hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Książki - wyszukiwanie
Książki
Zabawki
Puzzle
Gry planszowe
Audiobooki
Muzyka
Filmy

Kalendarz premier z dnia 2019.07.01

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli w poniedziałek 1 lipca 2019 roku. Na pierwszym miejscu znajduje się Nie mów nikomu (Harlan Coben), na drugim Disney uczy. Kraina Lodu. Ćwiczenia z naklejkami. Cyfry (praca zbiorowa). Kolejny produkt to Lego Harry Potter. Czas na magię! (praca zbiorowa) oraz Dzieła zebrane. Tom 8. Dziennik pisany nocą, wolumen 2. 1982-1992 (Gustaw Herling-Grudziński).
1
Nie mów nikomu - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nie mów nikomu
Dostępny1652 szt.

Powieść, która przyniosła Harlanowi Cobenowi rozgłos David Beck od ośmiu lat codziennie na nowo przeżywa koszmar, który zdarzył się pewnej sierpniowej nocy. Wtedy po raz ostatni widział swoją żonę Elizabeth żywą. Podczas gdy jego pozostawiono na pewną śmierć, ją porwano i zamordowano. Nie potrafi się pozbierać. Nie może o niej zapomnieć. I nagle otrzymuje tajemniczą wiadomość, której się rozpaczliwie chwyta. Choć ciało Elizabeth zostało zidentyfikowane, David zaczyna wierzyć, że jego ukochana żyje. Ignorując ostrzeżenia i zmagając się z FBI, które podejrzewa go o zabicie żony, niezłomnie dąży do odkrycia prawdy.

37,90 zł
30,32 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 7,58 zł

5 osób kupiło
2
Disney uczy. Kraina Lodu. Ćwiczenia z naklejkami. Cyfry - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Disney uczy. Kraina Lodu. Ćwiczenia z naklejkami. Cyfry
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.02.02

Edukacyjny zeszyt ćwiczeń: • przygotowanie do nauki liczenia – proste działania na liczbach, • różnorodne zadania rozwijające spostrzegawczość dziecka, • uzupełnianie zadań naklejkami – dodatkowa atrakcja podczas zabawy.

12,00 zł
9,99 zł
Powiadomienie

Rabat 16,8%
oszczędzasz 2,01 zł

4 osoby kupiły
3
Lego Harry Potter. Czas na magię! - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Lego Harry Potter. Czas na magię!
Dostępny15 szt.

Chcesz wiedzieć, czym się różnią patronusy od dementorów albo Nagini od Ain Eingarp? Zbuduj minifigurkę Rona, a potem dołącz do Hermiony i Harry’ego, by wspólnie z nimi poznać szkolne zakamarki, niezwykłe stworzenia oraz zaklęcia. Sprawdź swoją magiczną wiedzę i rozwiąż niesamowite łamigłówki. Zawsze jest dobry czas na magię! Fascynujące i pełne magii zadania ze świata LEGO® Harry Potter™: • ciekawe zadania, łamigłówki i labirynty, • gratka dla wszystkich kolekcjonerów – minifigurka Rona Weasleya.

20,00 zł
15,99 zł

Rabat 20,1%
oszczędzasz 4,01 zł

3 osoby kupiły
4
Dzieła zebrane. Tom 8. Dziennik pisany nocą, wolumen 2. 1982-1992 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dzieła zebrane. Tom 8. Dziennik pisany nocą, wolumen 2. 1982-1992
Dostępny10 szt.

Druga część słynnego Dziennika pisanego nocą – tym razem w wydaniu krytycznym w ramach Dzieł zebranych Gustawa Herlinga-Grudzińskiego Dziennik pisany nocą bez żadnej przesady i bez większego ryzyka może zostać nazwany dziełem życia Gustawa Herlinga-Grudzińskiego. To niezwykłe przedsięwzięcie literackie, artystyczne i edytorskie. Drugi tom Dziennika… jest szczególny, a to dlatego, że zamieszczone w nim zapiski powstawały w okresie, kiedy w Polsce dokonywały się przewrót i transformacja ustrojowa. W 1991 roku Gustaw Herling-Grudziński gościł w kraju wraz z żoną i córką po raz pierwszy po 52 latach nieobecności. Odebrał wówczas tytuł doktora honoris causa Uniwersytetu Adama Mickiewicza w Poznaniu. Emocje — jak pisał — stępiły mu wówczas zmysł obserwacji, ale dzięki temu jego notatki z tego okresu mają charakter jeszcze bardziej osobisty. „Rozmawia się w dzienniku z sobą samym, ze światem, z innymi, z Bogiem (od różnic w nacisku zależą rozmaite dzienniki). I tworzy się często rozmówców, jak tworzy się w rozmowach z nimi samego siebie”.Gustaw Herling-Grudziński, Dziennik pisany nocą, 14 listopada 1985 Druga część Dziennika ukazuje się w wydaniu krytycznym jako tom ósmy Dzieł zebranych Gustawa Herlinga Grudzińskiego. Wydawnictwo Literackie oraz opracowujący wydanie krytyczne Instytut Badań Literackich PAN świętują w ten sposób setną rocznicę urodzin pisarza. Gustaw Herling-Grudziński (1919-2000) – pisarz, eseista, krytyk literacki, dziennikarz, żołnierz i działacz. Urodził się w spolonizowanej żydowskiej rodzinie. Podczas wojny był więźniem łagrów. Wstrząsającym wspomnieniem tamtych dni jest książka Inny Świat. Jako żołnierz walczył u boku gen. Andersa pod Monte Cassino, za co otrzymał Order Virtuti Militari. Większość swojego życia spędził na emigracji – w Anglii i we Włoszech. W 1998 roku uhonorowano go Orderem Orła Białego, a tuż przed śmiercią (w 2000 roku) odebrał w Krakowie doktorat honoris causa Uniwersytetu Jagiellońskiego.

89,90 zł
67,43 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 22,47 zł

2 osoby kupiły
5
Przybornik duży, okrągły, srebrny - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Przybornik duży, okrągły, srebrny
Tetis
Dostępny29 szt.

Praktyczny, druciany przybornik na biurko do przechowywania i segregowania długopisów.

16,99 zł
2 osoby kupiły
6
Stranger Things. Ciemność nad miastem - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Stranger Things. Ciemność nad miastem
Dostępny366 szt.

Co było przed… Latem 1977 roku wydarzyło się coś niezwykłego... „Pisanie tej książki przysporzyło mi wiele radości. Jestem wielkim fanem serialu, a Jim Hopper to mój ulubiony bohater. Zagłębienie się w jego przeszłość w Nowym Jorku było świetnym doświadczeniem i mam nadzieję, że czytelnicy będą mieli równie wiele frajdy z poznawania jego przygód, co ja, kiedy je pisałem” – napisał na swoim blogu autor, Adam Christopher. Boże Narodzenie, Hawkins, 1984 Szeryf Hopper chce spędzić w spokoju pierwsze święta z Jedenastką, lecz jego adoptowana córka ma inne plany. Mimo protestów Hoppera, wyciąga z piwnicy pudło opisane „Nowy Jork” i zaczyna „przesłuchanie”. Jak to się stało, że Hopper wiele lat temu wyjechał z Hawkins? Co oznacza „Wietnam”? Dlaczego nigdy nie wspomina o Nowym Jorku? I choć Hopper wolałby zmierzyć się ze stadem wściekłych demogorgonów niż mówić o swojej przeszłości, wie, że nie może dłużej zaprzeczać prawdzie. Tak zaczyna się opowieść o incydencie w Nowym Jorku – ostatnim wielkim śledztwie, nim wszystko się zmieniło… Lato, Nowy Jork, 1977 Po powrocie z wojny w Wietnamie Hopper zaczyna od nowa. Mała córeczka, kochająca żona i praca detektywa w nowojorskiej policji – życie w cywilu wydaje się takie łatwe… Ale gdy nagle zjawiają się tajemniczy agenci federalni i konfiskują akta dotyczące serii brutalnych, nierozwiązanych zabójstw, Hopper bierze sprawy w swoje ręce, kładąc na szalę wszystko, byle tylko odkryć prawdę. Jako tajniak infiltruje świat nowojorskich gangów ulicznych. Gdy jest bliski rozwiązania sprawy, w całym mieście gasną światła, pogrążając Hoppera w ciemności głębszej niż kiedykolwiek wcześniej.

39,99 zł
29,19 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 10,80 zł

2 osoby kupiły
7
Dzieła zebrane. Tom 12. Korespondencja, wolumen 1. 1944-1966 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dzieła zebrane. Tom 12. Korespondencja, wolumen 1. 1944-1966
Dostępny11 szt.

Dwie legendarne postaci XX wieku i ich nigdy dotąd niepublikowane listy. Niezwykła, obejmująca ponad 50 lat, korespondencja Gustawa Herlinga-Grudzińskiego i Jerzego Giedroycia wreszcie w postaci książkowej. Pasjonująca opowieść o polskiej kulturze i współczesnej historii z dwiema wielkimi osobowościami na pierwszym planie i plejadą barwnych postaci drugoplanowych. Gustaw Herling-Grudziński i Jerzy Giedroyć, wybitny pisarz i znakomity wydawca. Wielkie osobowości, wpływowi intelektualiści, żołnierze, dyplomaci, politycy, krytycy, eseiści, bez których nie można zrozumieć polskiej historii w XX wieku. Ich korespondencja obejmuje lata 1944–1996. Listy były dla Herlinga-Grudzińskiego i Giedroycia ważnym rytuałem – pisali do siebie kilka razy w miesiącu, a gdy w ich życie wtargnęła technologia w postaci faksu, przekazywali sobie informacje kilkanaście razy, czasem w ciągu jednego dnia. Ta wymiana informacji i myśli stała się ważną częścią ich życia, poruszali nie tylko sprawy zawodowe, ale i prywatne, dzielili się radościami i kłopotami rodzinnymi, relacjonowali ciekawostki z życia towarzyskiego, omawiali bieżące wydarzenia, emocjonująco spierali się w kwestiach światopoglądowych. Gdy jeden w swych wywodach zapędzał się zbyt daleko, drugi hamował i studził zapał, świetnie się uzupełniali. Pisali do siebie dużo i szczerze. Korespondencja Herlinga-Grudzińskiego i Giedroycia dotyczy najważniejszych wydarzeń z historii świata, Europy, ale przede wszystkim Polski: październik 1956, marzec 1968, grudzień 1970, wybór papieża Polaka, rodzenie się Solidarności, stan wojenny, zabójstwo ks. Jerzego Popiełuszki, upadek komunizmu, wreszcie pierwsze lata transformacji ustrojowej, kiedy światopoglądowe różnice ostatecznie doprowadziły do zerwania wieloletniej i wydawało się niezniszczalnej przyjaźni. W jej dramatycznym zakończeniu możemy uczestniczyć niemal na żywo na kartach ostatnich listów, tak jak wcześniej śledzimy narodziny, kształtowanie się i zacieśnianie tej niezwykłej więzi. To także podróż dotycząca istotnych wydarzeń kulturalnych, jak budzące emocje obu autorów literackie Noble, łącznie z tym najważniejszym, dla Czesława Miłosza. Autorzy nie stronią od krytycznych uwag na temat swoich koleżanek i kolegów po piórze ani od towarzyskich opowiastek. Mowa jest o postaciach ze sceny politycznej i z kręgu kultury: Witold Gombrowicz, Zbigniew Herbert, Marek Hłasko, Jarosław Kaczyński, Aleksander Kwaśniewski, Adam Michnik, Sławomir Mrożek, Agnieszka Osiecka, Jerzy Turowicz, Lech Wałęsa i wiele, wiele innych… Korespondencja Gustawa Herlinga-Grudzińskiego i Jerzego Giedroycia ukaże się w trzech wolumenach w ramach krytycznego wydania Dzieł zebranych Herlinga-Grudzińskiego pod redakcją Włodzimierza Boleckiego: - wolumen pierwszy obejmuje lata 1944–1966, - wolumen drugi obejmuje lata 1967–1975, - wolumen trzeci obejmuje lata 1976–1996.

99,90 zł
74,93 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 24,97 zł

2 osoby kupiły
8
Zrozumieć Rosję. Święte szaleństwo w kulturze rosyjskiej - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zrozumieć Rosję. Święte szaleństwo w kulturze rosyjskiej
Dostępny81 szt.

„Odkrywcza, jak każda książka tej Autorki. Odsłania niebezpieczne związki szaleństwa i szamaństwa w moskiewskiej tradycji kulturowej i politycznej. Foucault w Czechowowskiej Sali numer 6? Nie, to Ewa Thompson otwierająca oczy czytelników na rosyjską geoantropologię przemocy”. – prof. Andrzej Nowak „W oparciu o głębokie historyczne i literackie studia, prof. Thompson bada szamanistyczne koneksje rosyjskich świętych szaleńców, których pewne cechy związane były z syberyjską, fińską i turzańską kulturą. Jej znakomita praca zadaje wielopoziomowe pytania, nigdy przedtem nie postawione i dotyczące paradoksów rosyjskiego charakteru. – prof. Olga M. Cooke Ewa Thompson (ur. 1937) – profesor slawistyki na Uniwersytecie Rice (Houston), autorka książki Trubadurzy imperium. Literatura rosyjska i kolonializm (2000). Jej książki i artykuły są tłumaczone na język polski, ukraiński, białoruski, rosyjski, włoski, chorwacki, czeski, węgierski i chiński. Praca Zrozumieć Rosję. Święte szaleństwo w kulturze rosyjskiej została przetłumaczona na chiński i opublikowana w Hongkongu w 1995, w Pekinie w 1998 oraz 2015 roku. Laureatka nagrody Związku Pisarzy Polskich na Obczyźnie za upowszechnianie kultury i literatury polskiej w świecie (2015).

39,00 zł
27,30 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 11,70 zł

1 osoba kupiła
9
Bingo i Rolly w akcji. Śmiej się z mopsikami - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bingo i Rolly w akcji. Śmiej się z mopsikami
Dostępny3 szt.

Zabawa z ulubionymi bohaterami: • uwielbiane przez dzieci zadania i łamigłówki, • mnóstwo akcji i humoru, • duże naklejki do wykorzystania podczas zabawy.

13,00 zł
10,99 zł

Rabat 15,5%
oszczędzasz 2,01 zł

1 osoba kupiła
10
Polanim. Z Polski do Izraela - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Polanim. Z Polski do Izraela
Dostępny35 szt.

W Izraelu mówią o sobie Polanim, Polacy. Choć od lat mieszkają we własnym, żydowskim kraju, podskórnie wciąż są związani z miejscem pochodzenia. Dzieli ich stosunek do Polski, uzależniony od roku i okoliczności wyjazdu, łączy sentyment do kultury i języka. I tęsknota za tym, co najlepiej im znane: zapachami, smakami, pejzażem, sposobem myślenia czy zachowania nieprzystającym do bliskowschodniej rzeczywistości. Na ślady tej tęsknoty, zwożonej do Izraela przez dekady, można trafić na każdym kroku. Karolina Przewrocka-Aderet wiedziona reporterską intuicją odnajduje niezwykłych Polanim i opowiada ich historie. Są tragiczne, sentymentalne, nieraz zabawne: czytamy o grupie Żydów, którzy w 1934 roku wyruszyli z Warszawy do Palestyny na rowerach, o wrocławiance, która wiosną 1948 roku przygotowała ceremonię ogłoszenia niepodległości kraju, o telawiwskim Gomułkowie, zamieszkiwanym przez emigrantów z lat 50., o polskich architektach uczestniczących w budowie Tel Awiwu. O tych, którzy do Polski wrócili, i o tych, którzy stworzyli sobie namiastkę Polski w Izraelu. W kraju tak odległym, a jednak bliskim, bo budowanym od podstaw przez ludzi ukształtowanych przez polską kulturę.

39,90 zł
29,13 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 10,77 zł

1 osoba kupiła
11
Disney uczy. Toy Story. Ćwiczenia z naklejkami. Litery - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Disney uczy. Toy Story. Ćwiczenia z naklejkami. Litery
Dostępny38 szt.

Edukacyjny zeszyt ćwiczeń: • przygotowanie do nauki pisania, • różnorodne zadania rozwijające spostrzegawczość dziecka, • uzupełnianie zadań naklejkami – dodatkowa atrakcja podczas zabawy.

12,50 zł
9,99 zł

Rabat 20,1%
oszczędzasz 2,51 zł

1 osoba kupiła
12
Disney uczy. Vampirina. Ćwiczę litery - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Disney uczy. Vampirina. Ćwiczę litery
Niedostępny
Brak

Książka edukacyjna z naklejkami: • poznawanie liter, • przygotowanie do nauki pisania, • rozwijanie spostrzegawczości i logicznego myślenia oraz umiejętności manualnych dziecka, • dyplom dla dziecka na końcu książki.

8,00 zł
6,99 zł
Powiadomienie

Rabat 12,6%
oszczędzasz 1,01 zł

13
Aliens. Dead Orbit - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Aliens. Dead Orbit
Niedostępny
Brak

„Dead Orbit jest znakomitym powrotem do klimatu pierwszego filmu, bardziej koncentruje się na klimacie klaustrofobicznego horroru oraz grozy niż na akcji. Oto co się dzieje gdy przekazujesz utalentowanemu pisarzowi lejce ukochanej franczyzny i pozwalasz mu zaszaleć na każdej stronie”. – Jesse Schedeen, IGN Załoga stacji Weyland-Yutani bada nieoznakowany statek dryfujący po orbicie. Jego załoga pogrążona jest w kriośnie, sam statek znajduje się w opłakanym stanie a przerażający potwór czai się w mroku, aby zaatakować.

60,00 zł
48,00 zł
Powiadomienie

Rabat 20,0%
oszczędzasz 12,00 zł

14
Disney uczy. Toy Story 4. Tworzę wyrazy - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Disney uczy. Toy Story 4. Tworzę wyrazy
Niedostępny
Brak

Książka edukacyjna z naklejkami: • zadania i ćwiczenia z wykorzystaniem naklejek z literami, • tworzenie wyrazów, • utrwalanie znajomości liter, • rozwój słownictwa, • nauka przez zabawę z bohaterami filmu „Toy Story 4”.

10,00 zł
7,99 zł
Powiadomienie

Rabat 20,1%
oszczędzasz 2,01 zł

15
Barbie. Ubieranki, naklejanki - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Barbie. Ubieranki, naklejanki
Niedostępny
Brak

Książka z zadaniami i brokatowymi naklejkami: • fantastyczne zadania, mnóstwo naklejek, projektowanie strojów na różne okazje, • kreatywna zabawa w towarzystwie ulubionych bohaterek, • poziom trudności dostosowany do wieku dziecka.

16,99 zł
13,99 zł
Powiadomienie

Rabat 17,7%
oszczędzasz 3,00 zł

16
Bingo i Rolly w akcji. Szlaczki i literki - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bingo i Rolly w akcji. Szlaczki i literki
Niedostępny
Brak

Szlaczki i literki: • seria książek wspierających edukację dzieci w wieku przedszkolnym, • rysowanie wzorów po śladzie rozwija sprawność manualną, • kreślenie odpowiednio dobranych kształtów przygotowuje do nauki pisania liter.

9,80 zł
7,99 zł
Powiadomienie

Rabat 18,5%
oszczędzasz 1,81 zł

17
Toy Story 4. Na tropie zabawek - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Toy Story 4. Na tropie zabawek
Dostępny6 szt.

Zabawa z ulubionymi bohaterami: • uwielbiane przez dzieci zadania i łamigłówki, • mnóstwo akcji i humoru, • duże naklejki do wykorzystania podczas zabawy.

13,00 zł
10,99 zł

Rabat 15,5%
oszczędzasz 2,01 zł

18
Barbie. Czytam z Barbie. Będę czytać - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Barbie. Czytam z Barbie. Będę czytać
Niedostępny
Brak

Książka dla dzieci rozpoczynających naukę czytania. Poziom I – dedykowany najmłodszym dzieciom: • metoda czytania globalnego niewymagająca od dziecka znajomości alfabetu, • dziecko uczy się czytać, zapamiętując wygląd całego wyrazu, • dyplom czytelnika oraz naklejki-nagrody, • wsparcie rozwoju słownictwa dziecka.

16,99 zł
13,99 zł
Powiadomienie

Rabat 17,7%
oszczędzasz 3,00 zł

19
Wyryte w piasku - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyryte w piasku
Dostępny2378 szt.

Najbardziej znana powieść francuskiego mistrza kryminału 6 czerwca 1944 roku stu siedemdziesięciu ośmiu rangersów ląduje na plaży w Normandii, aby pod ostrzałem karabinów maszynowych przenieść materiały wybuchowe i wysadzić mur dzielący ich od zabójczych klifów. Dowódcy szacują, że niewielu żołnierzy przeżyje. Najbogatsi próbują wykupić się od śmierci… Po wojnie D-Day wciąż wzbudza skrajne emocje. Ci, którzy wiedzą, co zaszło na plaży, znikają bez wieści. Pazerność, samobójstwa oraz morderstwa znaczą drogę do prawdy.

36,90 zł
29,52 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 7,38 zł

20
Predator. Tom 2. Łowcy - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Predator. Tom 2. Łowcy
Dostępny12 szt.

Scenarzysta Chris Warner odkurzył kilka postaci, które pojawiły się w ciągu ostatnich trzydziestu lat na łamach komiksów o Predatorze wydanych przez Dark Horse, a następnie umieścił je na kursie kolizyjnym z ich znienawidzonym wrogiem.

60,00 zł
48,00 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 12,00 zł

21
Aliens. Dust to dust - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Aliens. Dust to dust
Dostępny9 szt.

Kosmos to bezlitosna otchłań. Jeśli nawet drobinka kurzu okaże się przyjaznym miejscem dla ludzkości, nic nie gwarantuje tego, że nie jest ona domem czegoś zupełnie innego… Groza nabiera mocy wraz z przykrymi doświadczeniami dwunastoletniego Maxona, który traci dom, rodzinę oraz nadzieję. Na planecie pojawiły się ksenomorfy i niezbędna jest walka o kolejny oddech – często wymaga on poświęcenia lub krwi. Dojrzewanie nabiera nowego znaczenia w sytuacji, gdy ludzkie życie może być mierzone w sekundach!

60,00 zł
48,00 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 12,00 zł

22
Barbie. Naklejam i koloruję - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Barbie. Naklejam i koloruję
Niedostępny
Brak

Książka do kolorowania z naklejkami: • adresowana do dzieci w wieku przedszkolnym, • książka łączy kolorowanie i naklejanie, • ćwiczenie sprawności manualnej i koordynacji wzrokowo-ruchowej, • barwne naklejki stanowią wzór do kolorowania obrazków.

11,99 zł
9,99 zł
Powiadomienie

Rabat 16,7%
oszczędzasz 2,00 zł

23
Toy Story 4. Zadania do zmazywania - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Toy Story 4. Zadania do zmazywania
Dostępny16 szt.

Książka ze ścieralnymi stronami i mazakiem: • różnorodność zadań: labirynty, sudoku, łączenie punktów, • ścieralne strony oraz dołączony mazak, umożliwiają wielokrotne rozwiązywanie zadań, • książka wspiera rozwój najważniejszych umiejętności – ćwiczy spostrzegawczość i logiczne myślenie.

20,00 zł
15,99 zł

Rabat 20,1%
oszczędzasz 4,01 zł

24
Super Wings. Zabawy z cyframi - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Super Wings. Zabawy z cyframi
Niedostępny
Brak

Książka edukacyjna z naklejkami: • poznawanie cyfr i nauka pisania po śladzie, • przeliczanie elementów i rysowanie kształtów, • ćwiczenie spostrzegawczości, logicznego myślenia i umiejętności manualnych.

10,00 zł
7,99 zł
Powiadomienie

Rabat 20,1%
oszczędzasz 2,01 zł

25
Przygody Superhero Girl - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Przygody Superhero Girl
Dostępny16 szt.

Zwycięzca prestiżowej nagrody Eisnera za najlepszą publikację dla dzieci A co, jeśli potrafisz skakać ponad wysokie budynki i gołymi rękami pokonać obce potwory, ale kupujesz peleryny w sklepach z odzieżą używaną i masz słabość do kociąt? Rysowniczka Faith Erin Hicks wnosi czarujący humor do prób i udręk młodej superbohaterki, walczącej z potworami zarówno tymi nadprzyrodzonymi, jak i przyziemnymi w zwyczajnym świecie nastolatki.

60,00 zł
48,00 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 12,00 zł

26
Disney Maluch. Zabawy 2-latka - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Disney Maluch. Zabawy 2-latka
Niedostępny
Brak

Zabawy 2-latka to: • zadania dostosowane do wieku, • przyjazne dla dziecka polecenia, • urocze wierszyki, • duże obrazki do kolorowania.

7,00 zł
5,99 zł
Powiadomienie

Rabat 14,4%
oszczędzasz 1,01 zł

27
To my, DVD - Filmy
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
To my, DVD
Jordan Peele, 2019
Niedostępny
Brak

Wizjoner i laureat Oscara® (za scenariusz „Uciekaj!”) Jordan Peele proponuje kolejny oryginalny koszmar. Laureatka Oscara® Lupita Nyong’o („Zniewolony: 12 Years a Slave”) i Winston Duke („Czarna Pantera”) tworzą sympatyczną amerykańską rodzinę, która musi stawić czoło przerażającym przeciwnikom: własnym, ziejącym złem sobowtórom. Materiały dodatkowe: • To my. Potwory w nas i obok – kręcąc dwukrotnie, • sceny usunięte w montażu, • odświeżanie gatunku: Jordan Peele buduje własną odmianę kina grozy, • wszyscy umieramy, • stając się Czerwonym, • dwoistość fabuły w filmie „To my”.

40,00 zł
38,00 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 2,00 zł

28
Wymazać siebie, DVD - Filmy
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wymazać siebie, DVD
Joel Edgerton, 2018
Niedostępny
Brak

Nominowany do Oscara®: Lucas HEdges Laureatka Oscara®: Nicole Kidman Laureat Oscara®: Russell Crowe „Jeden z najważniejszych filmów roku”. – Rex Reed, „Observer” „Mocny i wstrząsający”. – Pete Hammonf, Dadline Oto śmiała historia Jareda Eamonsa (Lucas Hedges), syna pastora baptystów z małego amerykańskiego miasteczka, który musi oswoić się ze skutkami wyrzucenia z domu przez rodziców. Z kolei jego rodzice muszą pogodzić miłość do syna z religią. W obawie przed utratą rodziny, przyjaciół i sąsiadów Jared zostaje zmuszony do wzięcia udziału w terapii konwersji. W jej trakcie chłopak wchodzi w konflikt z prowadzącym terapeutą (Joel Edgerton) i zaczyna własną drogę do poznania siebie i zaakceptowania swej tożsamości. Materiały dodatkowe: • sceny usunięte w montażu oraz poszerzone, • Coming out Jareda, • jak się zostaje hetero?, • człowiek zaangażowany: Joel Edgerton.

40,00 zł
38,00 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 2,00 zł

29
Disney uczy. Toy Story. Ćwiczę litery - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Disney uczy. Toy Story. Ćwiczę litery
Niedostępny
Brak

Książka edukacyjna z naklejkami: • poznawanie liter, • przygotowanie do nauki pisania, • rozwijanie spostrzegawczości i logicznego myślenia oraz umiejętności manualnych dziecka, • dyplom dla dziecka na końcu książki.

8,90 zł
7,99 zł
Powiadomienie

Rabat 10,2%
oszczędzasz 0,91 zł

30
Może tym razem - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Może tym razem
Niedostępny
Brak

Jeden rok. Dziewięć zdarzeń. Dziewięć szans… na miłość. Sophie pracuje w lokalnej kwiaciarni, więc można ją spotkać na każdym wydarzeniu w jej małym rodzinnym mieście. Śluby. Pogrzeby. Grille. Imprezy sylwestrowe. Wymień jakąkolwiek okazję, a Sophie Evans na pewno tam nie zabraknie. Andrew Hart jest uczniem prestiżowej szkoły, oprócz tego to pewny siebie i pyskaty arogant. Jako syn nowego szefa kuchni w mieście nagle musi uczestniczyć we wszystkich wydarzeniach, w których bierze udział Sophie. Dziewczyna chce po prostu wykonać swoją pracę, a w międzyczasie dokończyć szkice, które mają zapewnić jej wstęp do wymarzonej szkoły architektonicznej. Ale na każdym kroku napotyka Andrew, który wchodzi jej w drogę i komplikuje życie. Pewnego dnia Sophie zaczyna się zastanawiać, czy wszystko, co jest w życiu piękne, musi być proste… Zachwycająca powieść mistrzyni komedii romantycznej, Kasie West, pokazuje, jak miłość może zakwitnąć w nieoczekiwanych miejscach.

37,90 zł
28,05 zł
Powiadomienie

Rabat 26,0%
oszczędzasz 9,85 zł

31
Sens życia wg Monty Pythona. Platinum Collection, DVD - Filmy
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Sens życia wg Monty Pythona. Platinum Collection, DVD
Terry Jones, 1983
Niedostępny
Brak

Sześciu szalonych Pythonów w swoim najbardziej zwariowanym filmie John Cleese, Graham Chapman, Terry Jones, Eric Idle, Terry Gilliam i Michael Palin postanawiają wyjaśnić Sens Życia. Ci niepoprawni Brytyjczycy prezentują żarty na temat różnorodnych części ciała i ich funkcji, wydarzeń wojennych, cudu narodzin oraz tego, co czeka na nas w niebie. Dla Pythonów nic nie jest świętością. Po obejrzeniu ich w akcji zaczniesz patrzeć na życie inaczej. Dodatki: • komentarz audio Terry’ego Jonesa i Terry’ego Gilliama, • sceny usunięte, • wprowadzenie Erica Idle.

24,99 zł
23,74 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,25 zł

32
Na ringu z rodziną, DVD - Filmy
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Na ringu z rodziną, DVD
Stephen Merchant, 2019
Niedostępny
Brak

Fajny film o spełnianiu marzeń” – Filmweb.pl Wychowani w rodzinie związanej z wrestlingiem, Paige i jej brat Zak są zachwyceni, kiedy dostają życiową szansę wejścia w zawodowy krąg WWE. Niestety, tylko Paige zostaje zakwalifikowana do bardzo wymagającego programu treningowego. Musi opuścić rodzinę i samotnie stawić czoło brutalnemu światu. Oparta na nieprawdopodobnej, choć prawdziwej, historii chwytająca za serce komedia o dziewczynie, która udowadnia, że to, co odróżnia ją od innych, może uczynić z niej wielką gwiazdę. Materiały dodatkowe: • sceny usunięte w montażu, • mnóstwo gagów, • rodzinna pasja: jak powstawał film, • lekcje wrestlingu, • komentarz scenarzysty i reżysera Stephena Merchanta.

40,00 zł
38,00 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 2,00 zł

33
Lemur Zwany Rollo. Platinum Collection, DVD - Filmy
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Lemur Zwany Rollo. Platinum Collection, DVD
Fred Schepisi, Robert Young, 1997
Niedostępny
Brak

Jamie Lee Curtis, John Cleese, Michael Palin oraz laureat Nagrody Akademii® Kevin Kline w kontynuacji przeboju filmowego „Rybka zwana Wandą”. To kolejna zabawiana farsa, która Jeffrey Lyons z nowojorskiej telewizji określił jako „bardzo śmieszny film”. Personel dość nietypowego zoo przygotowuje bunt, kiedy jego dyrektor próbuje pozbyć się miłych i sympatycznych zwierzaków i wystawić na pokaz tylko najdziksze zwierzęta. Materiały dodatkowe: • uwagi produkcyjne, • obsada i twórcy filmu, • zwiastun kinowy.

24,99 zł
23,74 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,25 zł

34
Red Gold Green & Blue, 2 LP - Muzyka
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Red Gold Green & Blue, 2 LP
różni, Warner Music Polska
Niedostępny
Brak

Lista utworów: LP 1: Strona A: 1. I Put A Spell On You 2. Bring It On Home 3. Come On In My Kitchen Strona B: 1. Baby Please Don't Go 2. Baby Please Don't Go 3. Temperature 4. Wang Dang Doodle | Oh Well LP 2: Strona A: 1. 44 Blues 2. Man Of The World 3. Bad Luck Shadow 4. Don't Go No Further Strona B: 1. Just Your Fool 2. Gunslinger 3. Sun Is Shining

95,90 zł
88,23 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 7,67 zł

35
T-34, DVD - Filmy
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
T-34, DVD
Alexey Sidorov, 2018
Niedostępny
Brak

ZSRR, grudzień 1941 roku Niemcy realizują Plan Barbarossa i są bliscy wkroczenia do Moskwy. Porucznik Iwuszkin ma za zadanie osłonić wycofanie sztabu przed atakiem czołgów niemieckiego dowódcy Klausa Jagera. Dzięki jego nadzwyczajnym umiejętnościom i odwadze graniczącej z szaleństwem, udaje im się zniszczyć pluton niemieckich czołgów, jednak i tak wszyscy trafiają do niewoli. Kiedy w 1944 roku Niemcom coraz bardziej doskwierają braki kadrowe w załogach pancernych, Jager przypadkiem rozpoznaje swojego dawnego przeciwnika z pola walki wśród więźniów obozu koncentracyjnego i postanawia go wykorzystać. Pod groźbą śmierci współwięźniarki Ani, zmusza go do pokazania swoim podopiecznym możliwości bojowych zdobytego przez Niemców na polu bitwy radzieckiego czołgu T-34 – legendarnego pogromcy niemieckich Panter. Iwuszkin postanawia wykorzystać sytuację i wydostać się w trakcie ćwiczeń z na poligonie z niewoli. Mimo, że powodzenie ich planu graniczy z cudem, jego waleczny duch i miłość do Ani dodają mu sił na poprowadzenie kolejnej walki z Jagerem.

30,00 zł
28,50 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,50 zł

36
Jak wytresować smoka 3, DVD + booklet - Filmy
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Jak wytresować smoka 3, DVD + booklet
Dean DeBlois, 2019
Niedostępny
Brak

DreamWorks Animation przedstawia zaskakującą opowieść o dojrzewaniu, szukaniu odwagi w obliczu nieznanego, a także o tym, jak trudno rozstać się z kimś bardzo bliskim. To, co zaczęło się jako niespotykana przyjaźń miedzy dorastającym Wikingiem i budzącym strach smokiem z gatunku Nocna Furia, przerodziło się w trylogię obejmującą całe ich życie. Nieoczekiwane pojawienie się smoczycy z gatunku Biała Furia zbiega się z najmroczniejszym okresem w dziejach ich osady, więc Czkawka i Szczerbatek muszą wyruszyć na wyprawę do ukrytego świata, istniejącego wyłącznie w mitach. W ostatniej części opowieści Czkawka i Szczerbatek odnajdą swoje właściwe przeznaczenie, a smok i jego jeździec będą razem walczyć, by bronić wszystkiego, co dla nich najcenniejsze. Ponad godzina materiałów dodatkowych (dysk 2D): • alternatywna sekwencja początkowa, • komentarz autorski, • dwie krótmetrażówki: „Bilby” i „Bird Karma”, • sceny usunięte, • cała Smocza Trylogia w 60 sekund według Astrid, • witajcie na Nowym Berk, • kroniki Smoków i Owiec, • i wiele więcej!

30,00 zł
28,50 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,50 zł

37
Jak wytresować smoka 3, Blu-ray - Filmy
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Jak wytresować smoka 3, Blu-ray
Dean DeBlois, 2019
Niedostępny
Brak

DreamWorks Animation przedstawia zaskakującą opowieść o dojrzewaniu, szukaniu odwagi w obliczu nieznanego, a także o tym, jak trudno rozstać się z kimś bardzo bliskim. To, co zaczęło się jako niespotykana przyjaźń miedzy dorastającym Wikingiem i budzącym strach smokiem z gatunku Nocna Furia, przerodziło się w trylogię obejmującą całe ich życie. Nieoczekiwane pojawienie się smoczycy z gatunku Biała Furia zbiega się z najmroczniejszym okresem w dziejach ich osady, więc Czkawka i Szczerbatek muszą wyruszyć na wyprawę do ukrytego świata, istniejącego wyłącznie w mitach. W ostatniej części opowieści Czkawka i Szczerbatek odnajdą swoje właściwe przeznaczenie, a smok i jego jeździec będą razem walczyć, by bronić wszystkiego, co dla nich najcenniejsze. Ponad godzina materiałów dodatkowych (dysk 2D): • alternatywna sekwencja początkowa, • komentarz autorski, • dwie krótmetrażówki: „Bilby” i „Bird Karma”, • sceny usunięte, • cała Smocza Trylogia w 60 sekund według Astrid, • witajcie na Nowym Berk, • kroniki Smoków i Owiec, • i wiele więcej!

80,00 zł
76,00 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 4,00 zł

38
Jak wytresować smoka 3, 4K UHD + Blu-ray - Filmy
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Jak wytresować smoka 3, 4K UHD + Blu-ray
Dean DeBlois, 2019
Dostępny1 szt.

DreamWorks Animation przedstawia zaskakującą opowieść o dojrzewaniu, szukaniu odwagi w obliczu nieznanego, a także o tym, jak trudno rozstać się z kimś bardzo bliskim. To, co zaczęło się jako niespotykana przyjaźń miedzy dorastającym Wikingiem i budzącym strach smokiem z gatunku Nocna Furia, przerodziło się w trylogię obejmującą całe ich życie. Nieoczekiwane pojawienie się smoczycy z gatunku Biała Furia zbiega się z najmroczniejszym okresem w dziejach ich osady, więc Czkawka i Szczerbatek muszą wyruszyć na wyprawę do ukrytego świata, istniejącego wyłącznie w mitach. W ostatniej części opowieści Czkawka i Szczerbatek odnajdą swoje właściwe przeznaczenie, a smok i jego jeździec będą razem walczyć, by bronić wszystkiego, co dla nich najcenniejsze. Ponad godzina materiałów dodatkowych (dysk 2D): • alternatywna sekwencja początkowa, • komentarz autorski, • dwie krótmetrażówki: „Bilby” i „Bird Karma”, • sceny usunięte, • cała Smocza Trylogia w 60 sekund według Astrid, • witajcie na Nowym Berk, • kroniki Smoków i Owiec, • i wiele więcej!

160,00 zł
152,00 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 8,00 zł

39
Jak wytresować smoka 3, Blu-ray 3D + 2D - Filmy
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Jak wytresować smoka 3, Blu-ray 3D + 2D
Dean DeBlois, 2019
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.11.24

DreamWorks Animation przedstawia zaskakującą opowieść o dojrzewaniu, szukaniu odwagi w obliczu nieznanego, a także o tym, jak trudno rozstać się z kimś bardzo bliskim. To, co zaczęło się jako niespotykana przyjaźń miedzy dorastającym Wikingiem i budzącym strach smokiem z gatunku Nocna Furia, przerodziło się w trylogię obejmującą całe ich życie. Nieoczekiwane pojawienie się smoczycy z gatunku Biała Furia zbiega się z najmroczniejszym okresem w dziejach ich osady, więc Czkawka i Szczerbatek muszą wyruszyć na wyprawę do ukrytego świata, istniejącego wyłącznie w mitach. W ostatniej części opowieści Czkawka i Szczerbatek odnajdą swoje właściwe przeznaczenie, a smok i jego jeździec będą razem walczyć, by bronić wszystkiego, co dla nich najcenniejsze. Ponad godzina materiałów dodatkowych: • alternatywna sekwencja początkowa, • komentarz autorski, • dwie krótmetrażówki: „Bilby” i „Bird Karma”, • sceny usunięte, • cała Smocza Trylogia w 60 sekund według Astrid, • witajcie na Nowym Berk, • kroniki Smoków i Owiec, • i wiele więcej!

90,00 zł
85,50 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 4,50 zł

40
Bracia Sisters, Blu-ray - Filmy
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bracia Sisters, Blu-ray
Jacques Audiard, 2018
Niedostępny
Brak

„By dojść do celu, czasami trzeba zbłądzić” – NaEkranie.pl Starszy Sisters, Młodszy Sisters, Dzika Karta, Chemik Ekranizacja cenionej powieści Patricka de Witta: dwaj bracia Eli (Joaquin Phoenix) i Charlie Sisters (John C. Reilly) mają zabić poszukiwacza złota, który oszukał ich szefa. Inne spojrzenie na filmowy western – jako na niebezpieczne, błyskotliwe i poruszające dociekanie, co to znaczy być prawdziwym mężczyzną. Materiały dodatkowe: • bracia na zawsze, • poszukiwany żywy lub martwy, • pytania i odpowiedzi.

80,00 zł
76,00 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 4,00 zł

41
W Polsce króla Maciusia. 100-lecie odzyskania niepodległości - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
W Polsce króla Maciusia. 100-lecie odzyskania niepodległości
Niedostępny
Brak

W 100. rocznicę odzyskania niepodległości przez Polskę Muzeum POLIN prezentuje wystawę W Polsce króla Maciusia. 100-lecie odzyskania niepodległości przeznaczoną dla „dużych i małych dorosłych”. Wystawa ma pomóc dzieciom zrozumieć rolę obywateli w tworzeniu państwa i poczuły, że także one mogą mieć na nie wpływ. To opowieść o sprawach ważnych i dotyczących każdego z nas. Stwarza przestrzeń do międzypokoleniowej rozmowy, samodzielnych odkryć i doświadczenia w działaniu. Wystawie towarzyszy skierowany do dorosłych odbiorców katalog zawierający eseje na tematy poruszane na wystawie: wyzwania odbudowy II RP, myśl i praktyka Janusza Korczaka, współczesna edukacja obywatelska. Katalog zawiera też aneks z tekstami źródłowymi – dokumentami, materiałami prasowymi i fragmentami twórczości publicystyczno-edukacyjnej Janusza Korczaka.

49,00 zł
35,28 zł
Powiadomienie

Rabat 28,0%
oszczędzasz 13,72 zł

42
Małe Polin. Przewodnik po wystawie stałej Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Małe Polin. Przewodnik po wystawie stałej Muzeum Historii Żydów Polski...
Niedostępny
Brak

"Małe POLIN" to przewodnik po wystawie stałej Muzeum POLIN zaprojektowany z myślą o dzieciach w wieku 6-10 lat. W trakcie spaceru po wystawie Twoje dziecko zobaczy najciekawsze miejsca wystawy, pozna podstawowe informacje dotyczące historii, tradycji i kultury Żydów w Polsce. Ale to nie wszystko! Do przewodnika dołączone są kolorowe kredki, by wykonać zadania rozwiązać krzyżówki, rebusy, quizy, dzięki którym zwiedzanie wystawy okaże się wyzwaniem i przygodą."Małe POLIN" to przewodnik niezwykły, ponieważ współtworzą go najmłodsi zwiedzający rysując, łącząc, kolorując jego strony. Na zakończenie spaceru dzieci, które wykonają wszystkie zadania, otrzymują pamiątkową pieczątkę w punkcie informacyjnym Muzeum.

15,00 zł
10,99 zł
Powiadomienie

Rabat 26,7%
oszczędzasz 4,01 zł

43
Marker KM504-V2 suchość. czarny p12 TETIS, cena za 1szt. - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
8,99 zł
44
Marker dwustronny, zielony - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Marker dwustronny, zielony
Tetis
Dostępny19 szt.

2 końcówki: okrągła 4.2 mm / ścięta 5 mm. Marker PREMIUM przeznaczony do tablic suchościeralnych. Wypełniony nietoksycznym tuszem na bazie alkoholu, który jest łatwy do starcia z tablicy nawet po kilku dniach. Nie zawiera ksylenu i toluenu.

8,99 zł
45
Kobiety w życiu Mickiewicza - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kobiety w życiu Mickiewicza
Niedostępny
Brak

Od wielu lat, autorzy setek publikacji analizują niemal każde zdanie zapisane przez Adama Mickiewicza. Biografię poety poddawano wszechstronnym badaniom, opisując każdy dzień jego życia, śledząc niemal każdą rozmowę, każdą nową znajomość wieszcza. Niestety, nie dotyczyło to niemal zupełnie pewnej ważnej sfery jego życia. Były nią sprawy intymne, związki Mickiewicza z kobietami. Autor niniejszej książki nie odkrywa przed czytelnikami nowych, zupełnie nieznanych wydarzeń. Ale po raz pierwszy zostały one zebrane w ramach jednej publikacji, przeznaczonej dla szerokiego grona odbiorców. To zbiór kilkunastu esejów opisujących życie prywatne poety, powstałych na podstawie dostępnych obecnie źródeł. Autor bogato cytuje listy, pamiętniki, nie unika również wykorzystywania twórczości Mickiewicza. Nie jest jego celem wzbudzenie taniej sensacji, a wyłącznie zapoznanie czytelników z intymnym życiem naszego największego poety. A było ono niezwykle burzliwe i ciekawe - zdecydowanie zasługujące na szersze poznanie.

19,90 zł
15,99 zł
Powiadomienie

Rabat 19,6%
oszczędzasz 3,91 zł

46
Powstanie Styczniowe - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Powstanie Styczniowe
Niedostępny
Brak

Publikacja albumowa przygotowana przez pracowników Muzeum Wojska Polskiego w Warszawie z obszernym wykorzystaniem zgromadzonych w zbiorach zabytków dotyczących lat 1860-65. Zawiera eseje omawiające najważniejsze problemy historii tego okresu jak i szczegółowe rozważania dotyczące zagadnień powstańczego uzbrojenia, chorągwi, ubioru-umundurowania czy biżuterii patriotycznej i pamiątek. W zakończeniu publikacji zamieszczono obszerne kalendarium wydarzeń tego okresu, bitew i potyczek. Bezdyskusyjnym walorem tej pracy jest szata graficzna stosownie dobrana do rocznicowej publikacji i ponad 300 ilustracji - wizerunków zabytków, ikonografii z epoki i archiwalnych zdjęć - portretów powstańców. Album opublikowało wydawnictwo Bellona we współpracy z Muzeum Wojska Polskiego i przy wsparciu Narodowego Centrum Kultury.

79,00 zł
63,20 zł
Powiadomienie

Rabat 20,0%
oszczędzasz 15,80 zł

47
Czarnoksiężnik ze Szmaragdowego Grodu (książka audio) - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Czarnoksiężnik ze Szmaragdowego Grodu (książka audio)
Dostępny122 szt.

Dorotka zostaje przeniesiona przez potężne tornado z Kentucky do tajemniczej krainy. Aby powrócić do domu, musi odnaleźć tajemniczego czarnoksiężnika Oza mieszkającego w Szmaragdowym Grodzie. Po drodze spotyka przyjaciół, którzy przyłączają się do niej, ponieważ mają nadzieję, że Oz odda im to, czego pragną: Blaszanemu Drwalowi serce, Strachowi Na Wróble rozum, a Tchórzliwemu Lwu odwagę. Czyta Aldona Struzik Czas trwania: 5 godz. 44 min.

19,90 zł
15,99 zł

Rabat 19,6%
oszczędzasz 3,91 zł

48
Najnowszy sprzęt i uzbrojenie bojowe Wojska Polskiego - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Najnowszy sprzęt i uzbrojenie bojowe Wojska Polskiego
Niedostępny
Brak

Monografia Najnowsze wyposażenie bojowe Wojska Polskiego to od ponad piętnastu lat pierwsza taka publikacja o tematyce militarno-technicznej skierowana na krajowy rynek wydawniczy pokazująca żmudną drogę modernizacji naszej armii. Zawiera zdjęcia i opisy około dwustu egzemplarzy sprzętu bojowego. Wytypowali go dowódcy rodzajów Sił Zbrojnych RP i szefowie rodzaju wojsk oraz polscy producenci i wojskowe instytuty badawcze. Głównymi kryteriami doboru nie była znaczna liczba danego sprzętu w wyposażeniu polskich pododdziałów, ale jego nowoczesność. W opracowaniu pominięto urządzenia, które w najbliższych planach zostaną wycofane oraz sprzęt bojowy, którego prezentacja naruszyłaby tajemnice wojska.

49,00 zł
39,20 zł
Powiadomienie

Rabat 20,0%
oszczędzasz 9,80 zł

49
W drogę! Poszukaj i znajdź. Książeczka malucha - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
W drogę! Poszukaj i znajdź. Książeczka malucha
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.12.16

Wyrusz na wakacje z psem Azorem! Widzisz radiowóz? Jakiego koloru jest trójkołowy rowerek Mateusza? Oto piękne, pełne szczegółów obrazki. Znajdź wszystkie detale i cieszcie się razem z dzieckiem z pierwszych odkryć. W tej serii: W gospodarstwie, Nad morzem, W parku, W krainie świętego Mikołaja, W dżungli, Pora spać, W domu, W ZOO, W lesie, W żłobku, W drogę.

13,40 zł
10,99 zł
Powiadomienie

Rabat 18,0%
oszczędzasz 2,41 zł

50
Beeeee! Naciśnij i posłuchaj - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Beeeee! Naciśnij i posłuchaj
Dostępny97 szt.

Owieczka odwiedza przyjaciół z wiejskiego podwórka. Chcesz ich poznać?

19,99 zł
15,99 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 4,00 zł

Wróć do góry