćwiczenia. Klasa 3. Część 2 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Elementarz odkrywców. Matematyka. Ćwiczenia. Klasa 3. Część 2
Dostępny
106 szt.

Ćwiczenia z serii „Elementarz odkrywców. Matematyka” do klasy 3, część 2 są uzupełnieniem podręcznika, rozwijają sprawność liczenia, utrwalają rachunek pamięciowy oraz pomagają w kształtowaniu pojęć matematycznych. Ćwiczenia zawierają różnorodne zadania ułożone zgodnie z zasadą stopniowania trudności. • Uczą różnych sposobów rozwiązywania zadań tekstowych, co sprzyja rozwijaniu samodzielności myślenia dzieci. • Rozwijają logiczne i strategiczne myślenie dzięki zadaniom na stronach Pomyślę i rozwiążę, w których uczeń sam musi dostrzec problem matematyczny oraz stworzyć własną strategię rozwiązania, odpowiednią do warunków danego zadania. • Sprawdzają zdobytą wiedzę matematyczną na stronach Sprawdzam siebie.

18,50 zł
17,99 zł

Rabat 2,8%
oszczędzasz 0,51 zł

12 osób kupiło
5
Elementarz odkrywców. Matematyka. Zbiór zadań. Klasa 3 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Elementarz odkrywców. Matematyka. Zbiór zadań. Klasa 3
Dostępny
5 szt.

Zbiór zadań matematycznych jest przeznaczony dla nauczycieli i uczniów, korzystających z Elementarza odkrywców w klasie 3. Książka zawiera zadania o zróżnicowanym stopniu trudności, zawarte w rozdziałach: • Dodawanie i odejmowanie w zakresie 100, • Dodawanie, odejmowanie, mnożenie i dzielenie w zakresie 100, • Matematyka w praktyce, • Centymetr, metr, kilometr, • Odcinki, obwody figur, • Kalendarz, • Zegar, • Litr, pół litra, ćwierć litra, • Gram, dekagram, kilogram, tona, • Rozszerzenie zakresu liczbowego do 10 000, • Obliczenia rachunkowe i łamigłówki mądrej główki. Dodatkowo zadania dla uczniów słabych i zdolnych, którzy razem ze zbiorem zadań mogą zakończyć z sukcesem klasę 3. Zbiór zawiera klucz odpowiedzi do wybranych trudniejszych zdań.

17,50 zł
16,99 zł

Rabat 2,9%
oszczędzasz 0,51 zł

7 osób kupiło
6
Sens wiary. Religia z punktu widzenia ateisty - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Sens wiary. Religia z punktu widzenia ateisty
Dostępny
28 szt.

Najnowsza książka brytyjskiego filozofa Tima Crane'a to kamień milowy w dyskusji o wierze i ateizmie. Autor stawia sobie za cel zrozumienie fenomenu religii z punktu widzenia ateisty, czyni to jednak w zupełnie innym duchu niż wyznawcy „nowego ateizmu” – jak Richard Dawkins czy Daniel Dennet – którzy sprowadzają wiarę do ułudy ludzkiej wyobraźni. Wierzący nie rozpoznają siebie w stworzonym przez nich karykaturalnym obrazie. Tymczasem Crane jest świadom, że ani religia, ani ateizm nie przestaną być obecne w życiu ludzi, dlatego dialog jest konieczny. I to dialog na poziomie intelektualnym, poznawczym. Jego książka wskazuje filozoficzne obszary, gdzie ateista może spotkać się z wierzącym. Sens wiary jest pierwszą książką Tima Crane'a przełożoną na język polski.

39,00 zł
28,86 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 10,14 zł

5 osób kupiło
7
Wielka księga świętych - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wielka księga świętych
Dostępny
8 szt.

W książce zgromadzono sylwetki 400 świętych Kościoła katolickiego. Opisy ich żywotów mają charakter interesujących opowieści pełnych ciekawostek, legend i anegdot. Zajmującym charakterystykom towarzyszą ilustracje świętych. Wspaniały prezent imieninowy, urodzinowy, rocznicowy, jubileuszowy, na chrzest, komunię albo ślub. Dzieje Kościoła katolickiego to w pewnym sensie historia świętych. Wielkie postaci wyniesione na ołtarz w różny sposób nieprzerwanie inspirują rzesze wiernych i służą im wsparciem. Oficjalni święci mają mobilizować wiernych do umacniania własnej religijności i pogłębiania więzi z Bogiem, a ich zadaniem jest pomoc w osiągnięciu zbawienia. Swoim życiem wyznaczają szczególne wzory do naśladowania w różnych aspektach życia i duchowości. To być może najbardziej po aniołach uniwersalne i zróżnicowana grupa pomocników Pana Boga. Święci pochodzili ze wszystkich grup społecznych i kultur, a we współczesnej homiletyce często się powtarza, że każdy katolik może zostać świętym. Album przedstawia 400 postaci świętych i błogosławionych, ich życie, martyrologię i zasługi dla Kościoła. Biogramy są bogato ilustrowane wybitnymi dziełami sztuki sakralnej.

129,20 zł
90,44 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 38,76 zł

5 osób kupiło
8
Elementarz odkrywców. Potyczki ortograficzne. Zeszyt ćwiczeń. Klasa 3 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Elementarz odkrywców. Potyczki ortograficzne. Zeszyt ćwiczeń. Klasa 3
Dostępny
69 szt.

Zeszyt Potyczki ortograficzne do klasy 3 zawiera różnorodne ćwiczenia, które pozwalają utrwalić i zapamiętać wprowadzone na zajęciach zasady ortograficzne: – uczy prawidłowej pisowni wyrazów dzięki wielu ćwiczeniom doskonalącym spostrzeganie, pamięć wzrokową oraz zapamiętywanie, – pozwala szybciej i skuteczniej utrwalać wyjątki ortograficzne, – sprzyja opanowaniu wprowadzonych zasad ortograficznych dzięki różnorodnym zabawnym ćwiczeniom oraz ortograficznym wyszukiwankom i utrwalankom, – rozszerza zasób słownictwa i utrwala części mowy – to publikacja, która pomaga uczniom w opanowaniu trudnej sztuki poprawnego pisania.

18,50 zł
17,99 zł

Rabat 2,8%
oszczędzasz 0,51 zł

5 osób kupiło
9
Przeplatalińscy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Przeplatalińscy
Dostępny
165 szt.

Pomysłowa książka przekładanka dla wszystkich miłośników radosnego pomieszania z poplątaniem. Są sympatyczni, kolorowi i troszkę dziwaczni. A gdy ruszą w taniec-przeplataniec, wszystko może się zdarzyć. Poznajcie Przeplatalińskich! Patrzcie tylko! Pomysłowy Albert zjada z apetytem skarpety na bal. Wesoły Jasiek prasuje leniwego kota. A Wielki Pan Jabłko próbuje zrozumieć swoje brudne kolana. W tej książce każda strona i każda postać podzielona jest na trzy części. Przewracajcie je w dowolnych kombinacjach, by bohaterowie wymieniali się głowami, brzuchami i nogami i wykonywali najbardziej absurdalne czynności na świecie!

34,90 zł
26,18 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 8,72 zł

5 osób kupiło
10
Manifest zwierząt - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Manifest zwierząt
Dostępny
727 szt.

Dajcie się zainspirować. Nic tak nie poprawia humoru jak satysfakcja i radość, że zrobiło się coś dobrego. Że się komuś pomogło. Że dzięki nam wzrosła suma szczęścia. Nie trzeba wiele, żeby świat stał się bardziej przyjazny dla ludzi i zwierząt. I nie znaczy wcale, że należy rewolucjonizować swojego życie. Wystarczy odrobinę więcej współczucia. Ta książka daje siłę i pomoże stworzyć lepszy świat dla przyszłych pokoleń. A pierwszy krok bywa banalnie prosty. Marc Bekoff, światowej sławy etolog, mówi, że lepsze traktowanie zwierząt nie tylko dobrze wpływa na naszą planetę, ale i na nas samych. Pokazuje, że zwierzęta kochają, tęsknią i się złoszczą, że są zdolne do reakcji motywowanych współczuciem, okazują sobie życzliwość i empatię, że – zupełnie jak my – wyraźnie odróżniają dobro od zła. Manifest zwierząt powstał dla wszystkich – zwierząt i ludzi. Przedstawia sześć zasad, na których skorzysta każdy, bo humanitarne traktowanie zwierząt może przynieść obopólne korzyści. Siła tej książki polega na zachęcaniu do życzliwości zarówno człowieka wobec zwierząt, jak i wobec tych ludzi, którzy patrzą na świat nieco inaczej. Jedno jest pewne: im lepiej nauczymy się rozumieć zwierzęta, tym lepiej zrozumiemy samych siebie. A to sytuacja, w której nie ma przegranych. „Bekoff, niezłomny optymista i marzyciel, zachęca czytelników, aby zaczęli po prostu przyglądać się uważnie swoim interakcjom ze zwierzętami. Łagodnie, choć przekonująco, manifest ten popchnie sceptyków w kierunku oświecenia”. – „Publisher’s Weekly” Marc Bekoff to jeden z czołowych na świecie specjalistów w dziedzinie emocji zwierząt, emerytowany profesor ekologii i biologii ewolucyjnej Uniwersytetu Kolorado w Boulder. Współtwórca i aktywny działacz wielu organizacji ekologicznych. W 2000 roku otrzymał Exemplar Award za znaczący wieloletni wkład w rozwój badań nad zachowaniem zwierząt, a w 2005 The Bank One Faculty Community Service Award za swą pracę z dziećmi, osobami starszymi i więźniami w lokalnej społeczności. Bekoff jest autorem ponad dwustu artykułów i wielu książek. W Polsce ukazały się Dzika sprawiedliwość. Moralne życie zwierząt (z Jessicą Pierce) i O zakochanych psach i zazdrosnych małpach. Emocjonalne życie zwierząt.

39,90 zł
28,73 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 11,17 zł

5 osób kupiło
11
Gryzak truskawka - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Gryzak truskawka
BAM BAM
Dostępny
139 szt.

Gryzak z kategorii wodno-żelowych jest szczególnie przydatny przy etapie ząbkowania, gdy dziąsła są nabrzmiałe i rozpulchnione. Wykonany z miękkiego tworzywa, które szybko poddaje się schłodzeniu w lodówce, przynosi ulgę i ukojenie dziąseł malucha w tym trudnym dla niego okresie. Kształt gryzaczka został zaprojektowany tak, by chwytanie go, jak i trzymanie w małych rączkach, było łatwe i poręczne. Różnorodna struktura i niejednolita powierzchnia gryzaka wzmacnia doznania dotykowe i rozwija zdolności manualne.

7,80 zł
6,99 zł

Rabat 10,4%
oszczędzasz 0,81 zł

5 osób kupiło
12
Napoleon i jego epoka. Tom 2 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Napoleon i jego epoka. Tom 2
Dostępny
12 szt.

Niniejszy tom jest drugim z serii i opisuje wydarzenia z życia Napoleona Bonaparte z okresu istnienia Cesarstwa Francuskiego. Praca zawiera piętnaście rozdziałów: – Pierwszy rok Cesarstwa, Kampania z roku 1805, – Kampanie w Prusach i w Polsce, – Cesarstwo po pokoju w Tylży, – Piąta koalicja, – Cesarstwo w latach 1810-1812, – Publikacje z czasów napoleońskich, – Nauka, – Sztuki piękne, – Blokada kontynentalna i przemysł francuski, – Kampania rosyjska, – Kampania saska, – Kampania francuska, – Wyspa Elba i sto dni, – Wyspa Świętej Heleny.

70,00 zł
53,90 zł

Rabat 23,0%
oszczędzasz 16,10 zł

3 osoby kupiły
13
Gryzak arbuz - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Gryzak arbuz
BAM BAM
Dostępny
440 szt.

Gryzak o kształcie arbuza przeznaczony jest dla dziecka od urodzenia To zabawka doskonała do operowania w małych rączkach, umożliwia rozwój zdolności manualnych wielofunkcyjna, kolorowa zabawka zapewni niesamowite wrażenia podczas zabawy i ukoi w czasie bólu przy wychodzących ząbkach. Wymiar gryzaka: 8.0 x 7.5 cm Wymiary opakowania: 17.0 x 13.5 x 1.0 cm

9,99 zł
8,99 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 1,00 zł

3 osoby kupiły
14
Flash 5 SB wer.wieloletnia EXPRESS PUBLISHING - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Flash 5 SB wer.wieloletnia EXPRESS PUBLISHING
Dostępny
93 szt.

Wieloletnia wersja podręcznika (Student's Book) to wersja dostosowana do wymogów wieloletniego użytkowania. Przy zadaniach wymagających pisania została umieszczona specjalna ikona przypominająca, że odpowiedzi nie należy zapisywać w podręczniku, a miejsca przeznaczone do wpisania odpowiedzi zmniejszono i zaciemniono.OPIS SERII FLASHFlash to pięcioczęściowa seria podręczników do nauki języka angielskiego przeznaczona dla klas 4-8 szkoły podstawowej. Nadrzędnym celem kursu jest skuteczne kształcenie umiejętności komunikacyjnych poprzez żywy język, liczne ćwiczenia do wykonania w parach i grupach oraz zadania otwarte. Flash umiejętnie integruje nauczanie języka z treściami należącymi do innych dziedzin (geografia, biologia, historia itd.) oraz kształtuje wrażliwość międzykulturową. Kurs efektywnie wspiera uczniów w osiąganiu coraz wyższego stopnia poprawności językowej i przygotowuje do egzaminu ósmoklasisty, precyzyjnie realizując wymagania nowej podstawy programowej.

63,00 zł
54,81 zł

Rabat 13,0%
oszczędzasz 8,19 zł

2 osoby kupiły
15
Sanktuaria Maryjne na świecie - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Sanktuaria Maryjne na świecie
Dostępny
12 szt.

Książka Sanktuaria Maryjne na świecie prezentuje 70 miejsc kultu maryjnego z całego świata. Interesującym opowieściom o kościołach towarzyszą piękne fotografie. Wśród opisanych miejsc znalazły się m.in.: sanktuarium Matki Bożej Płaczącej w La Salette, sanktuarium Zwiastowania Pańskiego w Nazarecie, sanktuarium na Jasnej Górze oraz Dom Matki Bożej w Efezie. 240 stron, duży format, piękne fotografie, papier kredowy. Waży prawie 2 kg! Wspaniały prezent imieninowy, urodzinowy, rocznicowy, jubileuszowy, na chrzest, komunię albo ślub. Sanktuaria Maryjne przyczyniają się znacząco do rozwoju tożsamości lokalnej, jednak zasadniczym celem ich istnienia jest wzrost pobożności wiernych, umocnienie wiary w Boga za pośrednictwem Matki Boskiej. Wysłanniczka z niebios przypomina Objawienie przekazane w Jezusie. Tę specyfikę kultu maryjnego, której nie wolno tracić z oczu i uznawać go za samodzielne zjawisko, oddaje najlepiej motto sanktuarium w Lourdes: „przez Maryję do Jezusa”. Samo zagadnienie maryjnych świątyń łączy w sobie dwa istotne pierwiastki: fenomen sanktuariów jako takich, stanowiących specyficzny element krajobrazu religijno-kulturalnego oraz kwestię kultu maryjnego, występującego w niektórych nurtach chrześcijaństwa.

100,00 zł
70,00 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 30,00 zł

2 osoby kupiły
16
Węgry; papierowa mapa samochodowo-turystyczna 1:520 000 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Węgry; papierowa mapa samochodowo-turystyczna 1:520 000
Dostępny
3 szt.

Zjawiskowe zamki, dolina Dunaju, źródła termalne czy legendarne wina to tylko niektóre atrakcje Węgier. Z naszą mapą samochodowo-turystyczną bez trudu można odnaleźć ich znacznie więcej. Na mapie znajdują się: – atrakcje turystyczne, – aktualny stan dróg, – szczegółowa kategoryzacja i numeracja dróg, – odległości drogowe w kilometrach, – plastyczna rzeźba terenu, parki narodowe, – skorowidz nazw. Produkty z serii see you! in... to tradycyjne mapy papierowe. Dołączamy do nich plastikowe etui, które chroni publikację przed wilgocią i uszkodzeniem. Jakość w przystępnej cenie. Seria obejmuje zarówno mapy samochodowe oraz plany miast, jak i mapy turystyczne.

14,90 zł
10,99 zł

Rabat 26,2%
oszczędzasz 3,91 zł

2 osoby kupiły
17
Nie będzie żadnej rewolucji - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nie będzie żadnej rewolucji
Dostępny
17 szt.

Bałuty, czołgi, punk rock, zbuntowana młodzież i wtedy oni wchodzą cali na czarno. W latach 90. XX wieku przez Łódź przeszła prawdziwa burza zmian... Zespół „Cool Kids of Death”, jak sama nazwa wskazuje, pochodzi właśnie z Łodzi. Jego przekaz był jednak szerszy, wyrażający niepokoje tzw. Generacji NIC. Czy naprawdę dwie dekady po przełomie 1989 roku młodym ludziom pozostawała albo mrówcza praca w korpo, albo rzucanie butelkami z benzyną? To nie jest kolejna historia wzlotu i upadku rockowego zespołu. To podróż w czasie do epoki bazarowego kapitalizmu, kaset VHS, przegrywanych płyt CD i traconych złudzeń. Kazimierz Rajnerowicz (1986) – psychofan „Cool Kids of Death”, absolwent UAM, dziennikarz współpracujący m.in. z dwutygodnik.pl.

44,90 zł
33,23 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 11,67 zł

1 osoba kupiła
18
Długopis metalowy Elegance miedziany ZENITH - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Długopis metalowy Elegance miedziany ZENITH
Dostępny
29 szt.

Długopis z wymiennym wkładem. Wkład niebieski o grubości 0,8. Opakowanie zbiorcze.

23,30 zł
22,14 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,16 zł

1 osoba kupiła
19
Pióro wieczne Xpect Vivaz M limonkowe - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pióro wieczne Xpect Vivaz M limonkowe
Schneider
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.13

pióro wieczne o ergonomicznie gumowanym profilu uchwytu nowoczesne wzornictwo o wyjątkowym kształcie stalówka ze wzmocnionej stali M standardowe naboje ze zmywalnym atramentem w kolorze niebieskim odpowiednie zarówno dla prawo-, jak i leworęcznych odpowiednie zarówno dla prawo-, jak i leworęcznych grubość linii pisania: M kolor atramentu: niebieski kolor: limonkowy

16,40 zł
13,99 zł
Powiadomienie

Rabat 14,7%
oszczędzasz 2,41 zł

1 osoba kupiła
20
O cywilizacji śmierci - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
O cywilizacji śmierci
Dostępny
62 szt.

Tym razem znany historyk wyszedł z archiwów i opisał to, co widział na własne oczy jako student, a potem naukowiec w San Francisco, Los Angeles i Waszyngtonie, czyli jak cywilizacja śmierci przejęła Stany Zjednoczone. „Napisałem tę książkę, bo ważne jest, by Polacy wiedzieli, co ich czeka, jeśli się nie przeciwstawią cywilizacji śmierci – mówi prof. Chodakiewicz. – A ja widziałem na własne oczy jak LGBT, gender, feminizm wyszły z podziemi i stopniowo przejęły politykę amerykańską, wprowadzając nową odmianę marksizmu, którą ja nazywam marksizmem-lesbianizmem. Jeszcze nie jest za późno, by tę plagę w Polsce zatrzymać. Ale by ją zatrzymać trzeba wiedzieć, z czym ma się do czynienia. Ja tę wiedzę przedstawiam”.

55,70 zł
40,10 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 15,60 zł

1 osoba kupiła
21
So It Is LP. Winyl - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
So It Is LP. Winyl
Preservation Hall Jazz Band, Mystic Production
Dostępny
16 szt.

1. So It Is 2. Santiago 3. Innocence 4. La Malanga 5. Convergence 6. One Hundred Fires 7. Mad

86,90 zł
79,95 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 6,95 zł

1 osoba kupiła
22
LaClasse A1 Cahier d'activités - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
LaClasse A1 Cahier d'activités
Dostępny
130 szt.

Cahier d'activités de #LaClasse, nouvelle méthode en français langue étrang?re (FLE) pour grands adolescent, niveau A1. #LaClasse, la communication au service de l'action Le hashtag est un signe marqueur de la communication et des relations sociales de notre temps. #LaClasse (prononcer hashtag-la-classe) donne ? la classe de français au lycée une dimension sociale active conçue pour motiver les adolescents d'aujourd'hui. Avec #LaClasse, l'action est le moteur de l'apprentissage. Actionnelle et communicative, #LaClasse rend les jeunes apprenants autonomes dans leur vie sociale en français. Destinée aux adolescents ? partir de 16 ans, #LaClasse est organisée en leçons autonomes regroupées en unités d'action autour d'un projet. La progression des trois niveaux de #LaClasse est conforme au Cadre européen commun de référence pour les langues (CECRL) du niveau A1 au B1. Les points forts de #LaClasse: une approche actionnelle et communicative centrée sur les tâches des leçons autonomes en double page regroupées en unités d'action un apprentissage permettant l'acquisition de toutes les compétences pévues par le CECRL une évaluation continue des séquences vidéo directement exploitées dans les leçons des versions numériques conçues autour des usages en classe et en autonomie

45,00 zł
40,50 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 4,50 zł

1 osoba kupiła
23
Wiatrak H21W MAG p6, cena za 1szt. - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wiatrak H21W MAG p6, cena za 1szt.
MAG
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.08

4,50 zł
3,99 zł
Powiadomienie

Rabat 11,3%
oszczędzasz 0,51 zł

1 osoba kupiła
24
Gryzak frytki, mix kolorów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Gryzak frytki, mix kolorów
BAM BAM
Dostępny
227 szt.

Gryzak o kształcie frytek przeznaczony jest dla dziecka od urodzenia. To zabawka doskonała do operowania w małych rączkach, umożliwia rozwój zdolności manualnych. Wielofunkcyjna i kolorowa zapewni niesamowite wrażenia podczas zabawy i ukoi w czasie bólu przy wychodzących ząbkach. Uwaga. Mix kolorów, towar wysyłany losowo. Cena dotyczy 1 sztuki.

7,99 zł
1 osoba kupiła
25
Dopóki starczy mi sił - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dopóki starczy mi sił
Dostępny
13 szt.

Historia dziewczyny o wielu imionach, pozbawionej teraźniejszości i przyszłości. A także o potędze miłości zdolnej je odzyskać. Wyobraź sobie życie, w którym ciągle musisz grać kogoś innego. Tkwisz w zaklętym kręgu przemian: co trzy miesiące nowe imię i nazwisko, nowy kolor oczu i włosów, nowe plany na przyszłość, nowe mieszkanie. Zola Henderson i jej ciotka Camilla wiedzą, jak to jest, gdy tracisz tożsamość. Od siedmiu lat razem uciekają przed demonami przeszłości. Wcielając się w coraz to inne osoby, nie posiadają niczego na stałe, a ich życie jest jedną wielką iluzją. Wszystko zaczyna się zmieniać, gdy przeprowadzają się do małego nadmorskiego miasteczka. Jonesport okazuje się ich przekleństwem, ale i jedyną szansą na odzyskanie wolności. Jak wysoką cenę będą musiały zapłacić za odzyskanie swojego prawdziwego ja. „Gdybym spotkała anioła, chwyciłabym go mocno za skrzydła i ściągnęła na ziemię. Zamknęłabym go w klatce i nie wypuściła, dopóki by mi ciebie nie oddał. Rozkazałabym Bogu, żeby mi cię zwrócił lub zabrał ze sobą. Życie ze świadomością, że odszedłeś, nie ma najmniejszego sensu, pozbawione jest barw, których tak potrzebuję, by trwać.”

38,00 zł
27,74 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 10,26 zł

2 osoby kupiły
26
Gryzak winogrono - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Gryzak winogrono
BAM BAM
Dostępny
106 szt.

Ten gryzak z kategorii wodno-żelowych jest szczególnie przydatny przy etapie ząbkowania, gdy dziąsła są nabrzmiałe i rozpulchnione. Wykonany z miękkiego tworzywa, które szybko poddaje się schłodzeniu w lodówce, przynosi ulgę i ukojenie dziąseł malucha w tym trudnym dla niego okresie. Kształt gryzaczka został zaprojektowany tak, by chwytanie go, jak i trzymanie w małych rączkach, było łatwe i poręczne. Różnorodna struktura i niejednolita powierzchnia gryzaka wzmacnia doznania dotykowe i rozwija zdolności manualne. Bogata gama wzorów pozwala na skompletowanie pełnego zestawu gryzaczków w danej kategorii.

7,80 zł
6,99 zł

Rabat 10,4%
oszczędzasz 0,81 zł

1 osoba kupiła
27
Dzieciaki w akcji. Zestaw dla dziecka. Trzylatki - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dzieciaki w akcji. Zestaw dla dziecka. Trzylatki
Dostępny
38 szt.

Dzieciaki w akcji dla 3-latków to zbiór różnorodnych ćwiczeń na pojedynczych kartach, zebranych w bloczek oraz dużych kartach grafomotorycznych: – zadania o bliskiej dziecku i ciekawej tematyce ułatwiają adaptację i rozbudzają zainteresowania, – projekty plastyczno-techniczne zachęcają do aktywności i kreatywności, pomagają doskonalić sprawność dłoni, – atrakcyjne karty A3 z obrazkami grafomotorycznymi pozwalają ćwiczyć koordynację wzrokowo-ruchową na dużej powierzchni, – przyjazna grafika pobudza wyobraźnię, – polecenia na odwrocie karty pracy ułatwiają dziecku koncentrację, a nauczycielowi pracę.

92,50 zł
87,88 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 4,62 zł

1 osoba kupiła
28
Skarby Ziemi Świętokrzyskiej. Album - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Skarby Ziemi Świętokrzyskiej. Album
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.14

Uwaga, poszukiwacze skarbów! Trzymacie w ręku szczegółową instrukcję, jak zaspokoić wasze pragnienia. Stoicie u wejścia do gigantycznego labiryntu, którego odnogi odsłaniają fascynujący świat skarbów Ziemi Świętokrzyskiej. Wykonajcie pierwszy krok w ekscytującej podróży po ścieżkach wytyczonych na wszystkich kartach tego albumu książkowego. Otwórzcie księgę, a znajdziecie nieprzebrane bogactwo, jakiego próżno szukać gdzie indziej. Są tu skarby w sensie dosłownym, skoro od tysięcy lat z ziemi świętokrzyskiej wydobywane są bezcenne surowce i powszechnie pożądane skały. Ich eksploatacja stała się nie tylko podstawą dobrobytu regionu, ale też kształtowała tożsamość mieszkańców. Pozostały po niej unikatowe obiekty i wyjątkowe pamiątki oraz współcześnie kontynuowane tradycje. Ale są też wielkie skarby Ziemi Świętokrzyskiej w znaczeniu przenośnym. To osobliwości przyrodnicze, dziedzictwo kulturowe i atrakcje turystyczne, które są dumą regionu i nieustannie budzą zainteresowanie odwiedzających. Pomocą w odkrywaniu tych skarbów będą rozbudowane opowieści i urokliwe fotografie. Doprowadzą najpierw do najstarszych tradycji przemysłowych regionu świętokrzyskiego, które wiążą się z pozostałościami górnictwa skalnego z czasów starszej epoki kamienia, odnalezionych na stanowisku „Rydno”, między Skarżyskiem-Kamienną i Wąchockiem. Wydobywano tu również krzemień, z którego słyną przede wszystkim neolityczne kopalnie w Krzemionkach koło Ostrowca Świętokrzyskiego, aspirujące obecnie do wpisu na listę Światowego Dziedzictwa Kulturowego i Przyrodniczego UNESCO. A potem pojawią się kolejne świętokrzyskie skarby i towarzyszące im nieustannie pytania: Kto rozpalił starożytne dymarki? Dlaczego Rosjanie upierali się, że potrzebują wapienia pińczowskiego? Czy marmury chęcińskie to naprawdę marmury? Jakie tajemnice kryją rzeźby z piaskowca? Czy gips może mieć coś wspólnego z karą boską? Co oznaczało cysterskie ora et labora? Czym wyróżniali się gwarkowie, kuźnicy i mistrzowie doby staropolskiej? Jakimi wyjątkowymi właściwościami musiała charakteryzować się tzw. ludwikówka – produkowana w Kielcach ostatnia polska szabla bojowa? Dlaczego działające od prawie dwustu lat uzdrowiska Busko Zdrój i Solec Zdrój nieustannie znajdują się na czele kurortów światowych? Co zwykle decydowało o rozwoju świętokrzyskich miast? Jakie są największe osobliwości przyrodnicze regionu? Które odkrycie w świętokrzyskim kamieniołomie zrewolucjonizowało światową paleontologię? Jakie tajemnice kryją zamki wzniesione w regionie? Które obiekty sakralne są ważnymi punktami peregrynacji religijnych? Jakie atrakcje oferują najbardziej urokliwe miejsca regionu? Gdzie można spędzić czas najbardziej aktywnie oraz najskuteczniej zadbać o zdrowie i urodę? Jakie propozycje miłego pobytu w rodzinnym gronie oferują Ogród Botaniczny w Kielcach, Bałtów, Tokarnia, Krajno i Chrusty?

70,00 zł
51,80 zł
Powiadomienie

Rabat 26,0%
oszczędzasz 18,20 zł

1 osoba kupiła
29
Dieta seniora - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dieta seniora
Dostępny
34 szt.

Obecnie osoby w wieku podeszłym stanowią ponad 10% ogólnej populacji świata, a według prognoz ten odsetek cały czas wzrasta. Postęp cywilizacyjny powoduje, że żyjemy dłużej i nic w tym dziwnego, że chcemy jak najdłużej w pełni funkcjonować w społeczeństwie, czerpiąc z życia satysfakcję i radość, i zachować zdrowie. Odpowiednia dieta i aktywny tryb życia stanowią do tego najwłaściwszą drogę. Publikacja w całości została poświęcona tematyce starzenia się i zdrowej diecie seniora. Pozwala zrozumieć starość jako naturalny i fizjologiczny etap życia człowieka. Opisuje zmiany zachodzące w organizmie i wynikające z tego dolegliwości seniorów, a także porusza problem postrzegania starości zarówno przez nich samych, jak i przez osoby młode. Książka zawiera informacje o chorobach towarzyszących starości i zaburzeniach w stanie zdrowia, w których zastosowanie odpowiedniego postępowania dietetycznego może przynieść pozytywne efekty zdrowotne poprzez łagodzenie objawów, zahamowanie toczącego się procesu chorobowego, zmniejszając ryzyko groźnych powikłań. Istotnym elementem książki jest znaczenie żywienia w chorobach neurodegeneracyjnych objawiających się zaburzeniami funkcji poznawczych. Poza zaleceniami dietetycznymi Autorka wskazuje na duże znaczenie opiekuna niesamodzielnej osoby starszej, by utrzymać dobry stan odżywienia, dobre samopoczucie i zachowanie wysokiej jakości życia niepełnosprawnej osoby starszej. Przedstawiono m.in. praktyczne wskazówki dotyczące karmienia czy komunikacji z osobami dotkniętymi demencją. Książkę kierujemy do wszystkich seniorów, członków ich rodzin i opiekunów, a także pielęgniarek, lekarzy, dietetyków, pracowników placówek opieki krótko- i długoterminowej i wszystkich innych, którzy pragną dowiedzieć się, w jaki sposób, za pomocą racjonalnego odżywiania i zdrowego stylu życia opóźnić procesy starzenia, zmniejszyć ryzyko rozwoju chorób wieku podeszłego osób, a także jak zachować siły i witalność, by jak najdłużej cieszyć się niezależnym życiem i sprawnością fizyczną.

84,00 zł
78,12 zł

Rabat 7,0%
oszczędzasz 5,88 zł

1 osoba kupiła
30
Agencja Wynajmu Rodziców - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Agencja Wynajmu Rodziców
Dostępny
3 szt.

Uważaj, o czym marzysz, bo marzenia mogą się spełnić! Dziesięcioletni Barry Bennett stworzył listę rzeczy, za które obwinia swoich rodziców. Na pierwszym miejscu znalazł się zarzut: „Są nudziarzami”, kolejne to między innymi: „Dali mi na imię Barry” oraz „Cały czas są zmęczeni”. Gdy w złości wymawia życzenie, że chciałby mieć lepszych rodziców, zostaje przeniesiony do równoległego świata, w którym dzieci same mogą wybrać wymarzoną rodzinę. Oto spełnia się marzenie Barry’ego. Wkrótce jednak chłopak przekona się, że wybór nie jest tak łatwy, jak się wydaje… Bestsellerowa Agencja Wynajmu Rodziców została przetłumaczona w ponad 20 krajach i będzie przeniesiona na duży ekran przez Fox 2000 Pictures. Autor David Baddiel, komik, pisarz i scenarzysta, stworzył pełną przygód i humoru powieść o tym, co wynika z nierozważnego szafowania swoimi marzeniami. Ilustracje wykonał Jim Field – artysta, który za swoje zabawne prace został uhonorowany nagrodą Roald Dahl Funny Prize. David Baddiel jest satyrykiem, gospodarzem wielu programów radiowych i telewizyjnych oraz autorem czterech dobrze przyjętych powieści. Agencja Wynajmu Rodziców jest jego pierwszą książką dla dzieci. David razem ze swoją rodziną mieszka w Londynie. Ma nadzieję, że jego dzieci w najbliższym czasie nie zgłoszą się do Agencji Wynajmu Rodziców.

36,90 zł
25,83 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 11,07 zł

1 osoba kupiła
31
Zaraź mnie dobrem - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zaraź mnie dobrem
Dostępny
2 szt.

Dobro, pasje, marzenia, miłość… – to nie tylko pojedyncze, oderwane od siebie wyrazy, ale obrazy, które poeta z nich tworzy. Obrazy kameralne a zarazem intymne – jak intymne są uczucia i relacje. Trzydzieści wierszy składających się na tomik Jana Ratajczaka można przeczytać jednym tchem, zwłaszcza gdy trafi się ktoś spragniony poezji. Można też dozować je sobie oszczędnie, delektując się każdym zwrotem, każdym porównaniem. Każdy wiersz jest inny, ma w sobie prosty i szczery przekaz, autor liczy na to, że czytelnik poczuje w nich wartości które sprawią, że choć na chwilę zatrzyma się nad ich znaczeniem i zastanowi się nad ich głębszym przekazem. Tytuł tomiku pochodzi od jednego z wierszy.

14,90 zł
10,99 zł

Rabat 26,2%
oszczędzasz 3,91 zł

1 osoba kupiła
32
Tych niewielu. Polscy lotnicy w bitwie o Anglię - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Tych niewielu. Polscy lotnicy w bitwie o Anglię
Dostępny
43 szt.

„Nie sądzę, by wynik tej bitwy był taki sam, gdyby nie wspaniałe polskie dywizjony i ich niezrównana waleczność” – gen. Hugh Dowding. Przybyli, by walczyć za wolność Anglii i swojej ojczyzny. Przybyli, by walczyć z Niemcami. Członkowie Polskich Sił Powietrznych, którzy przedostali się do Wielkiej Brytanii, by latać ramię w ramię z pilotami Royal Air Force, gdy Fighter Command stanęło w obliczu największego ze wszystkich wyzwań – bitwy o Anglię. Wielu polskich lotników dołączyło do istniejących jednostek RAF-u. Utworzyli również własne dywizjony, lecz tylko cztery z nich odbywały loty bojowe podczas bitwy o Anglię: dywizjony bombowe o numerach 300 i 301 oraz dywizjony myśliwskie o numerach 302 i 303. Dywizjony 302 i 303 weszły do czynnej służby w połowie sierpnia 1940 roku w kulminacyjnym momencie bitwy, gdy brytyjskie siły były już niemal na wyczerpaniu. Gwiazda polskich dywizjonów, zaprawionych w boju z Luftwaffe podczas kampanii wrześniowej oraz wojny we Francji, szybko rozbłysła. W bitwie o Anglię wzięło udział 145 polskich pilotów, największa wówczas grupa obcokrajowców w brytyjskim lotnictwie myśliwskim. Sam Winston Churchill pochwalił dokonania „tych niewielu” – pochodzących z wielu krajów lotników, którzy bronili Wielkiej Brytanii.

54,90 zł
41,18 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 13,72 zł

33
Rubinowy książę - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Rubinowy książę
Dostępny
42 szt.

W chwili, gdy mgielny wilk porwał duszę Mili, życie Sephory wywróciło się do góry nogami. Jak na potomka bogini przystało, postanowiła wyruszyć siostrze na ratunek. Do pomocy miała owianą legendami dziewczynę z tatuażem na szyi (której wszyscy życzą śmierci), przestraszonego dowódcę straży (z alergią, przez którą ciągle pociągał nosem) i przeklętego parobka (który podejrzanie wiele wie na temat cmentarzy). Niestety już na początku wyprawy zadzierają z najgroźniejszym kambionem w całym imperium. Tylko pomoc Rubinowego Księcia może uratować ich przed gniewem Yotama Szorstkopalcego i wyciągnąć duszę Mili z Otchłani. Zwłaszcza, że za rogiem czai się rewolucja, a lud z całych sił pragnie obalić imperatora. Czy w świecie pozbawionym słońca może zalśnić iskierka nadziei? Jedno jest pewne - to nie jest miejsce dla bohaterów.

37,90 zł
32,22 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 5,68 zł

34
Zatrzymać czas - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zatrzymać czas
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.09.13

Jak żyć, aby pod koniec życia móc sobie spojrzeć w oczy? Niezwykła historia człowieka, walczącego z przeciwnościami losu. Opowieść mająca na celu zachowanie wspomnień dla potomności, jednak nie tylko tych pięknych i radosnych, ale również trudnych i bolesnych. Nie tylko bowiem radość, ale również ból są tym, co kształtuje nas jako ludzi. Wartości rodzinne, praca, konieczność zdobywania środków na utrzymanie swoje i rodziny, chęć pięcia się po szczeblach kariery, osiągania sukcesów – to wszystko wpływa na to, jacy jesteśmy. Do tego dochodzą czasy, w których komuś przyszło żyć oraz wydarzenia polityczne. Czas wojny, okupacji, wyzwolenia i ludzie, którzy często okazują się bardziej podli, niż to sobie można wyobrazić. Mimo wszystko wspomnienia zawarte w tej książce przesycone są optymizmem, ciepłem i często bardzo obiektywnym spojrzeniem na rzeczywistość.

19,90 zł
14,99 zł
Powiadomienie

Rabat 24,7%
oszczędzasz 4,91 zł

35
Sprawcy i ofiary. Pokłosie "Fatalnego turnusu" - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Sprawcy i ofiary. Pokłosie "Fatalnego turnusu"
Dostępny
5 szt.

Kontynuacja powieści „Fatalny turnus”. Nieporozumienia rodzinne, działania przestępcze, fałszerstwa i przekupstwa, śmiertelne wypadki. Choć bohaterka powieści Jana Melerskiego jest prokuratorem i na co dzień to ona zajmuje się szukaniem i karaniem przestępców, tym razem sama stała się ofiarą napaści. To wydarzenie stało się dla niej paradoksalnie źródłem obsesyjnych rozważań, czy sama swoim zachowaniem nie sprowokowała sprawców do agresji. Obsesja ta stała się na tyle silna i obecna w jej codziennym życiu, że odszedł od niej mąż, który nie mógł znieść uczestnictwa w codziennych rozmowach na temat tego, co by było, gdyby... Sprawców nie wykryto, a Katarzyna wciąż nie potrafiła przestać myśleć o tym incydencie. Któregoś dnia w pokoju przesłuchań staje młody mężczyzna, w którym kobieta rozpoznaje sprawcę ataku sprzed lat. Jego twarz zapamiętała bardzo dobrze, bo to właśnie on złapał ją za nogę owej feralnej nocy na plaży w Stegnie... Od tej chwili wydarzenia przybierają całkowicie nieoczekiwany obrót.

25,90 zł
18,99 zł

Rabat 26,7%
oszczędzasz 6,91 zł

36
Egzotyczny ptak - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Egzotyczny ptak
Dostępny
47 szt.

Życie Leny, młodej matki i żony, to przede wszystkim szara codzienność, przepełniona lękiem i skutkami dorastania w alkoholowym domu. Tajemnicze znaki, które pojawiają się w snach, przerażają ją i zachwycają jednocześnie. Są zwiastunem zmiany czekającej za rogiem. Czarę goryczy przemocy domowej przelewa pewnego wieczoru jej mąż Grzegorz. Od tego momentu kobieta postanawia za wszelką cenę przerwać pasmo pokoleniowych cierpień. Chce zawalczyć o lepsze życie dla siebie i córeczki Marysi, choć ta walka będzie ciężką lekcją. Historia głównej bohaterki prowadzona jest boskim palcem przeznaczenia i wspierana przez niewidzialną pomoc aniołów. Ludzka wiara, nadzieja i miłość przeplatają się w niej z nienawiścią, zbrodnią i chorobą. Czy Lenie uda się uwolnić ze złotej klatki, w jakiej została zamknięta? Jaką rolę odegrają w jej życiu bioenergoterapeuta Roman i młody lekarz Michał? Czy Lena odnajdzie klucz do wielkiej tajemnicy życia? Odpowiedzi na te pytania zabiorą czytelnika w nieziemski świat ludzkiej psychiki. Tytułowy egzotyczny ptak mieszka w każdym człowieku. Najważniejsze pytanie, jakie można postawić przed lekturą, brzmi: Czy jesteś gotowy spotkać go w sobie? Bezkresne niebo czeka?

37,90 zł
32,22 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 5,68 zł

37
Rewind, Replay, Rebound, 2 CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Rewind, Replay, Rebound, 2 CD
Volbeat, Universal Music Polska
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.09.17

Po znakomitym albumie "Seal The Deal & Let's Boogie" fani załogi Michaela Poulsena doczekali się w końcu nowej, studyjnej produkcji - po drodze był jeszcze koncertowy zestaw "Let's Boogie: Live From Telia Parken)". "Rewind, Replay, Rebound" to siódmy krążek w dyskografii formacji. Jak zwykle po brzegi wypełniony utworami, od których trudno się uwolnić. Lista utworów: CD 1: 1. Last Day Under The Sun 2. Pelvis On Fire 3. Rewind The Exit 4. Die To Live (feat. Neil Fallon) 5. When We Were Kids 6. Sorry Sack of Bones 7. Cloud 9 8. Cheapside Sloggers 9. Maybe I Believe 10. Parasite 11. Leviathan 12. The Awakening of Bonnie Parker 13. The Everlasting 14. 7:24 CD 2 1. Under The Influence 2. Immortal But Destructible 3. Die To Live 4. Last Day Under The Sun (Demo) 5. Rewind The Exit (Demo) 6. When We Were Kids (Demo) 7. Maybe I Believe (Demo) 8. Leviathan (Demo)

34,90 zł
34,20 zł
Powiadomienie

Rabat 2,0%
oszczędzasz 0,70 zł

38
Widziałem pięknego dzięcioła - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Widziałem pięknego dzięcioła
Dostępny
65 szt.

Malarsko zilustrowany autentyczny dziecięcy „dziennik” z wakacji przerwanych wojną. Ośmioletni Michał dostał na wakacje zadanie: codziennie zapisywać jedno zdanie w zeszycie. Tak zaczął powstawać wyjątkowy dziecięcy dziennik. Przez dwa miesiące – od połowy lipca do połowy września – każdego dnia chłopiec odnotowywał w najprostszy sposób jedno codzienne zdarzenie. Są tu spacery i rodzinne spotkania, zabawy i obserwacje przyrody. Te wakacje nie były jednak zwyczajne. Był to bowiem rok 1939. Pierwszego września rozpoczęła się wojna… Osiemdziesiąt lat później ten niezwykły dokument – autentyczny dziecięcy „dziennik” z wakacji przerwanych wojną – dopełniony efektownymi, malarskimi ilustracjami stał się jedyną w swoim rodzaju książką. Książka zdobyła wyróżnienie w kategorii OPERA PRIMA w konkursie BolognaRagazzi Award 2020 przyznawanej przez Międzynarodowe Targi Książki w Bolonii – największe i najważniejsze na świecie targi książki dla dzieci i młodzieży.

34,90 zł
26,18 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 8,72 zł

39
Hasta El Cielo, 2 LP - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Hasta El Cielo, 2 LP
Khruangbin, Universal Music Polska
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.03.30

Lista utworów: LP 1: Strona A: 1. With All The World 2. Sisters & Brothers 3. Mary Always 4. Four of Five 5. How I Love 6. Sunny's Vision Strona B: 1. A La Sala 2. The Red Book 3. Order of Operations 4. Hasta El Cielo LP 2: Strona A: 1. Rules – Scientist Dub Strona B: 2. Cómo Te Quiero – Scientist Dub

169,90 zł
166,50 zł
Powiadomienie

Rabat 2,0%
oszczędzasz 3,40 zł

40
Hasta El Cielo, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Hasta El Cielo, CD
Khruangbin, Universal Music Polska
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.10.15

Lista utworów: 1. With All The World 2. Sisters & Brothers 3. Mary Always 4. Four Of Five 5. How I Love 6. Sunny's Vision 7. A La Sala 8. The Red Book 9. Order Of Operations 10. Hasta El Cielo Utwory dodatkowe: 11. Rules – Scientist Dub 12. Cómo Te Quiero – Scientist Dub

70,90 zł
69,48 zł
Powiadomienie

Rabat 2,0%
oszczędzasz 1,42 zł

41
Niemieckie ciężkie baterie przeciwlotnicze wokół Oświęcimia 1944-1945 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Niemieckie ciężkie baterie przeciwlotnicze wokół Oświęcimia 1944-1945
Dostępny
14 szt.

Historycy oraz specjaliści wojskowi od lat próbują odpowiedzieć na pytanie: jak to było możliwe, że jedno państwo – III Rzesza Adolfa Hitlera – 6 lat prowadziło wojnę z całym światem. Alianci zachodni chcieli zniszczyć Niemcy za pomocą strategicznych nalotów bombowych na ośrodki przemysłowe i duże miasta. Ten plan w zasadzie się nie powiódł, m.in. pod koniec 1944 r. produkcja na cele wojenne osiągnęła w Niemczech najwyższy poziom – po trzech latach alianckiej ofensywy bombowej. W systemie obronnym III Rzeszy ogromnie ważną rolę odgrywała artyleria przeciwlotnicza. W Polsce nigdy nie były prowadzone systematyczne i pogłębione badania tego problemu. Dlatego warta szczególnej uwagi jest monografia Janusza Wróbla, który bardzo rzetelnie opisał niemiecki system obrony przeciwlotniczej Oświęcimia podczas II wojny światowej, w tym wszystkie rozlokowane wokół miasta ciężkie baterie przeciwlotnicze. W połowie 1944 r. Niemcy podjęli ogromny wysiłek organizacyjny i finansowy, aby uchronić przed zniszczeniem przez lotnictwo alianckie strategicznie ważnych instalacji do produkcji benzyny syntetycznej w Monowicach koło Oświęcimia. Autor wykorzystał dokumenty archiwalne, badania terenowe, wspomnienia służących w bateriach pomocników artyleryjskich Luftwaffe, a także relacje miejscowej ludności i dostępną literaturę przedmiotu dla odtworzenia dziejów poszczególnych baterii, jak i rozwój obrony przeciwlotniczej wokół Oświęcimia. Opisał także misje bojowe oraz rozpoznawcze lotnictwa amerykańskiego i sowieckiego. Cennym uzupełnieniem książki są unikatowe w polskim, czy wręcz światowym piśmiennictwie, oparte na materiałach archiwalnych i bogato ilustrowane opisy dział oraz specyficznego wyposażenia technicznego (przyrządów centralnych, przeliczników, radiolokatorów itp.) oraz wybranych budowli charakterystycznych dla ciężkich baterii przeciwlotniczych w Trzeciej Rzeszy. Na bogatą szatę ilustracyjną składają się rysunki, mapy oraz bardzo duża liczba fotografii (ponad 400), w tym niepublikowanych zdjęć z czasu wojny pochodzących z archiwów, jak i ze zbiorów prywatnych. W aneksie zaprezentowano oryginalne dokumenty zawierające plany rozwoju obrony przeciwlotniczej wokół Oświęcimia.

62,90 zł
45,29 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 17,61 zł

42
Weather, LP - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Weather, LP
Tycho, Universal Music Polska
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.05.10

Lista utworów: Strona A: 1. Easy 2. Pink & Blue 3. Japan 4. Into The Woods Strona B: 1. Skate 2. For How Long 3. No Stress 4. Weather

116,90 zł
114,56 zł
Powiadomienie

Rabat 2,0%
oszczędzasz 2,34 zł

43
Oświecony - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Oświecony
Dostępny
60 szt.

Książka napisana z przymrużeniem trzeciego oka. Pierwsze miłosne zauroczenia bohatera przeplatają się z wyuzdaną namiętnością, dbałość o tężyznę fizyczną z rozwojem duchowym, a świeżo rozbudzona fascynacja literaturą z odkrywaniem tajników jogi. W tym chaosie jest jednak porządek, w pozornych sprzecznościach kryje się harmonia. Towarzyszymy Mikołajowi, kiedy z młodego chłopaka przeistacza się w dojrzałego mężczyznę. Ile błędów musi popełnić i jak daleką drogę przejść, aby odnaleźć siebie? Z pewnością nie będzie to łatwa podróż, tym bardziej że jego ukochana skrywa przed nim tajemnicę, a on będzie musiał dokonać trudnych wyborów, starając się pogodzić budowanie własnego biznesu ze stawianiem pierwszych kroków w roli pisarza, zaś w całą historię wmieszają się iluminaci... Razem z tytułowym oświeconym przespacerujemy się po urokliwych uliczkach Krakowa, odwiedzimy egzotyczne Indie i spróbujemy uciec od kłopotów do Niemiec. Czy chłopak będzie potrafił zdecydować, co jest dla niego najważniejsze – miłość, kariera, a może przygoda? Łukasz Mularski. Urodził się w 1979 roku w Koszalinie, a wychował na Śląsku w Mysłowicach. Aktualnie mieszka w Niemczech. Ukończył szkołę pod patronatem IKYTA – międzynarodowej organizacji zrzeszającej nauczycieli jogi kundalini z siedzibą w Stanach Zjednoczonych. Obecnie jest dyplomowanym instruktorem jogi, zrzeszonym w KRI – Kundalini Research Institute. Jego debiut literacki to Lustro weneckie z 2016 roku. Obecnie w przygotowaniu są dwie kolejne książki: Dziwka oraz Guru. Ponadto na najbliższe miesiące zaplanowane jest tłumaczenie Oświeconego na język niemiecki.

24,99 zł
21,24 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 3,75 zł

44
Świat Dinozaurów. Tom 23. Zaurolof - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Świat Dinozaurów. Tom 23. Zaurolof
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.02.14

Bohaterami najnowszej kolekcji „Świat Dinozaurów” są uwielbiane przez dzieci prehistoryczne gady. Każda książka to kompendium wiedzy o jednym gatunku – informacje, odkrycia, ciekawostki, a ponadto plakat, gry i zabawy oraz figurka tytułowego dinozaura. Kolekcja składa się z 30 tomów, kolejne tomy w sprzedaży co 2 tygodnie.

17,00 zł
12,99 zł
Powiadomienie

Rabat 23,6%
oszczędzasz 4,01 zł

45
Pióro kulkowe SCHNEIDER One Hybrid C, 0,5 mm, czarny 183201 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
10,99 zł
Powiadomienie
46
Pióro kulkowe SCHNEIDER One Hybrid N, 0,3 mm, czerwone - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pióro kulkowe SCHNEIDER One Hybrid N, 0,3 mm, czerwone
PBS Connect
Niedostępny
Brak

innowacyjne pióro kullkowe styllizowane na klasyczne, eleganckie pióro wieczne igłowa, hybrydowa końcówka ze stali szlachetnej tusz wodoodporny, zgodny z certyfikatem ISO 14145-2 gwarantuje trwałość znakowania dokumentów Super-Flow-System kontrolujący precyzyjne dozowanie tuszu tusz nie wysycha bez zamkniętej skuwki przez 2-3 dni duży zbiornik ze wskaźnikiem poziomu atramentu elementy obudowy w kolorze tuszu ergonomiczna, całkowicie gumowana obudowa skuwka wentylowana z wytrzymałym, metalowym klipem kod kreskowy umieszczony na każdym produkcie grubość linii pisania: 0,3 mm kolor: czerwony

10,99 zł
Powiadomienie
47
Pióro kulkowe SCHNEIDER One Hybrid C, 0,5 mm, czerwony 183202 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pióro kulkowe SCHNEIDER One Hybrid C, 0,5 mm, czerwony 183202
PBS Connect
Niedostępny
Brak

innowacyjne pióro kullkowe styllizowane na klasyczne, eleganckie pióro wieczne stożkowa, hybrydowa końcówka ze stali szlachetnej tusz wodoodporny, zgodny z certyfikatem ISO 14145-2 gwarantuje trwałość znakowania dokumentów Super-Flow-System kontrolujący precyzyjne dozowanie tuszu tusz nie wysycha bez zamkniętej skuwki przez 2-3 dni duży zbiornik ze wskaźnikiem poziomu atramentu elementy obudowy w kolorze tuszu ergonomiczna, całkowicie gumowana obudowa skuwka wentylowana z wytrzymałym, metalowym klipem kod kreskowy umieszczony na każdym produkcie grubość linii pisania: 0,5 mm kolor: czerwony

12,99 zł
Powiadomienie
48
Pióro kulkowe SCHNEIDER One Hybrid N, 0,3 mm, zielone - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pióro kulkowe SCHNEIDER One Hybrid N, 0,3 mm, zielone
PBS Connect
Dostępny
27 szt.

innowacyjne pióro kullkowe styllizowane na klasyczne, eleganckie pióro wieczne igłowa, hybrydowa końcówka ze stali szlachetnej tusz wodoodporny, zgodny z certyfikatem ISO 14145-2 gwarantuje trwałość znakowania dokumentów Super-Flow-System kontrolujący precyzyjne dozowanie tuszu tusz nie wysycha bez zamkniętej skuwki przez 2-3 dni duży zbiornik ze wskaźnikiem poziomu atramentu elementy obudowy w kolorze tuszu ergonomiczna, całkowicie gumowana obudowa skuwka wentylowana z wytrzymałym, metalowym klipem kod kreskowy umieszczony na każdym produkcie grubość linii pisania: 0,3 mm kolor: zielony

10,99 zł
49
Będę uczniem. Idę do szkoły - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Będę uczniem. Idę do szkoły
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.02.10

Pierwsze słowa. Pierwsze cyfry. Labirynty, zagadki. Pierwsze słowa po angielsku.

25,00 zł
19,99 zł
Powiadomienie

Rabat 20,0%
oszczędzasz 5,01 zł

50
Zapisy Terroru. Tom 7. Ofiary zbrodniczej medycyny - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zapisy Terroru. Tom 7. Ofiary zbrodniczej medycyny
Dostępny
56 szt.

Niniejszy tom „Zapisów Terroru” jest ostatnim spośród poświęconych Auschwitz-Birkenau. Zgromadzone relacje dotyczą losów ofiar niemieckich lekarzy pracujących w obozie W zeznaniach poruszono nie tylko temat przeprowadzanych na ludziach eksperymentów, ale także udziału niemieckiego personelu medycznego w mordowaniu więźniów oraz selekcji osób przeznaczonych do zagazowania. Jednocześnie świadkowie przedstawiają wysiłki polskich lekarzy i sanitariuszy, którzy po trafieniu do obozu starali się nieść pomoc współwięźniom. Przywołanie osobistych świadectw więźniów Auschwitz-Birkenau pozwala oddać głos pojedynczym ofiarom nazistowskiego totalitaryzmu, zamiast sprowadzać ich los do suchej statystyki. Relacje poszczególnych ofiar ukazują różnorodność ich losów i specyfikę doświadczeń każdej z nich. Dzielili się nimi nie tylko żydowscy i polscy obywatele przedwojennej Rzeczypospolitej, ale również więźniowie z innych krajów okupowanej Europy.

42,00 zł
29,82 zł

Rabat 29,0%
oszczędzasz 12,18 zł

51
Chronicles of Terror. Volume 4. German atrocities in Śródmieście during the Warsaw Uprising - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Chronicles of Terror. Volume 4. German atrocities in Śródmieście durin...
Dostępny
16 szt.

In the "Chronicles of Terror" series we publish testimonies of specific individuals – victims and witnesses of two totalitarianisms. They record the personal experiences of thousands of Poles and their families and loved ones. The present volume comprises accounts concerning the events that took place in the Śródmieście district during the Warsaw Uprising.  The witnesses describe mass extermination, conducted by the Germans in such locations as the Jordan Garden, the ruins of the General Inspectorate of the Armed Forces, Hala Mirowska, the Opera or Anc's Pharmacy. Many of those testifying miraculously survived executions or were used as human shields for German tanks and infantry units. The accounts also present the methodical destruction of Śródmieście's buildings, carried out both during and after the fighting.

42,00 zł
29,82 zł

Rabat 29,0%
oszczędzasz 12,18 zł

52
Pióro kulkowe SCHNEIDER One Hybrid C, 0,3 mm, czerwony 183102 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pióro kulkowe SCHNEIDER One Hybrid C, 0,3 mm, czerwony 183102
PBS Connect
Dostępny
11 szt.

innowacyjne pióro kullkowe styllizowane na klasyczne, eleganckie pióro wieczne stożkowa, hybrydowa końcówka ze stali szlachetnej tusz wodoodporny, zgodny z certyfikatem ISO 14145-2 gwarantuje trwałość znakowania dokumentów Super-Flow-System kontrolujący precyzyjne dozowanie tuszu tusz nie wysycha bez zamkniętej skuwki przez 2-3 dni duży zbiornik ze wskaźnikiem poziomu atramentu elementy obudowy w kolorze tuszu ergonomiczna, całkowicie gumowana obudowa skuwka wentylowana z wytrzymałym, metalowym klipem kod kreskowy umieszczony na każdym produkcie grubość linii pisania: 0,3 mm kolor: czerwony

10,99 zł
53
Matalaki. Potworki, gra ruchowa - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Matalaki. Potworki, gra ruchowa
Trefl, od 5 lat
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.08.16

Witajcie w świecie łakomych zwierzaków! Skaczcie, kręćcie się i gimnastykujcie, aby poczęstować woreczkiem wybranego pupila. Po obrocie, z rozkroku, a może z zasłoniętym okiem? Podczas próby nakarmienia leśnych głodomorków czeka na Was wiele zabawnych zadań! „Trefl Active” to zupełnie nowa seria gier i zabawek outdoorowych, dzięki którym zabawa na świeżym powietrzu stanie się jeszcze bardziej fascynująca i wciągająca. Zawartość pudełka: • składana tarcza, • plansza (spiner), • 4 worki, • instrukcja.

81,70 zł
71,08 zł
Powiadomienie

Rabat 13,0%
oszczędzasz 10,62 zł

54
Pióro kulkowe SCHNEIDER One Hybrid C, 0,3 mm, czarny 183101 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pióro kulkowe SCHNEIDER One Hybrid C, 0,3 mm, czarny 183101
PBS Connect
Dostępny
71 szt.

innowacyjne pióro kullkowe styllizowane na klasyczne, eleganckie pióro wieczne stożkowa, hybrydowa końcówka ze stali szlachetnej tusz wodoodporny, zgodny z certyfikatem ISO 14145-2 gwarantuje trwałość znakowania dokumentów Super-Flow-System kontrolujący precyzyjne dozowanie tuszu tusz nie wysycha bez zamkniętej skuwki przez 2-3 dni duży zbiornik ze wskaźnikiem poziomu atramentu elementy obudowy w kolorze tuszu ergonomiczna, całkowicie gumowana obudowa skuwka wentylowana z wytrzymałym, metalowym klipem kod kreskowy umieszczony na każdym produkcie grubość linii pisania: 0,3 mm kolor: czarny

10,99 zł
55
Matalaki. Zwierzaki, gra ruchowa - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Matalaki. Zwierzaki, gra ruchowa
Trefl, od 3 lat
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.12.15

Trefl Active – Matalaki to gry ruchowe przeznaczone dla dowolnej liczby uczestników, w których losujesz zadanie, rzucasz woreczkiem do celu i zdobywasz punkty. Witajcie w świecie łakomych zwierzaków! Skaczcie, kręćcie się i gimnastykujcie, aby poczęstować woreczkiem wybranego pupila. Po obrocie, z rozkroku, a może z zasłoniętym okiem? Podczas próby nakarmienia leśnych głodomorków czeka na Was wiele zabawnych zadań!

77,90 zł
67,77 zł
Powiadomienie

Rabat 13,0%
oszczędzasz 10,13 zł

56
Pióro kulkowe SCHNEIDER One Hybrid C, 0,3 mm, zielony 183104 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pióro kulkowe SCHNEIDER One Hybrid C, 0,3 mm, zielony 183104
PBS Connect
Dostępny
4 szt.

innowacyjne pióro kullkowe styllizowane na klasyczne, eleganckie pióro wieczne stożkowa, hybrydowa końcówka ze stali szlachetnej tusz wodoodporny, zgodny z certyfikatem ISO 14145-2 gwarantuje trwałość znakowania dokumentów Super-Flow-System kontrolujący precyzyjne dozowanie tuszu tusz nie wysycha bez zamkniętej skuwki przez 2-3 dni duży zbiornik ze wskaźnikiem poziomu atramentu elementy obudowy w kolorze tuszu ergonomiczna, całkowicie gumowana obudowa skuwka wentylowana z wytrzymałym, metalowym klipem kod kreskowy umieszczony na każdym produkcie grubość linii pisania: 0,3 mm kolor: zielony

10,99 zł
57
Po drugiej stronie lustra. CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Po drugiej stronie lustra. CD
Mlynkova Halina, Universal Music Polska
Niedostępny
Brak

9,99 zł
Powiadomienie
58
Ostatni remanent, CD + DVD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ostatni remanent, CD + DVD
Zoo, Universal Music Polska
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2020.11.28

Choć grupa Zoo w czasie swojej działalności wydała tylko dwa single (w tym przeboje „Romantyczna gra” i „Więcej sexu”), to w ciągu swojej krótkiej kariery dokonała o wiele więcej – i to z pomocą aż czterech wokalistów! Czas na kompletny remanent ich twórczości i prezentację tego, co warszawska formacja osiągnęła w latach 80. Czas na „Ostatni remanent”. Grupa Zoo debiutowała w 1982 roku jako ciekawy, gitarowy skład ze Stanisławem Wenglorzem przy mikrofonie. Potem – po krótkiej współpracy z Iwoną Trzaskowską – rolę wokalisty przejął Robert Janowski, a muzyka zaczęła oscylować między synth-popem a pop-rockiem. Wreszcie, pod koniec działalności zespołu, w 1985 roku przy mikrofonie stanął gitarzysta i jedyny członek zespołu obecny we wszystkich jego wcieleniach – Krzysztof Marzec. To jedna z ciekawszych grup, jakie pojawiły się na polskiej scenie w latach 80. Potrafiła łączyć fascynację klasycznym rockiem z nowofalowymi inklinacjami („Stutonowy walec”), uciekać w świat nowych romantyków („Romantyczna gra”) oraz bawić się stylistyką reggae („Na drzewie”). I we wszystkich tych wcieleniach Zoo wypadało przekonująco! „Ostatni remanent” zbiera komplet nagrań radiowych i singlowych zespołu, wzbogacony o unikatowe fragmenty prób, na których grupa wykonywała materiał, jaki nie doczekał się nigdy studyjnej rejestracji. Materiał na płycie CD uzupełnia bonusowe DVD, na którym znalazły się wszystkie zachowane wizualne ślady działalności zespołu – teledyski z „Telewizyjnej Listy Przebojów” oraz występy w recitalach. Lista utworów: CD: 1. Siłą rzeczy 2. Stutonowy walec 3. Ostatni remanent 4. Rock – Gimnastyka 5. Smutne ZOO 6. Lata rozstania 7. Hej, nie daj się! 8. Na drzewie 9. Biały szron 10. Romantyczna gra 11. Więcej sexu! 12. Znowu mam luz 13. Wszystko zacznij jeszcze raz Bonus Tracks: 14. Podwodne reggae 15. Introdukcja 16. Czyha strach 17. Związani razem 18. Dzikie palmy 19. Mijanka 20. Bujam się DVD: 1. Stutonowy walec (Telewizyjna Lista Przebojów) 2. Romantyczna gra (Telewizyjna Lista Przebojów) 3. Znowu mam luz (Telewizyjna Lista Przebojów) 4. Więcej sexu (Przeboje Dwójki) 5. Romantyczna gra (Bez próby. Konkurs tańca disco) 6. Więcej sexu (Bez próby. Konkurs tańca disco)

44,90 zł
44,00 zł
Powiadomienie

Rabat 2,0%
oszczędzasz 0,90 zł

59
Goodbye. Winyl - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Goodbye. Winyl
Cream, Universal Music Polska
Dostępny
300 szt.

95,90 zł
93,98 zł

Rabat 2,0%
oszczędzasz 1,92 zł

60
Piórnik pluszowy Pies - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Piórnik pluszowy Pies
Derform
Niedostępny
Brak

Pluszowy piórnik z pewnością przyda się każdemu uczniowi.

12,99 zł
Powiadomienie
61
Cyferki klauna Bimboma. Książeczka z naklejkami - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Cyferki klauna Bimboma. Książeczka z naklejkami
Dostępny
6 szt.

Dla dzieci 5- i 6-letnich proponujemy książeczkę przygotowującą do szkoły – Cyferki klauna Bimboma, która w zabawny sposób pozwala dzieciom ćwiczyć rysowanie i pisanie cyfr po śladzie. Dodatkową atrakcją są nowe zadania z wykorzystaniem kolorowych naklejek. A na końcu zeszytu na dzieci czeka kolorowy dyplom od Bimboma za piękne cyferki. Przypominamy rodzicom, że tego typu ćwiczenia wzmacniają mięśnie palców, co w przyszłości zapewni łatwość pisania, a także ćwiczą sprawność układu ręka-oko. Wszelkie zabawy graficzne wprowadzane w wieku przedszkolnym pomogą dzieciom osiągnąć sukces w szkole. W serii z klaunem Bimbomem polecamy jeszcze tytuł Literki.

7,00 zł
5,99 zł

Rabat 14,4%
oszczędzasz 1,01 zł

62
Mały chłopiec. Memory 1 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mały chłopiec. Memory 1
Olesiejuk Sp. z o.o.
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2019.12.05

Klasyczna gra pamięciowa dla najmłodszych Sztywne karty, zamknięte w kartonowym pudełku, zdobią obrazki zaczerpnięte ze znanej serii książek dla najmłodszych „Mały chłopiec”. Aby rozpocząć rozgrywkę, należy odwrócić karty, pomieszać i odnaleźć pasujące do siebie pary obrazków. Gra ćwiczy zdolność koncentracji i pamięć wzrokową.

10,00 zł
7,99 zł
Powiadomienie

Rabat 20,1%
oszczędzasz 2,01 zł

63
Gryzak żelowy ślimak, mix kolorów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Gryzak żelowy ślimak, mix kolorów
BAM BAM
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.11.24

Gryzak Bam Bam zapewni niesamowite wrażenia podczas zabawy i ukoi ból podczas ząbkowania. Przeznaczony jest dla dziecka od 3 miesiąca życia. Uwaga. Mix kolorów, towar wysyłany losowo. Cena dotyczy 1 sztuki.

8,20 zł
7,99 zł
Powiadomienie

Rabat 2,6%
oszczędzasz 0,21 zł

64
Bam Bam Gryzak Biedronka 2/396 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
4,99 zł
Powiadomienie
65
Gryzak lew morski, transparentny, mix kolorów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Gryzak lew morski, transparentny, mix kolorów
BAM BAM
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.02.02

Gryzak z kategorii wodno-żelowych jest szczególnie przydatny przy etapie ząbkowania, gdy dziąsła są nabrzmiałe i rozpulchnione. Wykonany z miękkiego tworzywa, które szybko poddaje się schłodzeniu w lodówce, przynosi ulgę i ukojenie dziąseł malucha w tym trudnym dla niego okresie. Kształt gryzaczka został zaprojektowany tak, by chwytanie go, jak i trzymanie w małych rączkach, było łatwe i poręczne. Różnorodna struktura i niejednolita powierzchnia gryzaka wzmacnia doznania dotykowe i rozwija zdolności manualne. Uwaga! Mix kolorów, towar wysyłany losowo.

5,00 zł
4,99 zł
Powiadomienie

Rabat 0,2%
oszczędzasz 0,01 zł

66
Bam Bam Gryzak Lod 2/336 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bam Bam Gryzak Lod 2/336
BAM BAM
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.03.11

7,40 zł
6,99 zł
Powiadomienie

Rabat 5,5%
oszczędzasz 0,41 zł

67
Gryzak gwiazdka, mix kolorów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Gryzak gwiazdka, mix kolorów
BAM BAM
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.03.21

Gryzak z kategorii wodno-żelowych jest szczególnie przydatny przy etapie ząbkowania, gdy dziąsła są nabrzmiałe i rozpulchnione. Wykonany z miękkiego tworzywa, które szybko poddaje się schłodzeniu w lodówce, przynosi ulgę i ukojenie dziąseł malucha w tym trudnym dla niego okresie. Kształt gryzaczka został zaprojektowany tak, by chwytanie go, jak i trzymanie w małych rączkach, było łatwe i poręczne. Różnorodna struktura i niejednolita powierzchnia gryzaka wzmacnia doznania dotykowe i rozwija zdolności manualne. Uwaga! Mix kolorów, towar wysyłany losowo.

6,70 zł
5,99 zł
Powiadomienie

Rabat 10,6%
oszczędzasz 0,71 zł

68
Gryzak pingwin, transparentny - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Gryzak pingwin, transparentny
BAM BAM
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.11.16

Gryzak z kategorii wodno-żelowych jest szczególnie przydatny przy etapie ząbkowania, gdy dziąsła są nabrzmiałe i rozpulchnione. Wykonany z miękkiego tworzywa, które szybko poddaje się schłodzeniu w lodówce, przynosi ulgę i ukojenie dziąseł malucha w tym trudnym dla niego okresie. Kształt gryzaczka został zaprojektowany tak, by chwytanie go, jak i trzymanie w małych rączkach, było łatwe i poręczne. Różnorodna struktura i niejednolita powierzchnia gryzaka wzmacnia doznania dotykowe i rozwija zdolności manualne.

4,99 zł
Powiadomienie
69
Gryzak czereśnie - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Gryzak czereśnie
BAM BAM
Dostępny
105 szt.

Gryzak z kategorii wodno-żelowych jest szczególnie przydatny przy etapie ząbkowania, gdy dziąsła są nabrzmiałe i rozpulchnione. Wykonany z miękkiego tworzywa, które szybko poddaje się schłodzeniu w lodówce, przynosi ulgę i ukojenie bez podrażniania dziąseł malucha. Kształt gryzaczka został zaprojektowany tak, by chwytanie go, jak i trzymanie w małych rączkach było łatwe.

8,20 zł
7,99 zł

Rabat 2,6%
oszczędzasz 0,21 zł

70
Gryzak dzwonek, mix kolorów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Gryzak dzwonek, mix kolorów
BAM BAM
Niedostępny
Brak

Gryzak z kategorii wodno-żelowych jest szczególnie przydatny przy etapie ząbkowania, gdy dziąsła są nabrzmiałe i rozpulchnione. Wykonany z miękkiego tworzywa, które szybko poddaje się schłodzeniu w lodówce, przynosi ulgę i ukojenie dziąseł malucha w tym trudnym dla niego okresie. Kształt gryzaczka został zaprojektowany tak, by chwytanie go, jak i trzymanie w małych rączkach, było łatwe i poręczne. Różnorodna struktura i niejednolita powierzchnia gryzaka wzmacnia doznania dotykowe i rozwija zdolności manualne. Uwaga! Mix kolorów, towar wysyłany losowo.

5,99 zł
Powiadomienie
71
Gryzak motyl - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Gryzak motyl
BAM BAM
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.05.14

Gryzak o kształcie motyla przeznaczony dla malutkich dzieci. Zabawka jest doskonała do operowania w małych rączkach, umożliwia rozwój zdolności manualnych. Jest wielofunkcyjna, kolorowa i zapewni niesamowite wrażenia podczas zabawy i ukoi w czasie bólu przy wychodzących ząbkach.

5,44 zł
4,99 zł
Powiadomienie

Rabat 8,3%
oszczędzasz 0,45 zł

72
Gryzak wieloryb, mix kolorów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Gryzak wieloryb, mix kolorów
BAM BAM
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.01.27

Ten gryzak z kategorii wodno-żelowych jest szczególnie przydatny przy etapie ząbkowania, gdy dziąsła są nabrzmiałe i rozpulchnione. Wykonany z miękkiego tworzywa, które szybko poddaje się schłodzeniu w lodówce, przynosi ulgę i ukojenie dziąseł malucha w tym trudnym dla niego okresie. Kształt gryzaczka został zaprojektowany tak, by chwytanie go, jak i trzymanie w małych rączkach, było łatwe i poręczne. Różnorodna struktura i niejednolita powierzchnia gryzaka wzmacnia doznania dotykowe i rozwija zdolności manualne. Bogata gama wzorów pozwala na skompletowanie pełnego zestawu gryzaczków w danej kategorii. Uwaga. Mix kolorów, towar wysyłany losowo. Cena dotyczy 1 sztuki.

7,70 zł
6,99 zł
Powiadomienie

Rabat 9,2%
oszczędzasz 0,71 zł

73
Bam Bam Gryzak Butelka 2/384 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bam Bam Gryzak Butelka 2/384
BAM BAM
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.06.10

7,70 zł
6,99 zł
Powiadomienie

Rabat 9,2%
oszczędzasz 0,71 zł

74
Bam Bam Gryzak Pszczółka 2/288 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bam Bam Gryzak Pszczółka 2/288
BAM BAM
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.11.15

8,80 zł
7,99 zł
Powiadomienie

Rabat 9,2%
oszczędzasz 0,81 zł

75
Gryzak żółw, mix kolorów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Gryzak żółw, mix kolorów
BAM BAM
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.08.28

Gryzak z kategorii wodno-żelowych jest szczególnie przydatny przy etapie ząbkowania, gdy dziąsła są nabrzmiałe i rozpulchnione. Wykonany z miękkiego tworzywa, które szybko poddaje się schłodzeniu w lodówce, przynosi ulgę i ukojenie dziąseł malucha w tym trudnym dla niego okresie. Kształt gryzaczka został zaprojektowany tak, by chwytanie go, jak i trzymanie w małych rączkach, było łatwe i poręczne. Różnorodna struktura i niejednolita powierzchnia gryzaka wzmacnia doznania dotykowe i rozwija zdolności manualne. Uwaga! Mix kolorów, towar wysyłany losowo.

7,40 zł
6,99 zł
Powiadomienie

Rabat 5,5%
oszczędzasz 0,41 zł

76
Bam Bam Gryzak Rybka 2/336 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bam Bam Gryzak Rybka 2/336
BAM BAM
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.02.16

5,40 zł
4,99 zł
Powiadomienie

Rabat 7,6%
oszczędzasz 0,41 zł

77
Gryzak Kogut - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Gryzak Kogut
BAM BAM
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.01.20

Gryzak Bam Bam zapewni niesamowite wrażenia podczas zabawy i ukoi ból podczas ząbkowania. Zabawka przeznaczona jest dla dziecka od 3 miesiąca życia.

5,99 zł
Powiadomienie
78
Gryzak żółw transparentny, mix kolorów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Gryzak żółw transparentny, mix kolorów
BAM BAM
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.02.01

Gryzak z kategorii wodno-żelowych jest szczególnie przydatny przy etapie ząbkowania, gdy dziąsła są nabrzmiałe i rozpulchnione. Wykonany z miękkiego tworzywa, które szybko poddaje się schłodzeniu w lodówce, przynosi ulgę i ukojenie dziąseł malucha w tym trudnym dla niego okresie. Kształt gryzaczka został zaprojektowany tak, by chwytanie go, jak i trzymanie w małych rączkach, było łatwe i poręczne. Różnorodna struktura i niejednolita powierzchnia gryzaka wzmacnia doznania dotykowe i rozwija zdolności manualne. Uwaga! Mix kolorów, towar wysyłany losowo.

7,80 zł
6,99 zł
Powiadomienie

Rabat 10,4%
oszczędzasz 0,81 zł

79
Gryzak Hamburger - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Gryzak Hamburger
BAM BAM
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.09.27

Gryzak z kategorii wodno-żelowych jest szczególnie przydatny przy etapie ząbkowania, gdy dziąsła są nabrzmiałe i rozpulchnione. Wykonany z miękkiego tworzywa, które szybko poddaje się schłodzeniu w lodówce, przynosi ulgę i ukojenie bez podrażniania dziąseł malucha. Kształt gryzaczka został zaprojektowany tak, by chwytanie go, jaki trzymanie w małych rączkach było łatwe. Bogata gama wzorów pozwala na skompletowanie pełnego zestawu gryzaczków w kształcie owoców.

5,40 zł
4,99 zł
Powiadomienie

Rabat 7,6%
oszczędzasz 0,41 zł

80
Bam Bam Gryzak Winogron 2/600 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bam Bam Gryzak Winogron 2/600
BAM BAM
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.09.30

5,60 zł
4,99 zł
Powiadomienie

Rabat 10,9%
oszczędzasz 0,61 zł

81
Bam Bam Gryzak Pingwin 2/480 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bam Bam Gryzak Pingwin 2/480
BAM BAM
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.10.04

7,50 zł
6,99 zł
Powiadomienie

Rabat 6,8%
oszczędzasz 0,51 zł

82
Gryzak ośmiornica, mix kolorów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Gryzak ośmiornica, mix kolorów
BAM BAM
Dostępny
53 szt.

Gryzak z kategorii wodno-żelowych jest szczególnie przydatny przy etapie ząbkowania, gdy dziąsła są nabrzmiałe i rozpulchnione. Wykonany z miękkiego tworzywa, które szybko poddaje się schłodzeniu w lodówce, przynosi ulgę i ukojenie dziąseł malucha w tym trudnym dla niego okresie. Kształt gryzaczka został zaprojektowany tak, by chwytanie go, jak i trzymanie w małych rączkach, było łatwe i poręczne. Różnorodna struktura i niejednolita powierzchnia gryzaka wzmacnia doznania dotykowe i rozwija zdolności manualne. Uwaga! Mix wzorów, towar wysyłany losowo.

5,00 zł
4,99 zł

Rabat 0,2%
oszczędzasz 0,01 zł

83
Gryzak lew morski - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Gryzak lew morski
BAM BAM
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.01.11

Gryzak z kategorii wodno-żelowych zabawek jest szczególnie przydatny przy etapie ząbkowania, gdy dziąsła są nabrzmiałe i rozpulchnione. Wykonany z miękkiego tworzywa, które szybko poddaje się schłodzeniu w lodówce, przynosi ulgę i ukojenie dziąseł malucha w tym trudnym dla niego okresie. Kształt gryzaczka został zaprojektowany tak, by chwytanie go, jak i trzymanie w małych rączkach, było łatwe i poręczne. Różnorodna struktura i niejednolita powierzchnia gryzaka wzmacnia doznania dotykowe i rozwija zdolności manualne. Bogata gama wzorów pozwala na skompletowanie pełnego zestawu gryzaczków w danej kategorii.

7,70 zł
6,99 zł
Powiadomienie

Rabat 9,2%
oszczędzasz 0,71 zł

84
Gryzak krab, mix kolorów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Gryzak krab, mix kolorów
BAM BAM
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.09.14

Gryzak z kategorii wodno-żelowych jest szczególnie przydatny przy etapie ząbkowania, gdy dziąsła są nabrzmiałe i rozpulchnione. Wykonany z miękkiego tworzywa, które szybko poddaje się schłodzeniu w lodówce, przynosi ulgę i ukojenie dziąseł malucha w tym trudnym dla niego okresie. Kształt gryzaczka został zaprojektowany tak, by chwytanie go, jak i trzymanie w małych rączkach, było łatwe i poręczne. Różnorodna struktura i niejednolita powierzchnia gryzaka wzmacnia doznania dotykowe i rozwija zdolności manualne. Uwaga! Mix kolorów, towar wysyłany losowo.

7,70 zł
6,99 zł
Powiadomienie

Rabat 9,2%
oszczędzasz 0,71 zł

85
Bam Bam Gryzak Lapka 2/336 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bam Bam Gryzak Lapka 2/336
BAM BAM
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.09.20

4,40 zł
3,99 zł
Powiadomienie

Rabat 9,3%
oszczędzasz 0,41 zł

86
Gryzak banan - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Gryzak banan
BAM BAM
Dostępny
147 szt.

Gryzak dla malucha w kształcie banana zachwyci najmłodszych. Stanie się najlepszym przyjacielem podczas okresu ząbkowania.

7,20 zł
6,99 zł

Rabat 2,9%
oszczędzasz 0,21 zł

87
Gryzak ośmiornica transparentny, mix kolorów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Gryzak ośmiornica transparentny, mix kolorów
BAM BAM
Dostępny
47 szt.

Gryzak (transparentny) z kategorii wodno-żelowych jest szczególnie przydatny przy etapie ząbkowania, gdy dziąsła są nabrzmiałe i rozpulchnione. Wykonany z miękkiego tworzywa, które szybko poddaje się schłodzeniu w lodówce, przynosi ulgę i ukojenie dziąseł malucha w tym trudnym dla niego okresie. Kształt gryzaczka został zaprojektowany tak, by chwytanie go, jak i trzymanie w małych rączkach, było łatwe i poręczne. Różnorodna struktura i niejednolita powierzchnia gryzaka wzmacnia doznania dotykowe i rozwija zdolności manualne. Uwaga! Mix kolorów, towar wysyłany losowo.

5,00 zł
4,99 zł

Rabat 0,2%
oszczędzasz 0,01 zł

88
Gryzak krab, żółty - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Gryzak krab, żółty
BAM BAM
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.01.31

Gryzak o kształcie kraba przeznaczony jest dla dziecka od urodzenia. To zabawka doskonała do operowania w małych rączkach, umożliwia rozwój zdolności manualnych. Wielofunkcyjna, kolorowa zabawka zapewni niesamowite wrażenia podczas zabawy i ukoi w czasie bólu przy wychodzących ząbkach.

5,00 zł
4,99 zł
Powiadomienie

Rabat 0,2%
oszczędzasz 0,01 zł

89
Gryzak wieloryb transparentny, mix kolorów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Gryzak wieloryb transparentny, mix kolorów
BAM BAM
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.09.22

Gryzak (transparentny) z kategorii wodno-żelowych jest szczególnie przydatny przy etapie ząbkowania, gdy dziąsła są nabrzmiałe i rozpulchnione. Wykonany z miękkiego tworzywa, które szybko poddaje się schłodzeniu w lodówce, przynosi ulgę i ukojenie dziąseł malucha w tym trudnym dla niego okresie. Kształt gryzaczka został zaprojektowany tak, by chwytanie go, jak i trzymanie w małych rączkach, było łatwe i poręczne. Różnorodna struktura i niejednolita powierzchnia gryzaka wzmacnia doznania dotykowe i rozwija zdolności manualne. Uwaga! Mix kolorów, towar wysyłany losowo.

5,00 zł
4,99 zł
Powiadomienie

Rabat 0,2%
oszczędzasz 0,01 zł

90
In The Rain Reissue. CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
In The Rain Reissue. CD
Sol Invictus, Mystic Production
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.02.06

1. Europa in the rain [Part 1] 2. Stay 3. Believe me 4. Down the years 5. In the rain 6. Fall like rain 7. Oh what fun 8. An English garden 9. The world shrugged 10. In days to come 11. Europa in the rain [Part 2]

68,90 zł
63,39 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 5,51 zł

91
Athanor Eurasia, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Athanor Eurasia, CD
Moon Far Away, Mystic Production
Dostępny
5 szt.

Lista utworów: 1. The Song Of The Five Lakes Watermill 2. The Blank Flag Of The Europe 3. Napadi, Rosa 4. Polia Vy, Polia 5. Lubila Menja Mat, Obozhala 6. Dva Lazyrja 7. The Blueberry Song 8. Intersymbolism 9. Ostavaisja Bely, Knjaz 10. Celebrate!

68,90 zł
63,39 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 5,51 zł

92
Death Of The West Reissue. CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Death Of The West Reissue. CD
Sol Invictus, Mystic Production
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.03.07

1. In the West 2. Sheath and knife 3. Amongst the ruins 4. Kneel to the cross 5. The West 6. Death of the West 7. Here am I 8. Our lady of the wildflowers 9. Petals from a rose 10. Come, join the dance 11. In the West

68,90 zł
63,39 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 5,51 zł

93
Ond Spiritism. CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ond Spiritism. CD
Armagedda, Mystic Production
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.08

49,90 zł
45,91 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 3,99 zł

94
Trees In Winter Reissue. CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Trees In Winter Reissue. CD
Sol Invictus, Mystic Production
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.12.26

1. English murder 2. Sawney bean 3. Gold is king 4. Media 5. Looking for Europe 6. Here we stand 7. Michael 8. Deceit 9. Blood of summer 10. Trees in winter

68,90 zł
63,39 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 5,51 zł

95
In A Garden Green Reissue. CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
In A Garden Green Reissue. CD
Sol Invictus, Mystic Production
Dostępny
8 szt.

1. Europa 2. Come the morning 3. O rubor sanguinis 4. Song of the flower 5. Ave Maria 6. In a garden green 7. The praties song 8. No one 9. Europa calling

68,90 zł
63,39 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 5,51 zł

96
Thus Spoke The Antichrist, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Thus Spoke The Antichrist, CD
Nihility, Mystic Production
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.06.13

Lista utworów: 1. Indulge Self Restraint 2. Organic Fallacies 3. Shallow Ataraxia 4. Thus Spoke the Antichrist 5. Spirit of Contempt 6. Will to Nothingness 7. Abeyance of Own 8. Prophecy of Denial

59,90 zł
55,11 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 4,79 zł

97
Lex Talionis Reissue. CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Lex Talionis Reissue. CD
Sol Invictus, Mystic Production
Dostępny
5 szt.

1. Blood and wine 2. Lex talionis 3. Black Easter 4. Kneel to the cross 5. The ruins 6. Tooth and claw 7. Blood against gold 8. Fields 9. Abattoirs of love 10. Heroes day 11. Rex talionis 12. Wine and blood

68,90 zł
63,39 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 5,51 zł

98
Worldwide A Window Into 30 Years of Real World Music, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Worldwide A Window Into 30 Years of Real World Music, CD
różni wykonawcy, Mystic Production
Dostępny
18 szt.

Lista utworów: 1. Papa Wemba – Yolele 2. Geoffrey Oryema – Kel Kweyo 3. Sevara Nazarkhan – Adolat Tanovari 4. Guo Yue – White Swans 5. Bokanté & Metropole Orkest & Jules Buckley – All the Way Home 6. Les Amazones d'Afrique – Mansa Soyari 7. Nusrat Fateh Ali Khan – Taa Deem 8. Yungchen Lhamo – Tara 9. The Gloaming – The Sailor's Bonnet 10. Afro Celt Sound System – Inion 11. Ayub Ogada – Kronkronhinko 12. Aurelio – Dondo 13. Big Blue Ball – Whole Thing 14. Remmy Ongala & Orchestre Super Matimila – Muziki Asili Yake Wapi 15. Toto La Momposina – Chi Chi Mani 16. Amjad Ali Khan – Calcutta City 17. Thomas Mapfumo & The Blacks Unlimited – Mukadzi Wangu 18. Telek – Ririwon

53,90 zł
49,59 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 4,31 zł

99
The Wanderer LP. Winyl - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
The Wanderer LP. Winyl
Laville, Mystic Production
Dostępny
8 szt.

Tracklista: 1. Easy 2. Blood & Bones 3. Giants 4. Thirty One 5. This City 6. The Truth 7. The Answer 8. Love Shine 9. What You Won't Do For Love 10. Wavy Love

97,90 zł
90,07 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 7,83 zł

100
Live At WOMAD 1985, LP - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Live At WOMAD 1985, LP
Nusrat Fateh Ali Khan, Mystic Production
Dostępny
5 szt.

Lista utworów: 1. Allah Ho Allah Ho 2. Shahbaaz Qalandar 3. Biba Sada Dil Mor De

106,90 zł
98,35 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 8,55 zł

Wróć do góry