hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Wyszukaj książkę, grę, puzzle, zabawkę
Książki
Zabawki
Gry
Puzzle
Papiernicze i szkolne
Muzyka
Audiobooki

Kalendarz premier z dnia 2019.06.20

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli w czwartek 20 czerwca 2019 roku. Na pierwszym miejscu znajduje się Zwierzaczki wiejskie plus naklejki, na drugim Kolorowanka Wesołe ZOO + naklejki. Kolejny produkt to Kolorowanka Najpiękniejsze Księżniczki + naklejki z brokatem (praca zbiorowa) oraz Dary bogów (Witold Jabłoński).
1
Zwierzaczki wiejskie plus naklejki - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zwierzaczki wiejskie plus naklejki
Dostępny
305 szt.

Książeczka do kolorowania Zwierzaczki wiejskie to pozycja skierowana przede wszystkim do wszystkich miłośników zwierząt. Zawiera bowiem rysunki różnych zwierzątek, które można spotkać w gospodarstwach wiejskich, od podwórkowego psa, przez ptaki hodowlane, po zwierzęta mieszkające w zagrodach. Ponadto podczas kolorowania dzieci dowiedzą się podstawowych informacji o życiu i wyglądzie prezentowanych zwierzątek.

9,79 zł
7,99 zł

Rabat 18,4%
oszczędzasz 1,80 zł

7 osób kupiło
2
Kolorowanka Wesołe ZOO + naklejki - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kolorowanka Wesołe ZOO + naklejki
Dostępny
138 szt.

Książeczka do kolorowania Wesołe zoo to pozycja skierowana przede wszystkim do miłośników dzikich zwierząt. Zawiera bowiem rysunki egzotycznych zwierzątek zamieszkujących różne miejsca na Ziemi, od gorącej Afryki, przez sawanny i pustynie, po Daleką Północ. Ponadto podczas kolorowania dzieci dowiedzą się wielu ciekawostek o życiu i wyglądzie prezentowanych zwierzątek.

9,79 zł
7,99 zł

Rabat 18,4%
oszczędzasz 1,80 zł

7 osób kupiło
3
Kolorowanka Najpiękniejsze Księżniczki + naklejki z brokatem - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kolorowanka Najpiękniejsze Księżniczki + naklejki z brokatem
Dostępny
234 szt.

Książeczka do kolorowania Najpiękniejsze księżniczki to propozycja skierowana głównie do dziewczynek. Zawiera bowiem rysunki różnych księżniczek i ich atrybutów. Oprócz kolorowania wspaniałych strojów bajkowych postaci dzieci będą mogły wykonać także bardzo proste zadania, które dodatkowo pobudzą ich kreatywność.

8,87 zł
6,99 zł

Rabat 21,2%
oszczędzasz 1,88 zł

6 osób kupiło
4
Dary bogów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dary bogów
Dostępny
89 szt.

Posłuchajcie opowieści starego bajarza. Czternastu opowieści o pradawnych czasach, gdy światy bogów i ludzi stanowiły jedność. Kiedy bogowie ciskali pioruny, rusałki tańczyły w księżycowym blasku, a krwiożercze zmory i wilkołaki pustoszyły ludzkie siedliska. Żaden śmiertelnik nie mógł być świadkiem tych zdarzeń. Nieśmiertelni przekazali opowieści o tych dniach najstarszym ludziom, a dziadowie i ojcowie swoim synom i wnukom. Powtarzane z ust do ust, z pokolenia na pokolenie, przetrwały do dziś. Wybierzcie się z nami na błogie łąki Wyraju oraz na jałowe pustkowia groźnej Krainy Zmarłych, by poznawać ich odwieczne tajemnice. Otwórzcie serca, odkryjcie własne korzenie, wsłuchajcie się w głosy przodków? Mity słowiańskie opowiedziane w zupełnie nowy sposób! „To, co mnie najbardziej ujmuje w Darach bogów, to połączenie bogatej wyobraźni autora oraz mądrego podejścia do tematu słowiańskiej mitologii. Ta pierwsza łączy zebrane strzępki materiałów źródłowych w czarujące opowieści, które zachwycają treścią, nastrojem i wplecionym umiejętnie humorem. Ta druga sprawia, że nasz bajarz nie rości sobie prawa do miana wyroczni. Mówi, jak być mogło, zaznacza, że podana interpretacja, choć poparta wiedzą, jest wszakże jedną z możliwych, nie jedyną. Ogromnie cenię tę stylistyczną i emocjonalną dojrzałość Witolda Jabłońskiego. Myślę, że dla napisania tego typu pozycji, nie było na naszym rynku lepszego twórcy niż on” – Marta Krajewska, autorka książek o Wilczej Dolinie, trzykrotnie nominowana do nagrody im. Janusza A. Zajdla i IBBY.

54,99 zł
39,59 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 15,40 zł

4 osoby kupiły
5
Kolorowanka z naklejkami. Pojazdy na wsi - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kolorowanka z naklejkami. Pojazdy na wsi
Dostępny
182 szt.

Książeczka do kolorowania Pojazdy na wsi to pozycja skierowana głównie do chłopców. W kolorowance znajdują się rysunki różnych pojazdów wykorzystywanych do prac na polu i w sadzie, a także do transportu. Oprócz kolorowania dzieci dodatkowo poznają nazwy prezentowanych pojazdów i dowiedzą się, do czego one służą. Do książeczki dołączone zostały kolorowe naklejki.

9,79 zł
7,99 zł

Rabat 18,4%
oszczędzasz 1,80 zł

4 osoby kupiły
6
Segregator A4/2R. Paisley new - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Segregator A4/2R. Paisley new
Bee-bee
Dostępny
11 szt.

Segregator z dźwignią, 7.0 cm, A4/2R Paisley new. Uwaga! Mix wzorów. Wzór wysyłany losowo!

16,86 zł
14,99 zł

Rabat 11,1%
oszczędzasz 1,87 zł

3 osoby kupiły
7
Niesamowite dinozaury - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Niesamowite dinozaury
Dostępny
355 szt.

Książeczka do kolorowania to pozycja skierowana głównie do miłośników prehistorycznych gadów. Zawiera bowiem rysunki różnych dinozaurów, zarówno tych najgroźniejszych drapieżników, jak i ogromnych roślinożerców. Oprócz kolorowania dzieci zapoznają się z nazwami niektórych gadów, a także będą mogły wykonać bardzo proste zadania, które dodatkowo pobudzą ich kreatywność. Ponadto w książeczce znajdują się naklejki.

10,49 zł
7,99 zł

Rabat 23,8%
oszczędzasz 2,50 zł

3 osoby kupiły
8
Pojazdy w mieście - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pojazdy w mieście
Dostępny
70 szt.

Książeczka do kolorowania Pojazdy w mieście to pozycja skierowana głównie do chłopców. W kolorowance znajdują się rysunki różnych pojazdów: od hulajnogi i motoru, przez pojazdy komunikacji miejskiej, po samochody specjalnego zastosowania. Dodatkowo dzieci poznają nazwy pojazdów i dowiedzą się, do czego one służą. Do książeczki dołączyliśmy kolorowe naklejki.

9,79 zł
7,99 zł

Rabat 18,4%
oszczędzasz 1,80 zł

2 osoby kupiły
9
Tao Te Ching - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
26,00 zł
3 osoby kupiły
10
Pisaki artystyczne pędzelkowe wodne, 18 kolorów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pisaki artystyczne pędzelkowe wodne, 18 kolorów
M&G
Dostępny
2 szt.

Pisak artystyczny z miękką końcówką dającą efekt malowania pędzelkiem. – Kreska o szerokości od 1 do 4 mm. – Przeznaczony do kaligrafii, rysowania, ozdabiania. – Bardzo ciekawe efekty uzyskuje się, mieszając kolory między sobą, dotykając delikatnie końcówki i mieszając tym samym atrament. – Zaleca się używać papier do markerów lub akwarelowy. – Efekt akwareli uzyskuje się mokrym pędzelkiem z miękkim włosiem.

49,93 zł
35,45 zł

Rabat 29,0%
oszczędzasz 14,48 zł

1 osoba kupiła
11
Testosteron Rex. Mity płci, nauki i społeczeństwa - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Testosteron Rex. Mity płci, nauki i społeczeństwa
Dostępny
7 szt.

Oto Testosteron Rex: znajoma, wiarygodna, rozpowszechniona i wpływowa historia płci i społeczeństwa. Splatająca twierdzenia na temat ewolucji, mózgów, hormonów i zachowania, prezentująca zgrabne i przekonujące wyjaśnienie trwałości naszego społeczeństwa i pozornie zawiłych nierówności płciowych. Testosteron Rex może się okazać niepokonany. Jakkolwiek nie dyskutowalibyśmy na ważny temat nierówności płciowych i tego, jak im przeciwdziałać, w pokoju jest ogromny słoń z jądrami. Co z naszymi ewolucyjnymi różnicami, rozbieżnościami między mózgiem męskim a mózgiem kobiecym? Co z całym męskim testosteronem?

40,00 zł
1 osoba kupiła
12
Wealth of Nations - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wealth of Nations
Dostępny
13 szt.

Adam Smith (1723-1790) was one of the brightest stars of the eighteenth-century Scottish Enlightenment. An Inquiry into the Nature and Causes of the Wealth of Nations was his most important book. First published in London in March 1776, it had been eagerly anticipated by Smith's contemporaries and became an immediate bestseller. That edition sold out quickly and others followed. Today, Smith's Wealth of Nations rightfully claims a place in the Western intellectual canon. It is the first book of modern political economy, and still provides the foundation for the study of that discipline. But it is much more than that. Along with important discussions of economics and political theory, Smith mixed plain common sense with large measures of history, philosophy, psychology, sociology, and much else. Few texts remind us so clearly that the Enlightenment was very much a lived experience, a concern with improving the human condition in practical ways for real people. A masterpiece by any measure, Wealth of Nations remains a classic of world literature to be usefully enjoyed by readers today.

26,00 zł
24,18 zł

Rabat 7,0%
oszczędzasz 1,82 zł

1 osoba kupiła
13
Irish Fairy Tales - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Irish Fairy Tales
Dostępny
8 szt.

The captivating Irish stories collected in this new edition include both comic tales such as Paddy O'Kelly and the Weasel, and tales of heroes from ancient literature such as How Cormac Mac Art went to Faery. By turns funny, fantastical and mysterious, the stories are matched in liveliness by the original illustrations of John D. Batten. It would be hard to find a better introduction for children to the special magic of Celtic storytelling. The stories in this book are taken from Joseph Jacob's classic two-volume collection Celtic Fairy Tales (1891-92) and More Celtic Fairy Tales (1894).

21,00 zł
19,99 zł

Rabat 4,8%
oszczędzasz 1,01 zł

1 osoba kupiła
14
LUNAR HALO 22? Winyl - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
LUNAR HALO 22? Winyl
Ros Sigur, Warner Music Polska
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.10.17

95,90 zł
88,23 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 7,67 zł

15
SOMETHING BIG. CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
SOMETHING BIG. CD
MICK FLEETWOOD BAND, THE, Warner Music Polska
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.10.17

27,90 zł
25,67 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 2,23 zł

16
Lionel Messi Sztuczki triki bramki - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Lionel Messi Sztuczki triki bramki
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.06.09

Niewielu piłkarzy w ponad stuletniej historii piłki nożnej zdobyło taką popularność jak bohater tej książki. Lionel Messi to dziś jeden z najbardziej rozpoznawalnych sportowców na świecie, który na boisku czaruje swoimi umiejętnościami i regularnie zdobywa efektowne bramki. Niemal całą swoją dotychczasową karierę związał z katalońskim klubem FC Barcelona, z którym co roku odnosi spektakularne sukcesy. W książce przedstawiliśmy dwanaście zachwycających goli zdobytych przez Messiego w trakcie meczów rozgrywanych w klubie oraz w reprezentacji Argentyny. Wybraliśmy wyjątkowo piękne strzały, które dają możliwość opisania trików i sztuczek piłkarskich zastosowanych przez Messiego w poszczególnych akcjach. Dzięki zamieszczonym w książce ćwiczeniom i rysunkom każdy, kto marzy o dorównaniu mistrzowi, będzie mógł spróbować grać jak Leo Messi!

20,00 zł
14,99 zł
Powiadomienie

Rabat 25,1%
oszczędzasz 5,01 zł

17
KR?L LEW. CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
KR?L LEW. CD
SOUNDTRACK DISNEY, Universal Music Polska
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.07

41,90 zł
41,06 zł
Powiadomienie

Rabat 2,0%
oszczędzasz 0,84 zł

18
Kolorowanka. Motyle + naklejki z brokatem - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kolorowanka. Motyle + naklejki z brokatem
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.04.08

Książeczka do kolorowania Motyle to propozycja skierowana głównie do dziewczynek, miłośniczek kolorowych owadów. Zawiera rysunki różnych pięknych motyli. Oprócz kolorowania tych wspaniałych, skrzydlatych owadów dzieci będą mogły wykonać również bardzo proste zadania, które dodatkowo pobudzą ich kreatywność. Do książki dołączyliśmy śliczne i kolorowe naklejki z brokatem.

8,90 zł
6,99 zł
Powiadomienie

Rabat 21,5%
oszczędzasz 1,91 zł

19
Kolorowanka. Syreny + naklejki z brokatem - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kolorowanka. Syreny + naklejki z brokatem
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.02.02

Książeczka do kolorowania Syreny to propozycja skierowana głównie do dziewczynek, miłośniczek tych morskich stworzeń syrenek. Oprócz kolorowania wspaniałych ubiorów bajkowych postaci dzieci będą mogły wykonać również proste zadania, które dodatkowo pobudzą ich kreatywność. Do książki dołączyliśmy śliczne i kolorowe naklejki z brokatem.

8,90 zł
6,99 zł
Powiadomienie

Rabat 21,5%
oszczędzasz 1,91 zł

20
Kolorowanka Elfy plus naklejki z brokatem - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kolorowanka Elfy plus naklejki z brokatem
Dostępny
52 szt.

Książeczka do kolorowania Elfy to propozycja skierowana głównie do dziewczynek, miłośniczek tych czarodziejskich postaci. Zawiera rysunki elfów w różnych, pięknych strojach i ich atrybutów. Oprócz kolorowania wspaniałych ubiorów bajkowych postaci dzieci będą mogły wykonać również bardzo proste zadania, które dodatkowo pobudzą ich kreatywność. Do książki dołączyliśmy śliczne i kolorowe naklejki z brokatem.

8,87 zł
6,99 zł

Rabat 21,2%
oszczędzasz 1,88 zł

21
Szare Płaszcze. Rubież - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Szare Płaszcze. Rubież
Dostępny
12 szt.

Minęło pięć lat od upadku Komandorii 54. Pogranicze pogrąża się w narastającym chaosie. Zakon wysyła na Rubież zaprawionych w bojach weteranów pod wodzą Nathaniela Eversona z nadzieją, że uda się im powstrzymać wrogów Imperium. W pobliskim grodzie zostaje zamordowana Szara Strażniczka. Tropy prowadzą do organizacji czarnoksiężników przemycających przez granicą magiczne artefakty. Na całym pograniczu wiedźmy uprowadzają dzieci i składają je w ofierze w tajemniczym rytuale. Sklaviańscy wodzowie podjudzani przez plemiennych szamanów planują kolejne rajdy na pogranicze. Ktoś próbuje przyzwać potężnego demona Anathumm, boga wojny i zniszczenia z Dalekiego Wschodu. Jakby tego wszystkiego było mało Szare Płaszcze muszą wyruszyć do Orłowa, miasta nawiedzanego przez Bestię i skrywającego tajemnicę Plagi, która niemal doprowadziła Imperium do upadku. Tutaj w ruinach komandorii ukryty jest potężny artefakt, mogący ocalić całe pogranicze. Książę, Mnich, Śmieszek, Wariatka i Wielkolud ponownie stają w obronie mieszkańców Rubieży.

39,99 zł
28,79 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 11,20 zł

22
Dystrykt Warszawa - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dystrykt Warszawa
Dostępny
12 szt.

Warszawa dogorywa pod czerwonym niebem obrócona w gruzy przez tajemniczy kataklizm. Ponad ruinami wieżowców majaczy obrzydliwa Rana, a na ulicach niedobitki mieszkańców uparcie walczą o przetrwanie. Ocalenie czeka jedynie w enklawach, którymi rządzą Kształtujący – ludzie obdarzeni nieludzką mocą. Czy wystarczy im jednak sił, aby oprzeć się krążącym po opustoszałym mieście Przemienionym i łupieżcom? Jakby tego było mało, w stolicy zaczyna pojawiać się koszmarna Horda? Ostatnim bastionem ocalałych jest Dystrykt Warszawa, który zapewnia schronienie i pozory normalnego życia za murami Starego Miasta. W tym samym czasie w odciętym od świata bloku na warszawskich Bielanach czas każdego dnia cofa swój bieg, a dziwnym prawom Izolacji nie jest w stanie oprzeć się nawet śmierć. Uwięzieni mieszkańcy, doprowadzeni na skraj szaleństwa, zrobią wszystko, żeby wydostać się na zewnątrz. Nie wiedzą tylko jeszcze, jak bardzo mogą tego żałować?

39,99 zł
28,79 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 11,20 zł

23
Zarys kinezjologii - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zarys kinezjologii
Dostępny
152 szt.

Jedynym sposobem fizycznego oddziaływania istoty żywej ? w tym człowieka ? na środowisko i wywoływania w nim pożądanych zmian jest ruch. Co więcej, jest on zarazem obserwowalnym zjawiskiem, na podstawie którego można wnioskować o tym, co dzieje się w sferze fizjologii i psychiki istot żywych. Dociekaniem jego podstaw i mechanizmów, zwłaszcza u człowieka, zajmuje się kinezjologia. Obserwowalny ruch jest zjawiskiem fizycznym. Przedmioty nieożywione biernie poddają się zewnętrznym w stosunku do nich prawom fizyki i wskutek tego ich ruchy można łatwo opisać matematycznie. Natomiast istoty żywe nie tylko biernie poddają się prawom fizyki, ale również, dzięki ukształtowanej ewolucyjnie fizjologii i indywidualnie ? psychologii, czynnie wpływają na budowanie swoich ruchów. Ich uwarunkowania u istot żywych są więc znacznie bardziej złożone niż prawa fizyczne. Nie da się ich łatwo opisać ?przyjazną użytkownikowi? matematyką; właściwym narzędziem opisu może okazać się ujęcie systemowe. Założenie takie stanowi podstawę rozumowania przedstawionego w niniejszej książce.

49,00 zł
24
Co się dzieje z polskim społeczeństwem? - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Co się dzieje z polskim społeczeństwem?
Dostępny
44 szt.

Publikacja jest wyrazem uznania dla dorobku prof. dr. hab. Ireneusza Krzemińskiego z okazji jubileuszu 70-lecia tego znakomitego naukowca. Zawiera zarówno artykuły analityczne, prezentujące wyniki szczegółowych projektów badawczych, jak i prace o profilu bardziej teoretycznym, nawiązujące do klasycznych i współczesnych nurtów myśli socjologicznej oraz wydarzeń historycznych, które pozostawiły trwałe, widoczne do dziś ślady w polskim społeczeństwie i jego świadomości. Prezentowana książka nawiązuje do dorobku naukowego i intelektualnego prof. Ireneusza Krzemińskiego, poczynając od rozwoju socjologii zmiany społecznej i transformacji, poprzez metodologię badań jakościowych, cykliczne badania nad NSZZ ?Solidarność? jako ruchem społecznym, aż do równie szeroko zakrojonych badań nad antysemityzmem. Autorki i autorzy zamieszczonych w tomie artykułów, a także redaktorki i redaktorzy publikacji, pragną w ten sposób złożyć na ręce Profesora podziękowania za podejmowane przez niego próby ?objaśniania świata?, za dogłębną i wnikliwą interpretację znaczenia wielu zjawisk i procesów społecznych w całej ich złożoności ? czyli za to wszystko, co jest znakiem rozpoznawczym Profesora i jednocześnie tym, co zawsze próbował przekazać swym studentom. W prezentowanym tomie znalazły się także osobiste życzenia oraz wyrazy uznania i wdzięczności od przyjaciół Profesora.

49,00 zł
41,16 zł

Rabat 16,0%
oszczędzasz 7,84 zł

25
Pierwszy glina - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pierwszy glina
Dostępny
42 szt.

Żołnierze miłujący W grudniu 1807 roku spokojnym warszawskim Żoliborzem wstrząsa potężny wybuch, który niszczy pałacyk zajmowany przez oficera armii napoleońskiej. Policjanci z nowo utworzonego Wydziału Śledczego wszczynają dochodzenie, ale szybko zostają odsunięci od sprawy przez Francuzów. Nie dają za wygraną, bo Warszawa to ich miasto i żabojady nie będą się tutaj szarogęsić. Szybko okazuje się, że afera sięga samych szczytów władz Księstwa Warszawskiego. Synowie mojżeszowi W marcu 1808 roku w swoim kantorze przy ulicy Gęsiej został brutalnie zamordowany Leopold Atalias, szanowany żydowski finansista, jeden z pięciu wekslarzy wybranych do ustalania kursów i stóp procentowych w Księstwie Warszawskim. Czas, miejsce i narzędzie zbrodni wprawiają Glinę w konsternację. Wszyscy funkcjonariusze Wydziału Śledczego zostają oddelegowani do rozwiązania sprawy. Podejrzani są jednocześnie członkowie rodziny, wierzyciele, konkurencja zmarłego, a nawet agenci wywiadów Rosji i Prus. Nie da się również wykluczyć udziału ortodoksyjnych kabalistów lub religijnego motywu zbrodni.

39,99 zł
27,99 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 12,00 zł

26
Kolorowy portret miasta. Sopot - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kolorowy portret miasta. Sopot
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.02.23

Zapraszamy Was na spacer po Sopocie – pięknym kurorcie nad Bałtykiem. Spacer to będzie niezwykły, bo w towarzystwie kredek. Przygotujcie przede wszystkim kredki koloru zielonego, bo w Sopocie jest bardzo dużo drzew, krzewów w parkach, skwerach i lasach miejskich. Jest tu nawet Opera Leśna! A jaki kolor mają woda w morzu i piasek na sopockiej plaży? Przekonajcie się, a potem narysujcie. Zamarzyła się Wam przygoda pod żaglami? W Sopocie to możliwe – pływa tu wiele żaglówek. Kolorując obrazki, rozwiązując zagadki oraz rebusy i oczywiście czytając tę książkę, poznacie historię miasta, a także najciekawsze miejsca Sopotu: molo, Monciak, Krzywy Domek, Muzeum Sopotu, Grand Hotel czy Grodzisko. A potem wsiądźcie na rower i w drogę! – ścieżek rowerowych jest bardzo dużo w całym mieście. Tylko rozglądajcie się uważnie podczas tej wyprawy, to może zauważycie gdzieś sopotludka. Podobno mieszka ich tu całkiem sporo.

14,90 zł
11,99 zł
Powiadomienie

Rabat 19,5%
oszczędzasz 2,91 zł

27
Pat a Cake Playtime. Space Trip - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pat a Cake Playtime. Space Trip
Niedostępny
Brak

Essential, fun wipe-clean activity books to keep children busy and master key early learning skills. Space Trip is packed with brilliant activities and puzzles that are simply out of this world! Children will love getting to grips with pen control and mark-making as they try all of the cosmic challenges over and over again using the wipe-clean pen. The consultant-approved activities are fun to do and are combined with brilliant, engaging art that children will love. Also available: Let's Count!, Super Squiggles.

24,00 zł
Powiadomienie
28
Iliad - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Iliad
Niedostępny
Brak

16,99 zł
Powiadomienie
29
Ich und du neu. Podręcznik do języka niemieckiego dla klasy 6 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ich und du neu. Podręcznik do języka niemieckiego dla klasy 6
Dostępny
152 szt.

Podręcznik dla szóstoklasistów z serii „Ich und du neu” to kontynuacja cenionej serii dydaktycznej. Jest przeznaczony dla uczniów kontynuujących naukę z tym kursem i prezentuje zagadnienia językowe na poziomie A2. Przygotowuje ucznia do komunikacji po niemiecku w codziennych sytuacjach i rozbudza zainteresowanie tym językiem. Ich und du neu. Podręcznik do języka niemieckiego dla klasy 6: • to część wieloletniego programu nauki języka niemieckiego – kontynuacja pozwala zachować ciągłość zdobywanej wiedzy i krok po kroku rozwijać kompetencje językowe ucznia, • jest podzielony na 6 rozdziałów tematycznych, z których każdy ma 12 sekcji odpowiadających kolejnym literom alfabetu od A do L i typom zagadnień / ćwiczeń, • zawiera dodatkowy rozdział, który oferuje bogatą gamę materiałów poświęconych kulturze krajów niemieckojęzycznych, • pozwala wykorzystywać nowoczesne narzędzia dydaktyczne w procesie nauczania – m.in. metodę dramy, • jest zgodny z nową podstawą programową obowiązującą od 2017 roku, • sprawdza się podczas pracy w szkołach, jak i na prywatnych zajęciach językowych, np. przygotowujących do egzaminów dla dzieci organizowanych przez Instytut Goethego. W pakiecie znajdują się m.in. dwie gry planszowe oraz dodatkowe ćwiczenia wzbogacające umiejętność pisania. Dodatkową pomoc stanowią lista przydatnych zwrotów i wyrażeń oraz słowniczek niemiecko-polski. Ukończenie kursu „Ich und du neu” dobrze przygotowuje uczniów do kontynuacji nauki języka niemieckiego jako podstawowego w VII i VIII klasie. Nr MEN: 808/3/2019

49,60 zł
44,64 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 4,96 zł

30
An Essay Concerning Human Unde - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
26,00 zł
31
Schowek
Torebka na ramię Rachael Hale pudrowy róż w szare serduszka
Paso
Niedostępny
Brak

Torebka na ramię Rachael Hale pudrowy róż w szare serduszka. Torebka jest w kształcie serduszka, posiada jedną komorę i regulowany pasek. Swobodnie pomieści wszystkie potrzebne drobiazgi każdej dziewczynki.

27,68 zł
Powiadomienie
32
Little Men & Jo's Boys - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Little Men & Jo's Boys
Dostępny
3 szt.

The two American classics here together in one volume, Little Men and Jo's Boys, are worthy sequels to Little Women, one of the best-loved children's stories of all time, and its continuation, Good Wives. In Little Men, Louisa May Alcott takes up the story of the everyday dramas and exploits of the naughty but easy-going boys at Plumfield, now a boarding-school run by Professor Bhaer and his lovable madcap wife Jo, the most fiery and free-spirited of the four March sisters. Jo's Boys revisits the one-time members of that 'wilderness of boys' ten years later when they are making their ways in the world with varying degrees of triumph and disaster.

21,00 zł
19,99 zł

Rabat 4,8%
oszczędzasz 1,01 zł

33
Inżynieria oceny efektywności sieci dostaw - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Inżynieria oceny efektywności sieci dostaw
Dostępny
27 szt.

Publikacja Inżynieria oceny efektywności sieci dostaw przedstawia zagadnienia inżynierii oceny efektywności sieci dostaw w ujęciu systemowym. Przedstawiono w niej istotę oraz zadania systemów zaopatrzenia i dystrybucji, omówiono inżynierię systemów oraz zasady prowadzenia analizy systemowej w aspekcie oceny efektywności funkcjonowania sieci. Dla oceny efektywności funkcjonowania sieci dostaw zaproponowano wskaźniki efektywności dla różnych obszarów oceny. Dla wybranych opracowano tzw. karty wskaźnika, które mogą być bardzo przydatne w analizie systemowej doboru właściwego wariantu konfiguracji sieci dostaw. Przedstawiono ogólne sformułowanie modelu oceny efektywności sieci dostaw oraz modele cząstkowe dedykowane dla wybranych obszarów oceny. Dla poszczególnych modeli zaproponowano algorytmy ich rozwiązania oraz praktyczne przykłady zastosowania. Przedłożona w publikacji metodyka umożliwia nie tylko kształtowanie sieci dostaw dla różnych branż, ale również analizę wrażliwości i ocenę efektywności funkcjonowania przy różnych warunkach brzegowych oraz uwarunkowaniach społeczno-gospodarczych otoczenia. Zakres i sposób przedstawienia informacji, tok wywodu, aparat formalny, zaproponowane modele i algorytmy oraz przykłady praktycznego ich zastosowania sprawiają, że monografia ma charakter nie tylko naukowy, ale również posiada walory podręcznika akademickiego – stąd może być wykorzystywana przez zaawansowanych badaczy i praktyków, a także przez studentów studiów inżynierskich i ekonomicznych na kierunkach transport, logistyka oraz inżynieria produkcji.

74,00 zł
65,12 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 8,88 zł

34
The Descent of Man - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
The Descent of Man
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.10

With an Introduction by Janet Browne, Aramont Professor of the History of Science, Harvard University. In The Descent of Man Darwin addresses many of the issues raised by his notorious Origin of Species: finding in the traits and instincts of animals the origins of the mental abilities of humans, of language, of our social structures and our moral capacities, he attempts to show that there is no clear dividing line between animals and humans. Most importantly, he accounts for what Victorians called the ?races? of mankind by means of what he calls sexual selection. This book presents a full explanation of Darwin?s ideas about sexual selection, including his belief that many important characteristics of human beings and animals have emerged in response to competition for mates. This was a controversial work. Yet Darwin tried hard to avoid being branded as a radical revolutionary. He is steeped in Victorian sensibilities regarding gender and cultural differences: he sees human civilization as a move from barbarous savagery to modern gentlefolk, and women as more emotional and less intellectual than men, thus providing a biological basis for the social assumptions and prejudices of the day. The Descent of Man played a major role in the emergence of social Darwinism. This complete version of the first edition gives the modern reader an unparalleled opportunity to engage directly with Darwin?s proposals, launched in the midst of continuing controversy over On the Origin of Species. Janet Browne is the author of the prize-winning biography, Charles Darwin: Voyaging and Charles Darwin: The Power of Place.

26,00 zł
24,18 zł
Powiadomienie

Rabat 7,0%
oszczędzasz 1,82 zł

35
Nowa Trampolina czterolatka - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nowa Trampolina czterolatka
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.05.12

Wspólne doświadczanie świata z pakietem Nowa Trampolina czterolatka to najlepszy sposób na twórcze spędzanie czasu! Nieustannie wspomagamy rozwój mowy przedszkolaków, starannie przygotowując ilustracje, zadania i ćwiczenia. Wspieramy myślenie przyczynowo-skutkowe czterolatków, a przede wszystkim zachęcamy do samodzielnego odkrywania przyrody i najbliższego otoczenia. Razem z nami eksperymentuje ciekawski Trampolinek! W skład pakietu dla dziecka wchodzą: • 3-częściowy komplet ciekawych kart pracy – zestaw ćwiczeń wspomagających grafomotorykę, myślenie matematyczne, wrażliwość przyrodniczą, • Kącik artysty – zbiór zadań inspirujących do wykonania rozmaitych prac plastycznych, • książeczka My i świat. Emocje i kompetencje społeczne – 10 opowiadań wraz z poleceniami, które wspierają prawidłowy rozwój emocjonalny i społeczny. Pakiet 80 kart pracy wspiera rozwój kluczowych kompetencji i zapewnia dobrą zabawę. Każdy dzień z Nową Trampoliną czterolatka to niezwykłe przeżycie!

106,50 zł
95,85 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 10,65 zł

36
Decameron - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Decameron
Dostępny
5 szt.

A new version of John Payne's Victorian translation, with an Introduction by Cormac O Cuilleanain. 1348. The Black Death is sweeping through Europe. In Florence, plague has carried off one hundred thousand people. In their Tuscan villas, seven young women and three young men tell tales to recreate the world they have lost, weaving a rich tapestry of comedy, tragedy, ribaldry and farce. Boccaccio's Decameron recasts the storytelling heritage of the ancient and medieval worlds into perennial forms that inspired writers from Chaucer and Shakespeare down to our own day. Boccaccio makes the incredible believable, with detail so sharp we can look straight into the lives of people who lived six hundred years ago. His Decameron hovers between the fading glories of an aristocratic past - the Crusades, the Angevins, the courts of France, the legendary East - and the colourful squalor of contemporary life, where wives deceive husbands, friars and monks pursue fleshly ends, and natural instincts fight for satisfaction. Here are love and jealousy, passion and pride - and a shrewd calculation of profit and loss which heralds the rise of a dynamic merchant class. These stories show us early capitalism during a moment of crisis and revelation.

26,00 zł
24,18 zł

Rabat 7,0%
oszczędzasz 1,82 zł

37
A Christmas Carol - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
A Christmas Carol
Dostępny
5 szt.

With a new Introduction by Dr Cedric Watts, Emeritus Professor of English at the University of Sussex. Illustrations by Arthur Rackham A Christmas Carol has become a phenomenal touchstone of English festive fiction and an enduring favourite internationally. Repeatedly adapted, parodied, stages and filmed, this richly influential novella is powerfully vivid and infallibly moving. Scrooge himself, Marley?s ghost, Bob Cratchit, Tiny Tim, and the Ghosts of Christmas Past, Christmas Present and Christmas Yet to Come: they live on unforgettably in this gripping story which combines Gothic horror, moral exhortation, exuberant comedy and surrealistic fantasy.

21,00 zł
19,99 zł

Rabat 4,8%
oszczędzasz 1,01 zł

38
Little Women & Good Wives - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Little Women & Good Wives
Dostępny
22 szt.

Life in the March household is full of adventures and accidents as the four very different March sisters follow their varying paths to adulthood, always maintaining the special bond between them. Sensible Meg, impetuous Jo, shy Beth and artistic Amy each have to confront different challenges as they grow up together and attempt to learn how to be both happy and good.

21,00 zł
19,99 zł

Rabat 4,8%
oszczędzasz 1,01 zł

39
Tom Jones - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Tom Jones
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.04.08

Tom Jones is widely regarded as one of the first and most influential English novels. It is certainly the funniest. Tom Jones, the hero of the book, is introduced to the reader as the ward of a liberal Somerset squire. Tom is a generous but slightly wild and feckless country boy with a weakness for young women. Misfortune, followed by many spirited adventures as he travels to London to seek his fortune, teach him a sort of wisdom to go with his essential good-heartedness. This „comic, epic poem in prose” will make the modern reader laugh as much as it did his forbears. Its biting satire finds an echo in today's society, for as Doris Lessing recently remarked „This country becomes every day more like the eighteenth century, full of thieves and adventurers, rogues and a robust, unhypocritical savagery side-by-side with people lecturing others on morality”.

16,90 zł
15,99 zł
Powiadomienie

Rabat 5,4%
oszczędzasz 0,91 zł

40
Moll Flanders - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Moll Flanders
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.10.18

With an Introduction and Notes by R.T.Jones, Honorary Fellow of the University of York Moll Flanders follows the life of its eponymous heroine through its many vicissitudes, which include her early seduction, careers in crime and prostitution, conviction for theft and transportation to the plantations of Virginia, and her ultimate redemption and prosperity in the new World.

16,90 zł
15,99 zł
Powiadomienie

Rabat 5,4%
oszczędzasz 0,91 zł

41
Pióro kulkowe KEYROAD EXACT 0,7mm zawieszka mix kolorów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pióro kulkowe KEYROAD EXACT 0,7mm zawieszka mix kolorów
Dostępny
39 szt.

pióro kulkowe, które rośnie razem z dzieckiem z ergonomicznym uchwytem w zestawie: 6 nabojów z niebieskim tuszem przywieszka na imię kolor: mix kolorów

33,73 zł
28,67 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 5,06 zł

42
The Enchanted Castle - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
The Enchanted Castle
Dostępny
32 szt.

When Jerry, Jimmy and Cathy discover a tunnel that leads to a castle, they pretend that it is enchanted. But when they discover a Sleeping Princess at the centre of a maze, astonishing things begin to happen. Amongst a horde of jewels they discover a ring that grants wishes. But wishes granted are not always wishes wanted, so the children find themselves grappling with invisibility, dinosaurs, a ghost and the fearsome Ugli-Wuglies before it is all resolved. This edition of The Enchanted Castle has forty-seven evocative illustrations by H.R. Millar.

21,00 zł
19,99 zł

Rabat 4,8%
oszczędzasz 1,01 zł

43
Dangerous Liaisons - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dangerous Liaisons
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.29

In this famous story of seduction, two highly intelligent but amoral French aristocrats plot the downfall of a respectable young married woman and a fifteen year old girl who has only just emerged from the convent. The letters these two conspirators exchange are remarkably frank in describing how they manage to achieve their ends and, at the same time, reveal nuances of character which make it impossible to dismiss either of them as simply evil. Those written by their victims are equally revelatory in a quite different and subtle way, while the manner in which Laclos handles the epistolary form in order to ensure that his two protagonists are finally defeated, not by outside forces, but the fissures in their own relationship, is a triumph of narrative skill. This novel poses shrewd questions about the relation between love and sex, and suggests that, in certain sections of eighteenth century French high society, idleness, boredom and wealth had created individuals whose misfortunes it would be hard to regret when, only seven years after Dangerous Liaisons was published, the Revolution broke out.

21,00 zł
19,99 zł
Powiadomienie

Rabat 4,8%
oszczędzasz 1,01 zł

44
Woodlanders - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Woodlanders
Dostępny
3 szt.

In this classically simple tale of the disastrous impact of outside life on a secluded community in Dorset, now in a new edition, Hardy narrates the rivalry for the hand of Grace Melbury between a simple and loyal woodlander and an exotic and sophisticated outsider. Betrayal, adultery, disillusion, and moral compromise are all worked out in a setting evoked as both beautiful and treacherous. The Woodlanders, with its thematic portrayal of the role of social class, gender, and evolutionary survival, as well as its insights into the capacities and limitations of language, exhibits Hardy's acute awareness of his era's most troubling dilemmas.

21,00 zł
19,99 zł

Rabat 4,8%
oszczędzasz 1,01 zł

45
The Communist Manifesto - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
The Communist Manifesto
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.05

A spectre is haunting Europe (and the world). Not, in the twenty-first century, the spectre of communism, but the spectre of capitalism. Marx's prediction that the state would wither away of its own accord has proved inaccurate, and he did not foresee the tyrannies which have ruled large parts of the globe in his name. Indeed, he would have been appalled if he had witnessed them. But his analysis of the evils and dangers of raw capitalism is as correct now as when it was written, and some of his suggestions (progressive income tax, abolition of child labour, free education for all children) are now accepted with little question. In a world where capitalism is no longer held in check by fear of a communist alternative, The Communist Manifesto (with Socialism Utopian and Scientific, Engels's brief and clear exposition of Marxist thought) is essential reading. The Condition of the Working Class in England in 1844 is Engels's first, and probably best-known, book. With Henry Mayhew's London Labour and the London Poor, it was and is the outstanding study of the working class in Victorian England.

26,00 zł
24,18 zł
Powiadomienie

Rabat 7,0%
oszczędzasz 1,82 zł

46
Pluszak. Dzikie zwierzęta, 45 cm, mix wzorów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pluszak. Dzikie zwierzęta, 45 cm, mix wzorów
Sun-day
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.16

Sympatyczny pluszak w rozmiarze 45.0 cm z pewnością stanie się ulubieńcem każdego dziecka. Uwaga! Mix wzorów, wzór wysyłany losowo!

61,90 zł
55,71 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 6,19 zł

47
Mapa ZOOM System. Provence, Cote d'Azur, Rhone-Alpes, 1:300 000 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mapa ZOOM System. Provence, Cote d'Azur, Rhone-Alpes, 1:300 000
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.04.04

Doskonała mapa w nowym systemie zoom z mapą główną, mapami tranzytowymi, planem miasta.

23,90 zł
16,99 zł
Powiadomienie

Rabat 28,9%
oszczędzasz 6,91 zł

48
Timmy iluzjonista - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Timmy iluzjonista
Simba Toys
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.10.10

Timmy doskonale sprawdza się w roli magika. Ma dopasowane okulary, jest ubrany w pelerynę, a do dyspozycji ma odpowiednie akcesoria. Wysokość: 12.0 cm

17,99 zł
14,70 zł
Powiadomienie

Rabat 18,3%
oszczędzasz 3,29 zł

49
Robot Deformation metal 2 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Robot Deformation metal 2
Pro Kids
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.02.11

Metalowe auto zmieniające się w robota. Teraz zabawa nabiera nowego wymiaru. Zbierz wszystkie modele do kolekcji. Wiele serii różnych pojazdów i rożnych wersjach kolorystycznych. Roboty Deformation są bardzo wysokiej jakości, dzięki czemu transformacja auta w robota przebiega płynnie i szybko. Zestaw robotów na blistrze wykonanych z metalu. Wysoka jakość i bardzo szeroki asortyment dostępnych modeli. Dostępnych jest aż 6 serii i wciąż nadchodzą nowe roboty

22,20 zł
19,99 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 2,21 zł

50
Puzzle 10w1. Świnka Peppa z przyjaciółmi - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 10w1. Świnka Peppa z przyjaciółmi
Trefl, 20, 35, 48
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.05.23

Puzzle Świnka Peppa 10w1 zostały stworzone przez cieszącą się dużym zaufaniem, polską markę Trefl Zestaw ten powstał na podstawie animowanego serialu dla dzieci Świnka Peppa (ang. Peppa Pig), opowiadającego o przygodach tytułowej świnki i jej wesołej rodzinki. Zestaw Mega Pack składa się z 10 osobnych układanek o różnej ilości elementów i różnej wielkości ułożonych obrazków przedstawiających Świnkę Peppę wraz z jej wesołą rodzinką podczas codziennych zajęć, np. wizyta u lekarza, zakupy w sklepie, harce na placu zabaw. W zestawie znajdują się: • 3 układanki po 48 elementów wielkości 3.4 x 3.4 cm dające po ułożeniu obrazki wielkości 22.3 x 15.6 cm, • 3 układanki po 35 elementów wielkości 4.0 x 4.0 cm dające po ułożeniu obrazki wielkości 22.3 x 15.6 cm, • 4 układanki po 20 elementów wielkości 4.5 x 4.5 cm dające po ułożeniu obrazki wielkości 16.7 x 15.6 cm. Zestaw puzzli Świnka Peppa 10w1 umożliwia ułożenie ślicznych, niezwykle kolorowych obrazków przedstawiających świnkę Peppę, jej rodzinkę i przyjaciół. Puzzle cechuje wysoka jakość, duże nasycenie kolorów i bezpieczeństwo zabawy. Puzzle te zachwycą każde dziecko, które uwielbia przygody sympatycznych świnek, a dzięki poręcznym wymiarom ich elementów układanie nie sprawi dzieciom trudności. Zestaw zapakowany jest w ładne, kolorowe opakowanie, dzięki czemu doskonale sprawdzi się jako prezent.

35,03 zł
30,48 zł
Powiadomienie

Rabat 13,0%
oszczędzasz 4,55 zł

51
Osadnicy. Wykreślane Imperium - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Osadnicy. Wykreślane Imperium
Portal Games, od 10 lat
Dostępny
24 szt.

Zbuduj własne imperium, z ołówkiem i kośćmi w ręku. Zmęczeni nieustannymi wojnami na swoich rodzinnych ziemiach osadnicy wyruszyli w drogę w poszukiwaniu spokojniejszej krainy. Zbudują nowe domy, obsieją nowe pola i rozpoczną zupełnie nowy rozdział w swoim życiu. Osadnicy. Wykreślane Imperium to gra, w której gracze zarządzają zasobami, rozbudowując swoją osadę o nowe specjalne budynki oraz o mury, nowe pola i chaty. Rozgrywka trwa 10 rund, a gracz, który zdoła najlepiej rozwinąć swoje małe imperium, zdobędzie najwięcej punktów zwycięstwa i zostanie zwycięzcą! Rozgrywka Rozegrasz 10 rund, z których każdą rozpoczniesz od rzucenia trzema kośćmi surowców i jedną kostką robotników, aby stworzyć wspólną pulę zasobów. Następnie wybierzesz żeton przysług, który zapewni twojemu Imperium nadzwyczajną korzyść. Wreszcie przejdziesz do fazy rozwoju Imperium, podczas której będziesz zbierać, budować, tworzyć konstrukcje i wymyślać ciekawe kombinacje z dostępnych ci zasobów. Wraz z końcem gry wystarczy, że podsumujesz zdobyte punkty zwycięstwa, aby określić swój końcowy wynik! W Osadnikach. Wykreślanym Imperium występują dwa typy rozgrywki: tryb rywalizacji (dla 2 - 4 graczy) i tryb przygodowy dla pojedynczego gracza. W trybie rywalizacji wszyscy gracze otrzymują taki sam arkusz wioski i rywalizują ze sobą, aby ustalić, kto jest w stanie uzyskać jak najwięcej punktów. Tryb przygodowy jest zaprojektowany z myślą o rozgrywkach solo i wykorzystuje zasady zaawansowane. Każdy arkusz jest inny, tak więc gracz będzie musiał dostosować odpowiednio swoją strategię, aby zdobyć jak największą liczbę punktów. Zawartość pudełka: – 4 specjalne kości, – 48 arkuszy wioski do trybu rywalizacji, – 48 arkuszy wioski do trybu przygodowego, – 96 arkuszy Imperium, – 5 żetonów przysług, – 4 ołówki, – 1 instrukcja.

79,95 zł
67,96 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 11,99 zł

52
Długopis automatyczny. Rainbow (36 sztuk) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Długopis automatyczny. Rainbow (36 sztuk)
Easy Stationery
Dostępny
5 szt.

Cechy produktu: – grubość linii: 1.0 mm, – kolor tuszu: niebieski, – kolory korpusów: żółty, różowy, pomarańczowy, zielony, niebieski, fioletowy, – tusz: semi-gel, – wkład: wymienny, – opakowanie: 36 sztuk, mix kolorów.

92,40 zł
87,78 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 4,62 zł

53
Segregator A4/2R. Monochrome new, mix wzorów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Segregator A4/2R. Monochrome new, mix wzorów
Bee-bee
Dostępny
6 szt.

Segregator z dźwignią, 7.0 cm, A4/2R Monochrome new. Uwaga! Mix wzorów. Wzór wysyłany losowo!

16,86 zł
14,99 zł

Rabat 11,1%
oszczędzasz 1,87 zł

54
Zeszyt A5, 60 kartek w kratkę. Monochrome - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zeszyt A5, 60 kartek w kratkę. Monochrome
Bee-bee, 10 sztuk
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2020.09.30

Zeszyt A5, 60 kartek w kratkę. Mix wzorów

2,99 zł
Powiadomienie
55
Segregator A4/2R. Moderno new, mix wzorów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Segregator A4/2R. Moderno new, mix wzorów
Bee-bee
Dostępny
5 szt.

Segregator A4/2R Moderno new. Uwaga! Mix wzorów. Wzór wysyłany losowo!

14,38 zł
12,99 zł

Rabat 9,7%
oszczędzasz 1,39 zł

56
Zeszyt A5, 60 kartek w kratkę. Flowers (10 sztuk) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zeszyt A5, 60 kartek w kratkę. Flowers (10 sztuk)
Bee-bee, 10 sztuk
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2020.08.18

Zeszyt A5, 60 kartek w kratkę. Zeszyty ozdobiony grafiką kwiatów. Uwaga! Mix wzorów w opakowaniu. 10 sztuk w opakowaniu zbiorczym.

25,10 zł
21,34 zł
Powiadomienie

Rabat 15,0%
oszczędzasz 3,76 zł

57
Piórnik mini prostokąt Lilie PPM-44 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Piórnik mini prostokąt Lilie PPM-44
Bee-bee
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.04.08

- polskie rękodzieło - wykonany ze skóry ekologicznej z podszewką z poliestru - nadruk UV różnokolorowy - zamykany na suwak z metalową zawieszką - pakowany pojedynczo w torebkę foliową

22,00 zł
18,99 zł
Powiadomienie

Rabat 13,7%
oszczędzasz 3,01 zł

58
Piórnik mini. Tukany - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Piórnik mini. Tukany
Bee-bee
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2020.08.29

Cechy produktu: – polskie rękodzieło, – wykonany ze skóry ekologicznej z podszewką z poliestru, – nadruk UV różnokolorowy, – zamykany na suwak z metalową zawieszką, – pakowany pojedynczo w torebkę foliową.

22,00 zł
18,99 zł
Powiadomienie

Rabat 13,7%
oszczędzasz 3,01 zł

59
Piórnik mini. Pandy Love - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Piórnik mini. Pandy Love
Bee-bee
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2020.08.20

Cechy produktu: – polskie rękodzieło, – wykonany ze skóry ekologicznej z podszewką z poliestru, – nadruk UV różnokolorowy, – zamykany na suwak z metalową zawieszką, – pakowany pojedynczo w torebkę foliową.

22,00 zł
18,99 zł
Powiadomienie

Rabat 13,7%
oszczędzasz 3,01 zł

60
Zeszyt A5, 60 kartek w kratkę. Best Friend (10 sztuk) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zeszyt A5, 60 kartek w kratkę. Best Friend (10 sztuk)
Bee-bee, 10 sztuk
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2020.08.13

Zeszyt A5, 60 kartek w kraktę. Mix wzorów w opakowaniu. 10 sztuk w opakowaniu zbiorczym.

23,60 zł
20,06 zł
Powiadomienie

Rabat 15,0%
oszczędzasz 3,54 zł

61
Zeszyt A5, 60 kartek w kratkę. Paisley New (10 sztuk) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zeszyt A5, 60 kartek w kratkę. Paisley New (10 sztuk)
Bee-bee, 10 sztuk
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2020.08.17

Zeszyt A5, 60 kartek w kratkę. Uwaga! Miks wzorów w opakowaniu! 10 sztuk w opakowaniu zbiorczym.

25,10 zł
21,34 zł
Powiadomienie

Rabat 15,0%
oszczędzasz 3,76 zł

62
Zeszyt A5, 60 kartek w kratkę. Fashion New (10 sztuk) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zeszyt A5, 60 kartek w kratkę. Fashion New (10 sztuk)
Bee-bee, 10 sztuk
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2020.09.02

Zeszyt A5, 60 kartek w kratkę. Uwaga! Mix wzorów w opakowaniu! 10 sztuk w opakowaniu zbiorczym.

25,10 zł
21,34 zł
Powiadomienie

Rabat 15,0%
oszczędzasz 3,76 zł

63
Długopis usuwalny. Żyrafy niebieski, 4 sztuki - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Długopis usuwalny. Żyrafy niebieski, 4 sztuki
GDD, 4 sztuki
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.08.24

Długopis usuwalny, ozdobiony żyrafką: – grubość linii: 0.5 mm, – kolor tuszu: niebieski, – kolorowa obudowa, – 4 sztuki na blistrze, – Happy Color.

23,60 zł
Powiadomienie
64
Linijka, 30 cm - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Linijka, 30 cm
Staedtler
Dostępny
7 szt.

Dzięki skali po obu stronach może być używana przez osoby prawo i leworęczne. Linijka ma zaokrąglone rogi, zapewniając bezpieczeństwo użytkownika. Posiada dużą odporność na złamanie. Długość linijki: 30.0 cm

6,99 zł
65
Długopis. Fat cats 0,5 mm, niebieski (12 sztuk) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Długopis. Fat cats 0,5 mm, niebieski (12 sztuk)
GDD, 12 sztuk
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.11.03

Długopis Feelingi Fat cats, happy color, 0.5 mm, niebieski. W opakowaniu zbiorczym znajduje się 12 sztuk.

38,00 zł
Powiadomienie
66
Zestaw 2 linijek, 15 cm - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zestaw 2 linijek, 15 cm
Staedtler
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2020.08.27

Dzięki skali po obu stronach mogą być używane przez osoby prawo i leworęczne. Linijka ma zaokrąglone rogi, zapewniając bezpieczeństwo użytkownika. Posiadają dużą odporność na złamanie. Długość linijki: 15.0 cm

7,99 zł
Powiadomienie
67
Bibuła marszczona 50x200cm fuksja (10szt) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bibuła marszczona 50x200cm fuksja (10szt)
GDD
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.11.02

Bibuła marszczona odznacza się dużymi możliwościami jeśli chodzi o zastosowanie. Wykorzystana może zostać m.in do prac plastycznych z udziałem dzieci. Z powodzeniem można nią wyklejać przedmioty zarówno od wewnątrz jak i oklejać na zewnątrz. Dzięki niej możliwe jest także wykonywanie przestrzennych prac plastycznych. Innym zastosowaniem bibuły marszczonej są także wszelkiego rodzaju dekoracje. Dzięki temu, iż jest to materia niezwykle podatna na modelowanie możliwe jest przy jej użyciu tworzenie ciekawych, oryginalnych, fikuśnych a przy tym niezwykle estetycznych elementów dekoracyjnych.W opakowaniu zbiorczym znajduje się 10 sztuk.

16,99 zł
Powiadomienie
68
Notes magic Pads 4-stopniowy. Bloom. Poduszki - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Notes magic Pads 4-stopniowy. Bloom. Poduszki
Stick'n
Dostępny
1 szt.

Notesy samoprzylepne Step z kolekcji Blooom – opatentowane rozwiązanie, 3 kolory i 3 rozmiary w jednym notesie, możliwość wyjęcia kartki w kolorze i rozmiarze, który potrzebujemy bez konieczności rozrywania całego notesu. Kolekcja Blooom to seria produktów stworzona we współpracy ze studiem młodych projektantów „Studio in Blooom” z Tajwanu. To seria produktów o bardzo ciekawych wzorach i kolorach charakterystycznych dla tej części Azji. – Pastelowe kolory oraz kwiatowe i zwierzęce motywy urzekają swoją prostotą. – Notes zawiera 75 kartek, po 25 z koloru w 3 różnych rozmiarach: 7.6 x 8.9 cm, 7.6 x 10.1 cm, 7.6 x 11.4 cm.

11,10 zł
5,55 zł

Rabat 50,0%
oszczędzasz 5,55 zł

69
Torba prezentowa 26 x 32 cm. Kosmos, mix wzorów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Torba prezentowa 26 x 32 cm. Kosmos, mix wzorów
incood.
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.05.10

Torba prezentowa 26.0 x 32.0 z grafiką związaną z kosmosem. Uwaga! Mix wzoróe. Wzór wysyłany losowo!

8,40 zł
7,99 zł
Powiadomienie

Rabat 4,9%
oszczędzasz 0,41 zł

70
Notes magic pads, 4 x 25 kartek, Bloom. Koła - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Notes magic pads, 4 x 25 kartek, Bloom. Koła
Stick'n
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.03.11

Notesy samoprzylepne Step z kolekcji Blooom – opatentowane rozwiązanie: 3 kolory i 3 rozmiary w jednym notesie. Możliwość wyjęcia kartki w kolorze i rozmiarze, który potrzebujemy bez konieczności rozrywania całego notesu. Kolekcja Blooom to seria produktów stworzona we współpracy ze studiem młodych projektantów „Studio inBlooom” z Tajwanu. Jest to seria produktów o bardzo ciekawych wzorach i kolorach charakterystycznych dla tej części Azji. – Pastelowe kolory oraz kwiatowe i zwierzęce motywy urzekają swoją prostotą. – Notes zawiera 75 kartek, po 25 z koloru w 3 różnych rozmiarach: 7.6 x 8.9 cm, 7.6 x 10.1 cm, 7.6 x 11.4 cm.

11,10 zł
9,99 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 1,11 zł

71
Notes magic Pads 4-stopniowy. Bloom. Owale - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Notes magic Pads 4-stopniowy. Bloom. Owale
Stick'n
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.05.09

Notesy samoprzylepne Step z kolekcji Blooom – opatentowane rozwiązanie, 3 kolory i 3 rozmiary w jednym notesie, możliwość wyjęcia kartki w kolorze i rozmiarze, który potrzebujemy bez konieczności rozrywania całego notesu. Kolekcja Blooom to seria produktów stworzona we współpracy ze studiem młodych projektantów „Studio inBlooom” z Tajwanu. Jest to seria produktów o bardzo ciekawych wzorach i kolorach charakterystycznych dla tej części Azji. – Pastelowe kolory oraz kwiatowe i zwierzęce motywy urzekają swoją prostotą. – Notes zawiera 75 kartek, po 25 z koloru w 3 różnych rozmiarach: 7.6 x 8.9 cm, 7.6 x 10.1 cm, 7.6 x 11.4 cm.

11,10 zł
9,99 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 1,11 zł

72
Temperówka podwójna metalowa (12 sztuk) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Temperówka podwójna metalowa (12 sztuk)
D.RECT, 12 sztuk
Dostępny
4 szt.

Opis produktu: – wykonana z aluminium – posiada hartowane ostrza, – podwójna. 12 sztuk w opakowaniu zbiorczym.

27,56 zł
73
Torba prezentowa 18 x 23 cm. Just For You, mix wzorów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Torba prezentowa 18 x 23 cm. Just For You, mix wzorów
incood.
Dostępny
44 szt.

Torba prezentowa 18.0 x 23.0 cm ozdobiony wzorem-dedykacją „Just For You”. Uwaga! Mix wzorów i kolorów! Towar wysyłany losowo.

6,99 zł
74
Naklejki Blah blah blah - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Naklejki Blah blah blah
incood.
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2020.11.18

Naklejki z sypkimi cekinami Blah blah blah.6 sztuk.

11,99 zł
Powiadomienie
Wróć do góry