hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Książki - wyszukiwanie
Książki
Zabawki
Puzzle
Gry planszowe
Audiobooki
Muzyka
Filmy

Kalendarz premier z dnia 2019.06.16

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli w niedzielę 16 czerwca 2019 roku. Na pierwszym miejscu znajduje się Tradycyjny ogród ekologiczny. Tom 1. 300 ekosposobów na szkodniki i choroby (Zbigniew Przybylak), na drugim Czytanie ze zrozumieniem. Ćwiczenia dla uczniów klasy 4 (Grażyna Małgorzata Nowak). Kolejny produkt to Czytanie ze zrozumieniem. Ćwiczenia dla klasy 3 szkoły podstawowej (Agnieszka Fabisiak-Majcher, Elżbieta Ławczys) oraz Erotyczna książeczka czekowa. Dla niego (Razem).
1
Tradycyjny ogród ekologiczny. Tom 1. 300 ekosposobów na szkodniki i choroby - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Tradycyjny ogród ekologiczny. Tom 1. 300 ekosposobów na szkodniki i ch...
Dostępny36 szt.

Jak pozbyć się chorób i szkodników z ogrodu, nie szkodząc przyrodzie? Jak wykorzystać płodozmian, aby zwiększyć plony i zmniejszyć problemy ze szkodnikami i chorobami? W jaki sposób wykorzystać sąsiedztwo roślin w ogrodzie i gospodarstwie? Jakie gatunki i odmiany roślin są najodporniejsze? Jak wykorzystać ochronne działanie upraw pasowych, poplonów i ściółkowania? Czym jest bioróżnorodność nadziemna i podziemna i jak ją wykorzystać w praktyce w ochronie roślin? W poradniku zgromadzone zostały liczne informacje zaczerpnięte z polskiej i międzynarodowej literatury, jak i szczególnie cenne praktyczne doświadczenia ogrodników i rolników ekologicznych z Polski i zagranicy. W poradniku znajdziesz również rady słynnych polskich ogrodników z okresu międzywojennego. Liczne rysunki, tabele i zestawienia.

45,00 zł
38,25 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 6,75 zł

4 osoby kupiły
2
Czytanie ze zrozumieniem. Ćwiczenia dla uczniów klasy 4 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Czytanie ze zrozumieniem. Ćwiczenia dla uczniów klasy 4
Dostępny21 szt.

Przedstawiona publikacja zawiera 11 testów sprawdzających umiejętność cichego czytania ze zrozumieniem Praca z zestawem ma na celu kształtowanie i rozwijanie zdolności rozumienia tekstu oraz doskonalenie umiejętności koncentracji, które są konieczne na każdym etapie edukacyjnym. Testy posiadają oddzielne karty z odpowiedziami i punktacją, co umożliwia wykorzystanie ćwiczeń zarówno podczas zajęć w szkole, jak i w trakcie indywidualnej pracy ucznia w domu.

62,00 zł
58,90 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 3,10 zł

3 osoby kupiły
3
Czytanie ze zrozumieniem. Ćwiczenia dla klasy 3 szkoły podstawowej - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Czytanie ze zrozumieniem. Ćwiczenia dla klasy 3 szkoły podstawowej
Dostępny24 szt.

17 tekstów oraz powiązane z nimi zadania usprawniają kompetencje czytelnicze uczniów, wspomagają rozwój logicznego myślenia, pamięci oraz uczą poprawnego budowania wypowiedzi. Czytanie ze zrozumieniem to ćwiczenia skierowane do uczniów klasy 3. Z zestawu mogą korzystać nauczyciele – w pracy z uczniami na lekcji lub na zajęciach rewalidacyjnych oraz rodzice – w ramach domowych ćwiczeń czytania z dzieckiem. Autorki przygotowały publikację na podstawie wieloletniej praktyki pisania tekstów do nauki czytania oraz doświadczeń w terapeutycznej pracy z dziećmi.

62,00 zł
58,90 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 3,10 zł

3 osoby kupiły
4
Erotyczna książeczka czekowa. Dla niego - Gry planszowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Erotyczna książeczka czekowa. Dla niego
Razem, od 18 lat
Dostępny12 szt.

Erotyczna książeczka czekowa. Dla niego to prezent, który urozmaici życie erotyczne każdej pary. W środku znajduje się mnóstwo przyjemności dla obdarowanego i obdarowującej. Kobieta wciela się w rolę realizatorki, posiadającej dużo erotycznej energii, którą będzie wykorzystywała, by zrealizować czeki wybrane przez partnera. Erotyczna książeczka czekowa w skrócie: • dwanaście erotycznych zadań dla niej, które sprawią przyjemność partnerowi, • wspaniała zabawa erotyczna dla par, idealna dla wytworzenia erotycznej atmosfery, • duży format, bardzo gruby papier, świetna jakość, • podarujcie sobie czeki miłości i obserwujcie, jak rozkwita wasze uczucie! Uwaga!

10,90 zł
8,99 zł

Rabat 17,5%
oszczędzasz 1,91 zł

2 osoby kupiły
5
Duets: An American Classic. CD - Muzyka
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Duets: An American Classic. CD
Tony Bennett, Sony Music Entertainment
Dostępny100 szt.

42,90 zł
1 osoba kupiła
6
Legend, CD - Muzyka
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Legend, CD
Clannad, Sony Music Entertainment
Dostępny199 szt.

„Legend” – album muzyczny grupy Clannad z roku 1984 składający się z 10 utworów wykorzystywanych jako ścieżka dźwiękowa w brytyjskim serialu „Robin z Sherwood”. Był to pierwszy album grupy, w którym warstwa tekstowa nie była stworzona w języku gaelickim, lecz w angielskim. Na płycie znajduje się jedynie 10 utworów, mimo iż w serialu usłyszeć ich można było kilkakrotnie więcej, w większości instrumentalnych, ponieważ Clannad tworzył podkład dźwiękowy do serialu z nowymi utworami także w drugim i trzecim sezonie, od roku 1984 do 1986. Każdy z utworów umieszczonych na płycie ma swoją odrębną dynamikę. „Robin (The Hooded Man)” jest w filmie utworem z czołówki każdego odcinka. Spis utworów: 1. Robin (The Hooded Man) 2. Now is Here 3. Herne 4. Together We 5. Darkmere 6. Strange Lands 7. Scarlet Inside 8. Lady Marian 9. Battles 10. Ancient Forest

33,90 zł
1 osoba kupiła
7
Schindler's Ark - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Schindler's Ark
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.02.02

In the shadow of Auschwitz, a flamboyant German industrialist grew into a living legend to the Jews of Cracow. He was a womaniser, a heavy drinker and a bon viveur, but to them he became a saviour. This is the extraordinary story of Oskar Schindler, who risked his life to protect Jews in Nazi-occupied Poland and who was transformed by the war into a man with a mission, a compassionate angel of mercy.

42,00 zł
37,80 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 4,20 zł

1 osoba kupiła
8
Miecz na bańki mydlane, mix kolorów - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Miecz na bańki mydlane, mix kolorów
Swede
Dostępny102 szt.

Przedstawiamy miecz do puszczania baniek mydlanych. Spodoba się wszystkim dzieciom. Uwaga. Mix kolorów, towar wysyłany losowo. Cena dotyczy 1 sztuki.

6,40 zł
5,99 zł

Rabat 6,4%
oszczędzasz 0,41 zł

1 osoba kupiła
9
The Best Of 3 Tenors. CD - Muzyka
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
The Best Of 3 Tenors. CD
Various Artists, Sony Music Entertainment
Dostępny199 szt.

23,90 zł
1 osoba kupiła
10
The Collection. CD - Muzyka
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
The Collection. CD
Al Bano, Power Romina, Sony Music Entertainment
Dostępny199 szt.

28,90 zł
1 osoba kupiła
11
Neujahrskonzert 2017. CD - Muzyka
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Neujahrskonzert 2017. CD
Gustavo Dudamel, Sony Music Entertainment
Dostępny50 szt.

71,90 zł
1 osoba kupiła
12
Bóg, największe oszustwo ziemi - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyprzedaż
Bóg, największe oszustwo ziemi
Dostępny3 szt.

Powrót Światła Miłości w Twoim Sercu jest końcem starej wrzechrzeczy. Dlatego, kiedy gotowy jesteś obdarować siebie miłością jesteś gotowy sięgnąć po tę książkę.

54,90 zł
30,20 zł

Rabat 45,0%
oszczędzasz 24,70 zł

1 osoba kupiła
13
History of Violence - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
History of Violence
Dostępny7 szt.

The radical, urgent new novel from the author of The End of Eddy – a personal and powerful story of violence. I met Reda on Christmas Eve 2012, at around four in the morning. He approached me in the street, and finally I invited him up to my apartment. He told me the story of his childhood and how his father had come to France, having fled Algeria. We spent the rest of the night together, talking, laughing. At around 6 o'clock, he pulled out a gun and said he was going to kill me. He insulted me, strangled and raped me. The next day, the medical and legal proceedings began. History of Violence retraces the story of that night, and looks at immigration, class, racism, desire and the effects of trauma in an attempt to understand a history of violence, its origins, its reasons and its causes.

50,10 zł
14
BAD MAGIC (RED COLOURED VINYL) - LIMITED EDITION. Winyl - Muzyka
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
110,90 zł
102,03 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 8,87 zł

15
BAD MAGIC (GREEN COLOURED VINYL) - LIMITED EDITION. Winyl - Muzyka
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
110,90 zł
102,03 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 8,87 zł

16
To nie tak jak myślisz, kotku - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
To nie tak jak myślisz, kotku
Niedostępny
Brak

Przystojny i zamożny neurochirurg Filip Hoffman pod pretekstem udziału w sympozjum naukowym chirurgów, postanawia spędzić grzeszny weekend z młodą pielęgniarką Dominiką. Tymczasem, żona doktora, Maria, też chciałaby oddać się weekendowemu szaleństwu - najchętniej w ramionach niejakiego Bogusia, mężczyzny, któremu nie oprze się żadna znudzona mężatka. Obie pary przypadkowo wybierają ten sam hotel i na domiar złego, zamieszkują w sąsiadujących pokojach To jednak nie wszyscy uczestnicy szalonego weekendu. Do hotelu przybywa niezbyt rozgarnięty asystent doktora Hoffmana - Jakub Bazyl, który zostaje wciągnięty w sieć skomplikowanych kłamstw przez oboje małżonków.

11,00 zł
10,99 zł
Powiadomienie

Rabat 0,1%
oszczędzasz 0,01 zł

17
Świąteczne łamigłówki - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Świąteczne łamigłówki
Niedostępny
Brak

Wspaniale ilustrowane zagadki, łamigłówki, labirynty i kolorowanki pozwolą dzieciom ciekawie spędzić czas oczekiwania na Boże Narodzenie. Podczas zabawy połączonej z ćwiczeniem logicznego myślenia i spostrzegawczości dzieci nawet nie zorientują się, jak szybko nadeszły święta. Książka dostępna w dwóch wersjach okładkowych: dla dziewczynek i dla chłopców.

7,90 zł
6,99 zł
Powiadomienie

Rabat 11,5%
oszczędzasz 0,91 zł

18
Nienasyceni, booklet DVD - Filmy
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nienasyceni, booklet DVD
Luca Guadagnino, 2016
Niedostępny
Brak

Miłość, seks i rocknroll na słonecznej wyspie u wybrzeży Sycylii w naładowanym erotycznym napięciem i pulsującym rytmie przebojów The Rolling Stones filmie Luci Guadagnino. Legendarna gwiazda rocka Marianne Lane (Tilda Swinton) wraz z ukochanym Paulem (Matthias Schoenaerts) uciekają przed zgiełkiem show biznesu. Spędzają upragniony urlop na oddalonej od świata, sąsiadującej ze słoneczną Sycylią, wyspie. Wszystko się jednak zmieni, kiedy z wizytą pojawi się były partner Marianne - Harry (Ralph Fiennes) wraz ze swoją piękną i wyzywającą córką Penelope (Dakota Johnson). Rajski spokój włoskiej wysepki zostanie zburzony przez zmysłowe i pełne seksualności napięcie. Nie zawsze można wygrać z ukrytymi pragnieniami.

11,00 zł
10,99 zł
Powiadomienie

Rabat 0,1%
oszczędzasz 0,01 zł

19
Chorwacja. Przewodnik - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Chorwacja. Przewodnik
Dostępny5 szt.

Książka jest obszernym przewodnikiem obejmującym wszystkie części Chorwacji. Szczególny nacisk położono na mniej uczęszczane przez turystów regiony położone w głębi lądu oraz na wyspy Adriatyku. Przewodnik koncentruje się na zabytkach architektury i innych atrakcjach krajoznawczych oraz na historii opisywanych miejsc i miejscowości. Osobne notki poświęcono niektórym postaciom historii i kultury Chorwacji oraz lokalnym obyczajom i tradycjom. W części wstępnej przegląd ogólnogeograficzny kraju oraz obszerny zarys historyczny. Informacje praktyczne ograniczono do ogólnych rad i zaleceń oraz adresów internetowych placówek obsługi turystów. Dołączono także słowniczek polsko-chorwacki z najważniejszymi zwrotami przydatnymi w podróży.

68,00 zł
50,32 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 17,68 zł

20
Czerwony Kapitan, DVD - Filmy
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Czerwony Kapitan, DVD
Michal Kollar, 2016
Dostępny4 szt.

Maciej Stuhr („Glina”, „Drogówka”, „Obława”) w mocnym thrillerze utrzymanym w najlepszym skandynawskim stylu! Rok 1992. Po upadku komunizmu pozostało wiele nierozwiązanych spraw kryminalnych, których sprawcy nigdy nie ponieśli kary. W ręce Krauza (Maciej Stuhr) – ambitnego, młodego detektywa z Wydziału Zabójstw, wpada jedna z nich. Na miejskim cmentarzu odnalezione zostają zwłoki z licznymi śladami tortur. świadomi niebezpieczeństwa, Krauz ze swoim partnerem, postanawiają rozwiązać zagadkę. Wszystkie tropy prowadzą do „Czerwonego Kapitana”. Z każdą minutą wychodzi na jaw coraz więcej faktów, a podejrzenia padają na najwyższych decydentów policji i Kościoła. Trzymająca w napięciu ekranizacja bestsellera Dominika Dána. Autor po dziś dzień, ze względu na pracę w policji, ukrywa swoją prawdziwą tożsamość i nie pokazuje się publicznie.

20,00 zł
19,99 zł

Rabat 0,1%
oszczędzasz 0,01 zł

21
One-X. Winyl - Muzyka
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
One-X. Winyl
Three Days Grace, Sony Music Entertainment
Dostępny200 szt.

124,90 zł
22
Horses. CD - Muzyka
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Horses. CD
Smith Patti, Sony Music Entertainment
Niedostępny
Brak

48,90 zł
Powiadomienie
23
Happiness (Deluxe Edition). CD  +  DVD - Muzyka
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Happiness (Deluxe Edition). CD + DVD
Hurts, Sony Music Entertainment
Niedostępny
Brak

65,90 zł
Powiadomienie
24
One Second. CD - Muzyka
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
One Second. CD
Lost Paradise, Sony Music Entertainment
Dostępny100 szt.

42,90 zł
25
The Future and The Past. Winyl - Muzyka
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
The Future and The Past. Winyl
Prass Natalie, Mystic Production
Niedostępny
Brak

1.Oh My 2.Short Court Style 3.Interlude: Your Fire 4.The Fire 5.Hot for the Mountain 6.Lost 7.Sisters 8.Never Too Late 9.Ship Go Down 10.Nothing to Say 11.Far From You 12.Ain't Nobody

44,90 zł
41,31 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 3,59 zł

26
Venus And Mars (Special Edition). CD - Muzyka
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
54,90 zł
53,80 zł
Powiadomienie

Rabat 2,0%
oszczędzasz 1,10 zł

27
The Colour of My Love. CD - Muzyka
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
The Colour of My Love. CD
Celine Dion, Sony Music Entertainment
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.11.22

52,90 zł
Powiadomienie
28
Let's Talk About Love, CD - Muzyka
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Let's Talk About Love, CD
Modern Talking, Sony Music Entertainment
Dostępny200 szt.

To drugi album studyjny niemieckiego duetu muzyki pop. Lista utworów: 1.Cheri Cheri Lady 3:45 2.With A Little Love 3:33 3.Wild Wild Water 4:17 4.You're The Lady Of My Heart 3:18 5.Just Like An Angel 3:13 6.Heaven Will Know 4:01 7.Love Don't Live Here Anymore 4:20 8.Why Did You Do It Just Tonight 4:21 9.Don't Give Up 3:18 10.Let's Talk About Love 3:53

33,90 zł
29
The Collector\'s Series Vol.1. CD - Muzyka
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
The Collector\'s Series Vol.1. CD
Celine Dion, Sony Music Entertainment
Niedostępny
Brak

31,90 zł
Powiadomienie
30
The Best Of Gipsy Kings. CD - Muzyka
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
The Best Of Gipsy Kings. CD
Kings Gipsy, Sony Music Entertainment
Niedostępny
Brak

36,90 zł
Powiadomienie
31
She Wolf. CD - Muzyka
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
She Wolf. CD
Shakira, Sony Music Entertainment
Niedostępny
Brak

36,90 zł
Powiadomienie
32
Lotus. CD - Muzyka
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Lotus. CD
Christina Aguilera, Sony Music Entertainment
Dostępny50 szt.

47,90 zł
33
Down In The Groove. CD - Muzyka
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Down In The Groove. CD
Bob Dylan, Sony Music Entertainment
Dostępny100 szt.

42,90 zł
34
First Album. CD - Muzyka
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
First Album. CD
Modern Talking, Sony Music Entertainment
Dostępny200 szt.

42,90 zł
35
Songbook. CD - Muzyka
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Songbook. CD
Marvin Gaye, Sony Music Entertainment
Niedostępny
Brak

28,90 zł
Powiadomienie
36
Nine Lives. CD - Muzyka
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nine Lives. CD
Aerosmith, Sony Music Entertainment
Dostępny200 szt.

57,90 zł
37
Mother. Winyl - Muzyka
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mother. Winyl
White Xylouris, Mystic Production
Niedostępny
Brak

Tracklista: 1.In Medias Res 2.Only Love 3.Motorcycle Kondilies 4.Spud's Garden 5.Daphne 6.Achilles Heel 7.Woman From Anogeia 8.Call and Response 9.Lullaby

44,90 zł
41,31 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 3,59 zł

38
The Best Of Mac Fleetwood. CD - Muzyka
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
The Best Of Mac Fleetwood. CD
Mac Fleetwood, Sony Music Entertainment
Dostępny200 szt.

57,90 zł
39
Noche De Cuatro Lunas. CD - Muzyka
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Noche De Cuatro Lunas. CD
Julio Iglesias, Sony Music Entertainment
Dostępny100 szt.

42,90 zł
40
A Seat at the Table. CD - Muzyka
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
A Seat at the Table. CD
Solange, Sony Music Entertainment
Dostępny20 szt.

42,90 zł
41
Only Human. Winyl - Muzyka
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Only Human. Winyl
Vega, Mystic Production
Niedostępny
Brak

1.Let's Have Fun Tonight 2.Worth Dying For 3.Last Man Standing 4.Come Back Again 5.All over Now 6.Mess You Made 7.Only Human 8.Standing Still 9.Gravity 10.Turning Pages 11.Fade Away 12.Go to War

97,90 zł
90,07 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 7,83 zł

42
Stranger in the Alps. Winyl - Muzyka
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Stranger in the Alps. Winyl
Bridgers Phoebe, Mystic Production
Niedostępny
Brak

1.Smoke Signals [Explicit] 2.Motion Sickness 3.Funeral 4.Demi Moore 5.Scott Street 6.Killer 7.Georgia [Explicit] 8.Chelsea 9.Would You Rather 10.You Missed My Heart 11.Smoke Signals (Reprise)

97,90 zł
90,07 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 7,83 zł

43
FutureSex / LoveSounds. CD - Muzyka
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
FutureSex / LoveSounds. CD
Justin Timberlake, Sony Music Entertainment
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.11.04

52,90 zł
Powiadomienie
44
Encore: Movie Partners Sing Broadway (Deluxe Edition). CD - Muzyka
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
71,90 zł
45
Love Songs. CD - Muzyka
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Love Songs. CD
Michael Bolton, Sony Music Entertainment
Dostępny200 szt.

57,90 zł
46
MTV Unplugged: Alice In Chains. CD - Muzyka
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
MTV Unplugged: Alice In Chains. CD
Alice In Chains, Sony Music Entertainment
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.11.04

52,90 zł
Powiadomienie
47
The Night Siren. CD + Blu-ray Disc - Muzyka
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
The Night Siren. CD + Blu-ray Disc
Steve Hackett, Sony Music Entertainment
Niedostępny
Brak

82,90 zł
Powiadomienie
48
Welcome 2 My Nighthmare. CD - Muzyka
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Welcome 2 My Nighthmare. CD
Alice Cooper, Universal Music Polska
Niedostępny
Brak

54,90 zł
53,80 zł
Powiadomienie

Rabat 2,0%
oszczędzasz 1,10 zł

49
An Acoustic Night at the Theatre. CD - Muzyka
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
36,90 zł
Powiadomienie
50
Tenacious D/The Pic Of Destiny. CD - Muzyka
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Tenacious D/The Pic Of Destiny. CD
D Tenacious, Sony Music Entertainment
Niedostępny
Brak

52,90 zł
Powiadomienie
Wróć do góry